achtergrond

Geenstijl

ingelogd als

lid

logout

nachtmodus

tip redactie

doneer

Boeckenbal. De bevreemdende beelden!

Uitgelekt. De beelden die niemand naar boven gewoeld zou moeten willen.

Nou daar zijn ze. Bijna vier uur lang de liveregistratie van het Boeckenbal in de Bullekerk. Het SD-kaartje met deze opnamen zat al sinds woensdagnacht ergens in een broekzak maar dat waren we om niet nader te verklaren redenen vergeten. Geen idee ook waarom iemand deze beschonken bende van een boekenbal ooit aan de openbaarheid zou willen toevertrouwen, maar Robbie Muntz stond er op dat we dit zouden bewaren voor de eeuwigheid en wie zijn wij om de meneer van de Ditzo-reclames iets te weigeren? Bovendien, er zijn ongetwijfeld mensen die zichzelf al skippend door de beelden nog eens terug willen zien, want de herinneringen aan de avond zullen bij velen wat vaag zijn, vermoedelijk. Kijkwijzer: Pas op voor Jerry Airfryer!

Reaguursels

Praat mee in het Stamcafé

Word de held van GeenStijl en word GeenStijl Premium. Dan ben je onderdeel van het roze legioen en kun je tevens genieten van:

  • Het befaamde roze kroontje
  • Een bannervrije website
  • Extra reaguurfuncties
  • Eerste rang bij acties
  • En bovenal: Jij houdt GeenStijl onafhankelijk!

Ik kies voor het volgende premium pakket:

Dit wil je ook lezen

De GeenStijl Podcast: Arthur van Amerongen over crack, heroïne en schrijven

Een podcast over het persoonlijke, het politieke, het professionele, het pietluttige, het potsierlijke en het polemische - en over alles wat Tuur toevallig te binnen schoot, natuurlijk

@Schots, scheef | 16-02-25 | 09:00 | 100 reacties

De Bolle Gogh: een bruisende biografie over de Hemelse Roker

De Bolle Gogh is een rollercoaster. De biografie dendert bijna 700 pagina’s onvermoeibaar door, net als het leven van Theo. Ik ben van dezelfde generatie als Theo en het boek is een feest der herkenning voor iedereen die met name de jaren tachtig in het - toen nog - zo lekker gore Amsterdam heeft meegemaakt.

@Arthur van Amerongen | 13-01-24 | 21:30 | 658 reacties

Tip de redactie

Wil je een document versturen? Stuur dan gewoon direct een mail naar redactie@geenstijl.nl
Hoef je ook geen robotcheck uit te voeren.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.