Megacrash video. F2-coureur Hubert (22) dood
Coureur Anthoine Hubert overleden
Zo dan, tussen de oranje polonaises knalt even de zwarte kant van de autoracerij naar binnen. In de Formule 2, zeg maar de opleidingsklasse van de Formule 1, vond tijdens de race op Spa Francorchamps een megaklapperrrr plaats. In Raidillon, de bocht aansluitend op de fameuze Eau Rouge. Talent Anthoine Hubert (22) bezweek om 18.35 uur aan zijn verwondingen. Rip.
UPDATE: Andere hoek
Update zondag 1 september: De FIA (een race-organisatie, geen wetgevende macht en ook niet de baas over vrije informatieuitwisseling) wil dat iedereen de vastgelegde feiten van internet verwijdert, "uit respect". We wensen ze daar veel succes mee..
Reaguursels
Dit wil je ook lezen

Knokken in het StamCafé: Canelo vs. Crawford
Teven StamCafé, waarin we bidden tot de Nederlandse god Gradus Kraus


Stijlloze Eredivisie Voorspelling 2025/26
Vorig jaar wederom alles goed, jaar ervoor alles goed, 2022/23 alles goed, 2021/22 alles goed, 2020/21 alles goed, 2019/20 ook alles goed, 2018/19 ook alles goed

Diogo Jota dood
Werd 28 jaar