
Excuses voor het wat trage op gang komen van GeenStijl vandaag. Laten we het erop houden dat we onze slaap nodig hadden nadat we gisteren tot diep in de nacht in de weer zijn geweest met opnieuw een ddosaanval gericht tegen GeenStijl. Het is soms om
moedeloos van te worden. Het Openbaar Ministerie had zijn hilarische
eis nog niet op tafel gelegd of er werd alweer overlegd om GeenStijl plat te leggen. Recht kan soms krom zijn in dit land, zeker wanneer je hoort hoe gemakkelijk een paar opgeschoten tieners het volledige justitieapparaat
om de tuin kunnen leiden. Gelukkig hebben ze daar van flitsen meer verstand. Enfin, ijs en weder dienende gaan we er vandaag weer met een positief gevoel tegenaan. Wat leuk dat jullie er allemaal weer zijn.
Jullie zijn top!
UPDATE: In de analyse van netkwesties lezen we onderaan nog een opvallende zinsnede. Zo sprak de officier gisteren de verwachting uit dat hij in het geheel niet met potentiële recidivisten van doen had. Ja en Ali was een lieve jongen...
Reaguursels
InloggenAls zij GS weer plat willen leggen, leggen wij het ouderlijk huis gewoon plat :P
Hé Martijn H: Je vertelt dat je weer weg moet, moskee in de fikken steken ofzo?
bedankt redactie, geinig dat jullie weer terug zijn.
www.openbsd.org voor firewalls met betere bescherming tegen ddos :)
Wat een laffe snotaapjes die Ddossers. Voor iemand die mijn laptop uit mijn cabrio jat kan ik nog een beetje begrip opbrengen, immers dat levert de dief nog iets op. Maar dit suffe, laffe, kinderachtige gedoe is zinlozer dan zinloos geweld. Kan er niet een stapel teletubbie dvd's naar de heren met de laatste hits van K3. Ga toch lekker buitenspelen knulletjes!
10000 leden. Felici en een complimentje op deze complimenteuze dag!
Een compliment voor Geenstijl.
@Martijn H.
"voor·waar·de·lijk (bn.)
1 met, onder een voorwaarde, afhangend van een of meer voorwaarden => conditioneel"
6 maanden voorwaardelijke celstraf betekent dat je met je 17-jarige ... hoofd uit de buurt van DDos-praktijken (en Moskee's) moet blijven. Knoop je dat goed ik je oren, snotaap!
@b(l)ondje33, hahahaha hackers een afgeleide van scriptkiddies, jij ziet ze helemaal vliegen, het een heeft simpelweg niets met het ander te maken. Hackers hebben verstand van zaken (zonder hackers kun je uberhaupt geen beveiliging ontwikkelen, want het zijn gewoon dezelfde mesen). Ten tweede gelde vroegah voor hackers (lees security-testers) een soort van erecode, wel het kunstje kennen, testen en kenbaar maken, maar niet voor eigen doelen gebruiken. Dat laatste wordt helaas steeds meer met voeten getreden. Het makkelijkte om een scriptkiddie met een hacker te vergelijken is het feit dat een hacker zou inbreken in de server van Geenstijl om hem plat te leggen. Ddossen is niet efficient genoeg en veel te omslachtig voor hackers. Een ander vergelijk: hacken heeft meestal als doel het bemachtigen van informatie door het omzeilen danwel verwijderen van beveiligingen, waar scriptkiddies als doel het zieken van internet hebben. Scriptkiddies zijn dus gewoon ettertjes die de kopie-paste functie hebben ontdekt en met google overweg kunnen, niet meer dan dat.
Maar eventjes voor de geenstijl 'journalisten' of de redactie of whatever: Wel leuk dat jullie weer onzin lopen uit te kramen :) Met jullie 'onbeveiligde wifi lijn' ?
Er was toevallig een vriend van me die heeft lopen scannen met zijn palmtop en geloof me, geen wifi in de buurt hoor.
Mensen hier die geenstijl willen geloven: gaat uw goddelijke gang, maar waarom zouden ze in een gerechtsgebouw in hemelsnaam een wifi lijn hebben ?
Wel leuk dat ze geen eigen informatie meer hebben vanaf het moment dat een bepaalde meneer, die wel erg boos keek toen mijn moeder vroeg of er nog geenstijlers in de rechtzaal zaten, weg was gegaan. (ps: het duurde tot 19.30-20.00 ongeveer, geloof dat er al een ander iemand van jullie redactie een foutje had gemaakt met een bepaalde wedstrijd (nederland tegen duitsland, 0-1 ? ;) )).
Maargoed, ik bender weer vantussen, reageren jullie fijn alles op ons af, en geloof vooral die logs niet van inevitable, want dat zou namelijk tegen alles waar jullie voor staan in gaan he ?
Grtz,
Martijn
Toch wel grappig, de jochies zitten nog maar net achter de puter thuis of het "oh zo machtige" GS is alweer plat. ;)
@inevitable
Goh misschien heb je dan toch gelijk. Al weet ik niet wat je probeerde te vertellen. Bij het stukje over P.Kouwes (uitje naar de jap) wordt wel dezelfde tekst gebruikt...
[Quote]
[12:30:34] [@[GS]P_Kouwes] We hebben een nieuw wapen tegen de Ddossers. Zijn naam? P. Kouwes. Dit taalwonder, interpunctie
[12:30:41] [@[GS]P_Kouwes] :D
[12:31:04] [&[GS]Fleischbaum] haha ja [GS]Joris ik zal zo even contact opnemen met Webwereld
[12:31:18] [@[GS]Joris] misschien kan jij dan even een mooi verhaaltje op GS zetten?
[/Quote]
Had net djValesco opstaan,ineens mijn computer super traag,meteen maar weg gefikkert,KUT dj:)
We zitten hier met zijn allen wel lekker te F5-en, maar zijn wij dan zelf geen DDossers? Of alleen als we afspreken dat we het doen? Hmm lastig.
Weer 30 min Ddos. Gaat lekker zo.
Een nieuwe aanval of is het alleen hier zo traag als dikke stront?
Ddossers revenge ?
the backyard did it.
@. .. zapper 01-03-05 @ 12:01
Pffff, een hacker maakt een ddosser graag een blauw oog rijker al is het maar omdat juist ddossers hackers een slechte naam bezorgen @Pardoes. Eric te Vogtig met hackers vergelijken is in werkelijk stront met appels vergelijken.
OH JA ?!!
En wat is een Hacker dan? Een edele afgeleidde van Scriptkiddies ? Het blijven volges mij gewoon lutsers die niet met hun klauwen van Internet af kunnen blijven, hoe mooi jasje of naampje hun criminele praktijken ook hebben..... Steve Mitnick (of zo) dat was een hacker, maar die liet zich niet op puberale wijze ,vanwege opschepperij op chatkanaaltjes van puisterige idiootjes , door de FBI pakken, daar jaagden ze jaaaaaren op , kat en muis, maar het bleef een crimineel en looser, die flink in zijn ass is gepakt daar....
Waarschijnlijk is ie uitgedost met een flink opgerekt kontgat .... whahaha
"Gister avond dacht ik: Ik kijk even op geenstijl, ofdat ze al weer nieuws over mij en anderen hebben gepost, maar geenstijl was plat."
"Ik weet niet over welke chatlogs er wordt gesproken als ze het hebben over chatlogs met belastend bewijs want ik was gisteravond nog te moe om ook maar achter een pc te kruipen... om 22.30... nadat ik een dag lang op een bankje had gezeten..."
Toch grappig om 2 quotes zo achter elkaar te zetten. Is leugenachtigheid nu eigenlijk aanstekelijk? (zie netkwesties)
ja en zolang ze niet verboden is om compu's aan te raken de komende tig jaar geloof ik er nix van (van dat zg alibi :)
ja en zolang ze niet verboden is om compu's aan te raken de komende tig jaar geloof ik er nix van
Eric heeft niet goed opgelet...
Eric de V. (Breda, 18 jaar): 38 dagen celstraf, 240 uur taakstraf en 6 maanden voorwaardelijk cel;
6 maanden voorwaardelijk muhahaha!
een beetje pomp of van der valk heeft hotspots. niet zo moeilijk om weer iets aan te slingeren hè? hoogstwaarschijnlijk heeft de helft of meer al die tijd gewoon doorgedraaid.
D'r was toch gratis wifi daar?
Het alibi rammelt nogal
@. Martijn H:
Blijven ontkennen is de beste bevestiging.....
Hoogachtend,
Han Molenwijk
SOME BAD
Gister avond dacht ik: Ik kijk even op geenstijl, ofdat ze al weer nieuws over mij en anderen hebben gepost, maar geenstijl was plat.
Hoe mensen erbij komen dat wij (en dan bedoel ik de mensen achter de vorige aanvallen ('0x1fe crew')) het zouden zijn, snap ik dan weer niet.
Om half acht 's avonds waren wij klaar met de zaak. Reken er op dat het voor Chiel T. ongeveer een uurtje of 2-3 rijden is, voor Eric de V. ook 1 uur minimaal, en voor mijzelf ook 1 uur.
Ik ben daarna nog even uit eten geweest, tel er dus nog eens een half uur tot een uur bij op, en ik was ongeveer om 22.30 thuis.
Toen lag geenstijl dus al/nog plat. Ik was het niet, en ik kan van de anderen ook zeggen dat zij het niet geweest zouden kunnen zijn.
Ik vind het prima dat jullie weer met je vingertje onze kant op wijzen, maar ik snap niet welke, voor jullie, logische beredenering daar achter zou kunnen zitten. Op geenstijl hebben al eerder dingen gestaan die niet waar zijn, (er hebben eigenlijk meer onwaarheden dan waarheden op gestaan) maar dat.... is geenstijl.
Ik weet niet over welke chatlogs er wordt gesproken als ze het hebben over chatlogs met belastend bewijs want ik was gisteravond nog te moe om ook maar achter een pc te kruipen... om 22.30... nadat ik een dag lang op een bankje had gezeten... net zoals de anderen...
Ik vind het best, zeg wat je wilt zeggen, maar laat het dit keer eens een keer op waarheid berusten A.U.B.
Met vriendelijke groet,
Martijn.
P.S. nog gefeliciteerd met jullie dutch bloggies award. Groeten aan 'Gert-Jan'.
Wat is er trouwens met het stuk over schoffelen gebeurd, is zwart bij mij toch niet het begin van helemaal zwart?
Dat log is fake.. in de tekst van Kouwes staan leestekens
Zwarte Kip heeft gesproken..
fakelogs zijn zo 1996
waar haalt die onvermijdelijk gefrustreerde de tijd vandaan...
Blijkbaar was de nood bij de linkse vrienden van justitie om wederom lekker sociaal te doen erg hoog. Daarom zelf maar even actie ondernemen.
Eric de V krijgt morgen 8 appeltaarten thuisbezorgd, met mijn complimenten.
typo: Gen = Een
Alsof de logs van de Geenstijlredactie openbaar zijn ha-ha laaaaat me niet lachen.
Om ze zwart te maken moet je toch echt wat beters verzinnen rare vogel.
@ Graftak, een ip-ban? Gen beetje kritiek, een beetje suggestie. Is gs ook niet vies van dacht ik.
@inevitable,
Je bent mijn rolemodel en nu zegt iedereen dat je liegt ik lig nu in een ernstige identiteitscrisis proof them wrong en je bent mijn held weer.
Inevitable denkt grappig te zijn. Hiervoor hoeft de redactie niet achter de burelen vandaan te komen voor commentaar.
:D
@graftak
uhu, i'm slow...
@ M: zie mijn post.
Ik pleit voor een IP-Ban voor inevitable.
@inevitable
een logje faken ken iedereen :)
@spooky
geloof je ook in kabouters?
@ redactie,
Wat is dit wat die inavitable uitkraamt. Een reactie lijkt me wel nuttig in dit geval.
@inevitable,
Het senario van een hele slechte B film?
@inevitable: ik kan ook een chatlog verzinnen.
@inevitable
Euhm, ik snap de ballen van computertjes en alles wat erbij komt. Wat wil je duidelijk maken? Wat heeft GS precies gedaan?
@boze buur
Volgens mij heb jij zowiezo liever de ballen van je hond. Viezerik
@inevitable,
Ben je een beetje boos dat ik gelijk wil dat ik sterf. Mijn welgemeende excuses ik heb het niet zo bedoelt en omdat het toch complimenten dag is wil ik effe kwijt dat jij ook een toppertje bent hoor. Wil je wat over jezelf vertellen ben zo benieuwd je bent van erg slim voor je leefstijd, laat me raden een jaar of 15 en een Clearasil held?
@.zapper
"alternatieve wijze "
Daar heb ik wel eens meer van gehoord ja, lijkt best goed te werken naar mijn weten.....
pvda??? Ik lik nog liever de ballen van mn hond.
soz nu met de namen erbij :x
[12:29:21] [@[GS]Joris] Zeg Fleisch, heb jij nog wat gehoord van erik?
[12:29:39] [&[GS]Fleischbaum] mja hij is net weer op vrije voeten
[12:29:50] [@[GS]Joris] misschien kunnen we em nog een keer naaien
[12:30:10] [&[GS]Fleischbaum] nou ja met die storing op graniers netwerk zou dat mooie kunnen ja
[12:30:18] [@[GS]P_Kouwes] jonges we hebben een nieuw wapen
[12:30:29] [@[GS]Joris] ja, doen we gewoon net alsof Kouwes niet de kabel er uit trok :)
[12:30:30] [@[GS]P_Kouwes] MIJ
[12:30:34] [@[GS]P_Kouwes] We hebben een nieuw wapen tegen de Ddossers. Zijn naam? P. Kouwes. Dit taalwonder, interpunctie
[12:30:41] [@[GS]P_Kouwes] :D
[12:31:04] [&[GS]Fleischbaum] haha ja [GS]Joris ik zal zo even contact opnemen met Webwereld
[12:31:18] [@[GS]Joris] misschien kan jij dan even een mooi verhaaltje op GS zetten?
[12:31:19] [&[GS]Fleischbaum] en namens de redactie een post plaatsen als de stekker er weer in ziet
[12:31:40] [&[GS]Fleischbaum] zit*
[12:31:46] [@[GS]P_Kouwes] BRB
[12:31:50] [@[GS]Joris] lijkt me een leuk plan, zal ik dan even langs 0x1fe hoppen om te zeggen dat ze genaaid zijn?
[12:32:26] [&[GS]Fleischbaum] is goed :) pak maar 1 van onze private ip range weten ze zeker dat het van ons komt >:)
[12:32:37] [@[GS]Joris] ja lijkt me een goede
[12:33:03] * [GS]Fleischbaum sets mode: +q Redactie
[12:33:14] [&[GS]Prof-Hoxha] :D
Nee dat rechtse geouwehoer is leuk. Wacht maar tot Balki de OAW, WAO, WW en hypotheekrente heeft afgeschaft. Es zien hoelang het duurt voor jullie wanna-be republikeintjes op de PVDA gaan stemmen.
[12:29:21] <@[GS]Joris> Zeg Fleisch, heb jij nog wat gehoord van erik?
[12:29:39] <&[GS]Fleischbaum> mja hij is net weer op vrije voeten
[12:29:50] <@[GS]Joris> misschien kunnen we em nog een keer naaien
[12:30:10] <&[GS]Fleischbaum> nou ja met die storing op graniers netwerk zou dat mooie kunnen ja
[12:30:18] <@[GS]P_Kouwes> jonges we hebben een nieuw wapen
[12:30:29] <@[GS]Joris> ja, doen we gewoon net alsof Kouwes niet de kabel er uit trok :)
[12:30:30] <@[GS]P_Kouwes> MIJ
[12:30:34] <@[GS]P_Kouwes> We hebben een nieuw wapen tegen de Ddossers. Zijn naam? P. Kouwes. Dit taalwonder, interpunctie
[12:30:41] <@[GS]P_Kouwes> :D
[12:31:04] <&[GS]Fleischbaum> haha ja [GS]Joris ik zal zo even contact opnemen met Webwereld
[12:31:18] <@[GS]Joris> misschien kan jij dan even een mooi verhaaltje op GS zetten?
[12:31:19] <&[GS]Fleischbaum> en namens de redactie een post plaatsen als de stekker er weer in ziet
[12:31:40] <&[GS]Fleischbaum> zit*
[12:31:46] <@[GS]P_Kouwes> BRB
[12:31:50] <@[GS]Joris> lijkt me een leuk plan, zal ik dan even langs 0x1fe hoppen om te zeggen dat ze genaaid zijn?
[12:32:26] <&[GS]Fleischbaum> is goed :) pak maar 1 van onze private ip range weten ze zeker dat het van ons komt >:)
[12:32:37] <@[GS]Joris> ja lijkt me een goede
[12:33:03] * [GS]Fleischbaum sets mode: +q Redactie
[12:33:14] <&[GS]Prof-Hoxha> :D
logs lmao copyrighted :x
@spooky tis idd tijd dat ze deze shit maar eens gaan moderaten. :x
voor de rest sterf enzo
@Mazzeltov
Je moet jezelf niet als voorbeeld nemen. Ben je daarbij wel een echte links extremist? Ik betwijfel het.
@ander: links-extremisten zijn dom.
@lekker belangrijk en brabo: lang leve brabo. Heb ooit een heel irritante jurist gekend die stug volhield dat het een juridisch verhaal was (eis- en wedereis dienende). Vandaar dat betweters denken dat het met "ei" geschreven wordt.
Dit stoere spelletje blijft echt nog wel even doorgaan zo. Die kabouters willen aandacht, GS geeft ze aandacht. Hoe vaker GS geDDoSt wordt hoe meer aandacht ze krijgen. Hardstikke leuk dus.
Maargoed, blijven aangeven bij de pliesie en verder geen aandacht geven, dan gaat de lol er vanzelf af. Zo simpel is dat.
Ik hoop dat gs nu niet te veel gaat censureren om te voorkomen dat ze weer ge-DDost worden
Kunnen we de hoofd-kabouter zun voordeur niet DDOSen. met als resultaat "Total denial of PIZZA"!
"ppsst, grammetje halen.." hehehe, die is wel weer leuk bedacht.
Nou ,das nou es fijn om te horen zeg!
Dan maar gelijk n complimentje van mijn kant,Geenstijl,bedankt voor surfen op t web nog aantrekkelijker gemaakt te hebben.. Je weet pas wat je mist als t er niet is(zoals gisteren dus)
Ik ben er van overtuigd dat een weblog als deze de toekomst is voor de media.Binnen 5,6 jaar zijn kranten ouderwets en logt iedereen in om van het laatste (aparte) nieuws op de hoogte te blijven.(zover dat nu al niet t geval is)
Jullie onderscheiden je van de overige weblogs.
Zo!volgend jaar krijg je er weer èèn.
LaterS
Goedemorgen, ik zag dat Fleischbaum om 4 uur vannochtend nog op retecool zat, dus het uitslapen is jullie vergeven...
Alleen zo'n groepshugh gaat me te ver.... :-)
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat 10 kindertjes Eric de mond willen snoeren door uit zijn naam ddos-aanvallen te plegen om hem onder druk te zetten. Dat zou ze nog retarder maken dan Eric als is ghehe.
Leuk zo'n compliment dat we TOP zijn... jullie zelf zijn ook niet onaardig..:-)
Idd, I stand corrected; "ijs en wederdiendende" Iemand nog een pizza?
@ander
Erik de V lookalike was ook op VK denk dat het dus geen Erik aanval is of juist wel dat iedereen denkt zo dom is niemand is een goede dekmantel:
vkmag.com/index.php/weblog/comments/23...
@zapper
je moet de quote van een ander niet in mijn mond leggen. Dit mbt dat ik ze voor volwaardige hackers zou aanzien.
Ik heb niet eens verstand van computers
@ inavitable,
Waar blijf je met je dreigementen dat de houding van GS moet worden aangepast het is zo stil zonder jou. En waneer ga je ons je geheim vetrellen van jij met kabouters Erik of ddos te maken hebt? Of ben je een wannabee kabouter annex wannabee schofferlaar? Die laatste wens is wat aan te doen denk ik zo.
@ander vooralsnog heeft Eric zich bewezen in het dom genoeg zijn voor zo'n actie hahaha.
@zapper
Precies dat is het probleem. Dat zei ik gisteren zelf op irc:
maar zo'n reactie komt natuurlijk ook voort uit de onmacht van justitie om zoiets tegen te gaan en adequaat te bestraffen; waar justitie het nalaat neemt de burger het op eigen manier over
Precies, dus... Wie zijn het dan? die 0ks3lfr1s.org club of iets anders? Redactie, maak die logs eens bekend!
@Pardoes, ik weet dat het een quote was, mag je over quotes geen opmerkingen maken?
@Tim: ik verwacht idd niet dat De V. dit gedaan heeft en dat bericht op indymedia www.indymedia.nl/nl/2005/03/25344.shtm... lijkt me al helemaal niet van hem, immers, hoe dom kun je zijn?
@Pardoes, ja maar wat die kindertjes kennelijk niet begrijpen is dat op het moment dat rechtsgang in Nederland geen gehoor krijgt problemen op alternatieve wijze worden opgelost. Met name in Brabant en Limburg zijn daar 'eigen' methodes voor.
Dank. Jullie zijn ook TOP... mijn complimenten!
@zapper
Ik vergelijk ze helemaal niet met hackers. Het was een quote. N.B.
maar stel nou dat pardoes gelijk heeft, en deze dDos níet van de kaboutertjes afkwam? Wie dan? Een nieuw clubje scriptkiddies die óók wereldheerschappij willen ;-)?
ja ruk, heb je een keer griep ligt gs de hele avnond eruit, toch nog wel gelachen want live (incl pliesie skenner) werden 200 maagden de straat op gemept...
-GS heeft het gewoon goed verkloot voor hem... vandaar dit gedoe allemaal
-dat voor altijd zal gaan duren
werd er ook nog gezegd. Wel, het zou me niet verbazen als GS nog een hoop te verduren krijgt. Er zijn een hoop kinderzieltjes gekweld en ik denk niet dat zoiets weloverwogen reacties opleverd mbt tot het eigen welzijn en dat van geenstijl misschien.
@Pardoes, slechts de eerste negen cijfers omdat Ericje de kabouter niet geloofde dat ie iemand van GS aan de feun had. De randmongool heeft het dus zelf over zich afgeroepen.
@ SC, je bezorgt me koppijn met je gewouwel.
@M; dat wist ik niet. Ik las op andere logs dat GS voor heel korte tijd zelf het telefoonnummer geplaatst heeft.
Pffff, een hacker maakt een ddosser graag een blauw oog rijker al is het maar omdat juist ddossers hackers een slechte naam bezorgen @Pardoes. Eric te Vogtig met hackers vergelijken is in werkelijk stront met appels vergelijken.
Die kabouters willen hun lesje niet echt leren.. Het word is tijd dat er maatregels tegen die ddosbosbewoners worden genomen!
FF Van Jeaule spelen
Zowel particuliere internetgebruikers als providers zouden meer kunnen doen om DDoS-aanvallen te voorkomen.
Mensen zouden hun systemen goed moeten beveiligen zodat ze niet door aanvallers overgenomen kunnen worden om als 'zombie' gebruikt te worden in een aanval.
Daarnaast is het belangrijk dat internetproviders zorgen dat hun klanten geen pakketten met foute adressen kunnen versturen (spoofing).
Als de zombies alleen hun eigen adres kunnen gebruiken is het een koud kunstje om ze op te sporen, en is het met enige moeite te doen de aanvallende pakketten weg te filteren.
P.s.
Een grote oorzaak vormen de 'zombies', zoals de computers van onwetende internetgebruikers worden genoemd die de aanvallers inzetten.
In de weken of dagen voorafgaand aan een DDoS-aanval infecteren de boosdoeners honderden of zelfs duizenden pc's met kwaadaardige programma's die de daadwerkelijke aanval uitvoeren.
De grote hoeveelheden loze data die naar de aan te vallen servers worden gestuurd zijn afkomstig van die geïnfecteerde computers.
@pardoes
Volgens mij was het NIET de GS redactie die de gegevens publiceerde, maar enkele reaguurders.. De GS redactie heeft ze zelf weggehaald (hoezo censuur ?)
GOEDVERDOEME!!! Die nationale complimentendag was leuk totdat ik erachter kwam dat het van die achterlijke Landmark Education is. En DAAR heb ik zo'n giga-aversie tegen. Stelletje mongeaulen met hun rare sekte. Brrr heb er echt hele slechte ervaring mee en ik weet dat er absoluut een luchtje (niet alleen een Scientology-luchtje) aan zit.
Mooi dat jullie er weer zijn!!!
Off-topic: Je kan gaan eten met Geert Wilders voor 2000 euri. Daar moet toch een aardig verhaal in zitten. Zum Kotzen die gast!
@Pardoes: ik zag dat je quote hoor, maar het was zo loos geweest om mijn comment ongericht het internet op te smijten.
Allemaal jaloerse wanna-b doskabouters :)
Wat een weeig zoete Mies Bouwman sfeer hangt hier ineens... De redactie zal toch niet gecoupt zijn door een horde boom- en beeldschermknuffelende hacksympathisanten en geen pizza lustende randverschijnselen?
@ander
Heb er geen verstand van, maar zo schijnt het me wel toe ja.
@Pardoes
Dus als je tegenwoordig iets "negatiefs" zegt over hackers moet je dus oppassen dat je niet virtueel wordt neergestoken?
(Mohammed B op internet...)
Het is toch echt een quote. Anyway, jeugdige overmoed of niet ik vind dat geenstijl wel te ver is gegaan met het plaatsen van een telefoonnummer. Hiermee legitimeer ik natuurlijk niet zo'n aanval, maar de houding van geenstijl zou wel heel goed een serie van nieuwe aanvallen kunnen verklaren. Hopelijk heeft justitie geleerd hiermee beter om te gaan.
-edit: er is nergens ooit een telefoonnummer geplaatst, grote onzin-
Hollandsche cyberwar
Omdat GS den vrede wil, bereidt het zich voor tot den oorlog.
Ik ben benieuwd wat voor stijlloze tegenmaatregelen GS weet te nemen
om te voorkomen weer geddoskouterd te worden.
Links, rechts troelala. Allemaal een klopje. Koffie op? gaan we weer!
@ZI, dat sowieso ;-)
@Pardoes: nou, dat zullen wel geen hackers zijn maar losers, want Ddossen is toch wel even wat anders dan een echte hack zetten.
@pardoes
Jaja... en Hoxha wordt omgelegd door een moslimextremist?
quote van irc:
naja wat ik in iedergeval nu ZEKER weet is dat Eric de V. niets met deze nieuwe aanval te maken heeft, en dat GS het nog erg te doen krijgt met verschillende hackers... niet omdat ze Eric de V. gepakt hebben maar gewoon zo'n grote mond hebben gehad... ze hebben veel hackers beledigd en ik denk dat geenstijl.nl het startpunt voor hackers gaat worden als het nog zo doorgaat zoals ze bezig waren
Goh ik heb opeens ontzettend trek in een pizza.... of 20...
Wat vinden we van iemand die op volomenkut als Erik de V (mailto: kaboutertjes@ddos.com) reageert op het platleggen van GS vkmag.com/index.php/weblog/comments/23...
wat is dat irc kanaal eigenlijk, ik heb het idee dat die 0x1fe.org er weer uit ligt.?
Bij deze mijn complimenten aan de officier van justitie en niet te vergeten aan de ouders van de DDos-sukkeltjes : Zo'n overschot aan naieviteit verdient een pluim.
@ Lekker belangrijk: het is dus wel ijs en weder dienende, kijk maar op www.onzetaal.nl/advies/ijsenweder.html...
Aaaahh daar zijn ze weer! Ik zat al hopeloos naar het geenstijlachtergrondje van mijn mobiel te kijken. Jeuj!
ZOu toch mooi zijn als bewezen kan worden dat Eric & co. weer achter de DDoS zitten. Dan kunnen ze meteen terug als recidivisten, die blijkbaar niet onder de indruk waren van de rechters. Dezelfde drie rechters voor de zaak inhuren, die pissed zijn over hun verkeerde inschatting en dan zitten de kiddo's de komende 2,5 jaar toch nog bij Bubba.
Dat GS die DDos aanval zomaar pikt...
Strax proberen jullie nog om "de boel bij elkaar te houden".
Er is hier echt iets vreemds aan de hand want we krijgen complimentjes.
Geweldig initiatief! Nu maar hopen dat men er meer gewoonte van gaat maken ipv jaarlijks te wachten op 1 maart...
Gisteravond via volkomenkut effe gekeken of het aan mijn pc lag of aan ddos. De dos dus en ene Erik de V (mailto: kaboutertjes@ddos.com) wil hier iemand leuk doen of was dat Erik lijkt me niet maar echt leuk vond ik het niet?
vkmag.com/index.php/weblog/comments/23...
Erik krijgt binnenkort vast een column in een blad van ene Jeaule
Complimenten terug hoor! Ik had gisteravond al zo'n donkerbruin vermoeden. Jammer van de uitspraak. Dit soort onkruid moet juist hard aangepakt worden! Het wordt tijd dat ze bij justitie meer verstand van internet (techniek, risico's, architectuur, impact van bepaalde acties etc...) krijgen. <br>
Compliment ook aan Garnier dat ze GeenStijl blijven hosten!
Ddossers verdienen een neckschot!
het nederlandse rechtsysteem laat het weer eens afweten.....
Kennelijk weten de jongens niet dat rechters ook meer straf kunnen opleggen dan het geeiste.
Mijn gedachten gaan uit naar die aardige studentjes die puur uit wanhoop het maagdenhuis hadden bezet en natuurlijk spijt hebben van hun daad
denk dat de officier vervuilde coke gesnoven heb..
Geestig stukje van die Olsthoorn. Die man moet iets met internet gaan doen.
Werd tijd, drukte me suf op f5
Lieve mensen de ddossers kunnen er ook niets aan doen het is een roep om aandacht, ze hebben een probleem maar kunnen er nog niet over praten. We moeten deze lieve mensen helpen.
Wat gezellig hier deze ochtend, ik geniet van het moment
Eric de DDoS kabouter.... misschien trek in een stukje pizza? Wij zijn ook geen redividingessen.
Zijn er dan al bewijzen dat het opnieuw de ddos kaboutertjes waren? :|
Soms is het toch beter om het recht in eigen hand te nemen..
Ontroerend,
op naar de volgende ----> .Ddos
Jullie ook ongezien de tiefus.
maareh,
Logs van de DDos? anyone
sommige mensen zijn te lui om te zoeken naar die dingen, sommige mensen zijn ook de incompetent om te beseffen dat ze juist door die logs gestraft worden... Goeie zaak, Ga zo door!
"Alles went behalve een compliment"
Moet niet gekker worden.
Nadat ik een taalcursus heb gedaan.
kunnen, in het kader van combineer nuttig en aangenaam, en geen studenten de aarsch van die kut kabouterjes gaan bezetten, en dan het liefst hele grote negerstudenten, met snikkels van reusachtige proporties.
::
verder hou ik natuurlijk ook heel erg veel van jullie, dit alles natuurlijk op een puur platonische gezonde hollandsche hetero seksuele manier.
Dus als het weer meezit gaan jullie er weer positief tegenaan? Het is best koud buiten dus het zal wel niet al te positief zijn.
Als hier met compplimenten word gesmeten zeg ik mijn abonnement op!
Lols.. Incompitent, dat went :P
Trudy, Francisco, Eric, ga zo door!
( Iedereen toch? )
Leuke versier-truc...
Erg verdacht allemaal, jullie hebben dit toch niet zelf in scene gezet hè?
Jullie ook een digitaal schouderklopje!
kansloos
Nou voor deze ene keer dan:
Mijn complimenten.
Tijd voor een groepsknuffel! Big Hug a la Teletubbies :)
Nu ja, ok dan, jullie zijn ook best wel lief. Alleen die Kouwes... nu ja...
"Eis en weder diendende"
M'n complimenten. ;-)
www.geenstijl.nl/mt/archieven/003131.h...
Ja! Iedereen bedoelt 't uiteindelijk goed .... SUCCES allemaal en ga zo door!
Leuk dat jullie er ook weer zijn :-)
Geenstijl het hardstûh!
nu nog een interresant topic.
goedemorgen,
watn kansloze gasten zeg... wordt tijd dat de wetgeving wordt aangepast. Maar als die jochies toch moeten gaan schoffelen, waarom dat niet in de zandbak Irak....
Nou ja zeg! Als we zo gaan beginnen...
Jullie zijn ook de rotste niet!
Rest slechts nog 1 vraag wie zijn JULLIE
ik zit hier niet om top te wezen hoor..
goedemorgen overigens.
Nou euh.. bedankt dan maar ..:-/
REAGEER OOK