VredesRing van 1000 moslims blijkt HOAX
Noorse moslims maken 'vredesring' om synagoge
http://t.co/lRDS0OE7mE pic.twitter.com/ypOSHQ54Cn
— De Volkskrant (@volkskrant) February 21, 2015
Potjandorie nog aan toe zeg. Zijn we er toch weer ingetuind. Hadden we eindelijk weer eens hartverwarmend positief toppiejoppie +++nieuws waarmee we voorwaarts konden in het weergaloos gerancuniseerde wij/zij-debat. Blijkt dat het hele verhaal over die 1000 moslims hand-in-hand om die synagoge in Oslo één grote wensdenkende duimzuigerij. De Volkskrant en iedereen en zijn moeder tuinde erin. Elsevier. Fok. Metro. Nu. Parool. AD. ALLEMAAL. Want wat blijkt. Er waren geen 1000 moslims in de "peace ring", maar slechts 20, en de organisator is een antisemitische gaybasher die denkt dat de Joden achter 9/11 zaten. Aldus het gezaghebbende Breitbart. Zelf koppen tellen op die interreligieuze Kumbaya Bijeenkomst kan op deze ongedokterde hires FOTO uit de ANP Beeldbank (search: Oslo). Godver de godver de godver. Onbetrouwe kutklotemedia ook altijd. Ombudsmanvrouw. Zeg er eens wat van!
Reaguursels
InloggenKlinkt een beetje als EO Jongerendag:
Film alleen de gevulde vlakken, maak er een mooie montage van en Voila!
En dus alweer NPO of Nos of hoe die slinkse club ook mag
heten!
Jammer!
Ik maar aan iedereen vertellen die mij een racist vindt dat ik dit een mooi initiatief vond!
Zelfs ik trap er dus in!
Dus, logisch dat het een hoax is. Een moslim zou nooit een ongelovige (niet moslim) beschermen.
Overbodig initiatief. Op alle locaties waar de pislam floreert heerst immers vrede.
Vraag die moslims eens of hun zus een joods vriendje mag hebben.
-weggejorist-
20 moslims staan gelijk aan 1000 kaffirs
zelfde rekenformule als bij zwartepiet, minderheid=meerderheid
komt door de slachtoffer verdubbelings factor
Het zou zo mooi zijn als positieve samenwerking tussen religieuzen en humanisten/atheïsten wel zo'n initiatief zou opleveren. Dan moet je elkaar een hand geven en naast elkaar staan. Het zou zo mooi zijn als dat echt zou lukken met verschillende religies en humanisten en atheïsten.
Zou dat ooit een keer gebeuren?
Mooi kut dan!
"Wat mij het meest bezorgd is dat er zo angstig om een Islam debat wordt heen gedraaid, zowel door de media als door westerse moslims. Zoals bij DWDD Adriaan van Dis een volstrekt legitiem punt ter discussie stelt aan 2 op het oog westerse moslims, dat de Islam en haar volgelingen in het westen hun religie onder de loep moeten durven nemen en een soort van verlichting nastreven. Zelfs dat was niet mogelijk en de heren werden direct zeer geagiteerd.
Waarom mag de exacte lezing van Islam niet eens kritisch bediscussieerd worden? Waarom is er zo weinig ruimte tot zelfreflectie binnen (en ik denk dat ik hier dicht bij de waarheid kom) 90% van de moslims?
De Islam in de wereld van de 21e eeuw brengt zo veel agressiviteit voort, dat er bijna geen land meer bestaat waar de Islam de scepter zwaait en waar vrede, en een rechtvaardig humanitair bestaan mogelijk is. Dit hoeft niet te betekenen dat alles verkeerd is aan de Islam, maar er kan toch niet langer weg gekeken worden van de uiterst moeizame relatie die de Islam en de moderne wereld hebben? Komt dat allemaal voort uit Joden die het westen alle moslims buitensluiten? Of zou de Islam toch ook niet perfect zijn?
Het lijkt er wel op alsof de calvinistische Nederlander bij ieder religieus gewelddadig incident in eerste instantie naar zichzelf kijkt om zich af te vragen of hij/zij er zelf iets aan kan doen. Terwijl vanuit de Moslim gemeenschap er bijna standaard defensief gereageerd wordt, waarbij men zichzelf direct in de slachtoffer hoek neerzet. Zelfs als de slachtoffers bij een incident zijn gestorven door toedoen van aanhangers van hun geloof, dan nog zijn de Moslims zelf het echte slachtoffer. Wat is dat toch voor adolescente primaire reactie? Waar komt die vandaan?"
Geciteerde tegel van Richard Hofland op het artikel van Jelle Zijlstra op notabene Joop.nl, zie eerder tegel van 13:40. Excuus Joris, maar het is om aan te geven dat er toch nog hoop is wat betreft een constructief debat, ook onder de 'Links'-intellectuelen.
Zoals ik gister al zei: "Wat een farce, gutmensch-initiatief. Iets met oogkleppen en heul hard 'lalalala' roepen."
-
Dit ziet toch iedere idioot aankomen? O wacht, dat geldt niet voor de oogkleppus linksus gutmenschsapiens natuurlijk.
Inmiddels ben ik goed genoeg geinformeerd over de islam om alle goede bedoelingen van moslims te wantrouwen.
En toch zeg ik dat er iets van een awakening plaatsvindt. De vraag is alleen of het te laat is. Het volgende artikel heeft aardig wat stof doen opwaaien in de politiek-correcte gemeente op Joop.nl
www.joop.nl/opinies/detail/artikel/308...
Wanneer iets te mooi is om waar te kunnen zijn..
*zingt* We maken een kringetje. Van jongens en van meis-
Oh, nee. Gaat niet.
Kan je maar zien hoe onze linkse staats-media elkaar achteraan hollen om van 20 moslims duizenden te maken FOEI wat een oplichterij!
Maar... die Rabbijn, die zei toch echt in zijn toespraakje dat het nog nooit zo druk was geweest bij zijn Synagoge? Is het zo'n kleine gemeenschap dan? En in dié 'ring' staan op de foto die jullie aan het artikel linken niet eens alleen moslims maar ook de nodige guttmenschen.....
Wat we wel kunnen doen is de moslims die geen echte moslims zijn maar toch een beetje gedeeltelijk bij de islam willen blijven qua moslimhood, een eigen subculture titel geven.
Net als bij bendes.
Dat zou in dit geval dan 'moslight' moeten zijn.
LOL de keywords bij EJ Bron over de islam;
.
"Religie van de vrede", Appeasement, Desinformatie, Hypocrisie, Indoctrinatie, Islam, islam-collaboratie, Islamisering, islamitische ideologie, Islamofilie, Joden, Krankzinnigheid, kwaadaardige opzet, Linkse media, mainstream-media, meningsdictatuur, Moslims, nieuw fascisme, Noorwegen, political correctness, propaganda, Rotzakken, Taqiyya, tolerantie/intolerantie, Zelfcensuur
-weggejorist-
Ik had elders al een "Een zwaluw maakt nog geen zomer' neergeplempd. Blijkt het nog niet eens een zwaluw te zijn.....
Geen moment aan getwijfeld.
moslims mogen dit niet.
Die horen, met 5 pauzes per dag, te moorden, verkrachten, martelen, stelen en liegen.
Als er al 20 waren, waren dat nepmoslims.
Dus wáren er helemaal geen moslims bij.
De enige echte goede moslims zijn die van isis.
Zij volgen de koran en beoefenen de ware islam.
moslims die denken dat ze moslim zijn maar die dit lezen en nog hier zijn en moslim willen blijven of worden zijn als het goed is aan het inpakken voor het kalifaat.
Je kunt geen moslim zijn en niet in het kalifaat los gaan.
Dan ben je ontrouw aan de heilige koran!
Daar het haaks staat op alles wat de islam de islam maakt heb ik er absoluut nooit in geloofd.
-
Maar Links Nederland was waarschijnlijk verrukt dat na 40 jaar vrijwel dagelijks de kous op de kop te hebben gekregen nu ineens de islam "gematigd" zou gaan doen.
Een handjevol moslims doet iets liefs en vreedzaams meteen is het wereldnieuws.
Radio 1 vraagt om dit ook in Nederland te organiseren.Het kan nog live worden gecorrigeerd.
Ik zeg maar EEN ding: minder x 3!!
Net op radio1, die geloven nog steeds de hoax.
Jammer dat het een hoax is. Verder heel veelzeggend dat de media met zulke leugens komt. Ik vertrouw nooit meer nieuws uit Scandinavie het zijn net de Stepherd Wives.
Mensen die politiek correct denken in plaats van feitelijk corrrect missen intellectuele vaardigheden waaronder cijfermatig inzicht, die tellen een, twee, drie, veel.
Het kan inderdaad zijn dat er 1000 digitaal steun hadden toegezegd, des te meer respect voor degenen die er wél stonden.
Je neemt toch wel een risico om als moslim zo in beeld te komen.
Media en de waarheid, het blijft een moeilijk fenomeen. Ondertussen worden ook de eerste feyenoordsupporters vrijgesproken. Het is me wat...
Zometeen op de radio de onvolprezen (not) Anousha N'Zume (die eigenlijk Marieke Berkman of iets dergelijks heet)
Over waarom er geen aandacht in de media is geweest voor deze fantastische actie.
Ze heeft nog niet gehoord door dat het een hoax is, of doet ze gewoon aan gutmenschpropaganda?
Ik zei het in mijn vorige reactie toch al: Mo Slim.
Maar ach...
Dit is wel heel erg wanhopige gutmensch-journalistiek, ik schaar Noorwegen maar bij Zweden als het op suicidale politieke-correctheid aankomt. Jammer. Mooi land, aardige mensen. Links, lieg toch eens wat minder.
www.washingtonpost.com/world/europe/10...
we hebben beeld...
Hier het filmpje van de Noorse NOS:
www.nrk.no/norge/1.300-people-formed-_...
Alle linkse propaganda organen moeten tegenwoordig alle zeilen bij zetten om de multicul, maakbare samenleving en uiteraard, gematigde moslims te belichten. Het wordt ze dan ook niet gemakkelijk gemaakt tegenwoordig. Als ze de mogelijkheid krijgen zetten ze de hakbar fans op die begrafenis van die terrorist ook weg als gematigd of niet begrepen zielen, maar iedereen met simpel boerenverstand weet genoeg inmiddels. Europa zit op een hellend vlak, en de linkse struisvogels steken de kop nog maar wat dieper in het zand, hopend dat het vanzelf weer overwaait. En hoe meer islamitische terreuraanslagen hoe meer ze de religie van de vrede faciliteren en ruim baan geven. Nog een megamoskee met appartheidsmuur kan er nog wel bij toch?.
1000 man pers maakt ring om een handjevol 'moslims' moet het zijn zo te zien.
Moslims... dit zijn natuurlijk geen echte moslims, volgens de echte moslims dan.
Hollemans | 23-02-15 | 11:50
Het houdt niet op,niet vanzelf.
J.R. Thorbecke | 23-02-15 | 11:52
Op het journaal werd het gebracht als een loop tegen antisemitisme en moslimhaat. Blijkbaar willen moslims zichzelf nu als slachtoffer plaatsen en wat joden nu in Europa beleven gelijk stellen als wat moslims in Europa 'beleven'.
Nourdin El Ouali heeft het de hele tijd over geopolitiek maar bedoeld eigenlijk zionisme. Heeft zijn rasisme en zionisten kaart altijd paraat. Laat andere uiteraard niet uit praten en wil de Islam net als ISIS, als fundering voor een Nederland waarin de Sharia centraal staat voor Moslims en voor 'Jan Kees de Kaaskop', want dat hij zich ook maar even ondergeschikt maakt aan de Sharia. Er zijn geen gematigde moslims! Net zo als dat er geen gematigde christenen zijn in Urk.
Een gematigde Moslims is die Nederlander afkomstig uit het midden-oosten zonder vrouw met hoofddoek op de achterbank van zijn 190e. Ook wel en ARABIER genoemd. Moslims zijn mensen die geloven in de Koran, en zijn niet per definitie Arabier. Of het nu de Islam is of de angst voor de Islam. Geloof heeft geen plaatst in een seculaire samenleving en dat wil ik graag zo houden! je rammelt die onderdanige hoofddoek van je maar lekker achter gesloten voordeur door elkaar!
Via een link las ik een artikel over deze hoax.
In het artikel stond o.a. dat één van de kreten was: weg met antisemitisme, weg met islamfobie.
De hele manifestatie is dus alleen maar gebruikt door deze anti- semitische moslims (in ieder geval de organisatie) om antisemitisme en islamfobie op hetzelfde niveau te plaatsen. En ons weer in de maling te nemen.
Zelfde als dat verhaal in Nederland dit weekend: "Joden en moslims wandelen samen tegen agressie"
Check de foto's en tel dan het aantal bontkraagjes: nos.nl/artikel/2020769-joden-en-moslim...
@The real McCoy | 23-02-15 | 11:35
Dat klopt hier legt een gematigde moslim het even uit wat het betekend om een gematigde moslim te zijn:
www.youtube.com/watch?v=nA3xN5ptZXM#t...
Ik ben moslim moe.
Linksche gutmenschen open die kleppen je ogen, misschien zien jullie eens wat.
Dus het sprookje van 1001-nacht duurde eigenlijk precies drie weken?
Van de 20 Moslims waren er 15 nog gewoon blanke inheemse, man, man
Geloof en waarheid sluiten elkaar uit, zo zien we opnieuw. (En we gaan nu over naar Pat Condell en Richard Dawkins in Oslo)
Geef ze een herkansing. Zamel geld in om de beveiliging van de synagoge te betalen om een echt gemeend gebaar te maken of hou gewoon je propagandistische muil. Ook geen schande als dat niet lukt, maar dit is gewoon pijnlijk.
Dat er ook een paar vrouwen tussen zaten maakte het al verdacht.
Nou ik ben om. fantastisch die islaam.
20 Feijenoord-fans verzieken alles voor duizenden goedwillende Feijenoordfans.
20 moslims verzieken alles voor duizenden kwaadwillende moslims.
Zoiets?
@Turambar | 23-02-15 | 11:37
www.powned.tv/nieuws/raar/2015/02/vred...
'Vredesring' of niet,het is al te laat.
Grens is al een tijd overschreden qua moslims.
Rustig, Pritt, ook jouw eerste miljoen begint met één euro. Elke stap is er één. Vele kleintjes maken één grote. Alle begin is moeilijk. Etc. Wat mij betreft kudo's voor wie daar staan.
Ik zie daar een hoop niet-moslim-uitziende mensen bijstaan. Dus schaal maar terug naar 8-10.
Nee, alsof Breitbart een fantastisch onafhankelijke, toonaangevende bron is. Maar hoe dan ook: het is beter dan niets. Laat dit dan het begin zijn van het wederzijdse begrip en respect tussen de gematigde moslims en de joden. Twintig over de streep, nog twintig * kuch * miljoen te gaan. Het gaat de goede kant op. nl.wikipedia.org/wiki/Islam_in_Europa
Ik verdenk de NPO ervan dat ze willens en wetens dit soort berichten plaatsen terwijl ze heel goed weten dat er iets niet klopt. Waarom willen onze journaals en kranten ons zo graag voorliegen over moslims en hen neerzetten als vredelievende goedwillende mensen terwijl hun religie hen dat onmogelijk maakt. De islam is namelijk geen religie van vrede zoals sommigen graag willen denken want dat is zo'n prettige en veilige gedachte. Nee, de islam is een sektarische wereldveroveringsideologie die geen ruimte overlaat voor gematig denkenden. In de koran staat dat alles is geoorloofd, moorden en geweld om de islam overal te laten zegevieren. Dat is de islam. Dat is waar alle moslims zich al dan niet vrijwillig aan hebben onderworpen.
Dus daar komen ze ook al voor.
18 maart 2015 dan maar.
Hahah moslims en joden beschermen wordt wakker mensen, dat zal nooit gebeuren.
-weggejorist-
Voor de ware moslims (die de Koran en Hadith serieus nemen) is het pas vrede als alle ongelovigen, christenen en joden uitgeroeid zijn. Daarom heet het de religie van vrede.
Wanneer Oslo is ingenomen en de Kalifaatvlag er fier wappert, zal Mohammed de Nobelprijs krijgen. Haatbaarden zullen elkaar om de nekken vliegen. Miljoenen moslims zullen huilen van vreugde. Het is zaterdag geweest, en zondag.
En dan komt maandag; dan gaan ze elkaar verder bestrijden als ketters.
-weggejorist-
En als er in de ring nou ook moslims zaten? Het lijkt me een beetje lastig om als het zo'n klein stukje gaat een kringetje te maken van 1000 mensen.
1000?
Nee. 1000 plus 1 moet het zijn geweest.
Duizend-en-een-nacht:
De oorspronkelijke verhalen waren erotisch getint. Hierdoor werd het verhaal in de Arabische wereld tot in de 20e eeuw niet als echte literatuur gezien, in tegenstelling tot in Europa. Toen de Britse avonturier en ontdekkingsreiziger Richard Francis Burton in 1850 een volledige en ongekuiste vertaling publiceerde, werd hij van pornografie beschuldigd.
In later tijden (1885-1888) werden de verhalen uitgegeven zonder de erotische bestanddelen en werden ze populair als sprookjes voor kinderen en volwassenen. (wiki)
Het probleem van ieslam in een notendop.
Er stond een ring van 1000 journalisten om een groepje van 20 liegende moslims.
Vredesring van moslims / one ring to rule them all
-weggejorist-
Toch leuk geprobeerd. Een beetje zoals de nietmijnislam facebookpagina waar ook overal driftig naar verwezen werd na de aanslag in Parijs. De pagina doet echter vermoeden dat het voornamelijk Joop-volk is dat zich hier mee bezighoudt.
www.facebook.com/pages/Nietmijnislam/...
Propaganda: sterk spul!
Maar dan moet je het wel goed doen natuurlijk. Dit zuigt.
Mischien een leuke actie plannen rond de Moskee van Madurodam...... of is die nog niet gebouwd ?
Gelukkig voor de synagoge was het geen complete ring. Het deed mij al meer om een hek om een ghetto denken dan om een beschermring. Nu hadden ze nog voldoende plekken om te kunnen ontsnappen. Wel snue van alle ophef van "kijk ons goed zijn en je suis Charlie" op deze manier.
Nou ja, met de leider en deze hele club dus dezelfde weg als de pedigalijer (foute vent) en hij die ombudsman wilde worden, dus maar bij joop en de volkskrant.
-weggejorist-
"As it turns out, as many as 40 times more Northern European Muslims attended the funeral of a Copenhagen Muslim terrorist than those who decided to form the non-existent ring of peace around an Oslo synagogue."
Ja dat zegt eigenlijk wel alles
mmmm die andere 980 moesten natuurlijk nog bijkomen van het gescandeer bij de begravenis van de Deense "lone wolf"
Mijn laatste beetje hoop weg.
Wisten we al.
Moslims hebben een hekel aan Joden, dus wat we lazen (>1000 moslims beschermen de synagoge) was of een leugen van moslims, of een leugen van de media.
Bij een lus om een Joodse nek is het drukker.
LOL! Er waren dus veel meer muzzies aanwezig bij de uitvaart van die knalbaard! ohhhhh de ironie.
Hooligan Wesley mag een domme rel tokkie zijn, wat copy paste mentaliteit van media heeft ie wel een puntje. Redacteurs zijn veelal mislukte communicatie kutjes die uit pure luiheid / ongenoegen over hun marginaliteit schaamteloos grote delen content kopiëren. Lakmoesproef: alinea'tje van een veelgelezen Telegraaf topic in zn geheel door google gooien.
Het was ook te mooi om waar te zijn.... het zoveelste islamitische ballonnetje die is doorgeprikt.
@rara | 23-02-15 | 10:55
Al Takiya en massaal uitgevoerd door westerse media.
@zeg maar jansen | 23-02-15 | 10:57 Helaas zal dat niet meer gebeuren. Nooit meer.
Het is al best lang geleden dat die hele fuck islam en de schijt volgelingen geen dagelijks nieuws waren.
Why am I not surprised?
Journalistiek kaliber Watergate zijn uitgestorven of staan op de lijst bedreigde diersoorten!
Die journalistieke opleidingen in Noorwegen zijn dus van hetzelfde niveau als hier:
Wåårdeløøs.
Honderden moslims betoogden steun en de laatste eer aan de neergeschoten dader.
20 moslims vormen een 'ring'.
Nou, dan is gelijk ook duidelijk hoe de verhoudingen liggen.
** nuff said **
@Driewerf Hoezee | 23-02-15 | 11:02
Haha! Over wensdenken gesproken ....
Kijken of er nog een nette rectificatie valt te lezen in een van die nieuwsbronnen.
Die 1000 waren Facebookers die vooraf hadden aagegeven te komen. Zoals gewoonlijk komt amper 1% daarvan opdagen. Typisch voor de gevestige media dat ze niet verder kijken dan hun neus lang is en volgzaam de wensgedachte propaganderen.
Liegen mag www.gatestoneinstitute.org/2898/tawriy...
Jammer.... op de begrafenis van die Kopenhagenees waren ze wel alom aanwezig.
Ze stonden in een kring en begonnen te tellen tot aan einde van de kring...
Het maakt eigenlijk ook een fuck uit!
Nog een geweldig voorbeeld dat je niet alles kan en moet geloven wat er in de media gezegd wordt.
En dan vinden ze het raar dat mensen hun eigen conclusies trekken.
Uit de serie: "Wat deden onze landverraders?" Berichten die nooit op Joop.nl te lezen waren.
Ik was in Haren | 23-02-15
Wilders heeft gelijk, ze zijn niet allemaal slecht. Er zijn 20 mensen niet slecht.
Dus de ring was om Joden in te sluit, niet om ze te beschermen...
En dan tel ik ook nog een paar hoofddoekloze (blanke) vrouwen.
Ik weet verder niet wat zij geloven, maar ik meld het toch maar even.
Ring van vuur!!! -cirkel van licht
Ring van vuur!!!- nee, cirkel van licht
Ik vond het al zo vreemd.
Moslims liegen, water nat, gras groen, morgen dinsdag.
What's new?
Nee, oneerlijke bedriegende islamisten? Hou op, is er dan niemand meer te vertrouwen? Dit valt mij vies tegen, dit had ik niet verwacht! >>sarcasme uit<<
-weggejorist-
Als Joden een menselijke ring om die Gouden Moskee in Jeruzalem willen maken heb je een probleem. Daar mogen ze niet komen van Barabas.
Ik pleit voor een moslim-vrije dag op GS. Had gehoopt dat dat vandaag zou kunnen.
Ik denk dat we heel lang kunnen wachten op een rectificatie. Het policor journaille vindt immers van zichzelf dat ze geen fouten maken. Daar zijn ze te arrogant voor.
Het waren er dus heel wat minder minder minder.
Feelgood-berichtjes zoals dit zijn niet meer dan goedkope propaganda in de media-oorlog die nu woedt. Goebbels zou trots geweest zijn op de bedenkers.
Verrassend!
Ik vind het nog een hele prestatie om 20 niet-mensenhatende moslims bij elkaar te vinden.
REAGEER OOK