Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

FITTIE! Wereldomroepbaasjes plakken op pluche

oldmen123.jpg U kent de Wereldomroep. Dat is die zender die voor de komst van het internet heel belangrijk was voor Nederlanders elders. U heeft uw grootouders vast wel eens zien zitten op de camping met een zogenaamde "wereldontvanger" (iets met "radio"), luisterend naar de ANWB-oproepen. Die tijd dus. Sinds internet is de Wereldomroep volstrekt overbodig. Toch zijn ze er nog. Met heel veel mensen zitten ze in een landelijk gelegen bunker/hoofdkwartier zinloos subsidie weg te slurpen. U ziet het voor u: mannen en vrouwen van boven de 50 die halve dagen werken en "relevante" radiodocumentaires van anderhalf uur voor 17 luisterende ontwikkelnegers in elkaar draaien. Shagrokend, Geenstijl- social media- en rechtshatend leven ze dagelijks in hun zelfgeschapen universum van rechtvaardigheid waar het strovuur van '68 nog altijd ludiek smeult. "Journalist!", noemen ze zichzelf. Vooroordelen van GS? Welnee. Ze heten écht Jan, Auke, Hans en Henk. Ze hebben écht contact met hun "vakbondsvertegenwoordiger" van het CNV. Lees maar eens hoe de haantjes en hyena's hun radicaal activistische reflexen herkennen als de baantjes en topsalarissen met 1970-CAO's in het geding zijn. Fittie! Achterklap! "Sociaal plan artikel 3!"."Vakbond!". "Aktie!". En dan te bedenken dat dit soort Wereldomroep-intranetberichten naar ons worden doorgestuurd door mensen die er normaal geen ENKELE moeite mee hebben Geenstijl te beschuldigen van fascisme, verhuftering en het kapotmaken van Nederland. Zo zijn ze, die betrokken en verschillige journalistieke subsidietijgers. Macht, pluche, salaris, ego, idealen. Die volgorde. Precies zoals u altijd al dacht. Precies de reden waarom de boel daar wordt wegbezuinigd. Zie het maar als euthanasie. Ons rechts huftervolk is heel genadig en bespaart graag zinloos lijden. Dag Henk. Dag Jan. Dag Auke. Dag Hans. ✞ ✞ ✞ ✞

Reaguursels

Inloggen

"En dan te bedenken dat dit soort Wereldomroep-intranetberichten naar ons worden doorgestuurd door mensen die er normaal geen ENKELE moeite mee hebben Geenstijl te beschuldigen van fascisme, verhuftering en het kapotmaken van Nederland."

O? Als ik op de Wereldomroep-site kijk, wordt GeenStijl vaak geciteerd als betrouwbare nieuwsbron: www.rnw.nl/nederlands/search/apachesol...

Jo de Banjo | 27-01-12 | 09:49

Zolang de dreiging bestaat dat de overheid gaat bepalen wat wij wel of niet mogen zien op het internet heb ik liever het ongecensureerde nieuws uit de ether, zonder pop-ups en ad's.

b-ry | 27-01-12 | 03:17

Specy | 26-01-12 | 22:38 | + 0 -

Wel goed uw klassiekers kennen alvorens kijk- en luistertips te geven:

www.youtube.com/watch?v=xbWWrP4yusc

Tro to the lololo op z'n Oost-Duits voor u geduid door de ARD.

*niet kunnen slapen vanwege SOPA-scare na posten linkje, doet*

Bezorgdenverjaagster | 27-01-12 | 01:31

@pwman | 26-01-12 | 23:01 |

U solliciteert voor een baantje bij de PvdA?

Specy | 26-01-12 | 23:20

Volgens mij moeten we gewoon wat internetbelasting gaan betalen ofzo, dan kunnen deze fijne lui met hun topsalarissen lekker blijven plakken op dat pluche.

pwman | 26-01-12 | 23:01

O en in China e.d. kun je weinig op internet opzoeken, dan moet je toch echt wel ergens een zendertje hebben staan.

Kijk voor de gein eens een documentaire over hoeveel invloed de Amerikaanse en Duitse TV-zenders hadden in de DDR - zonder die zou de DDR zomaar nog steeds bestaan kunnen hebben.

Specy | 26-01-12 | 22:38

Nou ja, nutteloos, nutteloos. Op de AM hoor je nu bijv. op de 1332 de "wereldomroep" van Kroatie. En op 1440 zit die van China - die huurt zendtijd in op een AM-zender van RTL...

Anyway, daar luisteren dus wel mensen naar. En als je als land meetelt moet je toch zoiets hebben.

De Chinese versie geeft hele andere ideeen over China dan je zou krijgen uit de media. De Kroatische is vaak erg kritisch - en daarmee VEEL interessanter dan bijv. een Radio 1 of zo.

Ja, ik weet het, je hebt ook internet. Maar ik heb niet de hele dag tijd om alles op te gaan zoeken. Maar in de auto onderweg is het best wel eens geinig om eens wat anders te horen dan Radio 1 of BNR.

Wat natuurlijk geen vrijbrief is om allerlei linkse vakbondsleden radio te laten maken, dat dan weer niet.

Specy | 26-01-12 | 22:32

Wereldomroep ? Bestaat dat nog?
Dacht dat het iets uit geschiedenisboekjes was.
Als ik iets uit Nederland wil horen zoek ik wel een zender op internet.
Oh wacht. Internet+muziek. Zal best eens afgesloten kunnen worden. Laat de wereldomroep maar blijven en bekostigd worden door de Buma/Stemra.

Boomschade | 26-01-12 | 22:14

ole guapa | 26-01-12 | 19:25 |
Een atoomaanval is wat anders als gecontroleerde data door overheid bij providers. Internet zonder providers. Ja, dat kan alles doorstaan. Atoomaanval en overheid.

Smarties | 26-01-12 | 21:26

neemjemoederindemali | 26-01-12 | 18:27 |
Nee.

Smarties | 26-01-12 | 21:05

koolteer | 26-01-12 | 18:23 |
Dat is wel gek dat jij de wereldomroep zoekt. Ik zoek meestal de bar voor een paar pilzen.

Smarties | 26-01-12 | 21:04

Lekker kamperen in het buitenland;maar hoe ontvang je het nieuws dan?
De Wereldomroep is perfect overal te ontvangen op een kleine radio.
Of moet je overal in het buitenland je laptop meeslepen?
Nee toch?

waarnemer | 26-01-12 | 21:00

Had in de Wat hadden we nooit moeten doen? categorie willen posten, radio1 van de 747AM halen, maar weet het goedgemaakt..
Patch radio1 door naar de kortegolf. Heerlijk op vakantie naar radio tour de France luisteren *tarantula jingle neuriet*

dugo | 26-01-12 | 20:43

Zeg waar is dat topic over sunny islam? of is geenstijl bang geworden?

karel laars | 26-01-12 | 20:41

Vroegah ook heel veel met de "wereldradio" zitten prutsen, goeie draadantenne en maar heen en weer fietsen op de korte golf toen kon je tenminste nog wat interessants horen bv de codeberichten users.telenet.be/d.rijmenants/nl/numbe... van de STASI voor de agenten in den vreemde.

Dunnepoep | 26-01-12 | 20:29

De wereldomroep is hopelijk de voorloper van radio 1, 2, 3, 4, 5, 6 en 7. Ik ben zo benieuwd of er een reaguurder bestaat die regelmatig naar radio 6 luistert?

kungvoest | 26-01-12 | 20:28

Op het adres van dat "hoofdkwartier" -Witte Kruislaan 55- ritselt het van de BV-tjes en stichtingen. Kun je een hoop geld in parkeren.

Toine Tussenbeen | 26-01-12 | 20:04

@070 | 26-01-12 | 19:11

Zo'n berg moet je niet van boven naar beneden aanpakken, maar juist frontaal: op alle niveaus met de bulldozer het stof wegscheppen. Berg -> heuvel -> vals plat

ole guapa | 26-01-12 | 19:27

@iedereen die midden in de rimboe/noordzee/bergen toch nog 'den WereldschOmroep' wil luistervinken: je kunt ook gewoon zonder hoor! Wat denk je te doen met een ANWB oproep van iemand die zijn caravan is kwijtgeraakt vanuit het jouw verre buitenbos?

@alle techniekpessimisten die menen dat Internet kapotstuk kan: het is ooit ontworpen om een atoombomaanval te doorstaan. #kenjoeklassiers

ole guapa | 26-01-12 | 19:25

BVN (Wereldomroep) is alleen handig wanneer je RTV-kaart beschadigd of niet op tijd verlengd is. Voor BVN heb je nergens een kaart nodig. Nadeel: je dient dan ook naar de Vlaamse programma's te kijken en die begrijp ik vaak niet. Veuls te moelik.

Van Dikhout | 26-01-12 | 19:21

" pak eerst die bovenste managementlagen aan "...
Het staat echt in die brief ! Moehahahaa..
Maat het is in feite verschrikkelijk!

070 | 26-01-12 | 19:11

@Ven1V1d1V1c1 | 26-01-12 | 18:07
Welke eigenschap van de Wereldomroep maakt hen daar uniek geschikt voor?

manmanman | 26-01-12 | 19:11

Ah, de wollige Babyboomers als vaste luisteraars.

Smalhout | 26-01-12 | 19:08

-weggejorist-

Litttle Chicky Wawah | 26-01-12 | 19:07

mottige-vleagel | 26-01-12 | 18:58 | + 0 -

klopt internet staat nog in de kinderschoenen en zal nog lang blijven de vraag is alleen in welke hoedanigheid , dat internet overgaat naar een overheidsnetwerk is nu wel duidelijk dus je vastpinnen op 1 informatiebron is niet echt handig.

Eurotokkie | 26-01-12 | 19:04

Zo herken ik de PvdA baantjesmachine weer!

Moonwarrior | 26-01-12 | 19:01

Ik durf het bijna niet te zeggen maar ik zou Radio Tour de France via dit medium wel een beetje missen aan mijn zwembadje aan die mooie blauwe Mediterranee.

de directeur | 26-01-12 | 19:00

Als ACTA erdoor komt zullen we weer op de wereldomroep zijn aangewezen in het buitenland.

James Lastig | 26-01-12 | 19:00

Je vastpinnen op 1 systeem is vragen om problemen.
Eurotokkie | 26-01-12 | 18:34
internet is nog op zijn einde. tel er nog maar eens 50 jaar bij. neem ik het grof. maar in de tussentijd worden de communicatie systemen meer en meer geavaceerd en die krijgen wij ook tot onze beschikking. wie had 10 jaar geleden gedacht dat je nu geen pc meer nodig hebt om op internet te gaan. dat zit al in een klein telefoontje. en jij denkt dat er over 5 jaar nog behoefte is aan de wereldomroep?? geloof je het zelf

mottige-vleagel | 26-01-12 | 18:58

Reinaert | 26-01-12 | 18:49 |
Je klinkt dat toch een beetje ouwelijk voor je leeftijd hoor. Wat Hans Teeuwen ook beweren mag, meisjes houden helemaal niet van rechtse praatjes. Gewoon net doen alsof, daar kun je het ver mee schoppen in deze wereld.

sjaakdeslinksesul | 26-01-12 | 18:56

@Ven1V1d1V1c1 | 26-01-12 | 18:07 |
jup, maar daar komen de meeste reaguurders pas achter als het zover is..

nietnietniet | 26-01-12 | 18:55

Wereldomroep +100! Geweldig jeugdsentiment en alleen al om deze egoistische reden gelieve in stand te houden. Waarom? Daarom!

100pct Testosteron | 26-01-12 | 18:53

De minkudominkukel heeft weer onbegeleid verlof zie ik.

GGZ-fail. Ik ben er maar weer eens een tijdje helemaal weg van.

*OUT is, wederom*

Reinaert | 26-01-12 | 18:52

@sjaakdeslinksesul | 26-01-12 | 18:36

Yup. Het omslagpunt schijnt zo rond de dertig te liggen.

In Churchills' tijd dat is. Even extrapoleren en zo. Nu 22 jaar dus. Internet hè.

Reinaert | 26-01-12 | 18:49

Ik dacht dat de wereldomroep al in 2007 afgeschaft was.
Maar ik ben in de war met Radio Bergeijk, die twee zijn ook moeilijk uit elkaar te houden.

www.youtube.com/watch?v=dRRkYUjcDbU&am...

Cuyahoga | 26-01-12 | 18:47

@Soy yo | 26-01-12 | 18:30

Verdenk je me echt van dat soort vrienden?


*Soy yo van lijstje schrapt*

neemjemoederindemali | 26-01-12 | 18:38

Reinaert | 26-01-12 | 18:24
Was het niet Churchill die gezegd heeft dat wie als jongere niet links was geen hart en als oudere niet rechts was geen verstand had?

sjaakdeslinksesul | 26-01-12 | 18:36

mottige-vleagel | 26-01-12 | 18:32 | + 0 -

Je vastpinnen op 1 systeem is vragen om problemen.

Eurotokkie | 26-01-12 | 18:34

Internet bestaat ook niet eeuwig dus wel handig zo een
wereldomroep .
Eurotokkie | 26-01-12 | 18:26
graag iets meer info van jou kant graag. hier komen nog zwitsals, jaah

mottige-vleagel | 26-01-12 | 18:32

neemjemoederindemali | 26-01-12 | 18:27
Ik denk dat Henk, Jan, Auke en Hans wel met je meedoen. Zomaar een gedachte.

Soy yo | 26-01-12 | 18:30

en in australie hebben de nederlanders geen radio meer. alles is daar via internet. mijn broer besteld daar drie dagen van te voren wat hij nodig heeft voor een week te eten via internet en drie dagen later land het vliegtuig. lang leve internet

mottige-vleagel | 26-01-12 | 18:29

overVecht | 26-01-12 | 18:20 | + 0 -

Ja dank je. Dat werkt daar vaak beter dan hier. Gek toch?

en.wikipedia.org/wiki/Celtel

Bezorgdenverjaagster | 26-01-12 | 18:27

Ben ik de enige die vandaag een baal/zuipdag heeft ingevoerd?

neemjemoederindemali | 26-01-12 | 18:27

Internet bestaat ook niet eeuwig dus wel handig zo een
wereldomroep .

Eurotokkie | 26-01-12 | 18:26

@sjaakdeslinksesul | 26-01-12 | 18:22

Ik heb nog nooit een BH verbrand. Voor niemand. Eat that!

Reinaert | 26-01-12 | 18:24

Als ik midden op de Noordzee zit, en na veel gepruts de wereldomroep binnenkrijg op de kortegolf ben ik helemaal gelukkig. Dat het een stel parasiterende fossielen zijn hoort bij de charme.

Handen af van de wereldomroep!

koolteer | 26-01-12 | 18:23

Verbrand je eerst je BH voor ondernemingsraden, rijden ze je dertig jaar later voor de wielen. Ondankbaar volk!

sjaakdeslinksesul | 26-01-12 | 18:22

De Wereldomroep, net zo aftands als (helaas) Radio Kootwijk.

Propaganda van vroegâh, maar anno tegenwoordig linksdraaiend.

Aan alles komt een einde, zo ook aan de Wereldomroep. RIP.

En volstrekt off-topic: de pluskudeaux zijn uitgedeeld. Allemaal.

Reinaert | 26-01-12 | 18:22

@Soy yo | 26-01-12 | 18:13

Verdomme, gebruik dan ook glijmiddel, of iig vaseline.

neemjemoederindemali | 26-01-12 | 18:21

@Bezorgdenverjaagster | 26-01-12 | 18:17

Je schoonfamilie heeft dus wél bereik met de GSM...

*kudt voor je mompelt*

overVecht | 26-01-12 | 18:20

@eerstneukendanpraten | 26-01-12 | 18:11

Het schijnt dat hij daar een miljoenmiljard jaar is doorgeneuqt. ( en 4 SOA's opgelopen)

neemjemoederindemali | 26-01-12 | 18:18

Mijn schoonfamilie in Zambia is ondanks dat blij met deze:

www.freeplayenergy.com/page-view.php?p...

Dat is naast hun GSM de enige link met de buitenwereld vanuit de bush. Voor de internets moeten ze de bewoonde wereld in, en dat is dan weer vaak niet mogelijk met die kudt-Zambezi en geen dijken enzo....

Maar ja, de Wereldomroep kan van hen ook ongezien de tyfus krijgen; gevlekt desnoods.

Bezorgdenverjaagster | 26-01-12 | 18:17

@Davidson | 26-01-12 | 18:06
Niet in elke rimboe is internet. En vergeet niet: ze maken ook uitzendingen in heel veel rimboetalen. Voor rimboebewoners zonder radio. Dat moet.

Stormageddon | 26-01-12 | 18:16

Het zou mij niks verbazen als er nog ergens op een geheime plek in dit land een Betamax-banden fabriek staat te draaien met staatssubsidie.

Cuyahoga | 26-01-12 | 18:16

Dus die boshut staat straks leeg? Dat biedt weer perspectieven voor menig kansenvolk dat, als we de verhalen mogen geloven, ook in de ogen van Henk, Jan, Auke en Hans recht heeft op alles waar zij recht op menen te hebben. Dus dat zal de pijn gelukkig wat verzachten.

Soy yo | 26-01-12 | 18:13

@Piet van Schwaffelen | 26-01-12 | 18:09


Van deze berichten krijg ik een stijve, niet zomaar een stijve maar een dikke, vette stijve plassert, zin in een gangbang? (bare)

neemjemoederindemali | 26-01-12 | 18:13

Wist niet dat ons Indië zo gevoelig lag bij het minkudomannetje!

eerstneukendanpraten | 26-01-12 | 18:11

vergeet niet dat er nog heel veel plaatsen op deze wereld zijn, waar geen internet o.i.d is. Vorig jaar nog in Equador geweest, met wereldontvanger, want de laptop was alleen maar in de grote steden bruikbaar.
Dus voor mij mag de werelomroep best wel blijven.

jan46 | 26-01-12 | 18:11

Een item rond de 100 van de 740, woest boven de Balkenende-norm verdienende, bestuurders van woningbouwverenigingen had ik persoonlijk meer lezenswaardig gevonden.

Pa Cartwright | 26-01-12 | 18:11

Er schijnt daar nog een telex te staan

watsinneneem | 26-01-12 | 18:10

Mensen, wel allemaal netjes belasting betalen hoor van Jan, Henk, Auke, Hans en die honderden andere 'sosjaal' bewogen nietsnutten. OPDOEKEN die handel!

Piet van Schwaffelen | 26-01-12 | 18:09

De wereldomroep is het Griekenland van de radio...

overVecht | 26-01-12 | 18:09

Geil, übergeil, megageyl, upergeyl wordt ik van dit soort berichten, neuQon iemand?

neemjemoederindemali | 26-01-12 | 18:08

Een staking met wereldwijde repercussies zou kunnen volgen. Hebben de Maya's dan toch gelijk gehad?

Parel van het Zuiden | 26-01-12 | 18:08

In afgeslankte vorm kan de wereldomroep nog heel nuttig blijken tijdens rampen, oorlogen enz.

Ven1V1d1V1c1 | 26-01-12 | 18:07

Ik zet graag af en toe Karel van het Reve en zijn 'luisteraars' op... Tegenwoordig hebben we internet, waar 'men' vanaf binnenkort precies weet wat relevant is qua nieuws voor Nederlanders over de grens bijvoorbeeld.

Davidson | 26-01-12 | 18:06

Vreeselyck. Welke relevante beroepsgroepen zijn het volgende doelwit van mensonterende bezuiniging?
De stokers en de remmers op den locomotieven van den NS?

Jan Passant mk2 | 26-01-12 | 18:06

Er luisteren toch zeker wel 100 man per dag naar de wereldomroep? Ja, vroeger, toen we ons Indië nog hadden...

eerstneukendanpraten | 26-01-12 | 18:06

Boeiend

durfniet | 26-01-12 | 18:05

Sowee... Voortaan fulltime vakansie!

De Regeering | 26-01-12 | 18:05

Ik mis de Saab en Volvo Kattenrug en Amazone nog.

Vroomshoopmafia | 26-01-12 | 18:04

Ach, uitgescholden worden van je eigen geld.

Waar ken ik dat toch van?

Parsons | 26-01-12 | 18:04

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland