
Derde kerstdag vandaag. Half Nederland staat alweer in de file richting Ikea en Winter Efteling, terwijl de andere helft zit uit te buiken op de bank. Want wie tussen Kerst en Oudjaar op kantoor zit, heeft het niet bepaald goed begrepen. Om kort te gaan: het land is verlamd. Uit pure armoede testen we oliebollen, maken we melding van het het feit de traditionele nieuwjaarsduik in Wierden is geschrapt wegens blauwalg en is Israël uit pure verveling maar weer begonnen met het bombarderen van Gaza. Tot zover de headlines van vanochtend. Vanmiddag volgt er ongetwijfeld nog een update. Duiken wij nu weer even fijn achter de spelcomputert...
Reaguursels
InloggenGisteren was pas rustig, geen fuck te doen,
0,0 mailtjes ontvangen en welgeteld 1 telefoontje.
En d'r viel ook al niets te F5' en.
Nee ik werk altijd tussen kerst en oud en nieuw,heerlijk er is niks te doen,ikneem wel weer vrij als het druk wordt.
bejaarde op brommer 27-12-06 @ 12:05
Gewoon laten rinkelen, die personen die ze moeten hebben zijn er toch niet ;-)
@counter 1341
zo kom je nog eens bij de mensen thuis
'@bejaarde op brommer 27-12-06 @ 13:28
www.insideinformation.nl
u zit in de kantoorinrichting :)
@ aatje
met mijn beroep mag ik wel gratis
hehehe
en ik maar de hele dag op kantoor zitten te F5en, dacht al er gebeurt niks hier... en op kantoor ook bar weinig, maar goed, dan maar voor de eigen zaak werken!!!
Volgens mij heeft iedereen een kater vandaag. Als mijn kantoor open was, ging ik er ook wel heen, ik ben dusdanig nonactief dat het gewoon zonde is om er vrij voor te nemen.
@bejaarde op brommer 27-12-06 @ 13:17
Haha, succes daarmee! Ik stel voor: Hoerehuis het slippertje, goedemiddag! Hoe kunnen wij u van diesnt zijn?
@counter 1321
ga ik niet zeggen
inside information is de beste info!
@bejaarde op brommer
bevorderen? U is agent?
@1223 counterstrike
ik heb niets gezegd, ze proberen me nu THUIS te bellen.
mooi niet opnemen dus!
Hadden ze me maar vaker moeten bevorderen.
hahahahahaha
Waarom vreet iedereen toch van die rare gerechten met Kerst? Ik had aardappels met appelmoes uit een potje in plaats van een schaaltje en groentes. Gewoon de pan op tafel.
Ben ik nu een utizondering?
En vandaag werk ik. Ben de enige hier op mijn verdieping. Beetje GS bekijken. Danken aan wat ik zou kunnen/moeten doen. Maar ja. Vooral nu geldt: geen pottekijkers = geen aansporing.
Zit niet op kantoor, maar gelukkig wél aan het werk. Kan ik ook niets aan doen, maar ik hou van mijn werk. Ies -heel clichématig- ook een hobby, hi hi hi. O ja, het feit dat ik een pleurishekel aan die jaarlijkse kerstverplichting heb, speelt ook een rol.
@vanrechtsheeftvoorra 27-12-06 @ 11:51
hmm, dan ga ik maar eens wat doen denk ik... Net terug van mijn "koffie" pauze... Maar straks weer siesta! (over een uurtje).
Koppe werk eens wat door joh..... we willen zien of Assuhsi eh Assoesje al wat afslankt.
Rustig dagje relaxen op kantoor.. kan slechter
Kudtje, ik zit ook op kantoor, maar de verwachte drukte blijft uit. Voor niets mijn bed uitgestapt.
Voor de koffie boodschappen gedaan. Lekker rustig. De kachel in de schuur aangestoken. Vrouwtje bakt oliebollen en even gebiljart met mijn zoons. Het kan gekker!
@bejaarde op brommer 27-12-06 @ 12:05
Dat is bij mij het geval, maar we leveren b2b en de rest van Nederland zit thuis, dus ipv 80 telefoontjes per persoon per dag zijn het er nu tot op heden al 2 (twee!) geweest. HEERLIJK!
@helmonds
tenzij alle telefoons worden doorgeschakeld naar de paar aanwezigen
"Want wie tussen Kerst en Oudjaar op kantoor zit, heeft het niet bepaald goed begrepen."
Gelukkig zijn er meer die het wel begrepen, want dan heb je juist een lekkere rustige werkdag!
Hier in Marbella hebben we altijd kerstdagen
Proost
@Rossie 27-12-06 @ 11:55
Ben zelf meer voor appelflappen.
Dömper 27-12-06 @ 11:42
Zeker niet. Ik ga zelf voor de oliebollen zonder rozijnen.
fuck, dat was het,
mijn kerstpakket vergeten, daarom stond ik gisteren droog.
zijn de winkels wel open op derde kerstdag?
@vanrechtsheeftvoorra 27-12-06 @ 11:51
Deze www.imdb.com/title/tt0076804/ 'telefon'?
@Aatje 27-12-06 @ 11:48
De kans is 1 op 5. Las vanochtend dat 20% van de Duitsers twee banen heeft. Also du hast eine Chance dass da so eine kleine geiles Fraulein den Telefon annimmt.
Heerlijk! Dit jaar voor het eerst m'n bureau leeg, roken op de werkplek mag weer even. De 10% die bij ons rookt is toevallig dezelfde 10% die aanwezig is (causaal verbandje). niet opgehaalde kerstpakket aanbreken, overgebleven relatiegeschenken opentrekken. Denk dat ik maar eens ga overwerken vandaag :)
@ Rui Barros
Idd, doe zo af en toe eens wat, en natuurlijk veel F5-en ;)
De Espresso biedt zelfs geen redding vandaag :|
@vanrechtsheeftvoorra 27-12-06 @ 11:42
Gelukkig is wel dat iedereen hier aan het werk is, kennelijk is het hier nog niet doorgedrongen dat je bijv. vakantiedagen daaraan op kan maken. Maar ja, voor mijn werk moet ik o.a. naar duitsland bellen. Ben nog niet begonnen, want ik schat de kans klein dat iemand opneemt.
@Rwin187 27-12-06 @ 11:42
Reaguren is toch ook een beetje werken? Gewoon rustig blijven zitten en die watercooler gestaag ledigen...
Gvd vraag me ook af wat ik hier op me werk doe...
zo brak als n paard :P
@Rossie 27-12-06 @ 11:40
oliebollen.jouwpagina.nl/rubrieken/unk... Bindend stemadvies?
@Aatje 27-12-06 @ 11:34
Nederland kent ook geen derde Kerstdag hoor. Alleen wij.
Dat is toevallig wel ff de belangrijkste test van het jaar!. Iedereen aan de oliebol! oliebollen.jouwpagina.nl
Hier nog een stumperT die aan het werk is, stage welliswaar en het feit dat spanje geen 3e kerstdag kent.
.
Hoe gaat het met iedereen?
I-DE-AAL deze dagen. Geen hond op kantoor dus veranderingen mogen niet doorgevoerd worden. De hele dag op de laptop zitten gamen, vroeg naar huis, een hele dag in rekening brengen en geen file's.
Wie maakt hier nou geen gebruik van?!?
LibertasSimplex 27-12-06 @ 11:21
Voor een geile baan in 2006 heb je nog 4 dagen, opschieten!!
@Kees Maf 27-12-06 @ 11:27
Gelukkig! Toch nog een klant. Hoop voor je dat ie ook in 2007 blijft. Suc6.
CoJoNes 27-12-06 @ 11:24
Nou je t zegt.. Wel wat gevonden, maar nog niet geheel naar t zinnetje. Dat geile gaat niet helemaal lukken in die paar dagen, vermoed ik
@vanrechtsheeftvoorra 27-12-06 @ 11:21
Je hebt mij niet horen zeggen dat ik me vandaag enorm nuttig ga maken! Ik ben trouwens ZZPer, en de opdrachtgever betaalt me vandaag gewoon. Mij hoor je niet klagen. Jij ook prettige jaarwisseling gewenst!
@TsevenT 27-12-06 @ 11:17
-
Twee mongolen met een trommel en een fluit,
want TsevenT die is jaaarig alleen ziet ie dr niet uit..........
-
Net geen kerstkindje meer...... tog gefelicifapstaart!;)
Mijn vrouw vraagt zojuist wat ik vanavond wil eten. Ik ga zo maar naar m'n werk, denk ik. Daar is niemand die mij lastige vragen kan stellen.
@ pieterjan 27-12-06 @ 11:22
Is zij lekker? Want als ik dat ook ga doen dan ben ik genoodzaakt om mij zelf dusdanig te straffen dat ik 2007 niet ga halen...
@Libertas
Dan mag je wel opschieten!
koppeso 27-12-06 @ 11:20
Bel me vanmiddag maar even... heb er nog wel en paar bij collega's die er toch niet zijn.
pieterjan 27-12-06 @ 11:22
Dat wordt een erg makkelijk op te lossen zaak, als je ook de enige man bent daar
heerlijk op kantoor vandaag, een extra 'secretaressedag' ingelast. ze mag sjampoepel drinken uit m'n trillende fles. wel eerst ff flink schudden voor een mooie fontein.
ik ga gewoon de enige vrouw in het pand verkrachten
Hier nog een die het niet begrepen heeft.. wel lekker rustig op de weg..
Ik ga maar voor een geile baan denk ik, in 2006. Prostitutie uitgesloten
Kees Maf 27-12-06 @ 11:15
Jij niet, Kees. Je moet wel een ongelooflijk saaie baan hebben als je je tijdens deze dagen nog nuttig denkt te kunnen maken. Niemand is er, dus heb jij waarschijnlijk ook tijdens de normale werkdagen kennelijk met niemand contact. Of je bent een ZZP-er zonder klanten. Dat kan natuurlijk ook nog. Begrijp je het nu een beetje, misschien? En die baas van jou wordt weer eens bevestigd in z'n mening dat personeel gewoon achterlijk is, want die vrije dagen moet je toch voor 1 maart opmaken. Dus gedwongen word je toch wel. Maar Kees, hoe dan ook: fijne dagen toegewenst.Echt.
@Rui Barros 27-12-06 @ 11:17
Nu je het zegt ja! Die hebben dan nu dubbel pech, want m'n vrouw werkt vandaag ook.
@TsevenT 27-12-06 @ 11:17
Gefeliciteerd.
@CoJoNes 27-12-06 @ 11:18
Ik hoop maar dat m'n internet-log niet al te nauwkeurig wordt bekeken!
@ Allen: Heeft iemand voor mij een nieuwe F5 knop? Die van mij is gejat door mij collega...
*kijkt uit raam*
Sja heee..... je zal toch op kantoor zitten vandaag....... ahum
*kijkt weer uit raam*
@TsevenT 27-12-06 @ 11:17
Gefeliciteerd. En hoe oud ben je geworden?
@Kees Maf 27-12-06 @ 11:15
Welk een sprankelend arbeidsethos!
En dan komt zaagmans ook nog op de eerste dag van de werkweek!
@ Rui Barros 27-12-06 @ 11:11
@ vanrechtsheeftvoorra 27-12-06 @ 11:12
Ik ga niet naar huis. Moet nog zoveel mensen bellen... Wellicht jullie...
Er is er een jarig hoera hoera, dat kun je wel zien dat ben ik !
@Kees Maf.
Je vergeet dat wanneer je thuis zit, je ook zo maar eens onuitgenodigde familieleden en/of kennissen voor de deur kan hebben staan! Brrr..
Volgens mij hebben de mensen die nu op kantoor zitten (zoals ondergetekende) het juist wél goed begrepen: je levert geen vrije dagen in die je later nog goed kan gebruiken, je rijdt filevrij of in nagenoeg lege treinen/trams/bussen naar je werk, je hoeft aldaar nauwelijks iets anders te doen dan F5-en maar krijgt er gewoon je salaris voor, en je stijgt in de achting van de baas (m/v) omdat je er überhaupt zit tussen Kerst en oud&nieuw. Wie heeft er nu iets niet begrepen?!
De druk ligt hier anders enorm hoog. Ik blijf naar de plee gaan. Niet onlogisch, want de afgelopen dagen bleef ik ook eten.
@koppeso 27-12-06 @ 11:05
Bel me maar tegen 14.00 uur vanmiddag. Dan ben ik ook even op kantoor.
Gezellig.
@koppeso 27-12-06 @ 11:05
Moet zeggen dat de druk hier ook niet al te hoog ligt op het moment. normaal wordt ik nog wel eens gebeld door types als u...
Ook ik heb het niet bepaald goed begrepen.
@koppeso 27-12-06 @ 11:05
Zoals ik al zei, dus. Ga naar huis. Wordt niks vandaag.
Jobtopic. Stoer ikeauntje. En dan is er Rooibos, lekker Rooibos.
Teruggetrokken kransje met kunstnaald erbij?
@simonsays 27-12-06 @ 11:03
En dat noem je een kantoor? Lijkt me meer een fabriek.
@ Rui Barros 27-12-06 @ 10:59
Nope. Ik doe iets met heel veel typen en mensen bellen. Typen gaat lastig omdat het nogal mistig is in mijn hoofd. Bellen heeft geen nut. Mensen nemen niet op
ik ben nu zo´n 2 uurtjes op kantoor... van de normaliter 1500 mensen zijn er maar 147 mensen aangemeld... pff.. dat wordt filmpjes kijken ofzo
@ vanrechtsheeftvoorra 27-12-06 @ 10:49
Je zal het niet geloven maar het is momenteel de download top zoveel wat in mijn oren knalt
Rui Barros 27-12-06 @ 10:59
Hoer? Beledigen mag niet meer, Barros!
Nou, kom maar met die update, Fleisch. Ben uitgeF5-d.
@Kopesso.
U bent raamambtenaar?
@CoJoNes 27-12-06 @ 10:55
Vergeet je niet om de filetijd er nog even af te trekken?
Kolere..... dit laatste berichtje van Fleisch net zo lauw als de kalkoenvuilling van eergisteren. Mijn hemel..... een berichtje om de kantoor-F5'ers zoals ik een beetje bezig te houden. Koggie iemand?
wat een heerlijkheid vanmorgen; GEEN FILE!!!! dan is het gelijk een stuk minder erg om op kantoor te zitten.
CoJoNes 27-12-06 @ 10:51
Dat zou inderdaad wel eens een groot probleem kunnen worden. We zijn immers geen Chinezen.
3 dagen per week, 35 effectieve weken. 105 dagen per jaar.
Dat is het aantal dagen dat de econonomie full blast draait.
Wie vandaag werkt, heeft het juist wel begrepen: lekker rustig ;-)
Ja en als iedereen nou even rustig doet kan ik hier zo op mn werk een film kijken! Kappe nouh, penne neer enzo...
@vanrechtsheeftvoorra 27-12-06 @ 10:47
Je moet er toch niet aan denken dat iedereen écht aan het werk gaat? Om over een 24 uurs economie nog maar te zwijgen.
Sjeikh Yassin 27-12-06 @ 10:50
Hebben jullie kaarsen op kantoor, dan?
Heb om 10 uur het licht op kantoor aan gestoken. Ben geestelijk nog aan de gourmet met bocht wijn
*heeft het niet bepaald begrepen maar rekt zich nog eens uit onder het genot van een kopje koffie al surfend naar geenstijl en zylom aangezien er op kantoor toch geen kont te doen is en de vakantiedagen meegesleurd worden naar 2007*
@koppeso 27-12-06 @ 10:47
Ga naar huis, voordat je ook nog betaald naar de Top 2000 gaat luisteren.
vanrechtsheeftvoorra 27-12-06 @ 10:42
Ja. Heb mijn witte boterham met runderrollade op, 2 bakken double espresso, 4 peuken (snak naar de 5de, 6de etc etc) ben al bijna 3 uur aan het werk en heb nog niks nuttigs gedaan behalve GS checken op nieuws!
Je hebt werkpaarden, sierpaarden en gewoon net als ik, omdat ik het niet begrepen heb; ezels .. zit dus gewoon op kantoor ja ..
(ow .. en de Efteling was géwéldíg ..)
@CoJoNes 27-12-06 @ 10:45
Heldere overpeinzing zo op Derde Kerstdag. Dan is het dus een wonder dat er überhaupt economische groei te verwachrten is?
Het land was de hele maand december al verlamd en dat duurt nog tot minstens half januari.
Dan komt in maart de gespreide voorjaarsvakantie, is het land weer 2 weken verlamd. Juli en augustus zijn sowieso maanden dat de economie op z'n reet ligt. De vrijdagen zijn aan het weekend geplakt door de ADV's en dan kun je dus ook niets gedaan krijgen.
Maandagochtend is ook verwaarloosbaar, door de doorgeschoven ADV's. Dat er überhaupt geld wordt verdiend in 0031 is een gotspe.
@doktersnuggles 27-12-06 @ 10:41
Het recht om te beledigen is ons afgepakt, dus gaan we maar steken en meppen. Krijg je d'r van.
Het is hartstikke gezellig dit jaar op de meubelboulevard
"... maken we melding van het het feit de traditionele nieuwjaarsduik in Wierden is geschrapt..." Jullie kunnen beter achter de spellingpjoetert dan achter de spelpjoetert gaan zitten.
Treinen rijden op tijd, in de bus kunnen zitten, te weinig nieuws op GS zodat ik tenminste nog ergens aan toe kom...
Wordt het leven nog mooier?
@koppeso 27-12-06 @ 10:40
Nee. Heb m'n bruine boterham al op en al drie koppen Senseo achter de kiezen. Pakkie peuken beginnen ook op te raken en de twijfel slaat alweer toe. Nieuwe kopen of toch stoppen?
Ik sprak vannacht een paar ambulanciers op een grote spoedeisende hulp ergens in het land. Alleen maar mensen die elkaar in huis aan het steken, slaan en bespugen waren. Echt bizar die kerstdagen...
@ Allen: Hebben jullie niks beters te doen..?
Ik heb het vanmiddag ook een uurtje niet helemaal begrepen. De rest van de dag begrijpt mijn vrouw niet wat ik thuis doe. En de rest van de week. Zit voor het eerst sinds pakkumbeet 25 jaar tussen Kerst en Oud & Nieuw thuis. Maar ook maar één vingerwijzing naar Ikea of Eijerkamp, en ik werk de volgende 25 jaar weer gewoon door.
Vroegâh was alles beterT. Ik zit nu gewoon op kantoor en het meest tragische is dat er gewoon gereageerd wordt op mijn mailtjes... er zijn nog andere stumperds aan het werk, wat een tragiek....
Een paar jaar geleden ben ik ook naar de winterefteling geweest. Wat pas echt kudt is, is dat er dan tig keer zoveel mensen naar toegaan, terwijl maar de helft van de actracties open is. Lekker uren bibberen in de rij...
gewoon lekker werken!
:( Ik begrijp ook niet zo goed wat ik als enige op kantoor doe :S
Geweldig, eindelijk eens lekker doorijden op de snelweg. Alleen maar mijn vrienden de vrachtwagenchaufeurs en een verdwaalde sleperig automobilst.
We kunnen wel stellen dat het fileprobleem nu thuis zit.
Oplossing: alle mensen die normaal in de spits rijden en dat nu niet doen hun rijbewijzen afpakken!
* stoft de Atari 2600 af *
In Belgie willen ze geen rokende varkens op de tv...
Ik ga mijn vuurwerkpakket eens bestellen. Die zorgtoeslagen van de afgelopen vijf maand moeten eens nuttig besteed worden. Dit jaar maximaal een halve kilo kruit per pot, moehahah ;-)
-snapt er ook geen hol van-
.... en de feauteauf*ck dan???....
-edit: geduld! -
-heeft het bepaald niet begrepen-
Ik begreep ook al niet wat ik in godsnaam op de weg deed hedenochtend. Ik ga zo mooi weer naar huis.
Koude kalkoen en een halve fles overgebleven wijn, ik red me wel.
Kerst. Tja, moet je er mee.
Ik ga vandaag maar weer eens m'n aars richting papierwerk duwen. Ik wil die meuk voor 2007 nog af hebben.
ik doe mee
vredelievend wat kills aan het maken met cod3
grmp.. ben wel aan het werk :S moet de economie draaiende houden heh B)
Derde kerstdag: Je ochtendurine ruikt naar truffel en Laphroig.
Ik trek me suf voor vrede op aarde . . . .
Achter spelcomputert, PrOn downen, mien vrouw lastig vallen, beetje met m'n piel speulen. Het is gewoon een soort komkommerweek.
Is er nog een controller over?
*Gaaaaap* *Uitrekt*
Yep, derde kerstdag vandaag. Gelukkig wel, nog één dag onvermoeid aan de kaviaar, champagne, ganzelever, reekalfbiefstuk en andere lekkere dingetjes.
Zuip ik de overgebleven wijn wel op...
REAGEER OOK