
Utrecht heeft haar eigen Fons Spooren plantsoen. Wegens het gebrek aan leuke blonde meisjes in de
gezellige volkswijk Overvecht, worden minderjarige Marokkaanse kiddos
misbruikt door iets oudere jongens, eveneens in het bezit van een Marokkaans paspoort. Kinderen van 8, 9 en 10 jaar oud worden ongezien de bosjes ingetrokken om seksuele handelingen te verrichten bij jongens van nauwelijks een paar jaar ouder. Ies zon groot probleem, dat nu zelfs de PvdA de noodklok luidt in de Televaag. Volgens gemeenteraadslid Bouchra Dibi staat de gemeente erbij en kijkt zij ernaar. Men praat en praat en praat, maar ondertussen gebeurt er niets, aldus Dibi. De politie staat volgens haar machteloos, daar er geen aangifte wordt gedaan voor de groepsorgies. Misbruik is immers niet halal binnen de Marokkaanse gemeenschap, dus wordt er verder niet over gesproken. Gelukkig heeft de PVV de oplossing: een cursus
seksuele voorlichting voor de daders en hun ouders...
Reaguursels
InloggenIk dacht dat dat wijf in die badjas mee ging vechten! Viel dat even tegen...
-weggejorist-
Staat dat ook in de koran? of kunnen ze nog niet lezen? Terugsturen ALLEMAAL
Echte freaks hier die comment geven. Maar goed, de meesten hebben het lef om dit soort dingen op het web te zeggen, maar no way dat je ze buiten hoort.
Boeien.
Mij gaat het om het feit dat dit voor bijna 100% te wijten is aan de ouders. Ben zelf marokkaans, en weet hoe sommige mensen het in een gezin kunnen hebben.
Hoofdoorzaak is, ouders spreken de taal niet en vanwege culturele grondslag die hier duidelijk een grote rol speelt vinden de ouders dat de kinderen eht zelf uit moeten zoeken. Zelf heb ik de dingen wel op de juiste manier meegekregen. Anderen niet, maar om gemeente hier de schuld van te geven is toch onzin?
Wat kan de gemeente eraan doen dat de ouders hun kinderen van s'ochtends vroeg tot s'avondslaat naar buiten laat.
Het is al altijd zo geweest bij de meeste gezinnen in overvecht die marokkaans zijn:
--------Dagschema'----------
Mam en pap worden wakker
Mam blijft thuis.
Pap gaat naar buiten
mam kan kinderen niet ana en stuurt ze om 7 uur naar buiten.
Kinderen komen om 9 of 10 uur s'avonds thuis.
Die kinderen missen op jongere leeftijd al essentieele opvoeding en dat is te wijten ana de ouders en niet aan de gemeente. Want er zijn marokkaanse gezinnen (heel weinig) waar het wel kan en die hebben, als er sprake zou zijn van een gemeente die gene poot uitsteekt, het toch mooi voor elkaar gekregen.
Schuld is dus aan ouders. Gewoon leren opvoeden. Betaal er maar anders een cursus voor.
lol @ KaiserSoza 27-06-07 @ 13:22
net zoals deze verrijking bedoel je :
binnenland.nieuws.nl/468360/Meer_gewel...
het is toch heel erg mooi dat die onopgevoede apen zichzelf terroriseren, hoe sneller ze zichzelf uitroeien, hoe beter.
Politie heeft tegenwoordig een streng maar selectief handhavingsbeleid, alleen nog maar automobilistjes pesten, dan schiet kinderverkrachting erbij in.
sulkava 27-06-07 @ 22:26
Ja in het ghetto kanalen eiland moeten ze zich zorgen gaan maken
sulkava 27-06-07 @ 22:30
Klopt. Het is alleen jammer dat Wilders het beeld creeert alsof die nergens anders mee bezig is en dat beschadigd z'n image. Toch heeft hij een punt en ieder weet dat die de ellende dagelijks ervaart. Vroeg of laat knalt de bom van ontkenning onder dit probleem.
trouwens die kamervragen van geert is een goede zaak!
Overvecht is dreigt de troon te stoten van kanaleneiland
Dit is culturele verrijking, waar Nederlanders toch zo dol op zijn, blijkt uit recent onderzoek. Doen ze in Marokko ook, dus laat ze maar lekker hun gang gaan. Is toch die interessante macho-cultuur, die wij allang verloren hebben? Koesteren dit.
-weggejorist-
Het gaat hier natuurlijk om allochtone jongetjes die door de oudere jongens misbruikt/gebruikt worden.. Vooral door gebrek aan blanke meisjes godzijdank,maarrr... In die straat/gang/macho cultuur die je bv ook in zwarte wijken in Amerika ziet,is het helemaal niet zo ongewoon dat de jonge knaapjes ingelijft worden door de oudere jongens,dat hoort er bij.Betekent *kuch* natuurlijk niet dat ze heaumeau zijn,welnee,het is gewoon een kwestie van dominantie.Net als in prison ben jij niet de flikker als je iemand in zn sterretje pakt,nee,degene die in zn sterretje gepakt wordt is de flikker.. de 'bitch'.
.
Ja,ze leren al op jonge leeftijd wat onderwerpen inhoud en zullen dat zelf ook toepassen.Wees maar blij als je niet met je blonde dochters in een wijk woont met die primaten,want ze zullen aan de lopende band de meisjes proberen te onderwerpen.We moeten al die 'Thugs' gewoon bij elkaar gooien in een lege stad en er een hoge muur omheen bouwen,dan mogen ze wat mij betreft elkaar helemaal sufneuqen en domineren.
gigi gorgonzola 27-06-07 @ 14:54
Dit lijkt me niet zo'n goede zaak, want de kleine Marokkaanse slachtoffertjes krijgen een verknipt beeld van sex. Hierdoor lopen ze kans om ook dader te worden en daar zijn die slachtoffers en de maatschappij niet erg bij gebaat, lijkt me.
vroeger rookte je maroc voor een tientje. kunnen we ze nu niet eens uitroken? voor minder dan een mille?
-weggejorist-
"He jongens, dat meisje even rustig aan verkrachten. Zo kan ik niet richten!", riep de politieman die met zijn lasergun in precies dezelfde bosjes stond.
Argh.... Marokkanen domineren het 8 uur journaal, zo dadelijk bij Netwerk mocro loverboys en dan later naar alle waarschijnlijkheid weer mocro's bij Opsporing Verzocht en een beetje hippe Nederlandse komische film heeft al gauw wat Marokkanen in de hoofdrol. Doe es een beetje Marokkanenmoe worden Nederland!
GVD en ik maar dure vliegreizen naar Thailand nemem om aan me trekken te komen,ik spuit me eigen stront bruin,ga krom lullen,neem een uitkering,en ga in Overvecht wonen,stuk makkelijker.
@DutchWax 27-06-07 @ 18:28:
Kin Mocro heeft een ban. Even wachten tot hij de juiste proxy heeft gevonden en een nieuwe nick heeft bedacht.
www.geenstijl.nl/mt/archieven/932911.h... @ 16:54
-weggejorist-
Wat is het toch een aanwinst voor 0031, deze mocrocultuur. Kan er niet een oplossing komen dat deze rifapen niet meer vruchtbaar worden? We sterven van de Universiteiten, ergens kan men dit genetische manco toch oplossen?
Dwing die jochies gewoon tot het lezen van "echt sexy", het laatste werkje van Renate Dorrestein. Dan leren ze het wel af.
koerbagh 27-06-07 @ 17:46... dan zijn we met z'n tweeën Koerbagh, ook ik heb geen idee hoe zo'n brein werkt... dus toch maar intensieve begeleiding bij Eddy aanvragen?!
@Triador 27-06-07 @ 17:42:
Ja eh... Ik ben Eddy niet. Geen idee hoe dat in een islamofiel socialistenbrein allemaal werkt.
"leg uit" bedoelde ik...
koerbagh 27-06-07 @ 17:23 - Individuen in groepsverband... mmm... leg Eddy Terstall?!
@ bello 27-06-07 @ 15:40
Hahahaa, zou je denken? *cynische modus uit*
heb de redactie van het UN gebeld en gevraagd of zij hier morgen een artikel over hebben. "ze zijn er mee bezig" werd verteld.
Ben benieuwd. Indien zij er niet over schrijven hebben wij hier bij GS het bewijs van "Gekleurde WaarheidsManipulatie".
Leuk! Weer Overvecht in het nieuws! Blij dat ik binnenkort ga verhuizen naar een iets gezondere leefomgeving!!!
Vaarwel OVZ!
't Zijn incidenten gepleegd door individuen. Weliswaar met regelmaat gepleegd in groepsverband, maar dat doet er niet toe. En het heeft helemaal niks met de biculturele kansrijke achtergrond van de daders te maken. Iedereen die wat anders denkt ga ik persoonlijk intensief begeleiden.
(Aldus Eddy Terstall in een memo aan alle raadsleden van de PvdA.)
net als de rest van de lagere primaten, doen ook RIFprimaten het gewoon met elkaar dat verstevigt de band.
en is hallal.
CNFFCN
Oplossing is voorhanden en valt volledig in de 'cultuur' van de rukkertjes: geiten aanschaffen, een kinderboerderij afhuren en entree heffen. Eerste finnenafwerkplek.. Kassa! Izze zo dom nog nie.. Voele ons geleik heelemaal thuiss.. Magge in Marokko tog ook, neuqhe die geit of sgaap van de buurfrauw
De gemeente mag er niks van zeggen want ze zijn bang dat ze weer discrimineren. Laat ze het liever onveilig doen met elkaar dan veilig. gaan ze lkkr deaud aan aids
Nou nou, Wilders... wat sla je opeens een gematigde toon aan met je sexuele voorlichting?
Er rijden nog steeds treinen naar het uiterste zuiden hoor en die verkopen ook enkele reizen.
Is Joris Demmink daar ook in dat park gesignaleerd?
god god god...
laten we ook volkert van der graaf knuffelen.
En als we dan toch bezig zijn, geven we ook Samir a een dikke knuffel....
ZUCHT
ies cultuur.... iedereen misbruikt iedereen in het rifgebergte, gewoon berechten niets voorlichten opzouten .we zijn ze goed zat aan het worden.
Ik heb een dochter van 4 , als een jongen van 12 of 13 (allochtoon of niet)aan haar zou zitten kan ik voorlopig niet meer reaguren ben ik bang.........
Ik heb diep respect voor de verfijnde, superieure Marrokaanse cultuur. Zo ook deze cultuuruiting, waar kom je dat nog tegen - behalve dan bij de bonobo's?
@Cocochanel 27-06-07 @ 15:29
Sterker nog, ik ben er helemaal voor om deze verkrachtertjes met foto, naam, woonplaats en adres in een speciaal bulletin van het 18:00 en 20:00 staatsjournaal te paraderen, net zolang totdat het ophoudt.
Conventioneel straffen helpt niet, je moet de schaamtefactor zo hoog mogelijk opvoeren en deze kakkerlakken pakken waar het pijn doet, te beginnen met hun portemonnee. Jaaaaaa, niet opvoedende ouders van verkrachtende kinderen : dat zou wel eens invordering van uitkering/loon/kinderbijslag kunnen betekenen, zou me dat even schrikken zijn he?
Praten helpt al lang niet meer. Gewoon handjes eraf, zullen ze het nooit meer doen. En zowel, hoofdje er ook af.
Tyfusland.
gadverdamme, aangerand worden door een MARROKAAN, dat maakt het NOG erger.
Ik snap het niet, misschien kan iemand het mij uitleggen?
De politie doet niets omdat er geen aangifte wordt gedaan???????
Als ik fout parkeer dan doet er niemand aangifte maar ik krijg wel een bon.
Waarom niet eens even beter kijken wat er gebeurt? Camera, undercover, surveillance, microfoontjes, gesprekken met de kids? En dan oppakken en openbaar voor paal zetten, dat werkt. Zijn ze opeens niet meer zo stoer.
Binnen de Marokkaanse gemeenschap zijn dit soort dingen heel erg taboe
Politie hier, met brigadier Spijkerbek spreekt u, hoe mag ik u van dienst zijn?
Ja, eehhhh, met de Vries moet u luisteren, ik zag net een groepje mocro's een meisje de bosjes in trekken...
Ja, en......?
Nou, ik denk ik zeg het maar even......
Vrij naar Herman Finkers.
@ maaier - marokkaanse cultoer is K*dtcultoer... en politieke cultoer ies eauk K*udt... allemaal sand in hooft...
Ik zeg al jaren; die kudtghetto's ingaan en die politielatten kaalslaan op die importlutsers...
Ik vind dat Bea zich hier maar eens mee moet bemoeien. Ze bemoeit zich tenslotte ook met de regeringssamenstelling, dus voor de 100 miljoen euri per jaar mag ze dit er ook wel bij doen. Misschien kan dat zoontje van haar, Bolle Willem, meehelpen.
@Brouhaha 14:57
Tbetreft "nagenoeg" alle schijt. Niet alle. Kben me er danook van bewust dat er best eens een schijtlijster tussen de kwavogels kan zitten. Maar tzijn overwegend duiven. (De rakkers.)
De kans dat een schijtvlek geproduceerd is door duiven is ongeveer net zo groot als het niet gooien van dubbel zes met twee dobbeltjes.
Wat uiteraard helemaal niets zegt over duiven an sich. (En dát was de strekking van de post.) Maar te meer over de herkomst van de schijt op m'n auto...
De eene moroc tegen de ander . als ik jou voorhuidloze mag zien, mag je die voorhuidloze van mij proeven.
Maaier 27-06-07 @ 14:45
Volgens jouw hebben opvoeding en geloof blijkbaar niets met elkaar te maken. Dit is een totale misvatting van jouw kant.
Dat de Nederlandse politici structureel last hebben van een ontbrekende ruggegraat en zwakke knieën is natuurlijk geen nieuws.
@widtvoet 27-06-07 @ 14:44
Femke H. zou je eerst vragen om 24 uur per dag een camera op je auto te richten om ZEKER te weten dat het 100% duiven zijn, die op je auto schijten. Je kunt het aan de poep immers niet zien! Niet alle duiven schijten op je auto, en ook een reiger of ekster laat weleens iets vallen. En als dat waar is, dan mag je die 99% duiven die je auto volbaggeren er niet de schuld van geven, toch? Dan zijn het VOGELS geweest die het op je karretje gemunt hadden en is er met de duiven immers niets mis.
Maar dit is toch helemaal niet erg beste mensen. Nu zijn die rifapen met elkaar aan het kutten, nou mooi toch, mischien dat die kudtoudres van die kudtmarokkanen nu inneens wel inzien dat er iets moet gebeuren. Dat gaan ze dan vast zelf wel binnen eigen kringen oplossen. Hoewel.... deze dingen zijn ook in de rifdorpjes de gewoonste zaak van de wereld. Komt nog bij dat wanneer ze dit niet meer bij elkaar doen, ze naar een andere wijk gaan om vrolijk met een nieuwe lichting hollandse meisjes verder te gaan. Afgassen!
@azijnseiker 14:48
Remmen, terugrijden en meenemen (als 't kan en ze niet platkapot zijn). Dag of twee laten besterven, plukken, klaarmaken... Heerlijk!
(Mevrouw @widtvoet is ook altijd zo blij wanneer ik weer eens 'n geschepte fazant meebreng.)
Abos en Bilo zitten in de trein naar Utrecht-Overvecht. Ze willen hun deel van de pret.
wat een drama is dat toch met die rifprimaten.
maarja de pvda zit er nu bovenop, dus ik denk dat door een miljoen of 20 aan euries kapoet te slaan , bv aan begeleiding van deze zielepieten, er best wel eens niets bereikt kan worden...... TOCH. !?
Beste widtvoet 14:44,
Die duiven zijn overigens erg traag. Ik had er gister en vandaag 1 onder de bolide. Eksters en mussen vliegen op tijd weg, duiven blijven gewoon staan.
Ja, of ze zijn aan het schijten dat kan natuurlijk ook.
Maar dit terzijde.
grotetokkie 27-06-07 @ 14:42
Dit heeft toch helemaal niets met de interpretatie van een geloof te maken, dit heeft te maken met een gebrek aan opvoeding en een gebrek aan daadkracht van politiek.
Triador 27-06-07 @ 14:41
Welke kudtculttur? Die van antillianen, van NL-ers, van marokkaane, van turken?
@Maaier 14:22
Percies!
Thandelt zich hier om individuen. Dat zij van Marokkaanse komaf zijn is toeval. Thadden net zo goed autochtone Krimpenaren kunnen zijn. Maar 't betreft hier geen autochtone Krimpenaren.
Nogmaals: tzijn allemaal incidenten. Dat het ook hier weer gaat om Marokkanen... tsja, dat zegt natuurlijk niets over Marokkanen.
Maar al wat meer over die incidenten. Die aaneengeregen aardig structuur beginnen te vertonen.
(Bij de weg. Nagenoeg alle schijt op mijn bolide wordt gescheten door duiven. Niet door eksters, niet door meeuwen, niet door merels of overig vliegend gesnavelte maar door duiven.
Als ik op zaterdagmiddag dan weer es de schijt van m'n wagen sta te boenen vervloek ik danook al die schijtduiven.
Niet alle duiven! Maar de schijt. En daar die schijt nagenoeg zonder uitzondering gescheten wordt door schijtduiven, ook en eerstens die schijtduiven.)
Zie nu wat er van diskriminazi komt!
Wanneer kansenlarfjes achter hun rug "kutjochies" worden genoemd, dan gaan de oudere blagen dat direct onderzoeken.
Joh, laat ze toch.
Zolang ze met elkaar bezig zijn hebben ze geen tijd om ons lastig te vallen. Heerlijk.
sorry foutje ingeslopen: 75 % van de slachtoffers is autochtoon.
Zielig voor de kinderen, meen ik echt.
Wellicht kan de lokale afdelingen van Groen Links en PvdA een geitenboerderij in het park openen dan blijven die viespeuken tenminste van die kindertjes af.
Ook dit zal wel weer mogen volgens de koran ?
Bliksemschichtje? Multikuli? Bliksemschichtje??
Maaier 27-06-07 @ 14:22
"Kijk naar daden , niet naar afkomst en reken daar mensen op af. "
Probeer jij jezelf wat buiten de werkelijkheid te plaatsen? Je moet kijken naar de oorzaken van deze daden en vervolgens de oorzaak wegnemen. Dit ligt in dit geval wat moeilijk daar het een interpretatie van geloof betreft.
Beetje sneu van je om te dreigen Joris te roepen. Komt nogal kinderachtig over.
kunnen we Joris er niet op afsturen? die ownt alles en iedereen...... soort van chuck norris
Of deze maaier:
Tweederde van de daders zijn allochtone jongens. Van de slachtoffers, altijd meisjes, is driekwart autochtoon. In veel onderzochte gevallen hadden de daders een andere etniciteit dan de slachtoffers en waren de slachtoffers, op twee gevallen na, een bekende van een of meer van de daders.
Twee derde is allochtoon... 75 % van de slachtoffers is allochtoon! I rest my case, k*dtcultuur!
Marokkaanse jongetjes preventief castreren.
Ben je van dat haantjes gedrag af en hoeven ze niet meer sexueel te intimiteren...
Ben trouwens erg benieuwd in welke vorm dit onze schuld is, want dat is het uiteraard.
@maaier
En wie moet dat allemaal weer betalen.... WIJ!!
Maaier 27-06-07@14:32 - met "links" bedoelde ik in dit verband; het ontkennen van een bestaand probleem binnen een een bepaalde bevolkingsgroep. Het uiteen trekken van de problematiek tot een zogenaamd individueel probleem (incidenten mensen... meer niet). Lees de onderzoeken... wacht... ik citeer wel even:
Dat blijkt uit een gisteren gepresenteerd onderzoek van het Nederlands Studiecentrum Criminaliteit en Rechtshandhaving (NSCR). De daders zijn gemiddeld veertien jaar oud en hun slachtoffers meestal iets jonger. Vaak opereren ze in groepjes van vier en is het slachtoffer een bekende. In dit onderzoek, waarbij 24 dadergroepen en 91 daders nader zijn bestudeerd, was tweederde van de daders van allochtone afkomst. Jongeren die een meisje verkrachten in groepsverband zijn totaal andere daders dan jongeren die dat in hun eentje doen, zegt criminologe C. Bijleveld, een van de onderzoekers van het NSCR.
dante 27-06-07 @ 14:35
En dan moet Wilders er weer kamervragen over stellen en moet Joost weer bedenken hoe die ambtenaren die Wilders bezig houdt met z'n vragen eruit gegooid kunnen worden.
@Maaier
Ja, en dan maakt Joris mij HELEMAAL KAPODT!! En dan moet ik huilen.
Leuk fillumpie inderdaad, ik had allang de Glock getrokken. Gewoon staat van beleg afkondigen daar. Totdat de boodschap helder is. Avondklok, uitgaansverbod en gewapende patrouilles die niet komen theedrinken maar je bij het minste of geringste een 9mm door de kuit jagen. het is triest dat het zover moet komen, maar er is toch gewoon geen alternatief meer?
Nederland wordt door deze lui gedwongen om op een gegeven moment maatregelen te treffen waar niemand blij mee is, maar is GVD hoog tijd dat er eens een vuist gemaakt wordt tegen het geteisem dat hele wijken onleefbaar maakt. Die vuist moet van de pliesie komen, daar worden ze voor betaald. Ik wil waar voor mijn belastingcenten!!!
dante 27-06-07 @ 14:30
een soortement bliksemschicht? Ik denk ik vraag het even na, anders ga ik weer lopen roepen om Joris enzo.. Ies vervelend.
Moeten we hier wel wat aan doen?
Triador 27-06-07 @ 14:28
wat is er in godsnaam links aan het individueel beoordelen van mensen op hun daden? Niets. Mensen op hun afkomst beoordelen, is een stuk linkser (adel, burgerij, proleteriaat etc.).
@ Maaier
Hoe was dat nieuwe tekentje ook alweer?
ach, weet je wat? geef ze de ruimte....... houden wij de aarde
Straks zeggen ze nog dat het onze schuld is. Let maar op!
Maaier 27-06-07 @ 14:22.... in mijn opinie schiet jij ook door... maar dan wel naar Links. Je kán namelijk niet ontkennen, dat deze walgelijke praktijken verhoudingsgewijs véél vaker gepleegd worden door Marrokanen en/of Turken. Nu snap ik wel dat, dat veel mensen niet opvalt... omdat veel media (correcte Linkse media) vaak niet de afkomst vermelden van de daders. De afkomst en/of het milieu waarin je bivakkeert hebben er dus wél degelijk mee te maken.
dante 27-06-07 @ 14:25
ik probeer echt ironie is uw post te vinden, zoek ik nou zo slecht of is ie er echt niet in te vinden?
@azijnseiker
beide staan a-l-a H.fleisch in het kortingsboekje, daar branden ze zich liever niet aan....
Zometeen gaat iemand mij nog vertellen dat ze NIET stinken!! Laten we ons toch vooral bij de feiten houden. ALLE RifFinnen zijn eerloze, sexueel gefrustreerde, werkschuwe, handophoudende, criminele inteeltleugenaars met slechte gewetens, slechte kleding en een ranzige ongewassen baard (denk aan baard van de griezels van Roald Dahl, een man met een vooruitziende blik).
widtvoet 27-06-07 @ 14:17
Zucht, dit zijn doorgeschoten kudtjongeren die misschien ernstige sexuele vergrijpen gepleegd hebben. Waarom zou werkelijk alles wat een marokkaan doet te maken hebben met hun culturele achtergrond? Was er niet iets metBijlmer, Antillianen en gedwonge groepssex en met een NL -pedopartij en een 100 % autochtone Fons S.
Kijk naar daden , niet naar afkomst en reken daar mensen op af.
".... Onlangs nog zou een vader een van de daders op school hebben opgezocht en hem finaal in elkaar hebben geslagen, onder de ogen van klasgenoten en leraren..." Zo! dus die weet wel hoe het moet.
azijnseiker 27-06-07 @ 14:17... JA! Die hopeloze moeders (die onze agenten de hélé tijd lastig vallen met aangiften betreffende loverboys praktijken) moeten aangepakt worden!!! of... b.e.d.o.e.l.d.e.... je dat niet :-) Geintje Azijnpisser... geintje!
Overvecht.......... kom d'r maar in !
030-GAZA, laat ze het lekker zelf uitzoeken die Riffijnen daar...
Dat er moeders hopeloos worden van de loverboys die hun dochters achter de ramen zetten, dat is pas een probleem. Ga daar eens achteraan!
Die meiden worden behandeld als wilde dieren. Nee, daar hoor je Links niet over. Rechts trouwens ook niet. Wake up!!!
Heeft uiteraard niets van doen met de verkrampte seksualiteitsbeleving, de schaamtecultus, de opvoeding (en het gebrek daaraan), het islamitisch draaiboek mbt. omgang tussen man-vrouw en kind-volwassene, de misplaatste superioriteitsgevoelens tov. alles dat "Westers" gereguleerd en/of geaccepteerd is etc.
"Cultuur" mag hier geen issue zijn...
Geweaun stom toeval dat het hier wederom Noord-Afrikaanse schatjes betreft. (Behalve dan dat die fascistische, vreemdelingenhatende politici en hoernalisten dit weer es uitvergroten omdát het hier Marokkanen betreft. Word je daar schijtziek van dan...)
Waarom reageert overVecht zelf niet? Heeft ie iets te verbergen?
Eerst zo'n 8-jarig meisje lekker uitwonen en dan kapodt schieten, omdat ze de eer van de familie heeft bezoedeld!! Trouwens, volgens mij is het zo dat als één zo'n kudthoer de eer van de familie heeft aangetast, dat dan alle Finnen eerloos zijn. Ze zijn nl. allemaal familie van elkaar die inteelt RifFinnen.
@ipje 27-06-07 @ 13:42
Ze waren daar al behoorlijk ver mee gevorderd (met inteelt) toen ze hier in 0031 kwamen. De vraag is: hoe crimineel en dom moeten die lui door inteelt worden voordat wij er iets aan gaan doen? Op een gegeven moment gaat het, net zoals die konijnen plaag in Australie vroeger, toch behoorlijk veel overlast geven en volgens mij bestaat er nog geen Maroxamatose-virus...
abos, kom er maar in.
ps. of zit je in de bosjes in Overvecht.
CNFFCN
Die kids nemen de slogan 'Make Love Not War' wel erg letterlijk!
is niet bepaald halal
*Overvecht toevoegt aan lijstje "no-go" areas.
Lekker Belangrijk© 27-06-07 @ 13:21
...
Dat was het al even, hoor...
Niks gezelliger dan een groepsverkrachting door gelukszoekende allochtonen. Beetje geluk kunnen vinden al jongens?? Weer een goed argument om geen kinderen te nemen. Of om Wilders te gaan stemmen. Of allebei. Niet dat dat laatste nog zal hepen in dit stadium. Multiculti hoera!
Multikuli 27-06-07 @ 13:59... Misschien gebeurt het daar ook wel... het enige verschil is: als je dáár gepakt wordt, kost het je de kop (ook al ben je twaalf) en daarna praat niemand er meer over ;-) ... ies niet geboert... iek niet weten?!
Moet dat nou weer al die stigmatiserende aandacht? Die extreem-rechtse politici, beleidsmakers, buurtwerkers, hoernalisten etc. etc. laten ook geen kans onbenut om onze Marokkaanse medemens in een kwaad daglicht te stellen. Stelletje vieze, xenofobe racisten!
Waarom wordt dit niet gewoon ontkend?
Dan is er immers verder helemaal geen probleem...
@CoJoNes 27-06-07 @ 13:28
Hallo CoJoNes, dit zijn wel M-a-r-o-k-k-a-n-e-n hoor! Weet wel waar je 't over hebt? Honderdduizenden begeleidingsambtenaren, reintegratie-ambtenaren, integratieambtenaren, jeugdwerkers, personal coaches, opsporingsambtenaren en reclasseringsambtenaren worden in 1 klap werkeloos als we die zouden aanpakken. Ellende alom, en bovendien kost het inzetten van agenten die met hele pelotons tegelijk aan de lopende band snelheidsbekeuringen staan uit te delen veel teveel geld vanwege inkomstenderving. Van een Maroc valt immers geen geld te plukken. Nee, handen af van onze Finnen: er is teveel belastinggeld en werkgelegenheid mee gemoeid!
Ah, vandaar die rare klederdrachten en opgesloten meisjes.
It's life Jim, but not as we know it. Not as we know it.
Krijg je natuurlijk een verdorven land als NL he, in marokko was dit noooooooooooooooooooooooooit gebeurt.
ies tog familie, aankomend TBS volk zou ik zo zeggen, meteen aanpakken, maar dat is weer diescriminatie volgens het Maoïstische gristen bewind
@ Tobus 27-06-07 @ 13:56
Welkom bij club GS.
Waarrom die ophef, dit is reeds jaren bekend en vannuit marokkaans oogpunt een valzelfsprekende opstap cq leerschool in hun cariere van schandknaap tot loverboy. En het houd ze gelukkig van de straat. vooral doorgaan
Middelkoop, Haal onze mensen veilig terug uit Overvecht! De wederopbouw is mislukt!
Ik weet het niet meer hoor. Ik ben voor persoonlijke vrijjheid en in principe tegen geweld en generalisatie. Maar bij het zien van zoveel filmmateriaal (niet alleen in dumpert) die allemaal hetzelfde uitstralen vwb onze zuidmediterane medemens, neig ik toch echt naar overheidsdaden met terminale afloop voor de raddraaiers.
Tjonge en niets van dit nieuws op teletekst ofzeau... néé... daar hebben ze het over het buitenverblijf van Bokito! Stelletje linkse Kl*te Journalisten, stel je voor dat ze moeten zeggen dat het om kinderen van Noord Afrikaanse origine gaat.
"Volgens gemeenteraadslid Bouchra Dibi staat de gemeente erbij en kijkt zij ernaar."
Bah, wat een stelletje perverselingen! Staan erbij te kijken hoe grote kleine jongetjes kleine kleine jongetjes te grazen nemen....
Beste Monfer 13:40
Volgens mij gaat ie als volgt: Meisje wil je een lollie?
meisje: Als ik je pijp krijg ik dan de hele zak?
Een jaar in die wijk gewoond. Om er NOOIT meer terug te komen.
Mooi toch dat ze elkaar zo leuk bezig houden, vallen ze ten minste andere mensen en geyten niet meer lastig.
Dit artikel kán niet juist zijn. Volgens bijstandslutser, abos en andere sharia-gezinden worden kinderen alléén door nederlanders en belgen misbruikt, en geeft wilders niets om jonge marokanen.
Propaganda! Zionisme! Buuuuuushhhh!
*neemt nog een valium*
Betreffende dat filmpje. Schiet! Schiet dan toch verdomme! Ik ben helemaal niet voor een politiestaat maar een agent moet zichzelf toch tenminste verdedigen?
Partij van de naasteliefde gaat nog eens groot worden met allochtone kiezers.
Goh... vragen van Geert... verassend zeg...
@ mezelf
uuuhhh aardappel, ik bedoel aardappel.....
nu staat tut hola opeens op haar achterpoten...
@ Teen 27-06-07 @ 13:43
Bestel jij dan met of zonder gevulde voorhuid?
@duimdrop 27-06-07 @ 13:49
Idd, Geert is links T.U.I.G. ;)
-weggejorist-
@Hansje BrinkerT,
Het is een Nationaal, nee, zelfs een Internationaal probleem.
The name is Brinkman. HERO Brinkman. Kamerlid 007?
Cursus seksuele voorlichting.
Cursus leider Remco uit 010.
toen de mocro-fiel beviel van een mocro....
1 won de sp weer een stem van de pvda
2 bleek de nageboorte en de baby identiek
3 was er een plaatselijke invasie van strontvliegen
4 ...
Als je hier, bij Ali Baba, om extra knoflooksaus vraagt, krijg je standaard een jongetje mee.
Ach zolang ze het bij hun eigen ras houden =====> inteelt =====> ras gaat zwakker worden====> de rest mag jezelf invullen..
Zo meisje, ben jij het met me eens dat je deze lollie niet voor niks krijgt?
Zo nee, kom dan evengoed maar mee.
Marukkanen.
Verbaasd me eigenlijk niets dit nieuws. De mocrojeugd is op een dusdanige manier collectief doorgeslagen dat ze vrijwel tot alles in staat zijn tegenwoordig.
@Maaier 13:37
Er zal toch geen sprake zijn van structuur mbt. eea?
widtvoet 27-06-07 @ 13:36
Potverdomme, alweer een incident over marokkanen dat GS op het internet gooit
*beziet elke pageview*
zo nee waarom niet?
Maaier 27-06-07 @ 13:33... Ik geloof niet dat de "spelletjes" in Overvecht onder de categorie "doktertje spelen" vallen. --> De kut-Marokkaantjes trekken de buurtkindertjes vanuit een speeltuintje de bosjes in en gaan daar lekker bicultureel los met geslachtsorganen, vuisten, flessen en andere dingen die vallen onder het kopje haram.
mag dat van de Koran???
Potverdriedubbeltjes. Al weer 'n incident met Marokkanen in de hoofdrol.
*beziet elk druppeltje uit de lekkende waterleiding volledig policor nog immer als incident en vraagt zich af waar die 50 cm water in de kelder nu in hemelsnaam vandaan komt*
Teen 27-06-07 @ 13:35
En nog kinderen ook. Als je wil rukken met kinderen ernaast, zou je wel bij de buurvrouw gaan rukken.
Nee, aan Marokkaanse kinderen heb ik me nog nìet vergrepen.
Waarom kijk ik hier niet eens meer van op.
Zo jong al seksueel gefrustreerd. Begrijpelijk natuurlijk. Niemand wil iets met finse kansjongeren. Dan maar iets jonger. Erg benieuwd of ze ook aan heren liefde doen die finnen.
Je kunt je tegenwoordig, als volwassen man, niet eens meer fatsoenlijk rukken in de bosjes. Er staat meteen een groepje Marokkanen naast je.
Kleine mensen worden ook groot, en dat is het tijd voor wraak. Verder ben ik inderdaad erg benieuwd in hoeverre een en ander van doktertje spelen naar groepsverkrachtingen is opgeklopt.
Sjchande.
Dan zal je wel erg lelijk zijn P. Prutser. ;-)
Vroeger heette dit gewoon doktertje spelen...
Het Fins Spoorenplantsoen toch zeker!
Kut, ben het met Geert eens...
Kom overigens dagelijks in Overvecht. Nog nooit ergens last van gehad daar, zelfs m'n fiets is er nog nooit gejat!
ik erger me aan de banner van god bestaat... ikzoekgod.nl op nieuwsnieuws bahbah
Voor alle duidelijkheid ik vind het goed dat de PVV spreekt over problemen met allochtonen ipv erover te zwijgen (PvdA style). Maar ik vraag me af of het nut heeft om over ieder regionaal probleem gelijk kamervragen te gaan stellen.
Dit is pure discriminatie. Ze maken onderscheid in ras, cultuur, huidskleur en afkomst.
Waar is het bureau voor gelijke behandeling. Wij eisen dat ook onze dochters door zo'n groepje geitenneukers de bosjes in worden getrokken !
(maar dan komen ze daarna wel een paar hollandse kolenschoppen met een eind hout daarin tegen)
pedosexpalestijnen! gaaf!
Natuurlijk kan de poitie wel wat doen, de politie heeft toch juist een taak op het gebied van preventie en opsporing? Als ze mij met 8 man op 300 meter afstand van m'n huis een bon kunnen geven omdat ik m'n rijbewijs niet bij me heb, kunnen ze ook gewoon surveilleren in die buurt. Wat een slap gelul weer.
Ik wist dat die Marokkanen gestoord waren maar dit slaat werkelijk alles.
gepraat .. oeps
Gewoon een kudde geiten neerzetten op straat.
*problem solved*
wordt er gegraat in het filmpje ? heb ik wat gemist ?
zij volgen toch slechts het voorbeeld van de profeet/pedofiel mohammed,
lijkt me vrijheid van godsdienst
Chemisch castratie van heel Overvecht lijkt mij een milde passende oplossing. Het er omheen, 20 jaar wachten klaar...
@Hansje Brinker 27-06-07 @ 13:21
Goh, is het vanuit alle optieken ook eens voor een goed doel is het nog niet goed.
De PvdA vond het prima toen ze Nederlandse meisjes misbruikten, maar nu ze zich aan Marokkaanse meisjes vergrijpen, luiden ze de noodklok. Want Marokkaanse meisjes zijn allochtoon, en dus zielig.
is er niet een bepaalde regeling waarbij we bepaalde groepen kunnen deporteren,. zoiets heeft 0031 toch al eens gedaan tientallen jaartjes terug?
Men praat en praat en praat, maar ondertussen gebeurt er niets. Nee en dat i al 50 jaar zo omdat JULLIE dat willen links TUIG!!
PvdA luidt nu al de noodklok? Maar dat is toch van den domme, ik bedoel deze verrijking van onze cultuur, moet toch juist warm onthaald worden?
De PVV bemoeit zich ook met elke scheet van een allochtoon.
Leuker kunnen we het niet maken.
*Overvecht toevoegt aan lijstje "no-go" areas.
Een cursus seksuele voorlichting... voor de kinderen én de ouders dan die cursus, alhoewel... hoeveel soepsidie kost dat wel niet??
REAGEER OOK