GS-stijladvies. De ingedutte fossiel Saskia Noort zei het al: indutten in een bloemetjesjurk is het
schrikbeeld. Dus als je naar een vrouwentop gaat om te oreren over de zo summiere kansen van vrouwen in de grote mensenwereld, trek dan in godsnaam ook niet een bloemetjesjurk aan. Al jaren het symbool van stofzuigend karonje dat geen bier haalt en met een deegroller achter stoere hardwerkende mannen aan komt. De First Lady van Nederland en de
First Lady Second Lady van de VS, die zich omhoog hebben gepepen en in een toverketel met nepotisme zijn gevallen, zijn in tegenstelling tot Frau Merkel en Christine Lagarde niet eens selfmade. En bovendien: Ivanka is er alleen voor de glamour en haar vader is een lompe idioot die het al helemaal gedaan heeft bij het onbevooroordeelde vrouwlievende journaille. O, o, o, wat worden Westerse vrouwen toch onderdrukt, omdat ze geen toegang hebben tot financiële markten en omdat ze economisch niet dezelfde kansen krijgen. Wat is dat toch, met tere vrouwenhartjes die gekrenkt zijn omdat ze zijn vergeten te vechten voor vrouwenrechten, maar louter lopen te krabben aan de positie van de man? Hier hebben vrouwen vrijheid, kansen, rechten. Allemaal precies hetzelfde als de mannetjes, maar op een of andere manier moet continu benadrukt worden dat wij mannen harteloze wezens zijn die vrouwen onderdrukken. Laten we het op zo'n vrouwentop dan eens hebben over moslimvrouwen die minder belangrijk zijn dan
kamelen of laten we het eens hebben over grefogekkies die vrouwen nog altijd
ongeschikt vinden. Maar nee, geld in een fonds van de Wereldbank, voor
microkredieten, dan gaan de handjes op elkaar. Dus ja vrouwen, zo wordt het natuurlijk nooit wat, met die stomme bloemetjesjurken. Hier, een
interview met een toffe vrouw. Tot zover, en dit zal wel weer mansplaining zijn, want volgens
deze salonfeminist hebben we bij GeenStijl een hekel aan vrouwen
blabla. Dat is niet waar, we hebben slechts een hekel aan teerhartige viswijven zoals zij. En aan bloemetjesjurken.
Maar wie zou u doen?
Reaguursels
InloggenHeerlijke vrouwen in vrolijke jurken
Zullen ze er wat onder hebben ?
Onder normale omstandigheden had WimLex nu opgescheept gezeten met een of andere dikke taart. Maar hij is koning dus hij heeft de keuze. Ivanka ziet er prettig uit.
Waarbij mag worden opgemerkt dat de jurk van Maxima supermodieus is en die van Ivanka uit de kringloopwinkel is gehaald.
-weggejorist-
-weggejorist-
Weet je wat ik wel zou willen zijn, een bloemetjesgordijn....
-weggejorist-
Binnenkort een mode-item over de kledingkeuze van de mannen in de politiek?
Ik moet zeggen: 2 hele aantrekkelijke dames.
Beiden hebben daarbij wel een vader met een betrekkelijke reputatie. Maar goed :-)
Clinton deed exact hetzelfde als Trump: u weet wel, die sigaar uit eigen doos. Hij schepte er alleen niet over op en liet zijn echtgenote de rotzooi opknappen. Waarom hoor ik Maarten van R. daar nou nooit over?
Mosterd zeurt: het ventje lijdt aan het Sylvana-syndroom. Altijd maar weer die mannelijke slachtofferrol opeisen.
Get a life!
Al die dames kunnen zich beter eens druk maken om de positie van de 750 miljoen moslim vrouwen die aan dagelijkse onderdrukking blootstaan, in plaats van het nog verder verbeteren van hun eigen positie door het discrimineren van de blanke man.
Zo is dat ook weer gezegd.
Beide dames zien er fantastisch uit en ik zou dolgraag de bloemtjesjurk van Maxima willen dragen. Geweldig!
@Wienerschnitzel mit | 25-04-17 | 21:20
En de macht natuurlijk, dat heeft het nederlands koonkluk huis als 1 der rijkste families ter wereld in overvloed.
Hebben ze zo mooi blond haar verven ze de scheiding bruin
Maxima's jurk is super mooi, die van Ivanka is zo jaren 40.... verschrikkelijk saai.
Wat ik echt nog steeds niet begrijp: wat ziet die Maksimala nou toch in die plofkerel? Zou het nou echt alleen de centen zijn?
Reinaert | 25-04-17 | 18:17
... En die van Nelly Frijda?
"Maar wie zou u doen?"
Beide. Tegelijkertijd.
beide jurken en beide dames zien er fantastisch uit.
Overigens complimenten voor de VRT die zowaar ook aandacht hebben besteed aan wat Ivanka inhoudelijk inbracht in het panelgesprek. Zo kan het dus ook.
Zouden de media beseffen dat Ivanka klaargestoomd wordt voor het presidentschap? Over vier jaar is ze overal geweest, heeft ze iedereen ontmoet en heeft haar vader de vervelendste maatregelen genomen. Op dat moment stappen Ivanka en Jared naar voren.
Vrij smakeloos, die jurkjes, inderdaad.
Weet je wel wat ik zou willen zijn?
Een bloemetjesgordijn, een bloemetjesgordijn!
Van het plafond tot aan het raamkozijn,
Een bloemetjesgordijn, een bloemetjesgordijn!
Zou wel een statistiek willen zien van topvrouwen in de bedrijven van Trump versus linkse ballen bedrijven. Denk dat ik wel weet wie er wint.
Maxima en Ivanka kunnen het denk ik uitstekend met elkaar vinden. Goed voor Nederland! Ondanks wat zuurpruimen als Maarten van Rossem ook beweren.
Al die azijnzeikers over de bloemetjes jurken. Zie genoeg gasten lopen in zwemshorts met bloemetjes.
100 dagen Trump en de peiling geeft aan dat als er nu weer verkiezingen zouden zijn, Trump glansrijk zou winnen van Clinton. Zegt genoeg over links.
I like!
Hier van Vogue zodat de mannen ook weer bij zijn: de "Ultimate Floral Trend Guide For Spring/Summer 2017".
www.vogue.co.uk/gallery/floral-trend-s...
Berbaar | 25-04-17 | 18:21
qua damesmodeverschijnsel (haha drie keer woordwaarde) heeft het te maken met een heropleving van vintage kleding: polkajurken, stippeltjesjurken, pencil dresses en dus ook bloemetjesjurken. De designs nu zijn wel mooier.. Verschil tussen toen en nu is denk ik fellere kleuren en sterkere contrasten. Dat zie je terug in de jurk van Maxima, maar dus niet bij Ivanka, die een beetje saai fletsblauw seventies ontwerpje draagt.
Maar bloemetjesjurken zijn dus helemaal 2017.
Weinig vrouwen hier, dat lijkt me duidelijk. Nou, ik heb mijn lap met pastellerige bloemenpatroon vorige week al gescoord op de markt. Bijpassende, stoffen pumps met high heels, gauw roetsjen op mijn Singer en ik ben weer helemaal blij.
Mooie vrouwen in smaakvolle jurken.
Ik vermoed dat Mosterd een jeugdtrauma heeft opgelopen vanwege de burgerlijke bloemetjesjurken van zijn moeder. Erger nog, aan zijn schrijfstijl te zien heeft hij de truttige vooringenomenheid van haar meegekregen.
Veel belangrijker werk aan de samenleving voor GS. OM Pedofiel Vincent Leenders. Zijn collega's schijnen te moeten huilen omdat hij is gepakt. Uiteraard niet omdat hij seks heeft met jonge jongens maar omdat hij daarbij betrapt is.
Ik zou zeeehhhhh Majesteitsschennis! Waxinelichtjes, lobotomie van voor, drone-raket van achter.
Geen commentaar!
Hoorden ze tussen het gesis ook de woorden:"Hee jij leuke meisje"?
Het feit ook dat Jeroen Wollaars het mooi vindt dat er naar Ivanka werd gesist. Het is wel duidelijk wat hij voor maatschappij nastreeft.
Hoe Trump over vrouwen denkt zie je aan dat hij vele vrouwen in de top van zijn bedrijven heeft, veel meer dan al die hippe nos of die andere zooi.
Die Jeroen Wollaars hoorde ik daarnet al op de radio. Wat een misselijke Merkelbeffer is dat toch ook. Ivanka sloeg een flater, want "we weten allemaal hoe Donald Trump over vrouwen denkt" en "dat was helemaal niet de pers die zat te sissen". Nee flapdrol, jij vreet (c.q. produceert) gewoon alles wat policor links ons wil wijsmaken, en Ivanka doelde natuurlijk op het feit dat dat publiek zo reageerde omdat ze door de media zijn gebombardeerd met anti-Trump-propaganda. Doorzichtig mannetje.
@Reinaert | 25-04-17 | 17:21
Zoekt u toch zo spoedig mogelijk hulp.
Kappûh nau, gewoon 2 lieve meisjes. En Ivankje neemt het gewoon op voor haar vader ! Of hadden we wat anders verwacht ? Chapeau
OMG Die jurkjes kunnen echt niet. Wat een giller!
@Naomi71 | 25-04-17 | 17:37
Yep inderdaad, moest er wel even aan wennen toen mevrouw Berbaar er mee thuis kwam want de laatste bloemetjesjurkdraagster (2x woordwaarde) die ik had gezien was mijn oma.
Anyway, 2 mooie meiden, niks mis mee.
Beter een bloemetjesjurk dan een burka.
Vind het toch wel knap hoor dat jelui zoveel tekst uit twee bloemetjesjurken weten te persen. Chapeau.
Maxima's hakenkruisjurk lag bij de dry-cleaner?
@Jos Tiebent | 25-04-17 | 17:30:
Nope. Maar tóch zou ik liever het skelet van Ien Dales beswaffelen dan één van deze beide rampscenario's te moeten bespringen. Dat zegt dus héél wat!
Volgens mij is de redactie een keer te kakken gezet dat men Rosanne Hertzberger de hele tijd moet hebben. prachtig mens verder met een paar originele gedachte.
Maar ja, vrouwen met hersens, daar worden sommige mannen bang van ,hé Ronaldo?
Ja, laat die dames lekker dragen wat ze willen.
@Ars Vivendi | 25-04-17 | 17:58
Dit is ook wel een aardig stukje:
"Zetten hulpverleners migranten aan om in een bootje naar Europa te komen? Een aanklager zegt bewijs te hebben."
www.trouw.nl/home/ngo-s-verdacht-van-...
@Freddie Stobart | 25-04-17 | 17:54
Ik word ook een beetje schijtziek van dat continue Trump-bashen in alle media.
Links is duidelijk verbolgen dat ze hun zin dit keer niet hebben gehad, het verbaast me wel dat sites als GS hier ook aan meedoen.
Zo slecht doet Trump het ook weer niet, vooral niet als je kijkt hoe Obama de zaak voor hem had achtergelaten:
1 grote teringzooi in het midden-oosten nadat alle leiders daar zijn verdreven(vermoord), Israel wiens situatie er een stuk nijpender op is geworden, de verslechterde situatie met Rusland, het door islamitische massa-immigratie gedestabiliseerde Europa, Noord-Korea, de tijdens de Obamaperiode explosief gestegen Amerikaanse staatsschuld (verdubbeld!), etc. etc. etc.
Ga er maar aanstaan.
Prachtig ! Bovendien = anti-moslim-kleding . Bravo !http://bekeerlingen.nl/de-islam/islam/kledingrichtlijnen-in-de-islam.html
Het feit dat Ivanka d'r eigen imperium heeft en benoemd is in het Witte Huis geeft aan dat paps d'r hoger inschat dan een blonde domme snol. Dus dat is positief.
Hoe Bill Clinton omging met z'n stagiaire, tsja, daar verschillen de meningen over... Maar een kniesoor die natuurlijk feiten naast beweringen legt en conclusies trekt...
@Hettiet | 25-04-17 | 17:09
Ik hoorde mijn moeder vroeger altijd over 'wassen en watergolven'...
Bloemetjesjurken, mijn favoriete topic natuurlijk.
Ook om te lachen is dit flut-artikeltje op de joop:
www.joop.nl/nieuws/eenvandaag-ontmaske...
Ik ben afgehaakt bij 'lompe idioot'.
Next.
@Koos Knak | 25-04-17 | 17:32
chef FBI Edgar Hoover
@de Voorzittert | 25-04-17 | 17:35
Dat mocht je willen, er is maar één necrosis, en dat dat ben ik!
Twee mooie blonde vrouwen met blauwe ogen. Niks mis mee.
-weggejorist-
@Koos Knak | 25-04-17 | 17:32
Is het goede antwoord Eva?
Ze zitten er belangrijk te zijn, alsof het maar ene jota helpt wat ze doen. Als ze voor de echte zaak vechten dan moeten ze meteen beginnen over de boerka, en het jankverhaal van vrouwen versus mannen in het westen wat slaapverwekkend irritant wordt, stoppen daarmee!
Second lady klopt niet
Het moet zijn de Second pussy
@necrosis | 25-04-17 | 17:33
Valt mee, denk dat die malaria eindelijk over is.
Bloemetjesjurken zijn tegenwoordig dus de bom en volledig in de mode. Kocht er vorige week zelf nog drie. Die van Maxima, vind ik prachtig, die van Ivanka is saai.
Ach dames en heren gerespecteerde reaguurders, wij hebben wel meer zinnige zaken om ons mee bezig te houden, toch? Next
hic finis fandi
Max - wat wordt ze prachtig ouder. Voel me bijna necrosis.
@Dommedaris | 25-04-17 | 17:19
-
Recentelijk Koot en Bie gekeken, zeker?
@Osdorpertje | 25-04-17 | 17:31
U bent 40+, dat kan niet anders.
@skoftig | 25-04-17 | 17:20
U bent een komkommer?
Zou er ook gesis uit het publiek komen als wij het publiekelijk zouden hebben over de vader van Maxima?
@Slipsnifter | 25-04-17 | 17:25
Voel eens aan je voorhoofd, volgens mij heb je koorts.
@koeberg | 25-04-17 | 17:13
Volgens mij bedoelt hij dat Jared Kushner de werkelijke macht heeft.
@Jos Tiebent | 25-04-17 | 17:30
LOL
Eerste Godwin: weet je wie er ook graag in een bloemetjesjurk liep?
Neuriet "Weet je wat ik wel zou wil zijn? Een bloemetjes gordijn, en bloemetjes gordijn"
Reinaert | 25-04-17 | 17:21
U is necrofiel?
@Mannes | 25-04-17 | 17:27
Die jurken, maar die kunnen gelukkig uit.
Allebei weten ze wat mode is, dus geen gezeur, op dit moment is alles met bloemen.
Ik vind er ook niks aan, maar in de winkels zie je niet anders.
Wat ik erger vind is dat Ivanka over haar vader wordt aangevallen, doen ze ook niet bij Maxima of die anderen.
@kweethetooknietbeter | 25-04-17 | 17:22
Een Nederlandse vrouw in een kort rokje ziet er meestal beter uit dan onze koningin of de dochter van.....
Wat is hier mis mee?
@necrosis | 25-04-17 | 17:23
Erika Terpstra?
Prachtige jurken, mankeert niets aan.
Ik als oudere jongere of jongere oudere, je weet het niet meer heden ten dage, vind dit beter dan nikaab of boerka, maar dat geheel terzijde. Toch voor de die-hards:
youtu.be/bch1_Ep5M1s
Enjoy!
Ik zou ze geen van beiden doen.
Doe mij maar een Nederlandse vrouw met flinke jopen.
@Reinaert | 25-04-17 | 17:21:
Dan weet je tenminste wat je hebt. Dit is allemaal fake.
Ho,ho,ho! Niet zo minachtend over de jurkjes. Ze zijn wel even ontworpen door beroemde modeontwerpers.
Praten over de kleren van een royal, was er bijna ingetrapt....
Vreselijk! Welk een truttigheid annex wansmaak.
Dan doe ik nog liever een trio met Ien Dales en Ma Flodder.
Ze zouden me allebei doen, lang en diep.
@Nivelleermarionet Wat is er mis met het woord gepepen? Het is pijpen, peep, gepepen en anders niet.
Ze zien er allebei een beetje verwelkt uit.
@TRUMP | 25-04-17 | 17:02
In een trio zeker?
Karonje. Gepepen. Taalgebruik Mosterd. Je kan wel zien hoe Mosterd over bloemjurkvrouwen denkt. Niet zo'n hoge pet van op hè Mosterd? Ga je schamen jongen. Zó lelijk zijn ze nou ook weer niet.
Zal dit net als geld zijn? Je praat er alleen over als je het zelf niet hebt.
Mooie Bloemen. Ja, dat hadden die mensen die Maxima's vader uit het vliegtuig gooide ook nog wel willen zien. Maar ja...
de -First Lady- Second Lady van de VS.
Goeie. Is inderdaad officieel wel zo. Komt die vrouw van Trump nog wel eens in beeld? Of ligt die opgeborgen in de mottenballen op zolder?
Als ik die tweet van Wollaars moet geloven laat de (goed soort) populistische pers zich weer kennen. Braaf luisteren naar Kuzu, Sylvana, Kwinsie, cs. Schamperen en hoongelach bij Ivanka.
Maxima's jurk komt nog vrolijk over ....
Permanentje erbij en ik zie mijn oma staan.
Beste jongens van GS.
Laat vrouwen nou eens vrouw zijn. Ik zelf kan het prima met ze vinden. En ondanks mijn berenbuik, of misschien zelfs wel daardoor, beschouwen ze me nog als knuffelbaar ook. Echt, vliegen vang je met stroop. En van alle dames in de hele wereld staan Maxima en Ivanka bij mij in hoog aanzien.
white feminism isn't feminism, althans volgens joop gisteren.
ff de bloemetjes buiten zetten
hoorde de Jet Bussemakers zich alweer positief uitlaten over Ivanka. Wat een bloemetjesjurk-combo met de Max al niet kan doen!
Allebei. Hard.
REAGEER OOK