The history books 100 years from now are going to talk about Twitter banning The Babylon Bee for saying "a man is a man." It will be an inflection point in history. For so long, social media companies have caved to the Left's demands, and Elon Musk is putting an end to that.
Scheur het Stamcafé in en kwalificeer voor corona
En vergeet je Halloweenkostuum niet
Voor de MILJOENEN liefhebbers van Max Verstappen is het twee-na-laatste raceweekend van het seizoen een beetje mwa, wegens toch al wereld- en constructeurskampioen plus Red Bull heeft het FIA prijsplafond moeiteloos verslagen na die luizige 7 miljoen dollar boete. Je kan nog een beetje hopen op Checo om wat jalapeno in de Grand Prix van Mexico te roeren (en Papa Perez blij te maken), maar laten we wel wezen: die kans is pequeno. Gelukkig is het ook nog Halloweenweekend en nee dat is niet alleen Amerikanisering want TOEVALLIG is het ook in Mexico deze week Dia de las Muertos - het feest van de doden. Toch even noordwaarts naar Amerika nog, want Bill Maher - the last Amerikaanse linkskomiek still standing - gaat verkleed als Gen Z'er, zo leren we uit zijn betoog hierboven. Enger wordt het namelijk niet, in 2022. F1-kwali vanaf tien uur, Netflixtip Barbarian voor wie een passende genrefilm zoekt (want het ophefwaardige Dahmer heeft u al gezien natuurlijk) en pas op voor spinnenwebben in het trapgat, of bedelende kinderen aan de deur. Oant moarn.
Elon Musk is voor links ook een anagram van Halloween


Maar... daar is toch helemaal niemand?
@lodewijkA@mastodon.social. Zie jullie daar
Reaguursels
Dit wil je ook lezen



Geen dure Dorito's in het Stamcafé
Een volk dat voor krimpflatie zwicht

Tuindorper Rob is HELD VAN DE WEEK in het Stamcafé
duwt in z'n eentje een woningbouwcorporatie om

UFO-Quiz in het StamCafé
Russen zien het vliegen

Doorborrelen in het StamCafé
Proost op ons dan maar weer he

Dwingende leestip in het Stamcafé. Ayaan Hirsi Ali over islamisme en integratie in EW
De olifant weer heel even terug in haar oude porseleinkast, en dat bedoelen we zo positief als maar kan, want zonder de Ayaans van deze wereld verandert er nooit iets

Ach, was ik maar een politiehond in Nijmegen
“Grijp Harry Pettit de antisemiet!”
(tevens Stamcafé, Songfestival hierrr)

Proost op Pieter in het Stamcafé
Bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan