SCREENSHOT. Shownieuws toont pik Lars Veldwijk

Grof schandaal in nieuw-medialand. Monica Geuze (van Mulisch, Hermans, Reve en Geuze) heeft in een vlog de leuter van Lars Veldwijk laten zien.
Dat schijnt een soort voetballer te zijn. En omdat het promoten van injectables in je lippen prima materiaal is voor het kijkvolk van tien jaar oud, en de piepkleine pik van een uitgerangeerde voetballer niet, is iedereen in rep en roer. Vooral het AD natuurlijk, waar natte krant Tom Tates met goedkeuring van hoofdredacteur Hans Nijenhuis en adjunct Frans Weisglas de lul van Veldwijk vergelijkt met 'een versnellingspook'. En ranzig Shownieuws toont zelfs DE BEELDEN. In vol ornaat. Bahbahbah. Hoe is dit mogelijk in Nederland Normenland Waardenland. Enfin. Screenshot van de knaagstok van Monica Geuze zit na de Lees verder. Met nazorg, natuurlijk.
Nazorg
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Oranje - het rapport (3)!
In de volgende ronde tegen Marokko en dat moet beter want anders, euh, stelen die Marokkanen de overwinning
Oranje - het rapport (2)
We worden wereldkampioen
NEDERLAND VERNEDERT ZWEDEN
De Leeuw van Oranje opent zijn kaken bij het vallen van de avond. En dat geldt niet alleen voor deze avond, beste vrienden, beste landgenoten, beste voetbalkijkers, beste Dutch Fanatics
WK, BORD OP SCHOOT! Frankrijk - Senegal
Zit die blequeschete van een coach aan de botox of wat
Oranje - het rapport!
Omdat helemaal niemand het doet, doen wij het maar weer he!
We worden wereldkampioen!
In de finale rollen we die Oezbeken gewoon op
Arm Oezbekistan compleet overhoop gespeeld door fenomenaal Nederlands elftal
Koemanbal te ingenieus voor Cannavarobal
Knokken in het StamCafé! Rico Verhoeven vs. Oleksandr Usyk
Rico heeft verloren, vreselijke beslissing van de ref
LIVE WEGEN! Rico vs. Usyk
Kijken naar mannen die op een weegschaal staan, kan het mannelijker?
