Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Bah. Vrij Nederland schandpaalt verwarde vrouw

Zo, mensen in de provincie. Kunsdt. Omdat het moet. Dit is dus hoe het er in de hoofdstad aan toe gaat. Een gendergedegenereerd carnavalswezen slaakt kreetjes, draagt een vreempt pak maar weet wel heel goed hoe u moet denken en wat u moet stemmen. Moeilijk krijsen, want zo moet dat, volgens de al jaren sufgeneukte regeltjes van de Nederlandse theaterschooltjes. Volstrekt onorigineel Amerikaatje spelen. Oh, en deugen. Heel hard deugen. Dadaïstisch deugen. Een blanke deugzeug die naar de Eritreeër op een dobberschuit kijkt en denkt: ja, jij moet het worden, ik zeg dat jij het land moet leiden - maar daar is verder niks Freudiaans aan. Say no to Racism! Oh, Moontje van Sfeerloos, wat ben je toch een bijzonder schepseltje.

Reaguursels

Inloggen

O, dat mens met dat vieze haar... laat maar zitten.

Argyronauta | 16-02-17 | 14:49

gleufdier met dr "abortus bleefde" Door zo 3rd wave faalfeministisch abortus op een sokkel te zetten maak je het juist een enorme big deal waarover gediscussieerd en gedecideerd mag worden terwijl het een onopvallend gewoon ding moet zijn zoals het knippen van de leidingen bij een man. het is nml niet bijzonder of -ingrijpend- of wat voor aandachthoer dictum je erop los kan laten het is een medische ingreep. meer niet.

roflastc | 16-02-17 | 12:06

Nacho_Vidal | 15-02-17 | 17:40

Hallo doe eens lief over klassieke muziek, dat heeft niets met deze mongolide uitbarsting van een narcistische mafklapper te maken. Klassieke muziek is (op wat gerommel in de a-tonale sferen na) prachtig en zijn prestaties van de top der TOP van Europese mannen. JUIST wat leidend is van de scheppende culturele kracht van de etnische Europeaan.
Dit manwijf is juist tegen alles wat maar klassiek en man is, zeker wat Europees is. Zij is voor vrouwen, zwarten en mensen zonder talent of IQ.

Copycrauw | 16-02-17 | 11:49

Vroeger pleurden ze zo`n mafklapper gewoon als heks op de brandstapel. Tegenwoordig hebben ze een IG en Tumbler account... Was het maar weer 1376.....

Copycrauw | 16-02-17 | 11:41

-weggejorist-

Lichtstadfan | 16-02-17 | 11:21

Ik Ik Ik Ik ... weet je wat IK wil: dat deze zogenaamde ku(ns)t uitspattingen door die idiote zelfbenoemde kunstenaars zelf betaald worden.

Lichtstadfan | 16-02-17 | 11:21

Het rijk dient direct te stoppen met geld geven aan dergelijke opleidingen, ook alle subsidies voor dergelijke toneelgroepen,collectieven of wat dies meer zij.

Stel achterlijke deugfiguren, parasieten profiteurs.

Moneytron | 16-02-17 | 11:08

Leuk, kunst. Om na te denken. Waarom een eerste generatie vluchteling nooit premier wordt?
Misschien omdat we een systeem hebben, dat voor veel Nederlanders al complex is, laat staan voor iemand uit een ander cultureel systeem (= geen racisme).
Maar zo somber is het niet gesteld met Nederland. Dat mensen immigratie in twijfel trekken is niet gek of sceptisch staan tegenover immigranten. Er zijn organisaties en regeringen die actief mensen in die groep proberen te mobiliseren om het democratisch systeem omver te werpen. Een oorlog by proxy dus.
Maar diezelfde mensen vinden ook dat de mensen die vluchten voor eerder genoemde regimes moeten worden geholpen en opgevangen.
Maar na deccennia demoniseren van rechts, uit angst voor het vierde rijk en een derde wereld oorlog is men ook op links verleerd te luisteren naar wat de populist zegt. Namelijk niet uitsluitend onzin, daarom zijn populisten ook populair, ze vertolken wat een flinke achterban ervaart.
Het is niet of guurrechts met nieuwe vernietigingskampen of sociaal links met eeuwig groene weiden en de united colors of benetton. Het is én guurrechts realisme mét discriminatie op grond van intenties en daden én sociaal bewogen links voor alle mensen met goede intenties waar we lekker in een wereldwinkeltje exotische spulletjes kopen.
Maar liever doet iedereen mee aan verdere polarisatie, want de gemiddelde (gematigde?) Nederlander is te dom om te zien wat er gebeurt. Dat is de boodschap die bij mij beklijft na het zien van het filmpje.

ratelaar | 16-02-17 | 11:08

Ayaan Hirsi Ali voldoet wel aan de kwalificaties van juffrouw Saarloos maar die zal ze waarschijnlijk nou net niet bedoelen. De angst onder links is groot dat blijkt maar weer. En die angst zal alleen maar toenemen waarmee dit soort acties ook alleen maar in aantal en extremiteit zal groeien. Dat geeft verder ook helemaal niets, zo blijven we met z'n allen een beetje in het midden.

Jestersblue | 16-02-17 | 09:47

Gekkie.

Eigen_Gereid | 16-02-17 | 09:43

stel, je bent een Surinaamse Nederlander en je denkt 'alles leuk en aardig maar het zou toch leuk zijn als er ook eens een keer een donker iemand in de tweede kamer zat, om de maatschappij wat beter af te spiegelen. *Misschien* dat de nieuwe partij artikel 1 die rol zou kunnen gaan vervullen.'
(wat ik me op zich best kan voorstellen)
En dat je dan dit filmje ziet.

Bert Konterman | 16-02-17 | 09:36

Zo ziet de buitenkant van extreem-links eruit: maf. De binnenkant is zwarter en zit vol met haat, postkoloniaal racisme, antidemocratie en een bereidheid om de linkse idealen met geweld te verdedigen. Levensgevaarlijk, dit soort verdekte extremistische hitsers.

KlunsJohannus | 16-02-17 | 09:34

Wij hebben een premier die naar de toppers gaat. Dat is wat mij betreft al bizar genoeg.

erwtenknaller | 16-02-17 | 08:47

-weggejorist-

mallekater | 16-02-17 | 07:57

Heb het anderhalve minuut volgehouden! Een verschrikkelijke combinatie van kijk mij es een gek wijf zijn, maar ook een *kuch* "groot actrice" ... en.. vooral wat ben ik toch een geweldig deugmensch..
Al met al zum Kotzen deze uitwas van inteeltNederland.

daytripper | 16-02-17 | 06:32

Wat een culturele verrijking.

Rest In Privacy | 16-02-17 | 03:06

"Amerikaatje spelen". Inderdaad, daar erger ik me ook al jaren aan... Al die journalisten, kunstenaars, academici en tout jongvolwassen Amsterdam dat alles wat in Amerika speelt probeert te emuleren. Bijvoorbeeld dat er in Amerika een zwarte jongen wordt doodgeschoten door een blanke agent, waarop vervolgens in al onze kranten, blogs en college banken hysterisch wordt geschreeuwd over racisme binnen de Nederlandse politie. Of dat op de Amerikaanse campussen een stel hysterische feministen klaagt over 'rape culture', waarop opeens wij ook massaal te horen krijgen over verkrachtingen door studenten. Nee, wij hebben niet dezelfde maatschappelijke problemen als Amerika. En nee, ook de Amerikanen die je zo bewondert zullen je niet gaaf vinden als je zo schaamteloos tegen ze opschuurt.

stampertje85 | 16-02-17 | 02:01

ijzersterke propaganda, ik wil meteen PVV stemmen

Barre_de_k | 16-02-17 | 01:19

Stil zitten en geschoren worden.
Of veel meer goudglitters op de kop, SScheerloos

Hemmenaar7 | 16-02-17 | 00:29

Naïeve muts. Ga maar naar Afrika ipv het hier binnen te willen halen, want dat wil je volgens mij. Kijk eerst hoe het bevalt om door een stelletje haatbaarden te worden stukgetrokken of een HIV-infectie op te lopen na een jungle fuck. En doe dat pathetische filmje dan nog eens over.
.
Ook prima als je in je Milennial-Kumbaya-zingende-Teletubbie-wereldbeeld wilt blijven hangen, maar val ons er niet mee lastig.

Brou Is Back | 16-02-17 | 00:17

Bah, wat een gedrocht. Ga lekker naar Turkije wanneer je wil dat je in een land woont met een verstrooide idioot aan het hoofd.

Flapuidt | 15-02-17 | 23:58

Laat ze beginnen om een verliezer als partner te kiezen en dan ff na een half jaartje laten weten of het bevalt. Of heeft ze al een verliezer als partner?

Rest In Privacy | 15-02-17 | 23:52

@Jackanders | 15-02-17 | 17:41

Als een VENT van 50. FTFY

Eric Newby | 15-02-17 | 23:19

@edj44 | 15-02-17 | 17:17
Exact dit. Beter had ik het niet kunnen zeggen.

Eric Newby | 15-02-17 | 22:49

Wat. Is. Dit. Kut. !

gemeentereiniging | 15-02-17 | 22:48

Kattenbakkorrels | 15-02-17 | 21:43
Even snel uitrekenen:

- Potjes glitters bij de Action: 2 euro
- HD cameraatje van Wish: 8 euro
- Kleding bij de kringloop: 16 euro
- Verlichting: 0,01 eurocent
- Potje vega-knacks, speltbrood en godvergeten groenten tegen de honger: 30 euro

Het is dan vooral 't eetgedrag dat me zorgen baart.

klamme.vla | 15-02-17 | 22:46

Onder een shariawetgeving gaan dit soort gekkies als eerste de vernieling in. Wat een droevenis qua uitvoering, boodschap en vooral: timing.

klamme.vla | 15-02-17 | 22:43

Video niet meer beschikbaar? Wow. Server overbelast of haar ego geprikkeld door zoveel blootstelling aan GS?

h3* | 15-02-17 | 22:22

Toch 24 seconden volgehouden. Toen was ik er klaar mee.

RenoWurreld | 15-02-17 | 22:20

Kan iemand Vrij Nederland even opheffen en de domeinnaam forwarden naar geenstijl.nl? Dit lijkt me een geschikt moment...

JanLoos | 15-02-17 | 21:58

Huh ? Wilt ze weer Rutte ?

Doe mij maar twee ! | 15-02-17 | 21:57

"Op 17 januari 2017 stelde ze zich als nr. 8 op kandidatenlijst verkiesbaar namens Artikel1 van Sylvana Simons." (wikipedia)

dr Rechts | 15-02-17 | 21:55

Moslims weten wel raad met zo'n vrouw en zulk gedrag.

dr Rechts | 15-02-17 | 21:53

Zouden er ook glitters in haar stront zitten?

Kattenbakkorrels | 15-02-17 | 21:44

Wedden dat dit filmpje met overheidssubsidie tot stand is gekomen? Achterlijk schijtwijf.

Kattenbakkorrels | 15-02-17 | 21:43

Sommige mensen moet je tegen zichzelf in bescherming nemen. Daar horen Sylvana en Simone Saarloos NIET bij. Die zetten zichzelf geheel vrijwillig voor lul. Niets meer aan doen.

ristretto | 15-02-17 | 21:01

Wat een freakshow. Dit krijg je dus als je je hele leven kritiekloos wordt aangemoedigd je 'eigen unieke ik' te uiten. Dat is helemaal niet erg. Het wordt wel hinderlijk als je mensen van buiten Sneeuwvlokland hiermee lastig gaat vallen.

Voorjaarsmoe | 15-02-17 | 20:51

Dames en heren, enige empathie dat ik samen met die types van artikel 1 in één stad moet wonen?

ristretto | 15-02-17 | 20:44

Zeg, doe es bronvermelding. Het woord deugzeug is mijn uitvinding, Zentgraaff. Heb je vanochtend in een tweet van mij aan Nanninga gelezen.

Savanne Rotsmoel | 15-02-17 | 20:42

Van zulke wijven moet ik altijd gakken, ik ga douchen en daarna de vieze smaak verdrijven met een donker biertje.

Dr.Dushkind | 15-02-17 | 20:23

Dit slaat echt de spijker op z'n kop. Via vrijzinnige liberale en door een ander betaalde kunst, vertellen hoe een ander haat praat omdat hij een andere mening heeft.
Daarachteraan gelijk de ander voor racist uitmaken, tja ga daar maar eens overeen!
Nee dit is geen verwarde vrouw maar een aspirant kamerlid (ze staat op nummer 8 van lijst Sylvana, jij racist zijn, simons).
-
Eigenlijk doen we ieder1 een plezier als zij tegen haat naar Eritrea gaat om daar de boel op te tuigen. Want daar zit ieder1 op zo'n boodschap te wachten.

bananabanana | 15-02-17 | 20:23

Ze is juist GEEN bijzonder schepseltje maar heel gewoon en dom die dat probeert te overschreeuwen door raar te doen, zoals een kind ook raar kan doen. Het is te vergelijken met die dames uit de provincie die kort pittig rood haar hebben en dan ook denken dat ze o zo bijzonder zijn op de Huishoudbeurs.

Zijl5824 | 15-02-17 | 20:17

Afgezet na 30sec.Prettig gestoord heet dat maar niet in mijn tijd.Wat kost dat grapje eigenlijk?

tegenalles | 15-02-17 | 20:12

En ik wil een winnaar! Dat maakt het 1-1
-
Mooi man, democratie.

Badderbeest! | 15-02-17 | 20:01

Toch lijkt me ze me echt een beest in bed en ze heeft mooie billen.

Dinand | 15-02-17 | 19:59

Totaal van pot gerukt!
Hoop dat er geen euro subsidie naar dt onzin is gegaan.
Wat een warhoofd.

jaap932057795966 | 15-02-17 | 19:58

@De Vrijlansier | 15-02-17 | 19:29

Ja, maar Johnny de Selfkicker was leuk verward bekakt. Deze is alleen maar verward bekakt. Niet van de oorlog, slechts van de pap, zeg maar.

DebraCadabra | 15-02-17 | 19:45

Herstel - beleid.

Nehemia | 15-02-17 | 19:43

Tragisch dit. Borderline is een akelige aandoening.

brutus68 | 15-02-17 | 19:42

Ik wil graag een president als Viktor Orban die schijt heeft aan Europese conventies als het om immigratiebleid gaat. Net als de rijke Golfstaten dat ook hebben en niemand doet ze wat.

Nehemia | 15-02-17 | 19:42

Kill it with fire!

Tietmier | 15-02-17 | 19:42

Ik hou van glitter, al van jongsaf aan, wat het onderwerp is van mijn verschijnen maakt me niet zoveel uit.
Ik ben dus ik besta.

Ernst Oosters8389 | 15-02-17 | 19:38

Ik wil..... anti-psychotica?

Prof. Enskedeee | 15-02-17 | 19:38

ik wil medicijnen voor deze mevrouw.

mjdevries | 15-02-17 | 19:37

*Met weemoed denkend aan Johnny de Selfkicker*

Hebben we niet gesloten inrichtingen voor de Van Saarlozen?

De Vrijlansier | 15-02-17 | 19:29

Ik ben ook tegen racisme, en dat van een verliezer als premier is misschien ook wel een goed idee. Dus iemand die altijd hard heeft gewerkt in Nederland, nooit huursubsidie had omdat ie zelf voor zijn eigen huis heeft gewerkt, ontslag heeft gekregen, niet meer aan de bak is gekomen, door het systeem afgeschreven is en in het park op een bankje moet slapen. En voor zijn eten in vuilnisbakken in de stad moet zoeken. Die ten gunste van gelukszoekers uit de zandbak helaas geen nieuwe Miele krijgt. Die ten gunste van asieleisers helaas geen bijstand krijgt. Die elke avond laat, starend naar de cateringwagens die spullen uitladen bij het AZC, zich afvraagt of ie morgen ook wat te eten zal hebben. Die dus zwaar gediscrimineerd wordt vanwege zijn Nederlanderschap en voormalig huiseigenaar, omdat de Nederlandse staat daar nu eenmaal mee wegkomt. Goed idee van die muts! Ow wacht... discriminatie en racisme werkt natuurlijk maar 1 kant op. Waren we even vergeten.

Schaaldier | 15-02-17 | 19:26

Deugnieten kan ik dus ook niet uitstaan. Sneeuwvlok. Ja die. Sneeuwvlok is de naam.

Nehemia | 15-02-17 | 19:22

Ik deug zoals niemand anders deugen kan.

Nehemia | 15-02-17 | 19:20

De naam is Sneeuwvlok. had ik me al voorgesteld? Sneeuwvlok is de naam.

Nehemia | 15-02-17 | 19:19

-weggejorist-

ZegMaar | 15-02-17 | 19:18

Vies wijf.

gemarineerd | 15-02-17 | 19:15

Alsjeblieft zeg. Moet dit?

RenHoek | 15-02-17 | 19:14

Dat doimme gedoe noemden de hippies ludiek. Maar toen was dat een levensstijl; tegenwoordig is het eigenlijk alleen maar de uiting van geestelijke armoede.

zbb | 15-02-17 | 19:02

Dit gebeurd er als je bezuinigt op de GGZ.

poepdoos | 15-02-17 | 19:01

Wat een vleesbed

BASinnic | 15-02-17 | 18:57

Zonder hoofddoek naar Irak sturen, oppikken na een week en kijken of er daarna wel iets zinnigs uit komt.
Indien nodig herhalen met Iran, Pakistan, Syrië, Egypte, Libië, Eritrea, Somalië, etc.
Dit soort doorgedraaide trutten kan hun wereldbeeld alleen in stand houden door in een reservaat te leven. Tijd om eens uit de bubble te stappen.

Vage_eddie | 15-02-17 | 18:57

Laat me raden: synthetische mescaline?

His Lordship | 15-02-17 | 18:56

Waarom draagt ze nog geen hoofddoek?

basweetutwel | 15-02-17 | 18:55

Ach, op de grachtengordel applaudisseren ze zich het vel van hun handen...

Papenblok | 15-02-17 | 18:52

Een vrouw van haar leeftijd hoort thuis met smart kinderen te baren niet dat ik dat verzonnen heb maar ergens gelezen in een dikke pil (nee niet die pil)
Dus ze moet even dimmen.
Dus als ze haar scheur open wil doen is het prima als haar man maar in alle staten van opwinding is.
Ze heeft natuurlijk wel rechten die staan aan b.v. roestvrij staal of granieten keuze zat.

botbot | 15-02-17 | 18:51

Het probleem met dit soort vrouwen is dat mannen van tegenwoordig ze niet meer op hun plek zetten. Zodat ze weten hoe ze zich moeten gedragen.
@ roze_bril | 15-02-17 | 18:06
www.youtube.com/watch?v=fOVBcxVQOA4

telelezer | 15-02-17 | 18:48

Can not compute...

Rest In Privacy | 15-02-17 | 18:47

Is dit gesubsidieerde kunst?

Rest In Privacy | 15-02-17 | 18:45

Door Simone weet je een paar dingen:
1. ze is het eens met het beleid van de afgelopen 4 jaren. Want toen hadden we verliezers als Premier en Vice Premier en dat is ze blijkbaar goed bevallen.
2. In subsidies voor kunst kan nog fors gesneden worden. Mijn god wat een geestelijke armoede.
3. Ongelooflijk dat "dit" stemrecht heeft. Ik ben vrij tolerant maar onder het IQ van 40 zou een ban beter zijn.
Het zal je zus, dochter of moeder maar zijn. De horror.

Rest In Privacy | 15-02-17 | 18:42

Wat een totaaldebiel dat wijf.

I am the Liquor | 15-02-17 | 18:42

-weggejorist-

Palladium | 15-02-17 | 18:40

Wie heeft het hek niet goed dichtgedaan ?

zweeperover | 15-02-17 | 18:40

Nou geweldig.
Maar kan ze ook koken.
(Ze kan in ieder geval wel goed eten zo te zien)

jemagookniksmeer | 15-02-17 | 18:39

Die heks wil premier worden, next.

stenenbeen | 15-02-17 | 18:34

Die foetus heeft tante Ge dan toch gemist met de breinaalden.
Soms baar je dan een Ronaldo, meestal dit.

miko | 15-02-17 | 18:32

Twee borderliners in 1 partij, dat kan niet lang goed gaan.

Harry Turtle | 15-02-17 | 18:32

Ik heb het filmpje niet eens aangeklikt. Ik schat in dat het gewoon een blanke hoer is die stiekum door een negerlul genomen wil worden. Is goed joh, achteraf niet zeiken hè?

postmodernismisdead | 15-02-17 | 18:32

Ach het is maar een actrice. Nog erger is degene, de regisseur, die dit allemaal heeft bedacht.

james_lux | 15-02-17 | 18:28

De dictie, keurig, kortom welbespraakt, die deze -mag ik het zeggen? - hollandse teef gebruikt, laat wat betreft haar afkomst niet veel twijfel bestaan. Een kind van academici, geboren in de VS, en wellicht in het Gooi tot verdere wasdom gekomen waarbij die typisch verziekte aberratie in het denken ontstond waar veel linksmensen aan lijden.

Willibald von Klúúúk | 15-02-17 | 18:27

Ik geef t op... dit land is verloren

mattgrunn | 15-02-17 | 18:26

Claudia de Breij was haar grote voorbeeld. Die liet zien dat als je een voorspelbaar aanstellerig dom gansje bent, vol selectieve verontwaardiging over het onrecht in de wereld, je nog altijd op het toneel kan gaan staan.

Jack Jersey | 15-02-17 | 18:21

32 seconden.
Plus 3 seconden met dichtgeknepen ogen en trillende handen koortsachtig zoeken naar de stopknop.
Krijgt dit subsidie?

Amazing Tukker | 15-02-17 | 18:19

Maar, maar ... ze heeft toch al wat ze wil?
@ Kudtkip | 15-02-17 | 17:57
l.o.l.

telelezer | 15-02-17 | 18:18

Eigenlijk kun je dit niet serieus nemen, maar als je dat dan toch doet..... welk profiel e ook hangt aan welk persoon dan ook. In Nederland kunnen ze ook gewoon premier worden! Dat is nu zo mooi aan Nederland. Maar als je die moslims hun gang laat gaan wordt Erdogan hier de baas .

Killroy49 | 15-02-17 | 18:16

Na 15 seconden luisteren naar deze debiele dame was m'n teiltje al vol..!

telelezer | 15-02-17 | 18:13

-weggejorist-

DeRooieHond | 15-02-17 | 18:13

Ze staat op het lijstje van Sylvana. Kijk niet raar op dat dit mormel nog eens met voorkeurstemmen in de TK komt.
Met al die bakfietswijven die haar kolommetjes in nrc en vn lezen, is daar grote kans op.
Het is in ieder geval geen typ die haar laat groeien op bepaalde plekken, gezien haar ontboezemingen in dit artikel:
www.nrc.nl/nieuws/2014/01/10/haarloos...

hotnot | 15-02-17 | 18:10

Ik wil in geen enkele media geconfronteerd worden met dit soort schaamballen van dit mediageil gleuvige soort.

deraderendraaien | 15-02-17 | 18:08

Vrouwen die hun lelijkheid hebben geaccepteerd, omarmd en er soms zelfs mee lopen te koketteren zijn de aller, aller, allerergste.

Rest In Privacy | 15-02-17 | 18:07

Dit meisje moet weten wanneer ze haar klep open mag doen. Het probleem met dit soort vrouwen is dat mannen van tegenwoordig ze niet meer op hun plek zetten. Zodat ze weten hoe ze zich moeten gedragen.

roze_bril | 15-02-17 | 18:06

ik wil een IQ test voordat mensen mogen stemmen

cucamonga | 15-02-17 | 18:04

I want world peace

Grrt | 15-02-17 | 18:04

Zou de schrijver dezes het Dadaïsme er buiten willen laten? Samen met het Surrealisme een kunstvorm die nog eeuwen harten zal veroveren.

Lucioperca | 15-02-17 | 18:00

Simone Zaadloos is volgens Wikipedia 26 jaar oud - maar ziet er op het filmpje uit alsof ze richting de 40 gaat. Aan de drugs?

mirvink3478 | 15-02-17 | 18:00

Maar, maar ... ze heeft toch al wat ze wil?

Kudtkip | 15-02-17 | 17:57

Wat mensen zich veelal niet realiseren. In het onderwijs barst het van zulke types.
.
Maak uw kinderen weerbaarder tegen politiekcorrecte indoctrinatie!

Parel van het Zuiden | 15-02-17 | 17:57

We hebben alleen maar slappe premiers gehad de afgelopen 20 jaar. Wat klaagt ze.

Mozes Langebroek | 15-02-17 | 17:53

Dus ze wilt een dobberpremier omdat het moet?

Platjevankok | 15-02-17 | 17:53

@smoelwerk | 15-02-17 | 17:15
Egt? Of zou het sarkasmhe zijn van de Geensteil? Of ben jij gewoon een humorloze zaadstaaf...

Acar_ketimun | 15-02-17 | 17:51

-weggejorist-

Rayboogie | 15-02-17 | 17:51

@ff serieus nu! | 15-02-17 | 17:47
Belastinggeld, lekker graaien uit de staatsruif.
Daar heb je als guttmensch tenslotte recht op.
En dan een vrijstaand huis kopen in een elitewijk, ver weg van het inferieure gepeupel dat haar huis indirect heeft betaald.

Slipsnifter | 15-02-17 | 17:50

Belastinggeld...

Ton8695 | 15-02-17 | 17:50

Eerst Patricia, nu dit. Te ranzig. Heeft ze al gevraagd om het filmpje van GS te halen?

Zoltan | 15-02-17 | 17:49

Hoppa.. weer een stem voor Denk

Claude Jacque | 15-02-17 | 17:49

Jezus Christus, wat een achterlijk rotwijf!! Ik ben bang dat we verloren zijn...

ploppy | 15-02-17 | 17:48

@Aristotalloss | 15-02-17 | 17:14
Groucho Marx?

Rest In Privacy | 15-02-17 | 17:47

En wat wil ze nou eigenlijk echt?

ff serieus nu! | 15-02-17 | 17:47

'Ik wil een verliezer als premier'. Maar die hebben we toch al?

Pi Mol | 15-02-17 | 17:44

@Rayboogie | 15-02-17 | 17:34,

Meent u dat nou, 26 jaar??
Ik schatte haar mid 40... Maar dan nog, bijzonder onaantrekkelijk.

basweetutwel | 15-02-17 | 17:42

Dit soort wezens hebben ze dus graag bij zomergasten. Totaal gestoord mensbeeld. Maar ja, dit zijn de uitwerpselen van onze universiteiten; intelectuele emo-inteelt synoniem voor hooger-opgeleiden dus ik klop gewoon heeeel erg.

darius | 15-02-17 | 17:41

Een vrouw ook, die er een stuk beter uitziet in een burka.

Glasgow Argus | 15-02-17 | 17:41

Ik zou graag een premier willen die geen valse beloftes maakt.
Ik wil een premier die met de vuist op tafel slaat en zegt religie prima maar het mag geen vrijbrief zijn die tegen de Hollandse gewoontes indruist.
Ik wil een premier die zegt als je politie zit te fokken krijg je klappen en niet te zuinig onmiddellijk de bevelen opvolgen eerst doen protesteren doe je later maar.

botbot | 15-02-17 | 17:41

Het valt ook niet mee hè, er op je 26e al uit zien als een wijf van 50.
Een beetje begrip dus, voor deze snel versleten bakfiets.

Jackanders | 15-02-17 | 17:41

Het is in ieder geval wél bijzonder. Absurd, bezopen, krankzinnig, dat ook.

Trux | 15-02-17 | 17:40

Rayboogie | 15-02-17 | 17:34
Het is de schuld van haar ouders dat ze zo is geworden.

Ook 2 van die zemels die haar alleen naar klassieke muziek lieten luisteren. Wereldvreemde mensen.

Lekker veilig in een coconnetje.

Goed, die mensen zijn er ook. Maar ze moeten niet gaan doen alsof ze alle wijsheid in pacht hebben. Betweters.

Nacho_Vidal | 15-02-17 | 17:40

Gelukkig zijn er nog genoeg stemgerechtigden die ervoor gaan zorgen dat dit gekke wijf haar zin niet krijgt. Vervelend he, democratie?
Mevrouw bewijst hier enkel haar verwarde narcisme en psychotische mindset mee, wat zij nodig heeft, is een pilletje.

Rest In Privacy | 15-02-17 | 17:39

Ik wil een land waar een echt betrokken premier zichzelf omhoog heeft weten te knokken en al de tegenslagen in het leven te verduren heeft gehad. Een premier die het zonder kruiwagens en subsidie heeft weten te redden.
Ik wil een land waar een premier niet beïnvloedbaar is door lobby clubjes of door het grote geld. Ik wil een premier in een echte democratie.

bakoenin | 15-02-17 | 17:38

Is dat een dochter van Wim van Saarloos? Had ie zijn zaad beter in de gordijnen kunnen schieten.

Glasgow Argus | 15-02-17 | 17:36

-weggejorist-

Rayboogie | 15-02-17 | 17:34

pffff, ik wil iemand die 24/7 bewaakt moet worden

marrretje | 15-02-17 | 17:34

Tja... ik denk dat dit wel weer genoeg was voor vandaag. Doei.

Statler en Waldorf | 15-02-17 | 17:34

en dan te bedenken dat ook dit soort mensen gewoon kinderen mag krijgen en erger nog, opvoeden.

wat een domme, gestoorde & onoriginele mafkut...

aaaahhhh....

saen70 | 15-02-17 | 17:33

Het geluid doet het niet.
*dit niet erg vindt*

knutsel | 15-02-17 | 17:33

Fout volk, niet het aanklikken waard. Heb eens hier, GS, wat gezien van dat simone saarloos, en was gelijk genezen. Niet om aan te gleuren dat wijf. Ja met recht een wijf, een viswijf om exact te zijn.
--
Die schminkt zich vies, schreeuwt wat en denkt grappig te zijn. Maar het is van zo'n abominabel treurig niveau dat het begrijpelijk is dat dat gesubsidieerd moet worden. Geen hond gaat daar natuurlijk vrijwillig voor betalen.
--
Maar dan wel weer knap dat het vrouwke geld weet los te troggelen voor haar visuele kots.

Mark_D_NL | 15-02-17 | 17:33

Ik wil Thierry Baudet (mijn tweede Thorbecke) als premier. Maar daar heeft dom en eigenbelangrijk Nederland natuurlijk geen boodschap aan.

ALLESANDERSSHOW | 15-02-17 | 17:33

Theater mensen zijn idd de ergste soort. Interessant willedoenerige types die denken dat ze fantastisch zijn (want ze kennen allemaal persoonlijk een BNer)... en intussen eten ze hun hele leven uit de subsidiepotjes en spelen ze op hun hoogtepunt in een NPO (belastinggeld betaalde) serie of film... en dan mogen ze bij Mathijs aanschuiven.

XaleX_2 | 15-02-17 | 17:31

@RickTheDick | 15-02-17 | 17:25
Een echte soosjaliste dus.

Slipsnifter | 15-02-17 | 17:29

First Contact | 15-02-17 | 17:22
Ik vond het eerlijk gezegd wel wat.

Maarja wie ben ik.

Nacho_Vidal | 15-02-17 | 17:28

ik wil maar een ding en dat is haar niet.

jackindeboxstift | 15-02-17 | 17:27

Gelukkig, zijn er ook gewoon nog vrouwen die gewoon vrouw zijn. Je vind ze overal, gewoon op straat. Op internet, in de kroeg.

Soms lijkt het net of de wereld alleen maar uit verwarde pedante manwijven bestaat.

Deze vrouw, die we nu zien is verre van wat een man wil. Tuurlijk zijn er mannen die dit soort vrouwen leuk vinden, aantrekkelijk. Maar dat zijn vaak ook manwijven, met van die gebreide wijde truien.

Ik blijf mezelf herhalen, maar vroeger (weet niet wanneer dit tijdperk voorbij is gegaan) had je nog echte kerels. De mannen waren gewoon mannen, vrouwen waren gewoon vrouwen. Mannen gespierd, vrouwen slank en sexy.

En gelukkig zijn ze er nog steeds die vrouwen.

Nacho_Vidal | 15-02-17 | 17:26

Ik dit,ik dat,ik zus,ik zo,ik,ik,ik,ik. Ik.

RickTheDick | 15-02-17 | 17:25

Verhofstadt wil wel graag president worden. Met Paay als eerste mevrouw. Die weet tenminste hoe je een gebit behandelt als je op tv moet.

Oprisp | 15-02-17 | 17:25

Ik wil iemand als premier die glitterlikkende mafklappers als verward persoon wegzet. Iemand als premier die gemaakt-erudiete cabaretiers aanspreekt op surrealisme. Een premier die alle subsidies intrekt van deugmensen die de klok hebben horen luiden maar geen idee hebben wat een klepel is. Ik ben niet veeleisend, dus ik stel voor een 'premier' af te schaffen. #stemgeenpeil.

Vies Droefvink | 15-02-17 | 17:24

Ik wil een land waar politiekcorrecte betweters met nul relevante kennis, context en inzicht in structuren, systemen en dynamiek worden gewaardeerd voor wat ze zijn, de hedendaagse variant van de dorpsgek van weleer. Het mag, maar we lachen er vooral om.
.
Nu staan ze aan het roer van politieke partijen, blaffen de ether vol met hun achtelijkheid.
.
Het resultaat laat zich aanzien. Dit land gaat er aan kapot.
.
The enemy within.

Parel van het Zuiden | 15-02-17 | 17:22

Bah, dit filmpje is minstens even smerig als het plasseks filmpje van Paay.

First Contact | 15-02-17 | 17:22

'lekker gek' noemen ze dat in Amsterdam.

Panos88 | 15-02-17 | 17:22

Ik word een verwarde man

Rest In Privacy | 15-02-17 | 17:20

Gat-ver-damme, wat een seksloos mormel is dat. Verder wat Slipsnifter zegt

Steak Barbaar | 15-02-17 | 17:19

the Cringe is strong for this one

Bram van Ojik | 15-02-17 | 17:19

@ Prof. Pim Pam Pet | 15-02-17 | 17:14

Dat. Dus.

Enter Yeti | 15-02-17 | 17:18

"Ik wil een verliezer als premier." Asscher?

Schoorsteenveger | 15-02-17 | 17:18

Daarom is het een slechte zaak om te bezuinigen op de gezondheidszorg.

Uw Psychiater | 15-02-17 | 17:17

Wel leuke sneer naar Patries toe, met d'r bek vol goud.

HA BIER!1! | 15-02-17 | 17:17

Weet je, laat ook maar.......

edj44 | 15-02-17 | 17:17

Er is geen land in de wereld dat een 1e generatie immigrant als premier heeft of kan hebben.
Verder een hoop gemekker.
Deze links georiënteerde zeugen weten echt niks van staatsinrichting en wat nu een staat inhoud en waar het voor dient. Och wat zullen ze hun podium, luxe en rechten missen als het westen ten onder gaat. De eerste de beste keer dat ze hun scheur opentrekken meteen opgeknoopt of gelyncht.

ca12nag3 | 15-02-17 | 17:16

Er zijn steeds meer verwarde mensen, ook onder de spleetpiemeligen.

rijk | 15-02-17 | 17:16

Hallo... ik moet nog eten...

Denkhetnjet | 15-02-17 | 17:15

Ok dus Simone wil graag een asielzoeker als minister president. Zeg dat dan gewoon, hoef je niet zo raar voor te doen.

drijflijk | 15-02-17 | 17:15

Een rij impactvol bedoelde clichés - heel zielig inderdaad.

Homo homini lupus | 15-02-17 | 17:15

Het wil maar niet lukken he jongens, met dat Nederlands? Het is niet 'vreempt' maar 'vreemd'.

smoelwerk | 15-02-17 | 17:15

Marxistisch theater is so passé!

Aristotalloss | 15-02-17 | 17:14

Ik wil iemand als premier die een eind maakt aan subsidies waar uitvreters als Simone haar buitenissige hobby's van betaald.
Ik wil iemand als premier die dit soort talentloze en pretentieuze halve zolen gewoon achter de kassa van de Aldi zet of als schoonmaakster kantoren laat boenen om zo een reële bijdrage te leveren aan Nederland i.p.v. dit soort irritante gezemel.

Prof. Pim Pam Pet | 15-02-17 | 17:14
-weggejorist-
Lokalesheriff | 15-02-17 | 17:13

Gesubsidieerde mafkut.

william7055 | 15-02-17 | 17:13

-weggejorist-

Acar_ketimun | 15-02-17 | 17:12

Ik wordt echt nog eens gay door die al die verschrikkelijke nederlandse vrouwen...

Slipsnifter | 15-02-17 | 17:12

Heeft GGZ geen opvang meer?

TRUMP | 15-02-17 | 17:09

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl