
Balkenende Quatro is
dankzij André Rouvoet in de maak. Als aanvullend bindmiddel gaat het vrome pappabroertje van Rogier Havelaar dus een belangrijk broodje meesmeren. Vandaar dat André fluks de nodige oudtestamentische
proefballonnetjes aan het opblazen is die Balk & Bos de komende vier jaar vakkundig kunnen laten leeglopen. D'66 werd tenslotte tijdens de vorige formatie ook gouden bergen beloofd. Herinnert u het nog? Gekozen dinges, dinges met vernieuwing, het dingesforum en een minister van Koninkrijksdinges. Exact, wij ook niet meer. Hoogste tijd eens een bescheiden voorschotje te nemen op het wisselgeld van de GristenUnie. Heaumeaux alleen trouwen in het donker? Abortus toegestaan tot 3 seconden na ejaculatie? Condooms met gaatjes? Toch wel gemengd douchen na het korfballen? Uw middeleeuwse kroonjuwelen kunt u kwijt in de comments.
Reaguursels
InloggenHet tijdperk van de nozems, hippies, punkers en andere onmaatschappelijken is inderdaad Gott Sei Dank weer voorbij. Terug naar onze humanistisch-joods-christelijke beschaving. En leve de koningin!
Wat zijn jullie ook een stel kanslozen zeg!! verdiep je eerst eens in de standpunten of is dat al te moeilijk voor jullie! Er is één iemand hier die een mening heeft en prompt heeft iedereen die mening!!! aplaus!!!!! Als de Christenunie gaat regeren hoop ik dat ze GeenStijl gaan afschaffen! GA WAT DOEN MET JE LEVEN!!!!!
Tineke for president! Omdat God het zo gewild heeft.
Wat is er mis met ontucht?
@Jane Doe 19-12-06 @ 22:27
* is al weer enigszins tot rust gekomen *
>Verdraagzaamheid is een groot goed maar kan niet existeren zonder >respect voor elkaars belevingswereld.
Toch is de inhoud mijn respect èèn met voorbehoud, iemand die begrippen meer waarde toedicht dan ze bezitten kan op mijn belediging rekenen.
>Ik probeer dat respect voor gelovigen op te brengen hoewel het me moeilijk >valt me in hun positie in te voelen.
Ik probeer dat ook, IRL kan ik goed met gelovigen overweg, eigen familie :)
>Ik wens je voor het nieuwe jaar vrede in je hart. Daar begint alles mee.
Bij vrede in het hart bekruipt mij al snel het gevoel dat er iets mis met me is, maar heel selectief wil ik wel eens een beetje accepteren, als consolidatie.
Bij dezen dan.. Same wishes to you...
@.HerNihilist @ 22:05
Ik ontken nergens dat fundamentalisten die mij mijn vrijheid misgunnen of ontnemen niet bestreden zouden moeten worden. Daarin verschillen we niet van mening. Het gaat erom dat ook de fundamentalist zijn gedachtengoed mag hebben en er binnen de context van de wet uitvoering aan mag geven.
Verdraagzaamheid is een groot goed maar kan niet existeren zonder respect voor elkaars belevingswereld. Ik probeer dat respect voor gelovigen op te brengen hoewel het me moeilijk valt me in hun positie in te voelen.
.
Naarmate mijn leeftijd vordert ben ik meer micro gericht gaan denken en streef ik naar harmonie in kleine kring. Te beginnen bij mezelf en dat uit te breiden naar mijn directe leefomgeving.
Waar je in je jonge jaren vaak idealistisch groot denkt en wenst te hervormen, haalt de realiteit je in en begin je daar te schaven waar je nog wat kunt schaven. Dat is geen defaitisme/berusting maar nuchtere realisering dat kleine stappen je ook op weg helpen.
Je kiest ervoor je leven een strijd te laten zijn. Het is een bewuste keuze, net zoals het een bewuste keuze is om die strijd heel selectief aan te gaan en te bewaren voor waarlijk belangrijke zaken.
Ik wens je voor het nieuwe jaar vrede in je hart. Daar begint alles mee.
he, Wally Tax op gtv, er is toch eeuwig leven!
Eeuwig leven in de sixties, je kan het slechter treffen. Dan maar in zwart wit, ik heb het er voor over.
tja, hoe logisch en geloofwaardig is iemand die oprecht gelooft dat leven & aarde 7.000 jaar geleden in een weekje is neergezet, lang na het uitsterven van de trilobieten e.a.
Of is de wereld geschapen in 6 evoluties? Dan begeef ik me meer op het terrein van de X-files.
*zapt toch maar even SPORT weg*
Als ik Rouvoet was zou ik het premierschap opeisen. Laat die lutsers van CDA en PvdA de beleidspostjes maar verdelen. Gek genoeg heb ik meer vertrouwen in Rouvoet als premier dan J-P of Woutertje. Ok, het is een gristenfundamentalist, maar... nobody's perfect. In het politieke debat heeft hij de afgelopen jaren met rust, verrassend sterke logica en overredingskracht geopereerd. Wat dat betreft dus groot respect. Laat André maar premier worden. Me dunkt dat het de geloofwaardigheid van Nederland internationaal in ieder geval ten goede komt.
atheïsten zijn wel erg streng in de leer.
ik ga maar eens naar de kerk met kerst.
En JA HOOR, bij Nova de maandelijkse terugblik op de
SCHIPHOLBRAND (na de sport)
@Jane Doe 19-12-06 @ 17:32
>Zolang jij niet wordt beperkt in jouw vrijheid om een vrijdenker te zijn mag >toch de ander een fundamentalist zijn?
>De kerk der atheisten predikt ook!
>Ik heb geaccepteerd dat ieder zijn eigen weg kiest en dat we er samen het >beste van moeten maken. Het leven is geen wedstrijd met elkaar maar een >innerlijke strijd voor balans en harmonie met jezelf.
De ander mag van mij best fundamentalist zijn, maar laat nou NET vaak een van de eigenschappen van deze zelfde fundamentalist zijn dat deze fundamentalist vaak anderen haar vrijheden wil ontnemen. Daar moet wel tegen gestreden worden, anders ben je je eigen vrijheden gewoon kwijt. Als IKZELF niet opkom voor mijn denkwijze, dan geldt de andere tegengestelde interpretatie. Interpretaties die niet uitgesproken worden bestaan immers niet voor de toehoorder, om nog niet te spreken over interpretaties die wel uitgesproken worden maar dikwijls door anderen worden omgebogen.
Ik word daar zo moe van...
Wat ik geleerd heb in mijn bestaan is dat er ALLEEN maar strijd met elkaar bestaat en innerlijke balans en harmonie cognitief onmogelijk is.
Dat spijt me voor mezelf...
@klaasjeanco 19-12-06 @ 21:38
Jezus redt, jezus redt, alle mensen opgelet
Jezus redt, jezus redt enkel door t gebed
Altijd maar weer dat gezeik over ene Jezus , wie was Jezus ? : ene sprookjes figuur die drie dagen aan een kruis hing dood te gaan , is dat alles ?
Als ie een beetje doorzettingvermogen had gehad dan had ie drie maanden aan het hout gehangen , maar nee hoor , meneer peerde hem na drie dagen al en heeft sindsdien nooit geen ene ruk meer van zich laten horen of zien .
Moeten wij ter meerdere eer en glorie van deze schertsfiguur onze uitstekende wetgeving op het gebied van abortus en euthansie , alsmede ons homohuwlijk aanpassen ?
Mag ik even heel , heel hard lachen ?
jezus zuigt , zuigt , zuigt
de kerk gaat mee met zijn tijd !
zie pastoor jimmy .
www.youtube.com/watch?v=GVHgq-y0Kaw&am...
Christenunie? Cheenstijl !!
@Atheïst tot in de ki 19-12-06 @ 16:16
>Wacht maar af. De eerste Atheist extremisten komen eraan...
Om vast te kunnen stellen of u een partner bent zou ik graag van u vragen wat u precies onder dit extremisme verstaat? Ik heb zelf nl. ook ideeen.
Overigens oogst het bestrijden van de immense overmacht aan gelovigen soms een ongewenste neveneffect waar je voor moet oppassen, namelijk dat sommige gelovigen juist gesterkt worden in hun geloof als je de confrontatie met ze aangaat. Ik bedien mij veelal van de subtiele intuitieve vernietigende aanpak. Ik blijf doorvragen, maar als ik de gelovige aan het verstand probeer te brengen wat nu de exacte consequentie is van zijn geloof slaat hij dicht en krijgt een hekel aan mij, vijandschap in die zin is mij dan ook niet vreemd.
Ik voel mij aangevallen, gekwetst in weldenkendheid door gelovigen, vooral waar het de verachting van de sexualiteit aangaat en valse dogmatiek. Bijna overal waar ik mij begeef constateer ik dat mensen vergiftigd zijn en worden door deze levensvijandige leer. Zij is mijn vijand, zoveel weet ik van mezelf.
>en verder,
>Gij zult geen ontucht begeren die uw naaste toebehoort!
Maar weet ik wel zeker dat mijn naaste daadwerkelijk mijn naaste is?
Eerste voorwaarde voor de begeerte van de objecten van de wil.
tsjonge jonge hypocriete GS'ers, aangeven dat je liever seks met je nichtje wilt, en dan zitten zeiken over christenen die incest tot hun dagelijkse bezigheden zouden hebben. Zit niet te zeiken over christenen zonder dat je ooit christenen hebt leren kennen maar alleen maar andere zit na te blaten.
maak er maar Cultura van
brommer heeft leesbrilletje nodig.
@koerbagh
over bovenstaande kwesties zie Reve,21.01uur culutra.
oude koek, maar so what.
@Miggerd 19-12-06 @ 19:32:
Ik ben wel voor een algeheel verbod op nietszeggende commentaren van Miggerd tussendoor.
Doe eens algeheel verbod op nietszeggende wikipedialinks tussendoor
Had er persoonlijk liever groenlinks bijgehad voor het liberale gehalte, maar aangezien Janpetert er niet tegen kan als hij zonder vriendjes mee moet spelen zullen we het hier maar mee doen, en je kan het slechter treffen als ik me niet vergis... De Cu van nu is niet te vergelijken met een mannenbroedervereniging als de sgp, de realiteitszin is bij die club heus wel aanwezig en het is voor het eerst in de nederlandse politiek dat een christelijke partij iets van naastenliefde uitstraalt....
-weggejorist-
Jane Doesj... vrijdenkers denken niet, die vrijen...
@Atheist @17:59
Cheers!
Ik blijf in je woorden de belering proeven. De missionarisdrang.
Gun de ander de vrijheid als die ander jou de jouwe gunt.
Niet uit onverschilligheid maar uit principe. Vrijdenkersprincipe.
Ciao!
Identiteit zuigt.
@Jane Doe 19-12-06 @ 17:50
Tsja, da's een beetje het dilemma. Als iemand 30 jaar lang met z'n bips naar het westen heeft liggen bidden, dan wordt die er niet vrolijker van als je zegt dat hij wellicht z'n tijd beter had kunnen besteden. Moet je die persoon dit aandoen? Waarschijnlijk luistert hij toch niet.
.
Maar goed, genoeg voor vandaag. Het is zo borrelavond. Op naar de kroeg.
Cheers!
@Atheist @17:41
Is het niet aanmatigend om iemand te zeggen dat ie de verkeerde kant oploopt als hij zelf vindt dat ie op de juiste weg zit?
(Vooropgesteld dat het een volwassen, wilsbekwaam persoon is)
Moet ik de moslim zeggen dat ie zijn Koran niet zo letterlijk moet nemen.
Moet ik de Jood zeggen dat al dat geklaag hem er niet vrolijker op doet zijn en dat je van de Torah best mag lachen?
Moet ik de christen wijzen op de naar de praktijk van vandaag onmogelijk te vertalen passages uit de Bijbel?
Wellicht kunnen we de discussie met elkaar aangaan maar dan zonder vooringenomenheid over goed of verkeerd. En da's lastig omdat we allemaal zijn gevormd door onze speficieke omgeving en de waardeoordelen zijn ingebakken.
Dat je je niet wenst te laten meesleuren door een ander, dat geldt voor mij net zo.
.
(met dank voor je opmerking wat betreft de dartel-en vriendelijkheid dan maar.... ik ga me zorgen maken:)
@Jane Doe 19-12-06 @ 17:32
Ach, ik lees wel vaker een post van je. Blijf bij m'n standpunt.
Ben het met je eens dat je niet moet gaan zeuren. Maar iemand die de verkeerde kant oploopt even vriendelijk op z'n schouder tikken en zeggen dat ie fout zit en waarom dan wel kan geen kwaad . Loopt die persoon dan toch door, moet ie het zelf maar weten. Ik ga hem echt niet tegenhouden. Probeert hij mij echter met zich mee te sleuren, dan heeft ie een probleem...
Zoiets ongeveer.
-weggejorist-
www.youtube.com/watch?v=Hbcic0o6HLg&am...
Ministerie van Godsdienstzaken misschien?
Ohja Karel,
je zei dat er geen incest bestaat in het gritelijk geloof, ooit in Urk en Staphorst geweest? Die dorpen zijn het resultaat van 400 jaar incest!
@Atheist @ 17:22
Het is Gemini... en dat zijn de vlinders van de astrologie;)
DarteL en vriendelijk naar mijn omgeving? LOL.. Je bent nog niet zo lang op GS actief he?
.
Waarom moet je fundamentalisten van repliek dienen? Waarom een kruistocht voor jouw "gelijk"? Zolang jij niet wordt beperkt in jouw vrijheid om een vrijdenker te zijn mag toch de ander een fundamentalist zijn?
De kerk der atheisten predikt ook!
Ik heb geaccepteerd dat ieder zijn eigen weg kiest en dat we er samen het beste van moeten maken. Het leven is geen wedstrijd met elkaar maar een innerlijke strijd voor balans en harmonie met jezelf.
@ Jane Doe 19-12-06 @ 17:10
@Atheïst tot in de ki 19-12-06 @ 17:22
Atheïsten zijn vrije denkers maar vrije denkers zijn niet altijd atheïst. Het schijnt dat 98% van de wereldbevolking religieus is. Dus we zijn heel erg in de minderheid.
@Jane Doe 19-12-06 @ 17:10
Je zou als sterrenbeeld "Vlinder" kunnen hebben. Dartel en vriendelijk naar je omgeving. Als de hele wereld zoals jij zou zijn zou er inderdaad weinig meer mis zijn.
Helaas is dat niet het geval en is het nodig om als vrijdenker fundamentalisten van repliek te dienen. Dat dit soms moralistisch overkomt, dat moet dan maar.
@conan
Af en toe posten hier mensen die goed op de hoogte zijn van de conditie van de voorhuid van EOpubers.
@violator
het is echter ook niet bepaald onwaarschijnlijk dat de mens juist tengevolge van zijn godsdienstafwijking ten onder gaat. Da's ook evolutie, helaas kunnen wij dat niet meer evalueren.
@Rabarberke @17:10
Ja, de ouwe grieken waren "on the down low" maar hadden er wel hogere idealen bij. Het was niet even met de ballen schudden om de lust van zich af te werpen. Nee, het jochie werd genaaid om het tot hoger bewustzijn te brengen. Om een lichamelijk vraaggesprek met zichzelf aan te gaan.
Het was de lichamelijke vertaling van een spirituele beleving ter voorbereiding op de ascese.
Puur en rein. Heavy shit nietwaar?
Is vooruitgang altijd verbetering?
De dinosauriërs vinden vast van niet!
Atheisten zijn vrijdenkers en zonder vrijdenkers geen vooruitgang.
Dan gaan we voor het gemak maar even voorbij aan de vraag of we die evolutionaire vooruitgang wel wenselijk vinden. Is vooruitgang altijd verbetering? Is vrijheid niet in de allereerste plaats een gemoedstoestand en een persoonlijke perceptie? En kun je vrijheid ervaren in sociale/politieke/religieuze gevangenschap?
Ook binnen een status quo zal er Darwiniaanse selectie plaatsvinden gerelateerd aan diezelfde status quo.
Atheisten zijn eveneens moraalridders maar van een andere soort. Vaak aanmatigende "bevrijders" van slachtoffers die zichzelf niet als slachtoffer wensen te beschouwen en geen juk op de schouders voelen.
Leven en laten leven. Wel geloven, niet geloven, is om het even.
Kerk en staat blijven scheiden en uitwassen bestrijden.
Streven naar vrede in je hart en je komt een heel eind.
@conan de rabarber
Nou er is geen regel in de bijbel die homofiele an sich afwijst. Het enige dat afgewezen wordt is dat getrouwde mannen het náást hun huwelijk het ook nog eens met mannen doen. Dat zou maatschappijontwrichtend werken.
Nu is de maatschappij al ontwricht, dus al zou het ontwrichten zijn, dan mag het nog geen geen probleem zijn.
In de bakermat van de homofilie, het oude Griekenland, zou men zich kapot lachen om een homohuwelijk. Je trouwde met een vrouw die al het werk thuis deed, terwijl je als man lag te filosoferen en te zuipen terwijl je af en toe een jochie naaide.
@Brusselmans
Natuurlijk hebt gij helemaal gelijk wat aangaat de Unie van de Gristenhoeders en hun invloed op de bestuurlijke toekomst van dit stukje maatschappelijk moeras tussen Noordzee, BratwurstUndSauerKrautHeimat en Het Land van de Brusselman.
Maar een topic moet altijd een concrete aanleiding hebben lijkt me. TOCH?
Wat mij persoonlijk 't meeste stoort is dat we 3 DJ's opsluiten in een glazen huis om geld op te halen tegen 30 miljoen landmijnen die over de hele wereld verspreid liggen, maar dat geen enkele figuur eraan denkt er ook maar ééntje klaar te leggen voor wanneer die klootzak Balkenende langskomt.... Hoezo een gemiste kans !!!!
@Violator[xL] 19-12-06 @ 16:56
Dan was het iemand anders die de tekst een keer postte.
Misschien een idee om er een boek mee vol te drukken en dan langs de deuren te gaan. Ach nee, laat ook maar...
Overigens moet je de slagkracht van hagelslag niet onderschatten (zeker niet vanaf zeer korte afstand)
-weggejorist-
HALELUJA
@Violator[xL] 19-12-06 @ 16:43
Ja, deze had je al eens gepost geloof ik.
Toch ben ik bang dat een aantal van de schriftgeleerden hier moeite hebben de tekst te lezen/begrijpen/accepteren.
Waarschijnlijk omdat acceptatie betekent dat ze zelf een hoop tijd verknoeid hebben tot nu toe.
komt nog bovenop dat masturberen ook niet mag van god, maar dat de gemiddelde EOpubert een uitgetrokken toompje aan zijn eikel heeft bungelen ter grootte van een rauwe varkenshaas.
seculiere staat weer naar de kleaute ! je probeert iets op te bouwen en dan komen ze weer hun "ja, maar 2000 jaar geleden wilden ze het zeau"-mentaliteit. Het zijn net terroristen (Hé ook gelovigen, grappig)....
inmiddels is evolutietheorie bewezen, heaumeaufilie aangeboren gebleken, pil/condoomgebruik beter voor de mens maar toch blijven ze die mentaliteit houden....
Nog een leuke: condoom gebruik
-weggejorist-
@Rabarberke 19-12-06 @ 16:32
Ja, uit alles wat je hier opsomt blijkt dat mijn stelling klopt.
Zoek het goed uit en baseer je op feiten.
wat standpunten over homo's betreft hebben alle religies wel iets gemeen, niet Rabarberke?
@Violator
Goed, okay. Misschien idd niet de meest geweldige twist, maar dat welles/nietes spelletje over het al dan niet bestaan van een God, intolerantie van de andersdenkende partij / het bekeren (danwel de-bekeren) van andersdenkenden werd onderhand ook wel vervelend. Idd, over zielige bijdrages gesproken.
Als iedereen nou eens gewoon de denkwijze van een ander accepteerd, doorleeft en geloofsovertuiging scheidt van staat zijn we al een heel eind. Dat laatste wil niet zeggen dat je tegen homohuwelijk, abortus etc moet zijn, want iedereen mag natuurlijk wel eigen idealen hebben.
Dat homohuwelijk gaat helemaal nergens over. Homo's hebben net zoveel rechten als niet homo's. Een homofiele man mag gewoon met een homofiele vrouw trouwen.
Oooh de Christen Unie .Eindelijk een fatsoenlijke partij in de regering, mensen! Go Andre!
vooral veel seks met je eigen nichtje ipv warm bier...
Wég met die gristenhonden!!
Alléz Rabarberke, gaat heen naar uw bijbelse krochten, gij dwaallicht.
-weggejorist-
Naja je kunt de Christenunie verwijten dat ze haar denkbeelden baseert op achterhaalde sprookjes; We kennen zolang ik me kan herinneren een sprookjeskabinet met allerlei vertellingen: In volgorde van puur toeval: De Kwartjesfabel van Kok, De Betuwelijn mythe, De RSV Sage, Het Fokker Epos , De Bouwfraude parabel en niet te vergeten De Gekozen Burgemeester legende.
Iedereen die met zijn atheistische gezonde boerenlullenverstand heilig in deze kulverhalen heeft geloofd houde zijn waffel.
Ik geloof best dat de gristenen het homohuwelijk willen afschaffen, daarvoor hadden ze nl al eeuwenlang een oplossing bedacht: het seminarie.
@Violator[xL]
Begrijpend lezen is ook een vak blijkbaar. Waar in mijn post staat dat links/rechts zich beroept op religie? Ik doe alleen een quote'je koppen en mijn bedenkingen betreffende de waarheid ervan weer te geven. Doe eens lezen lutser!
-weggejorist-
Violator[xL] 19-12-06 @ 16:11
Ben het met je eens. Het afschaffen van het homohuwelijk is ook niet mijn standpunt. Ik doelde ook meer op uitlatingen over het invoeren van incest e.d. overdreven onzinnige reacties.
@Atheist@16:25
Bekeren tot atheisme.... ai.
Laten bukken om tot inzicht te komen vind ik wenselijker.
@sjaakdeslinksesul 19-12-06 @ 16:03
Euh, wat heb ik nu weer gedaan? Nouja, nog maar een keer dan:
@kareljansen
Een zendeling trekt van dorp tot dorp in Afrika. Opeens ziet hij in het open veld een leeuw op hem afkomen. De zendeling valt op zijn knieen en roept uit: Heere, zie op uw arme dienaar neer, behoed mij van een pijnlijke dood en laat uw geest neerdalen in dit beest! De leeuw stopt plotseling, vouwt dan zijn handen en terwijl de zendeling een zicht van verlichting slaakt, zegt de leeuw: Heere, zegen deze spijze, amen!
Ook zo leuk, een bijbelse profeet. Tegenwoordig noemen we zo iemand dorpsgek, TBS-er, manisch depressief, alcholist of junk.
@FST777 19-12-06 @ 16:22
Och kom, misschien weten we Karel Jansen wel te bekeren tot het Atheisme. Dat is het allemaal toch wel waard vind ik!
Brusselmans 19-12-06 @ 15:24
De feitelijke onderhandelingen beginnen pas in het nieuwe jaar.
Op zijn vroegst over 14 dagen.
Gaan we het nu 14 dagen lang elke dag het topic over de CU herhalen?
Mij best hoor maar dan plemp ik hier wel het hele verkiezingsprogramma van de CU neer. Dan weten we tenminste waar we het over hebben.
Heeft GS niets anders te doen dan elke dag hetzelfde stuk over de CU opnieuw te verwoorden? Oorlog aan de christenen verklaart ofzo?
toch best iets om jaloers op te zijn, die dichtgepurrde hersens van de goedgelovigen. Als iets je niet aanstaat roep je maar wat, zolang het woord Heere er maar in voor komt.
Abortus alleen toegestaan bij incest en dan nog alleen in veluwse klinieken.
Ik douche altijd gemengd na het korfbal, Maar wel met de bardame niet met de dames uit mijn team.
-weggejorist-
Jane Doe 19-12-06 @ 16:08
Wacht maar af. De eerste Atheist extremisten komen eraan...
.
en verder,
Gij zult geen ontucht begeren die uw naaste toebehoort!
Jazeker Glorfindel, Israel is een vredig en lieflijk landje.
-weggejorist-
<quote>
Politici dienen zich op feiten te baseren
</qoute>
Ow, sinds wanneer is dat? Waar staat dat? En waarom is dat bepaalde linkse leiders (okay, alle linkse leiders) nooit verteld?
@Violator[XL]:BOEKEN DIE NIETS MAAR DAN OOK NIETS MET HET BESTUREN VAN EEN LAND VAN DOEN HEBBEN
Het oude Israël was een theocratie (beslissingen werden genomen aan de hand van de bijbel), en in de geschiedenis hebben velen zich al verwonderd hoe zo'n klein volk toch bestaan kon blijven en een eigen identiteit heeft weten te houden. Blijkbaar wisten ze toch wel hoe ze zo'n land moesten besturen.
allemaal als amish rond gaan lopen
En troost je kareltje en willy fenilli, de wetenschap vind vast nog wel eens een geneesmiddel uit tegen religie
@KarelJansen 19-12-06 @ 16:07
Ja! Dat mag je.
Zo lang je maar niet met politiek bemoeid.
SCHEIDING VAN KERK EN STAAT ( tm Violator[xL])
Politici dienen zich op feiten te baseren; niet op geloof.
-weggejorist-
@Atheist @ 15:48
Je moet heien met de palen die je hebt.
Ik hou niet van georganiseerde religie en al helemaal niet van moraalridders die mij vertellen hoe ik mijn nirvana dien te bereiken.
Wat te doen als zij de macht krijgen? Roomser worden dan de paus !
Beat them at their own game. Maak jouw gedachtengoed tot religie, vraag er subsidie voor, sticht een school en een sekte en vermenigvuldig je. Hoera.
Ik wil Karel graag bijstaan. Alle zaken die hier worden uitgesproken zijn mijns inziens lichtelijk overdreven en zullen op geen enkele manier onze samenleving bedreigen. Verbod op stamcelonderzoek en terugdraaien van euthenasie wel. Ook ben ik bang dat het liberale drugsbeleid afgebroken zal worden zodat de criminaliteit en wantoestanden zal toenemen ipv afnemen.
Jammer trouwens dat de SGP ook niet meeonderhandelt, zouden de vrouwen zich weer op hun primaire taken kunnen richten :P
even heel simpel:
ik heb nog nooit iemand misbruikt, vermoord, bestolen of iets dergelijks
ik ben tegen abortus, euthanasie en het homo huwelijk!
en ja, ik ben Christen! Nou en?
ik mag in dit land toch vinden wat ik wil?
het lijkt hier verdoemme wel een EO forum
-weggejorist-
slapen met de armen boven de dekens
CDA, CU en PvdA presenteren u de Toekomstvisie 2010:
www.800padutch.com/amish.shtml
Polygamie is toch okee in die kringen? En je hoeft geen verzekeringen meer af te sluiten, da's tegen God, en het kan best vergoed worden uit de grote ruif vd verzorgingsstaat nieuwe stijl. 's Ochtends bidden in de klas, wie niet mee kan doen, is onvoldoende ingeburgerd en moet alsnog eruit.
Kan Annie van het CDA trouwens ook bij Tineke op de kalender? (Zie www.zuivelzicht.nl/html2004/nuinzz_13_... )
@finnisch humor; wat klets jij uit je nek zeg!
@KarelJansen
karel
je klinkt zo verongelijkt over de beweringen over incest dat ik suggereerde dat je wellicht verleden had met oom. Dat bleek eerst je opa te zijn en toen je ongelovige buurman. Zo moeilijk is het toch niet?
@KarelJansen 19-12-06 @ 15:59
Prima, idereen mag denken wat hij wil, maar als ik en politicus ter verantwoording roep hoor ik liever argumenten dan "ach, het voelde wel prettig".
Totale scheiding van kerk en staat!
Ja hoor met gristenen aan de macht minder scheidingen. WOOOW! Blijven geloven Arie Boomsma, vooral blijven geloven.
Glote Loelgangel Kim Jung Jan buitenspel en in Oss aan de bollel.
Grote Voorganger André nu nieuw in het team op linksbuiten?
@finnisch humor, ik kan je intelligente analyse niet volgen..
Wat zijn jullie eigenlijk aan het doen, potentiële kroonjuwelen van de GristenUnie opnoemen of proberen te doorgronden wat er gebeurt als de SGP een absolute meerderheid in de 2e Kamer haalt? Afgaande op de reacties lijkt dat laatste waarschijnlijker ...
@ atheist tot in de ki, ik denk dat je voor het grootste gedeelte de here daar niet voor nodig hebt nee. maar er zijn nu eenmaal mensen die dit prettig vinden. Maar dat schijnt in nederland niet meer te mogen tegenwoordig.
karel
wacht ff, je bent gaan geloven toen je door je ongelovige buurman gepenetreerd werd? Curieus. En als hij joods was geweest was je nu muslim geweest, of zeau?
@ chloorhexidine: yep da's ook weer zo. Maar het zure is dat jij, ik en een hoop anderen dat (scheiding van - ) ook vinden, maar dat het in de praktijk nu wél anders is. En dat zuigt, aldus mijn bescheiden mening...
@ KarelJansen
Ik heb nog geen statistische gegevens gezien, jij wel?
@finnisch humor, nee hoor het was mijn ongelovige buurman
O ja, pastoor, die had ik even vergeten te noemen.
@ X4I, het mooie van statistiek is dat je inderdaad de uitzonderingen tegen kan komen ja!
wie ontvoert er?
niet verzekerd=hoger netto??? ik weet zeker dat 0% van de CU stemmers niet verzekerd zijn, dat zijn mensen die SGP stemmen.
karel
Mea vulva, ik neem die opmerking over je oom terug. Het bleek je opa te zijn.
Ter kerke tijdens alle kerkdiensten. De enigen die uitgesloten zijn hiervoor, zijn de speciale politie eenheden middels razzia's de ongelovigen oppakken en afvoeren naar permanente EO-kampen jongeren en familie dagen.
Iedere dag spruitjes.
Nationaal vloekverbod, op straffe van afvoering en TBR uit te zitten in het permanente EO-jongeren en familie kamp op de veluwe.
Meer spruitjes.
Afschaffing van Nederland 2, 3 en de commercieele zenders. 1 God, 1 TV zender. Waarop, uiteraard, de gehele dag herhalingen en analyses van bijzondere wervende preken van de afgelopen zondag.
Opheffing van alle omroepverenigingen, met uitzondering van de EO. Laatst genoemde is reeds bezig met het uitwerken van het tv-show concept waarbij ongelovigen in een EO big brother kamp worden gevolgd, vanaf het moment dat zijn opgepakt worden tot het moment dat zij in den Heere gegaan zijn en geherintegreerd in de samenleving worden door de pastoor of dominee.
Lekkere spruitjes.
Vooral veel subsidie voor het Reformatorisch Dagblad dat extra-gratis dagelijks bij ieder huishouden door de pastoor/dominee persoonlijk langs wordt gebracht. (Alvast budget reservering voor een toename in het aantal pastoors/dominees van 10000%)
Draadjesvlees en aardappelpuree met een kommetje sju.
Post wordt niet meer thuisbezorgd, maar uw kunt uw brieven - geopend - afhalen bij uw pastoor of dominee.
Telefoon lijnen en internet naar huizen worden ontmanteld. U kunt extragratis gebruikmaken van de telefoon in uw kerk service punt in het bijzijn van uw pastoor of dominee.
Vrouwen achter het aanrecht en de kinderwagen.
Op huwbare leeftijd dienen meisjes vergezeld van ouders, zich te melden bij de kerk, alwaar door de dominee een geschikte jongeman uitgekozen wordt als huwelijkspartner.
Afschaffing van de mogelijkheid tot echtscheiding.
.
Zoiets?
Koorknaapjes, auwel, misdienaren, nonnen...... Dit hoort toch meer aan de CDA kant thuis hoor. Je weet wel; katholiek/protestant. Er wordt behoorlijk slap gekletst.
@sjaakdelinksesul, die vind ik dan wel weer leuk! ik ruik mijn opa!
@ KarelJansen
Ooit tegen gekomen? Ja.
- minder incest : Joh, kom ik dus steeds de uitzonderingen tegen.
- minder criminaliteit : Ontvoering en mishandeling zijn ook misdaden.
- minder scheidingen : Angst/waanideen/sociale druk zijn geen goede reden om getrouwd te blijven.
- hoger inkomen : Niet verzekerd = hoger Neto.
- lager ziekteverzuim : OKay, je hebt me.. Daar zal dan idd de wil van de duvel wel achter zitten.
In het kort, blijf maar blind en maak je zelf wijs dat het gefluister in je achterhoofd de redder is (en niet de duivel zelve).
En daarbij nog, "statistisch bewezen".. Hadden jullie niet genoeg aan de gebruikelijke zelfdelusie indeze?
Ik ruik de geur van pepermunt die genever moet maskeren... ahh, vandaar.
@ Viktor Kanzyani
En.... bevalt het, jezelf 'overtreffende trappen'? Doe ik ook wel eens, eerst een kutgrap maken, zodat je er zelf overheen kunt... Maar dat doe je stylistisch natuurlijk alleen goed als je daarna onder andere naam inlogd!
Dit wordt een gebed zonder eind. Mensen die op sterven liggen zullen een langere lijdensweg tegemoet moeten zien. Het aantal ongewenste kinderen zal toenemen, waarbij veel prille carieres voortijdig gekortwiekt worden. Hoop op medicijnen die de kwaliteit van het zo hoog aangeschreven leven kunnen verbeteren zullen het daglicht nooit zien als de Gristenunie haar zin krijgt. Kortom, een naar en ziekelijk leven ligt in het verschiet. Hopelijk gaat Bos niet zijn gelijk inkomen niet uitruilen tegen anti-arbortus en stamcelonderzoek. Dan zijn de rapen gaar en de druiven zuur.
@viktor, ik geef gewoon statistische gegevens. ga zelf ergens anders je voet tussen de deur steken met je anti-gristengelul. het is nergens op gebaseerd. en trouwens, de CU komt gewoon in het kabinet. Deal with it!
bejaarde op brommer 19-12-06 @ 15:44
Ken het van dichtbij
@Jane Doe 19-12-06 @ 15:34
Dat Here's zege op ons daal,
Gelijk een heiblok op een paal.
Zoiets?...
karel
je kunt het viktor niet kwalijk nemen, hij is immers niet in de heere.
@ KarelJansen
Gemankeerd!
@viktor, gefrustreerd!
@ KarelJansen
Joh vent, ga je voet ergens anders tussen de deur steken met je gristengelul.
Volgens mij haalt men hier voor 75% sgp en gu door elkaar...... gu is best een gematigde partij...... neigen een beetje naar cda hebben alleen nog iets meer principes, maar daar is niet zoveel mis mee lijkt mij.... sterker nog... principesloze partijen lijken me niet erg wenselijk voor een democratie.
@1540 libertas Simplex
hou ze in de gaten, libertas, ze zijn nog veel enger dan je denkt en het zijn er veel meer dan je doorhebt, tot het te laat is.
De oude kerk opereert tenminste nog in het openbaar.
karel
je klinkt verongelijkt: wellicht zelf vroeger door oompje gepaald op een epense zolder?
@viktor kanzyani, gewoon lekker DUIDELIJK toch?
Mutsen - met geruite plooirok - volblaffen zonder kapodtje
@ KarelJansen
Het nadeel van gristenen is dat ze hun prettige gedachtegoed altijd zonodig in CAPSLOCK aan de man moeten brengen.
dat is niet waar finnisch humor, deze gevallen komen wel degelijk in de statistieken terecht. er is op dit punt nog nooit een onderzoek of mening van een deskundige geweest die jouw bewering kan staven
bejaarde op brommer 19-12-06 @ 15:36
Verschrikkelijk idd. Gezonde bedrijfsvoering, niet belangrijk. Maar smaail bevoor daail en iedereen jij en bij z'n voornaam noemen verplicht op straffe van het ultieme. Da's eng.
minder incest geldt niet voor de subset van gristenen op de bijbelbelt, en helemaal niet als je bedenkt dat het merendeel niet in de statistieken voorkomt.
De politie mag niet werken op zondag! :o
lekker goedkope comments zeg! ooit een christen gesproken?
feiten zijn:
statistisch bewezen:
- minder incest
- minder criminaliteit
- minder scheidingen
- hoger inkomen
- lager ziekteverzuim
dus lekker allemaal tegen die christenen schoppen!
HET MOOIE VAN DEMOCRATIE DAT OOK CHRISTENEN EEN STEM HEBBEN!
@1450 batenman
die grijns is overal op het werk al verplicht, dankzij het sijntologie management op de werkvloer, dé plaag van deze eeuw.
Dankzij cu /cda moet je straks in je vrije tijd ook nog eens hún afgeleukte voorheen-god uit het oosten dankbaar zijn voor... eh... van alles.
We leven waarachtig in een gouden eeuw!
@Traag 19-12-06 @ 15:18
Haken traag, haken is helemaal the bomb momenteel.
-
Een cursus "haak je eigen kuisheidsgordel" lijkt me wel wat....
-
Ik ben die politiek trouwens spuug-en spuugzat.... d:P
@Atheist @ 15:25
Ik ben een agnostheist:) en pik de krenten uit allerlei religies en voel me daar goddelijk bij. Zo dank ik Buddha voor de wijsheid dat alle begin een einde heeft en dat zodra je daar vrede mee hebt, alles goed zal zijn.
Ik geloof in predestinatie en karma en dus is het aan mij op op een makkelijke of moeilijke manier mijn al voorbestemd doel te bereiken.
Ik dank God regelmatig in de slaapkamer (OH GOD!!!) en het Jodendom gebruik ik voor mijn shticks and witzes. Allah komt er bij mij wat bekaaid vanaf maar dat kan nog veranderen. De Griekse Goden hebben een ereplaatsje; vooral Morpheus in wiens armen ik me graag nestel.
We moeten niets meer proberen te regelen. Hef je handen naar de hemel en laat de goedheid tot je komen. AMEN.
Het doden, de bezittingen stelen, de vrouwen en kinderen tot slaaf maken en het kapot slaan van heiligdommen van andersdenkenden en andersuitzienden. Het OT rouleert!
- Je moet je naaste liefhebben als jezelf, wordt dus neuqen en fappen....
- Drank is je grootste vijand staat in de bijbel, maar er staat ook 'heb je vijand lief' dat betekent dus gratis drank voor iedereen!
brusselmans, ff serieus
heaumeauhuwelijk uitdenazi en abortus zijn allemaal in wetgeving vastgelegd en is ruime kamermeerdheid voor. Dus GU is kansloos. Ze zullen hun achterban wel paaien met nieuw ethisch reveil en nieuw fatsoen etc, en ga dan lekker op het pluche.
Hoe zit het nou met Thom de Graaf is die onderknuppel nou al ergens in een achterkamertje benoemd tot burgermeester?
We nemen wereldhonger erg serieus: Honger loutert, en is een straf van god.
@Jane Doe 19-12-06 @ 15:18
Je hebt helemaal gelijk. Sterker nog, waarom zou je uberhaupt iets proberen te regelen. Daar zorgt de Here toch voor?
En als door Global Warming de zondvloed komt, dan hebben wij die straf vast en zeker gewoon verdiend.
Amen.
Check het volkskrant blog:
"GS'ers allemaal gefrustreerde slachtofffertjes uit de Bible Belt"
en ze hebben nog gelijk ook... Doet eens terugtrekken naar de provincie!
@ TRS
Het wisselgeld van de CU lijkt mij momenteel uiterst relevant. Het zijn de weggevertjes van Bos & Balkenende die bepalen of er een kabinet komt met CU.
Klachten over linkjes kunt u richten aan sales@geenstijl.nl
3 keer hetzelfde topic in 3 dagen...
Zaterdags korfballen, daarna gemengd douchen. Zondags slapen in de kerk, daarna zuipen in de kroeg (alleen mannen, dat dan weer wel, vrouwen gaan eten koken voor als manlief thuiskomt).
Wat was ook weer het probleem?
Verplichte "inburgerings cursus" Voor alle ongelovigen en "ongewensten".
(De NS vervoert u extra gratisch naar uw toegewezen plaats van onderricht)
"De heksenhamer" Als standaard uitrusting voor elke agent.
("Zeg karel, hier staat dat als ie niet blijft drijven, dat ie dan toch niet te hard heb gereden." "Echt waar Joop? Verdikkkie! Ehm, sorry meneer!.. Meneer?")
Geen belasting meer op brandhout, fakkels en hooivorken voor de burgerij.
(ja, kom nou, iemand moet toch die 80% van het land op de trein zetten, of niet dan?)
@.DenkZelfstandig 15:06
Het is geheel in de lijn die al bijna een eeuw bestaat. Stel je voor dat bij de invoering van de WAM (aansprakelijkheid motorrijtuigen) jouw visie gevolgd was. Dan zou er een basisvoorziening zijn met een eigen risico van (toen) f 100.000. Zadel je de gedupeerde partij op met "zie maar hoe je aan je geld komt". De vervangende verzekeringsvorm moet wel zo nauw mogelijk aansluiten bij de algemeen geldende norm.
Vandaar dat ik stel laat de verzekering maar helemaal achterwege, maar dan dient de betrokkene wel de consequenties te voelen. Weg auto (en zware sancties erop, niet van die lullige die we nu hebben voor onverzekerd rijden) en heb je kanker, jammer dan.
Zweren op de bijbel mag ook Anglo-saksisch geinterpreteerd. "Swearing on the bible"
elmeuw
De Spaanse Inquisitie is in 1478 opgericht. 80 jarige oorlog was van 1568-1648, als ik mij nie vergis. Maar dit terzijde.
Ik zie het positief in:
*Oog om oog, tand om tand: criminaliteit wordt goed aangepakt.
*Naastenliefde: je mag je *kuch* naasten liefhebben en als je dat ruim interpreteert kom je niks tekort.
*na ons de zondvloed: het geld dat we nu in milieubescherming steken kunnen we ergens anders voor gebruiken: uiteindelijk verzuipen we toch wel
*de andere wang toekeren: defensiebudget gaat ook op de schop; we doen het op z'n Frans en gaan meteen liggen.
.
En zo zijn er nog tig voorbeelden te geven. We sparen hoopjes geld en het wordt erg gezellig in het donker.
Overigens, @Pritt, die Tineke kalender wordt geen scheurkalender. Dat mag dan weer niet.
Je eigen spaakbeschermers brijen wordt het ook weer helemaal
geyle neuqsex alleen nog na het huwelijk, wel met de lange rok aan natuurlijk (PvdA:"we verzwijgen de enorme toename van vroeggeboortes wel")
-
Na het zuigen aan de Mars van de predikant, happen in de Mars die we van Wouter ter compensatie gekregen hebben
-
Fappen alleen nog maar toegestaan op zolder, maar dat komt goed uit want de TV moest daar toch al in de kast staan.
-
Geer en Goor van de buis (jaja, er is toch nog postief nieuws)
@lindow man 19-12-06 @ 14:42
Fatsoenlijk wordt het pas als ze jongere criminelen harder aan gaan pakken en de hele bontkraagjes-cultuur wegwerken.
Moeten vrouwen dan weer stoppen met werken?
@ peewee: Inquisitie is katholiek en stamt uit de tijd van de 80jarige oorlog, heeft rouvoet dus 2 keer nix mee te maken, jammer joh
@finnish humor
schijt, dat wordt de plee weer verbouwen voor al die fapkalenders..
*slentert al zuchtend en hoofdschuddend richting de bouwmarkt - waar moet dat heen met onze politiek-*
Alleen nog Here-kappers. Kappen ook dames
Koffieshops worden 'Bezinningswinkels'. Nadenken over religie, over het bestaan en God en trik-trak. Ja, en daar roken sommigen een joint bij
Een topic uitsluitend op basis van 2 oude topics, kom op Brusselmans, dit weblog kan zoveel beter.
DNA afstaan door misdadigers heeft geen zin meer ... door de inteelt valt niet meer te onderscheiden of ik mijn zus nou heb verkracht of dat de vader van mijn buurman dat nou heeft gedaan ... ach, wat dondert het ook, we waren er allebei bij toen mijn oom dat deed ... en trouwens verkrachting?
"Juist in een tijd waarin de publieke implicaties van religie nogal eens miskend worden, erkent de ChristenUnie zonder terughoudendheid de rechten en de vrijheden van deze relatief nieuwe minderheid."
Die opvatting staat volkomen haaks op het zendingswerk van de kerk.
André begrijpt als geen ander hoe moeilijk het is de potjes van de kerk gevuld te houden, dus een zo ruim mogelijke erkenning van de Islam jaagt de spon uit het christelijke tapgaatje.
Conan de Rabarber 19-12-06 @ 15:00
Wat doet het CDA dan in de fucking regering de afgelopen 1000 jaar?? Wat heeft iedereen tegen de CU? Het CDA doet alsof die christelijk is en is het niet. De CU is eerlijk over zijn achtergrond, draait er niet om heen, brengt geen corrupte instabiele regeringen voort (tot nu toe dan hé you never know). Het is een rechtste partij die christelijk genoeg is om niet over zich heen te laten lopen door moslims en de islam. Integenstelling tot het rooibosdrinkende tovenaartje van ons (ja die bezoekt om de havenklap een moskee)
Conan ga es deud of denk es na
Na Pritt en Hoxha mag nu ook Brusselmans over de ChristenUnie schrijven.
Weinig origineel overigens, gewoon wat gemeenplaatsen kopiëren uit de vorige topics en de tekst iets anders rangschikken.
Eigen initiatief Herman of moest het van de Baas?
Brusselmans kan zo veel beter, tog.
auto
www.cda.nl/
beter dan huizinga inderdaad, maar nog niet zo goed als mei li vos
www.amsterdam.pvda.nl/nieuwsbericht/38...
Liever de Christenunie dan de SP!
De Wallen worden 'kansenzone'. Het hoort niet, wat daar gebeurt, foei. Allemaal kansen.
@Willy Vanilly 19-12-06 @ 14:59
Respect voor de kerk. Ga nou gauw weg!
Ik heb respect voor de toewijding van menig geestelijken; Voor het wegcijferen van zichzelf ten behoeve van een ander. Dat is inderdaad respect waard. Maar 'de kerk' op zich verdient dit echt niet.
En dat van die hoeren slaat al helemaal nergens op.
Jongetjes weer naar school bij de nonnen
Meisjes hebben geen opleiding nodig
@Nakur, goedverdoemme daar zijn we mooi klaar mee dan.
@013 tog: nee, de PNVD mag niet mee doen.
die seks mag namelijk alleen stiekem, en PNVD pleit voor wetsaanpassingen enzo.
bij de gristenen moet de wet zo streng mogelijk, en mag alles, zolang je de deur maar dicht houd, niemand anders mag het weten.
Verspillen van zaad niet toegestaan: verplicht slikken. Indien 'onverhoopt gefapt', dan maar in een papiertje
@ lindow man 19-12-06 @ 14:42
... ging Geert de Blondgelokte Verlosser daar niet voor zorgen? Stand in the back of the line!
@ventus_aqualis 19-12-06 @ 14:50
Dit is wat - nota bene - het CDA heeft voorgesteld en per wet geregeld voor degenen die liever niet de verplichte ziektekostenverzekering willen: ze moeten een bedrag gelijk aan de premie storten op een geblokeerde rekening; de helft gaat direct naar de staat en de andere helft mag enkel gebruikt worden om ziektekosten van te betalen. Het CDA noemt dat solidariteit. Ik noem het diefstal.
-
Ik kan me voorstellen dat een regering via belasting bepaalde ziekenhuis operaties wil betalen, simpelweg omdat mensen zonder geld of verzekering toch naar het ziekenhuis gaan en Nederland te fatsoenlijk is om ze terug te sturen. Maar alle mensen een verzekering door hun strot duwen voor zo ongeveer alle basis ziektekosten gaat veel te ver.
Na het zingen de kerk helemaal volblaffen!
Kroonjuweel 48:
De kalender wordt verschoven. Vanaf nu leven we weer in het jaar 1200 na de Here Jezus.
Ehm, misschien weet iemand dat: maar eh..
komt er ook een fapkalender van nummertje 50 (kom hoe heet ze ook weer... ach boeie ook..) van de CDA-lijst, of alleen van Tineke Huizinga?
:-P
Op zondag: werken is ook een soort wandelen
@Conan de Rabarber 19-12-06 @ 15:00
helaas, lees dit maar
nl.wikipedia.org/wiki/Scheiding_van_ke...
mag gewoon allemaal in 0031
NL stickert op auto's vervangen door BB stickert (BibleBelt)
@looprekje 19-12-06 @ 14:50
Het geloof bullshit vinden is net zo intolerant als wanneer een gelovige zegt dat niet-gelovigen slechte mensen zijn.
Zo zie je altijd weer dat fanatiekelingen die tegen geloof zijn ook in de gaten moeten worden gehouden.
Iedereen zijn eigen geloof. Zolang de wet er ook voor zorgt dat dit mogelijk is. Wetten mogen dus niet gemaakt worden op basis van geloof. Dus op geloofsgrond moet men geen abortus verbieden.
Kerk en staat zijn gescheiden, jeweettog....
Toekomstvisie:
<BR/>
Op zaterdag hoor je bij de videotheek eenieder nummers aanvragen, als waren het onuitspreekbare gerechten bij de Chinees.
<BR/>
En in de hoek ligt een zwarte map met een lijst die de nummers aan titels bind.
<BR/>
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa
Kills niet mauwen.
De CU biedt ons ook goede dingen, zoals:
- Goedkopere(Ies graties) hoeren zoals maria magdalena.
- Homo's op de brandstapel.
- Muslims OOK op de brandstapel (Ies gezellig voor de Homo's)
- Graties seks met koorknaapjes.
Dusja misschien mag zelfs de PNVD mee doen!
Ies graties seks!
Als ik het mis heb mot je't zeggen maar volgens mij is regerings deelname van de gggristenUnie verboten bij de grondwet. Scheiding van kerk en staat enzo.
De Christenunie wil Nederland ook volstoppen met allochtonen want het is hun "christelijke plicht om vreemdelingen te helpen" Ook willen ze uitzettingen naar islamitische landen voorkomen. Staat allemaal op hun site. Fijn, Nederland in de uitverkoop door christenunie.
Hogere beloning mantelzorg, ouder niet meer in tehuizen smijten. Eindelijk respect voor de kerk, het gezin en het christelijk geloof. Eindelijk respect voor vrouwen, i.p.v. de zogenaamde emancipatie. Vrouwen die als hoeren rondlopen en ook zo behandeld worden, is geen emancipatie; ook niet als je daarnaast een fulltime baan heb.
Post natale abortus mag nu zeker ook opeens niet meer :-|
In de Here geldt ook voor heaumeaux
Die zitten ook altijd in de here
In het ergste geval eindigd Rouwvoet als benoemde staatsabortus arts.
Zoiets gebeurde ook in nijmegen laatst.
0031 bestaat voor het grootste deel uit mensen die of ongelovig zijn, of hun religie helemaal op de achtergrond plaatsen.
Komt er nu een regering die voor 60% uit 'lieden' bestaat die zich laten leiden door een Groot Sprookjesboek?
Tegen homos en voor het onbespreekbaar maken van allerlei liberaal gedachtengoed.
Ach, de aanhangers van dat andere Grote Sprookjesboek zullen er wel blij mee zijn.
Homo's alleen voor een vuurpeleton laten trouwen.
Verplicht één keer per week sex met een familid van het tegenovergestelde geslacht. minimaal 0 en maximaal 14 jaar oud.
Abortus onder één voorwaarde toegestaan: god moet schriftelijk toestemming hebben gegeven.
Wat is dat toch met dat fapgehalte van Tineke Huizinga? Kan iemend me dat eens haarfijn (of geschorenfijn) uitleggen?
www.nu.nl/news/919368/1200/Seks_voor_h...
Wen er maar aan CU lol
Ooit erbij stilgestaan dat dit linksgetinte kabinet-in-de-maak wel eens een veel scherpere stem tegen 'islamisering' is dan het continue gewauwel achteraf van Wilders en IJzeren Rita? De partijspeerpunten van Rouvout cum suis zijn wat achterhaald, maar ze liggen wel in lijn met de sociaal-culturele fundamenten van Nederland. Ik heb gezegd. Go André!
@Pritt Stift 19-12-06 @ 14:42
Een Tineke Huizinga Fap Kalender
---
OMG, neuk nog liever de toppers in hun hol dan fappen op Tineke H.
Brrr..... Wat ben jij pervers. Dit gaat mijn verbeelding te boven.
Gekke_Gert 19-12-06 @ 14:49
ff denken: ja, natuurlijk. Idd. Derde graad en meer
@Schoorsteenveger 19-12-06 @ 14:53
Nieuw baantje voor www.ad.nl/multimedia/archive/00087/geu...
Verbod op het dragen van kleding met katoen én polyester!
Want in leviticus 19, versch 19 staat: "Draag geen kleren die zijn geweven uit twee soorten garen."
GeenStijl kan zichzelf misschien wel onstervelijk maken door een eigen Tineke Huizinga Fap Kalender in de feauteauf*ck aan te kondigen??? Dat zou echt stijlloos zijn... want ik denk dat als de CU aan de macht is, dat Tineke dat niet zomaar voor zoete k**k zal slikken zoals Femke halsema dat deed met haar fotof*ck...(ps: was het nu koek of kwak?)
zwarte kousen voor iedereen verplicht, voor de dames zijn zwarte panties met eaupen kruis toegestaan.
Euthanasie alleen boven de 107.
Fappolitie.
Dat kan ook alleen maar in 0031 hè... Heel het land loopt te pijpzeiken dat het beleid van Balkenende kudt is en dat het anders moet, bij de verkiezingen krijgt Wouter Nos met zijn PvdA electoraal op zijn sodemietert, de kleine rechtse christelijke partijen SGP, GPV en RPF partijen werden jarenlang verfoeid, belachelijk gemaakt en niet serieus genomen. En wat voor kabinet is er in de maak? Juistem, een coalitie van diezelfde door velen vervloekte Balkenende, de afgestrafte Boskaboutert en de ineens links geworden rechtse GPV/RPF die nu CU heet.
-
Het volk krijgt wat het verdient. Niet waar het om vraagt.
Schoorsteenveger 19-12-06 @ 14:48
LOL!
"De evolutie afschaffen."
Whahaha die is goed!
Weer gewoon zondagsmorgens naar de kerk, als kerkgangert, koorknaap, organist, dan wel misdienaar, en om 12:30 gewoon de kroeg weer open, heb je meteen je koopzondag!
Abortus alleen op heaumeau foetusjes
Euthenazi alleen op Geert Wilders
Ik wilde dat ik nichtjes had... of zusjes... damnz... :-(
@QB (ja die.....) 19-12-06 @ 14:50
En internet in de ban.
Gemoedsbezwaarden mogen zich niet verzekeren. Uiteraard treedt de Staat hier betuttelend sociaal op door hen in een bijzondere positie te plaatsen.
Gewoon met de meest enge ziektes door laten lopen, dat is pas echt sociaal en consequent.
Als ik maar die de hele dag met zo'n achterlijke grijns op mijn harses hoef te lopen als de EO-Landdag jongeren...
Incest verplicht. Op zondag zwarte kleding verplicht, en geen autorijden. De Wedstrijden op zaterdag, want geen sport op zondag. Géén vrouwen in het kabinet - geen vrouwen nergens meer. Sluiten van alle moskeeën en halal-slachterijen. Bidden voor het eten. En er na ook. Werkweek terug naar 48 uur. Kinderbijslag omhoog, want 'gaat heen en vermenigvuldigt U'. Sluiting abortusklinieken en onderzoek naar stamcellen. Afschaffing van het donor-systeem. Wettelijk bepaalde boetes op vloeken - en dus een hele hoop piepjes in muziek en films. Opheffing Playboy, FHM en alles waar blote borstjes in staan. Celstraffen voor pornoacteurs.
Echt ik kan zo nog uren doorgaan. Serieus, er is geen grotere bullshit dan GELOOF. Want daar geloof ik gewoon niet in...
Heffing op elke derde televisie
sexboekjes terug bij de sigarenboer. (bovenste plank werk)
unikleur wbt kousen en sokken. (zwart)
TV ies VERBOTEN (alleen stiekum in je slaapkamer)
gezellie trouwen in het zwart. (ook de dames)
poliovacinatie ies VERBOTEN.
niets meer verzekeren. (mag niet van God)
anticonceptie de-legaliseren. (15 kinderen hebben is namelijk heel erg leuk)
zaterdag s'middags boekverbrandingen op de markt.
wereldkampioenschap platen achteruit draaien (om daar duivelse boodschappen in te ontdekken)
Iedereen een brilletje.
Toegift voor me,myself and IK
www.nieuwnieuws.nl/archives/2006/12/pa...
@LibertasSimplex
weet je zeker dat het niet tot de derde graat is
Hopelijk eist de GU ook een inentingstop.
peewee 19-12-06 @ 14:47
Maar dan moet de vrouw bij het beschuldigen van verkrachting wel tien getuigen hebben.
De evolutie afschaffen.
De Sharia invoeren
Elke zondag verplicht Gerda Havertong look-a-like contest met Cynthia Ortega-Martijn.
www.christenunie.nl/l/library/download...
Inquisitie en lijfstraffen weer terug in NL. Jatten: hand er af hakken Verkrachting: lul/ballen deraf. Heksen: op de vuurstapel.
Terug naar de Tuin van Eden. Iedereen kleren uit!!
Vloeken mag niet, tenzij terecht
misschien gaan ze nog wat wensen van de pedoparttij inwilligen. Sex met je minderjarige dochter/nichtje/buurmeisje is nog steeds erg populair op de bijbelbelt, dus misschien wordt het wel een landelijke trend. Adje vd B. wrijft vast in z'n handjes!
Op zondagochtend na de kerkdienst een stinkvinger halen bij mijn nichtje
@me,myself and IK 19-12-06 @ 14:44
Da's een overwoestbaar mosje.
Spuitcondoom van vloeibaar auwel?
@Pritt Stift
Die Tineke Huizinga Fap Kalender zie ik OOK wel zitten. Ik heb er nou al zin an!
Godver zit ik ineens naar een site over mossen te kijken
@ domper nl.wikipedia.org/wiki/Patty_Brard
Dat worden sowieso vier ministers van gereformeerde huize (Balkenende, Bos, Rouvout, Donner). Helemaal niet zo vreemd dat er in Den Haag niet zoveel gelachen wordt.
LOL @ bejaarde op brommer 19-12-06 @ 14:39
Dat dekt inderdaad wel zo'n beetje de kerkelijke moraal.
@lindow man 19-12-06 @ 14:42, tieft op naar FUK!
Neuken met je zuster en nichtjes, leeftijd ongeacht.
@bejaarde op brommer 19-12-06 @ 14:39
pedofilie stiekem
euthanasie stiekem
fappen stiekem
Herinvoering van 100 meter anaalgymnastiek met koorknaapjes.
Verplicht met handjes boven de dekens slapen.
Verplicht 3 pron dvd's per week huren.
Voor het zingen de kerk uit..
Incest niet langer verboden?
GeenStijl GELUHL! André R. heeft grotere ballen dan jullie denken! Eindelijk wordt het weer FATSOENLIJK in 031!!
neqschot voor alle ongebonden spirituelen en niet-religieuze niet-humanisten. ritueel verbranden door druïdes van pritt, hoxha, brusselmans en lucas.
Een Tineke Huizinga Fap Kalender
Dat kledingadvies voor meisjes (Jurk tot op de enkels) vind ik wel aardig. Met als aanvulling: ... en vanaf de knieen".
... allemaal Verplicht Coupe Colijn bij de Kinki-kapper?
lol bijdehandje domper
Koopzondag: alleen op het kerkplein
Televisie terug in het schuurtje en de buurmeisjes ook.
abortus stiekem
vreemdgaan stiekem
homeaus stiekem
meningsuiting stiekem
vriendjespolitiek stiekem
@me,myself and IK 19-12-06 @ 14:36
Homos. Wat voor soort mos is dat? nl.wikipedia.org/wiki/Mossen
Familieporno alleen verplicht vanaf de derde graad.
GS wordt Gristelijke Site
Voor het zingen de kerk in.
GS is wel helemaal in de ban van die gristenen.
Op zondag mag de winkel wel open, maar je wordt niet geholpen. Zelf afrekenen en zo...
schietgebedjes zonder wapens
Koopzondag op een zaterdag!
Homos na trouwen het dak af gooien....
goed plan!
REAGEER OOK