
En bedankt Francisco van Jole. Betweterige verklikker met je schoolmeester vingertje en je schijnheilige TROS-harses. Dankzij die tendentieuze uitzending van Radio Online over het taalgebruik van één (1) bloggende Uruzgan-militair overweegt MinDef nu ALLE milblogs uit de Afghaanse lucht te halen. Van Jole had een
enorme journalistieke primeur met zijn nieuws dat één (1) militair verbaal nogal hardhandig was met het beschrijven van de situatie in oorlogsgebied. Frans Vingerplant uit 010 vond het maar een schande dat een blogger schreef dat ze daar in Uruzgan naar stront ruiken. Nieuws voor je Van Jole. Boeren stinken wel vaker naar poep, overal ter wereld. Maar dat kun jij natuurlijk niet ruiken, daar op twaalf hoog in die Rotterdamse morele aanleunflat. Bovendien was het maar één (1) militair die dat opschreef, en nu moeten waarschijnlijk alle andere
lezenswaardige militaire bloggers daarvoor boeten. Weet je wat stinkt, Van Jole? Jouw geitenwollensokken. Bah...
Reaguursels
Inloggenhij heeft gelijk. en dat de goeden altijd lijden door die ene kutjanus is van aller tijden en geenzins fransico's schuld..
jole hep et nie begrepuh!
Nederland is een dictatuur geworden,overal zwermen ambtenaren rond die alles controleren wat los en vast zit.
Maar ze gaan hun macht verliezen, de groep mensen die niks meer met de staat te maken willen hebben is hard aan het groeien, alleen de domme of de laffe luisteren nog naar de staat en hun amtenaartjes.
we droppen die geitewollen sok gewoon eruit boven uruzgan .. laat hem ahum *kennismaken* met de vriendelijke bevolking .. ontneem hem het recht van meningsuiting ,ga zelf eens lekker naar dat wespenest en zit niet zo te zeiken bureautijger
dhrritalin 24-02-07 @ 21:57
UBL kent ons... hahaha... al die bekeerlingen (?) zijn, meen ik moslims die islamist worden. wat denk jij?
www.defenselink.mil/news/Dec2001/d2001... (pdf alert)
en deze is natuurlijk helemaal om te gillen. Taqqiya in action at the hotspot... moewha!
23.12.01 "I think the video they produced is doctored (..) Osama is too good a person to say or do what the script suggests he said and did." (moeder Osama bin Laden)
Een hypocriete en suggestieve post met veel boter op het hoofd. Jullie postten afgelopen week met veel bombarie het verhaal van Van Jole (www.geenstijl.nl/mt/archieven/046634.h...) en nu verguizen jullie hem... ongelofelijk hypocriet!
Ook aardig en stof tot nadenken is het citaat van Osama B. ergens in 2001
Toch een beetje uitgekomen: (onderaan de pagina)
www.tonie.net/citaten/index.php?p=2001...
Scheknot veur jeauleau...
Pritt, in dit geval wel kudt dat de neqschoten verbannen zijn. Die Jolo had ik graag eentje van 9 mm toegewenst. Maar ja, mag niet meer he. Dan maar weer de vlooien van 70 kamelen in zijn schaamstreek loslaten.
Eén van de meest irritante Nederlanders ooit, naar mijn mening.
Zielig ventje. Dat zit als een zelfbevlekkend pennenlikkertje te wachten op controverse, om vervolgens zijn moraliserende geneuzel te verkopen aan andere mediahoeren.
Dat linkse kudtbrilletje moet eens flink in zijn sterretje genomen worden door een riffer met vette eeds.
-edit pang -
namens alle TF érs : bedankt oetl*l van Jole als je nog eens wat weet, schrijf Defensie ipv stennis schoppen,weer een communicatiemiddel naar de kleaute geholpen door deze Turbo lutser....
Tsonge jonge wilde hij niet meewerken in de darkroom. Iedere keer maar Van Jole. was op t.v. wel o.k.. Hup geenstijl effe slikken en iemand anders nu.
Bah, ik haat de smerige corrupte linkse massamedia in Nederland. Ik weet niet wat ik had gemoeten zonder geenstijl...;)
oh ik was nog niet klaar
ga zelf eens met je liberale reet in oorlogsgebied zitten of je nu wel of niet vrijwillig getekend hebt.
als de spatten bloed je om de oren vliegen er benen afgerukt worden door een willekeurige mijn.
dan praat je anders...... echt
eerst meemaken dan lullen.
al die mensen die nu in uruzgan zitten zijn met de beste bedoelingen vertrokken
maar oorlog haalt soms tijdelijk of permanent het slechtste in de mens omhoog.
en toch zal ook hij klaar staan voor zijn medemens ondanks zijn tijdelijke uitlaatklep.
geloof me maar
het is een normale reactie op een abnormale situatie
punt
@koerbagh 24-02-07 @ 18:25
Inloggen met je MS ID kaart, je avatar mag alleen online als ie is goedgekeurd door de Rijksdienst van Webverkeer.
Nog meer moois voor Frans: 'Security Scanner Can See Through Clothes'
www.physorg.com/news91514469.html
Ach.. kan het niet meer via de geschreven bronnen dan maar de beelden.
www.youtube.com/watch?v=l1gbwx8JCmc
@Repperdeklepklepklep 24-02-07 @ 18:13:
Tijd voor een extra laagje... secure MSN-servers in Second Life! Ach, waarom niet meteen een Third Life binnen Second Life.
Hé bah van Jole! Je lijkt GeenSteyl wel!
Nog iets voor Frans om boos om te worden: 'Second Life Event Interrupted by Flying Penis Attack'
www.theregister.co.uk/2006/12/20/sadvi...
Tussen 010 en 035 zit een aardig stuk asfalt waar vaak ongelukken gebeuren. Ik suggereer niks en geloof ook niet in God en al helemaal niet in in die pedo, maar je weet maar nooit... toch?
Stelletje eikels daar in Uruzgan, iedereen weet toch dat militairen niet moeten nadenken, laat staan hun mening moeten uiten... die moeten gewoon doen wat ze opgedragen worden en verder niet zeiken.
.
Terecht dat GeenStijl kwaad op Van Jole is... als je slecht nieuws krijgt dan straf je toch de boodschapper, toch ?
.
We leven hier ten slotte niet in een democratie waar je vrij je mening kunt uiten zonder beknot te worden door één of andere landverrader die denkt dat ie minister van Defensie is. Lang leve de staatspolitie !!!
Natte Bever 24-02-07 @ 17:55
Ja hoor, laten we het maar laten zitten, denk je ook niet?
We komen elkaar elkaar toch wel weer tegen hier, misschien dat het dan makkelijker praat.
Maaknieuitjoh! 24-02-07 @ 17:51
Excuus geaccepteerd.
Of was dat niet de bedoeling?
Ik sprjeek de goeie hollands vandaag, mijn excuus.
een soldaat is 24/7 in functie
en vertegenwoordigt ons land
het is stompzinnig en klein om de boodschapper te veroordelen
t is van jole die fout zit
t is de militair
en de mores die meent dat soldaten ook best voorlichters kunnen zijn
of minister
of diplomaat
want we zijn tenslotte allemaal gelijk
nou not dus.
je bent een soldaat
een soldaat houdt zn muil en volgt orders op
denken laat de soldaat aan anderen over
zo is t al eeuwen in dit land
en zo zal het weer worden
en nu ingerukt
Natte Bever 24-02-07 @ 17:46
Ik heb van die buien dat het er op lijkt, dat dan weer wel. Kouwes is bij mij een teer punt, ik haatte zijn artikeltjes. Verder had ik het idee dat ik weinig lijk op een slijmbal lijk, maar u weet beter, schijnt.
Ondanks dat ik het in het verleden niet altijd eens ben met de GS stigmatisatie van Van Jole, heeft dit het tijd voorgoed doen keren. Wat een kleinzielig mannetje is het toch..
Nog voor de missie in achganietStan! was al dit geneuzel al bekend.Het is regelrecht een missie naar de middeleeuwen.Wat deze knakker op zijn webloq zet heeft precies zo in HP de tijd gestaan dus wat is het probleem?Laat ons lekker weggaan uit dat kudtland voor dat die mannen terug komen met allerlei rare nieuwe ziektes!
Maaknieuitjoh! 24-02-07 @ 17:42
Nu we toch zo gezellig aan het babbelen zijn...
Wat is dat nou weer voor onnozele reactie? Ik noem u 'slijmbal', niet zonder reden, en u reageert met 'Nou, geen slijmbal hoor.'
Bent u zwakbegaafd of zo? Niet erg hoor, houd ik daar rekening mee.
@ Natte Bever 24-02-07 @ 17:38
Ik ben het met natte bevert eens (deze keer). Gesponsoord nieuws hoort niet op deze site. Het hoort sowieso niet.
Natte Bever 24-02-07 @ 17:40
Nou, geen slijmbal hoor. Denkt dat Stinkende Wind een betere nick voor je is, nagemaakte!
Maaknieuitjoh! 24-02-07 @ 17:36
Begint er op te lijken, slijmbal.
koerbagh 24-02-07 @ 17:27
Dat begrijp ik wel en van de wind kun je ook niet leven. Als je op die link van die rotzooi klikt moet je eerst vragen beantwoorden waar ik dus geen zin in heb, maar vooral vind ik een rubriek Nice News iets waarvoor GS zich zou moeten schamen.
*Al neuriënd en in het geheim profeterend vervolgde hij zijn weg*
Natte Bever 24-02-07 @ 17:29
Nee, het was geweldig, onderhoudend maar wel een beetje lang.
Zo goed?
koerbagh 24-02-07 @ 17:27
Toch niet die Gina die eerst bij nu.nl (fictieve naam) zat?
Gaarne alle weblogs uit de lucht halen. Wordt het heel wat rustiger, en zijn we die oeverloze blabla die journalisten blijkbaar uit hun slaap houdt ook kwijt
Maaknieuitjoh! 24-02-07 @ 17:24
Domme bek houden.
franciscovanjolegaeensdeaud.nl is beschikbaar Registreren
franciscovanjolekrijgongeziendetiefus is beschikbaar Registreren
Karel kwakbol 24-02-07 @ 17:19
Waarom doe je het zelf niet joh! Kan jou het schelen, alhoewel ik denk dat Jole hetzelf niet zou kopen omdat hij simpelweg geen fantasie genoeg heeft om zelf wat te boeren op een website.
Reden te meer voor GS om die Roos-doos te dumpen en Jan-Willem aan te stellen als nieuwe columnist. Lijkt me...
@Natte Bever 24-02-07 @ 17:15:
Ach, dat Nice News is bedoeld om de sponsor een plekkie te geven; één of andere fabrikant van smerige nep-vodka waar je nog niet eens je plee mee kan schoonmaken dus vooral niet kopen... Tenzij je je ramen er mee wilt lappen, daar is het wel goed voor, maar veel te duur. Flessie spiritus: net zo goed en stukken goedkoper. Maar Gina (fictieve naam) en haar team moeten ook betaald...
en zo is het maar net!
pies!
Natte Bever 24-02-07 @ 17:15
Comment-kanon Kouwes? Dussss, omdat die zonder punten of komma's schoot? Kom nou!
franciscovanjole.eu is beschikbaar Registreren
franciscovanjole.be is beschikbaar Registreren
franciscovanjole.biz is beschikbaar Registreren
franciscovanjole.com is beschikbaar Registreren
franciscovanjole.de is beschikbaar Registreren
franciscovanjole.info is beschikbaar Registreren
franciscovanjole.net is beschikbaar Registreren
franciscovanjole.org is beschikbaar Registreren
Pritt svp geen buurmeisjes kopen.
Als je verder niets te vertellen hebt... dan maar die ene bloggie....
Dat zal allemaal wel met die Van Jole, maar feit is dat het heel dom is om comment-kanon Kouwes weg te halen en op NN een rubriek te openen 'Nice news' met dom gezever over niks.
Haal die Van Jole maar binnen, of issie al begonnen op GS?
Oei, Frans moet dit ook maar even gaan bekijken.
www.physorg.com/news91514917.html
dutchdj, jij zult nog wel eens anders praten over Amerika.
Het is en blijft een hersenloze uitgekakte boerenlul. Hij is zelf een vervelio. Als hij op de buis komt, zap ik altijd meteen door
Wat een nazi.
Francisco's pa verkocht nog kolen, gezien deze regering zou ik hem aanraden de toko weer nieuw leven in te blazen, Kole van Jole!
Kan hij zijn eigen website nieuw leven inblazen door eierkolen aan te bieden, gratis geleverd tot de 2e verdieping.
Da's echt geen stijl van Van Jole.
Ik noem van jole altijd "De Wenkbrauw" omdat'ie zo met z'n wenkbrauwen trekt aan het eind van z'n column bij de Leugen regeert (goede titel trouwens, dekt volkomen de lading van zijn column)... alhoewel hij probeert het te onderdrukken...
Matennaaier. Collaborateur. NSB-er. Hij gedroeg zich in het interview niet als journalist, maar als beschuldigende -kijk mij eens correct zijn-de hoernalist.
sjaakdeslinksesul 24-02-07 @ 16:25
Wist niet dat je ook op zuid woonde,hihihi!
Die nootjes kun je vermijden door een vezelrijk dieet toch? Of af en toe een bordje couscous van je buren aan te pakken, moet je wel een wedstrijdpot hebben, anders krijg je scheurtjes, moet je weer naar de Gamma.
Dus nu mogen onze jongens ook al niet meer zelf weten wat ze nou van zo;n uit stront opgebouwd huis vinden? Vrijheids van meningsuiting kan dus niet meer anno 2007? Als die lui daar ruften dan ruften ze! En als die theekopjes ranzig zijn dan zijn ze dat! Wat een gelul toch weer!
Voor straf die van Jole maar eens een weekje met die afghanen laten meeleven in een stronthutje... en doe de hele pvda dan ook maar gelijk en dan wil ik hun reacties wel eens lezen die ze aan tantje Sjaan gaan schrijven.
Jeaulaeu is een minderwaardig Mensch. Die idioot heeft zich opgeworpen als virtueel Inquisiteur van de pvda. Dijsselbloem, jeauleau... we weten zo langzamerhand wel wat die Stasi- zwijnen met de Vrijheid van het wereldwijdeweb voor hebben. Onder sslinksse SStaatSScontrole brengen en modelleren naar hún wereldbeeld. "Wij weten wat goed voor U is." Sterph heel gauw, jeauleau. De wereld ziet er een stuk mooier uit zonder jouw onzindelijke bemoeizucht met je lovebaby. Tsjek: je babygirl is een grote geyle meid geworden, die het liefst met zo fout mogelijke mannen ketst. En nou optyphen. Noboby needs you!
Je kan het ook dichter bij huis zoeken. In Amsterdam had ik een Marokkaanse collega die stonk naar een in hyenadrek gedrenkte dweil. Eveneens, op een andere lokatie in Amsterdam, had ik een Nederlandse collega die zo mogelijk nog erger stonk. Dikke gore vetklep was dat. En godverdomme nog een wizkid ook. Partij brains daar werd je eng van, maar stinken, godskolere. Terwijl er in 0031 genoeg water en zeep voorhanden is. En waar ik nu werk zijn er zat collega's die 's-ochtends zo uit bed de auto inspringen. Wat een putlucht hangt er om die gasten. En dan nog die gasten die na het schijten zo de plee uitlopen, zonder handen wassen. Nee, Nederlanders, da's lekker volk.
Francisco van Jole is op weg naar een ministerpost. Brrrrr.
van jole NSBer ,hoorde hem vanmorgen nog op de radio ala internet specialist.Zum kotsen met vonJole
Het wordt hoog tijd dat de geestelijk gedegenereerde Van J. een volledige IP-ban krijgt voor het totale internet. Kleinzielige peuterkop.
@Sabjo 24-02-07 @ 16:08
Af en toe hobbelt er hier ook een burka voorbij en vind er een schietpartij plaats. Net echt dus.
@perchloorazijnpisser 24-02-07 @ 16:16
Waarom moelijk doen als het makkelijk kan? Ik heb de WC-pot in de douche geinstalleerd. Wassen, plassen, scheren en tandenpoetsen tegelijk en ik doe de afwas meteen mee. Scheelt ruimte, veel tijd en afwas- en pleeborstels. Enige bezwaar zijn die nootjes die in mijn tandenborstel blijven hangen.
Het Ministerie van Defensie is een corrupte bende doofpotdemagogen. Van Jole is journalist en signaleert. Dat is zijn vak. Maar wat doet Defensie: die maken die bloggende soldaten meteen monddood. De volgende stap is een liquidatie, zoals ze dat indertijd ook bij klokkenluider Fred Spijkers probeerden. Kortom: pak niet Van Jole aan, maar Defensie, GS! Of durven jullie dat niet?
@OlympianMaster 16.01
Je hebt helemaal gelijk met je 'In plaats dat jullie tekeer gaan tegen die facisten van het ministerie van defensie, die het lef hebben om steeds verder gaande censuur op te leggen.'
Het ministerie van Defensie bestaat uit allemaal machtswellustige bureaucraten die van angstzaaierij, vriendjespolitiek, onder de pet gedrag, doodzwijg-denken en werkverschaffing aan elkaar hangen. Ondertussen smijt men voor nop miljarden per jaar van ons belastinggeld over de balk - en geen haan die er naar kraait. Een lachertje van mislukte extreem rechtse CDA-ers die nergens goed voor zijn behalve voor het controleren van mensen die het echte werk doen, in het veld.
Waarschijnlijk is al deze ophef weer goed voor 100 manuren werk, aan een rapport over hoe dit soort verderfelijke openheid in het vervolg op tijd in de kiem te smoren.
En zo houdt de gekte zichzelf in stand...
Is het niet zo dat in principe het ministerie van Defensie bloggers om zeep helpt, ALS dat al zo is?
Eimert wil ruim 1.500.000.000 pleuri extra voor Defensieve Ontwikkelingsopbouwende Humanitairiteitsmissies. Zou Van Jolo nou niet es "embeded" meegezonden kunnen worden naar zo'n schooltjesbouwgebied? Komtie ook es buiten...
@Sjaakdeslinkselul wat een ranzige mensen, ik koop altijd een hele pallet bronwater en daar was ik me mee. Sommige mensen zijn gewoon smerig.
@Harige Bangmaker... Olympiamaster heeft een punt... daar hoef je geen vriendje voor met iemand te zijn... of durf jij alleen dán hier een afwijkende mening te laten horen? Ga nou in op de inhoud en niet op wat er allemaal in jouw hoofd rondspookt,
@OlympianMaster 16.01
De "facisten" van het Ministerie van Defensie?? Zo,zo, ferme en stoere taal, hoor. De "leunstoel"-generaals in Den Haag zijn maar al te bang de gemiddelde Afghaan tegen de haren in te strijken, vandaar er geen onvertogen woord mag vallen over wat dan ook. Deels is dat uit bescherming voor "onze jongens" in Uruzgan, deels pr, want wij als belastingbetaler moeten er ons van bewust zijn dat "we" daar goed bezig zijn. Dat zodra de NATO daar zijn hielen heeft gelicht men vrolijk verder gaat met elkaar naar het leven te staan, is verder niet boeien. Ik heb wel respect voor die jongens daar, die eigenlijk bezig zijn met een zinloze missie.
blijft een zielige machtswellusteling die Jolo. Maar dat hou je toch als je in Rotjeknor op een flat zit, en net niet in een penthouse in een echte wereldstad
@sjaakdeslinksesul 24-02-07 @ 16:03
Ik hoop dat u net zo veel geestlijke hulpverlening krijgt als onze jongens.
Ik vind 'Bah!' ... wel wat cru uitgedrukt, heur.
Van Jeaule is toch een heerlijke steens des aanstoots. Kan prima minister worden in Maorijnissen 1; om dan niet meer aan zijn columns herinnerd te worden.
OlympianMaster 24-02-07 @ 16:01
U is van Jole?
Of zijn vriend?
Anders, zeur niet zo.
Mongeaul.
Goh, wat is mijn leven toch avontuurlijk, ik maak bijna hetzelfde mee als onze jongens in Uruzgan.
"Die mensen in mijn kansenbuurt stinken en die kinderen zijn irritant. Laatst ging ik boodschappen doen. Als je dan stil staat komen er allemaal kinderen op je af en gaan hele verhalen in het Papiaments vertellen. En die snappen dan niet dat je er geen kut van begrijp. Maar als je het zat ben dan schreeuw je gewoon ff hard en wijs je ergens heen en dan gaan ze weer weg. Laatst was ik ook voor het eerst in een koffiehuis geweest. Wat je dan een huis kan noemen hè. Het zijn gewoon 4 muren van spaanplaat. Kwam er een vent ons thee brengen. Ik die thee aangepakt en toen die weg was snel ergens in een hoekje weggesmeten haha, anders heb ik straks allemaal schurft aan me mond, je weet nooit waarmee die Turken die kopjes schoonmaken natuurlijk (ze wassen zichzelf al in hetzelfde water als waarin ze schijten en pissen."
Zelfs die laatste zin klopt, rioolwaterzuivering enzo.
De pot verwijt de ketel. Wat begint het hier te stinken, zeg.
-weggejorist-
Zaterdag, altijd rustig dus dan maar onze goede vriend van Jole, je moet toch wat.
Jeaule ruleert !
dus omdat MinDef overspannen reageert is dat Jole's schuld? Stelletje Calimero's
Dus we zijn het eens dat ze in Uruzgan brandschoon zijn? Hun gezichten zijn niet bedekt met een laag aangekoekt vuil, dat is nivea creme.
Willen jullie allemaal even de internetgoeroe/god Fransisco VanJole moge zijn naam geéérd blijven tot in de eeuwigheid met rust laten?
Dit soort berichten zeggen mij meer over geenstijl dan Van Jole. Wat een zwaktebod dit.
Kruidentheelavement niet gehad Pritt?
@da wizard 24-02-07 @ 15:40
Wat!!! Een pakt met de duivel? Daar wist ik niets van, vertel s?
Niet zeiken Pritt!
Jullie hebben toch een wapenstilstand met van Jole en zelfs met graaf slis?
Stond er niet een intervieuw in zijn meuk blaadje met Fleish?
Dan moet je ook nooit meer met die gast werken of dit ook maar goed vinden.
Toon eens wat ruggegraat...
Vreemde strategie. Heeft links eindelijk een "insider" die duidelijk maakt dat we daar niks te zoeken hebben, gaan ze m censureren! Wat willen die linkserTs nou eigenlijk?
"MinDef nu ALLE milblogs uit de Afghaanse lucht te halen". Linkje?
Toch moeten die soldaten in Afgaanstaat 'n beetje uitkijken wat ze het internet op slingeren, dat zou hun collega's namelijk wellens duur kunnen komen te staan!
Fantastische weblog daar beneden in het artikel.
Kom veilig thuis.
Wat had van Jole dan gedacht? Dat al die bloggende militairen brave Hendrikken zijn, die brave stukjes tikken over het pittoreske Uruzgan?
Je kan erop wachten dat er een paar mongolen tussenzitten die zich wat minder vleiend over de gemiddelde zandbakbewoner uitlaten. Ies misschien niet lief, maar een logisch gevolg van. Typisch weer iets voor die wijsneus/moraalridder van een van Jole om daar weer zoveel spektakel over te maken.
Van Jeauleaux moet gewoon eens een leven downloaden, weet hij vast wel te vinden als internet archeoloog.
Niks zegguh: Jole is van dezelfde politieke achtergrond als Femke, Volkert en nog meer van die schijtluizen, die vroeger toen ze nog gewoon CPN heetten je als soldaat moreel in de rug schoot. Omdat je het gore lef had te veronderstellen dat de Berlijnse Muur en het Ijzeren Gordijn niet gemaakt waren om ons westerlingen uit de communistische heilstaten weg te houden...
Nu bewijst hij de Grote Geiteneughert een onmetelijk grote dienst (denk ie zelf, waarschijnlijk)
Nee hondelul, je bent nog niet eens het vermelden waard. Oprotten dus naar jouw heilstaat Afganistan, waar de geiteneugherts met Kalasnikovs en machinegeweren en vuile theedoeken om hun ongeschoren stinkende koppen proberen de geiten te verhinderen te vluchten uit die 'heilstaat'...
maar van jole had zijn nieuws ook maar gejat beste plakstift: www.pmmblognoot.nl/2007/02/mooi_man_br...
Van Jole is een NSB-er.
Met dat gekak van Bjist is ook het niet veilig met van Jole in de lucht, dan moet ie maar onder het gras.
Megalutser die Van Jealeau, die leert 't ook nooit.
Landverrader dan maar,
die van Jeauleaux?
Beter één (1) van Jole de lucht in, dan tien (10) het land op ...
Hij die zonder zonde is werpe de eerste steen.
wat een enorme censuur weer...
Lang leven het internet en de slechte grip dat de overheid erop heeft :)
Zeau
Van Jole komt alleen maar in beschermde gebieden, zijn huis en de studio's. Weet dus niets van de echte wereld. Lulletje rozewater....
Ach, de boodschapper heeft het weer eens gedaan.
Hij stinkt ook naar poep alstie gekakt heeft.
In de VS zou hij worden afgemaakt omdat voor "emboldening the enemy"... wat een losert
Beter 10 van Joles in de lucht, dan één (1) van Jole op het land.
Amen Pritt...
Zal em niet in dank afgenomen worden, overigens weer vreemd dat defensie dat soort acties onderneemt. Het wordt hier hoe langer hoe meer een afvallig staatje van dat vieze Amerika... bah!
ach nl opm zijn smalst .. zet de man in kwestie ook even in achganietstan ,begint na een dag om zijn moeder te huilen
REAGEER OOK