
Het kroningsfeest is pas over drie weken maar het feestje is nu al volkomen in het water gemanaged. Of de parade voor Wim-Lex verregende op het moment dat De Oranje Strik als officieel logo voor de festiviteiten werd aangekondigd of toen die strik aan het ludieke voorstel voor de MaxiTango werd toegekend, is onduidelijk. Misschien ging het al mis toen Hans Wijers, prominent lid van een partij die bestuurlijke vernieuwing zonder officiële rol voor de Kroon ooit als kroonjuweel droeg, werd benoemd als voorzitter van het feestcomité. Zijn geloofwaardigheid ging voorgoed overboord toen de zin 'Mijn droom voor ons land, inspiratie voor de koning' als grammaticaal gehandicapt credo voor de troonwisseling over zijn lippen rolde. Hoe het ook gegaan is in de ontstane oranjestress sinds Bea haar abdicatie aankondigde: de kroning van Prins Willem-Alexander tot Koning der Nederlanden wordt het grootste nationale kutfeest allertijden ooit. Echte 'gezelligheid' is niet af te dwingen. En dat is precies wat het Nationaal Comité Inhuldiging nu al weken wél probeert. Alle denkbare debiliteit wordt uit de kast getrokken om dit feestje zo saamhorig mogelijk te maken. Meer dan een geforceerd Balkenendiaans 'laten we blíj zijn met elkaar' zal er dus niet in zitten. Eén gelukje voor Wijers: dat zullen we aan de Wassen Beelden van Oranje niet afzien op 30 april, dankzij hun decennialange ervaring met stoïcijns spijkerpoepen en toiletpotwerpen op Koninginnedag.
Want het houdt niet op bij een strik en een Koningslied. We hebben een Minister-President die een officiële twibbon op de sociaalmedia opdringt en 'm zelf als eerste op zijn
account plakt. Een website waar Nederlanders hun
dromen voor ons land kunnen achterlaten (maar waar republikeinse voorstellen, hoe keurig verwoord ook, na een paar uur stilletjes worden weggejorist). Of het nationaal kroningsboek, dat na de troonswissel als ongevraagd herdenkingsgeschenk via iedere Nederlandse deurmat in een groot deel van 's lands vuurkorven zal ploffen. En wie de
MaxiTango niet wil dansen, moet maar in de
polonaise voor de koning lopen - ook zo'n met een oranje strik beloond topinitiatief van ludieke landgenoten. Onversneden Oranje groepsdwang, voor de gemaakte gezelligheid.
Goed, de ene helft van Nederland maakt zich
spontaan kwaad over politici die niet de eed willen afleggen maar wel vooraan in de Nieuwe Kerk willen zitten of als eerste bij
het buffet willen staan, terwijl de andere helft van het land zich
geheel ongedwongen maar wel op z'n onvervalste Hollands afvraagt wat dat geintje met die achterlijke middeleeuwse poppenkast eigenlijk moet kosten. Van hun geld. Maar die laatste restjes spontaniteit programmeren 'ze' er op 30 april wel uit. Amsterdam gaat op slot en provincialen worden vriendelijk verzocht om in hun eigen stinkdorp de festiviteiten te beleven (wat door oranjeverenigingen aangegrepen wordt om meer
subsidie te eisen). Daar komen nog wat alcoholrestricties bovenop, net als geluidsnormen en strikte voorwaarden waar kinderen op verkoopkleedjes aan moeten voldoen. Gezéllig!
Ook zonder inzicht in de veiligheidsprotocollen of het overzicht van de daken waar de militaire snipers komen te liggen, maakt het
accreditatielijstje voor de pers ook al wel duidelijk dat nul komma niets aan het toeval wordt overgelaten. De organisatie heeft maximale mediaregie 'onderhandeld' met de pers. Was makkelijk te regelen, want het journaille is spontaan vergeten dat hun geloofwaardigheid afhangt van een kritische en afstandelijke bejegening van, nou ja, alles eigenlijk. Met de
Nationale Oranje Stichting kritiekloos juichend voorop lopen ze gemoedelijk en gezellig mee in de oranje debielenpolonaise, die walmt naar D66-spruitjeslucht en staatsgecontroleerd jarenvijftigvertier. Jongens, wat wordt het een kutfeest. Leve het totaal ongeïnspireerde kapot geregisseerde maar oh zo spontaan gezellige kroningsfeest voor de nieuwe koning! Houzee! Houzee! Houzee!
P.S. Topoverleg over cadeautips en officiële uitwisseling van beleefdheden.
In het Torentje.
@redactie: Waren dat tien redenen? Ongeveer? OK, dan is dit feesttopic af.
@RVD: Krijgen wij nu ook zo'n gave strik?
Reaguursels
InloggenIk denk dat het koningshuis zich heeft verdiept in het gedachtegoed van Machiavelli. Het utilistisch denken viert hoogtij, het doel heiligt alle middelen. Dus om een vorst een vliegende start op zijn troon te geven worden, crisis of geen crisis, exorbitante kosten gemaakt en alle beïnvloedingsmethoden ingezet. De heerser moet heersen! Ik zou liever de ethische aanvaardbaarheid van deze poppenkast eens aan de kaak willen stellen.
we zullen maar geen grapjes maken over de hersendode prins, want dat is pas echt zielig,
en dan heeft tie ook nog een broer die onder een lawine door wilde skiën wat niet lukte.
die is van goudemondt
Trouwens, wat wint die Vara er mee, met die propagamda machine. Zelfs relnicht Verlinden kan daar niet tegen op.
Die poppenkast voor Willem de overbodige mag wel wat kosten, onze sociaal zwakkeren worden in de steek gelaten. Tijden veranderen maar de ongelijkheid in deze maatschappij zal blijven bestaan!
Ik hoop dat mijn klus op Sint-Maarten doorgaat.
Hoef ik in elk geval niet in dit debielenland te zijn tijdens dit saaie voorgekauwde flutfeest.
Vraag me trouwens al langer af of de aanwezigheid van een monarchie niet behoort te conflicten met een democratie.
Of is in NL meer sprake van andersom........
ik blijf het vinden
Enfant Terrible - P W A
@ verzekerings advis: de medailles zijn van zijn avond vierdaagse van zijn dochters. Engeland heeft tenmiste prinsen die echt deelnemen, zoals de normale man, aan oorlogen. Daar betaalt het koningshuis ook belasting
@ simon de danser: de juiste vertaling is: garnaal die inslaapt, gaat naar de klote. Wim-Lex had het toen over zijn onderdanen uit het rijk der lage landen.
toen ik al die inteelt bn's van rtl zag in boulevard spoelde het mij spontaan dun door de broek.. wat een vreselijke walgelijke vertoning... alleen al reden voor mij om tegen de monarchie te zijn..
Amusante column, en het is exact zo als het is. Wel met Pontifex Hilarius|14:34 eens dat de snipers en die drie miljoen agenten in burger logisch zijn. Maar zelfs als het je lukt aanslagen te plegen op eregasten als Putin, Erdogan, Qaboos, Mugabe en koningin-moeder Jorritsma, dan knal je slechts hun dubbelgangers overhoop. Er loopt er maar eentje echt mee in de stoet, en dat is Jorge Zorreguieta.
"Schoonmama; mag mijn vader na de plechtigheid de kroon echt niet even op? Ook niet als hij doet alsof het een imitatie is?"
"Het IS een imitatie, Maxima. Mijn overgrootvader heeft de originele ingeruild voor een fles jenever. Of een hoertje, dat weet ik niet meer.
Nou vooruit, heel even dan. Het maakt toch niet meer uit, de toetreding van Nederland tot het Koninkrijk Argentinië wordt volgende week officieel bekend gemaakt."
Het koningschap van de Oranjes is ontleend aan dat van Louis Napoleon,de oudste broer van de keizer der Fransen.Hij was voor 4 jaar tevens de beste koning die wij ooit hadden,want was begaan met ons lot dat de keizer hoofdzakelijk bepaalde.Waarom wij de al veel oudere reputatie van de Oranjes zo nodig moesten opvijzelen met koningschap had ook te maken met de vereniging van al de Nederlanden en het Oranje-domein Luxemburg.Dat totaal zou een koning waardig zijn volgens het Wener Congres,dat meer danste dan goede geo-politieke beslissingen nam.Het geintje duurde hier tot de jaren 30 van de 19e eeuw.Toen waren er al 2 koningen over de Nederlanden en even later nog een groot-hertog over Luxemburg.Een meewarige vertoning dus,die alleen door koningin Wilhelmina in de 2e wereld-oorlog de enige verheffing opleverde. Beatrix was in navolging van haar grootmoeder ook niet onverdienstelijk,maar toch afstandelijker,minder "lieflijk" als haar moeder.Het huidige koningspaar is zeker sympathiek,alleen lelijk,dat hij in de Shrebrenica-kwestie een klein rolletje speelde. Maar goed,de rol die zijn grootvader m.b.t. Raymond Westerling in Indië speelde,komt ook nog wel eens ter sprake als de archieven ooit open gaan. En die andere koning der Nederlanden : Leopold van Saksen Coburg ? Een grotere schoft in de 19e eeuw kun je je niet voorstellen.Die beschouwde Kongo als zijn persoonlijke achtertuin en buitte het meedogenloos uit ten koste van vele "natuurgenoten".Negers dus.Kortom: De Nederlanden zijn al 2 eeuwen NIET erg gezegend met hen die boven hun volken zijn gesteld.Nou ja er zijn nog wat "natuurgenoten" na de negers en de vrouwen ,die kiesrecht kregen : De homo's. Tenminste als we die rottige pedofielen,ook onder hen,van het lijf kunnen houden.Daar herinnerde eergisteren Poetin ons nog even aan.Bravo Poetin.
En wat krijgt Jan met de pet mee van dit ,,feestje''? Ik denk dus helemaal niks. Ja op de TV kunnen we zien welke slijmerds zich in het rond draaien om op te vallen. Nee, dank je wel, ik ga wel wat schoffelen in mijn tuintje, ook al staat er helemaal geen onkruid.
@Pontifex Hilarius | 10-04-13 | 14:38
Dan heeft ze wel heel snel een moeilijke taal als het Nederlands onder de knie gekregen.
Tenminste, als ze die tekst werkelijk zelf heeft geschreven...
Zit er weer zo'n leuk setje euro's in dat boek?
Net zoals in 2001.
Net genoeg voor 1 kop koffie
ben ik nu de enige, we krijgen een ordinaire koningin, jammer genoeg wel een met een waterhoofd
@Penis_baard | 10-04-13 | 14:11
Geen minkudo's van mij voor u, want dat pleziertje gun ik u niet.
Ik stel de volgende oud-hollandse spelen voor:
Willempje Prikje
Waxine Werpen
en meer!
hetis2013.nl FFS !
Ik zag Prins Pils op de Televaag al met een baard.
www.telegraaf.nl/troonsafstand-beatrix...
Als Maxima bij de kroning samen met Sylvie, Sabia en Yolanthe in burka komen is de transformatie van Nederland compleet. Wat een tokkieland.
Misschien vervangen ze de bontmantel van de kroning deze keer door allemaal een bontkraagje te dragen.
@Dmitri Dmitrievitsj | 10-04-13 | 15:34
Das natuurlijk ook weer zo, de hierarchie in wat je voor linten en zooi om hebt.
De kenner zal het wel weten.
@Uw Verzekeringsadvis | 10-04-13 | 15:26
nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_onder...
De Elfstedentochtmedaille staat er niet eens bij.
@Uw Verzekeringsadvis | 10-04-13 | 15:26
Het trieste is dat zelfs de ridderorden waarvan de prins van Oranje medailles draagt weinig voorstellen. Het is goed voor te stellen dat een collega koninklijk figuur die iets in de orde van Malta is (de katholieke dan) of in de orde van het Gulden Vlies wat meewarig kijkt als Willem-Alexander met zijn B-onderscheidingen op zijn galauniform aan komt lopen.
Watermanager. Lol.
Nietvoordekat | 10-04-13
Moet wel met zo'n hoofd, oeps Joris.
@Dmitri Dmitrievitsj | 10-04-13 | 15:16 |
Kan me er aan ergeren als hij zijn strijdvaardige gezicht probeert op te zetten behangen met allerlei medailles.
Zoals je zegt medailles die niks met actie te maken hebben.
Ach dat feestje voor keesje, bij mij gaat de vlag halfstok.
@Uw Verzekeringsadvis | 10-04-13 | 15:09
Herstel: hij heeft vast een medaille gekregen voor het uitrijden van de Elfstedentocht. Dat is wel een verdienste. We hoeven hem niet tekort te doen. Hij is een incompetente prutser zoals hij is, dat hoeft niet aangedikt te worden.
@Uw Verzekeringsadvis | 10-04-13 | 15:09
De prins van Oranje heeft één (1) militaire onderscheiding. Dat is er geen voor heldendom, maar een die automatisch wordt verleend na vijftien jaar dienst, het jeneverkruis. nl.wikipedia.org/wiki/Onderscheidings...
De rest van de "onderscheidingen" hangt samen met lidmaatschap van ridderordes en dergelijke onzin. Heeft niets met verdienste te maken. Het idee alleen al.
Onze politici zijn zulke enorme helden, dat zelfs zij die tegen de monarchie zijn, nu vooraan lopen. Onze artiesten zijn zulke opportunisten, alles voor de publiciteit. De cabaretiers zijn ook zulke breedbekken dat er plots feestliederen uitkomen.
We hebben niets te kiezen, niet betreffende de monarchie, niet vwb de politieke keuzes die ons allemaal aangaan. Burgers wordt wijsgemaakt dat zij alleen de optie hebben te betalen voor gemeenten, provincies, de overheid en alle grillen die men op die niveaus verzint. We zijn verworden van vrije burgers tot ieders knecht. Helpt het dan dat er een clown lintjes komt doorknippen die ons en passant ook even meedeelt dat protest echt niet kan? 'We dance alone', maar in ieder geval dansen we nog, hé Max?
Lang leve alle krachten die voor het herstel van de democratie en voor de vrije republiek Nederland zijn.
Als Maxima nu zou zeggen dat ze de waarheid nog niet wist in 2002, omdat ze zwaar voorgelogen is door haar vader, is het ook goed.
Dat kalifaat van zwakzinnigen kan er ook nog wel bij, maar stiekem vind ik het gedrag van Wijers het meest droeve in deze hele klucht.
@watergeus | 10-04-13 | 15:01
Kijkt u een beetje uit met wat u schrijft? De rechtstaat stelt al weinig voor, maar als het om de Oranjes gaat zal hij helemaal met voeten getreden worden. Voor je t weet eist de AIVD de IP-adressen van alle reaguurders op en hebben we een probleem. Wij reaguurders, uitgezonderd de Oranjelikkers onder ons.
@Dmitri Dmitrievitsj | 10-04-13 | 14:46
Dat moet je wel verkeerd zien die gast hangt vol met medailles die moet aan vele oorlogen hebben mee gedaan, die krijg je niet zo maar, toch.
Net als 5 mei al helemaal vernaggeld is door mannetjes met oortjes in, in blauwe pakjes met een V erop (niet de V van Vrijheid), zo wordt kroningsdag de dag waarop we betreuren een vorstenhuis te hebben.
Pontifex 15:04
Weet ik veel, weet alleen dat ze dat nu beweren en het er heel veel zijn.
Zouden die allemaal liegen? Denk het niet dus.
Terpen-tijn | 10-04-13 | 15:02
Maar ja.. Waren al die getuigenissen ook openbaar anno 2002?
"De mens zal pas vrij zijn als de laatste koning gewurgd is met de ingewanden van de laatste priester." [Edward Abbey]
zovoklets | 10-04-13 | 14:57 | + -1 -
Wat heeft die man met het dikke hoofd die uit de "juiste" kut is komen kruipen met mijn land te maken?
Pontifex 14;59
Yep.
Er zijn nu tig getuigen in Argentinie die beweren dat Pa het geweten moet hebben, iedereen die in de regering zat moet het geweten hebben, sommigen protesteerden, maar de meesten hielden gewoon hun smoel.
Wie liegt er dan?
collega van me woont aan het IJ. Ik heb hem verteld dat hij ruim de tijd heeft om een leuk kanon op zijn balkon te plaatsen voor als de groene draak langs komt. Hij zei dat ie daar nog niet aan had gedacht. hehehe.
Volgens mij mag je bij deze koning wel met waxinelichtjes gooien.
Hij zegt toch zelf:"KWAK'M"?
Koning Willem Alexander Koningin Maxinma (K.W.A.K.M).
Oh, oeps, sorry, dat is de afkorting.
LOL, YOLO.
Terpen-tijn | 10-04-13 | 14:54
Ik ben onbekend met wat d'r vader zei over die periode, dus daar kan ik niks over zeggen. Maxima sprak, volgens mij, haar walging uit over het regime an sich en stelde dat zij er van overtuigd was dat haar vader simpelweg een goed minister van landbouw was onder een fout regime, en dat zij daar heilig in gelooft.
Of interpreteer ik de verklaring nu echt helemaal verkeerd?
Sextraterestrial | 10-04-13 | 14:55 |
Landverrader! Sterf een Argentijnse default!1!!
Ik hoop stiekem dat de rellen enorm uit de hand lopen die dag zoals bij de vorige kroniging. Daarnaast vind ik het koningshuis te walgelijk om er een vrolijke dag van te maken.
pontifex 14:47
ja ja dilemma, ontslag nemen, betekent misschien ook een enkeltje vliegtuig.
Je moet ook een held zijn om je te verzetten, maar ga dan achteraf NIET zeggen dat je er niks vanaf wist.
Alle wijven van oranje hebben land weggegeven en inkomsten verkloot in plaats van te expanderen. Mooi dat er een kerel komt die de weg kan wijzen uit de donkere vallei des feminisme en het land weer groot kan maken.
@Pontifex Hilarius | 10-04-13 | 14:47
Zo slim is de verklaring niet opgesteld. Minimaal diplomatiek, dat is het enige wat er over gezegd kan worden. Wel afstand nemen van het régime, maar niet toegeven dat haar vader medeplichtig was. Het is in ieder geval onoprecht, maar dat geeft niet voor kruiperige lakeien die alles van Oranje gretig slikken.
Dat hele stomme feest heeft één positieve kant, meedoen is niet verplicht. Dus blijf lekker thuis, zet de TV uit en schenk géén oranje bitter maar een eerlijke hollandse borrel in. En als het lekker weer is, ga ik naar Belgie op een terrasje een stevige pint drinken.
Och Miepje, arme meid. Ga je ieder dag zo zwaar gebukt onder de monarchie joh? Och meisje toch
Lekker kruipen voor de grootgraaiers van oranje.
De oranje holtorren doen hun best
kruipen
voor een lintje
en een baantje.
Waarlyk ik loop niet hoog met koningen!
En al ware dit zoo,
dan nog zou ik niet spoedig partytrekken voor koninkjes uit
het liederlyk,
uit het dom en
wurmstekig huis van Oranje.
Multatuli
Gezellig. Dat is het eerste woord dat buitenlanders door de strot wordt geduwd als het over Nederland gaat. Nederlanders houden van GEZELLIGHEID. Blijkbaar is het gezellig als je onder het juk van een Monarchie moet leven en er behoorlijk wat geld voor moet ophoesten om als onderdaan te boek te staan. Blijkbaar is het ook gezellig als je verplicht vrijwilllig moet meezingen met een Kroningslied dat uit het brein van Daphne Deckers mag ontspruiten. Verder is het gezellig als je weet dat de meerderheid van je mededanen het aan moed en inzicht ontbreekt om een einde aan deze ongein te maken.
Weyers hielp eerst Fokker om zeep en daarna Organon en dat voor een lid van een partij die het steeds heeft over kenniseconomie.
@Dmitri Dmitrievitsj | 10-04-13 | 14:46
Voordat die hobo op de grond lag, zat Prins Blokkop al in Canada!
Terpen-tijn | 10-04-13 | 14:45 |
De verklaring is iets slimmer opgesteld, beste terpentijn: zij gaf te kennen te geloven in de beste intenties van haar vader, wat dat ook moge zijn. Hiermee stelt ze dus, zo lees ik het, dat haar vader zich uitstekend heeft bewezen als minister van Landbouw. Maar dan in een fout regime.
Maar ik denk dan: wat had hij dan moeten doen? Weigeren? Protesteren? Je kijkt wel uit, binnen zo'n gevaarlijk regime.
Terpen-tijn | 10-04-13 | 14:45 | + 0 -
Niet zo janken joh. Kan jou die paar dooie Argentijnen schelen??
zovoklets | 10-04-13 | 14:45 |
Ik heb altijd begrepen, dat wanneer Nederland weer een Koning heeft, dat Luxemburg dan weer tot Nederland behoort, maar ik kan het fout hebben.
@zovoklets | 10-04-13 | 14:43
Die bolle rent al weg als een ongevaarlijke dakloze gek op de Dam "Aaaah" roept. Daar gaan we geen oorlog mee winnen.
@Wim-Lex
Het feestje in 020 gaat niet door, ik heb namelijk al een zeer belangrijke afspraak.
Zullen we zeggen: Donderdag 2 Mei?
Als eerste cadeautje stel ik voor om Suriname en Indonesië te herkoloniseren.
Pontifex 14:38
Dat is nou precies de leugen>> ontkennen dat paps er niks vanaf wist. Hij moet geweten hebben van die verdwijningen. Zij moet dat ook weten, zeker achteraf.
Niets doen of iets nalaten is OOK moord.
Voor de goeie orde> Maxima is volkomen onschuldig aan die verdwijningen.
Ben allang blij dat er een vent op de troon komt. Kunnen we eindelijk weer serieus oorlog voeren en het koninkrijk uitbreiden.
Minstens zo erg als de monarchie is die irritante grijns op het smoelwerk van Rutte.
Even geheel off topic, maar ik krijg net van gene zijde door dat Margaret Thatcher net twee dagen in de hel is, en ze heeft al drie verbrandingsovens gesloten.
Wat heb je liever DiererIK als president of een ceremoniële koning die officieel partijloos is? Dan is voor mij de keuze snel gemaakt, maar wel met tegenzin.
Call on the attacker | 10-04-13 | 14:38
Nee, zolang het niet in Haren is, ben je niet strafbaar.
30 april altijd een feestelijke dag is de eerste dag dat ik het gras moet maaien.
@Terpen-tijn | 10-04-13 | 14:33 |
"Direct na de bekendmaking las Máxima een verklaring voor waarin zij afstand nam van het Videla-regime. Onder meer zei zij: "Ik verwerp sinds lang de Videla-dictatuur, de verdwijningen, de martelingen, de moorden en alle verschrikkelijke feiten uit die tijd. Dat heeft zeker grote littekens op onze maatschappij achtergelaten." Voor haar vader verontschuldigde zij zich: "Over mijn vaders deelname aan die toenmalige regering wil ik in alle eerlijkheid zeggen dat ik spijt heb dat hij zijn best gedaan heeft voor de landbouw in een verkeerd regime. Hij had de beste intenties en ik geloof in hem."
Als ik hier roep : "Project X" + een specifieke locatie, ben ik dan al strafbaar?
Van Rossem vergeet Project TriX, da's wel gezellig een ongeorganiseerd zooitje.
Lang leve de familie plofkop!
"Ook zonder inzicht in de veiligheidsprotocollen of het overzicht van de daken waar de militaire snipers komen te liggen.."
Jezus, knurft. Wat had je dan gewild? Een keurig lijstje met huisnummers? Een overzicht van elke trap- en klokgevel? Als je gaat kankeren, verzien dan wel goede argumenten. Niet alleen het door jou zo gehate koningshuis loopt over de Dam, ook tal van belangrijke(re) buitenlandse staatshoofden en premiers komen op de 30e tezamen.
Einde van de Domheid | 10-04-13 | 14:21
Flikkersteen toch op met die rebelsongs, je bent zeker ook een aanhanger van die terroristen van de IRA. Geef mij maar, follow, follow we will follow Rangers.
Zolang Maxima doet of haar neus bloedt ben ik tegen.
Eerst schoon schip maken en zeggen dat je wist van die verdwijningen.
Er is geen feest want er valt niets te vieren. Een stadsfeest kunnen we bovendien hier zelf wel organiseren. 14 juli lijkt me wel een mooie datum.
Opdoeken die hele onzin poppenkast met die inhalige Oranjes. We hebben ze niet nodig.
Omdat heel Nederland moet bezuinigen en het feestje ALLEEN in A'dam al 7 miljoen kost. Mag wat kosten zo'n verjaardagsfeestje blijkbaar.
@De echte Stolwijker | 10-04-13 | 14:30
Veel gemakkelijkere vraag: noem drie personen die als staatshoofd geschikter zijn dan Willem-Alexander.
@BlitzFlicker | 10-04-13 | 14:24
Het is moeilijk te zeggen voor welk van de drie dit nu de grootste belediging is. Of nee, voor Carnaval natuurlijk.
Ok, stel, republiek. Interessante gedachte.
Eén vraag: noem een paar namen van geschikte èn reëel verkiesbare kandidaat-presidenten.
én gefeliciteerd GS en #free @Itzamná
Zo waarlijk helpe mij Allah almachtig, is dan weer helemaal goed.
@Einde van de Domheid | 10-04-13 | 14:21
Een Loch Lomond hebben we hier niet, Paterswolder Meer ook goed?
Ik ben er al lang klaar mee. Mijn oranje-spullen blijven lekker op zolder tot Brazilië 2014.
Je mag niet meer zuipen in Amsterdam, nou dan gaan we wel rellen en zeggen dat "ze" moeten opflikkeren met dat georganiseerde klotefeest. Gewoon voor iedereen een krat pils neerzetten dan word het vanzelf wel gezellig.
Oh ja, reden 11, er mag langs de route niet gedemonstreerd worden want anders zien de prinsesjes het
"Camaron que se duerme se lo lleva la chingada."
Met deze beeldspraak over garnalen die naar de kloten gaan doelde onze aanstaande Koning op zijn eigen imago en dat van het koningshuis?
Het koningshuis is een beetje hetzelfde als Ajax en Carnaval. Half Nederland loopt erover te mekkeren maar toch is het mateloos populair.
Het énige dat op 30 april a.s. voor die uitvreet- familie eventueel valt te vieren is de verjaardag van van Vollenhoven.
De rest is bijzaak.
Ik ga binnenkort maar eens mijn soevereiniteit terug claimen. Het kan echt, lieve mensen. Het kan echt...
"Want het houdt niet op"
... niet vanzelf.. ♫
Als er wat meer tijd was geweest hadden we een echt nieuw volkslied kunnen maken. Ik bedoel, niet een op de plank liggend 'geen inspiratie maar vergeten herinnering*' gelardeerd met een tekstuele lappendeken, geredigeerd door de vrouw van het organisatiecomite.
*Het lied heet "The Bonnie Banks o' Loch Lomond" en is in de 19e eeuw in
Schotland geschreven. Het is in Schotland zo bekend dat een stadion vol
voetbalfans het uit het hoofd mee kan zingen.
Ze moeten die kroon aanpassen voor die dikke kop. Ook dat betaalt de burger.
En de mensen die dit 'feest' gaan vieren hebben dus ook stemrecht.
Het komt hier nooit meer goed.
Lang leve GeenStijl, lang leve de lijstjes!
Mijn leus voor vandaag blijft: EEN ECHTE VENT WORDT PRESIDENT
Is de nieuwe casus tegen de vader van Maxima misschien de reden waarom alles zo snel moet? Ik bedoel, als de uitspraak van de rechter, voor de kroning zou komen, zou dat dan iets veranderen?
Ik lig nog aan de monitor van die clip en dat liedje van de 3J's...
Dan bijf je toch lekker thuis zitten zuurpruimen Van Rossem!
Te koop t.e.a.b.: zwarte Suzuki Swift. Nu met gratis waxinelichthoudert.
nu begin ik inderdaad ook het gevoel te krijgen dat er iets door het water is gemengd, om ons allemaal in de stemming te krijgen voor de troonswissel.
twee topics over dit non-onderwerp is echt te veel.
Leve de republiek der Verenigde Nederlanden.
Een kroon op zijn hoofd, kom op het is 2013.
En een schaamteloos afscheidslied voor Bea, met Wolter Kroes. Snaveltjes toe en slaap lekker
Hulde voor het altruïsme van GS. Zelf 10 jaar bestaan en dan twee topics over een ander zijn feestje schrijven.
Je kan een ander ook z'n pleziertje gunnen.
Kom maar op met die minkudo's.
Ik verkoop t-shirts met een foto van een waxinelichthoudertje voorop.
Achterop staat: U gaat naar de gevangenis voor 2 jaar zonder proces.
WimLex heeft ook echt de uitstraling van een koning.
Watermanager. Lol.
Het ergste aan dat kroningsfeest is dat verschrikkelijke koningslied wat niemand boeit.
Het kan me allemaal gestolen worden. Ik ben dan met mei-vakantie. Ver weg van de meute.
Op 1 mei naar Berlijn, dat is pas een feest.
Aangezien Geenstijl zelf aan hergebruik doet, bij dezen:
"""
Een standenmaatschappij of wat exotischer een kastemaatschappij is pervers, alsof de plaats van je wieg bepaalt waar je terecht komt (hoi Wim-Lex!).
"""
-weggejorist-
Ik ga met wc-potten gooien. Met waxinelichtjes rondlopen is iets te verdacht.
Leve de republiek!
De monarchie is kudT.
REAGEER OOK