Premier Schoof niet naar klimaattop vanwege uitstoot antisemitische brandhaard Amsterdam
(Hier doet hij eventjes de Ayatollah na)

Nou dat hebben de Amsterdamse scootervriendjes toch maar mooi voor elkaar gekregen: "Premier Dick Schoof gaat komende week niet naar Azerbeidzjan voor de VN-Klimaatconferentie. „Vanwege de grote maatschappelijke impact van de gebeurtenissen van afgelopen donderdagnacht in Amsterdam, blijf ik in Nederland.”
Juist, ook dat is kabinet Schoof I. Klimaatgewauwel bij de VN op de tweede plaats zetten en de premier op de winkel laten passen als er een antisemitische crisis speelt in de hoofdstad. Het is op zijn minst verfrissend, zullen we maar zeggen. Helemaal links laat Nederland het klimaatfeestje niet liggen want we sturen *checks notes* prins Jaime de Bourbon de Parme, blijkbaar 'Klimaatgezant van het Koninkrijk der Nederlanden'. Hij neemt klimaatminister Sophie Hermans mee, een vrouw die veel voor het klimaat doet en dan vooral omdat de temperatuur gemiddeld 5 graden daalt als ze een ruimte binnenloopt. Schoof gaat ondertussen op de koffie bij de mensen voor wie het klimaat in Nederland echt niet te harden is, namelijk de Joodse gemeenschap.
Ik ga komende week niet naar Azerbeidzjan voor de VN-Klimaatconferentie COP29. Vanwege de grote maatschappelijke impact van de gebeurtenissen van afgelopen donderdagnacht in Amsterdam, blijf ik in Nederland.
— Dick Schoof (@MinPres) November 9, 2024
Maandag in de minsterraad spreken we over de gebeurtenissen in…
Halsema krijgt ook jodenhaatvrij
Halsema niet naar internationale top voor burgemeesters in Rio om nasleep geweld https://t.co/aU57K7eV1u
— AT5 (@AT5) November 9, 2024
Reaguursels
Dit wil je ook lezen

LIVE! Dick Schoof over het kabinet-Schoof
Schoof biedt ontslag PVV-bewindslieden aan bij koning +++ Gaat zelf demissionair door +++ Noemt actie Geert Wilders 'ontverantwoordelijk en onnodig'

Ye zweert (alweer) antisemitisme af
Oh nee prima dan is het goed joh


Ook daar: 'Duurste BBC-presentator Gary Lineker kondigt afscheid aan na antisemitische post'
Maar hoe denkt Gary Lineker over de Rassenwetten van Neurenberg

Amsterdamse struikelstenen beklad met antisemitische troep
Wat een laffe en gewetenloze engnek ben je dan

Nieuwe single Kanye West: 'Heil Hitler'
Artistieke expressie (weet u wie ook een onbegrepen kunstenaar was)


