Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

ACTA ongezien overdwars doorgedrukt

fuckyoutosir.jpeg Het kan ze daarzo in Europa echt allemaal geen kut meer schelen wat u ergens van vindt. U wilde geen Europese munt, u mag na tien jaar vertering hopen dat hij de gang door uw darmstelsel overleeft. U wilde geen Europese Grondwet, maar hij staat op het punt om over uw hoofden heen nog eens bijgeslepen te worden richting nog meer onaantastbaar Brussels bestuur. En u wilt gewoon ongehinderd over de laatste vrijplaats ter wereld kunnen blijven surfen, maar ook dát maakt de politiek zonder overleg onmogelijk. Het geheimgehouden ACTA-verdrag is gewoon doodleuk ondertekend door alle lidstaten. Aan D66 en GroenLinks heeft dat eens een keer níet gelegen, aan de PVV (én VVD én CDA) wel. Het verdrag blijft voor de burger een geheim stuk tekst dat mogelijk van iedere Europeaan met internet een crimineel maakt. Zolang we dat niet weten, gaan we daar maar van uit. In gebruik nemen van het verdrag is enkel een kwestie van 27 lidstaatkrabbels en u bent de zak. Terwijl de copyrightindustrie een totale puinhoop is die Neelie Kroes in d'r eentje niet op gaat ruimen. Ondertussen kunnen de BUMA's van deze wereld zich op honderdduizend bullshitmanieren uit hun eigen wangedrag brabbelen, als u straks uit nostalgische overwegingen de eerste versie van Frogger of Zaxxon downloadt, vliegt u de kerker in. Zonder WiFi. Overigens, de besluitvorming rond het OPTA-verdrag - dat van normale internetters helemaal topcriminelen maakt (lees hier en hier) is ernstig vertraagd en wordt het nieuwe jaar getild. Tijd genoeg voor de anti-piraterij-lobby om meer repressieve bullshit argumenten te verzinnen. Update: SOPA niet vertraagd. Dirty politics om de boel te misleiden.

Reaguursels

Inloggen

Helaas erg voorspelbaar.Politiek is te vaak handel en handel in de grootste belangen is wat uiteindelijk de doorslag geeft.Het vrije internet is steeds meer een utopie en straks is er nauwelijks verschil met landen als China.En dat vooral met dank aan de laffe pseudo vernieuwers en hypocriete nepwereldverbeteraars als Obama, Clinton en de hele anti-vrije internet maffia die altijd grote woorden hebben over vrijheid van meningsuiting, het vrije internet en Twitteren mag nooit tegengewerkt worden maar verdragen als ACTA en Sopa gewoon ondertekenen als het erop aan komt.

nadenkeniseenkunst | 17-12-11 | 23:00

Ik heb altijd gedacht dat dictators deden wat ze zelf goed vonden. En dat in een een democratie er volksvertegenwoordigers zijn die namens het volk handelen. Begin nu toch te denken dat dit een farce is. Het wordt toch eens tijd dat politici beseffen dat het volk in een open samenleving wil leven.

Filosoof-King in spe | 17-12-11 | 22:25

We zijn de lul.
Bedankt overheid, lekker Europe naar zijn klootje schoppen.

Power2All4Ever | 17-12-11 | 19:33

@necrosis | 17-12-11 | 09:33
Zeuren is daar aan toe, jij liet mij zoeken naar bugs die niet bestonden, dat was tijd roof :)

atm0s | 17-12-11 | 17:05

@Tommygunner | 16-12-11 | 20:14
In Griekenland geeft men een goed voorbeeld hoe je daadkrachtig verzet voert. Of wat te denken van de RAF, die de corrupte graaiers gewoon individueel de kogel gaven.

Bulloch | 17-12-11 | 15:05

Zoveelste bewijs dat de belangen van minderheden die vertegenwoordig worden via een belangengroep (hier de entertainment industrie) bij politici boven de belangen van de meerderheid (de burgers) worden gesteld.
Dat de PVV hieraan meewerkt laat zien dat ze ze de belangen van het volk ook niet vertegenwoordigen en gewoon de zoveelste politieke partij is die vooral geïnteresseerd is in het pluche.

me,myself and IK | 17-12-11 | 14:54

bedankt Geert.. dankzij jou gesteun geen vrij internet meer straks.. hoe leggen we dat onze kinderen uit later ?

en zoals iemand hierboven al opmerkte .. VVD en PVV, haal die 'V er maar uit .. die staat bij jullie niet voor 'Vrijheid maar voor 'Verraad ... zo dat wilde ik even ventileren.

(c)ZWITSUL | 17-12-11 | 13:57

Zucht...

Alleen kondigde het artikel op WebWereld alleen maar aan DAT het waarschijnlijk door de EC getekend zou worden. Niet dat ik het tegendeel verwacht. Maar ik heb alsnog geen (andere) bron gevonden waar het daadwerkelijk genoemd staat.

A_E | 17-12-11 | 12:04

Oeps, toch wel vermelding op WebWereld. Dit artikel is alweer van gisteren.

A_E | 17-12-11 | 11:57

Waar is de bron van het punt "ACTA-verdrag is gewoon doodleuk ondertekend door alle lidstaten"? Ik vind er niks over op Webwereld of TorrentFreak. Ook het missen van een bronvermelding vind ik vreemd. Er staan tien links in het artikel, maar juist de belangrijkste mist!

A_E | 17-12-11 | 11:53

PVV en VVD mogen met directe in gang de V voor vrijheid vervangen door de D van dictatuur. Onder het mom wij vegen onze reet af aan de burger. Een dikke sliepuit voor de sukkels die op ons gestemd hebben. Van het CDA verwacht je niet anders, die hebben de de Christen Dictatuur al in hun naam.

BroodenSpelen | 17-12-11 | 10:57

1984 komt steeds dichter bij...

Moonwarrior | 17-12-11 | 10:31

ik denk dat ze een verbod op downloaden willen duurdrukken en ze weten dat als het bekend wordt dat der een kleine volksopstand zal komen en hierdoor dit feest niet door zal gaan.

DUS... doen ze gewoon ff eerst de wet doordrukken in het geheim onder de mom van bestuurders bevoegdheden en dan als die der is dan kunnen we protesteren wat we willen dan is het toch te laat. das eigenlijk gewoon schijt hebben aan de nederlandse mensen en lang leve de rijke die het voor het zeggen hebben en nog meer willen verdienen ten koste van de doorsnee arme mens die alleen maar nog armer word en nog weinniger middelen heeft om te protesteren tegen alles. das tactiek van de politiek :=)

gider | 17-12-11 | 09:44

Che_cuevara | 17-12-11 | 09:13
Zo kewl man. Ben je toch één van de uitzonderingen.
Een beetje vent doet het namelijk allebei.
Maar dat ben jij dus niet, een beetje vent.
Of je bent nu niet helemaal eerlijk.
Dus, jij kijkt nooit internetpr0n?

Ashtrey | 17-12-11 | 09:35

@Che_cuevara | 17-12-11 | 09:12
Ik 'surf' uiteraard anoniem, je gelooft toch niet dat necrosis mijn IRL naam is?
Maar ik maak me geen illusies, men kan een hoop doen met IP adressen, zo heb ik een keer een kortstondige 'ban' gekregen van atm0s.
Hij vond dat ik zeurde (hij had een punt) en de 'reaguurderszoekmachinetool' is en blijft zijn speeltje.
Wat ik kwalijker vind, is dat men straks (wettelijk) sites op 'zwart' kan zetten als die niet stroken met wat de 'boven ons gestelden' goedkeuren.
En dat vind ik geen prettig idee......

necrosis | 17-12-11 | 09:33

GS: er staat een fout in jullie artikel over ACTA. Het is uiteraard geen OPTA-verdrag. OPTA staat hier helemaal buiten.

Willem4246 | 17-12-11 | 09:21

@Antibezembrigade | 17-12-11 | 08:48
Porno moet je niet bekijken, dat moet je zelf doen.

Che_cuevara | 17-12-11 | 09:13

@necrosis | 17-12-11 | 09:03
Ze kunne site's wel op zwart gooien maar dat is dus censuur en dan geven ze openlijk toe dat de EU een dictatuur is en moeten ze niet meer zeuren over mensenrechten in China.
Monitoren is te omzeilen. surf anoniem.

Che_cuevara | 17-12-11 | 09:12

Om de discussie nieuw leven in te blazen: wat gaat die ACTA straks doen?
Mag ik dingen niet meer bekijken?
Gooien ze bepaalde sites straks op 'zwart'?
Of gaan ze iedereen monitoren en bij een overtreding van de regels een arrestatieteam inzetten?

necrosis | 17-12-11 | 09:03

@Antibezembrigade | 17-12-11 | 08:48
De beter gesorteerde sigarenboer heeft nog genoeg materiaal in de schappen staan om je tot na 1 januari bezig te houden, daar heb je geen internet voor nodig.
Enne... welkom op GeenStijl.

necrosis | 17-12-11 | 08:55

Stelletje aasgieren zijn het!

Mag ook nu ook niet meer gratis porno bekijken en downloaden? Als dat zo is, dan is mijn leven voorBIJ.

Antibezembrigade | 17-12-11 | 08:48

necrosis | 17-12-11 | 08:05
Linkjes te link?

Tja, helaas dan.

t.e. stikel | 17-12-11 | 08:10

Du not try and bend the spuen eunly try to realize the truth ... there is neu spuen.
*"PAS OP Jan Klaassen.." naar poppenkast roept "de boef staat achter je"*

hallevvezool | 17-12-11 | 08:09

@t.e. stikel | 17-12-11 | 07:56
Ik had gehoopt dat je verstandiger was, of ken je mijn reputatie niet wat betreft mijn linkjes?
Bovendien is het mij de ban niet waard.

necrosis | 17-12-11 | 08:05

necrosis | 17-12-11 | 07:54

be my guest.

t.e. stikel | 17-12-11 | 07:56

@t.e. stikel | 17-12-11 | 07:47
Zal ik een linkje sturen om je te overtuigen dat je daar GEEN ooggetuige van wilt zijn?
*☺*

necrosis | 17-12-11 | 07:54


*deze tegel overdwars inbrengt bij alle Europarlementariërs*
necrosis | 17-12-11 | 07:44

Daar wil ik graag ooggetuige van zijn.
:)

t.e. stikel | 17-12-11 | 07:47

@Che_cuevara | 17-12-11 | 07:26
Je hebt er meer over te zeggen dan je denkt, weliswaar niet als individu, maar als collectief (een heel land) kun je boel aardig dwarsbomen.
Ik constateer dus het probleem van 'verdeel en heers'.
Zodra alle neuzen (no pun intended) dezelfde kant uitkijken, kunnen we aardig dwarsliggen tegenover 'Europa'.
Nogmaals, de EEG was een mooi initiatief wat werkte, de huidige EU probeert alle macht naar zich toe te trekken en de burger monddood te maken.
En wat betreft de ACTA; mijn pc is betaald, zo ook mijn stroom en internetprovider.
Ze zullen me achter mijn computer vandaan moeten slepen met een arrestatieteam om te voorkomen dat ik doe wat ik doe met mijn pc.
*deze tegel overdwars inbrengt bij alle Europarlementariërs*

necrosis | 17-12-11 | 07:44

@Che_cuevara | 17-12-11 | 07:23
Begrijp me niet verkeerd, ik heb niets tegen vrije handel en wil absoluut geen muur om Nederland.
Die bemoeizucht van de huidige EU slaat de plank echter volkomen mis.
What's next?
Allemaal in dezelfde kleding zoals op Engelse kostscholen?

necrosis | 17-12-11 | 07:32

@t.e. stikel | 17-12-11 | 07:24
Ik zou hem nog geen dag meer geven.
Maar ja, ik heb hier weinig over te zeggen

Che_cuevara | 17-12-11 | 07:26

Hoe lang geven we de EU nog?

en die fucking joero?

t.e. stikel | 17-12-11 | 07:24

@necrosis | 17-12-11 | 07:21
Op dat uiteenspatten kun je wachten.
Dat kan haast niet anders.

Che_cuevara | 17-12-11 | 07:23

@Che_cuevara | 17-12-11 | 07:12
Dat weet ik wel zeker, ik wacht dus liever op het uiteenspatten van de EU, wat me een stuk realistischer lijkt, gezien de weerstand van Jan-met-de-pet tegen de Moloch die er voornamelijk voor zichzelf zit.

necrosis | 17-12-11 | 07:21

@necrosis | 17-12-11 | 07:04
Als jij wil wachten op een verrijking die uit de EU komt vrees ik dat je dat niet meer zal meemaken.

Che_cuevara | 17-12-11 | 07:12

@t.e. stikel | 17-12-11 | 06:59
Mogge Té,

Zelfs dat helpt niet bij de dames en heren van de EU.

Che_cuevara | 17-12-11 | 07:11

@t.e. stikel | 17-12-11 | 06:59
Mogguh, té.
Zo'n ACTA is slechts chirurgisch te verhelpen.
En ik ben nog steeds bang van ziekenhuizen (geen grap).

necrosis | 17-12-11 | 07:08

@Che_cuevara | 17-12-11 | 06:57
*grinnikT*
Ze hadden de EEG in stand moeten houden, een Europees samenwerkingsverband op het gebied van handel.
De huidige EU is een soort Donner in het kwadraat.
Het enige wat ik hoor uit 'Brussel' is "MagNie".
Wanneer komen ze met iets wat een soort geestelijke verrijking oplevert voor de burgers?
En dan bedoel ik geen Opiaten, Qat of andere rotzooi....

necrosis | 17-12-11 | 07:04

@necrosis | 17-12-11 | 06:52
Blijkbaar wel, er komt tenminste behoorlijk wat stront uit.

Che_cuevara | 17-12-11 | 06:57

Hebben die lieden van de EU ook een probaat middel tegen obstipatie?
Dat overdwars geplaatste ACTA 'zit' me behoorlijk dwars.......

necrosis | 17-12-11 | 06:52

Mogge @all,

Het begint er toch wel aardig op te lijken dat de PVV zijn beloftes niet nakomt.

Che_cuevara | 17-12-11 | 05:24

Ach, ik bekijk het allemaal eens rustig. Wat denken ze te bereiken ? Ik ga sowieso niet betalen voor muziek en films; niet zolang de huidige astronomische bedragen worden gevraagd waarvan de artiest zelf amper wat krijgt.

Het maakt niet uit welke wet je invoert. Zelfs al zou ik ophouden met downloaden; mijn geld krijg je evengoed niet. Dan verzin ik wel wat anders.

Dit soort verdragen zorgt er juist voor dat het geheel zich naar de "underground" verplaatst waar je vervolgens geen zicht en grip meer op hebt. Overheden / regeringen lopen sowieso jaren achter op de huidige evolutie van het internet.

In mijn ogen is dit daarom ook enkel symboolpolitiek. Je bereikt er vrijwel niks mee en uiteindelijk snijdt je je zelf in de vingers.

Kennen jullie het bericht dat er in bepaalde Duitse warenhuizen geen gewelddadige games meer mogen worden verkocht ? Ook symboolpolitiek. Gamers kochten vervolgens hun games gewoon in het buitenland. Is het zelfde principe als met dit ACTA-verdrag. Als mensen het voor niks willen, krijgen ze het voor niks.

Titan T. Fox | 17-12-11 | 04:21

Gaat goed zo, ben heel erg benieuwd wie in 2012 de Breivik gaat pullen op het binnenhof of op koninginnedag.

insemismeer | 17-12-11 | 03:46

GS, maak een masterplan. Joris, lees dit nou eens. Werp de barricades op. Hou dat tuig tegen!

freakindelspeciaal | 17-12-11 | 03:27

@Parsons | 17-12-11 | 02:15
Mooier dan een potje of anderhalve meter onder de zoden?
Plastinatie? Dat is wel mooi inderdaad.
www.bodyworlds.com/en.html

Stormageddon | 17-12-11 | 02:27

@Stormageddon | 17-12-11 | 02:10
Hangt er van af wat je wilt bereiken.

En ik heb een doel.

Een mooi doel.

Parsons | 17-12-11 | 02:15

@Parsons | 17-12-11 | 01:54
Het is beiden een "waste of time".

Stormageddon | 17-12-11 | 02:10

@Stormageddon | 17-12-11 | 01:48
Dat bedoel ik. Geen tijd. #logischerwijs

Parsons | 17-12-11 | 01:54

@Parsons | 17-12-11 | 01:44
Fuck less, watch more.

Stormageddon | 17-12-11 | 01:48

@Stormageddon | 17-12-11 | 01:40
Dank voor de tip, maar ik mis een vitaal onderdeel van dat verhaal: #tijd.

Parsons | 17-12-11 | 01:44

Zo, nu worden nieuwe xbox spellen en dvds dus 3 euro per stuk. En dan maken ze nog 200% winst.

Olc32 | 17-12-11 | 01:42

-weggejorist-

Parsons | 17-12-11 | 01:42

@Parsons | 17-12-11 | 01:32

Top, curling onder de golden gate bridge en de biatlon in Wales. #ikannietwachten #alvastsnertmakengaat

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 01:40

@Parsons | 17-12-11 | 01:36
Tip: Engelse proxy en BBC-iplayer.

Stormageddon | 17-12-11 | 01:40

@Parsons | 17-12-11 | 01:32
Vergeet niet bij Ems-Vechte te tanken. ;)

Stormageddon | 17-12-11 | 01:38

@Hölzenbein | 17-12-11 | 01:35
Tell me about it... weet er alles van.

Parsons | 17-12-11 | 01:37

@Stormageddon | 17-12-11 | 01:23
Newsnight heb ik niet gezien. Dank voor de link. Ik haalde eerder vandaag al iets aan van de Grote Man en Stephen Fry, maar jouw link kende ik nog niet. #bookmark

Parsons | 17-12-11 | 01:36

@Parsons | 17-12-11 | 01:29
Yep! Olifanten zijn per definitie mijn lievelingsdieren. Hebben we toch nog 'iets' gemeen. Een haring of een rolmops met vlaggetje en/of stokje is niets vergeleken bij die prachtige wezens.

Hölzenbein | 17-12-11 | 01:35

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 01:22
Ja, de winterspelen zijn komend jaar in de zomer in London dacht ik.

Parsons | 17-12-11 | 01:32

@Hölzenbein | 17-12-11 | 01:24
Koel! Alles met OlifaNT's + veel!

Parsons | 17-12-11 | 01:29

@Parsons | 17-12-11 | 00:54
Zeg stokje van een rolmops, deze zijn ook prachtig.

www.ashesandsnow.org/

Hölzenbein | 17-12-11 | 01:24

@Parsons | 17-12-11 | 01:17
Gezien. Ach ja... Er is beter, mooier. Ik vond Newsnight vanavond op de BBC erg waardig. Er was al bij leven erg goed afscheid genomen. Dat is het voordeel van zo'n dodelijke ziekte, hij kon z'n eigen tributes amper bijbenen. Het was een prima leven. Hij heeft mij veranderd, en iedereen die iemand anders kan veranderen heeft gelééfd. Denk ik.

www.youtube.com/watch?v=taOBFURZvcA

Stormageddon | 17-12-11 | 01:23

@Parsons | 17-12-11 | 01:21

Zijn er deze winter al weer olympische spelen? Benieuwd hoe de zamboni's het doen.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 01:22

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 01:18
Nog ééntje dan.

Op de Olympische Spelen!

Waar dat op slaat weet ik ook niet, maar er wordt meegelezen, dus we moeten voorzichtig zijn.

Parsons | 17-12-11 | 01:21

@Parsons | 17-12-11 | 01:15

Ik wilde gaan vliegen, net voordat vliegtuigen massaal aan de ketting gaan, mocht dat niet lukken dan pak ik wel een bootje en de auto, of motor of fiets of wat dan ook, uiteraard mag je altijd met me mee.

*meer bier naar links paast*

#cheers

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 01:18

Bekijk het maar, ik ga naar Costa Rica

DANNY3960 | 17-12-11 | 01:17

@Stormageddon | 17-12-11 | 01:11
Ik kan wel hele slechte tweets vinden.

Of althans, ik zag het voorbij komen zojuist.

twitter.com/#!/albertmohler/status/14...

Zieker wordt het niet.

Parsons | 17-12-11 | 01:17

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 01:08
In dat geval kan ik toch wel met je meerijden?

Parsons | 17-12-11 | 01:15

@Parsons | 17-12-11 | 01:09
Ik kon niet zo rap een overzicht van de 50 mooiste kutjes vinden. (Slecht excuus, ik weet het)

Stormageddon | 17-12-11 | 01:11

@vraagstaart | 17-12-11 | 01:06
Marco van Basten?

Parsons | 17-12-11 | 01:10

@Stormageddon | 17-12-11 | 01:01
Daar kan ik mee leven, ware het niet dat ik niet hou van grote borsten.

En al helemaal niet als ze nep zijn.

Parsons | 17-12-11 | 01:09

@Parsons | 17-12-11 | 01:07

je zal toch ergens heen moeten als hier de pleuris uitbreekt.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 01:08

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:59
Als ik er de knopen voor had...

Parsons | 17-12-11 | 01:07

@Parsons | 17-12-11 | 01:02

Wow, netjes.

*morgen weer hardlopen gaat*

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 01:07

@Parsons | 17-12-11 | 01:02 Weet jij wie óók bij "88" in beeld komt?

vraagstaart | 17-12-11 | 01:06

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 01:01 Ja, vond m bij de laatste ontmoeting al zo mager. Enneh @Parsons 88? Wow...... * diepe buiging *

vraagstaart | 17-12-11 | 01:05

@iwondert | 17-12-11 | 01:01
Klopt. Ik besta niet. Ik ben god. Ik heb rekenen uitgevonden.

Stormageddon | 17-12-11 | 01:03

@vraagstaart | 17-12-11 | 00:55
De heilige 88 komt in beeld ;)

Parsons | 17-12-11 | 01:02

@vraagstaart | 17-12-11 | 00:55

Nieuw dinnetje, midlife etc., #jeweettogh?

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 01:01

@Parsons | 17-12-11 | 00:54
50 betere redenen. Of niet. Ik heb geen idee.
www.spike.com/photo-gallery/7tg28b/1/t...
Er is eigenlijk maar 1 reden die de moeite waard is om te blijven leven: uiteindelijk ga je toch wel dood.

Stormageddon | 17-12-11 | 01:01

Ik ben de 0%. And proud of it. So fuck off.
Stormageddon | 17-12-11 | 00:43

U bestaat niet, leer rekenen.

iwondert | 17-12-11 | 01:01

@Parsons | 17-12-11 | 00:47

#Cheers, jij ook al plannen voor Bali?

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:59

@Stormageddon | 17-12-11 | 00:46

Te nieuwerwets, ik ga nog liever voor kleitabletten of grotschilderingen.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:58

@Parsons | 17-12-11 | 00:52 Nog steeds? #afvallen Straks blijft er niks van je over joh.

vraagstaart | 17-12-11 | 00:55

@vraagstaart | 17-12-11 | 00:45

Ik ben al druk aan het studeren, ben ook van plan een midwinterhoorn mee te nemen, in het kader van koeltoer verrijking zeg maar.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:53

@vraagstaart | 17-12-11 | 00:48
Kun je nagaan. En toen had ik nog geen plop achter de kiezen. Nu ook niet echt maar dat is een ander verhaal. #afvallen

Parsons | 17-12-11 | 00:52

@paost712 | 17-12-11 | 00:41
We gaan met z'n allen naar de slachtbank. Dat is dan ook het enige voordeel. En dat is dan ook de enige reden dat de boel nog niet geklapt is.

vimeo.com/12269879

Parsons | 17-12-11 | 00:49

@Parsons | 17-12-11 | 00:45 Ah, dàt bedoelde je om 20:13? * grijnst *

vraagstaart | 17-12-11 | 00:48

ACTA? nu al? serieus?

Stijlleider | 17-12-11 | 00:47

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:40
#vangt

Cheers mate!

Parsons | 17-12-11 | 00:47

Hey, dumpert is dead op t moment!! WHY???? :(

Stijlleider | 17-12-11 | 00:46

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:42 Ik denk dat jij je beter in kul kul kunt verdiepen, gezien je plannen. Hier, trek deze maar eens door Google Translate: id.wikipedia.org/wiki/Kulkul

vraagstaart | 17-12-11 | 00:45

En zelfs de zalf ontbreekt ditmaal @ titel

Jan-Joris-Jaap-Joop | 17-12-11 | 00:45

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:43
Ik had het over de gezwollen prietpraat van u, dat is iets anders. Maar laat maar. Ik haat RTL Boulevard.

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:45

@Hölzenbein | 17-12-11 | 00:38

Prietpraten laat ik graag over aan figuren als u, net als roddelen over de buurman/vrouw.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:43

@iwondert | 17-12-11 | 00:40
Ik ben de 0%. And proud of it. So fuck off.

Stormageddon | 17-12-11 | 00:43

@vraagstaart | 17-12-11 | 00:37

We gaan weer over op ouderwetse reauksignalen, lijkt me veel beter, gewoon allemaal een überroze deux chevaux aanschaffen met lekkende kop en gaan met die banaan.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:42

@Parsons | 17-12-11 | 00:34
U gaat liever naar de slachtbank of heeft u betere ideeën?

Occupy: dat zijn niet mijn vrienden

paost712 | 17-12-11 | 00:41

@99% van de laatste 50 posts hierboven: daarom zijn jullie niet de 1% - energie stoppen in onderling kiften ipv nadenken, organiseren. Zelfs de FNV doet dat beter

iwondert | 17-12-11 | 00:40

@Parsons | 17-12-11 | 00:37

Scussie, ik was al bezig. *Bier paast naar links*

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:40

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:34
Zou je sieren als je daar ook eens wat interesse in toont. Altijd die gezwollen prietpraat is ook niks op den duur. DS'en, houtwormen, kattenruggen, dat zijn pas thema's.

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:38

Verrassend dat in bijna 300 tegels nog geen enkele keer over Freenet is gesproken. Biedt dat geen oplossing voor de internaut om ACTA te omzeilen?

freenetproject.org/

vraagstaart | 17-12-11 | 00:37

@Parsons | 17-12-11 | 00:34

Ies simpel toch, gewoon een paar vrachtwagens parkeren op wat servers.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:37

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:30
Tijd voor een plopje man. We hebben het verdiend!

Parsons | 17-12-11 | 00:37

@paost712 | 17-12-11 | 00:27
Zolang de VARA er middels DWDD en P&W en de NTR middels Nieuwsuur er geen aandacht aan besteden zal Nederland het slikken. En dat zal de VARA niet doen. Dat is de club van joop.nl, die zijn vóór censuur en vóór Europa. En de NTR is de ledenloze omroep van de Haagse ambtenarij.
Dus wat denk je zelf? Dat hele ACTA-verdrag wordt zo geruisloos mogelijk door de Tweede Kamer geloodst. Ze willen het zo snel mogelijk naar de Raad van State sturen zodat Heure Majesteit het kan ondertekenen.

Stormageddon | 17-12-11 | 00:35

@Hölzenbein Ga. Eens. Deaud. Aub. Dank je.

Bertus Betonsloper | 17-12-11 | 00:34

@Hölzenbein | 17-12-11 | 00:27

Mijn kennis van houten poten en oude auto's is idd beperkt.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:34

@paost712 | 17-12-11 | 00:27
Een knooppunt blokkeren? Goed plan man. Samen met de occupyvrienden?

LOL

Parsons | 17-12-11 | 00:34

@zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:27

Sorry, je hebt gelijk, vrede op aarde etc.

*kerstliedje gaat zingen*

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:32

@Parsons | 17-12-11 | 00:24

Onze geniepig lachende staatsschuldverdubbelaar, hoe kon ik hem vergeten. de debiel schakelde Rothschild in om hem te adviseren ten aanzien van de bankencrisis.

www.rothschild.com/netherlands/

Alsof je een mega varkensboer inschakelt om je van advies te dienen inzake een MRSA bacterie epidemie.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:30

@Stormageddon | 17-12-11 | 00:23
Ik ging er logischerwijs vanuit dat een ;) niet nodig was.

Bij dezen dan.

;)

Parsons | 17-12-11 | 00:30

@Parsons | 16-12-11 | 23:58
Martelen is niet mijn idee van democratie.

Het onderwerp is nog veel te onderbelicht doordat meer dan de helft van 0031 zijn informatie van dode bomen en het staatsjournaal betrekt.
Misschien 'even' een paar belangrijke verkeerknooppunten blokkeren in de hoop dat er dan brede aandacht komt en vooral meer afwijzers.
We laten ons nu als makke schapen naar de slachtbank lijden om daar (verdoofd) geslacht te worden.

Volgende stap: www.trouw.nl/tr/nl/4324/Nieuws/article... ?

paost712 | 17-12-11 | 00:27

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:26
Sorry, ik viel bijna van mijn stoel van het lachen. Jij en kennis.

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:27

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:26 * Kuch * Kerstgedachte.

zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:27

@Hölzenbein | 17-12-11 | 00:23

Dat zou je kennis wel enorm verhogen, maar goed, je bent net een clown, grappig maar nutteloos.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:26

@Parsons | 17-12-11 | 00:23
Precies, daarom ben ik ook zo blij dat jij volle zalen trekt.

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:24

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:19
Vergeet Woutor niet!

Parsons | 17-12-11 | 00:24

@Hölzenbein | 17-12-11 | 00:15
Dat zou zelfs ik niet willen dude. Je bent als het vlaggetje op de haring. Zinloos, maar grappig.

Parsons | 17-12-11 | 00:23

@Parsons | 17-12-11 | 00:19
You are kiddin', right?
Kassa is de spreekbuis van het CBS en het NIBUD.

Stormageddon | 17-12-11 | 00:23

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:22
Schakel mij dan uit in de tool of lees er overheen. Dacht je dat ik alles van jouw 'wijsheden' lees?

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:23

Parsons | 17-12-11 | 00:19 En Antoinette Hertzenberger.

zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:22

@zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:20
Hoe moet ik anders aangeven dat ik niet wil reageren? Door gewoon niet te reageren. Dan blijft dat figuur toch doorzagen. Bedankt voor de hint trouwens.

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:22

@Hölzenbein | 17-12-11 | 00:13

O.a. mij, en dat is niet omdat je kankert op de PVV of welke partij dan ook.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:22

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:15 Het was een vriendelijk bedoelde hint. Herhaliocomments weet je wel?

Maar plemp jij gerust nog een keer of wat "No comment".

zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:20

@Parsons | 16-12-11 | 23:58

Een tamelijk milde straf, laten we beginnen met Balkenende en zijn illustere voorgangers.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:19

@Stormageddon | 17-12-11 | 00:06
Daar hebben we Kassa toch voor?

Parsons | 17-12-11 | 00:19

@Hölzenbein | 17-12-11 | 00:15
Een ban voor jou? Welnee. Je bent als de eerste boom aan het begin van het bospad: de ideale plek voor elke hond om tegenaan te pissen.

Stormageddon | 17-12-11 | 00:18

@Stormageddon | 16-12-11 | 23:48

Omg wat een fucking idiot.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:16

@zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:11
Laat maar. Als jullie op een ban van mij uit zijn dan lukt het jullie aardig. Hoop dat jullie tevreden zijn dan. Heeft het tenminste nog wat opgebracht voor je.

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:15

@King of the Oneliner | 16-12-11 | 23:43

Een bankrun gaat niet helpen, je gaat ze er juist mee helpen om concurrenten om zeep te helpen, het enige wat helpt is massaal naar Frankfurt gaan met hooivorken, fakkels en meer van dat soort materiaal.

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:14

@zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:08
Dat neem je dan even mee, inderdaad. Vergeet de verhoging van het eigen risico niet. Maar het gaat me vooral om alledaagse dingen: Brood, kaas, boter, eieren, gehakt, wasmiddel, benzine, gas/water/licht, abo's, huur, sigaretten, bier etc. Wat je zoal in de maand uitgeeft aan vaste lasten en boodschapjes. Van die dingen.

Stormageddon | 17-12-11 | 00:14

@neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:10
Welke mensen verveel ik? Heb vandaag een fijne discussie gehad met mensen over oude auto's in een andere topic. Was best leuk heur. Alleen necro speelt altijd direct op mijn persoon. Er klagen hier bijna 10 mensen over de PVV en mij pikt ie er uit. Dat pik ik gewoon niet. Logisch.

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:13

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:10 Hoor ik in de verte al een BANdoleon klinken?

zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:11

@Hölzenbein | 16-12-11 | 23:43

Jij verveelt je zelf en andere mensen al tijden hier, waarom mag necro dat dan niet?

neemjemoederindemali | 17-12-11 | 00:10

@zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:09
Bemoei jij je er effe niet mee, zus?

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:10

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:08 Hou'sop.

En jij ook necrosis.

zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:09

Stormageddon | 17-12-11 | 00:06 En of de diensten nog net zo compleet zijn. Neem nou de ziektekosten, de verhoging valt mee.

Het venijn zit 'm in diensten en medicijnen die ineens niet meer in het pakket zitten.

zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:08

@necrosis | 17-12-11 | 00:08
No comment!

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:08

@Hölzenbein | 16-12-11 | 23:56
Ik vroeg het niet aan hun, ik vroeg het aan jou.
Wellicht sla ik jou hoger aan dan degene die je noemde......

necrosis | 17-12-11 | 00:08

Even alweer off-topic @redactie: Ik realiseer me net dat het bijna 1 januari is. Het wordt tijd voor een inflatie-boodschappenmandje. Misschien leuk idee voor een topic?
Wat kosten verschillende produkten en diensten in december 2011 en hoeveel wordt dat in januari 2012...
Even hard maken dat het CBS altijd keihard liegt over de inflatiecijfers. Roeren waar het stinkt, weet je wel.

Stormageddon | 17-12-11 | 00:06

Parsons | 17-12-11 | 00:05 Op goede vrijdag. Mwah.

Het zou kunnen.

zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:06

@zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:04
Dat zou me niet verbazen. Zo'n snikkelsnijder is het dan ook wel weer.

Parsons | 17-12-11 | 00:05

Parsons | 16-12-11 | 23:58 Dat wordt Bandirah's tekening voor volgende week.

Vrees ik.

zeg maar jansen | 17-12-11 | 00:04

@necrosis | 16-12-11 | 23:59
No comment!

Hölzenbein | 17-12-11 | 00:00

@Hölzenbein | 16-12-11 | 23:49
Je beantwoord mijn vraag niet: je stemt niet (je eigen woorden) maar PVV is 'slecht'.
Ik vertel je dat de meeste politieke partijen net zo hard zuigen als de PVV, ik hoor je daar zelden over.
Kritiek is prima, maar onderbouw het even.

necrosis | 16-12-11 | 23:59

@paost712 | 16-12-11 | 23:55
Wat stel je voor? Rutte doodmartelen door middel van een bezemsteel in zijn anus te raggen zodat hij doodbloed?

Je weet wel, zo is Kgkhghkggkghadaffffie ook aan zijn einde gekomen.

Alwaar dezelfde Rutte zo blij mee was.

Parsons | 16-12-11 | 23:58

@necrosis | 16-12-11 | 23:53
Of de volgend personen ook even vragen of hoe dik die plaat voor hun kop is: Eurotokkie, Stroopdoos, pius, Turrukje, Datzegiktoch, martijn6421 en blinde kip? Verschrikkelijke lutser!

Hölzenbein | 16-12-11 | 23:56

@Stormageddon | 16-12-11 | 23:49
Als jij kon boren tot het middelpunt der Aarde, was je nu al rijker dan de baas van Tata-Steel ooit zal zijn.

necrosis | 16-12-11 | 23:56

Het moet @#$! niet gekker worden: geheime wetten aannemen!
Als de wet straks weer in het NL parlement ligt kunnen we er niet meer onderuit want, zal dan worden beweerd, "dan hadden we in een eerder stadium maar nee moeten zeggen.

Misschien dat het tijd aan het worden is voor een Europese Lente (niet dat halfzachte Occupy gedoe) en dan echte democratie invoeren.
Democratie zoals die bedoeld is en niet dat achter-achterkamertjes gekonkel dat we nu kennen.

paost712 | 16-12-11 | 23:55

@Hölzenbein | 16-12-11 | 23:43
No comment!

necrosis | 16-12-11 | 23:53

@necrosis | 16-12-11 | 23:47
Vraag je King of the Oneliner dan ook even of ie ook een plaat voor zijn kop heeft, of ben je selectief? Hij heeft het over de PVV.

Hölzenbein | 16-12-11 | 23:49

@necrosis | 16-12-11 | 23:47
De hoogovens ook. Wat is je punt?

Stormageddon | 16-12-11 | 23:49

Semi off-topic:
Wim van de Camp is er bij Pauw en Witteman trots op dat het Europees Parlement gekozen regeringsleiders in Italië en Griekenland heeft afgezet. Tamelijk schokkend.
Leve de Democratie!
Roemer heeft gelijk.

Stormageddon | 16-12-11 | 23:48

@Stormageddon | 16-12-11 | 23:39
Het middelpunt van de Aarde bevat vloeibaar IJzer, een soort Goudmijn, maar dan anders.

necrosis | 16-12-11 | 23:47

King of the Oneliner | 16-12-11 | 23:43 De broekdrukkunst?

zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:46

@neemjemoederindemali | 16-12-11 | 23:31 :
Ik heb op Geert gestemd. Foutje. Blijkt gewoon een VVD-er te zijn met islamfobie. Bovendien een hork. Ik vond vroeger Marijnnisen altijd top, dus ga nu naar de SP switchen. (kommaar, kommaar Mao/communisten etc. kritiek).
Ik had het kunnen weten toen Geert bij hoog en bij laag verkondigde dat AOW op 65 voor hem een "breekpunt" was.
Maar gelijk dit "breekpunt" liet vallen toen hij de macht en het pluche rook.
Ik ben nu out, dus helaas geen eventueel weerwoord meer vandaag, CU all.
Om on topic te blijven: Internet heeft de wereld grondig veranderd (duh), maar vooral de mate van geïnformeerdheid van de mensen.
En dat wil de EUSSR natuurlijk niet hebben...
Er zou zomaar opeens via internet een massale opstand begonnen worden...(zoals de broekdrukkunst De Verlichting heeft ingeluid).
Te denken valt aan een bankrun.

King of the Oneliner | 16-12-11 | 23:43

@necrosis | 16-12-11 | 23:36
Wat is je probleem necro? Overal waar ik ook maar iets over de PVV zeg kom je aanzeilen met het feit dat ik iets over de PVV zeg. Je hoeft niet meteen uitvallend te worden met opmerkingen als 'plaat voor de kop'. Er is volgens mij al twee keer hier een berichtgeving geweest over falen van de PVV en dan zou ik mijn mond moeten houden? Ga je me in het vervolg ook bashen als ik het over Citroen DS heb of over een Volvo? Droeftoeter. Get a life met je SGP maar verveel mij niet.

Hölzenbein | 16-12-11 | 23:43

Ik ga foutjes maken. Tijd om te gaan drinken.
Minus 1x "al" @23:39

Stormageddon | 16-12-11 | 23:41

@zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:26
Een echte 'consuminder' gebruikt theeblaadjes in een thee-ei.

necrosis | 16-12-11 | 23:41

@necrosis | 16-12-11 | 23:36
Hoe kan iemand die al het middelpunt van de aarde al heeft bereikt nog verder vallen?

Stormageddon | 16-12-11 | 23:39

@necrosis | 16-12-11 | 23:36

Boer Koekoek was ook behoorlijk straight, bij hem wist je tenminste dat hij voor zichzelf lulde, hij deed er ook niet geheimzinnig over.

neemjemoederindemali | 16-12-11 | 23:38

@zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:33
Onder andere. Elke andere partij ook, toch?

Hölzenbein | 16-12-11 | 23:38

@Hölzenbein | 16-12-11 | 23:23
Praktisch alle politieke partijen vallen door de mand, dat jij de PVV (alweer) aanhaalt zegt genoeg over jezelf.
Hoe dik is die plaat voor je kop dat je het falen van GroenLinks, PvdA, D'66, CDA en CU niet wilt zien?
Ik heb het eerder gepost maar doe het voor jou nog eens: de enige partij die al een eeuwigheid dezelfde koers vaart zonder concessies is SGP.
Ik stem echter niet op partijen of mensen die een vrouw als 'minderwaardig' zien.
Bovendien: je beweert niet te stemmen.
Vanwaar die speciale aandacht voor de PVV?
*Hölzie door mand ziet vallen*

necrosis | 16-12-11 | 23:36

@zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:34

Dat zeg ik, hoe komt jou en mijn geld op hun bankrekening.

neemjemoederindemali | 16-12-11 | 23:36

@zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:31
Nee hoor. Is afhankelijk van het melkzuur. Ik wist het toevallig dus ik denk geef die kennis maar door.

Hölzenbein | 16-12-11 | 23:35

neemjemoederindemali | 16-12-11 | 23:33 Allemaal doen ze dat. Verder kijken dan hun eigen bankrekening. Ze kijken namelijk ook graag en met begerige ogen naar die van een ander.

zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:34

Hölzenbein | 16-12-11 | 23:32 Dus kon Groenlinks het tegengehouden hebben.

zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:33

@zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:30

Heb je ooit een politicus gezien die verder keek dan zijn eigen bankrekening?

neemjemoederindemali | 16-12-11 | 23:33

@zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:24
Was het overigens niet zo dat bijna het hele rechtse kabinet de missie in Kunduz doorgedrukt heeft en dat het tot slot nog even er om spande wat groenlinks doet? Je doet toch niet mee aan geschiedsvervalsing hè?

Hölzenbein | 16-12-11 | 23:32

Hölzenbein | 16-12-11 | 23:30 Yoghurt draait in de richting waarin jij wil roeren.

Zo simpel is het.

zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:31

@King of the Oneliner | 16-12-11 | 23:23

Greet is niet eens capabel genoeg om de voeten van Pim te mogen wassen. Heb Greet niet nog niet kunnen betrappen op iets van hersens.

neemjemoederindemali | 16-12-11 | 23:31

Blijft de vraag of ze wel weten wat ze ondertekend hebben. Met hun computer-skills is het zomaar denkbaar dat ze dat niet door hebben gehad.

zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:30

@zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:24
Is de yogurt ook al rechtsdraaiend dan? Ik stel maar een lukrake vraag, heb toch niks te doen. Kan ik jou ook even lastigvallen.

Hölzenbein | 16-12-11 | 23:30

Ff relativeren, acta gaat vooral over intellectueel eigendom, octrooien en het verbod op namaak. De oppositie is nu (eerder niet) tegen. Makkelijk, want easy oppositierol. De regering moet internationale verdragen uitonderhandelen en steun verkrijgen in de kamer, vooral bij de regeringspartijen. Oppositie is altijd tegen. Kortom, laat d66 maar zeuren, ze zijn eigenlijk ook gewoon voor octrooien hoor.
Octrooien zijn t nwe goud. Wie gaat nog apps cq it troep bouwen als de concurrent het ongestraft mag/kan namaken/jatten en daarna via t net verkopen vanaf n ver eiland?

seven | 16-12-11 | 23:27

necrosis | 16-12-11 | 23:25 Waren het maar theezakjes, die kun je nog een keer gebruiken indien weer opgedroogd.

Dit zijn senseo-padjes, die kun je alleen nog maar dumpen. En nog niet al te best voor het milieu ook nog.

zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:26

@zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:19
Ik heb nog altijd respect voor mensen als van Mierlo, Marijnissen en Fortuyn.
Hun opvolgers zijn als tweedehands theezakjes.
Een slap aftreksel van het origineel.

necrosis | 16-12-11 | 23:25

Hölzenbein | 16-12-11 | 23:23 Alles is omgedraaid. Recht is links en andersom.

De vredesactivisten hebben een missie in Kunduz doorgedrukt en de PVV is linkser dan de SP.

zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:24

@zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:19: Ik dacht dat Ome Geert wèl eens een keer een politicus zou zijn die zijn beloftes hield, en de boel bij wijze van spreken eens uit zou mesten, zoals misschien Pim Fortuyn gedaan zou hebben...
Maar Geert is blijkbaar geen nieuwe Pim Fortuyn (rel-nicht), maar gewoon dus een rel-pinda...

King of the Oneliner | 16-12-11 | 23:23

Ligt het aan mij of valt de PVV steeds meer en meer door de mand?

Hölzenbein | 16-12-11 | 23:23

@Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:53

Het roven is al lang begonnen, ruim 200 jaar geleden al, de genadeklap gaat nu worden uitgedeeld, that's all.

Btw, als je wilt mopperen of wat anders, de heren oplichters zetelen in Frankfurt.

neemjemoederindemali | 16-12-11 | 23:21

Het blijft wel de vraag hoe ver men denkt te kunnen gaan. Het internet is beroemd vanwege het Streisand-Effect. Probeer iets te censureren en het komt dubbel zo hard terug.
www.techdirt.com/articles/20050105/013...

Stormageddon | 16-12-11 | 23:20

Mark Rutte zou zich onsterfelijk kunnen maken door de toetreding van Roemenië (die ons toch door de strot geduwd wordt) tot de EU te koppelen aan een aantal, voor Nederland, gunstige voorwaarden.
Voor hem is het nu of nooit tegen die Moloch genaamd EU.
Niet geheel ontopic, maar als hij die kans niet pakt zal er nooit een Rutte II komen.

necrosis | 16-12-11 | 23:19

King of the Oneliner | 16-12-11 | 23:17 De ene of de andere politicus.

En vroeger wisten we al dat er niet één te vertrouwen zou zijn.

Waar zijn we van gedachte veranderd dat we ons nu belazerd voelen?

zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:19

Ik voel me zoooooo bedonderd door die rel-pinda, dat ik er bijna een Godwinnetje tegenaan wil gooien, maar goed, met de feestdagen voor de deur zal ik mild zijn...

King of the Oneliner | 16-12-11 | 23:17

@AntiSoof | 16-12-11 | 23:07
"Man the proxies. By the power of TOR!"

gepost op | 16-12-11 | 23:17

Allemaal doen wat dat verdrag verbiedt. Ze kunnen ons niet allemaal opsluiten.

En handhaving is er dan dus mooi niet meer bij.

zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:16

15 Jaar. Het heeft eigenlijk nog erg lang geduurd.

Dat zal wel komen door de digitale incompetentie van de overheid.

Die overigens nog steeds big-time falen als het op digitalisering en automatisering aankomt.


Ze hebben er gewoon geen verstand van en haten degenen die dat wel hebben.

zeg maar jansen | 16-12-11 | 23:15

@Bigi Bana Boy | 16-12-11 | 23:04
Mooie samenvatting. Maar geniet er nog maar van zolang het kan. Veel mensen blijven in de negatieve modus hangen. En dat is precies wat ze willen. Wake Up!

AntiSoof | 16-12-11 | 23:07

Ik hoor het zo nog zo zeggen die naïeve idioten 15 jaar geleden. Hoe het Internet een niet meer in te dammen vrijheid zou brengen en hoe het een vrijplaats zou zijn en blijven. Ik heb vanaf dag één geweten dat het een kwestie van tijd was tot overheden en het grote bedrijfsleven deze goudmijn eigen zouden maken. Het duurde even tot diefossielen door kregen wat het Internet zou gaan wordne en hoe het werkte, maar nu zij ze er achter hoor. Het internet is voor overheden en bedrijven wat de koektrommel voor mijn kinderen is. Wie werkelijk denkt dat ze er niet volop gebruik van gaan maken om ons nara hun pijpen te laten dansen is naief. Wil je echt als vrije geest willen leven dan pleur je het Internet de deur uit. En je mobiel ook. Het was mooi maar de dagen dat alleen XS4ALL en de Digitale Stad bestonden en er alleen een elitegroepje op het Net zat zij voorbij. Welkom in de digitale nachtmerrie.

Bigi Bana Boy | 16-12-11 | 23:04

@Jaimy Fox | 16-12-11 | 23:00
Ramen.
Ik had gehoopt nog jaren van zijn eloquentie en intelligentie te kunnen genieten.

gepost op | 16-12-11 | 23:02

@gepost op

Het zat er echter wel aan te komen. Alleen dikke + 1 voor Chris. Rust zacht ouwe reus.

Jaimy Fox | 16-12-11 | 23:00

@Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:56
Ik geef u groot gelijk. Eén van de Four Horsemen is gesneuveld. Ik ben eigenlijk best wat aangeslagen.

gepost op | 16-12-11 | 22:59

@gepost op

Nee joh zo'n lullige vermelding is niet genoeg. Deze man verdiende een heel topic. Fuck moeder Teresa! www.youtube.com/watch?v=GZiKAeJ9mAU

Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:56

@seven | 16-12-11 | 22:43
Je weet dat euroscepsis al meer dan tien jaar geleden uit linkse hoek werd geuit?

nl.wikipedia.org/wiki/Eurodusnie

Bakito | 16-12-11 | 22:53

@Stormageddon | 16-12-11 | 22:51
Aah. Dat had ik gemist.
Ik heb niks gezegd, dus. Sorry.

gepost op | 16-12-11 | 22:53

@gepost op

Daar heeft u helemaal gelijk in ;)

Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:52

@Stormageddon | 16-12-11 | 22:50
Zo zou u het wel kunnen stellen, ja. Ik was druk met andere dingen.

gepost op | 16-12-11 | 22:52

Verdragen
zijn
soms
nauwelijks
te
verdragen

pius | 16-12-11 | 22:51

Al met al ken ik nog steeds de tekst van ACTA niet en vraag me af of ik me gedraag als een crimineel door op GS te 'guren'.
*uit voorzorg ramen blindeert, licht dooft en stilletjes verder tegelen gaat*

necrosis | 16-12-11 | 22:51

@gepost op | 16-12-11 | 22:47
U bent net wakker geworden?

Stormageddon | 16-12-11 | 22:50

@Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:49
Ik kom er net pas achter. Lijkt me toch wel een topic waard.

gepost op | 16-12-11 | 22:50

@gepost op

No shit Sherlock?!?!

Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:49

gepost op | 16-12-11 | 22:47

Wie?

pius | 16-12-11 | 22:48

Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:43

Jaijeeks;)

pius | 16-12-11 | 22:48

Christopher Hitchens is overleden.

gepost op | 16-12-11 | 22:47

@DeBruineSter | 16-12-11 | 22:41
De VS is ook een federale superstaat, je moest echter eens weten hoe groot de verschillen zijn tussen de staten onderling.

necrosis | 16-12-11 | 22:47

seven | 16-12-11 | 22:43

Ik ambieer een carriere als TJ (tegeljocky). Ik draaide een aantal tegels aan elkaar. Vind u het wat?

pius | 16-12-11 | 22:46

pius | 16-12-11 | 22:34
Ah pius & copyreactie @ martijn6421 | 16-12-11 | 21:26 zijn kennelijk door links cq eu? ingehuurde halfautomatische reactiebots die nu ff hapert.

seven | 16-12-11 | 22:43

@pius

LA the voices natuurlijk, DUH!!! :P

Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:43

@Lijkt me logisch... | 16-12-11 | 21:57
Ja en? Is dat nieuws voor je?

Parsons | 16-12-11 | 22:43

En maar op de bestaande partijen blijven stemmen. En maar klagen en zeiken op internet. Jaja dat gaat heel wat veranderen. We zijn te rijk, te verwend en te volgevreten om er iets aan te willen doen. Het is allang veuls te laat. Maak er maar gewoon een federale superstaat van met 1 leger, 1 politie, 1 belastingstelsel en (sociale) wetgeving. Hoppa.

DeBruineSter | 16-12-11 | 22:41

Nu het nog kan, dit verklaart veel;
www.youtube.com/watch?v=e7WTxb-Oe7s
Je hoeft het niet helemaal met hem eens te zijn, maar ik vond het toch wel intrigerend.

AntiSoof | 16-12-11 | 22:40

Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:39

Prima! Maar wie bedoel je eigenlijk?

pius | 16-12-11 | 22:40

@pius

Kill it with fire!!!!

Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:39

necrosis | 16-12-11 | 22:36

Proost.

Al zijn poolse hoeren de enige in het rijtje aan wie je plezier beleeft als ze je naaien.

pius | 16-12-11 | 22:38

@pius | 16-12-11 | 22:30
Ik heb niets tegen Poolse hoeren, maar waarom ervoor betalen als ik dagelijks 'genomen' wordt door flitspopo's, Nl belastingambtenaren op elk niveau en tot slot ook nog eens door de EU?
Ik heb er een dagtaak aan en moet ook nog eens werken.
*weekend inluidt met 'plop'*

necrosis | 16-12-11 | 22:36

Stormageddon | 16-12-11 | 22:35

LA THe voices is de meest repulsieve band ooit. Zo slecht dat het niet eens camp is.

pius | 16-12-11 | 22:36

En notulen van de vergaderingen waarin die tekst tot stand is gekomen geheim zijn. Daaruit kan blijken dat een op zich onschuldige regel in een verdrag een heel andere insteek heeft dan denk dat een hoop artiesten, die nu nog bij Sony of zo zitten, dezelfde weg zullen opgaan als die komiek, want zo succesvol is Sony helemaal niet met de verkoop en distributie. Daarom ernstig teleurgesteld in de PVV. Had meer van ze verwacht. Maar ze weten natuurlijk heel goed dat 18+ Nederland massaal op hen zal stemmen bij de nieuwe verkiezingen dan dat betekent dit kabinet zonder kleerscheuren uitzitten.Gelul, ooit weleens van babyboomers gehoord? Hebben zichzelf extreem goed bedeeld door de huizenprijzen kunstmatig op te drijven

pius | 16-12-11 | 22:34

Nolens Volens | 16-12-11 | 22:30

De slikkende burger. Klinkt goed.

pius | 16-12-11 | 22:32

Weer een prachtig staaltje totale minachting voor de burger door de regering.De euro,grondwet nu dit weer.Hoeveel moet de burger nog slikken van dit Europa.

Nolens Volens | 16-12-11 | 22:30

necrosis | 16-12-11 | 22:28

Sreep betekent gier en gier betekent vrek. Want ik kan me niet voorstellen dat jij om andere dan financiele redenen iets tegen Poolse hoeren hebt.

pius | 16-12-11 | 22:30

Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:26

Waarschijnlijk in Pakistan. Of misschien weet Necrosis meer;)

pius | 16-12-11 | 22:28

@pius | 16-12-11 | 22:25
Is dat geheimtaal (Sreep) om de ACTA te omzeilen?
Of een onbewuste typo?

necrosis | 16-12-11 | 22:28

@Tinus Trekveer | 16-12-11 | 22:15,
het gaat helemaal niet over downloaders, they just come in handy, net als kiddypr0n.
Het gaat over macht, het willen (be)heersen en dus ook, zeker ook, over het internet.
Kennis is macht, vrije nieuwsgaring gevaarlijk, en dat allemaal goedkoop, retesnel en buiten de harige klauwen van de Sstaat om.
Dat zint die harige klauw niet.

vander F | 16-12-11 | 22:28

@ Ondertussen | 16-12-11 | 21:07

De tekst is niet geheim, dat is ook het probleem niet. Het probleem is dat de verslagen en notulen van de vergaderingen waarin die tekst tot stand is gekomen geheim zijn. Daaruit kan blijken dat een op zich onschuldige regel in een verdrag een heel andere insteek heeft dan dat het in eerste instantie doet lijken. Later als er ooit processen komen wordt de beklaagde en de rechtbank WEL met die teksten om de oren geslagen. De reden dat die notulen en verslagen geheim moeten blijven is dat het volk, de media, wetenschappers en juristen dus nu niet de werkelijke gevolgen van dit verdrag aan het licht kunnen brengen. Mocht dit wel gebeuren valt het draagvlak zeker(waarom anders geheim) weg.

krem | 16-12-11 | 22:27

@pius

Waar is Seal Team Six als je ze nodig hebt?

Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:26

AutSider | 16-12-11 | 22:25

Zeker. Zoiets heet marktdenken.

pius | 16-12-11 | 22:26

Is het wel zo verstandig om zoveel criminelen te creëren?

AutSider | 16-12-11 | 22:25

necrosis | 16-12-11 | 22:20

Sreep.

pius | 16-12-11 | 22:25

Charly Luske. Kunnen ze daar geen verdrag tegen samenstellen.

pius | 16-12-11 | 22:23

@Bakito | 16-12-11 | 22:12
Ik vroeg om iets dat LEUK is.....

necrosis | 16-12-11 | 22:20

Nederlandse overheid ICT tegen alle downloaders, nou laat maar komen die strijd, dat wil ik wel eens zien.

Tinus Trekveer | 16-12-11 | 22:15

@necrosis | 16-12-11 | 22:11
Poolse hoeren.

Bakito | 16-12-11 | 22:12

@tisseenschande | 16-12-11 | 21:50
Nou ja, ik heb genoeg verdiend om de komende jaren wat meer belasting te gaan betalen. Mij hoor je niet klagen.

Bakito | 16-12-11 | 22:12

Is er nog iets wat is toegestaan door de EU en wat tevens leuk is?
De EUSSR begint dermate dictatoriale trekjes te vertonen dat straks alles wat niet verboden is, verplicht is!

necrosis | 16-12-11 | 22:11

Een Europese Joris, mijn haren gaan rechtovereind staan van het idee alleen al. Brrrrr

Jaimy Fox | 16-12-11 | 22:09

Maar ja ... je eigen zaakjes gewoon goed regelen en de verkoop en distributie in eigen beheer houden, zoals die komiek dat doet met z'n video voor $5, daar kunnen ze weinig tegen doen.
.
Ik denk dat een hoop artiesten, die nu nog bij Sony of zo zitten, dezelfde weg zullen opgaan als die komiek, want zo succesvol is Sony helemaal niet met de verkoop en distributie. Daarom hebben ze ook zo de pest in. De marketing wetten zijn veranderd en ze hollen telkens weer achter de feiten aan.
.
De Telegraaf koopt voor veel geld Hyves en vervolgens wordt dat een flop. Datzelfde gebeurt met Sony en zo. Die rennen nu allemaal naar Facebook, net voordat Facebook niet langer relevant zal blijken te zijn. Want de uiterste houdbaarheidsdatum nadert. Daar begrijpen die mammoet ondernemingen helemaal niks van, dat al die dingen een hype zijn die ook weer ophoudt. Alle sociale media, behalve twitter en youtube, zullen volgend jaar aan marketing belang inboeten volgens mij, omdat al die 'likes' en '+''s gefaked kunnen worden.
.
Dus wat ik wil zeggen is dat de politiek nu mammoet ondernemingen in bescherming neemt, die binnenkort misschien wel helemaal niet meer bestaan.

Greetje Duisenberg | 16-12-11 | 22:08

Dan download ik het internet morgen maar even helemaal op m'n usb-stickie. Slapen doen we 's-nachts!

Klukkluk | 16-12-11 | 22:05

vander F | 16-12-11 | 21:53

Ik geef niet af, ik merk op dat veel mensen, tot het ergerlijke aan toe, zichzelf dom houden en alles slikken wat de msm ze kant en klaar voorschotelt. Het grootste gros is door indoctrinatie nog lang niet wakker. Het kan ook angst, pure arrogantie of gemakzucht zijn dat het grootste gros liever de andere kant opkijkt en doet alsof de neus bloedt. Er zijn natuurlijk ook genoeg brave burgers, de (goed)gelovigen, die nog altijd denken dat politici de macht hebben en het beste voor hebben met ons. Het zal uiteindelijk wel een WOIII zijn die ons allen gaat wakker schudden, maar dan nog zal het moeilijk worden.

Megalomaantje | 16-12-11 | 22:03

Parsons | 16-12-11 | 21:31

Het voldongen feit mag dan wellicht niet 'geheim' zijn, de onderhandelingen over de ons door de strot geduwde afspraken daarentegen waren dat wel.

www.bof.nl/2011/12/14/pvv-steunt-acht...

Lijkt me logisch... | 16-12-11 | 21:57

@tisseenschande
Ach de bankiers hebben goed ingespeeld op de politieke naïviteit van onze politici. De Goldman Sachs pionnen Monti en Papademos zijn al gepositioneerd. Nu de rest nog, ESM goedkeuren en het roven kan beginnen ;)

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:53

@Megalomaantje | 16-12-11 | 21:49,
verkijk je niet op de 'gewone' burger,
die heeft heus wel in de gaten waar en hoe hij genaaid wordt.
Jij en ik zijn net zo hard het 'publiek' waar je nu zo op afgeeft.

vander F | 16-12-11 | 21:53

#latenwepositiefblijven

vander F | 16-12-11 | 21:50

@ Bakito | 16-12-11 | 21:28
Uiteraard. Neemt echter niet weg dat de euro hiermee de schuldencrisis heeft gefaciliteerd.

tisseenschande | 16-12-11 | 21:50

Stormageddon | 16-12-11 | 21:37

En wij maar vrijwillig hun shit blijven kopen en slikken en braaf op de waardeloze politici/harlekijnen stemmen, maar het ergste is wel dat het publiek ook nog in de wereldse poppenkast gelooft en de elite serieus neemt of ze zelfs verafgoden.

Megalomaantje | 16-12-11 | 21:49

@Lijkt me logisch... | 16-12-11 | 21:24,
niks 'slikken', niks nieuws, zo gaat het gewoon.
De individuele mens overschat z'n mogelijkheid werkelijk invloed uit te oefenen op z'n eigen bestaan, laat staan op dat van anderen.

Je ziet nu toch ook duidelijk hoe machteloos politici staan als het systeem weer eens scheurend een onvermoede bocht neemt.
We kunnen het niet voorspellen (nou ja) en we kunnen het niet richten, de boel rolt voort en her en der kan men op sociaal vlak nog het een en ander lichtjes bijsturen maar meer zit er niet in.

vander F | 16-12-11 | 21:48

@blinde kip

Het pluche kriebelt ook zo lekker aan de bips ;)

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:43

blinde kip | 16-12-11 | 21:41

Ghe ghe;)

De PVV is Wouter Bos in het groot.

Wouter Bossen zeg maar.

pius | 16-12-11 | 21:43

@pius | 16-12-11 | 21:37
Met het gedraai van de PVV de laatste tijd zal dat bijna geen verrassing meer zijn.

blinde kip | 16-12-11 | 21:41

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:38

LOL. Wat een onvoorstelbare prutsers.

De Pvda is er niets bij;)

pius | 16-12-11 | 21:41

@Megalomaantje | 16-12-11 | 21:33
Niet de VS, Big Corporations. Machtiger dan nationale staten, niet gebonden aan nationale staten en dankzij ACTA geheel onafhankelijk van welk rechtssyteem dan ook. They can sue your ass anywhere and they will.

Stormageddon | 16-12-11 | 21:37

blinde kip | 16-12-11 | 21:35

Wat wil die dan? ;)

pius | 16-12-11 | 21:37

@pius | 16-12-11 | 21:26
Ik ben benieuwd of Stassen haar woord houdt.

blinde kip | 16-12-11 | 21:35

pius | 16-12-11 | 21:32 |

Dat was een Amerikaanse dokter.

Megalomaantje | 16-12-11 | 21:34

@Megalomaantje

Uh dat waren we al wat langer hoor alleen dat hadden we toen nog niet zo erg door. Now they are coming for you >:)

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:34

De VS met onderdaan EU is werkelijk de world dictator aan het worden, wen er alvast maar aan.

Megalomaantje | 16-12-11 | 21:33

Parsons | 16-12-11 | 21:31

LOL.

Scherrup;)

pius | 16-12-11 | 21:33

Megalomaantje | 16-12-11 | 21:30

Nou nou, als je een dokter in dienst hebt om maagdenvliezen te herstellen ben je best een aardige dictator hoor.

pius | 16-12-11 | 21:32

@pius

*De dagen afstrepen doet*

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:32

@Lijkt me logisch... | 16-12-11 | 21:21
Je mag je opwinden tot je een ons weegt, maar hoe geheim is een verdrag waarvan de inhoud gewoon bekend is?

Parsons | 16-12-11 | 21:31

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:30

*buiging maakt*

Thanx.

Ik heb nog dertig dagen bedenktijd;)

pius | 16-12-11 | 21:31

Over dictatuur gesproken, Kadhaffi was er een stumper bij.

Megalomaantje | 16-12-11 | 21:30

@pius

Ach laatste maanden ook weinig prikkelende ideeën gehad maar het is weer terug aant komen. Ik mis je tegeltjes zo op Twitter. Kan veel minder RT'en :'( :P

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:30

martijn6421 | 16-12-11 | 21:26

Vanwaar die Aldimaurice de Hond duiding?

pius | 16-12-11 | 21:28

@tisseenschande | 16-12-11 | 21:19
Het boeit me werkelijk geen moer waar die zuidelijke landen hun poen vandaan halen om mij te betalen.

Bakito | 16-12-11 | 21:28

Misschien moet de EU op een andere manier stukgemaakt worden. Voor zover ik weet is het oproepen van een bankrun nog niet verboden.

blinde kip | 16-12-11 | 21:27

Parelman | 16-12-11 | 21:23 |
Tip; rechter muisklik en dan 'afbeelding bekijken'.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 21:27

Ben ook ernstig teleurgesteld in de PVV. Had meer van ze verwacht. Maar ze weten natuurlijk heel goed dat 18+ Nederland massaal op hen zal stemmen bij de nieuwe verkiezingen dan dat betekent dit kabinet zonder kleerscheuren uitzitten.
Ik ben ook compleet afgekeerd van onze machtshebbers. Hoe is het mogelijk dat 150 klootzakken menen dat ze de wil van het volk vertegenwoordigen door precies die dingen te doen waarvan men weet dat het volk dat niet wil. Aan de andere kant: dat vinden de Grieken ook. Maar heb gebeuren de noodzakelijke dingen die tot verbetering leiden terwijl ze bij ons te verslechtering lijden.

martijn6421 | 16-12-11 | 21:26

blinde kip | 16-12-11 | 21:21

Een lopende godwin die man.

pius | 16-12-11 | 21:26

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:20

Heb het ff gehad. geen inspiratie. Maar ik lees jou toch wel:)

pius | 16-12-11 | 21:25

@pius

Ik was hem ff voor. Maar bevooroordeeld is ie wel :P

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:25

Wilders gaat heulemaal NIX oplossen! Hoe blind
kun je zijn!!??

stadsknurft | 16-12-11 | 21:24

vander F | 16-12-11 | 21:19

OK, gewoon maar slikken dus. Nee, doen we dat toch...

Lijkt me logisch... | 16-12-11 | 21:24

De E.U. is een kwaadaardig gezwel , wanneer wordt die maffia eens aangepakt en afgestraft. In China en Noord Korea heb je straks meer VRIJHEID .

klasos | 16-12-11 | 21:23

blinde kip | 16-12-11 | 21:21
Die ziet eruit alsof hij op zijn duim blies toen hij 14 was en ineens 50 is geworden.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 21:22

Wilders kan dus ook wel in de prullenbak, wat een zeperd die vent.

Megalomaantje | 16-12-11 | 21:22

16/17e EEUW! Sorry hoor!!

stadsknurft | 16-12-11 | 21:21

-weggejorist-

stadsknurft | 16-12-11 | 21:21

@blinde kip | 16-12-11 | 21:20
Die van Balen ziet er in ieder geval niet betrouwbaar uit.

blinde kip | 16-12-11 | 21:21

Parsons | 16-12-11 | 21:13

Mee eens dat deze partijen democratisch gekozen zijn, maar de openheid van bestuur wordt hier met voeten getreden (geheim verdrag, weet u nog).

De publieke opinie is doorgaans óók van invloed op het democratisch proces in de twee kamers. Al was het maar omdat men zich daar eigenlijk geen reet van aantrekt, maar omdat het stemmen oplevert.

Wanneer verdragen niet openbaar worden gemaakt, maar in het geheim worden gesloten kun je stellen dat er van democratie niet veel sprake meer is.

Los van dit alles stoort het mij nog het meest dat de partijen die hier hun handtekening onder hebben gezet tijdens de afgelopen verkiezingen retoriek hanteerden die hier haaks op staat.

Je kunt je er bij neerleggen dat "die idioten in Den Haag" vier jaar lang hun gang kunnen gaan of niet. Veel keus heb je niet, die geef ik je, maar je mag je er best over opwinden.

Lijkt me logisch... | 16-12-11 | 21:21

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:17

Nie?

Dus ik heb heb Zegg vals beschuldigd?

Nou nou.

pius | 16-12-11 | 21:20

Bolesmales | 16-12-11 | 21:16 |
Die camera's is Ralf Inbar vergeten weg te halen. Je hoeft je geen zorgen te maken.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 21:20

@pius

Wats keburt met je twitteraccount? Samen met bakito terug getrokken naar een hutje op de hei?

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:20

Internet was toch al het Blok aan het been van Neo-Sovjet regering!! So far: nothing new!! We krijgen gewoon de rekening: en verder dienen we gewoon onze smoel te houden!! What else is new!!?? In de 16/17e was het niet anders!! De Regenten maken de dienst uit!! Gewoon Maul halten & Zahlen!! Nix nieuws onder de zon!! We are now A democracy! And a Democracy is for suckers!! And we are ALL SUCKERS!!

stadsknurft | 16-12-11 | 21:20

@Lijkt me logisch... | 16-12-11 | 21:08,
hangt er vanaf wat je verwacht,
we leven in een land waar indirecte democratie heerst.
Door de eeuwen gevormd, waardoor een geheel eigen Nederlandse variant is ontstaan, een systeem wat onafhankelijk kan werken, het is dus vrij onbelangrijk welk poppetje op een gegeven moment een positie bekleedt binnen het systeem, the machine keeps rolling.

vander F | 16-12-11 | 21:19

@ Bakito | 16-12-11 | 20:08
De productievere noordelijke EU landen profiteerden van de euro omdat ze meer goederen en diensten aan de zuidelijke lidstaten konden verkopen, die nu enorme sommen geld konden lenen tegen lage rente. En waar leende het zuiden van? Van het noorden, tegen een kolossale 1 op 26 verhouding (1 euro kapitaal / 26 euro aan leningen).

Volgens de Wall Street Journal is de groei van de economie in Noord Europa vooral te danken geweest aan de groei van de export naar Zuid Europa.

wordwakkerwereld.nl/viewtopic.php?f=27...

tisseenschande | 16-12-11 | 21:19

@pius

HUH Islam is geen ras HUH [Islamcriticus modes off]

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:17

Het lijkt erop dat de overheid de burger tot op de kleur onderbroek wil controleren, denk eens aan de hoeveelheid camera's en dan bedoel ik niet de laserguns en flitspalen, maar de camera's op straat. We kunnen bijna geen stap meer verzetten of de overheid weet waar we zijn..... en niet te vergeten Donner en zijn telefoontap-terreur... ronduit schandalig!

Bolesmales | 16-12-11 | 21:16

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 21:14

I know I know;)

pius | 16-12-11 | 21:16

pius | 16-12-11 | 21:13
Mijn opmerking over Rinus was liefkozend hoor, verder heb ik niets tegen mensen met obesitas en bezoekers van de FEBO.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 21:14

Zegg | 16-12-11 | 21:12

Ha. Wederom een racist. gezellig.

pius | 16-12-11 | 21:13

@Lijkt me logisch... | 16-12-11 | 21:08
Hoezo zonder ruggespraak? Die clubjes zijn "democratisch" gekozen en de mensen die hebben gestemd hebben zich er bij neergelegd dat die idioten in Den Haag voor een jaar of vier kan doen en laten wat ze willen.

Parsons | 16-12-11 | 21:13

Is er geen islamietje die een bommetje ergens bij het Europese Parlement verstoppen.

Zegg | 16-12-11 | 21:12

Wilders is dus geen man van het volk, maar een Judas.

Megalomaantje | 16-12-11 | 21:12

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:11

gatver. pschycho;-)

pius | 16-12-11 | 21:11

@pius
Ik weet waar jij elke nacht zwetend van wakker wordt ;)

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:11

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:06

Jij hebt een uitermate perverse geest;)

pius | 16-12-11 | 21:10

Gelukkig hebben we de PVV die steekt wel een stokje voor dat hele EU gedoe. Oh w8 nee ze hebben hiermee ingestemd en houden een Eurofiel kabinet in stand. Ehm dan toch maar SP?

Datzegiktoch | 16-12-11 | 21:08

@Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:34 ,
het is geen 'ze', een plukje individuen,
het is 'het', een construct, geen levend wezen maar pogingen tot het uitvoeren van ideeën die, eerder meer dan minder toevallig, een zekere beweging binnen 'ons', levende individuen, bewerkstelligt.

Lijkt me helder.

vander F | 16-12-11 | 21:08

Democratie... heeft het überhaupt ooit écht bestaan?

De partij voor de VRIJHEID, het christen DEMOCRATISCH appèl en de volkspartij voor VRIJHEID en DEMOCRATIE hebben dit verdrag er zonder ruggespraak met de bevolking doorheengedrukt.

We zijn overgeleverd aan respectievelijk de luizen, de ratten en de wolven.

Tijd voor maar weer eens een nieuwe partij, maar dan die van Gezond Verstand en Democratie. Bij deze richt ik dus de GVD op. Steunbetuigingen en donaties graag via nader te bepalen sociale media en paypal accountjes.

Lijkt me logisch... | 16-12-11 | 21:08

Niks geheim aan de tekst. Het PDF'je hier op mijn PC is welsiwaar niet de meest recente versie (Anti-Counterfeiting Trade Agreement, 15 November 2010), maar geeft duidelijk weer wat men van plan is.

Ondertussen | 16-12-11 | 21:07

@pius

Ja en dat dan voor eeuwig en telkens wint Ajax met 14-0 van Feijenoord. En dat is nog niks vergeleken bij hoe erg ACTA zal zijn. ;)

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:06

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:04
Oeh, kippenvel.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 21:05

MAD1950 | 16-12-11 | 21:04

Laat me raden. Regi Blinker?

pius | 16-12-11 | 21:05

Mensen kijken hier naar en moesten er hard om lachen maar begrepen blijkbaar de boodschap niet van deze heren. www.youtube.com/watch?v=sQ3xxwQvVnE

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:04

Dictatuur gaat het helemaal worden in de 21e eeuw. In het Midden-Oosten van de islam, in Rusland van Poetin, in de VS van de entertainmentindustrie en in Nederland van het CDA.

MAD1950 | 16-12-11 | 21:04

Jaimy Fox | 16-12-11 | 21:01

Dramatisch. Lijkt wel een wedstrijd van Ajax;)

pius | 16-12-11 | 21:03

Gelukkig heb ik al een Unternet-aansluiting.

Jackanders | 16-12-11 | 21:02

blinde kip | 16-12-11 | 20:54
Heb ik blijkbaar gezien, maar is niet blijven hangen.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:57

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:54

LOL. Maar of we daar nou zo blij mee moeten zijn;)

pius | 16-12-11 | 20:55

@Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:42
Kijk ook eens Code 46. Dan zie je wat er gebeurt als je niet meer mee mag doen.

blinde kip | 16-12-11 | 20:54

pius | 16-12-11 | 20:52
Wat dacht je van deze: Rinus was zonder het internet nooit zo groot geworden.

Nouja, goed, 10 jaar geleden had je de Febo al. Dus groeien zou hij toch hebben gedaan.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:54

Ja, dit rechts kabinet gaat het wel eventjes allemaal aanpakken. Nou, dat merken we. Zolang de HRA maar blijft, toch?

blinde kip | 16-12-11 | 20:53

Internet word gescreend maar naar Angela Groothuizen mogen wij ongehinderd kijken.

Funny world.

pius | 16-12-11 | 20:52

kapotte_stofzuiger | 16-12-11 | 20:41 |
Knikkeren.

Fuck it, we leven in een vrij land. Als ik op mijn vrije dag op het schoolplein een potje wil knikkeren dan moet dat verdomme kunnen!

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:44

@neemjemoederindemali | 16-12-11 | 20:42
Welke opmerking?

Bakito | 16-12-11 | 20:44

@Tommygunner | 16-12-11 | 20:33
Hoe laat?

Bakito | 16-12-11 | 20:43

kapotte_stofzuiger | 16-12-11 | 20:40
En wat hebben wij allemaal in onze macht? Ik weet het wel. Het is de kennis en de snelheid waarmee dingen kunnen worden gedeeld.

Die kennis kan dus blijkbaar ook tegen ons worden gebruikt.

Doet me denken aan deze film: www.imdb.com/title/tt0238380/

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:42

Geert wordt toch gefinancierd door Amerikaanse joden?
Nou, die zitten natuurlijk in die hollywood- en muziekbusiness.
.
Zo werkt het nou eenmaal. Maar eng is het wel.

Greetje Duisenberg | 16-12-11 | 20:42

@bakito

Ga je ook een potje latijn(s) brabbelen?

Die opmerking van me heeft je toch geraakt volgens mij:-)

neemjemoederindemali | 16-12-11 | 20:42

@Turrukje | 16-12-11 | 20:39
AhHAAHAhaH... En wat dacht je ervan dat deze twee kudtpartijen juist dat smerige EUproject tot met hun ziel verdedigen!?

Tommygunner | 16-12-11 | 20:41

@Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:39
Met zo'n hoog cholesterol kan ik niet zoveel chips eten, wat moet je dan?

kapotte_stofzuiger | 16-12-11 | 20:41

@Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:34
Angst voor de burger. Het is steeds meer een zij-wij spel aan het worden, niet alleen maar volgens radicale rednecks uit de VS.

kapotte_stofzuiger | 16-12-11 | 20:40

kapotte_stofzuiger | 16-12-11 | 20:38 |
Ik denk dat ze NOG gekker opkijken als je daar met je Flippo map gaat staan.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:39

@w31rd0 | 16-12-11 | 20:27
Lees je de topics überhaupt wel voordat je iets neerplempt? En klik je wel eens op dat roze spul in tekst van het topic? Of denk je "ach, ik weet nog iets", hoppa... klik op post en twee keer als het moet?

Stormageddon | 16-12-11 | 20:39

Gewoon PVV blijven stemmen en kankeren op GL en D66 die wél voor onze vrijheden opkomen. Wees maar heel trots op jezelf.

Turrukje | 16-12-11 | 20:39

Een wet moet in Nederland eerst in de staatscourant afgekondigd worden voordat hij in werking kan treden. Zolang die niet gebeurd kan je hem dus niet overtreden.

Oud brood | 16-12-11 | 20:38

@kapitein_iglo | 16-12-11 | 20:32
Vandaar die hetze tegen pedofielen, schoolpleinen zijn straks weer 'the place to be', maar als 20-er, 30-er of 40-er zal je vreemd aangekeken worden, zo niet met hooivorken verjaagd, als je harddisks aan het ruilen bent met 13-jarigen.

kapotte_stofzuiger | 16-12-11 | 20:38

Tommygunner | 16-12-11 | 20:35 |
Dat punt zijn we volgens mij allang voorbij; Keuzes maken voor onszelf.

Doodmoe word je er eigenlijk van. Internet is tot op heden een speelplaats voor ons allen. Alles kan en mag, (tot op bepaalde hoogtes).

Ik heb geen zin om straks op een site te klikken en een waarschuwing op mijn beeldscherm te krijgen.

Dat zou ik ervaren als een schending van mijn privacy.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:37

@Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:34
Of 3; erger. Denken ze dat dit echt beter is voor iedereen.

Tommygunner | 16-12-11 | 20:35

Waar komt ook die bijna ziekelijke bemoeizucht van de overheid vandaan?

Zijn ze bang voor de burger? Of willen ze niet dat wij genieten van de dingen?

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:34

@Bakito | 16-12-11 | 20:31
Ah, Lucretius, De rerum natura 5, 609 na Christus even uit mijn hoofd.

Tommygunner | 16-12-11 | 20:33

ben nu alvast al mijn harde schijven vol aan het kwakken met muziek, want ik voorzie een levendige ruilhandel van muziek en films ontstaan, tussen vrienden en kennissen onderling... niet via internet, maar gewoon op bezoek bij elkaar en dan stapels harddisks meenemen!

kapitein_iglo | 16-12-11 | 20:32

Het verbieden van downloads zal zoals al het andere wat verboden is of wordt alleen maar averechts werken.

De macht moet bij de artiesten liggen en niet bij minkukels als Buma Stemra etc.

Wat C.K. laatst heeft gedaan is een middelvinger naar de industrie. Laat ze het maar voelen. Ze hebben te lang bovenaan gestaan en hebben op die manier teveel macht gekregen.

Ik wil genieten van muziek en games. En dat doe ik op mijn manier.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:32

Hahahahaa de internationale digitale snelweg afpalen De lutsers ze hebben de strik gevonden waar ze zichzelf mee ophangen niets nieuws. O ja en wie het nog waagt om China te bekritiseren om hun internet onvrijheid. Nee Europa en de rest van het Westen staat op het punt om in elkaar te storten en dit is de zoveelste nagel aan haar doodskist.

idopane | 16-12-11 | 20:31

@Eurotokkie | 16-12-11 | 20:27
Gelul, ooit weleens van babyboomers gehoord? Hebben zichzelf extreem goed bedeeld door de huizenprijzen kunstmatig op te drijven met de hypotheekrenteaftrek, zullen bij een afbraak van de hra geen noemenswaardige verliezen maken, hebben net nog even gezorgd dat zij wel gebruik kunnen maken van de riante pensioenen en sociale voorzieningen en het meest trieste van alles: ze stuwen nu nog snel even allerlei gutmensch en moraalregeltjes door onze strot heen ook.

Tommygunner | 16-12-11 | 20:31

"Overigens is de Verenigde Staten als enige ondertekenaar niet gebonden aan het verdrag."
Dat zijn de betere verdragen, we hebben schijt aan jullie, maar wel luisteren!

kapotte_stofzuiger | 16-12-11 | 20:31

@neemjemoederindemali | 16-12-11 | 20:29

Accidere ex una scintilla incendia passim!

Bakito | 16-12-11 | 20:31

Prettig dat steeds meer mensen in de gaten krijgen dat Europa, cq, de EUSSR een smerige dictator is.

2 democratisch gekozen leiders zijn al uit hun functie gezet door de bankiers, benieuwd of de Nederlanders nog steeds apathisch kijken als Rutte vertrekken kan en Klaas op zijn stoel gaat zitten. Op enig moment zullen toch de hooivorken ter hand moeten worden genomen.

neemjemoederindemali | 16-12-11 | 20:29

Barbatruuk! | 16-12-11 | 20:17 | + 0
Dat is slechts een kwestie van smaak, maar voor internetvrijheid hoef je in elk geval niet in China te zijn zoveel is zeker. Overigens voor de meeste vrijheid niet maar dat is weer een hele andere discussie.

vrijheid-van-spreken | 16-12-11 | 20:28

Avant | 16-12-11 | 20:21 | + 0 -

Ouderen die dit land hebben opgebouwd , die ervoor gezorgd
hebben dat ook hun kinderen het goed hebben zien hun geld verdwijnen als sneeuw voor de zon.

Eurotokkie | 16-12-11 | 20:27

Was "Europa" maar eens zo voortvarend met het niet meer maken van schulden..

Avant | 16-12-11 | 20:21

@Eurotokkie | 16-12-11 | 20:17
Hier, jij zegt het nu ook al.

Tommygunner | 16-12-11 | 20:19

Zaxxon

Heerlijke game.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:19

Voor het nieuwe jaar wens ik een nieuwe partij in de Tweede Kamer met de punten van PVV, maar dan niet enkel op papier, de gedrevenheid van linkse politici zoals nu tegen het rechtse kabinet en met als belangrijkste speerpunt het terugdraaien van de Euro, Eu en noodfondsen. Wat zou dat heerlijk zijn...

Tommygunner | 16-12-11 | 20:18

Tommygunner | 16-12-11 | 20:14 | + 0 -

Al ben je rechts , ga je de straat op dan ben je in 1x een linkse hippie.

Eurotokkie | 16-12-11 | 20:17

@vrijheid-van-spreken | 16-12-11 | 20:14 |
Alsof er wat leuks te zien is op JoeTjoep, zanger Rinus in 30 talen.

Barbatruuk! | 16-12-11 | 20:17

kan je de staat niet aanklagen tegen deze soort dingen?

Don_sama | 16-12-11 | 20:17

Ben Zine | 16-12-11 | 20:08 |
Exact.

Boardwalk Empire is een mooi voorbeeld weer. (Of eigenlijk alles van HBO)

Wordt hier jaaaaren later en op een onmenselijk tijdstip uitgezonden.

En al wordt het uitgezonden, vaak ook niet in de goede volgorde idd.

Nacho_Vidal | 16-12-11 | 20:15

Maar hoe hier in opstand tegen te komen zonder je als een occupyhippie te gedragen is the question...

Tommygunner | 16-12-11 | 20:14

Barbatruuk! | 16-12-11 | 20:11 | + 0 -

China komt naar ons toe als het zo doorgaat , ze hebben al een uitkijktoren laten bouwen in Nederland.

Eurotokkie | 16-12-11 | 20:14

Barbatruuk! | 16-12-11 | 20:11 | + 0 -
Dat zal je tegenvallen in China is Youtube afgesloten.

vrijheid-van-spreken | 16-12-11 | 20:14

Anale sex zonder rubber met de broek nog aan.

JandeBouff | 16-12-11 | 20:14

Allemaal het verzet in

Tobi | 16-12-11 | 20:13

Alsof dat ACTA niet te omzeilen is...

Parsons | 16-12-11 | 20:13

Schitterende dag. Een dubbele ontmaskering van de Pvv.

Voor degenen die er nog twijfels over hadden dan.

De Pvv is gewoon een racistische anti-democratische partij en sneeuw is weer gewoon wit.

Alles komt goed.


pius | 16-12-11 | 20:13

Heel vroeger, in den beginne van den internets, toen Tim Berners-Lee sprak: "Laat er http zijn", en er was http, toen was er een hype van een geheim internet dat niet met gewone tld's werkte. Wat is daar eigenlijk mee gebeurd? Bestaat dat nog en zo ja, is dat niet een aardige vrijplaats voor den toekomst?

Stormageddon | 16-12-11 | 20:13

Hele hele slechte zaak dit. burgers worden onwetend gehouden en mogen nergens meer hun stem over laten horen. Hun rechten en vrijheid worden hen met de dag meer afgenomen.

doenormaal! | 16-12-11 | 20:12

Volgens mij is China helegaar zo gek nog niet, of Siberië.

Barbatruuk! | 16-12-11 | 20:11

Maar als ik niet in staat wordt gesteld om de wettekst te lezen, dan kan ik daar toch ook nooit voor veroordeelt worden??

luckor | 16-12-11 | 20:11

Sinds Donner en de 'National Defense Authorization Act' geloof ik alles - democratie was een mooie droom, welkom in 1984.
Ik begin steeds meer die Occupiers te snappen ... dta het zo ver zou komen. Waar kan ik heen?

iwondert | 16-12-11 | 20:10

@Eurotokkie | 16-12-11 | 20:07
Leg eens uit?

Bakito | 16-12-11 | 20:08

Een ramp voor de vrije wereld. Sterf CDA,VVD en uiteraard de PVV Die maakt hun faaldag zo al helemaal compleet.

Stroopdoos | 16-12-11 | 20:08

Ah, dat was dus weer ouderwets 4 jaar wachten op series uit Amerika na introductie die halverwege het seizoen af worden gekapt of in de verkeerde volgorde worden uitgezonden. Nostalgie.

Ben Zine | 16-12-11 | 20:08

Bakito | 16-12-11 | 20:05

En zijn heel wat mensen die idd gebruik of eerder misbruik van de euro hebben gemaakt , te kosten van anderen.

Eurotokkie | 16-12-11 | 20:07

Gelukkig is de PVV anti Europa , of toch niet ?

Eurotokkie | 16-12-11 | 20:05

Hoezo wilde ik geen Europese munt?

De euro heeft mij veel opgeleverd. Je moet gewoon weten waar de kansen liggen i.p.v. achter de hollandse dijken een beetje gaan janken om de gulden.

Bakito | 16-12-11 | 20:05

Gelukkig kunnen de Priesters nu in ieder geval niet meer ongebreideld naar kinderporno surfen.

The Anarchist | 16-12-11 | 20:04

Wat een verrassing. Nou ja, we worden al jaren keihard genegeerd...

Requiescat in pace | 16-12-11 | 20:03

Ik denk dat ik maar ergens op een andere planeet ga wonen... Mercurius lijkt me heel geschikt.

Vakonov | 16-12-11 | 20:02

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland