Video. Man zonder armen wordt eerste Terminator
"De toekomst is nu." Slaat die leus na enige overdenking nog ergens op? Niet echt, maar je zou het kunnen voelen tijdens dit filmpje. En zoals bij de meeste baanbrekende dingen, zit ook robobouwer DARPA er weer vuistdiep in. Les Baugh verloor veertig jaar geleden beide armen in een "electric accident". En nu heeft ie weer nieuwe. Yay science! Het valt dus te verwachten dat Les zichzelf binnenkort op een ongekende fapathon trakteert. Want eindelijk, het kan weer. Hieronder zie je of het afstellen van de nieuwe armen van Les in zijn werk ging. Knappe constructie van dokter Mengele SkyNet de moderne wetenschap.
Reaguursels
InloggenPrachtig wetenschappelijk filmpje, maar denk je nou echt dat daar Janboerenfluit iets aan gaat hebben?
Op alles wordt bezuinigd, dus ik denk niet dat dit in ons ziektekostenpakket komt.
Conclusie: leuk voor als je het proefkonijn bent of "van Oranje" heet. Voor de rest alleen leuk als wetenschappelijke ontdekking.
Meer niet.
Helaas.
+10 voor onderzoek!
8-bit NES Robotic Operating Buddy FTW. ;)
@necrosis | 22-05-15 | 15:47
Jazeker, maar toen weer snel weggeklikt. Klote clickbait artikelen. Iedereen schijnt tegenwoordig te moeten janken van suffe filmpjes van soldaten die thuis komen of honden met 3 poten. Flikker toch op.
Knap staaltje werk hoor (pun intended).
@frank4444 | 22-05-15 | 16:08
Dat geeft 'aftrekken' een geheel nieuwe dimensie....
Mooie afsluiter van de week. Vet cool! Mooi voorbeeld van wat we in de 'vrije wereld' kunnen bewerkstelligen. Onder IS was eppo als inferieur wezen al verder gedecimeerd.
Hartstikke tof, alleen heb je nog steeds iemand nodig die het pakje bij je aantrekt.....
@TooledForTrouble | 22-05-15 | 15:44
Linkje wel aangeklikt?
Ik ben benieuwd hoe je op het idee kwam om uberhaupt dokter Mengele en SkyNet te schijven. Mengele heeft weinig met wetenschap te maken en dit weinig met AI.
@VanBukkem | 22-05-15 | 15:33
Waarom wurgen?
Vertel hem gewoon dat hij de slechtste MinPres uit de Nederlandse geschiedenis is en dat zijn huidige kabinet erger stinkt dan een visafslag.
Wedden dat hij huilend naar zijn moeder rent?
@necrosis | 22-05-15 | 15:32
Ik ben gestopt met lezen na 'Respect'.
2e video: Published on 16 Dec 2014
Maar goed afstellen: www.dumpert.nl/mediabase/6626514/1fea1...
www.dumpert.nl/mediabase/6618770/a0562...
Hij mist nog een lens op zijn rechteroog. Voor de rest lijkt hij best wel op Locutus of Borg.
Er van uitgaande dat je goed getrimd bent, vanwege het gewicht van de machinerie: kan je er ook mee zwemmen ?
@Piet Karbiet | 22-05-15 | 15:28
en met een beetje geluk kan hij dan gewoon door blijven slapen.
De cruise control tijdens het fappen werkt ook al? Of zijn ze nog niet zo ver?
Als ik zulke armen had zou ik proberen Mark Rutte te wurgen. Mocht je gepakt worden dan kun altijd de software de schuld geven. ("Geen idee edelachtbare. Ze sloegen zomaar ineens op hol.")
Wellicht minder indrukwekkend dan een stel robot-armen, maar toch zie ik niemand dit even verbeteren:
www.nsmbl.nl/respect-vrouw-zonder-arme...
*respect*
Ach, in NL won vandaag toevallig wel effe een "armbandje dat met enorme stank verkrachters wegjaagd" dé Philips Innovation Award 2015. Dus.
*snik*
fapathon? Krabben als het jeukt, niet omvallen, drinken uit een glas, zelf je broek ophalen, een deur met een klink naar je toe kunnen halen, muis bedienen (om porno op het web te zoeken), etc.
Kan ie nu zijn vriendin gaan doodschieten door een deur en zeggen dat ie dacht dat het een inbreker was.
Hij kan ook zijn din weer vingeren.
Of twee tegelijkertijd.
Vet.
Je zal maar gaan fappen met robotarmen die nog niet helemaal goed zijn afgesteld.....
*pijnlijk gezicht trekt*
Heel knap. Van iedereen daar.
REAGEER OOK