Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Voor slechts €550 biedt @RonaldHeisterPR u "autonoom burgerschap" incl. €1,5 miljoen geboortetrust en juridische onschendbaarheid

Vrijheid, wat is dat eigenlijk?

We vragen het "de minister", zoals Ronald Heister - die geen minister is - zichzelf noemt. Want hij belooft nogal wat. Via een 'coachingstraject' door zijn bedrijf Bossmaker van in totaal ruim 550 euro de neus kunt u zich ontdoen van de ketenen van de Nederlandse staat en een "autonome burger" worden. Daarbij inbegrepen zijn: onschendbaarheid middels een diplomatiek paspoort, toegang tot een persoonlijk geboortetrust van 1,5 miljoen euro dat de Belastingdienst heimelijk voor u beheerde en een volledige vrijstelling van alle boetes, belastingen, regels en wetten omdat u, ondanks dat u in Nederland woont, niet meer onder de Nederlandse wet valt.

Heister wist 7900 'Nederlanders' door dat traject te 'leiden' en hen daadwerkelijk een brief naar de Belastingdienst te laten sturen waarin zij hun autonomie uitriepen en 1,5 miljoen euro opeisten. Volgens Heister is dat bedrag de rechtmatige erfenis van elke Nederlander, omdat Nederland eigenlijk een bedrijf en geen land is - en daar heeft-ie dan wel weer gelijk.

In een aangenaam neergeschreven profiel in een onwijze kutkrant lezen we het volgende over 'de minister': "In een interview met YouTuber Peter Bierhof erkent Heister dat er nooit geld wordt uitgekeerd. Hij kent niemand die zijn ‘geboortetrust’ ooit heeft ontvangen. Waarom belooft hij leden dan wel gouden bergen? Die vraag wil hij, net als andere vragen, niet beantwoorden, laat hij weten via zijn advocaat. Het zou gaan om „vertrouwelijke informatie”. Wel dreigt hij met juridische stappen als hij genoemd wordt in een artikel."

En uiteraard heeft de man exact de geschiedenis die je bij deze manische zwendel verwacht; dat van een sociopaat met een spoor van 1/8e waarheden, zo'n verachtelijke fame by proxy-debiel die gewoon autoverkoper had moeten blijven. "Op internet zijn foto’s te vinden van Heister poserend met Richard Branson, André van Duin en andere beroemdheden. (...) Ook zou hij volgens zijn website de pr doen voor de Russische energiegigant Gazprom. Dat klopt volgens een woordvoerder van het bedrijf niet. Heister organiseerde slechts eenmalig een bijeenkomst in het kantoor van Gazprom, zegt Bernard van Polanen, toenmalig directeur van Gazprom in Amsterdam." Ook zou hij "Donald Trump" tot de klanten van zijn PR-bureau rekenen.

Enfin, het kost dan misschien 550 en dan heb je ook helemaal niets. Maar zoals elk goed merk verkoopt ook Bossmaker vooral een gevoel, zegt bijvoorbeeld deze bekaaide maar nimmer teleurgestelde klant: "Ook alternatief genezer Liesbet Muijlwijk rekent er niet op dat ze ooit nog geld ontvangt uit het geboortetrust, dat ze via Bossmaker opvroeg. Maar dat vindt ze niet erg. „Het gaat erom dat je je een vrij mens vóélt. Dat is het belangrijkste.”"

Is wel zo.

Reaguursels

Inloggen

Op een wappiepagina van facebook (preppers buiten de lijntjes) word in de eerste reactie de overheid al meteen weer voor leugenaar uitgemaakt.
Oftewel ze worden besodemietert en NOG ontkennen de wapsters het, dan verdien je het ook.

Hangtietsmurfin | 22-04-22 | 21:44

Dan ben je wel dom ook. 1.5miljoen maar daarmee 'schrijf je je uit bij de BV Nederland'? Dat zou moeten betekenen dat alle voorzieningen die zijn opgezet voor inwoners van Nederland voor eigen kosten zijn, anders opzouten. Dat red je niet met je 1.5miljoen over de rest van je leven.
Zonde dat het de normale belastingbetaler weer miljoenen gaat kosten om een brief terug te schrijven, wat ze verplicht zijn.

Draak uit Brabant | 22-04-22 | 18:30

Gouden bergen.
Er staat mij nog iets bij van wat vrije jongen die met een Palm Invest achtige constructie wat onderwereldfiguren of kampers hadden beroofd van hun zwarte geld en dat er toen eentje gegijzeld werd en ze met een betonschaar een van z'n tenen hadden afgeknipt zodat ie zou vertellen waar het geld verstopt was.
#even zoeken met Goegel
#het was Palm Invest zelf www.quotenet.nl/zakelijk/a33047/teen-...

Osdorpertje | 22-04-22 | 17:11

7.900 wappies zijn niet eens zo heel veel mensen om te belazeren.
Ik doe het voor €50 minder.

Als je iemand oplicht is dat dat 6% BTW of 21% BTW?
En als je de BTW dan niet afdraagt, is dat dan ook oplichting?
Ik vraag dit voor een vriend.

Osdorpertje | 22-04-22 | 17:02

De man heeft 4,5 miljoen binnengeharkt van wappies? Hahaha. Tja als je de overheid volledig wantrouwt en dit soort charlatans gaat vertrouwen of youtube wat dat betreft, verdien je het ook. Laat het een les zijn.

Harris Pilton | 22-04-22 | 15:05

Leuke scam. Past prima in het rijtje PlanB4you en Flexkom. Ook al van die wappiemagneten.

Papa Jones | 22-04-22 | 14:01

Dat is gewoon een slimme man die beseft dat je een wappie alles wijs kan maken en dat een echte wappie ook altijd zal betalen, al is het alleen maar om aan te tonen dat "het allemaal echt waar is".

Klaas_de_Waal | 22-04-22 | 13:51

Voor €550 bezorg ik je een dag en nacht die je nooit zal vergeten!! Helaas is geen vrouw er nog ingetrapt. Hoe doen die oplichters dat toch?

Okami | 22-04-22 | 13:45

“ De uitspraken van de rechtbank in Den Bosch is de oogst van een inval in het kamp op 31 oktober 2013. Aanleiding voor die inval vormde informatie van de inlichtingendienst van de politie. Op het kamp zouden astronomische winsten zijn gemaakt met handel in wiet. In vrijwel elke woning zou een wapen aanwezig zijn en het park stond vol met luxe auto's voorzien van een Duits kenteken. De kentekens waren gekoppeld aan Duitse postadressen. De situatie op het kamp werd onder meer met een luchtfoto in kaart gebracht.”

www.trouw.nl/nieuws/regenbui-aan-vero...

theo-is-dood | 22-04-22 | 13:12

Geweldig dit. Ja, het is een oplichter, ik weet het. Maar ik vind het slim bedacht. Mag zulke creativiteit wel. En met André van Duin op de foto. Daar ben ik een beetje jaloers op.

Kameraansteker | 22-04-22 | 13:08 | 1

En Bryan Roy komt als spreker op de dag van de autonomie, wat wil je nog meer!

Tashtego | 22-04-22 | 13:22

Mooi dat mensen zich vrij en onafhankelijk willen voelen, maar dan ook graag afzien van alle voordelen. Gewoon lekker vrij je eigen reedt redden.

Duwbak_Linda | 22-04-22 | 13:08

Klinkt als een stukje grond kopen van aardpeer.nl.

MorgenEenAnder | 22-04-22 | 13:05

Die 7900 zouden, gezien hun goedgelovigheid, blij moeten zijn dat ze maar voor 500€ opgelicht zijn.

Diederik_Ezel | 22-04-22 | 13:02 | 2

Precies. Die 550 Euries is een relatief goedkope scam. Rutte had me nog 1000 Euries beloofd. Nooit gekregen en zijn VVD heeft me daarnaast nog getild met de ene belastingverhoging na de andere.

Tietmier | 22-04-22 | 13:39

Wellicht dat daarom er nog zoveel ingestonken zijn, want 'kost niet duur, slechts 550 euro'.

FrankVeer | 22-04-22 | 17:34

Die Liesbet is niet zo geweldig paranormaal begaafd, als ze hierin is getrapt.
Ze zag het niet aankomen, zeg maar.

bqbq | 22-04-22 | 13:00

En heb je dan eindelijk je felbegeerde diplomatiek paspoort, wordt je tezamen met 17 Russen Nederland uitgeflikkerd. Maar dan heb je ook niks ... behalve vrijheid

Harrie-Couvert | 22-04-22 | 12:59

“ een volledige vrijstelling van alle boetes, belastingen, regels en wetten omdat u, ondanks dat u in Nederland woont, niet meer onder de Nederlandse wet valt.”

Ik stel voor dat u in een woonwagenkamp gaat wonen. Bijvoorbeeld de Karosseer bij Maastricht.
Feitelijk heb je daar ook belastingvrijstelling

theo-is-dood | 22-04-22 | 12:59 | 1

En iedereen die zich in NL bevindt, zal zich aan de wet moeten houden. Al hebben diplomaten onschendbaarheid, die kan worden opgeheven.

Het brein erachter | 22-04-22 | 19:23

Jammer voor de handige jongens dat na de Brexit de limiteds wat moeilijker zijn geworden.
Vroeger kon je daar als bedrijf in 10 minuten naar een gereedstaande limited vluchten om aan faillissementskosten te ontsnappen.
De schuldeiser in Nederland had het nakijken natuurlijk, maar dat kon ze geen moer schelen.
Er was een Haags juristenclubje dat daar lekker mee verdiende.

AdvocatusDiaboli | 22-04-22 | 12:57 | 1

Je kunt nog steeds voor een paar tientjes een UK limited oprichten. Online
Kijk bij Quick Formations: www.quickformations.com/

theo-is-dood | 22-04-22 | 13:01

5:35: "En wat u daar nog meer voor krijgt is de mogelijkheid om u aan te melden bij de dag van de autonomie. Daar zijn natuurlijk wel additionele kosten aan verbonden, maar dat kan ook niet anders, voor het feit, als u ziet, wat u er allemaal voor krijgt." Het is net F. Jacobse, alleen het Haagse accent ontbreekt.

Sprekers op de dag van de autonomie: een 'psychological astrologer', de 'Regent Emerald Covenant Supreme Authority of the Children' en als klap op de vuurpeil komt Bryan Roy ook nog opdraven. Man man, dat je hier nog echt mensen mee trekt ook.

Tashtego | 22-04-22 | 12:55

Dan zal ik wel even een tip geven:

Deel 1
-->Richt een BV op. Vanuit die BV ga je ZZP-eren.
-->Koop een oude auto die meer dan 15 jaar oud is. Zet deze op naam van de BV. Dit om bijtelling te elimineren.

Deel 2
-->Koop een krotje in Bulgarije. Voor E5.000,-- heb je wel iets in de buurt van Pazardzhik.
-->Richt een OOD op. Dit is een Bulgaarse BV. Deze kun je registreren in je krotje
-->Maak de OOD enig aandeelhouder van de Nederlandse BV.

Deel 3.
-->Ga naar het NL gemeentehuis en schrijf je uit wegens emigratie
-->Ga naar de Bulgaarse vreemdelingendienst en schrijf je daar in. (Let ook op je rijbewijs!)
-->Zorg voor een goede Arbeidsongeschiktheidsverzekering (bijvoorbeeld bij Expat en Co)
-->Sluit ook een goede ziektekostenverzekering af die ook klinieken dekt (kan ook bij Expat en Co of bij de Bulgaarse DZI wat een onderdeel van het Belgische KBC is).

Zo nu ben je van de ketenen van de NL Overheid af.
Ga nu lekker ZZP-eren, maar zorg dat je of voor een buitenlands bureau werkt of in het buitenland, Zorg er vooral voor dat je geen BTW in rekening hoeft te brengen Voer ook een BTW van kosten op!

Maak alle winsten over van de NL BV naar de BG OOD. Vanaf de OOD neem je je geld op om van te leven. De verzekeringen moet je prive betalen.
Zo houd je van iedere E1000,-- er meer dan 850,-- over.

Geniet er van!

Haberdoebas | 22-04-22 | 12:53 | 9

@Haberdoebas | 22-04-22 | 13:15: afval ophalen, politie bellen, brandje laten blussen, openbaar voervoer, op een bankje in t park je bammetjes opeten.

Lerp | 22-04-22 | 13:25

Het enige goede advies hierin is dat de ziektekostenverzekering ook opname in klinieken dekt. Ik denk dan met name klinieken voor geestelijke gezondheidszorg.

Klaas_de_Waal | 22-04-22 | 13:56

Dat gaat via een van de Baltische staten een stuk makkelijker. Je hebt daar geen woonadres nodig om een bedrijf te registreren.

Frau Merkel | 22-04-22 | 15:08
▼ 6 antwoorden verborgen

Dat toontje. "Maarrrj Jim.. Dat is nog niet allesj! Als u nu binnen 5 minuten belt met 0800-BENJEBELAZERD dan krijgt u ook nog een praaachtige messenset cadeau!"

marcoplarco | 22-04-22 | 12:51

Geen plichten meer aan de Nederlandse staat zoals boetes belastingen en dergelijke ik zou zeggen Doen...

Maar wacht.

Dus volgens mij ook geen rechten meer. Subsidies, uitkeringen, Hypotheek rente aftrek etc etc meer..

Nodeloos Kwetsend | 22-04-22 | 12:50

7.900 x EUR 400 = EUR 3.160.000, en dat is toch lekker harken.

Rhenium | 22-04-22 | 12:47

Lijkt wel een beetje op het verkoop praatje van Kaag

Smeederick | 22-04-22 | 12:46

Onschendbaarheid middels een diplomatiek paspoort.

Als daar geen zware criminelen opspringen...
Of... eh... is dat al zo.

AdvocatusDiaboli | 22-04-22 | 12:43 | 1

“ Roger Lips koopt Cambodjaans paspoort en steekt middelvinger op naar de fiscus (UPDATE)
De gevallen vastgoedmagnaat Roger Lips kan gewoon in Dubai blijven wonen. Even moest de voortvluchtige zakenman vrezen voor zijn vrijheid, maar hij weet uitzetting uit Dubai te voorkomen.“

Zie de site van Quotenet

theo-is-dood | 22-04-22 | 13:09

Het is inderdaad wel belangrijk om je vrij te voelen. Dat is een stuk eenvoudiger als er plots anderhalf miljoen pietermannen op je rekening worden bijgeschreven.

goedverstaander | 22-04-22 | 12:42

Onschendbaarheid middels een diplomatiek paspoort

Dat kan je toch niet zomaar regelen voor Jan en Alleman.

AdvocatusDiaboli | 22-04-22 | 12:41

Een aanzienlijk deel van NL kan niet logisch nadenken, met 10% anti-vaxx/wappies/complotdenkers met wie nauwelijks te praten valt en die dus consequent in dit soort onzin trapt. Eigenlijk verbazend dat NL nog best redelijk draait als land.

Diederik_Ezel | 22-04-22 | 12:39 | 3

Heb je het nou nog steeds over wappies en anti-vaxx?
Je bent zo 2021!

J.Cash | 22-04-22 | 12:42

Alle in het artikel genoemde personen zijn volledig gevaccineerd. Of zegt uw onderbuik/glazen bol iets anders?

goedverstaander | 22-04-22 | 12:44

Lijkt me een geboren VVD-er. De gedroomde kandidaat om Rutte op te volgen.

Zenzeo | 22-04-22 | 12:38

Vroeger zou ik verbaasd zijn geweest over het aantal idioten dat daar in trapt, maar sinds ik weet dat circa 15% van de bevolking wappie is niet meer.

CantShakeMe | 22-04-22 | 12:37 | 6

Die 15% weet je dat of denk je dat je dat weet

Smeederick | 22-04-22 | 12:49

@LangeTijdGeleden | 22-04-22 | 12:46:
Dat was ik in mijn jongere jaren in parkzicht na een start met spa rood met speed en daarna heerlijk een Salmiamkje naar binnen tikken.

Dat waren nog eens tijden.

Nodeloos Kwetsend | 22-04-22 | 12:53

Die 15 is een feit!
Percentages wappies worden niet vrijgegeven, terwijl ze bij de overheid wel bekend zijn! Dus moet het wel minimaal boven de 12% zitten, anders konden ze het gewoon zeggen.

Het brein erachter | 22-04-22 | 19:32
▼ 3 antwoorden verborgen

Ik kijk een kleine 10 seconden tussen de uploads en zie alweer gezichten uit de blue tiger studio verschijnen. Het is allemaal zo langs als 't breed is.

ItRainsSteelPipes | 22-04-22 | 12:35

Beste Osdorpertje,
Hierbij is Uw aanvraag om autonoom te worden geaccepteerd.
Per direct worden Uw uitkering, Uw huursubsidie en Uw zorgtoeslag stop gezet.
Met vriendelijke groet,
De Belastingdienst

Osdorpertje | 22-04-22 | 12:34 | 2

Riool, wegen, water, elektra, bescherming tegen de russen, zorg, onderwijs voor de kinderen, zoek het maar uit.

AdvocatusDiaboli | 22-04-22 | 12:42

Ho ho. Alleen toegankelijk voor rendabelen, ja.

marcoplarco | 22-04-22 | 12:49

Man uit het fimpje is een man naar mijn hart. Het zou een goede aflaatverkoper kunnen zijn.
Oh wacht...

aflaatverkoper | 22-04-22 | 12:33

Hij doet een BLMmetje.

Ook al wat mooi vastgoed gekocht neem ik aan?

Dr.Mabuse | 22-04-22 | 12:29

Jezus, wát een kanaaltje man.
Als ik ooit iets heb van: "het lukt effe allemaal niet", dan zet ik dit wel op.

NiCeY | 22-04-22 | 13:08

Je kan ook gewoon met je Marrokkaanse paspoort zwaaien (als je die hebt) dan is je autonomie zelfs door de Nederlandse overheid gesanctioneerd

BASinnic | 22-04-22 | 12:28 | 1

én onschendbaarheid.

Zenzeo | 22-04-22 | 12:38

Als hij nu er ook een onjorisbare reaguurdersaccount er bij belooft, dan heb ik er wel oren naar.

BrutusBosch | 22-04-22 | 12:27

Is hij al in het programma van Harry Mens geweest? Anders geloof ik het niet.

Keutels | 22-04-22 | 12:26 | 2

Nha dat kost hem geld,moet die z'n geboorte trust voor aanspreken. Want niet zo goed lukt

Sp1tz | 22-04-22 | 12:37

Ik produceer truien van koeiekeutels waarde Keutels en ben op zoek naar investeerders. Bij interesse stuur me een berichtje.

austinhealey | 22-04-22 | 12:52

Een privé NEXIT. What's not to like?
Maar waarom zou je dat in Euro's willen afrekenen?

marcoplarco | 22-04-22 | 12:25

Ik dacht de eerste 2 minuten dat ik naar Koefnoen zat te kijken.

small_town_dude | 22-04-22 | 12:25

Dus deze Heister heeft 7900x€550,- =ruim €4,3 miljoen geïncasseerd van domme Nederlanders. Slimme gast.

MargauxGrandCru | 22-04-22 | 12:21 | 3

Dat is het eerste wat ik ook op mijn abacus berekende. Slimme vent dus (ach, dat staat ook al je comment). Kortom, op basis van de mening van 2 reaguurders, is deze man dus buitengewoon intelligent.

FrankVeer | 22-04-22 | 12:23

Inderdaad zoveel geld, en dan geen geld voor de kapper over hebben?

Patrick-Haemers | 22-04-22 | 12:38

Mooi plan. Zolang je geen kwetsbare mensen geld aftroggelt, is het prima.
Genoeg mensen die dat best kunnen missen.

Het brein erachter | 22-04-22 | 21:15

Neem aan dat Kaas de Vies die € 550,- grif heeft betaald.

eerstneukendanpraten | 22-04-22 | 12:19

Mijn zusje werkt bij PostNL, daar komen dagelijks stapels voorgeprinte enveloppen binnen met een postbusnummer erop. In iedere envelop zit contant geld. De enveloppen komen uit Amerika. Iemand doet zich voor als medium die je kan helpen de loterij etc te winnen als je hem contant geld opstuurt. Idioot natuurlijk, maar toch trappen veel mensen erin.

Sinterbikske | 22-04-22 | 12:18 | 3

Graag het postbusnummer ook delen.

je suis bier | 22-04-22 | 12:30

Maakt ze die enveloppen open dan?
Zo niet….

J.Cash | 22-04-22 | 12:45

Ik doe dat met wachtwoorden. Ik verzin ze voor je, voor weinig. Begon ermee als grap om aan te tonen hoe achterlijk de mens wel niet is, maar kan er intussen van leven, haha.

NerdAlert | 22-04-22 | 14:15

Ai ik ben gesnapt.

Graag mijn account wissen.

Kaas de Vies | 22-04-22 | 12:17 | 1

Nee Kaas! Dit is je kans. Word je toch nog Generaal!

marcoplarco | 22-04-22 | 12:26

Reichsbürger aller landen verenigen zich met Wilderkapsel in de volgende Netflixscammerserie. Beetje een slap aftreksel dit, op zijn best een grap.

jan cioran | 22-04-22 | 12:17

Sandwich leugens tussen waarheden en velen trappen er in. Hij kan zo aan de slag bij D66.
Overigens hooivorken en fakkels zijn goedkoper als je het niet eens bent met de bedrijfsvoering. En kijk vooral niet naar de Russen. Die betalen nu iets meer dan dat bedrag.

Deflatiemonster | 22-04-22 | 12:15

Daarmee vergeleken is die 1000 euros van Rutte natuurlijk een schijntje

Ilyrm | 22-04-22 | 12:15 | 1

En dat kwakje van Kok al helemaal

Ilyrm | 22-04-22 | 12:15

Dan wil je autonoom zijn, maar leg je je lot in handen van een charlatan.
Maakbaarheid ten top
Lol.

Roos | 22-04-22 | 12:14

Wat een oplichter zeg! Er zit 2 miljoen per inwoner in dat thrustfonds en ik wil u best helpen dat te claimen.

Sinterbikske | 22-04-22 | 12:14 | 1

Mag ik alvast uw mail adres en het rekeningnummer waarop ik mijn geld kan storten?

GoedGaan | 22-04-22 | 12:23

'De dag van de autonomie'? Dat maak ik lekker zelf wel uit!

Mr_Natural | 22-04-22 | 12:12

Alleen als Harry Mensch hem op zondag promaat gaak doen

HetOorAakel | 22-04-22 | 12:10 | 1

Heb je het verlies van Dubai Invest al weggewerkt dan?

MargauxGrandCru | 22-04-22 | 12:16

Op ongeletterdheid gebaseerde wappie meuk importeren uit de US van A zijn wij goed in.
Een quick rundown voor de nuchtere Nederlanders:

Internet Comment Etiquette: "Sovern Citizens"
www.youtube.com/watch?v=eNbVsDMHIIg

PaardenliefhebberVet | 22-04-22 | 12:10

Is dit echt? Die vent lijkt op een make-over van dominee Gremdaat.
Late één-april grap?

hotnot | 22-04-22 | 12:09

Is dit niet een beetje cultural appropriation? Beetje de Nigeriaanse scam white washen?

Super Grover | 22-04-22 | 12:09

Ik vóél me een vrij brak mens.

R. Skickr | 22-04-22 | 12:08

Heister is overvaller in het Engels.

Mr_Natural | 22-04-22 | 12:08

Lol, hoe verdien je geld aan FvD-ers

* Il Principe * | 22-04-22 | 12:06 | 9

@* Il Principe * | 22-04-22 | 12:51:
Waar ik het over heb met op de man spelen? Zie : * Il Principe * | 22-04-22 | 12:13

peterdh | 22-04-22 | 13:40

Het model: beschuldig alles wat je niet helemaal begrijpt. "Ik ben beter dan jij".

keetla | 22-04-22 | 13:46

@peterdh | 22-04-22 | 13:40:
Dat is niet op de man vragen, ik stel gewoon een vraag omdat jij nogal zuur overkomt.

* Il Principe * | 22-04-22 | 16:14
▼ 6 antwoorden verborgen

Laat me raden, politie neemt geen aangiftes op van de slachtoffers, OvJ vervolgt ze niet en rechter veroordeelt niet. En die Ronald Heister komt er dus gewoon mee weg.

Goofy Goofball | 22-04-22 | 12:05 | 2

Op dit soort momenten mis je Peter R de Vries

Roos | 22-04-22 | 12:16

Nee natuurlijk niet, zijn immers autonome burgers die niet onder de Nederlandse wetgeving vallen.. Justitie kan dus weinig voor ze betekenen als ze er al zouden aankloppen want dat zou betekenen gezag erkennen

Sp1tz | 22-04-22 | 12:40

Een diplomatiek paspoort, nooit meer bekeuringen, dan is 550 euro een schijntje.

Mr_Natural | 22-04-22 | 12:05 | 1

Dan kkmt er wet dat je een bekeuring krijgt voor te weinig bekeuringen.

Schriever | 22-04-22 | 12:12

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland