Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

GeenStijl houdt Week van de Constructieve Kritiek

BertBrussenBonktopzijnBureau.gif Serieverkrachter legt aan vrouwen uit hoe ze zich tegen aanranding kunnen verdedigen. Inbreker vertelt op buurtbijeenkomst welke sloten het beste tegen inbraak bestand zijn. Mark Rutte geeft keynote speech 'Doortastend optreden bij nationale rampen'. VARA-presentatoren maken eenmalige thema-uitzending tegen topsalarissen in de publieke sector. Blendle-oprichter Alexander Klöpping schrijft schotschrift 'Betere doorplaatsvergoedingen voor freelancers!' Diederik Samsom verzorgt workshops 'Canvassen op emotie zonder je eigen kinderen in te zetten'. Frank Verhoef maakt folder 'Veilig feesten met XTC'. SP Kamerfractie trekt door het land voor de belastingcursus voor alle partijleden 'Handig gebruik maken van verborgen aftrekposten'. Dagobert Duck doet gulle schenking aan een goed doel. Ivo Opstelten schrijft handboekje 'Geheugentraining voor Dummies'. Jan Eikelboom schrijft pamflet 'Journalistieke ethiek in oorlogstijd'. Maiwand de Thuisblijver maakt spandoeken met liberale leuzen. Eric Wiebes lanceert overheidscampagne 'Succesvol ondernemen in de grensstreek'. Philippe Remarque maakt redactionele richtlijn 'Kritisch over bonusbeleid'. NPO verzorgt interne bijscholingscursus 'Het jaar van de broekriem: Meer doen met minder geld'. PVV-leider Geert Wilders organiseert Dag van de Dialoog in Amsterdamse moskee. Professioneel afluisterbedrijf Rijksoverheid BV maakt website met tips voor burgers over de bescherming van hun online privacy.

Reaguursels

Inloggen

Het allermooiste is nog wel dat het SSL-certificaat van die website, geen identiteitsinformatie bevat....

Rest In Privacy | 28-10-14 | 11:30

Hahaha, de overheid en ICT... Bij de overheid werkt niet één ICT-er die ik competent genoeg acht om een iPad aan te zetten, laat staan datgene ermee te doen wat zelfs voor mijn hoogbejaarde moeder een eitje is!

Brou Is Back | 28-10-14 | 07:52

DiDi Samsom legt NIET aan zijn dochter Benthe uit dat zij later haar leven lang achter de garaniums moet zitten omdat alle SOCIALE WERKPLAATSEN zijn wegbezuinigd!
Maar ex vrouw Samsom mag zich de rest van haar leven opofferen om voor haar dochter te zorgen. De zogenaamde participatie maatschappij van PvdA 's DiDi Samsom.

kippevlees | 27-10-14 | 22:15

Asha Tuinbroeke geeft cursus schaamhaar scheren.

netniet | 27-10-14 | 22:10

'De cursus Toverkrachten gaat niet door, To is ziek'

DikkeLollie | 27-10-14 | 20:23

Eigenlijk moeten we als burgers zo'n ontzettende hoeveelheid verdachte data genereren dat ze er ook geen wijs meer uit kunnen. Uiteindelijk zijn alle ambtenaren prutsers anders hadden ze wel een echte baan gevonden.

God Zelf | 27-10-14 | 20:17

Dames en Heren,
McMarx houdt sinds jaar en dag cursussen hoe je weg kan blijven van bijvoorbeeld GeenStijl en Powned. Nou ja, wegblijven? In ieder geval kan weerstaan en de bal terug kaatsen. Er is een ruime hoeveelheid cursusstof ontwikkeld om deze parasieten te attakeren.
Doe er uw voordeel mee. Google "McMarx integratiecursus voor politici".

Rest In Privacy | 27-10-14 | 18:40

Site is deaud.

knutsel | 27-10-14 | 18:30

.... en Tim Kuik geeft college "innovatief ondernemen in de entertainmentbranche anno 2014"

Rémy Martin ® | 27-10-14 | 18:23

@Eurotokkie | 27-10-14 | 17:57
Uiteraard. En als je echt, echt, echt wilt, dan kan je ook gewoon niet mee doen met de maatschappij en ergens in een bos gaan wonen.
Het excuus is altijd "voor uw eigen veiligheid", de praktijk is altijd "inleveren die vrijheid", "bek dicht" en "weet dat we je te grazen nemen". Dat geldt dan uiteraard wel voor de normale burger.
Iets met geen vrijheid opgeven voor veiligheid omdat je dan beide niet verdient.

Den Heerscher | 27-10-14 | 18:03

Eurotokkie | 27-10-14 | 17:57
Dat is de VVD. Sorry, dat moet u zelf maar oplossen. Ook als u dood bent.

kloopindeslootjijook | 27-10-14 | 18:01

Den Heerscher | 27-10-14 | 17:51
Wat je zou kunnen overwegen is een virtual machine in het leven schoppen, het ding instellen bij shut down do not save changes.
Dat moet onze overheid in ieder geval iedere keer weer die spy ware erop installeren.

bakoenin | 27-10-14 | 17:58

Den Heerscher | 27-10-14 | 17:51

Aan de andere kant liggen soms mensen jaren lang dood in hun woning zonder dat iemand er erg in heeft , dit geeft me dan weer hoop dat de totale overheidsmonitoring
nog steeds niet goed werkt.

Eurotokkie | 27-10-14 | 17:57

De PvdA vertelt het eerlijke verhaal.
VVD via acties op de bres voor MKBer.
Moderatie Joop geeft seminar over onpartijdigheid.
Klijnsma toont aan dat een moestuin heel duur is.
enz.

bakoenin | 27-10-14 | 17:54

xspalm | 27-10-14 | 17:43
[huilend in een hoekje zit]

Je bent inderdaad als een matrix-batterijtje voor de inner party.

kloopindeslootjijook | 27-10-14 | 17:54

Liroy | 27-10-14 | 17:43
De bedoeling is goed maar ook al volg je wat tips op , het is je voordeur dichttimmeren en de achterdeur openlaten , zo zit je nog steeds met een schijnveiligheid.

Eurotokkie | 27-10-14 | 17:52

Als je veilig voor totale overheidsmonitoring en registratiedrang wilt zijn, dan is doodgaan de enige optie.
Of dat nou een oplossing is, is een tweede.
Al wat we kunnen doen, is hopen dat we geen grootscheeps bloedvergieten of mysterieuze verdwijningen onder de bevolking door toedoen van onze overheid krijgen.
Echter, gezien de censuurreflex van de laatste tijd, de dictatoriale neigingen van nationale en Europese overheden, etc. zou het maar zo kunnen dat er straks ergens in Noord-Zweden bij de poolcirkel een paar goelags geopend worden...
En nu je bek houden, kutburgers, niets aan de hand, doorlopen.

Den Heerscher | 27-10-14 | 17:51

Gelukkig zit er een www.meldknop.nl/ op. Wat zullen we daar op invullen?

frank87 | 27-10-14 | 17:51

Ooit eens kunnen zien wat gemeentelijke en landelijke overheden over mensen administreren in Suwinet..
Dan schrik je wat met één druk op de knop (En je Burger Spionage nummer) van je tevoorschijn komt..
Zie ook : www.bkwi.nl/fileadmin/downloads/Suwine...
(PDF Alert..'

Wijze uit het Oosten | 27-10-14 | 17:49

Dus vraag vooral geen AIVD-rapporten op.

7,62x39 | 27-10-14 | 17:44

Wees er op bedacht dat de overheid u altijd en overal in de gaten houdt. Doe alsof u zich hier niet van bewust bent. Het minste afwijkende gedrag kan verdacht zijn. Big Brother is watching you.

7,62x39 | 27-10-14 | 17:44

Wees er op bedacht dat de overheid u altijd en overal in de gaten houdt. Doe alsof u zich hier niet van bewust bent. Het minste afwijkende gedrag kan verdacht zijn. Big Brother is watching you.

7,62x39 | 27-10-14 | 17:44

parkins=parkings ;-)

xspalm | 27-10-14 | 17:44

Wat een slechte website. Kut design, slecht uitgedacht, onlogisch in elkaar gezet, incomplete informatie... Zeer incomplete informatie zelfs. Wat een grap. :/

Liroy | 27-10-14 | 17:43

Ik mis op die site o.a.:
- bescherm jezelf tegen afluisteren van je telefoon
- bescherm jezelf tegen het registreren van de telfoon-metadata
- bescherm jezelf tegen opslag van internet-metadata
- bescherm jezelf tegen uitwisseling van kentekengegevens van parkins met belastingdienst
- bescherm jezelf tegen kentekenherkenning op de NL wegen
- bescherm jezelf tegen tracking m.b.v. camera's in de openbare ruimte
- bescherm je medische gegevens tegen uitlekken naar alles en iederen
- bescherm jezelf tegen profiling door energiebedrijven die je 'slimme' meter volgen (of Toon, die zo lekker handig is)
- bescherm jezelf tegen... laat maar.

[huilend in een hoekje zit]

xspalm | 27-10-14 | 17:43

Rijkman Groenink geeft workshop How to: Salaris onderhandelen.

Asha Tuinbroeke solliciteert op vacature Geenstijl.nl

Rest In Privacy | 27-10-14 | 17:43

-weggejorist-

mijnheerTrooy | 27-10-14 | 17:41

Ars Vivendi | 27-10-14 | 17:03
De cursus rietdekken is ook afgelast. Riet is ziek.

Freddie Stobart | 27-10-14 | 17:41

miko | 27-10-14 | 17:25
Papiergeld zal uiteindelijk verdwijnen , alles gaat online en er is maar 1 iemand die de controle
over jouw zal hebben en dit is de overheid.
Maar slaap lekker verder.

Eurotokkie | 27-10-14 | 17:30

@miko | 27-10-14 | 17:25
Veilig voor de Opstelten-Overheid, wat denk je zelf...

rara | 27-10-14 | 17:29

Ben ik veilig?
@miko | 27-10-14 | 17:25
Loop je wel eens over straat?
Betreed je weleens een winkel?
Ben je in het bezit van een auto?

Ars Vivendi | 27-10-14 | 17:29

Het zijn best redelijke adviezen die ze op die website geven.
Voor iemand met hooguit wat basiskennis van IT is dit best nuttig, en in begrijpelijke taal uitgelegd.
Het zou nog iets simpeler kunnen misschien, dan is het ook te begrijpen voor 2ekamerleden en die opa's en oma's in de 1e kamer.

--sql error-- | 27-10-14 | 17:27

Ben ik veilig?
Weinig bankpassen, zelden gebruik maken van pin etc.
Geen socialmedia accounts.
Standaard boekhouding geen gebruik van online programma's noch opslag capaciteit.
wachtwoorden tot een minimum.
Geen smartphone.
weinig tot geen internet aankopen.
Geen online banking indien niet nodig.
Verder een 'speel'computer en het werkpaard los van alle andere beslommeringen.

miko | 27-10-14 | 17:25

LangeTijdGeleden | 27-10-14 | 17:19
En dat de Brusselse rekenmachine toch even iets anders werkt.

Eurotokkie | 27-10-14 | 17:23

Nou vooruit dan maar. Iwan Leeuwin geeft een dissertatie over de zegeningen van zwarte piet.

Ars Vivendi | 27-10-14 | 17:21

EU zal workshop geven aan personen en bedrijven over een juiste en eerlijke besteding van geld.

LangeTijdGeleden | 27-10-14 | 17:19

Plukkiehaar | 27-10-14 | 17:14
Ja , alleen die knieën zitten in de weg.

Eurotokkie | 27-10-14 | 17:18

Quinsy Gario geeft een workshop schminken.

BurgerSpionageNummer | 27-10-14 | 17:17

Marokkaans tuig geeft workshop dat niet alle vrouwen hoeren zijn.

Eurotokkie | 27-10-14 | 17:15

Zit ik nu naar een pijpgif. te kijken?

Plukkiehaar | 27-10-14 | 17:14

@Ars Vivendi | 27-10-14 | 17:09
Is al uit 2006, eej...

Parsons | 27-10-14 | 17:12

Er is er maar eentje die ik vertrouw voor wat betreft betrouwbaar nieuws en dat is de man met de lange regenjas achter in een donker hoekje in de onderste verdieping van de parkeergarage.

eerstneukendanpraten | 27-10-14 | 17:11

@Parsons | 27-10-14 | 17:03
Schokkend, maar er is geen houden meer aan.

Ars Vivendi | 27-10-14 | 17:09

Rutte gaat naar een lagere school om.uit te leggen dat liegen niet mag.

Beaulefermier | 27-10-14 | 17:08

"Job Cohen gaat uitleggen wat democratie is"

kibambam | 27-10-14 | 17:07

Hebben ze daar ook een cloud dienst, zodat ik alles veilig op kan slaan ?

francisca van jole | 27-10-14 | 17:05

En de workshop 'omgaan met teleurstellingen' gaat wederom niet door.

Ars Vivendi | 27-10-14 | 17:03

GeenStijl gaat objectieve, doorwrochte, en gedegen journalistiek bedrijven. Zelfs met wederhoor.

Parel van het Zuiden | 27-10-14 | 17:03

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland