
Zwitsers. Altijd al een laf volkje geweest. Vrouwen mochten er jarenlang niet stemmen, ze hebben geen eigen taal dus lullen ze maar Duits én Italiaans, én Frans. En als er een Wereldoorlog is, blijven ze lekker jodelend op de berg hangen, stukjes brood in smeltkaas dopen en joodse tegoeden stukslaan. Allemaal lamstralen, die Zwitsers. Het verbaast ons dan ook niet dat we
DEZE ADVERTENTIE van een reisorganisatie in een Zwitserse krant aantroffen. Een keurige Oranjefan met driekleur-schmink, klomphoed en oranjebril die door TUI Zwitserland wordt MISBRUIKT ten einde
zonvakanties voor oranjehatende Zwitsers aan te prijzen. Gelukkig stuurt TUI Nederland onze eigen vakantievierende Oranjefans naar
precies dezelfde bestemmingen in Spanje en Griekenland. Dus dat wordt nog gezellig op Gran Canaria en Kos.
Aufwiederschnitzel, stomme Zwitsmensen!
Reaguursels
Inloggenjaja, je voelt je ook zo opgesloten in die zwiterse drab daar...
Stukje kaas iemand?
lamoor | 17-05-08 | 09:59
Ja lekker, doe voor de gelegenheid maar Zwitserse.
Mooie actie van die Zwitsers, dat debiele oranje voetbalvolk is inderdaad niet te harden. Kots Op Nederland.
Is voetbal niets aan kunnen we altijd die Zwitsers nog ergens voor gaan gebruiken. Bang zijn de Duitsers ook al... Ze zijn allemaal bang.. stelletje peopers... Stukje kaas iemand?
Stop de voetballisering van europa. Te beginnen in nederland.
voetbal is het moderne opium voor het -overigens domme- volk.
kappe met die kolere sport. we kunnen het geld wel beter gebruiken.
Interessant hoor.
www.internationalvoting.com/int3/ask.c...
Ik verwacht het niet.. maar het zou zooo fijn zijn om héél veel mensen de mond te snoeren, en dus gewoon minstens die Finale te bereiken... liefst tegen Portugal dan en dan nog winnen... weg trauma ^^
Ik voel me als Nederlander ook zeer aangesproken door die advertentie.
Zou ook een vlucht naar de andere kant van de wereld boeken als die oranjemongolen hier de boel kwamen verstieren.
zwitserse mensen kunnnen zowat niet op vakantie in die weken :P
Wij zijn ook zo vertrokken
@caspert79: vooral onbeschoft dom
Nederlanders, en met name voetbalsupporters, zijn ook veelal domme kutmongolen, dat hebben ze in Zwitserland goed gezien.
Ik woon - als vluchteling voor Balkenende en Wouter Bos - noodgedwongen in Zwiterserland. Denk maar niet, dat ik hier zit te wachten op het stelletje horkerige, bezopen en hersenloze nederlandse voetbalfans. lekker thuis blijven, met je woonwagen en campingtent. fuck the dutch.
ik probeer op vakantie ook altijd zo ver mogelijk van het domme paupervolk vandaan te blijven...
zeer terechte reclame!
Ik woon al weer een paar jaar in Zwitserland, en al kijkend naar mijn loonstrookje met een totale belastingafdracht van 15% zeg ik met jullie allen: Ja, Zwitserland zuigt! :-D
Zwitsers, dat zijn toch die mensen die criminele buitelanders het land uitschoppen en de bouw van minaretten verbieden? www.svp.ch.
--
Neutraliteit is leuk, voor de gebroken geweertjes partij, je weet wel die pacifisten die er niet voor terugdeinzden om Staatsgweld te gebruiken tegen eenieder die het gevaar van Hitler zag aankomen en daarvoor waarschuwde. En tevens ook ervoor zorgde dat het hele Nederlandse mimitair apparaat vakkundig gesloopt werd zodat de Duitsers lekker binnen konden lopen.
--
Maar dan die zwaarbewapende Zwitsers die elke Duitse Messersmit die het gore lef had een "shortcut" te nemen richting Frankrijk eens goed uit de lucht te schieten.... stelletje lafbekken die Zwitsers.
worm | 16-05-08 | 14:52
Ik ook, is u vrouw of man?
Mwoehahaha, ik ruik Kamervragen, Zwitserse ambassie op het matje, boycot doopkaas!
Ballermannnederlanders in den vreemde ga eens deaud en Auf Niemals Wiedersehen.
Zwitserland +1
Ik geef ze groot gelijk, oranje Nedersukkels zuigen
Tja.... ik kan er de humor wel van inzien. Die vreemd uitgedoste voetbalfans zijn natuurlijk ook een antireclame voorons nederige landje...
trouwens, zijn wij misschien jaloers op ze, omdat ze finnen en ander gespuis zo goed buiten de deur weten te houden?
Boycotten die hap!
jazeker hebben die verstandige Zwitsers gelijk, maar zo lang hoeven ze nou ook niet weg, want die vismuiltjes vliegen er heel gauw uit, en dan zijn de Zwitsers weer onder hun eigen volk en kunnen wij er met een gerust hart weer naar toe, want ZO GEK DOEN DIE ZWITSERS HET HELEMAAL NIET!!!
Zo winnen we wel een EK...
Whooh worden we effe weer met de neus op de feiten gedrukt he, hoe Hollanders internationaal te boek staan. Lachen die reclame campagnes. Hup Geenstijl, doe je best en probeer er zoveel mogelijk te vinden. Kan er geen genoeg van krijgen!
Zwitserland, het land van fraudeurs, criminelen en egoisten.
En terecht je wil toch niet je vakantie delen met nutteloze NL tokkieburgers??
En terecht, je wil toch niet in de buurt zijn van voetbalsupporters, zeker niet van Nederlandse. Mijn plannen zijn dus ook om dit continent gedurende het EK te verlaten. Overgecommercialiseerde zooi.
Tipje voor W. Bos: Doe eens een supportersbelasting uitvinden.
Haha, I love Zwitsers. Prima van ze, je schaamt je rot om die imbiciel uitgedoste landgenauten die zo hemeltergend hun boerenroots aan het uitbuiken zijn. Naast een Nederlander is een Zwitser een toonbeeld van verfijning, klasse en stijl.
Als ik het geld had zou ik er ook vandoor gaan de komende maand. Al die bierzuipende aso's met oranje troep om hun lijf kun je maar beter vermijden.
Normale mensen zouten op als er een zo'n oranje kankerklomp aankomt.
Ik ben trots op mijn Zwitserse roots. Laten we eerlijk zijn, Nederlanders op vakantie is toch het dat je kunt overkomen. Zeker als ze in groepsverband zijn.
skit | 16-05-08 | 15:10
Waar basseer je die uitspraak op??? haha
Toch wel leuk.
Zeker voor Zwitsers.
Jammer dat Trix ook dit weer niet kan lezen.
Ies discriminasie. Van het bed lichten en een nacht in de cel!
Krijg altijd al kotsneigingen bij het zien van het campingvolk verkleed als Holland-legioen, extra kudos dus voor de Zwitsers die blijkbaar ook inzien wat voor mongolen ze kunnen verwachten. Reden te meer om naar Italië op vakantie te gaan in een Fiat.
Duh...
Elke gezonde normaal denkende Nederlander schaamt zich toch kapot zodra Mien en Herman, compleet uitgedost met kaasmutsen, tulpenklompen, oranje voorbindlul en om het af te maken een wortel in de reet, de wave staan te doen terwijl je desnoods met 3-0 achterstaat?
Alleen voor die types hoop ik alleen al dat we er sehr schnell ausfliegen.
"Land hup hup hol"
Brrrhhh...........
Hollandse (Nederlandse) voetbal-fans (hooligans) worden door de Zwitzers bekeken, zoals wij marokkanen bekijken. haha.
Ik ren ook als ik al die oranje geklede, 3 kleuren geverfde idioten alzingend hoor aankomen. Geen slechtere reclame voor ons land dan die mislukte carnavalsvierders.
Het wordt steeds aantrekkelijker om naar zwitserland te gaan met het ek want volgens mij wordt het een puinhoop.
Hup, dreigen Zwitserland te boycotten, Zwitserse vlaggen in de fik steken op straat, geen varkensevlees meer eten en onze vrouwen allemaal een burka aantrekken, dan zijn we net echte moslims.
-
Misschien kan je beter gewoon accepteren dat Nederlanders ook niet de leukste mensen zijn en d'r wat aan doen. Of je zet je morgen natuurlijk weer te kakken als een zielige huilebalkert. *dagdroomt over fiat en zwitserland die elkaar high-fiven*
Vrijdagmiddag gevoelletje:
www.youtube.com/watch?v=zH8oUcZo1z0
Was mooi fikkie in Geneve...
chameau | 16-05-08 | 14:57
OK, wel gereformeerd, geen meelopers, half goed....
@Belgiaan | 16-05-08 | 14:57
nee, Belgen zijn het schoolvoorbeeld van goed gedrag.
Ben dat gezeur over dat EK nu al weer spuugzat. Dat het bij 3 wedstrijden voor dat elftalletje van Van Basten mag blijven, zijn we er tenminste weer vanaf, vandat geouwehoer.
Ben aangenaam verrast dat die Zwetsers toch nog humor hebben. En niet zo kleinzerig Pritt, Hollanders op vakantie zijn écht strontvervelend.
@laardepul | 16-05-08 | 14:54
*kuch* niet helemaal...
nl.wikipedia.org/wiki/Johannes_Calvijn...
@Rodney krijg de tering en die kudt Zwitser kenne ook de tering krijgen. hmm wel lekkere blondjes daaro. Shit kunne we geen vrede sluiten let love rule enzo......
Heeft de LOI ook een cursus Zwits?
Prima land, dat Zwitserland, lekker je eigen boontjes doppen, niet van die gereformeerde meelopers....!
wat ik ook wel schokkend vind is dat Cora duidelijk een dagje ouder geworden is...
zelfs kapitein Iglo ziet er nu nog gezonder uit dan Cora met die Eiger-Noordwand onder dr ogen.
Als die gasten niet uitkijken sturen we Leen op ze af.
Eindelijk zijn die Zwitsers een keer grappig, weer niet goed. Geen jankerts worden bij Geenstijl.
zijn wij ineens internationaal de lul... dat wordt:
-geen Fiat meer kopen
-niet meer naar Zwitserland op vakantie, of van die gore emmental kaas kopen of lawaaierige klokken.. .
Niet om het een of ander, maar als zo'n lompe idiote voetbalfan bij mij de straat inloopt, zorg ik ook wel voor een goed heen komen.
Toevallig vind ik Zwitserland wel een leuk alternatief voor het door finnen en ander gespuis overbevolkte Nederland
Ik wil geweaun neuqen
Tut tut Pritt Stift, vanwaar deze patriottische tekst? "Patriotism is the virtue of the vicious" ! (Oscar Wilde)
Ook "Geen stijl" en zijn lezers zullen zich toch niet willen mengen en vereenzelvigen met het platsvloerse oranje-getijsem.
Dat ellendige tuig dat er zo goed in slaagt het gebrek aan cultuur van de (Oranje)familie die zij vertegenwoordigt uit te dragen.
Iedere tegen Oranje en vooralsnog ook Nederland gerichte visie, in Zwitserland of waar ook ter wereld, moet met sympathie en bijval worden aangemoedigd.
Gut gemacht. Veel sterkte met die oranje paupers. Als ze lastig worden mag de lange lat erover.
Nee, het 'Oranjelegioen' heeft een geweldige naam in het buitenland. Keihard gelijk, die Zwitsers.
Zwitsers zijn achterbakse mensen. Zij doen alleen aardig tegen je als ze er zelf beter van kunnen worden. Ik ben er één keer geweest en ben kotsend over de grens gevlucht.
Rodney Trotter | 16-05-08 | 14:43
Hey Belg, jij mag hier niet reaguren. Dit is een .NL website.
Ga terug naar je .BE domein.
Hahaha!
Wat een verontwaardiging weer.
Niks mee te maken. Gewoon affakkelen die kudt-Nederlandse kudtsupporters.
Oranjegekte ammehoela.
"Zwitsers. Altijd al een laf volkje geweest. Vrouwen mochten er jarenlang niet stemmen, ze hebben geen eigen taal dus lullen ze maar Duits én Italiaans, én Frans. En als er een Wereldoorlog is, blijven ze lekker jodelend op de berg hangen"
Net alsof Nederland zo heldhaftig was in de wereldoorlogen. In de eerste wereldoorlog ook mooi neutraal gebleven en in de tweede wereldoorlog wilde Nederland ook neutraal zijn alleen ging dat verhaal niet door toen onze oosterburen Rotterdam voor ons deden restylen.
@Captain Orange | 16-05-08 | 14:38
Ok? Raar?
Ik krijg ineens een enorme drive om zo'n geile paarse milka-koe vol te blaffen.....
Zwitserland is net als Oostenrijk een reserveduitsland. Wordt echt lachen daar in Zwitserland allemaal als debielen verklede oranjemensen op overvolle campings die bbq'en, kratten, kratten en nog eens kratten bier opzuipen(en deze ook opstapelen voor de tent/caravan). En dronken meelallen op Frans Bauer enz. om vervolgens op de speeldag de HELE speelstad te claimen. Heb er zin an.
@Robert Irving III | 16-05-08 | 14:34
Daarom blijf ik ook thuis, ben er dan ook zover vanaf
@ gimiller | 16-05-08 | 14:30
En de slagroommachines van Thermoplan natuurlijk niet te vergeten.
Wat een GELUL allemaal. Zwitsers zijn zeer relaxte mensen als je ze leert kennen. Wat hun neutraliteit betreft, daar kunnen een hoop landen alleen maar van leren. Het is niet voor niets. Zwitserland is sinds het ontstaan ervan al een toevluchtsoord geweest voor vrijgevochten soldaten en boeren. Hierdoor hebben zij een land gecreerd waarbij iedereen de instelling heeft het is ONS land en wij beslissen met z'n allen. Hierdoor was het een land van vrijgevochten huurlingen die de wereldpolitiek allemaal niet zoveel kon schelen.
TUI daarentegen is een DUITS bedrijf. Heeft allemaal dus niets met Zwitsers te maken, maar weer met die Duitsers. Ze proberen het eerst met Italie (FIAT) en nu met Zwitserland (TUI)
Zolang ze het nummer van mn zwartgeldrekening niet adverteren hoor je mij niet.
Absoluut +1 voor de Zwitserse paarse broekenbrigade. Dit zou ook een mooie advertentie kunnen zijn voor 020'ers die met Koninginnedag er even helemaal tussenuit willen
waarom mogen alleen wijzelf holland-bashen?
Ze hebben gelijk ook. Als ik me ergens aan erger dan zijn het wel die losgeslagen, mongeaulide, pauperige, domme, bouwvakkende, Pimstemmende rasidioten in het oranje. Met een verentooi of andere rommel op hun lelijke besnorde koppen. Geef mij maar clubvoetbal. Euh..... waar had ik het ook alweer over..... Topadvertentie dus.
Hahaha, humor die zwitsers! Tja, zo'n kudde domme schreeuwende dronken hollanders, daar blijf je het liefst zo'n 1000 km bij vandaan. Helemaal mee eens.
Zo'n geschminkte Hollander met een klomp op z'n kop is toch een mongeaul die je wilt ontlopen? Ik vind het een volstrekt normale reactie van een Zwitser. Je kunt het ook anders zien: "Wir salzen auf, könnt Ihr euren Spaß haben." Is toch wel netjes van ze. Ze stellen gewoon hun huis beschikbaar voor de gasten en zorgen dat ze er zelf eventjes niet zijn.
IK blijf voor de zekerheid de hele maand juni onder m'n dekbed liggen om maar niets te merken van dat oranje-klomp-op-je-kanis-SBS6-voetbal-geluhl.
@ibifa ho | 16-05-08 | 14:32
Nee, helaas zijn alleen wij gezegend met Jort Kelder
ibifa ho...
Als je Jort bedoelt... ik hoop het niet voor ze... is net zo'n leuk volkje
keldersssss
hebben ze daar ook kelder?
Door al die bergen hebben ze daar wel een tunnelvisie.
Bedankt voor de vertaling @ pica
Mag ik u er even aan herinneren dat Zwitserland ook het land is van verfijnde Breitling-uurwerken, zuivere chocolade en prachtige koksmessen? Als ik voor dergelijke top-producten verantwoordelijk was zou ik ook mijn eigen intelligente levensvorm niet willen laten vervuilen door van de oranjemalloten...
@ Rambo John J
Sjeeeeeeeeezzzzzzz wat een belachelijke grap
@mokum | 16-05-08 | 14:27
Je was me voor, ik zou er graag wonen.
alc 5%
Je bedoelt:
Schwiizertüütsch
We zijn gevreesd.. cool
Tja, het is een zonderlijk volkje, maar wel een dat er met minder dan 20% inkomsten belasting mee wegkomt om een land op te bouwen dat 100 keer schoner en beter verzorgd is dan ons eigen Holland.
Wel het enige land in de wereld met een directe democratie.
Wel het enige land in Europa waar elke man zijn leger wapen thuis heeft liggen.
Wel het land met de meeste auto PK's per hoofd van de bevolking.
Wel het enige land in Europa waar belasting ontduiking een overtreding is en geen misdrijf.
Maar verder natuurlijk helemaal K U T, weltruste pauperts :P
Oh en er zijn niet 3 maar 4 [Retro-Romaans] officiele talen...
en als 4e taal doen ze ook nog reto romaans praten
Die gozer op die foto is toch een diepe randdebiel. Thialf-publiek is het!
Tja, het is een zonderlijk volkje, maar wel een dat er met <20% inkomsten belasting inslaagt om een land op te bouwen dat 100 keer schoner en beter verzorgd is dan ons eigen Holland.
Wel het enige land in de wereld met een directe democratie.
Wel het enige land in Europa waar elke man zijn leger wapen thuis heeft liggen.
Wel het land met de meeste auto PK's per hoofd van de bevolking.
Wel het enige land in Europa waar belasting ontduiking een overtreding is en geen misdrijf.
Maar verder natuurlijk helemaal K U T, weltruste pauperts :P
Oh en er zijn niet 3 maar 4 [Retro-Romaans] officiele talen...
Wel humor.
Landzaat selecteren voor Oranje is ook humor.
Lompe inteeltboeren, zowel de zwitsers als de als hollandse kaasmeisjes verklede dronken huisvaders die één keer per twee jaar een dagje uit mogen van moeder de vrouw.
Gister fiat, vandaag Tui, ze hebben wel humor daar !
Ik vinnum wel grappig.
Dit is gewoon HUMOR. En dat GeenStijl het afkeurt is een typisch voorbeeld van meten met twee maten, want als je dit niet vindt kunnen, had je ook geen schande mogen spreken over de arrestatie van Gregorius N...
Ik blijf rond het Ek altijd wachten tot een wedstrijd begint en ga dan de straat op, heerlijk rustig...
Goede mensenkennis hebben die Zwitsers.
Hallo! jullie vergeten wel even dat de Zwiters ons aan de koekoeksklok hebben geholpen.
Ik lol'de@ad.
Gezellig voetbal kijken met een potje smeltkaas erbij :D
zwitsers = farizeeers
Hoe staat het eigenlijk met de Zwitserse kelderwijnen? Die in Oostenrijk hebben namelijk zo'n 24 jaar rijping nodig....
Grueziwohl!
Ik vind het wel HUMOR, zo'n advertentie.
Hier krijg ik geen Zwitserleven gevoel van.
ScheissSchweiz
REAGEER OOK