Helaas. De Area 51 raid zit erop
De eindstrijd is gestreden! Wel verloren.
Social
Helaas geen alien cheeks geclapt, wel gelachen. De Noord-Koreaanse vlag maakte z'n opwachting en de hele groep is zelfs nog even met death by B2 Spirit carpet bombing bedreigd door een officieel account van het Amerikaanse Ministerie van Defensie, dus dat was ook wel mooi. Verder, ja, jammer dat het erop zit wel. Maar we zijn een heel eind gekomen en 1 vrouw heeft het zelfs voorbij de slagbomen gered (na breek). Volgend jaar weer? De waarheid is out there!
Here’s a quick video of this morning’s Area 51 back gate gathering. #Area51 #StormArea51 pic.twitter.com/YUrlPzBxM2
— Mick Akers (@mickakers) September 20, 2019
Social
Social
Social
Social
Social
Reaguursels
InloggenDie aliens lachen zich de ballen uit de broek
AHALVU
Aluminium Hoedjes Aller Landen Verenigt U
Die Lil cum stain van het bovenste twitterpostje heeft in zijn posts ook een filmpje waarop een handeling te zien is waar een voorhuid hebben een vereiste is.
Zijn er meer beelden van die kont in dat 3de filmpje?
Premium quality.
Millennials die memes naspelen voor hun eigen social media voor clicks en likes. “Kijk mij nou! Kijk nou! Geef me aandacht!” Wat een trieste zooi is het aan het worden.
Millennnials in actie. Geen daden maar woorden. Tsja.
Beetje anticlimax.....
Alu-hoedjes op!!
Ik zie trouwens zat Aliens in dit filmpje.
De trut is buiten. (En blijft buiten.)
Op naar project Volkel dan maar. Kijken hoe ver we daar komen.
Een meter of tien....
Ik ben vandaag op vliegbasis Soesterberg geweest. Ik heb gekeken hoe daar ufo's vermomd als zweefvliegtuigen af en aan stijgen en landen. Area 51 is gewoon een afleiding.
it's life jim but not as we know it.
scott me up, beamy...
To boldly go where no man has gone before.
Can you hear me major Tom?
We come in peace,
Shoot to kill.
The changes are a million to one.. but still.. they come..
Nou daar hebben we het, de verdedigers van de democratie, de sociale rechtvaardigheid strijders. Man man. Als de stront de fan raakt weet ik dat ik daar weer moet staan voor al die pussies.
Ze hebben sinds de koude oorlog vast een prachtsysteem om mensen in de gaten te houden. En als het nodig is, is er vast een escape voor geheime zaken.
Kom op zeg, als het echt geheim moet zijn, hoeven ze dat toch niet perse in Area 51 op te bergen. Ze zijn niet gek daar.
104.27.193.88, is dat toevallig in de buurt daar?
@kloopindeslootjijook | 22-09-19 | 18:54:
www.lookip.net/ip/104.27.193.88
Toch nog een eindje weg
Stonden te trillen op hun benen, die bewakers en politie, van het lachen. Wel grappige figuren voor een komisch interview of geinige beelden.
En die oude dame die wel ging kwam gewoon thuis, niet doorvertellen, maar vast een alien?
b52 rules
De cocktail of de bommenwerper?
Of allebei?
@Ruimedenker | 22-09-19 | 18:41: www.youtube.com/watch?v=eOjAzI5zALo
@Tishetnetnie | 22-09-19 | 18:55:
Lekker nummer!
Maar toch liever “Beng Beng Beng, on the door baby”!
Kom op zeg! We hebben onze handen al vol aan de aliens die in Nederland zijn gestrand. Die verneuken de samenleving al decennia en weigeren onze regels en wetgeving te accepteren, maar verwachten wel het omgekeerde. Laat staan als we die figuren uit de ruimte er nog eens bijkrijgen... Je weet niet wat je binnenhaalt!
Koningin Maxima: koningin van het Microkrediet. De wederopstanding van de Katholieke Aalmoes in ons Grefolandje. Hij is fijn. Het scheelt mogelijk op termijn een paar Kaagmiljoenen naar de uitvinders van het hand ophouden: de Palestijnen. Dat Beloofde Land letterlijk nemen: voor je het weet ben je het zelluf. www.bjutijdschriften.nl/tijdschrift/r...
Alsof we allemaal zo rijk zijn als het officiële hoofd van de Protestantse Kerk Nederland. De bofkont. Al schijnt het langetermijnsucces van een zeker ander lichaamsdeel afhankelijk te zijn.
Het Glazen Plafond: in blijde afwachting van mijn Prins op het Hollandsche Paard. En ik kan wat hebben.
@Hetkanverkeren | 22-09-19 | 18:50: Ik word niet goed van dat ruimtetuig.... arrogant figuren die denken dat ze alles zijn....
En alles weten ze beter, met hun superieure techniek ruimteschepen en tijdreizen..... bah.
@Slipsnifter | 22-09-19 | 18:58: en dan dat gehis en gesis. bah
@grapo | 22-09-19 | 21:06: Precies daar word ik ook zo kostmisselijk van!
Net als "hey psssssst meisje", maar dan nog een tandje erger....
Zal wel niet toevallig zijn dat de US Navy opeens heeft toegegeven opnames van "unidentified aerial phenomena" te bezitten. www.livescience.com/navy-ufo-videos-a...
Veroorzaakt door de camera's dit schiet ook niet op.
Aardbewoners zijn zó dom, maar ook zó grappig.
Nou, "vet stoer" allemaal...... Volgend jaar de eerste de beste Snowflake die die slagboom voorbij Rent/facebookt/Snapchat of Twittert, gewoon neermaaien. Zij willen een precedent scheppen, jij moet een precedent scheppen.
Wie heeft er op jouw lid getrapt vanochtend?
Indrukwekkend hoor!
Nu is deze ouwe lul letterlijk een X-file-o fiel vanaf de eerste uitzending, maar vertrouwde ik toen dat hele 20th Century Fox al niet. Hoewel nadrukkelijk ongehuwd, is en was Dana Scully voor deze reaguurder nog steeds de ultieme MILF. Al was het maar vanwege de "chirurgische" handschoentjes.
De term Alien Anal Probe zal ik u uiteraard besparen. Maar toch.
Mij kotst het aan dat al die zogeheten millenials schijtlollig menen moeten te doen, over de samenzwering die overduidelijk over ons heen satelleert. Die Houthi kruisraketten komen echt wel ergens vandaan.
Noem me een oliebaron: www.youtube.com/watch?v=i2gVXd7FzhQ
Daar noem je een serie! Dat waren toch echt wel de tv-momenten waar mijn wederhelft en ik voor klaar zaten, met een zak Croky bolognese om de spanning weg te knagen.
Bij anal probe kan ik maar aan een ding denken
southpark.cc.com/full-episodes/s01e01...
kick the baby!
@MickeyGouda | 22-09-19 | 18:39: Ik en me eige hebben de hele serie t/m S11 en de eerste twee films op den dvd. Wat ik me afvraag is wat Disney met deze franchise gaat doen. Hopelijk geen ene malle rotfuck.
Kritiek en stijl is nou eenmaal niet PG-13: www.youtube.com/watch?v=TYdC1uwO4UI
Die hele zgn raid is natuurlijk door de overheid georganiseerd om de immer kritische aluhoeddrager belachelijk te maken.
Onderste foto is gemaakt met een GTA mod, FYI.
Was Anton Teuben er ook?
Is dat de broer van René Teuben?
En watabaut Halbe?
Die moest daar ergens rondstaan.
Vele landen hebben satellieten met supercamera's. Er zijn miljoenen detailfoto's van die locatie.
GS is bang dat PSV wint. Daarom geen voetbaltopic
Zolang het 0-0 is geen topic waard ook. Toch ?
@grapo | 22-09-19 | 17:45:
Voeballuh is sowieso geen topic waard.
@2voor12 | 22-09-19 | 17:45: Een beetje eensch wel ja. Hoewel die CL en interland topics meestal heerlijk zijn. Vooral in combo met patje.link/zeer okey
Wzawzdb
Die corners van Promes, hoezo echt...
@Moeimaker | 22-09-19 | 17:49: Heeft u hier een vertaling bij ?
@Latrinalia | 22-09-19 | 17:52: Lekkere goooooooaaaaaaaaaaaaaal wel!
@Latrinalia | 22-09-19 | 18:09: wzawzdb
@Wijze uit het Oosten | 22-09-19 | 18:01: wij zijn ajax wij zijn de beste
Stephen Hawking heeft gezegd dat er geen twijfel bestond over het feit dat er buitenaards leven bestond. Lijkt me ook logisch als je bedenkt dat er naar schatting ongeveer honderd miljard maal honderd miljard sterren in het universum aanwezig zijn. Heb trouwens onlangs gelezen dat deze schatting aan de voorzichtige kant was en dat het waarschijnlijk een factor tien hoger was...
Wat ik altijd raar vind is dat aliens altijd uitgebeeld worden als groene mannetjes met grote ogen of als weerzinwekkende monsters. Dat slaat helemaal nergens op, ik zie er heel normaal uit, wij hebben ook plastisch chirurgen hoor.
Het is maar hoe je buitenaards leven definieert. Als je het definieert vanuit iets vergelijkbaars als mensen, is de kans nihil. Ga maar eens kijken welke exacte voorwaarden is voldaan om tot de mens te komen.
@straatsurfer | 22-09-19 | 17:52:
Nee hoor evolutie gaat eigenlijk langs een logische weg.Kijk bijvoorbeeld eens naar zwemmende reptielen,zoogdieren en vissen hun vormen zijn behoorlijk vergelijkbaar als ze de zelfde habitus bezetten.
Hoe fefiniëer je leven. Beter kun je spreken van buitenaardse intelligentie. Eten, poepen, slapen, voortplanten is niet de enige vorm van leven wellicht. Daarbij kan leven of intelligentie zo snel of zo langzaam zijn dat het voor ons niet waarneembaar is.
@miko | 22-09-19 | 18:51:
Dat is strikt genomen een goed argument TEGEN biodiversiteit: alles wat bv aan land woont en dezelfde leefomgeving heeft zou dan dezelfde evolutie moeten doormaken met de best aangepaste levensvorm uiteindelijk als enige overlever. Dag bacteriën, dag vliegjes, dag wurmpjes!
En gezien de afmetingen van het heelal, de veel oudere leeftijd van andere stelsels en hoe ver wij al in korte tijd technisch zijn gekomen hadden ze al hier moeten kunnen zijn. Of we weten iets (nog) niet, óf er is iets onmogelijk kwa afstand, tijd en snelheid. Of ze hebben geen zin om meteen stante pede bekeerd te worden. Want onze heer is natuurlijk ook hun heer.
Leven is onvermijdelijk. Zou mij niet verbazen als er in ons zonnestelsel tzt sporen van leven gevonden worden, al is het maar iets microscopisch of iets wat al uitgestorven is.
Het is in wezen een geïnformeerd statistisch argument van Hawking. Je kunt die inschatting maken op basis van het aantal kansen dat leven zich ontwikkelen kan op basis van het aantal planeten met kenmerken waarin de complexe (dat betekent iets anders en iets meer dan gecompliceerde) koolstofchemie waarop leven met de allerhoogste mate van waarschijnlijkheid op moet zijn gebaseerd kan plaatsvinden, mede gezien ook op de vaste reeks van stellaire nucleosynthese gebaseerde verdeling van natuurlijke abundanties van elementen, in een niet al te inhibiterende energieregiem.
Verder kun je er (bijna) niets over zeggen. Op basis van N=1 is niet mogelijk te voorspellen wat de kans is dat "intelligent" leven zich uiteindelijk ontwikkelt, alleen dat dat kans niet exact gelijk aan nul is.
@Graaisnaaiert | 22-09-19 | 22:10: En dat is een belangrijke aanwijzing die ons verder informeert over hoe de factoren in de Drake vergelijking in te schatten.
Waar zitten die groene mannetjes toch?
Men in Black maar kijken straks.
Ur anus. In Ur Anus.
Ruimedenker | 22-09-19 | 17:40 |
"What did Jesus say to the rednecks?"
"Don't do anything until I come back."
Zie
Is dat een fipo van kwalitiet?
Neen, dat is geen fipo van kwalitiet.
Maakt verder niet uit joh.
www.youtube.com/watch?v=9fvIkOn1FLw&a...
My Friend Of Misery.
@chicago river | 22-09-19 | 17:43:
Mijn eerste, echte kennismaking met Metallica. Een gradatie of wat steviger dan symfo rock, waar ik van hou (Marillion Jadis, Mostly Autumn), maar zeker goed te doen.
@MickeyGouda | 22-09-19 | 17:54:
probeer Puscifer eens dan
www.youtube.com/watch?v=O0YxeTjFn70
@miko | 22-09-19 | 18:49:
Prachtig nummer. Heerlijke discussie ook over de betekenis van de tekst. Ik ga voor de eenvoudigste duiding (uiteraard ;-) ). Dank!
@MickeyGouda | 22-09-19 | 20:54:
@miko | 22-09-19 | 18:49:
LÖL/LØL.
Dat dan weer niet mijn stiel.
Doe me denken aan een timide softe band a la Amorphis op downers (nu we het tocch over dwuggs hadden.
www.youtube.com/watch?v=trrtsdy4EL0
Y'all know... WInter is coming....
@chicago river | 22-09-19 | 21:14:
De tekst, Chicago, de tekst! Die nodigt uit tot zuivere contemplatie. Niet dan? Nah, laat maar. Terug naar Metallica, vermoed ik. ;-)
Waarom aliens zoeken bij Area 51? Ga gewoon naar de 2e kamer, zei je ze in levende lijve
Wereldvreemd is wat anders dan alien .. hoewel je daar in dit geval over kan discussiëren..
Hooguit één van hun Borgs, RoboRob EasyJetten..
Dat filmpje van die Josh Edelson is dan wel weer een nuttige bijdrage..
Eerder de fractie van Bij1.
REAGEER OOK