
Boer loopt naar stal. Boer melkt koe. "Kiek, zo trek je dan aan die uiers", zegt boer. Suffe tochthut die er uitziet alsof ze uit Houten komt giechelt. "Voelt toch wel raar", zegt Anneke (fictieve naam) uit Houten. Anneke kijkt in camera met een blik alsof ze zojuist een dode mol heeft ingeslikt. Boer kijkt in camera alsof hij zojuist iemand anders zijn favoriete dode mol zag inslikken. Boer giechelt. Anneke giechelt. Blond vrouwtje van 1 meter 60 hupst het beeld in. Blond vrouwtje, gekleed in iets wat het midden houdt tussen Oililly-shit en de Hans Spekman-lijn, slaat armen om de boer en Anneke. "Wah ching er nu echt door je heen toen je die uiers vasthad?", zegt het blonde vrouwtje met een keigezellig Brabants accent. Een traan parelt in haar linker ooghoek. Het is duidelijk zichtbaar dat ze de boer en Anneke te hard in de schouders knijpt. Ze graaft haar nagels diep in het vlees. Door de pijn moeten Anneke en de boer huilen. "Och erme", zegt het blonde vrouwtje en kijkt in de camera alsof ze zojuist twaalf terminale jongeren heeft zien sterven aan kanker. Anneke en de boer zien zichzelf al voor enkele tonnen figureren in een spotje voor ING. De geur van kippenstront en onafgewassen Boerenenbont-servies met hutspotresten komt uit de televisie.
3,7 miljoen (
♥) kijkers vinden dit écht leuk. Week in, week uit. Al jaren.
Reaguursels
InloggenHeb gewoon zelf mijn boerenmilfje op de dorpskermis-met-zwiek (plein air dansvlonder) uitgezocht. Met afstand de mooiste en wildste van negen jonge boerinnetjes met de niet zeldzame eigenschap in die kringen dat ze een hekel aan boerenjongens had. Daarentegen vonden haar ouders een mijnwerkerszoon met een kasteleinse als moeder aanvankelijk een schandalige sociale afgang.
Nooit spijt gehad, behalve dat ze de laatste jaren steeds meer de trekjes begint te vertonen van haar 'Geschwister' die boer(in) zijn gebleven: barse beveltoon en mopperen!
Ben toch van plan om komende zondag eens te gaan kijken naar BzV. Waarom? Tja, waar zou je anders naar moeten kijken? Die Amerikaanse soapmeuk soms? Duitse krimi's? Neu!
Nie zeure, Yvonneke bléft een lekker jong!
Punt úit!
Triest, maar aan de andere kant blij dat ze niet mee-streamen naar mooie films en series die ik daardoor ongestoord online kan bekijken.
3,7 miljoen kijkers... Nederland is naar de klote!
2 woorden voor de zondagavond; Boardwalk Empire
Als iemand een site weet voor de top 100 "fail" programma's "please, let me now" Dan kunnen we massaal stemmen op "boer zoekt moppie". Ik moet wel "toegeven" dat het 't beste "fail" programma van nederland is! En tegelijkertijd ook weer heel triest om al die "reality" van de boeren te zien. Maarja, als alle eenzame boeren opeens "massaal" gaan verhuizen naar de randstad om te "hosselen" hebben wij geen "boerenkool" op ons bordje. Dan eten we allemaal turkse "pizza's" wat ook niet verkeerd is.. =)
Sj0erd.
@basderooy
Tegenwoordig is iedereen zo'n beetje een ster. (Five minutes of fame, Andy Warhol?)
Om daadwerkelijk artiest te zijn daar hebben mensen in het verleden tientallen jaren hard voor gewerkt. Bekenden kregen dan als beloning bijvoorbeeld een beeld in Madame Tussauds in Amsterdam.
Ali B heeft een plaatje gemaakt. En die heeft nu ook een beeld bij Madame Tussauds.
En zo degraderen zaken.
@ Ecologiste,
je zou je natuurlijk ook op kunnen winden over zaken die er wel toe doen. Mensen doen trouwens zelf mee aan dit soort programmaas. Velen denken een groot talent te zijn, omdat hun dat is verteld door hun familie en vrienden, die nog nooit een echt talent recht tegenover zich hebben gehad, of iemand die goed genoeg is om voor haar brood te zingen. Jammer is wel dat ze over the top hard worden afgezeken, maar dat degenen met een klein haartje meer talent in de latere rondes behandeld worden alsof ze de reincarnatie van Jeff Buckley zelf zijn. En half adolecent NL wordt bezweerd dat er een ster gecreeerd is. Das best jammer, hilarisch is dan weer dat die jongens en meisjes over het algemeen na een paar jaar als tape-act voor 500 Euro ook uw braderie op komen luisteren, waar de mongooltjes (ja de echte, kwijlende bekjes enzo) en de 10 jarige meisjes hen op staan te wachten. Gefeliciteerd bitch, JE BENT EEN STER!!! Dus ik vind het best leuk.
" Anneke kijkt in camera met een blik alsof ze zojuist een dode mol heeft ingeslikt. Boer kijkt in camera alsof hij zojuist iemand anders zijn favoriete dode mol zag inslikken." Zoooo hard gelachen net :)
doemijdiemanie
interesseert jou het nou wat mensen op TV kijken, ouwe zeikende burgerkut dat je er bent!
-weggejorist-
4 jaar geleden de TV uit de deur gedaan, blijkbaar niets gemist sinds die tijd...
Yvon Spekman, haar eigen fail-compi waardig, reageerde verbaasd op de lage animo voor de nieuwjaarsduik bij de Tweede Maasvlakte.
Ik zeg gisteren nog tegen mijn wijf dat dáár naar zit te kijken wat een vreselijk ongemakkelijke televisie het toch is...
Ben er maar bij weggelopen, de volgende keer gaat die kijkkast uit!!!
Haha, Hans Spekman-lijn!
Nog nooit gekeken. Moest op de link klikken om te begrijpen waar het over gaat hier.
Ik zou absoluut niet weten waarom ik naar zoiets zou willen kijken.
Maar goed, ben waarschijnlijk ook de enige die nooit naar BB gekeken heeft.
dopinie | 03-01-11 | 13:43
Gebrek aan lef is over alle NL kanalen allang niet meer te vinden. En dan hebben we het nog niet over goede smaak gehad.
ecologiste | 03-01-11 | 13:30
Het mislukte Engels, de mislukte bovenlip; het is van een tenen krom trekkende sneuheid. Het moet gezegd; lef lijkt ze wel te hebben, om Jazz te gaan zingen, maar ik vrees dat een gebrek aan inzicht meer waarschijnlijk is.
De spruitjesmeur walmt je TV uit. Zie je wel dat gristelijke oubollige kudtTV het prima doet in Nederland. Drie komma zeven miljoen mestvarkens knorren er gewillig op los als ze de jaren 50 weer terugzien.
*schakelt fijn naar Nat Geo*
Dit liedje blijft leuk en in 1975 was Nederland nog een land waar het boeren leven
nog was.
www.youtube.com/watch?v=MCnebAvna40
Guus kom naar huus, Alexander Curly.
Tja, boer zoekt vrouw, interessant.
Maar, heeft BertBrussen al iets geschreven over die mede door hem aangestoken "graaiende babyboomer hoax"?
www.fdselections.nl/pensioen/Nieuws/Ui...
Of laten we het goede nieuws door cijfergoochelaar en uberreaguurder Seven brengen?
Toen ik jong was, was er geen TV.
Na het werk wassen aan de kraan en naar de bioscoop, een potje biljarten of flipperen in de cafetaria. Dat was een sociaal leven.
Werken van af 04.00 uur tot 18.00 uur.
Maar ja zo bouw je een land op he.
dopinie | 03-01-11 | 13:16
Prachtig nummer voor crooners maar die Conny wat moet je ermee? Leuk voor in huiselijke kring maar voor de rest? Wie zit er nou op zoiets te wachten? Is 100.000 x ge-make-overT.
Logisch
www.spitsnieuws.nl/archives/tech/2011/...
Lachen. Zo'n verzuurde Bert Brussen die zo'n heel programma uitkijkt en dan verwonderd is over de kwaliteit. Beetje als rukken en dan na afloop vaststellen dat je pikkie nogal klein is. "We kunnen niet allemaal een grote piemol hebben, Bert."
Valentijn Schuinsmaa | 03-01-11 | 13:20
Kokm op, we hebben het hier door de bank genomen over een contactgestoorde boer die tot voor kort nog alleen was met zijn koeien danwel trekkers. Die stellen echt niet gelijk ene kwartetje voor bij de eerste date.
Hee Bert: die 3,7 miljoen, dat zijn wij! Jouw reaguurders!
*traan wegpinkt*
Ik wacht al enkele jaren op de onvermijdelijke opvolger 'Vrouw laat boer'.
sinds wanneer zijn kijkcijfers belangrijk? Och ja, als het geen pow- of varaprogramma is natuurlijk
Het half jaar dat ik op Relatieplanet zit ziin er twee criteria welke direct afknappers zijn en dan let ik nog niet eens zo heel erg op uiterlijk:
Afknapper 1: TV programma's noemen als favoriet als Boer zoekt vrouw en het gehele ouvre van Carlo en Irene.
Afknapper 2: Komt een vrouw bij de dokter als favoriet boek noemen danwel de verfiliming ervan door Arnie (als ik een baard laat staan waan ik me 0,000000000001% Stanley Kubrick) Alberts.
En dan wordt de spoeling heel dun wat jongedames tussen de 25 en 40 betreft als je deze criteria zwaar laat meewegen......
Ik kijk elke keer vanwege de hoop dat er eindelijk eens een tet in beeld verschijnt. Of een stukje bil. Een tongzoen op zijn minst. Kom op. Er moet gezoend worden met drie wijven in je huis. Zo niet dan is dat falen! Bah!
TV kijken? Mooi niet.
Ik vermaak me wel op een andere manier.
Zelfs mijn hond zit op internet.
www.wijveilen.nl/VEILINGEN-,category,2...
lion@night | 03-01-11 | 13:11
Zonder hooligans?
Boer zoekt vrouw is gewoon hard.
ik ben blij da ut weer begonnen is,
zondag 's avonds lekker boer zoekt vrouw kijke!
ecologiste | 03-01-11 | 13:07 "Vreselijke tv kijken hoe anderen afgaan."
Nou, inderdaad! Zo kwam ik gisteren dit tegen: www.youtube.com/watch?v=cIhWd0kE2_o Heel verschrikkelijk.
Che_cuevara | 03-01-11 | 13:13
Alle grote imperiums gingen ten onder aan decadentie en/of zelfoverschatting en als ik weer die top 10 voor ogen heb is in NL de kwaal: zelfgenoegzaamheid.
@ecologiste 13:07: Tja, dat is de draai die de commercielen aan dat soort programma's geven: niet subtiel maar zo rauw en platvloers mogelijk. Behalve misschien dat "groeten uit de rimboe", dat scheen wel een beschaafd programma te zijn. Helaas wel grotendeels vooropgezet en nep, dat dan weer wel. Maar goed, ik ga nog even wat crashende motorrijders op Youtube bekijken...
@zeg maar jansen | 03-01-11 | 13:13
Was er maar meer kudt
Niks mis met het format. Echte mensen die met een kinderlijke onschuld voor nationale TV op zoek zijn naar een scharrel. Volgende week zondag hang ik weer voor de TV met chips ende Ceaula.
op zondagavond is er nooit wat,
dus bij afwezigheid van een goed alternatief of een leuke film...
@ecologiste | 03-01-11 | 13:02
Ach, de Romeinen wisten het al.
Geef het volk "Panem et circenses" maar daar is het Romeinse rijk ook aan ten onder gegaan en dat gaat hier ook gebeuren.
beetjestijl | 03-01-11 | 13:10
Hahaha. Babyloniënbroek is het helemaal hoor.
@ zeg maar jansen | 03-01-11 | 12:42 : LOL
lion@night | 03-01-11 | 13:12 Kudt Radio Omroep?
Kwestie van tijd en tv is deaud. Nu al meer mediainkomsten via internet da tv, bfreakeven point was afgelopen jaar volgens The Economist.
@Art Vandelay Ultor | 03-01-11 | 12:59
ja, die 'K' in KRO staat er niet voor niets natuurlijk
;)
@ecologiste | 03-01-11 | 12:59
dat doe ik van de zomer wel weer op een aantal festivals
;)
@ITEACHYOU | 03-01-11 | 13:06
Nah, dat doet maar een klein percentage. Winst is winst.
Boer zoekt vrouw heb ik waarschijnlijk ooit 5 minuten gezien en toen besloten dat het weer eens bagger was en dat programma van die A'dammers in Spanje was ook al binnen 5 minuten niet aan te zien en zo gaat dat met de hele top 10
01. Boer zoekt vrouw (Ned.1) 3.774.000 (zon) bagger
02. t Spaanse Schaep (Ned.1) 2.173.000 (zon) bagger
03. De Reünie(Ned1) 2.110.000 (zat) wel eens een aflevering van gezien, mag blijven
04. Ik Hou Van Holland (RTL4) 1.980.000 (vrij)??? zal wel smakeloos zijn
05. Guido Weijers (SBS6) 1.412.000 (vrij) nooit van gehoord
06. Postcode Nieuwjaarsshow (RTL4) 1.301.000 (zat) voor de dommen en de 0,0000001% gelukkige
07. Staatsloterij Oudejaarsfeest (SBS6) 1.294.000 (vrij) zie 6
08. Das je goed recht (SBS6) 1.223.000 (zon) ???
09. De TV Draait Door (Ned1) 1.200.000 (vrij) af en toe mag blijven
10. Wie van de drie (Ned1) 1.191.000 (zat) decennia geleden gezien
Kortom: helemaal niks nada nothing niente. En toch iets van 1,5 miljard per jaar naar die staatstv. S.C.H.A.N.D.. A.L.I.G. I.N.H.A.L.I.G.
ecologiste | 03-01-11 | 12:51
wat zal jij een saai leven hebben. je moet in de biblebelt gaan wonen. daar hebben ze geen tv.
Muxje | 03-01-11 | 13:03
Heel even zag ik zaterdagavond een programma met kandidaten die moesten zingen en warvan er dan 1 moest afvallen. Vreselijke tv kijken hoe anderen afgaan. Dat is tv anno 2011. Zum kotsen. Absolute neergang van de beschaving. Zo gluur je niet naar je medemens. Vergelijkbaar met de drenkeling in de gracht die verzuipt terwijl een menigte toekijkt. Immoreel. De makers moeten berecht worden en de kijkers dezelfde straf als mensen met kindverkrachtende pederasten op hun harde schijf.
Dit zouden de commercielen trouwens nooit kunnen. Hier heb je een bepaald imago voor nodig.
Ik kan wel zeggen: er gaat niets aan verloren, maar er kijken wel 4 miljoen mensen naar.
Desalniettemin lijkt mij dit geen programma dat het bestaansrecht van de publieke omroepen schraagt.
Het afzeiken van tv-programma's is zo ontzettend Nico Dijkshoorn....
Art Vandelay Ultor | 03-01-11 | 13:02
Ja, maar dan hebben we nog wel het probleem van de machtigingen
joopwil | 03-01-11 | 13:02
programmas als keuringsdienst van waarde zijn toch wel leuk?
joopwil | 03-01-11 | 13:02
Helemaal goed. Daar besparen we zo' 6 miljard mee in 4 jaar en misschien wordt NL dan weer wat slimmer!
@BarryBadslipper 12:25: Het is gewoon mensjes kijken, andere mensen in een andere omgeving of situatie dan jij of zij gewend zijn. Dat doet het altijd goed, net zoiets als naar andere mensen gluren vanaf een terrasje. "Boer zoekt vrouw" is gewoon net zoiets als "Groeten uit de rimboe" of "Oh, oh, Cherso", maar met een andere mix van mensen.
Je kunt ook zeggen dat 13 miljoen mensen er geen ene reet aan vinden.
De nummers 1, 2 en 3 in de lijst "meest bekeken" zijn programma's op Ned1. . .
Ik vind dit enerzijds vreemd, maar van de andere kant, de vergrijzing in Nederland gaat inmiddels met reuzensprongen vooruit en deze mensen kijken inderdaad alleen maar naar de publiekeomroep.
Al met al staat de televee in huize Verdommi nooit op Ned 1 en 3, evenals SBS6, RTL8 en Net5, TMF und MTV.
Beste zenders blijven RTL7 (voor de échte man) en al sinds het jaar 1465: Veronica ! ! Verder prefereert mevrouw V. Filmnet boven al het andere.
Goed, Ned1 het best bekeken in het weekend, ik geloof er eerlijkgezegd niet zo heel veel van . . .
@ITEACHYOU | 03-01-11 | 13:00
Als we nou zorgen dat er op stemdagen marathonuitzendingen op de teevee zijn, is dat probleem opgelost.
Che_cuevara | 03-01-11 | 12:58
Boeven vangen wordt ook steeds moeilijker.
www.spitsnieuws.nl/archives/binnenland...
Misschien eens een programma maken 'boefje zoekt cop?'
Ned 1 + Ned 2 + Ned 3 gewoon helemaal weg bezuinigen.
Alle 3 de netten afsluiten,
wat een ongelooflijke tering zooi van ons belasting geld.
Veel meer commercieele zenders toelaten.
Is ook niks meer maar dat kost dan ook niks.
Het baart me zorgen dat mensen die boer zoekt vrouw kijken ook stemrecht hebben.
mh_1204 | 03-01-11 | 12:57 Ik ook, maar dat komt doordat m'n vrouw m'n stoel even heeft weggehaald. #stofzuigen
@lion@night | 03-01-11 | 12:57
Duidelijk is dus dat ze bij de KRO knettergek zijn geworden.
lion@night | 03-01-11 | 12:55
En genieten van goeie house?
Tony Trekhaak | 03-01-11 | 12:18 + Dr. Steylloos | 03-01-11 | 12:18
Heren, was dat een poging tot humor, of bent u gewoon nogal naïef?
Dit is -zegt Wiki- het vijfde seizoen, met steeds weer kijkcijferrecordcijfers.
Dus de boeren en -niet onbelangrijk- de vrouwen die zich tegenwoordig aanmelden, zijn misschien niet zo echt, normaal, en simpel meer als u dacht. Het zijn gewoon aandachtshoeren; wannabe BN-ers. Evengoed veel kijkplezier gewenst.
@ecologiste | 03-01-11 | 12:55
Hier zou een kern van waarheid in kunnen zitten.
Als je ziet hoeveel kijkcijfers bepaalde programma's halen, dan moet je wel afgestompt raken.
En mensen denken niet meer zelf. Alles wat ze op TV zien slikken ze voor zoete koek.
Ja dan word je inderdaad dommer
Ik vind er geen ruk aan! Ben ik nu een uitzondering dan?
Repsect, ik hou het niet vol. Zij wel. Dusss.
@Art Vandelay Ultor | 03-01-11 | 12:44
ik bedoel maar,
ook haar favoriete boek gezien?
"De asielzoeker"
Nuf said, er is een islamisering van boer zoekt vrouw gaande.
LOL!!! *staande ovatie aan BertBrussen geven doet*
@Reinaert | 03-01-11 | 12:52
Hmja, zo'n veestapel biedt natuurlijk wel mogelijkheden en variatie genoeg.
@watsinneneem | 03-01-11 | 12:53
Maar daar kijkt geen hond naar
Che_cuevara | 03-01-11 | 12:53
Alwrity Che, en dan verbaas ik me niet over dit recente berichtje:
www.spitsnieuws.nl/archives/tech/2011/...
@ecologiste | 03-01-11 | 12:44
voor interessante tv kijk ik wel naar National Geographic of Discovery. Meestal goede tv, maar ook niet altijd.
@Reinaert | 03-01-11 | 12:52
Die is scherp
Bert, Je doet een beetje alsof Houten een enorm conservatief kudt-dorp is. Van dat kudt-dorp daar kan ik nog wel inkomen maar volgens mij zijn er weinig kudt-dorpen te vinden in NL met een eigen UFO-landingsplaats.
We spreken elkaar nog wel als ET even zijn boodschappen komt halen in de Houtense AH.
www.grenswetenschap.nl/blogs/UFO-landi...
@ecologiste | 03-01-11 | 12:51
Ik zeg niet dat je geen gelijk hebt, integendeel.
En bij mijn egeltje stond een smiley
Chips.......... weer gemist !
Che_cuevara | 03-01-11 | 12:49
Michael J. Bird schreef enorm goed. Vele vee scenario's voor de beste series (ook al de voorloper van James B: Dangerman).
ecologiste | 03-01-11 | 12:51
Ik Hou van Holland is misschien wel het stomste spelprogramma ooit gemaakt.
@BertBrussen: Ik bespeur hier enige vorm van jaloezie.. ;-)
Ik vond "Hoer zoekt man" leuker
@Biff Eagleburger | 03-01-11 | 12:52
Veehouders hebben daar over 't algemeen geen last van. Akkerbouwers dan weer wel. Dat vrouwengebrek bedoel ik dan hè.
Ik begrijp echt helemaal niets van al die mensen die het interessant vinden om te weten wat andere mensen de hele dag doen en hoe hun liefdesleven in elkaar steekt. BZV, The Hills, The Bachelor, The City, Jersey Shore, RTL Boulevard, Shownieuws, Prive, Story (ja, mijn geit vindt het ook leuk en kan het me ook niet uitleggen). Wat is het? Voyeurisme? Het kan toch niet gaan om dat ene grapje van een boer die zegt "Ik zou oe wa geern een moal de prume op sap zett'n." Als het geen voyeurisme is, is het dan lachen om de sociale inadequatie van die boeren? Een mix van dit alles? Vrouwen op een bank (zoals vriendin en zus) die heel gepassioneerd vinden dat slet X naar huis gestuurd moet worden omdat het een "onwijze bitch" is en omdat slet Y veeeeeel spontaner is. Ach ja, gelukkig hoef je er niet naar te kijken, maar het antwoord op "waarom" zou socio-psychologisch wel aardig zijn.
Jammer Bert Diekstra. Lijkt een beetje afgekeken van het item "Boer zoekt vrouw in 60 seconden" in de ochtendshow van Giel.
Ben ik de enige die vindt dat Yvon Jaspers tegen de kandidaten praat alsof ze verstandelijk gehandicapt zijn!?
Zijn er eigenlijk geen heaumeauboeren? Dat zou je toch wel verwachten bij zo'n gebrek aan vrouwen.
Ja die Yvon Jaspers is niet super slim......., MAAR DOM !
Snap die boeren niet dat ze zo graag op TV willen, zet dan gewoon een contact advertentie in de krant ofzo.
Che_cuevara | 03-01-11 | 12:36
Boer zoekt vrouw heb ik waarschijnlijk ooit 5 minuten gezien en toen besloten dat het weer eens bagger was en dat programma van die A'dammers in Spanje was ook al binnen 5 minuten niet aan te zien en zo gaat dat met de hele top 10
01. Boer zoekt vrouw (Ned.1) 3.774.000 (zon) bagger
02. t Spaanse Schaep (Ned.1) 2.173.000 (zon) bagger
03. De Reünie(Ned1) 2.110.000 (zat) wel eens een aflevering van gezien, mag blijven
04. Ik Hou Van Holland (RTL4) 1.980.000 (vrij)??? zal wel smakeloos zijn
05. Guido Weijers (SBS6) 1.412.000 (vrij) nooit van gehoord
06. Postcode Nieuwjaarsshow (RTL4) 1.301.000 (zat) voor de dommen en de 0,0000001% gelukkige
07. Staatsloterij Oudejaarsfeest (SBS6) 1.294.000 (vrij) zie 6
08. Das je goed recht (SBS6) 1.223.000 (zon) ???
09. De TV Draait Door (Ned1) 1.200.000 (vrij) af en toe mag blijven
10. Wie van de drie (Ned1) 1.191.000 (zat) decennia geleden gezien
Kortom: helemaal niks nada nothing niente. En toch iets van 1,5 miljard per jaar naar die staatstv. S.C.H.A.N.D.. A.L.I.G. I.N.H.A.L.I.G.
@Art Vandelay Ultor | 03-01-11 | 12:46
Ach, een veterinaire Moswin is zo gemaakt. Ik heb wel eens geassisteerd bij het besnijden en vervolgens dichtnaaien van een zo-goed-als-nieuwe merrie. Best wel een akelig idee en zelf ik had acuut kramp in m'n edele delen toen ik het aanschouwde. Maar het doel heiligt de middelen...
En voordat de dierenbeschermertjes me hier virtueel afmaken: ja, dat dier was beter af op die manier, anders zou die ingreep echt niet gebeurd zijn!
Ik heb het opgenomen. Mocht dat niet? Kan ik het noch eens rustig terug kijken.Dat is dubbel genieten voor het zelfde geld. En misschien begrijp ik dan ook wel beter.
Bovendien heb ik ook een tractor..
En een plus een is he..... afijn dat laat ik nog wel weten.
@bb
Dus je copy paste wat van vrouw online hier en je noemt dat een artikel?
*Hoopt dat Hoxha daar wat aan gaat doen*
Je kan veel zeggen, maar het is zeker intelligenter dan bambi en stampertje gaan op vakantie in Griekenland.
Vooral die 2,1 miljoen kijkerds bij de overblijfselen van 'T Hemeltje doet het goed.
*boekenkast in brand steekt en naar Libelle en Margriet sites gaat*
@ecologiste | 03-01-11 | 12:44
Heb het boek ook gelezen, meerdere keren zelfs. Geweldig
Een stadjer loopt over het platteland. Hij ziet hoe een boer aan de uiers van een koe zuigt. "Waarom doe je dat"? vraagt de stadjer aan de boer.
"Zo weeg ik de koe" zegt de boer.
De stadjer is niet overtuigt en denkt dat de boer hem voor de gek houdt.
De boer roept z'n zoon, "Weeg de koe" geeft ie z'n zoon opdracht.
De zoon zuigt aan de uier van de koe en zegt: "385 kilo".
Nog is de stadjer niet overtuigt, de boer zegt z'n zoon: "Haal je moeder, dat ze de koe weegt".
Waarop de zoon zegt: "Ze kan nu niet, ze weegt nu net de postbode".
@Prof. D.A.H. Vintik | 03-01-11 | 12:43
'Vervelendste klus? Poten bekappen'
Daar kan ik ook wel een moswin van maken...
@ Dr. Steylloos | 03-01-11 | 12:18
Ja, want Yvon Jaspers is namelijk helemaal geen überblije overdreven huppelkut. Die is zo lekker gewoon gebleven. Zelfs tijdens Klokhuis trok ik haar al slecht. Bah.
sorry heb t nog nooit gezien
BZB is ontzettend leuk!
@lion@night | 03-01-11 | 12:43
Staat daar nu 'kolonisten' onder 'Hobby's'?!!!
lion@night | 03-01-11 | 12:41
Afgelopen week weer who pays the ferryman teruggezien. Tsjonge dat is pas klasse en er figuren mensen met karakter. maar dat is dus 33 jaar terug en Brits-Grieks.
Art Vandelay Ultor | 03-01-11 | 12:39
Moswin!
Totdat uitlekt dat al die k's die Annemarie fabriceert halal is.
boerzoektvrouw.kro.nl/boeren/2010/anne...
lol@lion@night | 03-01-11 | 12:43
@Art Vandelay Ultor | 03-01-11 | 12:39
nou,
de Berber doet ook al zijn intrede bij Boer zoekt vrouw;
boerzoektvrouw.kro.nl/boeren/2010/fran...
Ben ik potverdorie toch niet de enige die bzv een kudtprogramma vind. Bedankt Bert.
Bisschop Gijsen | 03-01-11 | 12:40 Wat? Een stadse knul die kaas moet maken op commando van een boerentrien? Kopkaas, dat zal nog wel lukken.
@Che_cuevara 12:32
Eens.Tegen beter weten in gaf ik het nog één kans dankzij herinneringen van (stokoud) baanbrekend geestig werk van Opa Muiderberg,but that's it.
@ecologiste | 03-01-11 | 12:35
gezien het gehalte tv-programma's wat we de laatste jaren voor geschoteld krijgen (boer zoekt vrouw, jouw vrouw mijn vrouw, mijn man heeft een hobby, extreme makeover etc.) heb je inderdaad volkomen gelijk.
Wat tenenkrommend is, is dat er ook een" boerin zoekt man" tussenzit.
Een behoorlijk dominant type, met de broek aan, waarbij de stadse vrijgezellen heel sullig mee moeten doen met kaas maken op haar commando.
Ik vrees dat alleen sadomasochistische desperado"s nog wat in haar zien.
Maar dat is natuurlijk mijn mening.
Overigens willen alle boeren maar één ding: Hun melkquota overdragen aan de warme spijkerbroekvagina van Yvon Jaspers...
Bert heeft zichzelf met dit stukje overtroffen. Hulde voor Bert.
Dat is toch gewoon eng? Of ben ik dan weer eens aan het overdrijven?
Nouja, met die islamisering valt het blijkbaar dus voorlopig nog wel mee. Dat dan weer wel.
ik holde dr wél van heur
@lion@night | 03-01-11 | 12:30
Al die lekkere geile beesten. Hai hai.
patrizio | 03-01-11 | 12:25
Zeker weten.
Cheesus | 03-01-11 | 12:33
Tja, je kan van Houten vinden wat je wil. 't Is een saai kudt-dorp, absoluut. Maar klederdracht/zwarte kousen kom je er toch maar heel weinig tegen :-)
Denk dat Houten(aren) het best omschreven wordt als "onopvallend".
@ecologiste | 03-01-11 | 12:35
en ecologen :)
Ik word altijd zo cynisch van die jankgeit Yvonne Japsers (fictieve naam)
t'is in ieder geval beter dan ohoh gerso.... ok, alles is beter dan ohoh gerso.
trouwens tv is 90% voor kanslozen, sukkels en goedgelovigen.
Ik ben geboren en getogen in Houten, en ik zie niet wat er mis is met Houten behalve de Vinex-tumor die er de laatste 10 jaar bijgestampt is.
Verder is Houten gewoon een middelgroot dorp/stad tegen Utrecht aan, midden in de Randstad met onbetaalbare huizen enz. Niks geks aan volgens mij.
Ben overigens geen follower van BZV, die heerlijke kneuterigheid is aan mij niet besteed maar het biedt wel lekker tegenwicht tegen alle amerikaanse meuk van tegenwoordig.
mrfreeze | 03-01-11 | 12:28
Uit het essay van Bert maak ik op dat dat een weinig flatteuze kledij moet zijn. Draagt u klederdracht wellicht of blitse zwarte kousen?
het zal het 'toenwasgeluknogheelgewoon'-gevoel zijn
@R.B.Scott | 03-01-11 | 12:30
Das een makkelijke,
Wie lacht er nog om Freek?
Goed stuk, Bert!
Ik ben blij dat de publieke elke zondagavond Boardwalk Empire uitzendt..
Tja, zeg het maar, ook Dr. pim Pampet was één van die 3,7miljoen. En volgende week weer. En de week daarna ook weer.
Boeren... Zucht..
@LJBrinkhorst | 03-01-11 | 12:25
Hoeveel boeren zou ze ondertussen al "gehad hebben"
NL is definitief geen beschaafd land meer.
@giardinosentiero | 03-01-11 | 12:22
Bovendien zijn sommige kandidaten ook gewoon geil:
boerzoektvrouw.kro.nl/boeren/2010/gijs...
boerzoektvrouw.kro.nl/boeren/2010/fran...
En nog wat milfs voor de liefhebbert...
Best bijzonder dat om deze shit beduidend meer te lachen valt dan de belegen,volstrekt humorloze-en achterhaalde schoolmeesters-meuk van Freek de Jonge dit weekend.
@Biff Eagleburger | 03-01-11 | 12:27
gheghe...
maar ze doen wel graag aan keetzuipen, keet- of stalzuipen komt toch wel op hetzelfde neer.
Vrouwen houden daarnaast ook veel van dieren, en die zijn er genoeg op de
bi-ba-boerderij.
@Biff Eagleburger | 03-01-11 | 12:27
Ik denk dat je aardig in de buurt zit
Ik waardeer mijn vrouw bovenmatig, afgezien van het feit dat ze er op staat om BZV te kijken.
Nee, dan Ik hou van Holland. Als iets een in en in trieste zielige bedoeling is waar iedere zaterdagavond miljoenen mensen naar kijken.... Geef mij dan maar de boeren, pure mensen, zonder poeha. Mooie tv.
Cheesus | 03-01-11 | 12:21
Zoals ik :-)
@Che_cuevara | 03-01-11 | 12:24
die een boer willen schijnbaar.
En aldus stort men zich op den boer om hem aan een wief te helpen...
tsja..
@lion@night | 03-01-11 | 12:22
Ik denk dat vrouwen gewoonweg geen zin hebben om om 4u 's nachts op te staan en boterhammen met reuzel te smeren voor Krelis en daarna de varkens te gaan voeren. Maar ik kan het verkeerd hebben.
Pakweg 1 op de 4 reaguurders kijkt naar dit programma... om stil van te worden.
Zulke kijk-cijfers zijn het argument tegen algemeen kiesrecht
Trouwens, 2.1 miljoen kijkers voor het spaanse schaap is ook een dikke W.T.F.
'Boer zoekt vrouw' is knap gemaakte televisie, alleen toont het de volstrekte ideeenarmoede bij de KRO aan dat ze er nog steeds mee doorgaan. Maar ja, de kijker vreet het. Yvonne Jaspers is de vleesgeworden likkende, Brabantse deurmat. Voor de goegemeente hangt ze de ideale schoondochter uit maar de nepheid druipt er vanaf.
Jullie hadden het concept kijkcijfers toch al ontmanteld als zijnde een leugen? Nou dan.
Het is een simpel concept, maar ik moet zeggen dat ik niet vervelend vind om naar te kijken. Deels uit vermaakt natuurlijk vanwege de soms nogal stuntelige boeren, maar ik kijk hier liever naar dan bijvoorbeeld die gladbal van een Jan Kooijeman.
Wacht op het programma: Miljonair zoekt vro..... o wacht laat maar, ook al gedaan.
Origineel allemaal hoor.
@lion@night | 03-01-11 | 12:22
Te weinig vrouwen
@Cheesus | 03-01-11 | 12:21
Houterig
Ik zou gewoon met anneke én die blonde de hooizolder opkruipen
Ik wou dat ik boer was, drie wijven een paar weken op de boerderie om ongegeneerd uit te wonen, prachtig toch. Dat zie alleen weer niet op de televee.
je blijft je toch afvragen wat die gast bezielt heeft om als eerste aan die
koeietieten te zitten frunniken.
Ging het om de melk of was dat een gelukkig bijverschijnsel ?
Drinken we nu nog melk dank zij een animal fetisjist ?
Goud, zilver & brons voor de KRO.
Eet dat, goddeloze kommersjelen!
Zijn er dan zoveel vrijgezelle boeren of zijn er simpelweg te veel boeren?
Ik kijk ook, omdat die contactgestoorde boeren die nog nooit een vrouw hebben aangeraakt mij enorm vermaken.
Wat een non-topic dit trouwens. Bert wil weer lekker schoppen tegen dingen die populair zijn want alles wat populair is vindt Bert niet leuk. Met die linkse trekjes hoef je bij mij niet aan te komen.
-weggejorist-
Hoe zien mensen uit Houten er uit?
*brede lach tevoorschijn tovert*
Dan nog liever een envelop van het CJIB op de deurmat.
Bedankt voor de lach Bert!
Heb dit topic hardop voorgelezen aan een medestudent. Hartelijk gelachen, geweldig geschreven Bert!
Misschien ook wat te maken met de rest van de ongelofelijke MEUK die er gisteren op de beeldbuis te zien was?
Het is een leuk tegenwicht tegen al die amerikaanse meug op onze tv, gewoon wat normale mensen die niet overdrijven etc.
En terecht.... dat zijn tenminste nog echte, simpele mensen. Fantastisch om naar te kijken. Beter dan al die gemaakte TV-mensjes, bah.
Tjah, mensen vinden dat schijnbaar leuk. Ik snap het niet, maargoed...
REAGEER OOK