Duitsland blokkeert Geert Wilders op Twitter
WEET JE WIE OOK? Nee, maar dit is best wel een dingetje natuurlijk. Social Media-giganten krijgen het natuurlijk flink op hun heupen van dreigende Duitse miljoenenboetes als ze 'haatzaaien' niet aanpakken, dus zodra er "een autoriteit" klaagt nemen ze wellicht even het zekere voor het onzekere tot ze de onderste steen boven hebben, en gaat een account dus op de block. Wat gerelateerde vakliteratuur: Underpaid and overburdened: the life of a Facebook moderator.Deze tweet van @geertwilderspvv idd niet zichtbaar in Duitsland (foto 1 is met VPN, 2 is zonder). https://t.co/BXYgzTftlp 1/ pic.twitter.com/8hXvB7w0o0
— Jeroen Wollaars (@wol) 26 mei 2017
Twitter geeft dit als reden: https://t.co/SdMgjaItya - heeft kennelijk een 'autoriteit' geklaagd 2/ pic.twitter.com/WkZ9qwkeTg
— Jeroen Wollaars (@wol) 26 mei 2017
Een woordvoerder van Twitter ondertussen wil niet uitleggen wie de autoriteit was die de tweet van @geertwilderspvv liet blokkeren of waarom pic.twitter.com/fxGIUXJPij
— Jeroen Wollaars (@wol) 26 mei 2017
Reaguursels
InloggenGaat niet lang duren of deze censuur verschijnt ook in Nederland onder de noemer van "staatsondermijnend". Hebben we alleen nog maar een kartelkabinet voor nodig met VVD en D66.
Duitsers deden ook flink aan censuur in de DDR periode en ook eerder... jaren 30 en 40... mutti merkel heeft haar ervaring natuurlijk bij stasi opgedaan dus weet er alles van.
Twee maal een oorlog voeren met miljoenen doden, het eigen volk onderdrukken tijdens de DDR tijd, de deuren wagenwijd open zetten voor de islam.
Proberen het vierde rijk op te zetten via de EU.
Samen met die Amies een oorlog uitlokken en tussentijds de Russen blijven jennen.
Dan de sancies tegen Rusland handhaven, mede dat bevolking voor alles wat ze uitspoken de dupe zijn en het kind van de rekening.
Van je buren en de EU moet je het hebben, toch.??
Tsja, Duitsland. Dasz war nicht einmal, dasz ist noch immer so! Maar niet getreurd, NL volgt zoals altijd weldra. De anti Geenstijl campgane was nog maar de aftrap.
Ik heb die geestelijke gehandicapte ook op Twitter geblokkeerd. Dat zouden meer mensen moeten doen.
De vrijheid is deaud.
@Okkie Trooi | 27-05-17 | 08:37
Hoezo? Jij mag lekker fantaseren over een moslim genocide als je dat wilt. Dat propageren heeft echter niets met vrijheid van meningsuiting te maken.
Sommige artikelen blijven actueel:
www.volkskrant.nl/opinie/is-is-in-niet...
Die gedänke sind frei???????
Ammehoela, de gedachtenpolitie rukt op.
Schijnbaar heeft jeroen en andere media niet opgelet.
Duitse parlement heeft onlangs 2 wetten erdoor gejaagd (snachts) waarvan Orwell nog zou schrikken.
De komplete uberwachungsstaat voor iedereen. is en feit
Alle gegevens maar dan ook echt alle, zijn nu beschikbaar
voor iedere instantie van politie, verzekeringen ,inlichtingendiensten, gemeente, uitkeringinstanties etc etc tot aan ordungsamt
Hier zouden ze in de DDR en Noord Korea een harde plassert van krijgen
Maar amper iets in de media, nee het is ook veel belangrijker of Silvia weer een nieuwe pik heeft
hast du al geschreven, du mos sollicitere.
Niet zou zeiken, Geert blokkeert zelf ook Nederlandse staatsburgers in Nederlands met een onwelgevallige mening.
b.t.w. joris van dienst: gooi bovenstaande tegels gerust weg en edit het zo dat wat ik wilde zeggen erin komt.
zonder sarcasme mode (of DKS mode) kan mijn bericht verkeerd begrepen worden.
sorry joris. Maar moest het even uitproberen.
Maar waarom? Het ziet er uit dat jullie 1 en ander moeten fixen.
Onze reaguursels hier, moeten als tekst worden ingelezen absoluut als tekst geen haakje of wat voor een ascii code moet daar invloed op hebben.
-weggejorist-
-weggejorist-
@mezelf (volgende keer geen haakjes gebruiken in mijn tegels dks mode viel er af)
Ongeblustekalk | 27-05-17 | 01:47 De russen zijn continue op geenstijl, dus hoezo geblokkeerd! (DKS mode).
@mezelf (volgende keer geen <'jes gebruiken in mijn tegels dks mode viel er af)
Ongeblustekalk | 27-05-17 | 01:47 De russen zijn continue op geenstijl, dus hoezo geblokkeerd! (DKS mode).
Ongeblustekalk | 27-05-17 | 01:47 De russen zijn continue op geenstijl, dus hoezo geblokkeerd! <<DKS mode>>.
Vandaar ook de milde reakties op de censuur door Erdogan. Eurofielen zien in hem iemand die hun idealen realiseert.
De Russen blokkeren alles, daar hoor ik niks over.
Erdogan heeft Merkel gefeliciteerd met de Duitse zelfcensuur.
Populisten krijgen alleen maar grond als de (politieke)elite het totaal verkloot heeft, dat was in 1917, dat was in 1934 en dat is nu ook in 2017.
Als je berichten van iemand als Wilders als democratische gekozen overheid banned op Twitter terwijl je het relifascisme in je land ongemoeid laat, dan kies je bewust een zijde, naast dat je een bestuurlijke hypocriete domme zwakheid toont.
Ah mooi toch! Weer een stap dichterbij censuur.
Deutschland is jetz ganz verrückt geworden. Verdammt nogmal!
Als ornitholoog zeg ik: Duidelijk gevalletje van discriminatie van de witte meeuw door dat blauwe vogeltje.
Na 2 oorlogen tegen de wereld richten de Duitsers zich eindelijk tegen zichzelf?
Duitsland = Turkije 2.0
Over niet al te lange tijd kan GS ook zijn biezen pakken, vrees ik.
Nexit, heel snel, en een hoofg sterk hek om Nederland en nu alvast de Canadezen, Amerikanen, Russen, Polen en Marokkanen vragen om ons te komen verdedigen tegen Duitsland.
Duitsland wordt het nieuwe engeland:
www.franklinterhorst.nl/Groot%20Britta...
Vrijheid van meningsuiting? Alleen als u een politiek correcte linkse mening hebt over negers, moslims, vluchtelingen, aanslagen, de EU, islamisering en klimaatverandering.
.
Het wordt steeds enger in communistisch Europa.
Ga weg van Faecesbook, je denkt dat je een bericht van dat leuke meisje van school zit te lezen, alleen is het google generated drivvle. Fake shit, zoals de algehele tendens van FB. Twitterberichten zijn vaak niet eens op te pikken door de actieve censuur.
Mensen moeten eens leren af en toe van spijs te veranderen, waarom wel in de realiteit maar niet online!? Maak jezelf niet afhankelijk.
Duidelijk de linkse elite, niet het duitse volk die het wil.
Indoctrinatie overspoelt ook daar de media.
Vooral over zielige mozzlims
Nog een oudje van 31-05-16
EU en Facebook gaan internet actief censureren
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2016/05/...
Het is een smerig zaakje , daar in dat censuur Duitsland.
En het word alleen maar erger, straks is kritiek op islam strafbaar,let maar op.
Niet klagen mensen.
IS mag nog steeds propaganda maken.
Moeilijk zeg, mobiel reaguren
-weggejorist-
Dat was de druppel.
Nu is het aan.
Het gaat eindelijk echt gebeuren!
Losss!!
Duitsland is toch dat land dat eens in de paar decennia Europa naar de knoppen helpt?
Snackbar van Allah | 26-05-17 | 18:53
Juist, dat Duitsland!
Altijd onder luid applaus van Nederland.
Netzwerkdurchsetzungsgesetz
www.tagesschau.de/inland/faq-hasskomm...
In Italië worden grote groepen Afrikanen in de productie afdelingen van grote multinationals te werk gesteld om de strijd aan te gaan met China
Bennie Boos | 26-05-17 | 19:44
Hebt u hierover meer informatie?
Duitsland is weer vaut bezig, ze leren het nooit
www.youtube.com/watch?v=8lySVwrcsA4
Wanneer laat Merkel haar snor staan?
DerUnterMensch | 26-05-17 | 19:22:
Wel tussen de regels doorlezen, ik dacht toch dat het sarcasme er vanaf spatte.
En als je me een beetje kent, weet je hoe dicht ik bij de rest van je tegel sta.
@Snackbar van Allah | 26-05-17 | 18:53
Nee, het zijn de Britten en de Fransen die elke keer weer de Duitse drang tot het brengen van Ordnung und Disziplin in Europa dwarsbomen. Daarom schaffen die das nicht. Diesmal aber sollte es klappen weil der Zimmerfranzl dahinten steckt.
Geert is tenslotte en beetje ene Jood, geen wonder dus......
-weggejorist-
Duitsers voelen zich zo schuldig over hun rol in de tweede wereld oorlog dat ze nu een doorschieten de andere kant op.
Kennelijk is de erfzonde pas afgelost als heel Europa naar de kloten is wegens policor dEUgens shinen van de Duitser.
Nu Duitsland, morgen breed in de EU. De Fransen zijn ook hard bezig dit soort wetgeving erdoorheen te duwen. Overmorgen nog wat achterdeurtjes verplicht in encryptie en proactief kan er ingegrepen worden.
Straks is er de Bilderbergconferentie waar verder afspraken worden uitgerold om elke onwelgevallige mening en alternatieve media verder uit te bannen. Alternatieve media zijn een gevaar voor het establishment omdat ze in tegenstelling tot de leugenachtige corporate media - wel vertellen wat er echt gaande is en daarom willen ze er zo snel mogelijk vanaf. De alternatieve media en YouTubekanalen met een onafhankelijk geluid worden nu al aan alle kanten aangevallen zodat ze bijna geen advertentie-inkomsten meer hebben. Ook Google, Twitter en YouTube trekken het net steeds strakker aan om ze verder in het nauw te drukken. In de nabije toekomst wordt nog enkel staatsgereguleerd nieuws door onze strot geduwd. De gedachtepolitie is onderweg om ook bij uw voordeur aan te bellen als je niet braaf binnen de Big Brother lijntjes kleurt. Dit wordt al overal geïmplementeerd. Graag een Nexit. De soevereiniteit moet weer terug. Dankuwel.
An organisation run by a former Stasi agent has been recruited by the German government to patrol Facebook in a bid to stamp out xenophobic comments. Those caught posting material that the government disagrees with are likely to face criminal prosecution.
Germany is set to welcome one million new immigrants this year, a move that has not been without controversy. Determined to see his fellow Germans embrace their new multicultural homeland, Justice Minister Heiko Maas has decided to crack down on those citizens who criticise the influx, especially those who take to their own private Facebook accounts to do so.
Maas has recruited the help of an organisation Network Against Nazis (Netz Gegen Nazis, or NAN) to aid him in his crackdown. NAN was founded by, and according to its website works in partnership with, the Amaedu Antonio Foundation, run by Anetta Kahane, who between 1974 and 1982 worked for the Stasi under the code name Victoria.
www.breitbart.com/london/2015/09/17/ge...
Ben benieuwd welke sites er nog meer door Staties worden geblokkeerd en welke door de Nederlandse gedachtenplolitie.
Moslims zaaien haat,en niet zo weinig ook,maar voor de politiek zoiets begrijpt zijn de bolhoeden weer in de mode.
"Ja er is geklaagd maar we mogen niet zeggen wie".
Kafka of George Orwell, place your bets...
Ach ja de vos verliest wel zijn haren maar niet zijn streken zo blijkt maar weer eens.
Berufsverbot ingesteld door een stel bruinhemden.
De media is alleen maar bezig met gefabriceerde hysterie over Trump, global warming en islamofobie, die vinden het wel prima dat andersdenkenden hun mensenrechten kwijtraken en de persvrijheid de nek omgedraaid wordt. Het is de vraag hoe lang sites als GS nog mogen bestaan.
We gaan nog wel eens met zijn allen geblock-chained via VPN adressen in de Cayman Islands met elkaar van mening wisselen.
Wat ik mij nou afvraag is, waarom er geen nieuw 'onafhankelijk' iets opstaat. Valt veel geld mee te verdienen, wordt in no-time opgekocht, wil de nieuwe Suckerburg zich melden ?
Merkel komt uit de DDR, dat DNA zit toch diep blijkbaar.
Wie je wie er nog meer censuur instellen? Juist.
NasiGordon | 26-05-17 | 19:33 In Italië worden grote groepen Afrikanen in de productie afdelingen van grote multinationals te werk gesteld om de strijd aan te gaan met China. Dat dit een ongewenste bijzaak is moet voor de buitenwereld verborgen blijven. Vraag is als dit experiment misgaat wat is het plan b.
Hail the wise, all knowing and moral superior leaders with:
Diversity, but no diversity of opinion.
Censoring Wilders wil save the world.
Toch benieuwd welke rotmof deze censuur pleegt. Van Greet blijf je af.
Brainder | 26-05-17 | 19:30
Yep, die kennis is er nog steeds. Zie je hoe goed dat nu weer van pas komt.
G*dT... Es kommt so... oder so Merkel soll gewinnen!
Ga maar 'The Suicide of Reason' van Harris lezen;-
Tip uit eerdere tegel van miko...
*CcMed*
Dit filmpje via een Duits ip-adres www.youtube.com/watch?v=8sWmhV85uXo
'This content is not available on this country domain.
Sorry about that.'
Wat is de inhoud? 'ITALY African Muslim destroys invaluable historic Statues in 4 Roman Churches, terrorizes Tourists'
Je ziet een dobberneger in meerdere kerken beeldenstormpje spelen. Dat mag men niet zien van Merkel!
Wat moet je denken van een land waar vergrijzing een verrassing is?
Haha, Duitsland is gevallen. Overgeleverd aan Censuur. Maar daar zijn ze ook expert in (DDR)
Je had dit begin van het millennium niet kunnen verzinnen. Massa's aanslagen in Europa en overheden die actief censuur toepassen. Ik weet nog steeds niet of het pure domheid is of doelmatig beleid. Als het dat laatste is, is het evengoed dom.
Vrij naar Orwell:
Islam = vrede
Migranten = apothekers
Meningen die je niet zinnen = haatzaaien
Duitsers die reageren op autoriteit.
Ik hou mij in.
Ik ga hier niet de bekende stereotypen bij naam noemen.
Maar wat ik te fladderig vind bij al die toeristische wereldreizigers, mis ik weer bij die aan hun bloed en bodem verankerde gehoorzamen.
Ik vind de oppervlakkige wereldreizigers (Amerikaans) teveel matriarchaat. (twitter, facebook, politiek correct)
Ik vind versteende oubolligheid (Duitsers) teveel patriarchaat. (autistisch, achterdochtig, kat uit de boom kijkerig)
Iets er tussen in graag.
Iets Hollandser, iets meer van Nederland dan maar?
Nee, dat ook niet. Te pragmatisch en opportunistisch.
Ik lijk wel oud; zo'n iemand die vindt dat niks meer deugt. Piep.
Die duitsers blijven mensen met een andere mening dan door de staat goedgekeurd is maar lastig vinden. Zouden ze eens een naam voor moeten verzinnen, liefst iets wat eindigt op -isme.
@LuckyGirl | 26-05-17 | 19:13
Je voorwaarde daarvoor is dus slechts of we hem goed kunnen vastleggen? Beetje raar. Daarbij zijn heel veel cameras nog van een slechte kwaliteit, geen zoom, geen 8k en geen 3D. Wil je dus het kunnen vastleggen als voorwaarde stellen, doe het dan wel goed,
-
Overigens is de 3e wereldoorlog al lang bezig. Er is een heilig oorlog gaande, en heel veel landen van over de hele wereld worden daarbij betrokken. Dat is volgens mij gewoon de definitie van een wereldoorlog. Het gevaarlijke element is dat nogal wat landen nog in de ontkenningsfase zitten.
Prof. v.d. Neuq | 26-05-17 | 19:09:
Ik dacht eigenlijk aan een initiatief voor een Duitse vertaling van GS.
Heeft iemand een script liggen om alle topics en reaguursels automatisch te vertalen?
Tendenziös, unbegründet und überflüssig offensive.
Hm, bekt een stuk minder lekker.
So long, Vrijheid van Meningsuiting.
Het was leuk je gekend te hebben, voor zolang als het duurde.
smdyasc | 26-05-17 | 18:58
Inderdaad er gaat wat tijd overheen maar ze zijn er weer. Facetroep en tweety aan de wilgen hangen, stel sukkels.
Zonder enige vorm van proces...
De openbaarheid van de rechtsspraak is niet voor niks jongens.
Ondertussen... Weer 26 dhimmis minder. nos.nl/artikel/2175061-doden-bij-aanva...
Twitterbeul zoekt collega's. Prima werksfeer. (zolang u opdracht van hogerhand uitvoert.) Goed salaris en uitstekende en moderne voorwaarden. Goede kennis van de Duitse taal strekt tot aanbeveling.
Ok mensen, we hebben de techniek in huis, iedere boerenlul heeft een camera in zijn smartfoon dus de 3e wereldoorlog kan compleet in HD vastgelegd worden.
Maar alsjeblieft mensen denk eraan: Niet VVS filmen!
Eng!
-weggejorist-
facebook blokkeert alles wat met ex moslims of kritiek op moslims te maken heeft en twitter wil mee doen.
@DerUnterMensch | 26-05-17 | 18:59
Verleden en het heden natuurlijk.
LuckyGirl | 26-05-17 | 19:06
Laten ze er dan maar een gesloten site van maken achter een betaalmuur. Dok ik graag maandelijks een paar euro voor. En daar sta ik vast niet alleen in. Ook al bevolk ik de panelen niet dagelijks, van m'n webstekkie bliven ze af.
Kalstellen en discrimineren is het nieuwe Linksch. Vrije meningsuiting alleen voor mensen met dezelfde mening als jijzelf.
Twitter is voor semi hipsters met een beperkte woordenschat.
Wilders heeft geen patent op dit soort uitspraken.
Vanaf welke datum gaan deze reaguurderspanelen op zwart?
Als we toch gejorist worden wil ik het verdienen.
"Omdat het kan" is voortaan dus "zolang het nog kan".
Duitsland reageert weer met 'Befehl ist Befehl', smeerlappen.
De boodschapper kun je vrij eenvoudig het zwijgen opleggen, maar hoe wil je de problemen zelf censureren?
-reactie wacht op goedkeuring-
Bei uns ist alles besser. Zum kotzen.
Als je iemand niet waarschuwt voor een dodelijk ongeval maar ze opnaait om juist iets gevaarlijks te doen, ben je dan strafbaar?
Zo ja, kunnen wij de dobbermoslims niet aanklagen voor het feit dat zij hun sachbies alleen vertellen over de gouden bergen hier, maar niet over de vele verdrinkingen die de tocht vaak eist?
Nou, prima. Dan blokkeer ik de Aldi wel.
Wolt Ihr den totalen Krieg?
"Holland, Holland über alles, über alles auf die welt"
Nôh, het is toch godgeklaagd....
Ben ik blij dat die ouwe stencilmachine nog op zolder staat. Toch maar 's voor de dag halen en bdrijfsgereed maken. Rond Sinterklaas en de Kerst (oops pardon: winterfeestdagen !) zal die al hard nodig zijn denk ik ;(
En dan moet je maar zo denken: dan heeft m'n kleindochter weer wat aan haar kleinkindren te vertellen: hoe oma met de verboden vlugschriften de fatsoenspolitie wist te omzeilen. Ergens heeft 't wel wat ...
Censuur: Alle communistische / socialistische leiders van het heden en het nu zouden en zullen trots op ze zijn. Hou het volk dom zodat je ze gemakkelijker kunt beïnvloeden. Censuur heb je alleen nodig als je ongelijk hebt.
Entartete tweets.
Blokkeren, dus belemmeren is altijd met een reden! Duitsland gaat het niet redden! www.youtube.com/watch?v=YrjRy3ON7bM
Nazi Duitsland, toen en nu.
Dingen benoemen zoals ze zijn is zoooo 2005
Wegkijken en goedpraten is net zo'n rage als de spinner. Hopelijk sterven beide net zo snel weer uit als de Pokemon rage
@Wijze uit het Oosten | 26-05-17 | 18:56
actie +f aub...
Oh jee, twitter... Waar iedereen elke dag hetzelfde leest en schrijft.
Verder 'Boe!, natuurlijk.
Alles wat onwelgevallig is mag van links actie onderdrukt worden.
Niet strijden met argumenten van links, maar met verboden en geweld.
Zo kennen wij ze weer...
Hier zal Pechtold wel nat van worden in zijn broekje.
Ik lees alleen een waarschuwing en een advies van Geert. Haatzaaien? De waarheid is hard.
Duitsland is toch dat land dat eens in de paar decennia Europa naar de knoppen helpt?
Geert is haram
-weggejorist-
REAGEER OOK