
Maak een grapje over Marokkaanse taxichauffeurs en je kunt het shaken als Nationale Ombudsman. Maar als je op een VNG-congres stuitende opmerkingen maakt over
hardwerkende verstandelijk gehandicapten dan word je benoemd tot
Commandeur in de Orde van Oranje Nassau. Nu roept u met uw morele kompas dat één bron geen bron is, dus dan doen wij er nog maar
een bron bij. Zou helemaal mooi zijn als we ook nog een video van deze walgelijke hufter-uitspraak van Hufter Annemarie Jorritsma konden krijgen. Liefst nog voor ze bij VNG in totale paniek de beelden gaan wissen. Oh, en met "
het was een koosnaampje" nemen we natuurlijk geen genoegen. Weg met dat mens. Bah.
Reaguursels
InloggenStorm in een glas water. De belaagde Truus is alleen maar blij met de ondersteuning van Jorritsma. En terecht. Waren anderen ook maar zo ruimhartig in plaats van elitair in de horeca.
@islammoe | 04-06-15 | 12:35
Wordt zware dobber.
Oprotten, aftreden, lintje inleveren (al heeft dit niet meer waarde dan een gebruikte cola-dop) en zonder wachtgeld de bijstand in.
Een totale schandvlek voor Almere, haar ambt en wat nog wederom gaat volgen, de politiek. Wat mij eigenlijk niet opnieuw verbaasd, weer een VVDer ???
tast in duitser | 04-06-15 | 09:02
Heb ik nou de eerste prijs gewonnen?
+hoopt zo op een èchte Miele+
Maar zijn de mensen die de zaak runnen, hardwerkende mongooltjes? Is dat laatste woord erger dan verstandelijk gehandicapt?
Wat een gezeik.
Vuile zorgdirecteur.
Het "goed zo, mongooltje" grapje is uit de 80ies, was op het randje en daar begon het mis te gaan. Daarvóór was 'mongool' iemand met down syndroom, 'hoer' een prostituee en 'kankerhoer' een prostituee met een tumor.
Mensen die hier zo boos zijn, hebben wellicht meegewerkt aan de verzwaring van deze woorden. (bv. door er "vuile" voor te zetten.)
'Lady Waterhoofd Burgemeester Jorritsma': "Stem VVD en Je krijgt er gratis een 'PvdA-mongool' bij.
wp.me/p1rJO5-8I1
Nu,als er 1 mongool rondloopt in Almere is het Annemarie Jorritsma wel!
@islammoe | 04-06-15 | 00:50
Goed zo, mongooltje! ;-)
tast in duitser | 03-06-15 | 17:46
Je bedoelt toch niet die binnenkopper: tandem?
Zo gemakkelijk kan dit toch niet zijn?
@logicavanhetgevoel | 03-06-15 | 20:41
Als ze had gezegd: "... dan krijg je er gratis een Turk bij .." had geen enkele Turk daar een probleem mee gehad. Mensen die problemen met de uitspraak van Jorritsma moetenen mij eens uitleggen wat er zo speciaal aan een Turk is dat zo'n uitspraak niet kan. Zonder daarbij te discrimineren.
En hoe voelt de logica van je uitspraak nu?
Kom je bij de aankomst van Sinterklaas dan krijg je er Quincy gratis bij.
Werk al bijna 2 decennia met de doelgroep in kwestie. Zo erg is t nou ook weer niet.
Zolang ze fatsoenlijk eten serveren mag t van mij ook best een tibetaan zijn.
Jorritsma is een vreselijk mens, maar ja, een mongool is een mongool, kom op zeg.
Jorritsma is al afgetreden; ze heeft al een nieuw baantje als directrice. Kan ze dat bedrijf afbr... eh opbouwen.
"Mongolen" is hooguit beledigend voor inwoners van Mongolië als er verstandelijk beperkten mee bedoeld worden. Ik zie niet in waarom die term beledigend zou zijn voor mongooltjes. Er zijn honderden redenen te bedenken waarom Jorritsma moet opzouten, maar dit is er geen één van. Laat ze rustig spreken van mongooltjes, zwartjes, dobbernegers of haatbaardjes: geen probleem, dan weet tenminste iedereen wie er worden bedoeld.
In principe zijn we allemaal mongolen.
.
bekend
Ophef door buitenstaanders om niets: binnen de gehandicaptenzorg is tussen professionals het woord "mongool" nog in gebruik omdat verstandelijk gehandicapte een beetje lang is. Dit is een aanleiding maar geen reden om Jorritsma te bashen. Het duidt er eerder op dat ze goed juist bekent is met de begeleiders en hun vak.
Het geeft wel aan hoe deze arrogante strontzakken van onze mega-kostende decadente poppenkast werkelijk denken over de bevolking die het geld voor hun gigantische salarissen, en hun gelach moeten opbrengen.
Het wordt tijd dat ze allemaal een flinke trap onder hun hol krijgen, zijn we in een klap uit de crisis.
Als ze had gezegd: "... dan krijg je er gratis een Fries bij .." had geen enkele Fries daar een probleem mee gehad. Mensen die problemen met de uitspraak van Jorritsma moetenen mij eens uitleggen wat er zo speciaal aan een mongool is dat zo'n uitspraak niet kan. Zonder daarbij te discrimineren.
Ze keek zeker in de spiegel toen ze dat had gezegd.
Jorritsma is een baantjesvarken
@necrosis | 03-06-15 | 14:46
Heb je die foto gezien op www.eenvandaag.nl/binnenland/trending-... ?
Het geeft maar weer aan hoe er gedacht en gepraat wordt binnen de liberale kringen als de deuren gesloten zijn, over mensen die het niet tot proleterige lease-rijder geschopt hebben...
Jorritsma heeft furore gemaakt ondanks een flinterdun cv, ze heeft MBO hotelwezen (receptioniste) gehaald en heeft een blauwe maandag als assistente van een manager gewerkt (koffie halen). Zie haar wiki. Daar is ze dus minister van verkeer en economische zaken mee geworden en burgemeester. En bijna minister van financiën. Haar enige ijzersterke punt is een ongelooflijk grote en luidruchtige bek.
We worden geregeerd door volslagen malloten maar wij zijn nog grotere malloten want we stemmen en blijven stemmen op deze malloten. Of je een 4-jarige een vrachtwagencombinatie van 30 ton laat besturen en dat iedere keer weer.
Spiegeltje spiegeltje aan de wand,
hier spreekt het orakel van almere met haar beperkte verstand.
domme zeug!
Ophef! Heeft het TwitterTribunaal al een veroordeling uitgesproken?
Kunnen de "mongolen" nu ook aangifte doen?
Liggen de formulieren al klaar op de politiebureaus/
I just don't get it. Als ik in een gewoon restaurant eet krijg ik de ober er toch ook gratis bij? Hij staat in ieder geval niet apart op de afrekening. Dus een gratis mongool in een mongolenrestauarant does'nt make sense.
Echt Anne-Marie is mijn idool, ik ben helemaal verliefd op haar. Ik heb diverse troetelnaampjes voor haar, wat wil je ook met zo'n vrouw. Enkele wil ik wel met jullie delen, maar niet verder vertellen hoor.
1) Kalkoenenkop
2) Huppeltrut
3) Geile lelijke berin
4) Ouwe neukdoos
5) Corrupte VVD hoer
Was dit kwetsend genoeg Anne-Marie, denk toch eens aan al die ouders die dag en nacht bezig zijn met hun verstandelijk beperkt kind, hoeveel pijn je deze mensen aandoet. Op zich past dit soort opmerkingen wel bij OSM mensen (Ons Soort Mensen), walgelijk , smerig en totaal misplaatst. Toch hoop ik dat jou dit in het aardse leven bespaart blijft, het zal je kleinkind cq je achter kleinkind maar overkomen Anne-Marie Jorritsma.
Tjonge jonge menen jullie dit? Stelletje Sylvana's...
Dan maar zo! | 03-06-15 | 18:00
tja waar je mee om gaat, wordt je mee besmet.
ik vind het zorgelijk dat ONZE mensen, of ze nou mongolig zijn of niet, kennelijk zo genoemd kunnen worden en dat WE daar ons niet te druk over moeten maken. Maar andersom, als het hier zou gaan om MEDELANDERS, is de wereld te klein.
dit is echt meten met twee maten en ik vind het bijzonder kwetsend dat er zo met ONZE mensen wordt omgegaan. door Nederlanders wel te verstaan. Stelletje oikofoben die dit afdoen als geintje.
kan je van vinden wat je wilt, is mij om het even maar ze willen toch gelijke monniken, gelijke kappen? nou dan kunnen ze dat krijgen ook.
Dan nu niet huilie huilie of verongelijkt gaan doen.
dat "die mongool er gratis bij" was in zijn geheel op zichzelf gestoeld!Dus niks met die uitspraak. Ze is toch een mongool. De andere in het ensemblement waren 'geestelijk gehandicapte'. En dat klopt ook.
Wellicht niet de beste grap ooit gemaakt, maar toch ook niet iets om een heel kabaal over te beginnen. Nederland is schijnbaar af als we ons hier druk om maken.
Tjonge jonge menen jullie dit? Stelletje Sylvana's...
@Piet Karbiet | 03-06-15 | 14:14
@necrosis | 03-06-15 | 14:20
@TheseDays00 | 03-06-15 | 14:22
@islammoe | 03-06-15 | 16:51
Nee
Jorritsma had sowieso nooit de politiek of het openbaar bestuur in gemogen, in verband met grootschalige bouwfraude door gezinsleden.
Wat een hypocrisie wordt er tentoon gesteld hier. "Zwartjes" moet kunnen, maar dan ligt de grens ineens bij "mongooltjes"? Wat is er gebeurd met "Gekwetst voelen is een keuze"?
Ze mag dan wel denigrerende opmerkingen gemaakt hebben maar bij de verkiezingen wie het meest lijkt op een paardenkop heeft dat vreselijk arrogante corrupte VVD-wijf toch wel gewonnen.
Wat een ophef om een uitspraak van deze ranzige, meerdere malen met subsidie rommelende spek zeug.
Ik bedoel dit natuurlijk als koosnaampje .
Waarom Jorritsma ermee weg komt en die ombudsman niet?
.
Simpel: De stoottroepen van de politieke correctheid discrimineren graag.
Mensen... mensen... rustig nou even... Annemarie Jorritsma is zelf ook een mongool... en dan mag en kan dit. Het is dan een geuzennaam.... dus hier is in feite sprake van een misverstand daar mensen niet wisten/weten dat mevrouw Jorritsma down syndroom heeft! Mensen.... heh verdorrie.. wat een vervelende toestand nou toch...
Jullie kunnen van alles roepen over dat het maar een grapje is en dat mensen weer gekwetst zijn.. Maar dit is letterlijk een groep mensen die zich niet kan verdedigen, en als dan een of andere kuttyfuskankerwijf denigrerende opmerkingen maakt over die groep dan vind ik dat ze op moet donderen. Punt uit.
Ze zal wel dronken geweest zijn
Wie kan mij ook maar iets positiefs melden over de door Jorritsma bereikte resultaten? Mij is het echt niet duidelijk waarom deze 'dame' het zo ver geschopt heeft.
Wel zijn me diverse typische VVD-uitglijders van haar bekend (dat huis in Almere....).
Hoe krijgt ze het voor elkaar zo lang aan de politieke bak te blijven?
Van mij mag ze het voorbeeld van Blatter volgen....
@ tastinduitser
een vierspan?
minder minder minder mongolen.
maar HIJ wordt erom vervolgd want kwetsend voor bevolkingsgroep deze uitspraak doend als politiek figuur en ZIJ komt er mee weg.
gelijkheidsbeginsel voor iedereen. toch?
Wat is het ook een vies wijf. Ons dinosaurusje.
Zo is mijn bijnaam voor marietje J; vieze vuile tyfuszeug, gekscherend bedoeld en volkomen acceptabel natuurlijk.
Het ging over haarzelf toch die "gratis mongool erbij". Niks verkeerd gezegd.
Al graait zij nog zoveel bij elkaar, knapper wordt ze er niet van.
@ koeberg
Dzjengis Khan Mongolian Grill Buffet
www.dzjengiskhan.nl
'Je kan lekker eten in restaurant Safari en je krijgt er gratis een neger bij.' Mag dat wel?
Zolang ze het word "zwartjes" niet in de mond neemt komt het niet kleurrijk over. Geen voorgedrukte aangifteformulieren dit keer. Hiermee plaatst Jorritsma zichzelf verstandelijk lager op de schaal als de medewerkers van het restaurant. Die verdienen hun geld met hard werken op een eerlijke manier, dat is iets wat Jorritsma niet kan zeggen van zichzelf.
Jorritsma is hier gewoon verkeerd bezig geweest.
Klaar... punt... en dus..... moet ze straf/slaag krijgen.
Ik zou zeggen weg met de geit.
necrosis | 03-06-15 | 14:41
Ik ontken ook niet dat Jorritsma een typische regent is (zie waterpomp, zie 3-huizen-op-1-perceel etc.) Maar in dit geval weiger ik te geloven dat Jorritsma mongooltjes "mongooltjes" noemt uit misplaatste arrogantie, eerder uit vertedering. Maar goed, misschien is dit net zoiets als dat negers elkaar wel negers mogen noemen maar als je dat als blanke doet ben je gelijk een racist, terwijl je juist probeert om het neutraal aan te duiden, zoals het aanvoelde toen je nog een kind was, en je zonder bijbedoeling een gekleurde medemens aanduidde.
Overigens gebruikt Jorritsma wel vaker koosnaampjes: "Almere heeft op het Saffraanplein last van acht rotmarokkaantjes!" Zie: www.geenstijl.nl/mt/archieven/2010/09/...
Oh my god, who the hell cares. Echt waar.
Annemarie zal het wel niet meer weten, net zoals ze plotseling geheugenverlies had bij de parlementaire enquête naar de Bijlmerramp.
Prototype politicus dat mens, misselijkmakend sujet.
Falen? Liegen? Op kosten van de burger? Tuurlijk!
En hop, op naar weer een beter baantje.
Jorritsma = de vleesgeworden arrogantie. "Grote dikke ik" in het kwadraat. Maar ze mag lekker in Almere blijven, weggestopt in de polder.
Ik snap de grap niet? Wat is de clou van "dat je er een mongool gratis bij krijgt"?
Wat is er eigenlijk aan de hand?
VVD-ers zijn toch het nieuwe über-ras ? Die mogen dat hoor !
DeNieuweRegisseur | 03-06-15 | 15:22
Dus de Kamerdebatten, gevoerd door hooguit 10 of twintig mensen zijn en uitgezonden door de slaafse Staatszender NPO in opdracht van de staat, zijn een groot onderdeel van het algemene debat?
Dacht het niet...
Myrna1965: Eens. Je hebt helemaal gelijk. Maar buiten dat vind ik het een arrogant politiek correct wijf.
Dat Jorritsma maar snel weggejorrist mag worden.
Een vreselijk wijf.
Jorritsma had van mij allang naar Mongolie mogen verhuizen maar.. het wordt hier wel met de dag gekker, je mag het beestje niet meer bij de naam noemen. Mongool, mag niet, zwart mag niet, turk mag niet en ga zo nog maar even door. We kunnen met hele natie op eierenschillen lopen om maar vooral niemand te schofferen, respect is goed maar overdrijven is ook een vak.
Tipped Relic | 03-06-15 | 15:13
Ach, ik dacht: "Laat ik voorlopig beleefd blijven".
@DeNieuweRegisseur
Verder alles goed met je?
ach ach zijn we weer op de gekwetste teentje getrapt hiero? Ze is toch ook opperhoofd van die mongealen gemeente ? Zij kan het weten wat een mongool is, dan ook nog is ze een politica met politici als collega's; leer haar mongole kennen. Ik neem aan dat ze ook -meer dan eens- met de koninklijke mongolen aan tafel heeft gezeten.
necrosis | 03-06-15 | 13:53
Kruip eens uit je GeenStijl wereldje. Menig ander nieuwsmedium was eerder met het rapporteren van dit incident. Ja GS, heeft met controversiële topics weleens wat teweeggebracht; maar GeenStijl is in de meerderheid van de gevallen slechts een kleine onderdeel van het algemeen debat. Roepen dat GS hierom "roeleert" (?!) is vrij lachwekkend.
Zoiets Pritt?:
.
Jorritsma legt uit dat er marokkanen werken.
De term marokkaan vind ik van... maar soit.
De uitsmijter was toch 'je kan er lekker eten en je krijgt er gratis een marokaan bij'.
Meer een opmerking voor in de familiaire kring, maar om daar nu zoveel ophef over te maken. Nu snap ik waarom die mensen zoveel moeten verdienen, een grapje en je wordt door het slijk gehaald.
Annemarie kan heel goed met mongolen omgaan hoor, ze zit vaak genoeg aan tafel met Zijlstra en Rutte.
@Ikdus | 03-06-15 | 15:06
Een dorpje met heeeeel wat inwoners.
Kijk eens naar het verschil tussen een kleine stad die met beperkt budget weet rond te komen en steden als Almere en Amsterdam waar schijnbaar nooit genoeg geld is.
Word lid van de golfclub en krijg de vvd-uitvreters er gratis bij!
@knerf | 03-06-15 | 15:13
Ja dat mag. Wel netjes uitgedrukt trouwens
Mag ik mevrouw Jorritsma dan een politieke hoer vinden?
@eik796 | 03-06-15 | 15:02
Denk jij dat een VVD-burgemeester gratis is?
Wat zal er gebeuren als men een grap maakt over islamitische mongolen?
@necrosis | 03-06-15 | 14:31
Almere is nu meer dan een nietszeggend dorpje?
En dat neemt vclgende week dinsdag plaats in de Eerste Kamer. Bah.
In Almere hebben ze al een gratis (of niet) mongool haar naam is Annemarie Jorritsma.
Gelukkig was het geen zwarte mongool, anders weer een week lang Gario op TV...
Arie Ribkuhs | 03-06-15 | 14:38
je vergelijking zou opgaan als sinterklaas geen pieten maar zwartjes zou hebben.
Normaal zou ik me hier niet aan storen.
Bejaardenhuis | 03-06-15 | 14:43
1 is niet meer van toepassing vanwege 2.
waarom kreeg ze er trouwens "gratis een mongool" bij? wat moest die doen? haar vlees snijden, haar dessert voeren?
Dat ze er vaak eet, zegt meer over haar dan die uitspraak.
Goed bedoeld maar onhandig.
Mensen met een minderwaardigheidscomplex zoeken altijd mensen met één handicap meer dan ze zelf hebben.
@Watching the Wheels | 03-06-15 | 14:37
Vanwege dit soort comments lees ik de Geenstijl zeer graag.
lacht
in zeist bij albert hein werkt er ook zo'n jochie hij staat nooit te niksen altijd bezig,goeie mentaliteit en als ik wat tegen hem zegt van de kast is weer mooi vol vandaag dan lach hij heel vriendelijk. daar kan ik nog van leren
Uit het woordenboek:
mon·gool (de; m,v; meervoud: mongolen; verkleinwoord: mongooltje)
1(verouderd; vaak als verkleinwoord) persoon met het downsyndroom
2grof scheldwoord - See more at: www.vandale.nl
Verouderd doch correct Nederlands dus.
Annemarie Jorritsma heeft een afgeronde opleiding bibliotheekaresse MEER NIET!
Dus wij moeten ons het zelf aanrekenen dat deze vrouw ZO OMHOOG HEEFT KUNNEN VALLEN.
en persoonlijk ben ik als een kind zo blij dat zij zeer binnenkort de gemeente Almere gaat verlaten.
Yessssssssss
dat durft ze vast niet te zeggen tegen die rooie uut gestel, jonguh.
Ik heb al een tijdje een wrat op mn lul. Die heet ook Annemarie Jortitsma.
Dat ze het woord mongool gebruikt is misschien niet passend maar wat bedoelt ze nu met "en je krijgt er gratis een mongool bij"? Ik snap "de grap" niet. Is "een mongool" ook een gerecht of een snack waar ik nog nooit van gehoord heb?
@Joris Draaksteker | 03-06-15 | 14:35
Jorritsma is een typisch voorbeeld van een regent, of een hereboer met zogenaamde lijfeigenen.
Zoals zij zich uitte over mongooltjes zal niet veel verschillen van haar mening over burgers.
Denk daar maar eens over na.
Gelukkig is de gemiddelde mongool sociaal vaardiger en heeft een groter gevoel voor humor als deze over het paard getilde obesitas trol. Ik mag hopen dat ze ooit eens in die hete aardappel van haar stikt. Echt dat mens is zoals wattenstaafje | 03-06-15 | 14:23 zegt al zo vaak in opspraak geweest en zit nog steeds er zijn er om veel minder gesneuveld in de policortiek.
Jeeeeetje, wat is iedereen toch weer snel op z'n lange tenen getrapt zeg. Roepen dat iemand "die zoiets durft te zeggen!" weg moet en niet spoort maakt je precies dezelfde zeikerd als een Sylvana of Quincy.
Wat ben ik blij dat ik uit een gebeid kom waar je elkaar nog gewoon homo of mongool kunt noemen, stelletje misselijke moraalridders...
In Duitsland en Oostenrijk praten ze over een mongools restaurant, die mongolen zelf dan he. www.google.at/webhp?sourceid=chrome-i...
Ik vind Jorritsma een dweil, maar ik heb een nog grotere hekel aan al die mensen die maar constant geschokt of beledigd zijn, behalve als ze je zelf voor racist, fascist of tokkie uitmaken natuurlijk.
en wat te denken van Google?
www.google.at/search?q=mongool&sa...
Van zo'n over het paard getilde trol zonder verstand, moet je zoiets wel kunnen hebben. Ze weet niet beter.
Die gratis mongolen heeft ze waarschijnlijk in heur kelder zitten. Ik zou maar eens gaan controleren.
Rutger 3.0: 'Dag mevrouw Jorritsma, daar zijn we weer ...'. Mensen met een minderwaardigheidscomplex zoeken altijd mensen met één handicap meer dan ze zelf hebben. Werd Jorritsma nou ook genoemd in de schaduwboekhouding van Henk Koop en Ad Bos? En ze zit er nog? Hoofd VNG? Geen betere? En sinds kort ook in de Eerste Kamer voor de VVD? VVD zet integriteitstandaard? www.jorritsmaalweg.nl ? Deze .nl-domeinnaam is vrij :(.
Tamelijk smakeloos maar er zijn wel betere redenen dat ze op moet rotten
Ze heeft groot gelijk.
Word een beetje moe van al dat gekoketteer met al die mongolen.
En de hele zaak vol met trutwijven van 50 van kijk mij eens enorm goed en empaties zijn.
Laat ze gewoon lekker mongool zijn en niet weet ik veel wat.
Doet Paul de Leeuw leuk?
die jorritsma is een echte gewoontedier.. altijd voor een dubbeltje op de eerste rij.. die gratis mongool hoeft ze in elk geval niet in haar declaratie te verantwoorden
@Lewis | 03-06-15 | 14:19
Dat is een uitspraak van BakEllende, en we weten allemaal hoe fatsoenlijk hij was....
*iets mijmert over een Europese grondwet en een referendum*
Jezus, mensen. Is er dan helemaal niemand die de parallel trekt met Martin 'zwartjes' Simec? Dit zijn gewoon mensen, en die praten nou eenmaal zo als ze er geen politiek correcte saus overheen gooien. Ze bedoelen er heus geen disrespect mee. Zeg nou zelf: jullie hebben het toch ook over 'er lopen in die buurt veel hoofddoekjes ' als je de vrouwen bedoelt die ze dragen? En je hebt het over geitenwollensokken als het over biologieleraren gaat? Een beetje minder hypocriet mag wel, hoor!
@calculator | 03-06-15 | 14:17
Er is een plaats en tijd voor alles. Een congres is dat hier in dit geval duidelijk niet.
er is een verschil tussen de woorden "mongool" en "mongooltje". jorritsma is een mongool.
Bobbbe | 03-06-15 | 13:44
je plaatst jezelf in de categorie 'geestelijk gehandicapten'? prima, maar spreek voor jezelf, aub.
Dit kun je als bestuurder inderdaad niet maken. Deze vrouw heeft trouwens toch zichzelf allang overleefd. Is uitgeblust. Moet snel de hei op.
Weg Jorritsma, ga lekker genieten van je tuintje met illegaal waterpompje.
@Peter_K | 03-06-15 | 14:29
Je bedoelt adje??
da was hele gaar ginne mongol jonguh da was nun flikker ne as Paul.
www.ad.nl/ad/nl/1002/Show/article/deta...
@necrosis | 03-06-15 | 14:22
Hehe..;)
Dat ze nog kan eten. Aan die kop te zien verkeert zij in staat van ontbinding.
van mij mag ze aftreden, maar wel om een andere reden.
Ik kan de humor hier wel van inzien, en het was ongetwijfeld niet verkeerd bedoeld.
@wattenstaafje | 03-06-15 | 14:23
Nooit overwogen om te verhuizen?
Als 90% van de inwoners van Almere naar andere gemeenten verkassen, wordt ze automatisch burgemeester van een nietszeggend dorpje, vergelijkbaar met Schubbekutteveen...
Tja ik help zelf wel eens op een centrum en bij twee scholen je wil niet weten wat er af en toe gezegd word. toch hebben de mensen die het zeggen het goed met deze mongolen voor.
niet zeiken, Jorritsma is wat mij betreft net goed genoeg om een inbouw kast te vullen maar dit moet kunnen.
Ik denk dat die mongolen dit heel wat liever hebben dan iemand die hen polcor benoemt, maar er nooit komt eten.
Dit is gewoon helemaal "Paul de Leeuw": doen alsof je geestelijk gehandicapten helpt, en intussen over hun rug leuk doen.
Zo eng als wat dat mens. Ook toen een vergunning buiten de regels om geregeld voor haar man. Opzouten zonder wachtgeld dan graag. Of ter compensatie werken voor haar geld in de dagopvang voor geestelijk gehandicapten.
Die Jorritsma spoort al jaren niet
laat iemand dáár maar eens laatdunkends over zeggen
@calculator | 03-06-15 | 14:17
Ze is geen hoge boom, ze is een knoestige knotwilg!
Jorritsma is zo wereldvreemd, en staat zo ver van de realiteit dat mij dit niets verbaasd.
Los van het feit of je het niet zo erg vindt van die uitspraak, zij, in haar functie, hoort zij die niet te maken. Vandaar dat het in die zaal doodstil werd.
Rutte hoort ook niet te zeggen dat het kutmarokkanen zijn.
Dat laat hij wijselijk aan ons over.
dedwarsligger
Mooi gezegd.
Jorritsma is een eng wijf,daar niet van maar dit gaat werkelijk nergens over,een mongooltje geen mongooltje mogen noemen is net zo debiel politiek correct als een zwarte Piet discussie.
Ik woon al 35 jaar in Almere en in al die tijd heb ik maar 1 echte "mongool" meegemaakt, Jorritsma !!!
Dit hopeloze figuur is al vaker in opspraak geweest maar dendert gewoon door met een arrogantie die braakneigingen oproept.
Een smerige graaier zonder enig moreel besef en die heeft haar volgende baantje alweer gescoord, mooi systeem in deze zogenaamde democratie.
Ze zit in het clubje van "ons kent ons" en dat zorgt ervoor dat dit soort misselijke figuren over de rug van de normale man hun decadente, asociale gedrag kunnen voortzetten.
** is Annemarie al weg **
@ tast in duitser | 03-06-15 | 14:08
polygamie fiets?
Conclusie: je mag wel een mongool belachelijk maken en een Marokkaan niet. Wat zegt dit over de positie van Marokkanen vraag ik me dan af.
@RobberenRukkie | 03-06-15 | 14:12
Dat is een belediging voor zeekoeien!
*gaat Dierenpoes bellen*
Nog zo een die de vvd de nek om draait...
@tast in duitser | 03-06-15 | 14:08
Een driewieler?
Ik had ook een broertje met syndroom je mag ook gewoon mongool zeggen geen probleem daarmee. Hij is helaas overleden maar een ding weet ik 100% zeker. Hij was een véél fijner mens dat dat mens.
Het boeit me niet dat ze 'mongool' zei, maar iedere gelegenheid om Jorritsma te jorissen moet uiteraard met beide handen aangepakt worden. Op welke grond dan ook. Wat een ramptoerist in de politiek is dat.
Voorbeeldje: sinds zij zich bemoeit heeft met de taxi's in Amsterdam is het twee keer zo duur geworden en is er geen fatsoenlijke taxi meer te krijgen.
Fatsoen moet je doen.
@Lafayette | 03-06-15 | 13:49
De scoop komt later, als ze afgetreden is. Al die nepliberale grafvvders/pvdaers moeten weg uit publieke functies, het maakt eigenlijk niet uit hoe.
@Wout Strooizout | 03-06-15 | 14:11
Ik ben zelfbenoemd specialist wat oudere rijpere vrouwen betreft.
Maar wat Jorritsma aangaat, ik stop mijn zwelfrikadel nog liever tussen twee bandschuurmachines....
*dat laatste heb ik geleend van een GS-scribent, want geniaal*
@Bobbbe | 03-06-15 | 13:44
Gelukkig praten wij liefde- en respectvol over diezelfde politici...
Mooi voorbeeld weer van het huidige niveau binnen de VVD. Maar karma is a bitch, weten jullie nog hoe ze Rutger belerend toesprak over fatsoen?
GS en reaguurders,
Lekker hypocriet allemaal. Dus ze was tendentieus, ongefundeerd en nodeloos kwetsend. Je zou haast zeggen dat het verboden moet worden. De rubbertegel wereld is dus ook op GS doorgedrongen. We maken allemaal wel eens een opmerking die achteraf toch wat smakeloos bleek.
Wie heeft niet op z'n chinees wel eens de R in een L veranderd en dan Gordon er op aanvallen.
Mevrouw Jorritsma heeft in zeer beschaafde taal ergere dingen gezegd waar je dan weer bijna niemand over hoort.
Laten we het maar houden op hoge bomen die veel wind vangen.
@keikoud | 03-06-15 | 13:42
Tja, ik vind de term mongool niet zo extreem. Neemt niet weg dat het onmenselijk denigrerend moet zijn om Annie Jorritsma (nog meer) eten te serveren...
Kameelfiets?
Annemarie Jorritsma. De doorsnee PvdA regent is er niets bij. Hoe vaker die dikke zeug (koosnaampje!) wordt afgefakkeld hoe beter.
@rara | 03-06-15 | 13:48
Behalve in het scenario dat je zelf al schetst - dat ze te slim zijn om mongool te zijn.
Geenstijl heeft nog wat appeltjes te schillen en heeft nu een stok om mee te slaan. Hup geenstijl gebruik alles om een media storm te creëren
Ik word zo moe van alle corrupte zonnekoningen of koninginnen die denken overal mee weg te komen
@tast in duitser | 03-06-15 | 14:08
.. euh, kano?
widtvoet ® | 03-06-15 | 13:52
Oh, die is goed zeg.
Annemarie Jorritsma: "Wat ook zo leuk is van eten bij die mongolen van Tante Truus, dat je kunt zeggen dat de rekening niet klopt en dan maar drie euro afrekent."
Echte VVD'er. Misbruik maken van de goedheid en zwakte van mensen en dat dan leuk vinden...
De hypocrisie is weer stuitend. En Annemarie, mooie Zeekoe, in alle oprechtheid... al was ik mongool zou ik je nog niet doen.
Pas maar op GS straks gaat ze de politie bellen.
Die Jorritsma is zelf een achterlijke randdebiel, geen gast die haar zou willen doen, iedereen zou nog liever gaan prijsneucken op een dood varken dan haar doen.
@Lafayette | 03-06-15 | 13:57
Daarom noemde ik die warmwater pompen dan ook.
Als die nog steeds bij haar in de grond zitten (werkend of niet) heeft ze een probleem!
Zag haar laatst op zo'n fiets, waar je met z'n tweeën op kan, zo'n een euh . . . .
Als Jorritsma gelijk heeft wat betreft 'mongool', denk ik dat ze zelf maar eens moet gaan solliciteren voor de bediening bij tante Truus, past dan namelijk perfect in het team....
Jorritsma houdt van koosnaampjes. Vraag maar aan haar dochters Randmongool en Pijpkonijn.
Vreselijk mens, typisch iemand die zich zelf beter vind dan anderen. Bah bah bah, de VVD staat me steeds meer tegen..
Ik hoorde trouwens dat Jorritsma op een shortlist van de FIFA staat om Blatter op te volgen.
Samen met Poetin, Kim Jong Un, Voldemort, Bin Laden en Blatter.
@Wonderful-Life | 03-06-15 | 13:51
Geweldig filmpje!
@koeberg | 03-06-15 | 13:45
In Eindhoven zit Dzjengis Khan, Mongools barbecuerestaurant. Is goed te eten daar.
Ik vind Jorritsma een verschrikkelijk wijf maar laten we niet zo'n ophef maken om deze uitspraken. Als een Paul de Leeuw of een Hans Teeuwen deze uitspraken hadden gedaan hadden ze de lachers op hun hand gehad.
Ach ja, een mongool weet ook niet hoe hij/zij 'feauteaufuck' moet uitspreken.
Waar kan ik tekenen Pritt? Ben dat wijf al zolang zat, arrogant kwallerig VVD-ertje met haar smerige belangenverstrengeling, waar nooit iets mee gedaan is!
Hoewel ik best heb gegniffeld is de opmerking an sich totaal ongepast voor iemand in een publieke functie. Oprotten dus.... er zijn politici voor minder gesneuveld.....
@necrosis | 03-06-15
Als GS daarmee de policor inquisiteurs promoot dan zie ik liever dat Jorritsma op een andere manier gevloerd wordt. Niets erger dan policors. Dit is een gebrek aan creativiteit. GS kan beter en grondiger.
Maar laten we eerlijk zijn, naar de Special Olympics wordt ook alleen maar gekeken om te lachen en niet voor de prestaties.
Met name het woordje 'gratis' zijn VVD'ers gek op als het betrekking heeft op gratis arbeid hetgeen waarschijnlijk in dit geval om gaat.
@Mika6101 | 03-06-15 | 13:49
Ze stopt al uit zichzelf, want pensioengerechtigd.
Ik zie liever een mongooltje dan die dikke tank van J. Als je dat de Russische steppe op stuurt - met Van Balen op d'r rug - win je bij voorbaat de oorlog.
Zo vertelde één van de medewerkers:
"Ik werk bij 'Tante Truus' in Almere.
Daar komen veel pretentieuze kakkers, maar ook arme mensen.
Je kan er lekker werken en je krijgt er gratis een arrogante debiele pompeuze kakhoer bij."
Bobbbe | 03-06-15 | 13:44 Heeft gelijk.
Kiezer = mongool.
"Mandrake, er zal daar iets in het grondwater zitten"
Ben benieuwd naar de tegenreactie van de mongool van tante Truus.
Hé, Annemarie!
politicalmemes.com/wp-content/uploads/...
@Lafayette | 03-06-15 | 13:49
Als Jorritsma aftreed vanwege denigrerende opmerkingen over mensen met Down-syndroom icm dit topic, is de opzet helemaal geslaagd.
GeenStijl roeleert nog steeds grote tijd!
LOL@Nilfisk | 03-06-15 | 13:45
That's the spirit!
Valt binnen Geenstijliaanse grenzen qua opmerkingen, zou hypocriet zijn daar over te vallen, maar ik snap dat jullie dit varkentje (..) nog even willen wassen in het kader van de lange lijst openstaande perikelen van dit onmens, die desondanks nog steeds op zijn Blatter's door kan gaan in functie. Schoppen tegen Annemarie derhalve altijd plus 1.
twitter.com/aIebbink/status/606065760...
De (overigens ook mongolide) PR-manager van Tante Truus wrijft zich nog eens in de handjes.
Er ging eens een mongool bij een mongool eten.... uhh o wacht...
lijkt me gevalletje: C'est le ton qui fait la musique, wat niet wegneemt dat zij wel een schop onder haar dikke reedt moet hebben
de mongool die je er bij krijgt is Annemarie zelf, gatverdamme
@MaisNon | 03-06-15 | 13:46
Zoiets ongeveer?!
www.youtube.com/watch?v=adPDKjDE5HM
Heeft die bouwfraudetrut trouwens die illegale warmwater-pompen onder haar huis laten verwijderen?
Geenstijl: hoeder van het fatsoen en beschermer van de zwakkeren tegen onfatsoenlijk taalgebruik. Hulde!
Oh.. wacht: www.geenstijl.nl/fastsearch?query=mong...
Kan geenstijl niet proberen haar omver te werpen zoals dat ook ging met die Vogelaar? Ik kan Geenstijl bijna beloven dat ze gaat happen. Simpelweg omdat ze zo ver af staat van de werkelijkheid en de burger dat het nooit lang kan duren voordat haar geduld op is en je haar kunt betrappen op iets waarmee we haar weg kunnen krijgen.
Hoe zeer ik dit mens ook veracht, ik heb een nog grotere grafhekel aan dit soort policor recherche over woordkeuzes. Waar zijn de echte scoops GS?
Hmmm zeg maar net zo een uitspraak als van rutte zeg maar. Dat je een baan moet gaan zoeken inplaats van de verplichte melden bij het uwv als je je baan verliest. Nou mevrouw jorritsma en meneer Rutte deze mensen hebben een baan gezocht en krijgen dit dus van die fijne VVD te horen. Zeg maar het u hoort er niet bij. Maar dan op elegante VVD wijze. Die jorrutsma is altijd al een corrupt eng wijf geweest. Totaal van de wereld. Ik word liever door die mensen geholpen aan mijn tafeltje als het moeten zitten in een restaurant met jorritsma want dan is mijn eetlust wel voorbij.Wat een wangedrochten bij die VVD.
hey pritt, snel gekwetst? ik wist eigenlijk niet dat ook jij van de rubberentegelgeneratie bent.
Als er een mongool is, dan is het mevrouw Jorritsma zeluf.
Oh, het waren slechts autochtone mongolen? Dan is er niets aan de hand, hoor...
@Nieuwe Bezems | 03-06-15 | 13:46
Dijkstal is niet meer onder ons...
Waar kan ik mijn "ik ben een mongool" shirtje bestellen?
@Ars Vivendi | 03-06-15 | 13:43
Als iemand dit snapt dan is-ie te slim om mongool te zijn, toch? Dan kan er dus niemand gekwetst zijn.
Naast al die verwarde mannen lopen er ook steeds meer verwarde vrouwen los rond.
Wat een mongool is die Jorritsma ook
Ach die vrouw is de ergste politiker die er is. Rijk geworden omdat hij familie belastinggeld wist te verkwisten in de bouwfraude. U weet wel. Jorritsma bouw. Niet alleen is het hele bedrijf zo groot geworden door bouw fraude in Friesland. Ook in Almere gingen alle aanbestedingen ineens naar Jorritsma Bouw. De ivoren toren van Annemarie is zo enorm hoog dat ze de grond niet eens meer ziet.
Nu moet ze uitkijken want ze krijgt sylvana simons op der dak!En als ze weg moet liefst zonder wachtgeld.
Dat mens verdient gewoon een Rutger die de hele dag achter dr aan loopt te klieren.
Valt ook niet mee om bij te houden wat wel en niet meer gezegd worden kan als je al 30/40 jaar met je hoofd in je eigen reet vastzit.
Zal wel deze zijn geweest: tvolen.be/2011/12/22/mongool-blijkt-na...
Jorritsma had al moeten aftreden op de allereerste dag dat zij in de Tweede Kamer kwam te zitten. Zij zit in hetzelfde clubje van 'arrogante bewindslieden' als Netelenbos (die ooit de uitspraak deed:"Het volk kan vinden wat ze willen, wij doen toch lekker waar wij zin in hebben") en de super-(s)linkse Dijkstal. Lieden die stuk voor stuk het aanzien van hun partij schade hebben berokkend maar - gek genoeg inderdaad - allen worden bewierookt door jan-en-alleman en daar óók nog eens hoge onderscheidingen aan overhouden...
Nederland = Bananenrepubliek. De aap die het meeste schijt op de hoofden van de andere apen, krijgt de dikste banaan...
Ach ja, wat verwacht je van zo'n VVD politica. Die missen namelijk een hoop moreel besef zijn vaak narcistisch en nepotisme viert hoogtij binnen die kliek van inteelt.
-weggejorist-
Kunnen Mart Smeets en Joritsma zij niet ruilen. Mag ik dat zeggen JA, dat mag ik zeggen. Na deze uitlatingen van "Annemarie Jorrits Ma Flodder".
Ik ben zelf een mongool en kan er wel om lachen eigenlijk.
Verrek, dat mis ik nog.
Ik kan Chinees, Indisch, Japans, Indonesisch, Surinaams, Frans, Argentijns en Spaans eten.
Ik wil wel eens Mongools eten. In een Mongools restaurant.
jonge, jonge, jonge. Al die overgevoeligheden ook. Je zou er zo maar spontaan huiduitslag van krijgen.
Persoon lijkt wel een moslim; ook altijd overgevoelig voor alles en nog wat. Een ideologische borderliner.
Wat een verschrikkelijk mens is het toch. Er nog een (positief) "schepje bovenop te willen doen" door het woord mongolen te gebruiken. Terwijl de hele wereld weet dat mongool een scheldwoord is. Maar mevrouw is "verbijsterd" over de ophef. Kun je zien hoe wereldvreemd mevrouw is.
.
Is er ergens wellicht nog plaats in een gesloten inrichting?
Aftandse weg-met-ons elitehoer.
Da's slechts een koosnaampje hoor.
Wat een halve zool.
Zo praten ze (politici) ook over ons, de burgers. Ik maak me geen illusies.
*gniffelen doet* Foei Jorritsma!
Ach, we zijn weer gekwetst.
Ik moest wel lachen. Wij zeggen ook altijd dat we 'bij de mongolen' gaan eten. Dat is toch het hele concept? Je krijgt te eten en kan ook nog een beetje gniffelen om al dat gestuntel in de keuken en bij je tafeltje.
REAGEER OOK