
PATS! De eerste
aangifte van vandaag aan het adres van Geert Wilders is een feit. Met zijn even hilarische als onuitvoerbaarbare plan de fabeltjeskorant voortaan te verbieden heeft de frontman van RechtsBlond de eeuwige toorn van advocate Els Lucas over zich uit geroepen. De kloeke expert in familierecht en rechtshulp aan asielzoekers vindt de vergelijking van Wilders tussen de koran en Mein Kampf
'heel erg ver gaan'. Zo ver zelfs dat mevrouw vanochtend terstond met een pak wetsartikelen onder haar arm naar het pliesieburo is gestapt. Tikt u maar op agent: Aan-zet-ten tot haat. Heeft u dat? Tus-sen be-vol-kings- groe-pen. Heel juist. Dat zal Geert leren selectief het verbod op heilige boeken te bepleiten. Was getekend: Els Lucas, voormalig kandidaat-raadslid voor de
PvdA in Lelystad en fractievoorzitter van die partij in Dronten.
Reaguursels
Inloggen@pipidipipidi
Kijk maar eens naar deze twee filmpjes, dan weet ik al waar jou "protest"stem naar toe gaat.
www.telegraaf.nl/buitenland/68735561/U...
ik zet net de tv aan en wordt op nederland 2 publieke omroep (NMO)geconfronteerd met een zeer heftige islamistische propaganda film. door ons zelf betaald dus. het is echt een schandaal!!!
@Reinaert 09-08-07 @ 00:04
Ja, ik weet dat je "Mein Kampf" wel mag hebben maar niet verkopen, maar daar gaat het natuurlijk niet om. Het gaat erom dat er, in relatie tot een boek, ueberhaupt (wel zo gepast om hier een Duitsche term te gebruiken) zoiets bestaat als een verbod. Het principe van het hellend vlak en schaapjes over de dam en zo...
@Tijl Nachtspiegel 09-08-07 @ 00:12
Je hebt gelijk als je zegt dat haten zinloos is; ik probeer aan te geven dat de Moslims eigenlijk alles mogen (zie bijv. het bericht van vandaag dat in Saudi-Arabie alle uitingen van andere geloven domweg verboden zijn), maar dat het hier in Nederland volstrekt verboden is, of althans volledig politiek incorrect wordt gevonden, als we daar als allochtonen iets tegenover stellen. Als je hoort hoe Mocro's zich soms uiten op de NL-media, zoals bijv. n.a.v. de mishandeling van Jami, dan klapperen je oren.
Moet je als Nederlander eens proberen om iets echt negatiefs te zeggen over moslims op de radio of TV; dat wordt gewoon niet uitgezonden! Als ze zoiets al uitzenden, dan is het meestal afkomstig van een of ander sociale klasse 5 geval die als laatste blanke niet kon wegkomen uit een schotelwijk, en wordt het een beetje meewarig gepresenteerd zo van: ach, wat kan je van zo'n simpele ziel meer verwachten; hij weet niet beter!
Mijn "sweeping statements" over haat komen voort uit m'n frustratie over de grenzeloze naieveteit in dit land! Immigranten uit niet-westerse landen komen uit eten-of-gegeten-worden culturen en wij stomme klompendansers blijven maar politiek-correct doorbeuzelen over integratie en wederzijds begrip en meer van dat gelul.
Dat zijn weer 8 zetels erbij voor Geert.
Als iedereen (de 'poletiek') dan toch zo tegen het verbieden van de koran is (lees: in hun broek peopen voor de moslims) kunnen we dan in ieder geval consequent zijn en het monopolie van progressieven en socialisten om boeken te verbieden doorbreken. Met andere woorden mein Kampf van de VERBOTEN! lijst afhalen. Als je dit niet doet hoe kan je dan in HEMELSNAAM als LLINK-sert geloofwaardig stellen dat het verbieden van de koran belachelijk is. Mein Kampf is een schaap van een boekje dat door vrijwel niemand letterlijk genomen wordt, terwijl de koran een fascistische leidraad voor geweld en onderdrukking is voor honderdenduizenden. Het verbieden van Mein Kampf en niet de koran is toch hartstikke paradoxaal en inconsequent. Slechts ingegeven door die jaren 70 weg met ons-instelling dat wij (autochtonen) alleen bereid zijn onszelf te veroordelen en allochtone minderheden met murder laten wegkomen...
@ ich bin unschuldig 09-08-07 @ 12:51
Het schijnt dat er nog een advocaat, uit Rotterdam, aangifte heeft gedaan. Ik weet het niet zeker, maar stond volgens mij in De Pers.
Niet echt betrouwbaar die televaag maar toch maar een linkje:
www.telegraaf.nl/buitenland/68735561/U...
marcel2038 09-08-07 @ 12:55
Helemaal mee eens... alleen zou er een simpelere versie van deze uitleg moeten komen die iets sneller te lezen is...:-)
@Joris
Doe eens even jorissen en iemand laten oprotten.
-edit: done -
@marcel2038 @ 13:24
Idioot. Was je handen maar in onschuld, maar je bent gevaarlijk bezig.
-weggejorist-
@ Joris
Even straatje schoonvegen wbt NAW gegevens,
marcel2038 09-08-07 @ 11:52
marcel2038 09-08-07 @ 11:37
marcel2038 09-08-07 @ 11:52
Deze doodsbedreigingen staan nu al ruim een uur op deze site. En wat zegt de GS-redactie straks? "Ich bin unschuldig."
-weggejorist-
Is deze moedige mevrouw van de PvdA nog steeds de enige die aangifte heeft gedaan tegen de oproep van Wilders tot het vestigen van een dictatuur in ons land? Bizar.
Er is in Nederland maar een heilig boek, het Nederlands wetboek.
De koran is daaraan ondergeschikt
dag marcel,
gefeliciteerd met je ban
opsouten met dat wijf!
-weggejorist-
Waar kan ik mij opgeven als lid van de Geert Wilders partij????
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist en opgerot-
-weggejorist en opgerot-
Waar was Els Lucas toen de imam's moord op Theo van Gogh predikten ?
Ik denk dat een mailtje naar haar Advocatenkantoor geen kwaad kan.
Ik zou zeggen. Alle tegenstanders van Else Lucas, neem de moeite en stuur een Mail naar haar kantoor. Laat haar en haar mede advocaten weten dat Nederland haar huigelachtige gedrag niet pikken.
advocaten@nautaenlucas.com
Elsje Lucas moest zelf maar eens een tijdje in een boerka gaan wonen....
Mischien dat ze dan in afgedekte vorm wel serieus wordt genomen want vooralsnog neem ik haar dat niet met der dikke potteuze kop.
Of zich een tijdje gaan ophouden in regio's waar wel degelijk in praktijk wordt gemoord, mishandeld en onderdrukt uit naam van de Koran.
Dit vrouwtje is natuurlijk niet meer dan een links georienteerd flutadvocaatje dat enkel pro-deo zaakjes mag draaien en zichzelf nu eindelijk in de kijker weet te spelen. Kan trouwens ook alleen in een meer dan verdraagzaam land als Nederland (zolang het nog duurt met al die om Islamisering en Jihad krijssende 'landgenoten' om ons heen).
Bravo Elsje, nu je linkse vriendjes en vriendinnetjes eindelijk eens trots op je kunnen zijn sluit ik af met een welgemeend "Wilders Ahkbar!"
Zo, en nu ga ik poepen. (want dat moet ik van Els Lucas)
Phoe dat zijn wel een boel comments zeg..
vast een boeiend onderwerp :P
Wat ik even kwijt wil is dat de Quh'ran of hoe dat kut ding ook mag heten, ik citeer: Aan-zet-ten tot haat. Heeft u dat? Tus-sen be-vol-kings- groe-pen. ZO IS DAT!!!
Wie moorden er nou jan en alleman uit in naa van een hiiiilig boek?
Die f*ck moooo(rd)slims toch? Ik sta (alleen in deze zaak dan) volledig achter wilders, en volgens mij mevr. Lucas ook, ik ben het volledig eens met de uiting dat alles dat haat zaait verboden moet worden, lang leve de Hippies!!!!
Volgens de 'Gristen profeet' Donner, was het mogelijk bij een 2/3 meerderheid de Sharia in te voeren...
Zullen wij dat zootje ff voor blijven en rap gaan stemmen (referendum) hoe NL er echt over die Islam en zijn aanhangers denkt!
Of klapt de LINKseboel dan in elkander: gevangenissen zijn weer leeg, 'aandachts' buurten zijn weg, overvallen op onze zwakkeren behoren tot het verleden.
Uitkeringen in het binnen en buitenland zullen ernstig verminderen!
NL is dan weer zoals NL bedoeld is met Nederlanders die hier wel graag zijn zoals daar zijn onze gewaarde medelanders: Chinezen, Vietnamezen, Indiers etc.
Gisteravond NOVA gezien met daarbij in het panel mevrouw Lucas.
Wat een domme doos!
@ Prof. Dr. F.A. Hayek 09-08-07 @ 09:06:
Het meest droevige aan dit hele verhaal is wel dat Aboe Baqr - na al die moeite die hij heeft gedaan volgens uw verhaal - dankzij Kosher Kaya nu niet meer in de Tweede Kamer zit namens de Dhimmy '66 partij.
@ claudi-jaah 08-08-07 @ 18:03
Kan het vandaag eauk?
AMSTERDAM - Nieuw fenomeen in het Amsterdamse stadsdeel Geuzenveld: de buitenlandse dienstreizen van de voorzitter.
De Azijnbode vandaag..
UitlegDe Loekasjenko van West wordt hij wel eens genoemd: PvdA-politicus Robin de Bood, die zijn partij in het meest westelijke stadsdeel van Amsterdam, Geuzenveld-Slotermeer, in maart vorig jaar een verkiezingsoverwinning bezorgde van sovjetachtige proporties: 53,3 procent, ofwel 13 van de 21 zetels.
Stadsdeelvoorzitter De Bood is woensdag teruggekeerd van een werkbezoek aan Marokko, waar hij samen met een ambtenaar naar eigen zeggen op kosten van het stadsdeel een weekje te gast was voor het aanhalen van de banden. De Bood heeft zijn monsterzege vooral te danken aan de stemmen van zijn Marokkaanse en Turkse aanhang.
In de noordelijke stad Asilah, waar met een hardloopwedstrijd de dag van de migrant werd gevierd, is hem opgevallen hoe relaxed jong en oud met elkaar op straat omgaan. Hij hoopt dat de bewoners van zijn stadsdeel daarvan iets kunnen leren. Tegenover de regionale omroep RTV Noord-Holland verklapte hij telefonisch vanuit Marokko dat zijn waarnemingen zo interessant zijn dat hij over twee maanden, in oktober, opnieuw afreist. Dit keer met zijn twee wethouders. En opnieuw op kosten van het stadsdeel.
De Bood was gisteren niet bereikbaar voor een toelichting.
Allemaal leuk en aardig, maar wat schiet het stadsdeel ermee op?, zeggen Michel Tromp van de VVD en Richard van Schaik van Leefbaar. Tromp: Allochtone bewoners dienen hetzelfde te worden behandeld als autochtone bewoners. Het aanhalen van banden met een Marokkaanse stad in het kader van een dag van de migrant werkt bovendien juist stigmatiserend voor in Marokko geboren bewoners van ons stadsdeel. Als je, zoals De Bood, blijft hameren op hun afkomst kan dat jaren van integratie tenietdoen.
Tromp ik heb op Google Earth nog even nagezocht hoe dicht Asilah bij zee ligt meent dat De Bood het voor het armlastige stadsdeel nieuwe fenomeen van buitenlandse dienstreizen met de deelraad dient te bespreken. We hebben uit bezuinigingsoverwegingen zelfs allemaal afstand gedaan van onze laptop, al het geld is nodig om het in de buurt te investeren. Daar passen geen dienstreizen bij. Kennelijk voelt de PvdA zich zo machtig dat ze overleg niet nodig acht.
Voorzitter van de deelraad is Hans Staphorsius (GroenLinks). Hij zegt niets van de dienstreizen te weten, maar neemt aan dat gezien de samenstelling van het electoraat nu ook Turkije en Suriname aan de beurt komen voor hoog bezoek uit Amsterdam-West.
Ik hoef die koran helemaal niet te lezen om er wat van te begrijpen. Ik hoef de krant er maar op na te slaan of op TV journaals de bloederige reportages te zien om te begrijpen waar de Islam werkelijk voor staat. Moord en doodslag dus. Aangezien ik een voorstander ben van het recht op zelfverdediging rest mij geen andere keus dan dit onverzoenlijke moord en doodslag-geloof te vuur en te zwaard te bestrijden. Ik ben dit ook verplicht aan mijn kinderen.
De uitspraken van Geert Wilders zouden toch toegejuicht moeten worden door
Groenlinks en andere milieufanaten.
Denkend aan Holland
zie ik door de olieboycot van boze arabieren
automobilisten
zonder benzine op de wegen staan.
@Herman Flipsen 09-08-07 @ 02:30
Die kennis van jou zit ook wel snor. Het nut en de mening die jij van mij vraagt kan ik je niet geven. Jou vraag is in deze ook inderdaad mijn vraag, daarbij is strafrecht ook niet mijn specialiteit en ben ik meer thuis in het ondernemingsrecht. Ik ga het hier zeker eens voorleggen aan collegae en misschien kom ik achter een antwoord.
@Nieroth, 8-8-07 14:17: Sorry voor de late reactie, dagje vrij enzo.... Maar goed, Zo'n eiland, land in deze, hadden we al. Nederland namenlijk. Dus omdat een aantal mafkezen het zover heeft laten komen dat veel nederlanders zich niet meer thuis voelen in hun eigen NL, moeten deze Nederlanders, die openlijk aangeven dat NL verrot is, maar op een eiland worden geplaatst?? Beetje de omgedraaide wereld lijkt me. Geef Nederland gewoon terug aan de Nederlanders, dan ben je ook van het gezeik af, toch! En Geert, Ga zo door!!! Kan niet wachten om mijn stem uit te brengen.... Hoop echt dat je de volgende ronde haalt en niet het zwijgen zal worden opgelegd.....
Als je de koran leest met achtergrond kennis uit de tijd en omgeving van pedoMo, dan weet je dat je een boek leest dat gedicteerd is door een analfabete grootheidswaanzinnige en zeer geweldadige bendeleider.
Niet voor niets is pedoMo enige tijd opgesloten geweest in het gekkenhuis van Damascus omdat de rechters niet wisten wat deze man bezielde toen hij tijdens een zakelijke deal geweldadig werd en daarna wauwelde dat hij recht op ieders respect had omdat hij contact had met de allerhoogste.
Door zijn medewerkers is hij bevrijdt en vluchtte hij naar Mekka. Pas daarna en vooral omdat hij geen handelaar meer kon zijn, kreeg hij zijn waanvoorstellingen waain hij vooral zichzelf zag als de nedergedaalde god.
Aboe Bkar, de eerste redigeerder van de koran heeft de verbinding pedoMo = allah losgeknipt en van pedoMo de profeet van allah gemaakt. Hij had ingezien dat de koran geschriften zeer goed in staat waren om van nette mensen genadeloze kinder en vrouwenmoordenaars te maken.
Ondanks dat Aboe Bkar geprobeerd heeft om alle oudere koran geschriften te vernietigen, incl. de grote bibliotheek van Alexandrië, zijn er nog vele duizenden geschriften uit pedoMo's tijd bewaart gebleven die pedoMo vooral ontmaskeren als een genadeloze criminele charlatan.
@de bruy
ssst... dalijk worden de honden wakker
wie weet hoelang het nu weer duurt voordat ze me de microfoon afpakken :)
maar dat ruggenbreken van homos, en dat slaan van afvalligen, ik kon het niet laten... ik moet eroverheen pissen..
Keep up the good work, wachtmeester! en jij ook een dikke knuffel, botte, wishbone, en iedereen met zijn hart op de juiste plaats
is het een vliegtuig? is het een ufo? nee! it is me!
@ hup huppio @ 06:53
Is it you Leclerc?
Wat zijn eigenlijk de voorwaarden om in Nederland als geloof of religie erkent te worden en staat dat ergens beschreven?
Het is natuurlijk wel weer erg voor de koningin dat ze voor de zoveelste keer terug moet komen van haar vakantieadres.....
Moet ze weer op sokken al die mosketen langs om glaasjes thee te drinken met die bebaarde soepjurken om te vertellen hoe welkom ze wel niet zijn in "ons" land en om zich te verontschuldigen voor de uitspraken van een "enkeling".
Het is trouwens een eufemisme om de koran te vergelijken met Mein Kampf.
Mein Kampf zou bij wijze van spreken in vergelijking met de koran in de bieb op de jeugdafdeling te vinden moeten zijn.
Zag afgelopen avond in het pvda tv theekransje genaamd "wat nu ?" de goedgelovigen van onze samenleving.
Dank zij onnozelaars zoals advocate Ficq wordt het bedje gespreid voor de islam.
Als advocate met blijkbaar ook nog een "graad in de psychologie" noemde ze Wilders iemand met een gestoorde narcistische persoonlijkheid.
Met naïeve met de islam heulende salonsocialisten zoals Ficq (nomen est omen) worden we genaaid in ons eigen land door deze landverraders.
Ongelofelijk, de HELE politiek keurt binnen 1 dag Wilders' voorstel af!
Zo snel komen ze nooit tot een besluit als wij Nederlanders weer eens worden bedreigd door Moslims. PVDA, ook wel 'Partij Van De Allochtonen'. Ze willen hun achterban niet kwijt.
Wilders laat het Nederlandse volk hiermee duidelijk zien; Alleen HIJ zal ons redden!
btw, pvda staat tegenwoordig voor: 'Pech Voor De Afvalligen'
@koerbagh
zet op de lijst van demonen ook even 'gabriel', die ging met maria (van joseph) 'praten' en toen ie klaar was, was maria zwanger (jesuz zoon van god? joseph? of toch GABRIEL?), hij verklapte ook aan mohammed den moordenaar wat hij dacht dat god dacht. Niet god praatte met mohammed, maar gabriel de 'engel' (of de gekmakende gedachtes in het gekke hoofd van de pedofiele profeet), gaf ons de quran.
de quran is dan ook niet het woord van god, maar het woord van een of ander engeltje: gabriel! wat een lachertje, is de islam toch! als ze geen mensen zouden bedreigen en slaan, zou iedereen er hard om moeten lachen...
de profeet hahah! die kon met god praten! hahahahah! en die vermoorde complete steden! hahah! uit vrede! hahahahahaha! hij neukte kleine meisjes! hahahahaah, wat een eikel! hahahah! hij dacht dat wij te blind waren om de waarheid te zien! hahah! wat een gek, die profeet, wat een moordenaar, wat een genocidepleger, wat een pedofiel, wat een...
ach, het lachen vergaat je vanzelf, als je afvallige bent, homo, vrouw, of ongelovige, met een klacht: over het geweld van de islam..
gabriel is niet god. Jezus was niet de zoon van god. De quran is niet het woord van god. Maar van Gabriel!! ik luister niet naar de middle man. Ik doe alleen zaken met de lijder.
god praat niet met mohammed. god impregneerd geen vrouwen. god heeft geen ruk te maken met de islam (of het gristendom).
jezus was een hippie, en mohammed een moordenaar. Kunnen we dan nu weer in vrede verder naast elkaar leven? of is dat teveel gevraagd aan de 'vredige' moslims, volgelingen van de woorden van gabriel, de engel des leugens?
als alle moslims zijn als kaantje, arrogant, niet in staat antwoord te geven, maar wel vol overtuigd dat de vredigheid van zijn gewelddadige kutgeloof afspat, zomaar, omdat 'allah' het gezegd schijnt te hebben, nee, ik weet niet hoor.
ik zie het somber in.
kaantje volgt een geloof, dat mensen in elkaar slaat die eruit willen, dat vrouwen into submission slaat, dat homos vervolgt alsof het joden zijn, affijn.
U weet de vragen kaantje. Als je nog IETS van 'respect' wil, vredige moslim, doe dan een beschaafd, en ANTWOORD de vragen, met woorden, niet met geweld, zoals jouw profeet deed.
wat is er vredig, aan een geloof dat terreur hanteert in een verder voorheen vredige samenleving?
islam geeft ons niets dan ellende... niets goeds zal ooit van deze roversbende komen..
kaantje, ben jij bekeerd tot de islam, of ben je moslim omdat je ouders ook moslim zijn? dat is toch stom? wat als je ouders joden waren? dan droeg jij een keppeltje heh? heb je ooit zelf iets gekozen?
je ouders hebben je penis gesneden, toen je zes was. Volgens jou heb je daar zelf voor gekozen, volgens mij kiest een kind van zes er niet zelfstandig voor om zijn penis te laten mutileren.
joh, doe mij een lol, en ga op google eens opzoeken: 'circumsision complications' in de images, niet schrikken heh? er zijn ook 'mooie' video van, van die 'clamp' bijvoorbeeld.
juk! een geloof, dat in de genitalien van kinderen snijd, omdat het moet van allah, bijna net zo smerig als afvalligen bedreigen. WAT is er dan zo MOOI aan de islam, dat wij het niet kunnen zien? misschien, als de moslims wat minder GEWELD zouden hanteren, dat wij dan meer overtuigd zouden zijn van de vredigheid der islam?
het is maar een tip hoor. Wij zullen nooit een geloof, dat afvalligen bedreigt, bestempelen als 'vredig'. Gek he. Misschien moeten wij 'meer over de islam leren'? misschien wel ja.
misschien moet JIJ eens ANTWOORD geven op: hup hup 22:23? dat zou mijn respect jegens jou enorm vergroten.. of wacht, je hebt geen antwoorden, natuurlijk, en probeert dat met leugens en intimidatie te verhullen?
1) staat er in de koran, dat je je vrouw(EN!) mag slaan, als je ongehoorzaamheid VREEST?
2) wat vind jij daar nu van?
3) de profeet vermoorde afvalligen, en de moslims proberen nog steeds afvalligen te vermoorden heh? wat is daar dan zo vredig aan dan? vermoorden gristenen ook afvalligen? nee heh? dat is dan toch een stuk vrediger? of ben ik nou gek?
4) zou jij het toestaan als ik ging roepen dat 'vermoord alle moslims' woord van god is? neen? waarom zouden we jouw dan toestaan de koran als woord van god te zien? daarin staat het namelijk, heh? toch?
misschien kan jij me helpen? de islam hanteert geweld, maar volgens jou is het allemaal heel vredig? ik snap geen fluit van...
Bukhari:V4B52N270 "Allah's Messenger said, Who is ready to kill Ashraf? He has said injurious things about Allah and His Apostle.' Maslama got up saying, Would you like me to kill him?' The Prophet proclaimed, Yes.'
Ishaq:551 "Another victim was Huwayrith. He used to insult Muhammad in Mecca. Huwayrith was put to death by Ali.
Ishaq:597 "When the Apostle returned to Medina after his raid on Ta'if, word spread that he had killed some of the men who had satirized and insulted him. The scared poets who were left, ran away in all directions.
Ishaq 595 "The Apostle said, Get him away from me and cut off his tongue.""
Ishaq:316 "Following Badr, Muhammad sent a number of raiders with orders to
capture some of the Meccans and burn them alive."
Sunan Abu -Dawud,4390
"Narrated Atiyyah al-Qurazi:
I was among the captives of Banu Qurayzah. They (the Companions) examined us, and those who had begun to grow hair (pubes) were killed, and those who had not were not killed. I was among those who had not grown hair."
Ishaq:551 The Messenger ordered Miqyas' assassination because he became a renegade by rejecting Islam."
Bukhari:V4B52N260 "The Prophet said, If a Muslim discards his religion, kill him.'"
Tabari VIII:143 " He set out with fifteen men. He encountered a large force whom he summoned to Islam. They refused to respond so he killed all of them."
Bukhari:V5B59N512 "The Prophet offered the Fajr Prayer [Prayer of Fear] near Khaybar when it was still dark. He said, Allahu-Akbar!' [Allah is Greatest] ' Then the inhabitants came out running on their roads. The Prophet had their men killed; their children and woman were taken as captives."
Prophet Got 17 year old Safia as his share of booty.
Bukhari vol 3,Book46, No. 717
"Narrated Ibn Aun:
The Prophet had suddenly attacked Bani Mustaliq without warning while they were heedless and their cattle were being watered at the places of water. Their fighting men were killed and their women and children were taken as captives; the Prophet got Juwairiya on that day. (Ref: Waqqidi, Tabari)
misschien, kaantje, moet JIJ eens jouw geloof beter bestuderen, en niet klakkeloos alles aannemen wat ze jou erover vertellen.
je weet toch, dat de profeet kleine meisjes neukte? waarom volg jij hem eigenlijk? omdat je ouders ook moslims waren?
Kaan78 09-08-07 @ 04:49, dat is voor de blanken. Wanneer echt mislukt bent, zeg islamiet, krijg je het voor niets. Enkel wanneer men de indruk heeft dat je mogelijkerwijze zelf je pegels kan regelen wordt het wat moeilijker. Je gezonde boeren knul buur is de lul dus. Begrijp je het nu een beetje? Het is als beschermde diersoorten, de een kan je geweaun doodschoppen de andere niet In den Nederlanden vallen islamieten onder de beschermde diersoorten. Ook leuk met u geschreven te hebben heur, en dat je als eerste de echte nadelige maatschappelijke verrijkingen van onze tolerante cultuur mag proeven in de nabije toekomst.
Jahoor...
"ben je wel voor de rest van je leven verzekerd van geld, gezondheidszorg enz. Ook als je niet werkt!"
Heb je wel eens gehoord van een verzekering voor de gezondheidszorg? En dan je tenminste 6 maanden moet werken voordat je een uitkering krijgt.
Het is wel zo dat je hier niet dood hoeft te gaan als het wat minder gaat.
Maareu mannen leuk jullie gesproken te hebben.
Kaan78 09-08-07 @ 04:33... Dat je nu zoveel moet betalen is ook iets van de laatste tijd... gek hé... dat is om de instroom te beperken en om te zorgen dat de gemiddelde immigrant in ieder geval iets begrijpt van Nederland en het Nederlands.
Maar vergeet niet dat er ook tijden geweest zijn dat de reis naar Nederland nog voor de arbeider in kwestie betaald werd en et huis al ingericht was voordat het gezin (de jaren 70) gearriveerd was.
Daarnaast betaal ik als westerling dan wel 100 euro of zo... maar als ik niet werk hoef ik nergens op te rekenen... de gezondheidszorg is stukken minder (op de wachtlijsten na dan)... enz. enz.
Als jij toegelaten wordt tot Nederland en 8.000 euro lichter bent... ben je wel voor de rest van je leven verzekerd van geld, gezondheidszorg enz. Ook als je niet werkt!
Dus waar ben je beter af??? *ach... stomme vraag... zij komen tenslotte HIER heen en wij gaan niet DAAR heen.... I rest my case*
Geloof mij je hebt er werkelijk geen kaas van gegeten Joh. Wat is volgens jou bewijs van genocide dan?
Britanica zit een beetje aan de hoge kant met 1.700.000 Armeniers voor de oorlog en dan nog zeggen ze dat er maar 600.000 slachtoffers zijn gevallen.
Ach... Kijk... Ik word alleen maar boos en Koerbagh doet het onderzoekswerk! Thanx... enne... ik ga ook even wat anders doen! ;-p
Als een moslim naar Nederland wil vestigen betaald hij iets van 8.000 euro, als een Nederlander naar een moslimland wil emigreren nog geen eens 100 euro aan adminstratieve kosten. Goch wat een tolerantie.
Ik lees morgen wel verder...
*gaat nog even wat werk doen en dan naar bedje*
=out.
@Kaan78 09-08-07 @ 04:17:
Hè wat jammer, ik had me juist zo verheugd op die geschiedvervalsende Turkse propaganda-linkjes van je.
"Heb je trouwens ooit een onderbouwing gezien van het aantal slachtoffers?"
Ik wel. Van de Armeense zijde zijn die heel wat beter gedocumenteerd dan van Turkse zijde.
www.armeniapedia.org/images/c/c0/ICTJT... (PDF, in je moerstaal)
www.britannica.com/eb/article-9117457/...
observer.guardian.co.uk/international/...
thomas.loc.gov/cgi-bin/cpquery/T?&...
thomas.loc.gov/cgi-bin/query/z?c109:H....
Genoeg? Of mot je nog meer?
Kaan78 09-08-07 @ 04:00 Moslims en humor, dat is toch geen beste combinatie. Maar even over dat superioriteitsgevoel van "ons" :
Volgens mij staat de gemiddelde christen (gelukkig nog niet allemaal) met zijn andere wang al klaar als "jullie" hierheen komen. Onterechte tolerantie ten top! Daarnaast heeft de linkse (kerk)... de deuren het liefst wijd open staan om "jullie" toegang te verschaffen tot alle voorzieningen, om desnoods met positieve discriminatie "jullie" aan meer geld, meer werk en meer voorrang bij alles te helpen! En dergelijke gedragingen (van enorm idiote) Nederlanders komen voort uit een superioriteitsgevoel??? Volgens mij zijn het de mensen die dit zonder schroom aanpakken, misbruiken enz. die last hebben van een misplaatst superioriteitsgevoel!
Net uit het Rifgebergte en/of Muzelman met groot aangemeten snor... gaat naar een vreemd land en wil daar het liefst gelijk de macht overnemen op elk gebied: politiek, sociaal, strafrechterlijk enz. Doe mij een lol en laat dat achterlijke eergevoel incluis het misplaatste superioriteitsgevoel eens achter als je uit het stenen tijdperk emigreert naar een beschaafd land!
*mompelt iets over achterlijke messen, snorren, kamelen en geiten*
@koerbagh ® 09-08-07 @ 04:09
Ik heb geen zin om een Armeense kwestie discussie te houden om 4.12.
Ik geloof dat bij jou zelfs bronnen aanleveren over deze kwestie ook niet helpt. Eerdere ervaringen.
Maar denk eens even na. Als we uitgaan van westerse bronnen daan leefden er ongeveer 1,3 miljoen Armeniers in Turkije. Na de oorlog waren er nog 1 miljoen over. De Armeniers claimen dat er honderduizenden tot MILJOENEN zijn doodgegaan. Rara hoe kan dit?
Dat er Armeniers dood zijn gegaan en veel meer dan 1 ontkent niemand. Maar ik durf de discussie wel aan dat de Armeniers nogal overdrijven. Toch wel raar dat zowel bij Turken als de Armeniers 25 % van de bevolkings is doodgegaan.
Heb je trouwens ooit een onderbouwing gezien van het aantal slachtoffers?
@piquant 09-08-07 @ 04:05
Ik kan vast wel slapen, ga het nu proberen...
=out
@Kaan78 09-08-07 @ 04:00:
Ach, dat is de ware islamitische mentaliteit van liefde en vrede. Zij vermoorden een half miljoen van ons (ook al liegen we gewoon het tienvoudige) en dan maken wij er een miljoen van hun af, vrouwen kinderen incluis. www.genocide1915.info/history/
Leuk dat je je ware gezicht ook nog even toont vannacht.
@all
Ben ik hier de enige die niet kan slapen en zijn jullie hier allemaal "vrijwillig"?
@kuttekrap 09-08-07 @ 03:58:
Het zijn er ook nogal wat en.wikipedia.org/wiki/List_of_demons
Je zou toch zeggen dat dat allemaal niet nodig is met almachtige, alwetenende en goedertierende god die ons allemaal liefheeft en in bescherming neemt en het beste met ons voorheeft enzo...
@Triador 09-08-07 @ 04:00
Moet je het zelf maar weten. Op het moment supreme zul je aan me denken!
@Kaan78 09-08-07 @ 03:40
Ik kan eigenlijk enkel herhalen wat Koerbagh zegt, je moet jouw beeld ergens anders uitdragen, voor jou is hier geen eer te behalen.
Als jij werkelijk van mening bent, dat de Islam een geloof van vrede is, die goed past binnen een "verlichte" samenleving, moet je ons niet proberen te overtuigen, overtuig eerst je "broeders" dat on- en anders gelovigen niet minder zijn en geloof een persoonlijk onderwerp is en moet blijven en niets te zoeken heeft in de publieke ruimte.
@piquant
Geen bezwaar hoor, enkel een constatering.
@kuttekrap 09-08-07 @ 03:58
Ik hou alleen @van Frikschoten in de gaten en daar heb ik het al druk genoeg mee.:)
@Triador 09-08-07 @ 03:59
Ik denk dat ik daarvoor niet in aanmerking kom.
Hoezo niet? Hoe hard heb je gezocht?
Constantinopel is pas in 1453 in handen gekomen van het Osmaanse rijk.
@Triador 09-08-07 @ 03:44
Armeense kwestie is een slecht voorbeeld om mij van iets te overtuigen. De Armeniers hebben 518.000 Turken vermoord en lopen ermee weg, terwijl ze op plaatsen waar Christofacisten de overhand hebben naar hartelust en schaamteloos kunnen verkopen dat wat in een Propagandaboek "Wellington" staat, dicht bij de waarheid zit. De schrijver heeft al in 1922 afstand van de inhoud genomen. Kortom een goed voorbeeld van hoe goed jullie zijn geinformeerd over de rest van de wereld ( Buiten christelijke beschaving). Informatie is volop te verkrijgen. bezoek ook eens websites die niet eens is met de theses van christofacisten.
Er is nog veel te ontdekken, maar het superioriteitsgevoel wat jullie jezelf hebben aangepraat belemmerd dat een beetje. Ga er gewoon eens wat losser in staan. Wees een beetje open en ontdek een nieuw wereld.
piquant 09-08-07 @ 03:58 - Ja, zeg. Ik ga jouw weekeinde bij Frikje niet betalen!
piquant 09-08-07 @ 03:55... Jij is gewoon nieuwsgierig naar het schuurtje van vanFrikschoten... boek gewoon een weekeinde... en je kan hem in levende lijve aanschouwen!
@piquant 09-08-07 @ 03:55
Of is het Beëlzebub, zoals @Koerbagh schrijft?
Ik hou al die gevallen engelen niet uit elkaar.
@Triador 09-08-07 @ 03:53
LOL
Maar je HOEFT niet naar de hel als je 666,66 stort op @piquant fonds.
@kuttekrap 09-08-07 @ 03:52
En wij hebben.....@van Frikschoten. Hebben we allemaal wat.
AAAAAAAAAAAAARGGGGH.... Een christen op reactie 666... nu weet ik het zeker! Ik ga naar de hel als ik nog langer op GeenStijl blijf reaguren!
@Triador 09-08-07 @ 03:51:
Hail, Beëlzebub, nr. 666... Ja, een wolf in schaapskleren, als ik het niet dacht!
*Proest*
@Supreme_Pig 09-08-07 @ 03:43
Dat zeg ik, het geloof levert mooie verhalen en kunstwerken op.
De moslims hebben Djin, de gristenen hebben Lucifer.
@Herman Flipsen 09-08-07 @ 03:48
Dacht ik zelf ook,maar is niet gelukt. Sorry hoor, is niet leuk voor jou,maar erger voor mezelf.
piquant 09-08-07 @ 03:47... Welnee... en soms een beetje... (dat komt omdat ik het pas een paar jaar ben... daarvoor heb ik alles gedaan wat God verboden heeft... en de humor (is relativeren) heeft mij nooit verlaten)... :-p
*Hoopt op het duivelsteken dat Kaan78 reactie nr. 666 schrijft*
En toch vind ik @ Kaan heel erg dapper en stoer. Ga door en laat je niet weg pesten hier. Ik zeg altijd al dat GS helemaal niet leuk is met alleen maar gelijkgestemden.
*wacht op fatwa van de reaguurders*
Kaan78 09-08-07 @ 03:38 - Zeau en dan is nu de HAMvraag... waarom luisteren jullie dan niet naar die Yunus Emre!!!
Waarom zijn er dan nog steeds zelfmoordacties, bommen in auto/berm/gebouw enz.!
@piquant 09-08-07 @ 03:47
ehhm, jij sliep toch?
@Triador 09-08-07 @ 03:44
Voor een Gristen, ben je echt heel erg geestig.
@Kaan78 09-08-07 @ 03:38:
Durf je dat ook te mailen aan je (vriendjes) "broeders" ? www.geenstijl.nl/mt/archieven/986121.h...
Dáár moet je missie bedrijven, niet hier.
Bovendien hebben wij een gezegde: 1 zwaluw maakt nog geen zomer.
Het seculiere westen heeft de verlichting tot in zijn haarvaten opgenomen jij noemt een paar scribentjes die hun ideeën van de Griekse filosofen in de bieb van Constinopel hebben gekopieerd. Dat maakt nog geen verlichte religie die fatwa's afroept over afvalligen, haat zaait en moord predikt.
Kaan78 09-08-07 @ 03:38... Dat de Turken vroeger als redelijk welopgevoed en vredelievend beschouwt werden, wil niet zeggen dat ze geen oorlogen voerde. Ze ontkende (net als nu nog de Armeense Genocide = hier een voorbeeldje van) de oorlogen gewoon! Jullie zijn gewoon een stel besnorde vervelio's!!! Zeau... ik heb gesproken!!!
*doet zijn armen over elkaar en kijkt de andere geesteszieke streng aan*
@kuttekrap 09-08-07 @ 03:06: Als Allah al bestaat dan is hij niet God maar de Duivel. Mohammed kreeg in zijn grot bezoek van een Djin oftwel van een demon en deze heeft hem de Koran ingefluisterd.
Later heeft men hem wijsgemaakt dat deze Djin een aartsengel was maar zelfs de schizofrene mohammed besefte dat hij bezoek had gehad van de Duivel. Daarom kunnen we rustig stellen dat de moslims duivelsaanbidders zijn, wat ook uit hun daden en gedrag blijkt.
@Herman Flipsen 09-08-07 @ 03:20
ik ben niet blind.
Toch vind ik de aanwezigheid van mensen als Kaan op GS een verademing,
ook al praat hij peop.
Nou, ik hoop dat we morgen door een supervulkaan verzwolgen worden met alle gevolgen van dien dus zoek het maar even uit voorlopig. Doei ;-)
@Triador 09-08-07 @ 03:30
Nu we toch over Voltaire beginnen:
Voltaire:. "Great Turks rule 20 nations of various religions in peace. They taught Christians to be moderate in war and tender in victory."
laten we even kijken naar voorbeelden vanuit jullie geschiedenis op het gebied van tolerantie en moderniteit.
Erasmus
Zo vindt Erasmus dat het bij tolerantie vooral gaat om verdraagzaamheid binnen de eigen groep de Christenen, terwijl Emre de gehele mensheid op het oog heeft. Zo schreef Erasmus :
" Wanneer het een noodlottige ziekte is van de menselijke geest dat hij het absoluut niet zonder oorlogen kan uithouden, waarom wordt deze ramp dan niet over de Turken uitgestort? Ofschoon het beter zou zijn ook hen door onderricht, weldaden en een schuldeloos leven tot aanvaarding van de christelijke godsdienst te verlokken, dan hen gewapenderhand aan te vallen. Maar toch, als de oorlog met hen, zoals we zeiden, absoluut niet te vermijden is, zou dat zeker een minder groot onheil zijn dan dat christenen zo misdadig op elkaar worden aangehitst en met elkaar in botsing komen. Als wederzijdse liefde hen niet verbindt, zal tenminste zo goed en zo kwaad als het gaat de gemeenschappelijke vijand hen verenigen en zal er toch een zekere mate van saamhorigheid zijn, ook al ontbreekt de ware eensgezindheid."
En, schrijvend over Frankrijk:
"Nergens worden de wetten zo in acht genomen, nergens is de godsdienst zo gaaf en bovendien niet bedorven door de omgang met Joden, zoals in Italië, en niet verpest door de nabijheid van Turken en Moren , zoals Spanje en Hongarije."
Yunus Emre stelt daarentegen:
"Wij beschouwen geen religie als anders dan de onze
Liefde wordt geboren als alle geloven zich verenigen"
"Wie niet alle volkeren op de aarde als één geheel kan zien
Is een ongelovige ook al heeft hij de reputatie van heiligheid"
-
"Mijn enige vijand is de Haat
Ik draag niemand een kwaad hart toe
Zelfs vreemdelingen zijn mijn vrienden
De hele wereld is voor mij één."
-
"Als je niet in de mens God kan zien
Dan is al je leren waardeloos geweest"
-
"De mens die het wonder van de ware liefde voelt
Verlaat elke religie en natie"
-
"Ik ben niet op aarde om te vechten
Liefde is de missie van mijn leven"
De ongeveer 200 jaar vóór Erasmus levende Yunus Emre lijkt hier moderner, meer Erasmiaans dan Erasmus zelf.
Verder adviseer ik jou
nl.wikipedia.org/wiki/Jalal_ad-Din_Rum...
koerbagh ® 09-08-07 @ 03:33 - Daarom ben ik zo blij met geestelijk gezonde mensen... zoals jij Koerbagh... die kunnen ons dan bij tijd en wijle trachten te deprogrammeren! ;-)
Toch fijn te zien dat we er saampjes altijd wel weer uitkomen...
@Triador 09-08-07 @ 03:30:
Maak je geen illusies. Jij hebt dezelfde geestesziekte, maar in een iets mildere vorm. Genezing is in jouw geval nog goed mogelijk, itt Kaan, die kunnen we als opgegeven beschouwen.
Kaan78 09-08-07 @ 03:23... Even serieus... weet je wat nou zo geweldig is aan jouw aanwezigheid op GeenStijl??? Normaliter voel ik mij (als christen) t.a.v. de reaguurders alhier toch op enkele gebieden een stuk minder verlicht... Tja... dat is nou eenmaal zo..?!
Maar dan komt er een moslim op GeenStijl... en ineens voel ik de wind van o.a. Voltaire (en vele andere verlichte denkers) over mij heen waaien... ach... wat een vreugde! Nu is er tenminste iemand die op ieder gebied is achtergebleven bij de wereldvisie van de gemiddelde christen(hond)... pfff... daarom... kan jij niet wat vaker langskomen??? Daar zou je mij een groot plezier meedoen... maar dan wel meer inhoudelijk regeren graag!
@Kaan78 09-08-07 @ 03:24
Ben jij al wel eens lekker in je billen geknepen door een enthousiaste meneer?
@Kaan78 09-08-07 @ 03:23:
Ik hoef niks te proberen, ik beweer verder niks, ik geloof niks, ik heb geen bewijslast. Ik weet alleen dat jij knettergek bent en lijdt aan vreselijke geestesziekte die religie heet. Dat vind ik heel erg voor je, maar ja... Je bent er nog blij mee ook. En dan met droge ogen beweren dat je niet gelooft geweld, maar wel in het woord van Allah zoals verwoordt in de koran en den hadith; en daar druipt het bloed en de dood door geweld van de bladzijden.
Daar is een medische term voor: "psychotische schizofrenie". De mogelijke behandeling heb ik reeds genoemd.
@Kaan78 09-08-07 @ 03:24
De vraag blijft echter, of je daardoor niet blind geworden bent voor de negatieve effecten van het geloof.
@Herman Flipsen 09-08-07 @ 03:20
Mijn ogen en verstand zien gelukkig het nut van geloof
fuck kaan78
Dat je niet kan uittreden klopt niet. Er is wel een onderbouwing voor... Maar dan krijg je weer ja maar... blablalbla. Geen zin om dat aan leken uit te leggen. Vraag maar aan iemand die daar wel zin in heeft. Trouwens niemand hoeft het te weten dat je een moslim bent. Kan ook gewoon tussen jouw en Allah blijven.
Koerbach kom op man! je hebt het niet eens geprobeerd.
VanFrikschoten 09-08-07 @ 03:21... Dan moet je maar niet een gelovige van Allah lastigvallen!!! De kans dat de copy paste spontaan stuk gaat is 1 op een triljoen... maar ja... kaan78 vroeg het... en nu zit jij met het resultaat!
Mijn copy paste is stuk verdomme...
@Kaan78 09-08-07 @ 03:18
Ik vroeg je ook nog wat je blind maakte....
"Wie goed doet, wie goed ontmoet."
Pff... en jezelf dan nog afvragen waarom mensen in "het westen" niet massaal moslims omarmen.
De vraag is: Kan jij dat ff regelen?
@Warmte, hulp, bescherming, wonderen
"Warmte, hulp, bescherming, wonderen"
Ik zeg: schuur.
Kaan78 09-08-07 @ 03:09.... Dus ik moet eerst Moslim worden... en dan pas zal ik merken dat Allah geen sprookje is, ga ik hem voelen en zo?! Daar heb ik toch één klein vraagje bij:
Stel ik bekeer mij tot de Islam (anders kan ik Allah niet leren kennen). Maar als ik bekeerd ben en er dan pas achter kom dat Allah toch niet bestaat... dan heb ik een probleem. Ik mag dan niet weer gewoon Christen worden! Want volgens de Koran moeten afvalligen dood!!!
Nu wil ik niet graag dood en wel graag een 30 dagen niet goed garantie... dat ik alsnog van mijn Islamietje status af kan als jou beweringen niet blijken te kloppen!
Kaan overtuigen van zijn ongelijk is alsof je een kubus door een driehoekige opening tracht te duwen. Hij gelooft wat 'm is verteld en wat hij heeft gelezen. Een dwangbuis voor het leven, maar Kaan ziet het als een leidraad. Dat mag. Probleem is dat er ongelovigen met het leidraadje worden opgeknoopt...
Warmte, hulp, bescherming, wonderen, ik heb het gevoel dat ik deals kan maken met hem, kansen van 1 op de triljoen dat het gebeurt, gebeuren gewoon nadat ik hem vraag dat vraag. Probeer het gewoon eerlijk en oprecht een keer en wees open. Wie goed doet, wie goed ontmoet.
@Kaan78 09-08-07 @ 03:09:
Ik zou zeggen 3x daags 10mg Aripiprazol en mocht de verschijnselen niet overgaan 5x daags 20mg Zuclopentixol. Is er dan nog iets van een waandenkbeeld over dan gaan we toch echt elektroshock-therapie overwegen. Is niet prettig, maar wel effectief.
@Kaan78 09-08-07 @ 03:09
hi,hi,hi,ha, ha, ha, ha....
@Kaan78 09-08-07 @ 03:09
Nee dank je, nice try, maar ik ga geen fictieve elementen aanbidden.
@Kaan78 09-08-07 @ 03:09
Wat voel je dan, Wat zie je dan en Wat maakt je dan spontaan blind voor de gruweldaden die uit naam van jouw almachtige en zijn woorden begane misdaden?
@Kaan78 09-08-07 @ 03:07
Is gewoon net als een darkroom dus...
@kuttekrap 09-08-07 @ 03:06
Dat kan je voelen, en zien. Maar dan moet je eerst moslim worden.
Kom een stap en god zal met duizend stappen richting jou komen.
LOL @VanFrikschoten 09-08-07 @ 03:03:
Je vergeet (ongelovige hoeren) pardon, Nederlandse blonde meisjes lastig vallen en onzedelijk betasten.
Ik zie het meer als een hal. je komt binnen via 1 deur. Zit je tijd uit en gaat vervolgens door een andere deur er weer uit. Hoe veel tijd je is gegeven is niet belangrijk. Wat je doet met de tijd dat je is gegeven wel.
@koerbagh ® 09-08-07 @ 03:05
Mot je een dwijl? En doe de kraan eens dicht...
@Kaan78 09-08-07 @ 02:59
Hoe weet jij dat het woord van Allah geen sprookje is?
Sterker nog, is Allah niet een sprookjesfiguur.
Heeft ooit iemand Allah of God gezien of een bewijs dat er ooit een God/Allah heeft bestaan?
@Kaan78 09-08-07 @ 02:59:
Gelul. Het is gewoon het geloof in een niet-bestaand opperwezen met regeltjes en wetjes met straf en beloning na de dood. Daar is niks nieuws aan, laat staat iets verlichts. Het is onderwerping aan een sprookje, onderwerping aan een bedenksel, een fantasie, een fata morgana. Een zelf-opgelegde illusie, een geestesziekte.
@Kaan78 09-08-07 @ 02:59
Wil jij een keer met mij naar de bioscoop? Popcorn smijten en irritant bellen onder de film?
@koerbagh ® 09-08-07 @ 02:55
Quite right. Een nieuwe vinding ligt dan ook niet aan het eind van de weg, maar ergens op n weg.
Ik geloof ook niet in een sprookjesboek, maar in de woord van Allah. Ik kan ook geen ontwikkeling geven aan een Tokkie. Een mens is gebonden aan zijn capaciteiten. Jij kan je wel ontwikkelen.
Ik heb veranderingen gezien bij mensen die een bijna salafistische ideologie op na hielden en vandaar uit overgingen naar de stroming die in juilie ogen misschien de "verlichtte vorm" van de islam kan worden genoemd. Deze vorm van de islam is niet gekenmerkt door invloed van buitenaf, maar de goddienst - dienstverleners ( binnen de islam heb je geen goddienstleiders) met academische opleiding hebben het vanuit de islam zelf naar buiten gebracht. Als je zelf in de leer zou gaan, zou je beseffen dat de Islam zelf de hoogste vorm van verlichting is op de Aardbol.
@Kaan78 09-08-07 @ 02:49
Ik heb een hele sappige appel voor je van die boom....
Ook de boom mag je wel even aanraken, hoor...
(niet verklappen, @all...)
@Murdockyoufool 09-08-07 @ 02:39:
The road to hell is a highway, with a sura on every road-sign. The path of truth is small, winding, narrow, hard to find. And at the end you'll find: it wasn't the path or the search, it was the journey itself.
Maar goed, dat zul je een islamietje nooit kunnen uitleggen.
@Sikkeneur 09-08-07 @ 02:46
Oplettende lezertjes hadden al eerder meegekregen dat ik stiekum de SATAN ben (muhahaa). Ik pak e.e.a. dan ook professioneel aan wat betreft mijn stukjes. Ik schep er een ongekend genoegen in zielen in de val te lokken onder valse voorwendselen. Hi, hi, hi, hi...*kuch*
@Murdockyoufool 09-08-07 @ 02:39
Dat lijkt alleem maar zo. Zie het als Gokken, Vreemdgaan of Drank. Moment dat je het bezigt lijkt het leuk, maar na 5 a 10 minuten is het gevoel weg en heeft het impact op jouw functioneren.
Ervaringen opdoen op de hoofdweg lijkt een soort proces van zoeter en rijper wordende fruit, hoe langer het aan de boom hangt, hoe meer smaak je krijgt,daardoor blijf je langer vers. je blijft dan af van andere dwalingen. Dus langer vers is minder snel bedorven.
@VanFrikschoten 09-08-07 @ 02:42
Kan ik nog een keer de suite boeken?
Ik heb een gevoel dat niet iedereen mij begrijpt, maar dat moet toch wel in een weekeinde te veranderen zijn?
Typo @ 02:45
epilitisch = epileptisch
VanFrikschoten 09-08-07 @ 02:42
Frik, jij bent de nachtmerrie van elk geloof, in welke gedaante je ook verschijnt.
*KLIK*
@Kaan78 09-08-07 @ 02:24:
Ik wil slechts dat je niet de apologeet gaat lopen uithangen voor iets dat niet verontschuldigen is, namelijk het moorden en onderdrukken uit naam van een jeminitisch maangodje op basis van tekstjes van een epilitisch en analfabetisch profeetje (pnvd) die het geciteerd heeft aan een joodse volgeling die wel kon schrijven. Je hoeft mij niet te overtuigen van de vreedzame islam, maar je miljarden broeders die gewoon letterlijk geloven dat afvalligen, niet-gelovigen moeten worden vermoord. Dat wil ik van je. Je hebt hier geen missie, maar bij je geloofsgenoten.
Nogmaals, je hoeft AAN MIJ, en geen enkele ongelovige, IETS uit te leggen. Het enige wat je zou moeten uitleggen is waarom je gelooft in een sprookjesboek en een valse afgod uit wiens naam miljoenen worden vermoord en waarom je de behoefte voelt dat te gaan verdedigen en verontschuldigen. Als je dat redelijk en overtuigend kan uitleggen ben je al een heel eind. Maar je hebt al gezegd dat je alleen gelooft in de vreedzame islam (die aantoonbaar helemaal niet bestaat, want je sprookjesboek vertelt iets heel anders). Als je dat werkelijk gelooft dan hoef je mij niks uit te leggen, maar ALLES aan je "broeders" die in naam van jouw godje, dus ook namens JOU, en naar dezelfde regels van JOUW overtuiging, slachten, moorden en onderdrukken.
Nogmaals: bij mij, en de rest van ongelovig GS heb je helemaal geen missie.
Ik wil verder helemaal niks van jou, van jou kut-geloof en het kut-sprookjesboek waar je in gelooft.
Of ben ik nu weer te hard uit de school geklapt?
Geinige running gag op GS bij de weg.
Frik en zijn horrorschuurtje.
@Kaan78 09-08-07 @ 02:33
Meester, is het zo dat de zijpaden van het leven vaak een intensiteit van betekenis leveren, die de hoofdweg weigert prijs te geven?
@Kaan78 09-08-07 @ 02:32
Loop jij maar eens even mee...
@kuttekrap 09-08-07 @ 02:30
Ga in de leer. Dan zal er antwoorden komen op jouw vragen.
LibertasSimplex 09-08-07 @ 02:27
... dat HIJ een geil lekker WIJF is.
Misschien geloven de travo's daar wel in...
@Kaan78 09-08-07 @ 01:42
Uit jou woorden begrijp ik dat je de koran op allerlei manieren kan interpreteren.
Als er staat "alle ongelovigen moeten dood", kan dat ook gelezen worden als "alle ongelovigen moeten worden bekeerd tot de islam". Zoiets?
@claudi-jaah 09-08-07 @ 02:19
Goed, nog een poging dan...
De juridische onderlegging, zit aan deze kant van het toetsenbord ook wel redelijk snor, ik vroeg om JOUW mening, niet die van het in de wetboeken/jurisprudentie omschreven en door het OM gehanteerde maatstaven.
Ik zie namelijk (persoonlijk) geen enkel nut, om voor MK een uitzondering te maken binnen het recht, alle negatieve gevolgen -die mogelijk kunnen voortvloeien uit het lezen van het (inderdaad oninteressante boek) MK- zijn immers al strafbaar en staan derhalve los van het boek "an sich".
Het was een puur informatieve vraag.
Kaan78 09-08-07 @ 02:24
'Wat wil je nou van mij man'
Schreeuwde ik ook laatst tegen god. Kreeg ik het antwoord dat ik niet zo'n herrie moet maken en dat Hij een geil lekker wijf is. Soort latina met een dikke kont en alles. Dat geloof ik dan dus niet
VanFrikschoten 09-08-07 @ 02:26
Wie niet?
@Kaan78 09-08-07 @ 02:24
jij moet gewoon een beurt hebben van een naqende tietenkudt met lang blond haar
claudi-jaah 09-08-07 @ 02:08
Het simpele feit dat een Godheid niet bestaat voor de een, wil nog niet zeggen dat je de dialoog moet schuwen over de gedragswijzen die uit een leer voortvloeien met degeen die wel een Godheid aanhangt.
In het 'Westen' is die discussie geweest (en nog steeds) met de leer van het gristendom om te kunnen samenwerken en samen te leven.
Intern de Islam zou ook die discussie plaats moeten vinden, als met de rest van de wereld.
koerbagh ® 09-08-07 @ 02:14
Wederom jammer...
Ik kan aan jouw commentaar zien dat je er wel 1 nodig hebt. Want je schrijft POEP als het gaat om de Islam. Jij bent diegene die wil dat ik in een paar uur tijd iets ga uitleggen waar anderen hun hele leven aan wijden. Doe ik dat vervolgens, raak je boos omdat je niet wil dat ik het aan jou uitleg, maar ik moet wel ineens de wereld verbeteren. Zeg ik vervolgens dat het niet haalbaar is, maar ik jouw wel verder wil helpen, probeer je mij jouw eigen levensbeschouwing te verkopen. Wat wil je nou van mij man.
slaap lekker allen. Wees braaf, niet stiekem aanstootgevende brieven plaatsen in de Volkskrant, dan moeten we morgen weer een hele dag en avond ;-)
Nee, als je van je graat flikkert is er opeens een Got. Omdat je niet de tyfus wil krijgen tot in den eeuwigheid. Dan gaan we miepen. Als je de stront ingedrukt wordt door types in rare pakken die dingen roepen vanaf torens met klokken en gezang terwijl je niks te vreten hebt ga je wel geloven.
Denk zo als Wij (van Das VonFrikschoten Gehirn Institut) en alles komt goed zolang u ons uw geld geeft en uw absolute vertrouwen want wij weten hoe het zit.
@Kaan78 09-08-07 @ 02:07
Is it good to seek the past, Master Po? Does it not rob the present?
@Herman Flipsen 09-08-07 @ 02:10
Het geeft met name het Openbaar Ministerie relatief veel ruimte om bepaalde groepen, denk dan in extreem rechtse kringen aan te kunnen pakken of minimaal een stok achter de deur heeft om te kunnen optreden. Zover ik weet is het in praktijk in Nederland nog nooit aan de orde geweest.
Wetgeving moet je ook niet te abstract zien, het is ook niet zo dat iedere fietser die de hand niet uitsteekt bij het afslaan een bon krijgt vanwege een overtreding van de Wet.
Een lezer van Mein Kampf zal dus ook niet direct in aanraking komen met Justitie.
Het herdrukken is per definitie strafbaar of de uitgever moet aantonen wat het wetenschappelijk nut is en moet tevens in een voorwoord afstand te nemen van de inhoud van het boek.
Dit is ook nog nooit aan de orde geweest waarschijnlijk omdat niemand het nut er van ziet en de behoefte er ook niet is.
Zoals al vaker gezegd deze avond Kuifje in Afrika is boeiender.
@all
Trusten
Foutje @ 02:14
Bovendien kan *GEEN* enkele levenbeschouwelijke overtuiging... (etc.)
Kaan78 09-08-07 @ 02:15
Als je het zeker weet noemt de psychiater dat een paranoide waan
@claudi-jaah en Maaier.
En zo is de circel weer rond.
Als je het zeker weet, is het geen GELOOF.
Hier. Twee uur. Frikschoten heeft zn late dienst er op zitten. Afloggen uitklokken. Of -ie kan overwerken. Nee, ziek kind thuis hond nog uitlaten.
Ik ben gek ook
Nee die kop van die Els. Dat is aanzetten tot warm beffen
En Wilders. Wie wil er nou een boek verbieden? Dat wil alleen een man uit een achterlijke cultuur
@Kaan78 09-08-07 @ 02:07:
Ik ben m'n eigen leraar. Ik kan lezen. Ik heb geen leraar nodig. Ik hoef geen gids voor een sprookjesboek, ik ken de geschiedenis, ik ken de cultuur, ik ken mijn weg in bibliotheken. Ik heb de geestelijke en culturele bagage die nodig is om alles te onderzoeken wat het waard is onderzocht te worden. Een cultus die zich bezighoudt met wereldoverheersing en het uitmoorden van tegenstanders kan niet op mijn sympathie rekenen en ook niet op mijn verdere aandacht of studie.
Bovendien kan enkele levenbeschouwelijke overtuiging die een niet bestaand opperwezen nodig heeft om zijn eigen bestaan te rechtvaardigen, een beloning of straf na de dood in het vooruitzicht nodig heeft om loyaliteit af te dwingen ten principale mij nooit overtuigen.
piquant 09-08-07 @ 02:06
Jazeker, ik kan niet alles tegelijk :-)
claudi-jaah 09-08-07 @ 02:08
Als Kaan dat toch voelt, dan is dat voor hem zo. Is het misschien niet waar, maargoed, geloof is per definitie niet rationeel en dan zou je dus nooit met gelovigen kunnen discussieren.
@claudi-jaah 09-08-07 @ 01:51
Het was een serieuze vraag. (de juridische context begreep ik al wel)
Ik vroeg mij dan ook in hoofdzaak af welke vorm van gebruik van het boek
-volgens jou- strafbaar zou moeten zijn , of in ieder geval in aanmerking zou moeten (of kunnen) komen, voor mogelijke beperkingen.
Ik ben klaar. Dus ga maar verder met jullie gespit en gesjeik.
/*überplop*/
@VanFrikschoten
Aah, zoals wintimensen net zo makkelijk onderdelen van het katholicisme toelaten. Zit je bij een bonuvrouw op de thee, heeft ze een afbeelding van Maria tussen de mumbojumboshit staan. Zo zie je, bos- en voorouderspirits zijn heel gemoedelijk.
@Maaier 09-08-07 @ 02:04
Deel die mening niet en geen hulde want dan ik op zondagmorgen ook wel hulde betuigen aan de Jehova's.
Vind er weinig discussie aan als iemand stelt dat er geen God bestaat en het onderbouwt en het antwoord is dat het wel bestaat omdat hij het voelt.
Sorry doe ff niet mee aan de waardering en lofzang
@koerbagh ® 09-08-07 @ 01:59
Ik kan niet alles tegelijk. Bovendien ben je best wel veel eisend voor een leerling. Als de leerling bereid, is zal de leermeester verschijnen.
Precies. Ga zelf een boek schrijven met je tuinbroek Els
Als of Allah aan "in den minne schikken" doet. Een beest was het en is het.
@Maaier 09-08-07 @ 02:04
Heb je mijn antwoord op je vraag gezien?
Tief op met je Islam
piquant 09-08-07 @ 02:01
Helemaal mee eens, ergens, way back, al hulde gezwaaid voor deze dapp're eenling,
@claudi-jaah 09-08-07 @ 01:57
Ik bedoel, maar ben niet zo van de lange posts(weet jij al),tenzij ik me heel erg kwaad maak, maar dat @Kaan, al heeft hij vanuit zijn opvoeding en achtergrond een andere mening over de islam dan de meesten hier,hij het wat mij betreft, verdient serieus te worden genomen.
Hij komt op mij over als iemand die de dialoog aan wil gaan en dat vind ik sowieso dapper ,hier in het hol van de leeuw en dat helemaal alleen.
Post was aan @ Koer gericht,vandaar. En nee, ik wil dat niemand een fatwa krijgt.
Lucas De Linkse Kut. Had iemand dat al betaald geroepen ergens in de 580 comments? Heb je m nou gratis
Heeft iemand al iets genoemd over de "gematigde Islam" die in Indonesië wordt bedreven? Iets met natuurgodsdiensten vermengd en andere cuturele toestanden waardoor het niet zo erg is allemaal bij de meeste mensen aldaar? Nou, moet jij eens zien hoeveel van die lekkere kroepoekjes in de herenliefde, hier eenmaal beland, nog een moskee van binnen zien.
Muhaaa!
@Kaan78 09-08-07 @ 01:42:
Luister, het boeit me niet wat jij allemaal aan interpretatievermogen hebt, het gaat mij erom dat miljarden van jouw "broeders" dat niet hebben, en dat JIJ die kutlui gaat lopen verdedigen, omdat ze in diezelfde sprookjes van diezelfde maangod en zijn profeet (pnvd) geloven als jij. Dáár gaat het mij om. Jij moet niet in discussie met mij of met ons, of je broeders van de doods- en bloedcultus te verdedigen, jij moet je "broeders en zusters" in de debat om hun het geweld te laten afzweren. Als je dat is gelukt, en er geen enkele moslim ter wereld meer is die mij -of wie dan ook- dood wil omdat ik/hij een ongelovige ben/is, kunnen wij ook een normaal gesprek hebben, en dan (en slechts dan) mag je me van alles leren over de islam.
Snap je dat? Dringt dat nu eindelijk tot je botte hersens door?
Je hebt hier op GS geen missie, je hebt in je eigen geloofsgemeenschap een missie. Capiche?
@piquant 09-08-07 @ 01:51
je bedoeld dat je blij bent dat Koer hier geen extremistische moslim treft en morgen een fatwa over hem wordt uitgesproken.
* leest zometeen nog ff een paar paginae Jesaja 43-45 (neuh, niet oorlog, sprinkhanen en apocalyptische paarden enzeau) en rolt dan lekker op z'n rugje *
@Maaier 09-08-07 @ 01:44
Ja, ik denk dat ik dat kan,want ik had ook een akkefietje met hem en we hebben dat uitgesproken. Is heel goed te doen met hem.
Mail mij svp op maravanh hotmeel
@giulionl 09-08-07 @ 01:51
Gooi maar een dobbelsteen net zo lang totdat je een 1,2 of 3 krijgt.
Kaan78 09-08-07 @ 01:42
his·to·risch (bn.)
1 bekend uit de geschiedenis
2 geschiedkundig, betr. hebbend op de geschiedenis
3 werkelijk gebeurd <=> legendarisch, onhistorisch
Welke bedoel je nou?
@Kaan78 09-08-07 @ 01:42
Ik reageer kort, want ook niet aan mij gericht, maar ik vind-en ik weet dat niet iedereen het hier met mij eens is- dat er met jou wel een dialoog valt te voeren.
Ik geef het stokje over aan @ Koerbagh.
@kuttekrap 09-08-07 @ 01:49:
De Bijbel komt niet verder dan je op te roepen tot het kerstenen (bekeren) van ongelovigen.
De bijbehorende middelen / methoden worden niet eens benoemd.
In dat opzicht een soft boekje hoor!
@ tejootje 1:44
Wie werkelijk beslagen ten ijs wil komen terzake de foute, haatzaaiende, tot discriminatie en moord aanzettende passages in de koran, hij raadplege bijvoorbeeld een site als skepticsannotatedbible.com. Wie geen derden raadpleegt doet loopt het risico om in een kringetje te blijven ronddraaien van slechte, foute en halve informatie. Ga er maar van uit dat Geert Wilders deze site wel kent en heel goed weet wat hij over de koran kan zeggen zonder te liegen als een moslim.
@Herman Flipsen 09-08-07 @ 01:41
Als die vraag serieus is en oprecht dan is een excuus niet noodzakelijk.
Nederland is een land waarin de Grondwet de moeder van alle wetten vormt en die is in principe strijdig met het verbieden wat welk boek dan ook.
Voor de meeste inwoners is Mein Kampf verboden omdat iedereen het roept en op internet staat.
Wij doen dat als land en samenleving dus niet omdat onze Grondwet het niet toelaat en een groot deel van de samenleving ook niet wil dat de overheid censuur toepast en gaat bepalen wat we of niet mogen lezen.
Daarom is het boek Mein Kampf niet strafbaar. Zijn er duidelijk regels met betrekking tot het verhandelen en herdrukken. Is het eigenlijk niet eens echt duidelijk bij wie het auteursrecht ligt. Van het orgineel is het de Beieren, in Nederland voor de vertaling onduidelijk.
Als er dingen gebeuren in onze samenleving is er wel juridisch de mogelijkheid op te treden en dan is het boek niet strafbaar maar de handelingen voortvloeiend uit..
@giulionl 09-08-07 @ 01:36
Ik bid nooit, ben niet gristelijk, en toch heb ik de bijbel in mijn boekenkast.
Ik vraag mij alleen af waar de bijbel oproept om niet-gristnenen te doden.
Tjezus ,alleen "gematigde moslims" op gs? heerlijk toch!
@Maaier 09-08-07 @ 01:42
LOL
@koerbagh ® 09-08-07 @ 01:43
Zo is dat en kaan78 wil ik ook wel eens in een Robin Hood pakje in mijn schuur zien voor een nadere beschouwing der intrepedingesen van het een en ander.
claudi-jaah 09-08-07 @ 01:25
Ik bedoelde te zeggen dat Geert voor de makkelijke weg lijkt te kiezen. Zijn aanpak lijkt eruit te bestaan om steeds naar manieren te zoeken waarmee hij kan scoren. Je hoeft MK niet gelezen te hebben om te weten dat er weinig goede dingen in zullen staan; het is immers het boek van Hitler en we weten allemaal wat hij teweeg heeft gebracht. Het gaat om het verbod. Geert lijkt te denken: op welke grond kunnen we dat ene boek verbieden ? Zijn er soms meer boeken verboden? Ja, MK. Dat is mooi, want een beladen boek. Meer lijkt het niet te zijn met Geert, helaas. Geert for president? Te weinig kwaliteit overall.
piquant 09-08-07 @ 01:41
Genoeg, ik heb een hele waslijst ;-) maar om het even op GS te houden: Kun je niet bemiddelen tussen mij en botte? ik houd niet van koude oorlog online.
@claudi-jaah 09-08-07 @ 01:41:
Frik is überseksuele, transgenderist met een spreekpop.
Denk aan Mr(s). Garrison van South Park.
@koerbagh ® 09-08-07 @ 01:38
Liev
Wat een zwarte humor heb jij zeg Koerbagh. Laat ik net even doen of je het goed bedoelt. Het heeft eigenlijk geen zin om hierover te discussieren. Jij hebt de basis niet.
Stel je gaat elk dag een uurtje naar de moskee of leraar om wat bij te spijkeren. Na een jaar of twee zal je wel voldoende basiskennis hebben en kunnen we stuk voor stuk de foute interpretaties van fanatici blootleggen.
Nu zal dat alleen dienen als opvulling van de geenstijl archief.
Ik ga geen extremisten verontschuldigen.Mede doordat Ik ook een islamtische opvoeding heb gehad. Daardoor niet. Past niet binnen onze Orf en Adet en Gelenek en Gorenek. ( Turks) zoek het maar op wat dat betekent. Een wereld zal voor je opengaan. Leer in de tussentijd ook even wat Turks.
Voorbeeld.
Wat betreft interpretaties zijn er ook nog eens taalissues binnen de koran. het Arabische woordje "Darp" wordt uitgelegd als slaan, terwijl er 53 andere mildere synoniemen voor zijn. Het kan ook betekenen negeren, afstand van nemen, laten bezinken, teleurgesteld doen (afwijzend). Zo zie je maar dat niet alles lijkt zoals het je wordt voorgeschoteld. Vertaalfouten en interpretatiefouten, ook nog eens gevoed doordat ze te weinig basis hebben om een uitspraak over een historisch boek te doen.
Dus het is meer een kwestie van ontwikkeling.
Ik durf zoals vanzelfsprekend afstand te nemen van alle mensen die zinloos geweld gebruiken. We houden van de geschapenen omwille van de schepper.
koerbagh ® 09-08-07 @ 01:38
Piquant
Mooi, nog maar 159.9997 te gaan en dan komen er vanzelf achter wie wél het probleem is. Als heel Nederland zich even wil opstellen in rijden van 2...
koerbagh ® 09-08-07 @ 01:35
ik val een beetje laat binnen,maar je hebt gelijk ,koerbagh
@claudi-jaah 09-08-07 @ 01:34
Excuus, maar zou je wellicht even een zin verder kunnen uitdiepen (enkel voor het begrijpen ervan)??
"Daarom ben ik ook blij dat het geen verboden boek is puur om als land geen boeken te willen verbieden maar dat het gebruik er van wel strafbaar gesteld kan worden"
Welke vorm gebruik van het boek bedoel je (lezen, propaganda, partijprogramma, etc.)?
@claudi-jaah 09-08-07 @ 01:34:
Boeken verbieden is ook zinloos.
Boeken verbranden is net zo zinloos, je krijgt toch niet alle exemplaren te pakken.
Sommige boeken hebben een bepaalde waarde, dat zal eeuwig zo blijven, al is het maar een zekere academische waarde.
Net zogoed als de Spaanse inquisitie z'n legislatuur en oordelen heeft vastgelegd. Verwerpelijk, doch van academische waarde.
En het siert een democratie zoals wij die in 0031 (nog) hebben dat feitelijk ieder schrijfsel, hoe verwerpelijk ook, beschikbaar is.
@Maaier 09-08-07 @ 01:35
Om OT nog even op dit gezellige onderwerp door te gaan. Ik was ook in verwarring omdat jij @ Koerbagh afgelopen week mee
uitnodigde naar een andere site. Ik dacht dat je met hem aan het flirten was (wat een man ook kan doen natuurlijk),maar toen wist ik het al helemaal niet meer.
Mensen van problemen afhelpen is nobel . Kan ik iets doen voor jou?
@Maaier 09-08-07 @ 01:29
OT: bedankt was niet lullig bedoeld hoor maar je was een gevalletje twijfel.
Uiteraard ben ik de beroerdste niet en ophartig zijn en ik ben een vrouw.
Nu alleen nog eens uit zien te vinden wat Frik is.
Mein Kampf en Al-Qur'aan Al-kariim wedijveren in saaiheid. Ze verschillen wel in het aantal oproepen tot moord en terreur, in Mein Kampf vind je dat eigenlijk niet, de koran daarentegen grossiert in haat, discriminatie en oproepen tot moord.
koerbagh ® 09-08-07 @ 01:35
Dat klopt natuurlijk. Wij zijn niet het probleem, noch de oplossing, maar wel dienen wij niet mee te gaan in het simplisme van komische duo's als die uit Tilburg of GW, door te wijzen op die haatsunna's etc. Nee, dna hebben we maar een elitaire rol van uitleggen dat je het niet letterlijk moet lezen. De Koran op dezelfde manier lezen als zij, met de gedachte 'want zij doen dat ook', is stom, omdat je dan je eigen argument om zeep helpt. Zeg maar hier de koran verbiedne omdat in S-A de bijbel verboden is. Je moet natuurlijk wel weten dát zij het op die manier lezen, maar niet erin meegaan.
@piquant 09-08-07 @ 01:37:
Nee... jij bent prikkelend en relativerend. Soms uiterst nuttige eigenschappen en zeker geen probleem. Dus je hoort gewoon bij hoor...
@koerbagh ® 09-08-07 @ 01:35
Ik wil ook graag bij jullie horen. Ik ben het probleem nl ook niet:)
kuttekrap 09-08-07 @ 01:26
Bid je helemaal alleen op dit tijdstip?
piquant 09-08-07 @ 01:33
Ik zag vanochtend nog jullie beider verwarring en dacht - zijnde testostoron gedreven man: dat kan ik niet over m'n kant laten gaan! Bovendien is het altjd fijn om mensen van hun problemen af te helpen, toch?
@Maaier 09-08-07 @ 01:28:
Het probleem zit er niet in dat wij (en dan bedoel ik, wij ongelovigen, wij die van dat kutboek dood of bekeerd moeten) de context niet begrijpen, het probleem is dat die kloterige tekstjes door grote groepen (ook hier en nu, in dit land) wél letterlijk worden genomen en tegen ons (en dan bedoel ik ons ongelovigen, afvalligen -zie Eshan- critici -zie Theo, Geert- ) worden gebruikt.
Daar zit het probleem en daar wringtr de schoen. Niet bij ons (ongelovigen) die dat sprookjesboek op dezelfde plank als 1001 nacht van Scheherazade zetten en de culturele en historische bagage hebben om de context te begrijpen, te kunnen interpreteren en de culturele achtergronden te duiden. WIJ, beste Maaier, jij en ik, zijn het probleem niet.
@Reinaert 09-08-07 @ 01:28
Tijdens mijn studie is het aan de orde geweest en heb ik een poging ondernomen in de Nederlandse vertaling en het is voor mij een boek dat ik niet uit heb gelezen.
Alleen in Nederland moeten er al een enorm aantal exemplaren circuleren want niet ieder brave burgert heeft in 1945 zijn exemplaar op de brandstapel gegooid.
Daarom ben ik ook blij dat het geen verboden boek is puur om als land geen boeken te willen verbieden maar dat het gebruik er van wel strafbaar gesteld kan worden, Mein Kampf is zeker geen bijbel maar moet ook zeker niet als een soort bijbel gezien worden of zo behandeld in bepaalde kringen van onze maatschappij.
@piquant 09-08-07 @ 01:27:
Wilders zet de boel bewust op scherp. Feitelijk zijn raison d'etre.
Jammer genoeg vind ik zijn vergelijking ook wat platvloers.
Dat 'ie er niets mee zal bereiken snapt een kind, Wilders zelf dus ook wel.
Maar laten we blij zijn dat we in een democratie leven waarin de dorpsgek tegen heilige huisjes aan mag trappen!
blij dat Botte weer terug is !
Een beetje olie op het vuur!
claudi-jaah 09-08-07 @ 01:21
LOL
Het artikel ging over 2 boekjes, ik geef gewoon mijn mening over wat ik weet over de 2.
Mein kampf val ik van in slaap en die koran is me te agressief.
Hou niet zo van agressie.
Maar ik word voor gek verklaard als ik in de boekenwinkel vraag naar mein kampf, dan ben je ziek
Maar de bijbels en korans gaan als broodjes over de toonbank.
En nee, ik ben echt geen nazi.
Ook geen zelfmoordatheïst!
Die bestaan niet he?
Atheïsten zijn vreedzaam!
@Maaier 09-08-07 @ 01:29
Ha ha, dat houdt mij al weken bezig idd. Gek he? Het moet eigenlijk niet uitmaken, maar uit de meeste comments en zeker die er voor mij toe doen(compliment) ,kan ik het verschil wel zien,maar bij jou kwam ik er maar niet achter.
Zo weer een probleem minder.
OT
@ Claudi-jaah & Piquant:
Ik ben een mannetje.
Ja, van dal is een eikel. Ik ben los nu.
@claudi-jaah 09-08-07 @ 01:25:
Mein Krampf was in den beginne allesbehalve een bestseller.
Het is een 'bestseller' geworden omdat niemand er meer omheen kon. Werd uitgereikt bij ieder (Arisch) huwelijk in Groot-Duitschland, enzovoorts.
De vraag blijft hoeveel mensen dit werkje daadwerkelijk gelezen - en vooral: begrepen - hebben!
@bottehond 09-08-07 @ 01:13
Ik ben het met je eens, dat de gematigde Islam niet bestaat.
Ik reageerde dan ook enkel op sgandaalich @ 00:32, die (imho) wel heel erg makkelijk, alle moslims -of, zichzelf moslim noemenden- op één hoop gooit en wegzet als extremisten.
koerbagh ® 09-08-07 @ 01:25
Maar juist dan kun je het in z'n context lezen en dus ook nu in een ander context plaatsen, waarmee een hele hoop van dat veroverings-en bekeringsgeneuzel (waar de haatverzen vandaan komen) komen te vervallen. Natuurlijk is het vooral aan de fundi's dat te begrijpen, maar juist wij moeten dat geouwehoer niet letterlijk nemen en dus niet meegaan in hun idiotieën. .
claudi-jaah 09-08-07 @ 01:25
Dat is voor Geert wellicht een prettige bijkomstigheid. Jij denkt toch niet dat hij er een letter in gelezen heeft?
@Reinaert 09-08-07 @ 01:21
Op het gevaar af dat ik iets zeg wat al eerder is gedaan, want ik heb weinig terug gelezen, vind ik de hele strategie van Wilders niet zo slim.
Ik weet wel wat hij wil bereiken en ten dele(niet het verbieden van welk boek dan ook) kan ik het een beetje invoelen,maar slim is het allemaal niet wat ie doet.
Ik zag zelfs dat Philip de Winter(maar die is wel intelligent, i.t.t. Wilders,n.m.m.) Wilders op dit punt volkomen afwijst.
Hij bereikt het tegendeel. Grote onrust en in de politiek bereikt hij niets.
Al zouden er mensen in de politiek zijn, die hem gelijk willen geven, is dat al onmogelijk omdat politici ook nog de taak hebben om te zorgen dat de boel niet escaleert.
@Reinaert 09-08-07 @ 01:24:
Ik weet het, ik heb het gelezen, het is een dodelijk saai boekwerkje.
@giulionl 09-08-07 @ 01:17
Waar precies?
Ik heb de bijbel hier voor me liggen.
@koerbagh ® 09-08-07 @ 01:19
Stom toevallig heb ik die boekies ook gelezen en je hebt gelijk zeg...
Daarnaast: religie is de manipulatie van gedachten van mensen door "een happy few". In één lijn met alles wat anti-democratisch is. Zelfs dat is aan erosie onderhevig. We zoeken verder....
Dat boek van Hitler heb ik wel in één adem uitgelezen. Klopte niet veel van... te makkelijk vooral.
*never mind the typos*
tejootje 09-08-07 @ 01:22
nee, omdat er in beide boeken haatzaaieren te vinden zijn. Dat is ook het enige waar het in te vergelijken is, maargoed, dat is wel waar natuurlijk.
*vraagt zich af wanneer het metafysische werk das kapital verboden wordt*
Zou Wilders de vergelijking met MK niet hebben genomen louter omdat dit boek als een van de weinige een dermate schokgolf door de politiek, media, maatschappij laten gaan zodat hij precies de aandacht krijgt die graag wil?
@Maaier 09-08-07 @ 01:21:
Het is mijn sprookjesboek niet, laat diegenen die het letterlijk nemen en hun apologeten de context lezen en begrijpen.
Maar dat kunnen/willen/mogen/durven *) ze niet.
*) in willekeurige volgorde
@koerbagh ® 09-08-07 @ 01:19:
Explicitiete Jodenhaat in Mein Krampf is eigenlijk best beperkt.
Misschien dat hele ding maar eens goed lezen, als je er doorheen kunt komen, het is slaapverwekkend.
piquant 09-08-07 @ 01:20
Het botert niet. Een keer te fel geweest naar elkaar en te weinig inhoudelijke toenadering op vele terreinen. Graag zou ik alle schuld op Botte schuiven als het gaat om onze verstoorde verhouding, helaas, ik ben ook niet geheel vrij van zonde. Al vind ik natuurlijk dat Botte te vaak goed of hoogstens mild cynisch bedoelde opmerkingen negatief opvat. Maargoed, da's mijn kant van het verhaal natuurlijk.
Maaier 09-08-07 @ 01:20
Zou Wilders de vergelijking met MK niet hebben genomen louter omdat dit boek als een van de weinigen VERBOTEN is ?
@giulionl 09-08-07 @ 01:17
fijn voor je kun je misschien beter oprotten en hoef je het niet te horen .Ik kan me niet aan de indruk ontrekken dat er veel mensen te vinden zijn die hier samen met jou de inhoud van jouw voorkeursboek willen gaan uitmeten. Misschien omdat het een nogal vies smaakje geeft
koerbagh ® 09-08-07 @ 01:19
Ook gij: in de context lezen. Als wij daar eens mee beginnen, misschien dat er iemand iets van leert.
@piquant 09-08-07 @ 01:14:
De vergelijking tussen Koran en Mein Krampf is niet echt gelukkig, en in dat opzicht ook niet echt handig gekozen. Minpuntje voor Wilders.
@Maaier 09-08-07 @ 01:17
Herhaling van zetten; gisteravond ook al. Wat hebben jullie?
piquant 09-08-07 @ 01:14
Al is het alleen maar omdat de context geheel anders is. Hoe kun je een 7e eeuws verzameling verzen, nou vergelijken met een 20e eeuws boek, Als alle moslim-fundi (en andere fundis) dát nou eens zouden beseffen, de warad evan context enzo...
@piquant 09-08-07 @ 01:14:
Inderdaad. De Koran is vele graadjes erger dan Mein Kampf. Haal je de jodenhaat uit Mein Kampf blijft er een socialistisch pamfletje over. Bij de koran gaat het expliciet over werelddominantie en uitmoorden van ALLE niet-moslims die zich tegen de islam keren. Dat is allemaal niet in het boekske van AH terug te vinden.
bottehond 09-08-07 @ 01:14
o, da's jammer dat je m zo opvat. was niet naar bedoeld. Dan nog: slaap lekker.
In de bijbel staat ook nog iets over dat alle niet gelovigen zullen branden in de hel.....
Vink ook niet lekker om te horen hoor!
@Kaan78 09-08-07 @ 01:08:
En dat is voldoende om je moordende "broeders" op basis van diezelfde kuttekstjes waar jij dus ook achter staat te verontschuldigen?
@bottehond 09-08-07 @ 01:10:
In de hoek met Kaspar Hauser.
Ik heb meer met Thomas Müntzer.
Go figure.
En slaap lekker!
Dat dan weer wel......... ;-)
@claudi-jaah 09-08-07 @ 01:06
Helemaal mee eens en alhoewel ik de Koran niet heb gelezen en alleen maar stukken uit Mein dinges ken(wil het niet eens opschrijven) vind ik de relatie tussen die 2 boeken te ver gaan en idd de discussie vertroebelen.
Maaier 09-08-07 @ 01:12
Nare post. Zoek het maar weer uit. Ik peer hem.
* mand *
@CoJoNes 09-08-07 @ 01:08
Ben ik met je eens. Mein Kampf is strikt genomen ook geen verboden boek in Nederland alleen dermate aan banden gelegd dat de wijze van gebruik strafbaar gesteld kan worden.
Ik ken het boek wel althans een poging ondernomen om de Nederlandse versie te lezen en het kan bij niet bekoren en zie het ook niet als een stukje persoonlijke ontwikkeling.
Daarbij is het boek zo te koop in Belgie en waar een wil is een weg en zijn er voldoende exemplaren voor handen of verkrijgbaar.
@Botte: slaap lekker. Niet teveel over 11 september dromen he..
Herman Flipsen 09-08-07 @ 01:04
De gematide islam bestaat niet. Dat was mijn punt. Het is allemaal een kwestie van afgedwongen of ingestampte loyaliteit binnen nota bene een groepscultuur. Geen zin om individuen als uitgangspunt te nemen. Het collectief is altijd de baas. Zo bezien wordt de zaak al wat eenvoudiger, maar ethisch lastiger.
bottehond 09-08-07 @ 01:10
Ik vind Janssen niet echt gematigd. Ellian doet het een stuk beter zo zonder buikspreekpop Hirsi Ali. Maar miosschien scheelt het dat De Winter er niet bij zit. Of dat ie opeens zich beseft dat ie rechtgeleerde is.
De kloeke expert in familierecht en rechtshulp aan asielzoekers vindt de vergelijking van Wilders tussen de koran en Mein Kampf 'heel erg ver gaan'.
Niet on-topic?
Je vergelijkt het een met het ander, maar dat "andere" mag je dan niet over discussieren?
Reinaert 09-08-07 @ 01:05
Dan mot je misschien tijdelijk je "kaspar hauser" fascinatie opzij zetten en je een tijdje vaker met die bier bratwurst bayern- hobby van je bezighouden.
Ow: voor ik het vergeet: Afshin Ellian lijkt wel te jokkebrokken. Vanmiddag zei hij tegen BNR dat hij jami niet gesproken had en vanavond zegt hij dat hij Jami gesproken heeft. Tactisch overigens een mooie move. Efshin wordt nu gezien als salonfähig. Geert speelt de bad guy, zodat "gematigde" islamwatchers als hans janssen en efshan ellian zeer redelijke bedaagde luiden. Het gaat goed met de ghoede saeck. @ Amen en
* mand *
Errata @ 01:07
gat=gaat
Ik ben net zo *tegen het* gristendom.
@giulionl 09-08-07 @ 01:00:
"Mein Kampf" is niet verboden.
Het herdrukken en verkopen is wel verboden.
Maar er zijn genoeg exemplaren in omloop in dit land om je behoefte te bevredigen.
Bovendien is "Mein Kampf" excessief saai. Zelfs een rechtbesnaarde Stormfronter krijgt bij het lezen van dat proza geen erectie.
koerbagh ® 09-08-07 @ 01:07
Had je dat niet eerder kunnen zeggen. ben er al jaren naar op zoek, kom je nu opeens hiermee aanzetten.
Ik moet zeggen: kudo's voor kaan voor de volharding.
@claudi-jaah 09-08-07 @ 01:06
Is persoonlijke ontwikkeling ondergeschikt aan wetenschappelijke doeleinden? Denk je dat dat boek na 70 jaar nog niet kapot geanalyseerd is? Het verbieden van boeken is verkeerd, tenzij ze aanzetten tot haat en geweld...
@koerbagh ® 09-08-07 @ 01:07
Jammer voor je dat je zijn aanwezigheid niet voelt. Voor mij werkt het wel.
Daarom.
@Kaan78 09-08-07 @ 00:58:
Het gat niet over gristenen. Ik heb het tegenargument van de gristen gebruikt noch genoemd. Flauwekul, ik ben net zo gristendom en die verdomde god van de bijbel, dus dat hoef je op mij niet los te laten. 3 letters: K-U-L.
Ja, ik lees nieuws van de over de hele wereld.
Elk geloof is een kutgeloof, de islam dus ook. Doe nou eens antwoorden? Waarom geloof je überhaupt in die flauwekul? En waarom ben je de hele tijd als een islam-apologeet bezig? GOD BESTAAT NIET.
(Shht! "Mijn Camper - door F.H. Von Frikschoten" komt dit najaar uit. Ik heb niks gezegt)
/*plop*/
@giulionl 09-08-07 @ 01:00
citaten uit mein kampf horen niet in deze discussie en is zeker niet on topic. mein kampf is niet verboden, in nederland verbieden wij boeken niet, maar geheel terecht is de inhoud eigenlijk alleen nog maar te gebruiken voor wetenschappelijke doeleinden, om het legitiem te houden. Aangezien jij dat anders ziet denk ik dat een anders soort forum zich er beter voor leent.
@bottehond 09-08-07 @ 00:59:
Ik ben geen nar noch randdebiel. En onpartijdig ook niet.
Ik wil wel een inhoudelijke discussie, niet iedere keer een herhaling van zetten.
Wordt ook saai zo langzamerhand, toch?
-
Bij de weg: ik heb wel respect voor "Bier, Bayern, Bratwurst" Fassbinder.
@botte
Werkelijk? Zou mooi zijn.
Maar nog even los of die opmerking al dan niet ironisch was (heb vandaag niet alles gelezen, dus ik ga er vanuit dat het serieus was). Juist de gematigde moslim, kent de gevaren van de radicale Islam, daarom verbaast het mij ook, dat de moslims hier in Nederland en masse blijven zwijgen.
Onderstaande opmerking uit de door mij gegeven link zegt volgens mij er veel en zou verplichte kost moeten zijn, voor al die dhimmies in de 2e kamer:
"Is het niet tekenend dat grote aantallen gematigde moslims het gevaar zien terwijl zoveel non-moslims blind zijn? Bevestigen de ontwikkelingen in Pakistan en Turkije niet mijn vaak herhaalde punt dat radicale islam het probleem is en gematigde islam de oplossing?"
@ maaier
de enige verwijzing naar dhimmitude zie ik hier
Mogen de PvdA dhimmi's gezellig met hun Moslim vriendjes terug naar Dar al Islam.
petjesman 08-08-07 @ 18:09
Ging het daar om? Mijn antwoord hangt af van wat jij nu zegt, vandaar.
Iemand nog citaten uit mein kampf? Daar ging de vergelijking over!!
Waarom worden mijn on topic comments steeds gewist?
Mein kampf is verboden, dat is van de nazi's en dus verboden.
Dan kun je de koran ook wel verbieden.
Liefst elk geloof eigenlijk.
(nee, geen nazi, maar als je het goed wil doen pak dan ook alles in 1 keer aan!)
kuttekrap 09-08-07 @ 00:59
Dan mot je never nooit meer iets kritisch over de islam zeggen. Never nooit niet meer. Helder genoeg?
Kritiek uiten zonder in te gaan op tegenargumenten, dat is het gedrag van een puber. De islam als ideologie is als een ouder die op een waaromvraag van een kleuter antwoordt: Omdat ik het zeg.
Kritisch denken en ideologisch denken zijn als water en vuur. In die volgorde. De eerste een primaire levensbehoefte, de tweede onherstelbaar destructief.
@bottehond
Wat denken jullie dan te bereiken?
No offence hoor, maar ik denk dat dit soort demonstraties weinig tot niets uithalen.
@VanFrikschoten 09-08-07 @ 00:55:
Doe maar stilletjes onderbouwen dan!
-
* belooft niet mee te lezen *
Reinaert 09-08-07 @ 00:52
Iedere provocatie heeft een doel. Matig je geen onpartijdige narrenstatus aan, if you please. Met andere woorden: maak je punt svp eens helder. Dat cryptische gelul. Je lijkt Fassbinder wel.
@koerbagh ® 09-08-07 @ 00:48
Koerbagh
Argument 1
Er zijn moslims die uit naam van God verkeerde dingen doen. Islam is fout.
Er zijn christenen die uit naam van God verkeerde dingen doen. Tegenargument van jullie kant-> Christenen zijn geen moslims.
Argument 2 klopt niet.
Lees jij Arabische of Turkse kranten/ nieuws? Wat komt er terecht in Nederland. Heb je onderzoek gedaan naar de moslim en zijn opvattingen.
Je punt dat ze dat te weinig of andere "Kwaden" ten onrechte meer prioriteit geven deel ik ook. Maar dat is bij het Christendom niet anders. Tegenargument van jullie kant-> Christenen zijn geen moslims.
en als derde argument "Kut-geloof".
Nou nou nou... Koerbagh, verder alles goed? Sluit even achter aan de rij voor hulpbehoevenden.
@Kaan78 08-08-07 @ 22:48
Degene die mij probeert te bekeren tot de islam, sleeps with the fishes.
tejootje 09-08-07 @ 00:54
Hup Hup heeft in mijn boekje de 4 sterrenstatus: die kan nooit ter discussie staan. Wat is er verder mee, want die heeft wel meer dan 1 post gedaan. Ik heb trouwens een tweede nick gemaakt. Ewige Dude. Is dat wat?
Fijn is dat, is er opeens een echte moslim, wordt ik niet meer serieus genomen als dhimmi...
Ik zal onderbouwd met argumenten stil zijn
Herman Flipsen 09-08-07 @ 00:49
Mas Rob gaat mee op 11 september naar Brussel.
@VanFrikschoten 09-08-07 @ 00:51:
Rechts van de "Sieg" staat je "Heil".
Gevonden?
bottehond 09-08-07 @ 00:51
O wacht ff
Had ik er hup hup 08-08-07 bij moeten zetten?
Bij deze.
Zo goed?
@VanFrikschoten 09-08-07 @ 00:51:
U heeft een overdosis "van dal" binnengekregen? Ik weet niet of er wel een afdoende tegengif bestaat.
@VanFrikschoten 09-08-07 @ 00:51
alleen als je stil bent want ik zit de hele avond al mee te lezen en erg boeiend
@Kaan78 09-08-07 @ 00:45:
Ik vraag je helemaal niets.
Ik wil een redelijke discussie, meer niet.
Geen opgeklopt gelul, dat is al zó standaard, da's geen uitdaging.
Het hele internet staat vol rotzooi, vol propaganda, vol leugens.
Laten we het eens over de inhoud hebben en niet over de vorm.
Provoceren mag, moet misschien zelfs, maar dan moet je de inhoudelijke aspecten niet uit de weg gaan.
Met halve argumenten komen we sowieso (verwerpelijk Germanisme) nergens.
Helaas zijn halve argumenten en nonsens tot norm verheven.
Net zoals halstarrigheid en dogmatiek tot kunstvorm verheven zijn.
En dat zuigt.
Zelfs voor mij.
Zelfs voor iemand die graag provoceert dus.
tejootje 09-08-07 @ 00:47
Dude: dat lucht op, lijkt me. Wát een geweldige post. Inhoudelijk dan he.
Mag ik mijn heil hier even zoeken?
@sgandaalich 09-08-07 @ 00:32
Wat ik moslims nog nooit heb zien doen in de media:
A Vreedzaam protesteren
B Extremisme veroordelen
Is nogal kort door de bocht, ze zijn er weldegelijk, alleen zie je ze weinig in het nieuws.
nl.danielpipes.org/article/4609
@Kaan78 09-08-07 @ 00:38:
Toch zijn er heel veel mede-moslims die dat sprookjesboek wel letterlijk nemen en uit naam van die teksten en dat jeminitische maangodje en zijn profeet (pnvd) een ander afranselen, onthoofden, stenigen, vermoorden. Je ontkent dus dat de Islam een wrede doods- en bloedcultus is? Ook al kunnen we teksten lezen en de gelovigen die daarnaar handelen overal zien?
En het rare is, tegen die wandaden wordt nooit geprotesteerd in moslimlanden en door moslims. Nee, het wordt allemaal goedkeurend doodgezwegen. Maar als een niet-moslims een cartoon makt in Deense krant, dan is dat reden genoeg om te protesteren, mensen te vermoorden en ambassades in brand te steken. Waar is die verlichte moslim dan? Waar is die vredelievende, geweld-verafschuwende moslim dan? Ze zijn er niet, je hoort ze niet, ze bestaan niet. Pas als er kritiek op de Islam komt dan voelen ze zich aangesprokenen, zoals jij nu. Je bent niks meer dan een hersenloos, geindoctrineerd wezen dat niet in staat is tot kritisch denken. Was je dat wel, dan had je dat hele kut-geloof allang overboord gezet.
Niet mee te praten met die Kaan.
'Gezien de vraagstelling die de nodige "diepgang" mist'...
He, Kaan, lees dit nog eens en REAGEER !!!
@kaan
ik weet niet hoor, met zijn allen boos kijken, en dan 'ALLAH AKBAR' scanderen, het lijkt mij net teveel op met zijn allen gaan staan siegheilen. Je weet nooit waar die massahysterie toe lijden kan heh?
wat vind jij, rechtgeaarde moslim, nou van het feit dat moslims niet vrij zijn om hun geloof te verlaten, zonder bedreigt te worden, in elkaar geslagen?
snap jij, dat wij dat geen voorbeeld vinden van 'vredigheid'? maar dat wij daar andere woorden voor hebben?
hoe zou jij het vinden, als wij jou bedreigden en in elkaar sloegen, omdat jij een moslim bent? niet aardig heh? maar, maar, maar, waarom doen moslims dat dan met hun ex-geloofsgenoten? wat is dat voor een 'geloof' joh? dat mensen bedreigt?
weet jij wel wat de profeet met afvalligen deed? snap jij waarom afvallige moslims door jou 'vredige' geloofsgenoten met de dood bedreigt worden? ik wel hoor... ik snap dat wel.. zo zit het islamofacisme nou eenmaal in elkaar: af en toe iemand ritueel slachten, om zo de ANGST, de TERREUR hoog te houden. INshallah! kaantje, Inshallah! de kafirs zullen terreur kennen, en knielen voor het geweld van Allah!
wat vind jij, moslim, nou van dat 'woord van god' van je? sura 4:34, daar gaan we weer.. dat woord van god van jou, dat roept toch op vrouwen te slaan? niet dan? wat vind jij daar nou van?
zou jij het leuk vinden als ik op zou roepen moslims te slaan? neen? maar je ziet verder geen probleem als de koran een beetje gaat staan oproepen om VROUWEN te slaan, want tja, vrouwen zijn toch een soort huisdieren, een soort pratende stofzuigers, voor moslims?
moslims maken me fysiek misselijk... Joh, ga lekker in je penis van je zoontje snijden, en laat ons verder IN VREDE ok? anders kun je wat 'vrede' terugkrijgen, snap je?
@Reinaert 09-08-07 @ 00:42
Kijk! Goed punt. Laten we het daarover hebben.
Waarom kies jij ervoor om Shit te posten op Geen Stijl!???
En vraag je mij om dat te beoordelen qua kwaliteit.
CoJoNes 09-08-07 @ 00:29
www.emmitsburg.net/humor/pictures/2004...
@Kaan78 09-08-07 @ 00:38:
Je kiest voor de makkelijke weg.
Kan ik ook hoor.
Ies makkelijk.
Ies goeiekoop!
Niet reaguren en niet provoceren als je niet inhoudelijk verder wenst te denken / reaguren.
Shit posten kan overal, ook op Fok! of Stormfront, whatever You like.
@tipo 09-08-07 @ 00:34:
Jammer genoeg heb je nogal wat last van anno-rexia dys-lexia.
Zie Lex-i-con.
Spel-fout. Gra-ma-ti-dinges.
Doe eens normaal Hollandsch schrijven doen dan, zo maak je geen punt!
@koerbagh ® 09-08-07 @ 00:31
Daarin vergis jij je Koerbagh.
jij en een ander forumlid kan niet beoordelen hoe veel ik af weet van de Islam. Met het bezoeken van haatsite's en het blindelings kopieren van die informatie zet je alleen jezelf voor schut. Reactie geven daarop is zinloos. De discussie kan alleen worden aangegaan als je een bepaalde "basis" van het "totaal" beschikt. Helaas is de Koran niet letterlijk te nemen. Dat zou (zoals blijk van de reacties en peilingen van de autochtone medemens) ook niet goed zijn. Gezien de vraagstelling die de nodige "diepgang" mist, en ik niet zo veel moeite wil doen om geenstijl users te verlichten, blijf ik alleen een beetje oppervlakkig. Waarom mag dat niet? Ben ik je wat schuldig?
Het schijnt dat de Maya's een zonnekalender hadden.
Deze kalender stopt in 2012.
We gaan dan het tijdperk van aquarius in.
Hopenlijk ziet de mensheid dan het licht en bevrijdt het zich van alle knellende geinstitutionaliseerde godsdiensten.
Ik ben het zo verschrikkelijk zat al deze reli-kul , een rozenkrans bidden, met je kop naar het oosten en je reet naar het westen, heilige koeien door het verkeer laten lopen(rijden ook ?), zweethutten en totempalen..... allemachtig wanneer hebben we nu eindelijk eens genoeg aan ons zelf... laat het humanisme (erasmus geb. 1469) en de ratio aub. zegevieren ik bid het u god.
@Kaan78 @ 00:27
De Islam baadt geenszins en schaadt wel, net als met annorexia, dat is nu juist het punt. Maar door de HIGH van de lege maag en het lege hoofd en het ontbreken van zelfvertrouwen en eigen verantwoordelijkheid, kun je dat nooit toegeven als je tot die agressieve sekte bent toegetreden.
.
Ik geef trouwens cursussen deprogrameren. Is even hard werken, maar dan geniet je daarna wel weer met volle teugen van het leven. Iets voor jou?
@CoJoNes 09-08-07 @ 00:19
Sterk!
@Kaan78 09-08-07 @ 00:20:
Die opmerking over messen e.d. zal ik maar niet opvatten als een al dan niet directe bedreiging, Helmond is gelukkig ook messentrekkersland, dus ook het Koninkrijk der Nederlanden is niet per definitie vrij van messentrekkers (van de autochtone soort, net zo erg hoor).
-
Lessen islam heb ik niet nodig denk ik, net zomin als lessen islam verplichte kost zouden moeten zijn voor scholieren. Dat lijkt me hetzelfde als lessen inquisitie, massamoord, kruistochten, allerhande shit die we hier allang gepasseerd zijn en die geen onderwerp meer mogen zijn.
-
Uit naam van God, Jezus en anderen zijn met de Bijbel in de hand eeuwen lang de meest verschrikkelijke misdaden begaan. Maar volgens mij zijn we daar hier in de regio aardig overheen gegroeid.
-
Tijd dat ook de islam zich verlicht denk ik, tijd voor introspectie of retrospectie, whatever. Tot die tijd blijft de islam voor mij helaas een minderwaardig geloof. En dat is niet eens gericht tegen de gelovigen maar voornamelijk gericht tegen het monopolie dat de islam zichzelf lijkt op te leggen.
De gemiddelde moslim reageert waarschijnlijk op het nieuws dat Wilders de Koran wil verbieden als volgt:
A zwijgt als het graf want 'begrijp niet'
B blaast zichzelf op in winkelcentrum óf pleegt willekeurige terroristische daad
C steekt Wilders dood
D Wordt crimineel en heeft schijt aan met name niet moslims
Wat ik moslims nog nooit heb zien doen in de media:
A Vreedzaam protesteren
B Extremisme veroordelen
C Een eerlijk proces voeren om hun geloof te verdedigen.
Bedankt lelijke advocate dat je dit voor hun wilt doen.
@Kaan78 09-08-07 @ 00:25
Ik wil best een dialoog met je aangaan, maar voordat je daaraan begint, geef dan eerst maar eens antwoord op de vorige reaguurders, die wachten namelijk nog steeds op een FATSOENLIJK antwoord.
@Kaan78 09-08-07 @ 00:25:
Een dialoog die van jouw kant slechts bestaat uit niet beantwoorde aantijgingen en oproepen om les te nemen in de islam, terwijl je met de soera's die oproepen tot geweld om de oren wordt geslagen en er antwoord/reactie van je verwacht wordt is geen dialoog. Beantwoordt de vragen, en kom niet aldoor aan met je riedeltje dat lessen islam nodig zijn. Degenen die jou vragen stellen hebben zich er meer in verdiept dan jij, anders zou je gewoon antwoord kunnen geven.
@Kaan0027
Baadt het niet dan stinkt het.
@tipo 09-08-07 @ 00:25
Ik kan me zo voorstellen dat jij als onwetende zo reageert. Probeer het eens. Baad het niet, dan schaadt het niet.
Indiana 09-08-07 @ 00:23
Smart -ass. Hehehehe....
@Kaan78 @ 00:20
Les in de Islam als verplichte kost en net zoiets als een gedwongen cursus annorexia.
@Amen 09-08-07 @ 00:16
Ik ga de dialoog met je aan. En als het je niet bevalt, dan rot je maar op! ( maakt niet uit waarheen. Als je maar niet naar een "moslim" land gaat. Dat wil ik de mensen daar niet aandoen).
Alle Revoluties beginnen klein.
en botte hond
in Indiana soms?
@Herman Flipsen 09-08-07 @ 00:18:
Ik moge verwijzen naar de wijze uitspraak van de grote wiskundige Benjamin d'Israeli (mag die naam wel van De Grote Profeet [ffk9] trouwens?):
-
"Er zijn drie soorten leugenaars: gewone leugenaars, aartsleugenaars en statistici".
@Reinaert 09-08-07 @ 00:11
Bedankt voor je bezorgheid. Maar ik ben Turk en Moslim. Een vooroordeel over deze mensen is dat ze goed kunnen omgaan met messen. Dus maak je maar geen zorgen. Ook zonder inhoudelijk reaguren kan ik mij goed vermaken hier. Als ik de reactie zo lees denk ik dat les in de Islam gewoon verplichte kost worden op scholen. Zo kunnen mensen in Nederland hun opinie baseren op de werkelijkheid.
CoJoNes 09-08-07 @ 00:19
Moehahahaha! Ik neem mijn aantijgingen omtrent je gebrek aan activisme zonder meer terug.
3-56. Doch de moslims zal Ik in deze wereld en in de volgende streng straffen en zij zullen geen helpers hebben.
9:5 Wanneer de heilige maanden voorbij zijn, doodt dan de moslims waar gij hen ook vindt en grijpt hen en belegert hen en loert op hen uit elke hinderlaag. Maar als zij berouw hebben en het gebed houden en de belasting betalen, laat hun weg dan vrij.
2-191. En doodt hen, waar gij hen ook ontmoet en drijft hen uit, vanwaar zij u hebben uitgedreven; want vervolging is erger dan doden. En bevecht hen niet nabij het stemburo, voordat zij u daarin bevechten. Maar indien zij u bevechten, bevecht hen dan - zo is de vergelding voor de moslims
Erg hè?
@Indiana 09-08-07 @ 00:08
1400 mensen die vinden, dat Wilders een punt heeft met zijn "oproep om de Koran te verbieden" met enkel de keus ja/nee zonder verdere navraag zegt niets.
Jubelen dat de revolutie begonnen is, enkel door op een slechte enquête te wijzen, lijkt mij wat voorbarig.
Indiana 09-08-07 @ 00:08
Zoek maar eens waar dit is.
c66.yellowpages.com/displaygif/sbc/06/...
@Tijl Nachtspiegel 09-08-07 @ 00:12:
Niet iedereen kan publiceren wat hij/zij wil.
Zelfs niet in 0031.
Al ben ik het wel met je eens dat het mogelijk zou moeten zijn.
Kouwes, Wilders, Mulisch, De Grote Profeet (rtfm), Je Zus, anyone eigenlijk.
-
Maar misschien verkeer ik in de ongelukkige omstandigheid te denken dat kaf en koren zich uiteindelijk toch wel scheiden.
-
Daar zit denk ik het probleem.
Kaf, koren, propaganda, agitatie.
@Kaan78 09-08-07 @ 00:05
Wat ik met mijn leven doe, maak ik zelf wel uit.
En de leer van de Islam, kan me gestolen worden.Ik heb geleerd om zelf te denken. Wat ik doe met mijn leven is uitermate zinvol, bevalt je mischien niet maar da's dan dikke pech voor je.
Maar vertel wat kom je hier doen?
Ons bekeren tot de Islam?
@hup hup 08-08-07 @ 23:16
Als we voor deze eeuw even voor het gemak de laatste honderd jaar nemen kan ik er heel wat verzinnen. Maar zelfs als je de laatste 7 jaar noemt schiet mij een Volkert van der G in gedachten.
@Brouhaha 08-08-07 @ 23:41
Begon je zo goed, doe je jezelf weer tekort in de laatste alinea. Ik haat althans niemand, is zo lekker zinloos. Wel helemaal mee eens: NIETS verbieden. Iedereen heeft het recht de grootste onzin te publiceren en als mensen zich daardoor gekwetst voelen hebben ze het recht de schrijver aan te klagen en mag de rechter zich op basis van de wetten die we met z'n allen hebben afgesproken erover buigen of de schrijver over de een of andere schreef is gegaan.
@Kaan78 09-08-07 @ 00:05:
Doe eens inhoudelijk reaguren in plaats van losse flodders plaatsen dan!
-
Met alle respect voor al wat je bent of denkt te zijn: je maakt er toch een rommeltje van, waarmee je uiteindelijk in je eigen mes loopt als je niet oppast.
Ik las net op de RTL nieuwssite dat 48procent van de stemmers vindt dat Geert een punt heeft met zijn oproep om de koran te verbieden....
48 procent !!!
Ladies and Gentleman: The Revolution has begun.
Kaan78 09-08-07 @ 00:03
En daar heb je de hele discussie te pakken. Wat Wilders zei, mag natuurlijk gezegd worden. Is het onfatsoenlijk? Ja ik vind van wel. maar dan nog mag dat gezegd worden. Hij biedt dit aan als voorstel en de rest van weldenkend nederland zegt: Nee, dank U, lijkt ons geen slim plan.
Eigenlijk was dat genoeg geweest...
'Het is uw taak de moslim te vernietigen. Els zij zich verschuilen achter een rots dan zal de rots spreken en zeggen: Hier verschuilt zich een moslim. Roei hen allemaal uit want er is maar één woord en dat is het woord van Spinoza.'
Houd jij eens je snel je mondje over respect t.o.v. andere geloven, Kaan.
@Amen 09-08-07 @ 00:00
Antwoord op jullie vragen zit in de leer van de Islam. Ga schriftgeleerde worden of zoiets. Doe wat zinnigs in je leven.
CoJoNes 08-08-07 @ 23:59
Heeft iemand dat echt gezegd? Dat is uit de categroie: hoeveel gaan die verkiezingen ons nou weer kosten, kunnen we niet gewoon een dictator pakken. Nee, daar zijn trouwens nog wel goede argumenten voor te bedenken.
Ik ben ook enigszins inks, maar zoiets zou ik niet over m'n lipppen krijgen..
@Brouhaha 08-08-07 @ 23:41:
"Mein Kampf" ist nicht Verboten.
Herdrukken en verkopen is verboden, het bezit is niet verboden. Zelfs het uitlenen door bibliotheken is niet verboden.
Niet dat je dit scharrelschrijfsel zou willen lezen overigens. Het heeft een zekere academische waarde, meer dan ook niet. Voor het overige is het een slaapverwekkende litanie waar geen hond naar verlangt.
Voor de statistici onder U: ja, staat op de plank. naast Bijbel, Koran, Rode Boekje, Communistisch Manifest, Die Revolution entlässt ihre Kinder, Diarios de Motocycleta en nog wat ander grut.
@tejootje 08-08-07 @ 23:54
Nu we toch over fatsoen hebben.
Respect t.o.v. van andere geloven/ geloof op zich?
is de manier waarop jij de benadering zoekt wel gewenst? Heb je dat bij jezelf afgevraagd?
Wat betreft dat je dat zelf wel kan uitzoeken. Ik zag dat je op dwaalspoor zat en besloot je maar te helpen. Thats all. Je kan ook zeggen. He Kaan! Tof van je aanbod. Maar dank je wel. Ik passeer of zoiets. Succes is een keuze. ( Indien omstandigheden toelaten)
Als verbieden voor sommigen geen optie is, dan verwacht ik morgen nog dat de drukkerijen weer Mein kampf mogen drukken en ook mogen verkopen bij alle boekwinkels in Nederland. Gelijke monikken, gelijke kappen.
net in RTL nieuws
Ella Vogelaar Pvda: "Wilder beledigt Islam"
Dankje Ella straks krijgen we hier van die primitieve spotprenten toestanden. Over schuimbekkende Imans ben je een stuk milder !!
Kom je in dit land mee weg als PvdA-er
.
Kaan78 08-08-07 @ 23:47
Doe eens antwoord geven man, half reagluurend Nederland wacht op je.
'Ik vraag me af wat de beveiliging van Wilders ons extra gaat kosten na dat gelul van de man van vandaag in de krant.'
-Oud manwijf met teckels en dom op staats3
Het is werkelijk stuitend om te zien dat dat lnkse tuig iedere keer weer oorzaak en gevolg omdraait, altijd ten faveure van de maangodaanbidders. Hoe krijg je het je bek uit.
@Co
Dat is Bénédicte Ficq, is advocate en heeft leuke cliënten... www.louisseveke.nl/node/225
CoJoNes 08-08-07 @ 23:54
Ik ken m wel hoor, alleen nog zelden live gezien... Maar ik vond m niet sterk, omdat ie niets zei.
bottehond 08-08-07 @ 23:55
Hoezo? Wat vond jij dan we goed. Ik vond de uitleg van die pakistaan heel duidelijk: ik, en vele anderen, lezen de koran in de context en dan is er helemaal niets mis mee. Mensen die dat niet doen zijn idioten. Jansen kwam met die haatsoerahs, die er ook instaan, maar voegde er verder niets aan toe.
überhaupt is Afshin Ellian de enige die ik vandaag echt verstandige dingen rondom Wilders heb horen zeggen, en mezelf natuurlijk bij de lokale cafetaria.
@Herman
Die ouwe taart met dat geaffecteerde stemmetje en de volledige gespeendheid van enige kennis.
@Cojones
Wie bedoel je Ficq, of Isolde Hallensleben?
Maaier 08-08-07 @ 23:48
Jij hebt een andere aflevering van sstaatssnova gezien dan ik, dude.
Eigenlijk hoort dat terroristische kookboek, net als die islamitische kolonisten zelf met hun haatkazernes hier helemaal niet thuis
Europa en Nederland in het bijzonder zijn niet-islamitisch en daarvoor zullen we de barricaden opmoeten om onze Westerse normen, waarden, identiteit en tradities uit te dragen en te verdedigen.
Daarom moet elke zelfbewuste Nederlander deelnemen aan de megademonstratie 'Tegen de islamisering van Europa' dinsdag 11 september 2007 om 13.00 te Brussel in de directe nabijheid van het pro-islamitische Europees Parlement (EP)
Het moet dus een fel en duidelijk signaal worden dat we de verdergaande kolonisatie en verovering van ons werelddeel niet langer pikken.
www.akte-islam.de/121html
www.siad.dk
Bus(sen) vertrekt(ken) om stipt 10.00 uur 11-09-2007 aan de achterkant van het Rotterdamse Centraal Station.
Kaan78 08-08-07 @ 23:47
Wat zit jij nou dom te lullen man. Ik heb het over fatsoen. Als er iets aan je gevraagd wordt kan je toch gewoon commentaar geven ipv mij te vertellen hoe ik naar de hemel moet. DAT ZOEK IK ZELF WEL UIT MAN !!!! Loser
@Maaier
Die man met de strik is Jaffe Vink, als je die niet kent heb je te weinig gelezen en je te eenzijdig geïnformeerd PUNT.
Watr zit jij nou dom te lullen man. ik heb het over fatsoen. Als er iets aan je gevraagd wordt kan je toch gewoon commentaar geven ipv mij te vertellen hoe ik naar de hemel moet. DAT ZOEK IK ZELF WEL UIT MAN !!!! Loser
Even OT:
Die blonde breedbekkikker op staatss 3, dat is een grapje toch? Cabaratière of zo? Naam?
Knap gedaan, hoewel dat verhaal van die teckels een beetje over the top was.
Shalome 08-08-07 @ 23:23
Op nova::
Die opinio-gast durfde niets over Wilders te zeggen, behalve dat ie het raar vond dat alle aandacht nu naar Wilders ging. Zo'n advocate moet haar mond houden over dit soort dingen, ik ga tcoh ook geen aangifte doen als GS beledigd wordt, Jansen was zoals ie altijd is: te kort door de bocht voor een goede wetenschapper, de enige die fatsoenlijk praatte was die pakistaanse kerel. Beetje ongelukkig voorbeeld met Verdonk, al werd dat later door jansen en de man -ik draag een stri, kijk eens hoe conservatief ik wel niet ben totaal uit z'n verband gerukt.
Shalome 08-08-07 @ 23:23
f.screensavers.com/OMS/img/407/mustlov...
@tejootje 08-08-07 @ 23:38
Ik heb al gezegd dat ik geen hulpverlening ben. Als je naar de hemel wilt, kan ik je wel helpen. Lees in de zin van "ontwikkel je zelf" en bekeer je tot de Islam.
Ik ben principieel tegen verbieden, dus ik vind Geerts aanpak niet de juiste. Maar hij heeft wel een punt, want "Mein Kampf" is immers ook VERBOTEN en daar ben ik ook tegen. Niet dat ik dat boek wil lezen (het is vast wel ergens te downloaden als ik dat zou willen), maar gelijke monikken, gelijke kappen: de koran niet verbieden, dan ook Mein Kampf niet verbieden. NIETS verbieden dus. Niemand maakt voor mij (of voor wie dan ook) uit wat ik lees. Punt uit!
O ja: en die Els Lucas, die staatsruifuitvreetster met haar Partij vd Allochtonen-pleeborstelkapsel, moet d'r proletarische kop houden. De koran, de bijbel en Mein Kampf zijn zonder meer op 1 lijn te stellen: alle staan zij vol met ultieme bullshit, verzinsels, leugens en haatzaaierij!
Hoe dan ook: ik blijf op de Goddelijke Chloorkuif stemmen, want verstandig of niet, hij stelt de zaak keer op keer op scherp en dat is meer dan ooit hard nodig. En wat betreft dat vermeende aanzetten tot haat: dat valt wel mee, want de moslims haten ons al enorm (ze vinden ons ongelovige honden en onze vrouwen hoeren) en wat mij betreft is die haat geheel en al wederzijds. Ik heb het helemaal gehad met die achterbakse primitievelingen met hun domme geloof en o zo snel gekrenkte (overigens nergens op gebaseerde) trots!
Lullig van je Kaan. En slap ook vooral. Slappeling
hup hup 08-08-07 @ 23:29
kutmoslim?
Foei! Wat een taalgebruik. Zou een moslim NOOOOIT doen.
*fles Head & Shoulders naar Frenck van er Linden stuurt*
loser zeg die kaan
'hé klootzak geef es antwoord op hup!'
Interessant panel bij 'Wat nu'
Tenenkrommend, maar interessant.
Mevrouw de advocaat wilt dus de boel bij elkaar houden, alle godsdiensten gezellig naast elkaar in een WG van der Hulstlandje.
@kaan
(iets over beleefd vragen antwoorden van 22:23, etc etc, of heb je geen antwoord, etc etc, kutmoslim, etc etc, met je profeet)
zou die els nou WETEN dat de koran oproept vrouwen into submission te slaan?
jij exemplarisch bent voor alle moslims
MUHAHAHAHAHA
Je valt wel erg in de herhaling vind je niet? Wie doet dat nog meer....
maar dat kan ik ook!
mompelt ***tigste keer iets over hulpverlening, les nemen over de Islam, etc.. etc.. etc...
laat haar toch de keuken gaan poetsen
-weggejorist en opgerot-
bottehond 08-08-07 23.12
Verbijsternd dom en lelijk, en let op het detail gepositioneerd naaast de knuffelmuselman van de avond.Inhoudelijk werd ze weggegvaagd door haar opponten trouwens.
Go Elsje Go! Els will save us all!
bottehond 08-08-07 @ 23:12
Nogal. Die vette zeug kwepte dat we het leuk en leefbaar moeten houden met elkaar, dus als dat inhoudt je je kanis houden als een ex-moslim wordt gemolesteerd, dan moet dat maar. Vraagteken. Ze wilde het niet over moslims hebben die het niet leuk en niet leefbaar maken voor anderen.
@arendsoog
zodra de paus weer mensen op de brandstapel gooit, met de bijbel in zijn hand als excuus, zal ook de paus onze afkeuring kunnen wegdragen jah. Maar zolang je nog WEL uit de gristelijke kerk mag stappen zonder een mes in je rug te krijgen, en NIET uit de moskee mag stappen, zonder voor je leven te moeten vrezen, ja, dan zul je onder andere mij en geert horen protesteren.
jongen, doe mij nou eens een lol, en blader eens in een koran. HET STAAT BOL VAN DE HATESPEECH! nou staan er in het oude testament ook rare dingen, maar de katholieken slaan niemand! zie jij dan echt het verschil niet?
ga eens na, liet jezus afvalligen EXECUTEREN? de paus wel ja, maar JEZUS? nee heh? en de profeet dan? wel zeg je? hele STEDEN zeg je? VERMOORD, zeg je? dat is toch met de beste wil van de wereld niet VREDIG te noemen?
een geloof, waar je bedreigt, geintimideerd, geslagen en (allicht) vermoord word, als je eruit durft te stappen, dat is toch MIDDELEEUWS, dat moeten wij toch niet WILLEN?
vind jij dat vrouwen gelijkwaardig zijn aan mannen? hoe rijm je dat dan met sura 4:34? vrouwen slaan, tot ze gehoorzamen, ik kan daar niets mee, ik kan dat niet vredig noemen, en jij?
Waarom nog boeken?.
*dowload de bijbel, koran, mein Kampf via torrent*
Er is 1 artikel in de grondwet die gewoon NIET thuishoort bij de grondwettelijke bepalingen van een modern land en dat is Vrijheid van godsdienst. Schrappen dat artikel want het schept juist ongelijkheid, brengt Vrijheid van meningsuiting continue in gevaar, werpt dit land in een nieuwe verzuiling en blijft privileges scheppen en onvrijheden scheppen voor andersdenkenden.
Zolang dit artikel NIET geschrapt is uit de grondwet, is deze zogenaamde seculiere samenleving een farce.
@bottehond @ 23:12
Op welke grond berust de aanklacht van El Lucas?
@Tijl Nachtspiegel
' alleen recht op moord en doodslag'
nee, maar wel in ons land, in deze eeuw, heh? of zie jij de aanhangers van pol pot nog steeds iedereen hiero de keeldoorsnijden die engels kan spreken, of zie jij de paus nog met een vat vol kokende pek rondlopen? nee heh?
de enige die hier, in nederland, in deze eeuw, op onze straten, terreur plegen, mensen bedreigen, en trachten te vermoorden zijn: jup! de moslims! niet de inca's! die waren ook niet lief! maar die slaan eshan niet in elkaar heh?
al je vergelijkingen kunnen niet verhullen dat de islam op dit moment het meest gevaarlijke geloof is in ons land, hoe smerig en bloederig mensen in het verleden of 2000 kilometer verderop ook zijn, hier zijn het de MOSLIMS die mensen bedreigen en in elkaar slaan.
niet de katholieken. Niet de budhisten. Niet de communisten.
geloven in grote groepen valt mijns inzien gewoon onder massahysterie. Ik vind dat allemaal prima, totdat zo'n groep geloofsgestoorden anderen met geweld hun regels beginnen op te dringen. Dan begint het bij mij te jeuken. En bij jouw?
Zoek me mandje op... Kan me morgen wel weer druk maken over moslims, ze blijven hier helaas nog wel een tijdje.
dus ... religion in war ... zou je de bijbel ook kunnen verbieden omdat het wezenlijke verschil @22.53 er dus toch niet is.
maar natuurlijk zijn jou texten ook weer te interpreteren ....
Ik zag die droogzwemmende walvis els lucas bij de staattv. Wat een verbijsterend domme koei is dat zeg.
@kaan
is dat je antwoord op mijn vragen van 22:23??
je stelt me echt teleur. als jij exemplarisch bent voor alle moslims, nou nou..
dan..
tja.. dan zijn we UITGEPRAAT me de moslims heh?
@ arendsoog 08-08-07 @ 23:09
Zal een lekkere bloederige bende worden dan....
@hup hup 08-08-07 @ 23:03
Pardon?? Hm, vorige week nog een documentaire gezien over de killing fields. Daar zijn er ook een flink aantal de pijp uit gegaan. Zo ook eerder genoemde Stalin. Of wat dacht je van de inquisitie? Het generaalsregime in Argentinie?? De moslim fundamentalisten hebben bepaald niet het alleenrecht op moord en doodslag.
En geen enkel -isme, noch een religie is gevaarlijk. Gevaarlijk zijn de mensen die in naam van die ismes of religies tekeer gaan tegen anderen. Die moet je dan ook snoeihard aanpakken.
wat een dik untermensch!
Al sinds ik geboren ben, hoor en vooral zie ik beelden uit het midden-oosten, het is iedere keer hetzelfde, OORLOG. Hoofdthema: HET GELOOF.
Het woord zegt het al: Ik geloof dat ik morgen rijk ga worden..............
Ik hoop op morgen.
kaan is even op zijn broer abel passen
@hup hup 08-08-07 @ 23:05
lol.
Next!
@ Tijl Nachtspiegel 08-08-07 @ 23:01
Lezen tijl... ik schreef meeste niet alle. Voor de rest ben ik het volledig met je eens, afschaffen van dat religieus onderwijs zou geen rare start zijn.
@ arendsoog 08-08-07 @ 22:58
Soennieten zien sjiieten niet als moslims en andersom, maar moorden wel beide uit naam van het zelfde niet interpreteerbare boekje.
Kaan wat ben je stil ole ole
kaan wat ben je stil ole ole
heb je geen verhaal
we zien het allemaal
kaan wat ben je stil ole ole
@religion is war 08-08-07 @ 23:01
Ook niet helemaal volgens mij. Hoewel zoals arendsoog al opmerkt bepaald niet alle moslims het erover eens zijn heeft de engel Gabriel Muhammed volgens de meesten het een en ander ingefluisterd. Die heeft dat vervolgens aan zijn volgelingen verteld, en die hebben het weer opgeschreven. Een aantal jaren later heeft een of andere kalief (abu bakr staat me bij) dat dan weer verzameld.
Voor wat betreft Mattheus: dat is een beschrijving van het leven van jezus. Voor het oude testament geldt voor een belangrijk deel volgens mij wel degelijk dat het als ingefluisterd door God wordt gezien. Brandende braambos en zo.
Hij zegt wat wij willen, dus die aangifte is tegen 900.000 mensen
Die pot kon niet wachten om in het nieuws te komen...... komt alllemaal wel goed straks...
@Tijl Nachtspiegel
alle ismem zijn gevaarlijk.
maar alleen het islamisme vermoord, bedreigt, hanteert terreur, en slaat mensen in elkaar, of niet-incidentele wijze. De laatste keer dat mensen moesten onderduiken voor het straatgeweld van een bepaalde groep mensen, was vlak voor die oorlog, weetjenog?
toen werden ook homos een open ruggetje getrapt, joden bedreigt, en mensen op straat in elkaar geschopt. Toen waren het de facisten, nu zijn het de moslims... Waarom zouden we dat toestaan? omdat alle ismen slecht zijn?
maakt dat het geweld voor U draaglijker?
de islam hanteert geweld en terreur, en ontwricht daarmee onze open en vrije samenleving...
MEIN HERZ BRENNT!
@religion is war 08-08-07 @ 22:57
Aha, wanneer hebben we precies het communisme bestreden om die miljoenen slachtoffers van Stalin te helpen? Heb ik even niet meegekregen denk ik.
Ik ben het met je eens dat het afgelopen moet zijn met het continu toegeven aan de vreemde invallen van mensen die in de koran gelezen hebben dat hun op sterven liggende vrouw niet door een mannelijke dokter mag worden geholpen, of dat meisjes in bikini per definitie hoeren zijn en dus aangerand mogen worden, maar dat doe je niet door de koran te verbieden.
Schaf om te beginnen maar eens alle vormen van religieus onderwijs af, en zorg ervoor dat alle kinderen met een gemeenschappelijk beeld van wat onze maatschappij is worden opgevoed
Tijl Nachtspiegel 08-08-07 @ 22:57
Er is geen christen die denkt dat matheus door god is geschreven. De Koran is door de engel gabriel naar de aarde gebracht en niet door een mens geschreven.
religion is war 08-08-07 @ 22:53 : De Koran lezen zal je overigens ook de ogen openen
Toch eens proberen , ik lees meestal met mijn ogen dicht
@ religion ....
goh ... vandaar dat alle moslims zo unaniem zijn over het woord van Allah, en dat ze geen religieuze meningsverschillen hebben over de uitleg van hun door god geschreven boek. Ik zal even naar Irak bellen dat ze kunnen stoppen met vechten.
@ Tijl Nachtspiegel 08-08-07 @ 22:50
Correct, en de meeste -ismen zijn bestreden toen het uit de hand liep. We zijn "nog" geen islamitisch land met een sharia, dus het is nog niet te laat.
@religion is war 08-08-07 @ 22:53
Hoe kom je aan die onzin?
a) Volgens streng gelovige christenen is de bijbel wel degelijk letterlijk het woord van God
b) De Koran is volgens moslims de weergave van de vertellingen van Muhammed aan zijn volgelingen (hij kon zelf namelijk niet schrijven).
Ik zie geen verschil. Het verschil is dat er inmiddels een meerderheid is van Christenen die de bijbel niet meer letterlijk nemen maar inderdaad interpreteren. Datzelfde geldt voor een (zij het bij mijn weten veel kleinere) groep moslims en de koran.
@Kaan78 08-08-07 @ 22:40
-1- Armeense kwestie: Wetenschap valt niet onder democratie. Als 80% denkt dat er geen massaslachting was, dan is dat nog niet per se waar.
-2- Vrijheid van Godsdienst is iets anders dan het recht op vakantiedagen. Jij mag geloven wat je wil, en dat was het dan. Je kan er geen rechten aan ontlenen, behalve een imaginair vrijkaartje in de hemel.
-3- Allochtonen zitten langer vast, uhm, omdat wellicht vaker recidive zijn? Geen idee, vreemd.
-4- Vrijheid van meningsuiting is enkel begrensd door smaad (koningshuis, maar ook mijn buurman, geldt niet voor de Koran), aanzetten tot haat (geldt niet voor de Koran) en aanzetten tot geweld (geldt niet voor de Koran).
.
Er is een wezenlijk verschil tussen de bijbel en de koran, dat is in deze discussie maar ook in alle ander over de koran vaak aan de orde geweest. Even kort voor je samengevat Arendsoog:
Christenen denken niet dat de bijbel door god is geschreven, Moslims denken dat wel van de Koran. De bijbel mag dus geinterpreteerd worden, de koran niet. Wat in de Koran staat is het woord van Allah en moet als zodanig worden uitgevoerd. Er zijn nog veel meer verschillen, maar dan moet je de discussies maar eens napluizen hier. De Koran lezen zal je overigens ook de ogen openen.
kaan, wij leren over de islam, door de daden van de moslims.
@religion is war 08-08-07 @ 22:30
Datzelfde geldt voor zowat alle door mensen bedachte -ismen. Met als topper waarschijnlijk het communisme, naar verluidt heeft Stalin er zelfs nog meer omgebracht dan onze oosterbuur Adolf H (ook een -isme).
Mijn punt is, zowat ieder idee dat ooit door de mens bedacht is is op zeker moment gebruikt als rechtvaardiging voor het achterstellen, slaan, verkrachten en zelfs vermoorden van mensen.
Je kunt in dit forum wel gaan roepen dat de koran oproept tot moord, maar realiseer je dan dat datzelfde geldt voor tientallen andere handleidingen voor menselijke groeperingen (sowieso alle religieuze boeken, maar ook de handboeken van de meeste politieke systemen). Het probleem is niet de koran, het probleem is dat er een stel mafkezen is dat de koran ziet als rechtvaardiging voor moord en repressie. Je moet dus niet de koran bestrijden, maar die idioten die hem voor hun doeleinden ge-/misbruiken. Op het moment dat je boeken gaat verbieden omdat de inhoud je niet bevalt begeef je je op een hellend pad, aan het eind waarvan misschien de Nederlandse rechtstaat die je zo hard wilt beschermen niet meer bestaat.
Afshin Ellian zei het vanavond op tv goed: net als over alles mag over de uitspraak van Wilders gediscussieerd worden, maar je moet de koran niet verbieden. Daar bereik je alleen maar mee dat een grote groep mensen die helemaal niet kwaadwillend is zich nog verder buitengesloten voelt. En wat is het volgende boek dat we verbieden? Het verzamelde werk van Monty Python omdat ze de spot drijven met het establishment??
PVDA maakt zich bij voorbaat druk om Wilders ...... voor haatzaaiende Imans moet begrip getoond worden !!
.
1x neqschot voor Lucas. Als Hindoestaan steun ik Wilders en de PVV in deze uiteraard. In de koran staat voornamelijk haat jegens niet-moslims dus weg met die rotzooi.
@Kaan78
joh, reageer eens op mijn vragen van 22:23?
mensen zijn toch gelijk, ongeacht geslacht? volgens de grondwet? klopt. Maar ehm. Die sura 4:34 dan? die roept toch op vrouwen te slaan, tot ze gehoorzamen? woord van allah, toch? dus, dat is niet in overeenstemming met de grondwet dan toch? want dat a) discrimineert vrouwen en b) roept op tot geweld, en jij kan ook in de grondwet nalezen dat geloven vrijstaat - BEHOUDENS de wet...
tja, dan blijft er maar een ding over heh? OF de grondwet afschaffen, en de sharia invoeren, OF de grondwet HANDhaven, en de ISLAM een halt toeroepen! ik roep maar wat heh? wat denk jij?
Voor allen die de Bijbel plat vertaald willen lezen (dus ontdaan van dogmatiek, paapse shit en andere agitprop-scheisse):
"Das Heldenepos des alten Bundes" van Friedrich Wolf, Tübingen, 1924.
Te vinden in de betere bibliotheken. Niet (meer) te koop.
En in het Duitsch. Dat dan weer wel.
Wel een eye-opener.
skepticsannotatedbible.com/cruelty/lon...
@CoJoNes 08-08-07 @ 22:35
Ah hou toch op man.
Ik vermeld toch een plaats waar je informatie kunt ophalen en leren over de islam. De stellingen wat hij naar voren brengt kan je boeken over schrijven.
Wat voor zin heeft dat om dat hier bij Geenstijl die discussie te voeren? Met alle respect, Geenstijl is niet de plaats om religieuze inspiratie op te doen. Dan kan je terecht bij andere sites. Bovendien geven jullie zelf aan niet echt te wachten op een CyberImam ( Wat ik overigens niet ben) die jullie komt bekeren tot de Islam.
Nova gekeken,naar die befhoer van Ella Vogel(nestjesh)aar.
Wat een zielige vertoning,het zal je advocaat maar zijn.Ik ga morgen een aangifte doen tegen dat wijf.
@huphup cs
dergelijke texten staan ook in de bijbel .... in die tijd misschien serieus te nemen, maar nu niet meer. Ook door de meerderheid van de moslims.
geloof je trouwens in brandende braambosjes en maagdelijke vrouwen die een kind krijgen ?
als je dan iets tegen godsdienst hebt , beperk het niet alleen tot moslims.
Kaan78 08-08-07 @ 22:40
En wanneer was de volgende steniging ook al weer gepland voor een overspelige? Ben blij dat dat dat soort islamitisch volksvermaak hier ook te aanschouwen is.
@Kaan78 08-08-07 @ 22:40:
Rijp voor de "erkende verhuizer" misschien?
Kaan78 08-08-07 @ 22:40
Je komt niet over...
@ Kaan78 08-08-07 @ 22:40
Ah gelukkig, we leven hier toch in Saoedi Arabie. Was al bang dat ik verkeerd zat.
Laten we Nederland als voorbeeld nemen:
Er democratie is - Is zeer goed ontwikkeld, behalve als je een ander standpunt dat christofacisten hebt. Bijvoorbeeld Armeense kwestie. Dat geldt democratie weer even niet. Of als je satire maakt zoals Ertan dan wordt je opgesloten.
Er vrijheid van godsdienst is - Op papier uitstekend. Goed, klein minpuntje dat Christenen ( mischien terecht worden voorgetrokken met officiele feestdagen etc..)
Mensen gelijk zijn voor de wet ongeacht geslacht, sexuele geaardheid of geloofsovertuiging. Uitstekend, behalve als je wordt gestraft. Dan geldt dat mensen die "allochtoon" zijn gemiddelt 53 dagen langer vastzitten dan "autochtoon" voor het zelfde misgrijp.
Er vrijheid van meningsuiting is, onder voorbehoud dat het niet over zaken gaat die "wij" aanstootgevend vinden zoals Koningshuis, Mein Kampf etc.. etc..
NOVA-kijkertjes zullen half-brakend in de hoek liggen zo langzaamaan, al was het maar vanwege het gesprek, de extremisten die kennelijk hun bek open mogen/moeten doen van hun Arabische Meesters, en uiteraard vanwege het feit dat de redactie van NOVA ook weer doodleuk de bevelen van de PvdA danwel De Grote Arabische Meesters volgen.
Landverraad. Ook mede door en vanwege het kabinet.
CoJoNes 08-08-07 @ 22:35
Speel je eigen spel dan ook ! Pfff
@Kaan78 2232
Typisch, nooit inhoudeljk in gaan op tegenargumenten. Nooit. Wel overal je rotzooi uitkotsen en dan snel wegrennen. Wat een demasqué.
@hup hup 08-08-07 @ 22:23
Waar zie je mij voor aan? Hulpverlening?
Ga ergens anders uithuilen.
Twan laat Jaffe Vink niet de knock-out uitdelen. Wat een laffe policor lul is het toch ook.
hup hup 08-08-07 @ 22:23
Hallo, hier Ali Akhbar. iek maak hier nu gebrooik van het huis van tejootje. Die ongelovige heb iek net uit zijn huis gezet en ik heb nu de macht over zijn compjoeter. Julie reageersels snapper er niets van. Ik zeg het nog ein keer;
Allah ies grroot, Allah ies machtig. Hij heb een lul van 1 meter tachtig.
De discussie komt tenminste goed los door Wilders. Leuk om te zien dat zowel bij planet.nl als bij stand.nl bijna de helft van de stemmers het niet zo'n raar idee vindt. Gelukkig we worden wakker zou ik maar zeggen dan. Elke vorm van religie herbergt intrinsiek ellende in zich, sommige vormen meer dan andere. Vele religie's hebben ondertussen een verlichting door gemaakt, andere zijn gewoon verdwenen of gemarginaliseerd. Er is echter 1 religie dat het moet hebben van geweld, en dat is de islam. Laten we die alsjeblieft buiten de deur houden.
Maar weer eens een klein raadsel voor mensen die denken dat het allemaal wel meevalt met de islam:
Noem eens 1 land met overwegend moslims waar:
Er democratie is
Er vrijheid van godsdienst is
Mensen gelijk zijn voor de wet ongeacht geslacht, sexuele geaardheid of geloofsovertuiging.
Er vrijheid van meningsuiting is.
Laat het me weten als je er 1 kan noemen, dit zijn namelijk wel de zaken die wij met zijn allen in het vrije westen zo belangrijk vinden.
@ hup hup hear hear voor je reaguursels.
@kaan
ik weet niet hoor, met zijn allen boos kijken, en dan 'ALLAH AKBAR' scanderen, het lijkt mij net teveel op met zijn allen gaan staan siegheilen. Je weet nooit waar die massahysterie toe lijden kan heh?
wat vind jij, rechtgeaarde moslim, nou van het feit dat moslims niet vrij zijn om hun geloof te verlaten, zonder bedreigt te worden, in elkaar geslagen?
snap jij, dat wij dat geen voorbeeld vinden van 'vredigheid'? maar dat wij daar andere woorden voor hebben?
hoe zou jij het vinden, als wij jou bedreigden en in elkaar sloegen, omdat jij een moslim bent? niet aardig heh? maar, maar, maar, waarom doen moslims dat dan met hun ex-geloofsgenoten? wat is dat voor een 'geloof' joh? dat mensen bedreigt?
weet jij wel wat de profeet met afvalligen deed? snap jij waarom afvallige moslims door jou 'vredige' geloofsgenoten met de dood bedreigt worden? ik wel hoor... ik snap dat wel.. zo zit het islamofacisme nou eenmaal in elkaar: af en toe iemand ritueel slachten, om zo de ANGST, de TERREUR hoog te houden. INshallah! kaantje, Inshallah! de kafirs zullen terreur kennen, en knielen voor het geweld van Allah!
wat vind jij, moslim, nou van dat 'woord van god' van je? sura 4:34, daar gaan we weer.. dat woord van god van jou, dat roept toch op vrouwen te slaan? niet dan? wat vind jij daar nou van?
zou jij het leuk vinden als ik op zou roepen moslims te slaan? neen? maar je ziet verder geen probleem als de koran een beetje gaat staan oproepen om VROUWEN te slaan, want tja, vrouwen zijn toch een soort huisdieren, een soort pratende stofzuigers, voor moslims?
moslims maken me fysiek misselijk... Joh, ga lekker in je penis van je zoontje snijden, en laat ons verder IN VREDE ok? anders kun je wat 'vrede' terugkrijgen, snap je?
Angelica 08-08-07 @ 22:15
Inderdaad, die archeologen uit 3025 lachen zich de pleuris.
Dit PVDA wijf heeft gelijk als zij zegt dat het erg ver gaat om Mein Kampf te vergelijken met de koran. Het slaat nergens op om het boek van een staatsman te vergelijken met dat van een middeleeuwse pedofiel die zelf niet eens kon schrijven.
gelukkig gaat de OvJ er meteen naar kijken. Moehahahaha.
Tsja, euh we zullen de zaak uitvoerig bestuderen. Komt u over een maandje of 6 maar eens vragen hoe het er voor staat.
6 maanden later, Tsja, euh, we hebben de zaak uitvoerig bestudeerd en hebben besloten te seponeren. Juridisch erg gecompliceerd, geneuzel, zwets, zwets, blabla. We zullen de zaak op uw aandringen nogmaals onmiddelijk herzien. Kom over een maand of 10 maar eens weer vragen. En nog een prettig weekend mevrouw.
Kaan78 @ 22:02
Krijgen we dan ook een uniform?
@Kaan78
Niet nodig knul, de Nederlandse staat heeft mij opgeleid tot schutter de eerste klasse. Dat zijn alle islamlessen samengebald in 9mm.
Gaan er straks ook een miljoen imbecielen op Geert stemmen?
@ tejootje , CoJoNes en tipo.
Nieuwe seizoen voor koranlessen begint met de nieuwe schooljaar.
Er is vast nog wel plek voor jullie.
@tejootje @ 21:51
Precies, John Lennon is begonnen met polariseren. En Maarten het Hart en Jan Wolkers waren ook al provocateurs die de samenhang in de samenleving beschadigden. Ik kan me nog herinneren dat in 1965 na de publicatie van het schandelijke boek 'Terug naar Oegstgeest' de Minister van Buitenlandse Zaken een persbericht verstuurde met de mededeling dat het Kabinet Wolkers visie verre van zich wierp.
Of moet ik hier een zeer intelligent aandoend betoog houden over de invloed van de geloven op de mensheid? Kan ook hoor, maar volgens mij heeft het alleen maar een hoop oorlog veroorzaakt. John Lennon zong het een tijdje terug al : imagine there's no religion, it's easy if you try....
@Kaan78 @ 21:43
Zolang de hoogst vorm van verlichting voor Moslims is verbonden aan een ontstekingsmechanisme, pas ik even.
Sorry, tejootje, je was me voor.
@Kaan
De hoogste vorm van verlichting is vanaf volgend jaar de spaarlamp. Wen er maar vast aan.
je weet wel met die kleurtjes
De hoogst vorm van verlichting is volgens mij die nieuwe lamp van Philips.
@hup hup 08-08-07 @ 21:24
Voor elk scheet dat je laat kunnen we wel uren over door disccusieren. Ik heb de tijd er niet voor (OVER) en zie jou opvoeden niet als mijn taak.
Je kan het ook zelf doen. Ga in de leer bij moslims en leer wat over de hoogste vorm van verlichting op aarde.
Groet,
Kaan
@hup hup 21:24
Complimenten voor je reaguursel!
hup hup 08-08-07 @ 21:24
'Hitler vond zichzelf superieur. Moslims ook.'
Het wordt tijd dat de echte Nederlanders zich superieur gaan vinden.
Willen de echte Nederlanders NU opstaan ?
Hallo
Hallo
Hallo
@arendsoog
wat vind jij, wilderscriticus, nou van sura 4:34? stel je voor, dat wilders zou gaan staan roepen, dat je alle moslims net zolang moet slaan, tot ze gehoorzamen? zou niet kunnen he? maar die sura dan? daar staat toch keihard hetzelfde? alleen dan, ipv moslims, vrouwen?
moslims mogen vrouwen slaan, totdat ze gehoorzamen.. laat U dat koud?
verder wil geert wilders ook de arabische taal verbieden, het dragen van een baard, het schrijven van rechts naar links en tenslotte een verbod op marokko
, heel arabieje en kamelen.
@geblaat
hitler wilde de joden vermoorden, de moslims ook
hitler liet homos in elkaar slaan en vermoorden, allah ook.
hitler riep op tot moord en geweld, net als de profeet
meinkampf betekent jihad
maar er zijn ook verschillen. Nazies moorden, omdat hitler ze dat opdroeg, moslims moorden, omdat GOD ze dat opdraagt. Hitler geilde wel op zijn nichtje, maar hij deed het er niet mee. De profeet echter neukte een meisje van negen, en huwde de vrouw van zijn aangenomen zoon. yeeww!
hitler hield slaven. Hitler wilde lebensraum. Hitler vond zichzelf superieur. Moslims ook. de mannen van hitler sloegen homos en afvalligen in elkaar op straat, en hanteerden geweld, terreur, en bedreiging, en perhips! de moslims OOK!
maar NOG niet zien, wie de ware facisten zijn heh? nee, WILDERS, die durft te KLAGEN over de oproepen tot geweld, in de KORAN ja, dat 'moet' wel een 'facist' zijn. Wat onaardig van hem: zomaar alle moslims lid van een criminele organisatie noemen.
maar ja. Die organisatie, de islam, hanteert WEL terreur, moord, bedreigingen. Net als de profeet deed. Net als de koran ze verteld te doen.
maar dan hoor je de krekels sjirpen in het linkse kamp.
the mind boggles.
laat linkse mensen sura 4:34 lezen. HARDOP! en laat ze dan zeggen, dat lieden die vrouwen discrimineren, tot slaven maken, in elkaar slaan, tot ze gehoorzamen, in naam van god, dat dat BARBAREN zijn, NAZIES! geloofsFACISTEN!
Tuurlijk, effe Wilders aanpakken want wat hij zegt kan echt helemaaaaaal niet.
Jammer dat de geschiedenis zich steeds herhaalt, hebben we jaren geleden ook niet een man in de politiek gehad die steeds door iedereen aangevallen en voor gek verklaard werd ???? Toen kwam Pim en mochten we het wel ineens denken en zeggen.
Nee, beste linkse weldenkers van de Nederlandse politiek, aanpakken die eenling want dat is makkelijk.
U weet ook wel dat als de pleuris uitbreekt in de grote steden U daar met al Uw wetshandhavers geen reet meer heeft te vertellen.
Dus gewoon doorgaan opweg naar de bananenrepubliek "PAPPEN EN NAT HOUDEN, PLAT LULLEN EN BELACHELIJK MAKEN".
Daarvan wordt je niet moe en het kan je uiteindelijk weer een leuke positie opleveren bij een of andere instelling.......... links lullen rechts.....
@Kaan78
niet zo best. zodra de zelfmoordnonnen weer op pad gaan, zal ik daarover klagen. Als je de joden facisten vind, moet je naar je maten in palestina gaan. Niet hier ruzie zoeken.
joden slaan ex-joden niet in elkaar. Gristenen mogen niet homomeppen. Iedere moslim die ayaan weet te doden, gaat direct naar het nirvana, volgens de imams. Lekker vredig hoor. Ongehoord.
Alleen de islam bedreigt exleden in ons land, in deze eeuw. Alleen de islam roept op tot geweld tegen vrouwen. Woord van god. Toch? sura 4:34?
trouwens, god sprak met gabriel, gabriel sprak met mohammed de ongeletterde, die gaf het dan weer door aan zijn schrijvers, die kalkte het dan weer op papier, in het arabisch. De imam verteld dan, wat 'god' bedoeld, en jij gelooft dan nog werkelijk, dat het 'god' is, die met je aan het praten is?
joh. Er zijn tegen woordig medicijnen voor mensen die denken dat ze met god kunnen praten. En er zijn gevangenissen voor lieden die complete steden uitmoorden, en de vrouwen en kinderen als slaven afvoert, zoals jou pedofiele profeetje.
moslims slaan hun exgelovigen in elkaar, zoals de nazies mensen die openlijk nietnazie waren in elkaar sloegen.
niet de gristenen. Niet de joden. De moslims. Vind jij dat je maten in palestina worden genaaid door de joden, ga ze daar lekker pesten, en laat ons met rust, deal? vredige moslim?
Het SStaatshoernaal - in samenwerking met de griestenpuppie's - hebben leuk kunnen demoniseren... onderwijl geniet de Heer Wilders van alle commotie. Altijd lachen als je conculegea vanuit alle hoeken in de wereld kan laten reaguren via de slinkse pers.
Volgens mij zijn er meer vergelijkingen tussen Hitler's aanpak en die van Wilders dan tussen de koran en Mein kampf!
Hitler: Joden van alles beschuldigen en ze gebruiken voor macht
Wilders: Islamieten van alles beschuldigen en ze gebruiken voor macht
Mein Kampf: Haat tegen Joden
Koran: Net zoals elk ander religeus boek is de betekenis van de teksten volledig onduidelijk, zodat iedereen zijn eigen interpetatie heeft...
Hoe dan ook ik hoop dat het Nederlandse volk bij de volgende verkiezingen bewijst verstand te hebben en NIET op Wilders te stemmen, dat zou een hoop ellende schelen.
Daarbij wil ik zeggen dat ik tegen aanslagen ben, we hebben bij Pim Fortuin gezien dat je dan dan alleen maar meer ellende krijgt.
@vander F 08-08-07 @ 20:28
Jij bent dus een voorstander van Censuur?
Dan weet ik nog een prachtig land voor jou. -> China.
@hup hup 08-08-07 @ 20:33
En wat vind jij van Christofascisten en fascistische Joden?
Religion is the root of all evil....
Elke gelovige op pzich is het bewijs dat evolutie bestaat en dat zij juist 'the missing link' zijn.
@buik 08-08-07 @ 20:45,
Kuifje heeft nu net een proces aan z'n broek...
www.elsevier.nl/nieuws/cultuur_en_tele...
komt helemaal goed dus.
*schaft 'boekverbranding voor dummies' aan*
@All... Geert wil duidelijk een discussie hierover en dat is hem goed gelukt, me dunkt.
Wat ein heisa over een nietsxeggende advocate die ook nog lid is van een nietszeggende partij. En Geert als je ze echt rauw lust ga dan alleen de straat op zonder protectie. Trouwens Asterix moet ook verboden worden ivm buitensporig geweld tegen zanger Assurancetourix.
@CoJones,
F*cking brilliant,
we hebben een grondwet, de rechter mag echter niet aan de grondwet toetsen.
Wie of welke groepering, heeft dat ooit verzonnen?
@kaan78
misschien is het U ontgaan, maar Uw geloofsgenoten slaan ex-moslims in elkaar. Allicht hebt u gehoord van de gewoonte van Uw geloofsgenoten om die vieze homos een gebroken ruggetje te trappen.
wat is dat toch met islam en geweld? en waarom probeert U iemand die zich daartegen verzet te demoniseren?
U weet toch wel, wat de profeet deed, met afvalligen? nou dan! die moslims, die afvalligen bedreigen, in elkaar slaan, trachten te vermoorden, dat zijn de ware moslims, toch? op afvalligheid, het 'aanvallen' van de islam, door openlijk afvallig te zijn, staat toch de doodstraf?
misschien is het U ontgaan, maar uw geloof van 'vrede' heeft wel vaker doodsbedreigingen geuit - EN uitgevoerd.
dat kan je van GEERT in ieder geval NIET zeggen...
@vander F
Zo zijn er wel meer artikelen in de grondwet strijdig, maar wat kan het rotten, er is toch geen enkele instantie die aan de grondwet mag toetsen.
@Kaan78 08-08-07 @ 20:22,
Was Mein Godwin niet het meest vertaalde buitenlandse boekwerkje in Turkye?
ZOu die hoer ook aangifte doen tegen haatzaaiende imams? denk het niet , zal wel slecht zijn voor de pvda achterban.... hypocriete bitch..
"Art. 1
Allen die zich in Nederland bevinden, worden in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discriminatie wegens godsdienst, levensovertuiging, politieke gezindheid, ras, geslacht of op welke grond dan ook, is niet toegestaan."
"Art. 6
- 1. Ieder heeft het recht zijn godsdienst of levensovertuiging, individueel of in gemeenschap met anderen, vrij te belijden, behoudens ieders verantwoordelijkheid volgens de wet.
- 2. De wet kan ter zake van de uitoefening van dit recht buiten gebouwen en besloten plaatsen regels stellen ter bescherming van de gezondheid, in het belang van het verkeer en ter bestrijding of voorkoming van wanordelijkheden."
Daar gaat het dus mis.
Vreselijk mis.
LOL@Jeremia
Islamitisch en democratisch in één zin, altijd goed om de lachers op je hand te krijgen.
WATTTT!!!! Heeft Wilders een verboden boek(Mein Kampf) gelezen????
Foei toch!
Na zijn zinloze column over fileproblematiek( wat heeft de VVD eraan gedaan om het op te lossen?), had ik mij bijna laten verleiden om Wilders te vragen om a.u.b. weer over Moslims te schrijven. Dan lijkt het ten minste alsof het ergens over gaat. En dan zeggen Wilders volgschapen dat D66 een overbodige partij is. Misschien is dat wel een leuke discussie. D66 versus partij van Wilders.
P.S. Met dit standpunt laat Wilders (wederom) zien dat hij het niet gemunt heeft op de extremisten of fanatiekelingen maar op de Islam en moslims zelf.
GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP next!
De PvdA kan haar naam beter veranderen in IDA (Islamitisch Democratisch Apél). Het is gewoon een conventionele moslimpartij. Niets mis mee, maar gewoon kleur bekennen aan het Nederlandse volk. Weet iedereen waar ze werkelijk voor staan en kunnen ze hoogstwaarschijnlijk 15 zetels inleveren. Er gaan dan ook stemmen op binnen de PvdA dat het misschien goed zou zijn als de partij electoraal gezien zou krimpen. Daar ben ik het dus duidelijk mee eens!
Go els.
Ben benieuwd wat hierover in de Volkskorant staat.
De lage landen, laag als in laf en achterbaks, laag als in het gore lef te hebben om de zaken zo om te draaien dat het lijkt alsof de heer Wilders haatzaait terwijl we dagelijks overal kunnen zien dat het niet de heer Wilders is die haatzaaid. Het zijn die vervloekte achtergebleven naar allah knielende schapen, die hun kinderen met bomgordels omhangen, hun vrouwen onderdrukken en hun gretige razernij om voor de ellende die dat veroorzaakt het westen de schuld te geven, ZIJ zaaien de haat. Het enige wat ik de heer Wilders aanreken is het feit dat hij niet in 1 moeite door die rigor mortis van dat corrupte gristendom met hun speciaal onderwijsvrijheid van godsdienst geneuzel meeneemt.
@CoJoNes 08-08-07 @ 20:01,
dan wordt tijd om een boek te schrijven broeder CoJones,
met belastingontduiking etc. en ons beroepen op de heilige Joop de Vries,
Hij Die Het Licht Zag.
Lou de palingboer is ook goed, beter zelfs want al deaud.
Maar dat is zo'n gedoe,
ik zie uit naar het proces tegen Wilders.
Ezel iemand?
Wat overigens een moeilijk puntje is in deze kwestie, is dat de koran als staatsondermijnende propaganda is aan te merken. Als ik een boek schrijf waarin ik oproep tot massale belastingontduiking en het uitmoorden van het Justitiële apparaat dan wordt dat boek verboden.
De vrijheid van godsdienst KAN in een seculiere samenleving geen aparte status hebben, dan is je grondwet en daarmee je land volkomen ongeloofwaardig. Vrijheid van godsdienst is in strijd met artikel 1.
@CoJoNes 08-08-07 @ 19:57,
Huh?
Ze hebben Theo toch de schuld gegeven van z'n eigen dood?
Ok, die rechtszaak ging niet door wegens verscheiden van verdachte,
politiek bij verstek veroordeeld zeg maar.
De PvdA zou het liefst nog aangifte hebben gedaan tegen een vermoorde van Gogh, omdat hij door te sterven op een fietspad twee bevolkingsgroepen tegen elkaar opzet. De laffe hond, een beetje dood gaan in 020-oost, racistisch tuig.
Eva Braun was 33 jaar oud toen ze suïcide pleegde,
wel wat jong, Adolf was 23 jaar ouder, maar pedofiel?
Dit PvdA beleid is niet progressief maar totaal regressief.
ich bin unschuldig 08-08-07 @ 19:32
Volgens mij is dat onzin. Hoe kom je daarbij?
"Hitler was tenminste geen pedofiel."
Grote Kater 08-08-07 @ 19:22
Dat was hij dus wel. De man had een zwak voor kleine meisjes en knoopte er graag 'relaties' mee aan. Zelfs de dochter van zijn zus was voor Onkel Adolf niet veilig, het arme kind kreeg van hem op het laatst zowaar een straatverbod. Toen heeft ze maar zelfmoord gepleegd.
@Nifelheim
nee hoor, mensen die uit de gristenheid willen stappen worden niet bedreigt, nog in elkaar geslagen. Joden slaan niet massaal homos in elkaar. je vergist je. Er is maar een geloof dat mensen bedreigt en intimideert. Dankzij de koran, en het voorbeeld van de profeet ja.
dat er ook onzinnige dingen in de bijbel etc staan weten we. Zodra de paus weer mensen gaat bedreigen of op de brandstapel zetten zullen we ook daartegen in het geweer komen. Wij staan namelijk een geloof niet toe, geweld en terreur te hanteren, in naam van welke god dan ook.
Hitler was tenminste geen pedofiel.
@masrussen
nee hoor, alleen alle 'geloven' die mensen bedreigen, intimideren, in elkaar slaan en trachten te vermoorden verbieden zou al een hoop schelen, toch?
stel je voor, dat ik zou roepen dat 'vermoord alle moslims' woord van god is.
tja, dan sta je toch beteutert te kijken als je de koran leest, het barst namelijk van de hatespeech, waar linkse mensen zo tegen schijnen te zijn.
-Niet iedere moslim is een terrorist maar de terrorist vaak wel een moslim.
-Niet iedere moslim is een verkrachter maar de dader vaak wel een moslim.
-Niet iedere moslim is een moordenaar maar de dader vaak wel een moslim.
-Niet iedere moslim is een potenrammer maar de dader vaak wel een moslim.
-Niet iedere moslim is oorlogzuchtig maar ze zijn wel in de meeste gevallen een van de strijdende partijen.
-etc,etc, (kan zo nog wel lang doorgaan)
GEERT je hebt wel degelijk een punt maar ik snap niet dat je de discusie uit de weg gaat.Laat de linkse bende de koran uitspraken maar eens weerleggen.
bv. 3.118/4.56/4.101/3.11/2.191/ etc/etc.
neem de pvda ook gelijk mee
Als haar dochter aangerand zou worden door een sexueel gefrusteerde baardmans zou ze er zeker minder werk van maken.
Een goede PvdA-er weet in welke hoek het stemvee zit die uiteindelijk garant voor een riant inkomen. Lekker saampjes voor ons eigen.
.
Meneer Wilders schijnt zijn eigen glazen in te gooien met zo'n suffe uitspraak, dit soort gelul is toch in strijd met de nederlandse grondwet, neem nu alleen artikel 1 en 6 en als men echt de tijd ervoor wil nemen dan vindt men er nog een paar.
Democratie naar eigen gusto, die vlieger gaat niet op.
Hmm jammer dat zo een actie niet werkt in gaar Nl, ik zou meteen de koran,tora en bijbel VERBIEDEN.
en laat Mozart meteen ook al die lagedrukgebieden, en mond & klauwzeer verbieden. Oh ja als 'ie toch nog meer in de ban doet, wat dachten julie van de belastingdienst, of parkeerbeheer.
*noteert nog een PvdA-er op het lijstje "Bijltjesdag 2009, categorie: landverraad"*
Onuitvoerbaar plan natuurlijk maar qua smeuig lokkertje voor het hypocriete linkse smaldeel van Nederland: briljant. En ja hoor, ze happen nog ook :D Kostelijk toch, die inmiddels geperfectioneerde selectiviteit in de verontwaardiging. Smullen, zoals die PvdA zich de laatste dagen in de kaart laat kijken. En zeker als Mullah Vogelaars (opeens terug van vakantie zeker? Stuur Jami ff een smsje!) zich ertegenaan bemoeit met lachwekkende praatjes over haatzaaien en andere religies die "ook kwalijke boeken hebben!" Wellicht, maar cruciaal verschil is dat die "andere religies" die boeken niet gebruiken als letterlijke handleiding voor Infidel-Endlosung.
Wilders is een deugniet met een klein piemeltje
Het was te verwachten dat er weer zo'n vergeten PvdA mien, een dergelijke move zou maken. Zoals Wilders zelf al reageert: Triest.
Wilders durft tenminste zijn nek uit te steken. De PvdA is nog te laf om haar eigen mensen te beschermen uit angst voor de reacties van de Moslim achterban.
Stupid fuckers!
Volkomen mee eens!
de pvda steunt niet de in elkaar geslagen, geintimideerde ex moslims of homos, maar verzoeken de in elkaar geslagenen voortaan zich vooral onderdanig te gedragen, om de moslimfacisten geenszins boos te maken.
anders lokken ze het zelf uit, heh, dat geweld, volgens de pvda.
vroeger had je ook een partij die heulde met de daders van terreur.
waar was els lucas toen de moslimfacisten de exmoslims sloegen en bedeigden? toen ze de homos in elkaar sloegen? toen ze opriepen theo te vermoorden?
waar was ze, toen de imam uit de koran voorlas:
"Men have authority over women because God has made the one superior to the other, and because they spend their wealth to maintain them. Good women are obedient. They guard their unseen parts because God has guarded them. As for those from whom you FEAR disobedience, admonish them and send them to beds apart and BEAT them. Then if they OBEY you, take no further action against them. Surely God is high, supreme." (Dawood's version of the Koran, Quran, 4:34)
laat haar uitleggen waarom ze toestaat dat moslims oproepen vrouwen in 'submission' te slaan, maar protesten ertegen niet?
ik dacht dat oproepen tot geweld strafbaar was? niet voor moslims? raar heh..
geert wilders discrimineert? moet U de islam eens bekijken! geert roept op tot geweld? welnee! de islam wel, EN de islam HANTEERT dat geweld ook! net als: de PROFEET deed! gek heh.. dat mensen er dan over gaan klagen, daar snap ik nou niets van..
Touwens wat te denken van deze misdaad verhoudingen:
"De politie heeft de afgelopen week in Amsterdam en Abcoude opnieuw zes mannen aangehouden die worden verdacht van omvangrijke internationale oplichting. In totaal zijn in dit onderzoek sinds oktober vorig jaar al 74 verdachten opgepakt, aldus de politie woensdag.
De meeste verdachten komen uit Nigeria en andere West-Afrikaanse landen".
en:
"
De Franse politie heeft een nijvere Franse middelbareschoolleerling opgepakt die zijn eigen vertaling van het laatste Harry Potter-boek op internet had geplaatst. "
Dit is zo ongeveer de schaal waarop de PvdA zich profileert.
Schaamte is je negatieve ego s'morgens in de spiegel
@hup hup 08-08-07 @ 18:42
Jij gelooft zeker ook dat kindertjes braaf blijven zolang ze maar geen geweld op TV zien?
Het gaat niet om de bron maar wat mensen er mee doen. De idioten die oude boeken letterlijk naleven zijn gevaarlijk, niet het boek zelf.
Man, op zich ben ik het op dit punt met Wilders eens, maar als ik dan de reacties van sommige van zijn medestanders lees, ga ik me toch even diep schamen. L. Oser @ 18:28 kan ik me dan weer volledig in vinden.
Ik vind het trouwens totaal ongepast dat de PvdA bij monde van Els in de hoogste boom klimt en bij de afstraffing van hun partijgenoot Jami zich totaal afzijdig houdt.
Als dit de toekomst is dan vrees ik echt het ergste voor ons vrijheidslievende mensen.
Om vredelievend te kunnen zijn moet je hier wel eerst de randvoorwaarden voor creeeren.
voor elke moslim die bereid is iemand het leven te nemen, zijn er 10 bereid mensen in elkaar te slaan, 100 die daarmee durven dreigen, en 1000 die de linkse kafirs zand in de ogen proberen te strooien.
laat je niets wijsmaken. Lees de koran. Lees de hadith. Mohammed was een moordenaar, en wie hem volgt word dat langzaamaan ook.
mits je maar genoeg KORAN leest.
'oorlog is verplicht gesteld door allah' 'je zal grote oorlogsbuit verkrijgen als je vecht in religieuse oorlogen' 'neem geen ongelovige tot vriend' 'als je vrouw niet gehoorzaam is, sla haar dan, totdat ze wel gehoorzaamt'
etc etc etc.
als haatzaaien verboden is, waarom is de KORAN dan niet verboden?
de aanhang van geert slaat geen moslims een gebroken ruggetje, bedreigt niemand, slaat niemand in elkaar. De aanhang van mohammed-hitler echter...
islam=facisme! verbied de koran!
@sjaakenzenz.
"Die bespreking kan net zo goed over de boeken van Mulisch gaan".
LOL
het probleem is niet wilders. Het probleem is een geloof, dat mensen bedreigt, in elkaar slaat, vermoord en terroriseerd.
'vermoord alle moslims, waar je ze maar vind'
gaat te ver? het is namelijk uit de KORAN!
vandaar - dat geert klaagt, hij is het gedreig van de moslimfundies zat.
snap ik. Geert bedreigt niemand. Hij wil juist, dat het bedreigen ophoud.
snappen de linkse rakkertjes niet. Geeft niets. vraag maar aan een in elkaar geslagen homo, die legt het wel langzaam uit.
en de uiteraard heft die stoephoer van een els lucas de website meteen offline laten zetten. links werkt niet meer, iemand printscreen gemaakt?
@Boeddhi 08-08-07 @ 18:33
"U doet er echt alles aan om ook de wel willende moslim te radicaliseren"
Nou als blijkt dat daar niet veel voor nodig is dan is dit eens temeer een bewijs dat deze zogenaamde welwillende moslim niet bestaat.
@sjaakenzenz..
"Beide kanten hadden (relatief goedkope) kernwapens waarmee ze elkaar volledig konden vernietigen. En dat zou de reden zijn dat ze ze niet durfden te gebruiken of een conflict durfden te forceren"
Ja
"het stikte van de lokale conflicten tijdens de koude oorlog en enkele malen werd door beide partijen bijna besloten tot gebruik van kernwapens"
Dat bewijst het nut van kernwapens en hun dreiging, Cuba '62
"de val van de Sovjetunie kwam gedeeltelijk voort uit de hoge ontwikkelingskosten van conventionele wapens"
Nee.dat kwam door Gorbatsov. Hij was de man die in een van oudsher centralistisch bestuur/structuur (letat cest moi) kon beslissen. Als een Breznev kloon de macht toen had was het anders gelopen al moet de bevolking hongeren of gezuiverd.
Wilders is wel iemand die zijn bek open trekt tegen dat soort fig(kers)
mijn stem heeft ie
Geachte heer Wilders?,
Wat bet u een schijnheilige achterbaks vies politicus. U zit al jaren in de politiek, nooit hoor ik u over hooligans en doeltreffende maatregelen tegen hooligans. Dan hebben we een opstootje met Marokkaanse hooligans en bedenkt u ineens dat er op ze geschoten moet kunnen worden. Al jaren hebben we in Nederland Extreem denkende christenen die hun vrouwen het stemrecht ontzeggen op basis van de bijbel, kinderen slaan op basis van de bijbel, homo's ziek noemen en nog veel andere zaken die in de naam van God verdoemd (en als je in een christelijk dorp woont met geweld verjaagd wordt) wordt.. Nooit hoor ik Uwe hypocriete hoogheid hierover iets zeggen bijv. de bijbel verbieden?. U doet er echt alles aan om ook de wel willende moslim te radicaliseren, dat blijkt wel weer door nu weer te zeggen dat de koran verboten moet worden. Waarom bent u zo'n haat zaaiende misselijk makende kwal? Ik heb u laatst ook een beschaafde brief gestuurd met mijn kritiek, maar met uw grote bek reageert u daar dus niet op. Ik word kots misselijk van uw handelswijze!!!
Laten we beginnen met de godsdienstvrijheid af te schaffen. Die bepaling stamt nog uit de tijd dat ons land overzichtelijk was onderverdeeld in een aantal geloofsstromingen die elkaar niet meer met godsdienstoorlogen te lijf mochten gaan. Tegenwoordig leven we in een geïndividualiseerde samenleving, waarin geloven geen andere positie zouden mogen hebben dan een willekeurige andere visie op de maatschappij. Ik snap niet waarom mensen die niet zelfstandig kunnen denken en een sprookjesboek aanhangen een preferente positie zouden moeten krijgen. Als we de koran dan gewoon onderbrengen bij de vrijheid van meningsuiting, blijft er een pamflet over dat mensen in ons land zichtbaar aanzet tot moorden, aanslagen. onderdrukking en criminaliteit. Verspreiding van een dergelijk pamflet zou normaal gewoon strafbaar worden gesteld.
Ergo: Wilders heeft gelijk!
@MasterControlProgram 08-08-07 @ 18:23
Die bespreking kan net zo goed over de boeken van Mulisch gaan.
Zie poll.
@Els, ga es deaud
Mein Kampf is een visionaire blik op de toekomst met de gebreken van een beperkte geest met diep gevoel, gevangen in een fysiek en mentaal gefrustreerde toestand. Gevoed door een hang naar burgelijke gerechtigheid en verdampte glorie.
@MasterControlProgram 08-08-07 @ 18:09
Beide kanten hadden (relatief goedkope) kernwapens waarmee ze elkaar volledig konden vernietigen. En dat zou de reden zijn dat ze ze niet durfden te gebruiken of een conflict durfden te forceren? Lees de geschiedenisboeken er nog eens op na of kijk naar dosumentaires over dit onderwerp, het stikte van de lokale conflicten tijdens de koude oorlog en enkele malen werd door beide partijen bijna besloten tot gebruik van kernwapens. Dat hebben generaals van beide kanten zelf toeggegeven. De kernwapenwedloop heeft geen enkel doel bewerkstelligd, de val van de Sovjetunie kwam gedeeltelijk voort uit de hoge ontwikkelingskosten van conventionele wapens. Sterker nog, dankzij die wapenwedloop zitten we nu met landen als Israel, India, Pakistan en straks Iran, die ook allemaal een bom hebben.
Mijn kampf EN de koraan zijn ALLEBIJ NIET door een Nederlander geschreven
Zijn kamp en de kraan zijn ook beiden geschreven met de bedoeling om mensen bepaalde geloofsovertuigingen te verklaren en op te dienen
En zo zijn er wel meer overeenkomsten die zonder echt "ver te gaan" echt waar blijken te zijn
Het PVDA politburo valt iedere Nederlandse burger lastig die ook maar iets vervelends durft te zeggen over hun Knuffel Moslim Electoraat.
De arbeiders zijn bij de PVDA ingeruild voor Moslims omdat de aantallen nu eenmaal groter waren.
.
@sjaakvd,
wat een onzin, Wilders wil een verbod op de koran, jullie willen een verbod op Wilders?
Typisch staaltje pot verwijt de ketel.
@sjaakdelinkelul
"Het idee dat er van totale vernietiging een afschrikwekkende werking uitgaat is exact dezelfde achterlijke denktrant"
Come again?
Hoe beredeneer je dat dan?
Stel ik haat Piet en wil hem dood. Ik heb een pistool.
Als ik weet dat hij er geen heeft schiet ik hem zomaar neer. Als ik weet dat hij ook een pistool heeft shiet ik hem stiekum in de rug.
Zo is het toch of ben je niet wakker?
Wilders heeft volkomen gelijk verbieden dat schijt manifest van mensenrechten schendende haat en discriminatie, en afbreken die haathutten waar ze het prediken.
Mogen de PvdA dhimmi's gezellig met hun Moslim vriendjes terug naar Dar al Islam.
Ik zie niks waar is het licht?
Ik zie zwart voor mijn gezicht.
Oh, ach zo, wat ben ik dom,
Ik heb mijn burka andersom
dus als ik t goed begrijp,
is t willen verbieden van een boek, dat aanzet tot haat en moord tussen bevolkingsgroepen, aanzetten tot haat?
uhm ok
ik ben blijkbaar te logisch voor politiek
TyfusLeijer 08-08-07 @ 16:47
ben nu zeker te laat?
@Sjaakvd 08-08-07 @ 17:53
PETITIE!!!!!
www.ipetitions.com..
Sjaak IK VIND jou een smerige Links extremist. Iemand die ik liever niet bij me zie omdat ik me dan niet zou kunnen inhouden.
Ga toch weg man, je hoort hier niet. Hoe durf je zo iets te posten.
@Wilders4President ben het compleet met je eens
Wilders is een slimme man, en dit is ook een slimme actie.
@Sjaakvd 08-08-07 @ 17:53
Dank voor de lijst met ondertekenaars, komt ooit nog eens goed van pas *lijstje opmaakt*
@MasterControlProgram 08-08-07 @ 17:47
Het idee dat er van totale vernietiging een afschrikwekkende werking uitgaat is exact dezelfde achterlijke denktrant als bv het idee dat je door terroristische aanslagen de tegenstander aan de onderhandelingstafel kunt dwingen. Die kernwapens creerden juist het grootste gevaar en achteraf zeggen al die oude russische en amerikaanse generaals zelf dat ze achterlijk waren om over dat soort scenario's na te denken.
@solidstate 08-08-07 @ 17:49
Ik kende een turske jongen die daar gestudeerd heeft voor imam. Via hem ben ik ooit de koran gaan lezen en toen schrok ik me een hoedje. Wat me voornamelijk bijgebleven uit de eerste lezing waren de eindeloze tirades tegen "afgodendienaars", vers na vers, alsof god zich niet met belangrijker zaken bezig zou willen houden dan stenen beeldjes.
PETITIE!!!!!
www.ipetitions.com/petition/verbiedwil...
@maakniesaaknie 08-08-07 @ 17:41
Kun je die boerman er niet toe bewegen dan om eens stelling te nemen tegen de extremisten?
@vander F 08-08-07 @ 17:36
Ik ben druk bezig de Torah te herordenen. Dat zou in elk geval God's ware naam moeten opleveren ;-)
Ik word er zooo moe van.. "Mens, ga es koken" zou die beste Pim hebben geroepen. Maar helaas is Pim in zijn kanus geschoten door een NSB'ert. Door net zo'n type gnoom als die PvdA muts is. Mag lijen dat de Moslims gauw de macht grijpen en zij als eerste door haar baardman met een koekenpan op haar kneiter krijgt als ze de swarma aan heeft laten branden of de plintjes niet goed heeft afgestoft. Kijken wat ze dan te zeggen heeft die achterbakse en trieste feministische subsidieslurpster.
Aan de universiteit van cairo (een van de oudste ter wereld) doe je er 8 jaar over om de hele koran te leren en te begrijpen en nu komt de Heer Wilders op woensdag middag effe uitleggen wat er in staat??? Ik dacht meteen welke pillen heeft hij vandaag vergeten in te nemen want als je hem nu nog serieus vind ,is je IQ nog lager dan van een steek wesp .
Maximus 08-08-07 @ 17:05
Ze zijn daar in cairo eauk een beetje traag van begrip en komen er nog feller en fundamentalistischer uit dan dat ze er in gingen.
Je hoeft geen kernfysicus te zijn om uitspraken als "dood de ongelovigen overal waar je ze vindt" te begrijpen.
@sjaakdelinkselul
Waaom was je tegen de kruisraketten?
@MasterControlProgram 08-08-07 @ 17:32
Ik was ook tegen kruisraketten, links en lesb... la maar.
@Draaitafel Demagoog 08-08-07 @ 17:30
Dat zweeft ergens tussen quantummechanica op minuscuul niveau en intermenselijke contacten op macroniveau. Maar dogmatisch is je geloof niet, dus: zou je niet liever in een land willen leven waar geen dogmatische gelovigen wonen?
Overigens vind ik de boerman van mijn boerman een veel leukere moslim. Maar dat is dan ook een Aleviet. Niet echt 100% hardcore moslim volgens een van de vele beschikbare interpretaties.
@Tijl Nachtspiegel 08-08-07 @ 17:33,
tja, Mohammed zelf was analfabeet,
dus uit eerste hand vernemen we ook in de Koran god's woord niet.
@ Tijl
De opvattingen van mijn boerman zijn ook niet per definitie de mijne. Ik heb opzekers mijn twijfels of de koran wel door allah is neergezonden naar Mohammed :)
@ draaitafel
Dat is een leuk geloof. Jainism toevallig?
@maakniesaaknie 08-08-07 @ 17:26
Ik zou naar een pedicure gaan, dat eksteroog van jou deugt niet. Bijna ieder religieus of politiek werk van enige betekenis is op zeker moment gebruikt om geweld, moord en oorlog te legitimeren.
Het feit dat mensen misbruik maken van zaken voor hun eigen doeleinden maakt die zaken niet slecht. Het maakt hooguit die mensen slecht
Overigens ken ik de ontstaansgescheidenis van de Koran niet, maar ik kan me goed voorstellen dat dat ongeveer net zo is gegaan als met de bijbel. Zoek op wikipedia maar eens op concilie van nicaea. Niet zozeer neergezongen als wel handjeklap
@Draaitafel Demagoog 08-08-07 @ 17:30,
gewoon evolutionaire biologie,
en die is non-theistisch.
Religie als bijproduct van de menselijke evolutie.
Els is lesbo, links en feministies, was erbij tegen de kruisraketten, heeft het hart op de goede plaats en vindt militairen domoren. Veel subsidiegeld voor het goede doel en is tevreden met haar functies en positie.
Als haar ego daaruit bestaat is dat triest.
Het is niet alleen die laffe pvda, die het monster voeden in de hoop al laatste te worden opgegeten, het is het voltallige kabinet inclusief bedijfsleven die peuken schijten bij het idee dat Nederland dadelijk het nieuwe Denemarken wordt. Er zijn naar alle arabische ambassade's al downplayende woorden gestuurd. Buigen, buigen zullen we. En diep!
@sjaakdeslinksesul 08-08-07 @ 17:14 .. ik ben niet per defintie een atheist ! ik geloof dat god alles is .. en dus alles door toeval is ontstaan en de mensheid - omdat ze het niet begrepen - het aan (een) god toeschreven .. ik geloof ook dat 1 persoon niet kan bestaan (bewust) zonder de gratie van een ander .. dat er dus een soort van verbinding is .. en dat is niet op de spiritualiteit baseerd waar de christenen en islamieten het over hebben .. maar het simpele feit dat je bewustheid hebt gekregen door je omgeving. Anyway das de basis gedachte. Ga jung en freud maar lezen. En vitamine c ? douchen ? ja vanochtend ! hahahaha ..
befke 08-08-07 @ 15:26
Geen probleem Befke en ik ben ook geen zeikmuts die niet tegen een harde of scherpe opvatting kan. Ben een grote meid die veel kan hebben en niet zo maar over gaat tot zeuren.
@ Draaitafel
Duizenden schrijvers? Volgens mijn islamitische boerman is de koran het heilige boek der moslims dat in de Arabische taal is "neergezonden" aan Mohammed door Allah. Niet de duizenden vertalingen maar de originele arabische versie is de norm. Een schrijver dus.
Dat is interpretatie inderdaad, die wil ik je best geven. Maar op die manier kan je alles onder interpretatie wegmoffelen. Zo worden in sommige landen geen mensen vermoord. Het regime adviseert ze slechts zelfmoord te plegen.
Mijn eksteroog zweert dat het merendeel van de rigide moslims deze interpretatie van "neerzenden" in de praktijk beleidt. Dus om daar uit te concluderen dat geweld uit naam van Allah niets te maken heeft met de koran vind ik nogal achterlijk.
Maximus kraamt wel meer onzin uit, in dit topic zwakt hij z'n eerste gemopper over Geert in vorig topic wat af.
Maar goed, gewoon weer zo'n linkse anti-democraat die Maximus.,
een gevaar voor de open samenleving.
Wilders wist wel wat hij aan ging richten. Hij heeft nu met een stuk hout dat porceleinen theeservies aan diggelen geslagen. Heel bewust.
Job ! Geef de lijm even aan wil je ?
Beste mevrouw Lucas,
Ik vind het van enorme lafheid getuigen dat U gewoon profiteert van deze
uitspraak van de heer Wilders. Gefeliciteerd met uw landelijke bekendheid, want
dat is toch waar U naar op zoek bent?
Volgens mij bent U gewoon bang dat U uw baan kwijtraakt. U moet het hebben
van de hulp aan steuntrekkers, allochtone mensen die komen profiteren van ons
uitkeringsparadijs. Met de heer Wilders is er eindelijk eens iemand in de politiek die de
immense problemen die ons belastingverspillende sociale vangnet in combinatie met
(islamitische) massa-immigratie met zich meebrengt aanpakt.
Dus een beetje meer respect voor de heer Wilders is wel op zijn plaats.
9 zetels: dat zijn meer dan een half miljoen mensen die op deze manier door U beledigd
worden.
En nu maar afwachten wat mevrouw Lucas te melden heeft..
Nou ja, toch minstens de helft.
@Maximus 08-08-07 @ 17:05
je mist het punt: hij neemt zichzelf ook niet serieus. Puur effectbejag, en dat moet je hem nageven, dat doet ie goed. Idem voor Els (whothef*ck is Els) Lucas.
Da's dus het mooie van onze maatschappij. Wilders mag roepen dat de Koran verboden moet worden. En Els Lucas of andere linkse integratiedenkers mogen naar de rechter stappen om te toetsen of de uitspraken van Wilders dor de beugel kunnen. Heerlijk toch??
Voor beide lieden geldt: "Ik ben het volledig met u oneens, maar ik zou tot de dood vechten opdat u uw mening kunt uiten"
Alle vrouwelijke advocaten familierecht zijn hoeren.
@Draaitafel Demagoog 08-08-07 @ 16:46
Zeker snel een koude douche en een paar vitamine C genomen? Ja hoor, en opndanks alle interpretaties zou ook jij liever in een land vol atheisten wonen, geef maar toe.
looprekje 08-08-07 @ 16:16
'Je moet niet één boek van een geloof verbieden, je moet gelijk alle geloofsvormen verbieden!
(om maar eens een acte van presence te geven naar het niveau van de gemiddelde reaguurder hier)'
Waarom het geloof verbieden als er al een scheiding van kerk en staat bestaat? De overheden moeten juist het feit dat deze scheiding bij wet bestaat uitdragen. Met andere woorden; geloof is een persoonlijke zaak waar je niemand mee mag lastig vallen. Ieder zijn geloof en verder geen gelul.
Aan de universiteit van cairo (een van de oudste ter wereld) doe je er 8 jaar over om de hele koran te leren en te begrijpen en nu komt de Heer Wilders op woensdag middag effe uitleggen wat er in staat??? Ik dacht meteen welke pillen heeft hij vandaag vergeten in te nemen want als je hem nu nog serieus vind ,is je IQ nog lager dan van een steek wesp .
maakniesaaknie 08-08-07 @ 16:54 .. interpretaties zijn de basis van dit boek .. er is niet 1 schrijver het zijn er duizenden .. en dan ga jij vertellen dat interpretaties heden te dagen niet meer tellen ? wie ziet het hier nou niet scherp ? hahahaha ..
Tsss,
wat een discussie, alleen maar omdat Wilders een proces wil uitlokken...
Interessant aan het gegeven is dat als je bevolkingsgroepen om wat voor een reden dan ook wilt uitroeien uit politieke overtuiging,.....(lees: Mein Kampf).. je van alle kanten wordt aangevallen,....... wordt echter ditzelfde verkondigd.... maar dan overgoten met een religieus sausje...... zou dr geen vuiltje aan de lucht zijn.....! WOW Da's mooi....... man....
Dat opent perspectief ... voor toekomstige dictators..... :(
Die Allah Vogelaar wisselt het humanisme in voor islamisering.
Wel fijn om als samenleving de richting van discriminatie, (seksueel)geweld en haat op te gaan.
Het enige waar de islam tolerant tegenover staat is seks met dieren en kleuters.
Jammer dat dames en heren politici staan te springen om de Islam te verdedigen, maar nooit iets doen als hun eigen volk wordt bedreigd, mishandeld en bestolen door onze medelanders.
Tijdens het beleg van Wenen (1683) hebben onze voorouders keihard gevochten om de Islam buiten de deur te houden. Dat is ze gelukt. Nu, meer dan 300 jaar later worden we weer overspoeld.
Sinds 2001 is de Westerse wereld is in oorlog met de Islam, en zonder leiders als Sarkozy en Wilders zullen we deze oorlog verliezen, en het ergste is: Uit naam van de vrede.
kritischeledenpvda.web-log.nl/kritisch...
Ze bestaan dus wel, hulde!
@ Draaitafel
Ik heb het dan ook over het heden. het hier en nu, ouwe stoner.
<quote>
2:10.
Niet-moslims hebben een ziekte in hun hart. God zal hun straffen!
2:11.
Niet-moslims zaaien verderf. God zal hun straffen!
</quote>
Zie hier de waarheid. "god" zal hen straffen toch?
Op dit moment zijn er alleen moslims die hen straffen. Moslim is NIET god... Dus een moslim die een "niet" moslim "straft" Gaat hierbij tegen de regels van Allah (god). En zal gestraft worden..... door god (Allah). Lekker duidelijk toch? :)
@Hammar 08-08-07 @ 15:28 Ik heb het niet gelezen en ik WIL het ook niet lezen. En, als ik het lees, begrijp ik dan wel dat horde's idioten zichzelf oplblaast en "allah hakbar" roepen? Begrijp ik dan wel dat lezers van dat boekje homo's en niet of anders gelovigen de dood in wensen? Begrijp ik dan wel dat ouwe mannetjes hun vrouw alles verbieden wat in Nederland gewoon mag volgens de wet? Ga toch weg!
Gelukkig is er nog wel een groep die vreedzaam met de Islam omgaat. Maar helaas is die groep erg klein en is zo'n boek in verkeerde handen een gevaar voor de wereld.
@ claudi-jaah:
Geen zin om hier les te geven...
Neuqen dan maar?
@sjaakdeslinksesul 08-08-07 @ 16:13 ... dit was wel een beetje slordig .. anyway als een boek eerst 1000 jaren mond tot mond wordt doorgeven kan je wel zeker spreken van interpretatie .. maakniesaaknie beweerde van niet .. en dat was mijn punt ! kan je hier wat mee of gaat dit ook te ver boven je pet ?
Ik gun Els Lucas een enkeltje Saudi-Arabië: Daar zal ze kennis maken met de bakermat van de Koran. Kijken of ze de vergelijking nog zo ver vindt gaan....
Misschien moet wilders de PVDA maar verbieden.... zucht
calatir je bent niet erg op de hoogte zij noemen het de heilige koran, waar je gelijk in hebt is dat die klojos zijn blijven steken in de veertiende eeuw
www.gametoday.nl/article/65996021/PvdA...
Toch heeft de Pvda het niet zo op informatiedragers met geweldadige inhoud, vreemd!
Het kan natuurlijk niet uitblijven de reactie van Allah Vogelaar (minister van 40 Kalifaat Wijken).
Wat een volstrekt geneuzel komT er uit deze kudT.
Gaat ze nu ook alle islam woordvoerders aanpakken of echt alleen haar politiek gewin halen voor haar knuffelallochtoontjes en haar inkomen?
Calastir 08-08-07 @ 16:22 De koran is het voorschriftenboek dat Mo in elkaar heeft gedraaid om ZIJN problemen op te lossen. Elke keer als hij iets wilde, kwam Allah "toevallig" met een nieuw voorschrift. De koran is niets anders dan een Handboek voor een Roverhoofdman.
typisch gevalletje Partij Van De Allahtonen
Mevrouw de linkse advokaat met een stapel wetteksten en Wilders met een stapel haatzaai-soera's uit de Koran. Eens kijken hoe ze hard willen maken dat hij degene is die haat zaait...
@ sjaakdeslinksesul
pfffff lekker stoer hoor... alsof het vroeger niet kouder was dan buiten. En nu aarsjes likken alsof ze sjakie in de chocoladefabriek zelf zijn .. jaaaaaaaaa .... hahahaha
Allah Vogelaar reactie vanaf haar vakantie-adres:
www.trouw.nl/laatstenieuws/laatstenieu...
.
@maakniesaaknie 08-08-07 @ 16:22
hahaha... prutsjochie... lust er verder wel pap van alleen niet op vrijdag ;) ... maar dan wel verder kijken dan je neus lang is.... he, zo is hitler ook aan de macht gekomen... :(
De Koran is in wezen een voorschriftenboek en was een briljante oplossing voor de problemen waar de mensen in 660 in woestijnland Saoedi-Arabië voor stonden. Het heeft totale chaos tot orde gebracht en vrouwen een mogelijkheid van leven gegeven in een situatie dat mannen stierven als eendagsvliegen. In het geordende waterrijke Westen past de Koran niet. Arabië heeft nooit een Atheense verlichting of een Renaissance gekend. Er is nooit enige ontwikkeling geweest na het verval in de 14e eeuw. Daar zit het probleem.
@ Draaitafel Demagoog
hoi hoi ik wacht even met je mee... die mietjes hier ook.. we moeten waarschijnlijk toch dezelfde kant op... iets met vleugelmoer en fietsbanden... stoer hoor.. ik ken veel wazigere negers dan Geert!
Je moet niet één boek van een geloof verbieden, je moet gelijk alle geloofsvormen verbieden!
(om maar eens een acte van presence te geven naar het niveau van de gemiddelde reaguurder hier)
@Contra 08-08-07 @ 16:02
Prima, erg duidelijk als jij van mening bent dat een brief van een PG aan de korpschefs ook maar enige betekenis heeft. Trias politica, scheiden van uitvoerende macht (politie -OM waaronder zowel korpschefs en de PG vallen), de rechterlijke macht en de wetgevende macht.
Je uitlatingen eerder doen vermoeden dat je inderdaad veel weet op dit gebied maar je reactie laat je zwakte en gebrek aan enige kennis zien tevens toon je nog eens aan dat er een discussie gesloten is wat men niet kan bestempelen als een discussie.
Indien ik die behoefte heb om er wel over in discussie te gaan tref ik je graag op een juridisch forum en niet hier.
@Draaitafel Demagoog 08-08-07 @ 16:04
Ben jij nou echt de enige die jouw reaguursels snapt? En maakt je dat nou extreem intelligent en osn dom of jou gewoon dom/slordig/stoned?
@maakniesaaknie .. er waren geeneens boeken toen ze de koraan kregen .. moet je me toch eens gaan uitleggen dat dit niet met enige vorm van interpretatie te maken heeft .. ik wacht !
claudi-jaah@15.57 Lees eens even de brieven van de PG aan de korpschefs hierover en denk na over de intentie en het doel van aangifte. Voor mij discussie gesloten.
goede publiciteitsstunt van die hoer.
@Contra 08-08-07 @ 15:52
Precies als ik het al niet wil doen terwijl ik het niet eerst hoef na te gaan lezen en wel kan dromen wat daar staat lijkt het me niet juist dat je wel les wilt geven.
Tip lees gelijk even art.161WvSv heeft Els ook zeker wel bij de hand gehad vandaag om eventueel de aangifte af te dwingen in combinatie met eerder genoemd artikel.
Wie kan zo een aanklacht serieus nemen van een pvda doos. Ik heb een klacht tegen de hele pvda. Wilders for president.
claudi-jaah@ sorry strafvordering.
Behalve dat Bea een hoer is mag je in Nederland verder alles zeggen.
Sterker nog, je mag alles ook opschrijven en er een boek van maken dat je Koran noemt.
Zonder deze vrijheid van meningsuiting zou Geert nergens zijn, jammer dat hij anderen de vrijheid niet gunt die hij zelf geniet. Wilders lijkt wel een extremistische moslim in dat opzicht.
claudi-jaah@15.48 Heb helaas ook geen zin om les te geven in Strafrecht kijk dus zelf even in het artikel en denk daarover na.
Gentle giant@15:06
Zie je wel dat dacht ik wel dat ze iets met potten te maken had.
Els Lucas, zullen haar oogkleppen mooi kleuren bij haar boerka?
Sisenandus 08-08-07 @ 15:43
Hoho, ik houd mij verre van de SP. En dat wilde ik graag zo houden...
Contra 08-08-07 @ 15:47
art 163 W v SV, zelf even verder zoeken op google. geen zin om les te geven hier
Waar ken ik die Els ook alweer van?!? Ach ja: www.mugmetdegoudentand.nl/hertenkamp/h...
Als dit voor een rechterT komt, liefst niet eentje uit de Dhimmy '66 of Goor Links hoek, dan moet de hele koran bestudeerd worden op haatzaaiende en beledigende teksten.
.
Op deze site vind je al 448 verschillende haatzinnen:
www.ex-moslim.nl/
claudi-jaah@15.41 Waar staat dat?????
In dit specifieke geval mag je een burka wat mij betreft wel verplichten, dat mens is zo mogelijk nog lelijker als dat ze dom is.
Het kreng staat niet eens op een verkiesbare plaats, waar maakt ze zich in godsnaam -sorry!- allah's naam druk om? Hoopt ze zo genoeg voorkeursstemmen te halen ofzo?
Maaier 08-08-07 @ 15:17
Jouw vriendin Anja pest niemand weg, die verwijdert gewoon alles wat haar onwelgevallig is. Toch iets anders.
@Sören 08-08-07 @ 15:38:
Femke Halalsema!
Die heefT het veur mekaar gekregen om Goor Links te decimeren.
LukT haar elke keer weer.
@Contra 08-08-07 @ 15:37
praat geen peop, iedere agent in nederland is verplicht de aangifte op te nemen, zo hoog is hun wetkennis dan nog wel.
Wie kent er 1 succesvolle vrouw in de politiek met nederlandse afkomst?? Ik zat er laats aan te denken en ik kno er dus gewoon niet op komen. Dom ben ik he..
Mmmm. Ik hoop toch niet dat er door één agent werkelijk een aangifte is opgenomen. De wetskennis van een agent moet hoger zijn dan die van een advocaatje. Wilders heeft parlementaire onschendbaarheid dat weet zelfs mijn kleine broertje van 4 jaar. Dus opzouten met deze PvdA dombo die hun cultuur van anders denkende monddood maken wil voortzetten.
@ --neus--
religie hoeft niet verboden, maar met de moslims en de christenen haal je wel de twee grote, rotte appels uit de mand.
Ik heb nog nooit gehoord dat er stelselmatig kleine boedistjes worden aangerand in al die kloosters die ze hebben. En die oranje jurken zien er nog vrolijk uit ook.
niets is erger dan een linkse boerin
Pro Nature 08-08-07 @ 15:17
Weet je het zeker? Jouw Heiland, 'die man met dat grappige Charlie Chaplin-snorretje' (ik citeer Eva Braun), was zelf ook best wel een beetje links. Leestip: 'Duits socialisme' door J.A.A. van Doorn.
@befke 08-08-07 @ 15:30
dank je wel, de eerste 6.29 minuten vermaak ik me wel
Zucht
En weer een stomme hollandse vrouw die de grootste bedreiging voor de vrijheid van Nederland sinds het nazisme niet begrijpt.
claudi-jaah 08-08-07 @ 15:28
Je weet een dag niet gelachen enz.enz.
claudi-jaah 08-08-07 @ 15:19
www.youtube.com/watch?v=XQkcP0olmQY
Tja, PvdA (Partij voor de Allochtoon). Verbaast me allemaal niets meer.
Woutertje en Femke (hoer!) staan zeker ook op de achterste benen.
Geef toe, actie van GW is ook niet helemaal briljant maar allah (leuke woordspeling overigens).
Wellicht dat we nu eens wakker worden in dit mooie land voor nederlanders.
Waren de sp stemmen maar op rechts gevallen, was het allemaal anders geweest (zucht)
@ Hadjewat 15:06
Helemaal met je eens! Waar zit het verstand toch bij zulke gekken???
Ga@ Doskabouter 15:22
Bestudeer dat boek eerst voordat je wat zegt!!! Je laat alleen maar weten nu dat je er niets van gelezen hebt, laat staan dat je eens naar Hadith of Sunna hebt gekeken. Er zijn verdorie websites genoeg die je over alles kunnen informeren. Het is vooral nuttig om de islamapologeten te vergelijken met de critici van de islam. De enen liegen dat ze ploffen en de anderen vertellen met vele monden en in vele toonaarden allemaal het zelfde: islam is moord.
befke 08-08-07 @ 15:25
zeur dan ook niet om te zeuren over gezeur van een ander zijn of haar gezeur om het zeuren over het zeuren
Maaier 08-08-07 @ 15:17
Toevallig ben ik pas gaan schelden toen hij weg was.
Je kan zeggen wat je wil, maar Geert Wilders (en alles eromheen)- berichten leveren op GS en NN wel altijd gruwelijk veel reacties op in gruwelijk korte tijd:) Hulde!
claudi-jaah 08-08-07 @ 15:19
Sorry< sorry en nogmaals sorry is/was vergissing.
claudi-jaah 08-08-07 @ 15:19
Zeur niet.
claudi-jaah 08-08-07 @ 15:19
@ groot moeftia fuckje 08-08-07 @ 15:17
ik hoop maar dat zijn aanzwengelen van de discussie niet zijn letterlijke einde gaat betekenen.
bij "mein kampf" hoort "nsb" goed aangevoeld. Overigens kun je dagelijks zien hoe agressief en moordlustig veel moslims zijn uit naam van datzelfde boek. Dus hij heeft wel een punt. In een ander item zei ik al: het ligt niet aan ht boek maar aan de mensen die er verkeerd mee omgaan.
Wie doet een saangifte van Het Project van de Muslim Brotherhood?
www.hetvrijevolk.com/?pagina=778&t...
.
Dus al meer dan 20 jaar geleden is het plan opgevat om het vrije westen te voorzien van vrede, tolerantie en repsect...
@ Maaier
Weggepest nog wel! Hou toch op. Hij piept em er gewoon vantussen omdat ie weet dat zelfs theologen zich niet eeuwig achter interpretatie kunnen verschuilen. Er wordt links en rechts wat uitgedeeld, maar hij kan zich hier vrij verdedigen. Ik heb geen edit gezien in zijn comments.
Dat sommige reaguurders hier het verstand van een visstick hebben geef ik direct toe. Maar om nu te zeggen dat voor andersdenken hier geen plaats is.
@Maaier 08-08-07 @ 15:17
Moet ze maar eerlijk toegeven dat het er allemaal wel in staat, maar dat niet iedereen het even serieus neemt, of van die zielige uitvluchten verzinnen. Het staat er gewoon, zwart op wit, hoe kun je dan nog emmeren dat de vertaling niet deugt of het op meerdere wijzen geinterpreteerd kan worden?
Als iemand zoals Wilders iets doms roept staat er altijd wel een politicus van één van de gevestigde partijen op om nóg iets dommers te doen.
Gefeliciteerd Els, je bent dommer dan Geert Wilders...
@Pro Nature 08-08-07 @ 15:17
Dapper en flink hoor, denk eens na wat je zegt en wat voor filmpje je promoot lutser
Nogmaals, Geert Wilders weet heus wel dat de Koran niet verboden zal worden, hij wil de discussie aan over al het verwerpelijke dat erin staat, en gepredikt wordt door de Imams en de moefti's. Weten wij wat er elke dag in de moskeeën gepreekt wordt? Nee, maar wij hebben wel onze vermoedens.
Goed dat Wilders dit aankaart.
Aldus Grootmoeftia was getekend
Rondom Nieroth wordt wel lekker duidelijk hoe hier door sommigen met andersdenkenden wordt omgegaan. Schelden op Meulenbelt maar ondertussen hier iemand wegpesten vanwege een andere mening. Doet me denken aan de islam...
Het ligt er toch duimendik op dat Geert dit wil.Die dikke Trol gaat hopelijk in het stof bijten hoewel de meeste rechters in Nederland bij de verlichte linkse gemeenschap behoren. @ nieroth : Zelfs nadat je met 20 posts om je oren bent geslagen om je onzinnige beweringen te ontkrachten blijf je volharden in je onnozele standpunt .. chapeau!
-weggejorist en opgerot-
Een non-discussie. Ik denk dat Wilders met name veel sympathie ontvangt van deze knakkers www.geenstijl.nl/mt/archieven/047497.h...
Lees de apocalytische openbaringen eens, ook hier komen de mensen zonder Gods teken er niet al te best vanaf. Wat hedendaagse christenen echter wel doorhebben is dat God geen simpele sterveling nodig heeft voor dit alles. De extremisten zijn eigenlijk ongelovigen, aangezien zij denken dat Allah zijn zaakjes niet zelf op kan knappen. Er staat hen dus nog wat moois te wachten.
"Juriste Els Lucas, van Nauta & Lucas advocaten in Lelystad, heeft de zaak bekeken. Zij komt tot de volgende conclusie: Als koper heeft u recht op een goed product. De potten voldeden niet aan de eisen die u mocht verwachten en de potten zijn teruggegaan naar het tuincentrum. U heeft recht op een vergoeding in de vorm van tegoedbonnen. Als het tuincentrum niet over de brug wil komen, kunt u naar de kantonrechter stappen om het tuincentrum na te laten komen wat al eerder met u overeengekomen is.
Omdat het tuincentrum van eigenaar is veranderd is, is hij niet aansprakelijk voor de openstaande kosten. De nieuwe eigenaar wil wel een een kleine vergoeding geven, maar daar gaat Rene de Vries niet mee akkoord."
Typisch Vara en Pvda, ondernemers stalken! Glaasje Exota iemand?
TooneyLunes 08-08-07 @ 15:11
Ik denk dat zijn chef net binnen komt.
zum kotzen 08-08-07 @ 14:50
Ja lief zijn ze he. :-) De wetten van Mozes gelden voor de eeuwigheid. Niet tijdgebonden dus, wel hier en daar plaatsgebonden. Mede daarom is het nog steeds zo'n gezellige boel in het Heilige Land.
@ Nieroth
Welnu, volgens mijn interpretatie bent u een zalvende apologeet met een theologische inslag. Ergo, u zwamt maar wat.
Daahaag!
@maakniesaaknie 08-08-07 @ 14:55 .. tuurlijk ben ik dat .. anders had ik mezelf wel sjaak genoemd ... maar in deze heb ik wel een punt ! maar vervoeg jij je maar bij de kip en 't ei kinderen ..
Nieroth 08-08-07 @ 15:10
Blijt toch joh is gezellig.
@ Nieroth, ga eens tasjes roven, liefst op een drukke snelweg
@ Teen
ik zie dat u inmiddels uitgedacht bent ! LOL
nog 1 linkje dan, en dan ben ik echt weg
www.answering-islam.org/Dutch/masood/a...
interpretatie.. een groot woord in de religie!
Beste polisie... tikt u maar in:
ELS-LUCAS-PVDA-LAND-VERRAAD.
Dat wordt ook een leuke aangifte.
gentle giant 08-08-07 @ 15:06
Duidelijk, geen mens die een advocaat in de arm neemt als de kosten het te vorderen bedrag kunnen overstijgen.
gentle giant 08-08-07 @ 15:06
Over potten hoef je Els nix te vertellen hoor.
Waarom is Mein Kampf verboten?
Is toch een socialistisch boekwerkje van een kunstzinnige schilderT.
.
Ik weet haast 100% zeker dat de auteur van Mein Kampf zijn inspiratie heeft gevonden in de koran danwel "Zarathustra" van Nietsche. Nietsche was duidelijk bezig met het filosofisch beschrijven van sektarisch haat- en geweld wat zijn oorsprong heeft in de woestijn afkomstig van een boekje opgetekend door een analphabeeT.
Overigens nog iets: zij vindt dus dat vrijheid van meningsuiting niet mag voor bepaalde kamerleden? Iets van een Sovjetdictatuur of zo? Havana? Chavez? Griezelig gewoon, die linkse gedachtenpatronen.
TyfusLeijer 08-08-07 @ 15:04
Nou smaken verschillen hoor ik fap er wel op.
@ Sören
Solcon! Dan is mevrouw nog gristen ook! Vandaar haar aversie tegen een verbod op heilige boeken.
Een voordeel. GS komt al tijden niet meer door het solcon filter heen. Mevrouw Lucas mist dus haar vuurdoop hier.
LOL@Teen 08-08-07 @ 15:02
kassa.vara.nl/portal?_scr=kassa_artike...
Zie hier, gewonnen zaak: the devil's advocate!
Je moet toch echt niet goed snik zijn als je als vrouw het gaat opnemen voor een intolerante bevolkingsgroep die bovendien vrouwen discrimineert op een schandalige manier. En tegelijk vindt die trut het dus goed als vertegenwoordigers van de Partij van het Opgeheven Vingertje het ziekenhuis in gerost worden.
Ziek, zwaar ziek, dat mens.
Wat een vette varkenskop heeft die muTs, weet zeker dat ze niet welkom is bij iek-sla-mieten.
e.lucas@solcon.nl
Het e-mail address van deze politiek correcte vouw.. voor het geval dat je nog iets kwijt wou!
@el mero mero
Dat zei ik. Religie moet verboden worden
@Brusselmans
Mag ik vragen waarom nou altijd een eeuwig de kleur haar van Wilders er met de haren bij gesleept moet worden? Gebrek aan argumenten?
Linkse potten zijn zooooo 1967
Alle geloof is complete waanzin, er ontstaat alleen maar oorlog uit en ellende.
Ik geloof niets, en heb dus ook nooit ruzie met een gelovige.
ik hoef niets te verdedigen, lekker makkelijk.
Laat ze het geloof maar afschaffen, dat zal pas echt helpen.
Verbouwen we alle kerken en moskeeën tot dancings of restaurant.
De grote gele m op een minaret zal best goed staan.
@Teen 08-08-07 @ 15:02
LOL
Mr. Sun Tzu; Prachtige quotes uit de koran. maar dacht je nu werkelijk dat moslims hier onde de indruk van zijn en jou gelijk gaan geven ? Ze weten ook wel dat dat in de koran staat en ze geloven er helaas heilig in. Vergeefse moeite. Ooit met christenen over de evolutietheorie van gedachte gewisseld ? verspilde energie. Het enige wat ons te doen staat is te vechten voor onze vrijheden normen en waarden en de gelovigen van welke soort ook duidelijk te maken daarvan af te blijven. Een streep trekken dus: hier en niet verder !! Verder doen ze maar met hun geloof wat ze willen.
@ Nieroth 08-08-07 @ 14:47
Ik bezit een Koran. Ik hoef jou het dan toch niet te vertellen. Goed, eentje dan:
76:24. Wees daarom geduldig volgens het gebod van uw Heer en gehoorzaam niemand die onder hen zondig of ongelovig is.
96:13. Zeg mij, indien hij (de Waarheid) verloochent en zich afwendt.
14. Weet hij niet dat Allah alles ziet?
15. Neen, wanneer hij niet ophoudt, zullen Wij hem zeker bij de haren van zijn voorhoofd grijpen
16. Van dat leugenachtige en schuldige voorhoofd.
Nog eentje dan, iedereen moet moslim worden:
8:39. En bestrijdt hen totdat er geen vervolging is en de godsdienst geheel voor Allah wordt. Maar als zij ophouden dan ziet Allah voorzeker hetgeen zij doen.
Verbieden hoeft voor mij niet. Vind het prima zo. Maar Nieroth, praat geen poep. En dat doe je.
Is Nieroth al weg?
Wat een lul. hé?
Een verbod op dit soort advocaten die geld van de samenleving erdoorheen jagen door uitgeprocedeerde asielzoekers steeds weer opnieuw procedures te laten aanspannen zou er ook moeten komen.
Aanzet tot haat!?! Wat denk je godverdomme dat ze in de moskee's aan het doen zijn? Er word niet een niks een paar keer per jaar een Imam de grens over gewipt.
wilders is de bom eindelijk weer wat opschudding in NL
@ Nieroth
Ach deze apologetische riedel heb ik nu toch zo vaak gehoord. Ik krijg er tegenwoordig echt het zuur van.
De Koran is het heilige boek van de moslims dat in de Arabische taal is "neergezonden" aan Mohammed door Allah. Punt. Uit.
Moorden uit naam van Allah heeft dus alles met de koran te maken, hoevaak zalvende theologen als jij ook zeggen van niet.
Nieroth 08-08-07 @ 14:50
Ga nou geen tehologische discussie voeren op basis van een tekstje, waarin alle ongelovigen in de hel belanden. In de bijbel staat nl: "oordeel niet, opdat gij ooit geoordeeld zult worden." Daarmee is de bijbel multi-interpretabel en in wezen zegt JC (toch de autoriteit volgens crhistenen) dat het niet aan de mens is om anderen de hel in te wensen. Vind eens een voorbeeld hiervan in de Koran. Daarnaast staan er meerdere verzen in waarin opgeroepen wordt om ongelovigen als minderwaardig te beschouwen en ook hier op aarde te bestrijden .
Genoeg voorbeelden:
O Prophet! strive hard against the unbelievers and the hypocrites, and be hard against them; and their abode is hell; and evil is the resort.
And be not compliant to the unbelievers and the hypocrites, and leave unregarded their annoying talk, and rely on Allah; and Allah is sufficient as a Protector.
And you did not expect that the Book would be inspired to you, but it is a mercy from your Lord, therefore be not a backer-up of the unbelievers.
These are they who are unbelievers, the wicked.
O you who believe! do not take the unbelievers for friends rather than the believers; do you desire that you should give to Allah a manifest proof against yourselves?
O you who believe! fight those of the unbelievers who are near to you and let them find in you hardness; and know that Allah is with those who guard (against evil).
@ich bin unschuldig 08-08-07 @ 14:57
Vrijheid van meningsuiting zegt ongeveer het zelfde dat je MAG VINDEN dat iets verboden moet worden.
*woensdagmiddag vrije middag vmbo?? nee is vakantie toch*
Mr.SunTzu 08-08-07 @ 14:39: handige link!
Als ik de eerste 3 alleen pak en het woord ongelovige vervang door een ander woord, bv homo, neger of in dit geval Els Lucas
2:8.
Els Lucas zijn bedriegers en misleiden zichzelf
2:10.
Els Lucas hebben een ziekte in hun hart. God zal hun straffen!
2:11.
Els Lucas zaaien verderf. God zal hun straffen!
Volgens Els Lucas is deze bovenstaande tekst dus niet haatzaaiend. Wat leuk!
Nieroth,
"er staat ook anderen lief te hebben"
Kan jij even aangeven waar ik dit in de koran kan vinden?
Ik zal er wel overheen lezen hebben.
Alvast bedankt.
@ maakniesaaknie
Daar heeft de profeet wat op gevonden. De fatwa. Zodat de debiele middeleeuwse neefjes in afwachting van Allah's laatste oordeel alvast het kromzwaard tussen iemands ribben kunnen duwen. Better safe than sorry.
Niet de profeet, daar hebben extremisten wat op gevonden. Vorm van extreme interpretatie.
en nu ben ik ff weg.. kunnen jullie weer rustig ongeïrriteerd bashen :)
Els Lucas, ga es deaud.
Harige Bangmaker 08-08-07 @ 14:56
Ik wil Mohammed wel een keer zien.
Geen probleem hoor kom maar langs hij is nu net de schijthuizen aan het schoonmaken.
www.telegraaf.nl/binnenland/68654941/J...
Pvda'ers kunnen dus wel snel reageren, hulde!
maakniesaaknie 08-08-07 @ 14:51
als die zucht toevallig is omdat je van mening bent dat Mein Kampf per definitie strafbaar is in Nederland moet je nog maar eens heel diep adem gaan halen en doorzuchten en iets meer verdiepen.
sorry, 2 x ^V gedaan
-geen commentaar-
PvdAllochtonen verbieden dan maar ?
Makker 08-08-07 @ 14:41
Dus met een beroep op de vrijheid van meningsuiting mogen we boeken verbieden?!? Jij moet niet gekker worden!
@Harige Bangmaker 08-08-07 @ 14:56
Geen plaatjes? Wat flauw zeg... zou je bijna gaan twijfelen...
De PvdA zet juist aan tot haat. Kijk maar naar de volgende PvdA site:
voorhaatzaaien.4aal.nl/
Een stukkie uit fase 4 - Demoniseren:
" Als de beweging hierna nog steeds staat en aanhang niet is afgenomen gaan we over tot de laatste stap; het zwartmaken van de persoon of beweging. Er zullen parallellen worden gesuggereerd met de tweede wereldoorlog, de slavenhandel, de apartheid of het koloniale verleden. De aanhangers zullen worden neergezet als racisten, nationaal-socialisten, fascisten, ophitsers, of buitengewoon gevaarlijke monsters. Hel en verdoemenis wacht wanneer de beweging aan de macht zal komen. Deze fase zal doorgaan tot de beweging het zwijgen is opgelegd, dit kan betekenen dat de persoon in kwestie zich uit angst zal terugtrekken of dat een lid van de radicaal linkse of islamitische gemeenschap tot hardere actie overgaat. In dat laatste geval zal de partij een bijeenkomst organiseren om zijn weerzin tegen deze daad uit te spreken, en de vrijheid van meningsuiting toe te juichen. Het resultaat is bereikt en er kan weer worden overgegaan tot de orde van de dag.# Demoniseren
Als de beweging hierna nog steeds staat en aanhang niet is afgenomen gaan we over tot de laatste stap; het zwartmaken van de persoon of beweging. Er zullen parallellen worden gesuggereerd met de tweede wereldoorlog, de slavenhandel, de apartheid of het koloniale verleden. De aanhangers zullen worden neergezet als racisten, nationaal-socialisten, fascisten, ophitsers, of buitengewoon gevaarlijke monsters. Hel en verdoemenis wacht wanneer de beweging aan de macht zal komen. Deze fase zal doorgaan tot de beweging het zwijgen is opgelegd, dit kan betekenen dat de persoon in kwestie zich uit angst zal terugtrekken of dat een lid van de radicaal linkse of islamitische gemeenschap tot hardere actie overgaat. In dat laatste geval zal de partij een bijeenkomst organiseren om zijn weerzin tegen deze daad uit te spreken, en de vrijheid van meningsuiting toe te juichen. Het resultaat is bereikt en er kan weer worden overgegaan tot de orde van de dag."
en @ iedereen die mij nu ook maar moslim gaat noemen..
Volgens bijna elke religie ga ik toch wel branden als ik dood ben, want ik ben een echte ongelovige.
Wel heb ik een religie studie gedaan (niks bijzonders, alleen voor de interesse), en als je zonder voor beoordeeld beeld ernaar kijkt, dan zijn de Koran en de Bijbel bijna hetzelfde.
In de jaren zijn er alleen van de Bijbel vrij vaste vertalingen overgebleven, waardoor er minder uiteenlopende extreme opvattingen zijn (minder, niet geen dus). De Koran heeft meer dan 400 verschillende vertalingen, die bijna allemaal een eigen interpretatie erin hebben.
Maar nog steeds heeft moorden uit de naam van Allah niks te maken met de Koran. Net zoals moorden uit de naam van Jezus niks te maken heeft met het westen.
VanFrikschoten 08-08-07 @ 14:54
Ik wil Mohammed wel een keer zien. Maar dat kan niet. Daar mogen geen plaatjes van gemaakt worden.
:(
Waarom stoppen bij de koran ? Tieft de bijbel er ook maar gelijk uit.
@ Nieroth
Daar heeft de profeet wat op gevonden. De fatwa. Zodat de debiele middeleeuwse neefjes in afwachting van Allah's laatste oordeel alvast het kromzwaard tussen iemands ribben kunnen duwen. Better safe than sorry.
@ Draaitafel
Je bent net zo'n onbeduidende nar als Wilders. De pot verwijt de ketel. Sluit je bij hem aan of begin zelf een partij. Partij van de Compulsieve Jezuiten of zo..
Last week in New York Oriana Fallaci said (according to my article about the event): "... the Quran is the Mein Kampf of this movement. The Quran demands the annihilation or subjugation of the other, and wants to substitute totalitarianism for democracy. Read it over, that Mein Kampf. In whatever version, you will find that all the evil that the sons of Allah commit against themselves and against others is in it." jihadwatch.org/archives/009320.php
Ik wil die Allah nu wel eens een keer zien...
klopt de koran zet aan tot haat.........
verbieden die meuk, en indien aantoonbaar, ieder ander boek....
De Koran wordt nu wel afgedaan als een middeleeuws, onbeschaafd boek vol dood, haat en verderf. Klopt helemaal, maar wat te denken van de Bijbel? Minstens net zo erg, doe even rondneuzen op het wereldwijdeweb en je hebt zo een vracht aan barbaarse bijbelteksten op je schermpje! Dus... gelijk maar even Bijbelverbod! Joehoe Veluwe, Staphorst en Urk!
@ claudi-jaah
"Zo heel erg verkeerd is de mening van Wilders niet. Mein Kampf is immers ook niet verboden in Nederland."
* hele diepe zucht *
Ik kijk nu al uit naar deze rechtzaak van de eeuw.
Dan maar doodschieten ? wat een lafbekken hiero .. bij de moord op theo werd als tegenargument gegeven dat ze de nederlandse rechtsgang moesten volgen ipv vermoorden .. doet iemand dat krijgt ze dit naar der hoofd .. stoer boys, heeel stoer !
@ Nieroth
Bedankt voor het 'andere' geluid. Ik beloof je dat ik erover na zal denken.
@Muxje 08-08-07 @ 14:47
De joden hebben nog steeds het oude testament, maar zijn toch niet gewelddadig / bloeddorstig. Dat komt omdat het geweld in het OT sterk tijds- en plaatsgebonden is. De oproepen tot haat en geweld in de koran daarentegen zijn altijd van kracht, ongeacht plaats of tijd.
Mein kampf de zieke en gevaarlijke waanideeën van een waanzinnige, de koran de zieke en gevaarlijke waanideeën van wederom een waanzinnige.
Niet voor interpretatie geschikt in tegenstelling tot andere luchtfietserij geschriften en vol oproepen tot haat, moord, doodslag en let op redactie absolute wereldheerschappij.
Als de uitwassen niet aangepakt mogen worden omdat er 40+ kamerzetels volkomen afhankelijk zijn van de stemmen van het nieuwe proletariaat en dus blind zijn voor de oproepen tot haat en toepassing van geweld en onderdrukking jegens anders cq ongelovigen allemaal voortkomend uit het boek van de vrede dan maar verbieden die hap.
Of nu eens een werkelijke scheiding van kerk en staat en alle uitingen van godsdienst in het openbare leven of de religies eens langs de meetlat leggen van wat wel en niet kan in een open democratische maatschappij en niet vrijwaren omdat het religies zijn.
@sjaak hetzelfde..
Er staat toch echt dat Allah de ongelovigen zal straffen...
Het punt zijnde?
Dat doet Jezus ook toch gewoon in de hel?
Ik stel voor een nieuwe godsdienst te beginnen. Ik wil wel profeet zijn.
Zo heel erg verkeerd is de mening van Wilders niet. Mein Kampf is immers ook niet verboden in Nederland. Kanttekening is dat het doeleinde van gebruik en interpretatie van de inhoud wel strafbaar kan zijn. Misschien wel erg juist om extremistisch moslims op die gronden strafbaar te kunnen stellen.
Ik wens de Officier van Justitie erg veel wijsheid toe.
Verschil met de bijbel is dat de engste tekstjes in het oude testament staan, dat door christenen eigenlijk als verouderd gezien wordt. Het nieuwe testament is het nu helemaal. Dat is het verschil: het staat er wel maar men handelt er niet naar. In de koran staat het ook, maar er wordt wel degelijk ook naar gehandeld.
De koran verbieden is nogal onpraktisch omdat je er hele bevolkingsgroepen mee schoffeert, en er zijn nog wel meer praktische bezwaren. Maar ethische? PvdA'ertjes, bedenk eens het volgende: stel eens dat de koran de koran niet was, maar een (hele lange) column van een of andere hakbar. Zou je dan niet zeggen dat het tot haat aanzet? Zou je dan misschien niet voor een verbod zijn, zelfs als was het maar stiekem omdat je bang voor je achterban bent?
En t Haagse reces duurt maar en duurt maar...
Het is bijna oorverdovend stil... de stilte voor een hete herfst?
Lucas is meer politiek opportunist dan een slimme advocaat.
Mr SunTzu, sla nu is een Koran open.
Wat jij nu hier neerzet is echt een hele open vertaling/interpretatie .
Waarvan er zoveel zijn, omdat dat goed werkt voor mensen als wilders..
Nog steeds je punt was? Want zelfs als open vertaling zijnde staat er vooral dat de ongelovigen gestraft worden na de dood door God zelf..
Nieroth 08-08-07 @ 14:41
Doe niet zo achterlijk: "want christenen" en "neem de allochtonen ook maar mee", simpele omtrekkende bewegingen, die geheel losstaan van waar je mee aan kwam zetten: "het staat niet in de Koran" . Hier lees deze link eens, alle malen dat 'unbeliever' in de koran voorkomt. Doe voor de gein eens hetzelde met jew, women, christian en infidel:
quod.lib.umich.edu/cgi/k/koran/koran-i...
Nieroth 08-08-07 @ 14:41
Gatverdamme!!!!
Wat een vieze gore stinkende blindganger ben jij!
Wat jij nu zegt, moet je lekker tegen al die moslims zeggen die het westen het liefste zien verdwijnen, en tegen al die mensen die "in naam van allah" worden vermoord.
Voorlopig staat Els Lucas vol op in het nieuws helemaal gratis en voor nix lutsers.
Hou toch op,
Religie zou verboden moeten worden
Joris kan jij s.v.p.:Nieroth, wegjorissen.
-edit: Nee, hoezo? -
@ Nieroth
Maar als je het wil weten. Ik ben niet voor een verbod op dat gekke boekje hoor. Net zo min dat ik Wilders zijn mondje wil snoeren.
Lekker laten ranten die extremisten. Beter open en bloot zodat iedereen het kan zien en horen dan buiten het zicht, dunkt mij.
Oh ja, en dat het ook allemaal in de Bijbel natuurlijk.
En dit waren nog slechts Allah's adviezen jegens de ongelovige hoeren van Babylon.
Joden en homo's zitten hier nog niet bij.
Nieroth gaat nou uitleggen dat we dit allemaal verkeerd interpreteren, en dat ook islamterroristen hun eigen Koran niet goed begrijpen.
@Sjaakderechtselul
En dat is dus een vorm van opvatting, waar wordt met die zin aangezet tot haat/geweld naar anderen? Dat is iets voor na de dood, er staat ook anderen lief te hebben. En daar staat niet bij dat ongelovigen gedood moeten worden. Die worden na het leven door de god zelf gestraft. Zoals jij net zo mooi beschreef..
En was het hellevuur niet een christelijk verzinsel? Waarom beginnen we niet met de Bijbel dan?
Oh wacht, dan pak je geen buitenlanders mee :(
Wat een verspilling van energie...
Iedereen mag zich beroepen op de wet vrijheid van meningsuiting. Ook het verbieden van een boek (+ motivatie waarom) mag gewoon gezegd worden.
Wilders kan nog eventueel verdergaan om dit boek te bestempelen als een gevaar voor de nationale veiligheid in Nederland. Wanneer de staat tegen dit boek een rechtzaak spant en wint kan het inderdaad leiden tot het verbod van de Koran.
Nieroth 08-08-07 @ 14:24
Hier heb je een paar verzen uit de koran:
www.thereligionofpeace.com/Quran/023-v...
Wou je nog steeds iets anders beweren, zak hooi dat je bent.
Whahaha! Dit gaat leuk worden!!! :-)
Hopelijk wordt het mocht het zo ver komen alles live op tv uitgezonden.....
@ Nieroth 08-08-07 @ 14:32
Ja dat wil ik tegenspreken, want de Koran staat er vol mee.
Je verder punt was.. ?
SUKKEL
2:8.
Ongelovigen zijn bedriegers en misleiden zichzelf
2:10.
Niet-moslims hebben een ziekte in hun hart. God zal hun straffen!
2:11.
Niet-moslims zaaien verderf. God zal hun straffen!
2:17.
Een ongelovige gelooft niet omdat God hem verblind
2:24
De hel zal niet-moslims en hun afgodsbeelden verbranden
2:39.
Wie niet gelooft zal branden!
2:90.
Wie twijfelt of God wel of niet bestaat wordt gefolterd
2:61
Joden zijn slecht. Ze hebben profeten gedood en niet gedaan wat God wilde.
2:65.
God noemt joden apen. Dus de evolutietheorie klopt toch wel een beetje. Maar alleen voor joden.
2:85.
Wie de koran maar gedeeltelijk gelooft zal naar de hel gaan.
2:88.
Ongelovigen zijn vervloekt
2:89.
Wie zijn geloof verliest vanwege niet vervulde gebeden wordt vervloekt
2:96.
Joden hebben te veel begeertes en daarom gaan ze naar de hel.
2:98.
God is de vijand van iedereen die niet moslim is
2:99.
Ongelovigen zien geen tekenen van God omdat ze zijn wetten overtreden
2:104.
Ongelovigen worden gestraft
2:114.
Wie het verheerlijken van God tegenwerkt gaat naar de hel
2:120.
Joden en Christenen zijn niet te vertrouwen.
2:121.
Niet-moslims zijn verliezers
2:126.
Niet gelovigen worden door God voor de gek gehouden als ze het even goed hebben, daarna branden ze toch lekker in de hel
2:130.
Alleen dwazen wenden zich van het geloof af want moslims hebben gelijk
2:159.
Iedereen die de tekenen van God niet wil zien wordt vervloekt
2:161.
Ongelovigen worden niet alleen door God , maar ook door de engelen en alle mensen vervloekt
2:162.
Ongelovigen zullen vervloekt blijven, hoe lief en aardig ze ook zijn
2:165.
Iedereen die een voorwerpt aanbidt (dus ook een crucifix, een boeddhabeeld, een televisie, een grote zwarte steen of een amulet) wordt gestraft door God .
2:171.
Ongelovigen zijn doof, stom en blind.
2:175.
Wie zich niet wil laten leiden door God zal lekker in de hel worden gegooid.
2:178.
Een moslim die iemand heeft vermoord kan door middel van boetedoeningen vergeven worden door God .
2:190
Dood iedereen die tegen moslims strijd. Verdedig je geloof tot de dood. Ga daarmee door totdat iedereen moslim is. Als de tegenpartij ophoudt met strijden, hou dan ook op.
2:206.
De trots van de ongelovige zal hem aansporen tot het plegen van nog meer zondes, maar hij zal toch in de hel terechtkomen, en dat is lekker puh.
2:217
Een afvallige zal branden in de hel
2:221.
Huw geen anders- of ongelovigen. Je kan beter een slaaf nemen dan je te verlagen tot een dergelijk huwelijk.
2:254.
Ongelovigen zijn onrechtvaardig
2:257.
Ongelovigen hebben duivels als vrienden
2:264.
Ongelovigen die schenken doen dat alleen maar om op te vallen. Ze hebben geen macht over wat zij verdienen en worden niet door God gesteund.
3:10.
Ook de kinderen en bezittingen van ongelovigen zijn brandstof voor de hel.
3:12.
Het is de plicht van de moslim om ongelovigen de hel toe te wensen.
3:21.
Het is de plicht van de moslim om andersgelovigen (waaronder joden) en ongelovigen te vertellen dat ze gefolterd gaan worden.
3:23.
Joden en Christenen die de koran afwijzen doen dat omdat ze hebben verzonnen dat ze maar heel even zullen branden in de hel.
3:28.
Wordt geen vriendjes met ongelovigen want zij zijn eng.
3:32.
God vindt ongelovigen niet lief
3:56
God straft ongelovigen niet alleen na hun leven maar ook tijdens hun leven! En God zal hun ook niet helpen. Lekker puh.
3:73.
Alleen moslims zijn te vertrouwen
3:76.
God houdt alleen van mensen die bang voor hem zijn.
3:85.
Alle niet-moslims gaan naar de hel.
3:87.
En ongelovigen worden ook nog eens vervloekt door alle engelen en mensen. (Ongelovigen zijn nl. geen mensen)
3:91.
Het maakt niet uit hoeveel ongelovigen betalen om zich af te kopen, al financieren ze de Westermoskee. Ze zullen branden in de hel!
3:106.
Op de dag van het oordeel zal het gezicht van de ongelovige eruit zien als die van zwarte piet.
3:116.
God pleurt ook alle kinderen en bezittingen (dus ook als ze de koran bezitten) van ongelovigen in de hel. Lekker puh!
3:118.
Wordt geen vriendjes met niet-moslims. Niet-moslims houden namelijk van leedvermaak (ze lijken wat dat betreft wel wat op God )
3:130.
Moslims die rente ontvangen moeten bang zijn voor God want ze zouden wel eens in hetzelfde vuur kunnen belanden als de ongelovige.
3:149.
Wie een ongelovige gehoorzaamt kan in de hel terechtkomen
3:151.
Maak ongelovigen bang.
3:176.
Treur niet om ongelovigen. Ze kunnen God toch niets doen. Integendeel. God gaat hen straffen!
3:177.
God is niet bang voor de ongelovige, God zal de ongelovige straffen
3:178.
De reden waarom God ongelovigen een onbekommerd leven laat leiden is omdat hij ze daarna nog meer kan straffen.
3:181.
Wie de macht van God onderschat, brandt in de hel.
3:183.
Joden hebben tegen de zin van God profeten gedood
3:187.
Joden hebben het verbond met God verbroken omdat ze op gewin uit waren.
3:196.
Trek je niets aan van eventuele voorspoed bij ongelovigen, ze gaan toch naar de hel.
4:14.
Wie God niet gehoorzaamt wordt gestraft.
4:18.
God vergeeft alleen degenen die berouw tonen én geloven.
4:25.
Wie wegens geldgebrek geen 'gewone' gelovige vrouw kan huwen mag trouwen met een slavin. Mits deze gelovig is natuurlijk.
4:37.
Wie zijn rijkdommen verbergt voor God zal gestraft worden. Ongelovigen ook.
4:38.
Wie zijn geld aan zichzelf besteed en niet in God of het einde der tijden gelooft wordt gestraft.
4:42.
De Laatste Dag zal voor ongelovigen verschrikkelijk zijn
4:46.
Joden rukken de woorden van God uit hun verband en God heeft hen daarom vervloekt
4:48.
Wie iets of iemand gelijkstelt met God (bv Jezus = God) begaat een grote zonde
4:50.
Joden en Christenen verdraaien de waarheid over God , het zijn leugenaars en God heeft ze daarom vervloekt.
4:55.
Joden en Christenen die voorkomen dat anderen moslim worden gaan naar de hel.
4:56.
Als bij ongelovigen de huid is weggebrand in de hel, dan komt er een nieuwe huid voor in de plaats zodat ze voortdurend pijn zullen hebben. Slim van God !
4:60.
Wie Mohammed niet als de boodschapper van God wil zien, is verleidt door Satan.
4:63.
Wend je af van degene die niet gelooft
4:74.
Wie vecht voor God vecht tegen Satan, die de ongelovigen steunt. Wie sterft in de strijd voor God zal worden beloont.
@ Nieroth
Nu ja, mijn arabisch is niet wat het geweest is. Ik moet het doen met de heidense vertaalde versie van mijn Berberse boerman die zelf ook het Arabisch niet machtig is.
2:191, And slay them wherever ye catch them.
4:84, Then fight in Allahs cause.
4:141, And never will Allah grant to the unbelievers a way (to triumph) over the believers.
5:33, The punishment of those who wage war against Allah and His Messenger, and strive with might and main for mischief through the land is: execution, or crucifixion, or the cutting off of hands and feet from opposite sides, or exile from the land: that is their disgrace in this world, and a heavy punishment is theirs in the Hereafter.
8:12, I will instill terror into the hearts of the unbelievers: smite ye above their necks and smite all their finger-tips off them.
8:17, It is not ye who slew them; it was Allah.
8:60, Against them make ready your strength to the utmost of your power, including steeds of war, to strike terror into (the hearts of) the enemies, of Allah and your enemies, and others besides, whom ye may not know, but whom Allah doth know. Whatever ye shall spend in the cause of Allah, shall be repaid unto you, and ye shall not be treated unjustly.
8:65, O Prophet! rouse the Believers to the fight. If there are twenty amongst you, patient and persevering, they will vanquish two hundred: if a hundred, they will vanquish a thousand of the Unbelievers.
9:5, But when the forbidden months are past, then fight and slay the Pagans wherever ye find them, and seize them, beleaguer them, and lie in wait for them in every stratagem.
9:14, Fight them, and Allah will punish them by your hands, cover them with shame, help you (to victory) over them, heal the breasts of Believers,
9:23, O ye who believe! take not for protectors your fathers and your brothers if they love infidelity above Faith: if any of you do so, they do wrong.
9:28, O ye who believe! Truly the Pagans are unclean; so let them not, after this year of theirs, approach the Sacred Mosque.
9:29, Fight those who believe not in Allah nor the Last Day, nor hold that forbidden which hath been forbidden by Allah and His Messenger, nor acknowledge the religion of Truth, (even if they are) of the People of the Book, until they pay the Jizya with willing submission, and feel themselves subdued.
9:39, Unless ye go forth, (for Jihad) He will punish you with a grievous penalty, and put others in your place; but Him ye would not harm in the least.
9:73, O Prophet! strive hard against the unbelievers and the Hypocrites, and be firm against them. Their abode is Hell - an evil refuge indeed.
9:111, Allah hath purchased of the believers their persons and their goods; for theirs (in return) is the garden (of Paradise): they fight in His cause, and slay and are slain: a promise binding on Him in truth, through the Law, the Gospel, and the Quran
9:123, O ye who believe! fight the unbelievers who gird you about, and let them find firmness in you: and know that Allah is with those who fear Him.
22:9, (Disdainfully) bending his side, in order to lead (men) astray from the Path of Allah: for him there is disgrace in this life, and on the Day of Judgment We shall make him taste the Penalty of burning (Fire).
22:19-22, These two antagonists dispute with each other about their Lord: But those who deny (their Lord),- for them will be cut out a garment of Fire: over their heads will be poured out boiling water. With it will be scalded what is within their bodies, as well as (their) skins. In addition there will be maces of iron (to punish) them. Every time they wish to get away therefrom, from anguish, they will be forced back therein, and (it will be said), "Taste ye the Penalty of Burning!"
25:52, So obey not the disbelievers, but strive against them herewith with a great endeavour.
25:68, Those who invoke not, with Allah, any other god, nor slay such life as Allah has made sacred except for just cause, nor commit fornication; - and any that does this (not only) meets punishment. (But) the Penalty on the Day of Judgment will be doubled to him, and he will dwell therein in ignominy.
37:22-23, "Bring ye up", it shall be said, "The wrong-doers and their wives, and the things they worshipped- Besides Allah, and lead them to the Way to the (Fierce) Fire!
47:4, Therefore, when ye meet the Unbelievers (in fight), smite at their necks; At length, when ye have thoroughly subdued them, bind a bond firmly (on them): thereafter (is the time for) either generosity or ransom: Until the war lays down its burdens.
48:13, And if any believe not in Allah and His Messenger, We have prepared, for those who reject Allah, a Blazing Fire!
48:29, Muhammad is the messenger of Allah; and those who are with him are strong against Unbelievers, (but) compassionate amongst each other.
69:30-37, (The stern command will say): "Seize ye him, and bind ye him, And burn ye him in the Blazing Fire. Further, make him march in a chain, whereof the length is seventy cubits! This was he that would not believe in Allah Most High. And would not encourage the feeding of the indigent! So no friend hath he here this Day. Nor hath he any food except the corruption from the washing of wounds, Which none do eat but those in sin."
Excuses voor het copy past werk. Maar het was tenslotte op verzoek.
Als er hier iets tot vreemdelingenhaat heeft geleid dan zijn het wel die politieke partijen die de ongebreidelde instroom van zeer grote hoeveelheden allochtonen mogelijk hebben gemaakt.
Geert Wilders is daar de reactie op. Wie zaait zal oogsten, dus niet zeiken, dom en lelijk PVDA-kutje.
@BankZitter 08-08-07 @ 14:23
Ik heb ze beide niet gelezen.
Maar als je het hakenkruis vervangt door een halve maan dan zie ik wel degelijk
overeenkomsten.
U niet?
Asielzoekadvocaten zijn een apart slag. Onuitstaanbare fanatieke idealisten. Een gedrevener soort advocaat zal je niet vinden.
PvdA-logica voor beginners:
A: Op basis van dit 1500 jaar oude boek, vind ik u een achterlijke vent die dood moet.
B: Dan is dat een achterlijk boek, het lijkt wel Mein K.
A: Oh, dat mag je niet zeggen; je bent een haatzaaier. Ik doe aangifte.
Nieroth 08-08-07 @ 14:24
Onzin, jij (de ongelovige) bent de brandstof waaraan het hellevuur zich laaft. Het staat er allemaal in, meerdere malen zelfs. Laat die rechtszaak dus maar komen.
@ Maakniesaaknie
Ga je gang, ben benieuwd.
En dan geen vrije vertalingen van bush likkers nemen he?
Brrrrrr.. wat ziet dat mens er toch eng radicaal uit... De koude rillingen lopen over mijn rug. Kan iemand die NSBerin laten arresteren voor het te laat is??
Ik wil graag aangifte doen van extreme kortharige vrouwelijke dom- en lelijkheid met de naam Els Lucas.
@ Nieroth
As je wilt geef ik hier gratis en voor niks een handjevol Koran citaten die gaan over haat, onderdrukking, moord en intolerantie. Daar heeft de US noch Wilders enige hand in gehad. Overigens heb ik ook een aardig lijstje met verwerpelijke teksten uit het Oude Testament. Maar dat terzijde.
@ Mr.sunTzu
Ja dat wil ik tegenspreken, want er staat nergens zoiets in de Koran. Het is idd de opvatting ervan.
Je verder punt was.. ?
Vrijheid van meningsuiting geld voor iedereen, maar een politicus behoort er toch wat genuanceerder mee om te gaan, maarja het blijft wilders... : )
De eerste held(in) is reeds opgestaan. Held(in) van het volk "Wilders zet aan tot haat" .
Hoe kun je nu tot iets aanzetten wat er al is.
Sommige Moslims haten westerlingen en sommige westerlingen beginnen zo langzamerhand iets van haat te retourneren.
Beste Els die haat waar jij tegen protesteert ... die is er al.
Ik stel dat het gedrag van sommige moslims (we zullen het over de zwijgende meerderheid maar niet hebben) haat oproept.
Wat gaan we hier nu eens tegen doen voordat de geest echt uit de fles is ?
Wat een lelijk, dom, irritant wijf. Je zou er bijna van gaan pottenrammen.
Mooi dan kan Wilders de knoran open gaan slaan in de rechtszaal en een aantal stukken eruit voorlezen.
Dan kan iedereen zien dat hij gelijk heeft.
Waarom laten ze zo een dhimmi hoer hun gevechten voeren of wordt ze al gebarebackt door een geyle bebaarde hakbar en is ze zelf al moslima net als anja vuilnisbelt.
Wat is Nederland toch een fijn land. Linkserd Geert Mak mag rustig "Submission" vergelijken met de haatpropaganda van Goebbels, maar een rechtse politicus moet het niet in zijn hoofd halen de Koran te vergelijken met 'Mein Kampf' --- terwijl die vergelijking zelfs veel meer hout snijdt.
Wilders schreef die tekst toch als mening? Dit is gewoon een linkse advocaat met een aandachtstekort.
De fabeltjeskrant, dat was de bijbel toch al?
@ Nieroth 08-08-07 @ 14:24
Wil je dat soms tegenspreken? Moet wat teksten voor jou aanhalen soms? Ik denk dat je het zelf nooit gelezen hebt! Ik ben wel van mening dat je de tekst niet aan hoeft te pakken. Niets verbieden. De interpretatie DAAR gaat het om. De mensen moet je veranderen. Verbieden is zooo 1930.
Links ga eens deaud
hoihoihoi ! dat wordt weer fijn ... elsje kom er maar in hoor !
Ik denk dat we die afrikaanse student in Belgie maar eens moeten aanklagen wegens haatzaaien omdat hij het belangrijke werk "Kuifje in Afrika" wil laten verbieden. Zou Mr Els Lucas willen helpen, nu ze toch bezig is?
Hierbij nomineer ik Els Lucas voor de gouden Tuthola van het jaar 2007 bokaal.
Blair kon in GB zijn gewenste wetgeving tegen haatzaaien niet invoeren omdat dan grote delen uit de koran niet meer gebruikt konden worden bij "preken" in de moskee.
Geeft te denken.
@Peking Eend 08-08-07 @ 14:19
en wat doet wilders met de 12-delige dvd collector's set van bob ross?
Wie weet waar deze uitspraak uit komt trouwens?
" The sledge-hammer of Fate which strikes down the one so easily suddenly finds the counter-impact of steel when it strikes at the other. And, after the common shell of everyday life is broken, the core that lay hidden in it is displayed to the eyes of an astonished world. This surrounding world then grows obstinate and will not believe that what had seemed so like itself is really of that different quality so suddenly displayed. This is a process which is repeated probably every time a man of outstanding significance appears.
"
Zonde dat ze zo'n boek niet in de handel brengen!
@homer J
Jammer dat 95% v/d islam bashers nog nooit ook maar een Koran in het echt heeft gezien, en dus maar aannemen dat als wilders zegt:"Er staat in de Koran, dat westerlingen dood moeten!" Dat dat dan waar is..
Rechtse mediablindheid.. komt vaak voor helaas in de samenleving in NL de laatste tijd..
We leren goed van de USA om alles maar zo te geloven, gezamelijk één religie bashen, hoe tof is dat!
-.-
Een woordvoerster van het Openbaar Ministerie (OM) in Lelystad bevestigde woensdag dat de aangifte is binnengekomen. De officier van justitie zal daar meteen naar kijken, zei ze.
Meteen naar kijken? Heeft die OM-doos nix beters te doen. Is er geen prioriteit voor pedo's, potenrammers etc?
@dhimmi 08-08-07 @ 14:22
kun je mij de overeenkomsten uitleggen
Waar was zij toen Herman (okay dat was in Almere) werd doodgestoken????? Misschien kan zij even pro-deo, beter nog geheel kostenloos, de nabestaanden van advies voorzien. Heeft ze zeker geen tijd voor. Verder typerend dat een Nederlandse zich er druk om maakt. Ik zou er geen tijd aan besteden, want de almachtige allah kan wel wat hebben of heeft er zo zijn gewelddadige schandknaapjes voor om Wilders een en ander duidelijk te maken.
@ imr 08-08-07 @ 14:11
Je hebt helemaal gelijk. Waarom liep ze niet met de wetboeken onder de armen naar het pliesiebureau toen die imams aanzetten tot haat? Waar was ze toen?
Dat gedrag zeau PVDA!
Profeet en proleet. Scheelt maar één letter. Dat zal geen toeval zijn.
@ Peking Eend 08-08-07 @ 14:19
Kun je mij dan het verschil uitleggen tussen Mein Kampf en de Koran?
Maar ze heeft wel gelijk. Wat Wilders hier nou mee wil bereiken weet ik niet, maar het slaat helemaal nergens op.
Ach, het was toch ook net komkommertijd in de asielindustrie
Ik heb de Koran niet gelezen maar als er in staat wat Wilders beweert zou ik het niet eens zo'n slecht idee vinden om dat kreng te verbieden, klinkt alsof het (net als de bijbel e.a.) thuishoort in de middeleeuwen.
Jammer dat het volstrekt onhaalbaar is alleen.....
Eigenlijk zielig,om nog steeds de domme en achterlijke uitspraken van Wilders serieus te nemen.
Wilders ik heb trouwens een nieuw woordje vandaag geleerd... allahtoon, goed nothouden kun je het in je volgende mien kampf artikel gebruiken
Was Els Lucas er ook zo snel bij om de vele aanvallen op het christelijk geloof van de afgelopen jaren te veroordelen?
Misschien staat de V in de PVDA wel voor vrijheid. In de afkorting PVV komt het woord niet voor, dat is nu wel duidelijk.
Waar bemoeit die lelijke dikke pad zich mee ???
Ga even lekker koken, mens!
Els Lucasdelinksekut?
@Zoloft 08-08-07 @ 14:14
Klopt helemaal, dat maakt het zo genant. Wilders zet een valletje en hop, nog geen zes uur later rent er een overspannen PvdA'er in. Zó doorzichtig.
Als we nou een eiland maken voor alle rechtse wilders lookalikes, en daar een hele grote muur omheen bouwen.. hebben ze nooit meer last van een andere kleur dan wit ergens!
Lekker alle meelopertjes bij elkaar, gezellig :)
Moet wel GS er te ontvangen zijn uiteraard, anders bloedt de site snel dood natuurlijk.
Ze is te oud voor hyves... maar wel een "kuch" www.linkedin.com/pub/0/3a6/439
Ik ben "bang" dat vriend wilders met een paar citaatjes uit die k*tkoran zijn gelijk kan bewijzen... aanzetten tot haat???het begint op blz twee al, als me als ongelovige me de eerste keer mijn graf al toegewenst word.......
zo iemand mag toch geen advocaat zijn?
Ik dacht dat je daar toch iets slimmer voor moest zijn...
volgende keer maar met het rode boekje van mao vergelijken geert.
@MDE 08-08-07 @ 14:13
Huilen? Ik zeg enkel dat zowel Wilders als deze Lucas malloten zijn. En dank Brusselmans voor het pareltje van een woord dat hij uit deze drek trekt.
advocaat ?? mmm, dan denk je dat ze toch wel een bepaalde intelligentie bezit.
Ah, waarschijnlijk neuqt ze een moslim
hoerrrrrrrrrrrrr
Gaat ze nu ook die gasten die Jami over z'n bol aaiden verdedigen?
Hahahaha.
Een advocaat nummer 1 op de lutsers lijst in 0031.
Een PvdA lid nummer 2 op de lutsers lijst in 0031.
Kan nog wel even doorgaan maar lukt me niet.
.
*ligt wederom rolende van het lachen op de vloer*
@ Baudelaire 08-08-07 @ 14:12
Die domme doos bewijst Wilders hiermee alleen maar een hele grote dienst.
En terecht... Laat een rechter hier maar over oordelen... Ikhad er nog een paar delicten bijgedaan...
Zojuist heb ik aangifte gedaan tegen deze 'mevrouw' wegens het demoniseren van Wilders.
ik hoop dat het lukt!
@Baudelaire 08-08-07 @ 14:09
Pfff doe eens lief en ga in de hoek staan huilen, en niet hier.
Hoort zij niet druk te zijn met subsidieaanvraagjes voor familie en vrienden?
@Zoloft, ja, dat kun je *kuch* van Wilders niet zeggen... *ahum*
De gedachtenpolitie doet aangifte bij de gewone.
Nou nou ,een echt links 'zwaargewicht'. Succes heur (NOT).
Waar was mevrouw toen er imans tegen het westen predikten? Gewoon een zielig typje en volgens het nederlands recht hebben we vrijheid van menings uiting.
Muts is nu op radio 1 te horen.
Dat wijf is gewoon mediageyl...
Bewijs is geleverd. Ben je als vrouw lelijk en/of ben je vroeger veel gepest. Dan is het islamisme de volgende stap tot acceptatie in de musselgroep. Wel dadelijk kopdoekje om en voor de rest je bek houden.
Links: zeer intellectueel tot de eerste 50%, daarna zijn de ogen vastgeplakt, bedekt met dure oogkleppen en what the heck, zo'n burka houdt ook nog lekker warm.
Tja, idioterie lokt idioterie uit, dat blijkt maar weer.
Levert dit ons dan naast schaamte over deze medelanders helemaal niets op? Oh, zeker wel: "fabeltjeskorant", haha, waarvoor dank Brusselmans!
Hoho, Wilders was eerst met "de Koran zet aan tot haat". Gaan we nu een spelletje wellus nietus krijgen?
Haha alsof een beetje fanatieke moslim zo'n PvdA dyke met opgeschoren stekelhaar niet headfirst van de trap af zou schoppen.
Tsja, die PvdA.
Allang geen partij van arbeiders meer.
De arbeiders zijn verruilt voor knuffel-allochtonen die stemmen opleveren.
Dit in schril contrast hoe ze omgaan met een partijlid die op straat in elkaar geslagen is.
Het wordt steeds duidelijker waar de belangen van de PvdA liggen.
En dat is niet meer bij de arbeiders.
-edit: Geen URL als nick -
Het zou ook eens niet iemand van de pro-islamisatiepartij zijn.
els lucas wil dus ook beveiliging
Ach, een linkse pot.
Willen islamieten daar wel mee praten dan?
verbod op wilders plz.
Een vervod op de pvda.. dat is geen aanzetten tot haat toch, is win-win voor iedereen.
REAGEER OOK