A. De gepensioneerde cartoonist Gregorius Nekschot, gearriveerd op zijn welverdiende vakantiebestemming
B. Jolanda Sap van GroenLinks, die de Nederlandse troepen in Kunduz een hart onder de riem steekt met zakken vol brieven en kadootjes van het thuisfront
C. Zomaar een ellendige mevrouw met een ellendig leven in een ellendig islamitisch kudtland die van de UN zakken meel, kleding en kolen heeft gekregen, maar geen idee heeft hoe ze die meuk naar haar huis krijgt omdat haar ellendige man in het ellendige café zit te triktrakken met de vrienden van die ellendige Dokter Kromzwaard
D. Een gehersenspoelde promovenda van de Universiteit van Amsterdam, die
een statement wil maken
E. Anders, namelijk...
Reaguursels
InloggenDe SP was toch al tegen?
Pritt stift 08.58: Kies voor "D", Marije Schaafsma.
Ik denk dat het een dame is die inmiddels onderweg is naar Nederland om onze cultuur te komen verrijken via Timboektoe Airlines. Ze heeft 3 januari een gesprek bij het loket van het UWV voor een uitkering. 4 januari start haar integratiecursus waarbij Ed van Thijn en Job Cohen een symbolische vreugdedans met haar zullen maken.
date van job... ies nog thee drinken, komt zo.
Jezus.... volgens mij heeft ze geen onderbroek aan
die vuilniszakken mogen best mee hoor.Echter de kans op chemisch afval is enorm groot
Beau van Erven D, die spijt heeft van z'n oudejaarsconference.
Wat erg, ik zag niet eens die miep (?) in blauwe Burka! En dan nog had ik C gegokt....
Is het niet, diegene, ja die, van de Islampolitie?
Het nieuwe KLM uniform....
Been there, done that.
Zeker een C
Dat dikke wijf uit de plus reklame? :-)
die dikke van de Plus?
E.
Afghaanse reinigingsdienst die staakt, het zijn gewoon 5 vuilniszakken.
Afgestudeerde Inholland student die zich de tering schaamt voor zijn A4'tje dat waardeloos is
JolandE Sap heet dat mens, gelukkig is ze maar 25000 keer in het nieuws geweest.
sjaakdeslinksesul | 29-12-11 | 11:43 |
Ik constateer dat wij allebei het probleem op eenzelfde wijze benaderen. Individu versus groep, identitei van het individu versus identiteit van de groep.Bescherming van het individu versus bescherming van de groep, bescherming van de identiteit van het individu versus bescherming van de identiteit van de groep.
Dat laatste, bescherming van de identiteit van de groep, is het meest problematische, daar kan de spanning tussende vrijheid van het individu en de vrijheid van de groep maximaal zijn.
Wij, multiculturalisten, hebben in het kader van het islamdebat de neiging om het een aan het ander op te offeren. Dat is de angst van de multiculturalist om van zijn geloof af te vallen, vaak tegen beter weten in.
blinde kip | 29-12-11 | 10:00 | + -1 -
Is een stuk beter idd...
E: Het is de nieuwe vlam van Job Cohen.
Schoorsteenveger | 29-12-11 | 11:12
In wezen een mooi en afgewogen verhaal van Amnesty. Maar goed, ik heb verder niets met identiteiten en snap ook niet waarom een identiteit net zo beschermd moet worden als individuele grondrechten. Of waarom bescherming van een identiteit sowieso een taak van de overheid is.
Wanneer je daaraan toegeeft als overheid, begeef je je vanzelf op een hellend vlak.
Bij het opeisen van rechten beroept men zich vaak op individuele grondrechten om rechten voor de groep veilig te stellen. Niet meer dan een strategie, omdat hun inviduele vrijheid in wezen niet vergroot wordt, dat is slechts een tijdelijke uitkomst van het tegemoet komen aan hun eisen.
Op het moment dat de overheid op een vlak rechten verleent aan het uitdragen van identiteit, moet men op andere, min of meer vergelijkbare vlakken hetzelfde doen. En aangezien de grenzen van identiteit altijd fluide zijn, en de eisen die eraan gesteld worden iedere keer versoepeld of aangescherpt kunnen worden, loopt de overheid wel het risico dat op den duur steeds meer individuele vrijheden opgeofferd moeten worden voor groepsbelangen.
Het gebrek aan duidelijkheid omtrent de hierarchie in rechten, zoals ze die in de VS wel hebben dankzij hun grondwet, breekt ons nog eens op.
D. zonder twijfel. De inhoud van de blauwe vuilniszak kan niet ontsnappen en dat komt omdat mevrouw D. zulke dingen goedpraat.
Er is een gerucht dat dit mens vet betaald is voor deze stunt.
Ik vraag me af ; door wie ?
Is dezelfde vrouw als uit dat andere filmpje die zometeen even de benen wijd doet en alles onder de rok wegsmokkelt....
Blauw=Geert
Paars1=Job
Paars2=Peggold
Wit=Jolande
Blauwhelmen m/v bewaken voedseldropping
Het is een Kangoeroe, te zien aan de (met jong kangoeroe kind gevulde) buidel bij de voeten.
Je ziet ze zelden in zo'n makke toestand. Waarschijnlijk ruilen de moslim mannetjes hun geit in voor een kangoeroe waardoor deze gewend raakt aan de mensch.
E. een gemuteerde vuilniszak ?
Nieuwe pop van Jeff Dunham?
Duidelijk Paul de leeuw, die met alle buhnestukken de aftocht heeft geblazen, en staat te wachten op lijn 69.
Zit daar 'iemand'onder dan?
Muxje | 29-12-11 | 10:44
Met het verbieden van slaan los je mishandeling heus niet op hoor!
Met het verbieden van moord los je het moorden heus niet op hoor!
met het verbieden van belastingontduiking los je belastingontduiking heus niet op hoor!
Waar is een wie op deze foto?
Vijf vuilniszakken ?
Een of andere kutmoslim.
NEXT!!!
E. Voor het eerst ooit begint de muur nu ook terug te klagen.
een ambtenaar van de islamitische belastingdienst?
Ah! Dat is het antwoord dus: NIEMAND !
Het lijdt geen twijfel, toch wilma verver met op de achtergrond de bouwval verprutst door de aannemer.
Hier wordt gewacht op de tax.
'Maar wie is het?'
Rare vraag; ik zie niemand...
had IMHO meer bij de VU gepast: religieus extremisme is daar ongeveer uitgevonden in dat Refo-hol.
OT: Antoinette zou ik zo doen
E. anders namelijk: Dat dikke wijf van de plus reclame!!!
't Is Job! Job Cohen!
@de honden blaffen... 10:22: Nee, Amnesty keert zich in dat document tegen onderdrukking van vrouwen. Onderdrukking vanuit hun geloof waardoor ze tegen hun wil een burka moeten dragen, of vanuit de staat die ze verbiedt diezelfde burka uit vrije wil en overtuiging aan te trekken. Ik kan me daar wel in vinden; het is raar om vrouwenemancipatie uit te dragen door ze te verbieden een bepaald kledingstuk te dragen. Bovendien is het een schijnoplossing; met het verbieden van burka's en hoofddoekjes los je het probleem van vrouwenonderdrukking echt niet op.
E: Islam-smurf op de vuilstortplaats
Het is Bandirah's cartoon van morgen, die opnieuw zo slecht is dat er een doekje voor hangt.
Smurfin op sabbatical.
@Oome Gijs | 29-12-11 | 09:58
Enne komt er nog een onderbouwing van je onzin?
Einde van de Domheid | 29-12-11 | 10:27
Nee joh. Jij denkt dat alle culturen gelijk zijn. Er zijn dieren die wel evolueren, en anderen niet (krokodillen). De islam is al sinds zijn oprichting niet geevolueerd. Dus waarom zou die dat nu wel doen? Op het moment namelijk dat de islam evolueert, houdt het de facto op te bestaan. En daar zijn we, na 1400 jaar, nog heel ver vanaf.
Einde van de Domheid | 29-12-11 | 10:27
Wel over het 'bedekken' van het hoofd, niet 'hoe'. Dus er staat wel degelijk iets over in de koran.
Oude vakantie foto's MJ met zn kids?!
La Bailaora | 29-12-11 | 10:18 | + 0
* Ik verdedig het niet, vind het belachelijk.
* Er staat niets over in de Koran.
* Natuurlijk evolueert dat vanzelf uit, onze vrouwen liggen toch ook niet meer voor de TV om het urbi en orbi te ontvangen?
Wil de echte KOMO-zak nu opstaan???????
Schoorsteenveger | 29-12-11 | 10:10
In feite stelt Amnesty in het document dat onderdrukking een mensenrecht is.
Dat verwacht je toch niet, van een organisatie met zo een naam.
Natuurlijk is een boerka stom, maar dat verdwijnt vanzelf.
Einde van de Domheid | 29-12-11 | 10:13
Natuurlijk verdwijnt die niet. Ten eerste is er tijdens de emancipatie in het westen flink aangeschopt tegen dit soort flauwekul, iets wat mensen als jij niet gaan doen, dat zien we hier wel omdat je het zo loopt te verdedigen. Ten tweede werden die vrouwen en anderen die daar niet aan mee wensten te doen niet bedreigd. Ten derde stond hierover niets in hun heilige boekje. Ten vierde is dat heilige boekje niet direct het woord van god.
irma zonderboezem | 29-12-11 | 09:37 | + 2 -
Dank, dat wens ik iedereen overigens.
Dat is gewoon een foto van de Haagse markt.
E: Een telegraaf vrouw die Dominique W. in twee delen aan het dumpen is...
E: een Burkamoeder in Kaboem, die zojuist de vleesresten van haar twee zelfmoordplofkinderen in jute zakken in ontvangst heeft genomen.
Als beloning voor haar inzet voor de goede zaak ontvangt zij tevens een baal rijst en een zak met afscheidsvideos van haar twee kinderen en de overige 28 kinderen van de plaatselijke kleuterschool.
Schoorsteenveger | 29-12-11 | 09:39 | + 8 -
Wat zwets je toch man.
50 jaar geleden lagen die vrouwen (die toen hoofddoeken droegen) uitgestrekt op de grond voor de TV om de pauselijke zegen te ontvangen. Natuurlijk is een boerka stom, maar dat verdwijnt vanzelf.
E: Wilma Verver samen met ingepakte Ivo & Maud incognito op de vlucht voor "al die bedreigingen" die ze moet ondergaan...
Ookee, we hebben haar naam, telefoonnummer en zelfs adres plus kamernummer al kunnen vernemen uit de comments. Graag een volgende puzzel! *Eindejaarsquiz-modus aan*
de honden blaffen... | 29-12-11 | 09:51 |
Hier, in dit kleine zinnetje, zit de kern van het probleem:
"Deze vrijheden gelden ook voor kledingvoorschriften."
De Staat, vindt Amnesty, heeft niet het recht om het dragen van bepaalde kleding te verbieden, ook niet als die kleding wordt voorgeschreven door de een of andere God. Wat niet ingevuld wordt, en wat ook niet in absolute zin te meten is, is hoe dwingend die voorschriften zijn. En die kunnen zo dwingend zijn dat er sprake is van onderdrukking, zware onderdrukking, ook al zegt het individu geheel in vrijheid voor zijn of haar God te hebben 'gekozen'.
Godsammekraken | 29-12-11 | 09:59
Viagra zal mij niet helpen bij zo'n vuilniszak.
Daarvoor zal ik mijn klabanus moeten spalken met betonijzer, en dan nog onder protest.....
Godsammekraken | 29-12-11 | 09:59 | Bijna. Het was dinsdag.
Exif: "An Afghan woman waits for transportation after receiving winter supplies at a UNHCR distribution centre for needy refugees on the outskirts of Kabul on December 27, 2011. The head of the United Nations' refugee programme in Afghanistan described its strategy in the war-wracked country as the "biggest mistake UNHCR ever made". Almost a quarter of the population of Afghanistan is made up of refugees returning from Pakistan and Iran. Many find themselves homeless, living in mud houses or under tarpaulin. AFP PHOTO / SHAH Mara"
D. .... want ik ken haar nog van vroegah
E. ... waarom lopen extreem dikke mensen altijd in het midden van een gangpad en molenwieken ze met hun armen?
Het lijkt wel op een soort van Lego opstelling.
Stoep op maandagochtend in Kabul. Een der zakken bevat strip met 14 tabletten viagra en datumopschrift 31-12-2011.
Praise the Lord!
@eerstneukendanpraten | 29-12-11 | 09:49
Ze had dit moeten aanprijzen i.p.v. een burka.
www.youtube.com/watch?v=DZFY2I-EWQY&am...
Oh nee, eigenlijk liever niet.
F:nieuwe jurk van Jomanda
Stoep in Kabul op maandagochtend. Een der zakken bevat strip met 14 tabletten viagra gedateerd 31-12-2011.
@Oome Gijs | 29-12-11 | 09:58
Vertel maar eens dan.
E: Perfect gecamoufleerde bermbom.
@Oome Gijs | 29-12-11 | 09:50
Kan je die onzin ook nog enigszins onderbouwen?
Hölzenbein | 29-12-11 | 09:55 | + 0 -
Ja.
@ de honden blaffen 09:51
Ook al geïnfiltreerd en volkomen vergiftigd door haatbaarden!
E:
Mijn vriendin op 1 januari 2012, na patrouilleren Shariapolitie in Schilderswijk.
Tofik Didi?
@Oome Gijs | 29-12-11 | 09:50
Kan je die onzin ook nog enigszins onderbouwen?
Patricia Paay.Wat heb ik nu gewonnen ?
5 vuilniszakken langs de kant van de weg? move on ppl...
@eerstneukendanpraten | 29-12-11 | 09:49
Ze kan er zo bij lopen vanwege de vrijheden die we hier (nog) hebben maar ze gunt het kennelijk andere vrouwen in het Midden-Oosten (en mogelijk hier) niet.
@. Che 09:48
Heb ik geen verstand van, maar volgens mij flikkeren ze zo maar wat voorhanden is in de rijst erbij. Zal dan wel kameel of geit worden of iets wat is overgebleven van een recente steniging of zeau...
Als je het niet weet bij meerkeuze vragen moet je altijd voor het langste antwoord kiezen. C dus.
Een van de 12 vrouwelijke hoogleraren in Groningen, die stiekum toch man blijkt te zijn.
Terzijde, refererend aan de stijlloze promotie: een Mercedes M is niet cool/gaaf/mooi, een mercedes M schreeuwt -MARKTKOOPMAN-
www.amnesty.nl/sites/default/files/pub...
Geen commentaar.
Bodybags, waarvan 1 rechtopstaand.
Deze vlieger gaat niet op, mogen we wel zeggen. Maar ja, universiteiten zijn meestal linkse bolwerken die een complete anti-westerse ideologie uitdragen.
Als hier nog eens de sharia wordt ingevoerd, zal dit beginnen aan de universiteit. Het onderwijspeil in NL is al dusdanig gezakt dat men op de universiteit valt voor de sharia. Ha! De verlichting slaat om in haar tegendeel.
@ blinde kip 09:45
Maar ze is wel mooi, ondanks haar rabiate domheid!
@eerstneukendanpraten | 29-12-11 | 09:47
Zou goed kunnen.
Het schijnt dat die couscous nogal moeilijk te bereiden is.
E Thalita van Zon die haar was ophaalt in Libië!
F. een vrouw die zelfmoord wil plegen en haar eigen stenen heeft megenomen voor de steniging!
@ Che 09:37
Verdomd, je hebt gelijk! Zou het dan toch Joop Braakhekke zijn die op culinaire ontdekkingsreis is?
Mijn eigen vrouw over tien jaar. Bedankt cultuurverrijkers.
Weet niet wie het is, wel waar; De Wallen Amsterdam anno 2014, dank aan Asscher
@blinde kip | 29-12-11 | 09:41
Ik bedoel, dit moet je toch eigenlijk wel afdekken, toch?
www.csrchicks.nl/content/feedfullimage...
De tering wat een aardappel in de keel
www.tros.nl/tros-radio-tips/nieuwsshow...
-weggejorist-
Wat zal dat meuren onder die tent. En nu nog even heel gewoon on-topic vraagje: weet je hoe in dat soort landen de conceptie geschiedt? De man spuit zijn kwakje op de muur en de vliegen doen de rest!
*braakzak opzoekt*
Herman den Blijker?
E: Wilma Verver undercover voor nieuwe burgemeesters functie.
E. Een gesmolten Dixi met toilet-bezoeker er nog in.
Einde van de Domheid | 29-12-11 | 09:30 |
Een gelukkig en vrij mens ook, dat zie je zo, dat straalt er van af. Doet ze ook omdat ze het graag doet, blauw is haar lievelingskleur.
Vijftig jaar geleden was het hier veel erger, toch? Toen leefden we nog onder het juk van een repressieve christelijke macht die elke vrouw op straffe van verklachting en mishandeling dwong om krulspelden in te draaien en een hoofddoekje om te doen.
Liever een Afghaanse vrouw nu dan een Nederlandse vrouw toen!
Dank voor de broodnodige nuance!
De voormalig burgemeester van Schiedam?
Dat deze vrouw kan promoveren door te de sharia in te willen voeren zegt al genoeg. Het Nederlands universitair is door en door verziekt door linkse zelfhatende paarse broeken.
B
@eerstneukendanpraten | 29-12-11 | 09:36
Kan niet, ik zie geen tuintegels.
Einde van de Domheid | 29-12-11 | 09:30 |
Ik wens u in ieder geval veel wijheid toe voor 2012!
Het is onze bloedeigen Teun, die het beroemd zijn niet meer aankon...
@necrosis | 29-12-11 | 09:26
Het zal toch niet.... zijn. ;)
@DANNY3960 | 29-12-11 | 09:21
Ik denk dat die haar mossel niet zo vers meer is.
E. Anja Meulenbelt die, gewapend met spandoeken en tuinbroeken, hoopvol wacht op haar Islamitische zusters in de strijd.
Verlaten occupy kamp?
E: Vrouw gaat straks thuis lekker pannenkoeken bakken met stroop en kaas en suiker en nog veel meer lekkers.
Gewoon een mens met andere normen en waarden. 50 jaar geleden liep ieder huisvrouw ook nog met een hoofddoekje. Nieuw gelukkig jaar allemaal!
Modieuze Burqa. Royal blue. Komen haar ogen zo enig in uit.
Het dikke wijf van de Plus met de restanten van de overgebleven gourmetschotels en kerstkransjes
Een ding is zeker, het is niet dat dikke wijf uit de plus reclame . Dan was het hele plaatje blauw geweest en was er geen kunst aan geweest. Ik gok Dinand Woesthof nu dat hij eindelijk in de gaten heeft dat zijn muziek/stem al jaren niet meer te pruimen is.
@kommabijmebinnen | 29-12-11 | 09:21
Alleen die geen harde data willen overhandigen, moet je wantrouwen.
veRrassing
Komt die foto soms van Marktplaats?
sharon dijksma?
@Che_cuevara | 29-12-11 | 09:21
Daar worden een boel statements gemaakt.
E. sfeerbeeld december 2011 Islamsterdam
anja vuilnisbelt, no doubt.
Che_cuevara | 29-12-11 | 09:21 | + 1 -
LOL altijd weer een verassing met wie je thuiskomt na een feestje.
C, en wtf is er mis met triktrak?
OF E: een geclitknipte dame die haar nog bloedende doos aan die zwarte zakken heeft afgeveegd in de hoop dat manlief het niet ziet en haar weer in de fik steekt of stenigd.
Nope, t'is mama niet, (ff gebeld), het is dat mens van net-niet-tegenover met verse mosselen.
E: Zachtjes praten zegt Barbabenno. Mijn broertjes en zusjes slapen nog.
Na Diederik Stapel geloof ik promovendi niet meer...
Een stortplaats. En ik heb ze gevonden.
brabosh.files.wordpress.com/2009/04/ta...
e: last Woman standing !
E: een dronken vrouw.
www.cats.hampshire.org.uk/RobinHood/Bl...
Aleid Wolfsen!
Jackanders | 29-12-11 | 09:15
LOL
@blinde kip | 29-12-11 | 09:17
En f*ck sociale wetenschappers met hun Diederik Stapel onderzoekjes.
Dat blauwe geval deed me denken aan dit:
t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7fE...
Gewoon, een blauwe erectie.
Ik ga toch voor C want die situatiebeschrijving klopt gewoon.
Merkel in ieder geval niet daar is de tent niet wijd genoeg voor.
gescheiden afvalbak, blauwe bak staat een week te vroeg.
E: het hoofdkantoor van Buma Afghanistan met hun nieuwe directeur, volgens de lokale geruchten een hollander..
Et tu mama?
E. Lizzy op reis met zakken vol plus-kudo's. Niemand weet waarheen.
@rara
you beat me ;)
Aleid Wolfsen
Dit is Aleid Wolfsen die zich probeert te verbergen voor z'n critici.
Kathodebuis | 29-12-11 | 09:11
Bus?
Geen kameel?
Hare Saaiemeid
Moeilijk, moeilijk. Ik twijfel tussen B, C en D. Kan alledrie.
E: Een vrouw die positief werd gediscrimineerd door de Rijksuniversiteit Groningen.
www.nu.nl/binnenland/2703473/universit...
Een zielig ellendig voelend mevrouwtje die er ook niets aan kan doen dat ze in een kutland woont en een geloof heeft waar een dier nog meer rechten heeft dan die mevrouw.
ik vind die hoge blauwe vuilniszak nog het lelijkste. zit vol met stront vlgs mij...
@lijn5 | 29-12-11 | 09:07
Ik heb wel eens gehoord van een promovenda die onderzoek deed naar de sociale impact van prostitutie in de middeleeuwen en daarnaar gekleed was. De commissie stond weer op en bleef weg.
Maar kennelijk was dat niet in Amsterdam.
E. Een mevrouw die aan het dubben is welke vuilniszak ze volgend jaar zal dragen tijdens de jaarlijkse expositie. Keuzes.. keuzes.
Neen.... ik weet het..... die staat te wachten op de bus naar Nederland!
Clairy Polak in haar nieuwe outfit met handbagage
Vuilnisman, mag deze zak ook mee?
David Guetta en z'n opoe?
Familieportret
Eindelijk beseft gretta duisenberg dat ze niet om aan te zien is.
@ de frits
Duidelijke glimlach hier
Het is in ieder geval niet die ietwat gezette dame uit de Plus reclame.
E: Oudjaarsdag na de eerste ronde van de religieuze politie in de Haagse Schilderswijk.
E: Nederland over 10 jaar
Heleen van Royen met een promotiestunt voor haar nieuwste boek
E: Aandachts/camerageyl
@blinde kip | 29-12-11 | 09:03 Is er een dresscode bij promoties aan de UvA?
maar wat zit er in die blauwe zak?
Dat is die kuchende man in een parkeergarage die zich vermomd heeft.
Mariko die aan het kamperen is.
E:Zomaar een vuilstort in een ellendig islamitisch kudtland.
Ik gok op een door haar man genomineerde en in het pak gehesen kandidate voor de Dr. Kromzwaard Award.
@Derzug | 29-12-11 | 09:02
Ik had B gekozen als deze mevrouw het had aangelegd met een getrouwde man. Gebeurt vaker daar.
hey dit lijkt wel op de afvalstort hier op de hoek van de straat.
Een promotie waarbij de kleding van de promovendus en paranimfen een belediging is voor de commissie kan resulteren in een weigering van het verlenen van de dr. titel. Waarom is dat hier niet gebeurd?
Oh wacht, UvA. Niks gezegd.
Iemand!?
All the above are good.
REAGEER OOK