GEFOPT! Vaste lasten stijgen met 700 euro
Alles wordt duurder maar niet goedkoper
Het gaat uit-stee-kend met de BV Nederland. Energie wordt duurder. Internetten wordt duurder. Bellen wordt duurder. SMS-en wordt duurder. Decolleté-plaatjes van Anna Nooshin op Insta kijken wordt duurder. De benzineprijs gaat omhoog naar 2 euro. Zorgpremie gaat omhoog. Autoverzekering gaat omhoog. Inboedelverzekering gaat omhoog. Opstalverzekering gaat omhoog. De aansprakelijkheidsverzekering gaat omhoog. De premie voor de aansprakelijkheid van uw inboedel in de opstal gaat omhoog. Huren gaan omhoog, want alles is bezet wegens AirBnB. Boodschappen worden duurder. Vooral verse Noordzeevis wordt heel duur, want we hebben volgend jaar nog maar 1 vissersboot, die per vangsteizoen nog maar 5 garnalen, 7 schollen, 10 scharretjes en 20 kibbelings mag vangen. Frietjes worden korter door de droogte, zodat aardappelboeren moeten beregenen waardoor het drinkwater weer duurder wordt. Koningshuis wordt duurder, want Maxima krijgt er volgend jaar 9000 euro microkrediet bij, belastingvrij. Waardoor de belastingen weer omhoog gaan, want het moet ergens vandaan komen. Groetjes, van de VVD.
Reaguursels
InloggenMark Rutte is wereldvreemd. Als je nooit neukt als man dan kun op een gegeven moment niks meer.
Leugens, bedrog en verkeerde voorstelling van zaken voeren de boventoon. Veel beloven en weinig geven .........
GS, het is niet alleen de VVD, het is het hele kabinet.
Kiezers gaan straks nog denken dat ze bij CDA of D66 beter af zijn. Of bij Groenlinks, of bij CU.
Kunnen we weer uitkijken naar de massale overstap op andere neoliberale partijen. En vervolgens worden we opnieuw op dezelfde manier bedrogen.
Beste mensen, het lijkt me na 8 jaar wel duidelijk dat ome Mark iedereen niet toelacht maar keihard uitlacht
En dat hij de hardwerkende loonslaaf en de uitkeringstrekker niet de hand toereikt maar een poot uitdraait dus stem de volgende keer op niet op VVD en niet op een partij die daarmee een coalitie wil vormen
Tijdens de verkiezingen van november 2006 behaalde Rita Verdonk 620.555 stemmen en Rutte 553.200. Een verschil van 67.355. Had men toen maar die Rutte met pek en veren afgevoerd. Vervolgens zet Rutte in 2007 Verdonk hoogstpersoonlijk uit de fractie en moet zij haar kamerzetel opgeven. Ik begrijp totaal niet dat Rutte hier al meer dan 12 jaar de scepter zwaait. Hoe is het mogelijk dat dit mannetje dit steeds weer voor mekaar krijgt. Tsja, dan moet je toch bij de kiezers zijn ...
Told you so. Helaas geloven mensen de onzin van de regering altijd weer zo tijdens de algemene beschouwingen ( en tijdens verkiezingen) en wat de leuteraars op het nieuws vertellen. Een paar weken daarna komt de waarheid uit de mouw zodat de regering er toch niet op afgerekend kan worden bij de volgende algemene beschouwingen. Wat is dit toch een land van sukkelaars.
En bij Trump gaan de vaste lasten alleen maar omlaag. Minder belasting, lagere energieprijzen, meer werkgelegenheid. Maar Trump is een idioot en de EU is een baken van verlichting en voorspoed. Zucht..
groot gelijk, mijn opa zei in 1950, de regering, dat zijn allemaal leugenaars. Dat ze Trump afzeiken is alleen maar omdat ze de waarheid nooit begrepen hebben. Gaan we straks op links stemmen weet je zeker dat je nog meer “ uitgehold” wordt. Wat blijft er over om te stemmen, ik ben nog geen Nederlandse Trump tegen gekomen.
Je kan op loonwijzer.nl bruto/netto gewoon uitrekenen wat je per 2019 er netto op vooruit gaat. Trek er vervolgens op jaarbasis de e700,- van af en je weet dat Rutte je weer voorgelogen heeft
Hoef ik niet voor te rekenen, Rutte is de vijand van de gewone burger. Het gaat heel, heel erg worden met de energietransitie. Als je de lul bent en in een vroeg aangewezen gemeente of buurt woont die 'van het gas los' moet dan ben echt zwaar de lul: te weinig gediplomeerd personeel, slecht en te duur dus, nog niet uitontwikkelde apparatuur, dus eeuwige twijfel of het aan de apparatuur of de ambachtslui ligt, en vooral - een lege spaarpot. Uw riem, daarentegen, kan wat langer mee. Die wordt heel strak aangetrokken, daar moeten wat nieuwe gaatjes in!
Ik hoop dat u een sterke lokale partij heeft. Investeer daarin. Word actief en 'STOP DE TRANSITIE'.
BTW: de zinsnede: "Alles wordt duurder maar niet goedkoper" is een quote van de grote volksschrijver himself: Gerard Reve.
Ik vind het altijd leuk om de easter eggs in de tekst te zoeken en vinden.
Vooral vvd blijven stemmen. Die zijn linkser dan de SP.
Dit dus. Van de mensen die nu zeuren heeft een deel gewoon op de vvd gestemd maar dan wel janken op de voorste rij.
Jaarplaats op de camping. Van 6 naar 9 procent. Bingo.
De bingo wordt ook 50% duurder
Vergeet de minimum bierprijs van € 20 per krat niet! Na de rokers gaan nu de alcohol liefhebbers op de brandstapel. De gristenunie bepaalt wel wat goed is voor u!
Alles voor de gezinnen. Heb je je niet voortgeplant dan hoor je er niet bij en kun je de tyfus krijgen bij die christenhonden. En daar mag je je ook niet tegen inenten.. want boek.
Terwijl het neuken met als doel meer poepluiers CO2 technisch niet echt gunstig is.
"Ook de uitkering van koningin Máxima stijgt, met 9.000 euro naar 367.000 euro."
Ik wil ook zo een vrouw.!
En kogels? Kapmessen? Dat soort dingen?
Jezus joeg de bankiers en handelaren gewoon de tempel uit, weg ermee. Be like Jesus.
En dan door de Joden aan het kruis genageld worden zeker. Doe t maar zelf. Ga ik kijken.
Je had toen toch de farizeeërs of waren dat VVD,ers
700 euro per dag, week, maand, jaar, per persoon? en wat valt er precies onder die vaste lasten? iets meer inhoudelijke informatie mag best hoor GS dit lijkt wel een Telegraaf bericht :)
Ik vind het overigens ook heel knap dat iemand dit zo nauwkeurig kan berekenen. We zien het wel
Gast
De rekening die je wist dat zou komen.
De middelvinger die je wist dat zou komen.
De anale fistfuck van de regering die je wist dat zou komen.
En we stemmen vrolijk verder op D66, VVD, PvdA, CDA en de overige gevestigde partijtjes die dit gezellig in stand houden.
Wij zullen eerder stikken in het zuur dan Mark in de leugens.
Is het niet zo dat al die op deze partijen hebben gestemd er alleen maar beter op worden omdat zij het meeste er op vooruit gaan over onze rug
Na het zuur komt........ nog meer zuur!
het zoet toch? mbhahahahhahaha
Je bent toch wel een enorme ui als je die onzin uit Den Haag nog geloofd. Ik ben nog wachtende op het zoet dat Balkellende ons beloofd had. Laat staan die 1000,- Euro voor iedere werkende Nederlander. Maar dat is dan wel weer weg gepist ergens in Griekenland. Solidariteit mag wat kosten. Laten we maar ophouden over de komende Italiaanse crisis. Die keiharde keutel moet nog even uitgeperst worden en daarvoor zullen we allemaal bloeden.
Mijn reactie niet geplaatst krijg error 500 probeer later nog een keer.Niet netjes van GeenStijl.Was toch volledige vrijheid van meningsuiting
Hoezo, 1.5% is het zoet!. 1.5% gaan we er minder op achteruit. U kunt wel blijven klagen, maar deze regering heeft er wel voor gezorgd dat we er niet 10, maar maar 8.5 % op achteruit gaan...
Tja maar dat zagen we toch al aankomen ? Neo-liberalen met linkse hobbies zijn geen echte liberalen. Zie hoe gretig die Edje Nijpels die waterpompjes propageert ; haha dat heeft toch niets met het milieu te maken ? Het gaat hem en zijn liberale en linkse vrinden om de pegels, uw zuurverdiende geld wat uit uw beurs terug moet komen rollen want grote bedragen leveren de staat veel belastingcentjes op en wie weet hoeveel vvd-vrinden van Ed heel toevallig wel niet in die energiebranche actief zijn. Belangen hè. Het gaat niet om een schonere lucht voor uw kleinkinderen. U moet dus elk jaar meer produceren tegen nagenoeg hetzelfde salaris en meer zorgpremie en btw betalen zodat ze u nog vaker en harder van achteren kunnen pakken, of het nu goed of slecht gaat met de economie. Zodat de vrinden van Mark en Ed er nog een vakantie bij kunnen doen, een tweede huisje in den vreemde of leuk zeewaardig zeilscheepje kunnen permitteren. Wanneer wordt dit land wakker ??
Ed Nijpels dat is toch die verwarde man met het Linda verhaal en aanvoeder van de warmtepomp industrie
De oplossing is gewoon een maand niks uitgeven.
De wet van de 'economische elasticiteit'.
Dit is niet belangrijk. Binnenkort weer die zwartepietendiscussie. Dan gaan we wel de straat op!
Maar als alles duurder wordt groeit de economie toch? LOL. Leve de liberale maatschappij waar economische groei het hoogste doel is. Dus nog meer consumeren en alles opmaken zodat onze kinderen en kleinkinderen een uitgewoonde wereld erven.
Ik snap daar ook helemaal niks van.
Tijdens de crisis en recessie hoorde je vaak op het nieuws: "de economie is gekrompen tot het niveau van 2004." o.i.d. En dat werd dat gebracht alsof dat verschrikkelijk nieuws was.
Ik denk dan: hadden we het in 2004 zo slecht dan? Hoezo altijd groeien? Hoezo niet gewoon constant houden? Hoezo streven naar een "gezond inflatie" van bijna (maar net geen!!!1!!1!!) 2%? Hoezo niet streven naar bijna maar net geen 0%?
De overheid roomt de volledige economische groei af.
Geen geld meer naar de EU, windmolens en immigratie, en we hebben 60 miljard euro per jaar bespaard, oftewel €10.000 per werkende. Probleem opgelost.
De immigranten in de windmolens gooien is zeker geen goed alternatief?
@theJ71: U durft! Het OM zou dit zomaar als een bedreiging kunnen aanmerken. Gelukkig heeft u nog een vraagteken geplaatst.
@ DrCreep
Ik (her)ken de risico's inderdaad. En ik gebruik het woord ludiek ook bewust niet.
Al lijkt het mij wel een uitdaging om uit te leggen hoe een immigrant in een meters hoge windmolen te mikken.
"Heb verdomme wel 3 x moeten gooien..." (HT)
Salami methode is up and running. Al jaren.
Worden de hoeren ook duurder?
Dat vraag ik voor een vriend.
De belangrijkste vraag.
Nee want dan gaan ze naar de concurrente
Ook die zijn er binnenkortniet meer omdat niemand meer er geld voor heeft, of je moet VVD,er zijn
Heb gelezen dat Nederland er als collectief volgend jaar op vooruit gaat maar de burger niet.
Rutte praat altijd in de "wij" vorm terwijl hij de "ik" vorm bedoeld.
Als hij dus zegt "wij" gaan er op vooruit bedoeld hij eigenlijk "Ik" ga er op vooruit.
Soort gelijke opmerking, dat Jan Kloot het in de rug heeft
Nee hoor. Met "wij" bedoelt hij de hoge heren. Die zorgen goed voor elkaar. Moet wel, want de kans is groot dat ze elkaar later weer eens tegen komen.
Ik vraag me af hoe men toch elke keer op die groeiende koopkracht komt?? (Soort van retorische vraag). Want elke jaar zie ik kosten hoger uitvallen.
fifa-voetbalspel is ook elk jaar weer duurder
Toch wel bijzonder dat we er volgens het kabinet met 1.5% op vooruit gaan, maar wanneer ik alles simpel bereken we alleen maar achteruit gaan. Bij een alleenstaande met een bruto inkomen van €50.000 per jaar en een koophuis van €200.000, ga je er volgend jaar ongeveer €600 PER JAAR op vooruit door de wijzigingen in de inkomstenbelasting, ofwel €50 per maand.
Je bent echter volgens dit bericht als alleenstaande €450 per jaar extra kwijt door energiebelasting, stijgende energieprijzen en hogere verzekeringspremies. Tel daar de belastingverhoging van 6% naar 9% bij op à €125 voor een alleenstaande en PER JAAR ga je er opeens nog maar €25 op vooruit. 2 hele euro's per maand. Uiteraard hebben we daarnaast nog inflatie die geschat wordt rond de 1.5% (gecorrigeerd voor energieprijzen) en je komt uit op een min van ongeveer €7,30 per maand, ofwel €87,60 per jaar. Volgens mij spreken we dan niet van koopkrachtstijging, maar van daling.
Desondanks is de goednieuwsmachine in Den Haag op volle toeren en gaat het met ons allemaal supergoed. Vergeet daarbij niet te melden dat we de jaren hierna meer kwijt zijn doordat de eerdere belofte rondom de hypotheekrenteaftrek gebroken wordt en we daardoor procenten per jaar meer gaan betalen, de energiebelasting nog verder stijgt en we ondertussen ook nog gedwongen worden om uit eigen zak ons huis energievriendelijk te maken.
Mensen het gaat fantastisch!
Beste kabouter prikkeprak, het is makkelijk genoeg om uit te rekenen, ik heb een AOW uitkering en wij hebben met 2 personen iets meer dan 1500 euro.
En om het makkelijk te maken 1,5 % van 1500 euro = volgens mij 2,25 euro per maand met 2 personen.
Dus tel de verhogingen bij elkaar dan weet je hoeveel ik er niet op vooruit maar op achter uit ga, en die toeslagen die wij erbij krijgen hard nodig om de vaste lasten te betalen
Euh kokkie. 1.5% van 1500 euro is €22.50. Party!!!
Dat lachebekje van de VVD gaat ons het wel uitleggen, we snappen het niet. Het gaat echt hartstikke goed en dat gaat u merken in uw portemonnee!
corporatie Nederland en conformeren volgens plan DeepState Nederland en reaguren steunt ook commercie media .
gefopt is het niet het juiste woord.. de burger weet dat hem gewoon van alles wordt voorgelogen maar kan er helemaal niets meer tegen doen.. monddood gemaakt. het is gewoon slikken geblazen!
Mark weet dat de meeste kiezers te dom zijn om te poepen en toch wel op hem blijven stemmen
Deel dat dividentsbedrag eens door het aantal Nederlanders... Just saying.
"Nederlanders" of inwoners? Dat scheelt een slok op een borrel
Maar ja, we hebben wel heeeeeel tevreden buitenlandse aandeelhouders van Unilever en Shell. Dat is toch een mooie bijvangst van Rutte III.
En dan ING op TV dat je met hun veilig kan beleggen.Doet me een beetje denken aan dat spelletje dat mensen bij het geven van een bepaald antwoord in een groen vakje of rood vakje gaan staan.Staat 80% van de mensen in het rode vakje en 20% in het groene vakje dan kan je er donder op zeggen dat de bank ook het groene vakje kiest.Zij hebben zoveel aandelen dat ze de stijging/daling aandelen manipuleren en via het pendulum in het groene vakje eindigt en dan zijn de beleggers van het rode vakje de lul.En bij een aankomend recessie verleasen ze hun aandelen.Zoals bij aandelenlease en woekerpolissen.Je zit voor de tijd van het contract vast aan die aandelen.Ik wil zover gaan dat de banken zelf een recessie in werking kunnen zetten.They never lose.Oke Griekenland.Daar moesten wij ze uit redden.Maar wie leent dan al dat geld weer aan de overheid?Van wie is die staatsschuld?Toch niet alleen van private beleggers en pensioenfondsen?Arabieren?Daarom veel moslims in Nederland?Europa?
Jan 59, dat geld komt uit het niets. De ECB tikt, simpel gezegd, een bedrag in op de computer en vòila! Geld gecreëerd. Met dat "geld" financiert men het opkoopprogramma van 60 miljard per maand....... commerciële banken doen hetzelfde met bijvoorbeeld hypotheken, het bedrag wat je nodig hebt, wordt in de vorm van schuld simpelweg gecreëerd. Vroeger stond daar tenminste nog goud tegenover..... enfin, hoe ze het doen, doen ze het, ik snap niet dat dit zomaar kan. Ik snap eigenlijk het hele principe niet...... de elite wordt nóg rijker dmv "nepgeld", men speelt elkaar het balletje toe, het geld vermeerdert zich zonder dat er ook maar 1 product of dienst tegenover staat. Belasting betaalt dit soort ook nauwelijks, als ze de boel belazeren wordt vervolging afgekocht, als het op een andere manier fout gaat, draait de belastingbetaler er voor op en tegelijkertijd brengt arbeid amper nog iets op, Jan Modaal zit al sinds midden jaren tachtig op hetzelfde welvaartsniveau. Zo rolt de EU......
*Kroon op werk Rutte *
*Bijzondere prestatie*
Tijdens mega -economische groei de economie een koopkrachtdalingsrecessie-afgrond induwen .
Het is niet alleen Rutte die dit allemaal bedenkt en alles bij mekaar staat te liegen.Heel dat baantjescarousel(CPB,CBS,NPO,DNB,De Hond statistieken,sommige hoogleraren( subsidie) ,bankwezen etc.) ondersteunen Rutte in opdracht van die Bilderberggroep all the way.Eerst met WimKok(EU,open grenzen etc.) toen Balkenende(EU,multinationals,negeren referenda etc.) en nu Rutte(EU,multinationals,dividendbelasting,negeren en afschaffen referenda etc.).Wie wordt de volgrnde MP?Buma?Aboutaleb?Pechtold?
Op 26 april 2012 werd er een akkoord (lenteakkoord) gesloten tussen de Nederlandse partijen VVD, CDA, D66, GroenLinks en Christenunie. 1 oktober 2012. Verhoging van de btw van 19 naar 21%. De verhoging van de btw, die onderdeel is van het Lenteakkoord, moet de schatkist jaarlijks ruim vier miljard euro opleveren. Volgens het kabinet is de btw-verhoging tijdelijk, en alleen doorgevoerd omdat dat de eenvoudigste manier is om het begrotingstekort snel terug te dringen. Maar anno 2018 is nog steeds is het hoogste BTW-tarief aller tijden van 21% toepassing, terwijl de overheidsfinanciën al een geruime tijd op orde zijn. Ken uw klassiekers. Genaaid worden waar u bijstaat. Het lenteakkoord ... > nl.wikipedia.org/wiki/Nederlands_begr...
Dit is dus Rutte tijdens mega-economische groei.
Kun je nagaan hoe het plaatje er straks met een recessie uitziet.
Benzineprijs naar 2 euro?En in Duitsland naar 1,60 euro.Dan heeft Shell of overheid een extra 40 cent in Nederland?Als Shell het krijgt hoeven buitenlandse aandeelhouders van Rutte geen dividendbelasting te betalen en als de overheid die extra 40 cent krijgt wordt dit gebruikt om vluchtelingen op te vangen en die kopen met hun uitkering een auto en gaan bij de Shell tanken?Maar als de lasten 700 euro stijgen gaan we er toch nog 1,5% op vooruit.Behalve als de wereldeconomie en/of Brexit roet in het eten gooien dan stijgen alleen de lasten met 700 euro en kan je dag met je handje zeggen tegen die 1,5%?Die huizenprijzen zijn in korte tijd voor de gemiddelde woning van 250.000 naar 350.000 euro gestegen.In Amsterdam stijgen ze het hardst.Prins Bernhard jr. heeft dar 590.000 panden die nu meer dan 100.000 euro in waarde zijn gestegen.Voor die 100.000 extra moeten de starters nu 2000 uur extra voor afbetaling hypotheek werken?Je begrijpt waarom Maxime Verhagen van Bouwend Nederland en de CDA aannemers samen met Buma staan te springen om meer woningen te bouwen.Dat gratis appartement van Pechtold zal ook wel in waarde zijn gestegen.Buitenlandse investeerders kopen noodlijdende bouwverenigingen in Nederland op.Als de huizen met 100.000 euro stijgen kan je er donder opzeggen dat de huren van deze huurwoningen ook omhoog gaan.Dan zullen die investeerders die huizen wel weer aan de overheid willen verkopen in ieder geval voor de volgende recessie.
Ik heb het mijn zoontje van 7 pas uitgelegd is wat belasting is.... Het spelletje van de baas van Nederland die zoveel mogelijk geld van papa probeert af te pakken. Je moet verplicht aan dit spelletje mee spelen, want anders moet je de gevangenis is... hij vond het niet eerlijk.
En leden van de mocro maffia lopen met een enkelband om.En papa moet de gevangenis in?
Haha, zo ga ik het ook maar eens thuis uitleggen.
En het mooie is dat alles en iedereen de hogere kosten doorberekent aan de arme consument/burger terwijl de lonen niet stijgen. Aan wie kan ik als burger/consument mijn hogere kosten door berekenen? Aan niemand. Maar ik ga mooi niet staken in Den Haag want dan kom ik op tv en ik wil mezelf niet terug zien in een internetgekkies compilatie. Groetjes van een klemzittende reaguurder.
Wordt het onderhand niet tijd dat Mark Rutte wat beter beveiligd wordt? Er zijn een hele hoop mensen toch wel erg boos op hem. Ohnee wacht: ook al zien we dat 'anderen' met bomaanslagen, terreurdreigingen, doorrijdbusjes, messen en vuurwapens een vuist weten te maken tegen alles wat ze verafschuwen aan NL, er met fopstraffen canaf komen en nog iets voor elkaar krijgen ook, 'wij' blijven latent, reaguren nog eens fel, mopperen onder elkaar, zwaaien hooguit met fucking vlaggetjes op het Malieveld. Slap, dociel kudtvolk: wake up. Doe dan wat. Loosers.
Zolang we de frustratie maar van ons blijven typen, dan is er niets aan de hand. Laf volk, in elk ander land in de EU staat men en masse op straat en breekt de pleuris uit. Hier blijft het bij online klagen en dat weten ze in Den Haag maar al te goed.
Ik denk dat ik de volgende keer op DENK ga stemmen!
Goed idee. Alleen doe maar fvd
Geen slecht idee.
Waar je denk zei bedoel je SGP
Stop de tijd
diashaliz1968
Er zijn al heel veel PvdAers je voorgegaan
En met heel veel dank aan de trotse NIET stemmers!!!
Maar volgens onze regering en het NIBUD gaan alle Nederlanders er financieel op vooruit. Dit jaar wel 1,5 % . Welterusten allemaal
Dat is vanwege die 1000 euro voor alle nederlanders! En dat dan delen door 700 euro lastenverzwaring dan staat iedereen er positief op!
En de gekozen volksvertegenwoordigers in de regerende coalitie van D66/VVD/CDA en CU feliciteren elkaar omdat het wederom gelukt is om de belastingbetalende burger in 2019 verder af te knijpen. Dienen zij een ander 'volk'?
Grroeten uit Naaiderland,
van koning flapdrol en Maixima-al graaien maar.
Emigreren naar de buren.
Huizen half geld, energie en 1/3e goedkoper, auto's 1/3e goedkoper, zorgvezekering 3/4e goedkoper. Wie kwam er op het idee om Adolf er uit te gooien ?
Alleen moet er daar wel werk zijn, anders kom je er daar ook berooid van af.
Of je moet je paspoort verbranden, weekje zonnebanken en wat 'gamalla gammala' oefenen. Kan je zo een AZC inlopen en minstens 5 jaar uit de ruif mee-eten.
Wat zei Mark Hufter ook al weer: 'Het is tijd om de burger wat terug te geven...' Ja, een klap op ons bek zeker. Ik begin nog naar Trump te verlangen.
En de Lachende Naaijer blijft vrolijk door lachen op uw centen. Vieze vuile oplichters. En mensen, vooral VVD blijven stemmen. Gaan we er allemaal weer op vooruit in 2020 *kuch*
En er komen vanavond een aantal linkse lieden op TV, bij Pauw en Huys, die het allemaal goed praten en verdoezelen.
Aan het eind van de week komt dan in "HET gesprek met de minister president jokkebrok Rutte ", die ons in riante onbegrijpelijke zinnen zegt, dat het een kwestie is van inkeer of afkeer etc.
Zit er nou niemand die in de 2e kamer voor de vvd, cda zit , de zaak eens op scherp kan zetten?
En waarom interpelleren Wilders en Baudet nou eens niet hierover bij deze boevenbende die ons nu besturen?
Ons koningshuis is het dubbel en dwars waard want zorgt voor 1% economische groei. Een schetenwapper van de Universiteit Tilburg heeft dit "onderzocht" en dan is het dus echt waar. Hij zegt dat Willie allemaal orders in het buitenland ophaalt voor producten die ze anders niet hadden gekocht. In Duitsland hebben ze een president van 150k per jaar en die exporteren dan ook helemaal niks naar het buitenland.
Volgens mij heeft Willie maar 1 ding uit het buitenland gehaald
De tweede tabel van RTL klopt niet. De vaste lasten van alleenstaanden zonder kroost stijgen geen 13%, maar 20,5%.
Niet klagen mensen, immers, al die vervelende oudjes die van alleen maar een minimaal AOW overlevingsuitkerinkje moeten proberen rond te komen krijgen er zowaar een hele dikke 7 euro's per maand bij. Dan heb je toch niks te klagen,..... toch? Dat ze na betalen van de gruwelijk stijgende vaste lasten nog amper geld hebben voor eten en in de winter geen verwarming kunnen betalen daar mogen ze het niet over hebben, want "alle oudjes zijn immers schatrijk" .
Nou, de AOW gaat nu tenminste nog omhoog. Er is straks helemaal geen AOW meer. De overheid wil dat u uw huis zo snel mogelijk aflost en daarna wordt de overwaarde in box drie gegooid. Daarna gaat vermogen meetellen voor het wel of niet krijgen van een AOW, let maar op.
En onze regering hoopt op een steenkoude vrieswinter, Kassa!
Eendracht maakt macht maar daar houden ze niet van in Den Haag/Brussel.
Dus wat let ons????
Ze mogen best bang worden van het burgerverzet maar dan moeten de burgers ook het lef hebben om een opstand te veroorzaken anders verandert er nooit iets.
Betalen betalen is de uitkomst wanneer wij geen verzet laten zien.
Ja hahaha, en die verhogingen kan ik écht wel bekostigen met die drie tientjes die ik meer overhoud, wat een schande. In Den Haag denken ze écht dat wij héél dom zijn! Wij het klootjesvolk zullen hun schijnheilige beloftes wel slikken (NOT)!
Wanneer zijn de volgende verkiezingen? En laten we ervoor zorgen dat er op ieder stembureau na tellers staan die controle uitvoeren op de hoeveelheid stemmen die de VVD toebedeeld krijgen. Iets dat Thierry al wilde maar niet getolereerd werd, hoezo dan??? Ach, tis duidelijk toch?! Burgers moeten het heft in eigen handen nemen, collectief ten strijde gaan kan verschil maken maar dan moet wél iedereen mee willen doen!
Na het zuur komt het zoet, alleen heeft Jan Peter Balkenende in 2005 er niet bijverteld wanneer dit omslagpunt zou komen. Nog maar een jaartje wachten dan maar..
Ik gok dat een tweede paspoort wel voor een habbekrats weggaat.
De multinationals profiteren van de door de belastingbetaler betaalde structuur, maar dragen zelf heel weinig bij. De immigranten profiteren van de door de belastingbetaler opgebouwde welvaartsstaat, maar hebben zelf niets bijgedragen. Het komt uit de lengte of uit de breedte. Rutte gaat eindelijk de multinationals aanpakken, of hij pakt de immigranten aan. Er gloort dus hoop aan de horizon.
Tegen de tijd dat Rutte zover zou moeten komen heeft hij al een baantje in Brussel. Rutte ziet de belastingbetaler als een citroen die hij helemaal uitperst. Als het vruchtvlees uitgeperst is, dan gaat hij de schil uitpersen.
De VVD loopt met u mee naar het ravijn en duwt u erin.
Eerst het bitter, dan het zoet...?
Eerst het bitter dan het zuur.
Kwartje van Kok. En dat dan wegzetten als gezeur. Maar het is een kwestie van een onbetrouwbare overheid. Blijkt maar keer op keer.
Daar is de teloorgang van de PvdA begonnen,het verraad van de arbeider galmt nog steeds na.
Zo voorspelbaar dit. De rijkste 10% gaan er 20% op vooruit. De economische vluchtelingen gaan van 50 euro per maand inkomsten in hun land naar 1200 euro. De rest van Nederland gaat er dik op achteruit. Gemiddeld zal het misschien een plus van 1,5% zijn. Maar als vriend Mark het zo schetst dan snappen de burgers het misschien te goed. Zot trouwens te wachten tot de VVD Maarten van der weijden naar Den Haag stuurt. Kan het gepeupel mooi op hem stemmen.
Als straks nou eens niemand zou gaan stemmen en er uiteindelijk bij de NPO de volgende dag zou staan.
Opkomst 4%.
Dan wordt dit land het lachertje van de planeet.
En denk nou niet dat stemmen belangrijk is in dit landje.Jou partij doet er niet toe en geen enkele partij haalt 76 zetels en 2 jaar jaar 38 zetels in de eerste kamer.Want dat moet er gebeuren wil iets veranderen.
zelfs indien bijv. PVV en FvD samen 76 zetels zouden hebben dan nog worden ze in de Eerste Kamer getorpedeerd, en zelfs indien ze ook nog in de Eerste Kamer 38 zetels zouden hebben dan worden ze door de zittende ambtenaren getorpedeerd. Er zal dus nooit meer iets veranderen. De "elite" (lees= multinationals en Brussel) heeft de touwtjes voor eeuwig in handen.
Nederland. Het land waar dankzij de marktwerking je belastingguldens met daalders tegelijk in de verkeerde zakken stromen.
1 burger halen, 3 asielzoekers betalen.
Wie voor een dubbeltje geboren is, wordt nooit een vvd'er
Wie het kleine niet eert, is onze Grote Lijder ten voeten uit.
Beter 1 uitkeringstrekker in de hand, dan 10 Polen voortvluchtig binnen de EU.
Ontroerend goed, die hoeksteen van de samenleving.
Wij van de vvd geloven niet in sprookjes: www.youtube.com/watch?v=U4WiyxXpyZc Doe ons maar asfalt. Na ons de tsunami.
De VVD. Niet de partij van schreeuwers maar van aanpakkers. Dat is niet gelogen, want ze pakken uw portemonnee keihard aan.
Al zouden de kosten voor het koningshuis twintig euro per inwoner zijn dan weegt dat nogggg niet op tegen het bedtag dat je ontvangt vanwege de betaalde vrije verjaardagsdag van W.A.
Je moest eens weten hoeveel kwaad Beatrix achter de schermen nog kan doen. Let wel, ik zeg KAN doen. Ik heb er een hekel aan om 's morgensvroeg te worden opgepakt door de politieslaven van het koningshuis. 's Middags, daar heb ik geen problemen mee, maar om de een of andere reden komen ze alleen 's morgens.
Alexander Pechtold kreeg een Penthouse. Wat kreeg u? Een lastenverhoging.
The sky is the limit!
Maar het salaris blijft hetzelfde of gaat met 1% omhoog. Typisch Nederland.
De demografie in de panelen lijkt wat veranderd door de jaren heen.
Ooit een webstek voor hoogopgeleide reaguurders die hun zaakjes redelijk voor elkaar hadden.
Tegenwoordig lijkt het wel een SP clubhuis met voornamelijk jankeballers die het allemaal zo slecht hebben.
Niet alles was vroeger beter maar dat wel.
Ik heb het prima voor elkaar maar kan, in tegenstelling tot jou, wel empathie opbrengen voor hardwerkende mensen die een bescheiden inkomen hebben en keer op keer door Rutte en co worden genaaid.
Tsja, als alles duurder wordt en de lonen nauwelijks stijgen of hetzelfde blijven, dan krijg je dat. Economy 101.
Daar heb je wel een puntje. Kleintje hoor.
Ik heb het niet slecht, integendeel. Eigen huis, auto onder m'n komt, zit twee maal per week in de kroeg en kan drie maal per jaar op vakantie.
Echter, als ik om me heen kijk naar de (hard werkende) mensen in mijn omgeving, zie ik dat het minder wordt. De lagere inkomens krijgen het steeds slechter. Het doet gewoon zeer als die volksvertegenwoordiger met een grijns staat te vertellen dat iedereen er op vooruit gaat, terwijl je gewoon weet dat dit niet waar is.
Komt omdat de hogere middenklasse nu helemaal kapot is Berbaar.
Wij hebben daar geen last van, althans ik zie dat je van 30 meter naar 25 meter bent gegaan. Gaat het wel goed met de zaak?
Groetjes uit Berbaardos.
Hoogopgeleide reaguurders moeten ook betalen voor verzekeringen, energie en internet. En wat Knisperende_Tissue | 02-10-18 | 13:51 | zegt klopt als een bus.
@Berbaar | 02-10-18 | 13:44
Heb je misschien een voorbeeld van een topic waar de hoogopgeleide reaguurders de boventoon voeren. Ik kan het mij niet herinneren.
Archief zit rechtsonder.
De zogenaamde hard werkende NEderlander wil hetzelfde hebben als de groep boven hen. Ook een OLED TV, ook een Iphone X, enz...
Het probleem ligt niet dat alles duurder wordt (inflatie valt echt wel mee), maar dat mensen gewoon meer uitgeven om op facebook over te komen alsof je geen pauper bent.
Berbaar: wel eens van Economische Statistische Berichten gehoord ? Dat is een club van Econometristen die cijfertjes berekenen betrekking hebbend op de door de overheid en derden verstrekte economische informatie.
Gemeten werd het netto besteedbaar inkomen per hoofd van de bevolking van 2004 t/m 2016: 2004 is 100%. Het netto besteedbaar inkomen in NL is sinds 2004 niet gestegen maar gedaald ondanks de stijging van de economie. NL wordt door de (r)overheid uitgeperst. Landen als Polen zijn sinds die tijd bijna 30% gestegen,ook Duitsland bijna 20% hoger maar NL is het arme jongetje van de klas. Dankzij de heffingen van Rutte zijn wij aantoonbaar allemaal verarmd in vergelijking met andere Europese landen.
Daarnaast giert de inflatie ons om de oren dankzij de monetaire financiering door de ECB te Frankfurt. Nee,het gaat geweldig met NL!
FAKE NEWS berbaar.
Nog steeds hoogopgeleid. Maar ook voor mij wordt het alleen maar slechter.
Is wel zo.
@Kaas de Vies | 02-10-18 | 13:53
Sterker nog Kaas, het bootje haalt (met boegspriet) net de 15 meter ;)
Bigger is niet altijd beter en dank voor de vraag met de zaak gaat alles crescendo, behalve dat het lastig geschikt personeel vinden is.
@Ofzo2 & Knisperende_Tissue
Haha de voorspelbare antwoorden die je wist dat zou komen.
"met mij is alles goed maar ik jankebal voor anderen" lol
Voor knullen als Berbaar die de afkeer van de zelfingenomen elite - ook bij hoogopgeleide mensen die het niet slecht hebben - maar niet begrijpen:
www.ftm.nl/artikelen/de-stilte-van-ka...
Als je gewoon een goed salaris hebt, dan heb je die 1000 euro al lang gehad. Als je iemand bent die thuis op geld zit te wachten , dan klopt het dat je niets krijgt (en terecht).
Erikjan79, ik laat het aan een ander over om te bepalen of ik een goed salaris heb. Wanneer heb ik die € 1000,- gehad? Of was het een belastingverhoging van € 1000,- waar u op doelt? Het kan kloppen dat als je thuis zit, je die belastingverhoging niet hebt gekregen.
Erik-Jan-Jaap-Lulletje-Rozenwater heeft blijkbaar een goed salaris. Ach, wat schattig.
@BrabantsVerzet
En ik weet zeker dat als mij huis naast de zijne zet hij toch een arme sloeber is.
Maxima 9000 erbij! Dat is 0.05 CENT (vijf honderdste cent) per inwoner per jaar. Gutgutgutgut. Nou hoor. Sjongejonge. Dat tikt aan hoor. Ik wil dat ook, vijfhonderdste cent per jaar erbij!
ik zou heel blij zijn met 0,05 per Nederlander per jaar
Van die 5 cent per eeuw gaan jouw erfgenamen dik feest vieren!
maar ook Bea krijgt erbij en Willem en ook de EU wil erbij en de Nl staat wil erbij en de multinationals willen bij en ook de ziekteverzekeraars.. etc etc Tel dat even bij elkaar op wat je dat als Nl burger per jaar kost en dat jaarlijks met een stijging.. nou nou sjonge jonge.. hoezo mag de rijkste ter aarde niet nog rijker worden gemaakt..
Duurder is vaak beter. Dus we krijgen betere patat, betere verzekeringen, betere vis en betere energie. Of zit ik er nu helemaal naast...
Het basispakket van je zorgverzekering wordt steeds meer uitgekleed, maar de premie wordt wel jaarlijks een tientje per maand duurder. Dus tja.
Make the Netherlands great again!
Netherlands first!
Jager verzamelaars hebben 200.000 jaar lang geen lasten verhoging gehad.
vergeet de publieke omroepen niet die krijgen er ook nog 40miljoen bij, 100 miljoen naar Afrikaanse schoolkindertjes van Minister Kaag.
plus 2.000.000.000,00 naar de multinaional vriendjes van Rutte, plus 5.000.000.000,00 voor de Brusselse kaviaar en champagnezwelgers (plus voor ons stilgehouden EU "naheffingen") plus 6.000.000.000,00 voor Afrikaanse dictators, plus tig miljarden voor het EU garantiefonds voor EU pauperlanden, zoals Griekenland, enz.
plus
plus
plus
Die Afrikaanse schoolkinderen leren nu waar Nederland ligt. Hun ouders stippelen alvast de route uit.
Vergeet Analia niet, die krijgt straks als ze 18 jaar wordt 1,3 miljoen zakgeld per jaar van die onnozele onderdanen.
Vroeger had Trees een Canadees, tegenwoordig heeft deugend Nederland een kleine Angolees.
Dat rijmt.
De prijsverhogingen waarvan je wist dat ze kwamen!
wie houdt wie nu voor de gek ?
Wat nou, zoveel procent koopkrachtstijging..!
Mark R zit er niet voor u, maar voor de multinationals en voor de Oranjes!
Het is niet voor niets dat hij in het torentje een foto heeft hangen van bernhard en juliana.
In het torentje heeft hij ook een beeldje van de demon baphomet.
En ik word betaald door die multinationals, dus snap het probleem niet zo. Hoe meer geld zij overhouden, hoe meer kans ik heb dat ik het krijg.
Maar in zijn portemonnee bewaart hij een foto van Beatrix.
Voor Mark R en de Oranjes zijn de onderdanen maar melkkoeien.
Als je geen melk meer geeft moet je zo snel mogelijk doodgaan.
Doet Staatslot kopen om de Staat nog meer te ondersteunen en hopen op een grote prijs om deze aangekondigde financiële lastenverzwaring op te kunnen vangen. Rutte als u dit leest graag mijn Staatslot even laten winnen want u heeft mij de laatste jaren al genoeg gekost.
wat een verassing. Past perfect in de plannen van ons kabinet, om de middeninkomens weer eens te pakken. We gaan terug naar af, waar de rijken, rijker worden en van de hardwerkende Nederlander een armoedzaaier woRdt gemaakt. Dit alles om ons de mond te snoeren en ons in de tang te houden. En voor wie geldt dit dure leven niet, voor de migrant, want die krijgen alles op een presenteerblaadje
daar is ie weerrrr: "de rijken worden rijker!"
De rijken moeten ook rijker worden, want dan betalen ze meer belasting. De armen betalen niks. Krijgen alles gecompenseerd. Soepsidie alom. Nieuwe Mieles. Taallessen. Gratis zwemmen met je hoofddoekje om. Vakantiereisjes naar je geboorteland. Honderden euro's smartengeld als je dochter niet op de schoolfoto staat wegens ramadan. Dus.
Alles wordt duurder, maar dit blijft een gaaf land! Toch!?!
ja maar hoe lang noch?
noch=nog
Gelukkig doen we het kwa welvaart nog steeds beter dan Ruanda-Burundi!
Heerlijk cynische opmerking. (Is inderdaad altijd zo'n opmerking van die naieve linkse kneuzen, kan in de categorie "hak mijn linkerklauw er maar af, ik heb toch nog een rechter")
'Dokter, ik denk dat ik aids heb'
'zeik niet, da's altijd nog beter dan ebola'
Dat kun je niet zeggen. De prijs voor gebakken rat is daar onlangs flink gestegen.
Hmm lekker goedkopere oekrainse plofkip en visavrijstelling van yoga, massage en fitness healthinstructrices Anastasia, Natalia en Oleksandra die hun business onder de huidige marktprijs in NL gaan uitoefenen. De EU toch ergens goed voor als nettobetaler
Ik heb hier nog gebruikte oogkleppen ideaal voor VVD stemmers , ik heb deze gevonden in een greppel de initialen M.R staan er wel in maar die kan je er af halen
Ik dacht dat u Rene van de Kerkhof bedoelde. Die liep altijd als een blind paard over het veld...
En er komen nog meer kosten bij. Duitsland gaat zijn grenzen nog verder openzetten met ‘Wir schaffen das 2.0’. Nederland zal weldra volgen. De import moet immers doorgaan voor de multinationals. De bijkomende kosten en verwaarlozing van de samenleving kan ze niets schelen.
nos.nl/l/2253028
Aan de kop alleen al "Verruiming asielbeleid moet Duits tekort aan vakmensen wegwerken" zie je dat dit fake-nieuws is.
Je kunt nieuwe mensen binnenhalen voor het werk en de huidige uitkeringsmigranten gewoon laten luieren. Of je kunt niemand binnenlaten en de luilakken op een werk-leertraject te zetten op straffe van deportatie.
Zomaar een gek idee
In Duitsland is nog steeds het sprookje van de hoog opgeleide Syriër.
@El Rico Grande:
-
Daarentegen zal in Duitsland de wal het schip keren. Hier hebben wij een generatie geïndoctrineerd die straks alleen GL stemt omdat ze denken dat de wereld vergaat door plastic zakjes en vleeseters.
Totaal schaamteloos
Eerlijk zullen we alles delen... ohnee... dat mantra is vervangen door... ikke ikke ikke en de rest kan stikken. Concurrentie is goed voor de mensheid, met name voor de bovenste 1%.
Ja haha.
maar we hebben bijna geen inflatie hahaHA
Er is geld zat in Nederland, maar de linkse gekkies vinden dat we allemaal gelijk horen te zijn.
Dus als hardwerkende Nederlander mag je een groot gedeelte van je inkomen afstaan, zodat onze Islamitische import ook een inkomen heeft, want met een IQ van onder de 80 ga je geen diploma halen.Laat staan een normale baan vinden.
En dan heb je nog een kleine groep blanke graaiers die vanwege hun hoge positie in de maatschappij ongestoord hun gang kunnen gaan. Als Jan Modaal word je dus van twee kanten beroofd.
Maar wie zijn er dan echt de domme sukkels? Zij of wij?
Het bericht dat je wist dat zou komen ergens na de derde dinsdag van september.
Het gaat goed met de economie in onze animal farm.
Bestaande uit melkkoeien en werkezels.
Kusje
Ik kan nu al geen huis vinden, en ik hou alleen maar minder geld over elke maand. Wat moet ik dan? Onder de brug slapen?
Ja, want een neger verdient ook een kans op een goed leven. Dus u moet u leven opgeven.. Dat verlangt die d66er die lekker warmpjes zijn glaasje rood nuttigt bij de open haard. Prachtig. Maar ook jij zal wel op rutte hebben gestemd toen hij 1000 euri beloofde... toch? Zo ja, dan, eigen schuld dikke bult, have fun onder die brug.
Ik heb niet gestemd. Alle politici in Nederland zijn kut.
Let maar op, waarde reaguurders: binnenkort worden de roze Kroontjes ook duurder. Gaan we hier dan ook lopen zeiken op ons aller Mark? Wat een gave site is dit toch... :)
Kroontje is voor de armen onder ons. De echte reaguurders doneren, op 1 nov., een bedrag. Die hoeven niet te pronken met een kroontje van 33 euri..
Premium-lid zijn van GeenStijl is een vrije keuze... Wat probeert u precies te vertellen?
Niemand kan controleren of jij wel echt doneert, Mark. En gezien het vele fake-nieuws dat je hier op deze prachtige site deponeert, krijg je van mij het nadeel van de twijfel.
Scherp.
Hier krijg je er nog wat voor terug, dat maakt toch wel een verschil.
Kuifje-in-Afrika | 02-10-18 | 13:29 Koekoek!
Geen verrassing daar.
Precies zoals voorspeld.
Net als de vier vorige jaren zijn het de immer groeiende overheid overheid, het uitdijende koningshuis en de drammende multinationals die er op vooruit gaan.
Het beloofde plusje voor de burgers zit er misschien qua loonbelasting wel in, maar wordt via allerlei andere gedecentraliseerde heffingen dubbel en dwars teruggepakt.
En we blijven maar klagen en doen niks. Die linksen zijn veel beter georganiseerd. De media hebben ze in handen, ze hebben met die klaplopers van een AFA stakers. De hardwerkende burger betaalt toch wel en ploetert zich naar een eind.
Laten we arbeid nu eens aanzienlijk minder belasten en bezit meer belasten.
Laten we gewoon stoppen met belastinggeld gratis uitdelen
En wat is bezit dan voor u?
Een woning waar je jaren krom voor moet liggen, teveel onderhoud of verbetering jaagd OZB en dus ook huurwaardeforfait omhoog?
Een beetje spaargeld, opgebouwd door NIET 4 maal per jaar op vakantie te gaan en elke week 2 keer uit eten te gaan?
Een Groenslinks opmerking, meer niet. . . . .
Overigens is dat visverhaal wel heel bijzonder de NL vissers met hun puls methode lopen mijlenver vooruit op de andere EU vissers die hebben echter lieden in de EU zitten die wel voor hun landgenoten opkomen en de NL vismethode dus afgekeurd hebben.
Vive le France!
Onzin, o.a. Nederlandse garnalenvissers zijn blij met het verbod:
https://de-marne.nieuws.nl/knipsels/98434/garnalenvissers-blij-verbod-op-pulsvisserij/ Ze hebben er zelfs actie tegen gevoerd.
Sorry Chris1 maar het is: Viva la France. Le France was een cruiseschip.
Dan maken we er Vive la France van, de viva heeft er niks mee te maken
Het enige wat niet duurder wordt zijn verdovende middelen. Dat is dan weer een pleister op de wond.
jawel hoor, naar analogie van de sigaretten, doen ze tegenwoordig .7 ipv .8 in een kabouterenvelop. de prijs blijft het zelfde, maar je betaald netto wel meer..
Alcohol is ook een verdovend middel, en de prijs daarvan gaat volgend jaar zodanig through the roof dat ik u voorspel dat in menig sociaal wijkje weer gedestilleerd zal gaan worden.
Dat kon iedereen toch wel weten Markie is klaar voor zijn nieuwe baan geeft de grote bedrijven nog een boel sigaren uit onze doos:
Afschaffing dividend belasting
Afschaffing gas aan sluiting ( nefit en alle installatie bedrijven dol blij)
onder tussen breid schiphol steeds verder uit
alle groene plannen moeten door de burger betaald worden niet door de industrie
Luister.. de industrie legt die kosten ook weer gewoon via hun producten bij de burger neer.. snap je het nu?
wachten op kuifje en berbaar die ons nog eens wijzen op de "nette" en "fatsoenlijke" VVD
Alles wordt ook beter: gezondheidszorg, het milieu, sneller internet en noem maar op. Daar hangt natuurlijk wel een prijskaartje aan.
En "liberaal"en "rechts", vooral dat laatste
Zeker, maar van te voren bleek dat nergens uit.
Het gaat objectief gewoon beter. Wat wil je dan communisme?
En Afrikaans onderwijs wordt ook beter.
Ik heb helemaal niet het idee dat het zoveel beter gaat.
Dat het zo goed gaat in Nederland, valt vooral op als je vaak in het buitenland bent, zoals ik.
Hou toch op met je 'de zorg wordt beter'. Dat hoor je alleen mensen zeggen die ooit een keer zo geweldig door de huisarts van hun ingegroeide teennagel afgeholpen zijn. De mensen die, beroepsmatig, of als lijdend voorwerp, veel met de zorg te maken hebben zullen je allemaal vertellen dat de zorg al tientallen jaren achteruit holt.
Als iedereen net zo als ik nou iedereen zijn omgeving afraad om op partijen zoals de vvd d66 te stemmen en uitlegt waarom dan doen we nog teminste iets.
Dan ben je weer die gekke oom/neef/broer/zus die het altijd over 'de hooge heeren' heeft. De gemiddelde burger interesseert zich niet voor politiek. Die zeiken alleen als er in de krant staat dat de zorgverzekering weer een tientje per maand stijgt en hollen met de verkiezingen weer vrolijk achter diegene 'met dat lekkere kontje' aan.
Onze regering en de EU zorgen voor zekerheid.
Zekerheid dat de zorg duurder wordt en dat u minder zorg en slechtere zorg krijgt; energie wordt duurder en het gas wordt afgesloten zodat u bij een VVD'er een dure inefficiënte warmtepomp en een elektrisch fornuis moet kopen; bellen wordt duurder; brandstofprijzen gaan omhoog; milieubelastingen gaan omhoog; BTW belastingen gaan omhoog; inkomsten belastingen gaan omhoog; u krijgt nieuwe buren met kalashnikovs en portiekluchtjes.
Maar dan krijgt u daar wel een schaterlachende premier en een stal vol varkens van George Orwell voor terug. Die overigens allemaal meer meer meer gaan verdienen, maar dat is normaal in die branche.
De zorg wordt steeds beter, sukkel. Ga maar eens met een oncoloog praten. Ziektes waar je 10 jaar geleden heel snel aan dood ging, zijn nu chronisch geworden, dankzij modernere en betere behandelingen. Daar hangt natuurlijk wel een prijskaartje aan.
Kuifje-in-Afrika | 02-10-18 | 13:22 Maarvelen kunen die prijs niet meer betalen.. Du toppie dat het beter wordt. maar wordt het beter voor allen, of alleen voor een paar...
--
Natuurlijk, er moet arm en rijk zijn, ying, yang. Maar er worden op deze manier wel heel veel mensen uitgesloten.
--
Voor de rest zal het mij boeien, want ja, daarom. Maar toch kut voor velen anderen.
Kuifje-in-Afrika | 02-10-18 | 13:22
Tjsa Kuif. Probeer de mensuh maar eens uit te leggen dat alles geld kost.
Defensie moet beter. Eens. Kost wel bakken met geld.
Zorg moet beter. Prima maar dat kost geld.
Hogere uitkeringen. Ben je helemaal besodemieterd!
Dubbeltje op de eerste rij zitten is precies waarom we nu puin moeten ruimen en dan nog gaat het prima. Kortom hartstikke goed.
Arme mensen worden in Nederland van alle kanten geholpen. Ook financieel. Dat ze vaker ziek zijn dan gemiddeld komt omdat ze roken, zuipen, neuken zonder condoom en veel te veel vreten in de snackbar.
@kuifje:
"Ziektes waar je 10 jaar geleden heel snel aan dood ging, zijn nu chronisch geworden, dankzij modernere en betere behandelingen"
Noem je dat beter?
Dat is toch vooruitgang.
Kuifje-in-Afrika | 02-10-18 | 13:22
Ja, Q-koorts, ebola, chroom6 vergiftiging, Roundup DNA schade, fijnstof, huidkanker en auto-immuunziekten , overbejaardheid enz. bestaan volgend jaar al niet meer. En dat is nog maar het begin.
Of arme mensen zijn arm, omdat ze ziek zijn en daardoor niet kunnen werken. Dit is net zo'n domme opmerking als zeggen dat alle negers lui zijn.
Dit land zou zo veel beter kunnen doen door te bezuinigen op Koreaanse_Landgenoten-in-Afrika.
Ieder volk krijgt de leider die het verdiend.
Stem blanco, houdt de eer aan uzelf
Wat maakt dat nu uit, dan stemmen zij zelf wel en dat zou Rutte een heel goed idee vinden.
Blanco stem? Dat is hetzelfde als de moeite nemen om een enquête in te vullen en overal 'geen mening' neer te zetten.
Een blanco stem is stemmen op de grootste partijen. Goed bezig!
Leuk he, die drooggekookte vastgoedmarkt. Alle bedrijven en hun moeder verhogen de prijz0n wegens 'inflatiecorrectie'. Nu is dat laatste ook valide aangezien de inflatie ook drieduizend procent compleet door het dak gaat door het fiscaal wildheffen van ons fuckup-kabinet. Echter de economisch geleerden onder ons kunnen de rekening wel al opmaken; als de vraag naar vastgoed inzakt gaan we allemaal naar de kut. Het is per slot van rekening helemaal niet uitgesloten dat andere, ons omringende landen (ik noem UK bv.) binnen nu en drie jaar hun vastgoedmarkt dramatisch hervormen. Ook is het verre van uitgesloten dat het toeristisch imago van Amsterdam helemaal in elkaar tieft.
En dan hebben we het nog niet gehad over toename van de inkomensongelijkheid door bovenvermelde maatregelen...
Herfst 2019, Euro Crisis Deel zoveel. Ga maar vast hamsteren.
Klopt. Die komt keihard aan. ECB is een grote virtuele geld bubbel nu.
Hoe was het ook alweer? oh ja .. 'De dag die je wist dat komen zou'
T is ook belachelijk dat we als belastingbetalers nog steeds een stukje van ons inkomen vrij kunnen besteden, gratis GL en SP tip: alle inkomens bij de overheid inleveren en iedereen een beetje zakgeld dat is een stuk overzichtelijker.
Wie nu nog VVD durft te stemmen moet publiekelijk aan de schandpaal. Als we echt met alles rekening houdend er 1.5% op vooruit gaan moet het salaris minimaal met 150 euro bruto omhoog gaan, dat is voor de minima 10% loonsverhoging. Nou, dat gaat dus niet gebeuren.
Netto zult u bedoelen.
Sinclair, ik stem misschien wel weer VVD, en u kunt niet rekenen.
Kibbelingen zijn geen echte vissen, jullie bedoelen zeker lekkerbekjes?
Ik heb een aquarium met Kibbeling. Leuke beestjes hoor.
Deze vergissing wordt vaak gemaakt. Net als vangstquotum op vissticks.
Mag je nog wel uitjes vangen?
Op zure bommen zit een vangstbeperking.
Het gaat om het koopkrachtplaatje, en dat wordt positiever, zo heb ik begrepen. Dus dit is ophef om niks, want al ingeprijsd.
Precies, een beetje gejankebal voor de bühne meer is het niet.
Hup, hup, beter Uw best doen dan kunt U er volgend jaar veel meer dan 1,5% op vooruit gaan.
De kansen liggen voor het oprapen maar dan moet U niet op de bank blijven liggen jankeballen.
Dag meneer Rutte, wat leuk dat u onder de naam Clappique reaguurt.
De wereld is slecht.
Aanvulling GS, er komen meer en meer migranten bij, dat kost ook het een en anders.
Dat moet je zien als een investering in onze toekomst, zo heb ik begrepen.
Allemaal vooral lekker VVD blijven stemmen.
Waar moeten we volgens u op stemmen?
@Paarseman Niet stemmen. Stemmen is voor paupers.
@Sibl | 02-10-18 | 13:12
Maakt niet uit VVD geeft je geld weg aan diegene die het niet nodig hebben.
PvdA geeft je geld weg aan diegene die nooit iets hebben bijgedragen.
Je bent je geld sowieso kwijt, wat maakt het dan nog uit wie het gekregen heeft.
@Mark_D_NL niet stemmen? Dan ook niet zeuren.
@Mark_D_NL Ik laat het mij niet gebeuren dat al die Groen Linksige typetjes wel gaan stemmen en ik niet. Ik wil niet dat Yasser MP wordt, het enige wat ik daar tegen kan doen is stemmen.
XverderNix | 02-10-18 | 13:18 Ik heb de bijbel niet gelezen. Dus ik mag geen mening hebben over het Christelijke geloof? Koekoek!
Als WhatsApp maar gratis blijft, dan komt alles goed.
Kon ik maar switchen naar de concurrent. Toch maar emigreren?
Unilever heeft besloten om niet naar Nederland te gaan. Nederland is te duur.
De aandeelhouders beslissen daar op 25 en 26 oktober over.
Zou me rot lachten als ze niet voor Nederland kiezen
Zoveel woorden over de overbodige VVD kan mijn maag niet meer aan.
Ik heb het al zo vaak beweerd, het is de grootste partij met de grootste waffel, die niets liberaals voor elkaar krijgt.
In tegendeel, tijdens het VVD schrikbewind is de Staat nog nooit zo groot geweest en heeft de Staat zich nog nooit zoveel in details bemoeit met het volk.
Het is een machtszieke partij geleid door iemand die geen idee heeft wat een gezin betekent of inhoudt en een mediageile provinciale Brabander, die het woord bedrijfsleven niet kan spellen.
Het zijn beide beroepspolitici...
Hnm het leger, de politie en onderwijs is behoorlijk op bezuinigd heur, prioriteiten!
Klaas Dijkhof is inderdaad geen Hans Dijkstal. . . . . .
Hé, blijf van de Brabanders af, kut!
Prachtig! Daar hebben mensen dus voor gekozen de afgelopen 30 jaar. Meer eu is meer armoede. Uw rijkdom is naar het oosten en het Zuiden verhuist en het komt nooit meer terug. Nu nog even de pensioenpot aan Bruseel geven en het drama is compleet. De armoedeval zal groot zijn. In 2019 (herfst) komt de euro crisis weer terug. U weet dit nu dus handel ernaar. Ga weg uit Nederland/West Europa, en ga een tijdje in oost Europa wonen. Want moet u eens kijken wat er gebeurt wanneer al die tandartsen geen geld meer krijgen.. hel zal het worden in NL, pure Hel.
Ik mis nog de verhoging van de gemeentebelasting. WOZ, waterschap en dergelijke. Die zijn vast niet meegeteld met die 700 Eypo. Afronden op 1000 Eypo dan maar?
Ja dat voor een dubbeltje op de eerste rij willen zitten van onze babyboomers blijkt een nogal dure grap te zijn. Die wat is het 280 miljard euro per jaar waarvan meer dan de helft opgaat aan zorg en zekerheid moet ergens vandaan komen.
En toen kwamen de krekels.
@De Koreaanse Slet | 02-10-18 | 13:12 Met wat politieke wil kunnen de overheidsuitgaven met gemak enkele tientallen miljarden omlaag. Maar waarom zouden ze? Er is immers niets leuker dan het geld van anderen uitgeven totdat het op is.
Gezien het feit dat iedereen schreeuwt dat huizen onbetaalbaar zijn word het nog een verassing.
Nivelleren is een feest. Allemaal betalen wij hiervoor de rekening.
Die lastenverlichting is één grote leugen. Vooral blijven stemmen op de coalitiepartijen,want dan gaan wij net zolang door met nivelleren totdat onze welvaart gelijk getrokken is met de zwakke broeders uit de EU.
SMS duurder? Vreemd, in een groot aantal buitenlanden is onbeperkt sms gratis. Handig voor 50 plussers.
Maar hebben we een begrotingsoverschot? Neemt de staatsschuld af? Dat is eigenlijk wat belangrijk is zodat onze kinderen en kleinkinderen straks ook nog een leven hebben na alle schade die de babyboomers hebben berokkend. Decennia op de pof leven. Defensie uithollen.
Weet u hoe u kan helpen. Gewoon lekker uw AOW uitkering opzeggen. Dat scheelt weer een hoop centjes. Bedankt namens de toekomstige generaties.
Oh en uiteraard geen gebruik maken van zorg enzo. Dat kost ook bakken met geld.
DKS. Voor jou geen probleem , je haalt de vijftig niet eens.
Kinderen? Ik kan me niet eens een vriendin veroorloven, laat staan kinderen.
De Koreaanse Slet | 02-10-18 | 13:10 weer lekker makkelijk om de boomers de schuld te geven. Stoken tussen de generatie's zijn sommige mensen goed in. En wat doe jezelf dan? Oh ja, vluchten naar oost Europa. Nu ja, sommigen zijn nu eenmaal internationaal ingesteld zullen we maar zeggen.
Anders gezegd zolang het volk het pikt houdt alles op.
maar we gaan er allemaal op vooruit....
Gelukkig wordt er niet gekort op ons deugbudget, met hulpsinterklazen als kaag.
Vooral links blijven stemmen.
Wat zeuren jullie nou. Het zit allemaal in de 1,5 % zegt de VVD.
Zo is dat! Toch? toch?..
*zich al weken verheugt op €25,- extra*
Iedereen Volkert achterna.
Is dit een oproep tot massa-emigratie, of doelt u op die andere manier om het huidige politieke landschap te wijzigen?
massa emigratie
Ik wil ook emigreren met hulp van de regering, maar dat valt vies tegen als je niemand vermoord hebt.
Wij zijn al jaren weg, zonder enkelband en uitkering...
Iemand ervaring met wonen op Ijsland? Lijkt me wel tof.
Niet wonen, wel met verkansie en vergeleken met Ijsland is het hier bere goedkoop.
Ja heb er schoonfamilie wonen. Prima vertoeven daar als je geen last van depressie hebt. En ook mooi. IJsland is lid van het EEA (EU zeg maar) dus je kan vandaag nog op het vliegtuig stappen, hotelletje boeken en werk gaan zoeken.
Oh en je moet ook geen alcoholist zijn of depressief. Anders krijg je het heel zwaar daar.
Depressief ben ik niet.
Wel misantropisch.
Dat valt toch allemaal goed te betalen van die 1000 Euro die we terug gekregen hebben ?????
Misschien kunnen we dit met elkaar verrekenen? Doe mij dan maar 300 terug Mark! Graag in briefjes van 10 want dan lijkt het wat meer.
Ik heb liever met terugwerkende kracht het tijdelijke kwartje van Kok terug. Toendertijd was ik nog jong en naief om een politicus te geloven. Rutte heb ik nog nooit de waarheid horen spreken, daarvan wist ik het al.
@Promedio | 02-10-18 | 13:47
Hadden we nog maar de PvdA, dan wist je tenminste zeker dat je er op achteruit ging (en zij schaamden zich er ook niet voor dat uit te spreken)
REAGEER OOK