
Ach wat jammer nou. D'r heeft geen witman naar de overbodige en peperdure tv-actie Doekoe voor Suriname gekeken. Welgeteld
367.000 mensen namen de moeite om af te stemmen op de hulpaxie voor de nepramp. Dat zijn zo'n beetje alle in 0031 wonende Suri's dus. Journaal-verslaggever Gerri Eickhoff, ooit de held van Sarajevo, noemde het zelfs de kleinste ramp die hij ooit gezien had. En het was natuurlijk ook een catastrofe van lik-me-vestje. Een paar creolen met natte voeten en een dozijn verdronken jungle-zwijntjes en straks wat golfplaatjes die gaan roesten. Onze Leider kwam langs in het programma om te vertellen dat er 1 miljoen euri staatspoet naar de bankrekening van Bouterse wordt overgemaakt. Uit eigen zak deed De Balk daar nog eens 50 euro bij. "want dat had hij net gepind". (Ter vergelijk: Kluivert was goed voor 10k, Davids lapte 15k.) Vooralsnog zijn er
honderdduizenden euro's toegezegd. Maar dan zijn we nog niet uit de kosten. Want de actie kostte vijf keer meer dan het heeft opgebracht. Nederland Bedankt! Als er iemand gered is, dan is het de NOB.
Reaguursels
InloggenEn diegene die het artikel 'Bosneger TV geen succes' heeft gekregen, hierbij zeg ik je je voert je werk NIET GOED uit. Je bent NIET objectief!! Als je nieuws geeft, geef dan ook nieuws en niet je EIGEN MENING over deze SERIEUZE KWESTIE. Soms besluipt mij het gevoel dat de geenstijl.nl 'redacteurtjes' toch een beetje racistisch zijn ... (vooral wanneer het nieuws over negers gaat ..)
En diegene die het artikel 'Bosneger TV geen succes' heeft gekregen, hierbij zeg ik je je voert je werk NIET GOED uit. Je bent NIET objectief!! Als je nieuws geeft, geef dan ook nieuws en niet je EIGEN MENING!
Ik vind het wel raar dat men hier bazelt over een klein rampje enzo, beseffen deze achterlijke personen dan niet dat mensen gewoon dakloos zijn?? Als jij nou je huis kwijtraakt wat zou je zeggen?? En het gaat niet om de inhoud maar het is toch niet het leukste wat je overkomt. YESSS IK BEN DAKLOOS. Ik vind ook het woord doekoe in dit geval een beetje raar. Ik gebruik ook straattaal maar ik weet het te scheiden ( bijvoorbeeld nu praat ik ABN). In zulke serieuze gevallen hoor je gewoon het woord 'geld' te gebruiken. Want het merendeel van de Nederlandse bevolking weet niet eens wat het woord betekent. Dus als het om een serieus onderwerp gaat , hou het dan zakelijk en kom niet met grappen aanzetten..
Ik ben zelf al wel een aantal keren in suriname geweest,
nu moet ik zeggen dat het me in eerste instantie niet zo raakte toen ik over
de 'ramp' te horen kreeg,
na het zien van onze programma gepresenteerd door Tante Ass, moet ik zeggen dat ik deze hele ramp zelfs nog minder serieus neem!
Wat mij vooral opviel was dat de slachtoffers daar gewoon met een biertje in hun hand rondwaggelden met zo ongeveer 10 gouden kettingen aan en een splinternieuw setje kleding.. Tja, slachtoffers..
Ik zag op tv dat een aantal vrouwen hun bh kwijt waren, toch wel mensonterend.
Als je die CRAP van miss D weg jorist, JORIS dan maar ook gelijk die reclame voor die white power mietjes!!!
Op mijn werk zijn we eruit.
We kopen alle pannensets en hangmatten op de zwarte markt op, charteren een vliegtuig en droppen die zooi boven het bos.
Negerts blij, wij van die zooi af.
Er is nog maar 1 NOB en dat is NOB CMF. Een klein bedrijf met zo'n 300-400 medewerkers. (ooit had het NOB er zo'n 2500) DutchView en CIRIS zijn 2 afgesplitste bedrijven die inmiddels in andere handen zijn. De grote speler op dit moment is United.
Hulp voor NOB(lees: Dutch view, Osiris) is helaas al veel te laat. Dat is allang opgesplitst in andere bedrijven. nog maar een klein deel van NOB bestaat nog (beetje beter resaerch)
Nog een keer jongens: stormfront.org .
Ik heb een uurtje zonder geluid met 888 zitten kijken, want ik kan die verklede negert met die snor niet luchten of zien. Een negerin was 6 pannen kwijt gemaakt. errug he?
en ik maar altijd denken dat The Box bosnegert tv was
Het gaat mij er niet om of zij dit wel of geen echte ramp vinden. Zelf moest ik ook fronsen toen ik een Surinaamse vrouw hoorde zeggen dat het een catastrofe was. Wat ik wel erg vind, is dat sommigen hier het nodig vinden om het woord ' neger' in zo'n denigrerende context te gebruiken. Dat had ik niet verwacht van, volgens mij, vrij intellectuele hollanders.
echte ramp shit valt wel mee.. 2 doden ofzo en wat gewonden.. owja ze zijn alles kwijt maar ze hadden toch al niks..
-weggejorist-
Wil de echte Martin Gaus zich melden.
En na zo veel pogingen mag de volgende wel eens met
racistische zijn mongeaulenkop.
wat is dit nou allemaal voor gezeik hier,
elke rampo is erg, klein groot, whatever,
het gaat niet om welke kleur ras of wat dan ook, het gaat er om dat mensen hulp nodig hebben en dat moeten ze dan krijgen, ik hoop dat de gene die zo verrot praten hier over, zelf ooit zullenverdrinken, en dan zal ik je zeggen haha, kon je niet zwemmen kutlijer.
jullie zitten dan precies ook hier goed he, bij geen stijl, want dat hebben jullie ook niet. stelletje zieligerds,
ik ben zelf ook blank, maar als ik dit lees besef ik me tog weer, ben blij dat ik WEL een hart heb.
-weggejorist-
Ik *oneer wel een paar kwakkies , dan lopen daar over een paar jaar semi bakra's rond die in staat zijn het tij te keren !
-weggejorist-
Volgens mij zitten jullie op de verkeerde site. Stormfront.org moest het zijn toch?
-weggejorist-
-weggejorist-
Ook een waardeloze actie van de linkse honden in nederland. Niemad zit te wachten op die paar ondergelopen dorpjes en dat gelul... ze hebben ook geschokt in 1953 zit niemand meer op te wachten. Bovendien hebben we dat ruimschoots terugbetaald door een verneukt EK in 1996 (met dank aan de surinaamse inbreng).
Die actie was bij voorbaat al mislukt want:
Gerry in het journaal met "de kleinste ramp die ik ooit gezien heb".
En dan tot overmaat van ramp nog een woordje van die enge man Bouterse.
Dan denk je al gauw: ach doe maar niet dan. Ze moeten wel toegeven dat de actie is mislukt maar ze wachten nog op.............. ALLES WAT NOG BINNENKOMT!! Hahaha
Maar dan moeten ze dat ook niet gelijk met de finale van Dancing with the stars doen.
Ik moet eerlijk bekennen dat ik geen moment gedacht om hier iets voor te geven.
Is er destijds ook zo'n grote actie voor Enschede gehouden? Dacht het niet.
OTIA DANT VITIA
(ledigheid is des duivels oorkussen) En verder wens ik ze veel zwemplezier. Ik heb gezegd....
Dit is alleen maar een bevestiging van wat al lang duidelijk was. De staatsomroep,als zelf benoemd geweten van Nederland, is slechts bezig met zelfbevlekking, "eauh eauh wat zijn wij toch goed en moreel hoogstaand"
Als het geld echt bij de arme mensen zou terechtkomen oké, maar rijke mensen
subsideren omdat zij de bovenlaag vormen, gaat mij wat ver. Net als met al die hulpacties aan Afrika; 2% komt daadwerkelijk terecht bij de armen, terwijl de overige miljoenen in de zakken van de rijke stinkert verdwijnt. De hoogste ambtenaren mogen eerst de mooiste spullen uitzoeken, vervolgens volgen hun familie en vriendjeskring. Aan het eind komen de echte mensen die het hardst nodig hebben aan bod. En dan blijft er weinig voor ze over. Ik maak liever geld over aan de arme mensen ipv aan zo'n algemen politieke statement. Meer is het niet namelijk.
zal wel allemaal komen door ali b met zijn rampeneren. allemaal gespeeld daar in suri in samewerking met ali. lekker het handje ophouden
Hmm, in Limburg wachten ze nog altijd op een nationale TV actie na 1994 en 1995
@Pritstift
Kun je me vertellen waarom het NOB met deze uitzending gered is?
@ Charlene Ge-Integreerd heeft jouw mood een beetje overgnomen joh.... zal hij/zij al wel gegeten hebben, die blijft happen joh!! ;))
Ik ga ff snel een Turkse pizza scoren met lekker veel HETE SAUS... tot zowiezo...!!
Ge-Integreerd 15-05-06 @ 13:08
Heb jij de enige nog bestaande kopie van de laatste volkstelling in Suriname in bezit of klets je een betrouwbare bron bij de NOS na? Misschien wel die Suridame die meer voor Davids dan voor NL was omdat Davids een schaatsende brother is?
60.000 marons? 60.000 bounties zal je bedoelen want al hebben ze geen TV ze ontvangen via hun maandelijkse familie pakketten reeds een zeer grote sociale ondersteuning uit de vleespotten van de sociale diensten in NL.
Heb niet lang gekeken, lang genoeg om te weten hoe ik geld/doekoe moest doneren. Dat lijkt me toch de hoofdmoot..
@Ge-Integreerd
Ik weet niet of je kan tellen en/of verstand hebt van IQ.. Dus jij zou een IQ van 131 best laag kunnen vinden, dat is aan jou.
En ik hoor jou ook nog geen goede argumenten geven dat ze het wel echt nodig hebben en dat het geld uberhaupt goed te recht komt.
@Bruine kannibaal. Ik word steeds iets wakkerder. En je 2e gedeelte begreep ik niet. Ik spreek alleen ABN :P:P
@ Charlene.... ooooeh scherp opgemerkt, je hebt vast net geluncht of niet dan..?! hahahaha nu alleen nog van die kast afkomen hè..!! :P
@ Ge-Integreerd, joh doe geen moeite t gros hier heeft t hier in NL veel te goed & te luxe om zich ook maar op 1 of andere manier proberen in te leven en druk te willen maken, t zegt al genoeg dat er opmerkingen gemaakt worden in de trant van: "Als Desi van al die bolletjes en December-lijkjes een dijk had gebouwd"... zijn vaak van dat soort mensen waarop het Nederlandse spreekwoord zeer goed van toepassing is: " Hij heeft de klok horen luiden....." begrijp je?!
@ Charlene nog even: Wijffie ik gaat nog effe eun bakkie leut pakken en wat te kanen scoren, heb egg hongeur!! (oh nee, kindjes in Afrika hebben honger, ik heb trek, mn oprechte excusses aan degenen die over dese opmerking zouden kunnne struikelen ;)) !!)<--- dit is overigens geen Surinaamse slang hè, maar dat begreep je al wel toch?!
@Naik: "Dat er dus weer geld bij moet na het wegdrijven van een plastic zak en wat planken vind ik wat overdreven..."
.
Uitstekende opmerking. Daarnaast gaat het allemaal niet zozeer om de vraag of het "erg" is wat daar is gebeurd. Voor degene die zijn breedbeeld ziet drijven waarschijnlijk wel. Maar óók Surinaams is: zien dat de buurman ellende heeft en dan massaal méé gaan janken alsof het ons allemaal aangaat. En wee degene die durft te opperen dat toch niet jíj getroffen bent, maar alleen je buurman...
.
Waar het allemaal om draait is: kan het land zélf de schade vergoeden die deze minimale overstroming heeft veroorzaakt? Antwoord: ja. Net zo goed als de NL overheid dat met het grootste gemak kon ten tijde van de overstroming in Limburg. En ook daar heb ik destijds dan ook geen cent aan overgemaakt.
@Charlene:
Jij bent zeker van het type Laag-IQ persoon waar ik over praat
Om de vergelijking te trekken met 1953 is absurd.
Kliene wasjes, grote wasjes. Daarbij hebben Zeeuwen lange vingers van
aan de dakgoot hangen. Dus is niet genetisch bepaald.
Maar goed, ik heb wel 50 euro gestort.
@Ge-integreerd.
Ik ben nog nooit dergelijk actie tegen gekomen waar jij over praat en we vinden niet dat de mensen zelf zich aanstellen, maar de regering die beweerd het niet te kunnen betalen.
@ Bruine Kannibaal
Ik dacht ik help Suriname een handje door er 1 te laten werken. kan die de helft van dr salaris afstaan aan Suriname. Laatste keer geweest, dat is zeker!
Aan de reacties hier te zien blijkt maar weer hoeveel losers zonder leven en enige kennis van de wereld hier reageren.. sjonge jonge jonge wat een LOSERS zitten hier.... vind ik weer een beetje jammer hoor. Ik heb het niet over iedereen hier hoor, maar wel over een heleboel. Als van die mensen hun computrer kapot gaat kan er al een Giro 555 actie gestart worden maar als 60000 mensen zonder dak zitten dan stellen ze zich aan.... jaja
@LJBrinkhorst 15-05-06 @ 11:55
Groot gelijk, Brinkheurst. Oké, de Suri's zijn wat hypocriet. Ze verwijten Nederland dat ze zich bemoeit met Surinaamse staatszaken, maar ze pakken ingezameld geld wel met gretige handen aan. Toch vind ik het belachelijk dat een stel spleetogen wel de blanke handen op elkaar krijgt en onze suri-vrienden niet. Zelfs de Pakistanen en Iraniërs (Bam!) wisten meer doekoe te scoren. Net alsof die gasten vooraan staan met betalen als West-Nederland dadelijk de zee in zakt. Nee, dan moeten we het toch van de gulheid van West-Europese landen hebben. En natuurlijk het stuivertje uit Suriname, net als in 1953.
Suriname krijgt in ieder geval van mij geen cent meer. Ik vind dat ze al meer dan genoeg gehad hebben.
Dat in 1975 ons voormalig overzees bezit ONAFHANKELIJK werd, je weet wel als in voor zichzelf zorgen is er door de Nederlandse overheid even snel gerekend een bedrag van bijna 100.000 gulden per surinamer betaald als afscheidspremie. Dit werd uiteindelijk relatief meer omdat bijna de helft van de inwoners van onze uitgebuite soon to be ex kolonialen besloot om toch maar in Nederland te gaan wonen. Wat een zeer verstandige keuze bleek te zijn want immers, in de afgelopen dertig jaar is gebleken welk een gedegen bestuur het landje heeft gehad. Dat er dus weer geld bij moet na het wegdrijven van een plastic zak en wat planken vind ik wat overdreven...
Ik wou wat geld overmaken, maar toen zag ik Bouterse afgeven op ons landje en onze hulpactie. Ik heb ik mij maar bedacht om geld te geven en ben definitief weggezapt.
Werd natuurlijk niet door de NOS in breedbeeld uitgezonden, vandaar !
Als Desi van al die bolletjes en December-lijkjes een dijk had gebouwd, hadden we nu dit gezeik niet gehad en hadden we gister gewoon naar Rondom 10 kunnen kijken.
@ Nadine & Charlene: Ik kom er dus net 5min geleden achter dat t inschrijfgeld dat ik betaald heb voor een zaalvoetbaltoernooi een deel daarvan naar Suriname gaat, dus heb ik onbewust inmiddels mn bijdrage geleverd... dat wilde ik even met jullie delen! :))
@ Charlene je huishoudster was bij toeval geen Surinaamse toch, dat had je anders van te voren kunnen weten hè? oeps zei ik dat hardop? hahaha
Balkie heeft opeens het principe ontdekt van een bijdrage naar draagkracht, hij legt % relatief inkomensgewijs net zoveel in als Petje en Edje, de Suriprofessoren. Zou eens tijd worden, waarschijnlijk is hij het ook meteen weer vergeten als het gaat om bijdragen voor ziektekosten AOW etc.
@open deur: Be careful what you wish for--> Jammer maar boontje en loontje enzo
Tja wie weet heeft het er mee te maken dat die surinamers veel en dan ook echt veel te vaak brullen om niets. "Cry Wolf"
Jammer maar boontje en loontje enzo
Wie weet moeten surinamers meer proberen vriendjes te maken ipv alleen maar irritant doen, en wie weet kan het me dan weer 1e aars schelen. Aan de andere kant, ik betaal nooit aan dit soort acties, ik betaal al belasting.
@ Nadine. Dat valt me een beetje van je tegen ;) haha nee nee gekkigheid.
@ Bruine Kannibaal. Ik wens niemand het toe, maar ik help ze ook niet. Ik ben een onaardig meisje. De kast is vrij stoffig, heeft mijn illegale huishoudster niet goed gedaan. Die gaat terug, dat is duidelijk.
Ik hoorde vorige week dat de infrastructuur verwoest was... die mensen wonen dus aan het water! We kunnen dus niet spreken van overlast maar van een uitbreiding van de infrastructuur. Ik zou juist blij zijn als ik op een ochtend twee extra rijstroken op de snelweg aantref.
Iemand zin in een Roti grote kans dat je dan indirect toch een beetje geeft aan Suriname ;))
Charlene,ja hallo, kijk nogmaals ik ben niet vies van bepaalde leedvermaak en cynisme en dan is t nu misschien idd wel een te ver van mn bed show en vind ik dat we er natuurlijk we soms t leven niet te serieus moeten nemen, maar het lijkt me dat we het er allemaal mee eens zijn dat we dit soort dingen geen enkel volk toewensen... toch?! En ja ik vind t wel grappig te zien/lezen dat je zo fijn hapt! Verder Charlene vroeg ik me af of het koud is.... daarboven op je kast?! :PP hahahaha!!
hahaha ik probeer geen geld te trekken van je, ik geef zelf ook niets ;)
Bruine Kannibaal ik lig helemaal in een deuk om jou. Ik hap inderdaad graag en snel ;) maar dat vind je wel leuk toch? ;)
Poen gebruik ik evenmin ;) maar inderdaad een taaldiscussie is hier niet op zijn plaats. Tevens snap ik waar je heen wilt Nadine echt waar. Ik ben gewoon een te grote cynist om geld te geven. Mijn excuses.
@Roberto Fransisco 15-05-06 @ 11:55
Geloof dat we door dezelfde persoon gespamd worden dan;)
Ik wist niet eens dat het op tv was. Hoorde nog wel iemand klagen over studio sport. Het begon te laat ofzo.
@ Nadine: AMEN!
Waarom willen ze alleen geld en geen hulpgoederen? Staan er Gamma's en Super de Boer's in de jungle?
Inderdaad ik zag tijdens het zappen ook dat Doekoe Fockjoe taaltje,en schreeuwende Surinamers.
En dacht gelijk weg wezen ,een normaal mens gaat daar niet naar zitten kijken.Als ik schreeuwende negers wil zien kijk ik wel naar MTV.
Konden we bij een ramp niet altijd zelf berichten plaatsen/kopen op geenstijl?
Het geld gaat hopelijk niet naar Suriname zelf, maar naar de hulporganisaties die er actief zijn.
Met corruptie is het altijd vervelend, want waarom een land helpen waarvan de regering zwemt in het geld. Aan de andere kant schieten de mensen er geen reet mee op als je om die reden niet geeft en om wie gaat het nu uiteindelijk?
Charlene... Ik begrijp je punt, maar in dit geval--> een fundraiser voor een Surinaamse watersnoodramp vind ik het wel op zijn plaats.
Bovendien is doekoe net zo min straattaal als poen. Ik kan nu ook wel een stuk schrijven over integratie en dat Surinamers bla bla bla bla maar dat is aan dovemansoren gericht
:)
Charlene hihi... heb je al gegeten??? Omdat je zo zit te happen...!! :)) hahaa Ik begrijp wel wat je bedoelt het ging mij meer om andere comments die IK op mijn beurt weer te ver vond gaan, want ondanx mn naam ben ik geen Surineger maar een bepaalde ingetogenheid lijkt me wel gepast, want laten we eerlijk zijn naast wat ondergelopen kelders in Zuid-Holland,Zeeland,Brabant en Limburg zal NL de aankomende 100 jaar zeker voorlopig nog niet zulke "rampen" overkomen dus zullen wij allebei dat niet meer meemaken, tenzij we natuurlijk met zn alle als een andere neger ene Michael Jackson in zuurstoftent gaan liggen pitten, maar of je die tegenwoordig nog tot het negroïde ras kan/mag meerekenen.... hahahaha <--- of gaat dese ook te ver??!
Aussie 15-05-06 @ 11:49
Op de zoewarte marrukt, je oeweet tog?
Afgezien van deze sterk clichematige beeldvorming vind ook ik het tamelijk bizar dat we voor Suriname met zo'n schandalig laag bedrag over de brug komen. Frank Rijkaard, Ruud Gullit, Regi Blinker en John de Wolf zijn de dames en heren voetbalfans al zeker weer vergeten.
Aussie 15-05-06 @ 11:49
Ja dat is een goede vraag. Ik krijg weleens via hotmail mailtjes met "Great Real Master Degree in Law, just $ 100,-"
Vermoedelijk gelooft helemaal niemand heel erg in deze "ramp''. Surinamers gillen altijd om geld, het spijt me wel. En ze hebben altijd het gevoel dat ze veel meer recht dan wie dan ook hebben op allerlei hulp en subsidies, extra geld, gratis hier opleiding, zomaar daar , want ze zijn eeuwen geleden zwaar gediscrimineerd, etc. Dat kennen/ weten de meeste Nederlanders.
Hahaha, geweldig. Een bezoekje aan www.kijkonderzoek.nl geeft opmerkelijke inzichten in de interesse van Nederlanders voor de Doekoe-actie. Maar liefst 1,7 miljoen kijkers verkozen een programma waarin zielige Hollandse boeren een wanhopige oproep doen om eindelijk een wijf in bed te krijgen; een kleine 1,8 miljoen vond de red-de-negers-actie minder belangrijk dan de uitslag van een danscompetitie voor afgeschreven BN'ers en 942.000 kijkers keken liever naar een mongool die complimenten van Linda de Mol krijgt omdat 'ie willekeurig de cijfers van koffers opnoemt. Sterker nog, om 20:00 uur 's avonds keken er nog zo'n 605.000 mensen naar het journaal op Nederland 2, waarna bijna de helft wegzapte toen Jurgen 'ik-kan-alleen-grappen-over-Surinamers-vertellen' Rayman met z'n surikop op tv verscheen. Na het programma schakelden wel weer 1 miljoen kijkers in voor Studio Voetbal. Kortom: Nederlanders geven geen reet om Suri's.
Prem heeft een grote bek en weinig inhoud, vraag me af waar ie z'n diploma Rechten heeft gekocht..
Nadine... Het gaat om de foute straattaal, waar geen enkele normaal nederlands sprekende iets van begrijpt. Surinaamse woorden gebruiken is gewoon slecht voor de integrasie.
Ook geen steun van mij aan die luie bosnegers, die naar de stad komen om te roven en moorden. Kunnen ze eindelijk zelf aan het werk.
@ zak pinda's, dat was geen grap, dat was de surinaamse watersnoodramp...........
Bruine Kannibaal 15-05-06 @ 11:44
Charlene...?? Dat klinkt bijna Surinaams??!! :P
OMFG. Jij gaat verrrr. Nee ik ben Nederlands, met een vleugje Joods ;-)
Je bedoelt NOS ?
Tss... julie hebben echt geen idee hoe erg het is. Toen Nederland blank stond on '53 heeft Suriname ook geholpen.
@ Charlene: er zijn ook veel andere buitenlandse woorden waar je vast wel naar kijkt op tv. -> frans, engels???? beetje bekrompen!
;)
Charlene...?? Dat klinkt bijna Surinaams??!! :P
Roberto Fransisco 15-05-06 @ 11:40
Prem Radinogwat heeft ernstig last van zijn onderbuik. Hele foute man.
is er een ramp geweest? ik zag laatst wel iets over een surinaamse die alles kwijt was, te weten een hangmat en een zak rijst, maar ik dacht dat het een grapje was...
Trouwens. Over Jurgen Saaimann. Doet me denken aan Premtime. Ik ben als allochtoon ook wel eens kritisch tegen Nederlanders, maar Premtime is gewoon racistisch tegen Nederlanders. Dat die idioot nog niet achter tralies zit met zijn hokjesgeest, nog erger is dat die knul nog gewoon op televisie is.
Zelfs de Surinamers in 020 zeggen dat het geld niet terechtkomt bij de mensen die het nodig hebben. Maar ja, misschien zijn die te geïntegreerd :-)
Ik ben die vieze Jörgen Raymann met zijn multikul propaganda trouwens ook meer dan zat. Kan die lul niet oprotten naar Suriname of zo als die toch zo om dat land geeft.
OpHoeren met die gast. Rita doe eens een background check op die Jörgen, misschien is die nog retour afzender te doen.
Maandagochtend, net 5 minuten wakker. Ik zap wat en wat zie ik daar staan?? DOEKOE voor Suriname. Puur omdat het woord DOEKOE gebruikt werd, heb ik weggezapt en besloten niet te geven aan Suriname. Ik wil geen surinaamse woorden op de Nederlandse televisie. Dat motiveerd alle breezerslets alleen maar meer om op straat ook "doekoe" te zeggen en andere surinaamse woorden. Dit is Nederland, ik wil ABN.
De kleinste ramp ooit is een belediging voor mij. Mijn wasmachine lekte gisteren en er kwam een druppel op mijn mooie vloer. Met een oude sok wist de druppel weg te vegen zodat de vloer weer droog is. Kijk DAT is pas een kleine ramp.
Trouwens @LdLL: hoe staat het met die mier die vorige week over de drempel zomaar je keuken binnenliep?
Sjongejonge hé, ik lees hier een aantal comments waarvan ik denk dat ze de naam van dese site onwijse eer aandoen! Ik bedoel sommigen van jullie hebben idd GEEN STIJL... van die losse flodders als: "Is toch iets te ver weg, Suriname of .. jullie wilde zo graag onafhankelijk zijn. Maar zodra er wat aan de hand is staan ze vooraan met open handen! En er is niet een bosneger verdronken"..."alsof kluif en davie geld zouden geven als nederland onder zou lopen"... nee er is namelijk een reden dat NL niet meer onderloopt,al 53 jaar niet meer... niet dat ik alle wijsheid in pacht heb en ik heb geluk dat ik hier in NL woon, maar het wordt wel heel erg duidelijk dat een aantal van de mensen hier op dese site wat dat betreft een houding en instelling heeft van: Joh zolang ik er geen last van heb en dan denk ik houd je sarcastische commentaar dan ook lekker voor je in plaats van dat je je achterhaalde , kortzichtige koloniale opmerkingen maakt, toont alleen maar aan op wat voor niveau dergelijke mensen zitten en denken!
Maar goed, waarschijnlijk zullen mn woorden toch aan dovemansoren gericht zijn dus leef je verder uit door lage,flauwe, kinderachtige opmerkingen maken over andermans rug, begrijp me niet verkeerd, ik geef eerlijk toe dat ik vaak genoeg ook niet vies ben van leedvermaak, maar ik lees hier een aantal comment die echt laag-bij-de-vloers en ondoordacht zijn, maar ds mijn mening!
Murdockyoufool 15-05-06 @ 10:46
Zoals die nicht in Dit was het nieuws al zei: Nederlanders geven graag aan Thailand want daar kun je tenminste een zevenjarige aan stukken scheuren.
Die Suri's waren misschien in de ogen der Nederlanders niet zielig genoeg. Zo van, beetje water, toch blijven lachen en met die oewee praten, gaan we geen geld aan geven.
@kruT 15-05-06 @ 11:21
Ja maar het SCHIJNT dat de arme negertjes in Afrika ook iets heel anders met Westers inzamelingsgeld kopen. En de getroffen tsunami-Thais, -Tamils en -Indo's hebben ook nog niet veel doekoe gezien. Dan kun je dus het algemeen nut van inzamelingsacties aan de kaak stellen. Zou terecht zijn.
TV.. wat is dat..?
Makkelijk he Balkenende van de centjes van de hardwerkende Nederlandse belastingbetaler Sinterklaas uit hangen.
Heb je zeker van Zalm geleerd? Wanneer moeten wij nou weer voor dit akkefietje bloeden? Hogere wegenbelasting? NOG hogere ziektekosten verzekering? Meer accijns op sigaretten? Ik zit er al met gespannen bilflappen op te wachten.
Ik ben blij dat dat geld weer eens goed is besteed, op Suriname in plaats van kortere wachtlijsten, betere ziektekostendekking en hogere lonen voor werknemers in de zorg.
Negrus Silvarum
Waar blijft die hulpactie van Nicolien555?
JP op TV is sowieso al geen succes
@ Jim Beam:
wtf heb je aan een t.v. als er niet eens stroom is. In dergelijke leefomstandigheden heb je meer aan een pan en een hangmat. Alleen balen dat ze geen smidse in het dorp hebben om een nieuwe pan te maken.
Altijd makkelijk om te oordelen vanuit je Vinex wijkje.
@Harry Snotter 15-05-06 @ 10:43
En wanneer had Nederland dan hulp nodig uit het buitenland en werd dat niet toegekend? Kun je een voorbeeld noemen, of ben je gewoon doelloos aan het blaten?
@Murdockyoufool 15-05-06 @ 10:46
Gek hè, dat niemand geld geeft aan een land die datzelfde geld liever besteedt aan hun drugsbaronnen dan aan hun bevolking. Nee hoor, er gaat geen dubbeltje naar dat gekke gironummer, dahaag.
Die mensen leren zo nooit zelf te werken voor hun geld!?
Het was vandaag vroeg dag voor de (Surinaamse) dealers in de buurt hier..... op zoek naar Doekoe, je weet tog..... voor de ramp, je weet tog
Nou hup die hangmat uit en laat die handjes es 'wapperen'.
www.chalinga.nl/uploads/Fotogalerij%20...
Wij hebben het beste drinkwater en zij gewoon veel !!
Laat JP zijn kaplaarsjes aantrekken en samen met die Willem afreizen om daar lekker wat te managen.
Nieuwe actie voor Suriname opgestart: doeidoei Surinamers in Nederland,
vlugtrug project.snel aanmelden voor het waterpijl zakt....
@ geenstijl redactie,
Gezien het feit dat jullie het grote geenstijl negerzoenen museum beheeren is het mischien een idee om in samenwerking met buys de aktie een zoentje voor Suriname op te zetten.
Echte oudhollandse negerzoenen a 3euro het stuk E tje voor Suriname E tje voor Geen stijl E tje voor Buys, en een dikke vinger voor Roy Groenberg.
Bosneger TV wordt Tosneger BV.
@TM .. tja de meeste blanken zien die bosnegers nogsteeds als afpakkers van hun chickies .. ze projecteren hun eigen te kort komingen alsof het gedrukt staat .. maar ook das niets nieuws .. voor de rest zijn 2 doden natuurlijk ook niet echt schokkend ! en neiot te vergelijken met die bijna 1200 in de states ! ;)
Volgens julliie was Snuivert goed voor 10k doekoe en Edje daarna voor 15k. Maar
volgens nu.nl was dat überheld Seedorf en niet Player Patje. Soko sokooo.
Gedver wat een cynisme weer hier, jullie lijken Mevrouw Bush Senior wel. Vrij vertaald(over de dakloze zwarte bevolking na Katrina) : "Ach die lui hadden toch al niks dus zoveel maakt het niet uit voor ze. Ze zitten in hun opvangtenten nu beter dan vroeger". Stuitend. En wereldvreemd.
BTW : "BOUTERSE"?????????????????????? HELP! Ik ben terug in de 80-ies.
...*TimeWarp Imminent*...*Fasten your seatbelts*...
Pfffff, wat een ramp zeg, ik zag een interview met een "zwaargetroffene"........"ik ben alles kwijt! Mijn kookpot, mijn hangmat, alles!""...........
Dan knoop je maar een nieuwe hangmat luie negert.
Fokke en Sukke haden een pakkender naam voor de hulpactie:
"Suriname blank"
is er iets gebeurd dan daar?
ohja, mijn afvoer zat verstopt vh weekend en de badkamer stond onder. Kan iemand mij geld storten om opnieuw te verven? En de wc borstelhouder is gaan roesten, dus de nood is hoog...
Suriname onder water: De wraak van de Negerzoen.
50 van Balkenende, die man weet ook exact hoe het niet moet...
Raar hè? Belachelijke naam voor die aktie, irritante presentator(en) en nog verbaasd dat er niemand kijkt laat staan geeft. Ben benieuwd welk percentage 40+ers weten wat 'doekoe' is.
@ Harry Snotter:
Als jij denkt dat Nederland vanzelf zo'n mooi land is geworden heb je ze niet allemaal op een rijtje. Ies allemaal gekomen door hulp van _buiten_. Ik noem een Marshall hulp, en de E.U., aangezien Nederland tot 1993 netto-ontvanger was.
@the_Tzar
Is dat incl. of excl. het grote percentage euri's die Bouterse inpikt om zijn goude badkamerkranen te bekostigen?
Hebben ze al een mooie brug, hoor je ze nog klagen
Valt me nog mee dat JP weet hoe hij moet pinnen.
Weet iemand hoe veel geld er nodig is voor Suriname en hoe veel er al is? Geeft de boel een beetje richting.
Stuur bezems en schrobborstels
'Nepramp'. Ik zou je kop wel 's willen zien als jouw koters verzuipen en je hele hebben en houden drie meter onder water staat, Pritt Stift. Kan nauwelijks wachten eigenlijk. Learn to swim!
Oja, en ik wil de slechtste ook weer niet zijn; ik stuur wel mijn pluche teddybear wel op voor de dakloze straatdiefj eh... kindjes.
Kijk, dat vind ik nu krom. Iedreen heeft het over een nepramp omdat het niet de omvang heeft van de tsunami-ramp. Maar die ramp is gewoon vet gepimpt. Beetje de zieligerd uithangen op tweede kerstdag, dat doet het altijd goed. Maar terug naar Suriname, waarom zijn mensen wel bereid om wat knaken naar onbekende Thais, Tamils en Indo's te sturen, terwijl ze voor de Suri's niets over hebben? Heel vreemd.
Hier is een mooie taak weggelegd voor die modderker troel uit Andijk en haar vriendje met de vrachtwagen.
Ik word een beetje moe van al die Tv-inzamelacties. Ene keer dit, andere keer dat. Ik heb het geld goedverdoeme niet op de rug groeien Balk!
NL staat altijd voorop om voor elk scheet te dokken, maar als es wat met ons gebeurd dan hoor je opeens niemand...
Ik heb een container kurk-bolletjes met groot drijfvermogen laten verschepen. Scheelt in de kosten voor zwemvesten.
Ik had verleden week bij de beelden van de NOS wel het idee dat de kindertjes op commando moesten huilen of zielig doen.
Ook die mevrouw was nogal nep vond ik.
Ik vond het overigens wel erg zuinig voor voetballers die miljoenen verdienen in vergelijking met wat ze gaven. Welke kampsjaak heeft de ketting van Bogarde gekocht?
Natuurlijk moeten we helpen als er een ramp is ergens, maar waarom niet 1 gironummer voor alle rampen? Dan kunnen we tenminste sparen voor de volgende ramp. Dan blijft ons een dure en overbodige TV actie tenminste bespaard...
Misschien zijn we enigszins goede-doelen-mafia moe?
@waazzeggu .. jamaar JP is een blanke ! alsof kluif en davie geld zouden geven als nederland onder zou lopen ! dacht het niet !
Welke actie? Weet van niks. Oh dat staat hierboven ook al.
Letterlijk een storm in een glas water. Als alles idd meevalt.. waarom dan die interessant doenerij? Gisteren had het suri- elftal toch ook bijna een ton bij elkaar gevoetbald. Waar ging dat dan heen? Veel succes daar in Suriname met die ene verzopen kip.
Kluivert en Davids verdienen ook een fors aantal euris meer dan JP. Logies dus dat ze wat meer schokken.
Welke actie? Ik wist van niks, en velen met mij. Vinden ze het gek dat er geen hond kijkt...
Het zijn ook wel linkmiechels, die suri's. Een beetje gaan rampen net tegen de tijd dat hier het vakantiegeld binnenkomt.
Het is een soort van Pavlov-reactie:
Zeg 'overstroming' en je hoort automatisch het woord 'hulpactie' erna komen. Zonder dat er zelfs nog wordt geïnventariseerd wat er gedaan moet worden. Immers directe hulp kunnen we toch niet bieden. Is toch iets te ver weg, Suriname. En er wordt aan die mensen niet gevraagd of en wat we kunnen doen. Komt nog bij dat het in Suriname altijd de vraag blijft waar het geld heen gaat en of het op zijn plek komt...
... of ben ik nu aan het vooroordelen?
O ja, gaan we nog wat doen als de Merapi teveel lava spuwt?
*gaat vast pinnen naar voorbeeld van JP de MP*
Kunnen we niet gewoon Nicolien555 sturen? Hebben die jongens daar ook weer eens een verzetje.
Nu kan Bouterse zijn miljoenen drugsgelden eindelijk eens goed besteden. Dus geen hulp nodig van ons.
Zwemmen pino, zwemmen!
@ bad to the bone
Tja, waar niet? ik krijg zelf ook nog altijd te weinig.
Ze hebben zat, wordt alleeen oneerlijk verdeeld.
Ik stuur van de week nog wel een teddybeertje, doet het altijd goed.
Die suri's ter plaatse zaten niet eens te wachten op Nederlandse inmenging, dus waar doen we het voor...
1 gesprongen tuinslang en er komt een hulpactie op gang. tsss......
Ja jullie wilde zo graag onafhankelijk zijn. Maar zodra er wat aan de hand is staan ze vooraan met open handen! En er is niet een bosneger verdronken. Dus we kunnen niet spreken van een echte ramp wel?
In de states staan ze ook met natte voeten. Daar geef ik ook geen geld voor
We kunnen beter een paar zweminstructeurs sturen...
Er zat ook zo'n irritante echo in het programma, dat dwong mij tot zappen
REAGEER OOK