Testen of thuisblijven in het Stamcafé
Thuisblijven, zouden wij adviseren want Hugo de Jonge Kan Niks
“Doe maar rustig met vaccineren. Straks is iedereen gevaccineerd en hebben we niks meer aan mijn testsamenlevingswet.”
“Ja, wat kan ik daaraan doen? Van mij had het best sneller gemogen, maar zo lang duurt het nu eenmaal. Weet je nog met mijn App? Dat duurde ook maar en toen bleek hij ook nog eens zo lek als een mandje.”
“Of deze data wel goed beveiligd zijn? Ja, nou ja, ze zeggen van wel, maar dat zeiden ze de vorige keer ook.
Weet ik veel! Ik heb Academie voor Schoolmanagement in Zwolle gedaan. Ik kan zien of een Tena Lady lekt, niet zo’n webding.”
“Natuurlijk ben ik de juiste man voor die positie. Nee, dat is het probleem niet.”
“Nee, het is niet zo dat ik echt de hele dag alleen maar in de spiegel aan het kijken ben. Maar ik kijk wel eens in de spiegel, ja. Dat doet iedereen toch? Je wil toch goed voor de dag komen.”
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Luke the Nuke Wereldkampioen Darts
Finale WK Darts, in het StamCafé
HUP GIAN HUP in het Stamcafé
Let's. Play. Darts.
RECORDWINST bij necrosis Reaguurder van het Jaar Bokaal 2025 in het Stamcafé
Reaguurders Kwalificatie Toernooi onherstelbaar gewonnen
GSTV - Jankende Jesse in het StamCafé
The boy who cried BLOKKADE
