Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Vaderdagfeitjes. Vaders doen alles, moeders zijn lui

babyboor.gifGeenStijl Weekend Wetenschapsbulletin. Bijzonder hoogleraar Jan Latten heeft een doorwrocht wetenschappelijk artikel geschreven over de inzet van vader en moeder in een belangwekkend wetenschapsmagazine. Volgens de enorm bijzondere prof. zijn alle vrouwen KUTHOEREN luie banktosti's die zich maar liefst 8 uur per week MINDER inzetten voor het reilen en zeilen van het gezin dan papa de vader. Moeders is er per week 54 uur mee bezig, pa 62 uur. Dit alles blijkt uit verschillende onomstotelijke onderzoeken van onwaarschijnlijk intelligente mensen die er ontzettend veel verstand van hebben, en die wij bovendien niet dood gaan checken want zoiets kapot maken is nogal een dickmove op Vaderdag. Laten we nu even gaan rekenen want dat is leuk. De gemiddelde vrouw slaapt 8 uur per dag dus 56 uur per week, ze heeft 54 uur per week over voor het gezin en dat maakt samen 110 uur. Omdat er 168 uur in een week zit is er dan nog 58 uur over. Oftewel iedere vrouw ter wereld ooit ever is per dag 4 uur langer bezig met allerlei cliché vrouwendingen dan met haar gezin. Tfoe. En maar elke week zeuren dat u nog meer moet stofzuigen, dweilen en de kattenbak schoonmaken. Hypocriet tuig! Nee mannen, neem het er nog even van vandaag en mocht uw wederhelft gaan lopen jammeren print dan dit topic uit en bitchslap het rustig doch langzaam en zelfverzekerd in d'r gezicht. Goed zo. En dan sluiten we dit topic nu af met een origineel Gerard Cox Mopje™ uit circa 1970 voor om te lachen. "Groot feest in de Bijlmer, het is vandaag Vaderdag!" Ha!

Reaguursels

Inloggen

@van heinde en verre: Helemaal correct. Goed gezegd. Ik werk ook, méér dan40 uren per week. Geen probleem voor mij. Ik doe het graag. Ook kook ik wel eens. En stofzuig ik ook. Ook de was gaat soms door mijn handen.
Wie bij ons méér doet in het huishouden? Geen idee.
Zodra je je daar druk om gaat maken, moet je je afvragen of je überhaupt genoeg voor elkaar over hebt.

borgmonster | 22-06-15 | 21:26

De uren die vader WERKT om geld te verdienen voor het gezin, worden altijd weggelaten uit de definitie van de uren die een ouder inzet voor het gezin. Laten we die definitie eens veranderen.

van heinde en verre | 22-06-15 | 12:26

Als ik het zo hoor mag ik blij zijn dat ik homo ben. Ik heb al dat gezeik niet. Nooit. Yeeeeh.

Lichtpuntje020 | 21-06-15 | 23:37

Per week 4 uur
Niemand heeft de moeite genomen om dit stukkie te lezen en dit te plempen
Luie verrekens!

Den Meester | 21-06-15 | 21:27

De langste dag van het jaar, vogeltjes fluiten zich bewusteloos, zon tegen de wolken en iemand die alleen maar aan jou denkt. Vredig slapen want de nabije toekomst wordt vast mooi.

Jim Lovell | 21-06-15 | 21:27

borgmonster | 21-06-15 | 19:33 |
Leuk gevonden.
Echter doet zij dat dus blijkbaar wel, maar dan zonder het zeuren en luiwammesen.
Niet alle nederlandse vrouwen zijn lui en laks, maar ik ben het eens dat misschien wel een kleine meerderheid steeds maar verwacht dat men met een deeltijdbaan net zo hard aan het werk is als met een voltijdbaan.
Ongeacht niveau van verantwoordelijkheid of moeilijkheidsgraad van het werk.
Daar zit hem m beetje de kneep.
Ik zie het om mij heen ook, van die vrouwen die bijv. 70% of minder werken en redeneren dat ze dus maar 1/3 minder doen. Om reistijd, stress of inspanning over die extra 30% maar gewoon even te vergeten.
Want die 30% is namelijk 1 dag meer "weekend" per week en een volle vrije dag om de week extra. Reken daar dan ook nog de reistijd bij...
Westerse vrouwen hebben totaal NIETS te klagen, helemaal NIETS m.b.t. de arbeidssituatie of de indeling van het huishouden.
Verder is de gouden regel dan vrij simpel, bevalt het niet? Zoek je toch een man die wel gek genoeg is?

datzouzomaarkunnen | 21-06-15 | 21:13

Ik heb zo een lui mormel thuis zitten. Hollandse vrouwen zijn lui en laks. En ze vinden het volslagen normaal.

3Xniks | 21-06-15 | 20:51

huh?

Reuzel | 21-06-15 | 20:30

@sinar2: je vrouw moet wel in haar eigen land blijven hangen, maar de andere buitenlanders moeten zich wel aan ons land en onze gebruiken aanpassen.
Beetje hypocriet, niet?

borgmonster | 21-06-15 | 19:33

Ik zal iedere vader- en moederdag koesteren, maar voor mij zal er nooit een moederdag komen. Totaal geen ambities naar en pffff huishoudgeld van je man moeten krijgen, fok it!

G,I. Jane | 21-06-15 | 19:01

Dus eigenlijk bewijst dit onderzoek dat mannen ongelooflijk stom zijn. Ze weten allemaal dat vrouwen luie geldverslinders zijn maar ze blijven er wel achteraan gaan.

Elspeth | 21-06-15 | 18:17

Met mijn vrouw geen enkel gezeur. Maar dat is dan ook geen overgeemancipeerde hollandse koe die alleen maar gemak in haar leven gewend is maar een oosterse schoonheid die weet hoeveel beter vrouwen het hier hebben.

sinar2 | 21-06-15 | 18:13

@de uitbater | 21-06-15 | 16:19
Lijkt me erg gezellig. Wel zorgen dat ze niet teveel drinken hè.

Rest In Privacy | 21-06-15 | 17:22

@Ars Vivendi | 21-06-15 | 14:54
"De restanten van mijn vader zijn jaren geleden opgegraven..."
.
Hmm, een 'cold case'?

Rest In Privacy | 21-06-15 | 17:21

Inderdaad Quid! En als je ze het voorrekent, kijken ze je schaapachtig aan en begint het ophef1!!1!1! En jamaaren!

Sliptong | 21-06-15 | 17:02

Nadat de eerste op school gefroebelde cadeaus verschenen hebben wij vader- en moederdag afgeschaft. Een hele opluchting voor alle betrokkenen, zowel ouders als kinderen.
Later gingen ze naar een basisschool waarvan het hoofd had bepaald dat de school zich niet met cadeaus voor vader of moeder hoefde te bemoeien. Daar waren wij het dus van harte mee eens.
Wees verstandig en houd op met die onzin. En bij 'ja maar bij andere gezinnen doen ze het wel!' kan je antwoord zijn: 'dan leer je dus nu dat je nooit moet of hoeft te doen wat anderen doen. Wij denken zelf na'.

B. Randnetel | 21-06-15 | 16:48

Niet onder werkelijk elk topic reaguren. Hou je meer vrije tijd over dan je vrouw.

Chow | 21-06-15 | 16:41

Mijn Vaderdag is nu al perfect, *biertje drinken met mijn twee zoons doet*

de uitbater | 21-06-15 | 16:19

Vrouwen moet je alles geven en keihard op hun plek zetten omdat het besef eens in die prinsessen hoofdjes moet doordringen dat als ze denken in iets beter te zijn dan mannen, dat alleen maar zijn omdat wij er geen interesse in hebben. Het zijn net allochtonen, zelf kunnen ze niet zoveel, behalve klagen.
Ik vind dat niet zo erg, want geen mietje

Jim Lovell | 21-06-15 | 16:11

Vaderdag is de schuld van geert Wilders en een Zionistisch complot.

Mark_D_NL | 21-06-15 | 15:52

@medusa324 | 21-06-15 | 15:29

Oh dat procesje automatiseren we ook nog wel. Zoals we eerder de (af)wasmachine, magnetron, en supermarkt ontwikkelden. U kunt gerust naar de grot en het besjes verzamelen terugkeren. Oh, nu wij mannen er niet meer zijn om die grot een beetje te outilleren zal het wat vochtiger en killer zijn dan u gewend ben.
.
* Spiegelend schild in bliksveld blijft houden *

Parel van het Zuiden | 21-06-15 | 15:51

Maar goed, gelijke rechten willen ze
@BekiekUtMoar | 21-06-15 | 15:01
Geen problem, ik sta altijd gelijk recht.

Suerte Piet | 21-06-15 | 15:48

@Mark_D_NL | 21-06-15 | 15:10
Daar zit moeders achter want kleine kinderen geven niet dat soort dingen.

Rest In Privacy | 21-06-15 | 15:44

Die Cox is al heel lang geleden een zuurpruim geworden.

Einde van de Domheid | 21-06-15 | 15:34

We kunnen het feminisme vanaf nu afschaffen. Missie voltooid. O nee, nu alleen nog even mannen leren baren. Zijn we daar ook van verlost.

medusa324 | 21-06-15 | 15:29

Iedereen die nu nog kinderen verwekt hard straffen!

horsteknots | 21-06-15 | 15:28

Boehuh, ik ben liever druk dan dat ik op de bank zit of rommel koop in winkelcentra. Ik zou niet willen ruilen.

carramba | 21-06-15 | 15:25

En toch maar blijven doorzeiken, die feministische wijven.
Dat imaginaire 'glazen plafond' had allang kapoet kunnen zijn. Nee, ze luieren liever door, en de slachtofferrol is best wel lekker.

Fijnstoffer | 21-06-15 | 15:22

Vrouwen zijn een soort PvdA ik geef 100 euro voor boodschappen, ze komt met boodschappen thuis voor 70€. De andere 30? Geen idee joh. Te druk ook om naar te vragen.

TsjallingBouter | 21-06-15 | 15:21

Maar zodra de kinderen op de basisschool komen zijn vrouwen wel meer uren kwijt.

Echt mannen, teren op het krediet dat ze de eerste vier jaar hebben opgebouwd. "Zeg schat weet je nog..."

Meeroever | 21-06-15 | 15:19

Vaderdag. Kost je ook weer geld. Geld zodat moeders een cadeautje kan kopen. Je geeft 50 euro, en krijgt een stropdas van 10 euro. Wat ze met de rest van het geld doet is één groot zwart gat. Vaderdag is een dagje niets betalen.

Wim Venijn | 21-06-15 | 15:12

Ik heb een hele mooi asbak gekregen van klei en een pennenbak van oude wc rollen.

Mark_D_NL | 21-06-15 | 15:10

Je zult in de Bijlmer toch eerst even de betekenis van het woord vader moeten uitleggen.

Lewis Lewinsky | 21-06-15 | 15:08

kwark001 | 21-06-15 | 15:00

Bij zangeres Anouk zijn het er zelfs een stuk of 6.

eerstneukendanpraten | 21-06-15 | 15:08

Ik heb een donkerbruin vermoeden dat dit een onderzoek is geweest onder autochtone, blanke Nederlanders gezien het profiel.
/Quinsymodus aan/
RASSIESME!!.... oh wacht ( het tegendeel, dan moet ik werken)..
/Quinsymodus uit/

Oktoberfest | 21-06-15 | 15:06

Vraag ik Creed Aventus voor vaderdag, krijg ik Old Spice.
Life sucks.

King of the Oneliner | 21-06-15 | 15:01

Je weet toch, gelijke rechten, heeft niets met plichten te maken...
Tijdens mijn werkloosheid heb ik ervaren wat veel vrouwen zoal de hele dag aan arbeidsintensieve bezigheden hebben, buiten hun deeltijdbaan van 2,5 dag. Je komt ze tegen in de tuincentra, tijdens hun high-tea partijtjes, in de stadscentra op de terrassen of binnen, theedrinkend (of rode wijn naar gelang het tijdstip) en in de winkelcentra met tassen aan de armen. De vrouw-man-ratio ligt gemiddeld op 1 op 10, waarbij de meeste mannen net zulke zielepoten zijn als ik. Boven de 50 en werkeloos of 60+ en nog wèl van die VUT-regeling gebruik hebben kunnen maken waar ik jarenlang voor betaalde maar nooit zal terugzien.

Maar goed, gelijke rechten willen ze, zodat ze nog meer geld kunnen kapotsmijten aan nutteloze zaken tijdens hun vele vrije tijd, want dat is ook een recht. En manlief die werkt krijgt er ook een recht bij; het aanrecht. Of meneer maar even het huishouden erbij wil gaan doen, want mevroi heeft het toch zó zwaar.....

(Copy/paste van mijn reactie op PowNed)

BekiekUtMoar | 21-06-15 | 15:01

"Groot feest in de Bijlmer, het is vandaag Vaderdag!"

NATUURLIJK! Komen er bij een gemiddelde flat zo'n 4 vaders op visite.

kwark001 | 21-06-15 | 15:00

Neem dan ook geen kat.

dugo | 21-06-15 | 14:56

De restanten van mijn vader zijn jaren geleden opgegraven, dus ik zou niet weten waar de sokken naartoe zouden moeten.

Ars Vivendi | 21-06-15 | 14:54

Is weer goed voor de sokkenbranche.

Rest In Privacy | 21-06-15 | 14:49

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl