Victorie! GeenPeil bij Zondag met Lubach
*snif* GeenPeil doet er eindelijk écht toe. De Nationale Publieke Omroep (of staat die N voor 'Nederlandse'?) heeft aandacht besteed aan GeenPeil. En niet zomaar een blokje in het late Journaal, maar een item van acht volle minuten in het immens populaire en hooggewaardeerde Zondag Met Lubach. Wij zijn vereerd en houden nu ons mondje om met rode oortjes en kriebelende lachspieren naar deze Eervolle Vermelding te kijken. En onthou allemaal dat retehandige egelsbruggetje!
Reaguursels
InloggenNergens, nergens hoor ik iemand die nou eens zegt wat het verdrag echt inhoudt.
Triest volk hier. Ik dacht dat je met rechts op zijn minst wel kon lachen, maar het lijkt wel een bejaardenhuis in deze comments. Lubach is scherp en grappig. Met wie dat niet ziet komt het nooit meer goed. Ga dan inderdaad maar op de rails liggen.
QuelleFromage | 22-02-16 | 18:08
+1
Serieus, linkse mensen zijn grappiger. Waarom denk je dat de meeste cabaretiers uit dat VARA nest komen? Ik kijk het lekker allemaal coyones, zml, de kwis..
Ik wens de rest veel plezier met rtlz kijken of zo
Triest volk hier. Ik dacht dat je met rechts op zijn minst wel kon lachen, maar het lijkt wel een bejaardenhuis in deze comments. Lubach is scherp en grappig. Met wie dat niet ziet komt het nooit meer goed. Ga dan inderdaad maar op de rails liggen.
-weggejorist-
Geen peil schrijft geschiedenis. Zuurpruimen van joop.nl zijn zo ontzettend jaloers. Daarom wordt er zoveel met modder gegooid. Goed dat lubach op deze manier er nog aandacht aan geeft. Ze worden wakker in Hilversum
Steye ... die naam alleen al: die blijft natuurlijk gewoon thuis. Maar als het alleen nog maar gaat om de consequenties van je stem en niet om de inhoud van het stemmen (want verdrag is te dik om te lezen) dan is dat een communicatieprobleem.
Ik vond lubach hilarisch! Stelletje zuurpruimen hier. Het is jùist grappig dat hij niet uitlegt waarom je voor of tegen moet stemmen. Begin april komen er heus nog wel een paar interviews met Harry van Bommel en iemand van het kabinet op TV. Dit is gewoon entertainment en neemt beide kanten op de hak. Geenpeil: omdat niemand weet wat er in dat saaie verdrag staat en het kabinet en nos: dat ze aan propaganda doen
Afgemeten aan de weerstand tegen GeenPijl is er echt iets aan de hand. Nederland verandert en dit is hoe echte verandering gaat.
De 'allemaal heel ingewikkeld' strekking van dit item zorgt eerder voor desinteresse en een lage opkomst. Zou niet staan te juichen hierom.
Einde van de Domheid | 22-02-16 | 13:08
Lubach is net zo kut als al die kutprogramma's. Misschien 1,3% grappiger. Vooruit, 1,4 wellicht. Dat maakt het nog steeds niet grappig.
ja ik ben voor maar ga toch dood dus dat mag dan niet dus ik moet even blijven leven of woon ik in een grote stad dat het weer meetelt met tegen dus dan moet ik toch dood
die ezelsbrug??
Sommigen zien hier ook overal spoken.
Ik denk dat Lubach toch vooral probeert om de voorstanders op de hak te nemen die iedere 'nee' stemmer een Poetin vriend noemen.
Die Lubach is alleen goed geweest met z'n TTIP artikel, voor de rest is het een suffe lul.
Jongens zijn jullie nou allemaal achterlijk?
Ik ben niet zo'n Lubach fan en vind hem vaak flauw, maar dit was een heel sterk optreden van Lubach.
Hij legt duidelijk uit dat de regering een VOOR wil en dat deze VOOR-partijen alle tegenstanders als "Vriendjes van Putin" bestempelen. Hij vertelt dat het TEGEN-kamp van alle kanten wordt gefrustreerd (Media, Politiek etc.)
Hij heeft naar mijn mening perfect de situatie uitgelegd zonder zijn eigen mening te geven. Nee ik heb nog steeds niet om Arjen kunnen lachen, maar chapeau!
Helaas had Lubach veel en veel beter kunnen doen, maar toch best goed dat hij het referendum genoemd heeft, want (te)veel mensen wisten niet eens van het bestaan af dankzij de boycott door de MSM's die kruipen voor Vadertje Staat.
En daarenboven wijst onderzoek uit dat elke aandacht (zelfs negatieve aandacht) voor een onderwerp toch reklame is voor dat onderwerp.
Sodemieter toch eens op met dat lulletje Lubach.
eik796 | 22-02-16 | 14:23
Omdat powned NPO is.
Langere tijd is al bekend dat de correctheid binnen de publieke omroep besmettelijk is en dat men daar liever niet bijt in de hand die voedt.
Beetje nietszeggend stukje van Lubah. Opzet? Zo moeilijk is het toch niet om de hoofdpunten uit dat verdrag te halen, of wat filmpjes te laten zien van Oekraiense nazi's
Waarom is Powned zo verschillend qua politiek als GS? www.powned.tv/nieuws/media/2016/02/son... , die site wordt een beetje te pro Kiev (Svoboda) en D66-achtig de laatste tijd.
'Ms moet je laagbegaaft zijn om hem te begrijpen'...
Sano | 22-02-16 | 12:32
In een poging om uit de hoogte te doen 'laagbegaaft' typen.
Ontzettende knuppel.
Net als met het eerdere KvK onderwerp raken sommige betogen van Lubach kant noch wal.
Outsider-Inside | 22-02-16 | 13:32
Gelukkig ben ik dan niet de enige, die dit waargenomen heeft.
Maar bijna elke dag zijn dit soort zaken aan de orde.
Ik zou het daarom ook wel mooi vinden, als GS eens een dagelijkse rubriek zou invoeren, waar reaguurders dit soort waarnemingen zouden kunnen bespreken.
En inderdaad is je linkje naar het DDR-journaal treffend.
Verder herinner ik mij, dat de top van de PvdA in die tijd ook nog al eens naar de DDR reisde om de Einheitsstaat te bewonderen.
Tja...
@ Vigil | 22-02-16 | 13:14
Inderdaad, dat viel mij ook op. Nu moeten de MSM zelfs ook al het buitenlandse nieuws stevig gaan manipuleren om het NEE-kamp niet in de kaart te spelen voor 6 april.
De Volkskrant heeft het vandaag ook vooral over de excentrieke Boris Johnson, om het maar niet te veel over zijn inhoudelijke bezwaren tegen de EU te hebben. Je vraagt je echt af hoe lang deze MSM-journalisten nog bereid zijn mee te blijven heulen, het zijn nog slechts medewerkers overheidscommunicatie, hun journalistieke geloofwaardigheid is inmiddels wel op het nulpunt aanbeland.
Het begint hier steeds meer op de nadagen van de DDR te lijken, hier nog maar eens de beroemde - totaal wereldvreemde - uitzending van het DDR-journaal van oktober 1989, een paar weken voor de val van de Berlijnse muur: www.youtube.com/watch?v=Doj4ERQNcgc
Einde van de Domheid | 22-02-16 | 13:08
Hij leest alleen maar flauwe (woord)grapjes op die zijn redactie heeft opgeschreven. Ik zie er geen enkele vorm van creativiteit in.
Sorry, maar meneer humorloze Lulbach is toch een goedmensen poppenspeler.
Jammer dat in zijn ogen alle tegenstemmers vrienden van Poetin zijn.
We hebben nooit wat met Oekraïne gehad zouden we nu ons opeens daar druk over moeten maken?
Je kunt nu eenmaal niet de wereld verbeteren als het in je eigen land nog steeds een rotzooi is.
Het enige wat je daarmee bereikt is het creëren van nog meer chaos en geldverspilling.
En de belasting betaler mag de rekening van de pluche plakkers en hun mislukte ideeën betalen.
Sjezus, dat lachende publiek is er wel heel duidelijk in gemonteerd
Outsider-Inside | 22-02-16 | 13:01
Helemaal eens!
Manipulatie, al of niet subliminaal.
Zo ook gisteravond mbt Boris Johnson en Brexit.
Gisteravond het staatsjournaal gezien, na eerst het VRT-journaal gezien te hebben.
In het VRT-journaal lieten ze Boris Johnson zien, die m.n. problemen had met de EU vanwege te weinig of geen democratie en duidelijk stelde, dat de Britten hun soevereiniteit en trots terug wilden etc.
In het NOS-journaal lieten ze dit dus NIET zien en horen, maar pakten ze een quote, die weinig relevant was.
Kortom, het manipuleren door het NOS-journaal gaat gewoon door.
Lacht en klapt het publiek nu echt of is dat gewoon een cd'tje met lach- en klapgeluiden?
@ master mattie
Het is een egels bruggetje, extra prikkelend weet je wel!
Kan het niet aanzien, dat gewurm in zijn colbert.
Zo moeilijk is het niet:
Staan? Jasje dicht!
Zitten? Jasje open!
Sano | 22-02-16 | 12:32
'Laagbegaaft' is met een d. Dus misschien dat jij Lubach juist wel snapt, als ik jouw theorie mag geloven ;)
Zijn er nu serieus mensen die die Lubach echt leuk vinden?
Snap je!? | 22-02-16 | 12:49
Waarom zou iemand Lubach niet leuk vinden?
Waar moet jij dan om lachen?
Vertel eens?
De grappige filmpjes bij DWDD, Paul de Leeuw, Koefnoen, de Hyena's, Carlo Boszhart? Vertel, vertel...
Gisteravond nieuwe Amerikaanse tv-serie gezien. Bomaanslag. De FBI ging uit van daders uit Oekraine. Hoe zouden ze daar opkomen?
Goed uitgevoerde poging tot subliminale beïnvloeding van de kijker om toch maar thuis te blijven op 6 april zodat de 30% opkomst niet gehaald wordt. Allemaal saai, gaat nergens over, veel te ingewikkeld, etc. zonder inhoudelijk iets te vertellen. Inspelen op de onverschilligheid van de bevolking. En ook nog maar even een stuk of 10x Poetin roepen bij gebrek aan andere argumenten. Hier zijn veel Nederlanders toch wel gevoelig voor. Wat een verschil met de UK waar men wel gewoon over de inhoud praat.
Het begint wel steeds stuitender te worden, de manier waarop de Nederlandse MSM telkens weer proberen zo'n lacherig sfeertje over het referendum te creëren om de mensen het gevoel te geven dat het eigenlijk helemaal nergens over gaat, terwijl ze zich in Den Haag en Brussel hier binnenskamers echt hele grote zorgen over maken, zeker nu de Britten ook nog een EU referendum krijgen.
Het is weer het klassieke patroon. Eerst heeft men het zo veel mogelijk genegeerd, toen werd het ineens het puber-referendum van GeenStijl om de lachers op de hand te krijgen (terwijl er meer dan 2x zo veel mensen tekenden voor dit referendumverzoek dan alle politieke partijen leden hebben) en nu zitten we midden in de overgang van de "Laugh" naar de "Fight" fase.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Mahatma Gandhi
Kreeg toch de indruk dat ze meer NEE promote dan JA. De regering kwam er in mijn ogen niet best vanaf.
Zijn er nu serieus mensen die die Lubach echt leuk vinden?
Snap je!? | 22-02-16 | 12:49
.
Nou ik niet. Maar dat zal wel zo zijn omdat ik het verdrag veel te ernstig vind om daar grappen en grollen over te maken.
Het verdrag gaat in hoofdzaak - de handelsparagrafen zijn allang in werking - om het verder tarten van Rusland door de Navo bij Oekraïne te betrekken; de NAVO in de achtertuin van Poetin. En dat kan alleen maar op een enorm DRAMA uitmonden.
.
Daarom mijn volmondige NEE.
Iedereen die tegen fascisme is, tegen corruptie is, tegen geld in een bodemloze put smijten is, die tegen oneerlijke concurrentie is die stemt dus gewoon nee.
Gister voor t eerst gezien. Leuk programma zo te zien.
En natuurlijk stem ik tegen en wil ik bovendien NL uit de EU.(Jaloers op de Britten met hun Brexit is)
Dus als we allemaal "NEE" zeggen dan komt Poetin en pakt Oekraïne in. (dat heeft hij nog niet gedaan omdat hij wacht op het referendum natuurlijk).
En als we allemaal "JA" zeggen dan doet hij dat niet omdat... euh...
Haatgenerator | 22-02-16 | 12:48
.
Uw reactie laat glashelder de enorme onzin van die beweringen zien.
Klasse! Heel helder verwoord!
.
NB: ALS Poetin de Oekraïne had willen bezetten had hij dat allang gedaan. Maar zijn interesses liggen bij het Russische volk en het Russisch sprekende deel van Oekraïne.
Ik ben tégen de EU, ik ben vóór Poetin, ik ben vóór Assad, tégen Erdogan en tégen de oorlogszuchtige VS.
En daarom stem ik OekraïNEE.
Humoristisch maar evengoed niet echt een bijdrage aan het debat.
Valt wat tegen, het TTIP item was veel beter.
Zijn er nu serieus mensen die die Lubach echt leuk vinden?
Dus als we allemaal "NEE" zeggen dan komt Poetin en pakt Oekraïne in. (dat heeft hij nog niet gedaan omdat hij wacht op het referendum natuurlijk).
En als we allemaal "JA" zeggen dan doet hij dat niet omdat... euh...
Ik ben tegen de huidige EU, ik ben tegen associatieverdrag met Oekraiene, ik ben tegen Poetin, ik ben tegen Erdogan. Ik ben voor samenwerking op economische gronden tussen Europese staten met een goede staat van dienst. Ik ben tegen technocraten, bureaucraten, lobbycraten en bestuurders met antidemocratische trekjes in de nationale parlementen als in de EU.
Wat moet ik nu stemmen?
NEE.
Voor mensen die echt nog niet weten wat ze moeten gaan stemmen is dit filmpje alleen maar verwarrend.
Fijn, dacht ik. Interessant. Leuk.
En toen ik had gekeken, dacht ik: ja, leuk. Maar dat ging dus helemaal nergens over. Waar was de inhoud?
Die sneer naar de NOS was ook top.
Lekker weer t Poetin frame...
Wat een slap gelul
Goh,die is best wel grappig.
Ego'sbruggetje:
Voor = Voor
Tegen = Tegen
Blanco = Tegen
Thuis = Voor
Ben je tegen, kun je niet stemmen, werp jezelf dan op het spoor.
En ook het ezelsbruggetje aan het eind... Zucht.
Strategie: Zoveel mogelijk onduidelijkheid / desinformatie verspreiden.
Water onder de tegel?
Elk stukje publiciteit is een goede zaak.
Zelfs bij die pratende, humorloze trekpop.
Volgens Lubach zijn tegenstemmers Poetinvriendjes. Geen woord over de inhoud van het verdrag. Zoals Visumvrij Reizen, militaire samenwerking, arbeidsmigratie, Europese subsidiekranen en financiële steun aan Oekraïne. De campagne van de staatsomroep trapt het debat af met lege handen. Geen argumenten.
Ik hang de vlag uit als actualiteitenrubrieken gewoon eens wat artikelen kiezen en die gaan bespreken.
www.youtube.com/watch?v=whp31cLYxrQ wat is die Lubach toch veranderd hè :-).
Nou wat een eervolle vermelding bij Lubach, had er wel iets meer van verwacht...
Langzaam dringt de mening van het volk ook door bij de publieke omroep en gaat men er naar handelen. ..
Nog even en dan doet de politiek dat ook...
Wishful thinking?
Ms moet je laagbegaaft zijn om hem te begrijpen maar Lubach heeft bij mij nog nooit iets van een glimlach veroorzaakt.
Je moet bij mij met iets beters komen dan de ene afgezaagde woordgrap na de ander.
Zojuist ook de lijst van EenVandaag ingevuld, gaat over het referendum en over de (inhoud van) het verdrag.
REAGEER OOK