
Hè kudt. Een nieuw seizoen VPRO Zomergasten (
©Peter van Ingen). Zes weken lang ellenlange zondagavonden plichtmatig met de vuist onder de kin naar den treurbuis staren, omdat je op het tweede scherm van de sociaalmedia danwel maandagmorgen bij de koffieautomaat uitgebreid mee moet kunnen praten over dat ene schrijnende jeugdverhaal van Geïnterviewde, of hoe Interviewer hier, daar, toen, daar ook en hier nog een keer ENORME KANSEN liet liggen om ECHT diep in de ziel van Geïnterviewde te kijken. En man man man, wát een artistieke prachtfilm koos Geïnterviewde weer uit hè. Ja nee, tuurlijk heb je die filmhuisparel járen geleden al eens gezien, maar hij ontroert nog net zo veel als in 1972, ja echt, meesterlijk. Enfin. De eerste Zomergasten begint vanavond met Hans Teeuwen. Die eigenlijk nooit in Zomergasten wilde wegens NPO inteelt-elitairisme voor een grachtengordelpubliek wat hem veracht en vice versa. Maar ja. Hans Teeuwen is geen
Sylvia Witteman en natuurlijk, de NPO kan best wat
nieuw elan gebruiken. Dus daar zit-ie dan. Aan Wilfried de Jong om tot in zijn diepste zielenroerselen door te dringen. Nou is De Jong geen watje, maar we wensen 'm toch veel sterkte om de mens achter Hans Teeuwen bloot te leggen in drie uur en zeventien filmfragmenten. Zelf hopen we dat Hans wat kostbare NPO-zendtijd aanwendt om eens goed hard op een paar open zenuwen in de samenleving te trappen - vooral omdat de VPRO naar verluidt wat fatsoenstribbelde tegen bepaalde fragmenten en onderwerpen die vanavond aan bod moeten komen. Maar het TV-moment van 2007 met de
Geiten van Halal ligt ook al weer zes jaar achter ons en het Vrije Woord kan altijd wel een duwtje gebruiken. Dus hup Hans. In alle rust meekijken doet u op
MARATHONINTERVIEW24, zelf betere vragen stellen kan op
#ZG13 en Grachtengordeldieren drinken VPROsecco in
de bioscoop. Het vechten vóór de tranen
begint rond half tien. Pleng ze!
Stream? Geen stream. Wegens 'rechtenbeperking'. U mag alleen op Nederland 2 op de beeldbuis kijken.
Stream! Via '
12' in de panelen, een ietwat brakke
noodstream.
Reaguursels
InloggenTeeuwen is een flapdrol
@.38 special | 29-07-13 | 15:06
Tja... moeilijk he?
Goed om te zien dat de reaguurders net zo kritisch zijn als het standaard ZG publiek :)
-weggejorist-
H.T. is een slim landgenoot,hulde.
Rutte V.S. Teeuwen.. Dat zou ik graag eens zien. ;=]
Wilfried werd best wel hard gefileerd, en niet eens omdat Teeuwen dat wilde. Hun gedachtewereld ligt zo ver uit elkaar, dat Wilfried Teeuwen gewoon niet begreep, niet kon begrijpen door z'n eigen net iets te kleine wereldbeeld. Niet echt handig voor een interviewer.
Teeuwen is overduidelijk iemand die zo eerlijk mogelijk naar alle aspecten van mensen kijkt, er om kan lachen en kan relativeren. Terwijl Wilfried iemand is die liever wegkijkt en droomt als hij dingen ziet die hem niet bevallen. Teeuwen was even een paar maatjes te groot voor Wilfried.
Ook een apart moment, op een gegeven moment zei Teeuwen dat hij een gevoelig persoon is. En ik geloofde hem, hartgrondig, dit was geen trol. Maar weer begreep Wilfried hem verkeerd, klapte eroverheen, en was Teeuwen zijn terechte cynische, sarcastisch, sentimenteel geneuzel mijdende masker weer net zo snel op zijn plaats als dat het even wegviel.
Magdatkandat | 29-07-13 | 09:00 | + 8 -
Eens.
Na het filmpje van Pat Condell ging Wilfried zeuren over de vorm maar ging het inhoudelijk helemaal uit de weg. Je mag best je mening hebben en je gelijk willen halen, maar Wilfried probeerde het op een vrij kinderachtige manier waarop het gesprek nooit echt de diepte inging. Gelukkig kwam Hans nog redelijk goed terug met zijn punt dat 'we' de allochtoon als vol moeten aanzien en niet moeten behandelen als een klein huisdiertje dat beschermd zou moeten worden. ''Ja, jullie cultuur is zo mooi koediekoediekoedie''.
Smaken verschillen.... daarom k.u.t.televisie.
harry poster | 29-07-13 | 01:53 | + -23 -
JUIST Harrie. Meer het was toch heel fijn dat jij kon doorzappen naar Barie's reallifesoap....
met al die levenswijheden hierboven kunnen we een hele serie nieuwe tegeltjes op de markt brengen.
een vervolg op 'van het concert des levens krijgt niemand een program'.
Pierre Lebon | 29-07-13 | 09:53
Misschien werkt de samenvatting op nrc.nl wel? Anders youtube eens proberen. Misschien is ie daar al te vinden.
niet toegestaan om de stream vanaf mijn lokatie te bekijken GRRRRRRRRR.
Eindelijk een moeite waard programma en nu mag IK niet.
Er wordt gezegd dat Teeuwen in de kiem gesmoord werd. Niets van gemerkt. Misschien waren de vragen soms ongemakkelijk maar aan de adhd van Teeuwen te zien liet ie zich niet de mond snoeren. Als je geen goede vragen stelt dan wordt het programma ook maar zo slap als een paar sokken.
Vanuit het buitenland mag er natuurlijk weer niet gekeken worden. Alsof anders heel Amerika daar naar gaat kijken. Wat maken die paar NLers nou uit die buiten NL wonen.
Itzamná | 29-07-13 | 00:34
Heb je vier tegels nodig om mij proberen aan te vallen? Daar heb ik er maar een voor nodig. Lutser.
Maar je zal het toch wel niet lezen omdat je ligt te ronken om deze tijd. Luie zak.
Itzamná | 29-07-13 | 00:34
Heb je vier tegels nodig om mij proberen aan te vallen? Daar heb ik er maar een voor nodig. Lutser.
Maar je zal het toch wel niet lezen omdat je ligt te ronken om deze tijd. Luie zak.
Stormageddon | 29-07-13 | 00:57
Er bestaat een arte documentaire over dus niks gewauwel. En ik heb geen van die ziektes. En ik ben al helegaar geen nazi. Achterbakse stinknazi.
Hmm, jammer. Die de Jong was of zo geintimideerd of zo geinstrueerd dattie precies de meest stompzinnige, nietszeggende vragen stelde op de cruciale momenten. Zelden een zaaddoder gezien met betere timing. Wat zo'n anti-artistieke dwerg op de buis doet is me een raadsel. Het moet zijn wat volkse, rauwe uitstraling zijn, iets anders kan ik niet bedenken.
Maar goed, triest,triest, triest, want daardoor kwam Teeuwen ook nooit echt uit de verf. Die jongen heeft een grote intuitieve intelligentie, die bij een minder ambtelijke aanpak tot grote hoogten had kunnen reiken. Dat gebeurde nu niet. Teeuwen werd effectief in de kiem gesmoord door een klerk met spiekbriefjes.
Dat belooft wat voor de rest.
Kon niet slapen en dus bij Uitzending Gemist de boel bekeken. Blijft er nog een paar dagen op staan, dus voor wie gemist heeft...
Ik heb erg genoten. Kwam wat stroefjes op gang, maar vanaf Moeder Theresa ging het los.
Wat mij wel triest maakt, is dat Hans uit angst voor represailles niet alles durft te zeggen wat hij zou willen zeggen. De vrijheid van meningsuiting is vermoord in dit land.
Letterlijk.
Tot slot: Ik wil Hans en z'n betere helft alvast een makkelijke bevalling toewensen!
Op zeldzame momenten kan ik dan wel een beetje opgewonden raken van de kirrende orgasmemokkels die iets aanprijzen waar je je vrij van gaat voelen. Of moordscenario's verzinnen als die glanzende laplul van AH voorbij huppelt.
Iedereen zich weer druk gemaakt om een uitzending met daarin het vriendje van de gs redactie, zie ik. En? Nu ineens wel een goed programma?
In Nederland wordt dit al weggezet als elitaire televisie. Wat geneuzel over je eigen smaak aan filmpjes, films, docu's en muziek. Smaken verschillen.... daarom k.u.t.televisie.
@Terpen-tijn | 29-07-13 | 01:21
Slaap lekker vriend :-)
dag vogels.
dag bloemen.
dag minkukeltjes.
petirori
Een afrikaan neukt ook voor de lol, het is hun grootste hobby, vaak ook de enige.
Dat er dan kinderen van komen is een excuus, anders gaat de familie weer vragen waar ze blijven. Een kinderloos huwelijk wordt als mislukt beschouwd.
Want kinderen maken moet, liefst heel veel, het houdt nooit op, tenzij ze er lichamelijk niet meer toe in staat zijn.
Ach ende sja. Je wist van tevoren al dat het niet zou klikken tussen die twee.
Nog knap gedaan van die ouwe snuifdoos.
Verder zit ik in de grote groep die Zomergasten eigenlijk al jaren niet meer te pruimen vind en bij toeval zo af en toe een aflevering meepakt.
De rest van de gasten dit seizoen spreken mij totaal niet aan. Maar daarmee kan het nog best een aardige avond worden. Hoewel ik die Nelleke een elitaire del vind. Plus volgende week zondag wordt het prachtig weer, dus dan ik ben er niet bij.
herstel.. bijna elke baby, ik heb mezelf ontworsteld uit de greep die geloof heet.
roverheid 00:49
Als kneus zou ik ook voor een groep kiezen, die kunnen je helpen en hoe gek je ook doet of bent, het word je vergeven, je bent immers ook 1 van hun (soort)
Daarom heeft de islam ook zoveel fans, als je niks weet of kan, ben je vaak beter af.
Zelf denk ik dat de invloed van verstand ook maar beperkt is, met de juiste hersenspoeling wordt elke baby een aardje naar zijn vadertje.
www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1...
@Parsons | 29-07-13 | 00:19
Oh die film. Ach, aardig. Heb ik al eens gezien. Ik luister nu #EchteJannen
@hölzenbein | 29-07-13 | 00:29
Op het moment van typen had je nog geen afscheid genomen. En bovendien pluis jij de volgende dag toch altijd alles na. Maar ik hoef van jou geen reactie. Je lult toch altijd uit je nek.
Vermakelijk, dat wel. Maar het is achterlijk gewauwel. Weet je zeker dat je geen islam hebt? Of een andere religieuze ziekte?
Tuig schrijf je zonder 'h'.
@Terpen-tijn | 29-07-13 | 00:51
Ik heb ze niet en wil ze niet. Ik heb een gediplomeerd dokter de schaar laten hanteren. Neuken doe je voor de lol, ik wel in ieder geval.
@Itzamná | 29-07-13 | 00:49
Ik weet niet hoe je het doet, maar deze opmerking is wederom ernstig raak. Mensen laten lijden, om jezelf verhevener te voelen. Ik heb de schijt aan religie, het zorgt ervoor dat mensen met het ergste wangedrag zich kunnen verschuilen en verantwoordelijkheid kunnen afwijzen.
Btw, de film is niet echt boeiend. 'Man on the Moon' was toepasselijker geweest.
De wereld moet eens ophouden met veel kindertjes te maken.
Het is niet normaal om 18 kinderen te maken en ze vervolgens de hongerdood te laten sterven, want kinderen zijn in veel landen vee.
Je hebt ze omdat het moet en voor je ouwe dag.
@Itzamná | 29-07-13 | 00:50
Excuus voor mijn 00:50 antwoord.
Ik had nog niet gezien dat je ging tukken en het schijnt tegen de huisregels alhier te zijn om te reaguren op iemand die heeft gezegd te gaan tukken.
Sorry Joris!
@Itzamná | 29-07-13 | 00:47
Heb ik met dijken.
Mezcal/out
Hans Teeuwen had in plaats voor de keuzefilm moeten kiezen voor de docu serie: God bestaat niet.
Link naar deel 1: www.youtube.com/watch?v=o1GmlAC0Ye8
Ik had dit gelet op de onderwerpen die de voorbije avond de revue passeerden, persoonlijk een betere keuze gevonden.
Overigens toch opvallend om te constateren dat de mensen die niet in één of andere hogere macht geloven, vaak niet de meest domme mensen zijn. Bij gelovigen, zeker bij islam fanatici, heb ik sterke vermoeden dat dit nu net andersom is.
Petitori | 29-07-13 | 00:45 | + 0
Moeder Theresa was by all standards een ongelooflijke kuthoer.
Donkersloot 00:41
Jammer.... dat je geen idee hebt waarom, komt omdat je het niet gezien hebt, want het programma was igg zeer spraakmakend.
Parsons | 29-07-13 | 00:41 | + 0
Als de ouders van hölzenbein elkaar niet waren tegengekomen op het dijkje juist achter de kermis zou hij niet bestaan hebben.
Niet alleen daarom heb ik een hekel aan kermissen.
@Parsons | 29-07-13 | 00:41
Volgens Moeder Theresa mag dat alleen om kindertjes te maken. Weet zij veel.
@Itzamná | 29-07-13 | 00:39
Hij is weg, kunnen we het nu weer over neuken hebben?
Ik heb geen idee waarom "Zomergasten" nou zo'n "Legendarisch" programma is geworden. Het kiezen van de presentator en het afzijken van alle afleveringen is zo'n beetje een nationale sport geworden. Ondertussen was Top Gear wél grappig!
Moeten er nog meer naar hun nest toe? Laat het weten, dan start ik geen discussie.
Nu hölzenbein weg is lijkt het me een goede zaak om hem eens flink af te zeiken met z'n geborneerde linkse gelul.
Vrijwel altijd in de contramine, omdat dat dan net lijkt of je mee mag doen. Wat een shit.
Die totaal humorloze zak mag al blij zijn dat er überhaupt aandacht aan hem wordt besteed.
Heb je dat, hardwerkende ambtenaar?
hölzenbein | 29-07-13 | 00:29 | + -1
Het werk dat jij doet is totaal overbodig, dus waarom blijf je niet op?
Jij en werken, laat me niet lachen, malle ambtenaar.
Stormageddon | 29-07-13 | 00:17 | + 1
Jij formuleert het wat duidelijker dan ik met je 'Laat je nakijken, gek.'
Mijn zwakte is geloof ik dat ik nog wel eens serieus wil ingaan op het gewauwel van een gestoorde.
'Ik moet morgen werken', jawel.
Kunstmatig gecreeerde schaarste dan, wat als we willen kan iedereen zijn buikje vol eten. Water is er ook genoeg.
Maar dan krijgen we wel meer kindertjes, want het overgrote gedeelte van de mensheid kent Darwin niet, maar leeft wel zoals hij het zei.
Stormageddon | 29-07-13 | 00:17 |
Itzamná | 29-07-13 | 00:21
Reageer op mij als ik 'aan boord' ben en niet nadat ik aangegeven heb te gaan slapen. Zo heb ik geen kans te reageren.
Laf achterbaks thuig.
hölzenbein | 29-07-13 | 00:11 | + 0
O ja, en 'verkondigd' moet dan weer niet met een 'd', 23:35.
Niet heel belangrijk, maar ga dan niet zeiken over de Panorama en andere shit. Je loopt gewoon weg, omdat je 'werk' zo belangrijk is. Ik kom je nog wel eens tegen hier en dan gaan we er helemaal uitkomen, malle Eppie.
Monsanto...
Voedsel genetisch manipuleren, dat moeten we niet willen, haha.
Mark Smith | 28-07-13 | 21:27
Een realist.
hölzenbein | 29-07-13 | 00:11 | + 0
Goed dat je moet werken.
Net doen of schaarste niet bestaat, hoe krijg je het verzonnen. Egwaar, er is genoeg eten om zelfs 12 miljard mensen te voeden, ook genoeg water, ook genoeg fossiele brandstoffen om al die auto's te laten rijden, ook genoeg mensen om al die anderen gratis te voorzien van al die zaken.
Jawel hoor. Wat een wezenloos gelul. Kom je wel eens buiten?
Ga jij nu maar lekker met je linkse sympathisanten het feestje betalen en iedereen is happy.
Dat ga jij niet doen. Jij gaat anderen ervoor op laten draaien.
Kalf.
@Stormageddon | 29-07-13 | 00:17
Ik wil niet vervelend zijn, maar de film gaat over neuken.
Of we on topic kunnen blijven dat is.
@hölzenbein | 28-07-13 | 23:55
Dus Norman Borlaug was ook maar een lul met vingers die er niks van snapte. 2 miljard mensen van de hongerdood gered, maar... dat allemaal met biologische aanbouw ook wel gekund.
Laat je nakijken, gek.
wakkere nederlander 00:09
Dank voor het advies, geniet al intens, pluk de dag is een goeie smoes om het vol te houden
Geklaag over het leven is ook een luxeprobleem, als je hard moet werken voor je kostje heb je wel andere dingen aan je hoofd.
Daarom ben ik ook blij dat ik in Nederland woon en geboren ben, want geloof mij>> het is overal slechter, Nederland is een paradijs op aarde.
Het redelijke alternatief.
@Suubi Musajja | 29-07-13 | 00:12
In de zin van?
@Onderbuik | 29-07-13 | 00:00
Eensch!
Hij blokkeerde Teeuwen tot in den treure.
En met zijn certificaat kleinkunstacademie boven de schouw zou hij moeten weten hoe onsportief zulks gedrag is.
wakkere_nederlander | 28-07-13 | 23:42
Deze taak is inderdaad veel te hoog gegrepen voor de Jong, een omhooggevallen sukkel.
Ik had me dan ook voorgenomen niet te kijken.
Maar Teeuwen wist er een toch een boeiende uitzending van te maken.
Volgende Nelleke Noordervliet, dat worden pas echt tranen met tuiten...
Wat was het slecht...
On topic: zijn opmerking over het onverholen rascisme van de verschillige mensen en het vertroetelen van de allochtoon, was veruit de beste opmerking van Teeuwen. Ik durf het bijna niet te zeggen (copyright?), maar dat kan zo in de krant.
Lees het morgen wel. Moet werken. Trusten.
Ben teleurgesteld in Wilfried. Gezien zijn geschiedenis met Waardenberg, had ik wel wat meegaand gevoel naar Hans toe verwacht, maar hij zet zichzelf neer als een echte VPRO'er. Jammer, ik had gehoopt dat Wilfried nog wat kolen op het vuur had gegooid maar liet daarentegen angstvallige en pijnlijke stiltes vallen.
Hulde aan Hans, die toch weer goed van de situatie gebruik heeft weten te maken.
Terpen-tijn | 29-07-13 | 00:06
Dat is een andere discussie. Het ging er om dat Itzamna hier onzin vertelde en hij ook nog denkt dat die onzin klopt. Dat bedoelde ik te zeggen.
@Terpen-tijn | 28-07-13 | 23:56
De strijd om het bestaan is de essentie van het leven.
Ga de natuur in en kijk om je heen.
Alle dieren en organismen zijn voortdurend in doodsstrijd om te overleven. Dat lijkt wreed maar dàt is juist de kick van het leven.
Dus als er echt te weinig vreten is voor de mensenplaag die de wereld overbevolkt zal die strijd heus wel overslaan op onze 'beschaving'
Ik zal mijn best doen om te overleven maar als ik verlies zal de de wet van Darwin in werking treden en zal onze soort sterker voorbestaan.
Het gaat godverdomme niet om het individu.
Er werd weer eens als vanouds gerookt voor de camera's, wat een verademing.
Itzamná | 29-07-13 | 00:01
Is geen lulverhaal en heeft ook niets met Afrika te maken. Je snapt het weer eens niet zals zo vaak gast. Lees eens wat anders dan de Story of de Panorama.
holzenbein 23:55
Klopt.
Maar denk je dat arme mensen dat ooit kunnen betalen?
Liever palmolieplantages voor de zeep enz die naar de rijke landen gaat, dan bananen telen voor de arme sloebers.
Daarom wil heel Afrika naar Europa, er is daar niks, er komt ook niks.
Behalve dan overbevolking, milieuvervuiling en corruptie, dat heeft veel landen in Afrika zo goed als onleefbaar gemaakt
@ hölzenbein | 28-07-13 | 23:55
Met de groei van de wereldbevolking is die stelling niet vol te houden. Niet voedsel, maar drinkwater zal het probleem zijn. Als we het voedselprobleem al op kunnen lossen.
commons.wikimedia.org/wiki/File:World...
hölzenbein | 28-07-13 | 23:55 | + 0
Ga die lulverhalen maar in Afrika verkopen.
Jongens, jullie hebben genoeg te vreten, dus kom ons niet aan de kop zeiken.
Vind ik prima hoor. Hoe minder mensen, hoe beter.
Dream on.
Hans Teeuwen heeft echt iets te vertellen, kwam goed op dreef.
Wilfriet de Jong vond ik helaas toch tegen vallen, hij was meer een stoorzender dan dat hij iets toevoegde, hij heeft teveel naar de Paul Witteman gekeken die onderbreekt mensen ook altijd op de verkeerde momenten.
Maar Teeuwen was hem duidelijk de baas.
wakkere_nederlander | 28-07-13 | 23:42 | + 0
Met die debielen kan het per definitie niks worden. Kun je net zo goed een willekeurige gek uit een krankzinnigeninrichting halen.
Face it, Hans Teeuwen is by far onze beste lachkomiek, maar ook niet meer dan dat. Dat je zo iemand vraagt zou al te denken moeten geven. Zijn grootste verdienste is dat hij niet zo melig is als de rest (een Youp, Freek etc.). ik mag hem wel, maar ergens is het godgeklaagd dat je zo iemand uitnodigt voor een intellectueel bedoeld programma.
Dat is een beetje de makke van de t.v. Ook al ben je totaal debiel, maar wel populair, dan scoor je. Dat is wat men in televisieland wil. HT is zeker niet debiel, maar zeker ook niet het licht waar velen hem voor houden.
Zet dat maar in de krant.
Er is ooit berekend dat er maar grondstoffen en energie is voor een paar miljard mensen op deze planeet.
Nu gaan we al naar de zeven miljard, dat kan niet goed gaan, maar na mij de zondvloed.
Is niet egoistisch gedacht, maar heb daar geen zorgen meer aan, de toekomstige generaties gaan dat uitvechten.
Want iedereen eist zijn welvaart, niet goedschiks dan kwaadschiks.
Itzamná | 28-07-13 | 23:49
Er is zelfs een overschot aan voedsel als je biologisch gaat aanbouwen en de voedselmaffia geen kans geeft (Monsanto), dus jij verkondigd hier een onzin die niet te filmen is. Lees eens wat gast.
@DANNY3960 | 28-07-13 | 23:43
Ik wacht! :-)
*proost* overigens!
Het geloof leert ons dat er een individueel leven na de dood is.
Dat is er niet.
Maar op het moment dat je omvalt is er wel degelijk leven na de dood: je kinderen, je creaties, jouw uitvindingen, jouw ontdekkingen blijven op deze aarde achter.
Als je met deze waarheid niet mee kan leven moet je maar eens goed achter je oren krabben en je perceptie van je bestaan eens herzien.
jackanders 23:38
Inderdaad, een mens is een recycleprodukt.
Maar was toch liever als soepschildpad geboren, die weten van niks en leven langer.
Want dat wil ik wel graag>> leven. Zolang het kan. Elke dag is er eentje, ben gelukkig dat ik in Nederland ben geboren.
wakkere_nederlander | 28-07-13 | 23:33 | + -2
Zou me, als ik jou was, maar een beetje beter inlezen. Enig idee hoe lang de mens, de homo sapiens, bestaat? Wat dit op een geologische tijdschaal betekent?
Het betekent helemaal niets. Misschien ken je de aardige paradox, dat we over 20 jaar in staat zijn om een raket naar een bewoonbare planeet te schieten (is ondenkbaar, maar even voor het idee). Dat zouden we dan niet doen, omdat we over 60 jaar een raket naar diezelfde planeet zouden kunnen schieten die de eerste raket zou inhalen.
Die eerste raket zou dan de moeite niet waard zijn geweest.
Buiten dat, de primatisering van deze planeet is niet meer dan een rattenplaag (er zijn gewoon te veel mensen dan de aarde duurzaam kan voeden). Dat probleem lost zich op als elke rattenplaag. Extinctie, mogelijk gedeeltelijk. Verdwijnt de helft, dan leven we weer in de bronstijd.
Voordeel is dat dat leven veel makkelijker is. Geen gezeik met computers, Iphones, emails die je moet beantwoorden etc. Gewoon dobbelen en wat rondneuken.
Prima allemaal.
@Benblij | 28-07-13 | 23:35
Ja, dat viel mij ook al op. Toen we ons hier nog probeerden te ontworstelen aan de christelijke kerken, hoefde je alleen maar bang te zijn voor gerechtelijke stappen en gevangenisstraf. Sinds de import van de islam, is de doodstraf weer ingevoerd.
En genoten van die linkse rakkert Teeuwen? Prima. Hebben jullie hopelijk weer wat geleerd. Voor de rest vind ik hem een lamlul maar dat is persoonlijk.
wakkere_nederlander | 28-07-13 | 23:37 | + 0 -
Let op! Ze gaan je minnen.
*lacht ende grinnikd (hoi necro) en van glas cava nipt*
@Itzamná | 28-07-13 | 23:37
Als de VPRO (zaliger) bijvoorbeeld Prem Radhakishun, Theo Maassen, Jeroen van Koningsbrugge of desnoods Ivo Niehiel als interviewer had ingehuurd had het wel degelijk een hilarische over-en-weer sarcastische avond kunnen worden.
Wilfried de Jong is een zielige correcte sukkel.
@DANNY3960 | 28-07-13 | 23:32
Niets. En er viel net ook nog een tak op mijn glas wijn via mijn hoofd.
Kudt bomen.
eerstn 23:30
Gelovigen zijn te benijden, de sprookjes over een hiernamaals maakt het leven een stuk draagzamer.
Maar dood is dood, geloof niet in een leven daarna.
Waar moet dat dan gebeuren? Leven in de ruimte bestaat niet, nooit, ook al zouden we kunnen vliegen met tien keer de lichtsnelheid.
En anders kom ik toch nooit die raket in, zaken zijn zaken.
Respect krijgen natuurlijk alleen die oudjes die hun lot stilzwijgend accepteren, iedereen kent mijn geleuter al lang, praten erover verpest alleen maar andermans humeur.
Ze hebben gelijk.
@Terpen-tijn | 28-07-13 | 23:27
Bij leven en welzijn produceer je compost, ga je dood, dan ben je het zelf.
Stront en ander organisch afval, daar draait onze gehaktbal al een aardig tijdje op.
Noem dat maar zinloos, ik zie dat anders.
@DANNY3960 | 28-07-13 | 23:32
Treurbuis! geniaal!
www.treurbuis.nl/
Helaas al gereserveerd....
wakkere_nederlander | 28-07-13 | 23:25 | + 2
Wil je liever een goed-gevoel-uitzending?
Is dat boeiend?
De eerste vraag moet altijd zijn: Waarom ben jij zo'n klootzak?
Dat levert leuke t.v. op.
Gebeurt nooit, daarom is t.v. ook zo kudt.
Ischa Meijer kon dat, Theo van Gogh ook. Helaas, they joined the choir invisible.
Jammer te horen dat hij bang is voor die pleuris moslims
@Terpen-tijn | 28-07-13 | 23:27
Het bestaan is niet zinloos.
De zon zal inderdaad over miljarden jaren uitdoven.
Maar wij mensen hebben het intellect om binnen die termijn de dans te ontspringen en ons te vestigen op andere planeten in andere zonnestelsels.
Dat lijkt me een nuttige uitdaging voor u en uw nageslacht.
Maar tot die tijd: 'enjoy the journey' :-)
Itzamná | 28-07-13 | 23:29
Dan verstop ik me nog even in de spelonken op mijn levenspad, want wie zich verstopt hoeft tenslotte niet écht te leven.
Bye U guys.
Rammstein | 28-07-13 | 23:23 | + 0
Je hoeft geen 'u' te zeggen.
Wij moeten elkaar van harte liefhebben, de tijd is kort en waarom zou een mens iets anders doen?
Fijne nacht, R.
Mij slapie doen.
Help iemand minde me.
*zucht*
Valt er hier nog iets te lachen eigenlijk? Het begint hier een beetje treurbuis te worden.
@ Terpen-tijn 23:27
Amen! En toch is er leven na de dood maar daar hebben we het misschien een andere keer wel over. In ieder geval is er morgen weer een dag...
Er staat mij bij dat ik jaren terug een ZG heb gezien met een bekende buitenlandse acteur.
Ik meen William Dafoe. Kan ook Jeremy Irons zijn geweest. Ik kan er alleen niets meer van terugvinden op het net.
Was ook zo'n uitzending van niveau.
Ik heb vanavond bijna net zo genoten.
Een stel hersens en een camera.
Meer is er niet nodig voor goede TV.
Een cactus misschien.
@wakkere_nederlander | 28-07-13 | 23:25
Ik vond het prima te verteren, de nodige prikjes zijn wel degelijk uitgedeeld.
AshleyJ"Ash"Williams | 28-07-13 | 23:20 | + 0
Is wel boeiend onderwerp. Het bestaan heeft geen zin dan de zin die je er aan geeft.
Nu we toch bestaan, moeten we er maar het beste van maken, wat jij! Ergens is het dan wel weer jammer dat koppensnellen niet heel policor is. Sterker nog, je gaat ervoor naar de gevangenis.
Dat is toch raar, of wat? Mensenvlees schijnt nogal te smaken naar varkensvlees, vandaar dat het in sommige religies verboden is om varkensvlees te eten. Ik hou er ook niet van, maar dat is dan toevallig. Misschien moet je die handel wat langer laten sudderen, geen idee.
Jezus, wat ben ik aan het ouwehoeren. Ga zo maar eens naar bed. Alvast welterusten.
wakkere_nederlander | 28-07-13 | 23:25
Ik heb anders iets compleet anders gezien. Je kan de focus leggen op de interviewer of gewoon goed luisteren naar wat de gast te vertellen heeft. Prima uitzending dus.
Het bestaan is ook zinloos, je wordt oud en je gaat dood.
Niets heeft nut, ook je kinderen gaan dood en zo kabbelen we door tot de zon het opgeeft.
Was ik maar gehersenspoeld en wist ik niks meer als een koe.
Waarom moet ik weten dat het leven zo verrot kort is?
Pluk de dag, de enige remedie wat het lijden verzacht.
Leuke verrassende fragmenten gezien op een platform waar je deze normaal niet ziet: de staatsomroep.
Had ook een gezellige avond kunnen worden met een van de meest originele, komische en spitsvondige cabaretier van Nederland (Teeuwen) maar Wilfried de Jong heeft zich ingedekt bij zijn werkgever en de sfeer to-taal verziekt waardoor het toch een ongemakkelijke uitzending is geworden.
Itzamná | 28-07-13 | 23:13 | + 2 -
U weet het altijd zo prachtig te verwoorden.
Beter hadden ze die andere Wilfried gestuurd.
@12: mijn dank is groot!
Genoten van deze zomergasten.
Terpen-tijn | 28-07-13 | 23:19 | + 0 -
Ad libs... Horrible indeed.
Itzamná | 28-07-13 | 23:13
De zinloosheid van het bestaan. Existentialisme in de kern.
Emoties opdringen.
Deed Sinatra nooit, kunnen die dikke hemdtenten die nu zingen nog wat van leren, allemaal zingen ze met een bibber.
Dat moet, dat hebben ze zo geleerd> emotie verkoopt.
wakkere_nederlander | 28-07-13 | 23:15 | + 2 -
Onzin, heb je weleens een voorstelling van Teeuwen gezien ? Die gekte bedoelde de Jong. Volgens Teeuwen vooral het gevolg van drugsgebruik.
waardeloos, echt heel slecht.
Terpen-tijn | 28-07-13 | 23:11
Nou goed dan. Ik heb waarschijnlijk beweringen gedaan die nergens anders op getoetst waren dan je reaguursels alhier. Alsof dat een goed beeld geeft van wie jij bent. Alsof ik jou echt ken. Nee toch?
Wilfried de Jong is knet-ter-gek!
Hij probeert nu de 'gekheid' Charles Manson & Hans Teeuwen over een kam te scheren.
Ongelooflijk het geduld van Hans Teeuwen dat hij keer op keer beheerst duiding geeft.
Die de Jong is ècht niet zuiver op de graad...
Weet je, noem zoveel reageerders een mongool of idioot, maar ik zeg er altijd bij waarom.
AshleyJ"Ash"Williams | 28-07-13 | 23:09 | + 0
Het gaat nergens om, niet om het doel (dat is het graf) en evenmin om de reis. Je bestaat, meer niet.
In dat opzicht verschil je niet, ik ook niet, van de Braziliaanse treuzelmier. Die beesten doe er drie weken om totaal zinloos van A naar B te sjokken en dan gaan ze dood.
Je ziet, ik hou de moed er in. Wat zou je anders moeten?
Nu eerst effe zeiken.
Anijsblokje | 28-07-13 | 23:09
Nee. Een mens kan zichzelf heel goed vernietigen. Trust me.
ashley 23:06
Nee kan me ook niet schelen, er zit ook niks in mijn hoofd wat zo denkt, het zit in jouw hoofd!
De door Hans uitgezochte film is wel OK. Er wordt in ieder geval genoeg in geneukt...
Nog iets te lachen hier?
AshleyJ"Ash"Williams | 28-07-13 | 22:51 | + 0 -
Zelfspot is voor lafaards.
Je weet zeker dat het slachtoffer je namelijk nooit ritueel zal gaan vermoorden.
Itzamná | 28-07-13 | 23:05
Gaat het in het leven om de bestemming of de reis? Dekt precies die lading.
Wat een dolfijn, om trots op te zijn!
Daar heb je Flipper, Flipper, Flipperdeflapper!
Ja, doet u mij maar een broodje dolfijn.
Mezcal/
Gaat dat janken om minnen nu nog steeds door?
*sukkels*
OMG! Manson imiteert Teeuwen!
@Wiebe Filippus | 28-07-13 | 22:47
Verzin zelf grapjes Youp Buckler.
God van Abraham lijkt op Charles Manson. Lol.
Terpen-tijn | 28-07-13 | 23:02
Laat je nou niet zo kennen man. Kan jou het rotten wat ik (een beeld dat overigens grotendeel in je eigen hoofd zit) van jou denk. Toch?
AshleyJ"Ash"Williams | 28-07-13 | 22:55 | + 0
Tegelijkertijd zou je kunnen denken dat de kans dat je bestaat onnoemelijk veel kleiner is dan de kans dat je wel bestaat (naar Dawkins).
Geniet er maar van. Ik zeg niet dat je dat niet doet, maar ook al besta je, dan is dat bestaan toch niet veel meer dan een lachertje.
Het gaat niet om het doel, maar om de weg. Zei ooit iemand. Geloof dat die zak een beetje in een state of denial verkeerde. Er is geen doel.
Wel bij voetballen en sommige andere sporten. Is wel heel fijn, vind ik dan.
De Jong verneukt het. Had hier zoveel meer uit kunnen halen.
Het is ook een echte minkukel die ashshit, hij deelt altijd standaard een min uit op mijn schrijfsels.
Lange vingers ook dus, hou hem in de gaten met zijn zoete englishpraatjes.
shit kon niet kijken moest weg. Ben benieuwd of het goed en leuk was en interresant. Zal best wel geupload worden,ben benieuwd.of het het waard is om het alsnog te kijken, of dat de meningen zijn beter te laten lopen.
Terpen-tijn | 28-07-13 | 22:56
Ja. Naar ik begrijp zit je zelfs als ik er niet ben te zeuren over me. Mooi joh.
Hans gaat toch janken?
Supermatthijs | 28-07-13 | 22:54 | + 0
Geloof dat veel mensen zichzelf een beetje te serieus nemen.
Waarom je je dan niet gelijk aan een eik opknoopt is mij ook een raadsel. Ik doe dat niet, gewoon omdat ik niet van eiken hou.
Kutbomen.
Itzamna 22;52
Kijk maar uit met die ashshit, voor je het weet beschouwt hij je als echt gestoord, net zoals die over mij denkt.
Heeft hij wel een punt overigens, ik reageer anders dan gebruikelijk.
Itzamná | 28-07-13 | 22:52
Ik ben al een hele tijd geleden gestopt met mezelf serieus te nemen. Nu lach ik maar gewoon overal om.
Why should I take life so seriously? I'm never gonna get out of it alive anyway. En dat is goed. Geloof ik. Haha.
Dit is echt het meest saaie dat ik ooit gezien heb. Een pr0n film uit de 70's, een close up van een zwemmende vrouw en een debiel die la bamba zingt. Vergeet de vraag niet 'heeft het koningshuis ooit gereageerd'. Echt, Ik dacht dat de paarcelligen uit Volendam het dieptepunt waren.
Life in a nutshel:
BAMBA BAMBA BAMBA BAMBA.
That s all there is folks
Itzamná | 28-07-13 | 22:52 | + 1 -
Ja met die zelfspot zit het wel goed met je.
AshleyJ"Ash"Williams | 28-07-13 | 22:51 | + 0
Je bent net zo'n lul als ik?
Of erger?
@ Terpen Tijn
Mindless zegt al genoeg toch?
Supermatthijs | 28-07-13 | 22:43
Zelfspot is de koning in het land van de humor.
@Supermatthijs | 28-07-13 | 22:38 Misschien heb je daar een punt, maar niet verder vertellen aub.
mindless.
Klopt. langer zelfs, gs vond mij toen niet geschikt als volwaardig reageerdertje.
Hoezo?
Verdomd als het niet waar is, maar m'n 5- jarige zoon zei vanavond tegen m'n wettige echtgenote 'Du kleine Matrose'.
Ga dat maar eens vinden. Enfin, als je de zoon bent van zo'n malloot als ondergetekende zeg je de raarste dingen.
Was wel enorm lachen, met dank aan Teeuwen.
ik ben bang dat het na deze avond weer 3-4 jaar op slot gaat bij de publieke omroep. zo van, dit hebben we even toegestaan, houden jullie je nu weer even gedeisd svp.
@ wakkere_nederlander | 28-07-13 | 22:44 | + -1 -
wij neuken nog.
Supermatthijs | 28-07-13 | 22:43 | + 0
Eensch.
De vraag is of je in die gevallen van 'mensen' moet spreken. Ik denk van niet, maar verruil m'n mening graag voor een betere.
Die er niet is.
Nog geen bedankje, niets. Lol!!
-weggejorist-
Lol @ "Geen bedankje, niks". Nu lekker roller girl...
@12 | 28-07-13 | 22:14
Dank
You're freaky I like you a lot.
Hans is cool.
Itzamná | 28-07-13 | 22:40 | + 0 -
Maar dan ook de rechtsmenschen af schieten zonder zelfspot. Zelfspot is de eerste stap tot bezinning, of zoiets.
Zo, uitgezet. Dit is niks.
Komt er zo nog ceuk op tafel?
Jippie! vingerles van Hans!
nu wordt het grappig!
"Wat gaan we doen, De Jong..."
Geweldige regie van Teuwen.
12 | 28-07-13 | 21:25
Dank, maar helaas: doet het niet...
Supermatthijs | 28-07-13 | 22:38 | + 0
Nee, dat is niet zo. Een linkschmensch heeft maar zelden zelfspot. Bakito is er een van, jij mogelijk nummer twee.
De rest bestaat uit af te schieten honden.
Ik ben benieuwd hoe de main media omgaan met de inhoud van dit interview.
Ik vrees dat Teeuwens inhoudelijke uitspraken over religie in het algemeen en de islam in het bijzonder zullen worden afgedaan in een, maximaal twee bijzinnen.
Maar ik hoop dat er via columnisten en bloggers alsnog veel aandacht voor ontstaat en dat er een breed publiek debat over begint.
@Terpen-tijn | 28-07-13 | 22:32 | + 0 -
Ben jij niet die reaguurder die pas na 3 jaar van zijn Zwitsal af was?
Not Muhammad | 28-07-13 | 22:37 | + 0 -
Die genieten gewoon denk ik. Die zijn niet zo narrow minded.
Ik denk dat er mensen ontslagen gaan worden bij de VPRO. "Die konten MOET IK ERIN HEBBEN! Anders doe ik het NIET!" heeft Teeuwen gezegd.
Wat we nu te zien krijgen is gewoonweg ge-ni-aal.
Ik zou zo zo zo ontzettend graag die koppen willen zien van goedvolk, deugmensen en overig VPRO-volk op dit moment.
Golf: knikkeren voor bejaarden
Waar komen die dikke lelijke gleufdieren opeens vandaan?
Dada ?
Dmitri Dmitrievitsj | 28-07-13 | 22:33 | + 0
www.youtube.com/watch?v=azEOeTX1LqM
Wat een verschrikkelijke tv. Wanna be inteligencia.
@Dmitri Dmitrievitsj | 28-07-13 | 22:25
Je krijgt er 24/7 gratis golfles van de beste spelers wereldwijd en elke week live verslag van de grote tournooien in de PGA tour en de European tour.
Laatst nog won onze landgenoot Joost Luiten het 'Lyoness Open' in Oostenrijk. De landelijke media heeft daar nauwelijks verslag van gedaan.
Golf: 100 x mooier dan schaatsen, voetbal of wielrennen en een 100% Nederlandse uitvinding!
nl.wikipedia.org/wiki/Golf_(sport)
Wat zit je nou allemaal op die blaadjes te kijken man .. flikker toch op :D :D
@Wiebe Filippus | 28-07-13 | 22:31
Ik denk dat hij eerder de vraag van De Jong op de hak neemt, waarom ergens naar vragen als je er helemaal geen verstand van hebt.
@Itzamná | 28-07-13 | 22:25
Het enige leuke aan het format is te bedenken welke fragmenten je zelf zou uitkiezen als je te gast zou zijn.
ze hebben nu hun tweede biertje
mindless 22:30
Na een uurtje broeden, ben jij nog steeds bot.
Dit is televisie, ongemakkelijkheid, de waarheid en rook ineen op de NPO. Teeuwen maakt het mogelijk. Heerlijk.
De god Teeuwen vindt Gould een genie. Niet omdat hij dat zelf vindt, maar omdat hij dat 'klekkeloos overneemt'. De goden zijn niet meer wat ze geweest zijn.
Hans groeit. Laat je niet ondersneeuwen Wilfried! Haha.
Dan doe je het toch lekker zelf!!
@Rammstein | 28-07-13 | 21:44 | + 4 -
Jij bent ook niet het scherpste mesje in de keukenla he?
frickY | 28-07-13 | 22:26 | + 3
Verbaast me niks, met je 'gewent'.
Tss.
Kennst du das A-team?
Linkje dan maar
www.youtube.com/watch?v=jvmYdqy-pL4
Glenn Gould speelt Bach. Het is werkelijk een bijzondere televisieavond.
knutsel | 28-07-13 | 22:25 | + 0
'Und einer heisst 'Gesicht''.
Du brauchst keinen Angst zu haben, Bube. Es gibt hier nur Maenner, schwitzende, muskulierte Maenner. Frauen gibt's hier nicht.
LOL.
Wat is het lot van een ouwe artiest?
Hij gaat dood.
Wat is het lot van een tv bezitter?
Hij moet ze allemaal zien doodgaan.
Wat fijn om eens 2 mensen met enig intellect in gesprek te zien.
Ben tegenwoordig een beetje het Oh Cherso niveau gewent.
De Jong does NOT approve of Shaffy-jokes.
Ik bescheurde me zowat om die kop van Wilfried na dat fragment.
Dmitri Dmitrievitsj | 28-07-13 | 22:21 | + 0
Gelijk heb je. Teeuwen is de moeite waard. Zombiegasten is alleen maar de moeite waard als ze iemand als Teeuwen zo gek krijgen te komen opdraven.
En dan nog is het een kut-format.
Wat itzamna 22:20 zegt. "Kennst du das A-Team?"...
Wilfried is echt een groter kudthoofd dan ik van te voren dacht. Wat een rechtschapen gutmensch. Zum kotzen.
@wakkere_nederlander | 28-07-13 | 22:14
Sport1 heeft een heel kanaal waar 24/7 golf wordt uitgezonden. Onbegrijpelijk. Het schijnt leuk te zijn om te doen, maar wat valt er aan te zien??!?
Jezus. Ik lach me tranen om Shaffy, en De Jong zit er weer met uitgestreken smoel bij. Dodelijk.
De beste uitzending evah van Zomerzombies was die met Conny Palmen. Zij bestond het om haar beroemdheid te vergelijken met die van Marilyn Monroe. Dan ben je niet een beetje van het padje af.
What a joke. Gelukkig werd ze daarna door de alcoholicus Van Mierlo tot de orde geroepen.
Is ze al dood?
'Wat gaan we doen, De Jong?'
Haha, Teeuwen heeft de touwtjes volledig in handen.
Beste wat ik ooit heb gezien van Ramses Shaffy.
Hulde!
^niet, in zomerzombies
@Itzamná | 28-07-13 | 22:18
Ik kijk eigenlijk nooit naar Zomergasten, maar wel als het even kan naar Teeuwen.
Mogelijk was dat in in 'Zomerzombies', dat weet ik niet meer precies.
Van Dis ging totaal af, net als tijdens z'n interview met Rushdie.
Overigen is Teeuwen met afstand de beste lachkomiek die we in jaren gehad hebben.
'Du kleine Matrose''.
Mark Smith | 28-07-13 | 22:16
Wilfried was bij aanvang ook een beetje bang voor Hans, terwijl Hans een beetje twijfelde of hij wel uitgedaagd zou worden tijdens het gesprek.
Dat het nu beter is heeft ook met het tempo te maken; niet te lang blijven hangen bij een onderwerp, maar op tijd doorschakelen.
De briljante en ook wat tragische Ronnie O'Sullivan. Mooie keuze. O'Sullivan heeft iets gemeen met Teeuwen: een tijdje gestopt omdat hij zogezegd de oude uitdaging niet meer voelde en is met een merkwaardige reden toch weer gaan snookeren.
Ik herinner me nog Van Dis, met Coetzee.
Coetzee zei zo goed als niks.
Klassiek.
Teeuwen heeft smaak.
Fijne tv avond.
(mijn eerste tv avond van het jaar overigens)
Parsons | 28-07-13 | 22:08 | + 2 -
En dat zonder te beledigen. Ik vind het een prachtig interview tot nu toe, na een uiterst moeizaam begin.
Schoolmeester De Jong.
@12
Topper!
Ben gebanned van Twitch. Dan maar Ustream: www.ustream.tv/channel/gaesdeaud
Snooker!
Alweer iets dat angstvallig weg wordt gehouden van het publieke bestel.
Waarom toch?
Net als golf trouwens.
Mark Smith | 28-07-13 | 22:11
Eens, stoor me ook totaal niet aan Wilfried. Hij geeft hem inderdaad alle ruimte. Tegengas van je gesprekspartner kan er ook juist voor zorgen dat je juist extra je punt kunt maken. Er zullen namelijk een hoop kijkers zijn die dezelfde vragen als Wilfried hebben.
Gezapige zomergasten hebben wij de afgelopen jaren meer dan genoeg gehad.
Debiel eigenlijk dat je dit niet gewoon live via internet kunt kijken.
Wel op mijn ipad en android dankzij Ziggo, maar niet gewoon op mijn pc.
*even rookpauze inlast* T
Tot nu toe dik ok. Niet dat er nou zoveel nieuwe inzichten voorbij komen maar wel prettig af en toe eens in je eigen denkbeelden te worden bevestigd.
En roken op tv altijd +1.
Lullen kan ook prima op de radio, daar heb je geen t.v. voor nodig.
Die pratende koppen (de stream doet het al niet meer), wat voegt dat toe? Totaal verloren medium, die t.v. Dan ook nog eens het goedkoopste format om iets als Zombiegasten uit te zenden, tsss.
AshleyJ"Ash"Williams | 28-07-13 | 22:09 | + 1 -
Lol! The Rocket kwam van links.
Je ja de Jong, moeilijke onderwerpen.
+ veel voor T.
Cheers, you're a real mate @ Absoluut niet waar | 28-07-13 | 22:11
@Terpen-tijn | 28-07-13 | 22:10
In Ronnie O'Sullivan mag men wel geloven.
DonJohnson | 28-07-13 | 22:10
o'sullivan staat 56 - 0 voor tegen price.
wakkere_nederlander | 28-07-13 | 22:08 | + -1 -
Kijk jij naar hetzelfde interview als ik? Er is gewoon een goede interactie waarbij Teeuwen alle ruimte krijgt. Of had De Jong alleen maar bevestigend moeten knikken volgens jou?
Toch handig dat moeder Theresa ook aan bod kwam, anders zou er weer gezeur komen dat alleen de islam niet deugt..
Nee hoor, elk geloof is kudt.
Ronnie!
Je mag ons streamlozen ook live bijpraten, met linkje erbij voor de juiste youtube (1080p svp)
Hitchens, Condell, vrijheid van meningsuiting en een kritische kijk op goede doelen. En dat alles in één uitzending van de staats-tv.
@Parsons | 28-07-13 | 22:06 Ik wordt niet wijs uit je comment, sorry. Wat bedoel je precies?
Stream is wederom kaput?
Streampje is dood... Iemand nog een linkje voor de UK?
Dit is eigenlijk het geluid wat Powned in al die tijd niet goed op beeld heeft gekregen.
Gefundeerd en in welgevormde zinnen aangeven wat er schort aan diverse maatschappelijke kwesties, waaronder de Islam. Hans zet in één aflevering Zomergasten Hilversum meer op stelten dan Weessie in 4 jaar.
Mark Smith | 28-07-13 | 22:07
Oow jeej. Als de snookerbal maar niet van links wordt aangestoten ...
Hitchens en Condell op de staatstelevee, ik krijg er gewoon kippenvel van.
Hans is een held, een rots in de branding vergeleken met zijn laffe collega's die bijna allemaal achter de godsdienstgestoorden zijn gaan staan.
Beste staatsteleveeprogramma sinds jaren.
Zet godverdomme die stream aan kut!
Ik krijg toch steeds het gevoel dat dit niet een open gesprek is tussen Teeuwen en De Jong.
Teeuwen krijgt de vrijheid om zijn eigen gekozen beeldmateriaal te laten zien maar wordt daarna wel steeds op het matje geroepen.
Wilfried de Jong is net zo'n griezelige linkse hond als al het andere gespuis bij de NPO.
@Mark Smith | 28-07-13 | 22:05
Hij verwoordt wat er hier in de panelen al jaren wordt gezegd ja. Voor jou en mij wellicht geen nieuws, voor de goegemeente wel, voor VPRO kijkers al helemaal. Alleen daarom is het het kijken waard.
Cornholio 22:06
Ik ook my dear, ik ook.
eerstneukendanpraten | 28-07-13 | 21:53 | + 2 -
Kijk snooker, ook jij komt aan je trekken.
Mag ik zeggen dat ik het nu al het meest spraakzame interview van 2013 vind?
Ja dat mag ik.
Terpen-tijn | 28-07-13 | 21:58 |
Huh ? Ik geef slechts commentaar op wat ik zie...
@Not Muhammad | 28-07-13 | 21:50
In het algemeen zou je kunnen zeggen dat je generaliseert zei hij ja.
Grote stamper | 28-07-13 | 22:04 | + 0 -
Stop eens met huilen over de Jong. Ik was nooit zo´n fan maar hij kan goed interviewen. Dat laat hij hier weer zien.
Parsons | 28-07-13 | 22:02 | + 0 -
Ik ben het voor 95% met hem eens zelfs. Vooral de manier waarop hij het verwoordt spreekt me zeer aan.
twitter.com/abdelkabenali achgossie kijk eens wie er op zijn achterste teentjes getrapt is, hoe verrassend, die reacties. Deze ook zo briljant: "Ik heb niks met die ironische übermensch-achtige toon van H.Teeuwen. Voorbij houdbaarheidsdatum. #zg13" aldus Benali. haha.
Een uitstekende sneer ook naar de VARA trouwens aangezien hij het heeft over `verschillige` mensen..
Interview komt toch nog goed nu de jong zijn papiertje heeft losgelaten.
Lijst Teeuwen. Mijn stem heeft 'ie.
Hahaha .. ja, wat een leuke cultuur heb jij :D
Hoppa, to the point.
@Mark Smith | 28-07-13 | 21:47
Ik ook niet, daar gaat het dan ook niet om.
Hans is op stoom.. Nu lekker de gutmensch eens goed ontleden.
Lekker de vinger op de zere plek leggen; het niet mogen benoemen (door gutmenschen) is in feite racisme en niet het eerlijk benoemen van aanwezige problemen.
hahahahaha
vanBukkem 21:53
Het is ook not done om op de publieke zender negatief over de islam te praten.
Pappen en nathouden is de gebruikelijke tactiek.
Oh hij zei Marokkaantjes, dat mag niet van Wilfried.
@ CornholioNL | 28-07-13 | 21:56 |
Zeker, maar daarom wel +1 voor de VPRO, want ze wisten echt wel wie ze uitnodigden.
Topprogramma trouwens, Zomergasten.
@VanBukkem | 28-07-13 | 21:53
Op zich is het slim van gluiperts als die kale om zowel links als rechts te vriend te houden. Altijd maar iedereen te vriend houden. Sneaky bastards. Dat er veel mensen onder lijden zal wel hun eigen schuld zijn.
Theo en Pim. Even een Fisherman's Friend momentje.
Cornholio 21:56
Schijnheilige trol!
Erg interessant!! Die Hans, weet waar hij over spreekt...
Aangezien we geen stream hebben gooien we er maar een muziekje van JJ Cale tegenaan.
Niet zo bekend maar wel zo goed.
www.youtube.com/watch?v=3G_msX9iHwg
Wat zal dit pijn doen bij de publieke omroep... hulde voor Hans.
Het mooie van dit interview tussen Fortuijn en van Gogh is dat je niet hoef te vrezen dat beide heren in de toekomst vermoord worden.
Pimmie!!
Doe De Jong probeert zich weer subtiel in allerlei bochten te wringen om duidelijk te maken dat ie zich van Pats uitspraken distantieert. Terwijl Pat gewoon 100% gelijk heeft.
En nu Pim! En nogmaals, omdat het kan: de kogel kwam van links!
@Terpen-tijn | 28-07-13 | 21:51
Let maar eens op!
*op minnetje klikt*
Terpen-tijn | 28-07-13 | 21:51 | + -1 -
Ik zou me gevleid voelen.
En jawel!
Wordt hij wel eens bedreigd?` Wat is het ook een lul zeg.
* hoopt op fragment met cactus *
Hij fileert de standaard politiek correcte cliches prima, naar mijn mening.
Wij zijn van geenstijl.
Iedereen vindt de islam niets, anders zat je hier niet, want niemand wil een triljard minnen.
Linksreflex; 'hij generaliseert' 'Hans, JIJ bent toch wel tegen generaliseren?' 'Maar de gevoelens van moslims dan...' 'Is toch niet lief'
----
Heerlijke TV. Die repliek van Teeuwen, geniaal.
Nu moet Teeuwen Pat Condell duiden.
Wat een kudtinterviewer die De Jong.
Het is kwaad met kwaad vergelden zegt Dildo de Jong.
Owww Hans Teeuwen moet zich verantwoorden voor het filmpje van Pat Condell?
wtf....
Weg met wij? Wilfried?
Wie zijn wij?
WIJ!!!!
Parsons | 28-07-13 | 21:38 | + 1 -
Ik heb nog niets nieuws gezien.
@12 | 28-07-13 | 21:25
dankjewelz
Haha, wat voelt Wilfried zich ongemakkelijk bij dit onderwerp... eh uh eh uuh..
Leve Pat.
mindless | 28-07-13 | 21:43 | + -1 -
Nee, deze man bleef wel redelijk en werd niet nodeloos kwetsend.
Benieuwd hoeveel kijker er in de pen klimmen.
VPRO-publiek vs Condell. Lachen.
En ook aan de Jong vragen wat hij denk. Ehm ehm ehm.
@ Not Muhammad 21:41
Trol nummer 1 meldt zich!
Absoluut niet waar | 28-07-13 | 21:43 | + 0 -
Juist en er was geen woord spaans bij. Condell mag blijven.
mindless | 28-07-13 | 21:43 | + -1 -
Je doet je nick eer aan.
Was dat Wilders?
Heerlijk om Pat Condell eens op de publieke omroep te zien.
Pat houdt zich in ..
Maatschappijleer voor het VPRO publiek!
Dank je wel Hans!
Uw Verzekeringsadvis | 28-07-13 | 21:38 |
Om 05:30 de wekker, maar word nu spannend, dan maar brak morgen :-)
Amen!
Wauw, hij zegt precies waar gs een triljard topics voor nodig heeft!
Och Pat Condell. Goede man, ongeneeslijke narcist.
Is een komiek, geen politicus.
Enfin, leuk voor the trollz.
Zei ik toch>> de islam is geen haar beter als die nazi s.
schlagermoroder | 28-07-13 | 21:37 | + 0 -
Stel je even niet zo aan.
Sterk punt. Als je voor de miljoenste keer de achtbaan neemt is de ervaring die je de eerste keren ervaarde nimmer meer te herhalen. Ergens moet het stoppen. Mooi.
@CornholioNL | 28-07-13 | 21:34
Yep, gaat toch nog goed komen.
@12
Waarom kan ik die stream niet openen?
Roken op tv? Nou is het wachten op de antirook brigade.
@Mark Smith | 28-07-13 | 21:27
In plaats van mij proberen aan te pissen met je misplaatste getreur zou je ook wat op kunnen steken van de uitzending.
Oneindiheid. Julian Barnes heeft daarover geschreven. Oneindi veel beter dan wat er nou uit dit gesprekje komt. Hitchens, Condell: nog een kwartier en het woord GeenStijl valt :-)
Nou jongens, jullie volgende held..
-weggejorist-
Nu al de beste tv-uitzending van 2013. Ik hoop dat iemand dit opneemt en als een of meerdere dvdtjes op TPB zet.
Kaas de Vies | 28-07-13 | 21:31 | + -3 -
He Kaas wat is er aan de hand ? Ik krijg plusjes en jij minnetjes.
Oh god, de islam, here we go...
*snel naar koelkast voor pils*
Kaas de Vies | 28-07-13 | 21:31 | + -1 -
Nee, hij is alles wat Hek de Goot niet is. Gelukkig maar.
Ah, dames en heren. Het I-woord gaat vallen.
Wilfried ontduikt al.
@12 | 28-07-13 | 21:25
Thx 4 streaming!
Het knappe van Teeuwen over religie is dat hij zijn argumenten niet met cynische beledigingen lardeert. Maar tongue in cheek het vreemde ervan aantoont.
Straks blijkt hans teeuwen hek de goot te zijn.
Ik heb een vanaf de start ruim 30 minuutjes gekeken en het voelde of het al 23.30 uur was. Tergend, of ze beide een andere taal spraken. Kon het niet meer aanzien...
De zendercoördinator van de publieke omroep zweet peentjes op dit moment....
Man man man, is er iets aardigs / interessant op de tv, heet het weer trollen.
Bakito, kom snel terug, liever 1 trol dan 10 reageerders.
Mark Smith | 28-07-13 | 21:25 | + 0 -
Sommige mensen hier lijken zwaar teleurgesteld dat hij niet begint te roepen in de geest van "alle vrouwen zijn kuthoeren" of "heroïnedealer op de kinderboerderij".
Een soort "jij moet mij vermaken anders ben je een lul".
Mark Smith | 28-07-13 | 21:27 |
Nope, een realist.
Twee fragmenten van Hitchens op de publieke omroep. Dat ik dit nog mag meemaken.
Parsons | 28-07-13 | 21:22 | + 1
Wat is eigenlijk het tegenovergestelde van een "goetmens" ? Zure cynicus?
Het trollen is over, Hans is nu serieus... en maakt punt na keihard punt.
@Rammstein | 28-07-13 | 21:23
Absoluut niet, ik niet tenminste.
Ik ken zijn persoon niet eens zo lang maar wist onmiddelijk dat het een soort van genie is.
Het leukste van Zomergasten zijn de commentaren de volgende dag. Vooral Bart Brussel giet liters azijn, alleen maar omdat hij nog nooit werd uitgenodigd.
Ik ken (vanuit de media) Teeuwen als een denker, iemand die weet wat er speelt. Maar dat hij Hitch aandraagt, dat maakt m onsterfelijk. Op dit moment schakelen een heleboel grachtenpanden over naar een ander kanaal.
Weg met Tony Blair. Goed zo, Hans.
... en het komt eindelijk op stoom! Nice.
Streampje opgezet: www.twitch.tv/GaEsDeaud
Rammstein | 28-07-13 | 21:23 | + 0
Tot dusver nog niets wat ik niet had verwacht.
Niks mis met Teeuwen, noch met de Jong.
Maakt de haard aan met goede doelen & Nobelprijs voor de Vrede.
Niemand kan zoveel uur wauwelen EN interessant blijven. Heb er altijd respect voor als dat een beetje lukt.
Beste zomergasten ooit:
Heertje vs. Van Dis.
Botsende karakters:altijd+.
Elke religie spoort niet, het vereist moed om zelfs de "beste" te bekritiseren, want 99 procent denkt alleen maar goed over moeder Theresa.
Zelfs het bestuur van de nobelprijs.
Teeuwen maakt al 5 minuten punten, eerlijk is eerlijk. Als hij nu maar niet aan het trollen is.
Wat verwachten jullie nou, een en al onderbroekenlol en lachen met Hans ?
De schijnheiligheid van mee-lijden en medelijden benoemen, da's Nietzsche.
Teeuwen legt hier feilloos de misplaatste morele superioriteit van goetmensen bloot.
"hang claudia de breij naakt aan het kruis" Teeuwen komt eindelijk op gang.
Hans gaat lekker, schopt de heilige huisjes weer eens om...
'Claudia de Breij aan een kruis... naakt' ... lol :-p
"... bij wijze van spreken." Gelukkige toevoeging.
Kritisch tegenover dat glazen huis gedoe. Altijd plus 1.
Nu gaat het ergens over! Lijden ... als een marketingstrategie. Glazenhuis eigenpijpers. Yeah Hans!!1
Dood spoor...
Cornholio 21:16
Waarom? Als dit trollen is, moet jij hem opvreten.
Het is een stevig petje, goed kauwen.
Wat is een TV nou weer? Ik heb dat apparaat al 10 jaar geleden de deur uit gebonjourd. Snap niet dat ze bij de TokkieVisie niet snappen dat streams de enige manier zijn om nog kijkers te krijgen.
@Uw Verzekeringsadvis | 28-07-13 | 21:17 Wel mooi dat intellectueel VPRO publiek eens onder de neus gewreven wordt hoe hypocriet sommige 'weldoeners' zijn. +heeel heeel veel voor de 3FM vergelijking.
@brainsalad | 28-07-13 | 21:13
Tot zover vind ik er weinig aan.
Niet bepaald een battle of the giants ofzo (wat veel mensen natuurlijk graag zouden zien), maar het zou mij niet verbazen als de volledige aflevering morgen op youtube te zien is. Dus typ (over)morgen op youtube 'zomergasten' of 'hans teeuwen' en dan filteren op 'upload date'.
@Not Muhammad | 28-07-13 | 21:12
Da s waar, de oplichtster.
'Ze hield niet van armen, maar van armoede', hoe hoekenbaar.
Terpen-tijn | 28-07-13 | 21:13 |
Eetze...
Parsons | 28-07-13 | 21:09 | + 0 -
Want VPRO' ers zijn tegen abortus?
@brainsalad 21:04
Zal ongetwijfeld te streamen zijn bij Uitzending Gemist.
(vanaf morgen) www.nederland2.nl...
AshleyJ"Ash"Williams | 28-07-13 | 21:08 | + 0
Denk het niet, zou wel top zijn overigens. Op de VPRO website roepen ze dat de uitzending fragmenten te zien zijn en niet integraal wordt herhaald.. zucht
Als dit onderwerp ook bedoeld is om te trollen, dan vreet ik mijn pet op.
Zomergasten met Khaddafi, jammer dat dat er niet meer van komt.
Moeder Theresa bashen, uit naam van Hitchens.
Nu komen we ergens.
Wilfred: "Heb je wel eens sex gehad terwijl een hond toekeek?".
Mijn God..
Rechtenbeperking, WTF?! Voor je recht op content kun je dus op torrentsites terecht (piratebay, rutracker,..), waar je content onderling vrij met elkaar kunt uitwisselen, zonder dat soort idiote beperkingen.
De intellectueel eigendom maffia heeft een hekel aan dat soort vrijheid, want zij willen informatie liever kunstmatig schaars houden.
Ja, die meiden van Hala hadden groot gelijk. Een stuk onfatsoen, die het grappig vindt om anderen te beledigen. Weinig opvoeding van huis uit meegekregen, zo te zien en te horen. Dara wordt de samenleving echt niet beter van.
Die "lolboek" hoef ik dus niet te zien, vanavond. En als ik hem af en toe per ongeluk op de beeldbuis tegenkom, dan zap ik lekker snel door.
Wilfried is saaaaaaaaaaaaaaaaaai.
Meesterzet van Teeuwen: maak er het meest ongeïnspireerde Zomergasteninterview ooit van. Dan gaat het niet meer over de gast, maar over diens filmfragmenten. Zo zou Peter van Ingen het gewild hebben.
Human interest... Yuk.
*plop*
CornholioNL | 28-07-13 | 21:05 | + 1
Lekker makkelijk lijkt me dat, dat je altijd kunt zeggen dat je aan het trollen was.
Parsons | 28-07-13 | 20:51 |
*
Het frequent raadplegen van de GS-fora heeft mijn ego dusdanig gerustgesteld dat ik niet de behoefte voel me nog met iemand te moeten meten.
Wilfried de Jong is een Herman van Veen.
Oeps. Toch niet. Update niet gezien. Solly.
Fragment van Hitchens over Moeder Theresa. Er zijn VPROgoetmensen die straks een hartaanval gaan krijgen.
Hans wil wel maar Wilfred faalt heel hard.
w a t e e n k u t i n t e r v i e w
@brainsalad 21:04
Zal ongetwijfeld te streamen zijn bij Uitzending Gemist.
(vanaf morgen) www.nederland2.nl/uitzending-gemist
@ brainsalad | 28-07-13 | 21:04 |
Vast wel eoa goochem hier die HD's umtäuscht in parkeergarages...
Not Muhammad | 28-07-13 | 21:06 | + 0 -
Yep, er bier en nootjes bij pakt.
brainsalad | 28-07-13 | 21:04
Ik heb hem op VHS voor je straks.
@Normpje | 28-07-13 | 20:42
Is je spiegel stuk?
@Mark Smith | 28-07-13 | 20:57 Om te janken, echt. Sex met de hond, in de buurt. Die Antwoord. "Vind je ze sexy"
Ik ga dit drama helemaal uitzitten, met een beetje geluk gaan ze kissebissen.
Parsons | 28-07-13 | 21:00 | + 1 -
Is het te volgen dan? Pijnlijk.
1+1 | 28-07-13 | 21:01 |
Natuurlijk is Hans aan het trollen, de hele avond de meest absurde fragmenten kiezen om daar vervolgens bloedserieus over te gaan praten, hij kan zijn lach maar moeilijk onderdrukken...
Bakito, kijk je even mee ?... dit is trollen in optima forma.
Heel zelden, ik herhaal, heel zelden baal ik er van dat ik geen tv heb. Ik hoop dan ook van ganse harte dat iemand de uitzending van Zomergasten opneemt en in torrentland upload. Fingers crossed!1!
21.15 het programma " Ik Vertrek " op NL 1, scoort de hoogste kijkcijfers.
Ach, toen in de trailer met ksnker werd gescholden wist je eigenlijk al genoeg.
Krijgt die Teeuwen hiervoor betaald ofzo? Want het lijkt wel of ie er niet veel zin in heeft. Het is net alsof je hem ziet denken: Ach fuck it! (Maar ik moet me wel aan het contract houden, anders krijg ik niet betaald.)
@Mark Smith 20:46
In het bewuste stukje had hij het toch slechts over het feit dat alle religies denken een monopolie op de waarheid te hebben? Kleine nuancering.
Ik hoop dat Teeuwen aan het trollen is want zijn fragment keuzes zijn kut.
´De grens ligt bij geweld´ aldus H.Teeuwen tijdens een interview met wat moslim dames op tv een tijdje geleden. Ben erg benieuwd wat zijn mening hierover is:
www.dagelijksestandaard.nl/2013/07/vol...
En dan bedoel ik ECHT benieuwd.
Leuke tv.
Niks mis mee, Vpro is altijd kwaliteit, weinigen waarderen het dan ook.
Liever hebben ze de tros zomerparade, waar altijd die handjes in de lucht moeten.
@Mark Smith | 28-07-13 | 20:54
Geh, kun je het nu al niet meer volgen?
de grote Anti | 28-07-13 | 20:53 |
Zonde, prima sportprogramma op een andere manier...
-weggejorist-
Nou heb het wel gezien, kom maar met je column Ebru dan wordt het toch nog gezellig vanavond!
Nietszeggende #zomergasten tweets lezen is dan wel weer leuk.
Not Muhammad | 28-07-13 | 20:54 | + 0 -
Tenenkrommend inderdaad.
Huh, waat?
Op de TV?
necrosis | 28-07-13 | 20:53 | + -1 -
Die opmerking is 5 minuten geleden ook al gemaakt.
Tot nu toe twee heren, twee talenten, die er het beste van proberen te maken. Maar elkaar niet lijken te liggen.
De stiltes en niet lachen om grappen is echt dodelijk.
Parsons | 28-07-13 | 20:51 | + 1 -
Dat weet ' ie dan uitstekend te verbergen tot nu toe.
@CornholioNL | 28-07-13 | 20:51
Nee, goed geraden. Ik kijk zo min (zo nooit) mogelijk sport.
Toch probeer ik wel wat aan mijn eigen conditie te werken.
@Mark Smith | 28-07-13 | 20:46
Zeg iets positiefs over de islam, en geen hond gelooft je!
Eurotokkie 20:49
Toch wel.. ze roeien ook elkaar uit.
@Zure Sigaar | 28-07-13 | 20:44
Teeuwen is te intelligent voor je? Een bedreiging?
de grote Anti | 28-07-13 | 20:45 |
Holland Sport nooit gekeken zeker ?
Mark Smith | 28-07-13 | 20:46 | + 0
Het is dan ook heel moeilijk om iets positiefs te zeggen over de Islam.
In dit weer tv kijken? Laptop openen, mail checken, Geenstijl checken en dan weer de tuin in, ja! Kabouters zoeken.
knutsel 20:43
Dat had je gedacht>> juist de meest interessante programma s zitten achter slot en grendel, alleen de shitzooi is nog terug te kijken.
Zaken zijn zaken.
Hans neemt dat hele programma vol in de zeik zonder dat ze het zelf door hebben... schitterend.
James St John Smythe | 28-07-13 | 20:41 | + -1 -
Ssst.
Teeuwen heeft ooit een keer iets negatiefs over de islam gezegd. Sindsdien is hij een held voor veel reaguurders.
Verder totaal irrelevant, al jaren.
Dat kale mannetje in het groen heb ik nooit gemogen.
Is dat nou echt zo'n cultuurliefhebber, die graag haute cuisine dineert en toneel erg mooi vindt. Is hij toevallig ook homosensueel? Whatever, ik mag hem niet.
Focking hippie met een masker op denk ik.
Was vanwege Teeuwen toch al niet van plan om te kijken. Maar evengoed bedankt voor de herinnering. Waarom ik geen behoefte aan T. heb plempte ik een aantal dagen geleden hier al neer. Meer woorden hoef ik aan deze kwast niet vuil te maken. Mijn respect voor Wilfried om zo lang met een dergelijk brok narigheid aan tafel te kunnen zitten.
geen stream? Rechten? Wie betaalt die shit, wij toch? Mogen we godverdomme zelf bepalen of we het op de pjoeter kijken ja?
Een half uur naar een kut filmpje van Herman v Veen kijken en dan vragen of Hans zich ook zo voorbereid in het theater...
"Nee, ik loop gewoon op" :-)
Ik lig nog dubbel om die Simek en Van Veen... Wat een combinatie is dat hahaha
Als ik grote bekken wil zien ga ik meestal even naar Artis.
StijlvolRechts | 28-07-13 | 20:39 | + 0
Sinds hij het met Beatrix heeft gedaan is het idd erg stil geworden rond Hans Teeuwen.
Oh jee, het gaat helemaal mis.
Ik kan me niet voorstellen dat die overschatte totaalidioot Teeuwen enerverende televisie gaat opleveren.
Draait JJ Cale
Stroomvretende 52 inch is alleen voor films
VPRO: +1.
Herman van Veen, kan het niet korter?
En waarom doet die man naast hem Jan Roos na?
* gaap * Herman van Veen komt voorbij.
De meest, door mij, ondergewaardeerde oud Bn-er van ouds her. o.k. Seth heeft een speciaal plaatsje.
Het is de laatste tijd sowieso huilen met Hans Tweeuwen...
Wat een ouwe hoer is Herman ook.
Verdomme! Echt geen live stream? Ik heb geen tv...
Hans Teeuwen is oud nieuws .
Tot nu toe tapdansen en Herman van Veen.
Ik krijg een slappe.
Hans sloopt Wilfried... wat ik je brom.
(zucht...) Herman van Veen... Ik vrees dat dit weer zo'n elitair verantwoord avondje wordt.
Jammer dat Jolande Withuis, de interessantste gast afgelopen seizoen bij Zomergasten op 5 augustus moest afhaken vanwege een spontane migraineaanval. Zij kreeg een herkansing op 1 september.
Er ontstond veel ophef over de verloving van Juliana en Bernhard die op 8 september 1936 officieel bekendgemaakt werd. Niet zozeer om het feit dat Bernhard van Duitse afkomst was, maar wel omdat hij lid was van de Schutztaffel (SS): de militaire elite-eenheid van de Nazis. Ook had Bernhard persoonlijk briefcontact met Hitler. www.isgeschiedenis.nl/toen/prinses_jul...
Op verzoek van Withuis vertoonde Zomergasten de originele zwart/wit beelden van het Polygoonjournaal uit 1937 van de wittebroodsweken met de auto van Bernhard.
Van te voren weet je dan al dat we vanwege censureer die beelden nooit meer terug gaan zien. www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1...
Hier is 'ie, de weggemoffelde koninklijke auto. www.dagelijksestandaard.nl/2013/04/wat...
Als je KPN hebt kun je via de site kijken. #tip
@Ing. eslapen | 28-07-13 | 20:32
Yep, IRL zijn zelfbenoemde helden niet zo flink.
Geen stream, dus fuck it. Ik lees morgen de kritieken wel in de krant.
Zomergasten, tja... even kijken anders sta ik morgen voor lul bij de koffieautomaat tussen al die pseudo intellectuelen...
Nu al beter dan heel zg2012. Dat dan weer wel,
Vreselijk programma, Zomergasten. De formule tenminste (want ik ga daar dus niet naar kijken): interviewen ze interessante mensen, maar juist niet over dat wat hen interessant maakt!
@Uw Verzekeringsadvis | 28-07-13 | 20:31
Zwanger ? Dan is het per definitie mis.
heerlijk dit, al die mensen die serieus op hun zondag avond 3 uur lang naar een trein coupe gesprek gaan zitten kijken.
komt onder top gear.. dus ik ga het missen..
rechtenbeperkingen ken ik.. op "uitzendinggemist" kan je vaak lezen welke uitzendingen je (voorgoed) gemist hebt.
Altijd handig om te weten.
Onzeker plus k*t fragment, vrouwtje zit klaar om te bellen als er iets is met de zwangerschap, la maar.
Ik zat er klaar voor maar zonder stream gaat het niet werken
"Geen stream. Wegens 'rechtenbeperking'. U mag alleen op Nederland 2 op de beeldbuis kijken."
Ach mijn rechten worden aan de lopende band beperkt, kan dit er ook nog wel bij.
Wilfried doet geforceerd koel.
Je moet juist een beetje lachen.
Gewoon relaxed.
Grote stamper | 28-07-13 | 20:27 | + 0
.
... laat maar....
Het heeft vooralsnog veel weg van een ietwat geforceerde act; de vraag is of dat tijdens de 3 uur die ervoor bestemd zijn, groeit, verveelt of veranderd.
Hoe laat begint het?
Groot respect voor die man. De meeste zomergasten kunnen me gestolen worden, maar hier ga ik echt even voor zitten.
Dat Teeuwen er maar een totaal stijlloze uitzending van maakt. Hij kan het.
Het begint al lekker stug. Hier is drank bij nodig. Veel drank.
@sylviawitteman
Roepen dat je voor "iets" bedankt hebt en het daarna toch even laten vallen is in ieder geval niet chic.
Moest nu al lachen om de 'kind' grap.
Het werkt niet op de livestream van de NPO, alternatieven?
Yessssssss Wilfried de Jong op tv, dat is altijd lachen!
Hans teeuwen is ruk, Wilfried de jong ook, en zomergasten ook al jaren. Gewoon niet kijken, heb je een hele avond over.
Fles goede witte wijn staat al koud. Zin an. Of het wordt geweldig, of het wordt drie uur gewauwel. Vind ik ook prima, ben benieuwd.
Teeuwen. Die kan alleen maar schreeuwen, onzinverhaaltjes vertellen en vieze woordjes roepen. Grappig als je 16 jaar bent of als je in het jaar 2000 leeft.
Van de gehele 2013 reeks is dit de enige die de moeite waard is om te kijken.
Televisie is een achterhaald medium.
Kijk de hoogtepunten wel terug, maw kijk meestal niets.
Peter van Ingen?
Zit er helemaal klaar voor. Óf het wordt niets, of het wordt lachen gieren brullen.
REAGEER OOK