Theo Hiddema: 'Utrecht doet denken aan Fortuyn'
'Oei oei wat is het erg'. Kamerlid Forum voor Democratie redeneert de gebeurtenissen van vandaag richting de verkiezingsstrijd van zijn partij.
Gewaagde stellingname van de heer Hiddema tijdens de (niet afgelaste) campagnebijeenkomst van FvD in het Kurhaus in Den Haag. De advocaat maakt zich boos over hoe "ze die gebeurtenis in Kanaleneiland" het FvD willen "aanwrijven" en u mag zelf oordelen hoe kies of onkies u deze retoriek vindt. Partijleider Baudet gooide het even daarvoor op een meer empathisch-poëtische toer, zoals we van hem gewend zijn. Hij spreekt niet over een aanslag maar praat/bazelt (wederom: kies/onkies zelf maar) over hoe eerwraak "een totaal andere beleving van intimiteit dan het traditioneel bij ons is", terwijl ook hij de definitieve motieven van de dader nog niet kent. Beelden na de breek. Na Rutte's overhaaste conclusie en Geert z'n gekke "waarheid"-vlucht naar voren, zitten wij aan het einde van deze dag mismoedig te hoofdschudden over hoe de pistoolschoten die drie doden en vijf gewonden veroorzaakt hebben, nagalmen als de startschoten van een opportunistisch electoraal eindsprintje.
AD heeft slachtoffer verkrachting Gökmen gesproken:
"Ze kenden elkaar al acht jaar. Van een liefdesrelatie wil Angelique niet spreken. Wel van seks en gezamenlijk cokegebruik. Angelique beschrijft dat ze regelmatig samen coke gebruikten. Ze was op de hoogte van Gökmens strafblad. Volgens haar schond hij op een gegeven moment voorwaarden voor z'n voorlopige vrijlating. Tanis werd opgepakt, maar 1 maart weer vrijgelaten. Ze zegt dat ze de politie ‘zo vaak’ heeft gewaarschuwd hoe gek Gökmen kan zijn. ,,Hadden ze maar naar mij geluisterd.”
Slachtoffers: Roos Verschuur (19) uit Vianen, een vader twee uit Utrecht, en een jonge vrouw uit de wijk Oog in Al.
Update 23u30: Derde aanhouding in Utrecht.
Social
Social
Alle GS-berichtgeving over Utrecht vandaag:
- Meerdere gewonden bij schietpartij Utrecht, politie zoekt dader
- 'Eventueel terroristisch motief'
- 3 DODEN 5 GEWONDEN SCHIETPARTIJ UTRECHT, POLITIE ZOEKT GÖKMEN TANIS
- 30-verdachte Gokmen Tanis is waarschijnlijk 'Haatdemocraat' uit GeenStijlTV video uit 2011
- Fototopic met beelden van vandaag
- LIVE Utrecht Updates. GÖKMEN AANGEHOUDEN
Reaguursels
InloggenWordt wakker mensen. Twee dagen voor een verkiezing publiekelijk duidelijk willen maken hoe hard je wel niet deugt door 'geen campagne te voeren' vanwege een tragische gebeurtenis is óók een manier van campagne voeren, alleen niet de manier die het stemvee gewend is of onmiddelijk doorziet als de truc die het is.
Als kiezers 10 jaar geleden anders hadden gekozen dan ze toen deden was dit waarschijnlijk niet gebeurd.Hopelijk zijn er weer een paar mensen wakker geworden.
Dat Hiddema zich beklaagt over de aankomende te verwachten frame van de Pers duurt welgeteld twee zinnen. In een speech van wat was het 25 minuten? Om dan te doen alsof het FvD zich 'beklaagt' en het alleen over zichzelf kan/wil hebben is een onsmakelijke frame.
Als men elke psychopaat moest opnemen dan bleven er maar weinig politici over en de top van het bedrijfsleven zou ook extreem uitgedund worden.
Er is niets mis met psychopaten zolang ze de wet niet overtreden. Doen ze dat wel, dan doen ze het ook goed, maar dat is een andere discussie.
Als jachtaktehouder bezit ik legaal vuurwapens. Alvorens deze te mogen aanschaffen ga je integraal door de justitiele screenmolen. Elk jaar moeten we uitgebreide formulieren invullen en referenties noemen, maar liefst drie sinds kort. Elk jaar krijgen we thuis controle van de pliesie en worden papieren en de wapens en wapenkluis onderzocht. Overbodig te zeggen dat met legale wapens zelden of nooit iets gebeurt... De politiek kan hierdoor de bevolking geruststellen door te zeggen dat er streng 'toezicht' is op wapens in NL. Snappie wat ik bedoel?
Streng toezicht op de legale wapens, ik vrees echter dat er een veelvoud aan illegale wapens verspreid zijn onder de bevolking en dat dit bezit onder bepaalde groepen in de samenleving heel hoog is.
Je kunt wel zo gewichtig lopen doen en zeggen dat je het wel met een partij even kan klaren, maar zorg em ziekte moet je ondersteunen en onderhouden en voorkomen dat het erger wordt, uit de hand loopt.
Maar wie is daar verantwoordelijk voor en hoe denkt u dit te gaan regelen. Er schuilt namelijk ook een zeer groot gevaar in het aanmerken van mensen als 'ziek genoeg' om verplicht te laten behandelen. Een 'vrije' samenleving gaat helaas ook gepaard met gevaren die niet volledig beheersbaar zijn want de grens tussen vrijheid en tirannie is flinterdun.
@Solar666 | 19-03-19 | 10:25: er zijn technische mogelijkheden zat om mensen in de gaten te houden, en met een bijbehorend puntenpaspoort kan een misstapje ook direct worden bestraft of online gezet worden zodat mensen van jongs af aan leren dat daden consequenties hebben, wat ook beter aansluit bij het inheemse germaanse recht.
vroeger waren er geen gevangenissen en regelde de gemeenschap alles zelf ( hier sluit een random aangewezen jury ook weer goed op aan)
de dader moest de gemaakte schade vergelden, en kon gewoon verder als lid van de gemeenschap,maar met de wetenschap dat de overtreding bij iedereen bekend was en/of fikse schuld, dat dan weer wel. Ik denk wel dat zware misdrijven dan werden bestraft met verbanning of de dood.
Gewoon gestoorde personen waren toen ook wat normaler in het straatbeeld, het probleem daarmee nu is dat we in zulke grote woonplaatsen wonen dat we niet meer iedereen kennen, met sommige rare mensen moet je gewoon even leren omgaan en dan gaat het wel, net als met zeikbejaarden die bij de appie hangen, die willen gewoon een praatje, en die willen niet tussen de andere vervelende 80plussers worden weggestopt.
Deze man moest al lang opgenomen, begeleid, worden naar aanleiding van zijn crimineel verleden. Daar waren en zijn wel mensen tekort voor& maar dangeven ze de schuld aan links of Rutte.
Een vreselijke gebeurtenis natuurlijk, met onbeschrijfelijk leed.Veel mensen zijn voor jaren in het verdriet gestort.
Toch heb ik er wel 2 opmerkingen over:
hoe kan het dat zo'n crimineel met zo'n lijst van misdaden ongestoorden ongecontroleerd door Utrecht kan wandelen en mensen vermoorden?
Het geeft aan hoe ons rechtssysteem op alle fronten faalt. We pamperen eerder onze criminelen, vaak van buitenlandse afkomst.
Ook bevalt mij het gedrag van Rutte niet, die voor de 2e keer voor verkiezingen met een Turkse affaire wordt geconfronteerd ( heel toevallig) en daar weer de zgn. grote leider speelde. Rutte heeft voor mij al zijn geloofwaardigheid verloren.
Commediant, praatjesmaker en dat gespeelde verdriet met altijd dezelfde woorden. Juist door met zn allen wél door te gaan met verkiezings campagnes had men laten blijken nooit voor criminele terroristen te bezwijken.
Daarom vind ik de actie van de FVD om wel door te gaan , juist prima. Maar Rutte "pampert"verder !
De VVD zal nooit toegeven dat de massa immigratie en ( mislukte) integratie van buitenlanders , voor Nederland uiteindelijk funest zal blijken te zijn !
Er lopen ook een heleboel psychopaten rond , die dan bij het een en dan bij het andere delict het "goedpraten" en "links" de schuld van alles gaven.Zijn familie beschouwde hem al als een gek, psychopaat. Hoe kun je psychopaten nu normaal vinden en zeggen dat " iedereen" ook een psychopaat is die dat geloof beleidt?
Kennelijk moet je vooral met de moraalridders meedoen, anders wordt de kop eraf gehakt. Baudet heeft een bijeenkomst doorgezet, ja en? Hadden ze ook vals mee moeten doen met de meute in hun hysterische opgeklopte berichtgeving, scoor je dan morele punten?
Afschuwelijk wat er is gebeurd, iedereen is ontdaan, maar geen reden het openbare leven te stoppen met de opgelegde moraalkaart.
Het is jammer.... in plaats dat links en rechts Nederland nu dichter bij elkaar kruipt en elkaar steun biedt - lees ik hier uit de reacties dat de tegenstelling groter is geworden en dat ze elkaar voor vuile vis uitmaken.
Dit is EXACT wat de terroristen willen - angst, paniek en dat wij met elkaar op de vuist gaan.
joh, wat is dit voor een kronkel in je hoofd. Als je goed luistert dan moet je er inderdaad kracht uit halen en een duidelijk statement maken naar de terroristen toe . En net zoals Baudet het zegt... juist nu. We gaan door dat juist niet met elkaar op de vuist maar wij maken juist een vuist tegen het terrorisme door te zeggen we grenzen hebben.... Want wie gaat nu met wie op de vuist dan.... ???? Er wordt alleen een mening geventileerd waar je het mee eens kan zijn of niet... maar dat is nu juist de kracht van een democratie...
@Bello de Hond | 19-03-19 | 09:12:
Amen!
@Bello de Hond | 19-03-19 | 09:12: Baudet en Wilders maken een vuist tegen de terreur van moslims... maar Rutte III en de linkse partijen houden van pappen en nathouden.
Van kwaad tot erger.
Goed geconstateerd. Maar het is juist Rutte die, te eigen behoeve, die tegenstelling veroorzaakt. Na alle rampen ( MH17 b.v. ) hoor ik hem dezelfde "verdriet"grammofoonplaat afdraaien. Rutte is iemand die de vijand wil verslaan door met een hooivork te dreigen. De slechtste MP voor Nederland ooit!
Ik ga niet richting Links met bij elkaar kruipen, daar heb ik helemaal geen zin in en ik vertrouw hun reflex om 'samen te komen' helemaal niet. Domme massahypnose. Waarom is dat toch altijd nodig, dat kleffe de gruwelijkste wandadenvergoeilijkende bij elkaar kruipen. Stockholm syndroom, dat vermoed ik. Zolang iedereen zich beschaafd gedraagt kan iedereen met of in elk geval naast elkaar leven. Het is helemaal niet nodig om 'elkaar bij de hand te nemen', om elkaar 'in de ogen te kijken' en te zeggen hoeveel je van de ander houdt ondanks hun gebreken.
F@#k you. Zolang jij mij met rust laat laat ik jou met rust. Dat is alleszins redelijk en meer is niet nodig.
@sociaal_econoom | 19-03-19 | 09:02 :
PS; 'F@#k you' is hier een stijlvorm, niet direct gericht aan jou, we blijven beschaafd uiteraard.
De bakker werkt toch ook gewoon door?
Óók respectloos?
@Vliegende_rookworst | 19-03-19 | 08:57: Of je geeft een argument waarom hij geen gelijk heeft.
@Vliegende_rookworst | 19-03-19 | 08:57:
Ook voor jou, heb je de laatste 40 jaar met je kop in je reet geleefd? En dan kom je niet verder als een onderwijs jij-bak.... triest worstje toch.
Geloof er geen reet van Zwitsal. Next.
Dan ben je een sufferd. FvD doet het enige juiste. Symboolpolitiek wordt niemand wijzer van. En leden winnen? Je bedoelt stemmen winnen. Leden heb je weinig aan bij verkiezingen als er geteld wordt. Maar ga jij maar lekker naar Yasser Feraz terug. Mag je weer in sprookjes geloven en heerlijk deugend een paar minuten stil staan bij hoe erg alles is om daarna weer gewoon verder te gaan om dit land naar de ratsmodee te helpen.
Vliegende rookworst, jouw reactie is net zo geloofwaardig als jouw lidmaatschap bij FvD. Die worst van jou stinkt.
Niemand op vakantie dit weekend, uit respect voor de nabestaanden bedoel je? Respect toon je alleen als je kiest voor 'anders' .
Je nick naam zegt het al een beetje, verander hem in: "hansworst"
@SinEstilo | 19-03-19 | 09:39: Dat dus: deze vliegende rookworst lijkt me gewoon een trol.
Hoi Gert, flikker toch op.
twitter.com/fvdemocratie/status/11077...
twitter.com/gertkuiper
Als je om dit soort dingen je lidmaatschap opzegt ben je gewoon een overemotionele trol die met elke wind meewaait. Zulke mensen kunnen zich beter onthouden van het lidmaatschap van een politieke partij.
Nog beter: deze mensen zou hun stemrecht moeten worden opgeschort.
Staatsomroep NPO speelt een belangrijk, bedenkelijk en geniepige rol ten gunste van Rutte III en de linkse partijen.
Zo ook bij het klimaat.... ons wordt verteld dat we snel moeten stoppen met gebruik van aardgas waarbij linkse ''deskundigen'' zich zorgen maken om de toekomst voor onze kinderen.
Er wordt NIET verteld dat België en Duitsland wel het schone aardgas blijven gebruiken... dit scheelt hun een hoop dure investeringen waarbij de stroom en gasrekening de helft goedkoper blijft.
De macht en beïnvloeding via Staatsomroep NPO is ENORM groot.
Zij bepalen de beelden en gesprekken die worden uitgezonden.
Reclame dat Rutte III kordaat heeft opgetreden in Utrecht... en dat het ongepast is wat Baudet en Wilders hierover zeggen.
Migranten worden onder de noemer van vluchteling hier in de watten gelegd.
Resulterend in een grote woningnood waarbij het Nederlandse volk steeds zwaarder wordt belast en langer moet blijven werken.
Complimenten voor Rutte en de NOS.... at your service.
Radio1, ik walg van die hufterige uitzendingen in al hun zogenaamde meelevendheid, het zijn de grootste hypocrieten van Nederland.
www.geenstijl.nl/5146789/theo-hiddema... .... ja ......
meelevend, meelevend, meelevend... de burgemeester, Rutte, de minister, de Kamerleden --> iedereen is meelevend.
Maar dat Nederlanders geen woning kunnen vinden omdat moslimmigranten telkens voorrang krijgen, daar wordt bij de NOS niet over gesproken.
ja voor een half miljard per jaar wil ik ook wel verkondigen wat mij is opgedragen door de persoon met de cheque... is allemaal niet zo heel erg moeilijk
Je weet toch... net als de pers mooi gelijkgeschakeld
Ik hoop dat Geenstijl vandaag iets dieper duikt in de op @Abject | 19-03-19 | 00:21: beschreven band die de familie van de dader heeft met de Kalifaatstaat aka Kaplanbeweging, welke met knallende ruzie van Milli Görüş is afgescheiden. Die hele familie zit tot over de oren in de terreur. Laat Den Haag het niet weer downplayen naar een verwarde man.
Hear, hear. De combinatie geloofsgekkie met een laag IQ, lang strafblad, laag EQ, verslaafd aan van alles, verzorgingsstaat en uitkering die zorgen voor zijn natje en droogje, rechtspraak die nauwelijks straft, vlasbaardjes en een salafistisch Kanaleneiland en familie. What could possible go wrong.
Kijk hier hebben we een dikke motief.
@GS... doen! @Abject +
Het probleem zit er in dat je met een man te maken hebt die wel van genotsmiddelen houdt. Daarnaast van een gebrekkige educatie heeft genoten en misschien in het bezit is van een IQ beneden het gemiddelde.
Je hebt technisch gewoon te maken met een verwarde man net zoals de Son of Sam of elke andere verwarde man die een soort van hogere projectie in zichzelf heeft gevonden en het nodig vind om onnodig leed te veroorzaken bij de ander. Zie het PowNed filmpje in betrekking tot hem.
Je kan hier uit opmerken uit gedrag van deze man dat hij ook niet past in een extremistische organisatie misschien als martelaar of kanonnenvoer.
De kwestie en discussie is meer wat Pim Fortuyn aanhaalde hoe gaan we om met afwijkende gedragingen in onze Nederlandse samenleving. Tot hoever behoren de meerderheid van de burgers culturen van buiten af op te nemen in onze samenleving.
Hoe willen omgaan met geloven? Hoe willen we omgaan met de EU? Hoe willen hoe onze politici de meerderheid van onze samenleving dient? Hoever moet alles nog geprivatiseerd worden ? Hoever moet alles gedigitaliseerd worden en hoever moet onze privacy kapot gemaakt worden om tot een 24 uurs surveillance staat te worden. Wat word verwacht in Nederland van een persoon hoe zij of hij zich gedraagt naar de ander.
Het zijn vragen die nu allemaal zich afspelen, en waar men 30 jaar in onze politiek de dikke middel vinger naar toe heeft gegeven. En de burger stond erbij en keek er na.
Iedere keer wordt er na een aanslag (waar dan ook in het westen) iets gezegd in de strekking van, wij zijn met meer, we moeten gewoon doorgaan met ons leven, de draad oppakken etc.
Maar waarom geldt dat voor de politiek zelf ineens niet meer? Ipv hierover discussiëren/debatteren en er iets aan doen, leggen ze zelf wel alles plat. Na de aanslag wordt eerst het binnenhof beveiligd en vervolgens moskeeën, terwijl je er juist voor je (eigen) volk moet zijn.
Maar het komt ze gemakkelijk uit! FvD en PVV zouden punten kunnen scoren en wel eens veel zieltjes kunnen winnen tijdens debatten zo vlak voor de verkiezingen. Is dus voor de gevestigde orde (de "oude" politiek en msm) veel "verstandiger" om dit over de verkiezingen heen te tillen.
Dat FvD gewoon met de campagne door wil gaan wordt uitgelegd alsof FvD respectloos de aanslag voor politiek gewin wil mis-/gebruiken, terwijl het juist de anderen zijn die dat doen, zij misbruiken hun onwil om juist eigenlijk campagne te voeren tegen FvD.
Iedere keer inmiddels hetzelfde liedje, tijdens het Pim F. tijdperk, toen de LPF gigantisch won, 2 jaar terug tijdens het Turkije debakel enz enz leggen ze zogenaamd de debatten en het gehele politieke circus stil. M.i. niet omdat ze dat willen of omdat ze zo begaan zijn met de situatie, maar meer omdat het ze gewoon nu niet goed uitkomt!
@Beefbus... Staatsomroep NPO doet hier volop aan mee....
complimenten voor Rutte III... voor de politie en anti terreureenheid die de moordenaar heeft kunnen vinden.
Dit verhaal hoorden we ook bij de moord op Pim Fortuyn.
Waarbij Rutte en Grappenhaus zich uitvoerig op de borst mogen kloppen...
dit levert de VVD woensdag 4 ZETELS meer op.
Maar wat Baudet gisteren zei in Scheveningen... dat ons migratiesysteem veel te duur en veel te uitnodigend is - dat mag niet gezegd worden.
Migranten uit Afrika en moslimlanden worden hier onder de noemer van vluchteling als kasplantjes behandeld. Alles wordt van A tot Z geregeld.
Gratis opvang en verblijf in een AZC, daarna een ingerichte woning met recht op een levenslange bijstandsuitkering.
Dat hierdoor de woningnood alsmaar groter wordt, dat mag niet gezegd worden.
De NOS laat dit niet horen en vindt het ongepast en stuitend dat Baudet zulke dingen durft te zeggen vlak na het incident.
Ook vindt de NOS het ontactisch dat Wilders zegt - dat deze man eigenlijk allang vast had moeten zitten.
Maar Rutte mag wel zichzelf op de borst kloppen en de VVD van Rutte III complimenten geven.
Het is een huichelachtig en leugenachtig spel van de NPO... die een dominante rol spelen ten gunste van Rutte III en de linkse partijen.
Hoe zo “mag niet gezegd worden”? Hou een sop
met dat Calimerogejank? Mij dunkt dat je zolangzamerhand niks anders meer hoort. Dus hoe zo mag je dat niet zeggen? Omdat er tegengeluiden zijn?
@Bigi Bana Boy | 19-03-19 | 08:38: Blijkbaar heb je de uitzending zelf niet gezien.
Wat een smerige toespraak van die NSB advocaat Hiddema. Net of heel Nederland de vinger naar FVD wijst. Is dus niet zo maar hij probeert op deze manier sympathie voor z'n partij te krijgen door in een slachtoffer rol te gaan zitten, welke er niet is.
Heel, heel erg smerig en laag om op zo'n manier politiek gewin proberen te halen uit de situatie.
We zijn het niet met elkaar eens.
FvD wordt niet gedemoniseerd wil je zeggen?
Meneertje NSB.
Kom even uit de heftige emotie Toetsiemonster. Gaat echt ten koste van de ratio.
Heb jij de laatste 40 jaar met je kop in je reet geleefd?
Politici die om tactische redenen niets zeggen of aankomen zetten met een zalvend standaardverhaaltje maken zich aan precies hetzelfde schuldig.
Juist dit "fatsoensargument" van jou is mede schuldig aan de toestand waarin dit land zich bevindt. En pipe maar wat down met die proxy symphatie van jou, want daar hebben die slachtoffers nu niets meer aan.
Bijna de hele “Nederlandse” politiek buigt voor terrorisme. Hoe hypocriet kan je zijn richting de slachtoffers. Juist in dit soort kut situaties moet je als politiek laten zien waar we in dit land voor staan (sorry, blijkbaar stonden). Nu laat je één randdebiel bijna een complete verkiezingscampagne stil leggen. Tuurlijk, geef zo’n graflul ook nog een extra podium, fijn voor z’n maatjes om dit te weten. Nog even op de valreep van de verkiezingen het laatste beetje democratie wat we denken te hebben onderuit schoffelen, omdat dit blijkbaar jouw partij beter uitkomt. Dat is pas politiek gewin. Vergeet uw oogkleppen niet in het vet te zetten vandaag. Oh ja, Goedemorgen.
Nou... nou.... niet zo emotioneel monster... Ik denkt dat hij zich gewoon heel bewust is van de emoties die leven bij mensen en dat hun politieke tegenstanders dit willen uitbuiten om hun politieke tegenstanders als kwaadaardig en respectloos af te schilden. Mij kan het niets schelen en het is goed dat iemand het benoemt in plaats van de moraalridder uit te hangen. De wereld is soms een afschuwelijke plek en dan wil je juist leiders die niet met een zakdoekje in hun hand verdriet zitten te veinzen voor politiek gewin.
Allemaal leuk en vooral heel knap, al die verklaringen, statements en analyses van o.a. jullie en van de diverse experts en opiniemakers, maar zolang die Gökneus niks zegt, weten we allemaal helemaal niets van de motieven hé? Hoop dat het jullie wel duidelijk is?
Motieven lijken mij volstrekt irrelevant. Het is overduidelijk dat dit een verknipte gek is. Prioriteit zou moeten gaan naar het voorkomen van dit soort "incidenten" en onderzoek waarom dat fantastische sleepnet en alle middelen die the AIVD heeft dit niet hebben kunnen verhinderen.
Het is een mooie spiegel van wat de lezer vindt: de islam, Turken, IS, eerwraak, toxic masculinity, onderdrukking van minderheden, drugsproblematiek, slappe politiek, doorgeslagen Geert/Thierry.
Het doet er niet meer toe wat de dader te zeggen heeft, de meningen zijn al klaar...
@Beefbus | 19-03-19 | 08:14: Het is een verknipte gek, maar ondertussen moet de AIVD ingrijpen? Maar mogen ze dan ook al inloggen op ons brein?
@dyslexieman | 19-03-19 | 08:15:
Waarom zijn de motieven van een dwaas interessant? Alsof mensen daardoor plotseling begrip zouden krijgen voor zijn daden. De slachtoffers zijn vele malen relevanter en waardevoller dan zo'n Turkse malloot. Je moet echt afstappen van dat daderbegrip, pik. Want dat is zo ontzettend achterhaald ..
@dyslexieman | 19-03-19 | 08:14: Precies dat. Ik stoor mij aan al die helderzienden hier, om maar te zwijgen van de paranoïde samenzweringsdenkers.
@Beefbus | 19-03-19 | 08:34: Nou, voor de grote meerderheid hier op GeenStijl is het, gezien de massale reacties, kennelijk heel belangrijk. De een na de ander wist precies te vertellen wat die Gökneus dreef.
@Beefbus | 19-03-19 | 08:34: Omdat als hij bijvoorbeeld meteen trouw zweert aan Al Baghdadi je anders moet gaan onderzoeken dan als hij begint te praten over of ie zo snel mogelijk nog een shot kan krijgen.
Ik heb geen daderbegrip, opsluiten en niet meer naar om kijken, maar wel interesse in mededaders. Als je geen onderzoek wil doen, laat je die vrij lopen. Of wil jij dat soms? Wil jij soms een samenleving waarin daders vrijuit gaan?
Gewoon logisch nadenken Bana.
Een hoop uitspraken zijn kinderlijk eenvoudig weg te strepen tot je er 1 overhoudt.
Dan mag die Turk van mij zijn bakkes dicht houden want daar komt voorlopig alleen maar taqqiya uit.
@Ray69 | 19-03-19 | 08:53: Ja, en je er een over het hoofd ziet. Man man man, wat ben ik blij jullie niet bij de recherche werken.
Ik wil de feiten horen, niet de visioenen en profetieën van helderziende reaguurders.
@ Bigi Bana Boy
En vermoedelijke oorzaken en gevolgen mogen hier dan maar niet besproken worden?
Voor feiten moet u maar naar het 8 uur journaal kijken.
:)
Ik merk dat bij heel veel mensen nu de argwaan en vragen binnen sijpelt na er een nachtje goed over geslapen te hebben.
Mooi om te zien.
Bij wie zie je dat dan? Ik heb net even de comments bijgelezen en ik zie dat niet.
Maar bij mezelf klopt het wel wat je zegt.
Ik denk nu zelf na slapen dat er zelfs geen enkele aanwijzing is voor motief eerwraak, afgezien van a) vooroordelen (ook dus bij mij) en b) een idee van wraak voor een verkrachtingszaak (maar dat blijkt dus iemand te zijn die er niet bij was).
Voor terroristische aanslag zijn in ieder geval nog wat vage aanwijzing (broer, uitroep volgens getuigen, briefje volgens andere getuige), voor eerwraak is er eigenlijk geen enkel ondersteunend gegeven (kan over 5 minuten weer anders zijn).
Ik denk er bijna exact zo over.
Alleen denk ik dat dit wel 100% een aanslag is.
De timing van twee dagen voor de verkiezingen is wel een dingetje.
Maar dat kan natuurlijk stomme toeval zijn.
Maar dat het gedownplayed wordt staat buiten kijf.
En wat een klap in het gezicht van de nabestaanden is dat.
Om de respectloosheid naar de slachtoffers maar te zwijgen.
@TheOtherWhiteMeat | 19-03-19 | 08:21: Doet voor mij amper terzake. Als het terrorisme is link ik het aan zijn islam. Is het relationeel dan relateert ik het aan de verknipte tribale eerwraak mentaliteit die zandbakkiërs zo tekent. In beide gevallen zie ik alleen maar nadelen van het opnemen van deze groep.
Uit de hand gelopen (eer)wraak, terreur, schizofrenie. Het doet er blijkbaar enorm toe hoe religieus en / of gestoord de dader is bij het vermoorden van kafirs. Hij hoort wel van zijn advocaat wat de laagste straf oplevert. Voor de ongelovige (ook de toekomstige) slachtoffers maakt het niks uit. Of je nu door de kat of door de hond wordt gebeten ...
Vinden we het al normaal dat 'moskeeën en ANDERE vitale gebouwen worden beschermd' in de berichtgeving in 1 zin uitgesproken wordt? Template voor Nederland in crisistijd: wat de reden ook is, bescherm de moslims..
Nu weten we het.
Na NZ is het niet zo raar dat de overheid moskeeën als potentieel doelwit ziet. Dus hou een sop met die achterlijke samenzweringstheorieën?
@Bigi Bana Boy | 19-03-19 | 08:12:
En kerken zien ze nooit als potentieel doelwit, waarom dat verschil www.ad.nl/buitenland/zeker-20-doden-e... en nos.nl/artikel/2209726-doden-bij-aanv... ?
@Bigi Bana Boy | 19-03-19 | 08:12:
Dat er Alla Snackbar was geroepen was al eerder bekend dan dat er een sluitinsadvies voor moskeeën werd gegegven. Jinek moest het ook echt uit de operations manager van de politie trekken dat er speciefiek voor moskeeën en oh ja, "andere openbare gebouwen" een sluitings- en beschemingsadvies werd gegeven. En ff voor de duidelijkheid, ik woon in Lombok Utrecht. Je zwamt dus uit je nek.
Van de twitter van de FVD:
“Wij zijn de hele avond met onze advocaten bezig geweest om deze advertentie - die we al op 1 maart hadden betaald - dinsdagochtend in de Telegraaf geplaatst te krijgen. Maar de hoofdredactie van de Telegraaf weigert het contract na te komen. See you in court
@telegraaf”.
Sorry hoor, maar is dit normaal tegenwoordig?
Ja dat is normaal tegenwoordig.
Je weet toch wie de eigenaars zijn van alle grote media’s.
@Ray69 | 19-03-19 | 07:59: maakt niet uit. We werden al deaud gegooid met FvD radioreclame
Niet nakoming denk ik hangt mede af van wat de verwachtingen over en weer waren van hetgeen is overeengekomen.
Vandaag gaat het ineens niet meer over de Turkse pshychopaat, de moorden die hij heeft gepleegd en het belachelijk lange strafblad en hoe het kan dat zo'n gestoorde aan een pistool kan komen.
In plaats daarvan krijgen we het fatsoensgelul (waaraan ook GS meedoet) of politici wel of niet iets moeten zeggen. Welnu, ik verkies liever een stevig verhaal waarin zaken gewoon worden benoemd en waarin maatregelen worden genoemd die een herhaling kunnen voorkomen in plaats van dat zalvende, ziekmakende hypocriete politiekcorrecte gelul elke keer als een doorgedraaide moslim slachtoffers maakt.
Vuurwapens zijjn verboden, net als drugs en te hard rijden, dus ja, hoe is het mogelijk.........
@Vogelbeest | 19-03-19 | 07:53:
Rutte wil niet harder optreden tegen coke, omdat hij anders een slechte verhouding met Gordon en de rest van de Toppers krijgt.
Mooi verwoord Beefbus.
Klopt @fikkieblijf!... Rutte en Grappenhaus maken op TV volop reclame voor de VVD --> dat de politie en antiterreur eenheid in Nederland prima functioneren.
''Gaat u allen rustig slapen... de VVD waakt over u''.
Maar Rutte zegt er niet bij dat bij dat deze 37 jarige Turk gezien zijn strafblad eigenlijk vast had moeten zitten.
Ook zegt Rutte niet - dat onder Rutte II en Rutte III honderdduizenden migranten
uit moslimlanden naar Nederland zijn gekomen die hier onder de noemer van ''vluchteling'' in de watten worden gelegd.
Jarenlang opvang en verblijf in een AZC met gratis eten, drinken, slapen, zorg en zakgeld.
Daarna krijgt men bij voorrang een ingerichte woning met extra aandacht, extra zorg plus een levenslange bijstanduitkering.
Ze worden hier als kasplantjes behandeld - terwijl de Nederlandse burger moeilijk aan een bijstandsuitkering kan komen met strenge eisen en verplichtingen.... en tot 67 jaar moet blijven werken.
Het is hier de omgekeerde wereld - migranten uit moslimlanden worden in de watten gelegd en de Nederlandse burger moet dokken.
pffff FVD slaat er zelf ook een slaatje uit. Ieder land krijgt de leiders/terroristen die het verdient.
Tuurlijk doen ze dat.
Morgen zijn er al verkiezingen.
Hoe meer stemmen, des te groter is de vuist.
Dat kan je zelf toch ook wel bedenken.
Radio 1: Vraag aan de MinPres: "Maar kunnen de verkiezingen wel doorgaan?"
De hysterie heeft echt alle remmen losgegooid.
De angst om ook maar even beticht te worden voor ongevoeligheid is buiten proportioneel. Net zoals het niet door laten gaan van verkiezingen om wat gisteren gebeurt is buiten proportioneel is. De politieke correcte kramp is er in tientallen jaren in geramd. Die krijg je er niet zo maar uit. Zeker niet als het gros van de huidige politici en journalisten met het aannemen van die kramp "groot" zijn geworden en er hun goed belegde boterham mee verdienen.
Dat was inderdaad een compleet gestoorde vraag.
Moslims mogen hier bepalen of verkiezingen doorgaan?
Het moet niet gekker worden.
campagnes zijn gestopt, op die van FvD na en daarover gaat het dan in de media.. ondertussen is de MP volop aan het woord en in beeld met zijn Grappenhaus.. VVD ten top. In feite zal dit aan kiezersgedrag nog weinig wijzigen. Het hele apparaat van Jusititie en veiligheid in Nederland is gericht op het na de daden op burgers. Een MP die weer onderste stenen in het volle licht houd en vervolgens onder ieders oog onder de grond stopt omdat we met meer zijn.. het dondert in deze niet of het een terroristische aanslag is of een relatie wraking.. het is een geïmporteerd probleem waar we heden ten dage dus dagelijks op beducht moeten zijn.. Gelukkig werden acuut alle moskeen beveiligd want blijkbaar is men ervan doordrongen dat met weer een aanslag op de burger door een getinte, aluh akbar roepende, moslim men beducht is dat ooit een keer de vlam in de pan slaat en de burger het niet meer pikt dat justitie voor veiligheid komt. Hopelijk gaat deze man niet alleen de cel is maar blijft daar ook de rest van miserabele leven.. het is echter wachten op de volgende aanslag.. met mes of met wapens. wat mij betreft mag met dit soort moorden op burgers met een terroristisch motief de doodstraf weer worden opgelegd.. Het hek is van de dam inmiddels dat dit soort moordpartijen ook in Nederland zijn entree heeft gedaan..
Prima omschreven. Dat Baudet kwalijk wordt genomen dat hij gewoon doorging met zijn werk is een gotspe! Aan de ene kant wordt angst onder de bevolking weggepraat met de bekende woorden; gaat u gewoon door met uw bezigheden. Blijf rustig. Wij laten ons niet gek maken. Dus heb ik mijn kinderen naar school gebracht, de was gedaan, het huis aan kant en gekookt. En ja, ook Baudet is door gegaan. Dus?? Wat een vies politiek spelletje van die lafbekken om daar een hoofd thema van te maken
Dat vind ik juist respectloos op zo'n in en in trieste dag. De bevolking moet gewoon doorgaan is het advies maar als Baudet het doet spelen zij dit uit. Vies volkje!!
Bij Live Utrecht updates Angélica de Sancé | 18-03-19 | 17:24 | kunnen jullie, als je wilt, lezen waarom het wel degelijk een terroristische aanslag was. Dat is belangrijk, omdat nu min-of-meer gezegd wordt dat het in de relationele sfeer gezocht moet worden. Een grove leugen. De details zijn gruwelijk en zullen t.z.t. door mensen die het van enkele meters afstand hebben meegemaakt wel naar buiten komen maar dat zal lang duren. Sommige mensen hebben er belang bij dat het vaasje niet breekt, zo vlak voor de verkiezingen. Doe ermee wat je wilt. En sommigen van jullie zijn ongelooflijke eikels.
uiteraard moet het geframed worden naar verwardde man en relatieprobleem.. ja duh, half Nederland heeft relatieproblemen dan schiet dus voortaan half Nederland willekeurige onschuldige burgers uit de tram of trein.. totale framing om het wood religie, Islam, terreur op burgers door een geimporteerd probleem vooral buiten Nederland te houden..
het vaasje is allang gebroken van de VVD vooral het Justitie voor veiligheid apparaat in Den Haag.. ( is die moskee al gesloten in Amsterdam??) en een rechtstaat die totaal niet ingericht is op dit soort moordpartijen.. levenslang mag weer niet opgelegd worden en zeker niet als het om doodslag gaat of om een verwardde alluh akbar roepende doorgesnoven idioot.
De man van het vaasje (Rutte) zegt toch juist dat het een terroristische aanslag was? Heb je berichten onder www.geenstijl.nl/5146787/rutte-heeft-... even gelezen. Verschrikkelijk dat hij zelfs een meisje van 10 beschoten zou hebben, wat een vreselijk mens. Als het veel blonde vrouwen zijn, dan zal uiteindelijk GS wel de schuld krijgen. GS is begonnen met blonde vrouwen www.geenstijl.nl/5146785/030-verdacht... ze hadden hem toen meteen al op moeten pakken en moeten begeleiden met z'n agressie. Ze kunt dit soort lieden er ook allemaal uitflikkeren, dat is nog sneller.
Ik lees alleen namen van Nederlandse slachtoffers, de dader riep aloeha akbar. Op joop.nl gaat het alleen over fvd en een relationeel schietpartijtje wat cultureel is. Zieke mensen.
Een publieke executie valt sowieso onder terreur, of het motief nu relationeel of religieus is.
kreeg ruzie gister met mijn madam, ik noemde het terrorisme, en een aanslag.
Zij vond het een uit de hand gelopen afrekening/eerwraak,
Bij van Gogh vond ze het wel terreur omdat het politiek was.
Vandaag kappen partijen hun campagne af zogenaamd uit medeleven en morgen grijpen ze deze gebeurtenis aan om het om één of andere manier de schuld van de PVV/FvD te maken.
Ik geef FvD groot gelijk dat ze die honderden mensen niet teleurstellen en lekker door gaan, mooie gelegenheid om er samen bij stil te staan.
Mijn werkgever belde mij trouwens ook niet om te zeggen dat we uit respect voor de slachtoffers zouden stoppen met werken.
Het is allemaal zo overtrokken. Voor nu komt het er op neer dat het een schietpartij is met 3 onschuldige slachtoffers. Als dat dan de maatstaf wordt om het dagelijks leven stil te gaan leggen, dan kunnen we onze borst vast nat gaan maken voor de komende jaren
@amateurrr | 19-03-19 | 07:35:
In het ziekenhuis vechten er ook nog een paar om weer fit te worden, het is natuurlijk toch wel heftig als het waar mocht zijn dat hij ook bewust op een klein kind geschoten heeft (die zou nog in het ziekenhuis liggen volgens Angélica de Sancé zie volgende tegel).
12 mensen neergeknald die met hun bammetjes onderweg naar werk waren.
Dader liep rond dus ja, ieder moet binnen blijven he.
Lees ook even naar waar Angelica hierboven verwijst.
Er is prima gehandeld.
Als het was gedownplayed en hij had ergens anders nog een keer 12 mensen neergeschoten had je ons moeten horen, waarom er niet was opgeschaald.
Ik vind het apart hoe alle media achternaam, foto en afkomst zo uitbundig publiceren.
Meestal is het "hij is onschuldig tot een rechter hem veroordeeld" maar daar is nu (terecht) niets van te horen.
Ook namen van slachtoffers, terwijl de naaste familie mogelijk nog van niets wist.
G*dT, zag weer de bekende antropologische verklaringen langskomen voor het gedrag van de schurk turk!
Je zal de salafisten maar de kost moeten geven, die de epileptische woestijnwartaal van de analfabete boodschapper van een woestijngod letterlijk nemen;-)
Natuurlijk probeert TB hier een slaatje uit te slaan daarvoor is-i politicus...
*CcMed*
letopuwzaak | 18-03-19 | 23:10
Goedemorgen! Gisteren had ik ook voor het eerst het gevoel dat men op de bal zat en man en paard durfde te noemen. Eindelijk eens niet dat bagatelliseren en vergoeilijken over de rug van slachtoffers. Dat was een klein lichtpuntje op een zwarte dag.
Natuurlijk gaat FvD door en nog groot worden ook. Triest hoe de gevestigde orde de afgelopen paar maanden "regeageerd heeft" op gebeurtenissen:
Verwarde man bij die steekpartij op 5 mei. Waar was Rutte met zijn "terroristische aanslag"?
Geen reactie bij het doodsteken van het 8 jarige meisje door haar vader.
Nauwelijks reactie bij raketaanslag nieuws.
Nauwelijks reactie bij raketaanslag De Bunker.
Nauwelijks reactie bij bloedsuikerspiegelmeneer Amsterdam CS, was man die wat ziek was.
Nooit een reactie bij afrekeningen, ook niet op klaarlichte dag of rondom scholen. Alleen wanneer er extra naar gevraagd wordt.
Nauwelijks een reactie bij de Eerwraakturkmeneer die dat 16 jarige meisje neerstak.
Kleine en grote zaken. Nooit echt een reactie van Mark "ik sta hiet als Minister President voor de mensen en niet als VVD'er" Rutte. En nu blijft Rutte volhouden aan een terroristisch motief, uitsluiten doet hij niet. Ziekelijk. Begrijp het niet verkeerd, vreselijk wat er gebeurd is. Absoluut.
Net wakker, zijn de verkiezingen al verplaatst?
Het vaasje is in stukken gevallen en nu woensdag nog de scherven opruimen . Gaaf he .
@gerrie de perrie | 19-03-19 | 06:51:
Al vallen er tien vaasjes stuk. Nooit een reactie, alleen vlak voor de verkiezingen zoals wij inmiddels gewend zijn. En overal de pers ter wereld inlichten. Waar waren die internationale persberichten op 5 mei?
"Kabinet schrikt van toename eerwraakdoden" (2016) www.telegraaf.nl/nieuws/973015/kabine... en tel daarbij op dat ze deze knakker al minstens vier keer in het vizier hadden en steeds weer los lieten rondlopen net zoals www.geenstijl.nl/5143103/totale-lul-m... , het beleid van Rutte's regeringen (een eerdere) heeft geleid tot onnodig veel leed, een deel had zeker voorkomen kunnen worden als die gekken goed in de gaten zouden houden. Maar in plaats daarvan kunnen ze overal coke scoren en wordt ze geen strobreed in de weg gelegd. Die dader van gisteren moest nu nog voorkomen voor een verkrachting in juli 2017. Er moet veel sneller recht gesproken worden en dit soort mensen moet veel intensiever in de gaten gehouden worden. In plaats daarvan bezuinigde Rutte met Schippers op de GGZ. Er zouden zogenaamd "minder regels" komen voor politie en justitie, maar toch hebben ze blijkbaar geen tijd gehad om de zoveelste recidivist in de gaten te houden en op het goede (of in ieder geval een enigszins redelijk) spoor te krijgen. En dan, terwijl ze weten dat het een product is van hun eigen falen, een beetje stemmig gaan lopen doen en suggeren dat het aan hardwerkende Nederlanders ligt die belastingen opbrengen die ze het liefste direct aan de aandeelhouders van multinationals zouden doorpasen.
@Watching the Wheels | 19-03-19 | 07:11:
Dit en niks meer. Hetzelfde met die gast die dat 16 jarige meisje op school doodstak. Continu genegeerd en alleen maar wegbezuinigd. Maar op dat moment geen traan of medeleven van het kabinet. Dit gaat morgen, hopelijk, anders worden. Of er is weer een vertraging in het stemmentellen zoals jaren geleden.
@Watching the Wheels | 19-03-19 | 07:11:
Het was zelfs 2014 dat het kabinet schrok maar daar is het verder ook bij gebleven.
Er is nu een derde verdachte aangehouden. Het eerwraak verhaaltje blijft niet in stand. Maar dat lezen de meeste mensen helaas niet meer. In bndestem of Ad verscheen al een verhaal over de dader en zijn drank en drugsmisbruik. Alsof het klaar lag voor een aanslag.
Klopt , er zijn alleen slachtoffers met Hollandse namen , een vrouw van 19 en een vader van drie kinderen. mobile.twitter.com/GwennHersilia
Zijn broer was de 2e, een bekende van de AIVD.
Dit is dan mogelijk degene "voor" wie de eerwraak is uitgevoerd, de broer of voormalig partner van de vrouw die werd aangevallen?
@ja,diedus! | 19-03-19 | 07:02: Het derde slachtoffer is nog niets van bekend gemaakt, drol
Ja, ze zullen het verhaal nu wel kloppend aan het maken zijn, hd je iets anders verwacht?
Het maakt niet uit hoe je het noemt, het gaat erom dat dit soort lieden geen incasseringsvermogen heeft en op elk moment ineens kan ontploffen. Heb die je moslim-meneer in het NOS-journaal gezien, die beweerde dat het heel zeker geen terrorisme zou zijn en niets met de islam te maken zou hebben. Het was gewoon een gek die ze allemaal al heel lang kenden en die gewoon met z'n pistool ging schieten, zoals ze allemaal wel een keer verwacht hadden. Hoeveel van die tijdbommetjes zouden er rondlopen in de vier grote steden van NL? 100 of meer?
@Watching the Wheels | 19-03-19 | 07:19:
Er zou een campagne moeten komen om mensen op te roepen allerlei van dit soort gekken te melden, zodat de AIVD iets minder werk heeft en wat eerder een shortlist. Dat is effectiever dan #doeslief.
Er komen 40 rovers uit Rutte z'n vaasje ...
18 maart is de 77'ste dag van het jaar.
De 37 jarige dader heeft 7 keer in 7 jaar...
En de temperatuur kelderde bijna 3 graden in utrecht ten tijde van de aanslag volgens de grafiek van weerplaza,
www.weerplaza.nl/nederland/utrecht/19...
Nou nou, GS.
FvD heeft een standpunt en dat onderstreept deze nogmaals na deze gebeurtenis.
Net als Wilders.
Rutte daar in tegen heeft altijd gezegd dat er niets aan de hand is, hysterie, we leven in een gaaf land, wij zijn met meer en we moeten harder straffen (bla bla...)
Zoals altijd, en dat zien we nu weer, draaien de huidige regering partijen het tot 360graden rond zodat het in hun straatje past. De "moraalridders", de "doeners" en de "beschermheren" met het meel in de mond hoe verschrikkelijk het wel niet is. En ondertussen doorgaan met het huidige beleid.
Jammer inderdaad dat GS niet ziet dat Hiddema gelijk heeft. Zoals Hiddema het beschrijft, zo heb ik het ook ervaren. Walgelijk die Rutte en consorten. En dan zeggen ze geen campagne te voeren. Dit is juist heel nuttig in campagnetijd. Maar buiten campagnetijd bij de aanslag op Amsterdam CS, toen hoorde je ze niet. Of die verijdelde aanslag op de gay pride. Met die gasten in dat bungalowpark. Toen hoorde je ze ook niet. Hulde voor de politie trouwens bij alle gevallen zeer goed ingegrepen.
Dat de dader überhaupt buiten mocht lopen. En een wapen kon regelen.
Gelukkig hebben we de sleepnetwet en wordt het DNA van een aantal mensen die op de snelweg stilstonden afgenomen.
Gelukkig maar.
Is het te vroeg om te vragen of en zo ja wie er bij justitie op moet stappen?
De minister?
Of doen ze daar net zolang over als bij bijvoorbeeld de MH17?
En dan: met de kennis van nu, leermoment, voorkomen, werkgroep, taskforce, alert zijn op...
En dan een ander leuk politiek onderwerp. Het klimaat ofzo....
Vandaag was de geest uit het vaasje. Vandaag was het weer eens zichtbaar hoeveel geluk wij hebben met al die 1e, 2e, 3e en de zoveelste generatie kansenparels. Of het nu de bijstandtrekkers de criminelen noem maar op welke statistiek lijstjes ook, ze worden allemaal aangevoerd door de allochtonen. Maar D’66, GroenLinks en de geloofsgekkies partijen blijven ons maar framen dat het een verrijking is die multiculti samenleving. Nou vandaag was dat weer eens goed zichtbaar. En wat de slappe hap rechters betreft: gvd hoeveel meisjes moet je verkrachten, hoeveel coke moet je snuiven voordat je eindelijk eens voor heel lange tijd opgeborgen wordt. De NL rechters zijn helemaal van God los. Het wordt tijd dat ze afgerekend kunnen worden op hun uitspraken. Afvoeren die Penis aqua rosa!
De politie was gewaarschuwd voor deze gek . De politie ( binnenlandse veiligheidsdienst ) moet dit soort aangewaaide gestoorden beter checken .
Het is niet de politie die hem constant lieten lopen, dat waren onze rechters. Die laten psychopaten,, totaal geschifte moordzuchtige TBS-ers en ander ongeneeslijk letale onheil los op de maatschappij met een onverantwoordbare achteloosheid die je moeilijk maar kunt verklaren uit enkel incompetentie.
@Mazzelstof | 19-03-19 | 05:52:
Moet je in een ander beroep eens zulke fouten maken...
Pffft rechters.
@Mazzelstof | 19-03-19 | 05:52: en ze stemmen allemaal D666. De rechters zijn een gevaar aan het worden voor de maatschappij.
@Is dit nog nieuws? | 19-03-19 | 05:55: moet jij je snelheidsovertredingen eens niet betalen, komen ze je halen en dan mag je wel zitten.
Daar hebben ze helemaal geen tijd voor, er moet ook nog geflitst worden ja!
Toch wel een hele opluchting dat de meeste trotse bezitters van kalasjnikovs in NL niet geradicaliseerd zijn en zich beperken tot criminaliteit: grootschalige drugssmokkel, mensenhandel, huurmoorden, plofkraken en dergelijke.
Alles en iedereen werd bewaakt vandaag, moskeeen, stations, openbare gebouwen, dat is allemaal in orde(?)
Maar wie werden er weer niet extra bewaakt: de dijken.
Die moesten weer verder zonder bewaking, terwijl er toch genoeg extremisten en symphatisanten van extremisten rondlopen die geregeld oproepen om de dijken te doorsteken.
Je zal maar een dijk zijn in dit gepolariseerde landschap.
Dweilen met de kraan open.
Brandslang.
FVD mocht niet meedoen aan het NPO-debat, een kwalijke zaak overigens, dus ik begrijp heel goed dat men hun programma niet verder laat dicteren.
Vanavond rond 7 uur op het radiojournaal:
"FVD laat hun evenement vanavond, in afgeslankte vorm, gewoon door gaan. Jesse Klaver vindt dat niet chique."
Dat werd er echt bij gezegd. Wat kan mij het schelen wat Klaver daarvan vindt? Het is schokkend hoe een journaal zo duidelijk partij kiest.
wat belangrijk is wat wij van Klaver vinden. Ik vind hem een leugenaar, een klimaat- en milieuhuichelaar, een oerlelijk mannetje met een verfomfaaid hoofd en een Pinocchio neus
@langzullenweleven | 19-03-19 | 06:26: NOS / NPO is geïnfiltreerd door links
@langzullenweleven | 19-03-19 | 06:27: nee hoor, dat hebben ze zelf onderzocht. Npo : door het volk, voor het volk.
Op de pensioenactie in Ahoy werd gisteren opgeroepen om links te stemmen. Ik ben benieuwd hoeveel van de havenwerkers die daar waren nog in de valse beloften geloven. Wat doen Klaver en Asscher voor dit soort mensen? Die zijn alleen maar bezig met hun klimaat en hun zielige gelukzoekers. Links heeft, met de PvdA voorop, haar natuurlijke achterban op abjecte wijze verraden.
Neen, je moet er vooral niet over praten.
Je moet wijzen op onze prachtige open en tolerante samenleving.
Die zo tolerant is dat dit soort idioten vlak voor de rechtszaak vrijgelaten worden.
Die zo open is dat er duizenden potentiële volgers met hosanna en welkom binnen gehaald worden.
De samenleving waarin stemmen opgaan om koppensnellers uit het kalifaat maar terug te halen.
De samenleving waarin oma's en opa's aan gort geslagen en geschopt worden zonder dat de vlaggen halfstok gaan.
De samenleving waarin een ongetwijfeld Groen Links stemmend kippetje geschokt beweert dat dit niet kan in haar wereld.
Face it Mark, je vaasje ligt allang in gruzelementen.
En daar wil ik nog aan toevoegen: Een samenleving waar kerken verguisd en moskeeën aanbeden worden...
@GS. 6000 reacties in het weekend, 6000 op de maandag. Chanté!
click click, en wij van GS zagen dat we vandaag veel winst maken
Als Joris wordt betaald per wegjoris dan is Geenstijl in een week straatarm geworden.
De terroristische aanslag in Nieuw-Zeeland werd Baudet en Wilders ook aangewreven en e lui van DENK weten FvD nog een islamitische aanslag aan te wrijven door 'het klimaat' wat ze tegen moslims zouden creëren.
De redenatie van Hiddema over de Erdogan/Turken rel met winst voor Rutte kon ik nog volgen, maar die over Fortuyn en deze aanslag volgde ik niet helemaal. Misschien dat Rutte hier 'winst' mee pakt doordat mensen het politieoptreden zien en weer VVD gaan stemmen ofzo, maar dat vind ik alsnog wat ongepast om hardop uit te spreken, laat staan op de dag van.
Lui van DENK nog nergens gehoord vandaag. Wel maximale winst voor FVD en PVV. Het volk is het gewoon zat dat 1 Turk het hele land plat kan leggen. Wat als 10 Turken dit gaan doen?
DENK ging in een eerste reactie uit van een rechts extremistische aanval maar toen het een broeder bleek te betreffen bleef het verder stil.
Tunahan Kuzu (DENK) zei in een eerste reactie dat hij zich "ernstig zorgen maakt". "We volgen het nieuws nauwgezet. Laten we de kalmte bewaren en waakzaam blijven", aldus Kuzu.
@Gulliver | 19-03-19 | 01:39:
Ja, zo zijn ze wel. Als het niet “één van hen” betreft, moet er gelijk een debat komen over de polarisatie van de samenleving. Maar als het er wél een is, moeten we geen voorbarige conclusies trekken en de kalmte bewaren.
Waarom ik geen premium lid ben.
Vanwege uw banksaldo?
i hope for the future.
www.youtube.com/watch?v=KtVXAugaSm0
Beste Terry, Eigenlijk moet je die gebeurtenissen er gewoon niet bij halen. Dat is best wel respectloos naar de slachtoffers toe. Het lijkt nu alsof je het draait om je eigen campagne te sterken. Je kan beter. Weten we allemaal hiero. Ik stem op je maar niet vanwege dit.... Maar vanwege het gezonde verstand wat je over klimaatbende en andere zaken deelt. Doe dit niet weer. Het heeft geen enkele toegevoegde waarde.
Het is ronduit schaamteloos dat Terry en Hiddema deze gebeurtenis aangrijpen om met emoties puntjes te scoren.
Ze gaan blijkbaar gemakkelijk over lijken.
Tja das een feit, morgen meer EU en Groen of minder Utrecht.... lastig lastig
Het heeft juist te maken met maar liefst twee van de pijlers in hun verkiezingsprogram. Immigratie en justitie. Het heeft dus zeker toegevoegde waarde.
Iets met MH17 en onderste steen en gevoelens en lijken naar NL halen Rutte, net zo schaamteloos en respectloos... ik stem woensdag juist op FVD... alleen al hierom
@Boris Poepnagel | 19-03-19 | 01:08:
Welkom in de polletiek, met je poepvinger
Winter_is_coming | 19-03-19 | 00:25 |.... Rutte III samen met GL....
GroenLinks haalt veel stemmen, met GL heeft Rutte III wellicht voldoende zetels in de Eerste Kamer.
Mocht dit niet genoeg zijn dan haalt Rutte... de PvdA, SP en PvdDieren erbij.
De PVV en FvD mogen niet meedoen.
100% links... dit houdt in --> nog meer geld voor milieu en nog meer geld voor migranten. Het is godgeklaagd.
Daarom ook terreur ipv in de war snuivende crackturk met wraak gevoelens.
En voor die steun wil en krijgt GL heel wat terug van Rutte. Jan met de pet met z'n ouwe autotootje gaat driedubbel de lul worden.
@Jan Leul | 19-03-19 | 01:01: Idd, VVD en GL gaan met de eer strijken en FVD oF PVV gaan nipt 3de worden, net iets te weinig, net. Al die groen maken de EU al kapot, maar dat moet het ook, alles moet kapot.
Gaat met alleen GL niet lukken. Coalitie staat op dit moment op 23 zetels verlies in de peilingen. Dan hebben ze inderdaad nog een PvdA nodig. Weet niet of die staan te springen om weer met VVD mee te gaan. Rutte II heeft geen beste herrinneringen voor de PvdA.
PvdD is behoorlijk stellig. Die houdt vast aan haar principes en wil weinig water bij de wijn doen. Daar zal Rutte dan de blaren op zijn tong moeten lullen.
Dan zou alleen SP overblijven. Zou ik ook niet mijn laatste Euro aan verwedden.
Liberaal rectaal
Ook de door-en-door-liberale Jahier Vervendan mag zijn schransmuiltje laten klepperen bij de plaats-die-ons-allemaal-verbindt. Het met een onbekende, kleverige substantie bij elkaar gehouden kapseltje werd opvallend belicht, onderwijl zijn zinloze, geëngageerde gezwatel aanhorend. Het was extra bevreemdend voor deze kaasboterhammetjes-schransende begrotingspoleet dat zijn onuitwisbare, pedante grijns de plank volslagen missloeg. Casting dus!
Waarom, oh waarom, laat BNNVARA-KRO-NCRV deze Jahier Smegmadan wat slijmerige, onuitwisbare strepen trekken in onze, volslagen lamgeslagen samenleving?
Ieder politicus die vandaag of morgen over het FvD heenzeikt vanwege hun bijeenkomst bedrijft campagne politiek. Demagogie van het zuiverste water.
Houdt uw smoel, sluit uw waffel, klem uw bek dicht!
Duidelijk? Evocatus
klem uw bek dicht? hahaha..... anders waterboarding door links?
Nou, ik ben off. Morgen gaat het wekkertje weer.
Ben d'r echt helemaal klaar mee met dat migratiebeleid, dat ISlamgepamper en die klimaathysterie. Spuug-, spuug- en spuugzat. Maandje terug nooit gedacht maar ik stem woensdag op FvD. Je moet toch wat, als fatsoenlijk burger?
Jaa khoud het ook voor gezien.
Kloppende pijn in kop rechts.
Voorhoofdsholteonststeking
Moet ook niet naar het nieuws
kijken en krant lezen, maar je
verveelt je de klere, dus ja.
Stom vamuh. Evocatus
@Graaisnaaiert / Evocatus Stem trouw PVV. Slaap wel.
Nok er ook mee, ben het helemaal met u/je eens. Welterusten.
Maak je liever druk om de rechtstaat, het gevangeniswezen, de rechters en fopstraffen.
Daarmee wordt de rest ook grotendeels opgelost.
... en morgenochtend doen alle schoolkindertjes in Utrecht een hakka.
-
Allahu Hakka.
Oke ik ga ff een tegel bakken. De partij DENK, helemaal nul, niets nada in het nieuws geweest vandaag. Was aanslagpleger familie? Is familie omgekomen van iemand van DENK? Was DENK zelf de dader? Zo veel vragen,vragen,vragen
Ik vind het maar rare vragen. Misschien hadden ze een reactie kunnen geven (hebben ze dat gedaan? geen idee)..
@SuqMadiq | 19-03-19 | 00:43: Zoals ik al bakte op die vorige tegel: helemaal niets over DENK in het nieuws vandaag. Alleen FVD en PVV.
@Paddy074 | 19-03-19 | 00:45: Alleen FvF en PVV? Welke zender heb jij bekeken joh, het wordt nauwelijks genoemd.
Nah, die Kaplanbeweging is met knallende ruzie van Milli Görüş (in handen van de Turkse Staat) afgescheiden, en DENK loopt braaf aan de leiband van Erdogan. De leider van de sekte zit dan ook in een Turkse cel te rotten.
@Abject | 19-03-19 | 00:47: Vanaf 10:45 tot 14:45 uur vandaag had DENK de kans om iets te plempen op het net. Hebben dit niet gedaan. Wisten zij iets, wat Rutte ook al wist?
www.youtube.com/watch?v=vXqyq8jD1Sw
Dus als er aan de andere kant van de wereld een aanslag wordt gepleegd is het bon ton om dit hier ten lande meteen aan FvD te koppelen. Maar du moment dat FvD een aanslag in NL, door een Turk, relateert aan de problemen van niet-westerse immigratie en integratie, NB 1 van hun speerpunten, dan is omroepland te klein. Dat noemen we nou met 2 maten meten. Die stuitende hypocrisie, die komt me de neus uit.
Is het dan een aanslag gerelateerd aan de 'problemen van niet-westerse immigratie en integratie', of verzin je dat er gewoon maar even bij omdat der FvD je dat opdraagt?
@Tarmac | 19-03-19 | 01:59: wanneer ben jij gestopt met voor jezelf nadenken? Toen de maatschappijleerjuf je dat opdroeg?
@Gen. Maximus | 19-03-19 | 07:05: Denk dat dat deels genetisch is: mensen die zich makkelijker aanpassen aan de geldende norm en anderen die hun eigen analyse belangrijker vinden. Ik denk dat de eerste vaak 'succesvoller' in het leven zijn - want 'doen niet moeilijk'. Anyway - zelf ben ik van het laatste soort - wat soms best lastig is.
Lol. Blijf er gewoon bij Kees!
@Nibdib Niddib | 19-03-19 | 00:41:
Hoho eerst vragen of hij de broer of de zus van Johnnie is.
Man, doe niet zo overgevoelig…
overigens kan ik mij geen enkele tegel van u herinneren.
Nee laat hem maar gaan, Kees dacht een abo te hebben op de FvD-bode.
Haha. Wees geen kees
Bent u die geadopteerde broer van Kees Kroket? Kees Chinees?
_kees_ | 19-03-19 | 00:32 |
Jammer, kees, met een kleine k, maar toch bedankt voor uw waardevolle meningen.
@Necramonium | 19-03-19 | 01:21:
Ze mogen toch op iedereen kritisch zijn?
Kees begrijpt de strekking van dit artikel niet.
Wedden, dat het leger van 700 communicatie medewerkers van de VVD, woensdag als stemmenteller in de stemburelen zit.
Zo werkt dat niet, dus daar wil ik wel om wedden.
Stemmertellers, dat zijn vaak deplorabelen die zich aanmelden en daar 2 of 3 tientjes voor krijgen, die ze niet hoeven op te geven. Dat is de realiteit. U kunt ook zelf komen meetellen of observeren. Meld u tijdig aan.
Zowaar net in het NOS journaal, vlak na 00 uur, Astrid Kersseboom die zei in aanloop van het filmpje uit 2011 op GS dat deze meneer er "radicale ideeën er op nahield". Joh! En dat uit de mond van de NOS. Nou ja, Astrid is op zich wel wat mondiger wat dat betreft. Maar goed, met deze wetenschap, en bevestiging, hoe moeilijk is het voor iemand als Frits Wester dit beestje bij de naam te noemen?
Nee, Frits kwam dan weliswaar vanavond redelijk nuchter over, maar vorige week tijdens het RTL debat sprak ie met dubbele tong (en wel vaker), waarbij deze zogenoemde 'onafhankelijke verslaggever' kleur bekent (CDA). Dat soort lui moet je niet aan tafel willen (Pauw & Jinek). Ook die 'terreur deskundige' pipootje moest nog even laten merken dat ie niets opheeft met FvD, eikel, hou gewoon je mond en laat zien dat je een professional bent i.p.v. je politieke voorkeur door te laten klinken of je mening. Je zit daar als deskundige. Veel beter vond ik eerder vanavond Beatrice de Graaf bij DWDD, die was veel genuanceerder en veel accurater inzake de dader, ze zei o.a. dat het een het ander niet uitsluit, omdat Matthijs eigenlijk wilde horen dat het iets 'in de relationele sfeer' zou zijn.
Nee Matthijs! Het een sluit het ander niet uit, en Beatrice had ook beter bij Pauw & Jinek aan tafel kunnen zitten dan deze droogkloot die volgens mij maanden het daglicht niet had gezien. 'terreurdeskundige' (en dan nog ongenuanceerd je mening over Thierry Baudet bij J&P aan tafel geven). Man, man, man.
Slechte gasten aan tafel telkens. Voorts kraakte meneer nog die dame af die kennelijk bij de opnames van Jensen zat, en heel duidelijk het beestje bij de naam noemde: Kanaleneiland met concentratie van bepaalde religie/groepen/migranten die voor dit soort problemen zorgen. Realisme! Had meneer ook een mening over, was hij het niet mee eens (goh...).
Hier nog een Graaf die wel zinnige dingen zegt, heeft U even?
www.youtube.com/watch?v=Z2jow9ubPm4
Waarom blijf je je zo druk maken. Je wéét dit ze het zo brengen..
Ik kijk niet. De tyfus voor Von Pauw und Eva, en al die tafel zwijntjes.
Thierry gaat woensdag prachtige Verkiezingen maken.
Nog even dit. hoorde vandaag dat in de Tweede Kamer de Christchurch moorden herdacht zullen worden. Mooi, mooi, mooi. Hoe godvergeten hypocriet kun je het hebben. Ze zouden daar als ze eerlijk zijn dagwerk hebben aan dit soort acties.
Herdenken ze de gestorven kinderen van Yemen?
Neergeknald, al jaren, door de Saoedi's met wapens uit het Westen m.n. van onze fijne bondgenoot de VS? Nee, natuurlijk.
Herdenken ze de vermoorde Christen en en verwoeste kerken in Nigeria, waar in 2019 al heftig huisgehouden is? Nee , natuurlijk.
Hoeveel Christenen zijn al vermoord door de Fulani militia? Zelfs al gaat dit vermoedelijk ook over gebruik van land. Ach het is maar Afrika, daarover maken we ons in de Tweede Kamer niet druk. Die zwartjes mogen het daar zelf uitzoeken. Pakweg nu 120 doden daar, mwah, nie-belangrijk-nie. Vorig jaar kennelijk een paar duizend. Dooie Christenen zijn het herdenken niet waard.
Hé SGP, hé CU, hoe staat het er mee?
Herdachten ze vroeger de 500.000 Iraakse kinderen; u weet wel van Madeline Albright: "We thought it was worth it." Wegens de toenmalige sancties van onze lekkere bondgenoot. No way, José!
Maar ohw whee, aster een moskee en Mohammedanen gemold worden dan staan we onze achterste poten in de Tweede Kamer.
Flikker op, hypocriete zooi!
Nee, ben geen Christen.
Nee, ben geen FvD-sympathisant wegens libertariërs daar aan boord.
Ben gewoon Evocatus
www.youtube.com/watch?v=erdtJ2m8H4w
Goedemorgen Evocatus...
christenen kan gewoon met kleine letter, net zoals moslims, relitards, relifrenie of relifascisten.
Ze hebben het dan wel over de FVD en PVV en zo, maar van DENK hebben we vandaag nog niets gehoord. Zelfs niet bij bij de staatsomroep. Dat is pas verdacht.
Maar Evocatus, je stemt woensdag toch wel voor het goede doel?
@Theo-Pim-Riv | 19-03-19 | 00:38: U met hoofdletter, heeft helemaal gelijk.
Ellie Trom zal waarschijnlijk één dezer dagen fulmineren, dat ze in de tram "Geertje Wilders" heeft horen roepen. Hans Glijhuis van het AD, was erbij en hoorde dat ook.
Rust in Vrede slachtoffers van deze kneitergekkegeitenneukendezieketurksenederlander
Haha. Ondanks alle kritiek van links en rechts krijgt FvD gewoon keurig mijn stem woensdag. Geen geloel.
Die vieze gladde policor praatjes van die rat van een Klaver op de radio waarin hij natuurlijk walgt van het feit dat FvD deze bijeenkomst niet gingen staken. Met dat soort slappe zak gedoe gaan we de oorlog nooit winnen.
Klaver op de radio toch campagne aan het voeren?
Voor de linksche Rösenluller types is het FvD een zegen als handrem op de PVV.
Rutte staat daar glimlachend bij en ziet, dat het Fvd de PVV klein houdt.
@Muuke | 19-03-19 | 00:25:
Zelfs als ze niets willen zeggen dan zeggen ze iets.
@Theo-Pim-Riv | 19-03-19 | 00:27: DE PVV en FvD zijn placeholder partijtjes. Ze dienen juist om al het verongelijkte volk een veilig controleerbaar plekje te geven.
Kijk straks maar naar de zetelverdeling in de eerste kamer.
@litebyte | 19-03-19 | 00:32: ik ben bang dat je gelijk hebt. Het cordon / kartel zal weer sluiten. Alleen een absolute meerderheid kan voor invloed zorgen. Elk ander scenario zal helaas leiden tot politiek op de achtergrond.
@litebyte | 19-03-19 | 00:32: na de stemvervalsing door die 700 communicatiemedewerkers van Rutte zeker?
Het ziet er naar uit dat Baudet veel stemmen krijgt op woensdag.
Ook Wilders zal aardig scoren.
Het Nederlandse volk wil een ruk naar rechts --> men is het klimaatverhaal van Rutte III waarbij we van het gas af moeten helemaal beu.
Er mag bij de NPO wel over het klimaat gesproken worden, maar over ons onbetaalbaar migratiesysteem waarbij migranten uit Afrika en moslimlanden hier onder de noemer van vluchteling in de watten worden gelegd met gratis opvang, een ingerichte woning plus een levenslange uitkering --> daar mag niet over gesproken worden.
De verwachting is dat Rutte dadelijk in de Eerste Kamer een samenwerkingsverband aangaat met GroenLinks en de PvdA... waarbij PVV en FvD volledig worden genegeerd.
Het volk wil een ruk naar rechts.... wat doet Mark Rutte van de VVD?
Hij maakt een ruk naar links - hierbij laat hij zien dat hij minachting heeft voor het Nederlandse volk.
Met een beetje mazzel komen ze er met de PvdArmoe en GrrrrLinks ook niet.
@Winter_is_coming | 19-03-19 | 00:25: Laten we het hopen. Ben die gasten zó zat.
@Winter_is_coming | 19-03-19 | 00:25:
Helaas. Coalitie staat in de peilingen op 22 zetels verlies. GL alleen al staat op 18. Met PvdA erbij is dat dus gefikst.
Kunnen alleen maar hopen dat PvdA nog steeds koudwatervrees heeft voor de VVD na Rutte II. Dat heeft daar wel wat sporen achter gelaten zeg maar.....
Persoonlijk vind ik niets onkies aan de bijeenkomst van het forum. Dit stond al gepland, ze zijn onmiddellijk gestopt met flyeren, en ze doen hiermee precies wat ieder zichzelf respecterende kartelparij altijd roept, niet buigen voor terrorisme.
Mompelt iets van de rug recht houden enzo. Dit is best een verademing in onze rubberentegelmaatschappij.
@Nibdib Niddib | 19-03-19 | 00:25: Wat heeft dit in godsnaam te maken met de rug recht houden? Hiddema schiet nota bene direct in de slachtofferrol..
@SuqMadiq | 19-03-19 | 00:28: slachtofferrol of niet, dat doet helemaal niets af aan het feit dat FvD de ballen had om deze bijeenkomst door te laten gaan.
@Nibdib Niddib | 19-03-19 | 00:32: Wat is daar in godsnaam dapper aan?
@SuqMadiq | 19-03-19 | 00:36: simpel, je ziet toch door wat voor slijk en drek men nu wordt gekielhaald? Zelfs door een rechts blog als GeenStijl nota bene. Ze hebben bewust dit risico genomen. En ik vind dat prachtig en in ieder geval daadkrachtig!
Maar ieder zijn mening he.
@Nibdib Niddib | 19-03-19 | 00:44: Ja ok maar kom op. Het is ook bij de beesten af dit, en omdat ze dan kritiek oogsten vind je dat dapper. Maakt niet uit wat ze doen? Volgens mij willen ze juist dit soort aandacht zodat de fans zeggen zie je wel... Ze krijgen alleen maar kritiek. Ik vind het meer dan terecht deze keer.
@ardbeg | 18-03-19 | 23:04
Nou, in dit geval is het eerder de Turkse Turk Gökmen Tanis die over lijken ging. Overigens hebben we dit al eens eerder gezien van een Turk in Delft (6 doden in café Het Koetsiertje)
Ik heb vanavond Pauw en Jinek gezien. Het was weer schrikbarend om te zien dat de daar aanwezige gasten zoals Frits Wester en een universitaire terrorismeflapdrol hun afschuw uitspraken over de uitlatingen van Baudet en Wilders. Mijn vertrouwen in de publieke omroep was al niet groot, maar na vanavond mag die hele club opgeheven worden.
Ach, deze drankorgel komt vaak niet eens fatsoenlijk uit zijn woorden. Vanavond leek ie redelijk nuchter, maar tijdens dat RTL debat van vorige week sprak ie met dubbele tong (en wel vaker). Het is niet duidelijk ofzo, dat deze zogenoemde 'onafhankelijke' journalist gewoon kleur laat zien (CDA).
Welkom bij de club.
De muppetshow gaat maar door. Er hing een camera in de tram. Beelden van pleger hadden veel eerder bekend gemaakt mogen worden, maar om het politieke gewin mocht dit niet. Vandaag werden er in Utrecht alle islam geloofshutten gesloten, met uitzondering van al die andere geloven. Dus eerst lekker rechts proberen weg te schuiven wat later toch linkse import blijkt te zijn.
Dat je zowiezo nog gekeken hebt.
@Muuke | 19-03-19 | 00:24: Ja hallo we moeten wel kijken waar ons fake news vandaan komt natuurlijk.
Rutte kan ook zo het theater in......... Verkiezingen wil ik het niet over hebben, ik moet het land besturen in deze situatie........... HOE DAN?
Het enige wat je doet Mark Rutte en dat is wat iedereen Wilders en Baudet verwijten.... is campagne voeren, onder het motto.... zie mij eens stoer premier zijn in crisistijd......... gadverdamme!!
De vorige keer vlak voor de verkiezingen had Rutte ook al zijn moment to shine met die Turkse minister. Je zou er bijna je alu-hoedje er bij opzetten. ;-)
Maar ff serieus, dit komt Rutte en co heus niet verkeerd uit.
Hij krijgt levenslang, wat lul je nou?
@Ggroengras | 19-03-19 | 00:19:
Eerst zien dan geloven
@Nibdib Niddib | 19-03-19 | 00:29: oh ja, het grotr complot. Was ik even vergeten.
@Ggroengras | 19-03-19 | 00:31: nee hoor, niets met complotdenken te maken. Wel met het gebrek aan vertrouwen in onze rechtspraak.
Staat los van een eventuele straf. We moeten een ander migratiebeleid hebben en verblijfsvergunningen ( en naturalisaties ) voorwaardelijk maken. Dat zou al een hoop ellende en geld schelen. Misdraag je je? Weg. Doe je mee? Prima, welkom en wees een van ons. Maar wel eerst jezelf bewijzen.
@Graaisnaaiert | 19-03-19 | 00:40: eens, maar dat mag je helemaal niet zeggen man! Want dat is zielug ofzo. Foei!
Ik zag net bij een verbeten Jinek een fulminerende kale met een ontploft hoofd zitten, en was in de veronderstelling dat die laatste het had over onschuldige mensen wiens levens vandaag zijn weggegrist of over de anti-westerse retoriek en/of handelingen van meisjesmoordenaar en verkrachter Gökmen – bleek dat-ie van de leg was door de woorden van ene Baudet.
Ach, deze drankorgel komt vaak niet eens fatsoenlijk uit zijn woorden. Vanavond leek ie redelijk nuchter, maar tijdens dat RTL debat van vorige week sprak ie met dubbele tong (en wel vaker). Het is niet duidelijk ofzo, dat deze zogenoemde 'onafhankelijke' journalist gewoon kleur laat zien (CDA).
@KwestieVanBalans | 19-03-19 | 00:18: Wat te denken van die zogenaamd objectieve, nietszeggende flutfluim van een terrorisme-expert, die ongetwijfeld van top tot teen is doorgelicht op politieke kleur alvorens daar en bij Nieuwsuur aan tafel te mogen herhalen wat collegae al eerder gezegd hadden?
En nee, ik heb het niet over Beatrice de Graaf: die was de nuance zelve vandaag en waste zelfs Tim Hofman de oren bij DWDD.
Wonderbaarlijk! Die "Kalifaatstaat" waar de familie van de dader lid van is, ook wel de Kaplanbeweging genoemd, in 1994 te Keulen opgericht en in december 2001 door de Duitse overheid verboden, bestaat nog steeds in Nederland.
"De Kalifaatstaat kwam in 1994 voort uit het Verband islamischer Vereine und Gemeinden (ICCB) in Duitsland, een vereniging die zich in 1984 had afgesplitst van de islamistische organisatie Milli Görüş. De voorzitter van de vereniging riep zich uit tot Kalief, geestelijk en wereldlijk leider van alle moslims ter wereld uit. Sindsdien noemde de vereniging zich Kalifatsstaat (Hilafet Devleti), hoewel zij juridisch de oude naam bleef hanteren.
Leider van de beweging was Cemaleddin Kaplan, die in Duitsland de bijnaam Khomeini van Keulen had; de beweging kreeg in Turkse kringen al snel de bijnaam Kaplancılar. In de Turkse media werd Kaplan als zwarte stem aangeduid. Na het overlijden van Cemaleddin Kaplan werd zijn zoon Metin Kaplan in 1995 zijn opvolger. Metin Kaplan noemde zichzelf Müftüoğlu (zoon van de moefti). Onder Metin Kaplan radicaliseerde de beweging en raakte verdeeld. In Berlijn kwam zelfs een tegenkalief, Ibrahim Sofu. Kaplan riep in 1996 op tot moord op deze tegenkalief; op 8 mei 1997 werd Ibrahim Sofu vermoord."
nl.wikipedia.org/wiki/Kalifaatstaat
ejbron.wordpress.com/2012/05/27/kalif...
zo recent als 27 dec. 2016 kwamen ze in het vizier
"’Khomeini van Tilburg’ in cel om financieren IS-terreur
De 58-jarige Irfan D. uit Tilburg moet in de Verenigde Staten 7,5 jaar de gevangenis in wegens financiële steun aan Islamitische Staat. Hij wil niets liever dan zijn straf in Nederland uitzitten, waar zijn kinderen nog wonen, maar de kans daarop is nihil. (..) D. heeft in Nederland en daarbuiten geld ingezameld voor een Oezbeekse terreurorganisatie die gelieerd is aan IS. Bijna vier ton heeft hij ingezameld, bovendien leverde hij strijders voor trainingskampen.
www.telegraaf.nl/nieuws/31018/khomein...
Precies de regio waar de broer van de dader gevochten zou hebben.
Hoezo is die beweging in Nederland actief? Hoezo waren er bij de rOverheid geen duizenden alarmbellen afgegaan? Te druk bezig met het in kaart brengen van Blokkeerfries-DNA?
Massa-ontslagen bij justitie NU!
Zelfs de NOS pikt het op
Salafistische sekte
Bronnen in Kanaleneiland zeggen verder dat de familie van T. een salafistische sekte aanhangt. Het zou gaan om de zogeheten Kalifaatstaat, die in de jaren 90 is opgericht in Duitsland. Het is een verboden organisatie waarvan de leider is uitgeleverd aan Turkije. Daar is hij veroordeeld tot 17,5 jaar gevangenisstraf.
nos.nl/artikel/2276614-nieuwe-feiten-...
Beste Abject,
Hartelijk dank voor deze bijdrage. Kijk dat komt nu bij GeenStijl te voorschijn, dat maakt GeenStijl groot en noodzakelijk.
Ja, de NOS pikt het op. Ze moeten wel, want net doen alsof, is er niet meer bij.
Hulde. Evocatus
Dank voor info. Te triest voor woorden. Te ingewikkeld voor een overheid en rechtssysteem dat achter de feiten aan loopt en de realiteit totaal niet meer kan overzien. (Overigens respect voor al de dienstverleners die iedere dag het werk doen dat ver van prettig werk te noemen is.)
Lang leve de versnippering van het politieapperaat en de overige dienstverlening in NL. Lang leve de reorganisaties, bezuinigingen en de bureaucratie. Een ramp. En destijds Pim maar afmaken. Hij benoemde het probleem, sindsdien is dit probleem alleen maar toegenomen.
@Abject | 19-03-19 | 00:21:
Ja, in een open samenleving kunnen deze parasieten ongestoord hun gang gaan.
En Rutte 1,2 en 3 maar bezuinigen op politie, de AIVD, justitie en de rechterlijke macht.
Zie het onvermogen en de onkunde om salafistische scholen te sluiten, deze haat-scholen kunnen ongestoord hun gang gaan namens het CDA, de CU en de SGP, want religieus onderwijs is heilig in dit land.
Blokkeerfriezen zijn belangrijker. Zo liggen de prioriteiten bij het OM en daar betalen we de tol voor.
@Abject | 19-03-19 | 00:21:
Je weet overduidelijke niet waar je het over hebt. De Kaplanbeweging aka Kalifaatstaat komt voor uit Milli Gorus en deze beweging komt weer voort uit de Egyptische Moslimbroederschap. Niets Salafistisch aan. Salafisten zijn ultra-orthodox terwijl de eerder genoemde bewegingen, alhoewel conservatief, op veel punten modernistische visies hebben.
Blijft raar dat een zwakbegaafde verslaafde in bezit van een strafblad met de lengte van een pleerol een heel land kan laten ontsporen. De rechtstaat en de democratie en daaruit voortvloeiende lage straffen en uitkeringen faciliteren dit soort parels. Kritiek op het huidige beleid zul je niet horen. Media lopen aan de leiband van de gevestigde orde en terreurexperts moeten door hun vormgegeven beleid en protocollen beoordelen. Het blijft een feit dat dit soort te makkelijk aan wapens kan komen. De wapenleveranties aan de plegers van de aanslagen in Parijs onderstrepen dat.
Rutte kan zich nu wel storten in een nationaal rouwbeklag, maar laat hij zich maar in Kamer verantwoorden voor het falen van de overheid. Na Anne Faber blijkt dat gewelddadige zedendelinquenten of verdachten gewoon vrij rond kunnen blijven lopen.
Maar u heeft de premier gehoord nietwaar. Dus het komt allemaal wel goed. We wijken niet, nooit. Alleen even geen campagne van partijen, want schijtlijsters die niet weten welk liedje ze moeten zingen, onder het mom van respect.
Jaah. Evocatus
Hebben we overigens al een reactie van effie tromp? Moet Kanaleneiland wat haar betreft worden afgestoken en afdrijven?
Fuseren met Urk en dan kijken wat er gebeurd!?
Die moet eerst een paar dagen nadenken voor ze met volledig achterhaalde en verkeerde info een soort column kan produceren.
is iedereen weer uitgehyped? schandalige vertoning van de politiek en media. het woord "terreur" werd al in de mond genomen voordat er ook maar iets duidelijk was over deze persoon. en zelfs in het geval van `terreur` was het al gauw contained en duidelijk dat het een amateuristische uitvoering was, evengoed dus geen reden tot paniek. de enige crisis in dit land waar nauwelijks iets ernstig gebeurt, is aandachtsgeilheid.
Aandachtsgeilheid leidt zelden tot begrafenissen en derhalve niet "nauwelijks iets ernstig"; integendeel!
Elf mensen vol lood pompen is wel degelijk terreur. Wie iets anders daarvan vindt is de grip op de realiteit kwijt.
@Winter_is_coming | 19-03-19 | 00:10: het is zeer zeker ernstig. maar zoals met alles in het leven moet men relativeren. Hier is de ratio aandacht en ernst zeer uit balans.
@Rationele Mocro | 19-03-19 | 00:18:
Riep de dader "hakbar" bij de daad?
Dan is het verklaarbaar dat men denkt dat het om een aanslag ging.
Riep de dader dat niet maar riep die iets in de trant van "kutwijf" dan is de kans dat het om de relationele sfeer gaat groter.
Zou het toch iets te maken kunnen hebben met de kans op, ook gezien de geschiedenis van de dader?
@Rationele Mocro | 19-03-19 | 00:18: Als je niet wordt neergeschoten door de opmerking "ik ben Marokkaan", dan weet je genoeg. En we hoeven niets te relativeren, dergelijke acties horen niet bij Nederland.
Hetzelfde gekraai, geen lastige vragen. vrede bewaren. Vriendjes blijven met en op het pluche...
Overheid en als 1ste de NPO heeft een grote lenteschoonmaak nodig.
FvD heeft mijn stem woensdag
Leuk voor uw provincie.
Citaat:"Ze zegt dat ze de politie ‘zo vaak’ heeft gewaarschuwd hoe gek Gökmen kan zijn. ,,Hadden ze maar naar mij geluisterd.”
----
Exact, het blijft helaas voortduren..., en ze zal niet de enige geweest zijn. Waarschuwingen worden niet serieus genomen hoewel de aanwijzingen zich aaneen rijgen. Dit monster hoort opgesloten te zitten. De geschiedenis herhaalt zich..... Te lankmoedig? D66 Rechters met te lage straffen? Wapens? hoe komt dit soort verknipte gasten toch altijd ongemoeid aan dodelijke wapens? Alle seinen stonden toch op rood!
Wel,... iemand heeft hem toegelaten in onze samenleving om zijn dodelijke ding te doen.......
Ach ach. Zelf dus solliciteren bij de pliesie? En het allemaal beter doen! Goed plan. Nu nog uitvoeren. Hoe simplistisch. Jongen, de politie en andere zorgverleners (ja het politieapperaat heeft ook zorgverlening in hun werkpakket zitten) hebben dagenlijks te maken met doorgesnoven, psychiatrische en verwarde betweters te maken. Dat is dan nog maar een klein onderdeel van hun klandizie. Succes!
Als het allemaal zo simpel was dan zou ons land en de rest van Europa wel varen. Het is zo makkelijk vanaf de zijlijn commentaar plempen. Feit is dat de regelgeving en de wetgeving achter de feiten aan loopt. En het feit dat de mogelijkheden om het werk kwalitatief uit te voeren door politiemensen en andere dienstverleners ondermijnt wordt door bezuinigingen, afkalving en onzinnige bemoeienissen van de overheid en gemeenten dat vergeet je maar even voor het gemak. Werkdruk terzijde. Onderbetaling terzijde. Etc.
zijvanhiernaast |
verwarde betweters ?
Na zo'n strafblad en deze daad is er toch ietsje meer aan de hand...
zijvanhiernaast | 19-03-19 | 00:14
Feit is dat de regelgeving en de wetgeving achter de feiten aan loopt.
----
O, deze aanslag komt volgens u door achterhaalde regelgeving en wetgeving?
Lijkt me toch wat simpel.
Er zijn strafrechtadvocaten de politiek ingegaan die bendes hebben verdedigd die veel meer moorden op hun geweten hebben. Dus als je dit al wilt uitleggen als een gevolg van immigration, heb hey dan reed teens over advocatenn die dit soort tuig verdedigen, ervan eten.. de lage straffen in Nederland en het gemak waarmee coke en wapens verkrijgbaar zijn.. die discussie is veel eerlijker
Ik tief er maar even een golden oldie in. www.youtube.com/watch?v=5cTyUUO7D3E
" Ze willen ons die gebeurtenis in Kanaleneiland aanwrijven. "
Wie is ze?
De rest. Zij die tegen ons zijn. De vijand. De elite. Links. Het kartel. Rechts. De msm. Etc.
@Ggroengras | 18-03-19 | 23:55:
Ga maar weer alles kapot nuanceren met je onvolwassen standpunten.
Met je"we zijn allemaal bloemen uit dezelfde tuin" denkwijze.
Wat is er mis met je?
@Ongeblustekalk | 19-03-19 | 00:09: Ik denk dat ik teveel hecht aan nuance, beste kalk. Dat past inderdaad niet zo goed bij al dat overtrokken gejank. Denk dat het zoiets moet zijn. Maar ik doe mijn best om wat minder genuanceerd te zijn. Merk je al verschil?
@Ggroengras | 19-03-19 | 00:14:
Jij bent met wie je omgaat, identiteit is er niet. Stoer doen en een grote bek zonder daar echt iets tegenover te zetten, groupie. Dat soort volk trek jij aan.
@Ongeblustekalk | 19-03-19 | 00:29: Dat is je reactie? Mooi man, gewoon wat algemene beledigingen erin gooien. Welterusten, kalkie. Morgen ben je vast weer wat scherper.
@Ggroengras | 19-03-19 | 00:39:
Dat zijn geen beledigingen, maar feiten. En je kan mij wel wegzetten als onscherp, maar jij bent hier de losse flodder.
Slaap lekker en niet teveel onscherp naar links kijken he ;)
'Een Italiaanse journaliste meldt dat de ruiten van de auto's van meerdere journalisten zijn ingeslagen terwijl zij bezig waren met verslag doen van de schietpartij in de tram. Bij enkele van hen werden camera's, lenzen en andere spullen gestolen.'
Wat een ontzettend gaaf land zeg!
Wil je even mijn vaasje vasthouden?
Je moet je auto ook niet parkeren in Kanaleneiland.
De Tom-Tom zou een waarschuwing moeten geven.
Her is ook niet zo slim om in één van de slechtste wijken van Utrecht dure spullen in je auto te laten liggen..
Italianen zijn toch wel wat gewend zou je denken.
(Moet ooit nog eens iets jatten van een Italiaan.)
Schokkend. Er worden spullen uit stuks gestolen in een achterbuurt.
@Ggroengras | 18-03-19 | 23:56: *uit auto's
@Ggroengras | 18-03-19 | 23:56:
Ja, dat is heel normaal toch? Wat een zeurpieten.
Ggroengras
Wie heeft er geen auto's in achterbuurten opengebroken in zijn jeugd?
Prem was ooit in Utrecht voor een reportage. Werd belaagd en uitgescholden door allochtone koters die ook nog een vol coke cola blikje tegen z'n kop gooiden. Toen zag toch effe de vertwijfeling en wanhoop in z'n ogen. Hij wist op dat moment dit komt nooit meer goed.
In Napels strippen ze je hele auto, je mag blij zijn als je je trekhaak en je reservewiel nog aantreft.
@Jan Dribbel | 18-03-19 | 23:53: Alhoewel je niet onjuist zegt dat parkeren en journalistiek bedrijven in bepaalde buurten niet geadviseerd wordt is dat tegelijkertijd het aantonen van het compleet falen van de vrije westerse waarden! En juist dat falen dient in de spotlights gezet te worden.
@Patje2011 | 19-03-19 | 00:02: Precies!
Diefstal is niet goed te praten, maar die mensen wisten blijkbaar niet waar ze zich bevonden.
Ja, dat is de gebruikelijke reactie van de infantiele bevolking aldaar. Men ziet het journaille als de grote vijand die hoe dan ook bestreden moet worden.
Noem het de 'nieuwe standaarden' in sommige delen van 'Nederland'. Deze standaarden staan echter haaks op de normen en waarden die gelden voor gelukkig nog de meeste Nederlanders.
Dit verdient dringende aandacht.
Kanalaneiland staat al een paar jaar bekend onder de naam Qanatan Aljazeira.
Dat is bekend van kanaleneiland, dat je daar geen spullen in je auto moet laten liggen... dan is het weg. Ook de kantoorpanden langs de weg der verenigde naties, hebben allemaal een bordje bij de receptie: "geen spullen in auto op de parkeerplaats laten"
@Graaisnaaiert | 19-03-19 | 00:33: Ik heb 20 jaar geleden op een kantoor bij de hoek beneluxbaan / weg der verenigde naties gewerkt, en toen was het ook al zo: spullen in auto (ook op eigen parkeerplaats) ruit ingetikt en spullen weg. 's avonds niet alleen naar utrecht centraal lopen, want dat is kans op overval, inbraken etc etc
Waarom denken journalisten altijd dat het gespuis zich daar een ene reet van aantrekt?
Naïef much?
nou volgens mijn medebrabander schreeuwde de dader gewoon Aloe Hakbar, en dat geeft voor mij aan dat hij met zijn daden bij de 72 maagden wil komen.
www.bndestem.nl/dossier-schietpartij-...
Dat roepen de kinderen op straat ook regelmatig, is slang tegenwoordig.
Dan is het vreemd dat hij vlucht. Hardcore terroristen vechten doorgaans tot de dood - ze blazen zich op of laten zich doodschieten. Het is ze immers te doen om het martelaarschap. Als het inderdaad die vent is uit dat GS filmpje uit 2011 dan is het in alle waarschijnlijkheid een psychiatrische geval. Een terrorist gaat ook geen aanval uitvoeren in Kanaleneiland, Utrecht. Dat is een gebied met één van de hoogste concentraties moslims in Nederland. Het belangrijkste punt is misschien wel dat het een Turk is. Turken zijn dan wel moslims maar in de regel niet strikt in de leer. Veel vaker nationalistisch dan religieus. Vandaar ook dat je Turken, in tegenstelling tot Marokkanen en Somaliërs, weinig tot niet ziet in die scene.
@koter | 19-03-19 | 00:05: goede punten!
Er zijn ook domme terroristen.
@koter | 19-03-19 | 00:05: ja, na je reactie en bij nader inzien op de reacties van anderen; neig ik nu ook meer naar een psychisch gestoorde verdachte, inderdaad een terrorist zou zich anders gedragen.
Frits wester, de ex-campagneleider van het CDA. Met een (Dixit eerdere interviews) openlijke hekel aan Wilders. Die man is niet serieus te nemen.
En nu ook openlijk anti-Baudet, wat een verschrikkelijke kerel is dat geworden door de tijd heen. Marionet van het kabinet.
@sprietatoom | 18-03-19 | 23:49:
'Marionet van het kabinet.' Mooi.
De Vara heeft geen gasten - want niks mag benoemt worden natuurlijk - totaal nikszeggende uitzending met linkse deugtafel om dan toch maar W & B door het slijk te halen. Het woord 'eerwraak' is precies nul keer gevallen.
Zeg het eens wat wil jij horen? Benoem het maar. Ik neen aan dat je de dader goed kende en via telepathische contacten precies weet wat er vandaag gebeurd is.
Lees mijn tegel nog eens en probeer tegelijk je hersens te gebruiken.
Live: FvD- en PVV-bashing bij Pauw & Jinek. De lijken zijn nog niet koud of de schademanagers van de media gaan vol op het anti-nationalistenorgel.
om van te kotsen. Ik weet wel wat ik ga stemmen. Gewoon PVV.
Ze doen maar. Hoe bozer en irreëler dat deugvolk wordt, hoe populairder Baudet en Wilders worden.
Ja en we mochten niet aan campagne doen vandaag van Fritsje Wester, behalve hijzelf dan natuurlijk.
Het eerste wat ik juniors leer is dat ze eerst de feiten op een rijtje moeten hebben voordat ze conclusies gaan trekken, ook al blijft het bij een balletje opgooien om een discussie aan te zwengelen.
Dat mag, maar zeg het dan.
Anders ben je niet taakvolwassen. En iemand die dat niet is staat meestal ook voor andere aspecten in het leven als een amateur te acteren.
Eens met het standpunt van FvD, alleen jammer dat die dandy conclusies trekt zonder de feiten te kennen. had Baudet niet moeten zeggen.
Ik weet niet wat voor een juniors dat zijn maar kennelijk juniors die geen snelle beslissingen hoeven te nemen. Juist in deze situaties moet je durven om beslissingen te nemen zonder alle feiten te hebben. Beslissingen om erger te voorkomen als er een 'gek' met een pistool rondloopt in het centrum van Utrecht. Dan kan je NIET wachten op alle feiten! Dat is misschien een les die je jouw juniors ook moet leren.
FvD heeft volgens mij met snelle conclusies willen scoren gisteren. Immigratiepolitiek moest nog maar eens aangehaald worden naar aanleiding van deze daad. Terwijl de verdachte een 37 jarige man is die helemaal niet vanwege de huidige immigratiepolitiek in Nederland is. Hij is namelijk een product van de immigratiepolitiek van de jaren 70 toen we arbeidsmigranten naar binnen hebben gehaald om onze economie nog enigzins concurrerend te kunnen houden met alle lage loon arbeiders die daardoor altijd als tijdelijke bewoners werden beschouwd en in huurhuizen in de goedkope wijken werden neergezet en daar na verloop van tijd hun gezin naartoe konden halen in te kleine flatjes.
Zonder dat er feiten liggen zijn er twee 'Nederlandse' slachtoffers die het derde slachtoffer wilden helpen. De vrouw in kwestie werd al gebruikt door de heer Baudet tijdens zijn betoog in het Kurhaus.
Er is niet vastgesteld dat deze daad 1 op 1 te relateren is aan het immigratiebeleid van VVD en CDA.
Bij Paauw&Jinek krijgt Hiddemeister keihard gelijk.
Twee ‘journalisten’ die Wilders en Baudet weer de maat nemen.
Die speknek van een Wester wordt ook steeds dikker overigens.
Westers is geen journalist maar hoofd voorlichting VVD..... theatrale engnek
@Fatwabuster | 19-03-19 | 00:12:
En volgens mij de fles opendraaier bij druncker. Met zulke bloed doorlopen ogen is het stevig aan de borrel of anders een gevalletje hans anders.
Wat een misselmakende vals morele pratende sluitspier is die Westers toch.
ja, een smerig kaal kartel konijn
Frits 'nieuwsquiz' Webster zuipt iedereen onder tafel.
Ongelooflijk sneue en stijlloze reactie van Theo Hiddema. Wat een miskleun om Fortuyn erbij te halen. Valt nu compleet door de mand, wat alleen maar goed is omdat dit FvD zonder meer stemmen gaat kosten.
Wedden van niet?
Fortuyn kwam om door terreur... Zijn partij sneuvelde met hem, vlak voor de finishlijn.
Mwah, stem gewoon PVV. Maar het FvD is iedere dag ook een goed alternatief. Mede dankzij de inzet voor meer meer meer immigratie & klimaatlawaai door het kartel en hun sokpoppen.
#stemzeweg
Ja allemaal naar groenlinks voor nog meer van dit soort turken!
reynard80, hoezo is dat een miskleun? Fortuyn riep dat dit land naar de verdommenis gaat. Mij lijkt dat vandaag juist alle reden geeft daar aan te refereren, of vond jij dat het vandaag een topdag was voor een geweldig Nederland? Of vind jij het normaal dat na voorheen al die verwarde mannen met baarden met lage bloedsuikersiegel vandaag een paar gasten hun magazijn leegschieten in een volle tram? Moeten we nu echt allemaal wéér ons mondje houden zodat we deugen? Wat vandaag gebeurd is zal juist veel stemmen opleveren en daar is de goegemeente als de dood voor. Achter de schermen wordt er nu hard gezweet in een poging dit vooral te voorkomen.
@Reynard80: Het gehak van Timmermans op Baudet niet gezien? Dan begrijp je misschien beter de reacties en keuzes van FvD.
Even een ietwat zijdelingse vraag: die man die zijn dochtertje van 8 heeft doodgestoken, wat voor 'cultuur' betrof dat? Dat wordt naar mijn gevoel krampachtig stil gehouden, dus ik heb nu zo mijn vermoedens. Iemand?
Fins
Dat vroeg ik me ook af en ik zag ook alleen maar een dodelijke stilte bij de MSM.
Respect is in 2019 zo ver te zoeken dat het volgens sommigen schijnbaar is toegestaan om over de rug van een vermoorde tiener politiek te bedrijven. Terwijl er nu families vol verdriet en compleet van slag in ziekenhuizen zitten wordt ondertussen hun zoon, dochter, vader keihard ingezet als onderdeel van een politieke campagne van een partij waar ze misschien helemaal niet achter staan. Puur en alleen omdat de dader een Turk is. Anders hadden Thierry en Hiddema die grote woorden niet gebruikt en dat weten we allemaal. Totdat een ander het doet natuurlijk, dan is het weer walgelijk. Helder. Had Thierry vandaag ook uit respect zijn campagne gestaakt en had Klaver het aangegrepen voor eigen gewin dan waren de reacties hier heel anders geweest en had iedereen er schande van gesproken. En dat weten we allemaal want hypocrisie is hier op GS aan de orde van de dag. Sterkte aan de nabestaanden opdie hun vermoorde dierbare op de dag van de moord ook nog eens als onderwerp van de campagne van Thierry Baudet misbruikt zien worden omdat ze vermoord zijn door een Turk. Helemaal eens met Frits Wester bij Jinek. Om echt pissig van te worden. Hoop dat de nabestaanden dit nooit te zien krijgen. Het is verdomme pas een paar uur geleden gebeurd en de familie heeft hier nooit om gevraagd. Toon respect.
Hetzelfde respect als bij de aanslag in Nieuw-Zeeland een dag eerder, waar om de één of andere reden door zo ongeveer geheel politiek-correct Nederland Wilders en Baudet mede-schuldig werden verklaard, zonder enige schroom? Je bent werkelijk stuitend hypocriet, en zelfs bij dit onderwerp vind je het nodig om weer te trollen.
Dat het een turk is bewijst alleen het gelijk van FvD en de PVV.
Jij begrijpt het concept politiek bedrijven niet. Bij naïeve linkse mensen zit er altijd een denkfout in redenaties die de redelijke rest nullificeert.
Me eens, maar het ware beter geweest als Pauw en Jinek dit volledig genegeerd hadden. Gooit op zich zelf ook weer olie op het vuur.
Je kletst uit je nek. Het gaat hier om een politieke reactie van FvD op de actie van Rutte en consorten. Rutte maakt er al jaren een grote rotzooi van qua veiligheid in NL en grijpt dan 2 dagen voor de verkiezing een schiet-incident aan om de vader des vaderlands uit te hangen. Dát is walgelijk en daarop reageert FvD én op het framen dat zij de oorzaak vandeze ellende zijn.
Ach kom, u vergeet opzettelijk het schandalige gedrag van premier Rutte: The Limbless Knight. Hij maakte er een staatje-van-beleg van tot meerdere politieke glorie van zichzelf en zijn VVD burgemeester. Hoe vaak hebben zij het woord 'aanslag' in de mond genomen? Wat een respectloos gespin!
Tja, Erg vervelend dat het niet 'deugt' of 'politiek correct' is. Het is toch echt het beleid van de laatste decennia dat de schuld draagt aan deze ellende. Falend immigratie beleid, falende integratie, falend justitie apparaat... Dit is een symptoom van ons defecte politieke systeem. FvD benoemt het probleem. Dat doen ze al sinds hun oprichting. Broodnodig.
Respect? Je maakt een grapje he? Er zijn groter groeiende problemen met 'andere' culturen. Grote groepen oorspronkelijke nederlanders voelen zich steeds minder thuis in eigen land maar vooral voelen ze zich niet gehoord, behalve door FvD en de PVV. De kaken nu op elkaar houden is juist respectloos. De problemen moeten eindelijk eens benoemd kunnen worden zonder dat je dan meteen voor racist uit kunt worden gemaakt, of respectloos. Hoe bedoel je respect? Of bedoel je het soort respect waarbij je vandaag dikke krokodillentranen huilt, mee met de wolven, en vanaf morgen weer de boel door laat etteren?
Ik zit er wat dubbel in. Enerzijds is het niet chique om de situatie zo te bespreken voordat de slachtoffers überhaupt zijn begraven. Anderzijds komt dit niet uit de lucht vallen, en daar hebben de FvD en PVV een belangrijk punt. "Puur en alleen omdat de dader een Turk is." is bijvoorbeeld een zwak argument: 'eerwraak' is geen ding onder westerlingen, atheisten, katholieken, protestanten, joden, boedhisten etc terwijl het heeel groot is onder islamieten.
Hoor net bij Pauw & Jinek o.a. dhr. Vullings die weer memoreert dat we niets met zekerheid weten van de motieven van de moordenaar.
Nou men. Vullings dat weten we wel, want de cultuur-religieuze achtergrond van deze psychisch ernstig gestoorde man is wel die religie en de algemene geestesgesteldheid van een cultuur, doordrenkt van een bepaald religieus denken, dat vrouwen als een tweederangs mens beschouwt. Daardoor kunnen ze makkelijker dan een getikte Nederlander overgaan tot een eerwraakmoord.
Dat soort volk hebben we laten importeren en dat soort volk bederft nu de geestelijk normaal-Nederlandse soep door er steeds in te pissen. Dat gezeik over respect. Gewoon bang en weten niet wat ze moeten zeggen. Lafaards!
Juist had iedere partij nu een bijeenkomst moeten houden om de families te steunen én hun standpunten t.a.v. van dit vulgus te bepalen en te bespreken.
Weet niet wat dhrn Baudet en Hiddema nog meer gezegd hebben, maar horen we morgen wel of zien dat in extenso op YouTube, want de NPO laat natuurlijk alleen hen welgevallige clips zien. Overigens dat stukje Baudet wat ik zagzag er niet uit Jezus Gristus wat een toneelstukje van monsieur Thierry, man, man doe normaal, met dat handje en dat toontje. Kijk het eens terug op de video treurig-kneus!
GVD. Evocatus
@Joostmochtnietsweten | 18-03-19 | 23:49: Hou toch om met dat 'deugen' geneuzel. Weer zo'n hippe politieke frame om het vooral niet over de inhoud te hoeven hebben. Die families hebben er niet voor gekozen om ingezet te worden voor politieke campagnes. Ongeacht welke partij het is. Ik heb geen favoriete partij - ik heb niet zoveel vertrouwen in politici als de meeste fanboys hier -, ik stem zelden 2x achter elkaar op dezelfde partij, maar al was ik burgemeester van de VVD dan nog moet ik er niet aan denken dat de VVD op de zwartste dag uit mijn leven mijn drama gebruikt voor eigen gewin. Het moet toch niet zo heel moeilijk zijn om je daar iets bij voor te kunnen stellen? Doe even pas op de plaats en toon respect, op zijn minst tot de slachtoffers begraven zijn.
Deze bijeenkomst was al lang gepland en omdat een doorgesnoven psychotische gek met verkeerde moralen 3 mensen doodschiet moeten ze die afblazen? Het is juist goed om hier over te praten. En andersom gezien halen de andere politieke partijen een wit voetje want ze voeren geen campagne meer, wat zijn ze medelevend en staan ze dicht bij het volk. Heel Nederland in massahysterie, overal op het nieuws, de media zitten als vliegen op een hoop stront, Twitter speculeert er op los maar oh wee als de fvd een bijeenkomst door laat gaan. Selectieve verontwaardiging en hypocrisie ten top.
@Winter_is_coming | 19-03-19 | 00:00: Chique is idd anders, maar als je je huis zo vies hebt laten worden dat je binnen steeds in de stront trapt, zul je toch echt vieze handen moeten maken om op te ruimen.
@Ardbeg | 19-03-19 | 00:08: www.youtube.com/watch?v=vXqyq8jD1Sw
.. maar goed. Snap de ophef over het FvD niet zo goed. Net als de PVV waarschuwen die al een poosje tegen dit soort toestanden en vooral tegen de veroorzakers daarvan (de EU de VN en Rutte, o.a.).
Moest Thierry zich nu verstoppen omdat het veroorzakende kartel in zijn voltalligheid welluidende DeugEmotie kraait en dikke warme krokodillentranen wegpinkt?
Misschien moet je de nabestaanden even wat tijd geven om hun verdriet te verwerken voordat je hun vermoorde dierbaren inzet om te keer te gaan tegen Rutte.
@Ardbeg | 18-03-19 | 23:40: lijkenpikker
Ik zou zeggen stel dat later aan de orde dan kan men in alle rust dit aan de kaak stellen maar nee, ze moeten over lijken hun winst halen.
@Ardbeg | 18-03-19 | 23:40: Waarom moet je je verstoppen als je gelijk blijkt te krijgen
deugers gonna deug
@Ardbeg | 18-03-19 | 23:40: Nee, je moet nu het momentum benutten. Het is alles behalve chique, maar de armen moeten nu uit de mouwen en de handen vies gemaakt. Ik las dat er jongens joelend en juichend door Amsterdam reden getooid met turkse en marokkaanse vlaggen. Hoe vond je dat voor de nabestaanden?
@Ardbeg | 18-03-19 | 23:40: En hoe lang denk je dat die verwerking gaat duren? 2 dagen? Die mensen komen daar nooit meer overheen en het laatste waar hun hoofd naar staat is de politiek of überhaupt de tv.
Over twee dagen zijn er verkiezingen.
En ze worden steeds belangrijker en nijpender.
Terecht dat FvD dit aangrijpt.
Beschouw ze maar als martelaar.
Aah eindelijk, daar zat je op te wachten. "Het goede volk" veroordeelt FvD om haar analyse dat de oude politiek verantwoordelijk is voor de problemen die ze gecreëerd hebben. Gelukkig ze zijn het weer eens.
Frits Wester vindt het ongelooflijk laag dat Baudet een link legt met massa-immigratie en de daad.
Nee sprekende praatpop van het kabinet, als de grenzen eerder dicht waren gegaan dan was deze Turk nooit in het land geweest.
En dat noemt zichzelf journalist. Kom met feiten en niet met je opinie
Frits 'ik weet de antwoorden al' Webster noemt ánderen laag..? Lol.
desto-utrecht.nl/een-vreselijk-berich...
F
nu bij Jinek en Pauw 2 politiek journalisten die het alleen maar over hun mening hebben gadverdamme hoe kun je jezelf journalist noemen
Die helemaal niet gemerkt hebben dat Wilders en Baudet de schuld krijgen van links. Helemaal niet.
Fritsje Wester zit bijna te snikken over die gemene Wilders, die zomaar de premier durft aan te spreken over die verrijking van de multiculturele samenleving.
#Hypocriete deugneus.
Edit: en de rest van die tafel deugt gewoon keihard mee. Bah.
@Graaisnaaiert | 18-03-19 | 23:34: komt alleen maar met zijn mening flut journalist. Ik noem dit opinie
Het bashen is begonnen. Ongelooflijk, wat een eikel .
Frits zuipt te veel.
Ik vermoed dat ze bang zijn anders niet meer geloofwaardig te zijn oid. Maar het is deze keer wel erg zuur/mainstream mediaal.
De regeringspartijen en de oppositie gelasten een pauze in omdat zij uit dit verschrikkelijke voorval geen politieke winst wil slaan.
Eén partij wil dit gezien hun uitspraken wel.
@botbot | 18-03-19 | 23:39: En dat laten deze partijen dan ook op alle mogelijke manieren weten. "Wij zijn goed, kijk maar, FvD is fout."
@botbot | 18-03-19 | 23:39: ah, dit "voorval" is niet tot 9/11 proporties opgeblazen voor electoraal gewin? En al die vrome 'wij doen geen campagne meer' hebben natuurlijk wel genoeg luitjes bij de npo en fora - zoals wel blijkt - om het gepeupel toch even te vertellen wie de goede en wie de slechte zijn. En wat moet dat u een rustig gevoel geven, zo'n sterke leider Rutte.
Omdat zij uit dit verschrikkelijke voorval geen politieke winst wil slaan... Ben benieuwd hoe andere partijen hier een voordeel uit willen halen. Negeren en het probleem vergeten dan maar? Ik vind het ook een enge gedachte dat een psychisch onstabiele drugsverslaafde idioot of in de toekomst een religie gek een heel land in lockdown kan houden. Je moet er juist over praten en de problemen erkennen. Daarna kunnen ze beginnen aan de oplossing. Of dat nou een beter rechtsysteem een betere ggz of een beter immigratiebeleid moet zijn vechten ze dan maar later uit. Laf gedoe in de media. Zelf ramptoeristje spelen voor eigen gewin en ondertussen fvd belachelijk maken omdat ze een bijeenkomst door laten gaan.
"Ja maar wij zijn met meer" !
https://www.youtube.com/watch?v=IkRW7R4pL8s
En toen . . . . ?
Gokmen Tanis zou hebben gezegd het gemunt te hebben op Hollandse vrouwen. (Bron bij Droop bekend) Maar laten we het onderzoek afwachten...
Een aangifte van verkrachting gedaan in 2017 zal vermoedelijk in 2019 behandeld worden. De verkrachter is bekend bij de politie.
Hoe overwerkt zijn die rechtbanken, dat het twee jaar duurt voor de rechtszaak en dan een flutstraf.
Dit land is ziek.
Blokkeer-Fries is ook een veel groter gevaar voor de samenleving ,die kwam zo voor de rechter.
Nee joh de misdaad cijfers dalen zegt Rutte. We sluiten gevangenissen
Zoals Bart Nijman twitterde, heeft Rutte’s persco waarin hij het gebeurde een aanslag noemde, ondanks dat andere opties ook nog open lagen. Een van de getuigen had betrekkelijk vroeg al gezegd dat het leek dat er doelgericht werd geschoten op de vrouw. Dat wijst op een liquidatie of moord oid, geen aanslag. Dan toch volhouden dat het een aanslag is. Dat proeft naar electoraal gewin.
Net zoals de smaak die je krijgt bij het optreden van Hiddema en Baudet. Kil berekenend over de lijken van een bloedige schaamteloze moord in het openbaar.
Ijzingwekkend.
Is dom dat Baudet en Hiddema er zo uitgebreid op ingaan - maar de overheid inzetten en een complete stad afsluiten voor electoraal gewin is echt nog wel van een andere orde.
De problemen met multikul, islam en massa-immigratie zijn immens. Wegkijken vertraagt het vinden van oplossingen.
Dat werd juist tegengesproken door Hiddema en Baudet.
Het is gebeurd dus zij horen er een mening over te hebben.
De NCTV zei dat er op meerdere locaties werd geschoten.
Bron: www.youtube.com/watch?v=ixoHSufimy4 (eerste 10 seconden)
Dus het is een wijze les voor Femke Halsema en anderen dat die NCTV ook niks weet, maar ik vind dat Rutte dan op dat moment een goede reden heeft om aan aanslag te denken.
En dan kun je nog discussieren over of het niet chic zou zijn als Rutte dat later zou corrigeren (en dat zou het zijn, maar goed wie geeft graag zijn fouten toe). Maar ik denk er zelf nu ook nog aan met de term 'aanslag', ook al gaat het om een driedubbele moord.
Ja echt onvoorstelbaar om het een aanslag te noemen zeg. Met een Turkse dader, geradicaliseerde broer bekend bij AIVD, meerdere ooggetuigen die allahu akbar hoorden en 3 autochtone doden. Het tart je voorstellingsvermogen gewoonweg
@TheOtherWhiteMeat | 18-03-19 | 23:35: Het handelen van de NCTV rammelt, maar het gedrag van de premier is een parlementaire enquete waard. Beïnvloeden van de verkiezingen met weer een 'Erdogannetje'. Zieke man, die Limbless Knight.
"Dat wijst op een liquidatie of moord oid, geen aanslag. Dan toch volhouden dat het een aanslag is."
Semantische mierenneukerij op de millimeter. Jezuschristus, NATUURLIJK is er sprake van een aanslag; het was alleen geen terroristische aanslag, wel een moordaanslag, waarbij verschillende "omstanders" getroffen werden.
Dat Rutte het op zijn persco een "aanslag" noemde, is exact correct, en laat echt alle opties open.
Ondertussen vind Bellingcat het huis van de provocerende en uit Nederland gevluchte crimineel in Iran. Nu nog effe a la de Mossad naar Nederland halen om z'n 13 jaar staatshotel tegoed te verzilveren.
www.telegraaf.nl/nieuws/3312497/belli...
Beeld dat voor de kiezer blijft bestaan:
Na jaren economische voorspoed weet Rutte nog geen cent koopkrachtstijging te realiseren door zijn eigen maatregelen.
Na jaren Rutte wordt de veiligheid op straat ook nog steeds niet gegarandeerd en is nooit verbeterd.
Ik voorzie gouden tijd voor PVV en /of FVD.
Geen cent erbij, dat klopt zover ik weet zijn de uitkeringen amper gestegen.
Help je hopen, maar ben bang dat bij veel mensen het beeld van een daadkrachtige leider Rutte blijft hangen na vandaag.
Ik voorzie wederom een cordon sanitaire.
En dan zit je daar met 2 partijen in de oppositie.
Er is nog steeds geen relatie gevonden tussen dader en slachtoffers. Dus het is gewoon een terroristische actie. Wees nu eens duidelijk , regering!
omeP | 18-03-19 | 22:18
De reden waarom PVV wel qua Provinciale Staten is dat zij in Noord Brabant haarfijn hadden blootgelegd over de (al gepensioneerde) profiteursdirecteur Martijn Sanders, die voor grof salaris aan het lobby-en was voor de titel Culturele Hoofdstad 2018/19.
www.omroepbrabant.nl/nieuws/161447/PV...
Bovendien is de lijsttrekker PVV in 'mijn' provincie al verder gevorderd, ook qua Eerste Kamer nl.wikipedia.org/wiki/Alexander_van_H...
Ik realiseer het me goed hoezeer dit nu niks van belang is versus het topic.
Edoch, ik beloofde mijn onderbouwing voor liever toch PVV deze ronde, bij dezen.
Onderwijl loopt de aanslag/wraak/horror kwestie van vandaag nog door qua duiding, niet in de laatste plaats via de staatstv.
Ik laat het er maar bij alhier, genoeg (misschien in overdaad) gezegd.
Take care,
Kijk hier even wat het Partijkartel deed n.a.v. Christchurch NZ. Dan is de reactie van Hiddema wat beter te begrijpen. tpo.nl/2019/03/17/frans-timmermans-eu...
Veelzeggend: timmerfransje in een bruin hemd.
Jaan (nu bij Jinek) nam de tram, want dat is zo duurzaam:
wijnijkerk.nl/daan-molenaar/
Had toch maar de auto genomen Daan.
*Daan. Daan Molenaar
3e verdachte opgepakt:
www.telegraaf.nl/nieuws/3312519/polit...
Lekker figuur, die Tanis:
het AD: "Agent in het gezicht spugen
© EPA
Deze jongen is alles behalve fris
Politiebron
De afgelopen jaren kwam Tanis meermalen in aanraking met de politie. Hij werd verdacht van een inbraakpoging in een vrachtauto, hij zou een winkeldiefstal hebben gepleegd, beledigde en bedreigde een agent door hem in het gezicht te spugen en hij zou dronken in een auto hebben gereden. Ook moest hij zich bij de rechter verantwoorden voor een winkeldiefstal, het vernielen van een ruit en stond hij terecht voor het helen van navigatiesystemen. ,,Deze jongen is alles behalve fris”, aldus een politiebron. ,,En ook zijn directe familieleden zijn bij ons bekend,” verwijzend naar de AIVD.
Een bekende zegt dat Tanis vooral bekend staat als mentaal instabiel. ,,Er waren periodes dat hij zich als een hele vrome moslim gedroeg. Dan liet hij zijn baard staan en droeg hij lange gewaden. Hij ging dan anderen terecht wijzen als ze in zijn ogen niet vroom genoeg gedrag vertoonden.” Maar een dag later zou dat al weer anders zijn. ,,Had hij je eerst terecht gewezen, stond hij een dag later totaal dronken op straat. Dan had hij uren gezopen en drugs gebruikt.” Hij zou zich dan agressief opstellen en voor niets of niemand ontzag tonen. Een glimp daarvan is ook te zien in een filmpje van GeenStijl, uit de zomer van 2011. Op de Oudegracht in Utrecht spreekt hij de blonde verslaggever aan en bijt haar toe dat haar ‘hele kont open staat.’ ,,En je bent een democraat”, voegt hij daar aan toe.
Bekende dealer
Een ondernemer van Turkse komaf die met Tanis heeft gewerkt zegt dat hij wel geprobeerd heeft op het rechte pad te komen. ,,Hij leek iemand die heel erg gedreven was en er echt iets van wilde maken. Tot ik via-via hoorde dat hij ook cocaïne en xtc-pillen verkocht. Dat bleek hij al best lang te doen. Toen heb ik hem aan de kant gezet,” aldus de ondernemer, die uit angst anoniem wil blijven. Een bron uit het Utrechtse criminele milieu bevestigt dat Tanis een bekende dealer was in wijken als Kanaleneiland, Ondiep en Overvecht. Een andere bron zegt dat een actie als vandaag past bij Tanis.
,,Als hij doorgesnoven was, dan was hij tot alles in staat. Hij is in een totale idiote bui in 2007 al eens uit een flatgebouw gesprongen. Van drie hoog, nota bene. Echt, hij kon het verkeerd in zijn kop krijgen. Daarom ben ik niet verbaasd dat juist deze figuur dit op zijn geweten heeft.”
Je las "
Ardbeg | 18-03-19 | 23:04 | reageer.
Dat mag van mij iedereen zeggen, behalve een Rutte-fan als u. Rutte schroomt niet zijn ambt te misbruiken voor electoraal gewin, zo heeft hij vorige verkiezingen laten zien. Daarmee heeft hij de toon gezet, waardoor andere partijen zich nu niet nog een keer laten overlopen terwijl hij de staatsman speelt over de lijken van de slachtoffers. Denk daar maar eens goed over na.
Wat moet FvD dan, net als partijen die dit soort ellende veroorzaakt hebben de kop in het zand steken? Het moet bespreekbaar gemaakt worden dat immigratie en vermenging van culturen geen ideaal uitgangspunt is.
Het moet bespreekbaar gemaakt worden dat immigratie en vermenging van culturen gestopt moet worden.
Wat dacht je daarvan?
Terwijl de slachtoffers in Utrecht vochten voor hun leven werd er in Amsterdamse scholen een minuut stilte gehouden voor de slachtoffers in Nieuw Zeeland.
Dat is toch niet erg? Die doden verdienen ook respect.
.. MultiKul is niet zo gezond
En werden auto's van buitenlandse journalisten opengebroken en werd apparatuur gestolen. Low life.
Dat is logica van de hoofdstad van Absurdistan.
Zoals Femke Halsema zondag zei: we zijn allemaal moslims.
@Jan Dribbel | 18-03-19 | 23:18:
Nein Danke!
@Jan Dribbel | 18-03-19 | 23:18:
Nee...... heeft Halsema dat werkelijk gezegd? Schandalig!
@Jan Dribbel | 18-03-19 | 23:18:
Spreek voor jezelf groenlinkskudt, ik ga bijna over mijn nek...
Ik hou van je alias Rubberfetisj. En verder heb je gelijk
Ik snap er echt niks van, of ik heb wat dingen verkeerd begrepen. Iemand wil eerwraak plegen. Daarom carjacked hij een auto, loopt een paar haltes richting Nieuwegein, wacht daar op de metro waarvan hij weet dat zijn ex erin zit, schiet die dood als ze in de buurt van de vlucht komen met als collateral damage nog 2 mensen en 6 gewonden, ontsnapt met zijn auto, niet door de snelweg op te rijden waar hij 3 minuten vandaan zit maar hij rijdt terug de stad in, zet hem daar neer en laat de motor draaien, doet er een verdacht briefje op en verschuilt zich een paar honderd meter verderop.
Er is een verklaring: deze kerel is volledig van het padje.
De wegen van goden zijn ondoorgrondelijk.
wat kan hem ook gebeuren, gevangenisstraf zat er toch mogelijk al in vanwege zijn reeks van andere misdaden. Zelfs bij de linkse rechter, die nu zeker een soort van straf moet opleggen.
Zoals het nu bij P&J wordt gezegd vond die carjacking pas (direct) na de aanslag plaats, wellicht met een auto die stil stond n.a.v. de aanslag. Dus dat voor dat deel zou het kunnen dat hij de auto alleen pakte omdat hij op zijn weg kwam, en eigenlijk weg had willen rennen.
En daarom is het zo raadselachtig dat de overheid er vervolgens uren over doet om die vent te pakken en tot vanavond 22:00h de hele provincie op code 5 geschaald blijft.
@Jan Passant mk2 | 18-03-19 | 23:14: " De straffen voor verboden " wapenbezit zijn fors. Op bezit van een pistool of revolver staat drie maanden (onvoorwaardelijke) gevangenisstraf, op het bezit van een automatisch vuurwapen negen maanden. "....
De tram is weg, aldus een extra NOS-journaal.
Toch nog goed nieuws zo laat op de avond.
U bedoelt dat er twee haltes verder nog mensen ongeduldig stonden te wachten sinds einde van de ochtend?
Openbaarvervoerstress/angst zal wel een dingetje worden. ben je nogal wel veilig in het Nederlandse OV? Hoe zit het Nederlandse OV er over 5 jaar uit?
Ik zit elke dag in het OV. Het komt nu wel erg dichtbij.
@Ggroengras | 18-03-19 | 23:07:
Pauper...
@Graaisnaaiert | 19-03-19 | 00:21: Hehehe
Wat de nobele lessen van dit "incident" moeten zijn voor de politiek?
In ieder geval niet en nooit meer kartel stemmen, want het kartel koos voor Marra-kech, de EU, open grenzen en klimaat-maatregels. En vooral tegen praten over hoe deze vorm van multiKul het nieuwe normaal kon worden.
#stemzeweg
Benieuwd of Nederland morgen méér of minder islam wil.
Links Nederland wil meer.
Geen ISlam. Genoeg is genoeg. Ben er wel klaar mee. Mag dat ook?
Thierry gaat over lijken door deze slachtoffers keihard en onbeschaamd in te zetten voor eigen politiek gewin. Sterkte voor de nabestaanden dat ze dit er ook nog bovenop krijgen, hun zoon of dochter als inzet van een politieke campagne met zijn ‘we zijn dit aan de slachtoffers verplicht’. Als mijn familielid daar dood op de weg had gelegen... ik zeg maar niks. Gewoon walgelijk. Maar aangezien het om onze galante knuffel omvolk complotgekkie gaat wordt het weer gedoogd. Had de reacties hier weleens willen lezen als GL en D66 dit had geflikt:
twitter.com/wilcoboom/status/11077505...
Zaten er wegkijkers van het kartel onder de lijken?
Baudet’s boodschap is gewoon dezelfde als altijd. Dus waarom zou hij die nu ineens niet meer mogen uiten?
De kans dat een familielid straks dood op de weg ligt wordt dankzij het Marrakesh-akkoord weer een stukje groter, mede dankzij GL en D66, maar om de één of andere reden vind je dat nu weer geen probleem. Hypocriet.
Welnee, Thierry waarschuwt voor dit soort toestanden, met veel lijken als gevolg.
Denk maar niet dat er nog een debat komt voor woensdag, jochie, want ze schijten allemaal in de broek, hebben geen enkel verweer meer tegen de waarheid.
Probeer je eens een paar seconde in te leven in de nabestaanden. Doe eens een poging. Als dat lukt.
En als dat niet lukt dan stel je je maar voor dat jouw kleine broertje of zusje daar ligt en Klaver op tv voor een zaaltje ja-knikkers roept dat we aan hem of haar verplicht zijn om Nederland te veranderen en dat je toch vooral GroenLinks moet stemmen. Misschien dat je dan inziet hoe walgelijk het is.
Het was wel respectvol geweest om hier niet te tegelen Ard..
Ardberg: doet Klaver dat dan niet met enige regelmaat, gebaseerd op lucht, klimaatgeklets en goedkope angstbeelden! Alsof de straat al vol ligt met slachtoffers! Of dat dolle kuiken van '66!
@BozePaarseMan | 18-03-19 | 23:17:
"roept dat we aan hem of haar verplicht zijn om Nederland te veranderen ".....
Dat zijn we aan ons zelf verplicht, pipo !
Hun zoon en dochter waren toch ook goed genoeg voor maatschappelijke experimenten?
Dan moet je ook over de uitslagen willen praten.
.
Uw aanhef is trouwens nogal grotesk. Zeker gezien het feit dat u hier regelmatig de politiek propageert die naar het zich laat aanzien in hoge mate bijdraagt aan dit soort drama’s.
.
Walgelijk eigenlijk...
@Ardbeg | 18-03-19 | 23:16: Of Sargentini die claimt dat IS-strijders niet verantwoordelijk zijn voor een aanslag.
Het zou hypocriet zijn geweest als dit nou niet nét 1 van hun belangrijke punten is, wat ze altijd en overal aan het voetlicht proberen te brengen.
Het zou inderdaad hypocriet zijn als GL of d66 dit had geflikt.
@Ardbeg | 18-03-19 | 23:16: Heb het me voorgesteld en werd heel boos op de dader Gökmen. Ik kreeg zelfs wraakfantasieen. Daarna werd ik weer intens verdrietig. Van het debat kreeg ik weinig mee, aangezien ik geen TV meer keek sinds ik het trieste bericht van het verlies van mijn dochter kreeg. Zo goed?
Juist voor de nabestaanden moeten de partijen die schuldig zijn aan dat dit soort gasten hier zijn, hun mond houden.
#stem ze weg.
AQch andere politici zijn net zo. Kan mij nog wel een gevalletje Fortuyn herinneren. End at gebeuren in Rotterdam had ook veel weg van een Rijksdagbrandje.
Van mij mag Baudet.
@Ardbeg | 18-03-19 | 23:16:
Dus jij weet wat de nabestaanden nu denken en voelen? Die zijn misschien wel heel erg boos op wat er in Nederland is gebeurd de laatste 50 jaar. Wie zal het zeggen? Jij blijkbaar.
Heb jij zelf kinderen ardbeg?
Jij gaat er voor het gemak maar even vanuit. Ik zou terughoudend zijn voordat ik een getraumatiseerde familie tegen het hoofd stoot. Maar ja, dat ben ik.
@Ardbeg | 18-03-19 | 23:43:
Huh. Hoe zit het met pinnokkio ruttegraat die steeds roept laat terrorisme en angst niet regeren. Ga door met leven en waar u mee bezig bent. Nu doet FVD dat en is het weer niet goed. Bij jinek weer een framing met uitgekozen stukjes debat baudet. Maar ondertussen net als baudet ook gewoon door gaan met politiek bedrijven en proberen wilders en baudet te framen.yepp de npo duidelijk blij dat er wat uit te kauwen was. Ook hier weer een de pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet. Maar u zult zien. Morgen zijn die fijne partijtjes die nu de zo begane uithangen(ook een soort campagne) er weer als de kippen bij om er proberen gewin uit te halen. Iets wat ze vandaag al doen door proberen wilders en baudet te framen.En daarmee hopen ze kiezers bij pvv en fvd weg te trekken. Dus ze zijn helemaal niet gestopt met hun campagne. Het zijn stuk voor stuk een stelletje leugenaars. Maar ja arrdberg blijft u maar lekker in u bubbel en blijf maar lekker wegkijken.
Tijd voor een omwenteling. De kartelpartijen hebben Nederland in de afgelopen 50 jaar (ja, en dat begon met de Mammoetwet) bewust naar de kloten geholpen. En DAT (want het gaat maar door) MOET afgelopen zijn.
Zoals nu ook weer met dat UWV-gedoe met die Polen, hetgeen ons, de bevolking, 50 miljoen per jaar kost, waar ze zg. niets aan kunnen doen, want "EU-regels".
Nou, ik zou zeggen; aftrekken van onze EU-bijdrage.
Kwaad ben ik, om alles, ze kunnen blij zijn dat ik hier niet de baas ben, was het maar zo, want dan was al die flauwekul binnen een jaar verleden tijd !
Ik denk dat we eerst een jaar of 2 NL compleet moeten resetten, dwz de grens weer dicht, al het wapentuig uit NL (en ja daar horen ook grootschalige huiszoekingen bij), alle uitgeprocedeerden terugsturen, klimaatfanatici naar resocialisatiekampen, etc. Pas daarna kunnen we weer kijken of het verstandig is om de grenzen weer open te stellen. Want deze gekkigheid maakt ons alleen maar kapot. Al weer een niet-productieve dag, en we hebben er maar 260.
Even off topic: heb nu de hele tijd dat nummer in mijn kop n.a.v uw nick.
Respect voor de organisatie vandaag van de hulpverleners en politie. Makkelijk om te zeggen ‘als de politie maar mij had geluisterd’ en ‘het is de schuld vd politie’ door de doorgesnoven ex vriendin van de verdachte (dader.) De massamoordenaar uit Nieuw-Zeeland heeft m.i. gescoord vandaag, te ziek voor woorden. Wat een wereld, wat een ellende.
Ja, wat een wereld. Vreselijk veranderd door die massale volksverhuizingen. En zie dat nou maar eens op te lossen...
Vroeger was alles beter, behalve de toekomst. Willen we het tij keren moeten we wat gaan doen. Ik geloof niet dat Thierry dit gaat lukken. Ondanks zijn kennis en betrokkenheid.
@zijvanhiernaast | 18-03-19 | 23:27: geef hem een kans waar anderen hebben gefaald.
De feiten zoals ze er liggen, zijn dat deze mijnheer nou niet bepaald een 'vroom' Islamitisch leven leidde. Met zijn crack en alcoholverslaving. Wel leefde hij blijkbaar ergens in de parallelle samenleving naast de onze. Getuige ook het "sheria" filmpje. Een Turkse randdebiel die zich niet wou aanpassen. Wat moeten we met zo,n gek? NL paspoort inleveren, en afzender-retour met die vent. 10 tegen 1 dat hij na aankomst in Istanbul direct de kerker in wordt gesmeten. Om er nooit meer uit te komen.
U weet dat vrijwel alle soldaten van is een stevig strafblad hadden voor vertrek?
@Langshetrandje | 18-03-19 | 23:02:
Zo is het, Langshetrandje. Al die geradicaliseerde moslims, en al die IS ratten, waren eerst kleine criminelen, drugsdealertjes/runnertjes, loverboys, dieven, inbrekertjes, etc etc. Toen zagen ze in dat ze op die manier altijd sneue losers zouden blijven, en "ontdekten" ze de islam, waardoor ze toch nog een soort van superioriteitsgevoel konden krijgen, zich beter konden voelen dan westerlingen, die natuurlijk stuk voor stuk succesvoller en slimmer en superieur aan henzelf zijn.
Waren ze allemaal maar opgetiefd naar het kalifaat. Nou ja, had uiteindelijk ook niet geholpen, want al die IS ratten eisen nu hun "tweede kans" op in Nederland, en, het is om gek van te worden, maar ze gaan die tweede kans allemaal krijgen ook.
Gekkenhuis.
@Dr_Johnson | 18-03-19 | 23:20: je raakt bijna de kern. Radicalisering heeft inderdaad vaak veel meer te maken met gefaald leven dan met geloof. Geloof is slechts een excuus, een uitweg.
@Langshetrandje | 18-03-19 | 23:02:
En nu terugkeren met op het slagveld opgedane ervaring, ressentiment en hardheid (om niet te zeggen, onmenselijkheid).
Gelukkig zullen zij allemaal snel bekeren tot de “my little pony” levenswijze na wat deradicalizazie- workshopjes.
.
Wij leefden nog lang en gelukkig.
.
Gaaf land. Yeah!
Ook als de moord van het slachtoffer wat hij kende in de relationele sfeer was, en de 2 andere moorden op mensen was die tussenbeide kwamen, wat geloof ik nu de gangbare theorie is, dan hoeft het nog geen eerwraak te zijn. Kan net zo goed een gestoorde gek zijn die helemaal niet aan Allah of Turkse achtergrond dacht toen hij zijn k*t-plan uitvoerde.
Ik geloof zelf niet meer in dat Allah Akbar roepen of dat dat op een papiertje stond in de auto, na alle onzin en slechte getuigenverklaringen die vandaag voorbij is gekomen (die getuige van dat papiertje beweerde ook dat de auto daar 3 uur stationair had staan draaien, dat is toch ook niet geloofwaardig).
en dan hoor je dit .
nos.nl/artikel/2276605-ooggetuige-utr...
Heftige shit.
Fakenews
Ik denk wel dat 30 seconden in die situatie lijken op 10 minuten.
Gevalletje eerwraak, yeah right! Fucking terroristische aanslag.
Ik ben er klaar mee, het slalom spelletje. Fuck Rutte.
Volgens mij is het meisje gewoon Nederlands.
Dat maakt de eerwraak iets anders.
letopuwzaak | 18-03-19 | 22:14
Jij moest een weten hoe eerwraak net zo gruwelijk wordt uitgevent op Nederlandse vrouwen als de vrouwen van uitheemse origine.
Zoals hierboven al staat, zou beoogd slachtoffer Roos het voornaamste doelwit zijn geweest van deze creap.
En anders geef ik je dit nog mee: op 11 september 2001 (die gitzwarte dag) vernam ik 's ochtends in de krant dat mijn jeugdvriendinnetje dood was.
Vermoord en ritueel achtergelaten.
Haar Turkse man werd aanvankelijk veroordeeld voor 14 jaar cel, maar later toch vrijgesproken wegens gebrek aan bewijs.
Zijn Turkse maîtresse en een handlanger zijn wel veroordeeld voor die duur destijds.
Gitta, zo heette ze, had scheiden voorgesteld, als het dan maar zo moest zijn, dat hij een ander had.
Je wil niet weten wat haar dood, die moord, teweeg heeft gebracht (bij haar familie en verdere naasten).
Maar één ding: een zaak van eerwraak door (nota bene illegaal) Turks tuig, op een Nederlandse, jonge vrouw - de eer die op het spel stond?
Scheiden, op verzoek van de vrouw.
Een westerse no go voor lieden van bepaalde nationaliteiten.
Eerwraak , whatever, daar neem je geen halve tram in mee
Ik denk niet dat Roos het primaire doel was, zij was slechts 19 en nog een meisje, zie foto. Ik denk het derde, nog onbekende, slachtoffer. Dat was een vrouw en woonde in de buurt.
@BP Richfield | 18-03-19 | 23:01: uhm.
de vrouw met hoofddoek die gewond afgevoerd werd zoals GS poste, was zn target.
@Joopie_Doperwt | 18-03-19 | 23:05: 'afgevoerde kopvod' was je typering, toch?
Oh, u hoeft mij echt niets uit te leggen over eerwraak, ook niet op een Nederlandse vrouw of wat dat doet met nabestaanden. Maar echt niet, hoor.
In mijn tegel werd ook niet helemaal duidelijk wat ik bedoelde, denk ik. Bij sommigen kreeg ik het idee dat ze het een soort van als een 'turkse kwestie' wilden afdoen, binnen turkse kringen.
Ik wilde maar duidelijk maken dat dat niet zo is.
Een haat tegen het westen. 12 mensen neermaaien daarbij.
Eerwraak waarschijnlijk. Terreur absoluut.
@Joopie_Doperwt | 18-03-19 | 23:05: Bewijs aub, u lult namelijk
ah ok, niet goed begrepen dat zij niet het 'target' was. Ok!
Te voorbarig.
Mensen die overwegen FvD te stemmen vanwege deze aanslag. Daar gaat de provincie en waterschappen niet over. Gaat over ruimtelijke ordening, infrastructuur en natuur e.d. en houden ook toezicht op de begroting van de gemeente
Als je geluk hebt dat je FvD kandidaat ook daadwerkelijk je de provincie woont neemt die waarschijnlijk toch geen zitting in de staten of komt niet opdagen bij vergaderingen naar hun voorbeelden in de 2e Kamer.
Los van hun ideeën. Je hebt er helemaal NIKS aan en gaat ten koste van een rechtse meerderheid doordat VVD en CDA kleiner worden en we zo steeds meer afhankelijk worden van links voor meerderheden
het gaat vooral om de eerste kamer. daarom moet je gaan stemmen voor de PS, als enige alternatief voor de ramp die het kabinet Rutte 3 is.
Gelukkig is dat bij de overige partijen wel anders.
VVD en CDA rechts... mallerd
VVD, CDA kun je inmiddels ook rustig links noemen.
Strategische stemmers; dommer ga je ze niet krijgen.
Elke keer is dat een faal gebleken; dus nog maar een keer op de hoop van zegen?
*proest*
Je moet even je staatsrecht opfrissen Jan. Begin maar bij het begrip "getrapte verkiezingen".
Een en al dom geleuter janp999 je moet nog véél leren
U vergeet natuurlijk janp999 dat het ook van invloed is op de eerste kamerbezetting. O effe expres vergeten natuurlijk. Want juist daarmee kun je voorkomen dat dit kabinet nog meer schade aanricht.Laat mij raden. U zijt een echte cda-er.
Geeft het FvD maar eens een kans. De zittende partijen, waaronder VVD en CDA, hebben in de praktijk al lang laten blijken dat ze er niets van bakken. Waarom op voorhand de FvD beschuldigen en de mensen bang maken? Wat een gedemoniseer weer!
Je kiest indirect 1e kamer, dus het gaat zeker ergens over. Waarom dacht je dat er zoveel aandacht van de landelijke politiek is? Die zien de bui al hangen: geen meerderheid in de 1e kamer, dan wordt het moeilijk de warmtepomp door de eerste kamer te jagen!
Voor provinciale regelzaakjes maakt het geen ruk uit wie er vier jaar zit. Dat de PS de EK kiest. Dat is de reden dat veel mensen nu FvD kiezen. ik vermoed, dat wanneer we dat 19e eeuwse systeem afgeschud hadden, Baudet maar weinig stemmen zou krijgen in de PS.
@all ja in de 1e Kamer moeten CDA en VVD wel naar links omdat ze afhankelijk zijn van GL en PvdA. Een stem op FvD of PVV is een stem op GL. De linkse draai van het kabinet van afgelopen week is puur om GL te pleasen. Kies je voor het half ei of de lege dop?
CDA en VVD rechts? Haha.
Het was vandaag wel degelijk ook een aanslag. Zowel op normaal fatsoen als op gezond verstand.
Praat/bezielt kies/onkies pffffff.... Wat een slap verhaal
Martymcfly
Hoe kun je nou niet politiek bedrijven over dit onderwerp? Wie houden we nou voor de gek? Dit is een dossier dat per definitie politiek is, namelijk veiligheid en samenleving. Er is vanuit allerlei invalshoeken iets over op te merken als politicus. Medeleven, verontwaardiging, kritische noten, lof, prangende vragen, discussie, aansluiting met eigen programma.
Weglopen van discussie hielden we toch niet van?
Misschien een detail, maar vanmorgen sprak een getuige over een geweer ipv een pistool?
Ze spraken ook over vier daders. Getuigenverklaringen zijn niet zo betrouwbaar.
Een getuige is geen deskundige.
In Nieuwsuur getuige die de vrouw weg sleepte. Spreekt over geweer en dat de dader aan de passagierkant instapte en weg reed
@Ggroengras | 18-03-19 | 22:54:
Volgens de getuigen waren er overal in de stad wel schietpartijen. Bleek ook niet te kloppen.
@RandyBiel | 18-03-19 | 23:06: daarbij ziet de helft het verschil tussen en pistool en een geweer niet.
Tja, laten we het gaan hebben over de vraag of het FVD wel deugt. Dit lijkt me HET vraagstuk op de dag dat 'Nederlanders' voor moord op een ober worden aangeklaagd en een andere 'Nederlander' zijn pistool in een tram leegschiet.
Amen!
Wat je zegt, kan gs ook even niet duiden in deze maar wenkbrouw wel ff omhoog
Waarschijnlijk horen we donderdag dat het maar een raadgevende verkiezing was.
Inlegvelletjes tussen de stembiljetten.
Maar dat ze de uitslag wel meenemen in hun toekomstige besluiten.
Het was niet wat we ervan verwacht hadden...
De uitslag was hysterie.
Ik verbaas me echt over het feit dat zoveel mensen zo makkelijk accepteren dat het om eerwraak zou gaan. Hoe dan?? Tot dus ver lijken alle 3 de dodelijke slachtoffers nou niet bepaald Turks of allochtoon te zijn. Dit word ondermeer onderbouwd door getuigen die beweren dat de schutter het op 'blanken' had gemunt. De marokkaanse man die gespaard bleef, en het roepen van Allah Ackbar. Drie mensen doodgeschoten en voor wat? Ik wens de nabestaande heel veel sterkte toe, ongeloofelijk 3 families compleet verwoest. Nog 3 vechtend voor hun leven in het ziekenhuis. Eerwraak?? Pleur op!! Een terroristische aanslag door een Turkse islamiet met radicale familie. Oh en Hiddema, mijn stem gaat nu naar PVV.
Eerwraak.. Oooo dan is het niet erg. Het is moord, heur. Dat beest heeft meerdere mensen afgeslacht. Dat gebruik van het woord Eerwraak komt in de categorie Loverboy, Gematigde Rebel e.d.
Helemaal mee eens, dat verhaal van eerwraak is alleen om te down playen.
de afgevoerde kopvod was zn target
Denk dat Grapperhaus allang weet over het hoe en wat, maar nu Rutte al grote woorden als aanslag en dergelijke heeft gebruikt en andere partijen en media al duiden op het verharde klimaat, je juist eerlijk moet zijn wanneer je meer weet. Morgen al. Terecht wil Geert Wilders nu het gonst van de geruchten vanuit Utrecht een spoeddebat met openheid van zaken vóór de woensdag.
Ik snap Hiddema wel. Als er een mafkees in Nieuw-Zeeland zijn frustraties op een verkeerde manier er uit gooit, wordt er hier in Nederland door diverse figuren ineens gewezen naar FVD en PVV. Waarom?
Ik zou er ook bloedlink over worden. En de manier waarop hij nu reageert vind ik best wel netjes en ingetogen.
De witte mensen wilden die vrouw helpen, die Marokkaan waarschijnlijk niet. Hij had het gemunt 1. De vrouw die hem had afgewezen. 2. De mensen die haar wilde helpen. Daarna vielen en nog wat random slachtoffers waaronder een kind van 10.
@Joopie_Doperwt | 18-03-19 | 22:49: Doei.
@Indoneesje
Kijk hier even wat het Partijkartel deed n.a.v. Christchurch NZ. Dan is de reactie van Hiddema wat beter te begrijpen. tpo.nl/2019/03/17/frans-timmermans-eu...
Sommige mensen zitten blijkbaar te smachten naar een islamitische aanslag. Dat eerwraak ook een islamitisch probleem is waarbij alleen in Nederland jaarlijks tientallen doden vallen gaat volkomen langs deze leeghoofden heen.
@Joopie_Doperwt | 18-03-19 | 22:49: Uit geen enkel verhaal blijkt die vrouw met hoofddoek zijn target te zijn. Dit was geen eerwraak, volgens sommige getuigen schoot hij gericht maar niet op 1 specifiek doelwit. Als die mevrouw daadwerkelijk het doelwit was, dan hadden we het nu geweten.
@benjeallanggek | 18-03-19 | 23:19: Ja dat heb ik gelezen. Dat was ook walgelijk. Maar dat zei men ook over de PVV. In dit geval ben ik het niet eens met Hiddema, het is slecht koren op de molen van de overige kartel partijen. Daarom dus nu de PVV.
@Gulliver | 18-03-19 | 23:32: Ik weet heus wel wat eerwraak is, laats nog dat jonge meisje in Rotterdam bijvoorbeeld. Al was dit in eerste instantie eerwraak, het is daarna geeindigd in een fullout terroristische aanslag. Drie doden, drie ernstig gewonden allen volkomen onschuldige slachtoffers met tot op heden geen directe familie of bekenden van de dader. Nope mijn beste dit alles is gewoon een aanslag niet meer niet minder.
@Mark_D_NL | 18-03-19 | 22:48: Klopt. Dat gematigde toontje bij Eerwraak. Ooooh dan valt het gelukkig mee. Mafkezen.
Wat denk je welke mensen ik enger vind; zij die random onbekenden afslachten, of zij die mensen die ze goed kennen en ooit liefhadden afslachten. Beiden om zandbakredenen.
ik ben er wel uit. Eerwraak is een gruwel dat nu met opgeluchte zuchten door de ether schalt.
@BP Richfield | 18-03-19 | 22:55: Maar wie is die vrouw dan en waarom horen we daar niks over? Of zou de MSM nu eindelijk wel een keer het werk goeddoen?
@BP Richfield | 18-03-19 | 22:55: Grote kans dat het de dader niet ging om zijn Marokkaanse nationaliteit maar vanwege het mogelijke moslimschap.
Het is of beide maar in ieder geval een terroristisch motief. Aan de andere kant meldden ooggetuigen dat de schutter bij de Utrechtse tram ‘Allahu Akbar’ had geroepen. Deze dader is vriendjes met ISIS, gestoord, meerdere veroordelingen en roept Allahuh Akkbar? Dan is het wel duidelijk. Laat linkse media dit extreme geweld op ons land en onze medemensen niet afdoen als een verwarde man met een laag bloedsuikergehalte aub. Bron: www.elsevierweekblad.nl/nederland/ach...
Ik heb nu al meer dan duizend reaguursels gelezen over deze zaak.
Ik krijg er leeskramp van.
Net was er weer een deskundige bij Nieuwsuur die vertelde dat het mogelijk toch een terroristische daad is.
Naast de klimaatpsycholoog komt er binnenkort hulp van de reaguurderspsychiater. Daar valt goud geld aan te verdienen.
Het is denk ik een half geradicaliseerde zwakzinnige, met vrienden die op AIVd-lijstjes staan, die geen aanslag maar een soort eerwraakiets pleegde. Dat wordt echt te ingewikkeld voor het reaguurdersbrein.
@Ggroengras | 18-03-19 | 22:58: gaat u eens rustig zitten.
@Langshetrandje | 18-03-19 | 23:07: beginnen we bij mijn jeugd?
@Ggroengras | 18-03-19 | 22:58:
En wat vind je van het feit dat dit mogelijk is in dit land door een partij(en) waar jou stem naar toe gaat ?
@ghetto-is-back | 18-03-19 | 23:18: Ik vind dat je daarmee je eigen conclusie in mijn mond probeert te leggen.
@Ggroengras | 18-03-19 | 23:33:
Ghetto heeft vermoedelijk wel gelijk. Waar stemt u op, deel het toch met ons.
@kempenaer | 19-03-19 | 00:24: dat weet je inmiddels. Het is trouwens de eerste keer dat het me werd gevraagd.
Zou nu écht vandaag een grote meerderheid aan landgenoten de hele dag alles voor zoete koek hebben geslikt, wat de media en politici over ze uitbraakten? Zonder dat er ergens in het achterhoofd een belletje ging rinkelen? Maar ach, wat boeit het ze ook. De totale lamlendigheid. Schokkend.
Wat had de Nederlandse bevolking moeten doen?
U weet net als ik zijn beweegredenen niet.
@botbot | 18-03-19 | 22:47:
Inmiddels is het Alahu Akbar roepen wel algemeen bekend geworden. Meer hoef ik niet te weten.
@kaasfondue | 18-03-19 | 22:50:
Een passagier heeft dat vermoedelijk geroepen om onder kogelregen uit te komen.
@botbot | 18-03-19 | 23:00:
Volgens ooggetuigen riep de man dat zelf.
nos.nl/artikel/2276605-ooggetuige-utr...
@botbot | 18-03-19 | 23:00:
Right :)
@TeeJee | 18-03-19 | 23:02:
Normaal is de NOS een staatsomroep met alleen staats gekleurde berichtgeving als ik de meeste reaguurders geloven mag.
Een bericht wat u past is gelijk waarheid.
Een Turk zal niet zo gauw gereformeerd zijn wel is het zo dat hij onder invloed opgepakt is.
Het kan makkelijk zijn dat u gelijk heeft maar ik wacht even met conclusies trekken.
Een beetje onkies zo, maar heeft toch mijn stem woensdag.
Het is dan ook een heel vuil spel. 'Een beetje onkies' komt daarin neer op brandschone oorlogvoering.
@jos verstoppen | 18-03-19 | 22:48:
Niks onkies aan. Juist nu is stemmen van levensbelang. Wil je minder migratie, wil je minder klimaatidioterie, dan is woensdag je laatste kans om het kartel te stoppen. FvD of PVV, de rest is 1 pot nat.
Ondertussen vandaag bij de Haarlemse rechtbank,
Een 27-jarige Haarlemse Afghaan gaat twee weken de cel in als hij nog contact zoekt met de vrouw met wie hij zo’n tien jaar geleden een relatie had. De man kreeg maandag een taakstraf opgelegd van twintig uur vanwege bedreiging van zijn ex en haar moeder.
Amer I. stuurde, onder een andere naam, zijn voormalige vriendin berichtjes via Facebook. Hij meldde dat hij de neiging had een pistool te kopen en haar ’kapot te schieten’.
www.haarlemsdagblad.nl/cnt/dmf2019031...
Goh, je zou bijna zeggen dat er een voorspelbare trend in zit.
En dit is relevant omdat?
Kijk je kunt een Aghaan wel uit Afghanistan naar Haarlem halen, maar Afghanistan niet uit hem..
Dit is allemaal verrijking.
@Ggroengras | 18-03-19 | 22:44:
Gezien de achtergrond is dit uiterst relevant , maar ik begrijp dat je dit wil downplayen omdat het niet in je straatje past .
@ghetto-is-back | 18-03-19 | 23:21: Gezien de achtergrond is dit uiterst relevant... Je zegt eigenlijk niks in deze reactie.
@Ggroengras | 18-03-19 | 22:44:
Ik vind dit relivanter dan jou tegel.
@ditotje | 18-03-19 | 23:47: ik vind van niet.
@Ggroengras | 18-03-19 | 23:36:
Cultuur icm ideologie. Maar deug rustig door hoor, naief schaap.
Zullen wel veel mensen morgen die tram niet in durven.
Die rijdt ook niet
Wat dan door links poetisch als 'eerwraak' wordt omschreven zou in Nederland natuurlijk gewoon moord met voorbedachte rade moeten zijn. En of het nu 'is koeltoer' is vanwege de islam, of dat het 'ies koeltoer' is van voor de islam, dat maakt niet uit. Dus als vriend Gokmen bewust met wapen in de tram is gestapt om gericht op die vrouw te schieten, m.a.w. (poging tot) moord, hoort 'ie gewoon levenslang te krijgen vanwege dat feit alleen. De overige doden/gewonden... tsja... bij justitie zijn ze al decennialang de Strafknaller! "Pleeg TIEN misdaden voor de prijs van EEEeen... eeeen... een... "
FvD heeft gelijk, het is waarschijnlijker een verwarde crimineel. Rutte wil weer even stoer doen, en de vader des vaderlands uithangen omwille van zijn goedkope politieke gewin. Zum kotzen.
Wat heeft de MP misdaan?
Hou toch op. Rutte gaat daar niet over maar het NCTV en justitie. Rutte zegt dus wat die onafhankelijke instituten zeggen. Maar sommige mensen zitten zo opgesloten in hun complet theorieën dat ze toch niet te bereiken zijn.
@JanP999 | 18-03-19 | 22:43:
Er staat daar geen complot theorie. Beetje opgesloten in je eigen wensdenken?
@botbot | 18-03-19 | 22:42: De grenzen wagenwijd opgezet. Dat heeft hij misdaan. Onder andere.
@botbot | 18-03-19 | 22:42:
Gaarne attendeer ik u erop dat de VVD zo'n beetje de hele geestelijke gezondheidszorg heeft afgebroken.
@botbot | 18-03-19 | 22:42: Formeel natuurlijk niets. Maar je de staatsman "spelen" met een vlaginstructie en het beladen woord aanslag koesteren is, direct voor verkiezingen, kantjeboord. Waar ligt de grens...
@HaatbaardKnipper | 18-03-19 | 22:49:
Voorde gene die apolitiek zijn, niet begrijpen dat er zoiets als een coalitie bestaat is er FvD, voor mensen met iets meer verstand de PVV die altijd trouw met de VVD mee stemt.
Laat ik, als enige in Nederland, nog even een week wachten met het trekken van conclusies. Dan zijn er meer feiten en heb ik minder last van nep-gevolgtrekkingen.
Terwijl u uw conclusies trekt, trekken anderen hun wapen.
U wordt woensdag verwacht.
@Shareholder II | 18-03-19 | 22:40: daar heb ik de gebeurtenissen van vandaag (of de afgelopen week) niet voor nodig.
Ik ben bang dat alles over een week nog meer schimmig is. In de mist van het schimmenrijk dus.
Ik wacht nog steeds om de uitkomst van de aanval op de MH17. En dat is al langer dan een week geleden volgens mij.
Ik zou mij als reaguurder niet te veel verheugen op een al te zware straf voor deze verdachte. Het is m.i. sowieso geen moord, de Hoge Raad stelt hier zeer zware eisen aan. Blijft over aantal keren (poging tot) doodslag. Advocaten, zoals Roethof, zullen hem als een verwarde loser gaan afschilderen met een laag IQ, Met alle plussen en minnen (zijn naam noemen in de media leidt vast tot strafvermindering) gok ik op zo'n 12 jaar cel en eventueel tbs als er een geestesstoornis wordt geconstateerd en er geen terroristische motieven meespelen.
Maar dan wel intrekken staatsburgerschap en straf uitzitten in Turkije.
Levenslang of een hele lange celstraf en tbs zal het worden. Voor 3x doodslag en tientallen keren poging tot. Daar stelt de Hoge Raad helemaal geen zware eisen aan.
Dus als ik weet dat jij elke morgen om 10 uur in Lijn 3 stapt, halte X, en uitstapt halte Y, en ik bedenk, da's mooi en ik mijn vuurwapen stappen op ook Lijn 3, wachten tot je bent ingestapt en bent gaan zitten, ik sta op, loop naar je toe, trek het wapen, richt, en schiet... dat is geen moord?
@EnNouJijWeer | 18-03-19 | 22:43: waarschijnlijk wel, maar zelfs als het niet zo is wordt het levenslang.
@EnNouJijWeer | 18-03-19 | 22:43: Nee. Dat is moord met voorbedachte rade.
@Mark van Leeuwen | 18-03-19 | 22:54:
Het probleem daarvan ligt meestal bij het bewijzen.
Die komt nooit meer vrij, tenzij er procedure fouten worden gemaakt.
Eventueel via TBS, TBS voor zulke daden wordt vaak ook levenslang (bedenk ook dat hij al jaren met justitie in contact is).
Maar hij gaat levenslang krijgen, simpelweg voor het doden van die mensen die wilden helpen.
nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_tot_l...
Wat een onzin dit allemaal. Schieten met een pistool op iemand --> moord. Desnoods kom je er wel met een voorwaardelijk opzet redenatie.
Niet zwichten voor terrorisme toch? Fvd gaat dus doen wat ze al afgesproken hadden. Een verkiezingsbijeenkomst. De overige partijen zijn "ongeschikt " voor het bestuur.
Heeft niets met extremisme of de ideologie Islam te doen. Dit is cultuur. Waar wij zeggen “Wat? #$%$*!!!. Soit. We gaan ieders weg”, zeggen sommige ‘nieuwe’ culturen “Wat? Kill and attack!”. En deze aanwinst is puur en alleen aan de (zittende/politieke) elite te danken. #stemzeweg
Laten wij wel wezen zolang je makkelijker aan een AK-47 komt dan aan een lijntje coke dan kun je dit soort gedoe verwachten doordat het onderscheppen van coke en wietplantages door OM, politie & VVD en CDA sexyer wordt gevonden dan het opsporen van echt gevaarlijk spul.
ik probeer al tijden aan 1 van de 2 te komen.. lukt steeds maar niet....
@Henk P | 18-03-19 | 22:40:
Waar woont u? Colombia?
@Henk P | 18-03-19 | 22:40:
Ik zou ook niet weten waar je die rotzooi vandaan zou moeten halen. Zit denk ik niet in de kringen die daar makkelijk toegang tot hebben. Gode zij dank.
Wanneer je de hele dag dat onnozele gewauwel van de bekende politieke kopstukken hebt aangehoord over het utrechtse schiet drama, dan is een paar minuten Hiddema een welkome gift. Bovendien, de kopstukken mogen dan voor de bühne even een dagje geen politiek bedrijven maar dat doen de buklaven van de meeste media wel voor ze hoor.
Ik zei het vanmiddag meteen al... de FvD krijgt dus alle stront van degenen die met een gereformeerd uitgestreken smoelwerk hebben verklaard dat de campagne stopgezet wordt. En dus nu allemaal vol op het orgel tegen Baudet, alsof dat dan géén campagne voeren is. Wat het natuurlijk wel is. Laat al die uitgestreken gereformeerde kutsmoelen dan nu ook in de plooi zonder dat er geluid uitkomt. Want je zou toch geen campagne voeren?!
Hou dan ook helemaal bek dicht tot woensdagavond 21:00 uur en laat je niet zien op TV. Doe je wel je mond open en kom je wel in beeld, en heb je dan wel wat te zeggen over een collega die een campagnebijeenkomst heeft, dan ben je een afschuwelijke moralistische hypocriete klootzak (m/v/x).
Wat je weet kun je voorspellen. Ik zei het vanmiddag, en ja hoor... allemaal in beeld, allemaal een grote bek op social media. Hoezo, campagnestop?! Pleur op.
Bam!!
die zit voltreffer
Hoppa!
Wees een kerel en zeg, dat je schijt hebt aan die verkrachterturkmoordenaar en dat Wij ook voor die imbeciel niet buigen en ga gewoon door met wat je doet.
Respect en sterkte voor de nabestaanden en Rust in Vrede slachtoffers, die er niet waren geweest, wanneer ze jaren geleden het Nederlands paspoort van die Gokmenlulgeitenfucker hadden ingenomen en hem naar zijn Heilstaat hadden terug geschopt, waar hij hoort.
O wat wilde de coalitie toch graag, dat dit Breivik numero III was geweest! Nu blijkt het echter een miezerneukcokesnuiver van Turkse afkomst te zijn, die je met geen mogelijkheid kan uitspelen tegen FvD. Het hele staat-van-beleg spel keert zich nu tegen Rutte en de coalitie: Staatsman Rutte heeft met uiterst kordaat optreden Nederland gered van een armetierige drugsschuiver met jammer genoeg een schietwapen in zijn bezit. De berg van Mohammed heeft een muis gebaard: Rutte dacht hiermee internationaal aanzien te verwerven, maar hij lijkt meer op the Limbless Knight van Monty Python's Holy Grail (om nog weer de groteske vergelijking van Rutte (die hij toepaste op Theresa May) aan te halen). Wat een gore laagheden bedenkt deze man!
Helemaal eens. Allemaal hypocriet gelul en krokodillemtranem. Juist een anti-buitenlanderpartij zou dit moeten aangrijpen om hun punt te maken. Want hoezeer ik het er ook niet mee eens ben en het een volslagen debiele mening vind: dit is precies waar FvD voor waarschuwt. Waarom zouden ze dan opeens moeten zwijgen? Uit respect voor de slachtoffers? Als je echt geloofd in de onzin van FvD moet je je juist uit respect laten horen, lijkt mij.
Bij Jinek gaat het nu los op dit punt, maar missen bewust de essentie van Hiddema lijkt het wel. Zij gaan in over dat Hiddema zegt dat FvD ermee te maken heeft of zoiets maar mijn beleving is dat het nu juist gaat om een aparte gebeurtenis dat door Hiddema is aangekaart dat de Turkse minister kwestie de VVD 10 zetels extra heeft opgeleverd.
@ProAsfalt | 18-03-19 | 23:38: Daarom kun je zulke programma's ook beter niet bekijken. Je wordt er niks wijzer van: alleen verkeerde dingen worden je voorgehouden.
@Ggroengras | 18-03-19 | 22:51:
“Want hoezeer ik het er ook niet mee eens ben en het een volslagen debiele mening vind: dit is precies waar FvD voor waarschuwt.”
——-
U vindt het dus wel prima dat islamitische kansenparels dit soort moordpartijen plegen?
Het waarschuwen hiertegen vertegenwoordigt een debiele mening?
Wat heeft u vanavond eigenlijk gebruikt?
@kempenaer | 19-03-19 | 00:21: Kempi, je komt niet veel verder dan wat stromannen vanavond. Probeer het later nog eens.
Helemaal mee eens, Hart van Nederland met een irritante deugmuts Patty Brard die even haar mening wil verkondigen hoe respectloos het is dat FvD wel campagne voert. Alsof mij dat interesseert wat die dat mens denkt.
Mee eens Stormageddon.
Een van de slachoffers: Roos Verschuur (19) pbs.twimg.com/media/D19_oOdW0AMJWrI?f... (via Patje2011 | 18-03-19 | 22:09)
Over de dader: De verkrachting heeft bij haar thuis plaatsgevonden. ,,Dat was op 11 juli 2017. Hij kwam om één uur 's nachts en ging zeven uur 's ochtends weg. Toen heeft ie me verkracht. Hij heeft me toen ook gebeten en geslagen. Hij was doorgesnoven, hij was de duivel geworden. De nacht staat in mijn geheugen gegrift, één lange nachtmerrie, maar dan in het echt.” Tanis zou ook hebben gedreigd haar huis in de brand te steken.
Geachte Magistraten, waarom was deze neukfout op vrij voeten?
Zo'n foto doet echt zeer. Godver.
Linkje bij tweede alinea www.ad.nl/binnenland/angelique-deed-a...
Nee waarom mag hij van Rutte/Grappenhaus/Yasser Feras nog een Nederlands paspoort in zijn bezit hebben?
Shit man, die foto. Dwars door je ziel.
Dat heet jurisprudentie. Een dik woord voor onrecht.
Heeft Paul Rosemuller al gereageerd?
Die is toch lekker skiën ?
@Shareholder II | 18-03-19 | 22:39: nee de handleiding van zijn warmte pomp aan het lezen. snapt er echter geen flikker van
Die krabt nog wat bloed van Pim Fortuyn onder zijn vieze nagels vandaan.
Een Göckmen die een Roos en een Rinke neerschiet... wat vreemd dat het zo goed gaat met de 'populisten' in de peilingen. Wanneer gaan we het goede voorbeeld van Oostenrijk volgen m.b.t. een verbod op dubbele nationaliteiten?
Omdat men dan de grondwet moet aanpassen 3/4 van de tweede kamer moet er mee instemmen.
Dat lijkt mij onmogelijk, volgens mij weten Therry en Geert dat drommels goed.
@botbot | 18-03-19 | 22:40:
3/4 Is toch 2/3.
waarom had die crimigeitenfuckneel nog een Nederlands paspoort
@metdedag | 18-03-19 | 23:01:
Daar heeft u gelijk in, ik zat even fout.
Kom op zeg, dit is wel een hele slechte column van GS. Hoeveel hoofdschudden op de burelen wanneer het slotdebat morgen door gaat? En hoeveel vuisten op de tafel wanneer de een of ander in dat debat het gebeuren van vandaag voor electoraal gewin gebruikt? Nu zijn jullie compleet vrij en onafhankelijk en dan dit. Wordt de dag toch nog schokkend afgesloten.....
Mee eens, GS begon sterk, maar s nu een beetje van het padje af met een mini hetze tegen Baudet & co.
@ClintOstwald | 18-03-19 | 22:40:
Vind het ook maar een rare hetze, zie niets verkeerds in wat beide heren te melden hebben, integendeel. Je ziet en hoort het terug in de media, het demoniseren was al weer begonnen.
Ik had ook al zo iets van WTF zegt GS nu
@ClintOstwald | 18-03-19 | 22:40: beetje tegengas tegen de toekomstige politieke elite moet kunnen. Watjes.
Deze kerel komt uit een extremistische Turkse familie, waar het woord “democraat” als scheldwoord wordt gebruikt. Blijkt uit GS-filmpje dat Gökmen dat ook bezigt (zijn extremistische broer doet dat ook op Facebook, waar ook salafistenvlaggen te zien zijn. Natuurlijk was de man zelf ook in de war, crimineel, verkrachter en harddrugsgebruiker etc.
Wat doen deze mensen hier, in ons mooie Utrecht? Dat is een vraag die de heren van FvD aan de orde durven te stellen (zij het nog niet eens direct). Het is wel wat we ons moeten afvragen, willen we dit soort lui en vooral de stromingen waar zij aanhanger van zijn hier ruimte geven? Ik zou zeggen: de kop indrukken en haatzaaischolen en -moskeeën direct sluiten. Maar dat doet onze slappe regering niet..! Afstraffen op 20 maart!
Ik denk niet dat iemand in uw stemgedrag is geïnteresseerd.
Superior Bastard | 18-03-19 | 22:16
Verrek, dat meen ik zelf nou net zo - blijft privé tenslotte.
Interessanter is het eigenlijk wat jou de keuze uit m'n hele relaas deed maken.
Of nou ja, eigenlijk ook niet.
Maar blijf proberen jongen, reacties uitzuigen.
Deze heb je alvast kado, kleine held.
Sommigen van ons interesseert het wel om te weten wat iemands drijfveren zijn om op een bepaalde partij te stemmen. Altijd een mooie manier om te toetsen of de eigen keuze wel genoeg is beredeneerd.
Nieuswuur 18:35, er is meer, zijn familie is lid van een Salafistische beweging, Kalifaatstaat.
Onze autoriteiten zijn nu ook weer niet zo dom als ze hier schijnen te denken...
Ja ja dit was zelfs Annechien bereid toe te geven in het staatskwartiertje.
Ze lopen al zijn gangen na jongen, geleuft dah nou.
Wij weten al een heleboel van deze verrijking voor ons land maar nergens las ik wat dat secreet voor de kost deed ,was het een bouwvakker, vrachtwagen chauffeur of een fabrieksarbeider ?
Gelet op zijn strafblad en eerdere Dumpertfilmpje, gok ik op een handophouder.
@TeeJee | 18-03-19 | 22:29: hij had ook om 11.00 uur een afspraak bij het Uwv, waar de tram stond toen hij ontplofte tussen zijn zieke oren en zijn pistool leegschoot.
Hij stopte de tram niet voor niets voor het Uwv aldaar, wat dacht U?
Broodje Durum bestelluh doen
Ik vond de mannen van de donor company verdacht behulpzaam vanavond...
Ik weet niet of dit nu wel zo'n electoraal slimme zet is van de FvD. Ze hadden hun tijd beter kunnen besteden aan het opstellen van een 30-tal kamervragen over deze kwestie, voor het vragenuurtje morgenmiddag.
Ja, dat wordt nu uitgemolken door Nieuwsuur. Thierry spreekt stevige woorden, net als Geert Wilders op Twitter.
Whooo.... kamervragen. (gaap).
Haha. Kamervragen. Over een misdrijf dat totaal niet politiek is.
Nieuwsuur durft terrorisme weer in de mond te nemen na gesprek met ooggetuige die Allahu akbar verhalen bevestigd, en het uitzenden van het dumpert sharia stukje
Prima.
Dat domme wijf van nieuwsuur “democraat als scheldwoord?” Ja blijf gewoon lekker deugen joh. Terug met je kop in het zand
'Vuile democraat', nee, bekt niet echt lekker.
Volgens die malloot ben je of democraat of volg je de sharia.
Elliehoer hoorde weer Geertje Wilders roepen in de tram.
Iets zegt me dat deze gaat nagalmen op de redactieburelen. Mijns inziens een enigszins kwaadwillende duiding van hetgeen te berde is gebracht door beide heren. Het was het mooiste geweest als ze het allemaal algemeen-empatisch hadden ingestoken, maar onderwijl is de macabere draai van daderschap naar externe schuldvraag ingezet in de msm en FvD heeft het volste recht daar gepast op in te gaan dus. De sluimerende ‘deugdzaamheid’ onder dit stukje is zorgelijk. Die hoodies vallen toch niet als schellen voor de ogen heh.
Maar Gokmens woede richtte zich op de jonge vrouw uit Oog in Al? Lijkt me ook geen logische jachtgrond voor een crackhead als Gokmen...
Goed stuk meneer Van Rossem.
Ik vind het prima dat deze FVD avond gewoon doorgaat. We kunnen niet het hele land stilleggen. Straks is er alleen ruimte voor ijdele burgemeesters om iets te zeggen na een aanslag.
Na de aanslag op Charlie Hebdo stond Parijs vol inwoners met in de hand een pen, dat was het. In Rotterdam hebben ze snel een podium neergezet om burgemeester Aboutaleb een zegje te laten doen. Dit weekend was burgemeester Halsema er als de kippen bij om iets te zeggen over een aanslag 18.665 km hier vandaan. Maar er is een week later niets meer over van deze toespraakjes. Je suis Charlie is na een opmerking van Wilders of Baudet weer vergeten.
Laten we vooral doorgaan met praten en echt eens iets doen aan de oorzaak van dit geweld.
Ekmef Ameslah regelt een bijeenkomst waarbij haar vriend Ronnie Barkan=anti Israëlgek met zijn gevolg met anti israël plaatjes met zijn/hun rug gaat staan naar de van ontucht verdachte Rabbie die ook door Ekmef Ameslah was uitgenodigd. Koop niet bij Joden zegt Groen Links. Wat ik nog miste was dat Ronald Dahl of Frans Bauer het podium op zou stappen.
Gatverdamme wat is politiek toch vies, lijkt wel Religie.
Wat let u, geef eens een rechtsgeldige oplossing daar kan Therry zijn voordeel mee doen.
www.youtube.com/watch?v=LLTbucU4fFY
Aan de weledelgestrenge heer Baudet,
bestaat er al een FvD partij lied ? Zo neen, lijkt mij dat een prachtig idee.
Is er al: www.youtube.com/watch?v=d_a3UkF3aTI
de paaaaden op, de laaaaanen in... ja zo
@Mark_D_NL | 18-03-19 | 22:22:
Doe mij deze maar www.youtube.com/watch?v=h-mi0r0LpXo
Wow, dat Lila lied is prachtig. Angelicá..?
@ikpislauwbier | 18-03-19 | 22:24:
Fucking A. Op zondagochtend met FvD-leden een stevige wandeling maken en liederen zingen. ♫ Wat moet dat zalig zijn ♬
Even het Horst Wessellied vertalen. De Duitse versie ligt vast nog wel ergens tussen de stapels oude foto's en andere memorabilia van de vader van Hiddema.
@bdn01 | 18-03-19 | 22:49:
Hoe leer je dat nou, dat vunzige framen en ranzig godwinnen? Is daar een LOI cursus voor of zo?
@bdn01 | 18-03-19 | 22:49:
Je zit er ergens naast joh . Zij zijn tegen de bezetter . Ik neem aan dat je de opa van yasser bedoelt die meer van deze verrijkers van onze cultuur binnen wil halen .
@TeeJee | 18-03-19 | 22:53: Sommigen mensen worden met die aanleg geboren. En zijn er nog trots op ook.
Tja, Wilders en FVD laten zich de kaas niet van het brood eten. Niet nadat Rutte de vorige verkiezingen zijn ambt (met die Turkse minister) misbruikt heeft voor electoraal gewin. Waarna hij vlak na de verkiezingen zijn excuses aanbood aan Erdogan. Vind ik het netjes wat deze partijen doen? Nee. Maar de toon heeft Rutte gezet.
PVV heeft campagne wel tijdelijk gestaakt
@Hollende_Kleurling | 18-03-19 | 22:18: Maar wil wel morgen een spoeddebat.
@Hollende_Kleurling | 18-03-19 | 22:18: Wilders heeft wel voor morgen een debat met Grapperhaus en Rutte aangevraagd.
@kotelet | 18-03-19 | 22:22: Ja dat dan weer wel.
@Hollende_Kleurling | 18-03-19 | 22:18: Wilders heeft de avond vrij genomen, door een debat aan te vragen voor morgen! Wake up, Wilders voert al 10 jaar alleen campagne, de windvaan
Zo gek als een inteeltdeur en om 11.00 uur een afspraak bij het Uwv.
Plop, pief paf pistooltje leeg en rennen.
Plop daar was het arrestatie team en hij blies zichzelf niet op, zat achter de kast met een vieze broek.
Nu wil Rutte de zegezang leiden.
Nu komen de lijkenpikkers naar boven.
Gokmen is steenknetter leip, met notabene een Nederlands paspoort, hetgeen door Rutte/Grappenmaus al jaren geleden afgenomen had moeten worden, dan had hij vandaag niet om 11.00 uur kunnen moorden voor het Uwv.
Rust in Vrede slacht offers van deze moslimterroristverkrachtergek met maar één magazijn, die als het aan sommigen ligt gewoon zijn Nederlands paspoort mag houden.
amen
Viel mij wel meteen op dat er vanaf de eerste berichtgeving expliciet werd vermeld dat hij geboren is in Turkije.
Was dat om het vrijgegeven signalement wat af te zwakken? Want hier in NL geboren moslims doen dit niet of zo?
vraag nu eens aan Rutte/Yasser Klaver/Jetstream/Buma/Ollodinges of deze moordadigegeitenneuqer zijn Nederlandse paspoort nog mag houden
Bezink even de gedachte hoe vredelievend Nederland was in de jaren '80. Toen had je natuurlijk ook criminaliteit, maar veel minder dan nu. Met tientallen jaren van massa-immigratie van de meest kansloze en criminele figuren is de criminaliteit op straat gierend toegenomen. Maar ook uitkeringsfraude en weet ik wat. Het vertrouwen in elkaar is steeds minder, met name in de Randstad. Als je wilt weten hoe de sfeer uit de jaren '80 was, moet je naar Schiermonnikoog. Loop daar eens rond en je voelt de serene rust van een homogene plek waar gewoon de Nederlandse vlag wappert en gevrijwaard van massa-immigratie. Vrijwel geen criminaliteit, je hoeft je fiets niet op slot te doen. Geen terrorisme dreiging. Geen gekte uit de Randstad. Heerlijk.
Ondervind het nu in mijn buurt waar sinds kort ongeveer 125 mensen wonen die asiel hebben gekregen. Afgelopen maand: De fiets van mijn buurvrouw is gestolen, twee overvallen, 1 autokraak, 1 gestolen bakfiets en stijging inbraken. Tot voor kort zagen we hier nooit politie. Nu twee keer per week. Met dank aan de SP, GroenLinks en de PvdA die Amsterdam compleet verrot kapot en onveilig maken. Buurt voor buurt. En de jeugd wordt gehersenspoeld om GroenLinks te stemmen. ze stemmen op de afbraak van hun eigen land. IDIOTEN!!!
Euhm....... Niet om het een of ander, maar was u de krakers-rellen, de RAF, de makro-aanslagen van Rara even vergeten? Straten vol snelwandelende junks. Stinkbommen in de V&D. Anti-kernwapen demonstraties? ',Rustig' dekt niet de lading. En Schiermonnikoog al helemaal niet. Neemt niet weg dat we van die multicul-ellende afmoeten.
"Bezink even de gedachte hoe vredelievend Nederland was in de jaren '80."
Vredelievend? Hahaha!!! Waar zat jij de in jaren 80? Op Schiermonnikoog? Ik denk zelf meestal aan de jaren 80 terug als aan de Wildwest jaren 80. Het begon met de verschrikkelijke rellen in Amsterdam in 1980 tijdens de inhuldiging van Beatrix ("Geen woning, geen kroning"; lees A.F.Th.'s proloog van De Tandeloze Tijd, De Slag om de Blauwbrug, er nog maar eens op na), en werd verder gekenmerkt door gigantische krakersrellen (lees A.F.Th.'s roman Advocaat van de Hanen er nog maar eens op na), terreuracties van RARA (Macro vestigingen in de as leggen, 's nachts benzineslangen van Shell stations doorsnijden). Nee, dat waren echt vredelievende tijden, hoor.
Alleen van moslimgeweld was toen nog geen sprake; die waren destijds druk bezig met hun gezinnen invliegen en de zg ketenmigratie. Die lieten pas van zich horen aan het eind van dat decennium, 1989, toen ayatollah Khomeini een fatwa uitsprak tegen Salman Rushdie, en stenen door boekwinkel-etalages gingen die de "'Duivelsverzen" in de etalage hadden liggen, en vertalers vermoord werden (oa de Japanse vertaler, dacht ik, en nog een paar). Dat had een "wake-up call" voor het hele westen moeten zijn, maar dat was het niet, want de import van moslims ging gewoon "full throttle" door, met uiteindelijk lieden als deze Gokmen Tanis als gevolg, en die lowlife die een tijdje geleden in Rotterdam dat meisje vermoordde (ik ben zijn naam alweer vergeten).
Nee, vandaag de dag is het kut, maar de jaren 80 waren echt geen paradijs, hoor.
@Dr_Johnson | 18-03-19 | 22:35:
Met vnl dank aan de PvdA die zo graag gezinshereniging wilde doordrukken.
Eerwraak van een gek met een moslim achtergrond. Kan iedereen even op tv belangrijk zijn. Zeker zo vlak voor de verkiezingen.
Volgens mij is het meisje gewoon Nederlands.
Dat maakt de eerwraak iets anders.
@letopuwzaak | 18-03-19 | 22:14:
Een racistische moord met voorbedachte rade...
Rot een eind op met terreur. Gewoon een lul die 18 jaar de bak in draait omdat hij het niet kon uitstaan dat zijn wijf iets anders wilde. Rechtspraak.nl... so many cases. Hystery all over.
Met 3 doden zeker levenslang.
U heeft hem gesproken of gokt u maar wat.
Wat een stuitend taalgebruik Mastur. Wijf, hufter!
www.geenstijl.nl/5146789/theo-hiddema... ken uw feiten. Levenslang mag niet meer. 30 jaar en TBS gelukkig wel. Doorgaans een grotere kans op levenslang dan de letterlijke uitspraak.
@theJ71 | 18-03-19 | 22:21: ken je eigen feiten. Levenslang mag gewoon. Doe maar googlen.
@Langshetrandje | 18-03-19 | 22:20:
Nee hoor, gewoon een beetje nuchter nadenken en de hysterische media even loslaten.
@Masturwasbeert | 18-03-19 | 22:34:
Wat een stuitend taalgebruik Mastur. Wijf, hufter!
Wat Langshetrandje | 18-03-19 | 22:2o zegt.
Twee stemmen voor FvD
Kan iemand me trouwens uitleggen hoe het kan dat de meeste mensen van de FVD lijst in Flevoland niet in Flevoland wonen? Dat hoort toch helemaal niet te kunnen? Ook de enige lijst zonder voornamen, heel vreemd.
Wie wil er nou wonen in Flevoland ?
wtf wie wil er nou wel in Flevoland wonen?
Ze hebben ook geen geslacht erbij staan. Daarom geen voornaam. Allemaal heel inclusief enzo...
@Trumme | 18-03-19 | 22:16: 2 reaguurders 1 gedachte
Swagger
Je mag als kandidaat in een andere provincie kandidaat zijn buiten je eigen provincie, maar dan moet je wel bereid zij te verhuizen als je daar verkozen wordt.
Flevoland ligt dicht bij de Randstad dus verklaarbaar.
Hiddema naast Limburg? Ook in Friesland op de lijst. Wel als lijstduwer. Maar volgens mij als jij in eigen provincie gekozen wordt hoeft ie niet te verhuizen. Soort van truukje om meer stemmen te behalen zonder daadwerkelijk wat voor betreffende provincie te doen.
@Is dit nog nieuws? | 19-03-19 | 05:29:
Vandaar dus de keuze Flevoland: als je in eigen (veelal aangrenzende) provincie gekozen wordt hoeft je niet te verhuizen. En als je wel verkozen wordt is het alsnog dichtbij je huidige stek (werk vrienden etc) Flevoland is wat populairder voor de kandidaten dan bijvoorbeeld Groningen, dan moeten ze daarheen verhuizen als ze in Groningen gekozen worden (en die kans zit erin vergeleken met verkopen worden in eigen provincie ten opzichte van de rest van je kandidatenlijst.
Kuch kuch
www.trouw.nl/democratie/-bij-een-aans...
Oude unigenoot van Baudet. Top dat die zich gaan roeren. Want gelijk hebben ze. U mag vanavond ook niet gaan biljarten met vrienden of uw maitresse een beurt geven want dat is disrespectvol. Laat me niet lachen. De koers wacht op niemand (mag ik dat zeggen, ...).
Ja want juist op het moment dat de politie overbelast is met de opsporing van loslopende terrist(en), moeten politici (met extra poltiie beveiliging) ook nog eens de straat op?
Nogal wiedes dat die partijen dit in de loop van de dag afgezegd hebben.
ik denk dat men niet aan de nabestaande kan uit leggen waarom een 19 jarige en een vader van 2 kinderen zijn omgebracht men wist wat er aan de hand was ,waarom is deze niet opgepakt ? te weinig blauw ? dit is om te janken en niet om te mauwen hij had opgesloten moeten worden op het moment toen hij zijn revolver leeg schoot op een flat dan hadden we deze slachtoffers niet gehad , voor de nabestaande wens ik alle sterkte en deze regering een verlies dat zijn weerga niet kan ik stem baudet
Volgens de site van de voetbalvereniging is hij een vader van drie kinderen.
Worden de meeste geweldsmisdaden in Nederland eigenlijk gepleegd door mensen die eerder al voor een geweldsmisdrijf veroordeeld zijn? .. En hoeveel procent door mensen die al meer dan eens veroordeeld zijn?
Wil ik graag weten, misschien weet iemand het hier.
En wat een bijzondere mensen zijn zijn degene die de slachtoffers te hulp kwamen, met gevaar voor eigen leven: Wauw!
@RozemarijnLucassen | 18-03-19 | 22:22:
In een ander topic heb ik je gewaarschuwd voor slinksen en gelovigen , inderdaad is dat alweer een tijd terug . 1 dag of zo ?!
@RozemarijnLucassen | 18-03-19 | 22:22:
Ja, de meesten gedetineerden hebben eerder vast gezeten.
Het aantal veelplegers schijnt wel te dalen.
Dit heb ik vorig jaar eens opgezocht. Google:)
Twee junkies kierewiet van de coke.
Precies. In het interview bijna verontwaardigd. Nota bene zelluf talloze keren de wouten gebeld. U ziet het al voor zich? De zoveelste verslaafde teringhoer die dag, in zo'n pauperwijk, die de popo lastig valt per telefoon. Dan mis je wel es een signaal ?
Er is iets ERNSTIG mis met onze rechtstaat dat zo'n figuur vrij rondloopt om met zekerheid weer slachtoffers te kunnen maken. je zou bijna hopen dat de rechter(s) die deze gevaarlijke gek weer de samenleving in hebben gestuurd zelf een keer slachtoffer worden van hun zieke wanprestatie als rechter. Bloed aan hun handen. Walgelijk!
Yep. En gelukkig kunnen ze meer geld uitgeven aan linkse hobby's door te bezuinigen op de GGZ instellingen.
Heeft DENK al een tweet gestuurd waarin ze afstand nemen van hun medeturk? #durftevragen
Heb je geen internet?
Ik hoor Kuzu al zeggen:
"wen er maar aan".
Nee......
Waarom zouden ze dat moeten doen? Neem jij ook afstand van Nederlandse pedo’s in Azië?
@Superior Bastard | 18-03-19 | 22:13:
Bovendien zijn het klootzakken.
@superior bastard. Als jij dat wil bij deze. Maar ik ben niet degene die vooraan staat om met mn dikke vinger te wijzen naar anderen als me iets niet aanstaat, of louter om te kunnen framen. De oorverdovende stilte aan hun zijde zegt wat mij betreft heel veel. Selectieve verontwaardiging
@Superior Bastard | 18-03-19 | 22:13: denk dat omeP geen volksvertegenwoordiger is in Thailand
Eerwraak of aanslag, het maakt toch niet uit? Het zijn beide achterlijke rituelen afkomstig uit de zandbakcultuur.
Inteelt....
Heeft een pisvlek ook eer?
letopuwzaak | 18-03-19 | 21:56
Jawel.
Eerwraak als basis voor de daad.
Doordat het slachtoffer werd geholpen uit die horror zijn er meerdere slachtoffers gevallen. Als dat niet al inherent was aan de gesloten omgeving van die tram.
Oh, en de extra variant van eerwraak is eerwraak jegens dit land, dit stukkie westen. Dan nog heet het geen aanslag, want zulks richt zich tot het algemene, voor de dader onbekende slachtoffers.
Alsjeblieft, ga die discussie liever niet verder aan.
Tot ziens
Ok doei... vergeet je niet de lichten uit te doen en je deur op slot #maakhetzeniettemakkelijk
@Ray69 | 18-03-19 | 22:07: nee, tot nooit.
@omeP | 18-03-19 | 22:08: in het donker schijnt geen licht.
@A.U.EnLeven | 18-03-19 | 22:08: spreek je jezelf meteen tegen.
@Glasgow Argus | 18-03-19 | 22:09: ga erom janken. Heb ik geen last van.
Totziens
Je schríjft het toch? Wat zeik je nou als een wijf, ouwe ballonvaarder.
@Oromis | 18-03-19 | 22:11: nee, tot nooit meer ziens.
*verslaafde GS laven*
@Shareholder II | 18-03-19 | 22:12: wie weet ben ik wel een wijf.
Ist zo erg menneke, wilde er over praten?
De tyfus en tot nooit.
Kom op. Ik vond u wel vermakelijk.
Waar heb je het over?
AJuu paraplu
Mijn hemel. Ik ben toch niet populair hier? Wtf is dit?
Wel ff lid worden nog voordat u uw laatste reactie plaatst hé? Straks maakt u een foutje in uw laatste bericht en dat is dan ook weer een lelijk afscheid.
@A.U.EnLeven | 18-03-19 | 22:10: geen traan. Voeg de daad bij je woord.
@Patje2011 | 18-03-19 | 22:20: Oke, voor de duiding dan maar, uit een van de vorige topics.
@Veluwse-Eikel | 18-03-19 | 16:59: massapsychologie ook.
En de meeste mensen zijn daarin -zo blijkt- allesbehalve experts.
Ik berust mij in vrede: ik hoor hier niet meer. Het was mooi, leerzaam en zeer vruchtbaar voor vele boeken.
*dankt GS voor de jaren*
A.U.EnLeven | 18-03-19 | 19:23 |
@Glasgow Argus | 18-03-19 | 22:21: Ook voor u/jou: twee topics geleden al geschreven dat dit mijn laatste dag op internet is. En het was gericht aan de redactie, in de veronderstelling opgerot te worden. Maar had denk ik toch mijn initiéle rant moeten plaatsen. Kan alsnog, maar lama. Het is goed en ga je goed pik.
@A.U.EnLeven | 18-03-19 | 22:13:
Zo klink je wel.
11 juli 2017: Je verkracht een vrouw
februari 2019: pro Forma-zitting
1 maart 2019: je bent gewoon vrij, terwijl iedereen weet dat je knettergek en gevaarlijk bent.
Ergens in de zomer 2019, na twee jaar: Een heuse rechtzaak.
Ondertussen leg je 3 mensen om en verwond er 5, zodat heel Utrecht in Lockdown gaat. Wellicht een psychose, misschien eerwraak, misschien instant-jihad-syndroom, of anders een combinatie, want knettergek.
Schaf Justitie dan gewoon helemaal af. dit is net zo een fuckup als met die al die andere psychopaten. Een vrouwenleven is niets waard voor rechters. Je staat er in Nederland helemaal alleen voor als potentieel eerwraak- of verkrachtingsslachtoffer. Bewapen jezelf en leer Krav Maga. En reis niet met het Openbaar vervoer of per fiets. Armoedige cultuur in Nederland, waar vrouwen niets waard zijn volgens de hoogste rechters.
Je bent de rest van het strafblad vergeten
Het is inderdaad uitermate verontrustend dat een verdachte die verdacht wordt van verkrachting, waarvoor voorlopige hechtenis gebruikelijk is, en bovendien met een ellenlang strafblad, vrij kon rondlopen. Daarbij, hoe kwam hij aan het vuurwapen? Ook eventuele reizen naar Tjetsjenie (Turkse CNN) moeten worden onderzocht. Vragen, vragen, vragen.
"Schaf Justitie dan gewoon helemaal af."
Ja, ok. En dan wel wapenbezit meteen vrijgeven want anders...
bleached | 18-03-19 | 21:50
De overmatige reactie had wel iets weg van een militaire parade zoals ze in Moskou of Pyongyang gewend zijn. Machtsvertoon om uit te stralen dat er stevig en kordaat geregeerd wordt. In Rotterdam moesten agenten gewapend de straat op, als een reclamebord. Ik zou wel eens willen weten welke details tot deze aanpak hebben geleid.
Er zijn parallellen met de stunt van de vorige Tweede Kamerverkiezingen, waarbij een Turkse minister door Rutte het land werd uitgewerkt. Even de spierballen flexen, bewijzen dat je het alfamannetje bent. De machtsvraag beantwoorden.
Het theatrale afblazen van de campagne, inclusief zo barmhartig mogelijk afschuw en verdriet uitspreken, hopend op gratis zendtijd. Dat is ook een vorm van campagne. Het is een vorm van branding, waarbij de merknaam herhaald wordt.
Ik ben te cynisch om al deze zorgvuldig bedachte handelingen als spontaan en oprecht te zien.
De keuzefilm bij deze tegel is "Wag the dog". De keuzewiki: en.wikipedia.org/wiki/Operation_North...
Yep. Stemvee is alleen belangrijk voor de verkiezingen. Daarna hoef je niets meer te verwachten van de overheid.
Precies dat dus. Dank u. Mijn gedachten komen er soms minder gestructureerd uit. Maar precies dat bedoelde ik.
Dat dacht ik dus ook. Gelijk werd verklaard dat het een terroristische aanval was en werd alles uit de kast getrokken. Heel Utrecht moest binnen blijven. Kinderen zaten angstig in hun scholen en waren bang dat de terroristen al binnen zouden kunnen zijn (gehoord van leerling op de radio). Men wilde met overmacht laten zien dat dit direct goed wordt aangepakt. Maar waar was men de afgelopen 10 jaar toen Tanis zijn strafblad bijna ongemoeid kon uitbreiden? #StemZeWeg
Moest zelf ook denken aan de Reichstag Feuer - maar die vergelijking was net niet treffend genoeg om in eerste instantie neer te plempen
Mijn zure reactie over GeenStijl kwam voort uit het feit dat ik deze analyse mis in de topics tot nu toe en FvD hier wel enigszins wordt afgezeken in prime time (terwijl dat kleinbier is in vergelijking met uw analyse over Rutte cs) - wellicht was ik voorbarig - mijn excuses in dat geval.
@fjordman | 18-03-19 | 22:22:
Maar had u dan liever gehad dat alle kindjes op straat fietsen, terwijl de gast die net 12 man heeft neergeknald ergens rondhangt?
Nee toch?
Ik stem fvd#
Inderdaad. Dit gebruiken als "opportunistisch electoraal eindsprintje" is misselijk, welke partji het ook is.
Die laatste zin GS,, waarbij jullie de hoofden mismoedig schudden, slaat nergens op. De vinger wijst steeds weer naar FvD en PVV en dan mag je geen weerwoord voeren? Anders is het electoraal gewin?
Het is nooit goed. Las je alles af, dan sneren ze dat je zieltjes probeert te winnen door 'te doen alsof het je iets kan schelen', en las je niks af dan ben je een 'respectloze populist die danst op de graven'.
Zuur hypocriet kutvolk
De reden voor mij om geen Forum voor Democratie te stemmen a.s. woensdag, is dat de lijsttrekker voor Noord Brabant, Eric de Bie, een Lulletje Rozenwater is.
forumvoordemocratie.nl/provincies/noo...
Niet zomaar een pikkie sprietpruik, maar precies van het type dat zich door aan te sluiten bij deftige clubs van statuur zich een voorkomen meent aan te meten.
Dat was al zo in z'n aanloop om notaris te worden (weet ik uit eigenste hand, toen ik een stichtingsbestuur mede bij hem liet oprichten), maar nu ook als lijsttrekker van FvD.
Hij moge misschien opdracht hebben gekregen de pers niet te woord te staan tijdens deze campagne; hij doet het in ieder geval niet.
www.bndestem.nl/breda/waarom-is-forum...
Tsja, misschien niet leuk voor FvD en hun verkiezingsrun, dat ik dit meegeef.
Doet me niks, nou ja, weinig.
Ik heb koester namelijk behoorlijke sympathie voor deze club.
Maar niet voor kuikengebroed dat de voornaamste kansen nog niet pakt.
Rest dit nog: volgt grote instemming voor FvD, leidt die mensen voor het provinciaal bestuur dan razend snel op!
Het gaan namelijk niet alleen om de verdere stemming voor de 1e Kamer.
Ps. Ik houd het, gezien mijn locatie, bij de provinciale PVV.
Zij hebben al heel goed gewerkt de afgelopen jaren.
Vraag me waarom, en ik toon het.
Ik denk niet dat iemand in uw stemgedrag is geïnteresseerd.
Waarom dan???
FvD en PVV zijn beiden tegen massamigratie en die klimaatidioterie. Dus uw stem is niet verloren.
#StemZeWeg!
@kutkip De provincie? Proest. Irritante bestuurslaag. Enfin ik vraag u niét waarom. Maar er is gewoon de nr 2 e.v. bij FvD he.
Er is de hele dag gesproken over dat ' het lijkt op een aanslag' en zo genoemd.
Ik vind daar niks mis mee.
In het verleden hebben wij ze verweten dat het woord 'aanslag' angstvallend werd vermeden.
Bovendien, gezien zijn extreme broer, het allah akbar roepen en het allah briefje komt dit aardig over als een aanslag.
Als jij je eerwraak combineert met het neermaaien van 12 andere onschuldige mensen, waarvan 3 dood en 3 in levensgevaar, en je hebt je haat voor het westen al uitgesproken... sorry, maar dat is niet enkel een 'eerwraak'.
Zoals destijds bij Fortuyn in no time volop in de media werd gemeld dat de dader en blanke Hollander was zo zal de komende 24 uur op alle mogelijke manieren het woord terroristische aanslag worden verkleind in eerwraak. Verkiezingen komen er immers aan. Te hopen dat de 50 % zwevende kiezers uiteindelijk op de juiste personen gaan stemmen.
Hiddema zegt wat ik denk, verstandige woorden.
Angelique meldt dat Tanis een coke snuivende psychopaat is. Dat is iets anders dan de 'aanslagpleger' van Rutte. Alles moest gedraaid en gewrongen worden om deze gek tot vijand van de Nederlandse Staat (lees: VVD) om te brainwashen. Nu betreuren we de doden en gewonden, maar Tanis valt onder de psychisch gestoorden en in het geheel niet onder de kategorie van Breivik en Tarrant. De VVD trachtte met spindokteren Nederland in een staat van beleg te veranderen. Dat is niet gelukt. Dit roept om een parlementaire enquete!
Ik weet dit zo net niet.
Hij heeft gewoon lukraak geschoten op alle omstanders en met succes.
Het is niet dat hij zo dol was op Nederland.
Dus Breivik en Tarrant schaar jij niet onder de psychisch gestoorden?? En Ted Bundy dan?
@letopuwzaak | 18-03-19 | 21:58: lukraak? Zijn ex had hij in het vizier, daarna mensen die zijn ex bijstonden, o.a. een vader van twee kinderen die op een christelijk lyceum zitten. Uw typering is lukraak, maar deze schutter was bezig zijn ex de andere wereld in te schieten.
@Lood om oud ijzer | 18-03-19 | 22:00: Ted Bundy deed het stiekem en niet in een volle tram.
En daarnaast was hij een kei in het lijken verstoppen.
Dit dus. Eerst spinnen ze op eerwraak, dan gaat alles los en komt er en geruchtenmachine op gang die zijn weerga niet kent, met meerdere daders, meerdere schietpartijen afsluiten van scholen e.d en nu wordt alles weer gedownplayed. Er klopt weer geen reedt van. Of ze weten niet wat ze doen en zijn in paniek geraakt.
@Lood om oud ijzer | 18-03-19 | 22:00: Deze Tanis is psychisch debiel geworden door ongebreideld drugsgebruik. Breivik en Tarrant hebben een ideologische motivatie. Breivik werd tot 21 jaar veroordeeld, niet tot TBS.
@Eeuwig.. Op.. Vakantie | 18-03-19 | 22:05:
Ow, maar meneertje is wel degelijk aanhanger van een ideologie (zie eerdere foto hier). Maar, nog veel belangrijker, dat heeft allemaal weinig van doen met al dan niet psychisch gestoord zijn. Dat zijn Breivik en Tarrant namelijk misschien nog wel meer...
@Eeuwig.. Op.. Vakantie | 18-03-19 | 22:05: Dat Breivik slechts 21 jaar heeft gekregen heeft te maken met het unieke karakter van het Noorse strafrecht; hij kreeg de maximale straf opgelegd die ze daar kunnen opleggen. Kan je van mening over verschillen, maar het is nu eenmaal zo. Inderdaad ideologisch gemotiveerd maar nog steeds fout.
Tanis is waarschijnlijk sowieso debiel, het misbruik van drugs heeft niet geholpen. Maar debiel naar onze maatstaven - een IQ van minder dan 80 - dat was waarschijnlijk al een gegeven. Dus al sinds zijn kindertijd bekend bij de instellingen voor geestelijke gezondheidszorg en per draaideur weer het politiebureau uit. Daar moeten dikke dossiers van bestaan, een ongeluk dat er gewoon aan zat te komen. Puur verwijtbaar handelen van de overheid.
@Lood om oud ijzer | 18-03-19 | 22:11: Breivik heeft geen TBS. Indien u bedoelt dat de Noorse rechtspraak psychisch gestoord is, dan ben ik het met u eens. Voor Breivik en Tarrant is een gevangenisstraf iets waar ze niets om geven. Ze verdienen de doodstraf.
@Eeuwig.. Op.. Vakantie | 18-03-19 | 22:20: Laat ik het zo zeggen, het zijn ontegenzeggenlijk psychopaten.
De groep islamitische criminelen en de groep moslims vatbaar voor radicalisering bestaat bijna uit exact dezelfde mensen. Er is bijna geen verschil. De ene dag snuiven en stelen en de volgende dwepen met IS en soort van vroom doen. Deze Tanis is een voorbeeld van zo'n type. Die mengelmoes van islam en criminaliteit zie je terug in zijn aanslag.
@Lood om oud ijzer | 18-03-19 | 22:25:
Onjuist. Als je gauw bent kun je 't uit eerste hand horen van de expert himself: www.rumkecursus.nl/
"Ik zag dat hij op mensen schoot die een gewonde vrouw probeerden te helpen’’ www.ed.nl/binnenland/bouwvakker-20-ui...
Gangster-islam heeft een uitgebreide geschiedenis waarbij zwakbegaafden doorslaan naar de radicale zijde @Van Rossem... Ik heb ook geen idee, maar scenario 1 voor de eerwraak is met deze getuigenis in elk geval onwaar gebleken...
Hoeft niet, wantwe kennen de 3e dode nog niet. Misschien een andere ex. Eneer was in ieder geval niet erg strak in de leer met coke- en drankgebruik, hoewel dat bij de meeste moslims zo is.
@Swoop | 18-03-19 | 22:17: ik schrijf 1 scenario, namelijk het verkrachtingsslachtoffer.
@Lood om oud ijzer | 18-03-19 | 22:22: dan bent u een dove en blinde scenario schrijver, want dat verkrachtingsslachtoffer is springlevend, en dat was zelfs te lezen in de tekst behorende bij dit topic.
Oftewel, lezon sukkel
@Dr.Tatta.Macamba | 19-03-19 | 03:21: ehm.... dat is zeg maar precies wat ik schrijf.
Ben benieuwd.
Het landelijke slotdebat van de NOS in Arnhem gaat dinsdagavond vooralsnog gewoon door. Dat meldt een woordvoerder van de nationale omroep. Tot nu heeft geen enkele landelijke politicus zich vanwege de schietpartij in Utrecht afgemeld, zegt zij.
deugden doen je alleen als het nieuws nog vers is .....
@theJ71 | 18-03-19 | 21:57: haha. Precies, deugen hoeft slechts wanneer het licht brandt.
Ik kan de reacties van de deelnemers al horen, inclusief gekozen woorden en intonatie. Ik sla even over dus.
Die Angelique beticht dat toerk Tanis een psychopaat zou zijn, maar zelf zou ze ook wel wat kunnen aanvinken in de DSM-V. Ze had het vermoeden dat hij niet spoorde, maar had wel zes en coke-sessies met hem. De foto spreekt ook niet voor haar, rotzooi op de bank en tafel, getatoeëerde pols, petje...
mooie kast ook... ik let ook op de details....
Wat een walgelijke lui zijn het ook. Wie heeft de FvD hier trouwens de schuld van gegeven? Suggereert Hiddema wel een beetje... Schieten ze nou in de slachtofferrol voordat er iets gezegd is?
Gluur even op twitter zou ik zeggen en tel daarbij de nadrukkelijke vermelding op de NPO bij op dat alle campagnewerkzaamheden waren opgeschort, behalve die van de FvD. Dat noemt men framen...
Wie niet kan je beter vragen.
@theJ71 | 18-03-19 | 21:53: . . . terwijl ze wel gestopt waren met de acties in het land.
@Stinkendzadel | 18-03-19 | 21:59: yep... en niks mis met het samen komen om over de gebeurtenissen te praten. Dit nieuw soort politiek bedrijven wordt bij voorbaat al afgeserveerd. Best triest eigenlijk
@theJ71 | 18-03-19 | 21:53: Frits Wester deed het ook bij RTL.
"Van een liefdesrelatie wil Angelique 'Ans' B. niet spreken. Wel van seks en gezamenlijk cokegebruik."
Seks met Tetanis. Complimenten, Angelique.
Ja waanzinnig, hè? Toxic femininity.
Haar achterkant belooft weinig goeds van de voorkant... type junk volgens het boekje
twitter.com/ADnl/status/1107739113040...
Een terroristische aanslag in een tram(?) van een streepje Nederlander op streepje Nederlanders? Geen enkele politie specialist die gezien voorgaande zegt: "misschien gewoon eerwraak - laten we afschalen"? De complete politie macht zetten op 1 schiet gevaarlijke gek? Vlaggen halfstok vanwege 3 doden (hoe betreurenswaardig ook)? Het incident is weer mooi aangegrepen (stel je even voor dat dit aanstaande donderdag was gebeurd - was er dan ook met zo'n vertoon ingegrepen?) Maar het werkt; in barre tijden scharen mensen zich achter hun leidsman - dat weten spindoctors ook. Maar zelfs de GeenStijl redactie trapt er met open ogen in - man wat vallen jullie tegen de laatste tijd.
Jij hebt niet echt opgelet vandaag geloof ik.
your brains are bleached.
@Van Rossem | 18-03-19 | 21:55: u snapt niet wat ik schrijf? Kan gebeuren. Wellicht kan ik u verder helpen als u me verteld waar het mis gaat?
Wat bazel je nou? 3 doden zijn niet genoeg?
Hoe betreurenswaardig ook?
Het zal je meisje zijn of een van je ouders die daar wordt omgelegd.
Ik zie ook het voordeel niet zo voor deze partijen; je kan hen juist verwijten dat zo'n anti-westers persoon, niet hier geboren, strafblad-boekwerk hier nog vrij rondloopt met zijn gestoorde haat naar alles.
Ik vind dit eerder belastend voor deze partijen en goed dat het zo benoemd is 'het lijkt op een aanslag'.
Prima.
Dader heeft 12 mensen neergemaaid en loopt vrij. Natuurlijk schaal je op.
@bleached | 18-03-19 | 22:02:
Uw gehele stukje deugt niet. Er is geen beginnen aan voor van Rossem.
@Van Rossem | 18-03-19 | 21:55:
Ik geloof dat meneer een false flag vermoedt. Wake up sheeple!!
Nee, geen false flag. Gewoon dat er veel heftiger gereageerd is dan normaal om 1) hun eigen macht/gezag te tonen en 2) mensen angst aan te jagen zodat ze zich niet wagen aan een "experiment met FvD" en gewoon weer netjes een vertrouwde partij (vvd bijv.) stemmen (in barre tijden scharen mensen zich achter hun leider - Rutte dus in dit geval).
@letopuwzaak | 18-03-19 | 22:04:
Sommige mensen missen het vermogen om zich ergens in te verplaatsen zolang ze het niet zelf hebben meegemaakt. Ik denk dat bleached zo iemand is.
@MickeyGouda | 18-03-19 | 22:18: Dank voor uw analyse - volgens mij kennen we elkaar niet. En weet u ook niet wat ik wel of niet heb meegemaakt. Feynman reageert hierboven ook ergens op mijn post - daar kan ik me goed in vinden. Ik had eea beter moeten uitwerken, was kennelijk te kort door de bocht voor de meesten hier.
@bleached | 18-03-19 | 22:29:
Het was een emotievolle dag, bleached. We gaan daardoor misschien allemaal een beetje kort door de bocht, inclusief ondergetekende.
MickeyGouda: Dank voor je reactie - misschien was ik ook te ongeduldig met GeenStijl: had enige irritatie dat ze in dit topic zuur doen over FvD terwijl ze (nog) niet de analyse geplaatst hebben die feynman hierboven wel uitwerkt. Maar ik neem inmiddels aan dat die analyse nog komt - voor woensdag.
@bleached | 18-03-19 | 22:17:
Dan normaal? Bij mijn weten wordt er juist altijd verweten dat men alles downplayed.
Nu schaalt men een keer op (en terecht, 12 mensen neergeknald, dader loopt vrij rond en komt bovendien uit extremistische familie met banden met verboden orgnisaties) en dan verwijten we machtsvertoon?
Zo is het nooit goed.
Als u als burger in Nederland braafjes naar uw werk gaat met uw broodtrommeltje met bammetjes en u wordt neergeknald door een allah akbar schreeuwende idioot, samen met nog 11 (!!) anderen, dan bent u slachtoffer van een aanslag.
Rutte zei het goed: Het is een aanslag. het motief echter, weten we nog niet.
We zijn het aan de families verplicht dit te benoemen naar wat het is.
Er zijn vandaag 6 onschuldige mensen niet thuisgekomen, zij komen nooit meer thuis door een allah akbar schreeuwende idioot.
Beseft u dat wel?
Waar ik het mee eens ben, als enig punt, is de hypocriete houding alle partij activiteiten op te schorten. Die kop van Klaver geloofde ik geen seconde.
@MickeyGouda | 18-03-19 | 22:47:
Misschien wordt het voor mij ook een beetje bedtijd.
Ik ben alleen verbaasd over de vele reacties hier dat het te groot gemaakt is, terwijl ik juist dacht 'eindelijk, niet downplayen, geen voorzichtigheid, veiligheid voor alles'.
Dader liep rond na zoveel slachtoffers te hebben gemaakt.. tuurlijk blijft ieder binnen!
Het wordt tijd voor een slaapmutsje, alvast een goeie nacht, @Mickey!
@bleached. Ook u een goeie nacht.
@letopuwzaak | 18-03-19 | 23:10: de vorige keer dat u dacht 'eindelijk geen voorzichtigheid' was met de Turkse minister van familiezaken die in Rotterdam bij het consulaat wilde spreken? Was ook zo'n daadkrachtige actie van de Nederlandse overheid - en geheel toevallig net voor de tweede kamer verkiezingen. Of kunt u nog 1 ander moment van doortastendheid herinneren van een regering Rutte?
U ook een goede nacht - gaat u rustig slapen ;).
Twee keer beluisterd maar kan eigenlijk niets raars aan het betoog van Hiddema ontdekken. Hij verwoordt eigenlijk wel wat ik ook vind.
Vind aleen de opgeblazen reacties van deze regering eigenlijk ronduit stuitend.
Juist. Precies mijn gedachten.
Een negentienjarig meisje heette Roos, ze werkte bij een snackbar in Vianen en werd doodgeschoten door een religieus en mentaal gehandicapte Turk die zeven delicten pleegde in zeven jaar.
Een ander slachtoffer is de vader van twee pubers. De oudste zit in haar examenjaar op het gymnasium.
Het derde slachtoffer is ook jong. www.bndestem.nl/dossier-schietpartij-...
Mijn dochter studeert in Utrecht, het komt nu echt, echt, echt heel dichtbij.
(Gelukkig was ze vandaag vrij.)
"Eerwraak" is teveel eer. Mensen die rücksichtsloos onschuldige derden neer maaien om hun door religie ingegeven punt te maken begaan een terreurdaad.
@MickeyGouda | 18-03-19 | 21:57:
Dit bedoel ik.
pbs.twimg.com/media/D19_oOdW0AMJWrI?f...
@Patje2011 | 18-03-19 | 22:09:
Foto lijkt te zijn verdwenen... heeft u een backup (imgur of anderszins)?
@EnNouJijWeer | 18-03-19 | 22:48:
De foto is gewoon nog te zien. Hier kunt u hem ook zien:
www.misdaadjournalist.nl/2019/03/moor...
En morgen duiken alle andere politici hier op als de farizeeërs die het zijn. Om te vingerwapperen en de heren Baudet en Hiddema gebrek aan empathie te verwijten en electoraal opportunisme bovendien.
Bij voorbaat een gevalletje pot-ketel.
Het is al eens eerder gezegd in de tegels van eerdere topics : het opschorten van de campagne = campagne voeren. Kijk ons eens deugen. Er als de kippen bij zijn om dat op prime time in de camera te vermelden, dat is niets anders dan de kiezer verleiden. Campagne dus.
En het is daarbij nog eens lekker goedkoop ook! Campagne voeren is duur!
En zo is dat!
campagne zonder reiskosten is ook campagne
"Theo Hiddema: 'Utrecht doet denken aan Fortuyn'"
Baarlijke nonsens van de "Hiddemeister". De moord op Fortuyn was een zuiver politieke moordaanslag van de doorgeradicaliseerde linksistische scherpslijper Volkert vd G.
Dit is "slechts'' een uit de hand gelopen eerwraak, waarbij de ex van Gokmen Tanis is gedood, plus twee "toevallige" mede-tramreizigers die zich over haar probeerden te ontfermen, en nog ca 5 gewonden. Ik zette "slechts" tussen aanhalingstekens, omdat het natuurlijk allemaal verschrikkelijk is, maar een terroristische moslimaanslag of een politieke moord á la Fortuyn is het nadrukkelijk niet.
Als die lowlife zijn ex thuis of op straat had doodgeschoten en meteen was ingerekend, zonder al die "collateral damage" en het feit dat hij een tijd voortvluchtig was, was het waarschijnlijk een klein berichtje op pagina 5 geweest, in de trant van: tsja, business as usual, dit soort dingen gebeuren nou eenmaal in onze "verrijkte" multiculturele samenleving.
Als dit stuk menselijk afval deze aanslag na de verkiezingen had gepleegd was er ook niet zo ontzettend hijgerig door Rutte, Grapperhaus en consorten gedaan.
Dit is maximaal opgeblazen.
Je moet goed luisteren. Hij doelt erop dat voor de finish alles verdwijnt waar je op gehoopt had als je zou finishen. Het gaat niet om een feitelijke vergelijking.
@spanarchist | 18-03-19 | 21:52:
"Dit is maximaal opgeblazen."
Nee, ben ik niet met je eens. Vanmorgen om 10.45 uur werd er hevig geschoten in een tram met vele gewonden - later overleden er dus drie mensen - als gevolg, en de dader was voortvluchtig. Op zo'n moment weet je niet goed wat er aan de hand is en moet je rekening met alle scenario's houden, dus óók met een terroristische aanslag en dat de voortvluchtige(n) wellicht elders nog meer slachtoffers gaan maken. Dan ruk je uit met alles wat je tot je beschikking hebt.
Pas later blijkt dan dat het om eerwraak of iets in de relationele sfeer gaat. Ik geloof niet dat er anders zou zijn gereageerd als Gokmen Tanis dit vrijdag 22 maart na de verkiezingen had gedaan. Ik ben niet aluhoedje genoeg om dat soort dingen te bedenken, en ook vind ik de reacties van Rutte cs niet "hijgerig". Ze reageerden zoals je van dit soort bewindslieden zou mogen verwachten.
@TouchSmart | 18-03-19 | 21:57:
Ik reageer op de kop bij dit artikel. Die is dan misschien niet goed. Ik heb dat filmpje van Hiddema niet eens beluisterd. Geen zin in, ik vind Hiddema eigenlijk een irritante snob.
@Dr_Johnson | 18-03-19 | 22:04: Toch denk ik dat er minder landelijke paniek was geweest als blonde blanke Tjietske zijn luchtbuks had leeg geschoten in de tram.
Het signalement zal de alarmbellen hebben aangezet. Dreigingsniveau 5 is best wel uniek voor ons land.
@Dr_Johnson | 18-03-19 | 22:04: "Ze reageerden zoals je van dit soort bewindslieden zou mogen verwachten."
Zonder te weten bevestig je mijn punt. Dit is precies wat ze voor ogen hadden.
@theJ71 | 18-03-19 | 22:14: de moskeeen gesloten. Compleet op het verkeerde been; speelden slachtoffertje. De kerken hadden dicht gemoeten.
@Dr_Johnson | 18-03-19 | 22:04: ze reageerde zoals jij van ze verwacht, niet zoals je van dit soort bewindslieden zou mogen verwachten!
Van dit soort bewindslieden zou je mogen verwachten dat ze zich een goed zouden informeren voordat ze reageren. Dan zou dat eerwraak/vrouw minachtende gestoorde gedrag namelijk eindelijk eens gelijk benoemd, en vervolgens actief aangepakt kunnen gaan worden.
Dat is namelijk verdomme niet eens hoog tijd, na 20 jaar stompzinnig gelul er over, en vervolgens niets doen.
Wat een zak van een vent. Partij voor droeftoeters.
Je doet je nick eer aan.
@ plaklul
Probeer eens een argument, wellicht bevalt het.
Dat jij gestemd hebt voor binnenlaten van de dader doet je niets merk ik.
De wierheid hat un skel lud, betekent de waarheid heeft een schel geluid.
Niks geen politiek correct geleuter zoals Rutte en zijn vriendjes, Hiddema
is niet bang om de waarheid te zeggen.
In 1976 kon dit nog, Alexander Curly - Aggesus
www.youtube.com/watch?v=-uo2iaBuusU
Ze hebben het prachtig gedaan. Ingetogen, waardig en zeker authentiek.
Dit zijn geen politici maar stuk voor stuk mensen die dit vanuit intrinsieke motivatie doen. Respect en alle steun!
Mijn medeleven en sterkte aan de slachtoffers, familie, vrienden en de nabestaanden van de omgekomenen. Mijn lof aan de politie en de hulpdiensten. Het kabinet laat ik woensdag via mijn stem vernemen wat ik van de plannen vind om een reeks nog gevaarlijker tijdbommen en hun zwarte weduwen terug te halen voor berechting en deradicalisatie alhier. Deze samenleving heeft al een toekomst van regelmatige kwellingen voor de boeg met het gedrag van dit soort opgefokte culturele dropouts.
U weet wel dat er woensdag geen Tweede-Kamer verkiezingen zijn?!
@Dr.Tatta.Macamba | 19-03-19 | 02:59:
Ja, zoals ik weet dat de PS verkiezingen ondermeer van invloed zijn op de samenstelling van de 1e kamer. In die zin kunnen we wel degelijk een boodschap afgeven aan deze regering. Een opmaat naar verandering zogezegd.
Ze neukte en snoof met een doorgedraaide Turk en het dan gek vinden dat de plizie niet naar haar wilde luisteren.....
Niks meer of minder dan een breezersletje met een dure smaak.
Goh Bart, hij beticht Rutte van hetzelfde electorale opportunisme als jij via Twitter. Kijkje in de spiegel?
Zoektocht in de ziel is een productievere suggestie, in die spiegel staat alleen die kerel terug te staren die dacht dat GeenPeil een briljant idee was.
Go Hiddemeister!!!
Ik vind het ook verschrikkelijk hoe zo een gebeurtenis gekaapt wordt door de pc gemeente om heel pc te zijn; schande te spreken over eenieder die het aandurft de kritische noten direct te kraken, onder het mom "het is te vroeg". Neen; het is te laat!
Als er iedere keer dat een achterlijk lid uit de moslimgemeenschap over de rooie gaat (en 'in verwarde toestand' of wat voor reden ook 'akbarrend' slachtoffers gaat maken) zo een toestand van komt, dan lijkt die maatschappelijke ontwrichting waar men in het kalifaat op uit was toch aardig te slagen.
Ik gooi het dan ook maar op de onwennigheid en schrik.
Komen er nog peilingen ?
Nee heur, het laatste waar de gevestigde partijen nu op zitten te wachten zijn de peilingen. Yasses Klaver en robo Jetje wachten liever tot het bloed van de straten is geveegt, dat kleurt niet bij hun pro immigratie praatjes.
Eerlijk is eerlijk. Een compliment voor GeenStijl is wel op zijn plaats, voor de manier waarop vandaag de berichtgeving heeft plaatsgevonden.
Driewerf bravo.
Ik werd helemaal kierewiet van de BNR en NOS waar het al snel ging over lichaamstaal van de premier en dat soort zendtijdvullende prietpraat.
Wat een gelul. Het grote verschil zit hem erin dat GeenStijl gewoon de geruchtenmolen plempt. Journalisten moeten eerst nog checken of iets klopt. En ondertussen vullen ze een live uitzending met prietpraat. Alle scoops komen vooral van de reguliere kanalen, zoals bijvoorbeeld het AD. Maar het is niet erg: ik lees de geruchten hier ook graag. Maar het is niet te vergelijken met elkaar.
Dank u.
Sterker nog: op GS was het echte nieuws sneller bekend en was het daardoor ook sneller niet meer nodig om te gissen naar de toedracht. Rutte had beter GS kunnen volgen dan had hij die compleet belachelijke speech niet hoeven te houden. En nee, ik ga mijn vlag niet halfstok hangen omdat iemand uit eerwraak erop los begint te schieten. Ik steek kaarsjes aan voor degene die de weerloze vrouw hebben geprobeerd te helpen en daarbij het leven verloren door een cokesnuivende nep moslim.
Daarom geenstijl. Ik kan niet zonder. Ik heb dan ook nauwelijks andere media gevolgd. Uw complimenten zijn zeker op zijn plaats en daar sluit ik mij graag bij aan.
@ILF2 | 18-03-19 | 21:50: die door de briljante inzichten van de NLse rechters nog altijd buiten aan het spelen was. Want hij zal het zelf vast als spelen zien. Pap, was jij niet die rechter in een zaak van die kerel in Utrecht....
@Ggroengras | 18-03-19 | 21:45:
Ik denk dat je de hoeveelheid inside info die GS vooral over dit soort lui ontvangt ook niet moet onderschatten.
Een volkomen nutteloze persconferentie. Ze hadden beter Marianne Thieme nog voor de camera kunnen trekken met de opmerking dat er gelukkig geen dieren waren betrokken bij dit incident.
@Ggroengras | 18-03-19 | 21:45: deels waar . Tuurlijk moeten de journalisten eerst checken wat er rondgaat aan geruchten. Maar de prietpraat waar jasvanbus op doelt is verre van doelmatig of informatief. NOS verslaggeefster aan Rutte : " bent u bezorgd ?" . Een gesloten vraag met een 100 % voorspelbaar antwoord zonder enige informatieve waarde. Schoolkrantniveau ten top. Wat leren ze tegenwoordig nog op de school van journalistiek vraag ik me dan af.
@Moresnetunited | 18-03-19 | 22:46: Natuurlijk is dat onzinnig, je ziet dat het niet lukt een live uitzending te vullen, simpel weg omdat er nog niet genoeg te melden is. Maar normaal journalistiek werk vergelijken met een liveblog dat linkjes dumpt, is appels met peren vergelijken. GeenStijl plempt als de beste, maar zonder de 'msm' waren ze helemaal nergens in dit soort situaties.
@Ggroengras | 18-03-19 | 23:16: Ga dan over naar een nieuw onderwerp. Er gebeurd genoeg in de wereld. Ons behandelen als idioten, de pers. DAT is walgelijk.
Waarom kun je gewoon niet zeggen als nieuwsoutlet: We hebben verder geen nieuwe informatie. We gaan geen debiele infantiele vragen stellen. We gaan nu gewoon verder met economische nieuws of de verhuizing van koningspaardjes naar Spanje.
@Trans_Fimmermans | 19-03-19 | 02:49: Dat zou erg verfrissend zijn, maar sinds de Golfoorlog is ook hier het breaking news virus. En iedereen doet eraan mee. Omdat journalisten er op kicken, maar net zo goed omdat men dit verwacht. Hoe vaak hier wel niet gezeken is op de NOS omdat ze niet snel genoeg live gingen... Nieuwsmedia leven nog altijd van hun kijkers, lezers of luisteraars. Ze geven gewoon wat het publiek wil: sensatie, een continue stroom van informatie. Bij gebrek aan feiten, gaat het trekken.
Geert Wilders en Baudet zijn realisten.............. en dat word kennelijk niet gewaardeerd.
Waar Wilders en Baudet over spreken zien wij dagelijks voor onze ogen gebeuren.
De multicul werk gewoon niet omdat wij mensen "binnenlaten" die een andere levenswijze op na houden die vaak botst met onze levenswijze. (vaak een levenswijze met veel geweld)
Kijk , als voorbeeld, maar naar de criminaliteit cijfers; die spreken voor zich.
Of een ander voorbeeld de salafisten die met de dag sterker worden en meer aanhang krijgen. Of naar de steun die de jihadisten die naar Syrië vertrokken kregen onder moslims.
En toch blijven veel mensen horende doof en ziende blind.
Er gaat allang om de toon, niet om de inhoud.
Btw de Turkse geheime dienst komt even onderzoeken wat het motief van de aanslag is. Want NL is gewoon ook maar een wingewest van de Turkse staat met Rutte als Pipo de Clown. Voordeel is dat Turkse geheime dienst in buitenland gewoon kan water boarden en nagels uit trekken. Dat mogen de nette ambtenaren van de AIVD niet,
Zeg.
Het heeft even geduurd, maar de domste reactie van 18 maart staat er ^^
Maar dat waren ze toch altijd al?
Onzin. Eerwraak staat niet in de Koran. Het verplicht dragen van hoofdbedekking wel.
Naar mijn mening heb je als vrouw 2 keuzes in die cultuur. Of je wijst iemand af, en dan eerwraak, of je onderwerpt aan je eigenaar uit angst voor eerwraak. Uitzonderingen daar gelaten.
Mensen die over onnodig veel politie en geld inzet beginnen. Flikker van de trap aub.
En aangezien niemand het daar over heeft, pleurt u dan maar lekker van de trap van de Domtoren, domme brulaap
Geert zijn gekke waarheidsvlucht? Ik zou nu ook wel willen weten of die schietmeneer een uitreiziger is geweest zoals BBC meldt. Dat zou de massale reactie (opschalen terreurdreiging, moskeeen dicht etc) kunnen verklaren op deze "slechts eerwraak" schietpartij. De waarheid is belangrijk. Dat gekke media gedoe zoals rond de Amsterdam CS suikerspiegelcoureur moeten we vanaf. Dag Van Rossum.
Heeft Franz Timmermans al gereageerd? Of zit hij nog te eten?
Hij vraagt het even aan Halbe. Wat Halbe was erbij.
m.youtube.com/watch?v=S8My5sx4kEQ
@ja,diedus! | 18-03-19 | 21:41:
Frans is afgevallen maar heeft best nog wel wat overtollig vet, zo tussen z'n kruin en z'n tenen.
www.ad.nl/dossier-schietpartij-utrech...
Dus Roos uit Vianen, een meisje uit de roomblanke enclave oog in al en een Utrechtse vader van 2 gymnasiasten speelden een rol in een klassieke Turkse eerwraak?
@Gen. Maximus | 18-03-19 | 21:52: Denk eerder een slachtoffer die een kogel heeft opgevangen die niet voor haar bedoelt was.
@Gen. Maximus | 18-03-19 | 21:52: zal waarschijnlijk om het derde slachtoffer gaan, waarvan de naam niet wordt genoemd.
@Necramonium | 18-03-19 | 21:59:
Ja op welke vrouw richtte hij zich nu oorspronkelijk?
@CleanUpTime | 18-03-19 | 22:15:
Maar dat is ook best raar toch, dat wel de identiteit van de andere twee dodelijke slachtoffers vermeld mogen worden, maar niet die van het derde slachtoffer.
@CleanUpTime | 18-03-19 | 22:15: kweenie. Meisjes uit oog in al zijn doorgaans geen typische cokedealer vriendinnetjes
Ouwe zeikbeer. Vaak heeft hij wel een punt, maar hier is het een verzuurde bejaarde man.
Mijn stem krijgen ze. Zeker na vandaag, ze hebben als enige partij de juiste reactie gegeven. Hulde FvD.
Goed nieuws!
@SB: zonnesteek? U FvD?
Huh?
Punt is oorzaak en gevolg. Dat maakte ze vlijmscherp duidelijk als rode lijn door de gehele presentatie.
Dit is geen geneuzel achter de komma.
Dit zijn gewoon olifanten in de kamer.
de nctv, regering etc hebben een zooitje prutswerk laten zien. Het was al direct bekend dat het gericht was op een vrouw. Maar die klojo's hebben het gebracht als een terroristische aanslag. En dan ook nog alle moskee's gaan sluiten. De kerken, synagogen etc waren niet belangrijk? Zeer beschamend wat we hebben gezien vandaag.
Was al bang dat ik de enige was die dit zo ervaarde. Iemand schiet zijn ex overhoop en heel Nederland gaat in lockdown en de media gaat helemaal los, met de schietpartij in Nieuw Zeeland in het achterhoofd houdende.
Alsof het zo zou moeten zijn. Maar het blijkt ‘slechts’ een mafkees die een bekende overhoop schiet en wat mensen die op de verkeerde plek, op de verkeerde tijd waren. Vreselijk? Ja. Maat rede voor landelijke paniek? Absoluut niet.
De enige geldige reden om die moskeetjes dicht te smijten, moet zijn geweest dat die Tanis niet via een moskee met zijn broeders in contact kan komen. ALs dat de reden was, soit. Het gejammer van die moskeeganger dat ze vrezen voor een terugslag... Koren op de molen van heel deugend links, die zouden volledig in de gordijnen gaan als er ook maar iets bij een moskee had voorgevallen, al was de brievenbus te hard dichtgeklepperd. Dan had de MSM er direct een tegenaanslag van gemaakt en ook dit als het enigszins kan bij het FvD en de PVV in de schoenen geschoven.
@Highwoodman | 18-03-19 | 21:44: Amen!
@EEnzame SchizofrEEN | 18-03-19 | 22:13:
De enige legitieme reden om mosketen op slot te doen is de rest van Nederland te beschermen tegen die giftige ideologie. Sluiten, inventariseren wat wel goedwillende gemeenschappen zijn en die gecontroleerd weer openen en de rest - salafisten en door buitenlandse financien mogelijk gemaakte haathutten m.n. - platbulldozeren en de aanhangers en voorgangers strafrechtelijk vervolgen en ( indien schuldig bevonden en de mogelijkheid er is ) denaturaliseren en uitzetten.
Op naar de 28 zetels!
In de provincie?
GS schiet in eigen voet.
Als de coke versneden is duwt men de kut.
Van dat zeeppoeder ga je niet zonder meer soppen
Die ansjeliek ziet er uit alsof ze het al zo vaak gedaan heeft, dat als je het met haar doet, het net is alsof je je tampeloeris in een pot mayonaise hangt.
@EEnzame SchizofrEEN | 18-03-19 | 22:15:
Hoe weet je dat?
gezond verstand tonen ipv opzichtig deugen en daadkrachtig willen overkomen. Morgen weten we dat dit de enige juiste inschatting van de situatie is geweest. Groot drama voor betrokkenen, natuurlijk, maar dit is geen nationaal trauma.
Mijn stem hebben ze sowieso.
Mijne ook. En ik stem voor mijn vrouw. Da's twee.
Hier nog een, twee dus.
Hier voor schoonouders, totaal 3 dus
En hier nog 2 stemmen!
En hier nog twee stemmen
Hier samen met ouders en dochter, 4 stuks. Alleen vrouwlief twijfelt nog.
Vandaag nog iemand overtuigd.
Hier nog twee!
@Mr_Natural | 18-03-19 | 22:40:
Hier ook, geachte collega.
FvD verdient een hoop stemmen en de PVV ook.
@kempenaer | 18-03-19 | 23:17:
Laten we het hopen. Wie nu niet stemt tegen massamigratie en klimaathysterie moet verder gewoon zijn bek houden want is medeverantwoordelijk als het hier demografisch en economisch totaal de soep indraait.
#StemZeWeg!
@Graaisnaaiert | 18-03-19 | 23:23:
Helemaal mee eens.
Tja vond het vanmiddag al niet slim (onbegrijpelijk), maar de achterban hier vond dit wel een goed idee. We gaan het meemaken.
Geen achterban - wel sinds vandaag een stemmer - maar waarom zou je een geplande bijeenkomst schrappen omdat er - met de kennis van dat moment - een of andere debiel mensen afknalt in een tram? Juist dat hele gedeug komt me de strot uit, een Turk loopt in een tram te knallen en fucking mosketen moeten worden beveiligd?
Ga toch heen, zeg. Wij goedwillende Nederlanders ( autochtoon EN allochtoon ) moeten ondertussen tegen die barbarijse invasie worden verdedigd en dat kan maar op 1 manier, hareder straffen en grenzen dicht wbt massamigratie en dat in combinatie met een zwaar aangescherpte en voorwaardelijke asielprocedure en last but not least een diepgravend en bindend onderzoek naar de in Nederland gepredikte vormen van ISlam. Met maatregelen indien nodig.
Omdat de kartelkliek alles af zegt, komt ze wel goed uit hè, ze willen namelijk geen verantwoording afleggen over de nefaste gevolgen van het door hun gevoerde beleid, moet FvD ook maar geplande bijeenkomsten afzeggen? Wat een nonsens. Van Rossem blijft toch altijd een beetje gevoelig voor sentimentele invloeden van linkse kerkgangers. Vreemd vind ik dat, alsof het er diep zit ingesleten.
Mijn overweging had niets met deugen te maken, meer met te verwachten framing en selectief geknipte fragmenten. Niet iedereen benadert dit met een zekere welwillendheid,
Politici: Doorgaan met je leven, niet buigen voor terrorisme. Dus dat deed FvD. Prima.
Hier valt Hiddema toch een beetje door de mand. Allereerst omdat hij het de media verwijt te geilen op dit soort nieuws. Dat klopt, dat doen ze. En dat doen ze omdat iedereen er alles over wil weten, ook hier op GeenStijl waar niet zou hijgerig mee wordt gedaan en alle roddel en achterklap van het net door wordt geplemd. Daarna verwijt hij de politiek en autoriteiten van overreactie terwijl Hiddema al helemaal geen reedt weet van de situatie. Als slotstuk omarmt hij de slachtofferrol. Jammer.
*niet zou = net zo. Tering kleine schermpjes.
Is het probleem niet dat de overheid geen reedt doet om dit te voorkomen?
@Mahatma | 18-03-19 | 21:50: Een andere vraag opwerpen doet het gelul van Hiddema niet verdwijnen.
“The world will not be destroyed by those who do evil, but by those who watch them without doing anything.”
Albert Einstein.
En hier heb je dan ook alles mee gezegd. De overheid is niet van plan zijn burgers te beschermen. Verdachte zat meer in de rechtzaal dan in zijn woning en nog loopt dat stuk ongeluk vrij rond. En nu krijgt FvD de schuld?
Hiddema was woest dat de pers meteen stond te trappelen om de schuld hiervoor te leggen bij de FvD, net zoals ze deden bij de aanslag vorige week. Hij had meer dan gelijk in zijn betoging, de pers is hier mega geil op dit soort situaties.
@Ggroengras | 18-03-19 | 21:54:
Je zegt zelf dat zijn eerste punt klopt. Hiddemeister heeft gelijk over de overreactie van de overheid. Dit wordt uitgemolken door Rutte. Hij noemde het al een aanslag toen er weinig bekend was.
@Mahatma | 18-03-19 | 22:19: ik zeg dat het klopt dat de media hierop geilt omdat heel het land hier alles aan wil weten. Is niet de schuld van de media, maar van onze nieuwsgierigheid. Hiddema geeft hier goedkoop de media de schuld, en dus ook GeenStijl. Of het een overreactie is weet nog helemaal niemand. Het kan prima dat alles wees op een terreurdaad. Foute broer, allah-kreten, weet jij nog wat meer. Hiddema is wat dit betreft een zijlijn schreeuwer. En daarna gaat hij lopen huilen dat men de FvD de schuld geeft. Dat doet helemaal niemand.
@Mahatma | 18-03-19 | 22:19: juist! Het is nooit een aanslag behalve als het de premier goed uitkomt.
@ ggroengras
U bent vooringenomen en per definitie tegen alles wat FvD stelt ook al weet u dat ze bij FvD gelijk hebben.
@kempenaer | 18-03-19 | 23:13: Dat zal het zijn. Net zoals dat ik per definitie vind dat jij onzin praat? Of komt dat door de inhoud?
@Ggroengras | 18-03-19 | 23:17:
Vertel nou eens eerlijk, wat gaat u zelf stemmen, altijd verhelderend om dat even op tafel te hebben.
@kempenaer | 18-03-19 | 23:43: geen idee wat je ermee moet, maar het is geen geheim. Ik denk SP, al baal ik ervan dat ze het tot referendum over Rutte hebben gebombardeerd. Dat vind ik triest en goedkoop. Maar er zijn weinig alternatieven. Heel misschien GroenLinks, als ik strategisch voor massa wil stemmen. Maar daar hou ik niet van. En ik heb een hekel aan Klaver en zijn fans.
Ach wat een moeimakert ben je toch ook, met je genuanceerde mening. In de Turkse media was in de middag al duidelijk te horen wat het motief was, en een getuige was rond 1 uur in de middag ook al op 1 vd NPO radio zenders te horen, waarna je het motief gelijk kon raden.
Nieuwsgaring stopt niet bij de Nederlandse omroepen Pipo de clown, wat is dat toch met jouw soort mensen. Zo vol van jezelf, dat je te verheven bent om goed om je heen te kijken of zo?!
Wat is nou eigenlijk het probleem hier!
Haal je hoofd eens uit je eigen reet man, je hebt lang niet het overzicht dat je denkt te hebben. Met je “een andere vraag opwerpen doet het gelul van Hiddema niet verdwijnen”
Breng nou zelf eerst maar eens niet dat slappe gelul van jezelf, wijsneus zonder wijsheid
@Dr.Tatta.Macamba | 19-03-19 | 02:32: Het is mij echt niet duidelijk wat je probeert te zegge. Het zal aan mijn genuanceerde blik liggen. Ook wel de blik van de duivel genoemd.
Ze hebben er natuurlijk geen flikker aan, maar die mensen die geprobeerd hebben te helpen en daarbij gedood, gewond of getraumatiseerd zijn mogen wat mij betreft een lintje & de sleutels tot de stad & een royale bijdrage voor begrafenis, medische kosten en geestelijke zorg krijgen. Smijt daar maar een keer belastinggeld tegenaan.
BAM! eens!
Hulde... dikke +1 voor deze tegel.
Eens, zo dapper en compassievol als deze mensen gehandeld hebben! Heel schrale troost voor de nabestaanden, maar toch.
Voor helden zijn geen potjes, alles gaat naar de zieligheidsindustrie.
De bijeenkomst ging al door voordat bekend was wie de dader was, laat staan zijn motieven. Het had ook een extreem rechts figuur kunnen zijn en dan was deze beslissing wellicht wat lastiger geweest, maar/dus ik vind het dapper.
Dit was een interne bijeenkomst en wanneer praten stopt, dan begint geweld.
Naast dat kost het bakken met geld om die zaal te huren in het Kurhaus.
Elke partij die de massa-immigratie kan stoppen verdient bij voorbaat de sympathie van de kiezer.
Dit en die idiote klimaathysterie. Genoeg reden om FvD of PVV te stemmen.
@Graaisnaaiert | 18-03-19 | 23:01: Pcies!
Massa-immigratie, islamisering, EUViertesReich, klimaatwaanzin, linkse indoctrinatie in onderwijs en door NPO/MSM, falend en slap justitieel/rechterlijk apparaat, uitdijende overheid met torenhoge belastingdruk als gevolg.
Dat zijn mijns inziens wel de prioriteiten.
Woensdag twee stemmen.
M’n partner voor Baudet en ik voor Hiddema!
Ja maaaarrrr.
Brussel hè.
Ben er niet, maar al machtigingen geregeld, dus toch 2 stemmen voor FvD!
Lekker lullen achteraf! Op het moment dat het gebeurt maak je andere keuzes.
Op het moment dat?
10.45 uur schoten
14.40 of er doden zij is onbekend
15.00 uur ga niet naar Utrecht want terreur
En daarna
Oh nee toch geen terreur
Nou... Wat een keuzes op "het moment supreme".
Top topic Nijman! Well done.
Lekker kort, dat dan weer wel.
Is het een keer géén aanslag, wordt het enorm opgeblazen.
Verkiezingen?
@bleached | 18-03-19 | 21:36: ja dat. Maar het is toehappen, verslikken en toch proberen er met veel ketchul wat van te maken, doch met een nare nasmaak blijven zitten terwijl iedereen rommelig de tafel verlaat. Klapstuk is dat de serveerster een cokehoer blijkt. Ik eet hier nooit weer.
@foetgoud | 18-03-19 | 21:57: zolang het gepeupel de boel maar binnen houdt tot na woensdag - daarna kunnen ze erin stikken.
De Hiddemeister duidt de reacties van het gezag even.
Eigen straatje eerst schoonvegen is de modus operandi.
Eerwraak is iets wat dagelijks gebeurd. www.ad.nl/binnenland/kabinet-schrikt-... Ongeveer maandelijks vallen daar doden bij. Vorig jaar nog in Kanaleneiland. www.geenstijl.nl/5142652/een-troll-di... We kunnen eromheen draaien, bij uitzondering er een dag nieuws van maken of de oorzaak aanpakken.
Het kabinet schrok in 2014 van de cijfers maar wat er sindsdien tegen gedaan?
@Gulliver | 18-03-19 | 21:33: QED
Laten we er vooral veel over praten, beterschap beloven door nieuwe aandacht, nieuwe wetgeving, een nieuw gespecialiseerd netwerk met eerwraak hulpbureautjes, extra safehouses, meer instructies bij politie, meer allochtonen bij de politie, meer vrouwen bij de politie, nog meer geld naar het probleem gooien of
wat er meestal gebeurt: helemaal niks er aan doen! Maar wel extra achterlijke nieuwkomers importeren / toelaten, tijdelijk opvangen want extra zielig.
Een voorbeeld: in Antwerpen loverboys centrum, een groot probleem, die n.b. Nederlandse meisjes ronselen, waar één keer paar jaar een politicus zijn gezicht bij vrijwilligers laat zien die dan ach en wee roept maar verder gebeurt er helemaal niks. Totale onverschilligheid en men laat ze in de steek!
Terre des Hommes doet wel iets voor die meiden:
www.rijnmond.nl/nieuws/174648/Loverbo...
'66 heeft deze keutel al jaren geleden ingetrokken want stigmatiserend en zielig, zal me niks verbazen als Kaag daar de drijvende kracht achter was.
D66 bepleit in zijn integratienota dan ook een harde aanpak van eerwraak. Waar dat mogelijk is, moet bij daders van eerwraak en stalking de verblijfsvergunning of de Nederlandse nationaliteit ingetrokken worden. D66-leider Dittrich verwacht daarbij geen juridische obstakels.
www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/...
De definitie van terrorisme is onwettig, ernstig geweld plegen met een politiek doel. Sharia uitvoeren in de vorm van eerwraak gaat in elk geval samen met geweld dat niet wettig is in Nederland.
Zou je de uitvoering van de sharia een politiek doel kunnen noemen?
Ik denk van wel: Eerwraak heeft politieke intenties in de breede zin van het woord, nietwaar? Van wat ik heb begrepen is het idee van eerwraak om (met name) vrouwen de sharia op te leggen door middel van intimidatie en geweld.
En voordat we 'zulkes' over de vloer hadden gehaald kenden we helemaal geen eerwraak. Mooie culturele ontwikkeling.
FvD gaat groot worden, dikke verliezen voor de gevestigde orde
Nee hoor. We spreken elkaar donderdag weer. Welterusten.
@nope | 18-03-19 | 21:37:
hou ik je aan!
( maakt screendump )
@nope | 18-03-19 | 21:37:
Nope, FvD staat op dikke winst, en terecht. Wil je geen klimaathysterie, wil je geen massamigratie, dan is een stem op FvD of de PVV de enige juiste keuze. En ik heb het gevoel dat dt nog nooit zo heeft geleefd als nu.
#StemZeWeg.
Alhoewel ik niet op FvD ga stemmen maar PVV, gun ik ze van harte een enorme overwinning... al zou het alleen maar zorgen dat we van dit vervloekte kabinet af zijn straks.
@Keyboardspeler | 18-03-19 | 21:51: wilders doet niets aan de groene aanslag, FvD wel dus als je geld je wat waard is .....
@Tjemig | 18-03-19 | 23:45:
Baudet is me te gladjes, die kan ik niet plaatsen. Dus hier ook voorlopig PVV.
"opportunistisch electoraal eindsprintje", mijn zegen hebben ze !
We will never surrender.
@frank4444 | 18-03-19 | 21:29: U bent op de hoogte van de huidige situatie in Groot-Brittannië, aangaande de islam en het buigen daarvoor? Ze zijn daar al een stuk verder heen dan hier. (Al komen wij met rasse schreden naderbij, dat dan weer wel).
@frank4444 | 18-03-19 | 21:38:
Say that again www.youtube.com/watch?v=FLmU5jqV6_Q&a...
@wazakzegguh | 18-03-19 | 21:36: In GB hebben ze nu eenmaal geen Fortuyn, Wilders en Baudet gehad.. wat dat betreft lopen ze 20 jaar op ons achter. Wel ben ik jaloers op hun referendum (wat wij in 2005 ook hadden maar dan over de EU Grondwet), verder kom ik al jaren niet meer in GB, voel mij daar niet meer senang.
@Keyboardspeler | 18-03-19 | 21:49: Nee, in GB hebben ze Tommy Robinson. Een roudouwer uit Luton. Gewoon werkvolk. Maar wel eentje die uit ervaring spreekt, en ziet wat het vergif van islam aanricht in zijn stad en land. En die Tommy Robinson wordt op uiterst giftige wijze de mond gesnoerd door de politieke elite. Geholpen door justitie die Tommy Robinson willens en wetens in levensgevaar brengt. Nee, Tommy Robinson is geen lievertje. Maar wel een kerel die oprecht iets te vertellen heeft wat men in de bovenste gelederen van GB liever niet horen wil. Wat daar gebeurt om die kerel de mond te snoeren is onvoorstelbaar.
@Keyboardspeler | 18-03-19 | 21:49:
Je vergeet Janmaat nog! Ook hij waarschuwde uiteindelijk al.
REAGEER OOK