
Hey. Een regionale publieke omroep die niet meteen bezwijkt onder ophef. Eentje met ruggengraat. Eentje die niet onmiddellijk met de anus omhoog gaat liggen voor de gekwetsten der wereld. RTV NH reageert online met een daverend statement jegens
de huilebalken die het verschil niet willen of kunnen zien tussen dom haatzaaien en kritische journalistieke marketing. Jankzanikers die in alles direct racisme zien, in plaats van het bespreekbaar maken van een heikel en actueel onderwerp. Nee, wij vinden jihadgezinnen ook niet leuk. Liever hadden we helemaal geen jihadmalloten gehad in dit land. Maar nu ze er wel zijn, laten we dan vooral niet wegkijken. Aldus ook RTV NH: "
Vanuit onze wettelijke verantwoordelijkheid heeft regionale omroep RTV NH een signaleringsfunctie in de samenleving om maatschappelijke vraagstukken en onderwerpen zichtbaar te maken die leven onder de bevolking en waar RTV NH al lang aandacht aan besteedt. Daarbij hoort dat wij als vrije pers kritische vragen stellen aan mensen en organisaties met uiteenlopende belangen." BAM! Recht in de testikels van mensen die de werkelijkheid liever niet zien. Een postercampagne waarin je laat zien dat je niet te beroerd bent om ook kritische vragen over het jihadfanatisme in Nederland te stellen. Lijkt ons prima reclame voor een journalistiek bedrijf. Wij vragen ons vooral af waarom
gematigde moslims zich druk maken om een poster over de jihad. Die had immers niks met de gematigde islam te maken, toch? Geen zorgen, in tegenstelling tot Moslims in Dialoog is RTVNH prima in staat onderscheid te maken tussen reguliere moslims en jihadistische haatbaarden. De uitsmijter willen we u dan ook niet onthouden: "
Als de poster tot onrust leidt, is RTV NH van mening dat het juist goed is om hier meer in plaats van minder over te communiceren." Daar kunnen veel media nog wat van leren.
Reaguursels
InloggenAlleen al het feit dat we de niet-extremistische moslim af doen als 'gematigd' zegt alles. Wie heeft er ooit van de gematigde christen gehoord?
moetzijn; nou vraag IK mij af...........
nou vraag mij af geenstijl en alle andere moraalridders,
.
wat nou als geert wilders deze posteractie had gemaakt ??
-En koop wat bij de sponsoren van RTV-NH
De provincie Noord Holland ?
Nee dank u, ik word zo wel genoeg belast !
-weggejorist-
En koop wat bij de sponsoren van RTV-NH.
Ik zag er gisteren eentje hangen. Dacht toen nog 'ow, gewaagd! Ben benieuwd wanneer ze weg zijn"
AHhahah MOOI! Laat maar lekker hangen!
Misschien kan El Knorfani de woorden "oorzaak" en "gevolg" in het woordenboek opzoeken, dan wordt het wellicht iets duidelijker waarom het onvolprezen GeenStijl zo van leer trekt.
Quid: "Wij vragen ons vooral af waarom gematigde moslims zich druk maken om een poster over de jihad. Die had immers niks met de gematigde islam te maken, toch?"
-
@Quid:
Wie zich aangesproken voelt, reageert...
@vaas klaak | 30-04-15 | 12:42 Waarom zijn moslims echt altijd boos?"
.
De preciezen willen niet dat hun geloof bekritiseerd wordt of zelfs maar ter discussie komt te staan. Dat zaait namelijk enerzijds twijfel onder de ware gelovigen, en anderzijds maakt het de "infidels" alert en geïnformeerd, wat de weerzin sterkt waardoor de islamisering mislukt. Door voorturend steeds verdergaande eisen te stellen (two steps forward, one step back) en bij het minst geringste grote ophef te veroorzaken (zeg maar nee dan krijg je er twee), wordt gehoopt dat de samenleving murw wordt, gaat toegeven en inbinden "om van het gezeur" en mogelijke rellen af te zijn. Dan gaat het steken laten vallen (en wie A zegt moet dan ook B zeggen), en langzaam aan onderwerpen en zelf-islamiseren.
De marxisten hebben ook zoiets gedaan, en met succes. Zie maar waar het alvast toe heeft geleid: een collectivistische éénpartijstaat, rijp voor de dictatuur.
Wie hier alles over wil weten leest de "Calcutta Quran Petition". Introductie hiero www.faithfreedom.org/oped/Sundaram6031... en het hele boek staat handzaam online: voiceofdharma.org/books/tcqp/
Ik ben helemaal klaar met die lange tenen van onze haatmoslims.
Wanneer ze zelf niet inzien dat hun jihadistische matties hier niet thuishoren kunnen ze mij betreft optiefen van IS-land.
Liefst vandaag nog.
Enkele reis graag.
Werkelijk iedere moslim droomt van de jihad en onderwerping van de hele wereld aan de islam. De zichzelf gematigd noemende moslims alleen in het geniep.
@ donjon
En zo komt de moslim uit de mouw?
Ik dacht uit de kast.
Oh nee, wacht, moslims tolereren geen homo's. Hup van de flat af werpen.
Liever had ik helemaal geen moslims in Nederland en Europa.
Het is Nederland, dus zal er waarschijnlijk (en Helaas) wel iemand ontslag krijgen bij RTV NH, ontkennen en wegsteken is nu eenmaal makkelijker dan benoemen...
Journalistieke kudo's voor RTVNH.
Interpreteren, niet iedereen kan het. Voor een campagne per gemeente/stad gekeken welke gebeurtenissen/thema's een grote rol spelen. Ja, daar waren dat de jihadgezinnen. Als pedopriesters daar een dingetje was (zoals iemand op de twitter als voorbeeld geeft waarom dit zogenaamd niet kan), hadden ze daar waarschijnlijk een slogan voor bedacht. Als er een ufo was geland, was dat het geworden, als het om on verklaarbare reden werd geteisterd door een muggenplaag, was dat het geworden. Niet zo moeilijk doen.
@hakbarry | 30-04-15 | 13:34
Net als Powned zeker, waar religekkies worden afgeschilderd als "gestresste mensen".
Verrassend verfrissend om nog zo'n staaltje pure journalistiek mee te mogen maken.
Daar gaan de provinciale subsidies aan de lokale omroep. In deze ooit zo christelijke natie is er niets ergers voorstelbaar dan het (vermeend) beledigen van muzelmannen en hun dhimmi's.
Gematigde moslims bestaan overigens niet: zij die gematigd overkomen, zijn óf geen "echte" moslims, óf doen alsof ze gematigd zijn met taqqiya in het achterhoofd.
.. moderne journalisten leren op de journalistenschool dat het niet Fatsoenlijk is om kritisch waar te nemen.
Beter is eerst te informeren hoe de progressieve machthebbers het nieuws tot zich willen nemen - en conform te rapporteren. Ook gevaarlijke bewegingen die de samenleving bedreigen dienen met veel respect te worden benaderd.
Door kritisch te rapporteren maak je de gevaarlijkste mensen alleen maar boos - en als je dan iets naars overkomt, dan is dat dan wel je eigen schuld.
Het is een woordspeling naar de jihad gezinnen in Huizen en de vage berichtgeving omtrent de aantallen van deze gezinnen in de regio. Zoals ome Roon Plasterk die resp. De volgende aantallen noemde: 40, 60, 100, 140, 160+.
Asbak.
Hoe kom jij aan die knappe tekens op dit speelveld? Je lijkt wel scheids.
Wellicht een nieuwe kandidaat voor een natioanale zender?
Een zender met ballen steun ik direct.
@Koettoerk | 30-04-15 | 13:17
" Na Parijs had ik massale introspectie en discussie verwacht binnen de Pislam "
Dan bent u hoopvoller dan menigeen. Zolang instemming en/of angst een rol spelen is er geen hoop. Alle moslims willen namelijk de beste moslim ooit zijn om op de juiste etage (echt waar!) in de "hemel" te komen. Hoe hoger je zit, hoe mooier de maagden en hoe lekkerder het zoete fruit.
Als er ooit nog verlichting komt, dan komt dat denk ik vanuit de vrouwen. Waarom denk je dat die worden onderdrukt. Mannen weten donders goed dat vrouwen de baas zijn. Waarom denk je dat wij in het Westen zoveel grapjes kennen over schoonmoeders?!
Wat denken die ongelovige kafirs wel om kritisch te zijn tegenover moslims.
Wat heb ik een heimwee naar die gemoedelijke en vriendelijke gastarbeiders van weleer.
Hoe konden ze zo veranderen.
Moslims houden niet van de waarheid. De waarheid toont immers aan hoe fout zij zijn. Dus is de waarheid volgens moslims racisme. Ik denk dat ik om deze reden met een gerust hart kan zeggen dat alle moslims een hele rare kronkel hebben en dat ze niet sporen zeg maar.
..
Let op, zoals het de staatszenders en linksen betaamt, is deze keutel einde van de dag weer ingetrokken.
@Ashtrey | 30-04-15 | 13:12
Een aanslag bewijst alleen maar dat RTV NH gelijk had, net als Charlie Hebdo.
Mensen die zich storen aan een vraag, kennen het antwoord op die vraag al.
Ook lekker hypocriet van de haatbaarden. Niet bestaande discriminatie moet worden uitgeroeid (tegen moslims dan) en media wordt vervloekt als hier geen aandacht aan wordt besteed. Zodra er naar de religie van da haat wordt gekeken en kritische vragen worden gesteld is het haatzaaien.
De Giflam is en blijft incompatible met NL anno 2015. Zo lang geen Giflam 3.0 uit een zuiverende introspectie periode rolt waarbij elke moslim zich conformeert aan een afgeslankte light-versie van hun haatsekte die gestript is vd alombekende giftige elementen, zit er niks anders op dan een exodus in te plannen voor hen. Ik lees net dat er wederom een grote aanslag verijdeld is in D'land met giflamisten die de wielerwedstrijd in Frankfurt explosief wilden opleuken. Hoeveel van die bijna-gevalletjes kan je in de gaten houden, en hoeveel giftig slijm zal nog door de vangnetten heen sijpelen en wel hun doel bereiken. Weet je wat dat kost, al dat monitoren. Miljarden. Flikker ze toch gewoon allemaal eruit totdat er iets van een interne verlichtings revolutie binnen dat geloof heeft plaatsgevonden. Schorsen noemen we dat, wegens wangedrag en waanideeen. En u mag weer meedoen in de klas als u gezond bent. Na Parijs had ik massale introspectie en discussie verwacht binnen de Pislam waarbij het uitwieden van hun radicale geloofsgenoten massaal vocaal aan de orde zou zijn. Ze zwijgen echter massaal wegens ofwel instemming danwel angst. Beide onacceptabele oorzaken, en dus eruit. Allemaal.
Goeie actie van het Gooische beeldbuis suffertje. Nu even wachten op de pics van vernielde posters, en dan zien we weer dat de poster een retorische vraag bevat....
Vaas Klaak
Het probleem is niet alleen dat deze ietwat oversekst oververhitte baarden denken hun handen niet thuis te kunnen houden wanneer ze een vrouwengezicht of vrouwenlichaam zien, het probleem is dat ze hun vrouwen voor geen centimeter zichtbare huid vertrouwen.
Dan ben je me toch een sneue impotenteling.
Dit is pure uitlokking van RTV NH. En straks krokodillentranen huilen als er een aanslag is op RTV NH hè!
Ok ok, ik ben geen Bakito, maar ik doe me best.
👻
De schoen blijft maar wringen. Kunnen die moslims niet beter een paar woestijnslippers bestellen bij Zalando en daarmee de opkomende zon tegemoet lopen?
Respect RTV NH, de echte vrije pers is dus toch nog niet helemaal uitgestorven.
Moslims zijn weer eens in dialoog met henzelf.
+1 voor RTV-NH
-10 voor de gekwetste booslims
Bravo.
Ik woon ook in 't Gooi en wil inderdaad graag op de hoogte blijven over wat voor moslimgetriefel nog meer binnen onze mooie grenzen rondsluipt.
Moslims in Dialoog: een oxymoron.
Vermoedelijk is een invloedrijk persoon binnen die organisatie afgewezen voor de volgende carrièrestap, dan maar ophef veroorzaken. Een Jan van Speykje zeg maar.
Als je na 1400 jaar een vrouw onder een zak lappen laat lopen omdat je weet dat je anders zelf te weinig ruggegraat hebt om je handjes thuis te houden, dan mag een weldenkend mens zich afvragen hoeveel nut het heeft om met een dergelijke persoonlijkheid een dialoog aan te gaan. Het eindigt in de praktijk steevast in een monoloog van de booslim zelf. In de zandbak verlies je er veelal je hoofd door, in europa op straffe van kogels koppen. Welk gedeelte van 'daar hebben we geen behoefte aan' begrijpen ze niet?
@frenkievee | 30-04-15 | 12:55
Ik weet 't...
Je hoort hen niet over de onderlinge conflicten/oorlogen verspreidt over de wereld. Ook niet over het over de kling jagen van andersdenkenden/andersgeaarden of niet gelovigen!! Maar wel over een poster die de vraag oproept of er nog meer jihad-gangers zijn... Hoe kortzichtig kun je als "verstandelijk onmachtig islamgelovige" nog zijn?!
Respect voor RTVNH. En wie dat niet leuk vindt, dan kan ie alsnog naar Saudi-Arabië opzouten.
Wegkijk-media en propaganda-media zijn ongeloofwaardig geworden en hebben geen toekomst meer.
"Wie niet ziet waarin Europa is beland, is stekeblind."
De Vrijlansier | 30-04-15
.
Zou ze niet graag de kost geven hoor.......
Tegen intolerante mensen moet je niet tolerent doen, dan is het einde zoek.
Het is een bekend verschijnsel dat als iemand liegt en/of weet dat ie fout ziet en daar op aangesproken wordt dan boos wordt en zich bozig nog dieper in de leugens graaft.
Op Twitter reageerde een Turkse politicus fel op mijn reactie over de ophef die poster veroorzaakte.
Hij zei oner meer: 'RTVNH suggereert dat heel NH vol met jihadisten zit.'
Elke nuance is dan toch zoek.
Wel druk maken over een stuk papier, maar over gruweldaden hoor je ze niet. Hypocriet.
Even een vergelijking. Ben zelf behoorlijk rechts en woon in Den Haag.
Stel dat de lokale omroep de vraag stelt of er extreem-rechtse gekkies in 070 wonen. Ook al ben ik rechts, dan word ik niet boos, want ik loop niet rond met opgeheven rechterarm.
Als je je aangevallen voelt, heb je meestal iets op je geweten. Vraag maar aan willekeurige agent op straat.
Mag deze wel?
static.dyp.im/O0mgy9ue0Y/0eecbebf080a...
RTV-NH +1000.
Vannacht is nabij Frankfurt am Main in Duitsland salafistenechtpaar opgepakt met vuurwapen plus explosieven; aanslag (à la Boston) op waarschijnlijk een jaarlijkse wielerwedstrijd verijdeld.
Anderhalve week geleden in Parijs: islamist schiet zichzelf in het been, politie vindt bij toeval zijn auto vol wapens; aanslag op twee katholieke kerken verijdeld.
Helaas had hij nog wel kans gezien om 's ochtends vroeg een willekeurige jonge vrouw in haar auto doodgeschoten.
Wie niet ziet waarin Europa is beland, is stekeblind.
Meer mensen met de ruggengraat van RTV-NH graag - de revolutie begint altijd klein.
'Moslims in Dialoog'. Dat klinkt een beetje als 'amoeben organiseren kernfusieconferentie'.
Nog even afwachten natuurlijk, de ervaring leert dat er vaak alsnog wordt ingebonden als de ophef groter wordt. Maar vooralsnog hulde.
En laten we wel wezen, die vraag op die poster is natuurlijk meer dan terecht. Natúúrlijk houdt dat veel mensen bezig en vragen zij zich dat af.
@vaas klaak | 30-04-15 | 12:42
Moslims worden vanaf hun geboorte vergiftigd met de facistische pedofiele -haat- doodscultus. De enigen die bang zijn voor Allah zijn de gebrainwashte IslaMoffen zélf.
Minder!
Hulde aan RTV-NH!
Waarom voelen alle "gematigde" moslims zich aangesproken als het gaat over jihadgezinnen? Heel goed om dit bespreekbaar te maken. We moeten af van het opwerpen van taboes omdat er wellicht iemand wordt gekwetst. Vrijheid van meningsuiting is veel belangrijker.
Het is een legitieme vraag. Elke vraag is legitiem.
De enige domme vraag is een vraag die je niet stelt!
Zeau heurt het.
Een beetje als wanneer ik boos zou worden als een lokale omroep iets roept over 'in De Peel zitten veel Orthodox Katholieke gezinnen...".
Het idee....
Ik vraag me af of mijn jihadliefhebbende burgervader Van Aarsen dit textuele kunststukje van Quid gelezen heeft.
Gelukkig zijn er nog mensen die niet bang zijn voor de islam. Hulde aan RTV NH.
Zo te zien zijn er te veel moslims die zich identificeren met jihadi's, salafi's en andere terroristen.
rara | 30-04-15 | 12:27
.
_
.
En zo komt de moslim uit de mouw.
Meer, meer, meer
Waarom zijn moslims echt altijd boos? Ik stel een snuffelstage voor bij de Jostiband. Mongooltjes zijn altijd blij.
Kunnen we die posters ook erh=gen los bestellen? Ik wil wel een pallet.
En maak die poser gelijk even in de 010, 020, 030, 040, etc etc variant.
static2.ad.nl/static/photo/2015/7/12/8...
Een moslim in dialoog is net zoiets als een veganist die bij McDonald's gaat eten.
Ain't gonna happen.
Voor de moslim en de islam is in het vrije en verlichte Westen simpelweg geen plek.
Naar aanleiding van de slotregel: Meer! Meer! Meer!
Er bestaat geen gematigde Islam. Vrijheid van meningsuiting (nog) wel.
Kudo's dus voor RTV-NH. Minder minder minder Jihad-gezinnen!1!!
Van dit statement van RTV NH zou de Nederlandse Propaganda Omroep veel kunnen leren. Als ze dat zouden willen, tenminste.
Gelukkig dat er nog steeds media zijn, die wél blijven roeren waar het stinkt.
Hulde RTV-NH.
Ik zou het bijna opzetten... :)
Nieuwe directeur bij RTV-NH in 3-2-1...
Mooi!
Het wordt tijd voor wat verzet in de Gooi & Vecht streek!
Gematigde islam bestaat niet. Er zijn geen boeken, leiders of stromingen die de gematigde islam vertegenwoordigen. Islam is er maar in twee smaken: orthodox en ultra orthodox. En allemaal hebben ze haat, intolerantie en geweld hoog in het vaandel.
Benoemen. Soms niet policor, maar wel van levensbelang in een werkende democratie.
RTV-NH doet wat vrijwel alle nationale media zo schandelijk nalaten, driewerf hulde daarvoor dus.
Zoals Pat Condell jaren geleden al stelde: waar zijn de media überhaupt goed voor als ze niet onafhankelijk berichten over wat er aan ongemakkelijks gebeurt in een samenleving?
Goed zo. Moslims die zich aangesproken voelen moeten inderdaad maar eens bij zichzelf te rade. Er staat geen onvertogen woord over moslims. Alleen iets over jihadisten. Als je jezelf daartoe rekent moet de AIVD al die beledigde types maar eens natrekken...
Uitstekend statement van RTV-NH. Niet op de man, zoals het hoort.
Eensch in het kwadraat.
Het is de hoogste tijd dat het vaderlandse journaille eens uit die linksdraaiende neerwaartse spiraal geraakt en zich weer eens bezig gaat houden met de *werkelijkheid* in plaats van de gedroomde maakbare samenleving die in de praktijk toch nooit van de grond zal komen.
Een stevige is discussie is tenslotte altijd nog beter dan je in je 'intellectuele' loopgraaf te verschansen en telkenmale de zelfde riedeltjes te debiteren.
Netjes. Een omroep met ruggegraat, precies hoe men moet omgaan met lange tenen.
Zo te zien zijn er te veel moslims die zich identificeren met jihadi's, salafi's en andere terroristen.
REAGEER OOK