Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Formatiewatch. Persbureau Voor de Vrijheid verspreidt paparazzopica

Hee. Een foto van Pechtold en Rutte gezellig op het terras van een Scheveningse strandtent. Gekregen van een kuchende man in een regenjas met een opvallend kapsel die met een Limburgs accent STOP DE ISLAM liep te schreeuwen tegen vijf beveiligers in een parkeergarage. UPDATE: Roddel Tantes Luxemburg weten meer. Er is een fooi gegeven.

Reaguursels

Inloggen

Fluisterend: alles maar dan ook alles om die "ene" met z'n grote partij vooral buiten de deur te houden....

Wienerschnitzel mit | 25-05-17 | 14:04

Zeg hem dan toch ook dat hij moet stoppen met roken.

Rest In Privacy | 25-05-17 | 12:55

Ze zitten gewoon te bekokstoven met welke hangende pootjes ze Jesse Klaver weer aan tafel kunnen krijgen, zonder al te veel concessies te doen.
-
Dit zou achteraf gezien zó maar eens het aller-, allerduurste gesprek uit de vaderlandse geschiedenis kunnen zijn geweest...

bisbisbis | 25-05-17 | 09:06

Pffft geen CU gelukkig.

Frankasd | 25-05-17 | 03:56

-weggejorist-

Eric Peter3348 | 24-05-17 | 21:08

Rutte, is dat niet die vvd-er die dikke maatjes was met van oplichting verdachte vvd partijvoorzitter mr integer henny keizer?

Eric Peter3348 | 24-05-17 | 21:08

-weggejorist-

Ja echt ik ben het | 24-05-17 | 18:30

botbot | 24-05-17 | 17:50
Boy Cot en botbot, Wilders stapte met de PVV uit Rutte I omdat de AOW-beloften in ene niet waar werden gemaakt.
Misschien dat Feynman dit nóg een keer kan toelichten.

Dat wat werd uitgelegd als weglopen door Wilders, was tenminste trouw aan zijn achterban die hij het niet kon verkopen hoezeer AOW-ers steviger werden getroffen door nieuw behandeld overheidsbeleid.

Dat Wilders dit, toen toch al vanwege de gedoogpositie veel minder gewichtig qua coalitie, wordt nagedragen om met de PVV vervolgens eindeloos in een cordon sanitair te verblijven, is niet alleen kwalijk - het is schadelijk.

Zie Peter Emile | 24-05-17 | 17:46

Kudtkip | 24-05-17 | 18:23

we sluiten niemand uit behalve..

eriksweet | 24-05-17 | 17:50

Boy Cot | 24-05-17 | 17:20
Nogmaals ik geef gewoon de standpunten weer en dan kun je er van alles bijhalen maar Geert heeft het aan zijn eigen te danken.
Ik krijg steeds meer het idee dat hij er op aanstuurt een oppositie partij te blijven.

botbot | 24-05-17 | 17:50

Het wordt zo langzamerhand een even ridicule als zieke soap: vrijwel alle partijen die zichzelf en elkaar in de raarste & moeilijkste kronkels dwingen, om vooral maar te vermijden dat de op één na grootste en belangrijkste partij in Nederland, de PVV, uit de kelderkast kan breken waarin ze die partij hebben opgesloten. En daarmee tegelijkertijd doen alsof die partij - en de anderhalf miljoen kiezers ervan - niet bestaat en niet mág bestaan.

Ik vind het een even arrogante als schandalige manier van ondemocratisch handelen en het buitensluiten - of platter & beter gezegd; onderschijten & afzeiken van een zeer groot deel van de Nederlandse kiezers. Mensen die zich oprecht zorgen maken. Mensen die terecht boos, nee wóedend zijn over zoveel arrogantie en het schaamteloos onder het tapijt vegen van het grootste probleem waarmee niet alleen Nederland, maar heel Europa nu geconfronteerd wordt: de massa-immigratie en de import van achterlijkheid, ongeciviliseerdheid, domheid, onwetendheid en een anti-democratische, fascistoïde ideologie die onterecht de omschrijving 'religie' draagt en die in alle facetten van onze samenleving de bijl zet aan de wortels van beschaving, welzijn, veiligheid, vrijheid & vooruitgang.

Ik geef die complete kliek hypocrieten, lafbekken en wegkijkers die dat partijkartel verbeten & krampachtig in stand houden, op een briefje: Jullie hebben een boemerang linksom hoog, héél hoog in de lucht geworpen die zich daar - op zijn hoogtepunt - rechtsom zal omdraaien en keihard in jullie uitgestreken smoelen zal terechtkomen.

Just. Wait. For. It.

Peter Emile | 24-05-17 | 17:46

Even ter herinnering voor botbot:

Na de tweede wereld oorlog zijn slechts 6 kabinetten niet gevallen. In onderstaand overzicht de gevallen kabinetten na WO2, waaronder het weglopen van D66 bij Balkenende 2, ingezet door Lousewies van der Laan.
Val kabinet: Veroorzaakt door:
1951: Drees-Van Schaik VVD
1955: Drees 3 PvdA
1958: Drees 4 KVP
1960: De Quay VVD
1965: Marijnen KVP, VVD, ARP en CHU
1966: Cals (nacht van Schmelzer)KVP
1972: Biesheuvel DS’70
1977: Den Uyl KVP
1981: Van Agt 2 PvdA
1982: Van Agt 2 PvdA
1989: Lubbers 2 VVD
1999: Crisis Kok 2 (nacht van Wiegel)Gelijmd
2002: Kok 2 Kabinet bood ontslag na rapport over Srebrenica
2002: Balkenende 1 VVD & CDA
2005: Crisis Balkenende 2 Paascr. VVD
2006: Balkenende 2 D66
2010: Balkenende 4 PvdA
2012: Rutte 1 PVV (daar zijn de meningen over verdeelt)

VVD 6 x ; PvdA 4 x ; CDA (KVP, ARP, CHU) 5 x ; D66 1 x ; PVV 1 x ; DS’70 1 x

Boy Cot | 24-05-17 | 17:20

Kwallen op het strand zegt u, niets gezien.

hovawart | 24-05-17 | 17:17

Pia Dijkstra en haar D66 gaan over lijken.

Jan Boule | 24-05-17 | 17:06

Men gaat er al van uit dat de economie in Nederland weer groeit vanwege de vakantiegeldregeling, dan hebben Ingrid en Stanley weer wat extra te besteden, als ze niet op vakantie gaan.... als de regering de hulp aan Griekenland uitgekeerd had aan de Nederlandse bevolking met de afspraak dat dat geld alleen besteed mocht worden aan een vakantie naar Griekenland hadden de Grieken nooit in de bodemloze put van de EU-schuldsanering gezeten, maar ja de Grieken zijn Euro kritisch, en moeten voelen.

hovawart | 24-05-17 | 16:53

Zitten klaar om naar engeland te vluchten als de oorlog uitbreekt

Sans Comique | 24-05-17 | 16:32

lekker blijven formeren, we geven 10M€ per dag minder uit nu dan er binnenkomt.
Verder D66 poot stijf houden, geen grefo's meer die van de achterbank dit land in een reli-houdgreep houden.
Asscher, over 3 maand (dan hebben 1,5Mllrd€) minder uitgegeven in landsbelang de PvdA aanschuiven met Dijsselbloem als min v fin. Tot dan.

KomodoVaraan | 24-05-17 | 16:11

Witte boorden criminaliteit?

Kakkeloeri | 24-05-17 | 16:05

Fooi gegeven? Heeft er toch nog íemand die 1000 Euri gekregen??

marcoplarco | 24-05-17 | 15:59

telelezer | 24-05-17 | 15:09
Iedereen denkt dat ik persoonlijk van mening ben dat de PVV niet mee mag regeren.
Mark heeft gezegd dat hij niet met de PVV in zee wil vanwege het weglopen uit het Catshuis en omdat hij onze vrijheden wil afnemen, dit citeer ik!!!!
Het CDA wil absoluut niet met hem in zee omdat hij de vrijheid van godsdienst in wil perken, dit citeer ik ook!!!!
Als men een beetje politiek besef heeft kon wel nagaan dat de PVV nooit in de regering kan komen.
Piep dan ook niet als het gebeurt men wist van tevoren dat men op een oppositie partij ging stemmen.

botbot | 24-05-17 | 15:58

Rutte smeekt Pechtold om toch te gaan onderhandelen, omdat hij anders de PVV in zee moet gaan. Kinderachtig onprofessioneel gedoe allemaal. Nieuwe verkiezingen lijkt het beste. Benieuwd hoe de VVD het gaat doen zonder hulp van zijn Turkese vrienden. En hoe groter de PVV wordt hoe meer hun gedachtengoed doordringt in de politiek, met of zonder regeringsdeelname.

watazooi | 24-05-17 | 15:53

Die grijpstuiver in dat glas op tafel is niet de zeer schamele fooi, het is het exacte wisselgeld dat ze terugwilden.

Sans Comique | 24-05-17 | 15:48

Stijlicoon | 24-05-17 | 15:42
En Nederland leeft *kuch* veilig op afstand via een beeldscherm mee.

Kudtkip | 24-05-17 | 15:45

Hun gedachten zijn bij de slachtoffers in Manchester, dat zie je zo.

Stijlicoon | 24-05-17 | 15:42

@Bigi Bana Boy | 24-05-17 | 15:25
Inderdaad "40 jaar vriendschap" en er verandert niks, in ieder geval niet ten goede, de vriendjespolitiek regeert nog in elk dorp in elke stad www.pressreader.com/netherlands/priv%...

Watching the Wheels | 24-05-17 | 15:30

Wat ik me nou eigenlijk afvraag bij deze foto's: compleet lege strandtent, op Rutte en Peggie na.

Moet zo iets afgehuurd om vrijelijk te kunnen onderhandelen zonder collega's?
Is het misschien te gevaarlijk om tussen het gewone volk te lunchen?

Het is een mooie, zomerse dag, dus meer klandizie zou de strandtenthouder wel mogen verwachten.
Hier is hoe dan ook iets opmerkelijks geregisseerd.

Kudtkip | 24-05-17 | 15:26

De PvdA zal uiteindelijk "hun verwantwoording nemen" en toch deel gaan nemen aan Rutte III. Maw zitten we straks weer met een liberaal-chrsitelijk kabinet. Alsof Van Agt en Wiegel er nog steeds zitten. 40 jaar en geen zak opgeschoten.

Bigi Bana Boy | 24-05-17 | 15:25

Inhoud is niet belangrijk, als het pluche maar warm blijft, wat een farce, een land in verval........

hovawart | 24-05-17 | 15:21

De economie trekt weer aan dus zo'n haast hoeft men ook niet te hebben.
botbot | 24-05-17 | 14:42

En u bent bevoegd om over politiele onbenullen te schrijven. It takes one to know one.

Want economie dat is natuurlijk het enige stuk problematiek waar deze wereld mee te maken heeft.
Dus de rest kan wel wachten.
Raadpleeg de lijst van controversiele onderwerpen maar eens, allemaal niet belangrijk........

Memek | 24-05-17 | 15:16

(...) Na het weglopen uit het Catshuis en de meest onbeschofte opmerkingen heeft hij zichzelf uit de markt geprijsd,(...)
botbot | 24-05-17 | 14:42
-
Daar gaan we weer:
Het fabeltje omtrent het weglopen van Wilders is al vele malen ontkracht.
www.dagelijksestandaard.nl/2017/02/oog...

telelezer | 24-05-17 | 15:09

Dit is het echte probleem, nog 7 miljoen vluchtelingen erbij:
www.dailymail.co.uk/news/article-45354...
ChatBot | 24-05-17 | 13:34
-
Ook dit heeft Wilders voorspeld, en ook hier krijgt hij (helaas) weer gelijk.
youtu.be/rN-LlMSS9tU
Bedankt Den Haag
Bedankt Brussel
Bedankt debiel kiesvolk

telelezer | 24-05-17 | 15:04

De economie trekt weer aan dus zo'n haast hoeft men ook niet te hebben.
botbot | 24-05-17 | 14:42
Jobs, Jobs, Jobs, lets vote for Jobs!!

Mark_D_NL | 24-05-17 | 14:56

@botbot | 24-05-17 | 14:42

Dat, zoals u noemt, weglopen, wat vrij discutabel is, en waarbij de reden/schuldige nooit echt is belicht, is voor de vorming van een nieuwe coalitie geen punt. Er zijn wel meer partijen in de geschiedenis uit het Catshuis gelopen die vervolgens weer met elkaar aan tafel zijn gegaan. Maar het dient het nut van een excuus om de PVV af te serveren, komt mooi van pas, dat horen we over 50 jaar nog.
De werkelijke reden ligt ook niet bij het minder/minder verhaal. Het is Brussel c.q. Merkel die hier aan de touwtjes trekken. EU kritische partijen zoals die van LePen en Wilders zijn niet lief voor de EU en dat kunnen EU fanaten als VVD, D'66 en het CDA natuurlijk niet hebben.
Rutte heeft op 16 maart de lauwerkrans van Brussel gekregen als "redder" van Europa, met mama Merkel aan de telefoon. Daar komt Rutte dus niet op terug en D'66 met PVV is niet echt waarschijnlijk.
De argumentatie van het Catshuis is opportuun en kul.

Memek | 24-05-17 | 14:54

Ironische plek. Scheveningen was in WOII het password voor het ondergrondse verzet om bij de deur de Nederlanders van de Duitsers te kunnen scheiden. Nu is het kennelijk de ideale plek om het land naar de progressieve ratsmodee te helpen.

dulcinea | 24-05-17 | 14:54

Toch een gaaf land dat politici zo even lekker naar het strand kunnen, zo slecht is het toch allemaal niet. Rutte zal Pechtold gewezen hebben op de "gevaren" als hij niet mee doet. Dus we kunnen ervan uitgaan ... VVD, CDA, D66, CU en die verhalen over levenseinde even 4 jaar in de koelkast of in ieder geval de eerste paar jaar niet in de versnelling. Ook weer opgelost, dat kabinet met de CU komt er, het toneel van de afgelopen dagen was even nodig voor de bühne.

Watching the Wheels | 24-05-17 | 14:54

De fooi zal wel 50 cent zijn geweest, alhoewel ik die 50 cent van Rutte zou laten testen op echtheid.

Wienerschnitzel mit | 24-05-17 | 14:54

besteed+t

Watching the Wheels | 24-05-17 | 14:49

Je kan trouwens wel zien dat Mark z'n moeder de was niet meer doet, Alexander besteed het zo te zien nog wel uit. Zou me niet verbazen als Rutte binnenkort in een spotje van Unilever (of een andere belastingontwijkende multinational) opduikt als opvolger van Jules Deelder: "Wat zwart is moet zwart blijven".

Watching the Wheels | 24-05-17 | 14:49

Pechtold, de kwaaie Pier van Scheveningen.

Memek | 24-05-17 | 14:45

Dat de PVV uitgesloten is van regeringsdeelname wisten de PVV stemmers van te voren nu het blijkt dat het werkelijk gebeurt zitten ze er nog steeds over te drammen.
Na het weglopen uit het Catshuis en de meest onbeschofte opmerkingen heeft hij zichzelf uit de markt geprijsd, hij heeft het geheel aan zichzelf te danken.
Politieke onbenullen denken dat je met heet water een kabinet kunt smeden,eerst moeten nog even afkoelen en na verloop van tijd komt er vanzelf een nieuw kabinet.
De economie trekt weer aan dus zo'n haast hoeft men ook niet te hebben.

botbot | 24-05-17 | 14:42

Ondertussen hebben we 'loslopende ministers' die gewoon nog in Brussel lekker meebeslissen, zoals over het inperken van #thoughtcrime en #hatespeech.
www.reuters.com/article/us-eu-hatespee...

wingload | 24-05-17 | 14:42

Je reinste achterstrandjespolitiek.

schrijf verkiezingen uit, laat dus de burger richting geven welke kant wij met ons allen op willen!!

Nuuk | 24-05-17 | 14:41

Als die twee daar zitten zonder familymen Buma en Seegers, moet het over darkrooms en sterretjes gaan.

Guido | 24-05-17 | 14:38

Ze kijken westwaarts naar het stipje op de horizon dat Brexit heet.

Daarom komen ze voor Juncker even kijken waar de Atlantische Wal beter kan dan 70 jaar geleden zodat er tijdens de bouw van het Vierde Rijk geen Engelandvaart meer mogelijk is..

Iemand een foto van Macron die in Normandië vandaag hetzelfde aan het doen is?

Ben-Bataaf | 24-05-17 | 14:37

@Rommelende Onderbuik | 24-05-17 | 14:25


polsbandjez.blogspot.com/


"Oranje is: Bezet, maar je bent wel interessant..."


OMG! Wat een skoep! Alexander hoereert zich!

PS: Nu wel in de juiste draad.

omanders | 24-05-17 | 14:36

-weggejorist-

Memek | 24-05-17 | 14:36

En de PVV maar kwalijk nemen dat ze mensen uitsluiten, terwijl het partijkartel over elkaar heen buitelt om andere partijen uit te sluiten. 85% van de zetels zijn niet in staat om 50% overeenstemming te vinden. Tja...

GeFlipt | 24-05-17 | 14:34

Maar s'avonds in het weekend als de boulevard weer vol zit met potentiele kiezers, dan zie je de beide Klisjeemannetjes daar niet, raar hé.

hovawart | 24-05-17 | 14:30

Het moge duidelijk zijn dat het CDA weliswaar officieel to het motorblok behoort maar dat de harde kern toch echt D66/VVD is.

omanders | 24-05-17 | 14:29

En wie van de twee gaat als eerste aan het bungeekoord naar beneden?
of romantisch gezamenlijk in het reuzenrad, gezellig even neerkijken op het volk.

hovawart | 24-05-17 | 14:26

Wat betekenen al die armbandjes eigenlijk?
Ik vind het altijd zo puberaal-wijverig staan, maar ik nu zie dat Alexander de Groteske ook een paar dingetjes draagt.

Iemand?
(Sorry, ik heb het sinds Livestrong niet meer bijgehouden.)

Rommelende Onderbuik | 24-05-17 | 14:25

Zum kotschen. Pechtold is een elitaire politiek correcte wegkijk Eurofiel, een multiculti adept, die het erg met zich zelf getroffen heeft en zich het liefst omringt met 'Ons Soort Mensen' en Mark Rutte is een aalgladde opportunistische draaikont die bereid is om met elke partij samen te werken, zolang hij maar premier blijft. Het land is zo langzamerhand reddeloos verloren, de demissionaire regering radeloos en het volk redeloos.

Schweinchen Dick | 24-05-17 | 14:25

Leugens leugens en nog eens leugens. Wie gelooft een politicus nog..........

chrisjuh | 24-05-17 | 14:21

of ze kijken of er boten kunnen landen .
zitten ook in strandtent "de vluchteling "als dat geen aanwijzingen zijn

harries | 24-05-17 | 14:15

Onthou mijn woorden: dit wordt weer vier jaar vol grollen en graaien met de PvdA.

Barkey | 24-05-17 | 14:13

Als je niet beter zou weten, dan zou je denken dat die man in het midden van de foto van die RTL-tweet een zoon was van Mark Rutte.

Rest In Privacy | 24-05-17 | 14:11

Het is één grote poppenkast.
Men blijft konkelen om een centrum links kabinet te bewerkstelligen terwijl in de verkiezingen er een verschuiving naar rechts was.
FvD. Glansrijk nieuw in de kamer
PVV groeide flink
VVD meeste stemmen
CDA voldoende stemmen. CDA niet zeer rechts maar verre van links.

Ofwel het volk geeft aan dat er op die zijde geformeerd moet worden. Ook 50+ kan meedoen. Ruime meerderheid maar Rutte en Buma hebben schijt aan het volk. Evenals D66 die ruime meerderheid kunnen compleet maken. Hoewel d66 een gevaar vormt voor voortbestaan. Nederlandse identiteit.

Moneytron | 24-05-17 | 14:10

hét punt bij het formeren is natuurlijk : immigratie.
ze zijn zichzelf op het strand aan het overtuigen dat het wat dat betreft allemaal wel meevalt.

nemeton | 24-05-17 | 14:06

De Bende van Bilderberg.

Pun intended.

vanBarchum | 24-05-17 | 14:06

of het waar is weet ik niet maar Pechthold schijnt poep en plassex te hebben gehad
Hij schijt zoveel mensen in hun gezicht dat wilde hij ook meemaken hoe dat voelt .

harries | 24-05-17 | 14:01

Ik hoop dat het uitlekken van deze foto bewust is. Je hoopt toch niet dat besprekingen over een mogelijk nieuw kabinet op een openbare plek gebeuren.

spanarchist | 24-05-17 | 13:59

Zitten even te overleggen hoe ze Geert Wilders de schuld kunnen geven van hun mislukking.

Boy Cot | 24-05-17 | 13:57

Ze onderzoeken een coalitie van VVD, PVV, CDA, D66, GL, SP, PvdA, CU, PvdD, 50+, SGP, DENK, FvD en een 14e partij.

Steinway | 24-05-17 | 13:56

Dat Edith Schippers ooit onze eerste vrouwelijk premier wordt is nagenoeg nihil. Ik mag aannemen dat de VVD top met lede ogen aanziet hoe ze Pechtold de formatie laat vernaggelen. Terwijl ze deze fopdemocraat gewoon op zijn plek moet zetten.

Klik_hier | 24-05-17 | 13:55

Maar de dramaqueens wilden aan het volk niet uitleggen wat er nou aan de hand was...

Aatje | 24-05-17 | 13:55

Klevert is de nieuwe trol?
Ze vullen elkaar wel aan, dat moet gezegd worden.
Maar ik heb het genoteerd in m'n rijtje, en kan het vervolgens ook overslaan.
Scrolt lekker door.

watmagjenogwel | 24-05-17 | 13:54

die Pechthold loopt met een staander van grote proportie
en die staander ontrekt zoveel bloed aan zijn hersenen daar komt geen zinnig woord uit nooit eigenlijk

vieze opgezwollen staander is het bah

harries | 24-05-17 | 13:53

Ja Geert, dat zijn twee winnaars die er met de electorale buit vandoor gaan. En jij mag toekijken. Misschien komende periode toch wat constructiever oppositie voeren zodat je het niet alleen van proteststemmers hoeft te hebben.

jemagookniksmeer | 24-05-17 | 13:53

Kukident reclame?

KenJijDeSwaffelman | 24-05-17 | 13:52

Ach die Pechtold met zijn kleuterarmbandjes

doskabouter | 24-05-17 | 13:52

Ik voel me vies en zit nu al bijna drie kwartier snikkend onder de douche. #hatefucked

Stijlicoon | 24-05-17 | 13:50

2 cilinders van het motorblok. Zijn nu al aan olie verversen toe.

A.S. Perien | 24-05-17 | 13:50

Zitten even te overleggen hoe ze Geert Wilders de schuld kunnen geven van hun mislukking.

Boy Cot | 24-05-17 | 13:49

De laatste pica is er eentje in het kader van "zoek de heaumeau"...

eerstneukendanpraten | 24-05-17 | 13:48

En waarom mag Wilders niet over het strand lopen in Scheveningen?

Rest In Privacy | 24-05-17 | 13:48

De grote afwezige staat het meest voor l*l. Kijk maar Sybrand je bent helemaal geen onderdeel van het motorblok en vice-premier wordt je ook niet. Wat ben je nu eigenlijk aan het verdedigen ? Ben zelf helemaal geen voorstander van CDA maar misschien kan hij toch beter naar Emiel luisteren en zelf voor premier gaan.

netniet | 24-05-17 | 13:47

Goede reclame voor de houder van de strandtent. Die moeten het hebben van een goed seizoen. Ik zie niet in wat hier mis mee is.

Rest In Privacy | 24-05-17 | 13:47

Graaisnaaiert | 24-05-17 | 13:09
Kennelijk, woont u niet in Limburg, met een zachte G.

watmagjenogwel | 24-05-17 | 13:47

-weggejorist-

watmagjenogwel | 24-05-17 | 13:45

Waarom heeft Soprano Pechtold toch zoveel in de pap te sprokkelen?

RickTheDick | 24-05-17 | 13:45

Deportatie plannen bekend : PVV + aanhang uitleveren aan Israël, och... misschien niet eens zo slecht idee aangezien Israël op dit moment veiliger is dan de hele EU.

Sweetlakecity | 24-05-17 | 13:44

"PvdA-lijder Lodewijk Asscher wil vandaag nog in debat over de vastgelopen formatie."
Ah die 540 graden draai komt eraan.

Boris die Sauertopf | 24-05-17 | 13:44

@bArAbAts
Wat een misrekening van u. Als Groningen zelf bepaald voor welk bedrag het gas aan de randstad wordt doorberekend wordt Groningen een klein Saoedi Arabie. Is dat economisch niet verantwoord?

Leptob | 24-05-17 | 13:43

Formatie gestrand

Joosthoudtervan | 24-05-17 | 13:42

Die vergaderen samen hoe ze PVV + stemmers kunnen deporteren uit dit land.

Sweetlakecity | 24-05-17 | 13:42

Blanje bleu zit er, maar geen Oranje te bekennen.

Jos Tiebent | 24-05-17 | 13:41

klevert | 24-05-17 | 13:33
Pechtold en Rutte komen niet onder de 'normale' mensen, anders hadden ze wel geweten wat speelt in onze samenleving.

Boris die Sauertopf | 24-05-17 | 13:39

@klevert | 24-05-17 | 13:33
Een lunch van 2.5 uur noem ik niet "even". Zelfs in Brussel is zoiets ongewoon.

ChatBot | 24-05-17 | 13:37

Prachtig om te zien dat ook fractieleiders zich in alle bochten en terrassen moeten wringen om tot afspraken te komen om hun werk te kunnen uitvoeren, net als de middenstanders en zelfstandigen.

hovawart | 24-05-17 | 13:37

Ach, wat leuk. Rutte heeft eindelijk een keer een date en Pechtold een nieuwe liefde om zijn gebroken hart te helen sinds zijn Hillary fangirl pleite is gegaan.

IntegereVoorzitter | 24-05-17 | 13:35

Moneytron | 24-05-17 | 13:27
Perfect eigenlijk punt die je aanhaalt. We moeten emigratie naar de UK bevorderen net als na-oorlogs Nederland deed naar Canada en Australië: Krijg GBP 1,000 en verhuis naar een moslim dominante wijk van uw keuze in de UK - nu het nog kan (ivm Brexit)! Binnen twee jaar ons probleem opgelost.

Homo homini lupus | 24-05-17 | 13:35

-weggejorist-

klevert | 24-05-17 | 13:33

Memek 13:26

Exact, spijker-kop.

Moneytron | 24-05-17 | 13:28

Deep throat Garreth Weldon

LJBrinkhorst | 24-05-17 | 13:28

Pechtold heeft zich bijna opgeworpen als de formateur hemzelf. Loopt rond alsof hij het mannetje is.
.
Een beetje bestuurder had deze blaaskaak al heel lang geleden aan de kant geschoven.
Een kleine onrustzaaier met pretenties is deze clown.

Ommezwaai | 24-05-17 | 13:28

Ook overleg op een strandterras is "achterkamertjes" werk.

Homo homini lupus | 24-05-17 | 13:27

Een overlegje van de twee Nederlandse ALDE-leiders. De partij van Verhofstadt heeft twee Nederlandse filialen om samen een breder electoraat aan te spreken, en met succes want de liberalen zijn veruit de grootsten in ons nationale parlement.

JTKDM | 24-05-17 | 13:27

Als deze Farizeeërs met elkaar konkelen voorspelt dat weinig goeds.
2 Leugenaars die alles doen om ons over te leveren aan vreemde culturen en bijbehorend rabiaat geloof geen strobreed in de weg leggen.
Het falliet van Nederland en Europa.

De Engelsen redden zich uit de greep van Brussel des poten maar ook voor hun is het te laat.
Kijk hoeveel scharia wijken er zijn in de UK, het stkkt er van de jurken en niqaabs en het wordt erger en erger. Zelfs somaliche en andere fanatieke moslims verhuizen vanuit Nederland er naar toe omdat men er echt haram kan leven. Ook de UK naar de klote en dat allemaal door lui als draaikont Ruute en arrogander Pechtold.

Moneytron | 24-05-17 | 13:27

Duidelijk is dat Pechtold hier met Rutte in vertrouwen zijn zware zorgen uit over ethische vraagstukken die ons zo dagelijks bezig houden en de samenleving zo vreselijk boeien. En natuurlijk de vreselijke opkomst van het fundamentalitische christendom, zoals dat van de C.U.. Seegers Akbar!
Nee, echt nodig om dit soort belangrijke zaken even voor het voetlicht te houden en laat die Buma even buiten de deur want ja, ook zo christengekkie, natuurlijk.

Memek | 24-05-17 | 13:26

Ons land wordt geregeerd vanuit een strandstoeltje. Kun je zien hoe hoog ze het met ons op hebben.

mia | 24-05-17 | 13:25

Die zijn aan het overleggen hoe we nog beter de grenzen open kunnen zetten voor aangespoelde haatbaarden.

miereneukert | 24-05-17 | 13:24

@Graaisnaaiert, das economisch niet zo'n goed plan hoor... de noordelijke provincies kunnen zichzelf nooit bedruipen... te weinig inkomsten aldaar!

bArAbAts | 24-05-17 | 13:23

sinar2 | 24-05-17 | 13:17
Kop/Spijker!

Is dit nog nieuws? | 24-05-17 | 13:23

Moeten die 2 baliekluivers niet werken op woensdag? Oh, wacht eens eventjes, werken komt niet in hun vocabulair voor.

Boris die Sauertopf | 24-05-17 | 13:23

Wat maakt het uit waar ze elkaar ontmoeten?
Het is wel duidelijk, GL moet terug aan de onderhandelingstafel.
Een minderheidskabinet is geen optie.
Heerlijk vooruitzicht dat we binnenkort nog een keer verkiezingen hebben.
Kan Buma verantwoording gaan afleggen waarom het CDA alsnog voor stemde voor het Oekraïne referendum, Rutte weggezet worden als onbetrouwbaar, want kiezen voor GL.
De Hiddemeister zit al wat beter in zijn vel.
Ik voorzie een meer dan verdubbeling -minimaal- van FvD en dat is een mooi lichtpuntje.

Maya de Blij | 24-05-17 | 13:23

"Allah is groot" zegt Rutte

Bert Konterman | 24-05-17 | 13:22

ze proberen ons duidelijk maken dat het formeren gestrand is...
bier en bitterballen , altyd goed.

nemeton | 24-05-17 | 13:22

"We doen een minderheidje en alles wat er niet doorkomt in de 2de kamer verklaren we tot staatsgeheim. Dat werkte prima bij MH-17 en bij het referendum. We gaan echt niet vertellen dat we allang geen ene zak meer te vertellen hebben in de wereld. Franske heeft ons duidelijk geinstrueerd dat hij en onze EU overlords nog niet willen dat dat uitlekt dat we allang een provincie van Europa zijn."

bakermat | 24-05-17 | 13:20

Firma list en bedrog in vergadering. Notulen hieronder.

Zo de schijnbeweging is gemaakt. We kunnen weer verder met groenlinks onderhandelen.

eddie the eagle | 24-05-17 | 13:18

Zolang u op deze mannen stemt zullen zij gemene zaak maken. Het is uw eigen schuld.

Rest In Privacy | 24-05-17 | 13:18

Kijk eens aan... daar zit onze "democratie".

Stormageddon | 24-05-17 | 13:18

Allemaal aan het jammeren dat ze geen coalitie kunnen vormen. Terwijl ze daar zelf schuld aan hebben door de PVV van alles uit te sluiten.

sinar2 | 24-05-17 | 13:17

D66 heeft eigenlijk al jaren geen echt beleid meer. Dat wil zeggen, Anti PVV en Pro EU. Maar verder doet het er niet echt toe. Alles waar de PVV voor is, zijn ze tegen en alles waar de PVV tegen is zijn ze voor. Wat dat betreft bepaald de PVV dus het beleid van D66. De enige uitzondering op die regel is wanneer de EU iets wilt, dan is D66 daar per definitie voor.

-

Verder moet hij het vooral hebben van bedrog door bijvoorbeeld telkens de EU, Europa te noemen. Tja, stel je voor dat mensen het verschil beseffen en dus ook beseffen dat je Pro Europa en pro Europese samenwerking kunt zijn terwijl je ook zwaar anti EU bent. Dan blijft er niets meer van de steun voor de EU over. 90% van de steun die de EU nu nog krijgt is tenslotte puur steun voor Europese samenwerking, niet voor de EU.

-

Met zo’n politiek lichtgewicht (ja lichtgewicht, want gebrek aan inhoud) een onderonsje doen maakt Rutte dan ook niet bepaald betrouwbaarder. Allemaal spelletjes, en dan verontwaardig doen als iemand het een fop-parlement noemt.

DerUnterMensch | 24-05-17 | 13:17

De PVV heeft slechts 20/150e deel van de zetels. 130/150e deel ok, met FvD meegeteld: 128/150e deel van Nederland vindt het prima gaan zo met de EU en de Islam in Nederland. Rutte en Pechtold zitten daar zéér comfortabel.

de Voorzittert | 24-05-17 | 13:16

Vergeet niet dat die twee samen naar de Bilderberg meeting zijn geweest. Even de plannen doorgesproken lijkt me....

Betweetert | 24-05-17 | 13:16

De stand van democratie in NL .. wat gekonkel op een strandterras.

Het moge duidelijk zijn dat deze implementatie van democratie (uit 1917) zijn beste tijd heeft gehad.

ChatBot | 24-05-17 | 13:14

In het kader van alle veranderingen die wij door onze strot geduwd krijgen stel ik voor de oude politiek (ook wel "het kartel" genoemd) te vervangen voor kundige politici die het beste met ons land en de bevolking voor hebben en niet aangelijnd zijn aan Brussel.

doskabouter | 24-05-17 | 13:14

Andre Elissen heeft duidelijk het licht niet uitgevonden.

TheseDays00 | 24-05-17 | 13:13

Waarover spraken zij?

Hoe je de bevolking nog harder kunt naaien, nog meer geld naar Brussel brengen en uiteraard hoe zij twee zelf zoveel mogelijk hun zakken kunnen vullen.

En het volk stemt massaal op deze twee beroepsleugenaars.

James Lastig | 24-05-17 | 13:12

Die gasten zitten gaan echt niet buiten op een terras zitten als ze niet willen dat dit uitlekt.

très cool | 24-05-17 | 13:10

Ik wil het niet eens weten. Tijd voor afscheiding van de 5 Noordoostelijke provincies, wat mij betreft. Waar het leven nog goed is, dus. Laat ze die weg-met-ons politiek en parasiteren-op-kosten-van-de-samenleving politiek maar in het westen uitoefenen, wij zijn er wel zo'n beetje klaar mee.

Graaisnaaiert | 24-05-17 | 13:09

U betaalt de rekening.

van stampij | 24-05-17 | 13:08

Water naar de zee dragen, ze hebben beide niet de capaciteiten om het over iets anders te hebben.

Zorgelijk | 24-05-17 | 13:07

Nou Pechtold heeft zijn referendum door de plee gespoeld omdat hem destijds een ministerspost is beloofd dus Alexander komt nu even verhaal halen. Ze zijn nu aan het verzinnen met welke stok ze Asscher voor hun kar gespannen krijgen.

très cool | 24-05-17 | 13:07

Firma list en bedrog aan de groene thee.

osolemio | 24-05-17 | 13:03

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl