Kijk nou. EO doet weer linkse gristenpropaganda
Zo, de naargeestige gristelijke links-nichtjes van Judith Sargentini mochten ook weer even buitenspelen. Het spelletje van vandaag heette: 'Hoe wrijf ik het vluchtelingenvraagstuk zo braaf-rebels edoch passief-agressief mogelijk in de taas van voorbijgangers die gewoon van hun vrije dag genieten'. Wel mooi natuurlijk dat uitgerekend alleen de Mocro's zich weer eens helegaar niets wijs laten maken, en gelijk plannen maken dan zelf ook maar grond te gaan annexeren. Siert dat ze ook een keer. Het lijkt allemaal onschuldig, maar de boodschap die in essentie uitgedragen wordt is hoogst subversief. En zoals dit wel vaker het geval is, wordt deze nog het best vertaald door een PvdA-prominent (*): "Wie zijn wij om een eerstgeboorterecht uit te oefenen, hoezo is Nederland voor zijn inwoners? Iedereen heeft recht op dit stukje aarde, waarom zouden wij, toevallige inwoners, daar enig bijzonder recht op doen gelden?" De meneer op het einde zegt het dan ook braafjes letterlijk: "Waarom zou de ene meer voorrechten moeten hebben dan de andere? Waar haalt die het lef vandaan om dat te stellen?" De boodschap is dus eigenlijk dat ongeacht hoeveel een volk zich heeft ingezet voor de ontwikkeling van hun land, dit nog niet betekent dat zij meer recht hebben de vruchten te plukken van hun creatie, dan elk ander willekeurig volk. Daarbij ontzegt deze boodschap een volk het recht hun erfgoed te verdedigen tegen uitbuiting en intrusie. Toch is dit precies wat de EO voorbijgangers opdringt. Want... Ja, waarom eigenlijk?
Reaguursels
Inloggen@eerstneukendanpraten | 20-05-15 | 21:14
3 weken gevist... kon door ban omstandigheden even niet reaguren.
Mein Land - Rammstein is leuker om te zien.
Deze mensen zijn de ultieme weg-met-ons-predikers. Je hoopt dat er een container afrikanen in hun voortuin wordt leeggestort. Die zich vervolgens tegoed doen aan de koelkast, de huishoudkas, alleesss. Ten slotte: wie zijn zij te stellen dat ze rechten hebben op hun huisje, hun geld enzo. Iedereen heeft daar toch even veel recht op!?
Let maar eens op hoe snel het omdraait dan.
Zodra je aan hun eigen shit komt dan hoeft het allemaal niet meer. Zolang ze lekker andere de maat kunnen nemen hoe erg het allemaal is kan het wél!
Bah!
Pfff het niveau is werkelijk weer voor kinderen van 6 jaar oud.
Vergelijking slaat helemaal nergens op.
Helaas is een groot deel van onze landgenoten te stom om voor de duvel te dansen zoals we in het filmpje kunnen zien. Wat een mongolen.... kots!
Burgers van Bloemendaal,Laren,Hilversum en elke grachtengordel die er maar is zet Uw voordeuren wagenwijd open.De hele wereld heeft recht op wat U bezit.
Ik had toch een dikke joint opgestoken....
Reacties zijn uitgeschakeld. Logisch, het roze leger beargumenteerde netjes de andere kant van het verhaal, dat kunnen ze niet hebben.
... totdat je het omdraait, en het over blanke mensen gaat die naar "zwarte" gebieden willen afreizen. Nee, dan spreekt men opeens weer van "bezetting" en "leegroven" etc. etc. Pas deze logica maar even toe op Israël, kijken hoe al deze gebrekkig Nederlands sprekende mensen dan prediken dat de Aarde van iedereen is.
Bah, ik kots op de weg-met-ons cultuur.
Wat proberen ze nou eigenlijk uit te leggen? Volgens hun is alle land voor iedereen. Dus ik betaal voor niets wegenbelasting en ook betaal ik voor niets parkeergeld!? Toch!! Want als er geen grenzen zijn kan ook niemand rechten ontleden aan een stukje grond! Alle woonhuizen zullen openbaar moeten zijn voor iedereen. Eigenlijk alles moet toegankelijk zijn zonder beperkingen. Dus ..... enzzz
Ze moeten het experiment omdraaien.
Iedereen is welkom.
Kijken hoe snel het stukje land vol raakt ?
.
Tenzij ze hun poten op het stukje land zetten wat we gekocht hebben voor een paar ton en waar we een duur huis op hebben laten bouwen. Dan wil ik nog wel eens zien wie zijn poten daarop probeert durft te zetten. Daar is niks bij van vluchtelingen of allochtonen die besloten hun geluk hier te zoeken. Sterker nog, als ze het tuinmuurtje, het hek, de verbodsborden en het alarm negeren, heb ik het recht ze er met een pistool (met vergunning) af te jagen.
Ik ben ook en groot fan van het Ankh-Morpork systeem van "iedereen welkom". Maar dan schaffen we eerst de verzorgingsstaat af en stellen we een nachtwakersstaat in.
Je kan het namelijk niet allebei hebben.
Zo lang ze maar in hun stukje land blijven, vind ik het best.
Als er daar een grens wordt getrokken lopen ze er omheen, maar Europa een grens trekt, moeten ze er massaal overheen.
Oh wacht, sprinkhanen komen enkel om het land kaal te vreten, en die paar keien voeden niet.
Nee, dit maakt het duidelijk.....
Als er daar een grens wordt getrokken lopen ze er omheen, maar Europa een grens trekt, moeten ze er massaal overheen.
Oh wacht, sprinkhanen komen enkel om het land kaal te vreten, en die paar keien voeden niet.
Nee, dit maakt het duidelijk.....
-weggejorist-
Mijn kinderen zullen zich later scheel betalen aan belastingen
Ik betaal me scheel aan belastingen
Mijn ouders betalen zich scheel aan belastingen
Mijn grootvader betaalde zich scheel aan belastingen
Mijn overgrootvader betaalde zich scheel aan belastingen
Mijn betovergrootvader betaalde zich scheel aan belastingen
Mijn oudouder betaalde zich scheel aan belastingen
Mijn oudgrootouder betaalde zich scheel aan belastingen
Mijn oudovergrootouder betaalde zich scheel aan belastingen
Mijn oudbetovergrootouder betaalde zich scheel aan belastingen
Mijn stamouder betaalde zich scheel aan belastingen
Mijn stamgrootouder betaalde zich scheel aan belastingen
Mijn stamovergrootouder betaalde zich scheel aan belastingen
Mijn stambetovergrootouder betaalde zich scheel aan belastingen
Mijn stamoudouder betaalde zich scheel aan belastingen.
Mijn stamoudgrootouder betaalde zich scheel aan belastingen.
en dat loopt door tot mijn edel- en voorouderen.
-
En daarom is Nederland geen drassige moerasdelta aan de Noordzee gebleven. mede dankzij de tomeloze inzet van mijzelf en mijn stam is Nederland geworden wat het is.
-
En daarom is Nederland mijn geboorterecht. En daarom moet een ander met een ander geboorterecht maar lekker kijken wat ie doet, maar parasiteren op de tomeloze inzet van mijn stam is ongewenst.
@sickstyle 20:27
Wat bedoel je met dat laatste?
Maar, waarom dan zo'n commotie toen Hitler ons land binnenreed. Dan hadden we die hele oorlog toch niet nodig gehad. Hij had immers nét zo veel recht op Nederland als de Nederlanders? Moeten ze daar ook niet meer over "zeuren".
Sprinkhanen, vreet het veld leeg en op naar de volgende.
ik vind 't maar sneu. Koop eens echt zo'n stukje land (en zeker daar) en zie hoe dingen werken. Ik ben het er wel mee eens hoor, mits je dat betaald hebt natuurlijk. En zelfs als je dat gedaan hebt en er een bordje hangt betreden op eigen risico en er gevaar is voor je leven en je wekelijks door mensen belaagd wordt op brommers (zeg maar), zelfs dan nog ben jij verantwoordelijk voor je stukje grond. Wat je dus wel _betaald_ hebt he, ipv af te plakken. Waar je dus wel een hoop geld in hebt gestoken he ipv af te plakken. Waar je zelfs op moet letten als je dingen doet om mensen te weren omdat het niet veilig is en ze dingen slopen op je _betaalde_ stukje grond wat ze _niet eens afplakken_ maar waar iedereen over valt als je dingen in orde probeert te maken maar er niemand op kan hebben. Zit je dan met je over de 50k aan investering en kosten. En de politie? Die komt alleen als men er drugsafval dumpt. Ga toch weg met je politiek correcte stukje. Ik mag niet eens kamperen op m'n eigen grond, laat staan mensen weren met een verbodsbord, zelfs dan krijg je gezeik nl.
waarom mochten ze niet in dat kleine stukje blijven ? nu lijkt het net of alle asielzoekers die hier komen op doorreis zijn. vertekend beeld dus. zal wel bewust gedaan zijn ....
@--sql error-- | 20-05-15 | 19:39
Laten we inderdaad de EU opbellen en zeggen dat WIJ alle dobbernegers opnemen. Allemaal & hun moeder, vader, neven, nichten en wat niet al. Heel Afrika! Ze mogen allemaal op onze vierkante meter komen. Ruimte genoeg op onze postzegel tog!
Maar geef ons dan Afrika. Die heimat! Yaj!
Wat een ruimte, wat een zon, wat een klimaat.
Binnen 10 jaar is de Sahara een volkstuintje.
Zo zijn wij.
Blanke geniale paupers.
"Toch is dit precies wat de EO voorbijgangers opdringt."
Het niveau ligt weer betreurenswaardig laag vandaag. Als je de pagina echt even had doorgelezen, Spartacus, had je zelf ook kunnen uitvogelen dat de EO hier niets mee te maken heeft.
Het blijft achterlijke linkse kul natuurlijk, maar de bron is niet de EO, maar Froot.nl (nee, daar had ik tot vandaag ook nog nooit eerder van gehoord).
-weggejorist-
-weggejorist-
Wat een gekkigheid. Die mallotige EO-meisjes zouden eens een flink pak op hun blote broek moeten hebben.
-weggejorist-
Ik zie mijn vaderland als een erfenis. Als mijn ouders dood gaan, erf ik hun huis. En niet mijn buurman.
wat een kleutervergelijking, GODVERDOMME GODVERDOMME,GODVERDOMME ad infinitum goverdomme!
De meeste jongelui gaan wel door zo'n fase waarin ze zich uit idealisme(en opstandigheid) afzetten tegen de realiteit.
King of the Oneliner | 20-05-15 | 20:42 Ik ben het zoooo met u eens!
Ik ken de verhalen van mijn reeds lang overleden oma, geboren in 1895
Hoe haar ouders en grootouders gewerkt hebben, hoe zij zelf hielp om iets op te bouwen. Verhalen doordrenkt met humor, trots, maar ook leed en teleurstelling.
Linkse gutmenschen eigenen zich tegenwoordig het recht toe om het resultaat van vele generaties ploeterende ambachtslieden, boeren, turfstekers, slimme handelsgeesten enz gratis weg te geven aan volk, dat al eeuwen lang niets verder ontwikkelt en blijft hangen in achterlijke religie, oorlogen en primitieve stammenstrijd danwel luiheid en slecht arbeidsethos.
Die linkse dwazen en zotten stelen de toekomst van onze kinderen, een toekomst waar onze voorouders voor gewerkt hebben. Mijn bloed kookt bij die gedachte.
... ik gooi m er toch in ... zo'n 70 jaar geleden dacht er ook iemand zo over ,en die stomme gealieerden en verzets figuren hebben die bratwurst liefhebbers zomaar wegggejaagd wat waren ze denkende ?
dachten zij zomaar meer recht te hebben op dat stukkie land .ze wilden ook gewoon een stukkie strand
wat een onzin denken ze echt hier mee de wereld beter mee te maken ik snap het probleem wel maar dit vind ik echt niks betekenen dat de situatie meteen oplost
TL;DR... Ben het BBB fabeltje helemaal beu. Tevens is mijn teiltje vol. Verwacht niks anders van die gutmenschen en hun zotte drogredenen. Wat andere naties wel doen en eerlijk toegeven blijft hier taboe. Doorbreek die taboe en wellicht neem ik weer deel aan de discussie. Zoderflikkerstraal op met deze bagger en gedobber. Welke idioot gaat dwijlen met de kraan open? Ah de EU en zijn Eurofielen. Tot slot. Arrogander Pielefiel, dhimmie666'er dat jij bent. Stomme muppet ga eens ..... (pas maar zelfcensuur toe. Soms beter)
Ten eerste dringt de EO helemaal niets op want iedereen roeptoetert om z'n hardst op deze site om "de vrijheid van zijn of haar meningsuiting".
Als het uit seculiere zijde komt heet het "vrijheid van meningsuiting", als het gristenen betreft heet het ineens "opdringen". Zo lust ik ze ook wel. En links Nederland beschuldigen van het gebruik van eufemismen? Maar dat ter zijde. Ik ben ook EO lid. Maar ben het helemaal niet eens met deze blijkbaar algemene ??? christelijke mening?? Ik ken genoeg uit mijn kringen die hier ook niet mee instemmen. Verkondigt de EO de algemene christelijke mening trouwens? Dacht het niet. Wij kunnen zelf denken mijnheer GeenStijl. En ik ben van mening dat als dit land zijn bejaarden niet kan (of wil) betalen er ook geen plek is voor immigranten/gelukszoekers, etc. ECHTE vluchtelingen is een ander verhaal, maar hier alles zomaar toelaten is zelfmoord. Laat die stinkend rijke islamitische olielanden maar eens wat zorgzaamheid tonen, kunnen wij voor onze oudjes gaan zorgen want dat vind ik een veel grotere (christelijke) plicht. En dit voor al die christenen die zo nodig naief willen blijven:
www.katholieknieuwsblad.nl/nieuws/ital...
Dit is wel heel makkelijk te pareren door gewoon even 30 man bij elkaar te roepen, in dat vak met haar gaan staan en dan aan haar te vragen of ze 'haar land' nou nog zo prettig vind.
Jezus, weer dat het om de grond gaat he? En trouwens, dit soort figuren claimt net zo hard dit land (als dat al gebeurt) aangezien zij vinden dat het met iedereen gedeeld moet worden, ongeacht wat anderen daarvan vinden.
De juiste reactie: "Iedereen, kom hier tussen de tape op de grond staan. Zij deelt geld, huisvesting en Miele wasmachines uit aan iedereen die ertussen staat!"
Ook hier het artikel van Peter Frost, omdat het zo'n ontzettend relevant artikel is. Ammunitie voor uw discussies in elke alinea:
www.unz.com/pfrost/sometimes-the-conse...
De stuitende, kinderlijke domheid van deze EO-activisten doet pijn aan m'n hersenen.
Vrijwel alle gelukszoekers en vluchtelingen komen uit gebieden waar natiestaten nooit van de grond zijn gekomen of waar de grenzen zijn getrokken door toevallige imperialisten, warlords of bandieten. Failed states vol willekeurig geweld, onvrijheid, corruptie en uitzichtloze armoede.
Met die wetenschap zou je het succesvolle liberaal-democratische staatsmodel van het Westen juist moeten koesteren in plaats van belachelijk te maken met een kinderlijk spelletje cultuurrelativistisch landjepik.
Ons soort staten zijn met bloed, zweet, tranen en niet te vergeten veel intellectueel handwerk tot stand gekomen. Dat is een proces van eeuwen geweest.
En deze EO-jongens en meisjes willen het maar zo eventjes afschaffen.
Oeps, er viel iets weg:
1] Handel drijven, eventueel ook in een paar vrouwen voor de broodnodige genetische diversiteit, maar verder buiten het leefgebied laten en de _grenzen_ ervan (laten) respecteren.
"Wij, toevallige inwoners"
Ik ben als Nederlander erg blij met deze typering. 'Weg met ons' klinkt zo exterminaal, alsof we lemmingen zijn die zich verdringen om de gaskamers binnen te komen. 'Toevallige inwoners' worden door de nieuwe goden van Nederland tenminste nog een béétje getolereerd. Zoals gast zijn in de betere opinieprogramma's, zittend onder de gesprekstafel met Ayoub Ibn Mustafa's voet op je nek.
Mooimeisjes die guitig doen met plakband, het lijkt wel een videoclip van Femen maar dan zonder tieten
Sommige morele vraagstukken worden stukken simpeler als je ze 100.000 jaar terug in de tijd plaatst:
Groep A, een homogene groep, leeft al 20 generaties in een vallei. Er zijn grotten om in te wonen, er stroomt water, er is voldoende te eten, er is evenwicht met de natuur. Men is gelukkig.
Groep B, een andere homogene groep, komt op een dag de vallei binnen, op zoek naar eten. Wat is het beste voor de overlevingskansen van groep A?
1]
2] Groep B toestemming geven om in hun leefgebied te wonen
Het is een simpele keuze: selectief aan de poort en het huidige sociaal stelsel in stand (proberen te) houden, of grenzen open en het sociaal stelsel in elkaar laten donderen.
Hoe je ook went of keert: je haalt toch voornamelijk onderklasse binnen als je de poort openzet.
Linkse Christenen. Bestaan die ook al? Geloof is zo conservatief als de pest.
Ik begin wel in te zien waarom vrouwen vroeger geen stemrecht hadden... echt lange termijn denken staat niet op dat DNA-pakketje van ze
Mark_D_NL | 20-05-15 | 20:00
Hallo vliegvisser, je bent er weer!
PRIMA FILM!!!!!!!!!!!!!Dus vanaf nu ook geen gezeikk meer over Indianen die zogenaamd van hun land werden verdreven door de blanken, land is net zo goed van de blanken klaaaaaarrrrr
Zojuist heb ik besloten de vruchten van de bomen uit de Betuwe te jatten... euh, plukken bedoel ik. Waarom zou ik immers minder recht op dat fruit hebben dan de telert heeft.
Nial Fergusson schreef dat een van de killeraps van het westen is : functionerende en niet corrumperende rechtspraak waardoor handel, vermogensopbouw, kan functioneren.
Waarom kan een handelaar in Egypte, Tunesië of Afrika niet een eigen zaak opbouw en uitbreiden. Juist omdat op Mohammed na, niemand geZag heeft en zich kan beroepen op instanties? Hoeveel patenten worden er gerigistreerd door Afrikaanse landen.
het is slecht gesteld met de NPO als de successen van de Westerse samenleving kapot mogen worden gemaakt door profiteurs.
Vgl met Australië waar ieder lief konijntje, schildpad of struisvogel door kolonisten werd meegenomen en uitgezet met desastreuZe gevolgen voor de oorspronkelijke biotoop
Nial Fergusson schreef dat een van de killeraps van het westen is : functionerende en niet corrumperende rechtspraak waardoor handel, vermogensopbouw, kan functioneren.
Waarom kan een handelaar in Egypte, Tunesië of Afrika niet een eigen zaak opbouw en uitbreiden. Juist omdat op Mohammed na, niemand geZag heeft en zich kan beroepen op instanties? Hoeveel patenten worden er gerigistreerd door Afrikaanse landen.
het is slecht gesteld met de NPO als de successen van de Westerse samenleving kapot mogen worden gemaakt door profiteurs.
Vgl met Australië waar ieder lief konijntje, schildpad of struisvogel door kolonisten werd meegenomen en uitgezet met desastreuZe gevolgen voor de oorspronkelijke biotoop
@jeff9431 | 20-05-15 | 20:46
Waarom zijn er nog gristenen dan? Iedereen komt in de hemel volgens deze gedachtegang. Niemand kan hun stukje hemel claimen of heeft er recht op. Het is van iedereen.
Vroeger werden ze op de brandstapel gegooid voor deze gedachtegang.
-weggejorist-
-weggejorist-
Fijn dat jullie je punt willen maken meisjes... maar zouden jullie de volgende keer niet even je landgrens weer van onze Zwolse straat willen halen!?
Hypocriete doosjes.
Als ongelovige mag ik straks de hemel niet in volgens hun boekje. Dan vinden ze het geen probleem dat er regels en voorwaarden zijn voor je binnen mag komen.
@King of the Oneliner | 20-05-15 | 20:42
20 jaar is voldoende. Ff de schouders eronder.
Waar woont die Sargentini eigenlijk?
Want als ze stelt dat "iedereen recht heeft op dat stukje aarde", dan zal ze er geen bezwaar tegen hebben als we een projectje X bij haar thuis houden.
Kaas de Vies | 20-05-15 | 20:37
Ja. Verklaart een hoop. *proest* Dat lijkt op *proost*
Het heeft eeuwen geduurd totdat Nederland is geworden wat het nu is.
Was eerst een moerasdelta, die dagelijks onderstroomde, en veenland.
Met handenarbeid en misschien dierenkracht, en later natuurlijk de uitvinding van de molen gemalen, is Nederland stukje bij beetje ingepolderd, er is voor gevochten en geleden.
Al die kerkjes en dorpen en steden, daar zitten miljoenen manuren in. Mensen die niet oud werden, met reumatiek en versleten ruggen, die echt van een hongerloontje moesten leven. Dat eeuwenlang.
Nu is er daar al dit cumulatieve werk eindelijk een aangeharkt, veilig, land van gemaakt met rioleringen, elektriciteitsnetten, glasvezels, telefoon, gasleidingen, infrastructuur (bruggen, spoorwegen, havens), en WIJ hebben het volste recht om te zeggen: Dit is van ONS, en niet van jou.
Afrika heeft in principe meer bodemschatten, dan Nederland, en in theorie, onbeperkte energie in de vorm van zonne-energie.
Als bijvoorbeeld de Duitsers, Engelsen of Nederlanders echt met vrije hand een vruchtbaar land in Afrika zouden krijgen, zou daar binnen 50 jaar een welvarend land zijn ontstaan.
Eigenlijk best wel een leuk idee.
Een soort Utopia, Mars One, maar dan in het echt. Jonge mensen maken van een derde wereld land een prachtland binnen 2 generaties.
ideetje voor de Mol.
@chicago river | 20-05-15 | 20:34
Over de lengte, niet over de breedte.
De Libertariër | 20-05-15 | 20:26
Gheheh, we zijn het voor een keer eens, Libertariër.
Misschien kan de huisginger eens bij die blonde in huis vallen en haar woning opeisen. Met draaiende camera. Wie denkt ze wel niet dat ze is dat ze zomaar een huisje als haar eigendom claimt?? ik ken nog wel een paar zwartjes die een huis nodig hebben..
--sql error-- | 20-05-15 | 19:56
Exact....! +1 Wat een totaalmalloten zeg en wat een verkeerde actie en interpretatie van het probleem. Slaat compleet nergens op bloed onder mijn nagels vandaan.
Kaas de Vies | 20-05-15 | 19:34
Je loopt ´al´ elf maanden over de Maas.
Beetje weinig niet, niet?
Het recht op bezit is de belangrijkste steunpilaar van het kapitalisme, en van links moet dat dus dood vanwege hun strijd tegen het kwaadaardige "economisme"(een uitermate holle term waarin links alles wat ze qua economie niet zint maar op een hoop gooit). Feit is wel dat als dit recht wegvalt de westerse wereld ineenstort, waarom zou je immers nog iets produceren of bijdragen aan de maatschappij als je daar de vruchten niet van kunt plukken? Op nationale schaal werkt het ook zo, de overheid moet de verzorgingsstaat beschermen tegen onwelwillenden van buitenaf.
Stelletje landverraders! NO RESPECT (mijn mening)
.
Wat ze werkelijk zeggen (effe ernstig doen): 'Wij zijn niet tegen het feit dat volksvervanging slecht is. Nederland is niet meer van de Nederlanders, maar alle wereldburgers/financiële-gelukzoekers/asielzoekers ter wereld moeten hier naartoe komen.
Om ze hier naartoe te halen is onze verplichting. Er zijn teveel autochtone Nederlanders. De bevolking MOET van blank naar gekleurd. Dit is wat onze leider/meester/god ons heeft voorgedragen.
Iedereen die zijn land probeert te verdedigen tegen onze heilige missie is automatisch een vuile racist/xenofoob! Daarom gaan wij nu anti-Nederlandse propaganda doorvoeren en ervoor verzorgen dat niets ons daarbij in de weg staat.'
(De vrouw) 'Ik zal om mijn steun te betuigen niet meer met blanke mannen proberen kinderen te krijgen, maar alleen met anders gekleurden, want zo straal ik mijn woede, heldhaftigheid en anti-Nederlandse houding af. Hierdoor maak ik een fysieke verandering die ik zal kunnen blijven zien.'
Vond je dit bizar? AUB lees wat hieronder staat:
Weet je wat het zieke aan dit is? Dat dit de werkelijkheid is geworden in ZWEDEN! door onder andere --> Barbara Lerner Spectre (filmpje YouTube) <-- mensen wordt wakker aub
De EO is zonder twijfel ook onderdeel van de (inter)Nationaal Socialistische Beweging.
Handlangers van de nieuwe moffen.
Ik had alles van waarde van die wijven afgepakt onder het mom "bezit is diefstal". Eens kijken hoe snel de "rechtse kapitalist" in hen wakker wordt.
PVDA´er: ´Wij, ´toevallige inwoners´
Spartacus | 20-05-15 | 19:29
Hoe het zover heeft kunnen komen, ik weet het niet.
Ik wordt werkelijk ziek van deze moral fags. Tijd voor een grote schoonmaak.
En het punt is dat je geen afgebakend land mag hebben? Nou een land met grenzen heeft voordelen, zo kun je bepaalde regels afspreken die een meerderheid wilt en zo kun je een leuk land... ach laat ook maar, genoeg internet voor vandaag, houdoe.
Een volk kan geen recht hebben. Een volk is immers geen entiteit of wilksbekwaam wezen. Enkel een individu kan een recht hebben. Het blijft ingewikkeld....
.
De notie dat een volk recht kan hebben op een stuk land is dan ook potsierlijk. Enkel een individu kan recht hebben op een stuk land. En dit recht op land is een eigendomsrecht, oftwewel het recht om volledig naar eigen inzicht met dit land te kunnen handelen. Een recht dat verworven kan worden door land dat van een eigenaar is over te kopen of door niemandsland te exploiteren.
.
Een Nederlander kan derhalve onmogelijk meer recht hebben op een stuk land binnen Nederland dan een buitenlander. Enkel legitiem verworven eigendom kan legitiem zijn. Geboorterecht is dan ook geen recht, maar plicht die uiteraard enkel via staatsgeweld gehandhaafd kan worden.
.
Ironisch genoeg zijn de meeste Christenen dan wel weer tegen individuele eigendomsrechten en zelfs voorstander van het schenden van het recht van het individu. De meeste Christenen wensen immers de Staat als eigenaar van alle grond binnen de landsgrenzen, waarbij individueel 'eigendom' van land dus eigenlijk niets anders dan een privilege zijn...
.
De gigantische tegenstrijdigheid hierin ontgaat de meesten volledig. Hoe kun je immers tegelijk voorstander zijn van geen voorrechten voor wie dan ook en wel voorstander zijn van het opdringen van 'rechten' (plichten om precies te zijn) via de Staat? Om uberhaupt ultiem heerser en conflictbeslisser te zijn (wat de Staat is) zul je namelijk eerst rechten van anderen moeten afpakken zodat je zelf als Staat meer recht hebt dan de rest...
.
Ik begrijp dan ook niets van moderne Christenen. Was de heer niet glashelder toen hij sprak 'gij zult niet stelen' en 'gij zult het bezit van uw buren niet begeren'? Hoe kun je als rechtgeaard Christen nu tegelijk voorstander zijn van het principe dat eigendom van iedereen is (hetgeen onteigening met geweld vereist), waar nota bene de goddelijke grondregels voorschrijven dat schending van lijf en goed van derden niet toegestaan is?
.
Totaal verknipt, die Christenen. Ik kan er weinig anders van maken...
gewoon poetin style annexeren die shit
@Bharata | 20-05-15 | 19:56
De islam is een gure oude veroveringscultuur van vele eeuwen geleden. Wat zij niet met bruut geweld kunnen veroveren, daar janken en schreeuwen ze net zolang over totdat ze de enige bewoners zijn.
Waarna bruut geweld zal worden toegepast tegen iedereen die OOK door HUN straat wil lopen.
Zo die zijn van God los, o wacht effe het is EO.
Kan zijn, maar ik ben toch wel blij dat men 70 jaar geleden erin is geslaagd om lui die ook extra lebensraum nodig dachten te hebben met geweld het land weer uit te flikkeren.
@Borakh | 20-05-15 | 20:16
Klopt. Ik heb zelf zo`n studie gedaan. Als je goed in memory bent, kun je deze studie makkelijk halen. Daar heb je alleen een goed werkend geheugen voor nodig en braaf de college`s volgen.
conclusie: inbreken en stelen bij linkschmenschen is helemaal geen misdaad, maar een daad van gelijkheid en je recht op eisen.
Doen!
@Banco Suivi | 20-05-15 | 20:08
De Joden claimen dat land, omdat in hun heilige boekje staat dat 'God' dat land aan hun heeft gegeven. Het is hun beloofde land. Die Palestijnen waren vroeger ook gewoon Joods, vervolgens Christelijk en nu Moslim. Dat volk wil gewoon niet met elkaar samenleven, puur omdat ze een andere godsdienst/cultuur hebben.
Oké, laat dan deze christenen bijvoorbeeld in Saudi-Arabië gaan wandelen, dat wordt gezellig in Mekka, ben benieuwd hoe ze dan gaan piepen. In ieder geval, wij zijn hier in het westen al decennia lang te tolerant geweest, nu zijn de islamitische landen aan de beurt, kom op jongens, de wereld is toch van iedereen, waarom mogen christenen en joden niet vrij rondlopen in islamitische landen?! Of is links weer hypocriet bezig?!
Zouden ze hetzelfde reageren als hun huis is leeggeroofd? In de trant van 'waarom zou ik recht hebben op eigen bezit? Het is van iedereen'. Ohnee.. Toch niet? Dat is bezit, dat is betaald. Zoals wij allemaal betalen aan Nederland.
Maar zet een Miele in het afgebakende stuk, en je ziet gelijk wat er aan de hand is. Ze claimen rechten en bezit, terwijl ze nul komma nul aan bijgedragen hebben. Dat gebeurd er nu.
Groot uitverkoop van Nederland. Kom maar... Alles is gratis.
Het zou me niet verbazen als de mutsen nog "hoog opgeleid" zijn ook, universiteiten zijn tegenwoordig broeinesten voor politiek correcte indoctrinatie die leidt tot dit soort idioterie.
Uiteraard dan wel in een of andere vage "sociale" studierichting, voor een echte (lees beta) studie heb je een werkend stel hersenen nodig.
Lijdzaam toe moeten zien hoe een stel botte immigranten je land bezet, je taal en cultuur vernaggelt, je volk uitmoordt, en de overlevenden oppakt en duizend kilometer verderop in de een of andere woestijn neerpleurt.
Vraag eens aan de native Americans hoe dat ze is bevallen, stelletje gestoorde landverkwanselaars.
Het is aardig bedacht van de EO, maar het klopt niet en het is moreel verwerpelijk. De EU kent reeds grote problemen: massawerkloosheid, massa-armoede, voedselbanken, landen met grote schulden, grote aantallen mensen diep in de schulden, grote aantallen mensen die niet behoorlijk integreren of eerder omgekeerd juist cultuur afbreken, enzovoort. Waarom zou je dan per se grote aantallen vluchtelingen moeten opnemen, die trouwens vluchten vanwege de criminele anti-cultuur elders? En waarom gaan die vluchtelingen niet naar de landen die cultureel veel meer vertrouwd zijn en waar men bulkt in de oliemiljarden? Men is daar steen- en steenrijk. Ga eens naar Abu Dhabi de mensen op hun geweten spelen. Kijken hoeveel minuten je daar een dergelijke actie volhoudt.
Hitler had trouwens vergelijkbare opvattingen over grenzen.
Off: "Waar ligt jouw grens?" Hier bijvoorbeeld: "VS willen reizigers voortaan al op Schiphol controleren". Hee Ard,
ik ken mensen die aan controles door de joe-ef-es-ee zijn overleden tr(o)ut.
ON: Plakband experiment: Kapselgetinte en 3 vriendjes tapen buurlandjes in de vier windstreken af. Meisje wil gaan winkelen, maar hee geen winkel in d'r land. Dus shoppen in het buitenland. Afhankelijk van of het nette buurlanden zijn komt juffrouw niet in winkelland zonder een paspoort of kudt te laten zien.
De Vrijlansier | 20-05-15 | 19:39 Zal nog best lang geduurd hebben, voor ze genoeg halftammen bij elkaar hadden voor de -hoe voelt dat nou- reacties.
Voor en door kinderen.
Banco Suivi | 20-05-15 | 20:08
Of zeggen dat ze op de nominatie staat om een dobberneger in haar huisje te mogen huisvesten, dat zal ze vast ook heel fijn vinden.
www.youtube.com/watch?v=uMfk5UeGw4E
Naïef en simplistisch, mooier kan ik het niet maken. Zet het dan zo in elkaar dat je de kijker écht serieus aan het denken zet.
Ik zou zijn begonnen over de joodse nederzettingen op de westelijke Jordaanoever. Die mogen volgens deze redenatie daar ook gewoon zijn, want 'dat land is van iedereen'. En dan eens kijken hoe zo'n correctmeisje zonder inhoud zich uit die morele spagaat gaat proberen te lullen.
@readbetweenthelines | 20-05-15 | 20:04
Ach bestemmingsplannen... Het land is van niemand, dan kan je het toch ook niet bestemmen?
.
*verder metselt aan een nieuw niet aan de gemeente gemeld hoerenkot in de biblebelt*
Schadelijke domheid.
Fijnstoffer | 20-05-15 | 20:03
Religie is opium voor het volk. En hoe dommer het volk, des te minder hebben ze zelf door hoe hun hersenen gedrogeerd zijn.
zeer aangrijpend filmpje komt echt bij je binnen zoiets
Merkwaardig dat de dames een vergunning hebben gekregen om stukjes tape te mogen neerleggen op hun land. Als ik dat zo even vluchtig observeer, krijg ik toch sterk het vermoeden dat die stukjes tape niet overeenkomen met het daarvoor uitgegeven bestemmingsplan.
Grappig, iets met John Locke, arbeid en eigendom komt in mijn geest voorbij.
Laten we de linksfiguren gewoon het land uit pleuren. Ze hebben zo wat anders gevonden. Immers, wie zijn al die mensen in het buitenland met hun claim op die landen nou? Komt goed.
De EO is onherstelbaar verziekt door het Christus-virus (weg met mij; ik geef mijn leven voor u, ook al verdient u de eeuwige hel) dat ook de socialisten hebben overgenomen na de ontkerstening: weg met ons. "Socialisme of de dood" zei een gek, zich niet realiserend dat die twee zaken hetzelfde effect hebben.
Toch best zielig dat die volwassen meiden blijkbaar een sociaal/maatschappelijke ontwikkeling hebben van een 14jarige.
Ik begin wel te begrijpen waarom die gristelijke partijen ze liever in de keuken zien dan in belangrijke functies.
Volgens de EO heb ik het recht niet om mij te verdedigen?
Geniale redenatie die meteen de hele Midden Oosten problematiek oplost. Nobelprijs voor de vrede voor de EO. Stelletje naïeve drollen.
@--sql error-- | 20-05-15 | 19:56
De EO opeisen. Witte lijn om dat pand. En wanneer Andries Knekel eraan komt laat ik hem uit het EO pand, mijn pand dus, trekken door een boot.
Ashtrey | 20-05-15 | 19:57
Ik heb ook nog een gespleten persoonlijkheid.
Ga als naïef links christenmeisje maar eens uitleggen in Saudi-Arabië, Somalië, Myanmar, Noord-Korea of China dat iedereen heeft recht op hun stukje aarde.
Bij Jeroen Pauw kwam in de bootvluchtelingen uitzending een voorbeeld van een jonge vent uit Ghana. In Ghana had hij nog 7 broertjes en zusjes. Wanneer gaat iemand de mensen in Afrika uitleggen dat het niet verstandig is om 8 kinderen op de wereld te zetten terwijl je in diepe armoede zit?
Jammer voor deze EO meisjes, maar deze mensen hebben géén recht om hier te zijn.
Mijn grens ligt bij de dorpel van mijn voordeur. Stap je ongewenst daarover
heen krijg je direct mijn sameninelkaargeknutselde schroefstok in je nek.
Onder het Kalifaat is er geen EO meer.
Ondertussen blijkt hier voor de meest basale zaken zoals onderhoud van dijken niet genoeg budget meer te zijn. En de zorg wordt niet onbetaalbaar door een paar overbetaalde managers. Er zit dus ergens een lek. Hint: Niets in de pot gestopt en toch volop profiteren a 26000 euri pp. En dat moeten wij dus normaal vinden anders zijn we racist.
Maar goed, als het land van niemand is. Kunnen we morgen toch stoppen met het betalen van OZB enzo?
@eerstneukendanpraten 19:53
Toch denk ik dan - als je zoiets meemaakt - dat je als geen ander weet hoe fragiel het leven is en hoe kort deze kan zijn, te kort om de hele dag hier je haat te spuien.
Misschien kan de huisginger eens bij die blonde in huis vallen en haar woning opeisen. Met draaiende camera. Wie denkt ze wel niet dat ze is dat ze zomaar een huisje als haar eigendom claimt?? ik ken nog wel een paar zwartjes die een huis nodig hebben..
@Jan Passant mk2 | 20-05-15 | 19:46
Vroeger was de wereld niet zo bevolkt en was er niet echt een principe van grondbezit. Mensen gingen gewoon leven waar het goed was. Pas later begon men stukken grond te claimen en gold de regel: iets is pas jouw eigendom als je het kan verdedigen. Dit gebeurde vroeger door oorlogen en bruut geweld.
Tegenwoordig is elke cm op deze planeet al geclaimd door een "volk" en is elk land ingericht met bepaalde wetten en regels. De gedachte dat de wereld van iedereen is geldt al duizenden jaren niet meer. Wel een mooie gedachte though, maar niet haalbaar als je ziet hoe hebzuchtig mensen zijn.
hondsdolle baas | 20-05-15 | 19:45
Ben wel eens in dat land geweest voor zaken toen een blanke nog zonder escorte over straat kon lopen en ik kan je verzekeren: Mugabe vindt het NIET goed.
Verder is iedereen die nog braaf overuurtjes maakt voor de baas c.q. de belastingdienst een idioot, die meewerkt aan de vernietiging van zijn eigen volk.
Kaas de Vies | 20-05-15 | 19:34
LOL! En ik ben in het hiernamaals geweest, maar dat is nu wél echt waar.
En daarom: zo snel mogelijk een Republijke Vrije Nederlanders met een eigen grondgebied binnen de grenzen van het huidige NL. Meters hoge en diepe hekken en muren er omheen. De wereldvreemden mogen buiten dat gebied hun eigen EU provincie vormen als ze dat willen.....
Boehoe, landen zijn slecht; de wereld is van ie-de-réén. Alle arme sloebers, invechtende culturen & niksnutten hierheen, wij hebben tenslotte toch veels te veel! (Behalve alles en iedereen die op de linkse manier aan deze onrendabelen verdienen natuurlijk, daarvoor is er alleen maar meer, meer, meer voldoende!).
*kotsen doet over de slinkse ideologie*
Wij zijn geen toevallige bewoners. Wij of onze families hebben dit land gemaakt tot wat het is, wij dragen bij aan het land, wij zijn dit land. In het geval Nederland is dat nog meer het geval dan bij andere landen want een stevig deel van dit land is letterlijk gemaakt door mensenhanden. Daarom is het ons geboorterecht.
.
Daarnaast vullen wij de geldpotten die door dit soort klaplopers worden uitgestrooid over vreemdelingen ten koste van onszelf. Die geldpotten staan buiten een eventuele geboorterecht discussie. Die zijn gewoon van ons. Betaler bepaalt.
.
Rest mij af te sluiten met een emotionele oprisping. Wat mij betreft kunnen dit soort weg-met-ons figuren de tering krijgen. Andere lelijke ziektes ook.
Een volk als het Nederlandse verdient het dan ook gewoon om vernietigd te worden/van de aardbodem te verdwijnen.
En dat is dan ook precies wat gebeuren zal.
Deze EO stelling is een mooie vrijbrief voor kolonisatie...
De EO gaat dezelfde weg als de NCRV en de KRO inmiddels zijn gegaan: opschuiven naar links en religie inruilen voor het humanisme. Waarom? Onbekend. In ieder geval laat bovenstaande topic zien hoe dwaas mensen van opvatting kunnen zijn. Relativeren: je eigen cultuur relativeren, je eigen etniciteit relativeren, èn meer waarde geven aan alles wat voor ons wezensvreemd is. Deze mensen ontwrichten, maken kapot, halen alles onderuit wat voor ons waarde heeft want kennelijk helemaal niet zo belangrijk. Het mag niet maar zal ooit eens moeten vrees ik : afschieten die handel.
Mag ik stellen dat deze dames er geen probleem mee hebben als een boot vol pechvogels in hun woningen komen bivakkeren?
Alsof zij meer recht hebben om ergens te wonen omdat ze toevallig de huur cq hypotheek betalen?
Ik claim die blonde snol als mijn eigendom.
And I am the one who comes, richly endowed, harvesting crops of fields that others have ploughed.
Hoe naïef kunnen gristenen zijn? Vooral die van de EO.
Ze mogen denken en geloven wat ze willen als ze hun denkbeelden maar niet aan mij en de belastingbetaler willen opdringen.
"iedereen heeft recht op dit stukje aarde"
zeggen de gebruikelijke verdachten wanneer ze ons land weggeven ten koste van een ander.
Moet je de verzameling Gutmenschen en (inter)Nationale Socialisten eens horen wanneer een joodse kolonist een stukje braakliggende woestijn koopt van een palestijn, om er op eigen kosten en zelf een huisje te bouwen voor zijn gezin!
Het stukje aarde is te klein!
Dan blijkt dus dan NIET elk stukje aarde van iedereen is.
Echt. Niet!
OK, is goed. Ga ik even naar Zimbabwe, claim ik daar een stuk land. Kijken of Mugabe dat leuk vindt.
Als je een bedrijf opbouwt is het toch ook logisch dat niet iedere voorbijganger -hoe zielig ook- zomaar naar binnen mag stappen en opeens mee gaan doen?
Het schijnheilige blijft dat land niet van iedereen is en oneindig gedeeld zou moeten worden, maar zolang je te arm en dom bent om naar dat land te komen je wel mag verhongeren? De landgrenzen worden opeens heilig: wat daarbuiten gebeurt bestaat niet, maar zodra iemand -op welke manier dan ook- één voet over die streep zet moet hij verzorgd worden. WAAROM dan niet ook dat geld besteden aan degenen die braaf in eigen land aan het verhongeren zijn?
Ik zie Nike, Adidas en nog wat schoen merken. Het verbaast mij keer op keer dat deze super goede mensen Merken blijven dragen die bewezen door kinderhandejs in elkaar worden gezet. Laat ze zich daar eerst eens druk over gaan maken.
Je kan best iedereen hier toelaten hoor, alleen moet je dan wel even eerst alle collectieve voorzieningen afschaffen, en de mensen schadeloos stellen die er jarenlang aan meebetaald hebben zonder er ooit aanspraak op gemaakt te hebben.
Dan claim ik alle olie-platforms van Noorwegen. Wie denken ze wel dat ze zijn dat ze daar recht op hebben?
De EO huilt al vele jaren mee met de linkse wolven in het bos. Zo'n debiele actie past daar dus prima bij.
Gaan we allemaal lekker naar de EO, hele kantine leeg vreten, koelkast leegzuipen, iedere kamer bekijken en bij Knevel op schoot Youtube filmpjes van meneer Dawkins bekijken. Mensen jonger dan 15 kunnen maar beter thuisblijven, het blijven fundi's he...
Heeft Pechold al zijn standpunt geventileerd?
@overVecht | 20-05-15 | 19:35
Nee, toch? Het zal toch niet,
Omdat in de meeste donkere culturen in de taal wél de letter 'Z' voorkomt en bij de Chinezen niet.
Dit ekspieriementje van de fatsoensmensdenktank zou heel andere voetgangersreacties hebben opgeleverd als er iets anders dan een bak o zo kekke communicatiestagiairemeiskes was opengetrokken.
prima, dan annexeren wij afrika.
is een mooi land.
de inwoners moeten dan hun huizen afstaan, mogen vertrekken en we verplichten ze vanuit europa om geld te sturen via schimmige politiek correcte clubjes (pvda) om onze ziektekosten te betalen.
Het is in de kern heel simpel. Mensen komen hier. Ze hebben nog niets betaald. Ze krijgen hier geld. Er wordt in ze geïnvesteerd. Deze mensen komen hier dus eigenlijk met een schuld: ze krijgen terwijl ze nog helemaal niets afgedragen hebben, hun familie ook niet.
Nu komt dus het punt dat ze zouden moeten bijdragen...
Dat gebeurt dus niet of nauwelijks...
Wiens schuld is dat?
In dit land is al veel werkloosheid...
Waarom zouden deze mensen voorrang moeten krijgen op de arbeidsmarkt?
De woningmarkt laat ik nu maar even buiten beschouwing...
Wat hebben deze mensen ons te bieden, dat we al zo veel in hen investeren?
Is dat zinvol?
Waarom moet ik me schuldig voelen voor wat al mijn of "zo foute" voorvaderen hebben gedaan?
We zijn hen niets schuldig en ze kosten ons meer dan dat deze mensen ons - als samenleving - gaan opbrengen.
Is het dan gek dat er dan enige aversie is????
@Kaas de Vies | 20-05-15 | 19:36
Dat zei ik destijds ook tegen mijn neefje.
@overVecht | 20-05-15 | 19:35
Meten was niet nodig, het past precies.
Dus Afrika is nooit gekoloniseerd? Waarom hebben de swartjes meer aanspraak op oerwoud dan de Chinezen?
@Kaas de Vies | 20-05-15 | 19:34
Je hebt zowaar Bakito zijn persoonlijkheid aangemeten. Knap.
Strak plan: op vrijdagmiddag een witte lijn om een moskee trekken en dan de oprukkende moslims uitleggen dat ze die witte lijn niet mogen passeren.
Ik zie een schitterend format qua grefo-sensatie-TV!
Alle religie weer terug achter de voordeur.
Ik loop nu al 11 maanden over de Maas en niemand heeft door dat ik de nieuwe Messias ben, zeg maar Messias 2.0, of was het nu Napoleon? Nee dat kan natuurlijk niet, dat is een snoepje.
Anyway. Religie is gaaf en moet. Ik heb juist zo veel persoonlijkheden om elke religie te kunnen volgen. Ik ben natuurlijk geen racist, alhoewel 2 persoonlijkheden zijn wel blank... hmm, ik ga weer mijn denkkelder in witte racistische wijn kapotmaken.
Dit zou je ook op Israel toe kunnen passen. Alles wat daar de moeite waard is, is gebouwd op joodse waarden door joodse mensen. Minder, minder , minder palestijnen.
@heute9096 | 20-05-15 | 19:33
Of afplakken...
Ik had al die wijven met hetzelfde tape de bekken afgeplakt.
je kan ze ook neerschieten en het land afpakken
REAGEER OOK