Hee. Je zit op GeenStijl. En je hebt een ad-blocker. Vind je adverteerders stom en GeenStijl leuk? Dat komt mooi uit, daar hebben we iets voor: GeenStijl Premium. Nooit meer advertenties, eeuwige opscheprechten op het internet en nog meer te gekke dingen.
Beetje onze tanks van de weg plukken daar in Duitsland. Jullie willen oorlog, jullie krijgen oorlog! En dan nu de boodschappen...
UPDATE: En we hebben beelden.
Om even alle twijfels uit de wereld te helpen kun je (dankzij het duidelijke nummerbord) gewoon terecht bij de RDW. En check je het kenteken via info.apk.nl/ovi/oviinvoer.aspx
En krijg je onderstaande info:
Voertuigsoort Bedrijfsauto
Merk FORD
Handelsbenaming M8 LIGHT ARMORED CAR
Kleur(en) N.v.t.
Brandstof Benzine
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 5360 cm3
Aantal zitplaatsen 0
Aantal staanplaatsen 0
Massa ledig voertuig 6.510 kg
Maximum massa voertuig 8.000 kg
Massa rijklaar 0 kg
Laadvermogen 1.490 kg
Maximum massa te trekken indien aanhangwagen:
- ongeremd 0 kg
- geremd N.v.t.
- oplegger geremd 0 kg
- autonoom geremd 0 kg
- middenas geremd 0 kg
Datum eerste afgifte Nederland 23 mei 2006
Datum eerste toelating 6 juni 1944
Datum aanvang tenaamstelling 23 mei 2006
Vervaldatum APK 23 mei 2007
: Het is natuurlijk geen DAF verse Bol! Maar een US M8 Light Armored Car "Greyhound".
Dpl. Kpl. 425 IBC v Heutz in 't Harde, at you're service.
Kneuzen ze hadden binnen door moeten rijden.
Ik wil ook een tank
hehe hadden ze niet beter een stijlloos roze tank kunnen nemen
Toch grappig. Ik quote Jules Deelder, die een jaar of 15 geleden de zwarte kaart uitvond. Dat wil zeggen met een roestige revolver een n*qsch*t op de middenstip en ik word meteen weggejorist. Mwoehahahaha.
mensen worden echt gek tijdens het voetbal seizoen...
Gaeafff
Ik vond het wel een leuke actie. Weer eens wat anders dan wuppen.
Schande. Die gasten houden zich aan de wet en de wouten zitten fout. Waar is Benno als je hem nodig hebt?
Ik denk dat iedereen gewoon een sloopauto voor eur 200 moet halen, oranje moet verven en straks die kant op moet rijden.
Wat ik dus zeggen wou, als die oosterburen van hun WWII-imago afwillen moeten ze vooral dit soort bemoeizucht handhaven. AUSWEISS BITTE, donder op!
gevallenverstand 24-06-06 @
bij mij wel
Maar goed, dat ding kan dus 90 km/u, (@ 02:09) Was soll den das, oponthoud? Er zit dus meer achter; die m*ffen kunnen niet tegen hun verlies als we ze oprollen in de finale.
Die rode kaart, @ 00:29, was niet voor buitenspel maar dat was omdat het geen Hyundai was, vraag maar aan Hiddink. Die mocht ook het terrein niet op met de trainingsspullen in een Mercedesbusje. Zeker omdat ze in de openingswedstrijd van Japan hadden gewonnen. Duitsland, tank, verboten, Japan.. waar ging dat ook alweer over?
Tijd voor een oranje kamikaze-aanval!
@gevallenverstand
Dat filmpje werkt prima in OS X 10.4.6 en Safari 2.0.3.
Precies, in Nederland, waar je of file hebt of niet harder dan 70 mag op de snelweg, kan zo'n "tank" prima meekomen. Sterker nog, al zou je op de Nederlandse snelwegen wat oranje scheepscontainers met illegale bootvluchtelingen parkeren, veel zou het verkeer er niet door vertraagd door worden. Hoogstens dat Dato Steenhuis even op de rem moet. Op de Duitse autobahn echter, is zo'n voertuig wat betreft de hinder gelijkwaardig aan een volle oranje glasbak die midden op de rechterbaan staat en al lastig te ontwijken is voor een verdwaalde Zündapp, laat staan voor het reguliere verkeer.
Maar goed, wat zeuren die Duitse agenten nou eigenlijk? De autobahn was toch speciaal voor dit soort voertuigen gemaakt?
Redactie, dat filmpje werkt niet in OSX.
Ze hadden beter Huntelaar als V24 mee kunnen nemen
waarscheinlich haalde het voertuig de minimum snelheit op de autobaan niet
Haha, dit is humor met de H. Wat verrukkelijk Anti-Policor!
Aanvalluh!! Wir wussten es wohl: auf nach dem Becher!
@shepherd
niet alleen dat.
Ik weet bij de luchtmacht nog een paar F-16's die te koop staan.
Heute Hamburg morgen BERLIN
koekje erbij? 24-06-06 @ 00:32
in dienst gezeten? Gelukkig niet...
Er zijn ook mensen die daar geen oproep voor kregen, omdat ze de maatschappij op een andere manier ten goede kwamen, door te studeren bijvoorbeeld... Maar dat zul jij dan wel weer niet weten...
Maar ik heb vast iets gemist in m'n vorming doordat ik niet in dienst heb gezeten... Dat ik geen tank van een pantservoertuig kan onderscheiden bijvoorbeeld.
uhhh geintjuh
tog?
is vast van bovenaf geregeld door die kudt-ajacied Michels... Allah vervloeke zijn ziel
In '74 mocht van de kerkhof ook al niet spelen. In '78 met Zwartkruis was het team dan ook stukken beter. Toen verloor men pas echt onverdiend.
'Het is gewoon een vrachtwagen,maar ziet er een beetje vreemd uit'
Moehahahaha
Vanuit mn Opel Astra: "ik vind het een moaie stuant".
er bestaan ook pantservoertuigen met rupsbanden. volgens mij heeft t met de bepantsering het gewicht en het kanon te maken wat t is. in dit geval een pantservoertuig. de gemiddelde tanker vind dit sowieso geen tank. eerder een uit de hand gelopen bestelbus. inclusief willy
"ikbenmezwembroekvergeten'' vd kerkhof.
Een YP is het zeker niet, want die apparaten hadden 8 wielen, en een tank al zeker niet. Een voertuig is nl pas een tank als er een kanon met een minimaal kaliber van 76 mm op zit en bovendien moet het ook nog eens op tracks (rupsbanden) rondkarren.
En ja, in dienst heb ik in een YP 408 rondgereden, 45Painfbat maar toen was het merendeel der reaguurders nog vloeibaar....
Het is jullie misschien niet opgevallen, maar het betrof hier geen tank. Ophef en poeha om niks dus. Maar dit is ongetwijfeld in de tweede comment al gezegd. Niet dus? Man, man, wat zitten jullie toch te slapen en reageuren jullie toch zeau... Kudt (met dank aan Brusselmans, de echte), ik wor al net zo errug.
Ik hoop het maar ga pitten tot laters
*fungus orangitae*
@harry de leipe 24-06-06 @ 01:27,
gebeurt je ook niet bij elk topic,
maar goed, mocht Nederland per abuis winnen, zondag, is de oprukkende oranje schimmel helemaal niet meer te stuiten vrees ik.
@vander F 24-06-06 @ 01:25 ja man goedverdoeme ik had de eerste reaktie maken ze er drie post's van ;-(
@dommedrent 24-06-06 @ 01:20,
muj niet noar bedde?
@harry de leipe 24-06-06 @ 01:11,
zondag even laag over het stadion razen,naverbranders aan en oranje flares uitwerpen.
U krijgt ondersteuning van die oranje U-boot bij de Duitsche wadden eilanden.
Ik ben er 3 x overheen gevlogen met m'n oranje mig, maar ze konden me niet te pakken krijgen, maar goed ook want ken geen duits lullen en pruimen in m'n reet zit ik ook niet op te wachten.
-weggejorist-
stel je nou es voor . je bent in een of andere duitse stad . laten we nu keulen nemen en je bent op zoek naar het centraal station . je spreekt de eerste de beste duitser aan en vraagt . meneer kan je mij soms zeggen waar het centraal station is .
@Rabarberke 24-06-06 @ 00:50 www.tvgids.nl/
Ja hoor, genoeg.
Voetbal op Ned. 2 met Smeets, Rab...
is er nog wat op tv?
crixus 24-06-06 @ 00:43
Vooral even corrigerend optreden met deze leek, lijkt me wel gepast ja....Danke
-weggejorist-
@rosalie 24-06-06 @ 00:31:
Ja maar Koot & Bie vind ik nou niet de beste uitleg van de grammatica van "Die schöne Deutsche Sprache", vandaar. Even corrigerend optreden in deze leek me wel gepast.
@ 00:38:
Volgens Arie Temmes: "Do! Do ist der Bahnhof! Ja, en hij was dus daar, de hele andere kant op!"
Barbapoeppa 24-06-06 @ 00:40
Ahhh, Do ist der Bahnhof! en dan de andere kant op wijzen als waar der Bahnhof ist? Toch?
@rosalie
Het antwoord van de gebroeders Temmes in hun beste Duits was als ik mij niet vergis: Do ist der Bahnhof!
*Deze discussie heeft overigens een hoog Seinfeld gehalte*.
Barbapoeppa 24-06-06 @ 00:36
Maar, wo ist der Bahnhof nou dan eigenlijk???
-weggejorist-
De enige plek waar een oranje tank goed gecamoufleerd is, is in het stadion tijdens de wedstrijd.
Roberto Fransisco 23-06-06 @ 22:29
Nee hoor, sterrewijk 030 daar is hij ook goed gecamoufleerd.
Mooi, het was dus toch 'Wo ist DER Bahnhof'. Dacht eerlijk gezegd mij te herinneren dat de gebroeders Temmes het zo gezegd hadden. Maar zoals ik al schreef, ik ben geen ster in Duitse grammatica. Ik kan beter op mijn gevoel afgaan wat dat betreft. En dat blijkt nu ook maar weer eens.
alleen dat kinderkanonnetje erop al! hahaha
ik heb hier weer iets in gang gestoken zene . hahaha
rosalie 24-06-06 @ 00:05.Het is een panservoertuig,het is een soort brommobiel. Een Tank ! hahahahha,wat een sukkels,die hebben dus nooit in het leger gezeten.
Sjee crix, daar waren we al uit toch...zie mijn post van 23:42
Tank moest van de weg omdat Merk van afstand constateerde dat ie buitenspel reed. Vanuit Nederland is een officieel protest ingediend dat de rode kaart ongeldig is omdat het heel geen tank is maar een panzerfuhrtoig. Ondertussen worden er in heel duitsland verdachte troepenbewegingen geconstateerd, maar van oorlog kan geen sprake zijn zolang PWA en Maxima zich openlijk in Duitsland vertonen. Er was wel sprake van een tank, of pantservoertuig dat is niet geheel duidelijk, die hen een veilige terugtocht naar Nederland/Groot Brittanie moest garanderen, maar die is tot op heden niet aangekomen. Also, nog immer keine krieg. Wel heeft de MI7 een gecodeerd bericht ontcijferd waaruit zou kunnen worden opgemaakt dat het gezamelijke scheidsrechtersgilde middels overduidelijk foutieve beslissingen de frustraties zo hoog zou willen laten oplopen dat het wel oorlog moet worden. Die kleine general is in ieder geval inmiddels op oorlogspad, dus wij houden u op de hoogte.
@CoJoNes 23-06-06 @ 23:17:
Die 1e naamval klopt wel, het is gewoon een onderwerp in een vragende zin, dus nominatief. Tot zover geen misverstand, maar het is toch echt Der Bahnhof, namelijk mannelijk.
Wo ist der Bahnhof? is dus het correcte Duits.
Voor diegenen die me niet op mijn woord willen geloven: de.wiktionary.org/wiki/Bahnhof
Welke verkeerswet is er eigenlijk overtreden, reden ze te langzaam? Gewoon over de proviciale weg of op een dieplader en doorknarren naar Neurenberg recht het stadion in de goal in van Portugal... Knallen met die hap! 1-0
geenstijve 24-06-06 @ 00:08
LOL
@rosalie 24-06-06 @ 00:05
Victor de Waal 23-06-06 @ 23:02 had het over een tank.
zekers, eerst ff de familie oranje in een roeiboot naar de UK en ik geloof erin
Maar wat ist es nou: een tank oder een pantservoertuig? theeft geen rupsbanden.....nahh
Ik stel voor dat we de oorlog verklaren.
we staan er goed voor.
De eerste tanks zijn al binnnen getrokken en er zijn al bijna 4 steden ingenomen.
Binnen 2 weken zwicht heel Deutschland voor oranje.
jammer dat ze krijgsgevangen zijn genomen in deutschland :(
zeg me dat het niet zo is, zeg me dat het niet waar is, ook als het wel waarrrrrrrrrrrrrrr isssss....
Na het zoete komt het zuur, @Rabarberke........ kom er 's in? 1 postje is jou onwaardig of zit je in het stamcafe.
Vreemd dat zij niet de Autobahn op mochten, volgens mij heeft Adolf ‘m daar nou juist voor aan gelegd in 1937.
Zwarte Ray 23-06-06 @ 23:43
Die oder der blizkrieg?
@Heitinga,
schei nou 'es ui met die schertsfiguren !
@schaamstreek,
het begon bij die historicus, 3x niks! Hulde! Die trol is volgens mij een dochter van Irene en Herman van Veen.
@Mellorenz, 23:37u,
met Ayaan bedoel je de aanstaande opvolgster van Kofi Anan?
@Rabarberke 23-06-06 @ 23:42
*burp*
Duitser waren wel voorbereid op blitzkrieg?
*gaap*
Nou, even opgezocht ;) tis dus: wo ist der Bahnhof.... http://www.kootenbie.nl/index.asp?http://www.kootenbie.nl/telegrafie/aflevering.asp?ID=39
@fuckje 23-06-06 @ 23:37
En dan die D'66 trol op het eind van de uitzending die het "licht" heeft gezien.
Die slacht de club definitief, maar affijn, morgen de grand finale.
fuckje is zeker eenzaam op de late vrijdagavond
en uit uit het niets duikt Fuckje op..........
Zeau! En D66 is even finaal afgefakkeld in Nova, LOL !!!
die oranje tank kan wel gebruikt worden als onderkomen voor ayaan
@Preach,
en niet te vergeten in een subtiel een tweetje met "onze" "eigen" "Lucas*
@preacher,
noem die naam nou ff niet! Het is net zo gezellig rustig.
Tja, gezien de videobeelden idd. een vreemde tank...
Waarom je niet mag doorrijden met zoiets is mij een raadsel...
@Hondelul
Haha..., vooral door onze zeer geliefde mascotte, Wim Heitinga...;-)
Op zich ook goed als symboliek.
Valt er nu eens een tank mofrica binnen.
Dat is wel anders geweest.... Schweinhunden
zal mijn ss20 ook eens naar duitsland sturen.
Kudt dan zal me maat morgen ook wel weer thuis zijn, zal het bier koud zetten. Ligt met een Oranje U-boot voor de wadden.
@ CoJoNes . bedankt voor deze bijval . er zijn hier mensen die wel een cursus kunnen gebruiken , avondlessen zouden trouwens ook niet slecht zijn .
lol@heer Preacher,
mjah kleaut wordt nog wel is een fout geciteerd (of begerepen)
Ja, ik loop een op twee... Het is waarachtig waar....;-)
En niet zo onaardig over Kleaut, he...!! Die jongen heeft het al moeilijk genoeg met die Wuppie's
jawel heer Preachert ik had het tegen u, toch heb ik het positieve vermoeden dat z'n baasje net even iets meer zuipt..
@CloudBolt 23-06-06 @ 22:44
4e naamval? Lutser!! Waar is hij? Das Bahnhof is onderwerp in deze vraag, dus gewoon eerste naamval, wijsneus.
voor oorlog moet je bij onze vriend kolonel klootoog zijn, de beste man heeft last van obstipatie sinds een onverlaat vier megawuppies in z'n hol heeft gestampt.
Had u het tegen mij, gewaardeerde heer Hondelul....?
Soms, als de solex-carburateur niet goed staat afgesteld....;-)
En zuipen dat dat kreng doet... Een op drie... Benzine...
sorry, pantservoertuig, wat weet ik van oorlog of voetbal ...
dat helmpje was te klein, dan maar een complete tank, humor
zeau, en laat die ook natte scheten ?
Het lijkt mij een omgebouwde DAF YA-126..
Heb er zelf ook een en m'n nummerbord begint ook met 'BE'...
Maar goed, wie weet...;-)
ik laat mijn reet volgaarne met rust dus wat mij betreft donder op met uw gedroogde pruimen !
Hee heaumeaux, laat je reet eens met rust en was het leger eens in gegaan, had je geweten dat dit geen tank is, maar een pantservoertuig !!!!.
Zijn jullie nou zo dom, of zijn jullie nou zo dom ?.
was er ook niet zo'n grapjas die een oranje caravan om zijn auto heen had gebouwd?
zodat het net leek alsof er alleen een caravan reed. diez blijkbaar wel aangekomen
er lagen natuurlijk een paar megawuppies voor het vizier van die tiefustank
is er al een avondklok ingesteld
piet0r 23-06-06 @ 22:55
ik doelde op het .wavje
er mag ook verdomme helemaal niets meer
"camouflage is voor mietjes, oranje is de kleur!"
@ hondelul 23-06-06 @ 22:47
wat bedoel jij?
Dat is nog best een mooie machine!
m'n togus, ongezien de tyfus voor die moffen
Barbapoeppa een beetje meer vertrouwen want je scoort een 10 :-) Bahnhof is mannelijk en dus "der" in de eerste naamval. In de zin Wo ist der Bahnhof is Bahnhof het onderwerp en dient dus de eerste naamval gebruikt te worden ("der"). Wanneer Bahnhof lijdend voorwerp is dan krijg je wel de vierde naamval en dus "den" (bij een mannelijk woord dan).
Maar nu gauw weer on-topic zodat er weer volop over die oranje tank gel*ld kan worden !
wat the fuck is dit voor onzin, een paar natte scheten ??!
of is 't weer een een of ander obscuurr gasje..
@CloudBolt 22:44
lol! Ik was overigens errug goed in tekstverklaren. Van grammatica had ik inderdaad geen kaas gegeten.
@gôh
cavalerie en niet cavelarie... je was zeker infanterist...
Toch wel iets voor Die Sendung mit der Maus. Lach und Sachgeschichten. Dit valt duidelijk onder de eerste categorie.
@Marc180
als Zwierebol een 3 had had Barbapoeppa dat ook.
de enige correcte uitgang is den. 4e naamval mannelijk.
Wo ist den Bahnhof?
@Zwierebol jij had vast altijd een 3 voor Duits ? Andere optie is dat je goed kon opschieten met je leraar/lerares.
En het was toch al langer bekend dat Duitsers (vrijwel) geen humor hebben ... ? Zo'n optreden had je dan ook kunnen verwachten.
Toch vind ik dat de sterke arm der wet wat soepeler had mogen zijn voor die doldwaze Ollanders, voor hen is dit immers de laatste maand van het WK 2006. Laat ze dan nog maar ff gek doen.
Groeten van een in Duitsland wonende reageerder
Geinige stunt. Jammer dat ze in Duitsland geen humor hebben. Had ze dan een escorte gegeven, sukkels...
En de oranje hesjes zijn voor...
@zwierebol 22:32
Ja meester.
de cavelarie komt altijd te laat...
@ Barbapoeppa . het is das Bahnhof jongen , das Bahnhof . en vergeet het nou nooit meer .
Tanken bij het Tankstation krijgt een andere dimensie
Oranje tanks heerschen.
Aanslag door Zoy van Zuypensteyn verijdeld?
De enige plek waar een oranje tank goed gecamoufleerd is, is in het stadion tijdens de wedstrijd.
De Hofstadgroep sluipt langzaam maar zeker de Quote 500 binnen. Zo heeft de 25-jarige Nadir Adarraf een schadeclaim ingediend van ruim 1,6 miljoen euro. Adarraf werd in maart van dit jaar vrijgesproken. Hoewel hij volgens Justitie wel regelmatig bij Mohamm...
Libellelezeressen zijn kewl. Ze kunnen koken, sokken stoppen en de 20-jarige buurman afraggen terwijl manlief er als een oranje mongeaul bijloopt. RePseCt. Nu reageert ook de redactie zelf. Waarschijnlijk naar aanleiding van onze levendige discussie in het...
Kent u de Nieuwspoort Code? Dat is een uiterst handig herenakkoordje tussen Pers & Politiek. Politici spreken weldegelijk de Taal van het Volk, maar hoernalisten schrijven dat vervolgens niet op. Want daar komt maar gelazer van. Voor je het weet staan de p...
Het waren vervelende kudtcrimineeltjes, die ongeschoolde randgroepers van de Money Making Machine-jeugdbende. Maar toch zijn er wijze lessen uit hun acties te trekken. Nieuwe hete info bereikte ons zojuist over de organisatiegraad van de huilebalken uit Le...
En wij maar denken dat alleen onze Jantjes creatief omgaan met militaire oefeningen. Nou, mooi niet. Ook bij onze Oosterburen zijn militairen zeer inventief in het experimenteren. Neem nou het nieuwe relletje dat ontstaan is in een kazerne ergens in het Du...
Altijd al in discussie willen gaan met de kindervrienden van de de PNVD. Dan is dit je kans! Gewoon morgen even afstemmen op Pedo-FM, alwaar Ad, Marthijn en Norbert in de studio zitten. Via de mail, MSN, Skype en telefoon ben je uitgenodigd vragen te stell...
Getto's gaan het helemaal worden in 2006. Zo hadden we al Aapverdië in 010, Gaza in 020 en Molukkië in Drenthe. En we krijgen er straks nog een getto bij. Er komt een speciaal Polendorp in de regio Rijnmond, zo is het plan. Vorig jaar kregen 30.000 van die...
Goed nieuws voor rechts dragend Nederland. Minister Verdonk heeft er zin an en mevrouw heeft daarom deze week gezellig een vorkje geprikt met Marco Pastors. Ook is Rita van plan om Joost Eerdmans over te halen zich aan te sluiten bij de VVD, evenals Geert ...
Jawel mensen, het is weer FeauteauF*ck tijd. Dit maal een extra bijzondere dode bomen versie. De winnaar mag naast een fatsoenlijke prijs in ontvangst nemen, ook paginagroot de Sp!ts pw0nen. De exacte inhoud van de FFV heeft meneer plak hierrr al keurig op...
Inmiddels hebben we een extra server moeten bijbestellen voor de veelheid aan wuppiefilmpjes op dump.geenstijl.nl. Maar dat geeft helemaal niet want de doodsangst in de ogen, die keiharde onverdoofde pijn van al die pluiskloodtzakjes maakt het allemaal mee...
Reaguursels
InloggenOm even alle twijfels uit de wereld te helpen kun je (dankzij het duidelijke nummerbord) gewoon terecht bij de RDW. En check je het kenteken via info.apk.nl/ovi/oviinvoer.aspx
En krijg je onderstaande info:
Voertuigsoort Bedrijfsauto
Merk FORD
Handelsbenaming M8 LIGHT ARMORED CAR
Kleur(en) N.v.t.
Brandstof Benzine
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 5360 cm3
Aantal zitplaatsen 0
Aantal staanplaatsen 0
Massa ledig voertuig 6.510 kg
Maximum massa voertuig 8.000 kg
Massa rijklaar 0 kg
Laadvermogen 1.490 kg
Maximum massa te trekken indien aanhangwagen:
- ongeremd 0 kg
- geremd N.v.t.
- oplegger geremd 0 kg
- autonoom geremd 0 kg
- middenas geremd 0 kg
Datum eerste afgifte Nederland 23 mei 2006
Datum eerste toelating 6 juni 1944
Datum aanvang tenaamstelling 23 mei 2006
Vervaldatum APK 23 mei 2007
: Het is natuurlijk geen DAF verse Bol! Maar een US M8 Light Armored Car "Greyhound".
Dpl. Kpl. 425 IBC v Heutz in 't Harde, at you're service.
Kneuzen ze hadden binnen door moeten rijden.
Ik wil ook een tank
hehe hadden ze niet beter een stijlloos roze tank kunnen nemen
Toch grappig. Ik quote Jules Deelder, die een jaar of 15 geleden de zwarte kaart uitvond. Dat wil zeggen met een roestige revolver een n*qsch*t op de middenstip en ik word meteen weggejorist. Mwoehahahaha.
mensen worden echt gek tijdens het voetbal seizoen...
Gaeafff
Ik vond het wel een leuke actie. Weer eens wat anders dan wuppen.
Schande. Die gasten houden zich aan de wet en de wouten zitten fout. Waar is Benno als je hem nodig hebt?
Volgende keer dan maar met echte tanks proberen.
Misschien toch maar een met een vleugel bestellen www.youtube.com/watch?v=31hA8hEq_mU&am...
Dit voertuig www.autoweek.nl/images/800/f/a3374b529... lijkt mij meer geschikt voor de Autobahn.
P.s. gelukkig heeft de Autobahn weinig bochten www.youtube.com/watch?v=Clap740gX2c&am...
Rabarberke 24-06-06 @ 09:16
Liefst nog in combinatie met een oranje sleurhut
Ik denk dat iedereen gewoon een sloopauto voor eur 200 moet halen, oranje moet verven en straks die kant op moet rijden.
Wat ik dus zeggen wou, als die oosterburen van hun WWII-imago afwillen moeten ze vooral dit soort bemoeizucht handhaven. AUSWEISS BITTE, donder op!
gevallenverstand 24-06-06 @
bij mij wel
Maar goed, dat ding kan dus 90 km/u, (@ 02:09) Was soll den das, oponthoud? Er zit dus meer achter; die m*ffen kunnen niet tegen hun verlies als we ze oprollen in de finale.
Die rode kaart, @ 00:29, was niet voor buitenspel maar dat was omdat het geen Hyundai was, vraag maar aan Hiddink. Die mocht ook het terrein niet op met de trainingsspullen in een Mercedesbusje. Zeker omdat ze in de openingswedstrijd van Japan hadden gewonnen. Duitsland, tank, verboten, Japan.. waar ging dat ook alweer over?
Tijd voor een oranje kamikaze-aanval!
@gevallenverstand
Dat filmpje werkt prima in OS X 10.4.6 en Safari 2.0.3.
Precies, in Nederland, waar je of file hebt of niet harder dan 70 mag op de snelweg, kan zo'n "tank" prima meekomen. Sterker nog, al zou je op de Nederlandse snelwegen wat oranje scheepscontainers met illegale bootvluchtelingen parkeren, veel zou het verkeer er niet door vertraagd door worden. Hoogstens dat Dato Steenhuis even op de rem moet. Op de Duitse autobahn echter, is zo'n voertuig wat betreft de hinder gelijkwaardig aan een volle oranje glasbak die midden op de rechterbaan staat en al lastig te ontwijken is voor een verdwaalde Zündapp, laat staan voor het reguliere verkeer.
Maar goed, wat zeuren die Duitse agenten nou eigenlijk? De autobahn was toch speciaal voor dit soort voertuigen gemaakt?
Redactie, dat filmpje werkt niet in OSX.
Ze hadden beter Huntelaar als V24 mee kunnen nemen
waarscheinlich haalde het voertuig de minimum snelheit op de autobaan niet
Haha, dit is humor met de H. Wat verrukkelijk Anti-Policor!
Aanvalluh!! Wir wussten es wohl: auf nach dem Becher!
@shepherd
niet alleen dat.
Ik weet bij de luchtmacht nog een paar F-16's die te koop staan.
Heute Hamburg morgen BERLIN
koekje erbij? 24-06-06 @ 00:32
in dienst gezeten? Gelukkig niet...
Er zijn ook mensen die daar geen oproep voor kregen, omdat ze de maatschappij op een andere manier ten goede kwamen, door te studeren bijvoorbeeld... Maar dat zul jij dan wel weer niet weten...
Maar ik heb vast iets gemist in m'n vorming doordat ik niet in dienst heb gezeten... Dat ik geen tank van een pantservoertuig kan onderscheiden bijvoorbeeld.
uhhh geintjuh
tog?
is vast van bovenaf geregeld door die kudt-ajacied Michels... Allah vervloeke zijn ziel
In '74 mocht van de kerkhof ook al niet spelen. In '78 met Zwartkruis was het team dan ook stukken beter. Toen verloor men pas echt onverdiend.
'Het is gewoon een vrachtwagen,maar ziet er een beetje vreemd uit'
Moehahahaha
Vanuit mn Opel Astra: "ik vind het een moaie stuant".
er bestaan ook pantservoertuigen met rupsbanden. volgens mij heeft t met de bepantsering het gewicht en het kanon te maken wat t is. in dit geval een pantservoertuig. de gemiddelde tanker vind dit sowieso geen tank. eerder een uit de hand gelopen bestelbus. inclusief willy
"ikbenmezwembroekvergeten'' vd kerkhof.
Geniaal...
45painfbat heaumeaux. 7pagncie Gen.Speaur olee olee.
Alarm Eindringlingen an die Grenze. Wollen Sie Totale Krieg Du Oranjes Schweinen. Ohne Holland fahren wir nach Berlin.
Ik ken ook nooit ff rustig Call of Duty 2 spelen (ik ben altijd een Duitsert lekker die kut Yankees afschieten)
Alarm Eindringlingen an die Grenze. Wollen Sie Totale Krieg Du Oranjes Schweinen. Ohne Holland fahren wir nach Berlin.
Ik ken ook nooit ff rustig Call of Duty 2 spelen (ik ben altijd een Duitsert lekker die kut Yankees afschieten)
Het voertuig is een Greyhound M-8, meer info op:
www.strijdbewijs.nl/tanks/m8/m8.htm
Een YP is het zeker niet, want die apparaten hadden 8 wielen, en een tank al zeker niet. Een voertuig is nl pas een tank als er een kanon met een minimaal kaliber van 76 mm op zit en bovendien moet het ook nog eens op tracks (rupsbanden) rondkarren.
En ja, in dienst heb ik in een YP 408 rondgereden, 45Painfbat maar toen was het merendeel der reaguurders nog vloeibaar....
Het is jullie misschien niet opgevallen, maar het betrof hier geen tank. Ophef en poeha om niks dus. Maar dit is ongetwijfeld in de tweede comment al gezegd. Niet dus? Man, man, wat zitten jullie toch te slapen en reageuren jullie toch zeau... Kudt (met dank aan Brusselmans, de echte), ik wor al net zo errug.
Ik hoop het maar ga pitten tot laters
*fungus orangitae*
@harry de leipe 24-06-06 @ 01:27,
gebeurt je ook niet bij elk topic,
maar goed, mocht Nederland per abuis winnen, zondag, is de oprukkende oranje schimmel helemaal niet meer te stuiten vrees ik.
@vander F 24-06-06 @ 01:25 ja man goedverdoeme ik had de eerste reaktie maken ze er drie post's van ;-(
@dommedrent 24-06-06 @ 01:20,
muj niet noar bedde?
@harry de leipe 24-06-06 @ 01:11,
zondag even laag over het stadion razen,naverbranders aan en oranje flares uitwerpen.
U krijgt ondersteuning van die oranje U-boot bij de Duitsche wadden eilanden.
@dommedrent 24-06-06 @ 01:20 Ie hebt geliek.
het is een m8 greyhound, en ik heb speciaal om te reageren geregistreerd dus ik MOET wel gelijk hebben...
images.google.nl/images?svnum=10&h...
Ik ben er 3 x overheen gevlogen met m'n oranje mig, maar ze konden me niet te pakken krijgen, maar goed ook want ken geen duits lullen en pruimen in m'n reet zit ik ook niet op te wachten.
-weggejorist-
stel je nou es voor . je bent in een of andere duitse stad . laten we nu keulen nemen en je bent op zoek naar het centraal station . je spreekt de eerste de beste duitser aan en vraagt . meneer kan je mij soms zeggen waar het centraal station is .
@Rabarberke 24-06-06 @ 00:50
www.tvgids.nl/
Ja hoor, genoeg.
Voetbal op Ned. 2 met Smeets, Rab...
is er nog wat op tv?
crixus 24-06-06 @ 00:43
Vooral even corrigerend optreden met deze leek, lijkt me wel gepast ja....Danke
-weggejorist-
@rosalie 24-06-06 @ 00:31:
Ja maar Koot & Bie vind ik nou niet de beste uitleg van de grammatica van "Die schöne Deutsche Sprache", vandaar. Even corrigerend optreden in deze leek me wel gepast.
@ 00:38:
Volgens Arie Temmes: "Do! Do ist der Bahnhof! Ja, en hij was dus daar, de hele andere kant op!"
Barbapoeppa 24-06-06 @ 00:40
Ahhh, Do ist der Bahnhof! en dan de andere kant op wijzen als waar der Bahnhof ist? Toch?
Het is een YP pantservoertuig.
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons...
@rosalie
Het antwoord van de gebroeders Temmes in hun beste Duits was als ik mij niet vergis: Do ist der Bahnhof!
*Deze discussie heeft overigens een hoog Seinfeld gehalte*.
Barbapoeppa 24-06-06 @ 00:36
Maar, wo ist der Bahnhof nou dan eigenlijk???
-weggejorist-
De enige plek waar een oranje tank goed gecamoufleerd is, is in het stadion tijdens de wedstrijd.
Roberto Fransisco 23-06-06 @ 22:29
Nee hoor, sterrewijk 030 daar is hij ook goed gecamoufleerd.
Mooi, het was dus toch 'Wo ist DER Bahnhof'. Dacht eerlijk gezegd mij te herinneren dat de gebroeders Temmes het zo gezegd hadden. Maar zoals ik al schreef, ik ben geen ster in Duitse grammatica. Ik kan beter op mijn gevoel afgaan wat dat betreft. En dat blijkt nu ook maar weer eens.
alleen dat kinderkanonnetje erop al! hahaha
ik heb hier weer iets in gang gestoken zene . hahaha
rosalie 24-06-06 @ 00:05.Het is een panservoertuig,het is een soort brommobiel. Een Tank ! hahahahha,wat een sukkels,die hebben dus nooit in het leger gezeten.
Sjee crix, daar waren we al uit toch...zie mijn post van 23:42
Tank moest van de weg omdat Merk van afstand constateerde dat ie buitenspel reed. Vanuit Nederland is een officieel protest ingediend dat de rode kaart ongeldig is omdat het heel geen tank is maar een panzerfuhrtoig. Ondertussen worden er in heel duitsland verdachte troepenbewegingen geconstateerd, maar van oorlog kan geen sprake zijn zolang PWA en Maxima zich openlijk in Duitsland vertonen. Er was wel sprake van een tank, of pantservoertuig dat is niet geheel duidelijk, die hen een veilige terugtocht naar Nederland/Groot Brittanie moest garanderen, maar die is tot op heden niet aangekomen. Also, nog immer keine krieg. Wel heeft de MI7 een gecodeerd bericht ontcijferd waaruit zou kunnen worden opgemaakt dat het gezamelijke scheidsrechtersgilde middels overduidelijk foutieve beslissingen de frustraties zo hoog zou willen laten oplopen dat het wel oorlog moet worden. Die kleine general is in ieder geval inmiddels op oorlogspad, dus wij houden u op de hoogte.
@CoJoNes 23-06-06 @ 23:17:
Die 1e naamval klopt wel, het is gewoon een onderwerp in een vragende zin, dus nominatief. Tot zover geen misverstand, maar het is toch echt Der Bahnhof, namelijk mannelijk.
Wo ist der Bahnhof? is dus het correcte Duits.
Voor diegenen die me niet op mijn woord willen geloven:
de.wiktionary.org/wiki/Bahnhof
Welke verkeerswet is er eigenlijk overtreden, reden ze te langzaam? Gewoon over de proviciale weg of op een dieplader en doorknarren naar Neurenberg recht het stadion in de goal in van Portugal... Knallen met die hap! 1-0
geenstijve 24-06-06 @ 00:08
LOL
@rosalie 24-06-06 @ 00:05
Victor de Waal 23-06-06 @ 23:02 had het over een tank.
zekers, eerst ff de familie oranje in een roeiboot naar de UK en ik geloof erin
Maar wat ist es nou: een tank oder een pantservoertuig? theeft geen rupsbanden.....nahh
Ik stel voor dat we de oorlog verklaren.
we staan er goed voor.
De eerste tanks zijn al binnnen getrokken en er zijn al bijna 4 steden ingenomen.
Binnen 2 weken zwicht heel Deutschland voor oranje.
jammer dat ze krijgsgevangen zijn genomen in deutschland :(
joh !
CoJoNes 23-06-06 @ 23:58
Ja dat bedoelde ik....
@rosalie
dat berber bedoelde je toch?
ja sorry was de k(UT)e vergeten
zwierebol 23-06-06 @ 23:53
Rom? Ik kom er net vandaan zwierbebol...
hondelul 23-06-06 @ 23:51
"Raberber"????? Hahaha grove fout @hondelul
@ rosalie . ga eens kijken op www.kootenbie .nl
@fuck, Raberber, Rosalie,
zeg me dat het niet zo is, zeg me dat het niet waar is, ook als het wel waarrrrrrrrrrrrrrr isssss....
Na het zoete komt het zuur, @Rabarberke........ kom er 's in? 1 postje is jou onwaardig of zit je in het stamcafe.
Vreemd dat zij niet de Autobahn op mochten, volgens mij heeft Adolf ‘m daar nou juist voor aan gelegd in 1937.
Zwarte Ray 23-06-06 @ 23:43
Die oder der blizkrieg?
@Heitinga,
schei nou 'es ui met die schertsfiguren !
@schaamstreek,
het begon bij die historicus, 3x niks! Hulde! Die trol is volgens mij een dochter van Irene en Herman van Veen.
@Mellorenz, 23:37u,
met Ayaan bedoel je de aanstaande opvolgster van Kofi Anan?
@Rabarberke 23-06-06 @ 23:42
*burp*
Duitser waren wel voorbereid op blitzkrieg?
*gaap*
Nou, even opgezocht ;) tis dus: wo ist der Bahnhof.... http://www.kootenbie.nl/index.asp?http://www.kootenbie.nl/telegrafie/aflevering.asp?ID=39
@fuckje 23-06-06 @ 23:37
En dan die D'66 trol op het eind van de uitzending die het "licht" heeft gezien.
Die slacht de club definitief, maar affijn, morgen de grand finale.
fuckje is zeker eenzaam op de late vrijdagavond
en uit uit het niets duikt Fuckje op..........
Zeau! En D66 is even finaal afgefakkeld in Nova, LOL !!!
die oranje tank kan wel gebruikt worden als onderkomen voor ayaan
@Preach,
en niet te vergeten in een subtiel een tweetje met "onze" "eigen" "Lucas*
@preacher,
noem die naam nou ff niet! Het is net zo gezellig rustig.
Tja, gezien de videobeelden idd. een vreemde tank...
Waarom je niet mag doorrijden met zoiets is mij een raadsel...
@Hondelul
Haha..., vooral door onze zeer geliefde mascotte, Wim Heitinga...;-)
Op zich ook goed als symboliek.
Valt er nu eens een tank mofrica binnen.
Dat is wel anders geweest.... Schweinhunden
zal mijn ss20 ook eens naar duitsland sturen.
Kudt dan zal me maat morgen ook wel weer thuis zijn, zal het bier koud zetten. Ligt met een Oranje U-boot voor de wadden.
@ CoJoNes . bedankt voor deze bijval . er zijn hier mensen die wel een cursus kunnen gebruiken , avondlessen zouden trouwens ook niet slecht zijn .
lol@heer Preacher,
mjah kleaut wordt nog wel is een fout geciteerd (of begerepen)
Ja, ik loop een op twee... Het is waarachtig waar....;-)
En niet zo onaardig over Kleaut, he...!! Die jongen heeft het al moeilijk genoeg met die Wuppie's
jawel heer Preachert ik had het tegen u, toch heb ik het positieve vermoeden dat z'n baasje net even iets meer zuipt..
@CloudBolt 23-06-06 @ 22:44
4e naamval? Lutser!! Waar is hij? Das Bahnhof is onderwerp in deze vraag, dus gewoon eerste naamval, wijsneus.
voor oorlog moet je bij onze vriend kolonel klootoog zijn, de beste man heeft last van obstipatie sinds een onverlaat vier megawuppies in z'n hol heeft gestampt.
Had u het tegen mij, gewaardeerde heer Hondelul....?
Soms, als de solex-carburateur niet goed staat afgesteld....;-)
En zuipen dat dat kreng doet... Een op drie... Benzine...
sorry, pantservoertuig, wat weet ik van oorlog of voetbal ...
dat helmpje was te klein, dan maar een complete tank, humor
zeau, en laat die ook natte scheten ?
Het lijkt mij een omgebouwde DAF YA-126..
Heb er zelf ook een en m'n nummerbord begint ook met 'BE'...
Maar goed, wie weet...;-)
ik laat mijn reet volgaarne met rust dus wat mij betreft donder op met uw gedroogde pruimen !
Hee heaumeaux, laat je reet eens met rust en was het leger eens in gegaan, had je geweten dat dit geen tank is, maar een pantservoertuig !!!!.
Zijn jullie nou zo dom, of zijn jullie nou zo dom ?.
was er ook niet zo'n grapjas die een oranje caravan om zijn auto heen had gebouwd?
zodat het net leek alsof er alleen een caravan reed. diez blijkbaar wel aangekomen
er lagen natuurlijk een paar megawuppies voor het vizier van die tiefustank
is er al een avondklok ingesteld
piet0r 23-06-06 @ 22:55
ik doelde op het .wavje
er mag ook verdomme helemaal niets meer
"camouflage is voor mietjes, oranje is de kleur!"
@ hondelul 23-06-06 @ 22:47
wat bedoel jij?
Dat is nog best een mooie machine!
m'n togus, ongezien de tyfus voor die moffen
Barbapoeppa een beetje meer vertrouwen want je scoort een 10 :-) Bahnhof is mannelijk en dus "der" in de eerste naamval. In de zin Wo ist der Bahnhof is Bahnhof het onderwerp en dient dus de eerste naamval gebruikt te worden ("der"). Wanneer Bahnhof lijdend voorwerp is dan krijg je wel de vierde naamval en dus "den" (bij een mannelijk woord dan).
Maar nu gauw weer on-topic zodat er weer volop over die oranje tank gel*ld kan worden !
wat the fuck is dit voor onzin, een paar natte scheten ??!
of is 't weer een een of ander obscuurr gasje..
@CloudBolt 22:44
lol! Ik was overigens errug goed in tekstverklaren. Van grammatica had ik inderdaad geen kaas gegeten.
@gôh
cavalerie en niet cavelarie... je was zeker infanterist...
Toch wel iets voor Die Sendung mit der Maus. Lach und Sachgeschichten. Dit valt duidelijk onder de eerste categorie.
@Marc180
als Zwierebol een 3 had had Barbapoeppa dat ook.
de enige correcte uitgang is den. 4e naamval mannelijk.
Wo ist den Bahnhof?
@Zwierebol jij had vast altijd een 3 voor Duits ? Andere optie is dat je goed kon opschieten met je leraar/lerares.
En het was toch al langer bekend dat Duitsers (vrijwel) geen humor hebben ... ? Zo'n optreden had je dan ook kunnen verwachten.
Toch vind ik dat de sterke arm der wet wat soepeler had mogen zijn voor die doldwaze Ollanders, voor hen is dit immers de laatste maand van het WK 2006. Laat ze dan nog maar ff gek doen.
Groeten van een in Duitsland wonende reageerder
Geinige stunt. Jammer dat ze in Duitsland geen humor hebben. Had ze dan een escorte gegeven, sukkels...
En de oranje hesjes zijn voor...
@zwierebol 22:32
Ja meester.
de cavelarie komt altijd te laat...
@ Barbapoeppa . het is das Bahnhof jongen , das Bahnhof . en vergeet het nou nooit meer .
Tanken bij het Tankstation krijgt een andere dimensie
Oranje tanks heerschen.
Aanslag door Zoy van Zuypensteyn verijdeld?
De enige plek waar een oranje tank goed gecamoufleerd is, is in het stadion tijdens de wedstrijd.
kudtduitsers
Wo ist der Bahnhof?
Ga je toch verder over een B-weg ...
Daarom heet het ook kunst
wel een beetje idioote actie .
Wo sind de rupsbanden?
Wat een plembse hakbarr
Hahaha wat een koningen
REAGEER OOK