Het eerste vechtfilmpje van het nieuwe schooljaar
De scholen zijn weer begonnen! Onzekere pubers tjokvol hormonen, Red Bull, groeistuipen en Clearasil die elkaar uit apenliefde bepotelen op speelweitjes en schoolpleinen. Zo ook in Waalwijk, waar even door twee damesmeisjes een dispuutje werd afgehandeld met oudhollands in de haren vliegen. Niks mis mee. Hoort erbij. Nieuw in dit filmpje (verticaal, dus echt). De Omstanderkopschopper. Iemand, die niet aan de beef deelneemt, maar die af en toe even diegene die op de grond ligt, een trap verkoopt. Zorgelijk. Daarom nog maar eens in de rebound voor alle stijfstaande puberts. De Stijlloze Manual voor Fitties: Vechten als een Vent.
Reaguursels
InloggenNamen van die klootzak en rotwijven publiceren en aan de schandpaal!
-weggejorist-
Bitchfight is altijd leuk, maar als je dan het geluid er bij aan hebt staan en die pisnicht met zijn foute accent erbij hoort is de lol er snel vanaf. Zelfs die twee ruziënde meiden hielden van dat slappe geouwehoer van verbazing op met vechten, om er daarna nog een soort toneelspelletje van te maken voor het wannabee alfanichtje.
Twee vechtende meisjes keur ik niet goed, maar goed het is in dat opzicht 1 tegen 1. Die vuile teringlijers die er omheen staan, die moet je aan de schandpaal nagelen. Naam, adres, Facebook, gooi alles online! Dit soort zaken worden anders toch amper aangepakt.
Trouwens, jochie met je trainingspak aan... Wat zou ik jou graag eens tegenkomen. Ik zorg voor een camera.
weet wat goed is voor de jeugd dienstplicht
@Joris:
Waarom is dit
"Dr. Arie Lext | 25-08-14 | 19:44"
weggejorist?
Het lijkt me goede zaak dit soort randdebielen via social media aan te pakken... Ze zullen toch op een of andere manier iets van beschaving moeten leren. Die ouders zijn bijkans nog erger dan hun nageboorte...
Toch effe laf een paar trapjes geven, bitches
@knutsel | 25-08-14 | 09:42
Volgens mij gaat zijn seksuele voorkeur uit naar het mannelijke geslacht en gaat ie zich niet voortplanten.
Maar omdat het zo'n ontzettende eikel is zeg ik toch: doen! Gewoon voor straf.
Niks aan de hand. Ziet er erg uit, maar niemand slaat- of schopt door. Niet overal direct een "zaak" van maken ! Natuurlijk zijn het idioten, maar meer ook niet.
Tegen hoofd aanschoppen is altijd -1. Ik vind dat dit weer een zaak voor de politie is.
-weggejorist-
Die stemmen.
IQ gaat weer omlaag met de jeugd.... Zucht...
-weggejorist-
De kanslozen van de toekomst weer in actie hoor.
Laffe meelopers die iemand schoppen die op de grond ligt en zich niet kan verdedigen zijn altijd losers. Alleen stumperds met een minderwaardigheidscomplex doen dat soort dingen.
Die valse nicht met die wijvenstem en die heaumeau-tas wil ik wel eens ergens tegenkomen om zijn vecht-skills te testen. Verwijfde reet-en-ruggegraatloze lafaard.
Iemand hierboven zei het al, het verbieden van de corrigerende tik had nooit mogen gebeuren.
De lastige kinderen van tegenwoordig weten gewoon dat ze overal mee wegkomen en zijn alleen nog maar met een flinke dosis Ritalin in bedwang te houden. Vroeger kreeg je gewoon een pak rammel. Daar wordt je namelijk ook rustig van. En dan heb ik het natuurlijk niet over excessief geweld!
G.V.D., da's hier om de hoek.(Besoyen)
De kinderen van mijn buren en mijn neefjes spelen daar regelmatig.
Ik hoop voor pisnichtschoudertasje dat hij zijn tronie daar niet meer laat zien.
In de buurt zijn behoorlijk wat vaders pissed.
Stoerrrr hoor, iemand die weerloos op de grond ligt natrappen en slaan. Lig je zeker goed "in de groep", lafaards.
Dit moeten we met z'n allen toch niet willen !
youtu.be/Bt9zSfinwFA
Niks aan de hand. Zijn blanken.
dat ventje dat daar heel stoer loopt te trappen als alles veilig is, die wil ik wel effen 10 minuten die andere trienen mag iemand anders nemen stinken mij teveel.
voordat je reageert ik kijk waarschijnlijk of hier antwoord op komt maar ik hoef niet te weten wat de aanleiding was, met meer tegen 1 altijd fout ... lafaards.
Wat een triestigheid.....
Onze overheid doet erg zijn best om het niveau laag te houden.
En geen hond die het door heeft.....
Kut kinderen!
Dit is ronduit belachelijk! En niet meer dan dat!
Wat laf om met zoveel op 1 griet te gaan trappen!
Wat zwak om het niet anders op te lossen !
Van mij mogen ze een voor een achter de auto
Getrokken worden met hun bakkes over straat!
Marokaans / afgaans of nederlanders maakt niet
Uit! Jullie (laffe vechters) verdienen gestraft te worden!
Het is niet reeel om alle achterlijke pubers over een kam
Te strijken daarom zeg ik het ook persoon over
Iedreen die dit soort praktijken maar in hun kop hebben!
Jullie sporen niet!!!!!
Bah walgelijke lui! Ogen uit de kop schamen!
foei! Nederlandse jeugd?!
Wat een zielige prutsers die omstanders, vooral die held met dat petje. Die gaan we nog tegenkomen...
Kan alleen maar hopen dat de ouders die hun KLEUTERS ja dat zijn het zien ze keihard hiervoor afstraffen!
Ik vrees alleen dat sommige ouders er alleen maar trots op zijn :(((
Ik zou die gast met petje en nichterig heuptasje maar wat graag op de rand van de stoep kapot stampen. Wat een ongelofelijk treurig excuus voor een mens, om te kotsen. Hoop dat die naam publiekelijk bekend wordt, je zal die gast maar per ongeluk in dienst nemen later.
Heb maar twee woorden hiervoor.... allemaal zwakbegaafd!
@Islamofiel | 25-08-14 | 11:00
Verkeerde topic, lutsert
Alle jongetjes en meisjes die nu op FB hun profiel opeens hebben afgeschermd zijn verdacht;)
Man man man, wat een ventje die jongen. Ik mocht vroeger niet eens met trainingspak de klas in, laat staan dat mijn moeder me in trainingspak naar school liet gaan. En dan zo'n mal tasje (wat is dat toch, gewoon we ook al onze allochtonen jeugd kopiëren?
@Ploertendodert | 25-08-14 | 10:02
Beter.... Elleboog in zijn smoel planten
@dirkieeee | 25-08-14 | 09:57
Dat zijn wijken in Wollik jonguh!
@Wajong | 25-08-14 | 10:28
Als ik daar was langskekomen had ik er een paar een ongelofelijke rotschop gegeven....
En dan verschuil ik me dus niet achter een toetsen bord.
Zulke laffe mietjes kan Hoantje wel hebben ,believe me
Jezus, Wat heeft dat joch een kutstem. Eigenlijk een reden om hem voor zijn bek te slaan.
-weggejorist en opgerot-
Dit is toch echt een van de kneuzigste vechtfilmpjes die ik in tijden heb gezien. Ik zie weleens filmpjes voorbijkomen van vechtende latina's of negerinnen en dat gaat er een stuk harder aan toe.
Nederlanders en vechten gaan gewoon niet samen denk ik. Praten is hier de oplossing *kuch*.
Een beetje laf tegen een reeds onderliggend meisje aantrappen.
Een beetje met je langzame leerweg hoofd de vechtster en omstanders aanmoedigen om op de neus te trappen.
Wat een losers doe eens een grens aangeven ......, ...... iemand ?
Als we dan toch moeten bezuinigen in de gezondheidszorg: Je kunt nooit vroeg genoeg beginnen met preventief ruimen.
Survival of the trashiest.
Wat mij opvalt is dat sinds de links opvoedlobby heeft gezegd dat een pak billenkoek kinderen geweldadig maakt en dit dus moet worden verboden, kinderen steeds geweldadiger zijn geworden. Ik weet zeker dat als die kids daar een flink pak slaag zouden krijgen ze nog wel eens nadenken voordat ze dit doen. Maar ja, dat mag dus niet. Elkaar de hersens intrappen is veel beter blijkbaar.
Ach, ze zitten nog op school.... Misschien leren ze dan nog echt vechten. IPV elkaar vasthouden en laten schoppen door omstanders die zelf eigenlijk niet mee durven/willen/kunnen doen, maar het wel reuze interessant vinden.
Geweld gebruiken komt vaak voor bij personen met een tekort aan intelligentie om een probleem op te lossen of meningsverschil te verwerken. Vaak wordt er een onschuldig slachtoffer door dergelijke personen in het geweld meegetrokken. Verdedigen met gebruik van geweld is dan ook geoorloofd.
Omstanders dienen ten aller tijde het geweld te stoppen en de partijen te dwingen tot een verbale oplossing. Uiteindelijk is zonder geweld iedere partij beter af. De verheerlijking van geweld door een gedeelte van de Nederlandse bevolking draagt bij aan een agressievere maatschappij. Waar is de naaste liefde en vergeving gebleven? Dit is beschamend en verdrietig om naar te kijken.
De jeugd heeft de "toekomst".
In mijn tijd werd er wel opgehitst tijdens dit soort gevechten, maar ik kan me niet herinneren dat er omstanders waren die af en toe een kopschop uitdeelde. Wel kan ik me herinneren dat er op een gegeven moment altijd wel een omstander was die zei, nu is het genoeg of er ouderlijk gezag bij ging halen. Sign of the times?
"Politie weet namen
Na het plaatsen van het filmpje werd de politie overspoeld met telefoontjes over het voorval. Inmiddels is een deel van de namen van de kinderen daar bekend.
"
www.nieuws.nl/algemeen/20140824/Nieuwe...
Uw Verzekeringsadvis | 25-08-14 | 11:31
Ik ben bang van ook.
@Observer276 | 25-08-14 | 11:27
Het wachten is op het nadoen van de welbekende IS acties, maar dan op een schoolplein.
Te triest voor woorden wat je hier ziet, onze maatschappij gaat ten onder. Wat nog erger is dat we met zijn allen naar dit soort zielige figuren kijken zonder dat er wat aan gedaan word. Als het onze dochter was die daar zo tegen het hoofd werd getrapt dan zouden velen van ons de daders opzoeken. Alleen dan word de politie actief, want foei je mag geen eigen rechter spelen. Mensen wat wij zouden moeten doen is knokploegen samenstellen, en zelf een einde aan dit gedrag maken. Dat petje was de eerste die blauwe ballen kreeg.
Islamofiel | 25-08-14 | 11:00
Uh, heb ik iets tussen de regels door gemist?
Het gaat vanmiddag blijkbaar regenen en ik las dat IS daarvoor heeft gebeden.
Sla dan, dit is geen neukpartij jongen ? Wat is dat voor een mietje die gast. Met zijn wijven gedrag ?
Die pisnicht: "Op haar neus, gewoon".
Wat een stel laffe figuren, zeg, vooral die doos met dat knotje.
die daar staan te schoppen zouden ze even flink in elkaar moeten tikken wat een lafbekken die wijven .
Verschrikkelijk dat er 2 knokken, ala, maar dat schoppen van omstanders, beneden elk niveau en die petjes mongool had moeten ingrijpen.
Dit is nou precies de reden waarom mijn dochter op kickboks zit!!!Ze is nu 7 maar als zij straks deze leeftijd heeft weet ze zich wel te weren tegen dit soort tuig!Ze weet dat ze het niet op straat mag gebruiken alleen bij hoge uitzondering!Belachelijk dat kinderen elkaar zo te lijf gaan!De maatschappij verhard.Hoewel ik me soms afvraag of dit in onze tijd ook niet zo was alleen toen bestonden er nog geen mobiele telefoons??Walgelijk hoe die jongen ze staat op te jutten en die andere die dan nog even een schop geven... om te kotsen... straffen die hap!!
Ik vond het nog niet eens zo'n slecht gevecht. De 2 kemphanen gingen redelijk sportief met de situatie om, jammer dat de laffe omstanders (wat tegenwoordig tekenend is voor de heerschende mentaliteit hier in NL) het noodzakelijk vonden om ook mee te doen.
En dan die laffe trapjes, mijn god.. Haal dan in één keer goed uit zou je zeggen..
Het niveau is weer een paar graden gedaald vandaag
c'est la vie
xxr.xs4all.nl/jiskefet/scene/wesp.htm
Ik ben totaal niet "Bijbels" of religieus, maar af en toe krijg ik toch sterk het idee dat een zondvloed helemaal geen kwaad zou kunnen.
-weggejorist-
Geef me 5 min met dat laffe wijf die de kopschoppen uitdeelt!
Die wijven die lafjes tegen het hoofd schoppen hier en daar. Dat zijn de echte bitches. Een beetje proberen mee te doen, gatver. Het zal je dochter maar zijn!
Wat zou het zijn, 1e klas VWO of 1e klas VMBO?
VMBO met uitzicht op een fijne bijstandsuitkering.
Wat zijn de Brabantse wijven lelijk zeg, en dan nog zo'n ophitsende relnicht erbij.
Aan de schand-PAAL met dit tuig!!11!
Vooral die met dat tasje.
necrosis | 25-08-14 | 10:29
(zwaait terug).... Call me babe! ...(wink)
Maar ik mag ervan uitgaan dat GS dit filmpje of in elk geval de link even doorstuurt naar de diverse scholen in Waalwijk? Van mij mogen ze in elk geval de poten breken van die amoebes die in het filmpje staan te kopschoppen. Daarna gewoon rucksichtslos van school sturen.
@dirkieeee | 25-08-14 | 10:20
Volgens mij ben je vergeten je pilletjes in te nemen.
Reacties mijnerzijds blijven vanaf nu uit.
Ga Joris maar pesten.....
*alvast zwaait*
@wakkere_nederlander | 25-08-14 | 09:32
Stoere praatjes veilig achter je toetsenbord.
lol
Met commentaar van Albert Verlinde nog wel. Shownieuws was er vroeg bij.
Fatwabuster | 25-08-14 | 10:09
Mooie en wijze woorden.Vast de boodschap du joure... Maarre heb je wel een zoon?
Gelukkig gebeurt dit soort peop niet op mijn school (denk ik)
dirkieeee | 25-08-14 | 10:20 Knul. Gaat eens vlug naar Dumpert.
-weggejorist-
fuckje | 25-08-14 | 09:59 Bestaat niet.
Dit heeft buiten onze school plaatsgevonden.
-
Was getekend: de school
wat een fucking mietjes, met name die jongen.
@dirkieeee | 25-08-14 | 09:43
Wat geeft jou het gevoel dat ik interesse heb in iemand als jij?
Ik geef de voorkeur aan een echte vrouw als Annabel.
Jij komt niet eens in de buurt.....
Die debiel met dat kut accent heeft geluk dat het niet mijn dochter (ik heb helemaal geen dochters maar dat terzijde) is..... die neukte in ieder geval nooit weer en pist nog heel lang bloed.... grafgast!
-weggejorist-
Ik heb zo,n voorgevoel dat dat jochie voor vanavond ergens huilend ondergedoken zit, ns zijn one minut of fame.
Waar is Regillio Tuur als je m nodig hebt... Die matte ze allemaal halfdood... Ik denk ook die gozer...
Als je haar maar goed zit
Wat een achterlijke (lelijke) wijven die heel laf lopen te trappen terwijl de meisje op de grond ligt! En wie is die gast die zo loopt op te hitsen, wat een laffe lul!
Boeh zo laf.
@Willianus Wortelus"
"Ben op tijd gevlucht. Heb er nog vrienden wonen. Waalwijk gaat compleet ten onder aan de Marokkanen."
@Satria
"ik heb geen marokkaan gezien in dit filmpje
Dat zijn kleinigheden, Satria... het gaat om het idee.
Al dat volk dat er omheen staat en laf mee trapt oppakken en net zo zwaar straffen, lafbekken.
Ik miste 1 omstander die zei... OPHOUDEN NOU !!!
Wat een stel zielenpootjes zeg, en wat vinden die ouders hiervan?
"Op de neus, gewoon op de neus jonge!"
Steek dat ventje in de fik aub.
Tot welke sociale klasse behoort dit?
eerstneukendanpraten | 25-08-14 | 09:53
Moeder alcohol, vader crack. Het maakt achteraf niet uit het strontjong is toch al verpest. Beetje twee vechtende meiden opnaaien en af en toe een trapje-van-heb-ik-me-jouw-daar tegen dat arme hoofd aanslingeren. Ben een echte vent en haal ze uit elkaar. Normen en waarden zijn ver te zoeken bij dit stel onderkruipsels. Tuigh!
Wat zou ik die zeurhomo met zijn tasje graag een linker op zijn slaap geven :@
Gelukkig start het OM binnen twee uur een onderzoek...
"Ben op tijd gevlucht. Heb er nog vrienden wonen. Waalwijk gaat compleet ten onder aan de Marokkanen."
@Williieanus Wortelus
ik heb geen marokkaan gezien in dit filmpje
Satria | 25-08-14 | 09:58
@Satria you are wrong,achter de camera zit het vol met Mocros!!!Nieuwe tactiek van ze,ze vluchten voor de cameras nu!
-weggejorist-
Chapeau, je moeder die teveel alcohol heeft genuttigd tijdens de zwangerschap zal trots op je zijn.
Vuisteraar | 25-08-14 | 09:52
ik dacht meer aan een zuurstof gebrek bij den geboorte.
Het "Happen naar Lucht" is nu het 'Slaan naar de Baas' geworden. *Hiërarchie Perikelen van een bakvis*
Rang (hiërarchie) - Wikipedia
nl.wikipedia.org/wiki/Rang_(hirarchie)
Ik zag op enig moment toch een kans voor diegene die onder op lag, terwijl het mietje de bovenliggende partij 'advies' gaf.
-
Het onderliggende meisje had toen een geweldige kans om de ander zo ongelofelijk hard tussen de benen te schoppen dat haar schaambeen over de maan zou vliegen.
Leuke school, dat Stedelijk Gymnasium Waalwijk.
"Ben op tijd gevlucht. Heb er nog vrienden wonen. Waalwijk gaat compleet ten onder aan de Marokkanen."
@Willianus Wortelus
ik heb geen marokkaan gezien in dit filmpje
Die kerel moet nekschot krijgen.
Die wijffies er omheen moeten ook nekschotjes krijgen. Laf op de grond kopschoppen.
Kopschoppen = nooit done.
wat een irritant zielig kereltje die erbij staat te schreeuwen
-weggejorist-
@Kutwereld | 25-08-14 | 09:43
Niet zeker of jij dit zo bedoelde .....
@eerstneukendanpraten | 25-08-14 | 09:50
Nee nee tegen Geenstijl uiteraard ivm het faciliteren van dit soort geweld. Als het hier niet getoond zou worden, dan zou het ook niet leuk zijn :-).
Heb mijn jeugd doorgebracht in Bork. In de tijd dat Zanddonk, Meerdijk, De Hoef en Bloemenoord nog niet bestonden. Ge ging t spoor over en achter d'n irste zèn waarent ammel boeren.
Ben op tijd gevlucht. Heb er nog vrienden wonen. Waalwijk gaat compleet ten onder aan de Marokkanen.
Vuisteraar | 25-08-14 | 09:52
En teveel roken schijnt ook een slechte invloed op het sperma te hebben...
Misselijkmakend. Maar ik blijf erbij. Dit gebeurde vroeger net zo vaak. Alleen wordt het nu gefilmd en op internet gezet.
Er komt een dag dat er een leeftijdsgrens aan mobiele telefoons met camera e.d. komt. Deze minkukels moet je tegen zichzelf in bescherming nemen. Hebben geen idee dat ze hun eigen leven met één filmpje om zeep helpen.
Geyle neuqseks bijvoorbeeld.
Reinaert | 25-08-14 | 09:39
schuzi ... ik bedank dit maal. Eauk al speelt er een nuclear hormoonbom in den bast noooit maar dan ook never met ... en bakvis!
ik voorziet preblemen [vooral voor mezelf] dus ik loop met een grote boog om een bakvis heen.
Ze krijgt trouwens wel duidelijke instructie, die jongenman met dat kansenparelhoofddeksel zou eens moeten overwegen te coachen in de vechtsport. Wat een talent. Chapeau, je moeder die teveel alcohol heeft genuttigd tijdens de zwangerschap zal trots op je zijn.
-weggejorist-
Wat een armoe. En dat ventje is het meest sneue wijf in dit filmpje.
@De Drent | 25-08-14 | 09:35
En dat ultragay schoudertasje. Echt een valse nicht.
Gruwelijk gedrag. Ik word hier echt onpasselijk van.
Ik neem toch aan dat de sgool maatregelen neemt. Uiteraard alleen tegen diegene die dat filmpje op de internet zette, de rest gaat natuurlijk vrijuit...
-weggejorist-
-weggejorist-
--Iemand, die niet aan de beef deelneemt, maar die af en toe even diegene die op de grond ligt, een trap verkoopt--
Die zit over 20 jaar in het Binnenhof. Type Piet Hein Donner, dus.
OPROEP ...
Dames, Dames en joe piem0lloze frindjes!
KAPPEN NOU!
Omstanders een durven tegen haar hoofd te schoppen als ze op de grond ligt. Hebben geluk dat het mijn dochter niet is!!!
Ik zie daar dus drie hele laffe konijnen.
Zelf niet je handjes vuil maken (die gozer ook niet) maar wel heel tof even een trapje uitdelen aan degene die je ook niet mag.
Allemaal even oppakken en een pak op de broek.
Die omstanders zijn weerzinwekkend. De bitchfight kon er mee door maar ik ben tegen geweld.
Dat zoveel treurigheid in één filmpje past hè. Ongelofelijk. Allemaal voor eeuwig met je puistenkop op de interwebs.
Dat het maar een zwaar schooljaar mag worden.
Opvoeden is er volgens mij niet meer echt bij tegenwoordig. Wat een laf groepsgedrag. Ben dit soort tuig helemaal zat.
Teringwijven die er omheen staan en die laffe herder die ook nog even een paar trappen geeft en instructies staat te geven. Ik zie dit soort dingen nou nooit eens live gebeuren. Dan zou ik heel graag even willen ingrijpen door dat ventje tegen de vlakte te slaan en die meiden uitelkaar te halen.
Inderdaad grote kans dat deze snollen over niet al te lange tijd met een of meerde mokkababys in de bijstand zitten.
@Kutwereld | 25-08-14
Zomaar een oefeningetje van het VMBO;
1 Wijf
2 Wij...
De jeugd, onze toekomst.
Als buitenstaander natrappen als iemand al op de grond ligt.
Dan ben je geschikt voor de politiek.
-weggejorist-
Zie die domme wijfen een beetje schoppen...
VMBO typetjes
En ik zal de brandende vraag van iedereen over herro maar gelijk beantwoorden:
Nee,Dirkie zou ze NIET doen!Ten eerste te jong en ten tweede tokkievolk,daar gaat kleine Dirkie van krimpen ipv steigeren!
Dan zou ik eerder @@necrosis doen.. Beetje behaard maar,na wat ik heb gehoord van mede GS ers,wel leuke roze billetjes...;-)
Dat ventje met die pet zouden ze preventief moeten castreren.
Dit zijn nou echte domme wijven. Over een jaar of wat zitten ze zonder vent thuis met 2 kinderen en een uitkering. En maar klagen hoe slecht ze het dan wel hebben. Tokkies
Vuist! Je kan toch slaan, je hebt je hand vrij. Volgens mij zitter er een paar op het bankje voor kantoor van de rector nu.
O en een flinke HALT-straf in het weekend ernaast.
Erg ongemakkelijk om te zien :s
Ik hoop dat hun ouders dit zien.
Het joch dat de boel staat op te fokken is zwakzinnig zo vermoed ik.
Als je zoiets van een afstand ziet gebeuren dan ren je er toch onmiddelijk op af!?
Vreselijk zeg.....................
Erg triest dit. Eén tegen één is een gevecht. Met z'n allen tegen één is pesten. Keihard aanpakken die klootzakjes die staan te trappen tegen iemand die op de grond ligt. Rest van het schooljaar iedere dag tot sluitingstijd kauwgom laten krabben.
Als twee meiden willen 'vechten', doe het dan in bikini in een modderbad.
Wat jij, Kaas?
Kansloos tuigh, opgroeiend voor galg & rad en Onze Lieve Vrouwe van de Eeuwigdurende Bijstand. Tenzij de weldenkenden onder ons hen Preventief Ruimen dan wel Correctief Euthanaseren. Al zal dat er wel weer niet van komen zolang we nog geen kalifaat in huis hebben maar het met Ivo "Gebakken Lucht" Opstelten moeten doen.
Hormonen? Mooi spul. Doe er dan ook iets leuks mee. Geyle neuqseks bijvoorbeeld.
Dat hele kutdialect komt me al de strot uit.
die wigger mag heel blij zijn dat dat niet mijn dochter is...
Die grietjes .. en ja die jongen die het deed is nog minder dan die grietjes .. die er om geen staan en een beetje tegen haar hoofd schoppen! Wat zijn jullie een stel laffe achterlijk baby's.
Niet eens zelf een gevecht aangaan, maar trappen en snel weglopen. Hoop van harte dat jullie een kut leven krijgen, wat jullie waarschijnlijk ook krijgen met deze instellen.. TUIG ALLEMAAL!
@necrosis | 25-08-14 | 09:33
Ja
www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/werke...
Wat loopt die ene gast er ook verschrikkelijk bij in zijn pyjama en met petje op.
Ordinair volk. White trash.
Waalwijk staat er trouwens weer mooi op vandaag.
Dit bericht ook van vandaag uit Spitsnieuws.
www.spitsnieuws.nl/archives/binnenland...
2 lichtgetinten, what's new...
Zijn dit de toekomstige volwassenen van Nederland?
Gaarne gehele groep oppakken en keihard afstraffen.
Het lijkt wel of die twee meiden niet eens willen vechten.
Maar wat een laffe omstanders! Een beetje schoppen tegen iemand die op de grond ligt.
En wie is die miet die ze ophitst?
Als ik dat ventje tegen kom is hij nog niet jarig!
REAGEER OOK