Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

TEAB: Business Seats Amsterdam Arena

investeerstoel.jpgTe koop. Wat een gek er voor geeft. Maar liefst DRIE prachtige Arena Business Seats. Tribunevak 104, rij 8 stoelnummers 98, 99 en 100. Oh ja. Het zijn natuurlijk geen echte stoelen, je betaalt voor het recht op de stoelen. Dat wil zeggen dat je de stoel aanschaft voor -slechts- 6500 per jaar en daarnaast 3.760 euro betaalt voor een seizoenskaart, dus toegang tot de stoel. De stoel geeft je verder het recht om te carpoolen: één parkeerplaats per twee stoelen. Te koop per opbod van voormalige Ajax-fan danwel failliete onderneming bij een excecutieverkopert. Oh ja. De stoelen zijn onder voorbehoud van gunning. Dus zeker weten doe je het nooit. Investeer in de toekomst, niet in het verleden. Geld speelt trouwens helemaal geen rol. Je doet het tenslotte voor die derde ster hierrro!

Reaguursels

Inloggen

ren-forrest-ren-e | 03-02-09 | 00:10

Troostwijkauctions??? Kansenwijkauctions zul je bedoelen!!!!

Kingeef1975 | 02-02-09 | 20:45

Ben eigenlijk een fan van telstar
Kan ik ruilen

jehebthetnietvanmij! | 02-02-09 | 19:37

Nog even wachten, en je krijgt voor dat bedrag de hele Arena.

Peter_S | 02-02-09 | 19:23

alles ex btw uiteraerd

#8 | 02-02-09 | 15:51

soms zie je de penis ook zo halfstijf schudden tijdens het dribbelen. Er moet ook naar andere beelden gezocht worden.. het gaat niet zozeer om het doelpunt of die bal, maar eerder om de heldhaftige poses die de spelers kunnen innemen....

jabir | 02-02-09 | 13:31

zo van: "Ik weet verder ook niet hoe dat nou zit met buitenspel, maar wat dribbelt die van Nistelrooij toch weer heerlijk vandaag. Volgens mij zit hij in het vruchtbare deel van de cyclus dat hij zo met het kontje schudt.. En wie heeft daar de benen weer geschoren die nu weer zo appetijtelijk onder dat iets te strakke sportbroekje uitsteken?"

Met een stukje sponsoring vanuit de gay komjoenitie is er vast nog wel wat met de tenues te doen :-)

jabir | 02-02-09 | 13:29

Toch blijft het een heel aantrekkelijke man.... zo was ik laatst nog op de gay baan tussen H'sum en Laren, die sportieve tiepetjes liggen daar goed heur!

jabir | 02-02-09 | 13:24

Ach, dat voetbal gaat al jaren nergens over. Leg die voetballers gewoon een Balkenende norm op. En wie dan naar een andere club gaat moet dat lekker zelf weten. Boeie.

K.Ontgat | 02-02-09 | 13:20

Ben ik blij dat ik mn pull opties ajax toevallig net op orde had ;-)

jabir | 02-02-09 | 11:58

Firm36 | 02-02-09 | 11:34

Kudt voetbal, gewoon afschaffen die zooi..

Scheetje Beef | 02-02-09 | 10:27

F. von Zeikhoven | 02-02-09 | 10:16 al jaren, op de achterkant van het sportkaterntje.

van dal | 02-02-09 | 10:19

van dal | 02-02-09 | 09:45
Zeau, heeft Dijkshoorn inmiddels al een column in de Azijnbode? Is dat onwikkelingswerk misschien?

F. von Zeikhoven | 02-02-09 | 10:16

Pajero | 02-02-09 | 10:10

Das waar. Maar niet geschoten is altijd mis.

zovoklets | 02-02-09 | 10:14

van dal | 02-02-09 | 10:08
Nóg meer fraude in Emmen ? Impossible !

Rammstein | 02-02-09 | 10:11

zijn deze van Rochdale? Of van commissaris W.KOK?

Dr Lambiek | 02-02-09 | 10:10

@Sikkeneur | 02-02-09 | 10:03
Voor dat geld kan je heel wat dvd's kopen met wedstrijden uit de glorietijd van Ajax.
@zovoklets | 02-02-09 | 10:00
Als je geen Mismanager bent, hoef je je schulden niet eens te parkeren in een aparte BV. Trouwens, het klinkt heel mooi, totdat een goede Curator gaat spitten en kan bewijzen dat je actief de schulden heb geparkeerd in een BV. Dan ben je alsnog de Sjaak.

Pajero | 02-02-09 | 10:10

bijtieakumaai | 02-02-09 | 09:58 nou.. spits even gelezen hoor.. meer fraude in emmen en een kind van z'n schoenen beroofd in helmond..

van dal | 02-02-09 | 10:08

van dal | 02-02-09 | 10:02
Tja. Ik neem aan dat die stoeltjes in de B.V. zittten. De belastinginspecteur is niet gek en zeker dat soort stoeltjes trekken de aandacht.
En misschien is de b.v. wel fan geworden van een ander club? ;-)

zovoklets | 02-02-09 | 10:06

fuckje | 02-02-09 | 10:03

Sikkeneur | 02-02-09 | 10:05

Maar goed, vanaf die stoel kan je toch tenminste één keer per jaar " PowNed " lezen op die nieuwskrant.

fuckje | 02-02-09 | 10:03

Overigens is die 6500 aan de lage kant, want daar komt nog 19% btw overheen en dat maakt 7735. 16% opgeld over 7735 is ook al gauw 1237 met 19% btw =1472, waardoor je voor 9207 euries een ongemakkelijk zittend stoeltje ter beschikking hebt. Voorlopig bod dan, hé.
Zo krijgt een topic toch een heel andere wending met een economische crisis achter de hand.

Sikkeneur | 02-02-09 | 10:03

zovoklets | 02-02-09 | 10:00 dan had die mismanager die stoeltjes toch wel onderhands kunnen verpatsen aan een van de andere bv-tjes?

van dal | 02-02-09 | 10:02

bijtieakumaai | 02-02-09 | 09:58 ja, maar ik weet nog steeds niet in welke taal spits geschreven wordt, het lijkt op nederlands maar is, als je goed kijkt, héél anders.

van dal | 02-02-09 | 10:00

van dal | 02-02-09 | 09:55

Niet het hoogst haalbare. Faillissement is gewoon een 'tool'. Zeker als je er schulden van andere b.v.'s in kan parkeren.

zovoklets | 02-02-09 | 10:00

van dal
voor het nieuws moet je bij spits zijn.

bijtieakumaai | 02-02-09 | 09:58

LTS__zwakstroom | 02-02-09 | 09:56 ik zie ineens een mannetje voor me, een mannetje met een matje in z'n nek, een overhemd met stropdas.. een beetje een viezig glijerig mannetje..

van dal | 02-02-09 | 09:58

Blijkbaar is Eric Vilé daaro partner, apart!

wao-ertje | 02-02-09 | 09:58

De Majoor b.d. kan zich voor stellen dat er Amsterdammers teleurgesteld zijn omdat hun 'Provinsiecluppie' niet presteerd. Jammer voor die gezellige fans(of ze nog een keer langskomen in DeHaag), zijn weer toe aan een nieuw clubhuis.
Maar toen het gat voor de Arena werd gegraven was direct duideLIJK dat @j@x het eigen graf zo diep mogelijk wilde graven( grootste gat van Europa). Nu de financieel-analist een scherper beeld weet neer te zetten dan de TRAINIER is wel klontjesklaar dat dit voorlopig niet gaat goed komen. Maar ik als aandeelhouder van AZ/DSBgroep kan daar niet wakker van liggen. Vooral daar het kantoortje uit Wognum zo ongeveer de enige financiële instelling is die zijn eigen broek weet op te houden. En meer dan dat. Zo zie je maar dat een dictatuur ook kan werken.

Majoor bd | 02-02-09 | 09:57

He de rocking chair van Charles & Ray Eames die heb ik thuis ook! Koningenstoel

LTS__zwakstroom | 02-02-09 | 09:56

van dal | 02-02-09 | 09:55

Pajero | 02-02-09 | 09:51

Waarom is een faillissement mismanagment?

zovoklets | 02-02-09 | 09:54

Pajero | 02-02-09 | 09:51 nah.. als je er nog geld van moet krijgen dan is dat boeiend.. dan weet je gewoon dat het een afschrijvinkje wordt. en dat die mismanagers dus op zondagmiddag niks beters te doen hadden dan ajax kijken.

van dal | 02-02-09 | 09:53

Dit moet een manier zijn om kansloze lutsers met teveel geld op te sporen voor een euthanasie-rondje. Wie kan nou met een strak gezicht tegen zijn vrouw zeggen dat die zoiets heeft 'aangeschaft'?

blinde kip | 02-02-09 | 09:53

Belachelijke bedragen! Kom toch naar Cambuur

Erectus Enormus | 02-02-09 | 09:52

van dal | 02-02-09 | 09:50
Wat denk je.... een topicje waard?

Sikkeneur | 02-02-09 | 09:51

@van dal | 02-02-09 | 09:29
.
De kavels in veiling worden aangeboden in opdracht van de weledelgestrenge heer mr. M.I. van Dijk van CMS Derks Star Busmann te Utrecht in zijn hoedanigheid van curator in het faillissement van ‘I.C.W. Management B.V.’
Of misschien beter,
'I.C.W. MisManagement' :)

Pajero | 02-02-09 | 09:51

Sikkeneur | 02-02-09 | 09:49 dat je op maandagochtend zomaar zonder er echt je best voor te doen een vlunk kunt maken, zegt dát wat?

van dal | 02-02-09 | 09:50

van dal | 02-02-09 | 09:47
Tja, wordt het prøn kijken op maandagmorgen 9.50u

Sikkeneur | 02-02-09 | 09:49

-weggejorist-

van dal | 02-02-09 | 09:48

-weggejorist-

van dal | 02-02-09 | 09:47

er is niks gebeurt dit weekend, helemaal niks. nergens.

anders zou je denken dat zo'n redacteur zat heeft om over te schrijven op maandagochtend.. de collumn van dijkshoorn in de volkskrant was boeiender.

van dal | 02-02-09 | 09:45

Onderduiker | 02-02-09 | 09:45

van dal | 02-02-09 | 09:42

Sikkeneur | 02-02-09 | 09:45

Betalen om anderhalf uur naar een aantal jongens te mogen kijken. Ik snap dat niet.

zovoklets | 02-02-09 | 09:44

maar, kun je je voorstellen dat er mensen zijn die dus 10 mille neerleggen voor een zitplaatsje bij ajax? ik niet eigenlijk.

van dal | 02-02-09 | 09:42

Geinig overigens, die parkeerplaatsen gaan ook 1 voor de prijs van 2.

..zapper | 02-02-09 | 09:34

@van dal | 02-02-09 | 09:29
Wat maakt het uit, het is een groot maatschappelijk probleem en GS
stelt het aan de kaak. Of zou het iets te maken hebben met tere
voetbal zieltjes werven voor PWN?

paintitred | 02-02-09 | 09:33

Sikkeneur | 02-02-09 | 09:32

@ van dal 09:29
Cohen en Aboetalep

bijtieakumaai | 02-02-09 | 09:32

@Dreuzel
lekker in je eentje ? dan koop je er toch meteen 2 ?

Balzakius | 02-02-09 | 09:32

Sikkeneur | 02-02-09 | 09:31

@van dal | 02-02-09 | 09:29
Niet van mij.

Agent327 | 02-02-09 | 09:30

van wie waren die stoeltjes eigenlijk?

van dal | 02-02-09 | 09:29

van dal | 02-02-09 | 09:26

arena -1

chinos | 02-02-09 | 09:26

@ .. zapper | 02-02-09 | 09:18

Dreuzel | 02-02-09 | 09:25

Ik kijk alleen nog op teletekst, nu heb ik zeeën van tijd over. Toch triest dat een schuldenbank nu kampioen gaat worden.

Brakke Obama | 02-02-09 | 09:23

Laten ze er een pannekoekenpan van maken met deksel.

bijtieakumaai | 02-02-09 | 09:21

@Dreuzel | 02-02-09 | 09:15 het zijn dan ook geen particulieren die dat doen, zie het als een soort van paarse broeken circus, en dan vallen die bedragen ineens allemaal mee en mag er ook gewoon "Tis maar een spelletje hoor" worden gezegd, want dat is code voor "Tis maar een wanprestatie hoor, daar gaat niemand dood van en wij hebben onze centjes immers binnen, dus waar hebben we het over".

..zapper | 02-02-09 | 09:18

wie dat er voor neertelt is echt GEK. Lekker in je eentje ook nog eens. Laat mij maar lekker voor de breedbeeld in een comfortabele stoel lekker warm thuis. Relaxfauteuil á €698, breedbeeld á €1254 euri (en ik kan er nog meer wedstrijden mee kijken)

Dreuzel | 02-02-09 | 09:15

Als echte Tilbi blijf ik blijf naar Willem II gaan, ook KUDT maar wel een goedkopere

wao-ertje | 02-02-09 | 09:14

Dat Ajax het een spelletje vindt is aan alles te zien. Clubs als Heerenveen, Twente, Az etc. nemen het tenminste wel serieus, wat dan ook te zien is aan de prestatie/begroting verhouding.
De Ajaxbestuurders zijn een stelletje hobbyboeren.

Pajero | 02-02-09 | 09:14

Al dragen ze mee er heen in een luie stoel met 2 thaise masseuse's en mijn favouriete whisky dan wordt ik nog depressief van voetbal. En van Ajax helemaal. 'Godenzonen' tokkies zijn het, allemaal.

bidlip | 02-02-09 | 09:12

Geen belangstelling. Voetbal kijken doet men via livestreams op het internet, zodat ondertussen ook nog nuttige dingen gedaan kunnen worden.

JosVerbeek | 02-02-09 | 09:11

10.000 euro per jaar om te zien hoe Ajax de zaken verprutst. Nee dank u, alleen als ik geld toe krijg.

Requiescat in pace | 02-02-09 | 09:10

"Tis maar een spelletje hoor", pff dat zou iemand tegen mij moeten zeggen als ik er geld ingestoken heb, zou hem met z'n kop daar stoppen waar zelfs de struisvogels niet gaan.

..zapper | 02-02-09 | 09:09

Binnenkort hebben alleen Polen nog geld om zulke onzin te betalen.

paintitred | 02-02-09 | 09:08

Die prijzen worden heel snel bijgesteld.

dam-dame | 02-02-09 | 09:05

Aha dus dat is een barter. Enfin, zelfs al zou ik er 3760 maandsalaris bij krijgen, dan zou ik nog voor een andere baan kiezen. Betalen voor voetbal is net zoiets als meedoen met de Staatsloterij, volstrekt nutteloos.

..zapper | 02-02-09 | 09:05

REAGEER OOK

bespaartips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken | Zorgverzekering vergelijken