Hamas: "Jullie kunnen het dak op. Allemaal"
Disclaimer. Dit is een IDF-filmpje. Dus baarlijke propaganda, smadelijke laster en overige leugens uit zionistische hoek. Dat gezegd hebbende blijft het feit dat bovenstaande meneer de Gazanen oproept om het dak op te gaan teneinde bommen te koppen. Let wel: op Al-Aqsa TV, wat weer een baarlijke propaganda-zender is, met smadelijke laster en overige leugens uit terroristische hoek. Kortom: een nieuwe week met Hamas-raketten, IDF-bommen, fake fotoos, hashtags en boze mensen op de sociaal media. Nieuw: hun hebben nu ook gewapende drones. We hebben er zin an!
Reaguursels
InloggenRussells Teapot | 14-07-14 | 13:41
Ja, je hebt gelijk. Als Rutte roept dat we het dak op moeten, ben jij de eerste die gaat...... toch?
Dan moet je ook niet zeiken dat het oooooooh zooooo oneerlijk is.
Drones? Of gewoon een quadcopter? Ik kan me niet echt voorstellen, dat de Hamas over 'echte' (schietende) drones beschikt.
Hun? Echt?
@Maria.1 | 14-07-14 | 19:23
Lees Wiki: Dubbele Nationaliteit. Lees hoe de wereld van, dubbele nationaliteit in elkaar steekt.
Soms schijnt het niet te kunnen, omdat je niet zomaar iemand statenloos mag maken.
Lees de tegels van mij en andere reaguurders, waar voorstellen worden aangedragen om het 2 paspoorten 'probleem' evt. aan te pakken.
@h65485665 | 14-07-14 | 16:50. Ja afschaffen dat dubbele paspoort. Is geen discriminatie/racisme want men mag zelf kiezen welke nationaliteit. Wat is er op tegen?
@mom van avezaath | 14-07-14 | 13:53. Alsjeblieft:
www.jomjom.nl/index.php/nederland/87-p...
@ Wonderful-Life | 14-07-14 | 18:03
Daar zijn tegenwoordig wel goede medicijnen voor, hoor.
En het gaat ook niet alleen om Hamas en Islamic Jihad, maar ook afdelingen van Fatach doen mee of claimen in elk geval raketaanvallen. Fatach - je weet wel - de partij van Machmoed Abbas, de zogenaamde "Peace Partner" van Israel:
elderofziyon.blogspot.co.il/2014/07/th...
-weggejorist-
@Hobbykip | 14-07-14 | 11:40
Inderdaad, ze willen zelf heel graag dood gaan, en het liefst door een kafir, zodat ze naar de 72 hoertjes van meneer de pooier Allah kunnen gaan. En de kafirs gaan ze dan vanwege zelfverdediging en in het belang van de wereldvrede een handje helpen, en is het weer janken en ies nie goe want zielug en rassies enzo.. Nou, ze zijn echt Schizofreen hoor, die moslimterroristen en hun sympathisanten.
Schizofrenie:
Schizofrenie (gespleten geest; σχίζω schizo, φρενός phrenos) is een psychische aandoening binnen het schizoïde spectrum. Het wordt gekenmerkt wordt door een verslechtering van denkprocessen en door slecht emotioneel functioneren. Deze aandoening openbaart zich meestal als gehoorshallucinatie, paranoïde of bizarre wanen, of onsamenhangend denken en spreken en gaat samen met slecht functioneren op sociaal vlak.
De symptomen worden meestal voor het eerst zichtbaar bij jongvolwassenen (tussen het 15de en 30e levensjaar) en heeft wereldwijd een prevalentie van ongeveer 0,30,7%. De diagnose wordt gesteld op basis van geobserveerd gedrag en de door de patiënt gerapporteerde ervaringen.
Een belangrijk kenmerk is dat er tijdens het verloop van de ziekte minimaal eenmaal een psychotische episode is opgetreden. Doorgaans komen deze episoden vaker voor. Ze gaan gepaard met een afwijkende beleving van de werkelijkheid .... Bron: nl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenie
Links Nederland was altijd anti-Israël
Links Nederland is pro Hamas
Uitroken dat nest van addergebroed. Wie dit satansgebroed ondersteund is zelf schuld
De Hamas is een bende van massamoordenaars
@Kaas de Vies | 14-07-14 | 11:34
De zogenaamde Palestijnen zijn ook sneu en zielig. Zo op de manier van Volkert G, Sytze V. e.d....
@Maria.1 | 14-07-14 | 12:26
Dubbel paspoort? Komt me heel vaag bekend voor.
@malin | 14-07-14 | 12:31
ISDN
al aqsa tv subjectief, geenstijl is objectief zeker
@Kaas de Vies | 14-07-14 | 11:34
Toch wel wat... Ze blazen ze op (indirect)...
Hoe meer fascistoïde zandhappers op die daken hoe beter. De leiders van deze Allah-oe-akbar-roepers zouden natuurlijk ook gewoon zelf op het dak gaan staan, maar dat zal wel haram zijn of zo.
Aanvulling: Ik ben helemaal niet pro Israel want ik moet niets van ze hebben maar waar jullie mee bezig zijn,daar klopt niets van.
Hamas!! Moordenaars? Als je je eigen mensen oproept om op daken te gaan staan tijdens bombardementen om zo de sympathie van de rest van de wereld te verwerven ben je volgens mij niet goed bij je hoofd. Waarom bouwen jullie niet gewoon schuilkelders onder jullie huizen. Om maar zoveel mogelijk medelijden op te wekken? Ik heb hier maar een opmerking voor.... jullie zijn een ongelooflijk stelletje lafaards om je op zo'n manier achter vrouwen en kinderen te verschuilen.
@milky bar | 14-07-14 | 15:01
Ja, waarbij democratie een middel is tot het doel nl. islamitische dictatuur dus die democratie zijn ze ook aan het afbreken....
Maarja in het land der blinden dus Turkije steekt er inderdaad bovenuit...
Er is geen oorlog zonder burgerslachtoffers. Palestina begint dus doei, niet gaan janken nu. Erg voor die kinderen enzo maar dat bloed kleeft volledig aan de eigen Hamas.
NorbertausWuppertall | 14-07-14 | 14:36
Dergelijke discussies zijn zinloos. Af en toe een blik werpen op een Hamas-gezind forum leert je hooguit dat ze allemaal de Palestijnen steunen, Israëliërs zionisten noemen en dat de dieper liggende wens is Israël van de kaar te vegen. Het gaat ze alleen maar om oorlog en uitroeien. Dat het een Turks forum was, is des te schrijnender, omdat Turkije in de NAVO zit en eigenlijk aan 'onze' kant zou moeten staan. Immers, Israel is het enige democratisch bestuurde land in de regio en voert geen oorlog om andere volken uit te roeien, alleen om zich te verdedigen tegen moslimterroristen.
Ja, de burgemeester is een mietje
Ik ben benieuwd of er wat gebeurt na de aangifte, waarschijnlijk niet
-weggejorist-
Er word aangifte gedaan tegen de organisatie van de anti israël demo
www.joodseomroep.nl/aangifte-tegen-ant...
Misschien de buren van het eigenlijke doelwit waarschuwen?
Gisteren had ik een discussie op de facebookpagina van DutchTurks. Daar stond een haatspeech van tijdens die verderfelijke Hamas demonstratie in Den Haag. Ik werd gelijk voor zionist en Hitler 2 uitgemaakt. Ik nodig u allen uit om daar ook uw bijdrage te leveren aan de discussie, zullen de ratten leuk vinden!
@Desmoulins | 14-07-14 | 13:17
Op twitter zei iemand: "Stel je voor dat Nederlanders een volle moskee zouden belagen en leuzen zouden scanderen omdat in Syrië christenen worden afgemaakt"
Maar daar zijn wij dan weer te "beschaafd" en te laf voor.
Misschien kan tuinman Rob wat dakterrasjes gaan aanleggen? Met boel veel stoeltjes...
desmoulins
het is vandaag le 14 juillet. Plus minus 4000 man voet- en ruitervolk waaronder een paar honderd légionnairs, 300 tanks etc begeven zich over de Champs Elysées. Je zou wensen dat de 14e juli zaterdag had plaatsgevonden dan had de troepenmacht linksaf kunnen slaan naar de Marais om de Arabische horden bij de Synagogen weg te rammen.Maar ja,ook Hollande weet zich gegijzeld door het mohamétisme, er zijn in la douce France reeds vijf miljoen mahométans. vrnl uit de Maghreb.En wij? Wij blijven maandelijks duizenden moslims verwelkomen onder het mom van asiel. Een wereldwijde strategie van islamisering is gaande. De Colijnen onder ons sluiten de ogen en gaan 's avonds rustig slapen, tant que ça dure...
@mom van avezaath | 14-07-14 | 12:29
Lol, ja dat heb ik gisteren gelezen, en toen lag ik dubbel, muahahaha... elke keer weer bewijzen die moslimterroristen en hun sympathisanten dat ze ontzettend dom en achterkijk zijn! Ze zijn het lachertje van de wereld geworden ;)
36 kinderen doodgebombardeerd, een beetje onevenredig geweld of niet?
ITEACHYOU | 14-07-14 | 12:25
Sterkste wapen van Palestijn is de baarmoeder sprak multimiljonair Arafat, onderwijl alle oplossingen van het conflikt torpederend.
#team IDF natuurlijk, place your bets !
El-tjipo | 14-07-14 | 13:13
Nee, u lulde zeker niet uit uw nek, ik heb het op een andere site gelezen en nog specifieker, dat wij vanaf mei maandelijks betalen aan Hamas, de Nederlandse belastingbetaler. Helaas, kan ik deze link niet meer vinden.
mom van havezaath e.a.
vergeet niet dat er een grondige anti-Israëllobby bestaat binnen de clubs vsn NGO's. Het protestante ICCO, het katholieke Cordaid, het godsdienstneutrale Oxfam Novib ( hoewel mw. Karimi was Mudjhedinni)en het roomse IKV-Pax(Christi , zij allen ageren tegen Israël. Zo kun je ij dhr. J. Gruyters (directeur IKV) leren hoe je een protestbrief naar de ambassadeur van Israël kunt schrijven. Gezamenlijk vormen zij het UCP, United Civilians for Peace ( in wezen UC against Israël). So far so good ware het niet dat deze clubs jaarlijks met honderden miljoenen euro's gesubsidieerd worden door de Overheid o.a. voor deze praktijken, men beschouwe hun jaarverslagen. Kortom, er is geen keuze, de gewone Nederlander als belastingopbrenger betaalt gewoon mee aan de hetze tegen de Staat Israël.
Voor wie het nog steeds niet duidelijk is wat Hamas wil:
www.youtube.com/watch?v=vFDX_cdwbB0
en waarom de "vredes-onderhandelingen" niet zullen lukken:
www.youtube.com/watch?v=y2m_gy-rD_s
Maar verder natuurlijk hartstikke aardige mensen, die Hamas.
@ITEACHYOU | 14-07-14 | 12:25
Het hele punt van dit artikel is dus dat dat de schuld is van Hamas, niet van Israel, en dat het hoge slachtofferaantal dus niet ligt aan "onevenredig geweld," maar aan het inzetten van menselijke schilden.
Jij bent niet een van de slimsten blijkbaar.
Briljante logica weer. Israel kan nu met recht claimen dat een waarschuwing vooraf meer slachtoffers maakt. Dus waarschuwen ze niet meer. Suc6 daar..
Massada zal nooit meer vallen!
"en ik wil niet dat onze samenlevingen door hun worden besmet."
Dat zijn ze al lang.
@matrixbluepill | 14-07-14 | 12:48
Zelfs synagoges, al was dat al even het geval.
Opvallend dat men hier helemaal geen aandacht aan wenst te besteden.
hosted.ap.org/dynamic/stories/E/EU_FRA...
www.jpost.com/Jewish-World/Jewish-News...
Pleur die Fatima Elatik en Greta Duisenberg 's ff op dat dak. Doen ze tenminste wat nuttigs...
@matrixbluepill | 14-07-14 | 12:48
Angstaanjagende beelden.
Zijn er wel erg veel, moeilijk voor de politie om op te treden, als er 1 demonstrant de pijp uit gaat leggen ze Parijs in de as.
Niks aan te doen dus, of het leger laten komen en hele zooitje afschieten, en dat mag niet.
Zie het somber in.
@Desmoulins | 14-07-14 | 13:17
actie*
In de Parijse banlieues is de vijfde colonne ook in actoe gekomen. Toekomstmuziek voor ons land...
news.yahoo.com/clashes-paris-thousands...
@De Koreaanse Slet | 14-07-14 | 12:37
www.nu.nl...
Maria.1 | 14-07-14 | 12:42
Dank je maria
voor sommigen mensen is het moeilijk te geloofden vandaar dan de vs alles bespioneert hier in de eu en dan vinden ze het nog gek ook de eu leiders Maar ja die zijn massaal pro hamas
@ITEACHYOU | 14-07-14 | 12:25
Hoe zou het gelopen zijn wanneer Hamas en de Palestijnse bevolking had ingezet op verdediging (zoals iron dome) ipv inzetten op terreur? Wat valt er te zeggen over een volk dat zich alleen wil verdedigen?
-weggejorist-
De Treinende Rechter | 14-07-14
"Arme welwillende bevolking zo zitten er dus massa's gevangen tussen twee kwaden".
Die arme bevolking heeft Hamas destijds zelf gekozen.
@LeakyLeak | 14-07-14 | 13:04
Ja vreselijke westerse propaganda... Gelukkig lopen ze oa dankzij de wil van Allah lichtjaren achter wbt ontwikkeling,technologie en beschaving.
Dit is ook zo een zionistisch propaganda filmpje. Alsof aanhangers van de religie van de vrede daadwerkelijk zullen juichen bij het zien van dit soort terreur www.liveleak.com/view?i=059_1405249805...
Historische conclusie
Het blijkt dat moslims eerder verlicht waren dan de westerling .
De elitaire westerling heeft dat al door. En leidt zijn volkeren van de democratie weer terug naar de vredelievende godsdienst die het ontsporen van ratio,cq democratie , feilloos in de peiling hebben.
Met geen dank aan mijn westerse Fuhrers.
Palestijnen en israeli's beiden schoften. het zou beter zijn als de een de ander uitmoordde zodat er niks van overblijft. Maar als er dan toch één partij moet winnen... dan maar liever de israelis
matrixbluepill | 14-07-14 | 12:48
Dank voor de link en nee dit mogen wij niet (meer) weten! Er zouden er nog eens veel meer mensen wakker kunnen worden. Zo blijkt het ANP ons allerlei onbetrouwbaar nieuws voor te schotelen wat dit conflict betreft.
Kloof2012 | 14-07-14 | 12:45
Klopt, ik formuleerde het niet goed.
In (Noord-)Afrika en in het Midden-Oosten heb je ook mensen die een gewoon leven willen. Maar die tribale volkeren herbergen ontstellend losgezongen elementen die niet zomaar een beetje gek zijn; ze zijn echt knettergek, hongeren naar bloedvergieten en chaos, en slepen hun omgeving in hun val mee. Die volkeren zijn er in al die eeuwen niet in geslaagd deze bendes (terroristen en rebellen) tot bedaren te brengen, en ik wil niet dat onze samenlevingen door hun worden besmet.
@vraagstaart | 14-07-14
"ik gooi mijn kind voor een auto en geef dan de automobilist de schuld"
Jij begrijpt niets van Hamas. Het is:"Ik zeg een ander zijn kind voor een auto te gooien en geef dan de automobilist de schuld"
Het ware veel beter geweest als de palestijnen hadden aangedrongen op één staat
www.youtube.com/watch?v=en-liwDGzaw
Als Belgie raketten op Rotterdam afschoten, dan zouden wij ook Antwerpn binnentrekken.
LangeTijdGeleden | 14-07-14 | 12:41
Gebeurt regelmatig. Er is pas nog een Palestijn gearresteerd die kinderen wat geld had gegeven om op een kritiek punt te gaan kloten. De Israelische sluipschutters hadden het door en hebben de Palestijn ingerekend; hij stond om de hoek klaar met een camera.
Er zijn walgelijke mensen onder de Palestijnen, die iedereen in hun val meeslepen.
Over gewelddadige anti Israëlische rellen in Parijs horen we niets over in het nieuws. "Gewone" Franse Joden worden gemolesteerd alsof ze de vijand zijn.
pamelageller.com/2014/07/muslims-fireb...
malin | 14-07-14 | 12:24
Van mij hoeven ze niet westers te worden hoor. Maar een vreedzaam bestaan, voedsel voor je eigen bevolking op de korte en lange termijn, iets van een samenleving opbouwen... Is dat typisch westers? Lijkt me niet.
Maria.1 | 14-07-14 | 12:26
Helemaal mee eens. Maar Israël gaat binnen 24 uur Beit Lahya aanvallen, daar ligt bijna de helft van de langeafstandsraketten opgeslagen en 17.000 inwoners zijn al gevlucht, ondanks de oproep van Hamas om vooral toch te blijven. Burgerslachtoffers bekt zo lekker, vinden ze (Hamas dus)! Hoe je dit als normaal mens nog kan verdedigen, is mij een raadsel.
@De Koreaanse Slet | 14-07-14 | 12:37
www.nu.nl/politiek/2553159/palestijnse...
Jamaar hoe kijk je dan je soaps omdat er geen stroom meer is omdat je buurman een raket heeft afgeschoten. Drama van de hoogste plank.
Was trouwens toch al langer bekend dat Hamas vrouwen en kinderen 'Designated Targets' in joegen zodat ze achteraf konden filmen hoe 'barbaars de Joden wel niet zijn' ofzoiets?
Zo'n man moet zelf het goede voorbeeld geven.
Wordt het schone water ook niet door de Joden geleverd? Dan zie ik een snelle oplossing.
LangeTijdGeleden | 14-07-14 | 12:35
Spuit 11
Ik hoop zo dat er nog veel meer martelaars bij komen. Dat er nog meer richting zandbak vertrekken, dat soort mensen moet je niet tegenhouden die moet je juist laten gaan maar dan vooral nooit maar dan ook nooit meer terug laten komen. Weg is weg en anders een klein privé legertje er op loslaten om verzekerd te zijn van hun martelaarschap.
@El-tjipo | 14-07-14 | 12:32
Oh ja joh. Is dat zo?
"Hamas has been included in the black list of EU-designated terrorists groups since 2003"
Volgens mij valt het kabinet als blijkt dat Frans Timmermans geld overmaakt naar Hamas. Doe eens je bron onthullen. Of lul maar slap uit je nek?
IDF: Kom van dat dak af... Ik waarschuw niet meer...
Voetbalfinale redt mensenlevens; Hamas schiet eigen stroomtoevoer aan flarden
.
"Meer dan 130 raketten heeft Hamas gisteren afgevuurd op de Joodse staat. Intussen staat de dodentol aan Palestijnse zijde op ca. 170 mensen waarvan meer dan 100 terroristen en hun leiders. Dat belet de Westerse persen niet om precies het tegenovergestelde te beweren.
.
Meer dan 130 raketten heeft Hamas gisteren afgevuurd op de Joodse staat. Intussen staat de dodentol aan Palestijnse zijde op ca. 170 mensen waarvan meer dan 100 terroristen en hun leiders. Dat belet de Westerse persen niet om precies het tegenovergestelde te beweren."
.
brabosh.com/2014/07/14/pqpct-x7w/
malin 12:22
ik deel uw mening volledig aangaande dhr.van Agt. Men zou de man tegen zichzelf in bescherming moeten nemen en hem geen podium meer moeten bieden zowel letterlijk als figuurlijk.
@@Israël moet gewoon de stroom- en gasleveranties stoppen!
Tis toch van de gekke dat je je vijand energie levert!
kwark001 | 14-07-14 |
Het kan nog gekker belasting betaler betaal de lonen van de hamas ambtenaren dankzij Frans Timmermans
h65485665 | 14-07-14 | 12:30
Als je kankergezwellen hebt, zegt je arts niet: "Maar de rest van je lichaam is gezond, hoor."
@Maria.1 | 14-07-14 | 12:23
Ook al eerder vermeld: Het merendeel van de moslims willen gewoon net zoals wij, huisje, boompje, beestje.
kwark001 | 14-07-14 | 11:35
De stroom is al geregeld;) Deze heeft Hamas ZELF kapotgeschoten met een raket.
ITEACHYOU | 14-07-14 | 12:25
Ik was nog de vermoorde kinderen in Syrië, Libië, Egypte, Irak, Soedan, Algerije en zo aan het tellen.
Wat versta jij onder onevenredig geweld? Als er Joden bij betrokken zijn?
De Islamitische agenda blijft bezig de beschaving kapot proberen te stampen.
De beschaving is helaas veel te beschadigd en te beschaafd om dit provocatie gedrag een halt toe te roepen.
Israël is de eerste die wakker lijkt te worden, nu de rest van de beschaving nog.
@ITEACHYOU
Wie is er weer eens begonnen?
@ITEACHYOU | 14-07-14 | 12:25. Inderdaad. Wat een rotzakken die Hamaslieden he?!
@ITEACHYOU | 14-07-14 | 12:25
Helaas geeft Hamas geen ruk om de leeftijden van de mensen die ze het dak opjagen, of als menselijk schild gebruiken. Oh wacht, ze geven er wel om, hoe jonger, hoe beter.
@h65485665 | 14-07-14 | 12:24. Nee, niet moeilijk. De overheden moeten paal en perk stellen. Geen dubbel paspoort. Loyaliteit aan het land waarin je leeft en ook die normen en waarden respecteren. Een demonstratie zoals in Den Haag had NOOIT toegestaan mogen worden! Slappe hap hier; bah! Maar rij geen 2km te hard...
36 kinderen doodgebombardeerd, een beetje onevenredig geweld of niet?
Kloof2012 | 14-07-14 | 12:14
Je bedoelt dat ze westers moeten worden ipv oosters. That's never gonna happen.
Wat ook niet gaat gebeuren - en dat is van hetzelfde laken een pak - is dat wij van mening veranderen en ons oosters gaan gedragen. Dan moorden de Groningers de rest van de Nederlanders uit om het aardgas en zo - van die dingen.
Zo zijn wij niet. En de Arabische volkeren zijn niet zoals wij.
@Maria.1 | 14-07-14 | 12:14
De situatie is heel erg moeilijk op te lossen.
@h65485665 | 14-07-14 | 12:11. Dit keer ben ik het wel met je eens. Burgers zijn altijd de klos inderdaad. Als die verrekte Hamas weg is, zullen ook de Palestijnse burgers het beter krijgen.
Jan Boule | 14-07-14 | 12:11
Vergeet Van Agt. Die is dat pad ingeslagen, en hij staat met één been in zijn graf. Terugkomen op zijn woorden zit er niet meer in, dan zou hij moeten toegeven dat hij een stuk van zijn leven heeft vergooid. Dat is iets wat een mens op het randje van de dood niet kan opbrengen. Hem resteert niets anders dan blindelings doordrammen. Het gaat hem namelijk allang niet meer om de Palestijnen of de Joden - het is een persoonlijke kwestie geworden, al heeft hij dat zelf niet eens door.
Hieruit valt een wijze les te trekken; dat extremisme zoals bij Van Agt (en zijn heulende moslimvriendjes) funest is, en dat het de wereld alleen maar lelijker en wanhopiger maakt.
Blabla wat willen ze Nou? Zou als Palestijn heftig gaan twijfelen aan de wil van Allah. Alles voor het paradijs schijnbaar... Go Israël.
Na die knock on the roof weet een mohammedaanse martelaar i.i.g. wel *wanneer* hij op het dak moet gaan staan. Helemaal prima zo, dan zijn die zelfopofferingen tenminste effectief en blijven er vanzelf minder van die plofmafketels over en zo lang het DAAR in plaats van HIER gebeurt, ben ik tevreden.
Nu die Paleswastika-demonstranten nog die kant op. Goed voorbeeld doet goed volgen toch...
Als je ziet wat Israël uit droge woestijn heeft opgebouwd, in de periode dat Palestijnen alleen maar boehoe aan het roepen waren; val je stijl achterover.
In plaats van vechten zou Hamas zich eens achter de oren kunnen krabben, gereedschap op pakken en aan de slag te gaan met het bouwen van een samenleving die niet gestoeld is op haat en geweld.
@h65485665 | 14-07-14 | 12:00. Of in Berlijn:
www.berliner-zeitung.de/polizei/salafi...
Niets aan de hand joh. In welk moslimland ligt Berlijn ook al weer?
Beetje als Argentijns voetbal die tactiek.
Reactie Israel: "We bellen!"
Het is al een paar keer gemeld
www.youtube.com/watch?feature=player_d...
Goede tactiek. Hadden ze dit maar in Rotterdam gedaan...
De heer mr. D.van Agt ziet in Hamas de legitieme gesprekspartner om het probleem op te lossen immers de Gazaanse bevolking heeft Hamas op democratische wijze aan de macht geholpen. In haar statuten staat onverwijld vermeld dat de Staat Israël van de aardbodem dient te verdwijnen.Anti-semitisme is tegen de mens gericht, anti-zionisme tegen de Staat Israël. De heer van Agt, die adept is van de oude liturgie binnen de katholieke kerk heeft als lievelingsgebed "Judaei Perfides" ,"de doortrapte joden". Dit gebed is door het 2e Vaticaans Concilie geschrapt in 1965. De oud-katholieke kerk heeft een verleden waar anti-semitisme niet bepaald een bescheiden rol heeft gespeeld. In 1492 , na de Reconquista ( het uit Spanje verdrijven van de mohammedanen, dit duurde van 711 tot 1492) werd door de katholieke kerk de joden te verstaan gegeven Spanje te verlaten of anders de zegeningen te ondergaan van de Inquisitie. Velen van hen kwamen via Portugal naar ons land alwaar zij bijdroegen aan onze welvaart tot op heden. In dit licht bezien, d.w.z zijn virulente katholicisme , moeten we het anti-Israël geneuzel van de 83-jarige heer van Agt op Joop e.v. maar over ons heen laten gaan.
@Maria.1 | 14-07-14 | 11:55
Ik heb het reeds vermeld: De propaganda, dus eenzijdige informatie, draait natuurlijk op volle toeren. De situatie is heel erg moeilijk op te lossen. Net als bij alle conflicten/oorlogen zijn de meeste slachtoffer, burgers.
neutron | 14-07-14 | 11:59
Dat weet ik, dat is het punt juist. Zelfs Gandhi, de alom vereerde Gandhi, slaagde er niet in deze partijen te laten samenleven.
Wij in het westen, en al helemaal in het warme luilekkerlandbadje Nederland, zijn er ook niet in geslaagd om de islamitische woestijnvolkeren tot bedaren te brengen.
Er zitten té veel elementen in dat volk die hongeren naar geweld, chaos en bloedvergieten, en ze zijn niet in te tomen.
Dat besef moet beslist op zeer snelle termijn tot effectief beleid leiden in het westen, anders gaat het hier op de islamitische Arabische wereld lijken, waar ze ook niet in staat zijn hun bloeddorstige, wrede gekken in toom te houden.
scuzi ... ik was maar een eenvoudige potloodpuntbewaarder. Toen mocht ik ff pennen komen likken en nu dit ... Ik moet akelig doen tegen diegeen die akelig is tegen mij: OMDAT IK ZIJN HEILIGE VRINDJE NIET ZIET! {liever draai ik me om en denk: Fuck You Too my man. but this besides the point]
Amai!
Zou toch wel prachtig als dat die woordvoeders één keer het goede voorbeeld geven op zo'n dak en dit dan filmen.
@Maria.1 | 14-07-14 | 11:52
Heb ik op PowNews gelezen. Lekker toestand daaro. Dan blijven wij liever hier, toch?
malin | 14-07-14 | 11:55
Ho ho!
Gandhi was juist TEGEN de scheiding van moslims en hindoes.
De scheiding gebeurde toch, maar alleen omdat de moslims een eigen shariastaat wilden, genaamd Pakistan.
De vuile oorlog van Hamas: eigen volk opgeofferd als menselijk schild.
.
brabosh.com/2014/07/13/pqpct-x7r/
En evengoed komen joden vanuit de EU rond de 6000 jaarlijks naar Israel omdat raketten minder erg zijn dan de aanstaande pogroms door de moslims en aangemoedigd door de door u gekozen politici in Europa wat een schande!
Dit is inderdaad de strategie van de Hamas. Goed dat GS de bewijzen toont, nu de NOS nog.
"Wat wil Hamas? Ze maken er geen geheim van: de stichting van een wereldwijde islamitische heilstaat. Om die te bereiken, moeten de Joden, christenen en de ongelovigen gedood of op zijn minst onderworpen worden.
.
Als Gaza niet continu geweld zou uitoefenen, zouden er geen blokkades zijn, geen handelsbeperkingen. Maar Hamas kan niet anders. Hamas is een antisemitische beweging die op Joden moet jagen. Desondanks laat Israël ook nu honderden trucks tussen Gaza en Israël heen en weer rijden om voedsel en goederen naar Gaza te brengen. Zieke Gazaanse kinderen worden ook nu nog naar Israëlische ziekenhuizen gebracht. Vreemde types, die Israëliërs."
.
www.dagelijksestandaard.nl/2014/07/ham...
Gaza 1967: 300.000 inwoners
Gaza 2014: 1.800.000 inwoners
Dus ja, dan krijg je heel wat gefrustreerde jongemannen...
malin | 14-07-14 | 11:55
ik van flauw van bloed. [vooral van mezelf] hoe dan deze?
Afgaande op de berichtgeving in de Nederlandse media over het midden oosten lijkt de rust teruggekeerd in Syrië en Irak.
@h65485665 | 14-07-14 | 11:51. Hier een goed stukje voor je:
www.telegraaf.nl/binnenland/22852345/_...
Centauri3 | 14-07-14 | 11:49
Ik wil ook dat wij blijven wie wij zijn. Maar met de islamitische woestijnvolkeren in ons midden is dat onmogelijk. Sorry voor het deel dat er wat van wil maken, maar ze herbergen een té hoog percentage ontregelende klootzakken, en die slepen iedereen mee in hun val.
Ik pleit voor een scheiding als onder Gandhi. Moslims en niet-moslims uit elkaar.
@h65485665 | 14-07-14 | 11:51. Israël zal wel moeten anders is dit haar eigen ondergang.
Israel heeft ook zo'n pakkende kreet: 'Fuck de kritiek, we gaan door.'
Libanon schiet nu ook al op Israël. Een oorlogsdaad! Waar is de VN?! Te druk met Zwarte Piet?
Kan die Gaza strook niet eens met de grond gelijk gemaakt worden?
Hamas is niet te vernietigen tenzij je ze werkelijk fysiek elimineert.
Het wordt eens tijd, allahverdommohammed!
willen we die krankzinnige lui overleven.
malin | 14-07-14 | 11:46
ik weigerT een balkonschaapslachter te geworden om deesch gebruiken van dit volk te na te komen ...
Ik wacht nog steeds op een weerwoord van Van Aartsen; hoe hij het heeft kunnen laten gebeuren dat er gedemonstreerd werd met hakenkruizen. En op het aftreden van Elatik. En op opheldering van Rutte.
Ah, is Peter Koelewijn al onderweg (leeft die eigenlijk nog wel?)
Wel alleen vrouw en kinderen op je dak zetten natuurlijk. Zelf kun je gewoon aan het zwembad in een vijfsterrenhotel in GAZA rondhangen: www.almathaf.ps/hotel
Dat is door de EU betaald, dus dat zal het IDF wel heel laten.
Peter Koelewijn
Centauri3 | 14-07-14 | 11:43
Is al zo vaak gedaan. Helpt geen zak.
De islamitische woestijnvolkeren hebben een onevenredig hoog aandeel haatverslaafde bloeddorstige gekken in hun midden, die alles ontregelen op de meest bloederige, wrede manier.
Wij stellen ons straks precies hetzelfde op als de Israëliërs, willen we die krankzinnige lui overleven.
Hamas heeft de burgers gevraagd het dak op te gaan. Een AK47 tegen de ruggegraat doet in zo'n geval wonderen qua overtuigingskracht.
Beesten zijn het. Het moet nu maar eens afgelopen zijn daar met dit gedoe. Ik zeg IDF oprollen die hele ellende-strook en die mensen gaan maar ergens anders wonen, want ze gedragen zich niet. Is heel normaal: als mijn buurman zich aso gedraagt wordt ie ook zijn huis uit gegooid.
www.youtube.com/watch?v=YhxaIZtG8f4
Fred Bastiat | 14-07-14 | 11:41
Kinderen hebben bij Palestijnen geen schijn van kans. Ze worden de dood ingejaagd, of ze worden gehersenspoeld tot moordmachines cq haatdoeken.
Berlin prayer house unites Jews, Christians, Muslims
www.timesofisrael.com/berlin-prayer-ho...
dat kunnen die gasten in ISraHell toch ook organiseren.[als dit al niet al gebeurd is laatstelijk]
Hobbykip | 14-07-14 | 11:40
Toch doen ze dat - janken om doden terwijl ze juist mensen de dood injagen.
Ofwel, we moeten streven naar een oplossing zoals onder Gandhi: het scheiden van moslims en niet-moslims.
Als moslims met elkaar in vrede willen leven, best. Willen ze elkaar de hersens inslaan, ook goed. Moeten ze zelf weten.
Zolang ze de rest van de wereld niet besmetten met hun morbide waanzin.
Sympathiek als ik ben, gun ik meer Gazanen (en dan niet de vrouwen en kinderen) het martelaarschap.
Arme welwillende bevolking zo zitten er dus massa's gevangen tussen twee kwaden.
Lemmings.
"Wij houden zo van de dood, zoals de Zionisten van leven houden.
Je weet toch??
Maar dan moeten ze verdomme niet gaan huilen als er doden vallen!!
Wanneer is de nationale collecte om een charter te huren voor iedereen die in die demonstratie mee liep?
Laat ze lekker op die daken gaan demonstreren.
Ik geef graag een euro om Elatik en de rest van dat fascistische hamas-nazituig hun grote bek te zien waarmaken.
Ze gaan daar ook niet dood, ze worden martelaar...
Dat is de hoogste status... Idioten...
Zou Saudi-Arabië het bonnetje van die drone nog hebben?
Misschien kunnen ze nog reclameren bij de bouwer...
tsja ...
Israël moet gewoon de stroom- en gasleveranties stoppen!
Tis toch van de gekke dat je je vijand energie levert!
Hamas met drones? Ook al komen ze van de Media Markt lijkt me voldoende excuus om all out armageddon te gaan.
Go IDF!
Het probleem lost zichzelf wel op zo.
Deze mensen zijn gestoord, dat weten we allemaal wel hier, maar wat zo triest is dat er zo veel mensen in Nederland zijn die Hamas en de zielige Palestijnen zo ontzettend zielig vinden.
Wat heeft Hamas nu voor de Palestijnen gedaan? Helemaal niets.
Ik gooi mijn kind voor een aanstormende auto en als dat kind dan overlijdt, geef ik de automobilist de schuld. Hamaslogica.
REAGEER OOK