
Kijk, daar zit ie. Onze Willy tijdens de rouwverering van
een achterlijke inteeltkoning uit een middeleeuws martelland een bevriend staatshoofd. En het lijkt er sterk op dat ie een vaas pils voor z'n neus heeft gekregen van de gastheer (pica opklikken). Van links naar rechts aanwezig: Premier Porosjenko (Oekraïne), koning Felipe van Spanje, onze Willy_67, generaal Sisi de
demonstrantendoder uit Egypte en koning Abdullah van Jordanië. Zo'n ouderwets aandoende pica van die blozende bolle polderkoning tussen een stelletje internationale mededespoten in een theekamer uit de sprookjes van 1.001 nacht. Dat schreeuwt om een Top Die Kop(pensnellers). De beste satirische inzending wordt naar goed lokaal gebruik beloond met 500 stokslagen. (
Pica via)
Reaguursels
InloggenEr was iets met het getal 6, 6 miljard bezuinigen, 6000 opslag voor de koning, 6 miljard daar heen en natuurlijk de number of the beast 666
héél veel mensen snappen geen reedt hoe internationaal zaken doen gaat.
Paar keer je kop laten zien, goodwil kweken en BAM daar heeft de BV Nederland ineens een ordertje van een half miljardje hier een paar miljoentjes daar.
Als we het aan linksNederland over laten komen wij nooit meer op dit soort "feestjes" en hebben we met ons moreel gedrag een cent te verdienen.
Hulde voor WA die namens ons land gewoon op eenbegrafenis ff regelt dat één van onze bedrijven een paar leuke orders toegespeeld krijgen.
Beentjes bij elkaar, handjes netjes gevouwen. Een koning met ballen waar we trots op kunnen zijn...
KOTS
www.youtube.com/watch?v=N46mIHEGHN0
"Koning bekijkt man met jurk en theedoek op het hoofd."
Allemaal in een vliegtuig en eruit gooien boven zee.
Vraag Max maar hoe dit het beste kan worden gedaan.
B. Elangrijk | 26-01-15 | 09:15
B. Elangrijk voor president!
'Komt een Syriër, een Irakees en een Is-er de moskee binnen'
'Voordat we naar die andere kamer gaan: was het safe word nou Alexia of Maxima?"
In een vlaag van enorme rebellie, trok Willy een grijze das aan naar de rouwplechtigheid in plaats van een zwarte of witte. In zijn droom had Willy aan Raif Badawi politiek asiel aangeboden en riep hij "Sla mij in plaats van die Blogger!". Maar het kwam er niet van. De grijze das was niemand opgevallen.
Carnavalsvereniging "de koppensnellers " overlegt wie er dit jaar het prinsenpak aan zal doen.
Ze overleggen over het aantal benodigde mensoffers om de overledene in het muzelmannenparadijs te krijgen.
Allemaal in een vliegtuig en eruit gooien boven zee.
Vraag Max maar hoe dit het beste kan worden gedaan.
Ziet dan niemand die kameel in de kamer?!
"Inzuipen in de VIPlounge voor het optreden van Alafrojack"
Zou Willy mijn middelvinger kunnen aanbieden?
Goeie zet van Willy, want ik tank graag goedkoop.
Ben een aantal keren in Saudi geweest en vol lof over hotels daar. Wel een gescheiden (m/v) afdeling voor het ontbijt in het hotel, maar dat is handig want dan heb je in de ochtend geen zeikend wijf aan je kop.
"Zeau! En nah eehst een Bavaria!"
Ik ken casino's in Las Vegas die smaakvoller ingericht zijn.
Vraagt Willy aan Porosjenko....... weet jij waar die onderste steen is want die zak van een Rutte kan hem niet vinden.
'Achterlijke inteeltkoning' haha, briljant
@Ars Vivendi | 25-01-15 | 23:45
Artikel 111-tje?
www.wetboek-online.nl/wet/Sr/111.html
Kijk maar uit voor de rijksjoris.
Eén dooie makreel & Zo.
Uit betrouwbare bron weet ik dat Heineken as we speak druk bezig is in SA een nieuwe alcoholvrije 'bierlijn' op te zetten, kleurt, schuimt en bubbelt als pils, te verkrijgen in perensmaak en iets mintachtigs, we gaan het horen, de marketingafdeling weet er nu wel raad mee
Das duidelijk een glas Guiness dat voor hem staat!In die kring kannie gelijk met Porosjenko kortsluiten over het volk der Nederlanden verder voor te blijven liegen vanuit diplomatieke hoek i.v.m het MH17drama!
Die Sisi kannie gelijk gerusstellen dat Nederland geen Egyptische opstandelingen zal huisvesten in 1 of ander asielzoekerscentra zodat deze generaal gewoon door kan blijven moorden.
Die theedoek van Arabieje heeft vast wel weer een ordertje klaarliggen voor 1 of ander bouwproject of wapenleverantie dus dat zit ook geramd!
Bea,mission accomplished!
"Willy, in antwoord op de vraag waarom wij altijd een theedoek op ons hoofd dragen, vastgehouden door een paar zwarte elastiekjes: "Die ketting aan onze vrouw in de keuken komt helaas niet tot aan de salon, zodat we jouw bierglas helaas zelf moeten kunnen schoonmaken. Nog meer vragen? Oh ja, en doe de groeten aan je moeder, dat ze zich geen zorgen maakt over de olieprijs,binnenkort gewoon weer 100 $ per vat, je weet tog."
Prima, ik zie allemaal potentiële klanten voor de Nederlandse economie.
-weggejorist-
@ SyntaxError | 25-01-15 | 23:19
Ik sluit het ook niet uit, hoor - zeker niet bij Rutte, die ik niet met de vuist op tafel zie slaan.
@ SyntaxError | 25-01-15 | 23:19
Ik sluit het ook niet uit, hoor - zeker niet bij Rutte, die ik niet met de vuist op tafel zie slaan.
BUKler voor Willy
@Vageling | 25-01-15 | 23:08
Eigenlijk denk ik dat hij het laatte woord wel heeft.
In welk woonwagenkamp is WimLex nu weer beland?
Ah! Het zijn de godfathers of all rondtrekkend volk de Beduinen!
Wat vinden deze nomaden dan WEL ordinair?!
Zelfs Frans Bauer zou zich in bananasplit wanen in zulks decor.
Wel tof dat hij een extra grote cerveza krijgt opgediend.
Gewoon gaaf dat deze zandhazen tegemoet komen aan de swaggy lifestyle van Koning Schuimkraag.
De islamisering van het Avondland legt Willem de IVde geen windeieren.
Mooi tog! MOOI!
Is alcoholvrij bier GS, Willie_69 neemt jullie bij de GS-neus.
@Lewis | 25-01-15 | 22:40
Oh nee hoor. Ik heb niks met de monarchie. Maar zoals @SyntaxError al zei. Laatste woord heeft hij 'officieel' niet. In de werkelijke wereld dus een beetje wel. Alleen willie is niet zo een droge figuur als zijn moeder en veel moderner. Het is een reden waarom ik nog steeds respect kan opbrengen voor onze Koning. Had ik veel moeite mee met zijn moeder. Stijve hark dat het was. Blij dat je het gewoon ook ziet op die foto. En wij afgeleid naar pixels kijken op wat er op tafel staat! Nee echt.
Wie de doek past trekke hem aan.
Na een paar buckler is makkelijker bukken
@brasifunkh | 25-01-15 | 22:49
Prima spiegel van Frank Buis
Je hoort Willie denken: "Hebben jullie geen hapjes bij de borrel? Zo'n plakje ham met augurk erin en een prikkertje erdoor... En blokjes kaas met ananas. Lekker man! En katenspek met mosterd op roggebrood. Of leverpastei op een toastje. Ik heb honger man! Wat is dit voor pauperpaleis?"
Blijven zitten... blijven zitten......
MAXI kom me halen(paniek)...... ik wil niet meer......
Blijven zitten..... blijven zitten.........
Ik vind het grapje van kapotte stofzuiger tot nu het leukste, geloof ik.
@Lewis | 25-01-15 | 22:38
Dat zou ook kunnen natuurlijk.
Het blijf gissen naar het doen en laten van ons Koningshuis. Zit goed dichtgetimmerd daarboven.
www.youtube.com/watch?v=TKYUSXEWvHQ&a...
"Hè Bert, heeft een citroen pootjes?"
"Nee Willie, een citroen heeft geen pootjes."
"Maar Bert, heeft een citroen echt echt geen pootjes?"
"Nee Willie, een citroen heeft echt echt geen pootjes."
"Maar Bert, heeft een citroen dan echt echt echt echt echt geen pootjes?"
"Nee Willie, een citroen heeft echt echt echt echt echt geen pootjes!"
"Oh, nou dan denk ik dat ik zonet een kuiken heb uitgeperst!"
Intussen laat maxima een arabische hengst uit bij een opgiet ritueel ?
Dat is geen pils, dat is een glas SNOR.
Weet u nog: jeugdsentimenten.net/wordpress/wp-cont...
@ Vageling | 25-01-15 | 22:25
Ik denk dat een WA heel goed een rol kan spelen. Dat hij niets aan zijn lichaam laat aflezen.
Maar goed, ik heb het wel weer genoeg voor hem opgenomen, ik hoef hier nu ook weer niet te boek te staan als de grote koningsfan.
'Zeg ereis waarde vriend, zit er nu hetzelfde onder die tulband als bij Schotten onder hun kilt?'.
@ SyntaxError | 25-01-15 | 22:33
Ja, je hebt gelijk. Die dingen weet ik natuurlijk wel, maar ik vermoed toch dat hij er maar gewoon aan heeft te geloven als ons land besluit het staatshoofd af te vaardigen naar een officiële belangrijke gebeurtenis. In dat geval is het nog steeds stuitend dat hij er zit, begrijp me niet verkeerd, maar kun je het hem persoonlijk niet kwalijk nemen - of hij had gewoon moeten weigeren, maar dat zou gigantische gevolgen hebben. Nee, ik vermoed dat het aan de regering was geweest hem niet naar SA te laten gaan, en we weten dat het Rutte en co aan de ruggengraat ontbreekt die voor zo'n besluit nodig zou zijn.
Hoe dan ook, dit heeft niets maar dan ook echt niets met de Islam te maken.
@miko | 25-01-15 | 22:28
Hij heeft het schaaltje borrelnootjes al op.
@Supermatthijs | 25-01-15 | 22:24
Rijkste behoren we niet tot toe. En wat jij zegt is jezelf verkopen voor geld. Klinkt leuk als iedereen er genoeg van had. Maar dat is niet zo. Oftewel je burger verraden, je nationale bedrijven verkopen, versoberen en dan willen blijven lachen omdat je 'erbij hoort'? Er ontgaat je iets.
Aarslikkers.
"Mijn ballen heb ik moeten inleveren, maar wedden om een biertje dat ik de enige in de kamer ben met een voorhuid?"
@Lewis | 25-01-15 | 22:22
Daar staat ook niets over beschreven op die pagina, en in de aanvullende paginas heb ik er ook niets over gezezen, maar wel bevoorbeeld dat een wet pas een wet is na ondertekening door de koning:
www.koninklijkhuis.nl/encyclopedie/mon...
Wat ik eigenlijk wilde laten zien is dat Willie, officieel, toch wel wat te zeggen heeft en dat we feitelijk gewoon in een monarchie leven.
Het argument voor democratie is dat de koning een ceremoniëele functie vervult, en zich eigenlijk niet met de regering bemoeit ... maar werkt dat nu wel zo?
Denk bevoorbeeld aan het fameuse kopje koffie op maandagochtend bij de koningin:"De premier spreekt iedere maandag met het staatshoofd. Vorige week was zijn laatste gesprek met koningin Beatrix"
nos.nl/artikel/500820-rutte-lovend-ove...
Als kapitalist moet je weleens wat principes aan de kant schuiven. Willen we nou 1 vd rijkste landen ter wereld blijven of niet ?
Supermatthijs | 25-01-15 | 22:24
-
Ja, dus stop met die linkse hobbies!
Saoedie-Arabië financierde 9/11. Terry Strada en Senator Bob Graham, kom er maar in:
edition.cnn.com/videos/tv/2015/01/03/s...
Release the 28 pages.
Porosjenko is president. Niet premier. Maar voor de rest vooral liefdeee!
Zie ik nou een ISIS vlag achter die jurkmans ?
S-Arabie heeft inderdaad een rechtstelsel dat afwijkt van de onze maar dit is nog geen reden om ze direct in de ban te doen. Het enge, linkse idee dat Nederland een moreel gidsland is in deze wereld hebben we gelukkig achter ons gelaten.
Pirata piraticus | 25-01-15 | 21:57
-
Prima, maar waarom gebruiken ze dat enge linkse idee dan wel om hun eigen bevolking moreel te knechten?
- Unilever brengt "Snor" opnieuw op de markt - , pseudobier speciaal voor islamitische begrafenissen.
Alles voor het geld.
"Shit. Ik moet schijten."
Ik maak me toch altijd een beetje zorgen als Maxima er niet bij is om een oogje in het zeil te houden. Je moet maar hopen dan dat ie geen domme dingen zegt.
Hetzelfde had ik met Juliana & Bernhard. Hij deugde dan misschien niet, die Bernhard, maar hij heeft wel voorkomen dat we internationaal een pleefiguur sloegen.
@Graaf van Egmont | 25-01-15 | 22:02
Misschien kunnen we weer een profijtelijk slavenhandeltje opzetten met die nieuwe gestoorde tiran.
Vaas pils? Welnee joh, da's een pot hypocrisie met een witte deksel.
@Stormageddon | 25-01-15 | 22:25
Een Buckler lul dus, tja dat is duidelijk.
@miko | 25-01-15 | 22:19
Of op ketters. Hebben ze eigenlijk allemaal wel, behalve onze Willy...
Nieuwe koning belooft olieprijs laag te houden als Spanje Andalusie teruggeeft aan de Islam. WA vraagt in reactie iets doms: "kunnen we onze moslims daar heen sturen?
@Lewis | 25-01-15 | 22:22
Formeel is de regering verantwoordelijk.
Waarschijnlijk worden dit soort zaken besproken tijdens het wekelijkse overleg tussen Koning en MP.
De overweging in dit geval zal zijn geweest dat het diplomatiek protocol is om te gaan. De Saoudi-Koning kwam ook naar het huwelijk van WAMax, dus dan moet je wel naar de begrafenis.
@Lewis | 25-01-15 | 22:22
Niemand in een publieke functie bepaald iets zelf. Zomaar spontaan. Daar heb je gelijk in. Publieke figuren moeten voldoen aan agenda's. Maar kijk nog eens goed Lewis. Ik weet dat je het kan. De lichaamshoudingen van de figuren. Je weet al wie er met de bips omhoog richting Mekka ligt.
't Zal wel Buckler zijn.
@Supermatthijs | 25-01-15 | 21:53
So,jij verkoopt je principes wel heel goedkoop, dat zouden wij ook met onze principe moeten doen.
Voor een paar peseta's en een chorizo aan die baarden geven en deepfriso op de troon.
Kan er tenminste niks fout gaan.
@jemagookniksmeer | 25-01-15 | 22:20
Als kapitalist moet je weleens wat principes aan de kant schuiven. Willen we nou 1 vd rijkste landen ter wereld blijven of niet ?
He Willy!!
Doe eens effe regelen dat wij Nederlanders weer gewoon een fatsoenlijk visum kunnen krijgen daar, kut!
Die Wilders-sancties zijn slecht voor de business...
Leuk zo een gouden kamer maar ik mis toch de tekening van slaven!
Dat zit wèl op mijn gouden koets!!
nehenehenene.
@Real_Legend | 25-01-15 | 22:19
Mijn vrouwen zijn nog gemener. Slaan me niet eens over het algemeen. Geven me een blik die kan doden. Negeren me. Gaan happen. Lekker flauw doen. En toch door het te negeren, er doorheen te kijken en tactisch op in te gaan ben ik ze weer de baas. Hoef ik geen geweld voor te gebruiken. Snappen ze daar kennelijk niet.
Thuglife, Willempie-stijl.
@ SyntaxError | 25-01-15 | 22:17
Ja, maar ik lees daar niet of hij zelf kan bepalen waar hij wel of niet heen gaat. Misschien wel hoor, begrijp me niet verkeerd, maar ik sluit dus niet uit dat hij maar heeft te gaan, en dat het aan de regering is al dan niet statements te maken door weg te blijven.
Supermatthijs | 25-01-15 | 21:53
Eensch.
In tijden van (relatieve) vrede is het het beste voor het land als de koning zalvend en smerend optreedt. Principes en standvastigheid zijn mooi en prijzenswaardig maar het land als geheel is meer gebaat bij flexibiliteit en opportunisme, desnoods met bruine elleboog en vieze nasmaak.
@Jan Passant mk2 | 25-01-15 | 22:18
Of nog erger,
img2.wikia.nocookie.net/__cb2008051703...
Nou, benieuwd wat LuckyTV hier mee gaat doen....
'Ik geef mijn vrouwen altijd 500 stokslagen', aldus de Oliekoning.
'Mijn vrouw geeft me er meestal drie en dan kan ik zomaar dat schuimlaagje aanvullen', aldus Willie
Nou Willy, heb hier alvast een leuk onderkomen voor als ze hier op bezoek komen.
-
www.efteling.com/Solution/Accommodati...
@King of controversy | 25-01-15 | 22:10
Voor Felippe valt het mee, die Spanjaarden hebben een traditie om op familie te schieten.
Willie in zijn ceremoniëele rol.
plaatjessite.mine.nu/zwarejongens/zwar...
@Lewis | 25-01-15 | 21:52
LoL! Wut? Ondanks dat hij maar een symbool is, is het wel zijn taak zoveel te slijmen om het onze FALENDE policor debielen een bruggetje te geven.
Lewis | 25-01-15 | 22:13
www.koninklijkhuis.nl/encyclopedie/mon...
@Graaf van Egmont | 25-01-15 | 22:06
Ik ben geen Wilders adept maar ben het volledig met hem eens wat betreft de S>A. Wat mij betreft een van de meest barbaarse landen en niet te onderscheiden van IS. Verder zoals Ayaan ooit zei,ons probleem beging in Riyaad!
@triasenergetica | 25-01-15 | 22:08
Ach,hij heeft natuurlijk van alle hoogwaardigheidsbekleders de meeste ervaring om met foute mensen om tafel te zitten.Daarom ligt hij zo goed bij zijn schoonfamilie.
"Heb jij ook een privéjacht?"
Maar waar is Maxima met haar tent! Dat zie ik liever.
@ SyntaxError | 25-01-15 | 21:55
Het zou me zeer verbazen als je gelijk hebt.
Dat is niet mijn Koning vriend.
Linker arabier met bril zegt tegen de hoofddoek naast hem dat die dikke in het midden een beetje dom is volgen zijn eigen vrouw.
Bier? Ik denk meer een lekkere whiskey. Als Willie geluk heeft nog zo'n oude single malt. Waarbij mij wel opvalt dat onze Willie er neutraal bijzit terwijl de rest qua lichaamstaal hun ster al aan het relaxen is voor inkomende voorwerpen.
Ondertussen drie straten verderop
chersonandmolschky.com/wp-content/uplo...
Volgens mij komt er binnenkort een nieuwe attractie in de Efteling. Ik vermoed niet ver van de Fata Morgana.
Zegt Felippe: "Ik jaag op Olifanten."
Zegt Porosjenko: "Ik jaag op Russen."
Zegt Sisi: "Ik jaag op demonstranten."
Willy vindt de sfeer wat ongemakkelijk worden en zegt dus maar: "Ik, ik jaag alleen op vrouwen"
Zeggem Abdullah en Saoudi koning in koor: "Wij ook!"
@Eshek | 25-01-15 | 22:02
Dat is een glas mierzoete thee met een papiertje erop met het adres van de dichtstbijzijnde tandarts.
Fuck!!! waar is Linda 'Ik hou van Holland' de Mol als je haar nodig hebt, dit keer met een echte bom.
"Ik neem aan dat uw 'interior desingner' head first ging".
Hij moet zijn dochters laten trouwen met deze familie, dat moet hij doen en verder z'n aangeboren koninklijke bek houden.
Is gewoon alcoholvrij bier natuurlijk. Had hij zelf meegenomen heb ik gehoord.
Koning Willem-de Foute is weer eens op reis. Kweet niet wie hij daar vertegenwoordigt maar mij niet.
Oh jeeej.. ik hoop niet dat Wilders laat vertalen wat er op die vlag staat,want dan ben ik morgen de lul!
miko | 25-01-15 | 22:04
Dus..... wil ik Bertje Koenders ook nooit meer over mensenrechten horen wauwelen.
kots, ik kots op de koning, wat een gore hielenlikker.
@Graaf van Egmont | 25-01-15 | 22:02
Die keuze is reeds gemaakt. We doen zaken met elk afschuwelijk regime op aarde. Is het niet direct dan wel indirect via stromannetjes.
"Wie is er eigenlijk jarig?"
Sisi heeft Egypte gered van een Islamitische staat worden dus GS beetje respect graag.
Bea had er nooit tussen gemogen.
Evolutie naar theedoekislamist in beeld.
is geen bier, is thee met slagroom
Die vent met die rode theedoek en dat pak is net zijn reedt richting Willy aan het draaien zodat hij kan starten met likken!
Dat is een glas lauwe pis.
Een koning van een gidsland dat altijd met het domineesvingertje omhoog staat, hoort daar niet te zitten. Of we houden voor altijd ons bek, of we doen zaken met elke dictator of elk corrupt land dat ons iets heeft te bieden, of producten van ons afneemt.
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
In zo een goudgele kamer valt mijn gouden rakker toch niet op!
Zuipehhhh!!
Enige jaren terug aanbad zijn moeder gehoofddoekt in de moskeet ook al het beest. Wimpie en Trix hebben de genen en trucs van opa Benno wanneer het om eigenbelang(doekoes) gaat.
.
Een maand geleden riep hij nog iets over fatsoen, respect en medemenselijkheid in zijn kerstrede;)
Ik zie alleen maar Ali blabla en de zeven rovers.
Willy: Eens kijken voor hoeveel jaar aan olie leveranties ik los kan krijgen voor mijn speed boot voor mijn drie, reeds huwbare, dochters.
Ik zie er geen probleem in. Niks mis mee om hier vriendjes mee te zijn.
Die schuimkraag is fake, maar het blijft wel om te kotsen deze foto.
Willy in de olie.
Duidelijk gevalletje van alcoholvrije Bavaria. Best wel te drinken vind ik.
Lijkt wel een bijeenkomst van pedofielenvereniging Martijn.
S-Arabie heeft inderdaad een rechtstelsel dat afwijkt van de onze maar dit is nog geen reden om ze direct in de ban te doen. Het enge, linkse idee dat Nederland een moreel gidsland is in deze wereld hebben we gelukkig achter ons gelaten.
Lees anders dit even. nos.nl/artikel/650811-wat-verdient-nl-...
Felipe lijkt op deze foto op Assad.
Illuminatie!
Willie voelde zich behoorlijk onbesneden tussen de jongens.
@Lewis | 25-01-15 | 21:52
Willem is staatshoofd, en onschendbaar. Hij mag dat lekker zelf weten.
Smakeloze, kitscherige inrichting. Alsof je 30 á 40 jaar terug in de tijd stapt.
Ben ik de enige die heel even dacht dat die kerel naast WA Assad was?
Willempie heeft daar gewoon belangen te behartigen. Ik snap dat wel.
Maar even: bepaalt de koning zelf welke begrafenissen en plechtigheden hij bezoekt? Ik dacht eigenlijk dat de regering daar over ging.
Man man man wat een een ordinaire Frans Bauer woonwagenkamp inrichting daar.
Ik zie naast de gastheer ook een breed glas met een witte sierrand.
Toch benieuwd hoeveel Lucky TV straks durft.
Lijkt meer op een koffiebeker van de Starbucks. Nog treuriger eigenlijk.
Nee dat bakje Hamkaas ter linkerzijde dan!
"Shit, Maxima heeft toch niet de theedoeken op 60 graden gewassen?
".. de sprookjes van 1.001 nacht.."
Hoeveel sprookjes hebben we er inmiddels bijgekregen sinds we olie en bijbehorende haatjurken omarmden?
Schande...... een regime die niet veel onderdoet voor IS en daar zit onze koning. (ik schaam mij dood)
Waar was hij of zijn moeder toen Fortuyn werd begraven?
Iedereen heeft een miljoenmiljard pixel camera, maar inzoomen op een glas bier kan niet? RIVD weer?
REAGEER OOK