Spannend dagje morgen voor Londen. Nog maar nauwelijks bekomen van de mislukte aanslagen afgelopen week, is de Engelse metropool morgen de place to be voor Hakbars. Ten eerste is het precies twee jaar geleden dat de metros en dubbeldekkers boem deden in deze stad. De aanslagen kostte 52 mensen het leven dus is er morgen een herdenkingsdienst op het station King's Cross. Verder op het programma: het finaleweekend van Wimbledon, de start van de Tour de France en een indoctrinatie concert genaamd Live Earth. Dus hierbij het verzoek van de
klimaatpolitie: mocht u iets willen opblazen, gaarne dan wel klimaatneutraal...
Reaguursels
InloggenUit verplicht respect voor 07.07.07 heb ik Van Jeaule s'anaal 3 op zwart gehouden.
Op 7-7-7 is mijn lief is weer thuis uit het ziekenhuis en ook alle computers en printers zijn hier weer in orde, halleluja!
Met name heel veel gevlogen vandaag (met een 7-4-7, dat wel) van New York terug naar huis, maar geluk heeft het ook niet gebracht op 7-7-7. Kofferts weer pleitte op heathrow voor de 2de keer in 1 week. Leve status: red alert....
Homo? Van Jolo zul je bedoelen! www.geenstijl.nl/mt/archieven/941391.h... Maar... hoor ik lieden als 'LibertasSimplex' denken, deze bi-cultureel geeft zijn misdaden wel meteen toe...
me verjaardag vieren natuurlijk :)
O, ja. Ook nog een boel proficiat-zoentjes in de richting van maaikee93!
Ik ga wat zinloos en doelloos rondtuffen in m'n benzineslurper, in de hoop dat 't nog wat wordt met dat warmere weer, dit weekend.
wat een kinderachtige en cynische reacties lees ik hier over zo' n serieus onderwerp dat ons allemaal aangaat.
erg veel schoolkrantenhumor en opvallen met hippe woorden.
zitten hier alleen maar tegendraadse jongeren
die zich ondertussen erg aan het conformeren zijn?
zo, uitgeslapen...
Wat een gelul allemaal. Geen kernenergie, geen fossiele brandstoffen, windmolens staan in de weg en maken teveel lawaai, hybride is ook niet zuinig genoeg. Hoe zullen we alles draaiende houden ?
-weggejorist-
De thermostaat op 20, de tv op Nederland 3, ondertussen met een half oog kijken naar een parade van voorspelbare presentatoren die filmpjes en artiesten aankondigen in de overtuiging dat zij hiermee bijdragen aan een betere wereld, maar daarbij volledig voorbij gaan aan de werkelijke problemen, namelijk overbevolking, pertinente afwijzing van de uiterst schone kernenergie en onvermogen om vervuilende landen als als China, India en de VS in het schone gareel te krijgen.
Lekker met zijn allen de kop in het zand en geloven dat met een popconcertje, rebelse T-shirtjes, een gloeilampverbod, minder ipv meer asfalt, hoge parkeertarieven en het inboezemen van angst de global warming kan worden opgelost.
@.. zapper: neeeee 14! Bedankt he!
@maaikee93 en hou oud ben je geworden? 13? Gefeliciteerd in ieder geval!
Ik dacht dat Mies B. voor Nederland de laif-urs zou gaan presenteren maar die zat vorige week al bij de bingo dus dat was een vergissing.
Naar FEYENOORD 1e training natuurlijk. Dat is pas goed voor het klimaat!!
IK BEN JARIG!! <:)
Ik vier de verjaardag van mijn zoon. Ik heb niks met die idioten van Live Earth te maken. Net Al Gore: ons vertellen dat we rekening moeten houden met het klimaat maar zelf op een schandalige manier het milieu verpesten. Kijk maar naar Madonna.
Live Earth? Gewoon een grote reclamesoap voor oude en nieuwe "sterren".
john butler trio klinkt wel aardig. jammer van dat t-shirt.
Is er nou niemand die even om 07:07 had kunnen posten?! Kleine moeite toch?
Ik discrimineer schijnheilige idioten dus ik ga niet naar Live Earth kijken.
natte voeten halen op Ground Zero!
@g????st 07-07-07 @ 07:24
Gefeliciteerd! 21, dat is al zo'n 7+7+7 jaar geleden...
Maakt mij ook een beetje jarig.
*Kruipt er nog maar even weer in, rotweer*
Happy earthday everybody. Praise the lord gore and shave the world.
Australië vs. Zuid-Afrika kijken.
7-7-7 is my lucky day... vanavond naa casino
ps vorig jaar 6-6-6 is Kouwes officieel bij de burgerlijke stand aangemeld...
jezus, ik heb vandaag een trouwerij (niet de mijne) en ik schijn vandaag jarig te zijn (op 7-7-07 21 worden, jeuj)
@.zapper 07-07-07 @ 04:29
Zal mij benieuwen hoe m'n neef naar Middelburg wil rijden, hij vroeg gisteren of ik even de route wou uitstippelen NEE..
Ik zit er deze x lekker naast.
Nu denk ik er iets anders over want om een paar uur de middelvinger tegen de buurauto's op te steken lijkt me niet echt zinvol, dus zal voor de zekerheid de routeplanner ff wakker trappen.
LibertasSimplex 07-07-07 @ 01:59, Huh?!
Letterlijk? prima ik zie hem graag tegemoet.
Dat trekt de keet wel, liever even een jaartje wachten wanneer ik klaar ben met de bovenverdiepingen, ik overdoe de dingen nagal eens (in het kwadraat), en bouwmaterialen kosten geen flikker hier.
Kun je me dakterrasje kietelen, ah wel en me wifi mollen dat wel weer dan.
uh bier drinken !
Aaah: Speednegert:
www.nieuwnieuws.nl/archives/2007/07/el...
Nog geen nieuws !!
Kudt!! Der heeft toch wel vast een linkse fin of buitenlandert ergens in Nederland een blanke kinderbreezersletje betast ?? Ophangen zeg ik !! Ballen eraf !
Vandaag: CV aan met het raam open, de hele dag rondrijden in de auto en de oven ook maar aan.
Balken ende heeft een kukklimaat in NL gebracht dus dat kan maar beter de lucht in.
Kom maar op met die klimaatverandering!!!
Dikke woei!! --> Al Shaikh kan prima windsurfen zo!!
*zet de auto vast aan*
@.. zapper 07-07-07 @ 04:29:
Omrijden via Antwerpen (A16) en in België via Zolder (A13 en A2) naar Maasmechelen & Geleen. Succes.
Ik ben vannacht maar eens begonnen met bijna twee uur stilstaan in de file tussen Den Haag en Rotterdam, als voorproefje op wat me straks te wachten staat als ik naar Limburg moet rijden terwijl de A2 bij 040 is afgesloten. Mocht er de komende dagen een bericht verschijnen dat een halve gare zijn auto in de inkom van Rijkswaterstaat heeft geparkeerd, dan weten jullie alvast dat ik dat ben.
Sorry: ze kijken
Sorry; ze kijken Live earth. Of Fappen .
Dus er is weer geen goed georganiseerd terrorischtiesch plan bedacht, voor totale anarchie zodirect... Ik ben een kansenjongere die na de verbouwing van onze Appie in Z'dam, kans heeft op enkele seconden gratis shoppen.
---
Kan iedereen zijn acties tot na dit moment uitstellen ajb?
@H.Naarzwijn 07-07-07 @ 03:30
Nee, niets van dat alles. Bye, bye.
hET NIEUWSTE NIEUWS IS VAN 20:49 ???Tussen 20:49 en 3.12 is er geen enkele nieuws ???l
Geen linksepedohakbahmocrozwartzoejekelnegerstlidvandedelinksekerkertaso die bezig is geweest met het ondermijnen van onze blanke beschaving ?
Of zijn de GeenStijlers ff Marokkaanse sterretje aan het penetreren in een darkroom zoals hun veel te laat verscheden heaumeauvoorbeeld Pim ?
philips zit trouwens vuistdiep in de live earth. lijkt wel of ze nog wat cfl-lampjes willen verkopen.
and we're off. crikey.
mms://a2047.l3726859537.c37268.g.lm.akamaistream.net/D/2047/37268/v0001/reflector:59537
@LibertasSimplex 07-07-07 @ 02:55:
Nou, speciaal voor jou dan...
youtube.com/watch?v=Pe8cg6hY1Eo
Kortom samengetrokken: heaumeaugezeik
Soms, als ik hier zo een beetje zit te lezen, is het net of ik in het logboek van het schip 'De Bruyne Ster' zit te lezen. Geweldig. Lach me een banaan om al het nichterig fileerwerk
Een dag als alle andere. Weet ook dat er verschillende inzichten bestaan over de kalender die we nu volgen. De oorspronklelijke, gebaseerd op de maancyclus (en een nog groter verband) was een stuk nauwkeuriger. We vervlakken...
Niks zo veranderlijk als het weer... en krek zo is 't!
Ik zet de verwarming op 30 graden en de airco op max.
Het is u ook verboden om nog enig groen in den tuin des huizes te planten!!!
-
CO2 ALERT!!!!!! DAMN!..
Eoa. pippo op het hournaal berichte dezen avond, dat al dat groen,
ook een keer deaud.... gaat!!!
En dat vreet dat zuurstof en blaast weer TONNEN CO2 de lucht in al die rotte troep!
LOL@Amen 07-07-07 @ 01:57
"we gaan allemaal deaud, aan de CO2."
Nee hoor, meestal gewoon door gebrek aan zuurstof in de hersenen.
*heeft pleurishekel aan live8 en Live Earth initiatieven*
.. Whatever 07-07-07 @ 01:20
de bom op de kop
Herman Flipsen 07-07-07 @ 01:38
Jawel hoor ik snap het best, we gaan allemaal deaud, aan de CO2.
-
Daarom is amen ook groot voorstander van electriciteit opgewekt uit sex, om de daarmee de extra uitgestote CO2 TONNEN!(*gruwel*) , te compenseren.
-
Het gerucht gaat, dat morgen als verassing bij elk optreden van die ouwe zooi, men energie gaat opwekken dmv. dans-stroom generators jawel scoop!!. Verwacht rendement is een spectaculaire 0.00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000%..... WOW!!
@wasbeerfan ze kunnen het weer van morgen wel voorspellen mongool.
Ik wilde eerst een hele vette metallic zwarte Prius nemen, totdat ik hoorde dat het een milieuvriendelijke auto was.
Ik ga dus zekers wel even de mini-reeks Van Jole One Man Show, maar liefst 5 afleveringen vol raketgeleerdheid van de internetarcheoloog.
ROFlOL@.. Whatever
@Amen
Jij snapt het blijkbaar nog niet helemaal... CO2 is erg, maar géén CO2 is nog veel erger (of zo)~!
Wij moeten weer met kaarsen het huis verlichten en vroeg naar bed (spaart ook energie), tevens moeten wij op zoek naar een methode om, de bij sex ontstane en opgewekte (letterlijk en figuurlijk) energie, om te zetten in elektriciteit.
Is iets met het nuttige en aangename, enz.
www.youtube.com/watch?v=kicwl6skmWA
Ja maar ieder wel denkend mens weet nu tog wel dat deze hele kermis komplete onzin is.... Zelfs Laroes zou beter moeten weten.
En de regering met droge tranen beweren dat we ff 4 kolencentrales nodig hebben omdat kernenergie zaeu gevoelig ligt .....''hallooooo piet waar zijn we mee bezig''...
Kutklimaat. Ze kunnen niet eens het weer van morgen voorspellen.
Nou met Sophie kan je ook niet echt een erotisch avondje meemaken. Ze heeft een conditie van lik me vestje!
.. Whatever is waarschijnlijk onverantwoord bezig Douche aan het verbouwen, sloophamer, compressor, generator het staat allemaal te brullen. En of dat niet genoeg is staan de twee airco kannonen ook te blèren op vol vermogen, want de deuren staan open. Het moet wat kosten allemaal. Gelukkig trekken jullie met zijn allen weer echt wat ik er aan Kilowatt en benzine doorstook zo dit weekend. De opwarming van de aarde is momenteel in zijn geheel te danken aan de roodgloeiende kabels van me casa richting transformator paal. Dut niks. Anyway successss, niet vergeten de peertjes uit te draaien wanneer niet nodig.
@Ex-postbode 07-07-07 @ 07:07:
Ga ik niet redden, tot later iedereen !
@Amen 07-07-07 @ 01:10
Tot mijn spijt (en afgrijzen) moet ik bekennen, dat ik het met Larous eens was:
"Hoofdredacteur Hans Laroes is boos. Het Journaal is geen actieplatform. Wij maken ook nieuwsitems over klimaatverandering, maar kijkers maken zelf uit of ze iets belangrijk vinden. Je moet echt met je hoge hakken en je groene overall van het 8 uur Journaal blijven, zei hij vanochtend in het Radio 1 Journaal."
www.elsevier.nl/nieuws/cultuur_en_tele...
*Denkt met weemoed terug aan een uitspraak van Diana Woei : Tussen de buien door is het droog ! *
Tsja, vroeger hadden we nog leuke weervrouwen ......
( Beter dan weerwolven trouwens )
Yep, we gaan eraan, moet Sofie de sex ook maar gaan verboten.
Maar das kudt ben je lekker an de gang komt die trien ineens binnenstormen.....
@Amen 07-07-07 @ 01:04
Global warming slaat toe !
Amen 07-07-07 @ 01:02 *IN* bed..... dislect, kijk dan eerst
Sulfuric-Acid,
En niet het milieu verpesten en bed he !
-
*filisofeert over CO2 uitstoot tijdens sex*
@Ex-postbode 07-07-07 @ 00:55
Zo moeilijk is dat nu ook weer niet...
@Shalome
Joehoe, kom weer eens terug...
Wat ga jij allemaal doen op de gevaarlijke 7-7-07, dus na een avond Gretta?
@Sulfuric-Acid 07-07-07 @ 00:56
Goed plan ! En ik rijd LPG dus ook goed bezig ikke. Sweet dreams Sulfur....
@Ex-postbode 07-07-07 @ 00:53,<br>
Dan wens ik je veel plezier! Deze jongen gaat nu écht wat aan het milieu doen, zie mijn post @ 22:42...<br>
<br>
Laters!
@Herman Flipsen 07-07-07 @ 00:49
Niet sarcasties bedoeld over F'noord, maar misschien wordt het volgend seizoen spannender na alle aankopen.
@Herman Flipsen 07-07-07 @ 00:49
Geen idee. Morgen langs de bouwmarkt voor een huur-bakkie
@Sulfuric-Acid 07-07-07 @ 00:49
Als het maar droog blijft ! Maar 's avonds de kroeg in, een hele troost !
@Herman Flipsen 07-07-07 @ 00:43,<br>
Da's inderdaad gezellig. Ik gaat binnenkort weer 's ff bij de familie op bezoek in R'dam. Uiteraard dan ook gelijk ff koekeloeren!
@Ex-postbode 07-07-07 @ 00:42<br>
nou nou, da's niet mis! laatst nog een kuub bij Pa en Ma Acid versleept. Wat een k*dt werk was dat. Maarja, daarna lekker met Pa Acid een paar biertjes gedronken en moeder had ondertussen lekker gekookt! Dat was het wel weer waard!
Toepasselijk muziekje,
voor de liev hebberT.
nl.youtube.com/watch?v=TIladtWWBk4
@Warner 07-07-07 @ 00:45
Als je dan maar niet uit je bovendak gaat.....
@Ex-postbode
Ja een paar, maar het was niet mijn bedoeling het nu over voetbal te hebben...
Zand kruien, met een 100L, of een 85L kruiwagen?
Is er nog nieuws over Paris misschien ?
@Herman Flipsen 07-07-07 @ 00:38
36 haal ik ook niet, maar ben dan ook geen vrouw.
Ik ben niet bang voor 7-7-7. Ik ga morgen eerst lekker uitslapen, dan grasmaaien en daarna uit eten met mijn kids. Het wordt rotweer dus we gaan lekker onder het buitendak zitten.
@Herman Flipsen 07-07-07 @ 00:43
Oja, nieuwe aankopen gedaan he ?
@Sulfuric-Acid 07-07-07 @ 00:40
Niet in, maar bij de kuip: 1e training van Feyenoord, altijd gezellig.
@Sulfuric-Acid 07-07-07 @ 00:36
Proost ! *plopt wederom een Hertog-Jannetje open*
On topic : Ik ga op 7-7-7 1,5 kuub zand kruien bij m'n pa en ma Ex-postbode.
@CoJoNes 07-07-07 @ 00:37:
Iemand die niet kan nadenken en anderen aanspoort dat wel te doen. Dat is op zich wel weer grappig.
@Herman Flipsen 07-07-07 @ 00:38,<br>
Wa's er loos in de kuip dan..??
Shalome 07-07-07 @ 00:24
Wie het eerst boven is mag onder?
@Shalome 07-07-07 @ 00:28
Nou, Warner gaat morgen zijn gazon maaien, Kudtkip trouwen, ik wellicht naar de kuip, maar dat was allemaal volledig on-topic.
Nee, het ging nergens over... *buigt hoofd, met pruillipje* sorry.
Ik dacht nog iets te kunnen leren vanavond, ik kom namelijk niet aan 36 verschillende manieren om te masturberen, of ieder afzonderlijke atribuut gebruikt bij een techniek moet als een afzonderlijke techniek gezien worden...
Weer on-topic, wat doe jij op 070707?
@koeberg 07-07-07 @ 00:27
En wie is dat lispelbekje met een salivaprobleem in je clipje?
@Ex-postbode 07-07-07 @ 00:34,<br>
maak daar nu maar 70 eurocent van..!! Proost!
* ex-postbode goede Hoegaarden wit uit voorraad aanbiedt *
@Sulfuric-Acid 07-07-07 @ 00:30
Sinds onze laatse conversatie ( De witbier-crisis) zijn ze het recept voorgoed kwijt ? P.S. Er nog 60 eurocent statiegeld van u in huize Ex-postbode !
koerbagh 07-07-07 @ 00:26
Heb je gebaald toen je naar Engeland verhuisde vanuit het Jezuïetenklooster?
@Ex-postbode 07-07-07 @ 00:29,<br>
LOL, zolang het dan maar de nieuwe lichting van Hoegaarden is, die is niet te zuipen!!
@Sulfuric-Acid 07-07-07 @ 00:26
Of een witbiertje ;) ?
Herman Flipsen 07-07-07 @ 00:25
Welnee. Dat zie jij er meteen in. Het gesprek gaat nergens over dus ik gooi de knuppel in het hoenderhok.
Of hadden jullie het leuk ergens over?
ROFL@Koerbagh 00:26
@mrdrsnuggles
Dan vind je deze misschien ook interessant:
video.google.com/videoplay?docid=-6158...
Genoeg te kijken dus..
@Warner 07-07-07 @ 00:21,<br>
helemaal gelijk, stel je voor dat iemand anders je biertje opdrinkt!! Dat kennie natuurlijk..!!<br>
<br>
@Shalome 07-07-07 @ 00:24,<br>
Nu begrijp ik je. Maar vul de volgende keer gewoon ff een leeg bierflesje met water of shandy....
@Shalome 07-07-07 @ 00:11
Voor vrouwen ja, ik ken er maar één. Vertel!
@Shalome 07-07-07 @ 00:24:
Ehmmm... De vertaling van het Engelse sinful is NIET zinvol.
@Shalome
Dat zijn dan de vormen van masochisme...
Hmm, nee is niet echt mijn ding.
koerbagh 07-07-07 @ 00:13<br>
Heb je meer eelt op je ziel of op je handen, of gaat dat samen?
ik ga vandaag heerlijk uitslapen. Dromen over windmolens en biologisch vee en femke die een ziekte krijgt door ijzer tekort met haar hypocriete gedrag. En ook dromen over Geert die president wordt. Op de achtergrond hoor ik dan eine kleine nachtmusiek..... Ook hoop ik te dromen over Overvecht,.....dat daar alle finnen uit worden gezet en er weer fatsoenlijk woonruimte is voor de werkende burger.
Ik weet het zijn maar dromen,...maar wel fijn om daar even in te mogen verkeren. Ga ik allemaal doen op 070707. Ben eindelijk weer eens een weekend vrij.
Dude?
Ik ben geen man.
Ergo ik ken 36 manieren.
En ik weet hoe je van bier marinade kan maken.
Ik kan ook vuilniszakken buiten zetten.
Vrouwen zijn heus wel zinvol.
Broodjes aap tellen wel mee want jij stond op 36 dude
@Sulfuric-Acid 07-07-07 @ 00:18
Helemaal eens, vanaf 2008 niet meer roken in de kroeg, vanaf 2010 niet meer drinken. Laten we zuinig zijn op ons bier.
@Shalome 07-07-07 @ 00:16,<br>
Pardón..!!?? Bier in de gootsteen gieten... Da's geen masturbatie, da's alcoholmisbruik!!
Shareholder 07-07-07 @ 00:15
Broodjes aap tellen niet mee. We gaan wél voor kwaliteit ce soir.
Herman Flipsen 07-07-07 @ 00:13
Houd je nootjes vast en giet bier (tot een kwart) in gootsteen. Dan heb je er al 12 te pakken.
Kudt we hebben de Koer wakker gemaakt
@Shalome De viennetta shuffle? Nee? Dacht ik al.
@hehehehenkie 07-07-07 @ 00:07
Jammer van je stotter. Waldrock-programma zag er aardig uit dit jaar (Sharon). Ik heb kaarten maar mag op mijn kinderen passen, dat vind ik eigenlijk veel leuker. Noem mij maar een mietje.
GRRRRRRR
koerbagh 07-07-07 @ 00:13
Ey. Ik wilde niet meteen intimideren in mijn eerste vijf minuten.
@Shalome 07-07-07 @ 00:11
Vertel...
*nootjes en bier pakt*
@Shalome 07-07-07 @ 00:11:
Amateur.
* en bedankt! *
Vieren we hier (alweer) het einde der tijden? Mag ik meedoen? Ik ken 36 verschillende manieren om te masturberen.
Prachtig.
Middernacht.
Warner, hef je glas (Champi) wanneer je wenst.
.
Juust, bitterballen.
Goeiegenade: vergeten.
.
Kuutekrap, nope.
Kóning, op fluwelen veld.
Nu ja, alweer zo'n verbeeeldinsgding.
.
Edoch.
Out, huwlijksnacht.
Enzo.
@derkcs 07-07-07 @ 00:06
Goeiemorgen.
@in de regenjas 07-07-07 @ 00:05
Die kan morgenavond om een uur of 8 zo haar mandje in. Weinig geils meer aan denk ik, maar ik kan me vergissen
wat ik 7-7-7 ga doen??????? ntuurlijk WALDROCK!!!!!!!
ook al is het weer peop, de mietjes blijven thuis, en de rockers gaan naar WALDROCK.
www.waldrock.nl
GRRRRRRR
STOP DE MILIEUMAFFIA
@Kudtkip 06-07-07 @ 23:54
Een fijne en geile dag toegewenst en veel geluk .
@Warner 07-07-07 @ 00:01,<br>
Dank! Heb nog wel wat menselijk gevoel...
@xSulfuric-Acid 06-07-07 @ 23:59
Stijl!
00:00, nou trouwen, kreng! ;-)
* gaat naar de kroeg om 7 glazen sterke drank te gaan drinken *
@kudtkip,<br>
Alsjeblieft: www.flowerdream.nl/foto/bruidsboeket%2...
(23:55) Juustem, Ja.
Kudtkip 06-07-07 @ 23:57
Straks bitterballen?
Kudtkip met en gigantische kater op haar bruiloft, ontroerend.
In mijn timezone is het nog geen middernacht
@Kudtkip 06-07-07 @ 23:54
Om 00:00 uur champagne voor iedereen? leuk!
uitslapen
Middernacht.
.
Allen dank: we'll be happy.
.
All will be proud, over personal presence.
Kudtkip 06-07-07 @ 23:54
Moet jij niet naar bed dan?
De laatste minuten, secs, wegtikkende...
@Kudtkip 06-07-07 @ 23:49
Ik ben niet erg goed in poëzie, maar ik wens je een fijne dag!
(Frans en Gibberish zijn ook redelijk roestig)
@Warner 23:46
Best wel triest ja.
Eauk dat je geen excuus hebt om je trouwdatum te vergeten.
7 7 7
Daar kom je simpel niet mee weg.
Weinig romantisch.
@Kudtkip 06-07-07 @ 23:23,<br>
was ff pleite, moetst ff een paar biertjes ophalen...<br>
Ennieweej, viel spass morgen!!<br>
PS. Wel ffies (over)morgen een feauteautje posten, hè..!!
mwah ´k weet niet. Als die subsidie op zonnepanelen terugkomt, staat hier binnen de kortste keren het dak vol.
Goedveredoemme.
Warner, ik ga trouwen, dus.
En wel morgen.
Op bruut discours van een "Oui".
Voor de vorm.
*oh de golven van het water rond land*
Nee, niet opnieuw.
!
Buiging dan maar.
Aan de Don van mijn dromen.
Morgen lekker naar de MediaMarkt om stroomapparaten te kopen.
Ik wil o.a. nog een eigen Senseo voor de computerkamer.
´k Heb geen probleem, ´k heb alles gefixed... ochja, de hedendaagse rijmelarij hè?
@widtvoet 06-07-07 @ 23:43
Als je met mooiste dag je trouwdag bedoelt dan ben ik het niet met je eens.
Dat lijkt even zo, en dan begint het gezeur.
@HighandMighty 06-07-07 @ 23:43
Je kunt ook gewoon naar buiten kijken om aan die opwarming te twijfelen.
@Kudtkip 06-07-07 @ 23:42
Ik heb geen hekel aan Spinvis maar als ik dat hoor ga ik op zoek naar een touw, vreselijk
Over 25 uur is het 8 7' 7
Best wel kudt wanneer dan je mooiste dag is vergaan.
Ik ga The Great Global Warming Swindle kijken op Google Video. Die haalt de hele theorie achter Man Made Global Warming onderuit. Een echte aanrader.
Moi, Juustem!, je suis complet la même comme Amélie.
.
Bonne nuit, des brutes amies.
www.4shared.com/file/18588090/da748558...
Ik hoor een hoop ervaringsdeskundigen.
Warner 06-07-07 @ 23:37
Mwah, bij gebrek aan beter hier........ He Kudtkip, zet "Beter in bed" maar even aan. Nu lijkt dat trouwen heel wat, maar over twee jaar kun je ook in dat programma.
@Kudtkip 06-07-07 @ 23:23
Hoe oud/jong ben je?
@Juustem! 06-07-07 @ 23:32
Ik woon ook niet (meer) in de Randstad. En eigenlijk kijk ik nooit TV. "Beter in bed" lijkt me ook niet een erg verheffend programma.
@Kudtkip 06-07-07 @ 23:23
Jaja, trouwen is leuk voor een paar uur.
Maar daarna begint het afzien.
Evengoed gefeliciflapstaart en maar hopen dat je huwelijk de rest van je leven standhoudt.
Warner 06-07-07 @ 23:30
Ik ben relaxed, ik woon nl. niet in de randstad.
Ik heb die uitspraak inderdaad ergens in het oosten opgepikt.
Verder is mijn horizon vrij breed. Iemand "Beter in bed" nog aan het volgen? ik zou dat wijf ook niet aan mijn lijf willen hebben zeg.....
Juustem, neen, wel van "A can full of worms".
.
Warner: juistu'm.
En de JA aan die ene.
Goedenacht, Vriendn'.
Eigenlijk mogen ze blij zijn dat er op 6-6-6 geen kernwapen op mekka is gegooid, "met de groeten van de duivel en z'n 72 hoeren vanuit de gezellige hel".
@Juustem! 06-07-07 @ 23:26
Relax! Ik bedoel er niks kwaads mee.
Er is een regio in NL waar dat een gebezigde uitspraak is.
Kalm an
@Kudtkip 06-07-07 @ 23:23
Dat wordt lachen morgen!
Warner 06-07-07 @ 23:24
Ik zie de relatie tussen mijn uitspraak en mijn vermeende woonplaats niet?
Hej Kudtkip, ooit gehoord van het gerecht "Beercan chicken"?
@Juustem! 06-07-07 @ 23:20
U woont vast niet in de Randstad met zulke uitspraken.
(23:15) Sulfuric-Acid,
het is eerder dat ik reeds voldoende gepost heb op dit log.
Maar daar kun je je nooit op beroepen, daar het zo vluchtig is.
Als alcohol bijna.
.
Voor wat m'n "Ja".
Al die miljeu-dingen:go!
.
Dus.
En de ring die morgen, mits het niet mis gaat, aan m'n linkerhand glimt.
En wat als er niks ergs gebeurt op 7-7-7?
Nou dan kijk ik maar naar "Beter in bed". Leuk weetje, hij vind het naar als zij tijdens het sexspel aan zijn neus komt.
@nadenkeniseenkunst 06-07-07 @ 23:19
Moet je maar niet met een goedkope DV-camera door Thermopane vliegveld Eelde (Eelde Airport?) filmen. Dan lijkt alles op een UFO
@Juustem! 06-07-07 @ 23:20,<br>
Nee!
Valt er hier nog wat te liegen?
@Warner
Moet je haar maar lief vragen dan, ik heb alleen een binnendak in de aanbieding, maar daar heb je buiten niets aan.
Wat doe ik op 7-7-7? Vliegen naar Zuid-Spanje! Tot over een weekje... :o)
Morgen BBQ op kolen en bier of zoete witte wijn. De heer des huizes heeft meestal slechte wijn in huis dus zal wel een pijpje worden.
Warner. Als je Groningen&co moet geloven wel.
@Herman Flipsen 06-07-07 @ 23:16
Met dit takkenweer is dat inderdaad wel een goed idee.
Misschien mag ik KudtKips Buitendak lenen?
@Warner 06-07-07 @ 23:13
Ja, die mogen ook van de EU....
Echter zat ik meer te denken aan iets als www.1stxray.com/img/eodproducts/EOD_Su... , je kan niet voorzichtig genoeg zijn bij het grasmaaien.
@Kudtkip 06-07-07 @ 23:12,<br>
Qua gezelligheid bedoel ik. Lijkt me nix an als je op die avond een beetje zit te reaguren op GS in plaats van voor de 'laatste' keer de beest uit te hangen...<br>
Maar aan je reaguursels te zien heb je in ieder geval genoeg gedronken, kan ze ff niet helemaal meer volgen :-)
@Herman Flipsen 06-07-07 @ 23:11
Goed plan. Klompen ook goed? Past beter in het straatbeeld.
Niveau op een vrijgezellennacht, Sulfuric-Acid?
.
Laat de badhanddoek, met print, maar komen maar hoe?
Feesten zijn vaak eerder voorbij dan je wil.
..
Nog eens Toi toi toi aan álle renners.
*gaat in hernieuwd beraad om "Ja"*
@Warner 06-07-07 @ 23:07
Trek je dan wel werkschoenen met een stalen neus aan?
Het is morgen gevaarlijk, dus alles voor de veiligheid......
@nadenkeniseenkunst 06-07-07 @ 23:06
Zijn die UFO's er nog steeds? Vreemd
@kneuterzak 06-07-07 @ 23:05
En toch ga ik morgen grasmaaien.
Hopen dat Kloden en Vino een goede proloog rijden.En in de tuusentijd loods ik de UFO s die nog steeds boven Groningen hangen naar het doelwit waar ze naar op zoek zijn:Ali B.En dan doen zij waar ze goed in zijn op vreemde planeten. En wordt het een amusante zaterdag
Mocro's in panic
www.nu.nl/news/1143753/20/Hoogste_alar...
@Kudtkip 06-07-07 @ 22:59,<br>
Dus jij viert je vrijgezellenavond hier op GS..?? Dan hoop ik dat je huwelijk van een beter niveau wordt..!!
Hé, ik wilde nog iets zegen, hé, ik tik als een bom, hé 'k weet hoe je de trekker overhaalt.
.
Maar ik weet niet ik wat ik in jouw plats zou doen.
.
.
.
Lekker martelen met sport, denk ik.
.
.
Ptadá, tadá.
Ik ga trouwen.
@Warner 06-07-07 @ 22:55,<br>
Nou vooruit, ik ben de beroerdste niet! Happy mowing!!
@Sulfuric-Acid 06-07-07 @ 22:54
Telt grasmaaien ook? If so, dan ja
@placebo1974 06-07-07 @ 22:53
niet vergeten even te zwaaien he?
eeehhhh, nog iemand hier die zich morgen bewust bezig houdt met het *proest* milieu..??
Dit is mijn laatste reaguursel. Vaarwel wrede wereld. Morgen om deze tijd lig ik onder een hakbar. Althans, een deel van mij ligt onder een hakbar terwijl andere delen van min verspreid over Kings Cross dienst doen als ramptoeristen-souvenirs!
fappen naturlijk, zoals iedere andere dag...
Dat infame aspirant-grapje om 7777 ongewenste, haatzaaiende en weinig legale vreemdlingers uit te zetten heeft 't tog niet gehaald binnen de Brownkliek schijnbaar.
nl.youtube.com/watch?v=oIHBUGvAUMo
Dakapitalist (22:28), zó is dat.
...
(22:37) Placebo, goede reis.
.
[CORRECTIE]
(22:38)
www.4shared.com/file/18588090/da748558...
LOL, gewoon morgen lekker uitslapen! Is ook milieuvriendelijk. Een lichaam in ruste produceert minder CO2 dan een wakker lichaam. Wat dat betreft ben ik al jáááren 'milieubewust' bezig ;-)
@placebo1974 06-07-07 @ 22:36
bedenk goed wat je met je laatste reaguursel doet.
Doe dat, Warner (22:34), clean sight on electric drama moet clear en schoon zijn.
.
OT.
Er mag hier niet vaan de mp3-dingen zijn, toch?
Of een schone 100% biologische bom bij een van die podia
Goddomme, morgen om half 10 vliegt deze jongen naar Londen...
@Kudtkip 06-07-07 @ 22:29
Buitendak? Houres?
Ik zal mijn LCD eens schoonmaken...
Oja en ik ga over een jaar na 7-7-2007 trouwen.
Oh, houres (minutes, seconds ) to some lives...
Ik heb m'n werk voor de Tour de Fance gedaan.
Heerlijk thuis, onder een buitendak vol regen.
Dus: toi toi toi.
Mannen en vrouwen, van de Hollandse Thuisbeelden.
Ik moet gewoon werken...... snik!
Bij de weg; gaat Live Earth nog wel door in Brazilië ivm Copa del Fussbaoll
Leuke datum om te neuken. Ik denk dat wij dit maar gaan doen maar dit hangt af van mijn lichamelijke toestand...
ik zeg kat op spek
OT
Moeha! Tsjek ook die leuke pica!
www.lucaswashier.nl/?p=3818
Een start met de proloog Kerkwerve-Biggekerke had de Tour niet misstaan.
Christijan Albers gaat met een benzinebom 100.000 slachtoffers proberen te maken bij de Formule 1 race op Silverstone. Maar niet verder vertellen!
@bottehond 06-07-07 @ 21:58
Kan niet want ga samen met een neef die moet daar pc onderdelen ophalen, dus maken we er meteen een dagje uit van.
Of topic, kreeg net van m'n vrouw Amstel Bock bier gvd welke geit heeft dat uitgezeken.
Ook een beetje uitkijken op al die trouwpartijen.
@ in de regenjas
Doe dat dan in Dauwendale, wil je.
Mosselen eten en haring happen in Middelburg en wanneer die haring daar niet te vreten is een paar middelburgers omleggen .
Draak zegt:
Even uitpuffen van al die drujte in Londen, boem boem...
Dan ga ik mij BMW 850 csi AC Schnitzer volgooien met 90 liters peut.Dan blaas ik hem in 500 km leeg.
Heerlijk gevoel,dat doe ik met 7-7-7.
Was dat nou een link of een bruggetje tussen de terreuraanslagen in Londen en die actie van de Klimaatpolitie?
Ik blaas mijn partijtje wel mee....
Dat de sterkste onheilsprofeet maar van een podium mag vallen
Is een waterstofbom milieuvriendelijk?
Patsboem... hello toedeloe.
Vlieg morgen naar LA. T wordt nog spannend dit :D
07-07-07 Ground Zero!
@Herman Flipsen 06-07-07 @ 21:15
Het geluid van de open dempers van m'n racert is idd de enige rden om door de tunnel te rijden. Jammer dat het 4,50 per keer kost terwijl de koningin ons toch ech een vrije overtocht heeft beloofd.
Bovendien hebben we aan deze kant van de sloot ook heel wat mooie steden.
Een Indianen stam had een mooie kreet
het is een mooie dag on te sterven
Hookai hey
Hmmm.... morgen even uit de buurt van 020-CS en den nieuwen bieb aldaar blijven dus.... www.amsterdamweekly.nl/content/view/48...
Het casino zou het morgen vast druk hebben...
We vergeten nog iets, ook gay lord Sensation White is op 7-7-7. Jaja heeeeel belangrijk [KUCH] maar nog belangrijker is dat Millar de proloog wint.
@noiseless 06-07-07 @ 21:05
Ik vond joetoe altijd al een kudtband, maar sinds ik de heer boner hoorde orakelen dat hij de reïncarnatie is van Jim Morrison (of was het Jezus?) mogen ze van mij part helemal deaudvallen.
@Zeeuwsch 06-07-07 @ 21:10
Je weet niet wat je mist....
Eerst met de motorT door de tunnel blubberen en dan eindelijk wat mooie steden bekijken (hehehe), niets mis mee hoor.
Op "dat eiland", zijn ze best wel gastvrij.
Op 07/07/07 komt Tupac Shakur weer terug :)
Geef iets zinnigs, geef de geest!
Ik vind die meiden nie sexy maar ahh wat een lekkere kuiten hebben ze in die pakkies ;)
sorry verleidelijk. *schaamt*
op 7-7-1974 verloor Nederland de finale tegen Duitsland (voetbal)
@noisseless>tja t is wel verlijdelijk voor onze jihadivrienden om eens wat op te blazen. laten we hopen dat het een rubberboot is of een ballon. ik heb in ieder geval nootjes en een sixpackje ingeslagen voor t geval t toch een podium vol schijnheilige milieuhippies blijkt te zijn.
Herman Flipsen 06-07-07 @ 21:09
Ik ben een 0114 - er. O dat eiland komen wij niet!
Eng! Dan ga ik maar niet naar Londen. Ik blijf wel thuis voor de buis. Heb nog wel een leuke docu klaarliggen: video.google.com/videoplay?docid=-3028...
@M@rk 06-07-07 @ 21:09
In dat licht bezien, misschien een mooiere dag om te scheiden.
fuckje 06-07-07 @ 21:04
koerbagh 06-07-07 @ 21:06
In beide gevallen een condoleantie waard.
@Zeeuwsch 06-07-07 @ 21:02
Voor jou moet er toch genoeg te doen zijn in 0118... www.400jaarmichielderuyter.nl/index.ph...
Leuke datum om wat op te blazen,een moskee of zo!
Arbeit macht frei en onder werktijd formule 1 training kijken. Daarna vol gas in de diesel naar huis.
@fuckje 06-07-07 @ 21:04:
Mooie datum om te sterven. (Oh da's hetzelfde.)
@kuttekrap 06-07-07 @ 21:03
Bidden zal je niet helpen, Bono zit overal vuistdiep in, ook in God.
Leuke datum om te gaan trouwen;-)
Is nog afhankelijk van het weer, bij mooi weer naar de kuip, anders zal het wel tv en GS worden.
Die pathetische Boner is zeker ook weer van de partij op Live Aid?
*Gaat stiekum bidden voor een minibommetje op het podium tijdens het U2-optreden.*
Ik denk dat ik de motort eens ga starten en eens een lekker rondje ascociaal ga gassen. Ik moet nergens heen, maar gewoon om te rijden.
@superjan 06-07-07 @ 20:59
Verhips, was het alweer vergeten. Nog maar geen plannen maken voor morgen dus, eerst maar eens kijken of we het wel halen.
gekke mocro kom der maar in jongen.
jij hebt het immers allemaal voorspeld.
"mocht u iets willen opblazen" stijlloos niet gejat uit de poll.
Te vroeg gepost. Ik weet zeker dat de Chileen de poll er nog bij wilde halen.
Gevalletje... Vrijmibeau te vroeg begonnen.
Lekker weekend Chileen.
Hoop volk op de been in London. Ik hoop dat het geen zwarte zaterdag wordt of een zwarte zondag in London/ GB
Met chippies en ranja BBC kijken.
daimlerchrysler sponsort de duitse live earth. lol.
www.spiegel.de/international/world/0,1...
Op hoop van zegen...
En voor de link: www.waldrock.nl/
Het is op dit moment een puinhoop op de camping. Foot's zeggen genoeg...
WALDRÔCK!!
ik ga lachen om Al Gore's hypocrietenfuifje!
Winston Churchill!
Tour de France!
REAGEER OOK