achtergrond

ingelogd als

lid

logout

word lid

nachtmodus

tip redactie

doneer

StamCafé - Prins Bernard Jr For Minister van BZ!

Brante & Immink zijn fan van Prins Brillen Alexander

Wat gingen er veel mensen dood deze week. Dertien Amerikaanse soldaten, 1 IS-er en Charley Watts. Om er maar eens een paar te noemen. Maar ja, waar heb je soldaten voor nodig, als je ook gewoon kunt vragen of de Taliban - bij uitstek redelijke mensen waar de soep per definitie niet zo heet wordt gegeten als hij wordt opgediend - even alle mensen van wie je dat wilt, laat vertrekken. Zo doet Bernard Junior dat toch ook? Vragen staat vrij. Daar hoef je toch niet zo’n groot ding van te maken? Zeg dan gewoon ‘nee’. Het is gewoon een kwestie van je kwetsbaar op durven stellen. Kwetsbaarheid is eigenlijk de grootste kracht die je hebt als moderne mens. Ja, toch? Hoe zou dat verkeerd kunnen gaan? 

Op zich kan er natuurlijk vrij veel verkeerd gaan. Zo is deze video niet HD, want op een of andere duistere wijze besloot het programma in een soort default-instellingen te staan en is de kwaliteit niet wat u van ons gewend bent, zo ook met het geluid, maar ja, we nemen alles live op.  In ieder geval, volgende keer beter.

Reaguursels

Dit wil je ook lezen

Stamcafé. 3 nieuwe Halo-missies in remake Halo 1

Nee we maken in het laatste kwartier van deze beschaving niks nieuws meer, maar soms houdt een geslaagde remake de illusie in stand

@Spartacus | 08-06-26 | 22:02 | 196 reacties

ORANJEKOORTS in het Stamcafé

We hebben zo'n gevoel dat Nederland in de halve finale gaan komen

@Ronaldo | 07-06-26 | 22:30 | 207 reacties

Tip de redactie

Heb je informatie of een verhaal dat belangrijk is voor GeenStijl?
Laat het ons weten. Jouw tip kan het nieuws zijn.
Wil je een document meesturen? Mail het naar redactie@geenstijl.nl.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.