
Kijk. Wat MinPres Mark & Mutti Merkel nooit voor elkaar krijgen en waar Klaassecretaris Dijkhoff geen antwoorden op heeft, fixt Marc Krone in z'n eentje. Het migratieprobleem. Gewoon niet zo moeilijk denken, maar het probleem terugbrengen tot iets kleins: wijk, woning en welwillendheid. Een soort directe democratie in het asieldebat dit. Alles wat je nodig hebt is 1500 piek en een plek aan je eettafel en voor je het weet organiseert zo'n Syrisch gezin zelf de eerstvolgende buurtbarbecue op de
Kalkmarkt in idyllisch Amsterdam - zonder te klagen over aanwezige alcohol of je puberdochter in een kort rokje. De initiatiefnemer is regisseur van beroep dus dan weet je het wel. Zijn eigen leven, andermans leven, dat van de buurt: Marc Krone neemt de regie. Spotlight op jezelf. Verlichting. Rollende camera's van de media. Eeeenn.. ACTIE!
Reaguursels
InloggenDan hebben we het over Syriërs.. What about al die anderen economische vluchtelingen? Biedt de echte (en ongeschoolde) vluchtelingen gewoon werk aan tbv de samenleving. In Spanje werkt iedereen die een uitkering ontvangt voor de overheid. Elke ochtend meldden zij zich bij een vast punt en krijgen zij een dag taak. Komen ze niet, dan wordt je gekort op je uitkering. Laat vluchtelingen gewoon werken voor een salaris ipv het ze gratis te geven. Hiermee onderscheiden we de echte versus de economische vluchtelingen en tevens gaat ons land vooruit..
Fervent | 12-03-16 | 09:27 Volgens mij is er bij geen enkele van de reaguurders sprake van angst voor vluchtelingen. Ik denk wel dat er een weerzin en walging speelt wat betreft wat er in de hoofden van vele van die vluchtelingen meekomt, namelijk een ideologie die in 14 eeuwen reeds 270 miljoen mensen heeft vermoord en diverse culturen heeft vernietigd en die verantwoordelijk is voor duizenden daden van terreur in de afgelopen decennia. Het vergt evenwel een speciaal soort morele blindheid om dit te negeren en om van daaruit een plan als van Marc Krone een mooi initiatief te vinden. Hoe kan het toch dat mensen welwillend denken over bijvoorbeeld het massaal importeren van een cultuur van stenigen van verkrachte vrouwen? Is dat een culturele verrijking? Fijn om erbij te hebben? Vrouwen verminken met zoutzuur? Verrijking? Meisjes van 10 maandenlang groepsverkrachten? Onthoofdingen? Gezellig multicultureel? Volgens mij is heel de denkwereld van Marc Krone en de zijnen moreel bankroet en zelfs gevaarlijk. Dergelijke perverse naïviteit moet ver uit de buurt van de politiek blijven.
Mooie bedoelingen, maar wat een oelewapper
Mooi initiatief.... en bijzonder hoeveel angst er bij reaguurders is. Angst voor vluchtelingen. Want dat is toch wel het ergste van het ergste. Ondertussen zitten we op de bank en halen de toeslagen in bakken naar ons toe...
Volgens mij is het een veel beter initiatief om de Marc Krones van deze wereld op studiereis te sturen naar bijvoorbeeld Pakistan, Saoedie-Arabië en Bangladesh, om aldaar te kijken naar hoe de situatie is wat betreft mensenrechten en algemeen de culturele ontwikkeling. Ik denk namelijk dat er best wel mensen te vinden zijn die voor dit soort wereldvreemde types geld willen geven voor minstens een jaar verblijf ergens. Om eindelijk eens door die barrière van peilloze onwetendheid heen te breken die je vooral aantreft in kringen van Groen Links, D66, PVDA, DWDD en NRC. Dus heel die goedmenssekte die aan zichzelf overgelaten gerust heel de moderne westerse cultuur zal weg-islamiseren met behulp van massa-immigratie van miljoenen moslims. Om ons daarmee fijn te verrijken met een cultuur van ontkennen van de holocaust, ontkennen van de evolutietheorie, vijandigheid jegens andersdenkenden, gewelddadig opdringen van de eigen waanzinnigheid, vijandigheid jegen vrije kunstbeoefening, vijandigheid jegens sport, filosofie, wetenschap, zelfstandig denken, honden, varkens, vrouwen, kinderen, homos, joden, deugdelijke geschiedschrijving, vooruitgang, ruimtevaart, science-fiction, inventiviteit, creativiteit, humaniteit, enzovoort. Maar goed, een groot deel van die goedmenssekte was ooit verliefd op Mao en Castro en ook zelfs Stalin en Pol Pot, en is sindsdien alle kontakt met de werkelijkheid kwijt geraakt.
Leuk initiatief! Maar weet je wat het antwoord zal zijn? Ok dan, maar wij willen niet dat er in ons bijzijn alcohol wordt gedronken en/of varkernsvlees wordt gegeten. En we willen de gastvrouw ook geen hand geven. En als onze zoon aan uw dochter zit mag u niet ingrijpen want vrouwen horen te doen wat mannen hen opdragen. Want zo staat het in ons heilige boek!
Mooi initiatief, beter dan alleen maar lopen zeiken.
Een blanke die "zittend achter mij TV" schrijft. Ja doei...
Vanavond bij Pauw, Marc? En dan schande spreken over al die vreselijke reacties op je totaal wereldvreemde plan. Lijkt me weer een prima verdienmodel voor Pauw en de VARA, ik zie het helemaal voor me. Ik ga trouwens lekker om 11 uur naar bed, heb geen zin in die voortdurend VARA-onzin.
Marc Krone; idioot
Marc, hoe werd jij zelf opgevangen toen je in Phantasialand integreerde? Je moet trouwens de groeten hebben... Van de gebroeders Grimm
WaitingLine | 11-03-16 | 19:28 Het doel is niet goed. En daar kom je achter als het je lukt je te onttrekken aan die Pippi Langkous roze bellenwaan die zegt dat de islam de religie van de vrede is. De islam is niet de religie van de vrede. De islam is, zo de oprichter ervan, oorlog & bedrog. Ga naar Pakistan, dat land dat ooit gesticht is om te dienen als blinkend voorbeeld van superieure islamitische cultuur. Ga daar op een marktplein roepen dat je het nastreven van de universele mensenrechten belangrijker acht dan het naleven van de voorschriften van de islam. En kijk dan op je horloge hoeveel seconden het neemt voordat een meute bloeddorstige fanaten op je afkomt om je te vermoorden. Die vluchtelingen hebben over het algemeen precies hetzelfde geloof. Wie werkelijk wil dat enkele generaties verder Nederland gaat lijken op Pakistan, die moet plannen doorvoeren als die van Marc Krone.
Lieve mede reaguurders, beter lezen. Marc schrijft helemaal niet dat hij een pand voor 1500 euro per jaar kan huren. Hij heeft het over 30 mensen die IEDERE maand 50 euro storten = 1.500 euro per maand. Een soort van goede doelen pro+ abonnement dus.
barilplante | 11-03-16 | 15:33 De islam is waarschijnlijk een van de meest mensvijandige ideeën ooit bedacht. Het is als een reeds 14 eeuwen durende aanval op de mens en de menselijkheid. Maar het is heel politiek correct om te denken dat het de religie van de vrede is. En om iedereen met islamkritiek te bestempelen als islamofoob. En vanwege deze algemeen heersende politiek correcte zwakzinnigheid, zijn er mensen als Marc Krone met hun waanzinnige plannen. Die dan een wellwillende receptie krijgen bij mensen die totaal niets van de islam afweten.
En plotseling had ied're straat
-
Haar zelf betaalde kalifaat.
Idealistisch geleuter. Alleen kinderen kan je vormen, volwassen zijn een verlorenzaak.
Mensen die halsstarrig blijven volhouden dat het hier alleen om zielige, voor oorlog en geweld vluchtende Syriërs gaat kan je per definitie niet serieus nemen.
Mocht zijn projectje onverhoopt toch de nodige respons krijgen adviseer ik deze nitwit om op voorhand nog even in gesprek te gaan met Juliana!
www.telegraaf.nl/tv/nieuws/binnenland/...
Je kunt het eens zijn of niet met onze 'regizeur', maar hij doet in ieder geval meer dan dan Mark 'la vache qui rit' Rutte. Eerlijk: als meneer Krone zijn 'pay it forward' realiteit zou kunnen maken ben ik voor. Schoppen we wel al die bontkraagjes het land uit, dat dan weer wel.
Bovendien..
Wie gaat er nou weer achter zijn TV zitten?
Voor een tientje per persoon per maand meer genees ik ook het autisme van hun addergebroed...
Zoland die ziekte van Krone maar niet chronisch wordt.
OK Marc Krone,nu even resumerend na een kleine 300 (!) reaguursels op je "Lalala-geld"-voorstel.
Ben je inmiddels weer een beetje bij zinnen,ga je fris het weekend in,ben je nog een beetje gepijpt op deze landerige vrijdagmiddag,(door wie of wat wil ik niet aan denken...),begrijp je inmiddels dat ONS land nog slechter af is als V&D en volledig in de uitverkoop gerommeld is en het daarom niet héél vreemd is dat o.a. 300 reaguurders je willen wijzen op onze eige problemen?
Get a life.
Prima lokaal initiatief! Ik zeg: doen! Iedereen staat vast te popelen om in te haken. Dit wordt de oplossing! Briljant! Gelukkig wonen er aan mijn gracht slimmere mensen
Meneer heeft niet in zijn berekening meegenomen dat een verhuurder al 6300euro subsidie krijgt per gevestigde statushouder.
50 euro? Opdonderen gauw tyfuslijer! Help je eigen broeders en zusters eerst!
Alle goede bedoelingen ten spijt, men vergeet dat het islamieten zijn, die hier noooooit zullen resp. willen wennen, zich aan willen passen. Hoe naïef kunnen we zijn !
Ze hebben al eeuwen lang ruzie over wie nou de echte opvolger van Mohammed is. Dit heeft al honderden miljoenen het leven gekost.
Man man onder welke steen leef jij?
Jij kan al net zo goed rekenen als onze regering.
Gelukkig krijg ik van andere dingen een goed gevoel, een eenzame oudere bezoeken zonder sociaal net werk, mijn dochter een keer 50 euro toe stoppen, nadat ze haar baan is kwijtgeraakt, mijn schoonmoeder is een keer extra te eten vragen, want die is ook blij als de maand om is.
Misschien moet je wat dichter in je eigen omgeving gaan kijken.
Ik heb 1 antwoord voor deze luchtfietser; Ik.Dacht.Het.Niet!
Ga even lekker op je eigen zak je morele eigenpijperij lopen uitventen. Alles dat hier tussen 2000 en 2010 Generaal Pardon heeft gehad zit voor 75 tot 80% in de Bijstand. Waar wij dus onze zuurverdiende belastingcenten aan mogen verkwanselen.
En welk werk? We hebben bijna 1,5 miljoen werkelozen, waar gaat dit Lulletje Lampekatoen de banen vandaan toveren dan?
Oh, en dat die Eu 50 per maand voor mij zo'n beetje m'n halve(!) maandgeld is dat er overschiet na betaling van de vaste lasten (vandaar ook dat "abonnement" op de Voedselbank). Ga toch heen met je gezwats en kom eens een beetje realiteit opsnuiven bij mij in m'n Shariah eh... prachtwijk. Kun je zien wat luchtfietsers als jij van mijn land gemaakt hebben, Lutser!
@ atheïstisch stemvee | 11-03-16 | 13:47
ja, ik ben als student naar het buitenland gegaan en blijven plakken. ik maakte vanwege mijn afkomst aanspraak op de nationaliteit, dus ik heb de problemen die jij beschrijft niet gehad.
@notamused
laat je nakijken man. de echte islamitische fanboys zijn lekker in syrie blijven hangen om het kalifaat te vestigen. gewone syrische gezinnen die juist voor die grapjassen op de vlucht zijn geslagen vormen geen bedreiging voor de nl maatschappij. wel deel ik de zorg omtrent de is aanhangers die wellicht meegelift zijn met de vluchtelingenstroom, maar dat lijkt me een zaak vd aivd.
fijn plan marc. ehh, je bent toch niet toevallig homo?
of jood? of christen? daar schijnt je doelgroep niet zo van te houden.
Klinkt als een goed begin van een Tarantinofilm. En halverwege veranderen de vriendelijke buurtbewoners opeens in demonen met Hitlersnorren en Wilderspruiken en die vreten die zielige migranten vervolgens met huid en haar op.
notamused | 11-03-16 | 13:50
Dat is heel juist verwoord.
X-es | 11-03-16 | 09:34
Wat dat betreft zou het best interessant zijn om zijn plan zo snel mogelijk te laten slagen en dan kijken in wat voor drama het afloopt. Goede crowdfund actie, kosten: best wat geld. Baten: hopelijk gaan er genoeg ogen open.
@cheese.
Vraag ik me ook altijd af als iemand dat zegt,als ik al tv kijk ga ik altijd voor de tv zitten,dat kijkt makkelijker,of je moet het interessant vinden om elke keer weer de technische gegevens van de plasma te lezen.
In mijn huis geen islamisering Marc. De enige moslims die mijn huis binnenkomen, zijn inbrekers.
Waarom gaat iemand achter zijn tv zitten?
Ik heb niets tegen vluchtelingen maar wel met de religie die zij hier naartoe brengen. Het is jammer dat de (linkse) Goedmens feiten en geschiedenis negeert. En inderdaad wij Christenen waren ook slecht maar al ruim 400 jaar nu hebben wij Jezus en zijn maffia naar secundaire positie verbannen.
Ga toch weg! Oprotten met die naievelingen. Betaal al genoeg. Omdat ik op de meeste vreemde tijd werk mag ik al extra belasting betalen op mijn toeslagen en als klap op de vuurpijl ben ik dankzij die onregelmatige tijden ( toeslagen ) ook nog eens scheefhuurder. Kan mijn onregelmatigheidstoeslag gelijk naar mijn huurbaas brengen. En nu komt zo'n wereldvreemde dromert met zo'n kulplan.
Zittend achter mij tv? Serieus?
barilplante | 11-03-16 | 13:19 U bent erg naief. Het probleem betreft islam. Probeer daar eens wat studie van te maken. De islam ontkent bijvoorbeeld alle 30 artikelen van de Universele Rechten van de Mens. De islam ziet zichzelf als absoluut en verheven boven alle wetgeving van niet-islamitische cultuur en verheven ook boven alle wetenschap en inzicht van niet-islamitische cultuur. Bovendien acht de islam het als opdracht om alle niet-islamitische cultuur te islamiseren, desnoods met grof geweld. Als het nou Chinezen betreft, met al die vluchtelingen, dan heeft het wel wat, dat plan van Krone. Want chinezen halen diplomas, werken hard, zijn ondernemend, hebben interesse voor wetenschap en klassieke muziek, enzovoort. Maar het betreft geen chinezen, het betreft overwegend moslims. Die intolerant sektarisch vijandig staan tegenover wetenschap en klassieke muziek en popmuziek en zelfstandig denken en mensen die kritische vragen stellen, enzovoort. Zoek eens op internet met de woorden: islam en nazisme, islam en fascisme, islam en mensenrechten, islam en vrouwenonderdrukking, islam en terreur, islam en maffia. Het is moreel behoorlijk pervers om een moderne open samenleving te belasten met een ideologie die er helemaal op is ingericht om die moderne open samenleving af te schaffen en haar bewoners tot slaaf te maken of anders te vermoorden.
@barilplante | 11-03-16 | 13:19
Dat is een bijzonder verhaal. Ik heb twee keer in het buitenland gewerkt en moest toch echt al een aanstelling/ contract hebben voordat ik toestemming kreeg. Verder werd er van mij verwacht dat ik de taal afdoende beheerste (duh).
Ook had ik ooit ver gevorderde emigratieplannen en ook toen werden nogal wat eisen en voorwaarden gesteld voordat mijn aanvraag überhaupt in behandeling zou worden genomen.
Heb het eens rondgevraagd hier op het woonwagenkamp, de animo is nul, sorry Marc.
Geen idee of het er iets mee te maken heeft, maar deze marckrone.com zweeft boven zenamsterdam.nl , allebei zelfde adres
Is Hannah Verboom al klaar met de verbouwing van haar zolderkamertje, inclusief douche waarvan ze hoopte dat een bouwmarkt die wel even zou sponsoren?
De briefschrijver zal waarschijnlijk eem blackout gehad hebben. Of hij is aan het testen hoe Nederlanders werkelijk over vluchtelingen denken. Nu, u heeft uw zin. Aan de reacties te zien staan veruit de meesten reaguurders op hun achterste naaldhakjes, indien van toepassing, en wil het volk niets te maken hebben met een tweede PvdA/D66/SP/GroenLink(s) achtige oplossing, want dat is namelijk geen oplossing is. De enige oplosssing is opvangen in de eigen regio, in landen waar men op zijn minst hun taal spreekt. Dan hoeven wij niet te investeren op o.a. mijn kosten voor taallessen, school, gezondheidszorg, OV, uitkeringkje hier, uitkeringkje daar etc etc etc etc. Dit gaat ons binnenkort opbreken en dan is er geen weg meer terug.
Heh een woonplek die 1500 euro per jaar kost? Ik denk dat je daarvoor zelfs in Noord-Oost Groningen nog niet eens een schuur kan huren. Verder wel goed plan.
John McClane | 11-03-16 | 09:01
Misschien dat jij nooit buiten de randstad komt maar in Noord-oost Groningen huur je voor dat bedrag ruim vrijstaand.
Huis model flodder ( exclusief Titjana helaas) so to speak.
Toch heeft deze man wel een goed punt. Integratie is hier maximaal en we betalen linksom of rechtsom via belasting toch wel voor de vluchtelingen.
Dit is cor van der laak (www.youtube.com/watch?v=TEbnS84f3Xs)
@ atheïstisch stemvee
Ik had voldoende spaargeld om het een jaar of anderhalf te redden en overheidswege werd taalschool en (om)scholing vergoed. Ook kreeg ik een kleine uitkering en vrijstelling van belasting voor zowel de werkgever als voor mij gedurende het eerste jaar. Ik snap jouw vraag wel, maar ik denk dat je een aspect niet meeneemt in je betoog, namelijk dat de meeste mensen, ook immigranten, gewoon best willen werken om een beter bestaan op te bouwen. De stimulatie vanuit de gemeenschap die mij heeft opgenomen is een enorm sterke 'drive' om hard je best te doen en opent de deur naar de 'normale' arbeidsmarkt, niet perse enkel ongeschoold werk. De voorspraak van de gemeenschap en de betrokkenheid zorgt ervoor dat de werkgever ook bereid is een risico te nemen door een nieuwe immigrant aan te nemen enkel vanwege het feit dat hij jouw buren kent. Daarom denk ik dat initiatieven zoals Marc voorstelt best een positief effect kunnen hebben, zowel voor het immigrantengezin als voor de buurt.
Nadat hij de Nederlandse zwervers, bejaarden en bijstandsgerechtigden heeft geholpen toch? Of zijn die niet interessant voor de buhne?
Zo een Syriër kan ook meer waard gaan worden en dan kan je hem verkopen aan een andere buurt.
@barilplante | 11-03-16 | 12:50
Op het moment dat jij ging emigreren, kon je toen je eigen broek ophouden in den vreemde, of kreeg je uitkering? Misschien een beetje flauwe vraag, maar ik denk een wezenlijke. Jij *moet* namelijk wel je best doen om te integreren. En, omdat je al een baan had (anders kom je er niet in), kón je ook veel makkelijker integreren.
Verder zijn er natuurlijk ook hier genoeg mensen die dit soort taken als vrijwilliger of goede buur doen. Het is alleen niet goed te integreren in onze maatschappij zolang de instroom zo groot blijft. En zolang het voornamelijk mensen zijn die een enorme afstand hebben tot onze maatschappij en arbeidsmarkt.
goed idee,
50 euro per maand?! Voor veel mensen is dat een hele week eten.
De commentaren lezende snap ik de negatieve onderbuikgevoelens, en gezien de aantallen zal ook niet iedere immigrant op een dergelijk manier opgevangen kunnen worden. Toch denk ik dat Marc gelijk heeft. De betrokkenheid van de buurt zal in het bijzonder de integratie van een immigrantengezinnen enkel ten goede komen. Als we goed geintegreerde immigranten willen hebben zullen ze in de plaatselijke gemeenschap opgenomen dienen te worden. Dit soort initiatieven kunnen ghettovorming tegengaan en het probleem van de wederzijdige "onbekend maakt onbemind" houding tegengaan. Ikzelf ben een Nederlander in den vreemde. Voor mij heeft aansluiting bij de locale gemeenschap (sport, cultuur etc.) mijn immigratie goed gedaan. Zowel qua taal, almede hulp bij dingen die voor locals vanzelfsprekend zijn maar een enorm obstakel vormden voor mij. Voor het inschrijven van de kinderen op een goede school, informatie over verzekeringen, bureaucratische zaken etc. en voor het vinden van werk was het hebben van goedwillende en betrokken buren goud waard.
Wat een volkomen in dromenland levend warhoofd. Bekijk om te beginnen eens de gemiddelde klassenfoto uit de jaren zeventig van de vorige eeuw met je "ooit een vrijhaven voor 'vluchtelingen' uit alle windstreken", doorgedraaide fantast.
Geïrriteerde Ed | 11-03-16 | 11:24
@Geïrriteerde Ed. Heel scherp gezien.Toevallig was ik deze week op "schoolbank' en inderdaad, laat die totaal-malloot, gespeend van ieder realiteitsbesef, daar es willekeurig 50 klassefoto's bekijken uit alle NL windstreken. Maar de domheid in deze discussie is zo groot dat wat je ook aanvoert, ze willen Nederland naar de kloten helpen.
Er zijn nederlanders die zo naïef zijn, dat, als je ze naar de galg zou begeleiden, ze nog niet door hebben, wat er staat te gebeuren!
Marc Krone:
[x] ongeschikt
Wij hebben al twee gezinnen verwelkomt in onze straat. Begon allemaal zo leuk en gezellig, deden ook mee aan de buurt bbq maar aten alleen kip. Inmiddels hebben we te maken met de tweede en derde generatie van deze buren en komen er elke week 2 of drie politie autos met zwaailicht de straat in schuren. Lang leven het OM die die gasten meteen de volgende dag weer laat gaan. Heb zelfs medelijden met de ouders maar ja ze hebben het toch echt zelf verkeerd gedaan. Geloof is mooi, maar dominees, priesters, imams en andere geloof uitbuiters op de brandstapel er mee.
Ik las eeuwige drank, de rest ging wat langs me heen (ik weet het, bijna vrijdagmiddag)
@Lagonda | 11-03-16 | 10:51
Nu ga ik ook wel eens lekker los op Erdogan, maar eigenlijk is het gewoon onze eigen zwakte. Europa moet niet hulpeloos kijken naar Erdogan, Poetin of Obama, maar zelf zijn problemen oplossen. Anderen je problemen laten oplossen heeft een prijs. Europa (wat is dat?) laat zich ringeloren op het schoolplein van de grote mensen.
Hij leeft in het paradijs. Punt. Einde. Wat moet ik nog meer zeggen. Jammer dat hij niet hier is om de ellende in levende lijve mee te maken.
Marc Krone (o.a. regisseur van De Notenkraker in Oekraine, oehoeh Geen Peil) en is zeer bevoorrecht wan hij woont in een van de mooiste en duurste stukjes Amsterdam. Voor 1500 per maand vind je daar echt geen woning voor een gezin. Misschien een veredelde bezemkast voor een enkele masculiene Syriër. Hij moet meer sponsors vinden of de beurs moet verder open. Maar blijft leuk initiatief om in de grachtengordel van de grachtengordel een lvende Syrische tamagotchi en sociaal experiment te droppen.
Eeuwige dank (heb ik niet nodig)
Een goed gevoel (krijg ik als ze weg blijven)
Een betere wereld (voor wie ? )
Kennis maken met totaal onbekende (die kom ik dagelijks tegen)
Twee eetafspraken (ik mot dat gore vreten niet)
Zolang in Nederland nog mensen bij de voedselbank lopen, Bejaarden hun verzorging niet krijgen, jongeren aan hun lot worden overgelaten, Er nog steeds op vanalles wordt bezuinigd, Iedereen maar steeds minder een beroep kan doen op de overheid voor hulp. Het afschaffen van het "zoek het maar allemaal zelf uit" politiek, gaat het in Nederland niet goed. Begin je daar maar druk over te maken.
-weggejorist-
Even op Funda gekeken. Nul woningen te huur aan de Kalkmarkt, en eentje aan de Binnenkant. 2400 p/m. Dus nog even 900 euro bijlappen mensen.
Beter idee: VN Vluchtelingenverdrag opzeggen:
http://politiek.tpo.nl/2016/03/10/vn-vluchtelingenverdrag-is-onhoudbaar-en-moet-worden-opgezegd/
Want totaal onhoudbaar en onbetaalbaar.
Die Marc Krone is een goed voorbeeld van hoe wereldvreemd de goedmens is tegenwoordig. Die Syrische familie zal hoogstwaarschijnlijk bestaan uit mensen die een zeer minderwaardig idee hebben van niet-moslims, van zeker niet-islamitische vrouwen en atheïsten en homoseksuelen, en die allerlei eisen hebben wat betreft eten, en die van hun islam eigenlijk helemaal niet met niet-moslims mogen omgaan, die heel minderwaardig denken over alcohol, honden, sport, democratie, wetenschap, zelfstandig denken, vrije expressie in kunst, enzovoort, en die ondertussen met een geile blik kijken naar je dochter van 9, en die algemeen eigenlijk naar al die goedmensen kijken als betrof het puur nuttige idioten die tezijnertijd de nek zijn af te snijden als de moskee daartoe het bevel geeft. Wat helpt dat is IS van de kaart vegen en zorgen voor vrijheid en economische groei in het Midden-Oosten. Wat zeker niet helpt, dat is het integraal importeren van de gekte van het Midden-Oosten in alle straten van Nederland. Moet Nederland binnen enkele decennia veranderen in een land dat geteisterd wordt door terreur en gewelddadig opgedrongen achterlijkheid? Bel Marc Krone voor al uw adviezen.
30 mensen iedere maand 50,- is 1500/maand. Holy shit. Ben ik nou zo'n gierige kloodtzak, of is het stiekum toch veel geld. Ik kan me niet herinneren dat ik ooit 600,- per jaar aan goede doelen, of vrienden heb gegeven. Bovendien kan ik 600,- per jaar ook gebruiken als extra in mijn pensioenpot.. Want later is al het gratis geld op en kan ik als brave belastingbetaler gewoon kapot vallen.
Waar kan ik die pillen die hij slikt scoren?
Die lijken me echt heerlijk...
Deze man wil hetzelfde beleid gebruiken voor vluchtelingen als dat de Russen en de Japanners momenteel gebruiken voor radioactief afval:
Verspreid het over een zo groot mogelijk gebied! De impact blijft op die manier vrij laag, maar alles is wel degelijk direct besmet.
En dat komt dan nog even bovenop die Turken en Marokkanen die al in je straat wonen.
@notamused | 11-03-16 | 10:38
Ja, eens. Onder invloed van allerlei progressieve luchtfietsers is de barbaarse kant van de Islam te lang weggezet als onaantastbaar exotisch snoepgoed, terwijl het gezien (en beoordeeld en verworpen) had moeten worden door de Islam langs de meetlat van onze Westerse verworvenheden te leggen.
Maar, er lijkt een kentering gaande te zijn. Gisteren hoorde ik op Radio 1 toevallig één of andere filosofe die eindelijk het mes durfde te zetten in haar eigen post-moderne cultuurrelativistische opvattingen, en eindelijk durfde te zeggen dat je wel degelijk culturen met elkaar mag vergelijken en daar conclusies aan mag verbinden.
Ze gaf het fenomeen vrouwenbesnijdenis als voorbeeld; in de jaren '90 was de cultuurrelativistische respons niet dit barbaarse gebruik te veroordelen, maar er bij islamitische gezinnen op aan te dringen dan toch wel gebruik te maken van een ziekenhuis, zodat het verwijderen van de clitoris in elk geval véilig zou gebeuren. Inmiddels is blijkbaar het besef doorgedrongen dat deze praktijk gewoon veroordeeld en bestreden dient te worden, en gezien moet worden als de middeleeuwse flauwekul die het is.
Uiteraard om je haren van uit de kop te trekken, want hoe bizar is het dat je 6 jaar filosofie moet studeren om tot dit verbluffende inzicht te komen, maar toch blij dat 't kwartje eindelijk aan het vallen is.
Wat een volkomen in dromenland levend warhoofd. Bekijk om te beginnen eens de gemiddelde klassenfoto uit de jaren zeventig van de vorige eeuw met je "ooit een vrijhaven voor 'vluchtelingen' uit alle windstreken", doorgedraaide fantast.
Hij had ook wat dementerende bejaarden in huis kunnen nemen, deze broadcast-proleet. Goede sier maken in de media, ja, maar waarom kan dat dan niet voor je eigen bevolking? Hoezeer moet je je eigen afkomst, land en landgenoten minachten dat je middels een brief je morele superioriteit moet etaleren voor de hele buurt?
Had hij echt iets willen doen, was hij allang vrijwilliger in een brandwondencentrum, bejaardenhuis of onder de mentaal gehandicapten. Maar nee, meneer vond zich daar te goed voor. Te goed om echt iemand te helpen, zijn of haar reet af te vegen en het kwijl van de grond te rapen. En toen kwamen de illegalen die steevast 'vluchteling' worden genoemd en ons wordt gedicteerd hen zielig te vinden. En nu rollen de goedmensen euforisch over elkaar heen in een overtreffende trap van 'kijk mij eens nog beterder te zijn dan jij'. En uiteindelijk mag een ander de rekening betalen. Want als de camera's weg zijn, zijn Floris en Sterre niet meer zo sociaal.
Schijtziek van die hypocrisie. Mag ik ook een wens doen, RTL? Ik wens dat we eens een keer realistisch worden en de deur dicht doen voor de invliegende horzels.
50 euro in de maand met 30 bewoners.
En wat als de helft niet mee doet, dan wordt het al vlug dus 100 euro p. mnd.
Ik ga er van uit dat het op vrijwillige basis is.
Zal wat worden als gezinshereniging een feit is zitten er dan gemiddeld 5 in elke straat dan is de rekensom plots ondragelijk geworden.
Ik snap eerlijk gezegd al niet waar het nou vandaan komt dat wij Syriërs per sé moeten helpen. Er zijn nog tientallen andere landen waar het "oorlog" is. Dan zou je die toch ook allemaal hier binnen moeten gaan halen ? Nu halen we 1% binnen en ontwrichten we ook hier de boel. Doe dan gewoon 0%, dan blijft het hier iig nog een klein beetje gezellig...
Wat een wereldvreemde mafklapper. Is hij ingehuurd door GroenLinks?
"Achter de t.v.". Is dat wel correct NL? Moet het niet zijn: "achter de computer en vóór de t.v. ". Of is dat regionaal verschillend?
Ik ben gestopt met lezen bij "zittend achter mij TV"
Oreon | 11-03-16 | 09:09
Ha, hier idem.
Ik heb liever dat Marc Krone het regelt dan de COA of dit kabinet.
Marc Krone geeft je namelijk de keuzevrijheid.
Wat zou je er van zeggen dat we alle vluchtelingen gewoon terugsturen naar Syrië om daar hun Eigen land weer op te bouwen?
Wat zou je er van zeggen dat we alle vluchtelingen gewoon terugsturen naar Syrië om daar hun Eigen land weer op te bouwen?
Maar 600 per jaar? De rest van ons leven 600 per jaar! En voor Nederland maximaal 150.000 vluchtelingen _in totaal_. Met die 600 per jaar kunnen we in en rond Syrië 1,5 miljoen ontheemden helpen? En dat kost ons niet levenslang 600 p/j maar hooguit 10 jaar. Én geen toename van problemen hier! Kortom, een heel dom plan van deze meneer.
@atheïstisch stemvee | 11-03-16 | 10:29
Inderdaad. Er staat ons in Europa een grote rotzooi te wachten. De US wil koste wat kost (MH17?) haar invloedssfeer richting Rusland vergroten door via de EU én Oekraine én Turkije in te lijven. Erdogan snapt dit spelletje en gebruikt cq. veroorzaakt nu de migrantencrisis om dit proces te versnellen, alleen haalt de EU met Erdogan een Islamitisch Paard van Troje binnen, want Erdogan heeft meer met IS dan met Voltaire. En IS heeft inmiddels in Libie, op steenworp afstand van Italië, een sterke basis gebouwd, en die jongens zullen doorstoten naar Rome zodra ze de kans krijgen. Ik hoop dat Poetin hier het hoofd aan weet te bieden, en wellicht is hij daar zelfs toe in staat, maar waarom zou hij in hemelsnaam Europa te hulp schieten? Bij alle grote spelers staan de belangen van Europa onderaan het prioriteitenlijstje.
Europa is done for. Europa is over haar houdbaarheidsdatum heen. Europa is economisch instabiel, en heeft geen slagkracht want politiek gezien is Europa verdeeld tot op het bot. De afzonderlijke landen zijn te klein om zichzelf te verdedigen, en te ijdel om op een pragmatische manier samen te werken. Europa wordt straks aan stukken gescheurd door de US, Rusland en de Islam; drie entiteiten die geen *reet* geven om museumstuk Europa, met haar stoffige deftige meninkjes, antieke cultuur en versteend verstand. Europa is een demente koning die in zijn broek plast, en dwalend door de gangen van zijn vervallen paleis liedjes zingt over vroeger.
Als mijnheer Krone nu eens in plaats van in het geriefelijke en paradijselijke, want voor het multi-culturele schorem te dure, centrum van Amsterdam, in Amsterdam West zou gaan wonen, dan zou hij iedere dag van de multi-culturele samenleving kunnen genieten.
En binnen de kortste keren zou hij leren waarom de rest van Nederland er inmiddels zijn buik al van vol heeft.
Wat kleinschaligheid betreft is het natuurlijk een weergaloos idee, en hier vindt je ook de oorzaak van het falen van het immigratiebeleid van de afgelopen tientallen jaren.
Op grote schaal is op anonieme wijze miljarden van autochtone bewoners overgemaakt naaar nieuwkomers. En in plaats van de nieuwkomers er op te wijzen dat zij dankbaar dienen te zijn, en zich aan dienen te passen, is de autochtone bevolking ingeprent bij problemen zijn muil te moeten houden want zij zijn racisten. Inmiddels bleren de nieuwkomers even hard mij om autochtonen uit te maken voor racisten, en lijkt een fijne samenleving verder weg te zijn dan ooit.
En nu komt het laatste gedrocht in beeld: bij ieder akkefietje richting moslims zal de islamofobie kaart gespeeld gaan worden. Op deze manier zal een zeer intolerante religie de hand boven het hoofd gehouden gaan worden. Hele wijken zijn inmiddels onleefbaar geworden voor mensen die van hun vrijheid houden, en zijn in feite ten prooi gevallen aan de religie van de haat/islam.
En dat is meteen de reden dat wij die (Syrische) vluchtelingen niet willen: in het begin gedragen ze zich nog wel, maar over enkele tientalen jaren zijn het ook weer van die intolerante figuren.
Bisschop Berenbaffer | 11-03-16 | 10:39
Ikzelf herken een moslim vanaf een kilometer afstand. Hoe kom je erbij, ik scheer niemand over één kam. Ik gebruik mijn voelsprieten en als het de tijd ervoor is gebruik ik de enige kam in mijn huishouden voor mezelf.
Ik leen hem (de kam) ook nooit uit aan anderen, zelfs niet aan goede maten. Leer mij de kam kennen. Bisschop.
** koopt al hoofddoek en gooit de karbonaadjes uit de vriezer weg **
Volgens mij vergeet de beste man een aantal zaken, kleding, zorg, verzekeringen, pensioen, enz.
Misschien moeten die mensen in hun eigen land eens orde op zaken stellen.
Oh ja. Marc Krone. Scheefwonen is voorbehouden aan het plebs, niet?
@ janmetdepet | 11-03-16 | 10:28
Lekker makkelijk hè? Over één kam scheren. Alsof elke 'moslim' (hoe herken je die überhaupt?) maar meteen met je 16-jarige dochter aan de haal gaat, die trouwens sowieso op een leeftijd is dat ze zélf interesse begint te krijgen in (moslim)mannen.
De beste man heeft een indrukwekkend CV in zijn wereld van theater, musicals en filmproducties.
Helaas ziet hij de echte wereld ook als een sprookje zonder gevaren. Wie wil Marc wakker maken?
Lagonda | 11-03-16 | 09:55 Wenselijk is een open discussie over de islam, een discussie dus waarin dingen gezegd kunnen worden die nu politiek correct compleet weggedrukt worden. In Duitsland is er bijvoorbeeld Hamed Abdel-Samad die zegt dat de problemen in het Midden-Oosten eerst en vooral door de islam veroorzaakt worden, omdat de islam sterk negatief is wat betreft vrijheid en economische groei. Opvallend is bijvoorbeeld het verschil tussen Israël en zijn overwegend islamitische omgeving. Israël heeft een economische en innovatieve output die vergelijkbaar is met Sillicon Valley. Echter de islamitische omgeving van Israël is als een kolonie apen die constant ruzie hebben met alles en iedereen. En wat is het verschil? Het verschil is cultuur, is ideeën, is een ideologie waarover wij hier in het westen politiek correct niet mogen discussiëren. Zoals ons wel wordt aangemoedigd om bij de grens te staan en wilkommen wilkommen te roepen bij de moslims die al selfies makend komen binnen wandelen. De islam moet gecorrigeerd worden. Het mensvijandige moet er uit verwijderd worden. En moslims moet geleerd worden zelfstandig en rationeel te denken. En als dat lukt op grote schaal, dan kan heel het Midden-Oosten en ook Noord-Afrika binnen 50 jaar net zo vrij en welvarend zijn als de Franse Rivièra.
@Simon_GS | 11-03-16 | 10:32
Ik vind juist die gutmenschen racistisch. Waarom zijn zij van mening dat allochtonen niks kunnen, niks weten en geen eigen verantwoordelijkheid hebben? Waarom meent men dat zij moeten worden gepamperd?
Positief bezien: "Nou Marc, we horen het graag wanneer het eerste gezin geplaatst kan worden (het CoA wil gaag een datum afspreken) en we willen graag een maandelijse evaluatie de komende 5 jaar (1 gezin per jaar toch?). Alvast bedankt voor je spoedige postieve bericht. PS, mocht het lukken kun je rekenen op een maandelijks item in DWDD!"
Ik zie het probleem niet.
Ik werk al meer dan 6 maanden per jaar voor de overheid.
En die andere 1 miljoen klaplopers, Marc?
Gaan we die ook bij jou in de tuin parkeren?
Waarom willen dit soort idioten nou altijd dat een ander hun fantastische ideeën financiert.
Ja ik kreeg er recent ook een forse discussie over op een verjaardag want als je hier niet in meegaat dan ben je een racist en heb je geen empathie en als je er wel in meegaat ben je behoorlijk naïef.
...'Zittend achter mij tv zie ik de wereld veranderen'... Zou een buurtregisseur niet op stráát de wereld moeten zien veranderen?? Kom op Marc, van die luie reet en doen waar je door ons voor betaald wordt!!
@Lagonda | 11-03-16 | 10:22
Ik geloof ook niet dat een land dit alleen kan oplossen, dat moet Europa-breed. Helaas kan of wil de EU het niet oplossen. Helaas zetten onze politici het ook niet op de Europese agenda (op een serieuze manier). Het is net of het gevoel van urgentie ontbreekt.
Ik ben dan ook niet bijzonder optimistisch gestemd over de toekomst. De enige hoop op dit dossier komt uit het voormalige Oostblok.
jopie1 | 11-03-16 | 09:02
Een Kleedje? Joh, geef ze een laken en het is ook goed. Wit of zwart. Afhankelijk van de genitalien.
sorry ik pas wegens omstandig heden moet ik her even doen met ongeveer 50 euro per week. sinds ik me baan kwijt ben heb ik het nie zo breed
Goed idee bedenk ik opeens, laat terwijl wij gaan werken een moslim alleen met mijn 16 jarige dochter die vrij is van school.
Woon je als mocro gezellig tussen de mocro's in je mocroflat krijg je ineens een yezidi aan je keukentafel.
Wat ook een heel goed gevoel geeft Marc: nodig eens een eenzame oudere uit aan de dis of een dakloze. Probeer eens woningen te regelen voor jonge stelletjes die een gezin willen stichten. Je haalt er niet de pers mee, maar it feeeeels good!!!
Beste buren
blablablabla.."bestormen wij nu vluchtelingen-centra".
Dus Marc en zijn buren bestormen nu vluchtelingen-centra?
Hou daar eens mee op Marc, zielige lutserT dat je er bent.
Heeft Tineke Bennema nou haar huisje al opengesteld voor al die zieligerds? Ik hoor er zou weinig over sindsdien. Onder haar fijne motto ´waar de Oost de Polder ontmoet.´
Ik weet heel andere manieren om de Oost te ontmoeten. Maar dat past niet in het wereldplaatje van een world-wannabe Tineke Bennema.
Dit manneke heeft kennelijk (teveel) geld; hier moet de BelastingDienst/fiscale recherche eens een onderzoek naar doen.
@atheïstisch stemvee | 11-03-16 | 10:06
Ja, revolte is ook mijn ding niet, en dat is ook helemaal niet waar ik op uit ben, maar als onze democratisch gekozen regeringen stap voor stap minder te zeggen krijgen in hun eigen land, en zich steeds meer als lakeien gaan gedragen van de niet-zo-democratische ambtelijke moloch in Brussel, die in haar eigen zelfvoldaanheid zienderogen een heel continent ten gronde richt, wat dan? Maar braaf blijven stemmen en hopen dat 't ooit goed komt?
@Bisschop Berenbaffer | 11-03-16 | 10:20
Ik ga ervan uit dat de straat van deze regisseur niet groot genoeg is voor alle vluchtelingen. Met deze aantallen immigranten zal iedere wijk of buurt mee moeten doen.
Ondanks mijn ergernis over het gewauwel van dit zelfbenoemde "Gutmensch" lach ik me suf om een heleboel reaguursels.Dank daarvoor.
(btw:6 april = NEE.)
Wat lopen er toch veel psychiatrische patiënten los rond in dit land. Het gaat echt niet goed met de gezondheidszorg in dit land hoor!
@necrosis ... shit en ik vond mijn schatting van 95% al zo voorzichtig.
De woorden van Marc Krone: ¨weet je wat je ervoor terugkrijgt?¨
-eeuwige dank
-een goed gevoel
Ontzettende foute Amsterdammer die je er bent. Met je Binnenmarkt en je Kalkmarkt. Weet al niet waar die markten liggen. Maar als je gelukkig wordt van een Syrische familie opnemen t.w.v. 600 EUR in je ´gegoede wijk´ waarom wachten op 30 medestanders?
Begin dan gewoon mekkeraar. Niet huilen als het resultaat tegenvalt. Dat is het zowel het aantal ´vrijwilligers´ als de vredige huissituatie die plotseling onomkeerbaar omgedraaid wordt. Lomschoolpatient.
@ atheïstisch stemvee | 11-03-16 | 09:58
Het betreft hier bepaald geen achterstandswijk, dus die vlieger gaat dan niet op, vind ik. En het gaat hier tot nu toe om vrijwillige basis.
Wees welkom in Europa
www.focus.de/politik/videos/schockiere...
Voordat we nog meer cultuurverrijkers hier naar toe halen lees eens enkele uitspraken die Zeer Prominente Politici in het verleden gedaan hebben:
Rob Oudkerk, PvdA: Wij hebben hier ook kut-Marokkanen.
Hans Spekman, PvdA: Wij moeten Marokkanen vernederen.
D. Samson, PvdA: Marokkanen hebben een ethisch monopolie op overlast.
@ koosnaam | 11-03-16 | 09:59
Ik dacht meer aan masturberen: Rechtop voor de spiegel, of met bovenstaand pasfotootje erbij.
Hoe komt hij er in godsnaam bij dat er 'maar' 250.000 vluchtelingen europa zijn binnengekomen? Daar gaat het dus al mis. Wat hier reeds eerder is gemeld, alleen Duitsland heeft er al 1000.000... Onder welke steen heeft ie zich de laatste maanden verstopt? Man man man
Goed plan, een per straat en verbieden om weer met z'n allen in clubjes te gaan zitten maar gewoon verplicht integreren. Jammer dat het dan weer geld moet kosten. Die 50 euro betaal je al een keer of 30 per maand via belastinggeld.
'1 woning per straat'... En volgend jaar nog een woning erbij want de vluchtelingenstroom werd gek genoeg alleen maar groter.
'syrische familie' De realiteit zal eerder zijn dat er 4 werkeloze testosteronbommetjes, 1 Eritreer, 1 Afghaan, 2 Syriers waarvan 1 Algerijn in je woning van 1500 euro op de Kalkmarkt zitten. Betalen we allemaal even mee?
'een jaar lang' En daarna moeten ze de huur zelf ophoesten, en anders zet Marc Krone ze er ook weer uit zeker? Heel benieuwd hoe die brief eruit gaat zien.
Het pad naar de hel is geplaveid door naïeve mensen met de beste bedoelingen.
En dit is zo'n voorbeeld.
De moeite niet om aandacht te geven aan deze luchtfietserij.
Volgens mij wilt Marc ook graag 72 maagden. Wat een onbenul zeg. Meer dan 50.000 geboren Nederlanders wachten op een huis, en het helder lichtje Marcie somt in zijn unicorn-businessplan even terloops 'een woning' op. Ik wil gerust een broodje hamburger serveren hoor, maar daar ga ik geen 50 euro voor neerleggen.
@marielle | 11-03-16 | 10:04
En gratis media-exposure. Hij zit van de week vast bij DWDD of Pauw.
Weer een Gutmensch die heel opportunistisch de kans grijpt om te laten zien dat hij deugt! Uiteraard is er wel weer geld van andere mensen nodig.
Type's als Marc blijven een plaat voor de kop hebben als het gaat om het onderscheiden van gelukszoekers en vluchtelingen. Het overgrote deel van de echte vluchtelingen blijft waarschijnlijk achter in oorlogsgebied, terwijl Marc hier bezig is massa's gelukszoekers op te vangen. Het is bijna gênant om telkens te moeten herhalen dat er toch echt verschil is tussen vluchtelingen en gelukszoekers en dat de laatste groep massaal naar Europa trekt.
Elke maand 50 euro lappen. Want we betalen nog niet genoeg. Prima plan, maar de financiering deugt niet. Hoeveel miljarden gaan er nu naar de zieligindustrie en komen daar nooit aan omdat één of andere klaploper de kas weer plundert of met een 'salaris' van 4 ton naar huis gaat?
Meneer de regisseur denkt ook ten onrechte dat die 30 bewoners van zijn wijkje dat wel even kunnen missen. Beetje de realiteitszin kwijt, vrees ik.
eerst eens kijken of hij al z'n 860 FB vrinden meekrijgt
www.facebook.com/profile.php?id=11216...
maar wat gaan we dóen dan? Afwachten?
@Lagonda | 11-03-16 | 09:55
Ik ben en blijf een democraat. Dat betekent inderdaad dat ik in dit geval afhankelijk ben van het wel of niet handelen van de overheid. Ik kan nu eenmaal niet eigenhandig verdragen aanpassen of grenzen gaan bewaken. Revolte is niet mijn ding.
Ik denk dat de keuze vrij simpel is: of je gaat (voor westerse begrippen) vrij hard en consequent optreden, desnoods in NATO-verband (dit zal zeer veel weerstand bij goedvolk oproepen). Of je blijft dweilen met de kraan open en accepteert dat verworvenheden al snel niet meer betaalbaar zullen zijn en dat spanningen tussen bevolkingsgroepen toenemen.
Grachtengordel. 1500 euro per maand? Hahaha!
ondanks lles, zijn wereldvreemdheid, narcistische neigingen met z'n foto op de brief, enz enz enz.
Hij doet meer dan onze regering, dat dan weer wel !!
Ik verdenk deze hippe regisseur van eigenbelang.... beetje extra reclame voor zichzelf en hij heeft binnenkort vast weer een paar gesubsidieerde regie-projectjes bij de VARA gescoord. En verder laat hij de buitenwereld op deze manier zien dat hij Echt Deugt en zijn hart op de juiste plaats heeft zitten.
Toch heeft ie even lekker aan de wijven in zijn straat kunnen laten zien dat hij wèl deugt.
zetje01 | 11-03-16 | 09:44
hahaha +1, terwijl wij ons hier gek reaguren denkt hij op dit moment: "afgezogen wordend op mij bed"
Boutschefter | 11-03-16 | 09:49
De enige door wie Marc zich de lul laat zuigen, is Marc himself.
Oh wacht en vergeet vooral niet die uitkering elke maand!
men vraagt om goed leiderschap, dat is er niet. En dan krijg je dit!
Zijn probleem is dat hij achter de TV zit. Zijn ziel is volgestopt met policore agitprop. Hij moet gewoon eens naar buiten gaan en zijn ogen open doen. Misschien ziet hij de problemen van de multi-culturele samenleving al in zijn eigen stad.
@Bisschop Berenbaffer | 11-03-16 | 09:50
Ik heb mijn vraagtekens juist bij de uitvoerbaarheid. Zo is er in mijn straat niets te huur. Voor 1200 is er zeker niets te koop. In arme wijken met veel bijstandsgerechtigden zal de drempel van 50, een onhaalbare blijken. Dan heb ik het nog niet over toenemende zorgkosten, extra (taal)onderwijs en werk. We hebben nu al te weinig banen. Het komt op mij over als wensdenken. Wereldproblematiek oplossen op de achterkant van een bierviltje.
Die gast is dom of blind of beide .
250k nu in heel europa ... eeehhh verdubbel dat maar x + x
Voor 1500 euro een woning een heel jaar huren... duhhh
Hij zegt 1 persoon per straat , maar paar regel verder heb die het al over een hele familie , das niet 1 he !!
Fijn eten samen , gast die gasten willen ons vreten niet eens is niet halal en mag niet enzo.
En wie gaat dat eten betalen of zit dat bij de 1500 euro en wie gaat die 1500 en eten .. opvoeding etc. over een jaar betalen nog steeds die 30 mensen.
Werk zoeken voor hem , man man help liever eerst de mensen die hier al zijn aan eten een baan en huis.
Wat krijgen we ervoor terug Marc, een fijne toekomst voor onze kinderen zonder vrede .
Afz. Je Buurman
Toch heeft ie even lekker aan de wijven in zijn straat kunnen laten zien dat hij wèl deugt.
zetje01 | 11-03-16 | 09:44
hahaha +1, terwijl wij ons hier gek reaguren denkt hij op dit moment: "afgezogen wordend op mij bed"
Boutschefter | 11-03-16 | 09:49
Ondanks het trieste onderwerp (doorgeslagen naïviteit)toch nog een hilarisch comment, mij dank daarvoor!
@atheïstisch stemvee | 11-03-16 | 09:45
Helemaal waar; er leefde in de jaren 80 veel goodwill onder de Nederlanders, en ik ken zelfs mensen die in die tijd nog met alle goede bedoelingen Turks hebben geleerd om de nieuwkomers te begeleiden. Alleen is met die goodwill niks gedaan, en heeft men, door in te zetten op het multiculturele model, de animo die bij de eerste generatie immigranten leefde om te "verwestersen" niet aangewend om tot succesvolle integratie te komen. In plaats daarvan heeft men gemeend dat het integratiebevorderend was om moskeeën, Islamitische scholen etc. te faciliteren/stimuleren. Het resultaat daarvan is dat elke generatie migranten fanatieker Islamitischer werd dan de vorige. De kansen die in de jaren 80 nog volop aanwezig waren om dit project te laten slagen, zijn allemaal verneukt door progressieve luchtfietsers.
Ik ben het helemaal eens met je constatering dat het probleem groot is, en steeds groter wordt. Het plan van meneer Marc is inderdaad behoorlijk naïef (en eigenlijk is het met name mosterd na de maaltijd), maar mijn vraag is eigenlijk: wat gaan we doen dan? Ja, het is allemaal kut, en ja, er kleven zeer kwalijke kanten aan de Islam, en ja, het probleem wordt groter en groter. Dat weten we nou al 15 jaar. En we kunnen er nog maar eens allerlei inktzwarte toekomstscenario's uitschreeuwen, maar wat gaan we dóen dan? Afwachten?
Schattig , een gefeminiseerd en onvolgroeid NL-mannetje uit 't sprookjesbosch.Laat me raden , iets met het huidige nivo en moraal van de 'hoogopgeleiden' in hun eigen gesubsideerde subcultuurtje met een vleugje gutmensch en hollandse betweterigheid.HEt grote probleem in NL !
Hoop dat er geen homo stellen of joodse gezinnen wonen waar ze die Syriërs willen droppen die hebben gelijk geen leven meer en zullen zelf vluchteling worden.
Marc heeft goud in handen, zo te lezen kan de Oscar voor 'Beste rampenfilm 2016' hem nauwelijks nog ontgaan. Verder ongezien de tyfus natuurlijk, misschien helpt hem dat wat meer in balans te komen gezien al dat éénzijdige 'goede gevoel'.
Wij hadden vroeger zo'n "gast aan tafel"-potje op tafel, dat is net zoiets. Voordat we gingen eten, ging er dan een gulden in. Toen wisten m'n ouders niet dat het geld via het potje van hun arme zak in de volle zak van de directeur van die organisatie verdween. Wat dat betreft is dit plan beter.
Je kunt trouwens lullen wat je wilt maar deze man komt ten minste met een concreet en uitvoerbaar idee. Een compliment is af en toe ook wel eens leuk.
Die Marc is een echte socialist. En nu thuis en tegen zijn eigen omgeving zeggen "dat hij het tenminste probeert". De goede beoordeling is ook weer binnen. Naam gemaakt. Salarisverhoging binnen handbereik. En daar hebben we het te pakken; dit soort mensen doet het in feite voor zichzelf!
Die Marc is een echte socialist. En nu thuis en tegen zijn eigen omgeving zeggen "dat hij het tenminste probeert". De goede beoordeling is ook weer binnen. Naam gemaakt. Salarisverhoging binnen handbereik. En daar hebben we het te pakken; dit soort mensen doet het in feite voor zichzelf!
@Cuyahoga | 11-03-16 | 09:44
Ik hoop zo dat Marc de reacties hier leest en wakker wordt bij hetgeen jij schrijft.
Spijker op zijn kop, mijn beste.
Nog een toevoeging: hij helpt ook de mensensmokkelaars aan een meer dan riant salaris (misschien willen die wel optreden als hoofdsponsor).
Go, Marc!
Toch heeft ie even lekker aan de wijven in zijn straat kunnen laten zien dat hij wèl deugt.
zetje01 | 11-03-16 | 09:44
hahaha +1, terwijl wij ons hier gek reaguren denkt hij op dit moment: "afgezogen wordend op mij bed"
Het volgevreten gebalk van veilige gutmenschen als Marc gaat volledig voorbij aan de nood en armoe die er al is in Nederland. Marc en zijn mede lemmingen rennen om het hardst naar de afgrond om zich orgastisch juichend te pletter te kunnen storten.
zittend achter mij tv....... zucht
Kort na het gedeelte met "bestormen wij nu vluchtelngencentra" ben ik afgehaakt. Typisch voorbeeld van kijk mij eens goed zijn. Over gelukszoekers en alle nadelige gevolgen hoor je deze naïeve en narcistische sukkel natuurlijk niet.
Heeft Marc geen vriendenkring?
Zou hij een dochter hebben? Ik gok op niet.
"Zittend achter mij tv...."
Begin eens lekker zélf met een taal-en spellingscursus,koekwaus.
@Maria.1 | 11-03-16 | 09:35
Ik snap je punt, maar het gaat me er eigenlijk niet eens om dat we "allochtonen moeten helpen" omdat daar allerlei morele feelgood mee te verkrijgen is; ik bedoelde meer dat het wellicht verstandig is om eens na te denken over manieren om de regie over het oplossen van dit probleem (want dat is het) uit handen te nemen van de boven-ons-gestelden, en daar zélf het voortouw in te nemen. En niet eens zozeer uit morele overwegingen, maar puur pragmatisch: het is duidelijk dat Brussel deze kwestie niet wil/gaat/kan oplossen (zie stukje van Spartacus van gisteren). Dus we kunnen afwachten en toekijken hoe de ellende steeds groter wordt, of zelf met een beter alternatief komen.
Overigens geldt dat natuurlijk ook voor de autochtonen die onder de armoedegrens leven.
Die goede man smst nog, ach wat lief.
Aan elke kant van de straat een halve, niet zo'n gek idee (flauw grapje). Positief idee van die man, als hij en zijn buren een contract tekenen waarin ze ook de uitkering financieren, waarom niet?
@Lagonda | 11-03-16 | 09:31
Er waren (en zijn) veel Nederlanders die vrijwillig hun steentje hebben bijgedragen om vluchtelingen/ immigranten te helpen hun weg te vinden. Verwacht daarvoor overigens geen dankbaarheid terug, want alle lof is voor Allah (serieus voorbeeld). Verder was het in die tijd (jaren '60 t/m '90) ook nog eens zo dat je nieuwkomers niet kon en niet mocht aanspreken op hun gedrag. Dat was al snel racisme. Het lag waarschijnlijk aan jezelf.
Twee problemen voor nu: ten eerste is het geen statisch getal, maar een fenomeen dat blijft groeien in aantallen. Een keer zeggen 'we zetten de schouders er onder' is wensdenken. Er komen nog meer en ze blijven komen.
Tweede probleem is meer praktisch van aard. Huisvesting, banen, uitkeringen & toeslagen, zorg, onderwijs, veiligheid etc.. Dit moet allemaal bemand en betaald worden. En dat terwijl de overheid al tientallen jaren aan het bezuinigen is, nog steeds een begrotingstekort heeft. We doen 'goed' van geleend geld.
alexbl | 11-03-16 | 09:41
Groen Links.
Wedden voor 50 euro?!
Zittend achter mijn PC, overdenk ik het volgende:
- " zittend achter mij tv" ? MIJN tv!
- Als iedereen even 50 euro per maand stort, is dat 17.000.000 * 50 * 12 = 10 miljard per jaar. Dan zijn we zo van die staatsschuld af.
- Het zijn veelal geen gezinnen, maar jonge mannen. Al een stukje minder idyllisch. Al weet ik niet of Marc daar juist meer in ziet...
- Een woonplek van 1500 euro per maand cadeau krijgen, kan ik me daar ook voor inschrijven? Of moet ik eerst een Syrisch paspoort a la Malek Ramadan laten maken?
- Met alleen een woonplek ben je er niet, want ze zullen ook moeten werken. Anders krijg je een extra lading " groepjes vervelende allochtonen" waar de grote steden al vol mee zitten. Gelukkig is er voldoende werk in de apothekersbranche.
- Zorg je wel tijdig voor een Syrisch kookboek, en zit er wel een halal supermarkt in je buurt? Anders gaat het natuurlijk fout, en heb je geen respect getoond.. Die Moskee, dat regelen we met zijn allen wel weer. Of anders doet de gemeente dat.
- Het is jammer dat de 50 euro nu op is, maar volgend jaar gaan we misschien ook Nederlanders helpen. Want die 50 euro per maand hoeven we volgend jaar natuurlijk niet meer te betalen voor de woonruimte, toch? Toch???
- Ik zet ook altijd een foto van mezelf boven een bedelbrief. Ik krijg alleen nooit wat. Zou het daar aan liggen?
Toch heeft ie even lekker aan de wijven in zijn straat kunnen laten zien dat hij wèl deugt.
En het wordt ook niet echt een betere wereld zo, hè Marc.
Of je moet fan zijn van verdronken kinderen.
Want door jouw schuld, verdrinken er dagelijks mensen in hun poging om een gratis miele te bemachtigen.
Of een nieuw kunstgebit.
"Kijk, daar heb je de rechtsextremistische xenofoben van Geenstijl weer met hun haatgedachten"
Nee, dat zijn duidelijk controleerbare feiten.
Dankzij mensen als Marc stappen mensen in die bootjes.
Dankzij mensen als Marc en iedereen die VVD, pvda, D66 en GL stemt, laat Erdogan ze gewoon in die bootjes stappen.
Marc, je bent feitelijk een smerige moordenaar met bloed aan je handen.
Met je betere wereld, weet je wanneer we pas een betere wereld kunnen hebben?
Zodra mensen als Marc ophouden met zich te vermenigvuldigen en allemaal netjes in een inrichting zitten, waar ze thuishoren.
@janmetdepet | 11-03-16 | 09:38
Dat is het. Vroeger, toen ik nog geitenwollensokken droeg, stapte ik er blij op af om te helpen. Mooi tijdje gedaan. Lange tijd alles goed gepraat.
En toen was het op. En kwam het, vrees ik, nooit meer goed.
hahahahahaha!
------
zo ik ben weer bij. Een woonplek voor 125 Euro per maand met verwarming en verlichting en WIFI natuurlijk. Die woonplek moet worden ingericht met requisieten van de regisseur, van bordkarton en gratis. Deze paradijselijke woning, men ziet ze veel in bidonvilles in buitenwijken van grote steden in 3e wereldlanden, van alle gemakken voorzien past natuurlijk perfect in de wijk waar deze dromer woont en de woning hoeft niet in de oorspronkelijke staat terug gebracht.
Ik ga eens even nadenken wat ik met die 600 Euro ook kan doen.
Misschien een beter idee, ik heb nog 1000 Euro van Mark tegoed, misschien kan die dat geld even daarheen overmaken. O wacht, dat heeft ie al gedaan.
Wat een lieverd is die Marc toch. Iedereen heeft zo zijn manieren om aardig gevonden te worden.
Zittend achter mij TV? Ik weet genoeg.... Next
En wat krijg je er voor terug: Eeuwig dank. Hahaha, lachen hé, met Marc.
DonBasco | 11-03-16 | 09:15
Hij bedoelde eigenlijk: 'eeuwig gejank'. Dat staat ook wat dichter bij de realiteit.
1500,00 per maand huur. Regel dan woonruimte in noord-Groningen oid
50 per maand is voor de heer Krone wellicht wisselgeld, ik ken gezinnen in Nederland waarbij dat het maandelijkse voedselbudget is.
Laat me raden. D66 stemmer toevallig?
Als het alleen bij die Syrische oorlogsvluchtelingen zou blijven kon ik me er nog in vinden. Maar dat zijn het niet en zeker niet enkele 250000 voor heel Europa. DL heeft al 1100000 asieleisers mogen ontvangen vorig jaar. Dat is exclusief nareizende aanhang.
Heel lief van je, Marc.
Maar let wel: je mag ze niet zelf uitzoeken, he. Het mag ook gewoon die chagrijnig kijkende, norse man zijn. Die niets lust vanwege zijn religie. Die als je hem een beetje leert praten alleen maar mekkert over wat er niet goed is aan Nederland en zijn nieuwe behuizing. Die altijd vies ruikt als ie bij je aan tafel zit. En als je hem op straat tegenkomt altijd voor je voeten spuugt.
En binnen no-time allemaal vriendjes uit zijn straat "daar" heeft gevonden met wie hij de hele dag rond hangt. Want ja, werken gaat niet meer op zijn leeftijd.
Wat, Mark? Oh, je wilt een frisse jonge man of vrouw? Eentje die lekker ruikt? Eentje zonder sluier of jurk die altijd goed gemutst is en binnen no time is omgeschoold als hartchirurg?
Tja, Mark. In die wereld leven we niet. Sorry.
Gezwel | 11-03-16 | 09:34
En even verderop schrijft de schat:
"Anne Frank kan ook de pot op!"
Het is wel consequent, dat cultureel Marxisme: Christendom moet kapot, en Joden helemaal, en dan kan de rode loper, gedrenkt in Islamitsch bloed, uitgerold.
Waarom zat Marc eigenlijk achter zij(n) TV? Heeft-ie achter zijn televisiemeubel soms een geheim kamertje gebouwd voor vluchtelingen, in het achterhuis zeg maar?
Hoe dan ook, benieuwd naar Marcs vervolgplan is: als die 18k op is en dat gezin - doodop van al die dineetjes bij buren - nog geen enkel uitzicht heeft op werk, eigen woning, opleiding en al die andere zaken die nodig zijn om iemand zelfstandig los te kunnen laten in een samenleving.
Dat is er een van de NPO, Projectsubsidie, Filmfonds, Mediafonds, CoBo-fonds, De MEDIA Desk, en het coproductiefonds Eurimages van de Raad van Europa, allemaal infuusjes om de kwaliteit van de Nederlandse Programma's op ongekend niveau te houden, en hun wereldbeeld uit te dragen op het kijkvolk, neem een baan en betaal een keer loonbelasting, ipv dit via fondsen en subsidie op te vreten, PoenVanDeAnderen zeker.
Als we niet zulke slechte ervaringen zouden hebben met de huidige moslims,dan zouden we er misschien open voor staan,we hebben gewoon geen zin aan meer haatbaarden die onze regels niet respecteren.
Gaat marc achter ze tv hen Nederlands leren?
Succes voor de beste man.
Is die man nou dom of gek? Eerlijk gezegd denk ik dat deze gek tegen zichzelf en zijn omgeving beschermd moet worden door psychiatrische hulp.
Wat meneer krone niet begrijpt, is dat linkse goedmensen alleen linkse goedmensen willen zijn als het uit andermans portemonnee betaald wordt. Niks zelf 50 lappen, die moet uit de grote pot komen.
@Lagonda | 11-03-16 | 09:31
Zolang er hier autochtonen op een woning zitten te wachten, naar de voedsel- en/of kledingbank moeten, geen zorg durven te vragen vanwege de kosten zie ik niet in waarom wij allochtonen moeten helpen. Zullen we eerst wat voor onze eigen mensen doen? Of is dat racistisch?
1500 netto in de maand moet makkelijk kunnen. Een prefab woonunit in elke straat erbij voorlopig. Of een paar bij elkaar in een park om de hoek. Zo moeilijk is het feitelijk gezien niet. Nu moet ik alleen nog zien waar ik 50 euro in de maand extra vandaan tover.
Marc gaat er voor het gemak vanuit dat de vluchtelingen in kwestie zijn plan zien zitten en ook nog eens dankbaar zullen zijn. Wat moet het toch heerlijk zijn als je je eigen goedheid niet aan de realiteit hoeft te toetsen. Kun je lekker borstkloppend door het leven in de stellige overtuiging dat je plan alleen mislukt door de guurrechtse houding van je medelanders. Je zou gewoon hopen dat hij zo'n woning en Gezin in zijn straat voor elkaar krijgt. Gewoon om de desillusie te zien.
Over van de pot gerukte gutmenschen gesproken: Sylvia Witte weet niet wat ze erger vindt; de dreiging van de islam of het 'falen' van het christendom. Mijn god, wat voor wereldbeeld heb je dan en hoe kun je zo een gedachte ontwikkelen? Verbijsterend!
sylviawitte.wordpress.com/2016/03/06/...
Hij is wat vergeten onder zijn naam:
P.S. Ik heb uiteraard geen dochters
Goatboy2014 | 11-03-16 | 09:09:
Niet alleen de post "huisvesting" rammelt in het business plan van Marc. Heeft deze dwaas eigenlijk wel door hoe laag het vrij besteedbaar inkomen van veel Nederlanders is? In de ivoren toren van Marc kan iedereen makkelijk 50 Euro per maand missen.
Infantiele geest. Groep 6 basisonderwijs.
Hij kan beter een paar gesteriliseerde dieren uit het asiel opnemen. Die gaan hooguit 15 jaar mee.
deze meneer kan ook een vluchtelingenvakantie boeken bij Sunweb en dan met wat zielige mensjes op de foto.
"Zittend achter mij tv"
Nederland was nooit een "vrijhaven" voor vluchtelingen.
"bestormen we nu vluchtelingencentra" - wanneer is dat gebeurd?
Ik ga het niet eens hebben over de aanzuigende werking die zijn domme plan oplevert. Wat een koekwaus. Maar goed wat wil je ook met zo'n titel.
En toch, en toch ... heeft-ie een punt. Dit soort verantwoordelijk burgerschap is sinds de jaren '60 bespot en belachelijk gemaakt door dezelfde betweterige types die nu met hun kont aan 't pluche kleven, en er de afgelopen 40 jaar met al hun hoogdravende idealen een grote en kostbare puinhoop van hebben gemaakt.
Ik durf zomaar te denken dat als men m.b.t. de integratie van allochtonen gebruik had gemaakt van het bovenstaande model (dus: één gezin per straat, onder voortdurende sociale begeleiding en controle van de buurt i.p.v. verblind door een multicultureel ideaal de nieuwkomers bij elkaar onderbrengen en ze op geen enkele wijze stimuleren hun cultuur te herijken op de nieuwe situatie) veel minder problemen waren onstaan dan nu 't geval is.
Je kunt dit idee wel bespotten, maar de praktische realiteit is dat die vluchtelingen gewoon blijven komen, en dat er geen hermetische grenzen om Europa zijn gezet. Dus we zullen daar iets mee moeten, en dit is in elk geval een beter plan dan die gevaarlijke gekken in Brussel hun gang te laten gaan en langs de zijlijn apatisch te blijven toekijken.
Een land is van haar burgers, en niet van haar regering. Maar zolang burgers op hun krent blijven zitten, en er van uitgaan dat 't wel weer ergens geregeld zal worden, geven we de Junckers en Merkels alle ruimte.
Nodig, 1 woning??? In Amsterdam? Met de huidige woningnood? En wachtlijsten van meer dan 10 jaar? Ik heb een hele waslijst vrienden en kenissen die dolgraag in die woning zouden willen wonen. En die gun ik het meer als een Syrier. Probleem is dan ook vooral de woningnood. Met dank aan de VVD en hun kunstmatig hoge huizenprijs politiek.
En waarom nog meer islam importeren?
Geeft alleen maar rotzooi, crime, kosten die KUDTreligie.
Er is niet genoeg steun in de samenleving hiervoor, hoe dat komt? Juist omdat de media en de progressieve ingestelde mensen zoals Marc weigeren ook de realiteit erbij te vermelden en net te doen of geluksmigranten niet bestaan en vluchtelingen allemaal over één kam scheren.
Gisteren bij "de wensboom" ook weer een zielig verhaal dat iemand half vermoord werd in Syrië, en het zo levensgevaarlijk slecht had dat hij z'n gezin eerst moest achterlaten en z'n leven gewaagd heeft in een bootje vanuit... TURKIJE? En dan nog 10 veilige landen illegaal door om in Nederland te eindigen. Het erge is dat echte vluchtelingen die met alle hulp blij zijn hierdoor gedupeerd raken. Als er geen overzicht en geen eerlijkheid is over de migrantstroom in totaliteit gelooft de burger er voor de zekerheid maar helemaal niks meer van. DAT zouden de progressieven onder ons zich juist moeten aantrekken.
Als meer dan de helft van de vluchtelingen migranten zijn (door de EU/Timmermans zelf gezegd) is het geen generaliseren meer in 1e instantie uit te gaan van een gelukszoeker, dat is statistiek. Het zou juist oneerlijk idealistisch generaliserend zijn om uit te gaan dat een willekeurige vluchteling GEEN migrant is.
Dat wil natuurlijk niet zeggen dat arme mensen in andere landen niet geholpen zouden moeten worden, maar dat heeft dan niets te maken met of iemand hier als migrant gekomen is, dan moet je JUIST de mensen die nog in eigen land gebleven zijn nog meer steun geven, dat is juist het schijnheilige ervan. Pas als je hier bent gekomen besta je en ben je zielig, daarvoor word je genegeerd.
Als je in de directe omgeving van de Kalkmarkt kunt wonen is 50,= per maand of 600,= per jaar wellicht niet veel. Hoeveel moet je bijdragen als je aan de Hoefkade in Den Haag woont, in het Utrechtse Ondiep, de Da Costastraat in Rotterdam, de Schalk Burgerstraat in Tilburg, in een sociale huurwoning in Coevorden?
Prima initiatief.
Geen belastingeuro meer naar de COA vanaf vandaag. Gutmenschen die zich beter willen voelen in een betere wereld trekken de portemonnee en regelen alles zelf voor de derde wereld.
De schat denkt dat je met 1500 euro Pm de kosten kan dekken. Maar wie betaalt de kosten van energie, gezondheidszorg, de boodschappen etc.?
Ik heb gewoon 4000 netto nodig om een beetje normaal te kunnen leven, maar krijg dan ook niets kado.
Mark zit in de luchtfietsenverhuur.
Wat een simplist. Naïviteit icm tolerantie is onze grootste vijand.
Typische gutmensch die andere alleen maar helpt om een goed gevoel te krijgen. Door dit soort zelfhatende useful idiots is over een tijd de autochtone Europeaan een uitstervend ras. Het is gewoonweg landverraad.
jaja met zijn allen. Er zijn mensen die het alleen kunnen allen dan 1000 gezinnen. Neem even laten we zeggen de heer M van Dam. Koopt een kasteel voor laten we zeggen 1,5 miljoen met veel kamers en grond. Hoeveel gezinnen kan je daar voor helpen.zeker als je altijd je mond vol hebt over solidariteit.
Hij lijkt wel een wijf, zo naief.
Migratie of vluchtelingen zijn het probleem ook niet. De islam is het probleem.
Overal ter wereld is migratie en zijn er vluchtelingen. Dat levert wel wrijving op maar geen problemen. Problemen krijg je als de islam zich manifesteert. Overal ter wereld waar de islam woekert komt er armoede, geweld, onderdrukking, terrorisme en algehele achteruitgang.
Eén en Eén is twee. Islam NEE!
Plus de vraag of de nieuwelingen bereid zijn zelf ook over tien jaar te betalen voor de (echte) vluchtelingen van dan. Goede kans dat ze dat niet kunnen (uitkering anyone?), en als ze het al kunnen, dan willen ze het waarschijnlijk niet (egoïstische burgeroorlog in de meeste islamitische landen in het middenoosten). Dan wordt de rekensom al iets anders. En over twintig jaar weer.
Leuk idee, gratis huis en gratis geld, maar er is niemand dat nog op wil en kan hoesten. Wat denk je van de Nederlandse gezinnen die hard werken om een huis te krijgen? Wereldvreemde linksmensen kunnen niet nadenken. Veel plezier nog met het vernietigen van onze samenleving. Hadden wij maar een Trump die bereid is een groot hek te bouwen.
Als het idee een feit is geworden en we allemaal één vluchteling in de straat opvangen komt er heel snel een over powered idee uit het kabinet der afbraak om inplaats van 1 ontheemde er 20 in elke straat te huisvesten.
Zit nog te twijfelen, www.marckrone.com/nl_pages/cv-foto/bio... . Is het nu een product van de kruisbestuiving tussen Quincy Gario en Femke Halsema of toch het door celdeling opgegroeide condoom-residu van een spannende avondje "Tofoe Dibbes ontvangt Peter R de Vries"...
marc je leeft onder een steen. mijn vader wordt uit zijn pensioen gezwendeld. mijn dochter moet nadenken wanneer ze de straat op kan en in welk gezelschap. mijn overheid houdt er een beleid op na dat haar eigen bevolking opheft. mijn kinderen blijven verstoken van hun moeder omdat ze moet werken zodat ik op vrijdag om 1 uur niet meer door de straat kan omdat er file staat bij de moskee van allemaal nederlanders die niet aa. het werk zijn. marc je bent een mafkees die overloopt van pseudo tevredenheid.
Gelukkig is de meerderheid van Nederland verstandig :
Zo tussen deze wereldvreemde naieveling en de "wat de boer niet kent vreet ie niet" figuren op Geen Stijl in.
Wat een Gutmensch! Applaus voor jezelf.
Wat een imbeciel. Kinderloos waarschijnlijk en wonend in een blankemannenreservaat.
Minder
Minder
Minder
@de Voorzittert | 11-03-16 | 09:20
Het merendeel spreekt niet eens Syrisch...
250.000! In heel Europa!
Marc is slecht met getallen. Het zijn er veel meer en ze willen niet naar heel Europa maar naar een paar landen in Europa - en dan nog eens naar de grote steden waar ze allemaal op een kluitje gaan zitten. Zo werkte het vroeger en zo werkt het nu. Als alle Marokkanen, Turken, Afghanen, Somaliers, Irakezen, Algerijnen, en noem ze maar op, netjes verdeeld in heel Nederland zouden wonen, zouden de grote steden niet meer dan 50% met allochtonen gevuld zijn.
Jammer genoeg vinden Gutmenschen het niet voldoende dat hun blanke kinderen een etnische minderheid zijn geworden en willen ze nog MEER! MEER! MEER! lichtgetintiers in ons land.
@Maria.1 | 11-03-16 | 09:20
Die gast vergeet dat niet, hij weet het gewoon niet (of weigert het door te laten dringen in zijn hersenpan) Ooit eens een discussie gehad met een sociaal werker die niet begreep waarom ik me druk maakte, het werd toch allemaal betaald met overheidsgeld en overheidsgeld is gratis.
Overigens, het recept om Marc Krone's voetjes weer op de grond te krijgen. Vraag 'm wat ze met de familie gaan doen als het helemaal mis gaat. Ten tweede: Wil Marc dit bijvoorbeeld ook met een kamp-familie?
Niemand kan mij verplichten om internationale naastenliefde te moeten tonen...
Trouwens, 50 euro per maand? Terwijl ik zo'n godsvermogen aan vaste lasten heb per maand vanwege de belastingdruk? Denkt hij echt dat een gemiddeld gezin daar nog behoefte aan heeft? Ik kan een week eten van 50 euro!
vraag me af waar hij 29 anderen debielen vandaan wil halen die de gezondheid van hun dochters op het spel willen zetten.
Een waardig GoenLinks-lid. Wensdenken en naief tot op het bot zijn daarvan de kenmerken. We hebben zo'n 6 procent moslims in Nederland. Overal proberen ze moskeen op te richten. Er worden steeds haatimams binnengehaald die hier de boel op staan te hitsen, de eisen voor halal-eten, gescheiden zwemmen, islamitische feestdagen en bidruimtes worden steeds meer gehoord. Werkloosheid is groot in die groepen, we hebben tientallen uitreizigers naar IS-gebied, de jodenhaat neemt toe en alle joodse instellingen moeten bewaakt worden, en deze kwezel wil er nog neer binnenhalen. Stoppen met de import van islam, wij hebben de geloofsachterlijkheid net langzaam achter ons gelaten, niet weer alsjeblieft!
Eh, Marc, ik kan je vertellen dat dit project niet nieuw is, het is al eerder gedaan.
Maar niet met succes.
Waar het steeds op stuk ging, en waar jij niet over nagedacht hebt, is het volgende:
Die eenhoorns die dagelijks via de regenboog, komen om rozenblaadjes te strooien en zoetgevooisde deuntjes op hun harp te spelen, die eenhoorns, die schijten dus wél.
Je zou het niet verwachten van een eenhoorn, maar geloof me, die kunnen een berg neerleggen alsof Ton Elias een week in een all you can eat kipkluiven-restaurant heeft gezeten.
Anyway, een eenhoorn schijt dus geen poep, dat niet, maar één of andere roze substantie, een soort frambozenjam vermengt met suikerspin en fristi.
En Marc, je raadt het al zeker, als dat spul tussen de wielen van je bakfiets komt gaat het fout.
Binnen een week zit alles muurvast versuikerd.
En een nieuwe bakfiets kost iets duurder dan 600 euro, Marc, dat weet jij ook.
Dus samengevat, goed idee, financiëel slecht onderbouwd, eerst eenhoornshit-probleem oplossen, dan heeft het een kans van slagen.
Succes!
1500 pleuri + 250 huurtoeslag + 90 x 4 zorgtoeslag. En wat er verder ter tafel komt. Koekje van eigen deeg.
Een jaartje naar het Pieter Baan centrum.
Die gast vergeet dat we al meebetalen aan gratis wonen, levensonderhoud, zorg, scholing etc. etc. voor nieuwkomers.
Maar gelukkig heeft tie straks een Goed Gevoel!
.
Mooi hoe de gutmensch de gevolgen tussen nu en 2050 van het goede gevoel volledig niet betrekt bij zijn initiatief. De aanzuigende werking, de culturele splijtzwam, de kosten voor UWV, jeugdzorg, zorg, reclassering, integratie, taalcursus, speciaal onderwijs, moskeesubsidie, etc.
De mensen spreken de taal niet, de kinderen worden islamitisch opgevoed in een niet-islamitisch land. Moeder blijft zich kleden in kopvodden en thuis brabbelen ze Syrisch. Het godbetere COA heeft er geen zicht op, de buurtjes stoppen met doneren na een jaar.
.
Deze regisseur mag van mij als eerste voor het schavot van Neurenberg II.
Zijn plan zou ook zomaar eens al in de koker van menig politici en Gemeente Visie's kunnen zitten. In de jaren 50 was er een verplichting van inhuisvesting vanwege een woningnood. En een vordering voor betaling aan de kinderen van kosten die ouders maakten voor verzorging. Ik schat zo in dat we deze tijden binnen nu en 5 jaar weer terug gaan zien. Het niet willen erkennen van de ziekte en maar met lapmiddelen de symptonen bestrijden dat is de EU momenteel. Geschiedenis herhaalt zich.
Mogen homostellen of Joden ook Syriërs uitnodigen? Zo ja, is het dan het beste om deze onderwerpen maar niet aan te snijden?
Ik heb ook wat tekeningetjes aan de muur hangen van ene Mohammed, zal ik deze dan ook maar opbergen als ik een Syriër uitnodig? En mijn ongelovigheid, zal ik dat ook maar niet ter sprake brengen? We moeten ze natuurlijk wel een behaaglijk gevoel geven.
Van pissen in je broek krijg je ook een warm gevoel, maar het brengt je nergens.
Als dit soort mensen daar hun geld aan willen geven moeten ze het maar doen. Van mij krijgen ze geen stuiver. Mijn aanzienlijke belastingafdrachten zullen ze het mee moeten doen.
^ virtue
Als je kennelijk voor 1500 euro per maand een gezin zou kunnen huisvesten, waarom moet een enkele asielzoeker dan zo'n 30'000 euro per jaar kosten?
Iets zegt me dat het ene bedrag te hoog is, of het andere te laag.
Kumbaya my Lord! Kumbaya!
www.youtube.com/watch?v=vo9AH4vG2wA
Marc verkoopt zichzelf goed. Virtuele signalling optima forma en goede doelgroep marketing ook. Marc weet natuurlijk ook wel dat dit plan onuitvoerbaar is. Maar dat is slechts bijvlzaak. Het gebruik van eigen zakelijk briefpapier maakt het helemaal af. Ik geef een 9,5 op de goedmens schaal!
.
(walg)
@eerstneukendanpraten | 11-03-16 | 09:08
Waar ligt Beerta?
Toch niet in Nederland?
*wegduikt voor Bosatlas*
Eigenlijk vind ik dit wel een goed plan. DIt moeten ze landelijk gaan doen. Als beleid. Op vrijwillige basis.
Dan kunnen we meteen zien hoe groot de draagkracht van de bevolking is. Hoeveel mensen willen 50 euro per maand lappen. Hoeveel makelaars zitten erop te wachten dat een groep vluchtelingen in hun woning komt. Hoe makkelijk het is om als Nederlander een woning te vinden. Hoe erg de buurt erop zit te wachten dat er vluchtelingen komen.
Weten we ook meteen hoe groot de problemen van dichtbij gaan zijn, als ze aan je keukentafel zitten.
Ik vind het een strak plan! Go! Ik ben wel bang dat er wat utopiebubbeltjes doorgeprikt gaan worden met de realisme-naald. Dat wel... Maar zet hem op!
Wel een beetje naief om te denken dat alle migranten die hier heen komen uit Syrië komen, terijl er al lang al bewezen is dat 4 op 5 tóch uit andere streken komen en de meeste Syriërs gewoon in grensgebieden van aangrenzende landen blijft zitten en wachten tot ze terug kunnen. (De hogeropgeleiden ja).
En waarom wordt dit iniatief niet opgestart voor de (Nederlandse) gezinnen die elke week elke euro moeten omdraaien om eten, drinken en kleding te kunnen kopen voor hun kinderen? Die de TV hebben moeten verkopen voor een maand lang eten, die steeds verder zakken in kennis omdat ze de tijd niet meer hebben en krijgen om zichzelf op te leiden voor een baan? Die in dezelfde buurten wonen als de nieuwe Medelanders die hen ook nog eens het leven zuur maken? 50.000 (of was het nu al 80.000?) gezinnen in NL alleen al en wij gaan nep-vluchtelingen uit "Syrië" helpen...
De echte vluchtelingen wens ik altijd een warm en welkom onderdak toe vanwege hun situatie, maar de naïevelingen in NL die zelf in ambtenarenland werken, die de NOS gebruiken als "informatiemiddel" en niet verder kijken dan wat gevoerd wordt door/via de volkskrant... Die mogen echt hun stemrecht verliezen.
En wat krijg je er voor terug: Eeuwig dank. Hahaha, lachen hé, met Marc.
Marc denkt dat er op iedere 30 mensen ieder jaar 1 woning vrijkomt. Kijk eens in je straat Marc. Oh, nee, de overhead moet bijbouwen, etc. Sorry Marc, ik kom iedere maand tekort en ik trek dit soort dingen niet. 1x gaat, 2x lukt, maar dan zit je bij jaar 3 op 10%. Wat gaat er mis?
Die is goed met getallen. Linkse mensen krijsen altijd woedend dat het er maar een paar zijn tov de Europese bevolking, maar kunnen of willen niet snappen dat ze maar naar een paar landen willen.
Even "is" naar boven gooien..
Elk gezin even 50 euro per maand. Wat voor wereld leeft die pipo?
Marc leeft niet in een paradijs, maar in een fantasiewereld met unicorns die over een regenboog huppelen.
Meneer doet iets met opera. Slurpt vermoed ik heel wat subsidie op.
En welke familie komt dan hiervoor in aanmerking. Moet je door de ballotage? Ik zie wel een mooi format voor TV: So You THink You Can Live Here
250k vluchtelinigen waarvaan 225k mannen in de leeftijd 20-35. Neen, doe maar niet
@sinar2 | 11-03-16 | 09:06
Die leegstaande kazerne in Den Haag staat helaas ook iets te dicht bij de rukbunker van Rutte, dus worden die lieden in volksbuurten gepropt en mogen Nederlanders op de wachtlijst nog een paar jaar langer wachten op een betaalbare flat.
Vluchtelingen hoeven niet te integreren. Die moeten terug!
Inderdaad wonen wij in het paradijs en dat wil ik ook graag zo houden.Bij de komst van duizenden moslim- asieleisers gaat
deze paradijs onherroepelijk naar de kloten.
In tal van moslim landen vechten ze elkaar de tent uit en als ze hier komen dan vallen soennieten en sjiieten elkaar in de armen.Dan heeft men opeens geen hekel meer aan homo s en transgenders en vind men Joden opeens lief.En afvalligen worden niet meer bedreigd en turken en koerden vinden elkaar ook weer lief.
Een tip Marc: minder TV en meer internet kijken.
De aanname achter dit idee is dat de vluchtelingen hier altijd willen blijven omdat dit zo'n fijn land. Een echte vluchteling wil volgens mij terug naar zijn land zodra het weer veilig is. Degenen die hier in dit land van melk, honing en vrije seks willen blijven zijn juist geen vluchtelingen maar gelukzoekers. Waarom in vredesnaam zouden we die gelukzoekers zo uitgebreid in de watten moeten leggen? De bedenker van dit idee is duidelijk het contact met de werkelijkheid kwijt, ik wens zijn buren veel wijsheid toe.
erbij, neem ik aan. erbij.. want het drama en de EU oplossingen daarbij denderen gewoon door.
Nu heb ik zelf wat minder moeite met het idee an sich. Alleen ik heb in mijn straat geen woning vrij, of ze zijn van de bewoners zelf of van de woningbouwvereniging die al begint met een top huur voor een appartementje.
Daarbij kamp ik momenteel zelf ook met een inkomensprobleem en op termijn een huisvestingsprobleem. Werkeloos na 34 jaar, 54 jaar oud en de ww tijd dendert voorbij.. zoals het er nu naar uitziet zal mijn pensioen tegen mijn 70e wel in een giga EU pot zijn verdwenen en is de kans megagroot dat ik zelf over een 2 jaar om mijn hoofd boven water te houden, te kunnen eten en drinken en vooral de belastingen dien te blijven ophoesten (eigen huis 50% afbetaald) mijn huis moet gaan verhuren en zelf in een tentje kan gaan bivakkeren.
Want dan is er geen enkele organisatie die medelij met mij en mijn kinderen heeft.
@jackindeboxstift | 11-03-16 | 09:04
Maar die ellende die haal je juist in je dorp door ongecontroleerde import, azc-centra waar integratie actief tegengewerkt wordt, enz. Een echt vluchtelingengezin, dat bovendien onderdeel van de samenleving gemaakt wordt, zal over het algemeen juist wel integreren.
Maar zo'n vrachtwagen mannen, die je vervolgens bij elkaar zet, en omringt met "hulpverleners", dat integreert niet, en dat is ook helemaal niet de bedoeling. Die moeten zo lang mogelijk in allerlei trajecten blijven hangen, zo lang mogelijk afhankelijk zijn van hulpverleners en bij voorkeur eindigen als uitkeringstrekker. Want dan weet je tenminste dat je als graties-geld weggeef partij weer een stemmetje erbij hebt.
Op zich heeft ie een punt, hoewel zijn business plan rammelt ( zie post huisvesting )
Maar dan een echt gezin uit het oorlogsgebied , geen testosteron bom etc.
En een overeenkomst over gedragsregels. Hou je je niet aan de afspraken dan vlieg je er uit. Verder verplichting tot scholing en werk om jezelf op termijn te bedruipen .
Als hij er zo achter staat kan hij op zijn minst op zoek gaan naar 29 mensen en zelf ook meedoen...
Ik ben gestopt met lezen bij "zittend achter mij TV"
Stijl(loze woorden) reclame?
Volgende film zal het hem niet worden.
Mag ik dan even zo'n 20% minder belasting betalen want wat mij betreft mogen ze lekker daar blijven. Eerlijk is eerlijk.
John McClane | 11-03-16 | 09:01
Ga eens naar Funda en kijk wat de huizen in Beerta, Finsterwolde en omstreken kosten.
Er leven steeds meer Nederlanders onder de armoedegrens of zelfs op straat.
.
Zullen we er eerst even voor zorgen dat het ook voor hun een paradijs wordt voordat we het verkopen aan jonge mannen van strijdbare leeftijd?
Rare hippies
Een heleboel lezers zullen de ondertoon van Van Rossum missen denk ik!
En zo zouden we ook welwillende Nederlanders in de straat die kapodt worden gemaakt door onze overheid kunnen helpen uit de shit te komen/blijven.
Evident waar het hem om gaat: "eeuwige dank, een goed gevoel, een betere wereld". Kan het nog zweveriger en met een nog grotere vorm van neerbuigende zelfingenomenheid?
Als het idee aanslaat en werkt dan mag de staat die 1500,- euro p.m. terugbetalen aan de donateurs en kunnen we stoppen met noodhulp over de grens. Lees geld weggeven aan een dictator in een bekend vakantieland.
250.000 vluchtelingen? Was het maar zo weinig! Alleen Duitsland heeft al 1 miljoen va die illegalen! En 6 miljoen willen nog binnenmarcheren.
En over IS terroristen vrouwen verkrachtingen lult Marc Krone niet
fail !!!!
@wijnvlek | 11-03-16 | 09:01
95% van de vluchtelingen uit Syrië komt niet uit Syrië !
Dacht je nou echt dat de regenten in Den Haag en de potentaatjes in de gemeenten zo een gezin in hun straat willen? Die pleuren de opvangcentra nu al zover mogelijk weg van hun eigen huis in andermans wijken
En omdat het mogelijk een apotheker of raketgeleerde is worden we allemaal met al die gezellige keukengesprekken ook nog slimmer.
@TheEgg | 11-03-16 | 09:01
Whoops, mijn Marc was de Rutte uitvoering.
John McClane | 11-03-16 | 09:01
per maand ;)
.
OT: Die vent is kneitergek...
Als je denkt, het kan niet gekker.... dan is er altijd een wensdenker uit Amsterdam die weer de overtreffende trap van stupiditeit weet te treffen.... en ook dat is een gave!
Prima idee. Begin maar als eerste op de grachtengordel. Als het bij de Nimby's aanslaat ga ik er eens over nadenken.
Flikker op in elke straat een haatbaard.
Geen karbonade meer in je eigen huis,langere termijn huisregels aanpassen.
tuurlijk.
mooi idee. en het maakt het overzichtelijk. enige nadeel is dat je als dank een verkrachtte dochter, moskee of verpauperde buurt kan terugverwachten. althans dat is wat er tot nu toe gebeurd is met het binnenhalen van mensen uit noord-afrika. en ook dat begin met een paar...
dus ja, ik zou er echt aan mee willen doen, maar mijn vertrouwen in mensen uit die regionen, met dat geloof, is heel erg beschadigd.
kunnen we hetzelfde plan ook invoeren voor christenen, homo's en andere door islam verstoten groeperingen?
dan ben ik de eerste uit de straat die geld stort, eten geeft en hen de taal leert.
Tenminste wel iemand die actie wil ondernemen, waarvoor hulde. Ik heb dan ook altijd sterk het idee dat vooral door de PvdA/D66-mentaliteit de acceptatie van asielzoekers ontzettend slecht is. Veel mensen willen best een ander helpen, maar als er zo geforceerd een beeld geschept moet worden dat het allemaal tandartsen en raketgeleerden zijn en dat er onmogelijk een moslimgekkie tussen kan zitten, is de geloofwaardigheid en daarmee de behulpzaamheid er al snel af.
Dom gutmensch. Er komt zoveel meer bij kijken. Welk werk? Voor een Syrische schapenhoeder? En hun kinderen raken wel opgevoed? In tegenstelling tot de huidige moslims? Dit soort mensen staat volledig buiten de werkelijkheid. Onvoorstelbaar naïef en dom.
Ja, ik doe mee. We lossen het zelf wel op. Dat kost een stuk minder, vooropgesteld dat we de ervoor gereserveerde EU-belasting terugkrijgen. Gezien het uitgavenpatroon zal er wel een factor drie in zitten.
ik moet geen islam in mijn huis,trouwens losse kleedjes heb ik ook niet.
Dus ik moet tijd en geld steken in een probleem dat door de EU en overheden wordt gecreëerd en in stand gehouden? imgur.com/gallery/zxl58Pv
Jullie houden wel met een half oog jullie frisse nonchalante knotjes dochters in de gaten? We willen geen Keulen-aan-de-Amstel natuurlijk.
Marc heeft een punt. Migratie gaat toenemen door klimaatverandering en de daardoor veroorzaakte conflicten. Grootschalige opvang in concentratiekampen is geen oplossing. Kleinschalige "op maat" opvang, eventueel in zgn krimpgebieden is meer effectief om te integreren. Gemakkelijk zal het niet zijn, maar het bouwen van muren gaat alleen werk geven aan metselaars (en tunnelbouwers).
Als regisseur moet je nu eenmaal een groot fantast zijn en buiten de werkelijkheid kunnen treden.
Waarom dat Marc en consorten dit geen oplossing vinden: Hoeveel Balkenende+ bestuurders heeft dit initiatief nodig? Hoeveel Balkenende+ bestuurders heeft een AZC met 1000 asielzoekers nodig? Die laatste vraag beantwoorden is de eerste vraag beantwoorden.
Heh een woonplek die 1500 euro per jaar kost? Ik denk dat je daarvoor zelfs in Noord-Oost Groningen nog niet eens een schuur kan huren. Verder wel goed plan.
Marc kan zo aan de slag bij Sunweb.
Ok dat zijn dus de mensen uit Syrie... en wat moeten we dan doen met de 95% van de gelukzoekers uit de landen waar helemaal geen oorlog is maar die wel op onze stoep staan?
Ik blijf er bij dat dit soort figuren, zo nodig gedwongen, langdurig psychiatrisch behandeld moeten worden
Stuurt die kerel nou serieus brieven rond met een foto van zichzelf? Wat een narcist..
Wie weet wat je die nog kunnen leren...
Marc Krone, je leeft in een paradijs.
Dat komt omdat wij duizenden jaren de islam buiten de muren hebben weten te houden. Daar is heeft veel bloed van onze voorvaderen voor gevloeid.
Neem nu maar snel je pilletjes en klim voorzichtig uit je ivoren toren.
Te beginnen bij hem in de straat.
600 euro, welke belasting/accijns/heffing hoeven we dan niet meer te betalen?
REAGEER OOK