Hoera. Het is Internationale Vrouwendag
Heren... gefeliciteerd. Vandaag is het Vrouwendag. Dat is een soort dierendag, maar dan kut. Het is niet de bedoeling dat u vandaag de vrouwtjes ontbijt op bed gaat brengen, elektriese krulspelden sets cadeau doet, woestaantrekkelijke A+ gigolo's laat komen danwel duimpjes omhoog steekt op straat. Het is meer een awareness dingetje voor de dames zelf. Zeg het maar in je eigen woorden, Wiki: In Nederland viert een grote verscheidenheid aan vrouwengroepen en vrouwenorganisaties 8 maart op veel verschillende manieren. Het doel is aandacht te vragen voor thema's zoals economische zelfstandigheid, empowerment, seksueel geweld, zorg en arbeid, discriminatie en racisme. Hup vrouwen. Jullie dag. Hoera. Hoera. Hoera.
Reaguursels
InloggenIk had niet begrepen dat ik vandaag mijn vrouw af moest slaan!
-weggejorist-
Ach ja, die zielige achtergestelde bestuurskunde studentes. Dagelijks mag ik ervaren wat voor een lichten daarbij zitten en hoe ze in hogere functies gesluisd worden, om dan hele afdelingen van organisaties naar de bliksem te helpen met een angstcultuur. Zelf meegemaakt dat een groepje communicatiestudentes de IT Helpdesk bezocht en meteen met een toon van walging en minachting 'he, allemaal mannen'. Sindsdien zijn alle mannen praktisch de tent uit gewerkt en doet niemand nog een fuk.
-weggejorist-
Ik ben voor. Waar ging het over?
www.telegraaf.nl/binnenland/25343216/_...
Alle onnozelaars verzamelen vanavond op de demo van 'feministen in verzet'. Omanders en Alexander zijn vast ook welkom.
Rechtgeaard westers feminisme bewaakt de verworvenheden van vrouwen. Het is een nederlandse massapsychose om het op te nemen voor de hele wereld en altijd maar slachtofferschap te zien in de machts-kant van de islam. Geen wonder dat dan niemand meer zich wil identificeren met feminisme. Voor vrouwen en homo's is deze kant van de wereld land waar zij willen wonen. Laten we dat zo houden.
@belo | 08-03-16 | 12:35
Al gedaan. Jij ook?
Dat filmpje. Met baby-gehuil op de achtergrond.
Vrouwendag, dus porno kijken!
@Fijne internationale kuthoerendag.
Een paard | 08-03-16 | 08:47
Wonderlijke reactie op GS. Hier houdt men over het algemeen ontzettend van kut en boobies. Dus je bent óf een misogyne homo óf ze heeft je laten zitten.
Alle seksistische reacties zijn gewoon voor GS, dank daarvoor, daarmee kan iedereen zien dat er nog geen saamhorigheid is onder mannen en vrouwen en dat mag toch eens tijd wezen. Anders staan vrouwen alleen t.o. de islam als hun eigen kerels aan dat wangedrag blijven meedoen.
belo | 08-03-16 | 12:42
In tegenstelling tot de moslimmannetjes houden reaguurders het voornamelijk bij woorden en gaan niet over op de daad, net zoals bij bouwvakkers. Er is weldegelijk saamhorigheid tussen de mannen en vrouwen, maar je kunt niet verwachten dat mannen op een mannenforum www.tmg.nl/nl/GeenStijl zich gaan gedragen als een stel wijven zoals op een forum van tijdschrift de Libello. forum.libelle.nl/forum/huis-tuin-keuke...
@Fijne internationale kuthoerendag.
Een paard | 08-03-16 | 08:47
Wonderlijke reactie op GS. Hier houdt men over het algemeen ontzettend van kut en boobies. Dus je bent óf een misogyne homo óf ze heeft je laten zitten.
Alle seksistische reacties zijn gewoon voor GS, dank daarvoor, daarmee kan iedereen zien dat er nog geen saamhorigheid is onder mannen en vrouwen en dat mag toch eens tijd wezen. Anders staan vrouwen alleen t.o. de islam als hun eigen kerels aan dat wangedrag blijven meedoen.
omanders | 08-03-16 | 10:58 Fout. Lees je eens in.
Alles goed en wel maar vier dit nou niet wéér, tégen de Westerse en moderne feministische waarden in, met een hoofddoek op je kop m/v. In de achteruit hebben we namelijk niets te vieren.
Het oorspronkelijke feminisme begrijp ik heel goed.
Nog niet zo lang geleden werd je als ambitieuze vrouw echt niet serieus genomen.
Hoera voor vrouwen !
Beste vrouwen, jullie wilden gelijke rechten. Die hebben jullie gekregen. Hoe kan je dan nog een vrouwendag willen?
We moeten vandaag allemaal naar ze fluiten om onze waardering te tonen.
-weggejorist-
Volgens mij is er ook iets met 'aandacht vragen voor (...) sexueel geweld', op vrouwendag...
Dus Pritt, dit is het niet, begrijp ik? sex-appeals-in-advertising.wikispaces...
In dat filmpje, sooo! die is goed met argumenten!
Aan het einde van dat filmpje kreeg ik de suggesties voor andere filmpjes.
Getiteld: Hetzelfde maar dan anders.
Gevolgd door: Man met talent.
hehehehe
Gelijkheid afdwingen door een eigen aparte dag te hebben...
@kweethetooknietbeter | 08-03-16 | 09:32
Dat is gewoon zwarte humor. Het hele feminisme is gebouwd rond haat jegens blanke westerse mannen. Terwijl de westerse man waarschijnlijk het beste is wat vrouwen is overkomen. Een van de redenen waarom feminisme zo vrijelijk kan woekeren is dat westerse mannen te gentleman willen blijven.
Ik hou van ze. Elke dag.
Een dag zonder logica. Een dag vol tegenstrijdigheden. Een dag waar aldoor wisselende emoties de boventoon voeren. Het is Internationale Vrouwendag.
Vrouwen, het blijft toch een soort raar dingetje. Denk toch dat het een soort aliens zijn die ons uit willen roeien hoor.
Ter contemplatie voor al die vrouwen die 8 maart Internationale Vrouwendag vieren en tegelijk zo naieve politiek correcte ideeën hebben over de islam. In de islam wordt:
- de man gezien als fors meer waard dan de vrouw
- de vrouw gezien als eigendom van de man
- de man toegestaan tot vier vrouwen te hebben
- de man toegestaan buiten het huwelijk vrouwen als slavinnen te hebben
- de vrouw gezien als minder intelligent dan de man
- de vrouw gezien als incapabel om werkelijk moslim te zijn
- de vrouw gezien als de meerderheid vormend in de hel
- vooral de vrouw die mannen seksueel bevredigt gezien als recht hebbend op de hemel
- de vagina als het belangrijkste gezien dat de vrouw inbrengt in het huwelijk
- Mohammed gezien als iemand die niet-attractieve vrouwen weggaf aan anderen
- Mohammmed door zijn favoriete vrouw verweten dat hij de vrouwen gelijk heeft gemaakt aan honden en ezels
- de vrouw gezien als van het niveau van honden, ezels, joden en tovenaars
- de vrouw vergeleken met slaven en kamelen
- de vrouw gezien als eenvoudig inwisselbaar voor andere vrouwen
- de vrouw gezien als weg te geven voor seks
- de vrouw gezien als in te ruilen voor een paard
- de vrouw geacht mooi te zijn en te gehoorzamen
- de gevangen genomen vrouw gezien als sexslavin
- de vrouw gezien als buit
- de vrouw gezien als licht te slaan voor eigen bestwil
- de vrouw gezien als huisdier zonder eigen bezittingen
Bron: www.thereligionofpeace.com/pages/quran...
Hierbij moet bedacht worden dat voor de meeste moslims de islamitische leer nog steeds de absolute waarheid is, waarnaast vormen van relativering van deze absolute waarheid met grote vijandigheid bejegend worden. Over enige decennia zullen moslims met behulp van snelbroeden en massaimmigratie in de meerderheid zijn in vele steden en stedelijke gebieden in Europa. De islamitische leer gaat ervan uit dat als moslims een meerderheid vormen, dat dan de islamitische wet (sharia) moet heersen. De islamitische wet betekent het voor iedereen verplicht stellen van onder andere de bovenstaande visie op de vrouw.
@Feynman | 08-03-16 | 09:43
En ook nog eens Saudisch voorzitterschap panel VN-mensenrechtenraad. www.elsevier.nl/Buitenland/achtergrond...
Dima Beeline | 08-03-16 | 09:52
Yep, zo werkt dat ouwe ;-)
Zet ze in het zonnetje en laat ze deze dag vieren alsof het hun laatste vrije dag is.......
Het zou zomaar kunnen.
@Onze man in Mockba Menig man in Moskva zit lelijk in de spagaat op 8 maart. Want je moet en je vrouw en je minnares happy maken. Overigens op te lossen door een van de twee een vakantie cadeau te doen met vertrek vroeg in de ochtend.
Ja, op vrouwendag is het eerst praten dan dan neuqen als je geluk hebt
vrouwen... ik wil niet meer samen werken met vrouwen, verschrikkelijk. blonde haren en dikke tieten.. neuken zich omhoog, sta je dan met al je papieren wetende dat een stuk onbenul carriere maakt
Feynman | 08-03-16 | 09:43
's Lands wijs, 's lands eer.
Verandering moet van binnenuit komen.
-weggejorist-
Feynman | 08-03-16 | 09:43
En dat zijn nu de beste vrienden met ons vorstenhuis! Nog meegekregen dat jouw tegel op Pownews van gisteren over Samsom integraal op Joop en twee andere fora was gekopieerd?
Is dat kut of niet?
Gelukkig ben ik manager bij een pizza bezorgdienst, ben doorgegroeid vanaf bezorger op een brommert. De TV Staat aan, ik geloofde het zelf niet. Joh omroep max!!!
Dit is nog schattig.
"A 19-year-old gang rape victim was sentenced to 200 lashes and to six months in jail for the crime of indecency and speaking to the press." www.perfectz.net/2015/03/19-year-old-g...
En dit allemaal in Saudi Arabië, met Mekka het epicentrum van dit prachtige islamitische geloof. Niet de penetrerende man wordt vervolgd als verkrachter, maar het slachtoffer omdat ze beschikbaar was voor dat misdrijf.
Een soortement van kudtdag dus?
Ik ken een religie waar de vrouw wordt behandeld als een ezel en de helft minder waard is dan een man. Onze overheid koestert deze waanzin en u betaalt ervoor.
Oh dus. Er moet gebeft worden vandaag, begrijp ik?
Onze man in Mockba | 08-03-16 | 09:26
Ik heb juist heel veel respect voor vrouwen en zeker als ze hier in de panelen rondhangen. Veel mooie vrouwen trouwens in Rusland, jij bofkont!
Weet je wat pas een topvrouw is? Een moeder die naast haar moederschap werkt, maar niet zoveel dat de kinderen elke dag tot 7uur op een dagverblijf zitten. Dat mag dan emancipatie heten, maar is geen ouderschap. Vroeger als kind had ik ook liever mama dan papa.
Beetje eer aan het gezin wordt op zo'n lang leve de vrouwdag al gauw vergeten.
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
Sommige reacties hier lezend over de positie van vrouwen, vrouw terug naar het aanrecht, vrouw als sexobject. Zijn dat ook diegenen die zo tegen de islam ageren, (mede) vanwege het van onderdrukken van de vrouw door de moslimman?
De mijne was heel blij met haar nieuwe stofzuiger!
-weggejorist-
Raar dat er helemaal niets aan gedaan word in NL, alles ten oosten van Duitsland heeft vrij, koopt bloemen voor moeder de vrouw, uit eten, s'avonds neuken etc etc.
Hier in Moskou is het echt wel ff een dingetje om niet te vergeten.
beetje meer respect voor de vrouwen aub.
btw die besNedelander in dat filmpje moet gewoon een bijl in z'n nek krijgen.
@Botte Hork | 08-03-16 | 09:16
Wel juiste voorlichting geven he. Het is reeds aftellen geblazen. www.steakandbj.org/
Mijn zoon is blond, blank en een man, en is nu al het haat beeld voor de helft van de wereld en hij is net 8............
Nu verkrijgbaar, officieel inschrijfformulier voor ISIS. Ook voor plof burka's
Mijn vrouw is een kei in onderhandelen tijdens een sollicitatieprocedure. Ze sleept er een aardig bedragje uit. Ik op mijn beurt weet hoe het moet, maar als het moment daar is zeg ik veel te vroeg "oké"!
Staat er op het nieuws zo'n vrouwenvrouw (nee, niet om te fappen, maar zo'n fijne feminist) te urineren dat vrouwen veel minder verdienen dan de mannen (oké hier nog niets aan de hand, mijn vrouw heeft dus een manneneigenschap waarin ik dus verwijfd ben). De urine kletst dan pas echt tegen mijn scherm, want vrouwenvrouw zegt dat het minder verdienen door vrouwen de schuld is van bedrijven... Participeren dames, zelf je boontjes doppen en dus zelf goed onderhandelen over het loon.
Om vrouwendag te vieren ben ik een uur langer blijven liggen vanochtend dan mijn vriendin.
Om de slingers op te hangen kijk ik zo nog even naar de schoonmaakster die langs komt.
Het zal allemaal. Vandaag krijgt mijn vrouw een extra bosje bloemen, een etentje zonder de kids erbij, een full body massage en als ze daar niet van in slaap valt stomend hete sex. En ik heb vanochtend zelf mij vieze sokken in de wasmand gegooid. Yay. Kunnen we in plaats van feministisch gezeik niet een soort feestelijk titty flash woman's day krijgen?
Dat filmpje in VVS kan niet kloppen want in een echte situatie had ze binnen 10 seconden al klappen gehad...
De vlag hangt bij mij vandaag halfstok..
Joke..
Nou omdat het vrouwendag is zal ik eerbiediger met ze omgaan.
"Zeer vereerd vrouwmens, zou u genegen zijn mijn lid in uw mond te nemen en mij oraal te voorzien van enige vreugde? Of is het een volmondig neen, wat mij ten deel valt?"
@marielle | 08-03-16 | 09:16
Deze dame lacht keihard met u mee!
Maar zal onze reaguurrobot onze tegels vandaag ook weer op tig andere fora plempen?
@_ILT_ | 08-03-16 | 08:36
Dat is pas op 15 september. Tot die tijd, hou vol!
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2012/09/...
Tsja vrouwendag. Wat zal ik daar eens van zeggen?
Niets eigenlijk, behalve dat ik van mijn stoel viel van het lachen bij het lezen dat vrouwen op vrouwendag vechten tegen racisme. Dan spoor je echt niet.
Hup vrouwen. Jullie dag. Hoera. Hoera. Hoera. Hoer A, Hoer A, Hoer A.
@Sadomassochristus | 08-03-16 | 09:10
Een gelijk uurloon voor gelijk werk is vanzelfsprekend, maar een gelijk maandloon bij minder uren is knettergek. Toch is dat de basis van al die Wage Gap onderzoeken.
mooi kut
De vrouwen vervallen in herhalingen.
Het gezanik wordt eentonig.
We weten het allemaal al.
Mannen zijn bevoorrechte daders en vrouwen achtergestelde slachtoffers, allemaal. Daarom internationale vrouwendag. De etnische minderheid van blanke heterosexuele belastingbetalende vaders valt slechts afgrijzen en hoon ten deel. Rechtvaardigheid is een best lastig concept.
Zag vanochtend op RTL nieuws weer zo'n PvdA knuffelallochtoon zeuren dat ze willen verplichten dat vrouwen een gelijk salaris krijgen. Ben ik voor, maar dan ook gelijke plichten. Als ik om mij heen kijk is er geen vrouwelijke collega die fulltime werkt. Dat betekend,dat op de dagen dat zij lekker met haar kids bezig is, dat haar mannelijke collega's het werk over moeten nemen. Als dat niet volgens hun zin gebeurt beginnen ze te mekkeren en te klagen. Tijdens afwezigheid van mannen weigert zij werk over te nemen wegens druk. En dat moet dan gelijk verdienen?
Gefelicifapstaart!
@Lupuslupus | 08-03-16 | 08:56
Jammer, oosten wordt inderdaad lastig.
En wat Pegida betreft: sinds die mutsjes wil ik niet meer meedoen. Om het met de woorden van een 5-jarige te zeggen: "vinnik stom"!
Maar! Maar! Er komt vast nog weleens iets waar wij ons beiden wederom achter weten te scharen. En dan doen we koffie. Met gebak.
Hmmm - woest aantrekkelijke gigolo's ....
Afgelopen maand ging het goed met mijn beleggingen - ik bestel twee voor vanavond en dan laat ik ze de keuken en WC schoon maken in een klein kanten schortje. En dan gaan we kijken wat er nog gebeurt.
Tot morgen ...
Vandaag gluur ik net een beetje langer naar iedere vrouw.
Uit liefde!
Klinkt als een heleboel subsidiegroepjes. Subsidie die voor meer dan 50% wordt opgebracht door mannen, overigens.
Tijd om te beseffen dat vrouwen een voorkeursbehandeling krijgen op mannen, maar dan alleen wanneer het hun uitkomt. Hoge functies prima, vuilnisvrouw ben je mal.
Ik viel achterover dat er 12 miljoen wordt uitgetrokken voor medicijnen onderzoek voor vrouwen. Duh en wij mannen dan?
Als je gaat solliciteren moet je maar hopen dat er geen kut is die zich omhoog wil neuken, want zoveel homo's zijn er niet aan de top die je een blowjob kunt geven als man voor een promotie. Ongelijkheid, ja, maar het wordt echt tijd dat we de ogen openen en de hormonenroes even laten voor wat het is. Mannen verenigd u.
koosnaam | 08-03-16 | 08:54
Ter aanvulling: Dat is al over 6 dagen. Hoera!
Dag vrouwen ga de straat op en vecht voor gelijke rechten en tegen elke vorm van onderdrukking en apartheid. Nu kan het nog morgen kan het voorbij zijn.
Lang leve mijn buurvrouw!!!!
Sorry dat ik je stoor op Mannendag!
Maar, is het al gelukt met je app op de computer? Voor GeenPeil? Ik heb hem ook niet op de telefoon (het is geen telefoonapp), maar gewoon op de huiscomputer. Open de link, maak je profiel aan et voila!
Kom je er niet uit, vraag hier om hulp.
Succes!
(Als je niet te ver woont, kunnen we misschien samen een dagje flyeren: allebei een kant van de straat. Met koffie en gebak - want die heb je nog tegoed van mij)
nemoj me jebat | 08-03-16 | 08:49
.
Dank voor je hulp en nee, ik heb de app nog niet in orde, las gisteren pas in een mailtje van GeenPeil dat het een pc-ding is. Zal het vandaag even in orde maken. :-)
Ik woon in het Oosten des lands dus het zal wel te ver weg zijn om samen te flyeren en koffie met gebak te nuttigen....
Maar goed, dat laatste kan wellicht een keer tijdens een Pegida demonstratie? Want ik ben nog steeds van plan om er een keer heen te gaan. Helaas is het steeds in Amsterdam en daar wil ik nog niet dood gevonden worden :-(
-weggejorist-
@_ILT_ | 08-03-16 | 08:36
Dat is Steak&Blowjob Day!
Het is internationale vrouwendag maar ik hoef daar verder niets voor te doen.
Het gaat dus vanzelf weer over. Handig!
Kom kom, niet zo zuur heren.
Vrouwen houden de maatschappij draaiende. Daar hebben mannen profijt van.
Beetje waardering daarvoor kan dus geen kwaad!
Waarom draait vrouwendag niet om make-up, rokjes, mooie kapsels, vijftig tinten grijs, leuke inrichting, roddelbladen, schoonmaken, geurkaarsen, kinderen. Je weet wel, echte vrouwendingen?
Mijn vrouw heeft de menopauze ontdekt en woont nu elders. Prettige vrouwendag schat
@Lupuslupus | 08-03-16 | 08:40
Sorry dat ik je stoor op Mannendag!
Maar, is het al gelukt met je app op de computer? Voor GeenPeil? Ik heb hem ook niet op de telefoon (het is geen telefoonapp), maar gewoon op de huiscomputer. Open de link, maak je profiel aan et voila!
Kom je er niet uit, vraag hier om hulp.
Succes!
(Als je niet te ver woont, kunnen we misschien samen een dagje flyeren: allebei een kant van de straat. Met koffie en gebak - want die heb je nog tegoed van mij)
-weggejorist-
"Daar" was het best mooi: Internationale vrouwendag.
Dan kregen wij als dames allemaal een bos bloemen van de mannelijke directeur en een vroegertje met een drankje in het café.
Gezellig.
Maar hier gaan vrouwen lopen zeuren. En zeiken. En mekkeren.
Waarom is er geen nationale vrouwendag?
Nou, stuur Jan Roos even de straat op om aan een gemiddelde Fatima te vragen hoe zij vrouwendag ervaart...
En morgen weer terug de keuken in.
Het is elke dag vrouwtjesdag
Als viering hiervan ga ik alleen maar lesbische porno kijken vandaag
Ja ook heden, moeten we LIEF, zijn voor elkaar!
Wanneer is mannendag?
_ILT_ | 08-03-16 | 08:36
.
Het is elke dag mannendag. lol.
"en racisme"
Vrouw zijn is een ras op zich?
Internationale vrouwendag en dan het hebben over racisme. Zo leer ik deze dinsdag dus dat de vrouw een ras is. Vanmorgen hoorde ik op de radio dat vrouwen niet willen werken.
Wanneer is mannendag?
REAGEER OOK