
Fred Teeven is niet alleen een witwassende fraudeur, hij is ook nog een mensenhandelaar. In totaal zal hij 242 criminelen importeren uit Noorwegen. Dat levert hem
25,5 miljoen euro per jaar op. En u hoeft niet angstig te vrezen voor een Noors kalifaat, want bij de deal zit al ingesloten dat de gevangenis Norgerhaven in Veenhuizen (Drenthe) officieel
Noors grondgebied wordt. Dat Noorse kalifaat komt er niet, dat is er al. Zodra er euro's verdiend kunnen worden, deelt Teeven Hollands grondgebied uit aan het buitenland alsof hij jarig is. Even leek de ruil niet door te gaan, want de achttien Nederlandse gevangenen die er nu zitten vonden het onterecht dat ze al die luxe moesten opgeven. Vandaag besloot de rechter dat deze achttien langgestraften niet zo moeten janken. Hun klacht is lachend
in de prullenbak gesmeten. Vooral omdat ze, zoals bijvoorbeeld
Sandro Grigolia, vaak koelbloedige moordenaars zijn en geen fuck te zeggen zouden mogen hebben over waar justitie ze plaatst. Met de 242 Noorse importcriminelen komen ook bezoeken van Noorse familie van criminelen en Noorse vrienden van criminelen en Noorse handlangers van criminelen, die allemaal moeten eten, drinken en slapen, dus
de horeca in Veenhuizen heeft kleine gele vlekjes in de onderbroek van enthousiasme. Het is maar goed dat Teeven Noorokkaanse gevangenen importeert in plaats van Marokkaanse, anders waren we zeker drie dagen piswoest geweest op hoe de pollutiek ons land verkwanseld aan kkrbuitenlanders.
Reaguursels
InloggenDe VVD heeft er toch zelf zat binnen de eigen gelederen?
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
In Noorwegen is men eindelijk werk gaan maken van de criminaliteitsbestrijding. De regering streeft ernaar om jaarlijks minimaal 7000 criminelen met een dubbel paspoort (of vergunning of illegaal) uit te zetten, zonder veel rompslomp. De rest geven ze geen werkstrafjes, zoals in Nederland, maar slaan ze op in gevangenissen. Dit heeft nu al geleid tot 30% minder criminaliteit.
Omdat in Nederland criminelen via de zelfingenomen VVD66 draaideurjustitie meteen weer op de burger worden afgestuurd, staan hier juist gevangenissen leeg. Die worden nu dus door de Noren gehuurd om hun criminelen op te sluiten. De overeenkomt met Noorwegen is dus een erkenning van het incompetente en ontwrichtende beleid in Nederland.
Ze hebben in Noorwegen toch Fjorden.
in Nederland lopen nog 10.000-den veroordeelden rond, maar die hoeven niet te zitten?
En gedetineerden die eisen het behouden van luxe in een kort geding?
Kan ook alleen hier!
Hij was altijd al een beetje 'Anders'
-weggejorist-
25 miljoen voor huur, personeel, benodigde cursussen. De administratieve en wettelijke kosten.
Continue transportbegeleidingen.
Waarschijnlijk gaan we hier op toeleggen.
@McPhart | 06-03-15 | 14:57
En verdomd ja, Baybassin zit er ook.
Wat een toeval.
Waarom niet?
sickstyle | 06-03-15 | 17:26
Dus u vindt het normaal dat in NL bijna niemand nog veroordeeld wordt tot een celstraf en dat er bovendien 15.000 tot celstraffen veroordeelde criminelen gewoon los rond lopen?
Zou het niet logischer zijn de bestaande gevangenissen eerst eens met die 15.000 man te vullen?
En zou het niet normaler zijn dat iets meer dan 0.16 procent (nee geen typefout) van de misdrijven ook een daadwerkelijke celstraf tot gevolg zou hebben?
Eh... RTV Drenthe zit fout. Norgerhaven wordt geen Noors grondgebied, het blijft gewoon Nederlands grondgebied. Het gevangenisregime wordt Noors met Noorse regels naar Noors recht, maar als de gevangenen in Norgerhaven een delict plegen, dan zal dat volgens Nederlands recht worden vervolgd en berecht (taakstrafje dus.)
De Noorse gevangenen worden verder gewoon ingeschreven in het GBA van Noordenveld als inwoner, zoals dat met Nederlandse gevangenen ook gebeurt. (Naar ik heb begrepen althans, er wordt komende week nog een vraag over gesteld in de raad.)
Sorry ik zie het probleem niet. Massaal worden er gevangenissen gesloten. Vervolgens staan ze decennia lang leeg of moeten worden gesloopt want retrofitten voor nieuwe doeleinden is niet echt aantrekkelijk. Als we ze dan kunnen leashen aan bijvoorbeeld de Belgen wat we al doen in Brabant. Waarom niet?
@ John
laatste zin: verkwanselT.
OT:
Het lijkt me niet meer dan logisch dat die 25,5 miljoen volledig ten goede komt aan menswaardige opvang van vluchtelingen, dan wel aan ontwikkelingssamenwerking.
Igor Putkin | 06-03-15 | 13:07
Inderdaad, verkwanselt, en dan doel ik op het OT stukje.
Dus Noorwegen betaalt zo'n 100,000 pppj of wel 250 pppd om Europese grond te verpatsen aan landen buiten Europa. Goed voor de werkgelegenheid.
Zoiets al ADO Den Haag waar de Chinese mr Wang als potentaat de club bestuurd en het Japanse Kyocera stadion, betaald door Haagse belastingbetalers, voor een prikje huurt van Gemeente Den Haag.
Of energiebedrijven, betaald door de belastingbetaler, die door provincies zijn verpatst om ... ja... om wat.
Welkom in het land der ondernemende overheid, welkom in het land dat inmiddels 30% van mijn beloofde pensioen heeft geroofd.
Weet je nog Harlingen, waar Italiaans afval wordt verbrand om de capaciteit te benutten, of de Nederlandse varkens die Europa worden door gesleept om in Italië worst van te maken voor de Nederlandse markt. Wat een uitgekookte VOCers zijn we toch. Het lichtend voorbeeld van Europa, in Veenhuizen wordt de victorie voortgezet.
Jeroen D ziet lichtpunten, ... en in tegenstelling tot het Kabinet, liegt Jeroen nooit. Hollanders zijn niet dom, en Europa niet corrupt.
Baybassin zit er ook (nog).
Het zijn dus niet enkel moordenaars, maar ook Nederlands meest prominente politieke gevangene is daar opgesloten.
Tuurlijk wordt het Noors grondgebied. Anders Nederlandse wetgeving op Noorse (veuuuls te hoge) standaarden. Opzich wel hypocriet allemaal. Er zal geen etnisch Noor tussen die lichting gevangenen zitten.
Over wereldvreemde politici gesproken... snap niet wat deze mensen drijft... je eigen land verzieken... verraad van de hoogste soort...
www.nu.nl/politiek/4005506/pvda-minist...
Het deugt van geen kanten en het levert geen geld op.
Stierenstrontpraat van een stel idioten.
En al dat heen en weer gereis naar die luxe verblijven, is een aanslag op het milieu. GL zou dit initiatief kapot moeten beuken, want alleen zij genieten immuniteit (zie geweld/intimidatie tegen PVV-leden).
Stel je hebt een land ... bijvoorbeeld Nederland ... waar een groep niet weg wil maar hier ook niet mag blijven. Zou je dan een stukje Nederland kunnen kopen in een willekeurig ander land en ze daarheen brengen? Formeel zet je ze dan immers niet het land uit.
Waarom worden die duizenden Nederlandse veroordeelden die wachten om hun straf uit te zitten niet opgeroepen. Ook al een geldkwestie?
Even voor de duidelijkheid. het zijn amper noren. Het zijn dan wel noorse gevangenen maar het overgrote deel is licht en donker getint. Feit.
en niemand heeft er last van.
Hunter S. Thompson | 06-03-15 | 14:09
Behalve dan het feit dat Nederlandse criminelen gewoon los rond lopen
Igor Putkin | 06-03-15 | 13:07
Je bent écht knettergek aan het worden, is het niet?
Zouden ze het Noors grondgebied hebben gemaakt, zodat wij niet kunnen zeggen dat het IMPORTcriminelen zijn??
wat een gejank. Is toch prima, levert centjes op en niemand heeft er last van.
@James Lastig | 06-03-15 | 13:11
Dan heb je ook nog ruim 15.000 veroordeelde criminelen die vrij rondlopen. Daarom loont misdaad in Nederland, straf krijg je toch nooit en als je gevangenisstraf krijgt kan je makkelijk ontlopen.
"Zeker 15.000 veroordeelde criminelen lopen nog altijd vrij rond. Het lukt Justitie maar niet om ze op te pakken.
Ze hebben samen 3388 jaar cel openstaan. Dat blijkt zaterdag uit gegevens die RTL Nieuws heeft opgevraagd bij het Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB)."
Kennelijk is de NL 'kennis economie' niet in staat geld te verdienen en moet de horeca het dan maar doen...
Ik dacht dat ze in Noorwegen de meest luxe gevangenissen van de wereld hadden. Is dit een truc van hen om kosten te besparen zonder hun gevangenisbeleid aan te hoeven passen?
Verkwanseld? Ik zou zeggen verkwanselt (tegenwoordige tijd)
Als je veroordeelden met vrijheidsstraffen vrij laat rondlopen heb je inderdaad een cellen overschot.
www.geweldtegenpolitie.nl/2013/02/1569...
nou, daar komt de privatisering van detentiecentra eindelijk hoor.
Kkrbuitenlanders.
Ik moest lachen Johnny.
Die 25,5 Miljoen storten ze gelijk op de rekening van Griekenland neem ik aan
Nederland heeft dat geld immers toch niet nodig
Toch?????? kuchkuch
Igor Putkin | 06-03-15 | 13:18
Wat klopt er niet van mijn cijfers?
Pakkans 2,4 % (cijfers van CBS)
Veroordelingspercentage 1,1% (cijfers CBS)
Veroordelingen met celstraf 15% (uit jouw linkje naar NRC artikel)
Dus even de praktijk:
Van iedere 1000 misdrijven worden er 24 opgelost
Van die 24 worden er 11 criminelen daadwerkelijk veroordeeld
Van die 11 gaat 15%, dus 1,65% de cel in.
Voor iedere 1000 misdrijven gaan er nog geen twee criminelen de cel in.
Dan wil ik nog best geloven dat het gevangenisregime in NL vrij streng is maar je moet godverdomme erg goed je best doen om er überhaupt in terecht te komen. Statistisch gezien moet je meer dan 600 misdrijven begaan om in de cel in NL terecht te komen
Wel bizar, Noorwegen is een erg dunbevolkt land en bijzonder rijk. Nederland is niet dunbevolkt en wordt ook in rap tempo minder rijk en toch wordt hier ruimte beschikbaar gesteld voor Noorwegen.
Noors grondgebied? Hoe zit het dan met de monumentenstatus? Wordt straks een deel gesloopt of wit geschilderd? En over een paar jaar als de noren weg zijn, mogen wij weer betalen om de schade te fixen?
Norenhater
www.youtube.com/watch?v=EQrRyL7MzM0
Voorspelling: wij gaan toeleggen op deze 'deal'.
-
Italiaans aardgas 2.0
Liever Noren dan Finnen.
Gevangenis straf is vrijheidsontneming. Dat wil dus niet zeggen dat gevangenen geen tv mogen kijken.
De gemiddelde reaguurder zal er zo'n 3 jaar op hebben zitten, zeker als je de commentaren ook neemt zoals geschreven. Ik weet dus zeker dat er een breed draagvlak zal zijn om deze 18 te laten zitten waar ze zitten.
Eigen gevangenen eerst!
Dat wordt dan straks, wegens plaatsgebrek, een enkelband voor Ivo als dit kabinet voor het Rutte tribunaal is verschenen.
@ James Lastig | 06-03-15 | 13:11
De pakkans en het veroordelingspercentage moet inderdaad veel verder omhoog.
Wat mij betreft mag je ze nog uitlokken ook om ze te pakken, houdt ze van de straat.
Noren zijn héééél goed van betalen, zij hebben niet de opbrengst van hun gas en olie uitgegeven aan jan en alleman, ik bedoel Fatima, Hassan, usw.
De horeca is nogal enthousiast over de stroom toeristen.
Dan zou ik die Bunte Bentheimer en die varkenswang maar van de kaart halen, anders gaat dat het hem niet worden.
bitterenzoet.nl/cms/wp-content/uploads...
Ik zie niet wat hier mis mee is. Het levert geld en werkgelegenheid op en ons gevangeniswezen blijft tenminste groot voor het geval dat er WEL een politieke partij komt dat snapt hoe je criminelen moet straffen en opsluiten.
James Lastig | 06-03-15 | 13:11
www.nrc.nl/rechtenbestuur/2010/11/05/n...
www.hetccv.nl/binaries/content/assets/... (PDF)
Roeptoeter.
Noors grondgebied? Merkwaardig. Ze zitten dus formeel in Noorwegen in de gevangenis onder de Noorse wet. Maar het personeel is Nederlands en valt onder het Nederlandse arbeidsrecht.
Hét goede nieuws is natuurlijk de uitspraak van de rechter over de rechten van die gedetineerden. Had ik nooit gedacht, dat die bezwaren van tafel geveegd zouden worden. Mooi!
Verder moet ik toegeven dat het een heleboel centjes zijn. Kan me voorstellen dat dat zeer verleidelijk is.
Dat gezegd hebbende lijkt het me toch niet zo'n heel goed idee extra criminaliteit te gaan importeren. Sterker nog, het lijkt me redelijk van de pot gerukt.
Krijgen we hier nu Noorse olie voor terug?
Ergens wel creatief; brengen die dure faciliteiten nog wat op. Ik hoorde wel, dat als ze een NL bewaarder of de tot meppen, dat ze dan gewoon NL berecht worden.
DE hoogste straf die je in Noorwegen kan krijgen is 21 jaar.
Ze kennen er geen levenslang.
Ze zijn er nog slapper dan hier.'
Zou Anders Breivik ook komen vraag ik mij af?
@James Lastig | 06-03-15 | 13:11
Niet veel verschil tussen Noors en NL recht, dus de straffen daar zijn net zo soft als hier.
Nederland : Pakkans misdrijf 2,4%
Veroordelingsprecentage 1,1%
Type straf : Meestal taakstrafje
Dus waarom heb je dan nog gevangenissen nodig?
Gelukkig zijn er nog landen die wel normale straffen uitdelen en dan is het voordeliger NL'se gevangenissen te huren dan ze zelf te bouwen.
Misschien een goed idee om de leegstaande panden in Nederland om te bouwen tot gevangenissen en gelijktijdig een marketingorganisatie op te zetten om wereldwijd gevangenen te ronselen?
Brengt geld en daar gaat het per slot van rekening alleen nog maar om.
Voor de gevangenen moet het als muziek in de oren klinken. Welke buitenlandse gevangene wil niet graag in het paradijs Nederland zijn straf uitzitten.
Fred en criminelen.
www.nu.nl/politiek/3487341/teeven-ontk...
www.vn.nl/Archief/Justitie/Artikel-Jus...
@ John
laatste zin: verkwanselT.
OT:
Het lijkt me niet meer dan logisch dat die 25,5 miljoen volledig ten goede komt aan menswaardige opvang van vluchtelingen, dan wel aan ontwikkelingssamenwerking.
bourqoi | 06-03-15 | 13:03
De Noorse premier heeft ook liever dat ze hier in Nederland sneuvelen.
Ik stel Filipijnse taxichaufeur's voor.2 euro voor in heel NL.
Men gaat gewoon voor het geld i.p.v. de veiligheid. Liever vangt men miljoenen om buitenlandse criminelen hier te huisvesten dan dat men eigen criminelen vastzet.
leuk idee tot er eentje ontsnapt en tijdens zijn vlucht een paar Nederlanders kapotdoodschiet. ben benieuwd wat Noorwegen dan moet overmaken, volgens Fred z'n berekeningen.
Er komen alleen buitenlandse gevangenen. Gevangenen met een Noors paspoort of OOK een Noors paspoort blijven in Noorwegen zelf.
Als iemand bijvoorbeeld 5 jaar cel heeft gekregen, zit hij 4 jaar in NL gevangenis en het laatste jaar in Noorwegen zelf.
Eerst maar eens de loslopende criminelen met een gevangenisstraf die nog open staat opsporen en vastzetten.
Maar crimefighter Fredje geeft blijk van een internationale kijk, en hoopt daarmee op een leuk baantje in het Brusselse.
Is de Oehoe al gevangen ?
Het politieke beleid in Nederland is niet meer dan een heel slecht beleid van een mega asielzoekerscentrum.
105.000 euro per jaar voor het huisvesten van één Viking.
288 euro per dag. De vakantiedagen meegerekend.
ach kijk nou, de redder van bakito in full color op front page
'Kkrbuitenlanders'
Gerapporteerd door freule Van der Valk.
'T is Fredje om 'Teeven
Noren er pas in nadat de finnen eruit zijn?
Noorse criminelen met een of twee paspoorten?
Nou ja, tenminste nog een paar immigranten die wat opleveren.
Maar hoeveel "echte" Noren zouden ertussen zitten, 20% lijkt me al behoorlijk ruim.
De VVD heeft die criminelen nodig om nieuwe trucjes te leren. De oude trucjes werken niet meer.
REAGEER OOK