
Benieuwd hoe journalisten op vakantie gaan? Welnu, ze gaan altijd samen met hun declaratieformulieren. Lekker weekeinde weg naar laten we zeggen, Amsterdam. Dan kom je vanaf Schiphol en stap je uit bij Centraal Station. En wat zie je dan als je uitstapt? Een grote fietsenboot. Wat is een fietsenboot, denkt de ondernemende journalist dan? Nou even vragen. En w00t weer een twee artikels klaar. Is best leuk want zo lezen wij in de Denverpost dat die Amerikanen maar
niet snappen dat die Dutchies in staat zijn hun zwarte fiets tussen 2500 andere zwarte fietsen weten te vinden. Vervolgens klappen we de Washington Post open en lezen we alweer een ander verhaal over
de sociologie achter ons fietsparkeergedrag. Oja, blijkt dat er jaarlijks toch zo'n 2.000 fietsen achter worden gelaten, zomaar, niet gejat maar gewoon abandoned. Dus dat gezeik over Duitsers willen we niet meer horen.
Reaguursels
Inloggen@ed.. 17-06-07 @ 15:26
lol
En dan Mireille: "She starts to offer her full name, but thinks better of it. She's embarrassed."
Embarressed..... alleen haar voornaam geven, maar wel met haar snuffert vol op de foto!
Het wordt pas moeilijk om die fiets terug te vinden als je een aantal Hertog-Jannetjes ophebt, en met een wulps meisje van 16 rondloopt.
Zij lijdt je af, het bier lijdt je af, en daarbij was je fiets toch al lelijk.
Ook staan Amerikanen niet bekend om hun geheugen, kijk maar naar de meest recente Irakoorlog. Van wie zouden ze die wapens toch hebben?
@hemaworstje
Ah natuurlijk, allemaal het defensiebudget... wat dacht je ervan dat de beste universiteiten van de wereld in de USA bevinden (harvard, yale), en wat dacht je van al die bedrijven die van oorsprong uit de VS komen zoals Dell, Fedex, en misschien typ je het volgende bericht wel van je Windows besturingssysteem (zeg nou niet monopoly, stap maar over naar linux dan.. of niet?). Misschien ga je daarna nog naar McDonalds in je Nike schoenen (of misschien ben je een Converse all star type wat trouwens OOK uit de VS komt)... Bovendien is het leef klimaat ook stukker beter dan NL als je wat geld hebt...
maar goed ga jij maar lekker met de rest van de hersenloze debielen Amerika bashen, dan voel je je wat beter als je uit het raam kijkt en een grauw, nat, koud en plat Nederland ziet.
Het is tegenwoordig cool om anti-amerika te zijn ofzo...
weep 18-06-07 @ 13:50 heeft helemaal gelijk
weep , je noemt 2 pluspuntjes op ( nobelprijzen zijn te koop ), technologische vooruitgang komt omdat men een defensiebudget heeft wat 10 x zoveel is als nr 2 op dewereld- lijst.
Het rapport is waardeloos ,amerika is wederom blijven zitten op het olo
( onmeunig laag onderwijs )
Laat ik over het vak maatschappijleer al niet beginnen.
Blijkbaar ben jij ook niet de snuggerste. je kan er zó wonen.
Ja joh amerikanen zijn zo dom... daarom staat het ook op nr1 kwa technologische vooruitgang en komen er ook de meeste nobelwinnaars vandaan.... echt een dom volk.
@ KutStudent
Ik sta niet met een domme comment in de Denverpost maar wil toch melden dat Holland en Nederland wel degelijk anders zijn. Holland is een combinatie van twee provincies van NL. Maar toch... Ik zou niet de moeite nemen om dat een Amerikaan aan het verstand te brengen. Wow that's amazing!!!
"Virtually every road has a bicycle lane. Virtually no one wears a helmet."
That is because we don't drive these ridiculous 4x4 vehicles to do our daily shoppings you son/daughter of a bitch!
Hadden ze niet een beetje toonbaar kipje op de plaat kunnen zetten?
Dat stuk in WP is geschreven door Molly, en het gaat over Mireille. Saillant detail over een "purse the color of scrambled eggs thumping against her salmon faux-leather jacket", moet het artikel aan de lezer binden. Vrouwen en hun chaos. "Waar is mijn fiets!" "Waar is mijn tas!" "Waar is mijn hoofd!" Om vervolgens zeer interessant - want altijd on the look out for a potential hunter-, met opgetrokken geëpileerde wenkbrouwen om zich heen te kijken en dan maar te gaan bellen met Babette. Gewoon, omdat dat oplucht. En de aandacht afleidt van de etage waar je je fiets hebt neergezet. Zucht. Maar nodig zijn ze wel. Fietsen.
Wat heeft dit te maken met die radioreclame van Jules Dildo over een gratis johnny loco-fiets bij de één of andere sumsang televee???
Gatver, Bukler lul...
't Gaat tenminste es over iets wat overal veel is: fietsen. Tenminste es een neutraal onderwerp, ipv altijd maar die negatieve onderwerpen als 'drugs' en 'red light district'. Ik ben vóór.
Ga toch fietsen
"Wo ist mein fahrrad?" mag niet meer? daaaamn,...
Neee, hun zijn lekker met al hun autos.
Daarom is hun streefgewicht ook 100 kilo.
Wim Heitinga van de Gherkin Gazette aka Vinegar Post haha
tering wat een teksten in het engels
is het nou nog redelijk onderbouwd ,maar tis 99,9 % een globale mix van de tokkies en de osborns ,benne dat nu die 60% schoolverlaters ?
Wel lekker simpel, dat neerkijken op Amerikanen. Alles wat daar gebeurt gebeurt hier tien/twintig jaar later. Het is wel het land met veruit de meeste Nobelprijswinnaars, dat zegt ook iets. Ik vroeg laatst twee collegae wat de hoofdstad van Denemarken was en maakte er zelfs een multiple-choice vraag van (ik noemde alle vier de Scandinavische hoofdsteden) ze gokten beide verkeerd. Ik heb me vroeger een breuk gelachen toen ik hoorde over hun topografische kennis. Dat doe ik niet meer, ik lach dan om ons eigen land van de toekomst.
EVERY bicycle in Amsterdam is outfitted with a dynamo powered head lamp, where the rider has to pump extra super hard and the head lamp shines dimly.
Dat komt dan ook omdat ze allemaal stuck zijn.
Blijft een raar volk die americanen
@ guru? 17-06-07 @ 17:08
Ik denk dat dat een beetje een pot verwijt de ketel verhaal is, voor Amerikanen is het namelijk echt bijzonder dat hier zoveel gefietst wordt. Net als wij het bijzonder vinden dat daar veel gegeten wordt... ook Westerse culturen verschillen.
@HurP @ 17:17
Na dat Kuifje in fietsenland artikeltje kunnen reaguurders alleen maar een realistischer indruk achterlaten
Lekker reaguurders exporteren met dit soort links, krijgen de yanks in ieder geval een impressie van de onderbuikmaatschappij.
Amerikanen snappen hooguit iets van hun eigen land, tenminste, dat is de indruk die ik krijg van wat ze naar buiten brengen.
Tja en hoe zien ze nederlanders nu? Mensen in neplerenjassen, blond haar, een dikke joint in je mond en klompen aan die steeds zn fiets kwijt is.
En hoe zien wij Amerikanen? Dikke, vatzige, asociale, domme, onderontwikkelde, bezineslurpende, overdereven "mensen" (door gebrek aan een beter woord). Maar dat beeld klopt dan ook wel.
Gut, Wim Heitinga liet eauk van zich horen
@henkiedenkiedenkie 17-06-07 @ 16:38
Alsof zo'n helm helpt als je door een Hummer geschept wordt.
"No bike helmets? I wonder how many serious head injuries occur from bking there."
Hier kunnen we tenminste rijden...
@edit
Dat je dat weet. Schandelijk...
-edit buckler steent! -
Holland (spreek uit: "hol-lent") is gewoon een synoniem voor The Netherlands hoor, welke idioot probeert daar in die comments duidelijk te maken dat dat niet zo is? ;)
@siempie
je meent het? ik dacht al, dat is toevallig dat twee verslaggevers dezelfde vrouw tegenkomen terwijl ze haar fiets niet kan vinden... sukkel!
Tering, ik schrik nog het meest van de idiote comments die Nederlanders bij de Denver Post achterlaten. Wat een agressie toch weer.
"stash it in another illegal space 30 bikes away"
Lees "een meter verderop zetten"
sukkels. Kijk dan eens boven aan de artikels.
Beide artikelen zijn geschreven door dezelfde persoon.
tja die USA-ertjes denken gewoon dat al die zwarten( fietsen ) op elkaar lijken ...
www.scp.nl/publicaties/persberichten/9...
Gelukkig maar.......
Leuke foto serie, locatie de Nieuwmarkt.
Wat een mensen he, die Amerikanen...
www.ski-epic.com/amsterdam_bicycles/
"She was unable to wrap her lock around the bike stand. At Amsterdam Central, that's an invitation to the owner of one of the other bikes to rip out yours and stash it in another illegal space 30 bikes away, just to teach you a lesson."
Welk een dikke duim... Pfft.
Zij wij nu zo slim of zijn die yanks zo dom
Wij herkennen onze fiets net zo eenvoudig als zij hun pick-up uit duizenden herken ..
Of nee, laat maar
Yanks zijn gewoon dom
www.dumpert.nl/mediabase/18146/d9b87d0...
Check na de rellen eens Bush bij Merkel aan tafel.
Die was toch van de alcohol af...
-edit das buckler, lul -
@Prof. Hoxha
Half de VS bestaat uit ex Duitsers.
@ azijnseiker 17-06-07 @ 15:45
Kijk, zijn we het toch nog eens! Fijn dat dit de wereld uit is voor ik over een half uurtje aan het werk mag ;)
@ShadowBMX 15:39,
I know, wil ook verder geen inhoudelijke discussie met je aangaan over intelligentietesten; zijn we morgen nog bezig.
Over het algemeen zijn de Amerikanen maar een kortzichtig volkje, helemaal mee eens.
Janks snappen niet dat er voertuigen zijn die rijden zonder dat je er een 120 liter benzine in moet pleuren...
@ Pepp1 17-06-07 @ 15:39
Met al dat 'virtually' lijkt het wel alsof ze het over het heerschende *proest* SecondLife hebben ;)
In de VS staat fietsen gelijk aan zelfmoord. En ze vinden het vreemd dat niet iedereen in Amsterdam zich met de auto verplaatst en fietsstroken of fietspaden is voor hun al helemaal een vreemd gebeuren.
quote:
"There are three times as many bicycles as cars. Virtually every road has a bicycle lane. Virtually no one wears a helmet."
@ azijnseiker 17-06-07 @ 15:36
Jaja, dat 100 het gemiddelde is, maar je maakt mij niet wijs dat dat voor ALLE landen op deze aardkloot geldt. Er zijn ook heus wel landen die een hoger of lager gemiddelde hebben. Daar doelde ik op.
@shadowBMX 15:30,
Doe eens zoeken op IQ. Wat is daar zo karakteristiek aan, uitg
Ik heb al een fiets.
ed.. zegt
draak, vanwaar dit debiele gedoe? je nick onder je comment is duidelijk genoeg...
Gemiddeld 110 was het toch in Nederland? De belgen kwamen niet boven de 100.
Fietsen is voor groene honden!
@ azijnseiker 17-06-07 @ 15:26
Kudt! Heb ik dan toch verkeerd gegokt? Zat te twijfelen tussen 'of hoger' en 'of meer' of bedoelde je dat niet? Als je bedoelde dat je vreest dat NL niet meer een gemiddeld IQ van 100 heeft, ik vrees ook van niet :(
-edit GU zegt, doe eens beter je best -
Ben laat ook ieder jaar een fiets achter op CS. Langer dan een jaar kun je toch niet op een fiets in 020 rijden, ze overleven het toch niet.
@shadowBMX 15:21,
Ik hoop voor je dat je een grap maakt. (of hoger..???)
By deheugden at 7:14 AM on June 17:
actually,the netherlands isnt as flat as a pooltabel.holland is but the netherland isnt.i guess you have never been to limburg;the southern part of the country.
-
limbabwe hardkoor doet aan promotie! deheugden, ga eens deaud!
Amerikanen hebben hun intelligentie ge-outsourced naar tweede-wereldlanden en hun porno-industrie door tjechische fap-hoertjes.
Het zal niet lang meer duren of de wereldhegenomie van de US of A zal over zijn.
Ik ga alvast chinees leren.
Fu-Yonk-Hai, sambal erbij, een twee Ko-Lo-Yuk. Eet ze.
jongens kom kijken, ons dorp wordt door de yanks genoemd. Zie je wel dat wij beroemd zijn!
Het plaatsen van dit artikel riekt naar kleinburgelijk provincialisme. Het is dan ook een zgn. signature-artikel van Geenstijl.
Amerikanen snappen toch sowieso niets uit landen met een gemiddeld IQ van 100 of hoger?
mag je daar ook fietsen ophalen??
poepartikelen, dacht dat kwaliteitskranten waren..
Tja neem dan ook fietstassen als je toch al een muts bent
Dus toch komkommertijd.....
Je ziet toch een Botel bij CS..?
Zodadelijk F1 van Amerika: beter dan al die fietssporten bij mekaar!
Fietsen zijn zo 2002!
.
Wij gaan massaal aan de snorscooter!
REAGEER OOK