Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

9 tips over agressieve racistische kutmarokkaan

Bij de politie in Amsterdam zijn al 9 tips binnengekomen over de ranzige mishandeling bij een tankstation aan de Nwe Utrechtseweg dd 5 april dit jaar. De beelden van de racistische geweldpleger uit Marokko werden gisteravond bij Opsporing Verzocht getoond, en leidden tot veel "toldyousos" op sociale media. Ondanks dat is de dader nog niet bij zijn racistische lurf gepakt en in de cel gegooid. Dus als u nog even kunt meekijken. Het slachtoffer van de mishandeling kwam in verzet toen een racistische kutmarokkaan het nodig vond om een ongelovig benzinestation onder te zeiken ipv even netjes naar de wc te gaan. Dit dappere vertoon van fatsoenlijk burgerschap kwam het slachtoffer (foto onder:) op ernstige verwondingen te staan, en meneer moet het de rest van z'n leven doen met verminderd zicht. Ook de vriendin en de zoon kregen klappen van deze agressieve racistische kutmarokkaan. De politie is ook nog op zoek naar getuigen die de daders zagen wegrijden. Heeft u tips en/of info? Amsterdam: 0800 - 6070 (gratis). Meld Misdaad Anoniem: 0800 - 7000 (gratis). bambam534.jpgSlachtoffer. dadertcirkeltje534.pngDader. Marokkaan. 25-30 jaar. Zwaarlijvig. Opgeschoren haar. Geel cirkeltje is niet bedoeld als mikpunt voor uw .50 maar om aan te geven dat meneer een opvallend litteken op zijn hoofd heeft, waarschijnlijk van een eerdere lobotomie. vwgolfblur.jpgRacistische agressieve kutmarokkaan, zijn eveneens Noord-Afrikaanse broeder en 2 dames gingen er vandoor in een zwarte VW Golf met geblurd kenteken. Update: Zwarte VW is een GTD-versie. Deze Golfjes zijn iets sportiever aangekleed dan de doorsnee MocroGolf. (Dossier bij Avro)

Reaguursels

Inloggen

-weggejorist-

Themouse | 25-12-15 | 22:30

Hoe komen die eikels altijd maar aan die duure autos. Ga dat is uitzoeken pliesie.

Squeezycheese | 25-12-15 | 01:32

Hoe komen die eikels altijd maar aan die duure autos. Ga dat is uitzoeken pliesie.

Squeezycheese | 25-12-15 | 01:32

Het lijkt mij leuk om die rif-aap zijn penis te amputeren en een by-pass aan te leggen via zijn neusgaten naar zijn oren. Hoeft ie ook zijn handen niet meer te wassen. Grapje,daar heeft een aap nog nooit van gehoord.

gratias | 24-12-15 | 14:08

Hadden ze die lobotomie niet beter tussen de hersenen en de hersenstam uit kunnen voeren?

Moonshiner | 24-12-15 | 13:50

mallekater | 24-12-15 | 10:26
Het filmpje is door de Politie aan Opsporing Verzocht gegeven. Waarschijnlijk houdt de laffe eigenaar van de auto zijn/haar mond en weet de Politie dus niet wie de agressieve inteelt Mocro is.

Mahatma | 24-12-15 | 10:40

Waarom het nummer geblurred?
De politie kan dat kreng toch direct vinden aan de hand van dat nummerbord?

mallekater | 24-12-15 | 10:26

En heeft Gario al aangifte gedaan van dit racistisch gescheld ?

Voor alle reaguurders die van alles verzinnen voor de scheld-marokkaan : de Politie leiding is LINKS neem dat nou eens aan ! Die gaan die lul niet pakken, nee dat doen ze wel met ons.

Bertus Bolknak | 24-12-15 | 10:16

Ik snap niet dat ze zeggen dat de auto 2 keer van eigenaar is veranderd in die dagen en dat het daarom lastig is om de juiste persoon aan te wijzen. GVD man ga langs die lui. Als 1 van die 3 Marokkaans is weet je toch direct dat hij het was of 1 van zijn vriendjes? Wat een fucking faal speurneuzen.

PSYx | 24-12-15 | 10:15

5 april... Ook ik heb geen idee wat ik die dag deed hoewel het mijn verjaardag was :(

kokkowitz | 24-12-15 | 10:02

Ik heb wel eens een medewerker van Brunel met auto van Brunel bij een benzinepomp aangesproken op gevelplassen. Die werd ook boos. Gelukkig ben 1,90 en was hij maar 1,60 waardoor de medewerker van Brunel het vooral bij gescheld moest laten. Helaas had ik toen nog geen telefoon met video-opname.
Merkwaardig dat zulke types dit gewoon doen terwijl hun blanke vrouwtje in de auto zit toe te kijken.

DreHa | 24-12-15 | 09:49

April muhaha die lichttinter is inmiddels poepie bruin en heeft rasta haar na al die maanden

Das Sjaak | 24-12-15 | 09:37

Ik ben zo tyfus klaar met al dat buitenlanders gelul.

Voor mijn part komt er iemand langs die schiet die gast door zijn kop. Ik heb dan niks gezien.

Viper® | 24-12-15 | 09:36

-weggejorist-

Lange zwans | 24-12-15 | 07:43
-weggejorist-
loekiekoch | 24-12-15 | 05:41

Ben geen voorstander van de Sharia, maar in dit geval maak ik een uitzondering. Oog om oog, oog om oog, x2, x 1.000.000.000 enz, wie slaat die t-lijder eens helemaal naar de ....
Gewoon, omdat het moet.

Bopje | 24-12-15 | 04:33

Incident, heeft niks met moslims marokkanen of cultuur te maken helemaal niks.. zolang links dat heilig blijft verdedigen en iedereen die er ook maar over wilt discussieren als racist wegzet blijft alles lekker hoe het is.

Respeezy | 24-12-15 | 02:23

Tis maar 1 verwarde man... die net afgezogen is...

BarneyBoner | 24-12-15 | 01:34

-weggejorist-

COA-Constrictor | 24-12-15 | 00:38

Die opgeschoren koppen vind ik al een vooruit geschoven verklaring zonder verdere aanziens des persoon.

Rest In Privacy | 24-12-15 | 00:37

-weggejorist-

COA-Constrictor | 24-12-15 | 00:22

Marokkanen en berbers zijn ook in de arabische wereld een volk wat van oudsher met minachting bekeken wordt wegens hun barbarse manieren maar dit klopt niet.. Dit is trouwens een rasistische mishandeling vind ik. Even checken Niet een van ons moslims? Dan kan je de tiefus getrapt worden.. en dan bij aanhouding van de dader blijkt dat het geen marokkaan is maar een balkanner of zo die zich als marokkaan voorrdoet. (Net zoals die hoofdoekjes die met gestolen pinpassen van omaatjes pinnen) en gewoon geen zin heeft in gezeik... die vrouwen erbij klopt ook niet... zijn veel te oud voor marokkanen...

wie zal het zeggen | 23-12-15 | 23:25

Charles Bronson zou zeggen dat mr Berberioot een Deathwish had.
Dat zou wel een heel mooie uitkomst zijn als de uitkomst van een evt. rechtszaak een taakstraf zou zijn.

Hemmenaar7 | 23-12-15 | 22:43

Al eens opgevallen? Als je alle cultuurverrijkers uit dat AVRO-programma haalt, hoeft het programma maar 10 minuten te duren.

Tijl U | 23-12-15 | 22:36

Ongelofelijk dat dit nog niet is opgelost. Kentekengegevens in combinatie met telefoongegevens (pompstation, eigenaars auto, woonplekken eigenaars) zouden dit toch gemakkelijk moeten kunnen oplossen. Waarschijnlijk heeft het geen prioriteit ofzo.

dommejongenspatrick | 23-12-15 | 22:32

Als hij straks getraceerd en opgebracht wordt: voor een D66 rechter die het 'de schuld van de samenleving' vindt en hem 1 week taakstraf oplegt. Ramen lappen van tankstations of zo.

Tijl U | 23-12-15 | 22:31

Vent zit allang in Marokko. Met een uitkering van Asscher.

Tijl U | 23-12-15 | 22:29

Eeuwenlange inteelt eist zijn tol...

Mahatma | 23-12-15 | 22:24

Prototypes van de ranzige Riftokkie-cultuur met de typisch genetisch bepaalde afwijkingen, zoals een ultrakort lontje gevolgd door grenzenloze agressie.
Als ze (ooit) gepakt worden kruipen ze meteen in de slachtofferrol in een poging medelijden op te wekken over hun problematische jeugd in NL.

Nelis SplitBloes | 23-12-15 | 22:21

Hoeveel slachtoffers heeft die volgevreten naffer nog meer gemaakt?

Amsterdam Hustler | 23-12-15 | 22:07

Nou, die staat er goed op. Gelukkig, want dat verdubbelt de pakkans - naar 6%.

Maar dan staat hem wel even wat te wachten. Hij zal het waarschijnlijk nu al in zijn broek doen van de 60 uur werkstraf, opgelegd door een D66'er. Aangevuld met een harde 'foei' en studieadvies Pechtold.

metzonderzijwieltjes | 23-12-15 | 22:04

Slip of the pen Pritt. Lobotemie is bij de voorkwam. Ik vermoed dat die man op zijn achterhoofd gevallen is.

"Medication time"

larie | 23-12-15 | 21:13

-weggejorist-

exit religion | 23-12-15 | 21:07

het is in april gebeurd? en nog steeds loopt dat lelijke vetzak vrij rond?? We hebben niet alleen een nep parlement en een nep regering, maar ook nep politie!! Kan de politie nou echt helemaal niets anders dan bonnen uitdelen voor kleine verkeersovertredingen van hardwerkende nederlanders.. De politie moet echt niet meer beginnen over salaris verhoging. Eerst eens presteren en dit gespuis oppakken!!

denoorman | 23-12-15 | 20:29

in het alternatieve nieuws lees je vaak hoe het echt zit.

onheil8957 | 23-12-15 | 20:28

-weggejorist en opgerot-

domlinks | 23-12-15 | 20:14

Ik hoop dat deze stoute boef snel in de kraag gegrepen wordt door de politie.

bft | 23-12-15 | 20:06

Wij marrokanen maken alles kapot riep er nog 1 toen hij de arme man in elkaar sloeg., althans, zoiets hoorde ik gisteren in opsporing verzocht.

Idd, ze maken vooral elke vorm van integratie kapot. En dan komen ze met nieuws dat die jongeren zich voelen buitengesloten... dat hebben ze 100% te denken aan hun eigen asociale gedrag en volledig gebrek aan enige kennis van normen en fatsoen welke we in NL kennen.
Ik ken geen Marokkanen, wonen hier nauwelijks, werk er niet mee, leef er niet mee. Dus ik zal ze ook niet herkennen op TV ook.

fredjuhh | 23-12-15 | 20:05

-weggejorist-

PenelopeCruz | 23-12-15 | 20:05

-weggejorist en opgerot-

Meelworm | 23-12-15 | 20:03

-weggejorist-

Meelworm | 23-12-15 | 19:59

April dit jaar en nu al vrij gegeven door de politie ,dat is vlot , met een beetje mazzel is deze vette maroc al naar Syrië om te vechten voor I,S

blauwe zander | 23-12-15 | 19:56

Daarom heb ik tegenwoordig het grootste Zwitserse zakmes met geborgen lemmet bij me , ik laat me niet zomaar afslachten door dat riftuig .Dan maar de lik in maar ik zal me tot het uiterste verdedigen.

blauwe zander | 23-12-15 | 19:53

-weggejorist-

Soulrebel | 23-12-15 | 19:50

Minder van deze soort graag. Man man man, wat een halve tammen zijn het toch.

FredKlep | 23-12-15 | 19:43

Nu weet ik weer waarom ik zo onpasselijk werd toen ik afgelopen weekend de Goedvolksbode bij een kennis zag met twee héééle pagina's gewijd aan het 'immense groeiende probleem' van deze tijd.
Overall thema was 'Vreemdelingenhaat'... Oh, oh, die immer toenemende 'vreemdelingenhaat' en 'verharding' na Steenbergen, Geldermalsen en de bezette moskee. Schuld van... (vul maar in).

Camo | 23-12-15 | 19:41

Ik heb al eerder geopperd voor een "We got 'm" topic. Misschien ipv Glamowhatsever.

Doen!

Leo* | 23-12-15 | 19:36

Tsja helaas heeft hannibal lector dit keer zijn werk niet goed gedaan. Hij is er wel aan begonnen. Ik zeg wie a zegt had ook b moeten doen in dit geval toch.Al hoewel hij was waarschijnlijk zelf al tot de conclusie gekomen dat het een hersenloze was.

tweetybird | 23-12-15 | 19:35

Niemand die tot nu toe zegt dat hij of zij hetzelfde als de Griek had gedaan. Ik wel en dan had ik zeker weten niet het slachtoffer geweest. Ik had hem porcodio een kickboxles teruggegeven.

ristretto | 23-12-15 | 19:35

Sinds 5 april weet de politie dus al wie de eigenaar van die Golf is, en nog steeds hebben ze hoegenaamd de dader niet. Dan gijzel je maar 1 van zijn vrienden. Godverdomme, zelfs bij de politie is wegkijken de norm geworden. Stap er dan uit als het je teveel wordt stelletje slappe knieen. Godverdomme. Zet er een taskforce of AT op.

ad melkert | 23-12-15 | 19:31

Die gast zie ik graag verdwijnen in een sinkhole met dat dikke wijf van em.

bwest | 23-12-15 | 19:29

Volgende de PVDA/VARA/JOOP hoort dit nu eenmaal bij NL. Zijn ALLE allochtonen dan fout en slecht ? Neehoor, dat zegt niemand ! Maar bij opsporing verzocht heeft 85% bovenstaand profiel. Hier iets van zeggen: dan ben je een nazi, racist en minderwaardig mens. En omdat je problemen niet mag benoemen en omdat strenger straffen volgens de gutmensch niet helpt, DAAROM blijven we dit soort slachtoffers houden. De oplossing ? Open grenzen. Meer multiculti. Meer asielzoekers. Meer wegkijken. Lagere straffen. Laten we die 85% ellende naar 100% proberen te krijgen Yes we can. Doe JOOP/VARA/PVDA een lol. Verkrachting, mishandeling en misdaad is een feestje toch ?

Rest In Privacy | 23-12-15 | 19:24

5 April? serieus? en nu pas op maroc tv of moet ik opsporingsverzocht zeggen?

de uitbater | 23-12-15 | 19:13

Als het geen Marokkaan zou zijn geweest zou ik de popo naar de gevangenis verwijzen. Maar wel Marokkaan, dus fluwelen handschoenen ipv taser.

Griek is een domme held, ook al pakken ze hem dan nog maar 2 uur schoffelen. Ik zou ook iets zeggen, tegen beter weten in, ik ben ook dom namelijk. Als morgen iemand dit stuk verdriet popt, dan hebben ze de dader zo te pakken.

MarcS | 23-12-15 | 18:52

Het enige waar dit soort lui respect voor heeft is passend verweer.
De tijd kan niet ver meer zijn dat er een paar van deze kansenparels wordt bijgezet in hun vaderlandse familiegraf. Als eerbetoon aan hun bijdrage aan onze maatschappij en economie.

Bolder | 23-12-15 | 18:41

Ach ja, wat moet je er nog van zeggen.
Alles wat erover te zeggen valt is al duizenden keren gezegd...

Slipsnifter | 23-12-15 | 18:39

Het typische gedrag, iedere vorm van kritiek is direct de lont in het kruitvat bij de lui. Vriendjes helpen uiteraard gewoon mee.

Willem Hollander | 23-12-15 | 18:37

klimgek | 23-12-15 | 18:21
"lobotomie"
Ach, jij kent vast wel weer andere moeilijk woorden.

kloopindeslootjijook | 23-12-15 | 18:26

equal to condell | 23-12-15 | 18:14
de chirurg was snel klaar, want het hoofd was verder leeg .

McNail | 23-12-15 | 18:23

Kritiek mag niet he. Ook al is het terecht. Dat is namelijk heel erg. En dan mag je iemand anders in elkaar meppen. Zit er een lijntje coke in of zo?

kloopindeslootjijook | 23-12-15 | 18:23

Zeg eens GeenStijl redactie, zijn jullie mij aan het dissen??

Eerst mij het gevoel geven een domme guurrechtse PVV-tokkie (dixit gutmenschmedia) te zijn, omdat ik "lobotomie" moest google-en. Om er vervolgens achter te komen dat jullie je hebben aangesloten bij diezelfde gutmenschen;.... Een HERSEN-operatie bij deze kansenparel?? Nog even en deze cultuur-verrijker was pissed off omdat hij op racistische gronden niet als astronaut is aangenomen.

Daarbij is racisme een white privilege dat nooit misbruikt of gepleegd zal worden door deze onderdrukte minderheid.

zo...... en nu ga ik even overgeven :(

klimgek | 23-12-15 | 18:21

equal to condell | 23-12-15
'liTteken'
Hij had vast geen tekening van een penis op zijn voorhoofd al zijn het grosso modo lullen.

Claude_Vieaul | 23-12-15 | 18:18

Het gaat er ook om of je met iets weg kan komen, desnoods met een grote waffel, niet of je iets goed of fout doet. En jezelf dan nog tof vinden ook. Daarom zijn dat soort landen met soort cultuur ook zo'n rotzooi, omdat het heel gewoon is iemand anders met de rommel op te zadelen. Idem huidige crisis, Griekenland etc etc. Krijgen we hier blijkbaar ook. Zeg maar dag tegen ons mooie landje.

kloopindeslootjijook | 23-12-15 | 18:17

Dit kan allemaal meegenomen worden door de verdediging tijdens het politieke proces van degene die vervolgd wordt voor zijn pleidooi voor minder van dit soort racistische aanslagen.

smdyasc | 23-12-15 | 18:16

Ze moeten die Marokkanen toch ook altijd hebben he. Stelletje kut grieken!

denii | 23-12-15 | 18:15

De twee lidtekens op het hoofd van de rand-debiel zijn van een medische ingreep, het grootste deel van zijn hersens is verwijderd. Vooral het deel fatsoen en empathie.

equal to condell | 23-12-15 | 18:14

dysdiadochokinese | 23-12-15 | 17:21 De politieke correctheid domineert nog steeds in de politiek en op de universiteiten en in de gangbare media. En op die manier wordt er straf weggekeken van alle terreur en criminaliteit met een islamitische achtergrond. Zoals ook islamcritici worden weggezet als extreem rechts en islamofoob. Het is heel een wereld van culturele zelfhaat en blindtolerante islamknuffelarij plus stalinistische intolerantie jegens islamcritici die de islam faciliteert te groeien en steeds machtiger te worden. Zodat de ontwikkelingen waarschijnlijk toegaan naar een verschrikkelijke burgeroorlog zoals eerder gezien in Libanon. Zie voor een uitgebreide analyse ‘Waarover men niet spreekt’ van Wim van Rooy. Het zal allemaal erger worden als er niet hard tegen wordt opgetreden. Maar daarvoor moet er een andere politiek komen, waarvoor het dan van belang is dat meer mensen dan nu weten wat er eigenlijk gaande is. Want de politieke correctheid zal de terreur niet stoppen en zal met z’n relativisme de terreur alleen maar stimuleren steeds brutaler te worden. Zodat dat straatfascisme uiteindelijk de dienst uitmaakt.

notamused | 23-12-15 | 18:13

Nieuw woord voor de Dikke Van Dale: "Pismarokkaan"

telelezer | 23-12-15 | 18:13

-weggejorist-

Het Noorden | 23-12-15 | 18:11

Man tegen plassende kut-marokkaan: is dat normaal? Tuig: nee, super! Klap!

Elmer Fudd | 23-12-15 | 18:07

Klinkt totaal niet plausibel dat de dader moeilijk op te sporen is omdat de auto al dan niet is overschreven aangezien een overschrijving aan tijd is gebonden. Het is heel simpel: jat iemand uw auto, dan doet u aangifte. Pleegt er vervolgens iemand een misdaad met uw auto die niet als gejat is aangegeven? Dan heeft de politie een perfect pressiemiddel, om u te laten getuigen tegen uw maatjes.

kovariant | 23-12-15 | 18:06

-weggejorist-

kooswerkeloos | 23-12-15 | 18:04

Allemaal de schuld van de Grote Blonde Leider vermoed ik...... Hebben Arib, Aboutaleb, Marcouch en Tofuck Dibi hier al afstand van genomen..??!..

denoorman | 23-12-15 | 18:00

Ik weet niet wie ik meer veracht: het stuk uitschot dat dit op zijn geweten heeft of het wegkijkende, politiek correcte uitschot dat dit negeert of probeert goed te praten.

wooky | 23-12-15 | 17:59

Badr hari II

Astroturfer | 23-12-15 | 17:57

@ santadomenica | 23-12-15 | 15:36
Kostelijke uitspraak. (kudos..!)

telelezer | 23-12-15 | 17:54

Hee, dat is onze apotheker uit Casablanca.

meneer Q | 23-12-15 | 17:35

Zeg er maar niets van... Voor je het weet komt dat andere tuigh (het OM) wel meteen in actie.

Ommezwaai | 23-12-15 | 17:34

-weggejorist-

bft | 23-12-15 | 17:30

De scheidslijn tussen heelhuids thuiskomen of eindigen als dit slachtoffer is zeer dun. Ik woon in het centrum van Amsterdam, sinds 15 jaar. Overdag, maar vooral s'avonds zijn tientallen Marokkaanse jongeren met maar twee dingen bezig, op hun klote-scootertjes, in hun Golfjes: beroven en mensen de typhus inschoppen. In die 15 jaar is hun aantal en haat alleen maar gegroeid. Inderdaad, zij haten ons. Waarom? Omdat ze het nou eenmaal heerlijk vinden om te haten. Niet voor niets is elk tweede woord dat zij uitspreken "kanker". Hun oorlogszuchtige macho-cultuur toont ook aan dat zij met vrijheid niets weten aan te vangen. Niet voor niets dat hun familie-leden in Arabische landen zich alleen weten te gedragen als een despoot aan de macht is. Kijk wat er gebeurt is in de landen na de arabische lente. De zogenaamde dictaoren zijn weg en nu is het pas echt " feest".
In ieder geval zijn deze ventjes voortdurend op zoek naar een confrontatie. Deze arme man was er nu het slachtoffer van, maar de fascistjes deinzen nergens voor terug. 4-jarig meisje bedreigen met zijn drieeen en de tas van haar mama eisen. Daar zijn deze jongetjes achteraf waarschijnlijk nog trots op ook.
Maar, Nederland heeft het zelf over haar afgeroepen. Inderdaad, vooral door links Nederland, maar waarom wonnen deze weerzinwekkende mensen dan tot nu toe altijd weer de verkiezingen?

dysdiadochokinese | 23-12-15 | 17:21

De meeste mensen kunnen daar inderdaad prima mee omgaan, echter de Noord-Afrikaanse inwoner met zijn dubbele paspoort kan nergens mee omgaan.
Tuig, paspoort afpakken terug naar Marokko en persona non grata.

rooiebosduivel | 23-12-15 | 17:19

Natuurlijk is het een GTD versie, staat in grote koeienletters op de grille. Analfabeten die dat nog niet hadden gezien kunnen de update waarschijnlijk ook niet lezen.

Dr. Vigilante | 23-12-15 | 17:17

Afschuwelijk geteisterd. Het houdt niet op. Vervolgen dat gajes, alle kosten laten betalen, desnoods door de ouders, en dat het land uit. We zijn toch een beschaafd land?? Dankzij de linkse wegkijken kan dit gebeuren. Walgelijk gewoon. Minder minder minder marrokaanse hersenloos geweld.

nukkie | 23-12-15 | 17:17

Ze hadden met het programma moeten zeggen, de dames worden niet vol in beeld gezet, als deze zich niet melden volgende week wel vol in beeld .

McNail | 23-12-15 | 17:14

Een lintjesregen voor degene die het minderen voor elkaar bokst.

Thomas333 | 23-12-15 | 17:13

hij komt uit de auto met zijn riem al / nog? los . . . . .

Henri Carton B. | 23-12-15 | 17:10

Dinand | 23-12-15 | 16:53
Denk dat de opsporingskans aanzienlijk groter wordt als je die maroc hoeren in beeld brengt. Altijd wel een ouder of ex vriendje die ze erbij lapt

Ben Hetzat | 23-12-15 | 17:05

De laplul kan dus zijn pisser vasthouden en iemand voor zijn kop bonken. Beroerde kwalificatie voor een stageplaats.

Rien7847 | 23-12-15 | 17:05

Zou de cyberrechercheur geen gps, telefoonmast en banktransactie metadata en social media posts kunnen uitlezen van de diverse auto eigenaren in de digitale sleepnet van ome Roon?

HetOorAakel | 23-12-15 | 17:00

Marokkaanse varkenskop;.... eh,,sorry varken.

storm op komst | 23-12-15 | 16:57

Gewoon afschieten dat typhus-tuig. Die dragen HE-LE-MAAL NIETS bij aan de maatschappij.

SoepKip | 23-12-15 | 16:56

Als ze die 2 wijven in beeld hadden gebracht zonder blur dan was er misschien al lang resultaat. Ze hebben dan niet geslagen maar hoorde wel bij het tuig dus gewoon in beeld brengen!

Dinand | 23-12-15 | 16:53

-weggejorist-

fuckfaceDH1969 | 23-12-15 | 16:50

Misschien weet zijn zus wel waar hij is, dat is immers zijn moeder.

Dhr. de Wit | 23-12-15 | 16:46

Wen er maar aan, het wordt nog erger.

storm op komst | 23-12-15 | 16:45

lol 5 april ... en dan komen ze er nu mee.

Tripps | 23-12-15 | 16:43

Ik denk dat dit Ali S is. Ali de Slechte. De tegenhanger van Ali B.Ali beroepsknuffelaar.Hmm geef mij dan in dit geval toch maar Ali B.

tweetybird | 23-12-15 | 16:41

Met z'n allen lekker eten in het restaurant van deze man als steunbetuiging. Extra klandizie en een hart onder de riem is wel het allerminste wat ik die man gun.

snelfiltermaling | 23-12-15 | 16:40

En iets anders: ze hebben godverdomme het KENTEKEN van die auto toch?! Oppakken dat gajes, die zuurstofverspillers, nutteloze varkens! En kijk meteen even na waar hij die Golf van betaald heeft, áls hij die al betaald heeft.

Kameroudste | 23-12-15 | 16:35

Tja wie wil hier meer van..

equal to condell | 23-12-15 | 16:34

5 fucking april.
Komen ze nu mee.

Goed dat ze die man laten vertellen dat dat stuk stront zei "Wij Marokkanen, wij fucken alles."

Wegkijkgutmenschen, kom er maar in. Wat is het excuus deze keer?

Kameroudste | 23-12-15 | 16:33

Dat die eierhoofden allemaal Heinrich Himmlerkapsels dragen is zeker ook niet toevallig.

Slogra | 23-12-15 | 16:32

-weggejorist-

nenny | 23-12-15 | 16:31

typisch kankergezwel..

Dr.Alpha | 23-12-15 | 16:23

zwaar genieten als alle vooroordelen tegelijkertijd worden bevestigd.. Wie gelooft het dat het ooit nog goed gaat komen met de mestbaal voorheen bekend als Nederland?

thispissesmeoff | 23-12-15 | 16:22

-weggejorist-

karelkleerkast | 23-12-15 | 16:21

-weggejorist-

Hetisniks | 23-12-15 | 16:16

Ziet er uit als een personeelsuitje van Maison de Garagebox. Zijn in elk geval niet de echtgenotes van deze heren, met hun blote haram-buik.

PrinsesStoepje | 23-12-15 | 16:15

TegenBeterWetenIn | 23-12-15 | 15:55
Inderdaad dat was vroeguh, die tijd is allang voorbij. De politie vind het een moedige burger actie van die man, met deze uitspraak gaan er meer mensen moedig doen, mensen die niets van vechten voor je leven afweten. Met als gevolg meer slachtoffers en meer lachende criminelen die thuis weer krom liggen met hun verhalen. En ze hebben gelijk ze helpen elkaar ook die meiden die gezocht worden als getuige maar zoals je kan zien meedoen, ze fucken alles en iedereen in Nederland. En die moedige man is trouwens niet veel ouder dan die kut crimineel.

Hetisniks | 23-12-15 | 16:06

En dit linkse paradijs is dus waarom ik voor vuurwapenrechten voor particulieren ben. Meneer de Mocro komt er niet aan, met zijn ongetwijfeld gewelddadige verleden, en meneer de normale burger kan zich het vege lijf redden zonder gehandicapt te raken. Maarja, ongetwijfeld zouden de linkse rakkers dan komen met tranentrekkende statistieken over hoeveel Mocro's wel niet RACISTISCH worden omgelegd terwijl ze misdrijven aan het plegen zijn. Gelukkig doen vuurwapens het ook goed tegen totalitaire Stalinisten.

Piet van het Padje | 23-12-15 | 16:06

Het komt allemaal omdat ze zich niet thuisvoelen enzo. Allemaal onze schuld.

uncommonsense | 23-12-15 | 16:05

-weggejorist-

karelkleerkast | 23-12-15 | 16:03

Komen die gratizz kickbokzzlezzen toch weer eenzz goed van pazz.

Bari Oomsma | 23-12-15 | 16:03

Geel cirkeltje. Waxinelichthoudertje.
Lex Talionis poppenkast, kent u die kreet?
Poppenkast veroorzaakt het escaleren van de gelobotomeerden - Poppenkast krijgt fractuur gepresenteerd.
1 blauw oog onder de bevolking = 1 blauw oog voor een poppenkaster.
1 kopschoppartijtje = 1 grijnzende leugenaar minder.
Wedden dat de incidentjes dan ineens snel ophouden ?

Blurhoofden zoals door AVRO beschermd
- Wetboek van strafrecht artikel 189
(Stijlloos geamendeerd 23-12-15 )
1
Met gevangenisstraf van ten hoogste zes maanden of geldboete van de derde categorie wordt gestraft:
1
hij die opzettelijk iemand die schuldig is aan of verdachte is van enig misdrijf, verbergt of hem behulpzaam is in het ontkomen aan de nasporing van of aanhouding door de ambtenaren van de justitie of politie; 1a - of van de ongereguleerde militie der stijllozen
2
hij die nadat enig misdrijf is gepleegd, met het oogmerk om het te bedekken of de nasporing of vervolging te beletten of te bemoeilijken, voorwerpen waarop of waarmede het misdrijf gepleegd is of andere sporen van het misdrijf vernietigt, wegmaakt, verbergt of aan het onderzoek van de ambtenaren van de justitie of politie onttrekt; 2a - of van de ongereguleerde militie der stijllozen.

(Wel een beetje jammer dat de haatreader vigerend is)

hallevvezool | 23-12-15 | 16:02

5 april? Welk jaar?

HenkyPanky | 23-12-15 | 16:01

santadomenica | 23-12-15 | 15:36
Reaguursel van de maand. Zeer treffend. 👍

Paaldanseres | 23-12-15 | 16:01

Staat nog niet op de Joop, dat is vreemd...

eerstneukendanpraten | 23-12-15 | 15:57

Hetisniks | 23-12-15 | 15:51

Het heeft niets met stoerheid te maken. Dit was hoogstwaarschijnlijk gewoon een oude meneer met wat verantwoordelijkheidsgevoel. Wij waren vroeger ook wel eens dronken en hebben ook wel eens een plasje op een onverstandige plaats gedaan, toch is het nooit in ons opgekomen om een oudere die ons toesprak ongezien op zijn gezicht te stampen. Nooit. Met dit soort lui kun je geen maatschappij onderhouden.

TegenBeterWetenIn | 23-12-15 | 15:55

Hopelijk wordt hij gepakt en krijgt hij een afschrikwekkende taakstraf!

MichelDenHaag | 23-12-15 | 15:52

Geel cirkeltje is niet bedoeld als mikpunt voor uw .50 maar om aan te geven dat meneer een opvallend litteken op zijn hoofd heeft, waarschijnlijk van een eerdere lobotomie.
.
Da's in Nederland: verward persoon => vrijspraak...

davimore | 23-12-15 | 15:51

Als je je jezelf niet kunt of wilt verweren. Ik bedoel gewoon keihard je leven verdedigen, ga dan niet lopen zeiken tegen een (dronken) man uit een groepje die een plasje doet. Je vraagt dan om moeilijkheden die je niet aan kunt.
Het is niet stoer als jij niet meer kan dan een grote bek opzetten.
En wat was er gebeurd als jij die gast meteen een stampert op zijn bek had gegeven.

Hetisniks | 23-12-15 | 15:51

Maar hij moet mij niet tegen komen want dan leg ik een metalen pijp tegen ze platte opgeschoren harses.

special-k | 23-12-15 | 15:50

Waarom stem ik eigenlijk PVV? Oh ja, nu weet ik het weer.

Dinand | 23-12-15 | 15:47

Schop dit tuig toch eens het land uit! Er is maar één partij die daar daadwerkelijk voor zorgt door het dubbele paspoort van dit gajes af te pakken. Ik hoop dat mensen dan eindelijk eens verstandig gaan stemmen.

dalskog | 23-12-15 | 15:47

Dit soort mensen willen D66, VVD, PvdA, SP, enz. koste wat kost in Nederland houden. Sterker nog, er mogen er zelfs meer bij!

Trekbeest | 23-12-15 | 15:47

Dhr. de Wit | 23-12-15 | 14:10

Misdaden gepleegd door vooral Marokkanen worden zolang als mogelijk verborgen gehouden tot men gedwongen wordt de burger op te roepen mee te helpen dat tuig op te sporen. Men had de hoop natuurlijk van uit Marokkaanse hoek tips te krijgen, helaas, uit die hoek hoef je niets te verwachten.

caralho | 23-12-15 | 15:46

-weggejorist-

Mr. Squits | 23-12-15 | 15:46

Ik was mijn hele leven lang uitgesproken tegenstander van de doodstraf. Ik ben me echter gaan realiseren dat er dagelijks onschuldige doden vallen. In het verkeer, op het werk, in ziekenhuizen, en ja, ook regelmatig door toedoen van agressieve racistische Marokkanen. Waarom zou het leven van zo'n onverbeterlijke agressieve kutmarokkaan meer waard zijn dat het leven van zijn slachtoffers? Hij had die man wel dood kunnen schoppen.

Vind hem, pak hem op en geef hem een spuitje. Het leven en welzijn van welwillende onschuldige burgers is meer waard dan het leven van zo'n rat. En als we toch massaal onze schouders ophalen bij de talloze doden die wekelijks per ongeluk vallen, dan hoeven we al helemaal niet wakker te liggen van het overlijden van deze onverbeterlijke moorddadige crimineel. Idem voor types als Holleeder trouwens. Tijd voor de grote schoonmaak.

Professor Superhirn | 23-12-15 | 15:46

Waarom moet het in dit God vergeten land met debiele dienders en politici, bijna 9 maanden duren voordat beelden naar buiten worden gebracht!?!? Het lijkt wel of dit bewust met opzet is gebeurd zodat deze kansenparel 9 maanden de tijd krijgt om het land te ontvluchten!

Weegt de privacy vd daders soms zwaarder dan het leed vd slachtoffers!?!?!

Billie Turf Van der Steur doe er eens eindelijk wat aan. Laat zien wat u eigenlijk waard bent. Voer nieuwe wetten in waarbij de privacy van daders ondergeschikt is aan belang van slachtoffers en samenleving.

MRF2739 | 23-12-15 | 15:42

Oplossing is simpel:

Meer straatcoaches
Meer subsidie
Meer gratis kickboksles
Meer stageplekken

Terence Hill | 23-12-15 | 15:42

"Wij fucken alles" ja inderdaad, je zus, je schaap, je geit... etc

Droogklootsoldaat | 23-12-15 | 15:40

Alexander P. vindt dit zo negatief afstralen op de islam en heeft gevraagd om het hoofd van die rifaap ook te blurren.

5611 | 23-12-15 | 15:39

Nederland wordt steeds 'veiliger' vooral door de komst in het verleden van de gratis arbeiders evenals in het heden en de toekomst.

ProAsfalt | 23-12-15 | 15:39

ik ben net bezig om de kerstlampjes op te hangen. Ze doen me altijd sterk denken aan Marokkaantjes... Het zijn er heel erg veel, meer dan de helft werkt niet, ze zijn op één of andere manier allemaal met elkaar verbonden en ik vind ze nog steeds het allermooist als ze in een boom hangen en branden. Fijne vrije dagen allemaal

santadomenica | 23-12-15 | 15:36

Het is geen discriminatie als het waar is.
Wij hebben andere straffen nodig voor cultureel uitgedaagden.
Ons strafrecht probeert de gestraften voor te bereiden op terugkeer in de samenleving. Deze hater heeft nog nooit aan die samenleving deelgenomen en dient dus veel strenger gestraft te worden.
Zeker vanwege dubieuze loyaliteit. Het Nederlanderschap is een dubbele-moraal-paspoorter met meerdere geweldsdelicten op zijn naam niet waard.
Assimileren of emigreren!

Antitheïst | 23-12-15 | 15:36

Ahmed de psychopaat.

special-k | 23-12-15 | 15:34

5 April jongstleden... man man man. Zoiets moet je GELIJK online pleuren. Dit bewijst dat de politie meer dan een half jaar aan het kuttekoppen is, eigenlijk niet weet wat ze aan het doen zijn en vervolgens de zooi via Opsporing verzocht laten lopen zodat ze verder kunnen gaan met snelheidscontroles.

Ohja, die 2 "getuigen" die in de auto zaten waren net zo schuldig als die kopschoppers! Niets gemeld of tegen gehouden is gewoon medeplichtig!!!

Pommetje_Horlepiep | 23-12-15 | 15:30

@Arknow | 23-12-15 | 14:11

Hoe gaan we in uw plan om met de mensen die aan de bron stonden van deze ellende? Laat ik ze politiekcorrecten noemen... Anders blijf je dweilen...

Parel van het Zuiden | 23-12-15 | 15:28

Die Marokkanen denken echt dat ze de baas zijn hier in nederland, en dat komt met name door hun brutaliteit/agressiviteit. Nederlanders zijn dat niet van oorsprong, en zijn dan ook door ze overdonderd.
Enige manier om dit probleem op te lossen is ze het land uit zetten, of met een ouderwetse knokploeg die zich richt op dit uitschot.

Endbozzz | 23-12-15 | 15:28

Sjoemelmarokkaan.

swassannuf | 23-12-15 | 15:28

Ik word hier best boos om. En ook op onze overheid.

eerlijkere joop | 23-12-15 | 15:28

Kaas de Vies | 23-12-15 | 14:14
Genuanceerd.

swassannuf | 23-12-15 | 15:25

tja.. we blijven ontkennen, zelfs vrienden van mij blijven dit bagatelliseren, terwijl ze zelf op straat lastig zijn gevallen en hun vrouwen ook. We verdienen niet beter zo. Blijven die unibrows op ons dak krijgen.

mental K | 23-12-15 | 15:20

@Lewis | 23-12-15 | 14:57

Vreemdelingen in eigen land.
Heel vreemd dat men in de gehele westerse wereld langzaamaan genoeg begint te krijgen van dit racistische geweld.
Heel vreemd ook dat men steeds meer behoefte begint te krijgen aan politici die opkomen voor de eigenlijke inwoners.
We zitten in een krankzinnig tijdperk.

Desmoulins | 23-12-15 | 15:18

Ben benieuwd naar het excuus van de politie waarom deze toch zeer goed herkenbare kansenparel nog steeds niet is opgepakt. Okee, probleem is natuurlijk wel dat ze er allemaal dezelfde uitdossing op nahouden: opgeknipt haar en een zwart golfje. Maar het petje en het bontkraagje ontbreekt dit keer. Zou toch een aanknopingspunt moeten zijn.

EefjeWentelteefje | 23-12-15 | 15:18

@Nilfisk | 23-12-15 | 14:47
Nee, nog niet, maar, Halina in zo'n witte doktersjas, dat lijkt me wel wat.........

namensmijnhond | 23-12-15 | 15:17

Die tokkiewijven doen vrolijk mee.
Opsluiten en bij voorkeur enkele reis Marrakesh voor deze cultuurverrijkers.

Desmoulins | 23-12-15 | 15:15

""Mensen, kijk toch uit met alle opmerkingen.
Voor dat je het weet zit de politie achter jou aan ipv die kansenparel.""
@ Nuchternederland | 23-12-15 | 15:03
Je hebt gelijk, want tegen een pilaar pissen in volle openbaarheid waar passerende kinderen zijn klabanus kunnen zien mag beslist niet worden verboden aan Marokkanen, want dan tonen we niet genoeg "respect" en dus zijn we dan vuile ultra rechtse fascistische xenofobe islamofobe haatzaaiende nazi raaasssiesten; (of nog erger: PVVers)
en DAT wordt natuurlijk onmiddelijk vervolgd door de Polizei. Natuurlijk zonder 8 maanden te wachten (hopende dat de dader al ontkomen is.)

telelezer | 23-12-15 | 15:13

Toen ik dit vanochtend hoorde herinnerde me ineens wat ik toen al dacht. En ja hoor.

Vrije Nator | 23-12-15 | 15:12

Ik kan de moeite om die '%$$!@$%@#&' te vinden niet rijmen met de huidige techniek en wetgeving.

Ook al is die auto meerdere keren van eigenaar gewisseld dat nog is het een klein lijstje. Bovendien is het toch vrij eenvoudig om de GSM gegevens op te vragen op de locaties en tijden dat die auto ergens is gezien.

Snap er echt geen reet van, beide onderdelen waren ruim voorhanden en kunnen in gelinkt worden

BenHetZoZat | 23-12-15 | 15:12

@Hard&Hoerig | 23-12-15 | 14:13
Dader heeft hem verkocht en daarna weer teruggekocht zeker. Een administratieve truuk. Met een D66 rechtsysteem in de hand- en spandiensten verlenende service, juridisch afgedekt.

HouseMaster | 23-12-15 | 15:11

Het wordt tijd voor de bruine overhemden.....

Cor Zakov | 23-12-15 | 15:10

Ze hebben dubbele paspoorten en nu ook al dubbele kentekenplaten!

Ali Ben Ossepoot | 23-12-15 | 15:08

nog minder, nog minder, nog minder.

Rico den Hollander | 23-12-15 | 15:07

@Desmoulins | 23-12-15 | 15:06

-worden, lul.

Desmoulins | 23-12-15 | 15:06

Marokkanen, ik generaliseer namelijk bij >80%, zijn zeer racistisch en de onderliggende loyaliteit overstijgt alles.
Waarom worden zijn andere Marokkanen of lieden uit dezelfde ideologische setting amper het slachtoffer van deze dagelijkse terreur? De vraag stellen is hem beantwoorden.

Desmoulins | 23-12-15 | 15:06

Weten jullie wel zeker dat hij niet uit Peru of Chili komt?

centre pompidoe | 23-12-15 | 15:06

art 83a Strafrecht 'Onder terroristisch oogmerk wordt verstaan het oogmerk om de bevolking of een deel der bevolking van een land ernstige vrees aan te jagen, dan wel een overheid of internationale organisatie wederrechtelijk te dwingen iets te doen, niet te doen of te dulden, dan wel de fundamentele politieke, constitutionele, economische of sociale structuren van een land of een internationale organisatie ernstig te ontwrichten of te vernietigen. '

Wat die racistische kutmarokkaan deed komt dicht bij de definitie van terreur.

** just saying **

gaffelbaard | 23-12-15 | 15:05

@Lewis 14.57

Derhalve zijn dit ook geen mishandelingen etc. meer te noemen, maar terroristische aanslagen op Nederlandse burgers.
Weg met die woorden overval, mishandeling etc. maar de zaken maar eens benoemen zoals ze zijn; terrorisme tegen ons, niet meer en niet minder!
Dat soort volk moet meteen uitgezet worden, maar Marokko wil dit soort misdadige Berbers ook liever niet.

A3an | 23-12-15 | 15:04

Als die meiden zich niet melden, zijn ze in feite er ook bij betrokken. Dus weg met die blur in hun gezichten.

ET007 | 23-12-15 | 15:04

Blind geslagen aan een oog en bewusteloos getrapt.
Oh ja daar zijn ze nu goed in want onlangs werden immers door de overheid aan misdadige Marokkanen gratis karate lessen aangeboden (naast gratis vlinder spotting tripjes naar Marokko en gratis avonturenreisjes naar New York) zodat ze zich dan vast wel zouden beteren volgens de naieve linkse weg-met-ons-Gutmensch-idealisten.
Alles natuurlijk wel (zoals gewoonlijk) op onze kosten
Met dank aan de idioten in Den Haag

telelezer | 23-12-15 | 15:04

Mensen, kijk toch uit met alle opmerkingen.
Voor dat je het weet zit de politie achter jou aan ipv die kansenparel.

Nuchternederland | 23-12-15 | 15:03

Ik heb gisteren die uitzending ook gezien. Walgelijk. Zoek die vrouwen en je hebt de daders. Misschien vrouwen die actie zijn in de prostitutie? Ik snap Wilders wel met zijn minder minder minder.

double punch | 23-12-15 | 15:03

@F#ckingAwesome | 23-12-15 | 14:57
Waarschijnlijk betekent het "vals kenteken"

Haatgenerator | 23-12-15 | 15:03

Een conclusie hieruit is het bewaren en registreren kentekens is onzin.
Weer hoop poen over balk kunnen ze dat een keer rechtvaardigen is het niet mogelijk.
Lutsers

Rest In Privacy | 23-12-15 | 15:03

Ik wil een schoner land waar zulk inteelt afval gewoon afgeschoten wordt. Kunnen we dat niet regelen net zijn allen? Met gepaste publieke druk een Wet voor de doodstraf erdoorheen krijgen. Geloof mij nou maar, de schrik gaat er dan pas goed inzitten bij zulk tuig als er een paar van hun publiekelijk afgeknald zijn. Dit is echt de alleraller-beste oplossing en snelste weg naar verbetering. Ze lachen nl met dit land en onze strafmaat.

Koettoerk | 23-12-15 | 15:03

De dader doet aan die andere zwakbegaafde denken, Badr Hari.
Geen straf helpt, gewoon oprotten naar Marokko zou ik zeggen.

Willem van Rood | 23-12-15 | 15:01

-weggejorist-

MaxiCosi24 | 23-12-15 | 15:01

Ongetwijfeld de directe resultante van het gebrek een een lichtgetint uurtje op de NPO.
.
Echt als die mensen wat minder vanuit hun white privilige zouden opereren....

Parel van het Zuiden | 23-12-15 | 15:00

die moet heeeel lang op de pijnbank liggen,dit roept bij mij zoveel agressie op terwijl ik een vredelievend mens ben,laten alle marokkanen nu eens een keer meewerken en hem aangeven bij de polititie want zij kennen deze gek heus wel.

jopie1 | 23-12-15 | 14:57

Ik overdrijf vast niet heel erg als ik zeg dat minstens 95% van de slachtoffers van allochtoon geweld autochtoon blank is.

Lewis | 23-12-15 | 14:57

Het kenteken is bekend, maar die gast nog niet gepakt.... dat betekent maar één ding: zijn autoeigenaar-mattie weigert mee te werken, ondanks de ernst van dit misdrijf. Zo zie je maar weer: de marrokkaanse gemeenschap heeft zo zijn eigen moraal

ik zie trouwens een prima oplossing: eigenaar wagen gijzelen totdat ie een naam ophoest. oh, en minder, minder.. etc

F#ckingAwesome | 23-12-15 | 14:57

Rustig jongen rustig. Denk aan joris. Je wilt toch ooit weer reaguren? *Plukkiehaar in dwangbuis met moeite in bedwang kan houden*

bolkebeer | 23-12-15 | 14:56

wij marokkanen, wij f**ken alles. Waarmee meteen de domheid uitstralende, schaapachtige tronie van de vetgemeste ali-baba is verklaard.

Geïrriteerde Ed | 23-12-15 | 14:55

@jitro | 23-12-15 | 14:45
Sad but true

Haatgenerator | 23-12-15 | 14:53

En waar zijn die Joop.nl sprinkhanen nou die anders hier altijd neerdalen om commentaar te leveren als er iets met een moskeetje is gebeurd of een boerkavrouwtje is uitgescholden?

Quincy, Sylvana, hoehoe, waar zitten jullie?

knerf | 23-12-15 | 14:53

Was het niet zo dat er minder minder minder in opsporing verzocht moesten komen. Dus de vijver die ze sinds april tegenhouden begint nu te overstromen.

dedwarsligger | 23-12-15 | 14:50

Die cirkel zit ook veel te hoog als trefpunt. .50 is ook een beetje overdreven. Een meer bescheiden kaliber werkt ook prima.

GOEM | 23-12-15 | 14:48

@namensmijnhond | 23-12-15 | 14:39
Wordt u er al voor behandeld?

Nilfisk | 23-12-15 | 14:47
gaffelbaard | 23-12-15 | 14:46

Misschien is het in die koeltoer wel koeltoer om tegen ramen van tankstations aan te pissen. Misschien moeten wij guurrechtse wannabe genociders eens wat empathie opbrengen voor hen. Aan de andere kant mogen ze deze jongeman van mij ook gebruiken om een nieuwe soort shampoo op zijn oogjes te testen. Of experimentele schoonmaakmiddelen op zijn scrotum of wat daar in zijn geval voor door moet gaan.

Dutchbeaurouge | 23-12-15 | 14:46

O ja die buurtvaders kunnen ze ook beter afschaffen doen toch niets en kosten ons alleen maar geld.
Je denk toch niet dat een buurtvader zijn eigen soort gaat verraden.Het grote probleem is we zijn gewoon bang met z'n allen.En dan bedoel ik niet bang voor die Marokkanen maar bang als je je eigen verdedig jij eindig op het politiebureau en al je ruiten uit je huis liggen want zo is dat tuig ook weer vies laf volk als ze met meer zijn hebben ze een grote bek daarom zie je zelden of nooit een lichtgetinte alleen over straat gaan.Mietjes homo's

janmetdepet | 23-12-15 | 14:46

""Positieve Marokkanen, ze bestaan hoor beste mensen. Alleen zijn ze dun gezaaid.""
@ Ing. Van der Pik | 23-12-15 | 14:43
HIV positief?

telelezer | 23-12-15 | 14:46

ik ken hem, hij heet mohamed..... broer van abdoel hasan karim en achmed

hetlaastewoord | 23-12-15 | 14:46

"Die zit nu in de zon in zijn eigen land"... XaleX_2 | 23-12-15 | 14:39
.
Die zit gewoon nog hier hoor. Waant zich onaantastbaar. En misschien nog terecht ook helaas.

Ramsesz | 23-12-15 | 14:45

Heeft Pechthold hier al afstand van genomen?

gestopt | 23-12-15 | 14:45

Deze gasten lachen hierom. Ze worden opgepakt schelden pliesie helemaal de tieft met de nodige bedreigingen. Zitten een weekje staats hotel Hebben de tijd van hun leven lekker sporten grote jongen uithangen met hun matties mooie verhalen vertellen blowtje roken plus halal vreten. Na het weekje vakantie gaan ze op dezelde voet verder. Hoef me niet af te vragen hoe deze hard werkende gasten aan zo'n auto komen.
Denk ook niet dat er een financiele schadevergoeding in zit voor het slachtoffer. Van een kale kip valt niets te plukken.

Goeie tip voor degene die moet zitten zeg dat je moslim bent dan krijg je een stuk beter eten en vlees op je bord.

jitro | 23-12-15 | 14:45

Deze gasten lachen hierom. Ze worden opgepakt schelden pliesie helemaal de tieft met de nodige bedreigingen. Zitten een weekje staats hotel Hebben de tijd van hun leven lekker sporten grote jongen uithangen met hun matties mooie verhalen vertellen blowtje roken plus halal vreten. Na het weekje vakantie gaan ze op dezelde voet verder. Hoef me niet af te vragen hoe deze hard werkende gasten aan zo'n auto komen.
Denk ook niet dat er een financiele schadevergoeding in zit voor het slachtoffer. Van een kale kip valt niets te plukken.

Goeie tip voor degene die moet zitten zeg dat je moslim bent dan krijg je een stuk beter eten en vlees op je bord.

jitro | 23-12-15 | 14:45

Ik heb heel bewust gisteravond opsporing verzocht maar weggezapt. Na een hele dag ellende aangekeken te hebben was het beter om mijn beeldvorming niet verder te vertroebelen. Maar was ben je toch een walgelijk stuk inteelt! Het word serieus tijd voor een hele andere wind in dit land. Ik ga er maar verder niet op in wat ik denk,voel en ermee zou doen, want Joris weet daar wel raad mee anders. Gedeeld en gezocht... Vind dit stuk inteelt! Het zou je vader maar zijn. Prettige kerst nog.

Mr_Pikibelly | 23-12-15 | 14:45

Ik denk dan aan een Ali B, of een Achmed Marcouch.

Ing. Van der Pik | 23-12-15 | 14:44

@Ales | 23-12-15 | 14:20
Denk niet zwart wit, maar lichtgetint

Zo iets bedoel je?

Tostiman | 23-12-15 | 14:44

Gewoon een "incidentje" met een "verwarde man"
want de politie zal ons immers beschermen!
-
""(...) de Nederlandse politie de sterke arm is in de maatschappij, maar wel met een uitgestoken hand. Eentje die verbinding zoekt.""
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2015/12/...

telelezer | 23-12-15 | 14:44

Respect. Laten we er nog 5 miljoen binnenhalen zodat ze de meerderheid worden. O, doen we dat al...

Rest In Privacy | 23-12-15 | 14:44

Vanwaar dat achterlijke ge-blur ???

Der Schnitzeljäger | 23-12-15 | 14:44

Positieve Marokkanen, ze bestaan hoor beste mensen. Alleen zijn ze dun gezaaid.

Ing. Van der Pik | 23-12-15 | 14:43

Over de gele cirkel, dat is volgens mij gewoon een kruin op dat inteelthoofd, en geen litteken.

ElChombo | 23-12-15 | 14:43

@Pritt je bent geweldig. Maar gewelddadigheid na een succesvolle lobotomie is echt uitgesloten. Ken uw klassiekers. (One flew over the Cookoo's Nest)

Escovanity | 23-12-15 | 14:43

Wat mooie kansenparel weer.... wat een schitterende paradijsvogel der Multiculturele Samenleving. (ja mensen daar ben ik weer, Van der Pik)

Ing. Van der Pik | 23-12-15 | 14:43

@Copyrechts | 23-12-15 | 14:09
Auto schijnt op die dag meerdere malen van eigenaar veranderd te zijn volgens de politie, maar lijkt me inderdaad niet moeilijk om de eigenaren dan maar verantwoordelijk te stellen, vooral diegene die op die tijd de eigenaar was. Als een auto op 1 dag meerdere malen van eigenaar veranderd zit er een raar luchtje aan

Tostiman | 23-12-15 | 14:42

Strongbow | 23-12-15 | 14:34 Hij vraagt niet voor niets "waar kom je vandaan" voordat hij aan zijn poging tot doodslag begint. Hoorde natuurlijk een accentje, dus moest wel eerst even checken of het wel een kuffar was en niet per ongeluk een broeder.

Ramsesz | 23-12-15 | 14:41

Heb me altijd afgevraagd waar ze de inspiratie voor dat opgeschoren kapsel toch vandaan halen maar nu weet ik het.
Let op de bulten:
ak-hdl.buzzfed.com/static/2014-10/1/14...

Conan de Rabarber | 23-12-15 | 14:41

@speed0000 | 23-12-15 | 14:26
Vertel eens waaruit jij denkt op te maken dat de politie enkel op het kenteken gezocht heeft?

Haatgenerator | 23-12-15 | 14:40

Daarom willen we minder minder van dat kutvolk,levenslang laten betalen aan het slachtoffer.
Je kun niks tegen dat rot volk zeggen of ze meppen er op los het wordt echt eens tijd dat er iets aan gedaan wordt maar helaas ze worden beschermt door de linkse kliek.De linkse kliek ziet het niet dat het keer op keer weer de licht getinte zijn die overal schijt aan hebben.Vies laf gedrocht is het met zijn inteelt kop.

janmetdepet | 23-12-15 | 14:40

Wat is dat op zijn kop? Lijkt wel een keppeltje. Waarschijnlijk heeft hij ook extra duimen ofzo.

Repetitive Beats | 23-12-15 | 14:40

En dan die achterlijke trutten die er nog op ingaan of je iemand daar wel of niet op kan/mag terechtwijzen. De kneuterigheid van Nederland.

ElChombo | 23-12-15 | 14:39

Elke keer als ik door de items van Geenstijl scroll komt ik even langs de gigapic van Halina Reijn. En elke keer vind ik Halina een prachtig wijf. Laat dat ook maar even gezegd zijn. xxx voor Halina

namensmijnhond | 23-12-15 | 14:39

Die zit nu in de zon in zijn eigen land waar hij bescherming geniet van de autoriteiten aldaar.

XaleX_2 | 23-12-15 | 14:39

Wie moet hier nu weer afstand van nemen..... Hé policor Nederland, normaal altijd fijn aan het vingerwappen richting Wilders en nu blijft het weer eens doodstil?
.
Selectieve verontwaardiging is jullie niet vreemd.... kansloos paupervolk!

Fatwabuster | 23-12-15 | 14:38

-weggejorist-

Ramsesz | 23-12-15 | 14:38

-weggejorist-

Claude_Vieaul | 23-12-15 | 14:38

Schaamtecultuur, genoeg gestraft in de media, schuld van racisme, uitsluiting en Geenstijl... als dat geen taakstraf wordt!

blikjegrolsch | 23-12-15 | 14:38

Enne... toch zijn het van die goeie jongens.

ZoekEenVrijeNick | 23-12-15 | 14:37

Product van 9 generaties inteelt.

Haatgenerator | 23-12-15 | 14:36

-weggejorist-

mmkk | 23-12-15 | 14:34

Opzouten naar Noord Afrika!

Roken Toegestaan | 23-12-15 | 14:34

En weer een blanke die het slachtoffer is!! Hoe komt het dat je eigenlijk nooit een niet-blanke ziet die totaal in elkaar geslagen is?!

Strongbow | 23-12-15 | 14:34

Wij Marokkanen f**cken alles. Het wordt hoog tijd dat we Kudtmarrokaantjes gaan uitzetten en al hun van Nederlandse bedrijven opgebouwde tegoeden (AOW etc) intrekken. Ga terug naar Marroko, kom niet door start, u ontvangt niets. Marroko is een lui en arm land, het grootste deel van al het geld wat daar in omloop is komt uit Europa. Ik snap niet goed waar die Marrokaantjes zo trots op zijn.

Faragefan | 23-12-15 | 14:34

Pismarokkaan, het bestaat dus echt?

Watching the Wheels | 23-12-15 | 14:34

-weggejorist-

Watching the Wheels | 23-12-15 | 14:34

Minder! Minder! Minder!

DonSwami | 23-12-15 | 14:34

"Zucht" je verwacht het gewoon niet van een Marokkaan...

Bubbels Jackson | 23-12-15 | 14:33

Stigmatisering kun je het best aan kutmarokkanen overlaten, geen Nederlander die dat beter kan.

DasNouJammer | 23-12-15 | 14:32

5 April, man man man zeg. Het wordt hoog tijd dat politie dit soort achterlijke daders binnen twee weken als op het internet plempt met bijbehorend filmpje. Het is van de zotten dat zulke inteeltkoppen blijkbaar zo lang in bescherming worden genomen onder het mom van "mijn privacy". Het is lang en breed duidelijk wat er zich voltrokken, laten we verdomme dan voortaan z.s.m. dit soort debielen van de straat halen.

HaatAth3ist | 23-12-15 | 14:31

Daarom, minder minder minder

ordnungspolizei | 23-12-15 | 14:30

-weggejorist-

laser1234 | 23-12-15 | 14:30

Het wordt tijd dat voor dit tuig, echte premiejagers worden ingezet... kapot schoppen, afknallen af laten afzinken waar niemand meer ooit van hen hoort. Next.
.
Zou crowdfunding daar misschien een uitkomst voor bieden?

Paaldanseres | 23-12-15 | 14:30

t wordt tijd dat er iemand die kutmarikaan terugtrapt naar zijn eigen tijd. pre embrionale status dat is.!

voedselbankier | 23-12-15 | 14:30

Vreselijk dit. Hoog tijd voor een Uitzetstraf (alle schade vergoeden en dan een permanente trap onder de kont richting thuisland)... Maar ja, dit is Nederland, met een volgevreten inerte bestuurslaag die niks met de burgers heeft (behalve hun portemonnee) en vooral met zichzelf in de weer is.

ben kokhals | 23-12-15 | 14:29

Een golf, hoe verrassend.

keizeradmiraal4 | 23-12-15 | 14:28

Plasmeneer was minding his own business, krijgt zijn vuist een kopstoot van een racist. Ga dan ook met de trein.

RickTheDick | 23-12-15 | 14:27

.. racistische kutmarokkaan..

He he, eindelijk erkenning voor nazi-marokkanen.

gaffelbaard | 23-12-15 | 14:27

Om 6 uur in de ochtend stopt een groep Marrokanen bij het benzinestation en de politie denkt dat ze dan op basis ven een kenteken de bestuurders van een auto kunnen vinden!?

Epic fail weer.

Met een beetje boerenverstand zou je moeten weten dat drugskoeriers niet op eigen kenteken rijden en zelfs met een vals paspoort op zak lopen.
Wat een campingbedrijf is onze nationale politie toch ook.

speed0000 | 23-12-15 | 14:26

Trouwens kenteken 9-3 letters-2 cijfers.
(Vanaf 2009 RDW, dus geen statiar).
Gestolen of rijdt hij altijd (uit voorzorg) met een geblurd kenteken rond ?

Kamervraag | 23-12-15 | 14:26

Aan z'n halal ballen ophangen.

metagod | 23-12-15 | 14:26

Is dat geen VuilnisWagen Polo?

Watching the Wheels | 23-12-15 | 14:26

*met wijsvinger naar boven wijzen doet*

atheïstisch stemvee | 23-12-15 | 14:25

Ziek land... dat Nederland.

duitse herder | 23-12-15 | 14:24

En kuddos voor die Griek! Waar is zijn restaurant? Dan ga ik daar gauw eten. Varkens gyros, ik hoef geen halal

Fontanarossa | 23-12-15 | 14:24

Welkom, welkom... jij bent welkom in mijn land... oh wacht... vuile k#t hufters... Kots...

Paaldanseres | 23-12-15 | 14:23

Heeft Kuzu al afstand genomen van zijn stemmers, want dit doet mij dan toch weer denken uit een zwarte pagina in hun geschiedenis.

Cuyahoga | 23-12-15 | 14:23

Niet voor het een of ander maar ik zie dagelijks dubbelgangers van deze gast voorbij komen wandelen, soms wel drie tegelijk ook.

Conan de Rabarber | 23-12-15 | 14:22

Er komt een kantelpunt.maar dat begrijpen marokkanen niet helemaal helder.
Als de immer tolerante nederlanders eenmaal een volkje zat zijn, worden ze gewoon op de trein gezet.. de ns zal zeker meewerken is in het verleden gebleken.

baard van troje | 23-12-15 | 14:22

Het heeft met onze rechters toch totaal geen zin om deze kutmarokkaan op te sporen.
Van de rechter krijgt hij, als hij al straf krijgt, 60 uurtjes schoffelen.
Daar gaat totaal geen afschrikwekkende werking van uit.
Sterker nog.... ook bij deze taakstraf zal hij echt niet verschijnen.

heaven&hell | 23-12-15 | 14:20

tja als je iedereen maar toelaat in dit land , dan krijg je dit van zelf

jeroen8325 | 23-12-15 | 14:20

Kan niet wachten op het nieuwe liedje van Frank Boeijen. Oh wacht....

Ales | 23-12-15 | 14:20

Zal wel een hyper gehad hebben joh, gezien alle dikke homosapiens marokkanius inteeltsius last van diabetes hebben.

Harde Kopkaas | 23-12-15 | 14:20

Kom op beste buurtvaders. Waar blijven jullie ?

Kamervraag | 23-12-15 | 14:20

Die twee hoeren ook vervolgen wegens mishandeling in vereniging , ze stonden er bij, keken naar en deden niks, en ze hebben naderhand verzuimd aangifte te doen van een misdrijf. Dat soort types krijgt een natte poes van de agressie van hun vriendje, totdat ze zelf aan de beurt zijn en huilie huilie gaan doen

Fontanarossa | 23-12-15 | 14:19

Hoezo kunnen ze via de eigenaren deze bestuurder niet vinden? Het was een proefritje chauffeur? Gewoon de telefoonconnectieproviderdata uitlezen en voilá.
En waarom worden de snoldames buiten beeld gelaten? Die zijn getuige en kunnen toch ook herkend worden. Dat zou ze ook dwingen om zichzelf te melden. Bij voetbalhooligans doen ze dat toch ook.

DreHa | 23-12-15 | 14:19

Moet toch niet zo moeilijk zijn. Hij is goed te zien op candid camera. Als deze beelden nog niet tot een aanhouding kunnen leiden dan zijn die bewakingscamera's gewoon zinloos.

Sloopkogels | 23-12-15 | 14:18

God-ver-dommuuuhhh.., €%€*#*#!!

En daar wil ik het verder bij laten.

RobberenRukkie | 23-12-15 | 14:17

Ja en dan hoor je Rutte en dat andere fatsoensvolk niet.

VincentTheSaint | 23-12-15 | 14:17

@Kaas de Vies | 23-12-15 | 14:14 Gewoon mariniers, vers van de training op de schietbaan graag.

marcoplarco | 23-12-15 | 14:16

Dit soort types is waarom mensen geen "vluchtelingen" blieven en de reden dat Wilders "minder, minder, minder" roept. Kunnen we deze marokkaan niet als posterboy gebruiken net zoals links dat arme dode kind misbruikt?

Dhr. de Wit | 23-12-15 | 14:16

Leuk dat kenteken, maarja moslim>politie dus word er gewoon netjes de mond dichtgehouden.

DaJonkel | 23-12-15 | 14:16

Ik hoop dat ze deze opgefokte racistische Marokkaan met zijn inteelt hoofd heel snel van de straat halen. Te zien aan de dossierfoto's was hij met zijn 'zware ballen' op pad met twee dames van lichte zeden.
Beterschap voor die dappere man.

paridae | 23-12-15 | 14:15

Het verhaal van de politieagente over die auto begrijp ik niet goed. De auto is een paar keer van eigenaar verwisseld. Maar je kunt toch achterhalen wie de eigenaren zijn (geweest). En waarom die vrouwen blurren, ze stonden er met het volle verstand bij te kijken. Net zo medeplichtig wat mij betreft.

redje70 | 23-12-15 | 14:15

@Arknow | 23-12-15 | 14:11
Oud-mariniers.

Kaas de Vies | 23-12-15 | 14:14

Maar waag het niet om hier "minder minder minder" van te willen, dan liggen de voorgedrukte aangifteformulieren klaar.

Borakh | 23-12-15 | 14:14

Wat hebben we toch een lol van dat asociale importvolk, je kan er programma's mee vullen.... oh, wacht....

Fatwabuster | 23-12-15 | 14:13

Kenteken is bekend en getraceerd maar auto is 2 keer overgeschreven rond de dag v/h incident. Allemaal te zien/horen in het filmpje mensen.

Hard&Hoerig | 23-12-15 | 14:13

Ze rijden meestal in huurautos. Maar waarom die gasten nou zo stereotiep in zwarte of grijze golfjes blijven rijden het is me een raadsel.

Repetitive Beats | 23-12-15 | 14:13

Wat een mislukkeling. Vreemd dat de politie, ondanks het feit dat ze inmiddels het nummerplaat kennen (zo niet, dan hebben ze een plaat voor hun kop), dit individu, waarvan we allemaal minder willen hebben,nog niet in de kraag heeft gevat en in de bajes heeft gegooid.

Megasuperpeter | 23-12-15 | 14:12

@Copyrechts | 23-12-15 | 14:09
Alle criminelen hebben vals kenteken, alleen wij suffe burgers worden constant administratief beboet.

Kaas de Vies | 23-12-15 | 14:12

Bij de Avro kunnen ze de titel wijzigen naar 'Nederlander met Marokkaans uiterlijk gezocht'

Meneert | 23-12-15 | 14:11

-weggejorist-

Arknow | 23-12-15 | 14:11

Waarom is het kenteken geblurred?

Kaas de Vies | 23-12-15 | 14:11

Zijn er dan nog Mocro's die met hun eigen kenteken rondrijden? Hier in A'dam niet hoor.

Zware Guy | 23-12-15 | 14:11

5 april gebeurd en nu al op de treurbuis. Waarom duurt het toch altijd zo lang. Het lijkt wel of ze dit soort gasten níét willen pakken.
Helemaal eens met de titel. Was er een marokkaans gezinnetje in elkaar geslagen, dan had de MSM Defcon 1 afgekondigd om de racisten (mogelijk PVV stemmers) de schuld te geven.

Dhr. de Wit | 23-12-15 | 14:10

@kutsmurf | 23-12-15 | 14:08 Heeft weinig zin. Auto is waarschijnlijk gejat of kentekenplaat vervalst. Je verwacht het niet van dat kuthuftervolk.

marcoplarco | 23-12-15 | 14:10

Kenteken is bekend. Mits geen vals kenteken de eigenaar/bestuurder aanklagen wegens medeplichtigheid/tegenwerking justitieel onderzoek wanneer deze de dader niet kenbaar maakt.

Tevens wat Feynman | 23-12-15 | 14:07 zegt

Copyrechts | 23-12-15 | 14:09

Ik heb een tip voor de politie. Haal die blur van het kenteken weg en vraag het adres van dit mens op bij de ANWB.

kutsmurf | 23-12-15 | 14:08

Het is trouwens goed om eens en voor altijd duidelijk te maken dat hier een racistisch motief achter te zit. Te lang duiken criminologen hiervoor weg. Blank is relatief vaak slachtoffer.

Kaas de Vies | 23-12-15 | 14:08

Ik vind het woordje 'slachtoffer' angstvallig dichtbij de foto's van de dader staan. We moeten onze linksche medemens natuurlijk niet in de war maken heah!!

Dubz | 23-12-15 | 14:07

Kut PVV-stemmers. etc etc etc.

Kaas de Vies | 23-12-15 | 14:07

Naast dat dit soort delicten vooroordelen bevestigen, worden die vooroordelen nogmaals bevestigd als de rest van de familie, vrienden en kennissenkring deze kansenparel er niet bijlappen. Gebrek aan zelfreinigend vermogen.

Feynman | 23-12-15 | 14:07

Iemand nog verbaasd dat we er minder willen?

marcoplarco | 23-12-15 | 14:05

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl