
Man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man man
man met draadjes van een muziekspeler. (Fotoreportage Van De ExplosieRamp Die Het Zeeuwse Vlissingen Bijna Compleet Van De Kaart Veegde Maar Die Op Het Nippertje Werd Voorkomen Dankzij Doortastend Optreden Van De Massaal Uitgerukte Anti-Terreur Eenheden
hierrr.)
Reaguursels
InloggenBallenman | 27-10-14 | 14:02 - geweldig verwoord!
Niets aan de hand gewoon een geflipte hippie.
hoejeheette | 27-10-14 | 15:37
Ga een deaud randmongool, je bent zelf ook reaguurder hoor. Maar nu even een tijdje niet meer trouwens...
Ik woon aan het einde van die straat. fucking dichtbij dus. Fijn dus ook dat bromsnor dit soort gekkies serieus neemt.
-weggejorist en opgerot-
@h.a.k. blok | 27-10-14 | 13:43
hallo h.a.k.= herziene apen kont.
Wanneer meld je je aan bij de KLPD? Met jou winnen we de oorlog. (nooit)
www.man-man-man.nl
Is dit topic getikt door Rob Geus?
Lijkt Amerika wel. Iedereen is bang, terwijl er nog nooit echt een bom is geweest.
Tsja, als je als rechtgeaarde Middelburger naar Vlissingen verhuist, gaat dat natuurlijk een keertje goed fout!
Ballenman | 27-10-14 | 14:02. Veel kuddo's voor deze messcherpe tegel.
"In Vlissingen heeft de politie gisteravond een met bommen behangen zelfmoordenaar laten lopen, omdat ze dacht dat de draadjes van de bom oordopjes van een muziekspeler waren. 58 mensen kwamen om bij de explosie".
.
Vanaf zijn bureaustoel achter zijn scherm wist redacteur Pritt Stift de politie nog een veeg uit de pan te geven: "belachelijk dat dit niet voorzichtig aangepakt is!"
.
De politie heeft Pritt Stift formeel verontschuldiging aangeboden: "het spijt ons dat we niet direct gedaan hebben wat achteraf correct bleek. onze medewerkers zullen komend jaar allemaal de cursus Koe-In-De-Kont-Kijken gaan volgen, zodat dit soort incidenten in de toekomst voorkomen worden".
Het is een 23-jarige autochtone Nederlandse Middelburger.
-
grappig dat ze dat zo nadrukkelijk moesten vermelden .. je weet wel waarom.
Had de politieagent niet iets met een teaser-dinges kunnen doen ? Dat had namelijk hetzelfde effect gehad. Maar om de arme man nou een kogel door de knieschijf te jagen, dat gaat me toch wel wat ver.
Aan de andere kant : Je zal daar maar staan als adspirant-agent-broekie. Op dat moment moet je iets. Linksom of rechtsom. Er is geen tijd om te gaan mediteren.
Kweenie hoor, je kan natuurlijk ook gewoon ff meewerken, dan loop je 5 minuten later weer vrij rond..
Illustratief voor de "kwaliteit" van de NLse politie-man-vrouw-leiding. Overkill aan inzet (door verkeerde taxatie/analyse van de situatie) niet om het probleem professioneel te tackelen, maar om zich in te dekken tegen mogelijk, misschien, je weet maar nooit, aansprakelijkheid achteraf.
Een verwarde -dus slecht of helemaal niet aanspreekbare- ongewapende man in de knie schieten is een vreselijke blunder. Het zoveelste brevet van onvermogen dat de politie zichzelf, bijna niet aflatend, geeft.
Temeer omdat er uit de berichtgeving tot-nog-toe, nergens blijkt dat de man de motoragent of anderen met (gewapend) geweld bedreigde. In tegendeel, de man zeeg ineen, valt er te lezen.
Triest voor de vele loyale dienders, wel een eclatant voorbeeld van de heersende (angst)cultuur in politie land.
Geblurde foto van die kerel: ik herken toch duidelijk die zanger van Di-Rect...
Man met baard, rugzak en vest met harde vlakken en draadjes.
Man was naar verluidt autochtoon en psychisch in de war en bekende van de politie.
En dat dan paar dagen na de aanslagen in Canada waar allochtone man met baard en rugzak, psychisch in de war en bekende van de politie aanslagen plegen.
Zoek de verschillen.
Hij rende niet met een geweer de weg over, dat dan weer niet.
Diotima heeft zo te lezen zijn visum voor Noord-Korea al op zak....
appelvink | 27-10-14 | 13:16
Ga toch alsjeblieft lekker buiten spelen.
Het is groeizaam weer...
De politiestaat raakt een beetje in de war. Het wordt nu echt oppassen voor onze hermandad. VMBO niveau met een wapen. Berg je maar.
Ik vind het best dat de politie op z`n qui vive is. Geeft me wel een veiliger gevoel in deze dagen van gehandicapte verkrachtende en rovende onthoofdingsliefhebbers in ons ooit zo tolerante Nederland.
Het begint er op te lijken dat de boodschap van het volk begint door te dringen. de grens van het toelaatbare is al vele jaren overschreden en vereist nu een gegronde aanpak.
Het kost een paar centen, maar dan heb je ook wat. Ze waren van het weekend flink aan het oefenen in Stad...
www.112groningen.nl/Groningen/nieuws/2...
Bad Karma | 27-10-14 | 13:03
Weet u eigenlijk uberhaupt wat zich daar heeft afgespeeld? Uw achterlijke reactie vertelt mij van niet.
De idioot vertelde zelf dat hij een explosief bij zich had. Normale mensen zonder rugzak met zogenaamd explosief worden NIET neergeschoten. Die hoeven dus ook geen moord en brand te schreeuwen!
Grappig bij die link dat in de tweede zin expliciet wordt gemeld dat het om een autochtone man gaat. De angst zit diep bij policor links, heel diep..
Onderschat die Zeeuwen niet: www.omroepzeeland.nl/nieuws/2014-02-20...
@ Piet Paulusma6964 | 27-10-14
-
... en de andere helft van de achteraf-toetsenbordridders mogen nu hun zegje doen met het nogal voorspelbare: 'als het nu een échte bomgordel was geweest, dan had je wel anders gepiept'.
-
'beter het zeker voor het onzekere genomen en liever blo Jan, dan do Jan' - precies: dat dachten ze bij de Vlissingse politie ook... weet u wat dat is?
-
ANGST.
Lekker knallen. Prima!
Gezien recente gebeurtenissen elders, en reeds geuitte dreigingen uit bepaalde islamitsche hoek, is het niet anders dan correct dat politie handelde zoals gedaan.
Een baardmans, die ZELF aangeeft een explosief in z'n tas te dragen, roept dergelijk optreden, inclusief knieschot, over zich af. Hij mag nog van geluk spreken dat hij z'n idiote flowerpower optreden niet bekocht met een dodelijk schot.
Ik mag oprecht hopen dat de gemaakte kosten van alle uitgerukte hulptroepen op hem persoonlijk verhaald worden.
PS Je zal als politie of brandweermens maar in de nabijheid van een potentiele selfbomber moeten komen.
Dit is een vicieus gat in de markt voor het beveiligingsindustriële complex: praat de burgers kogelvrije vesten aan omdat de politie steeds vaker op onschuldige burgers schiet, daarna gaat de politie nog vaker op onschuldige burgers schieten omdat ze het verschil niet zien tussen kogelvrije vesten en bomgordels.
Ja jungs, maar stel dat deze man wél een bom had. Dan had je de poppen aan het dansen. En dat moeten we ook niet willen met z'n allen. Die kil is gewoon voor de zekerheid neergeschoten, zodat de burger in ieder geval niet kan zeggen dat de politie niet heeft opgetreden. De politie kan het ook nooit goed doen.
Maya de Blij | 27-10-14 | 12:57
"Ik geef de agent groot gelijk."
Tuurlijk. Behalve als het jezelf overkomt.
Dan schreeuw je moord en brand over zoveel onrecht.
De politie schoot vaker dit weekend, zelfs een hond met een bal in zijn bek is al teveel voor een diender vandaag de dag. www.dichtbij.nl/zuid-kennemerland/112/...
Zit al op Faesesbook in Vlissingen te zoeken, misschien heeft hij een account...
Is er al een verbod bepleit of heb ik gewonnen?
@ Bad Karma | 27-10-14 | 12:26
Onzin, als die lulhannes gewoon antwoord had gegeven was tie ook niet in zijn knie geschoten.
Ik geef de agent groot gelijk.
@Piet Paulusma6964 | 27-10-14 | 12:40
Bel maar. Ik zal in iedergeval niet zo laf zijn om de man neer te schieten en van een afstandje te gaan kijken.
Het is wel een ginger hoor.
Misschien familie van de andere ginger bekeerlingen.
@TheseDays00 | 27-10-14 | 12:36
Hij heeft een onverzorgde (haat)baard, en een enorme krullenbol..
Iemand die net een verblijfsvergunning en een huis heeft gekregen voor de noodlijdende auwtochtonende bevolking aan?
Hij loopt er in ieder geval sjofel bij met zijn faesesbruine fapbroekje. Waarschijnlijk ook een aanhanger van de gehandicapte politieke ideologie?
ben je wel een hele domme terrorist als je je aanslag pleegt in kutteschubbeveen. leve de bezuinigingen op psychiatrische hulp. drie werf hoera. hoera hoera hoera
De achterafhelden-brigade mag nu haar zegje doem: [sic]
@Piet Paulusma6964 | 27-10-14 | 12:40
Ik heb er geen enkel vertrouwen in dat onze overheid ons kan behoeden voor de aanslag waarvan je weet dat 'ie gaat komen. De politie staat wat dat betreft onder aan mijn lijstje. Het denkniveau van de gemiddelde agent is tenenkrommend ontoereikend.
Tja, makkelijk gillen, Pritt. Totdat dat psychotische gekkie de gaskraan openzet en toch een klein bommetje blijkt te hebben en er een soort van Diemen-ontploffing plaatsvindt. Krijg je gezeik van: waar was de politie en dat het zorgsysteem zuigt en zo.
Zijn er dan normale mensen in Nederland ?
snap ik eindelijk waar al die Katwijkse agenten aan het assisteren waren.
@TheseDays00 | 27-10-14 | 12:36
Ergh, ook een terrorist moet ergens wonen? Ergens vandaan op pad gaan om de wereld op te blazen?
Mooi, de eerste baardhipster die in zijn
been geschoten is.
De achterafhelden-brigade mag nu haar zegje doem:
- Angst
- Incompetentie
- Verwarde agent
- Onschuldige burger
enz enz
Laat svp uw telefoonnummer achter bij uw comment; dan bellen we u als er weer ergens een, in uw ogen altijd, loze dreiging is...
Achteraf lijkt het knullig maar als het een hakbar met kwade bedoelingen was geweest, en het was niet serieus genomen, dan was het ook niet goed geweest, of wel Geenstijl? Houd je bek.
PvdA: nieuwe wetgeving verbod op muziekspelers met draadjes vereist! (prima knieschot btw, kunnen ze in den haag punt aan zuigen)
Bomaanslag en willekeurige huizen-straat in Vlissingen. Kan dan niemand het verband leggen?
Volgende keer toch niet liever een nekschot? Het moest verboden zijn om met verzwaarde vestjes en muziekspelers rond te lopen.
Angst en incompetentie. En die Jihadjongens zijn niet de enige schudigen...
Goede oefening ter voorbereiding van het echte werk met de honderden haardbaarden in Nederland. Goed werk van de politie, eindelijk daadkrachtig en doortastend opgetreden. Niet praten, gelijk schieten. Nu maar hopen dat de agent die geschoten heeft niet aangeklaagd wordt.
Zo snel gelezen prima gedaan van onze popo!
Better safe than sorry.
Ik hoop niet dat we nu iedere selfbomber 'verward' gaan noemen...
Goed zo. Eerst schieten, dan denken. Anders wordt het hier nooit zoals Amerika.
Diotima | 27-10-14 | 12:26
Hoe zo, die man met die kogel in z'n been mag gewoon weer stemmen hoor.
Alain de Botton, die gisteren bij Jinek (tussen het gekwetter van Eva en Linda) wat zinvols probeerde te utteren) vond het onnodig om het hele land te attenderen op een aanslag omdat dat zonet in Canada is gebeurd. (Toonden fragment Canada met waarschuwing voor Nederland)
Ga iets zinnigs doen met je lever (probeerde hij) en laat hier een paar professionals over nadenken, meer niet....
Maar de ,dreiging, was dan ook ,substantieel,dat moeten we niet vergeten.Het is maar goed dat de diensten, zo op scherp staan, het is een mooie oefening voor het echte werk.
Liever een veilige samenleving dan een democratische samenleving.
Huppekee, weer een onschuldig, ziek mens neergeschoten...
Collaterale schade die we moeten betalen voor onze 'veiligheid.'
Ach, dan staat Zeeland vandaag ook weer is op de kaart.
het gaat hier dus om een verwarde agent die onschuldige burgers op straat neerschiet?
En als de agent hem gewoon had laten gaan en het was wel een bomdinges, had je een ander man man man man man topic kunnen schrijven. Sja. You win some, you lose some.
Daar sta je dan, met wat lood in je been en een robot die je van alle kanten betast.
Hij heeft een baard. Dan kan je geen risico's nemen.
Ik vind die veiligheidsmaatregelen helemaal terecht. Je weet nooit met welke gek je hebt te maken.
Zo zie je maar, muziekspelers met draadjes zijn levensgevaarlijk.
PZC is vast onderdeel van Wegener;
static.dyp.im/IOCbCKcOx5/a77a0773d8f82...
Autochtoon, vandaar geen bom zeker?
Nou dan weet je dus al wat de agenten in de briefings te horen hebben gekregen waar ze op moeten letten.
Angst is een slechte raadgever.
Hadden we wat verloren aan Vlissingen dan?
REAGEER OOK