Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Aaww. Angel verscheurd door pitbullachtige honden

verscheurdhondjeAngel534.jpgZie hier het trieste resultaat van een potje stoeien tussen twee joekels met vlijmscherpe tanden en een ielige Jack Terrier. Sneu hoor. Zo'n klein kuttenlikkertje maakt echt geen enkele kans tegen 'pitbullachtige honden'. Zulke levensgevaarlijke tokkiebeesten moeten keihard afgericht worden en zelfs dan blijft het risico op fatale ongelukken nog immer aanwezig. Vraag maar aan de eigenaresse van de verscheurde Angel. Of doe trouwens ook maar niet. Mevrouw is nogal over de rooie door de dood van haar 14-jarige oogappel. "Haar kop was bijna gescheiden van haar romp en haar darmen hingen eruit. Het was afschuwelijk." De twee honden zijn in beslag genomen door de politie en krijgen mogelijk een nieuwe eigenaar of een dodelijke injectie. Terecht natuurlijk, maar het is veelzeggend dat tot nu toe nog geen enkele pitbulleigenaar afstand nam van hetgeen zich in Den Haag afspeelde. Misschien dat de overheid nog een speciaal plekje over heeft op de lijst van verboden huisdieren voor vechthonden. Daar komen toch te veel, te vaak ongelukken van.

Reaguursels

Inloggen

trainingspakhonden.

fail | 20-02-15 | 14:12

Een beter woord voor die domme beesten is er niet. Alhoewel het vooral de eigenaren zijn die dom zijn. Waarom heb je anders zo'n hond en loop je in een trainingspak.

Meeste bijtincidenten zijn met labrador's. Waar blijft die infographic Geenstijl ?

methoxymonteur | 20-02-15 | 14:12

Onzin, er is geen onderzoek waar dat uit blijkt. En ook al zou dat zo zijn, er zijn voor iedere kutpitbull 20 labradors, dus dan is het niet zo vreemd dat die cijfers niet te vergelijken zijn. Had je kunnen weten als je niet de hele dag in je trainingspak en die lelijke hond van je de buurt onveilig aan het maken was.

FerdiDeMier | 23-02-15 | 09:22

Dit komt omdat eigaren van klein k u t hondjes denken "ach hij is zo klein schattig ik hoef hem niet zo goed op te voeden als een grote hond" en als het onopgevoede hondje dan een keer agressief doet tegen de verkeerde grote hond is dit het resultaat.

benrod | 21-02-15 | 16:05

Vreselijk om je ouwe, trouwe maatje op zo'n manier te moeten verliezen. Arm beestje.
.
Een kennis van mij heeft zo'n door een tokkie verpeste herplaatser en begint er nooit meer aan. Er is gewoon niks aan om een hond te hebben waarmee je niet leuk kan gaan wandelen en je altijd hyperalert moet zijn of ie niet in een onbewaakt ogenblik naar buiten kan rennen om dood en verderf te zaaien. Deze hond heeft ook een gewoon een kudtleven want kan nergens meer lekker hond zijn en rondrennen of spelen, altijd aangelijnd met muilkorf, met dank aan zijn vorige tokkie-eigenaar en fokker.
.
Het is jammer dat iedereen maar een hond mag aanschaffen en er mee kan doen wat ze zelf willen. Leer je hond ten alle tijden gericht te zijn op jou als baas en geen aandacht te hebben voor andere honden, dat geldt ook voor de kleintjes en ga er niet vanuit dat een loslopende hond wel een sociale hond zal zijn, is gewoon dom. De meeste hondeneigenaren zijn te dom om te poepen en dat geldt echt niet alleen voor de tokkies met vechthonden.
.
Ik ben echt niet tegen spel tussen honden, maar je laat je kind toch ook niet door alles en iedereen die je op straat tegenkomt laten bepotelen en ermee spelen? Doe dat ook niet met je hond. Wil je zelf wel door elke willekeurige vreemde vent geknuffeld en bepoteld worden? Gewoon je hond bij je houden en leren de aandacht voor jou te hebben, klein of groot, gevaarlijk of ongevaarlijk. Mijn hond kan zowat elk ras wel hebben als het erop aankomt, maar liever heb ik dat ie geen negatieve ervaringen opdoet, niet met een Jack Russel en ook niet met een willekeurige vechthond, dus ik hou hem bij me, aangelijnd en wel.

AnastasiaBeaverhause | 21-02-15 | 13:24

Zucht. Dit komt niet door pitbulls, dit komt door úitwassen van pitbulls. En heeft sowieso niets met pitbulls te maken.
Bruine Beer | 20-02-15 | 14:07
Zucht. Komt wel door pitbulls. Beesten zijn gefokt om te vechten en te doden. De lijst incidenten met deze kutbeesten is inmiddels enorm lang. De agressie is genetisch bepaald. Beesten moeten verboden worden. Tokkiehonden.
Qlootzak | 20-02-15 | 14:09
zucht!!!! jij erbij op die lijst

opactje | 21-02-15 | 12:10

Verplicht aanlijnverbod, ben al verschillende keren aangevallen door agressieve honden en dat waren geen pitbulls.

meneer Q | 21-02-15 | 11:01

Zo makkelijk om het ras de schuld te geven; pak liever de eigenaren aan!! Er zijn zoveel goede eigenaren met pitbulls die nu lijden onder de tokkies. Het is een fantastisch ras dat mega goed af te richten en te trainen is. Neemt niet weg dat als je zoiets als bovenstaand kunt vermoeden van je hond, je ze beter aangelijnd kunt laten. Zou me ook niets verbazen als Brutus en Nero aangelijnd waren en Fikkie lekker losliep. Maar zullen we het werkelijke verhaal ooit te horen krijgen??

Los daarvan: wel eens aan de stok gehad met zo'n super irritant wreef-hondje dat ze ook wel Jack Russel noemen? Die krengen weten van geen ophouden en hebben per stuk een ego alsof ze de power van 1.000 pitbulls hebben. Strontvervelend. Ik kan me best voorstellen dat zo'n 'pitbull-achtige' hond dat irritante gekef en gehap een keer zat is en uithaalt. 1 flinke grauw en Fikkie is exit.

Ik ben voor een aanlijngebod voor ALLE honden, maar met gedoogbeleid. Loslaten mag, maar niet janken als je beest wordt opgegeten.

Robin Hood | 21-02-15 | 09:48

Als je die beesten gewoon fatsoenlijk africht zijn het zowat de liefste honden die je kunt hebben. Waar het vaak misgaat is 1.de bazen van Staffords die niet consequent zijn of uberhaupt opvoeden.

Dat is ook het punt waar het misgaat met van die kleine kefferbezitters(Vooral boomers,chihauihau's en tekkels) Het is zogenaamd onschuldig als die hondjes chargen, bijten of blaffen naar grotere honden. Maarja zo schattig he en zo'n hoog knuffelgehalte.

Neemt niet weg dat een hond die een andere hond doodbijt een spuit hoort te krijgen.

Leyolm | 21-02-15 | 03:24

-weggejorist-

Haramzwijnworst | 21-02-15 | 01:44

Eigenaar. Heb een paar pitbulls van dicht bij meegemaakt (en nee, ik ben geen tokkie) en dat waren gewoon hele rustige aanhalige beesten zonder enige kwaad in de zin. Die zenuwachtige hondjes zijn vrij vaak bijtgraag, maar die kunnen niet iets verscheuren.

Helaas is het wel zo dat dit soort honden bij een bepaald volk populair zijn en die er (op zijn zachtst gezegd) niet mee om kunnen gaan.

Oh ja, pitbulls houden niet echt van andere honden in de omgeving. Zijn gefokt op waakzaamheid en felle verdediging. En een goed opgevoede pitbull is een uitstekende waakhond. Maar ik dacht trouwens dat er al tig jaar een fokverbod is voor dit soort honden?

petros666 | 21-02-15 | 00:07

Het ligt niet aan de honden maar aan de eigenaren. En ja, het beste kun je DIE een spuitje geven.

Rest In Privacy | 20-02-15 | 23:34

Kippendiefje | 20-02-15 | 17:27
Jij zult, zoals ik het lees, inderdaad een van de uitzonderingen zijn. Maar kom eens naar de stad... Ik loop tegenwoordig met angst en beven met mn retriever langs dit soort honden. Gelukkig wil de hond weinig met andere honden te maken hebben, maar je weet nooit wat er kan gebeuren. En in deze omgeving zijn het nooit nette mensen die dit soort honden hebben. Het spijt me dus zeer voor jou, maar ik blijf bij mijn mening dat het ras verboden moet worden. Een examen is theorie wel een goed idee. Maar in Nederland stellen dit soort examen geen reet voor. Het enige alternatief is dat ze op de openbare weg (dus niet op jouw eigen landgoed) een muilkorf krijgen. En dat ze bij ontbreken van de muilkorf een zeer zware boete krijgen.
_
Ik erger me nog meer aan mensen die zeggen dat het de schuld is van een andere hond. Dat die onopgevoed is etc. Zal absoluut zo zijn, kleine hondjes reageren idd nogal tactloos. Is alsof wij mensen een olifant gaan uitdagen. Dat is niet zo slim idd... Maar je kunt het vergelijken met vrouwen die met uitdagende kleding door een wijk met islamitische jongens lopen. Als ze dan verkracht wordt is het dan ook maar haar eigen schuld. Dus nee, een hond moet niet meteen bijten als ze uitgedaagd, aangevallen wordt of wat dan ook.
_
Een ander gevolg van dit gedoe is dat ik haast nergens de hond los kan laten lopen. Dit terwijl deze retriever nog geen vlieg kwaad doet. Je kunt op zn staart gaan dansen, zal hooguit een keer piepen van de pijn. Maar loslopen mag niet, omdat de overheid geen onderscheid tussen rassen wil maken.

New Quacka | 20-02-15 | 23:31

De meeste honden passen niet in de meeste levens van mensen, punt. Aan triest en treur gevallen, sterkte met 't verdriet.

Dr. Blechtrummel | 20-02-15 | 19:38

Hmmm deze eigenaar hield zich al niet aan de regels. Het was niet het eerste incident met deze honden en ze moesten al gemuilkorft. Iets waar de baas zich niet aan houdt. Honden een spuitje en de baas grof schadevergoeding laten betalen en nooit meer een hond mogen hebben. De discusie of een pitbull nu wel of niet onbetrouwbaar is heb ik geen zin in. Deze waren duidelijk wel gevaarlijk.Maar de baas was het meest gevaarlijk bezig. En ik zeg flink straffen de walgelijke lul. Die een hond niet waard is.In dit geval is het puur aan het baasje te wijten dat het zo rot afloopt. Iets wat niet nodig had geweest als hij zich aan de regels had gehouden. Echt een achterlijke tokkie dus.

tweetybird | 20-02-15 | 19:35

2N3055

Jij bent niet goed bij je hoofd!

Kippendiefje | 20-02-15 | 19:15

Kut honden die adhd jack terriers....

Tjooo | 20-02-15 | 19:11

"Ja, maar het ligt aan het baasje"
Flikker toch op joh.

Woeler | 20-02-15 | 19:09

lingo star | 20-02-15 | 18:10
Dat bedoel ik nou, Fijn "vechtmachine" kunnen zeggen.
Hou toch op.

2N3055 | 20-02-15 | 19:07

*vreet (ik heb er twee)

2N3055 | 20-02-15 | 19:05

Pitbull eigenaren zijn bange gestoorde laffe mensen die zo'n kapotgefokt kutbeest nodig hebben, om "ook sterk" te zijn.
Wil je een echte hond, neem een Husky.
Mooi, lief voor mensen in het bijzonder kinderen.
Compleet niet waaks.. totdat.. de eigenaar in échte problemen komt.
En dat is niet als een klein kuthondje blaft zeg maar.
Komt er echter een opgefokte pitbull dan vreten een Husky zo'n pitbull op. Zoals het hoort.
Verschil is dat het initiatief nooit bij de Husky ligt.
Hoef ook niet, superieur ras. En verstandig.

2N3055 | 20-02-15 | 19:04

Ik heb zelf een grote hond. En het is een Joris Goedbloed eerste klas. Hij gaat altijd mee naast de fiets als ik m'n kind van school haal.
En altijd, maar dan ook altijd, als ik met hem naast de fiets een wandelaar met zo'n klein hondje inhaal, valt dat kutkeffertje naar hem uit. Echt, ik kan er de klok op gelijk zetten.
Die van mij doet gelukkig niets terug. Die wijkt braaf met mij uit (want ik zorg dat ik ruim van tevoren al aan de andere kant van het fietspad fiets, om zoveel mogelijk ruimte te creëren tussen ons en het mormel) of hij gaat in de ho-ijzers.
Maar als je een iets minder relaxte hond tegenkomt, en die zegt "hap", tja, dan is het ukkie snel stuk. Zou me niets verbazen als dat hier ook gebeurd is.
Hoeft niet, maar is wel het eerste wat in mijn hoofd opkomt.
Mensen voeden die kleine mormels vaak niet echt op, want niet nodig, want klein genoeg om mee te sleuren als ze vervelend zijn. En dus worden het vervelende etters.

J. Jarig | 20-02-15 | 18:48

Trouwens liefst ook een spuitje voor de eigenaar - het soort mensen dat zo'n hond heeft is meestal tuig.

jan-met-de-pet | 20-02-15 | 18:36

Niks andere eigenaren - als zo'n dier eenmaal zo heeft gehandeld is er maar één mogelijke uitkomst : spuitje.

jan-met-de-pet | 20-02-15 | 18:35

Kippendiefje | 20-02-15 | 17:27
+1 voor deze duidelijke uitleg! Ik denk er precies hetzelfde over.

WitteGrunneger | 20-02-15 | 18:33

dog fight, kan je the dogs niet kwalijk nemen, zo gefokt door mensen, een tiny terrier denkt nog altijd dat ie alles aankan, ook nog.

Dibe | 20-02-15 | 18:14

In de beveiliging blieft men geen pitbull-achtigen. Waarom? Ze zijn te lief.

Billy Balzak | 20-02-15 | 18:13

Pitbulls hebben supervisie nodig en een sterke leiding. Veelal kiezen mensen uit verkeerde motieven pitbulls en voeden ze de beestjes niet goed op. Je moet beseffen dat als je een pitbull hebt, je een gevaarlijke vechtmachine hebt die schade kan aanrichten.

Rest In Privacy | 20-02-15 | 18:10

Het is ook meestal tuig of een tokkie wat zulke honden neemt en totaal geen opvoeding kan geven..... geen 1 hond bijt uit zichzelf en vooral bij te weinig uitlaten en hun energie niet kwijt kunnen,krijg je problemen en gaan dat afreageren op andere honden of gaan dingen slopen......

tim2608 | 20-02-15 | 18:01

@centenkrabber

Daarom zeg ik ook ze horen niet in de stad maar, veel honden horen niet in de stad! Ook vind ik dat voor heel veel rassen een oplossing moet komen om dit soort incidenten te voorkomen. Dat begint met de baasjes! Ik zie mijzelf niet als bovengeschreven tyfuspauper of kk tokkie, ik draag ook geen trainingspak of gouden kettingen! Ik neem mijn verantwoordelijkheid voor mijn Amstaffs en ik steek ook heel veel tijd in ze! Ik hou ze dan ook in hun natuurlijke omgeving en laat ze werken. Voor 1 stafford om het werk te doen hier op de boerderij heb ik 5 verschillende rassen nodig. Nu heb ik alle eigenschappen in één ras!

Kippendiefje | 20-02-15 | 18:00

@Uw Verzekeringsadvis | 20-02-15 | 15:33
Ja inderdaad, minimaal 3 x zuigen per dag en natuurlijk goed borstelen....
Maar dat heb ik over voor mijn maatje!

lilluke halve hoan | 20-02-15 | 17:55

Zielig voor de baasjes van het beestje.
R.I.P. Angel

ANGEL70 | 20-02-15 | 17:53

Tja kippendiefje maar een boerderij is ook beter geschikt voor die honden. Maar ik wil ze niet zien ergens in een park waar een groep honden speelt. Dat zou een slagveld worden. Ook vind ik dat men eens zijn hond aan moet lijnen in de bebouwde kom. Dat is namelijk verplicht. Zelf wil ik een roedel bordeaux doggen maar ik heb tijd en ruimte. Dat moet je niet in een woonwijk doen.

centenkrabber | 20-02-15 | 17:46

ik zie wel iets in een algeheel honden-verbod.

mjdevries | 20-02-15 | 17:46

@SmegmaSmeer | 20-02-15 | 16:07
Klopt een Ridge Back vreet zo n pitbull of stafford op.
En met een Ridge Back loop je niet door een buurt maar op de hei.
In een buurtje wonen kan niet met een echte hond.

Uw Verzekeringsadvis | 20-02-15 | 17:41

Tering pitbulls en hun domme asociale tokkie baasjes, ongelooflijk dat die tyfus vechthonden nog steeds niet verboden zijn.
En kom me niet aan met de domme opmerkingen dat het lieve honden zijn en dat er geen kwaad in zit, want het is gewoon gelul, en de enige reden dat mensen pitbulls en dergelijke hebben is het imago van foute stoere hond. Niet voor niks zie je in achterstandswijken veel pitbull baasjes, statussymbool van de pauper.

captainobvious | 20-02-15 | 17:29

@New Quacka

Waarom ik een werkhond wil had ik al uitgelegd. Ben alleenstaande moeder die op een afgelegen boerderij woon geen directe buren en een hond wilde die een harde werker is en jij zou het niet geloven maar, betrouwbaar is, onvermoeibaar,waakzaam, en sterk voor het leven op de boerderij dus dan kom je uit bij een stafford. En ik ben de laatste die zou zeggen dat een stafford in verkeerde handen geen potentiële moordmachine is. Daarom pleit ik ook voor een examen voor je een stafford of bijv doggo argentino maar ook een husky aan kan schaffen. Ook dat je kan aantonen dat je genoeg ruimte hebt en tijd voor de hond. Ik heb 4 Amerikaanse staffords en 5ha wei + fruitgaarden. Ze drijven de schapen en ganzen bestrijden ongedierte, verjagen, speuren, ploegen, slepen. Ik ga 3x in de week (of vaker als mogelijk) naar de hondenschool waar ik train gehoorzaamheid, drijven, flybal, speuren. Mijn honden zijn beter gesocialiseerd, gehoorzamer, getraind dan welke hond ook. Kost heel veel tijd maar, wat ik er voor terug krijg is het meer dan waard. Als je in grote stad woont en je gaat 3x per dag een blokje om moet je een tekkel nemen of poedel nemen en zeker niet een hond die constant geprikkeld moet worden met nieuwe bezigheden en opdrachten dan raakt een stafford gefrustreerd met dit soort incidenten als gevolg in combinatie met opvoeding. Als je dit soort honden wil moet je daar consequent 24/7 mee bezig zijn. Voor mij zijn ze onmisbaar in ieder geval. En ik zou denk ik niet ooit voor een ander ras kiezen.

Kippendiefje | 20-02-15 | 17:27

@Binnenbaan | 20-02-15 | 14:11
"Triest, maar beter een hoogbejaarde schoothond dan je tweejarige zoontje. Dat dan weer wel. "

Op zich wel, maar als het een hoogbejaarde schoothond kan overkomen, dan kan het net zo goed je tweejarige zoontje overkomen.

De eigenaar van deze honden heeft de samenleving in ernstig gevaar gebracht en zou eigenlijk een aantal jaar de cel in moeten.

Russells Teapot | 20-02-15 | 17:26

RIP. Een huiskameraadje verliezen is altijd triest. Pitbull, dierenbeul of pizzakoerier. De wereld is vol gevaar en onrecht; je doet er niet veel aan.
Sterkte.

Rommelende Onderbuik | 20-02-15 | 17:17

@Educating the fools 17:01
Oke dan. Als je hem maar onder controle houdt dat ie niet die oudjes aanvliegt.

deoudererijperevrouw | 20-02-15 | 17:14

-weggejorist-

Rot Op | 20-02-15 | 17:13

Wat een onzinreacties lees je toch. De fout ligt bij de baas. Ken je hond en handel daar naar. En met name Jack's kunnen super agressief zijn en een aanval uitlokken.

PowPow | 20-02-15 | 17:12

Een hond is meestal een reflectie van zelf. Een associale tokkie zal waarschijnlijk ook een klote hond hebben. Dit hoeft echter niet alleen een pitbull te zijn. Dit soort mensen kiest vaak voor een pitbull, niet andersom.

Kippelip | 20-02-15 | 17:08

Een hond kan bijten. Dat is normaal; van nature gebruikt een hond zijn tanden om zich te verdedigen en om zijn prooi te vangen. Wanneer een hond een prooi ziet, b.v. een konijn of een lammetje, en de baas heeft zijn hond niet onder controle, dan loopt dat al snel dodelijk af voor het konijn of lammetje in kwestie. Maar andere honden doodbijten en kinderen doodbijten is iets wat je echt vrijwel uitsluitend ziet bij vechthonden. Vreemd genoeg hoeven zij toch geen muilkorf om.

Ooit_huisregelneef | 20-02-15 | 17:08

Vechthonden hadden allang op die lijst moeten staan. Men was ook al goed op weg met een verbod in Nederland; er was een fokverbod en een muilkorfplicht. Het was de intentie dat deze honden uit het straatbeeld zouden verdwijnen door het fokverbod. Dankzij stevig lobbywerk waarbij onder andere de Dierenbescherming boter op zijn hoofd heeft is dat echter van tafel geveegd en doen we net alsof pitbulls en andere mentaal gehandicapte bijtmachines hele gezellige huisdieren zijn.

Ooit_huisregelneef | 20-02-15 | 17:03

@deoudererijperevrouw

Klopt.Ik doe regelmatig een bewakings ronde door de buurt waarbij het tuig voor mij uit vliegt waar ik ook verschijn met "Fikkie". Dit wordt zeer gewaardeert door met name de oudjes:)

Educating_the_Fools | 20-02-15 | 17:01

en weer worden de bullachtige hierop aangekeken groot uitgemeten ook door geen steil nu , duidelijk geen verstand van honden dat blijkt wel , wie zijn ook alweer de honden met de meeste bijtincidenten achh fuck dat is de teckel of de retreiver achtige dus wil je wat schrijven schrijf dan eens over deze soort zo genaamde lieftallige huisbijters.

rukkieduck | 20-02-15 | 17:01

Geheel ongerelateerd aan dit artikel op zich maar wel aan de laatste zin. Ik ben al dar verbieden, verbieden en nogmaals verbieden van die overheid die denkt alles maar te kunnen verbieden ondertussen meer als moe. Hoe meer ze verbieden, hoe minder je alle regeltjes nog serieus kunt nemen. Precies het zelfde met die huisdierenlijst. Zogenaamd wetenschappelijk onderbouwd… ja vast.

Tijd dat er eens een fatsoenlijk politieke partij komt die wetten gaat wegstrepen en die huisdierenlijst is ook een van de eerste die weer mag gaan. De oorspronkelijke Flora- en faunawet was prima. Die probeerde de inheemse fauna te beschermen door huisdieren die een bedreiging konden vormen voor de inheemse beesten te verbieden. (denk aan de Amerikaanse eekhoorn die, als hij ontsnapt een bedreiging is voor onze eigen vele mooiere rode eekhoorn). Maar zelfs die ging al op veel punten te ver, zo mocht je ook geen inheemse dieren als huisdier hebben. Zo zou je niet zelf een kauw als huisdier mogen hebben (wat overigens prima geschikt is als huisdier!) ook niet als je er een vind die uit een nest is gevallen. En nee een kauw is geen bedreigde vogel.

Verder waren er dan nog een aantal specifieke bedreigde / beschermde dieren die je niet mocht houden.

Die wet ging dus eigenlijk al te ver maar was nog redelijk. Die nieuwe lijst gaat helemaal nergens meer over en heeft meer te maken met wat maatschappelijk geaccepteerd is (U weet wel, die nietsnutten die bij de dumpert filmpjes met aparte beesten telkens roepen dat ze in het wild thuis horen) dan wat anders. Totaal absurd en ook niet serieus te nemen. Ook grappig is dat er niet mee doorgefokt mag worden. Dat betekend dat je de kans op het uitsterven van rassen juist vergroot. Alles wat tenslotte in gevangenschap door leeft, leeft tenminste wel door. Maar het maatschappelijke denkniveau gaat meestal niet verder dan wat in het eigen straatje past, al het andere is raar en zielig en hoort niet.

Zoiets kun je toch gewoon niet serieus nemen?

DerUnterMensch | 20-02-15 | 16:56

Kl#tehekel aan die honden, aan de mensen die de honden kopen, en al helemaal aan de mensen die die kut vechthonden proberen goed te praten.

Als je een hond neemt en toch zo'n beest kiest, hoe 'goed' je bedoelingen ook zijn, ben je niets anders dan zo'n Amerikaanse sukkel die een pistool koopt.

Die beesten bestaan om te vechten, vandaar hun gespierde lichaamsbouw en opvliegend karakter, en zijn NIET bedoeld als huisdier.

Mensen die dat anders beweren missen mentaal vermogen en moeten in diepe afgronden gedropt worden. Samen met de hond natuurlijk.

Draaikontje | 20-02-15 | 16:56

Mijn Argentijnse dog valt waarschijnlijk, bij de echte kenners, ook onder tokkiehond! Vreemde is echter dat mijn hond door van alles aangevlogen wordt. Ze doet niets maar het is wachten op de dag dat ze zich verdedigen zal, en dan ben ik de tokkie met idem hond!? Vreemd.

TDG666 | 20-02-15 | 16:53

Gek wel. Ik heb een Bordeaux dog. Een molosser. Laten nou juist molossers speciaal gefokt zijn om mee te vechten in oorlogen. Geen genoeg is tegenwoordig geen enkele molosser soort agressief. Ze kunnen het wel maar zijn er veel te lui voor. Perfecte waakhonden. De mijne ligt constant voor het lage raam te snurken en denkt dat ik geloof dat hij waakt.

centenkrabber | 20-02-15 | 16:46

PS,

die dode hond is geen Jack Russel (als de foto klopt)

patrick023 | 20-02-15 | 16:43

Qlootzak | 20-02-15 | 14:09

U gaat niet door voor de koelkast, Pit bulls zijn gefokt als boeren werk hond, wat er daarna is gebeurd weten we allemaal.

Als een Golden retriever een hond dood bijt is dat geen nieuws (vorige week bij mij in het park gebeurd), niets, maar dan ook niets in de krant

patrick023 | 20-02-15 | 16:42

@Suerte Piet | 20-02-15 | 16:24
Mentaliteitrot, die houden we erin. Ik blijf erbij dat we gewoon met teveel gajes op een te klein oppervalk wonen hier en helaas fokt gajes aan als konijnen.

carramba | 20-02-15 | 16:34

@Educating the fools 16:16
De buurt waarin jij woont moet echt blij zijn met jou in hun midden

deoudererijperevrouw | 20-02-15 | 16:32

Het meeste-bijtincidenten-argument doet niet terzake om twee redenen:
- 1) er zijn veel meer labradors in Nederland dan pitbull-achtigen
- 2) een bijtincident met een Pitbull ziet er over het algemeen anders uit dan een bijtincident met een labrador

Prima idee dus om dit soort honden af te schaffen, want die koop je maar om een reden.

caspert79 | 20-02-15 | 16:28

Heel sneu natuurlijk, en die honden moeten naar mijn mening ook afgemaakt worden. Het is inderdaad zo dat genetisch gezien dat pitbulls en andere soortgelijke honden(staffords etc) sneller agressiever worden. Maar zoals hierboven is het vaak tuig en tokkievolk wat zo'n hond in huis nemen want stoer enzovoort. Geen ballen verstand van opvoeden, want daar gaat veel tijd in zitten(met elke soort hond) maar zeker met deze. Komt omdat ze anders er dominant worden. De hond van mijn broer is toevallig een american Stafford, en is de liefste de hond die ik ken(ben zelf vaak aangevallen door honden, zelfs in mijn hoofd gebeten dus weet waar ik over praat.) Niet om dit verhaal goed te praten maar het komt vaak neer op een goede opvoeding, dan kan iedere hond een schat van een dier zijn, zelfs pitbulls.

Jappio | 20-02-15 | 16:28

@WitteGrunneger | 20-02-15 | 14:57
+1

PSYx | 20-02-15 | 16:27

Dankzij de "moet kunnen" mentaliteitrot die in dit land heerst. Met een grote bek en "moet kunnen" kom je overal mee weg zonder verantwoording voor je gedrag af te hoeven leggen. Hier hoef je niet 3 maanden krom te liggen als je een bushokje sloopt. Pitbulls kun je los laten lopen want niemand durft er iets aan te doen. Met uitwassen als barbaren in Rome en uit elkaar gerukte honden tot gevolg. Deze mentaliteit teelt overigens ook wierig bij een flink deel van de allochtone jeugd, alleen hebben zij weer andere uitingsvormen dan pittbulls en groepsvandalisme.

Suerte Piet | 20-02-15 | 16:24

prutser en lutsers. allemaal.

DubbeleWhopperKaas | 20-02-15 | 16:23

Weet je zeker dat het honden waren? Het kunnen ook Feyenoordsupporters zijn geweest....

voorschot | 20-02-15 | 16:21

Meer bijt-incidenten komt niet echt overeen met meer uit elkaar gescheurd worden door....
Mensen die dit soort honden "mooi" vinden, zijn niet goed in hun hoofd...
Maar goed, iedereen heeft zo zijn kronkels.

Power2All4Ever | 20-02-15 | 16:19

@lilluke halve hoan | 20-02-15 | 15:21
Same here.

hanzebal | 20-02-15 | 16:17

Ik heb ook zo'n hond. Hij spreekt dezelfde taal als die licht getinte knapen. Die weten dus direct dat je met deze hond niet fucken moet. Daar heb je hem ook voor, want een AK 47 aan de muur dat mag niet van de Roverheid.
Een pitbull is je beste vriend. Hij kent geen angst en laat niet meer los tot er een van de twee dood is.

Educating_the_Fools | 20-02-15 | 16:16

aap-noot-mies | 20-02-15 | 16:05
Leugen: “Alle honden kunnen bijten”
Met name de dierenbeschermingsorganisaties roepen dit al jaren. Met als gevolg dat veel mensen nu denken dat alle honden er voortdurend op uit zijn om kinderen dood te bijten. De angst voor honden in de samenleving is toegenomen, samen met absurde regels tegen normale honden. Dank aan de dierenbeschermers voor deze bijdrage!
Er is verschil tussen hondenbeet, en een verminkend of dodelijk incident. Hondenbeten zijn naar genoeg voor de betrokkene, maar vechthonden zijn veel en veel gevaarlijker.
_
Liever 50x door een keffertje gebeten worden, dan 1x gepakt te worden door een stafford. Denk eens na. En ik zou als ik jou was maar eens de gemeente inlichten. Als die buurtgenoot geeneens een keffertje in de gaten kan houden... pfff...

New Quacka | 20-02-15 | 16:15

Arme Angel en bazin. Een hond is een ondersoort van de wolf gefokt om een doel te dienen. Jachthonden zijn voor de jacht en vechthonden zijn gefokt om agressief te zijn. Het zit in die honden en daar kan een opvoeding weinig aan veranderen, net als een Duitse herder nooit echt helemaal te vertrouwen is. De politie gebruikt ze dus niet meer.
Een hond blijft een roofdier en vechthonden zijn de psychopathische nazaten van de wolf en moeten als slechte product vernietigd worden. De wetgevende macht faalt weer eens in deze.

Jim Lovell | 20-02-15 | 16:13

New Quacka | 20-02-15 | 16:00
Aanvulling:
De goede honden en eigenaren zullen moeten lijden onder het gedrag van het uitschot. Hetzelfde probleem hebben moslims.
De enige manier waarop er misschien toekomst voor stafford is, is door alleen met de minst agressieve honden te fokken. Zeg maar de omgekeerde methode van de laatste 50 jaar. Maar ja, daar is een langdurig beleid voor nodig, waarbij mislukkelingen (lees: te agressieve versies) gedwongen geruimd moeten worden. Je zult dan op een gegeven moment een minder agressief ras krijgen. Maar waarom zouden we zoveel moeite gaan doen voor een hondenras, terwijl er tientallen rassen zijn van niet-vecht honden?

New Quacka | 20-02-15 | 16:10

Ah, Klapstopic, zit er uiteraard weer finaal naast. Jack Russels zijn zo ong de felste hondjes die er zijn, ze hebben alleen het nadeel dat ze klein zijn. Dat beseefen ze zelf echter niet en zo gaat het nog wel eens mis in een onderonsje tussen honden. Wat normaal gedrag is tussen bijv een Labrador en een Herder wordt lastiger als het een Russel en een Herder is. Heb je dan ook nog eens 2 enthousiaste exemplaren, tja...
In het geval van Pittbulls en aanverwanten zit het probleem meestal bij de baasjes ('kijk mij eens stoer zijn') en ja, dan heb je met dergelijke honden vlug een probleem.

R-W | 20-02-15 | 16:10

@Uw Verzekeringsadvis | 20-02-15 | 15:21
Het gekke is dat je nou net het ras op noemt wat hier de schrik in de buurt is namelijk de ridgeback. Er lopen er hier in de buurt in totaal drie en alle drie zijn ze levensgevaarlijk, twee alleen voor andere dieren en eentje voor zowel mens als dier. Ik heb genoeg ervaring met diverse rassen en ook ridgebacks en dit heb ik nog nooit eerder gezien bij dit ras en dan zijn ze in mijn ogen vele malen gevaarlijker dan een pitbull. En het is doodzonde want het zijn prachtbeesten maar tegen een 25 kilogram zwaar pitbulletje kun je nog enigszins vechten, tegen 40-50 kg ridgeback met een schofthoogte van 60-70 cm(Er zit een hele grote reu tussen) word dat een heel ander verhaal.

SmegmaSmeer | 20-02-15 | 16:07

Het zijn altijd die kleine kuthondjes die onaangelijnd rondlopen "omdat ze toch niets kwaads kunnen doen" die het nodig vinden om tegen mijn 60 kg. zware hond, die als gevaarlijk ras bekend staat, te blaffen en uit te dagen, terwijl de eigenaren er lachend naar staan te kijken. "Kijk Fikkie eens, hoe hij tegen die grote hond tekeer gaat." Mijn hond reageert vrijwel nooit maar inderdaad, het kan een keer fout gaan en dan is het uiteraard de schuld van mijn hond en van mij, en nooit van diegene die zijn kleine kuthond nooit opgevoed heeft en los laat lopen.
En het is met honden net als met kinderen: de opvoeding bepaalt 95% van het gedrag.

spanarchist | 20-02-15 | 16:07

Als we toch spuitjes gaan uitdelen, kunnen de eigenaren van "pitbull-achtigen" dan ook worden meegenomen? Dat is over het algemeen hetzelfde soort volk als de vernielers van Romeins nationaal erfgoed...

Brou Is Back | 20-02-15 | 16:05

Bij ons in de straat woont een tokkie gezin met drie kleine kinderen. Een paar maanden terug namen ze een hondje, een klein keffertje, niet iets om je druk om te maken. Onlangs werd het keffertje omgeruild voor een vechthond. Waarom dat was, vroeg ik. Bleek dat het kleine keffertje een van de kids had gebeten. Ik verzin het niet.

aap-noot-mies | 20-02-15 | 16:05

Kippendiefje | 20-02-15 | 15:47
Ooit lang lang geleden zal dit hebben geklopt.
Maar datzelfde kan je over veel meer dieren zeggen. Een hond stamt af van wolven. Men fokte verder met wolven die ze konden opvoeden. Zo werd de hond in de loop van de tijd steeds minder wolf.
De stafford van nu is dus een andere als de stafford van de oorsprong. In feite een valse uitvoering van die oorspronkelijke werkhond.
Leg me nu eens uit waarom je perse een vechthond wilt? Eh werkhond... Waarom zou je niet een minder vals gemaakte hond nemen?
WitteGrunneger | 20-02-15 | 15:42
Dat je zegt dat honden van oorsprong lief zijn. Dat is gewoon niet zo. Je kunt met goede opvoeding de aggressie in toom houden. Dat geloof ik best. Maar feit is dat niet alle hondeneigenaren hun hond goed opvoeden. En feit is dat de je de buitenwereld niet kunt opvoeden.
Neem een hond dat gedrag vertoond waar een stafford aggressief van wordt. Je kunt dat niet.
Er is geen enkele reden om perse een dergelijk agressieve hond te willen. Hoe mooi ze ook kan vinden (waar ik me persoonlijk niets bij kan voorstellen).

New Quacka | 20-02-15 | 16:00

De pitbull van mijn tokkiebuurman vindt mij om ene of andere reden heel lief. Komt tokkie stoer aanlopen met z'n vervaarlijke hond. Komt die hond vrolijk kwispelend naar me toe voor een puppyknuffel. Vindt die tokkie niet leuk.
Maar, het blijven kudtbeesten natuurlijk.

Rest In Privacy | 20-02-15 | 15:59

@Parel van het Zuiden | 20-02-15 | 14:25
Ik was alvast begonnen.

Godsammekraken | 20-02-15 | 15:58

Kut beesten worden al 1400 jaar alleen afgericht om te vechten en te moorden zonder na te denken en onder druk van angst .
Geld voor die honden ook trouwens .

Castor12 | 20-02-15 | 15:58

Pitbulls vind ik geen leuke of mooie jonden en nee ik vetrouw ze niet, maarrrr
Dit is weer zo'n overduidelijk onwetenden stukje van dilettant Klaps.
Feitje: terriërs, ja ook Jack Russels, is stelselmatig het karakterdeel 'onderwerping' uitgelokt.
Dit is omdat het aardhonden zijn die zich niet kunnen veroorloven in een vossenhol of dassenhol (burcht), in een gang onder de grond, zich te gaan onderwerpen aan een das, vos, marter of ander dier.
Dit houdt in dat zij in de confrontatie waar zij natuurgetrouw zich zouden móeten onderwerpen, zij dit niet doen.
Edn pitbul (net als andere sterke hond) kán niet anders dan dit tegennatuurlijk gedrag af te straffen, omdat het tegen alle natuurwetten ingaat.
In de roedel dien je je volledig te onderwerpen aan de onderwerper.
Jack Russels/terriërs gaan door tot het eind.

hfakker | 20-02-15 | 15:54

@New Quacka

Een stafford is gefokt als werkhond en beschermen van boerderijen. Ze moesten sterk zijn om roofdieren te verjagen, ploegen te trekken, snel zijn om ratten te vangen etc. Dat omdat deze honden sterk zijn en er idioten besloten om ook met honden te vechten maakt dit ras nog geen vechthond!
Jammer dat er veel types zijn die deze honden houden waar ik mijzelf graag van distantieer. Maar lees hier wel meer vooroordelen waar ik mijzelf niet in herken! Maar een stafford op het platteland waar veel mee gewerkt wordt en die genoeg ruimte heeft constant gestimuleerd om te werken en getraind wordt is net zo'n fijne huishond als welke hond dan ook!

Kippendiefje | 20-02-15 | 15:47

@New Quacka | 20-02-15 | 15:32
Is niet waar, dieren zijn allemaal liev. Ik koop binnenkort een ijsbeerjong, een Knut, en die voed ik dan op met een veganistisch dieet, en dan ga ik op zondag met hem wandelen.

Bruine Beer | 20-02-15 | 15:44

Een speciaal daarvoor gefokte vechthond die precies doet waarvoor hij op de wereld is gezet: het doden van andere dieren. En het maakt zo'n hond geen reedt uit of dat flippie van de buren is of de BABY van de overkant.
Eigenaren zijn navenante randdebielen die niet hadden mogen gefokt worden.

Mr.Red | 20-02-15 | 15:44

@New Quaka 15:32
U hebt gelijk. Voor de rest begrijp ik niet wat ik volgens u verkeerd gezegd heb.

WitteGrunneger | 20-02-15 | 15:42

@Roger-Rabbit | 20-02-15 | 15:12
3 Duitse herders gehad vriend.... Slimme beesten ,doen alles voor je op commando en totaal niet agressief!

lilluke halve hoan | 20-02-15 | 15:39
-weggejorist-
frank4444 | 20-02-15 | 15:39

methoxymonteur | 20-02-15 | 14:12
Domme zak, lees het plemsel boven die van jou.
Zo moe word ik van dat soort dat over labradors gaat ouwehoeren en bijt gedrag.

XaaD666 | 20-02-15 | 15:38

@Cuyahoga | 20-02-15 | 14:40
één woord:
B R I L J A N T !

lilluke halve hoan | 20-02-15 | 15:33

@lilluke halve hoan | 20-02-15 | 15:29
En een goeie stofzuiger mag ik hopen voor die 50 kilo wandelend haar.

Uw Verzekeringsadvis | 20-02-15 | 15:33

Paupers gonna pauper. Kudt terriërs allemaal.

carramba | 20-02-15 | 15:32

WitteGrunneger | 20-02-15 | 15:30
Gelul
Vechthonden zijn honderden jaren gefokt en geselecteerd om aan te vallen en te doden. Vechthondenliefhebbers (en dierenbeschermers) doen alsof het ras geen verschil maakt. Terwijl bij andere rassen juist steeds wordt geroepen dat je rekening moet houden met de ingefokte karaktereigenschappen. Een border collie is een werkhond, daar moet je veel mee doen. Een jachthond die de hele dag op een kleed ligt wordt ongelukkig. Een Brak zet zijn neus op de grond en gaat er vandoor. Allemaal logisch, daar zijn ze voor gefokt! Vechthonden zijn honderden jaren gefokt voor de aanval en het gevecht, maar dan ineens zou een vechthond niet vechten?

New Quacka | 20-02-15 | 15:32

@Luie Kut Student | 20-02-15 | 14:30
Weg met alle Luie kutstudenten?

lilluke halve hoan | 20-02-15 | 15:31

Geen enkele hond is een qutbeest. Zo zijn ze gemaakt door het baasje.

WitteGrunneger | 20-02-15 | 15:30

@Parel van het Zuiden | 20-02-15 | 14:29
Ik heb hier een kruising Berner Sennen en een New Foundlander....
Ruim 50 kilo en 70 cm hoog.
Die laat zich door geen enkel ander beest opfokken, want zo is ie nou eenmaal, geen agressie....
Ën hij is netjes opgevoed, dat scheelt ook weer

lilluke halve hoan | 20-02-15 | 15:29

www.gevaarlijkehonden.info/stop-vechth...

tips:
Schrijf een brief aan uw gemeente, waarin u verzoekt om een algeheel verbod op vechthonden, en in ieder geval een muilkorfplicht voor AL deze honden (niet alleen de pitbull, alle vechthonden, zie vechthondenrassen info voor een lijst).

Vraag uw VVE of woningbouwvereniging om vechthonden in uw wooncomplex te verbieden. Dit is particulier, dus kan makkelijk. Gebeurt in de VS al heel lang en scheelt veel overlast en dreiging. Vechthondeigenaren hebben namelijk veel vaker een strafblad, of een link met drugs en andere ellende. Alle reden om deze te verbieden in uw woonomgeving.

New Quacka | 20-02-15 | 15:28

D,r lopen hier ook veel hyena,s rond, kunnen ze die ook geen spuitje geven???

Archy Bunker | 20-02-15 | 15:26

Mayer001 | 20-02-15 | 15:16

De groep van "bull achtigen" bestaat niet. Het zijn allemaal terriers.

doskabouter | 20-02-15 | 15:25

@centenkrabber | 20-02-15 | 15:08
Ik kan ergens wel om ze lachen (Jack Russels dus.) Mijn dalmatiër vroeger ook wel; die pakte zo'n keffer dan voorzichtig in zijn nekvel, liep naar de brug over de sloot, en kieperde het nog steeds blaffende mormel zo het water in.

Bruine Beer | 20-02-15 | 15:24

net zo min dat ik begrijp dat motorrijders ongegeneerd lawaai mogen maken, begrijp ik dat dit soort honden gewoon vrij verkrijgbaar zijn. is het een klassiek grondrecht om een vechthond te hebben, of zo? doorgedraaide sieligheidsindustrie advocaten die een plicht op de overheid leggen om iedereen van een tokkie vlooientheater te voorzien. al dat geneuzel over dat het niet in de aard zit, niet de bedoeling is, uit de hand gelopen is etc. allemaal laf geneuzel en onwil om gewoon iets uit te bannen uit de samenleving.

minimá-armezusvan.. | 20-02-15 | 15:24

@Qlootzak | 20-02-15 | 15:05
Ok. Ik ben religieus noch pitbull, dus het is je vergeven.

Bruine Beer | 20-02-15 | 15:22

@Roger-Rabbit | 20-02-15 | 15:12
Idd, herders zijn k*t beesten heeft mijn Ridge Back ook het meeste last van, hoewel hij kan ze hebben dat is wel zo handig.

Uw Verzekeringsadvis | 20-02-15 | 15:21

@aart rabiaat | 20-02-15 | 14:10
Als ik ons "schaap" uitlaat, heb ik altijd een mes in mn zak....
Die van mij zal zich niet gauw verdedigen en gezien hier nogal wat van dat soort honden rondlopen zal t baasje maar op m letten....

lilluke halve hoan | 20-02-15 | 15:21

Ach ja, je stelt niets voor, koopt een trainingspak en twee van die vechthonden en dan ga je een beetje heen en weer schuddend lopend de straat op. Die honden ben je natuurlijk niet de baas en bovendien heb je er recht op dat die honden doen wat je zelf niet bij machte bent te doen. Honden weg, forse boete en een verbod om dieren te houden. Maar ja, onze rechters........

goedemorgennederland | 20-02-15 | 15:19

Roger-Rabbit | 20-02-15 | 15:12
Durf het haast niet te vragen, maar wat voor problemen?
En een labrador is een retriever. Voluit Labrador retriever....

New Quacka | 20-02-15 | 15:18

@sjipsknippert | 20-02-15 | 14:39
Pitbulls zijn niet verboden, het ermee fokken wel. Inderdaad, bij moslims niet. You do the math :-)

Bruine Beer | 20-02-15 | 15:17

Elke hond heeft een goeie baas nodig, laat nu net in de groep van bull achtigen het tokkievolk de grootste groep "kenners" te zitten, dit ter compensatie van een erg laag iq en eq. Kijk op straat wat voor types met dit soort honden loopt. Grappig dat ik al jaren zulke honden heb en nooit geen problemen, al blijft het altijd oppassen. En de dader heet vast Rocky of een andere paupernaam.

Mayer001 | 20-02-15 | 15:16

nu past ie wel goed in dat kleine mandje zeg maar

CtrlAltDel | 20-02-15 | 15:15

En stafford heeft veel beweging nodig hebben,iets waar de meeste niet aan kunnen voldoen,en al helemaal niet in de stad.
Heb er zelf een,maar wat ik merk is dat altijd het meeste gedonder komt van labradors,retrievers en herders.
En dan zijn vooral de Herders de domste van alle.

Roger-Rabbit | 20-02-15 | 15:12

Mijn Sharpei is al 2 keer gepakt door dit soort honden (staffords) toen hij pup was notabene. (Nu 9 maanden oud en 19 hechtingen verder) Piepend en jankend werd hij nog steeds niet losgelaten, laat staan dat hij de kans kreeg om op zijn rug te gaan liggen. En natuurlijk, van beide eigenaren de uitspraak "dat doet ie nooit".

Dit soort honden is zo ver doorgefokt dat ze voor 250 euro te koop staan, je wellicht de derde of 4e eigenaar wordt en nooit weet wat je in huis haalt. Dan te bedenken dat ze alleen als verlengstuk gelden voor mannen met kleine piemels. Wat heb je verder aan zo'n hond? Trekt je armen van je romp, haalt geen balletje, sloopt alles op zijn weg en daarbij nog rete onbetrouwbaar. Heropvoeden? No chance! Moet je je voorstellen dat je deze 2 toegewezen krijgt.

Ter verdediging van mijn sharpei heb ik een platbektekkel aangeschaft. In zuid afrika noemen ze dat een krokodil......... Luistert goed zo lang ik er dooie kippen in blijf gooien ;-)

Zzzzark | 20-02-15 | 15:09

Nu is een Jack Russel ook wel een soort bontkraagje. Altijd met grote bek respect eisen terwijl het beest niets anders is dan "zwaar irritant". Het probleem met die vechthonden is dat het momenteel vrij populair is onder het tokkievolk om er anabolen in te proppen.

centenkrabber | 20-02-15 | 15:08

dit zijn radikale pitbulls.
gematigde pitbulls zijn lief.

S.Hole | 20-02-15 | 15:06

methoxymonteur | 20-02-15 | 14:12

Zet het eens af tegen de populatie, wijsneus! Dat excuus gebruiken liefhebbers van vechtmachine's altijd. En daarnaast, als een pitbull of andere vechthond aanvalt gaat hij door tot de dood. Een roedelgevecht houdt op als de ander zich overgeeft. Onwetendheid denk ik.

doskabouter | 20-02-15 | 15:06

@Hommel | 20-02-15 | 15:01
In dit geval is het de laatste categorie.

Dhr. de Wit | 20-02-15 | 15:06

@Qlootzak | 20-02-15 | 14:09
Je beseft hopelijk dat ik een tikkie sarcastisch was?

Bruine Beer | 20-02-15 | 14:22
ehh schijnbaar nu pas

Qlootzak | 20-02-15 | 15:05

Het wordt tijd voor een burgerinitiatief: Weg met vechthonden!
Wie heeft zin en tijd om het te starten?

New Quacka | 20-02-15 | 15:04

Er zijn ook pitbull eigenaren die hun verantwoordelijk nemen. Mijn Ierse terriër werd een twee weken geleden gegrepen door een (oude) pitbull. Omdat dit "al" de tweede keer was hebben de eigenaren (keurige pensionado's) het kudtbeest de volgende dag laten inslapen...

De man met de hoed | 20-02-15 | 15:02

@Kippendiefje | 20-02-15 | 14:58
Klopt, is een raar verhaal, maar uit de VS kan je ze met een soort van stamboom importeren.

Uw Verzekeringsadvis | 20-02-15 | 15:01

WitteGrunneger | 20-02-15 | 14:57 Tja. Je hebt gelijk. Een knuppel of een mes mag je niet bij je hebben maar zo'n vechthond wel. En het zijn altijd weer tokkies, halve criminelen en/of booskijkende Antillianen die met zo'n kutbeest lopen.

Hommel | 20-02-15 | 15:01

@Uw Verzekeringsadvis

Pitbulls met een stamboom bestaan niet! Een pitbull is niet meer dan een Stafford gekruist met X een asbakkenras dus!

Kippendiefje | 20-02-15 | 14:58

Ik dacht dat kutbeesten zoals pitbulls (jaja het ligt aan de eigenaar blah blah blah dat gelooft niemand) muilkorven moesten dragen. Maar dat bleek in 2008 afgeschaft omdat het niet tot minder bijtincidenten heeft geleid. Omdat het niet werd gehandhaafd, vermoed ik, maar goed.

Hommel | 20-02-15 | 14:57

Ik had 20 jaar terug een kruising pittbull-Engelse Steffordshire terrier van 8 weken van de spuit gered. Ik had toen vanwege Ziektewet alle dagen de tijd om het beestje op te voeden. Mijn vader lachte er om: "Jij maakt ook van iedere hond een schoothond". De hond is, na het koppen van een vrachtwaggel, vijf jaar oud geworden. Mensen zou de hond, zonder mijn toestemming, nooit iets aandoen. Maar met andere honden was hij niet los vertrouwd. Dan had hij binnen de kortste keren een andere hond in de bek.
Na een paar erg mooie Duitse herders heb ik nu ook een Jack Beffier. Een ware verademing. Het beestje luistert als de beste. Ze loopt overal los en ze deed nooit een andere hond kwaad. Totdat ze in de bek van zo`n pissbull terecht kwam. Ik moest dat nare beest eigenhandig mollen om mijn hond te redden. Mijn Jacky had een gat tussen de schouderbladen en was hevig getraumatiseerd. Sinds die tijd is ze even wat wantrouwiger naar andere honden en bij pitbulls staat ze binnen de kortste keren tussen mijn benen.
Vorige week nog een vieze junk met een pittbull die het knopje van zijn hondenriem net op tijd op de rem zette. Anders had ik weer een robbertje moeten vechten met twee stukken stront.
Het zit gewoon in die honden en ik vind dat het ras in Nederland verboden moet worden. Als jij of ik een gevaar voor ons zelf of de omgeving vormen dan worden we ook opgesloten. Dit zelfde zou acuut met de pitbull(achtigen) moeten gebeuren. Tevens valt het me op dat de pitbull vaak door criminelen en de wannabe`s aangeschaft wordt. Het wordt tijd dat men een vergunning voor het bezitten van een pitbull moet hebben. Degene met een strafblad op het gebied van geweld, enz. zouden dan geweigerd kunnen worden.
Ik wil het baasje van Angel heel veel sterkte toewensen met de verwerking van dit grote verlies. Gruwelijk om mee te moeten maken.

WitteGrunneger | 20-02-15 | 14:57

Het is een bepaald soort volk dat met deze honden loopt, niet het soort dat met de hond op cursus is geweest.

1,2,tja,tja,tja | 20-02-15 | 14:56

Pittbulls met een stamboom er bij zijn toe gestaan in NL.

Uw Verzekeringsadvis | 20-02-15 | 14:56

Als eigenaar van een Jack Russel kan ik zeggen dat ze vaak de aanstichter zijn van gevechten. Ze lokken het dan gewoon uit. Dat gezegd hebbende, de meeste grote honden lachen om een Jack Russel en lopen door.. Pitbulls dus niet en DAT maakt ze gevaarlijk! Pitpulls zijn de moslims onder de honden, kunnen nergens om lachen en iedereen moet meteen dood die geen respect toont.

WellusNietus | 20-02-15 | 14:56

En wie is er begonnen? Ik vermoed dat kleine hondje. Eigen schuld dus.

dathoujetoch | 20-02-15 | 14:52

Honden zijn niet slecht. Het ligt altijd aan de baasjes. Echt waar hoor.

aldus shaggie rokende kansloze tering tokkies met van die kuthonden.

a.n.alvabeet | 20-02-15 | 14:51

Pitbulls en gelijken zoals Staffords hebben het probleem dat ze niet waarschuwen. Geen tanden bloot, geen haren overeind, geen verandering van lichaamshouding, geen gegrom, gewoon BAM attack en kill. Levensgevaarlijk. Vooral voor kinderen. Verbieden. Allemaal
PopperFlopper | 20-02-15 | 14:13

100% mee eens en helaas zelf mogen ervaren.

SchijtAan | 20-02-15 | 14:50
-weggejorist-
frank4444 | 20-02-15 | 14:50

Triest, maar beter een hoogbejaarde schoothond dan je tweejarige zoontje. Dat dan weer wel.
Binnenbaan | 20-02-15 | 14:11

- - -
Ik heb geen tweejarig zoontje, wat nu?

Cosmic Traveller | 20-02-15 | 14:50

Het ergste zijn nog de eigenaren van dit soort beesten. Altijd maar weer dezelfde domme excuses terwijl die beesten gewoon aantoonbaar agressiever zijn.

jeanmondo | 20-02-15 | 14:48

waddapatja | 20-02-15 | 14:43
Je kan er vrijwel zeker van zijn dat het helemaal geen Staffords waren maar dat het zo vaag omschreven wordt omdat het sensationeler staat.
Moi2 | 20-02-15 | 14:45
Ja, straks blijkt dus gewoon dat het West Highland White Terriers waren.

fail | 20-02-15 | 14:47

Boe-hoe-hoe... wat zielig zeg! Kom op zeg! Kindjes in Afrika, die zijn pas zielig!

PoepHoofdSr | 20-02-15 | 14:47

@Moi2 | 20-02-15 | 14:37
Zo zou Pechtold het zeggen daar waar het de islamproblematiek betreft:
LOL... het zijn weliswaar geen moslims maar om het verhaal smeuïg te maken roepen we dan maar dat het "moslimachtige" honden waren.
-
Verreweg de meeste mensen zullen een "moslim" (lees islamiet) nog niet van een salafist kunnen onderscheiden.
Iedere hond die moordt is voor hen een "moslim" en als ze het helemaal niet weten wat het is dan roepen ze ",moslim-achtige".

Ars Vivendi | 20-02-15 | 14:47

@ KayakFun | 20-02-15 | 14:31
Wat is geen wapen in verkeerde handen? Heb jij een keukenmes? Verbieden dan maar?
.Bas. | 20-02-15 | 14:37
volgens mij is het ook verboden om zonder goede reden (net gekocht / op weg naar iemand die er een nodig heeft) met een keukenmes op straat te lopen.

fail | 20-02-15 | 14:46

@ Parel van het Zuiden | 20-02-15 | 14:29

U lijkt wel peterrrrr rrrr de vries. Beste reaguurders ik zie veel overeenkomsten tussen dit topic en de booslim discussie.

sjipsknippert | 20-02-15 | 14:45

waddapatja | 20-02-15 | 14:43
Je kan er vrijwel zeker van zijn dat het helemaal geen Staffords waren maar dat het zo vaag omschreven wordt omdat het sensationeler staat.

Moi2 | 20-02-15 | 14:45

Dat is hier vlakbij gebeurd en ik zag deze meneer altijd met drie stuks lopen dus mogelijk heeft hij er nog een.
Als je hem zag lopen vond ik het altijd al eng, want die honden lieten hem uit, in plaats van hij de honden.

Dhr. de Wit | 20-02-15 | 14:44

In 1978 was het houden van pittbullers toch al verboden? Als ze toen internet hadden kon ik er nu naar linken, shit man.

VolgendjaarkrygikAOW | 20-02-15 | 14:44

Een hond verliezen waar je 14 jaar lang voor gezorgd hebt is erg verdrietig. Sterkte voor de eigenaar.

i-Wonder | 20-02-15 | 14:44

KayakFun | 20-02-15 | 14:31
Ik heb in landen gewoond waar velen letterlijk met een AK47 over straat liepen of op een terrasje koffie aan het drinken waren en ik heb nog NOOIT iets gevaarlijks meegemaakt in dat land.
Daar trappen geen groepen buitenlandse pubertjes mensen op straat dood zoals in "veilig" Nederland.... want er lopen namelijk mensen met een AK47 op straat.

Moi2 | 20-02-15 | 14:43

@Binnenbaan | 20-02-15 | 14:11

Als het je eigen hond niet is.

Skunk57 | 20-02-15 | 14:43

Overigens is een pitbull helemaal geen ras. Dus pitbull-achtige slaat helemaal nergens op.

waddapatja | 20-02-15 | 14:43

ohh | 20-02-15 | 14:18
Serieus gast, jij praat over de intelligentie (of het gebrek hier aan) van hondeneigenaren?

ley007 | 20-02-15 | 14:42

wat
højre vær så venlig | 20-02-15 | 14:23
zegt

methoxymonteur | 20-02-15 | 14:42

En dat dat kuttenlikkertje eerst de huid van de pitbull-achtige heeft volgeblaft is vrijheid van meningsuiting?

waddapatja | 20-02-15 | 14:41

Baasjes zijn de schuld. Had je de honden maar moeten aanlijnen.

Gladys | 20-02-15 | 14:41

@Qlootzak 14:09: Beetje jammer dat je dit meteen doortrekt naar de gematigde pitbulls, die hier niets mee te maken hebben. Bovendien lokken we dit soort gedrag ook uit door pitbulls in de samenleving met de nek aan te kijken. Het is beter om ze positief tegemoet te treden en bijvoorbeeld gesubsidieerde vechttraining voor ze te organiseren zodat ze met hun agressie leren omgaan.

Muxje | 20-02-15 | 14:40

Ik heb helaas zeer recentelijk ook mijn huisdier moeten begraven.
In Gouda Noord.
Bij een kazerne.

Hij heette Knorrie trouwens.
Vrede zij met hem.

Cuyahoga | 20-02-15 | 14:40

Levensgevaarlijke beesten toestaan, en de capybara verbieden. Van de zotten, het enige risico dat de capybara met zich meebrengt is een overdosis aan schattigheid, zo mak als een lammetje, zo zincelijk als een kat, en slimmer dan een hond.
www.buzzfeed.com/mjs538/after-looking-...

Abject | 20-02-15 | 14:39

@ Bruine Beer | 20-02-15 | 14:07

U trekt een parallel met de moslim en islam. Maar ik dacht dat pitbulls verboden waren??

sjipsknippert | 20-02-15 | 14:39

@Haatgenerator | 20-02-15 | 14:30
Ik ken ook geen enkele eigenaar van een pitbull die zo'n volzin kan maken. 99,9% van de eigenaren komen uit een sociaal lagere klasse (ook bekend als geteisem) en zijn fervent liefhebbers van Gucci petjes en nichterige schoudertasjes

Terpetijnzeikert | 20-02-15 | 14:39

Allemaal beetje Cesar Milan zie ik! Verschrikkelijk voor de Jack Russel! Ik pleit voor een examen voordat je een Pitbull of Stafford mag aanschaffen.

Heb zelf 4 Amerikaanse Staffords rondlopen en vind dat deze honden niet in de grote stad gehouden mogen worden evenals husky's etc. Deze honden hebben veel ruimte nodig (woon op platteland met 5 ha grond) en ze moeten veel werken. Daar zijn deze honden trouwens voor gefokt niet om te vechten maar te werken. 3x een blokje om is gewoon niet voldoende en raakt de hond gefrustreerd met dit soort incidenten ten gevolg in combinatie met opvoeding.

Zelf werken mijn honden dagelijks van schapen hoeden tot speurwerk + 3x per week hondenschool en daar gaat veel tijd in zitten en als je dat niet kan of wil moet je zeker geen stafford in huis nemen!

Kippendiefje | 20-02-15 | 14:38

LOL... het zijn weliswaar geen pitbulls maar om het verhaal smeuïg te maken roepen we dan maar dat het "Pitbullachtige" honden waren.
-
Verreweg de meeste mensen zullen een "Pitbull" (lees Stafford) nog niet van een boxer kunnen onderscheiden.
Iedere hond die bijt is voor hen een "Pitboel" en als ze het helemaal niet weten wat het is dan roepen ze "Pitboel-achtige".

Moi2 | 20-02-15 | 14:37

@ KayakFun | 20-02-15 | 14:31

Wat is geen wapen in verkeerde handen? Heb jij een keukenmes? Verbieden dan maar?

.Bas. | 20-02-15 | 14:37

@SvennusMax | 20-02-15 | 14:14
Ik zal tot de selecte groep behoren die filosofie heeft gehad op school...

de Voorzittert | 20-02-15 | 14:34

#jesuiskuttenlikkertje
Maar los daarvan, dit is een soort van zelfreinigend systeem zoals we dat ook momenteel in de Amsterdamse onderwereld kennen.
Niet mis mee, in dier voege

jemagookniksmeer | 20-02-15 | 14:33

Verbieden hier, verbieden daar. We roepen allemaal dagelijks hier in de panelen dat verbieden niet helpt. En zo is het. Tokkies gonna be Tokkie. Consequenties, dat is het toverwoord. Zolang al die dingen die men wil verbieden geen grote consequenties vasthangen word verbieden helemaal niks. En als je ergens consequenties aan wil verbinden, dan is pakkans de grootste troef die men kan spelen.
Zonder pakkans, geen consequenties, zinloos om iets te verbieden.
Dus niet die honden verbieden, maar wel de tokkie 100% verantwoordelijk houden voor hetgeen dat beest aanricht, liefst met een pakkans van 99,9%. En natuurlijk laten we het schoffelen over aan de mensen uit de sociale werkplaats. Ik heb het over echte consequenties....

Andersdenkend | 20-02-15 | 14:33

Je kunt net zo goed met een AK-47 over straat lopen en zeggen "Ja maar hij is niet geladen. Kijk maar in de loop terwijl ik de trekker overhaal...".

Feit is dat deze honden in verkeerde handen dodelijke vechtmachines zijn, en echte hondenliefhebbers andere rassen houden die van nature vredelievender zijn.

Alle pitbull-achtige honden een spuitje, en de eigenaren een aantekening in hun dossier.

KayakFun | 20-02-15 | 14:31

Arm beestje.

højre vær så venlig | 20-02-15 | 14:23

Over welke informatie beschikt u dat het kleine oude hondje ´een grote bek´gaf? Of bent u er zo een die vind dat verkrachtingsslachtoffers zich te 'hoerig' moeten hebben gekleed?

AlleenstaandeVandaal | 20-02-15 | 14:31

@methoxymonteur | 20-02-15 | 14:15
U bent ook doorgefokt?

Haatgenerator | 20-02-15 | 14:31

Ja, weg met alle honden!

Luie Kut Student | 20-02-15 | 14:30

"Ik koop een pitbull vechthond vanwege zijn lieve karakter" heeft nog nooit een hondeneigenaar gezegd.

Haatgenerator | 20-02-15 | 14:30

Jack Russeltjes zijn trouwens heel goed in provoceren. Vroeg ie er niet zelf om? Bij hyena-aanvallen kunnen we in Nederland daar begrip voor opbrengen, namelijk. Maar ja, hyena's zijn dan ook geen honden, he...

Parel van het Zuiden | 20-02-15 | 14:29

Aww zielig voor Jack Russell.. En voor de eigenares van dat hondje. Ik had die pitbulls zelf de nek omgedraaid op zon moment denk ik.. als dat mijn hond overkwam (als ik een hond had ook nog he).. Of op enigerlei wijze die beesten gepakt hoe dan ook.
Excuses voor deze primaire reactie!

iustus | 20-02-15 | 14:29

Honden + tokkie-eigenaar door de shredder halen en aan de varkens voeren.

Igor Putkin | 20-02-15 | 14:28

Net als bij mensen veel voorkomt kunnen honden ook zeer zeldzaam een psychishe stoornis hebben, ellende is met honden ze zijn gemaakt om te verscheuren om te kunnen leven.
Een eigenaar met loslopende hond dient onmiddelijk van zijn hond ontdaan te worden, hij brengt de gemeenschap in gevaar met zijn onberekenbare wapens.
Een hond hoort en mag niet loslopen.

gebrokenvleugel | 20-02-15 | 14:28

idd altijd dezelfde discussie, maar het ligt toch echt aan de opvoeding. Maar het is toch maar beter dat ze weer verboden worden omdat het bijna altijd aso's zijn die zo'n hond nemen.

Bokito ergo sum | 20-02-15 | 14:27

Die hond kan er niets aan doen, die doet waar hij speciaal voor is gefokt, namelijk bijten en doden.
Die eigenaren kunnen er ook niets aan doen, want gebrek aan voldoende hersencellen.
Wie er wel wat aan kan doen is het bevoegd gezag door dit soort honden te verbieden en de bestaande af te maken op kosten van de eigenaar.

Eppo | 20-02-15 | 14:26

@Godsammekraken | 20-02-15 | 14:11

Het wordt tijd om eens samen een cursus sarcasme in elkaar te draaien. Wellicht dat er met educatie een aantal mensen uit de duisternis van onbegrip te redden is. Al is het er maar eentje, zelfs dan is de wereld een betere plaats...

Parel van het Zuiden | 20-02-15 | 14:25

Je moet natuurlijk ook niet zomaar op straat rond gaan lopen met een stuk voer aan een touwtje.

Rest In Privacy | 20-02-15 | 14:25

Zucht. Is dit GS waardig "nieuws". Als ze Verheijen nou aan stukken gescheurd hadden.....

Boring Basterd | 20-02-15 | 14:24

Het zijn gewoon tyfus takke tering beesten. En de baasjes zijn 9 van de 10x IQ-loze tokkies, die net zo gevaarlijk kunnen zijn als de honden (type voetbalhooligan)
Excuses voor de scheldwoorden.
Ik hoop dat de eigenaresse Staatssecretaris Dijksma gaat aanklagen. Zij is verantwoordelijk!
Verbieden en alle nog levende vechthonden afmaken. Allemaal!

New Quacka | 20-02-15 | 14:24

hondje bijna onthoofd, pitbulls moslims ?

wlodek | 20-02-15 | 14:23

-weggejorist-

højre vær så venlig | 20-02-15 | 14:23

Dat verbod dat er jaren geleden was, dat had nooit meer teruggedraaid mogen worden.

RegseHippie | 20-02-15 | 14:23

@Qlootzak | 20-02-15 | 14:09
Je beseft hopelijk dat ik een tikkie sarcastisch was?

Bruine Beer | 20-02-15 | 14:22

@Godsammekraken | 20-02-15 | 14:15

P'cies. Nuchter in het verkeer kost levens!

Parel van het Zuiden | 20-02-15 | 14:21

Tokkie honden be tokkie honden.
Fokverbod, graag. Voor wie, dat laat ik in het midden.
En "hondenliefhebbers" die nu voor die kudt-verscheurbeesten gaan lopen pleiten, houd je waffel en ga je schamen. Je doet het om een gevaarlijk wild beest in huis te hebben, elke andere reden die je noemt heb je verzonnen om dat gegeven te verbloemen. Anders koos je wel een ander soort hond.

CynicalBastard | 20-02-15 | 14:20

Ben ik erg onmenselijk als ik zeg dat dit soort berichten mij meer doen dan "[...] blaast dorp op, [...] doden"? Ik ben sowieso een gigantische dieren-liefhebster, maar volgens mij begin ik langzamerhand ongevoelig te worden voor de menselijke ellende in deze wereld. Voel me haast schuldig terwijl ik dit schrijf.

MSVanh | 20-02-15 | 14:20

Dit waren geradicaliseerde Pitbulls. Twee lone wolves. Incidentje dus.

Ars Vivendi | 20-02-15 | 14:20

eigenaar een spuitje geven, niet die honden zeg

EduardNL | 20-02-15 | 14:20

Andere

ohh | 20-02-15 | 14:19

Meer bijtincidenten door anderen honden komt omdat die aaibaarder en toegankelijker zijn
Hondeneigenaren missen sowieso een bepaalde vorm van intelligentie, oudere mannen die (' s-avonds) met honden wandelen en maar kijken in de buurt ook zoiets
Verder sluit ik me in deze graag aan bij fail

ohh | 20-02-15 | 14:18

-weggejorist-

Polderjihad | 20-02-15 | 14:18

Ik heb ook weleens een huisdier in een mooi mandje willen begraven. Mandje gehaald en alles. Kreeg het beest er niet meer in.

Tip: leg het beest na het overlijden metéén in de juiste houding.

Rigor mortis is a bitch!

Willianus Wortelus | 20-02-15 | 14:18

Dit straalt heel erg negatief af op pitbulls, en dat is het ergste van dit nieuwsfeit.

breakingnews | 20-02-15 | 14:17

Hier lijkt een spuitje wel op z'n plaats.
Waarom zou je nog een keer hetzelfde risico willen lopen bij een volgende eigenaar die misschien van niks weet.
Ik zou zo'n als opnieuw als lief en betrouwbare mooie hond aangeprezen hond met een moordverleden niet willen.

deraderendraaien | 20-02-15 | 14:16

PopperFlopper | 20-02-15 | 14:13
Hulde aan uw woorden

Qlootzak | 20-02-15 | 14:15

@methoxymonteur | 20-02-15 | 14:12
85% van de verkeersongevallen wordt veroorzaakt door bestuurders die niets gedronken hebben. Laat ze daar es wat aan doen!

Godsammekraken | 20-02-15 | 14:15

-weggejorist-

methoxymonteur | 20-02-15 | 14:15

Het vervelende is dat dit zo slecht afstraalt op de pitbulls.

Ars Vivendi | 20-02-15 | 14:15

@de Voorzittert | 20-02-15 | 14:12
"Hij doet niks. Tot tie wel wat doet."

Fijn om te zien dat de Captain Obvious-filosofen nog steeds de panelen beheersen.

SvennusMax | 20-02-15 | 14:14

Pitbulls en gelijken zoals Staffords hebben het probleem dat ze niet waarschuwen. Geen tanden bloot, geen haren overeind, geen verandering van lichaamshouding, geen gegrom, gewoon BAM attack en kill. Levensgevaarlijk. Vooral voor kinderen. Verbieden. Allemaal

PopperFlopper | 20-02-15 | 14:13

Honden schapen zich naar het gedrag van de roedelleider in dit geval de eigenaar.
In dit geval dierenmishandeling, aanklacht indienen en tuig opbergen zo niet tbs opleggen gezien moord voortkwam uit africhting van de dieren.

Zou wat zijn als een advocaat dit oppakt en er een veroordeling komt.

kan dan gelijk gebruikt worden voor aansprakelijkheid van ouders omtrend gedrach van kinderen.

ik zeg doen!

oafc | 20-02-15 | 14:13

Er loopt er hier ook één rond met een tokkiebaas die standaard roept: "hij doet nikssss". Nee hij doet niks. Tot tie wel wat doet. Voor de lol met vechthonden door woonwijken wandelen, je moet er maar zin in hebben.

de Voorzittert | 20-02-15 | 14:12

Hier in Amsterdam Noord zijn het altijd dezelfde types die met dit soort honden rondlopen.

Weerduivel | 20-02-15 | 14:12

Oww, kom maar met die reacties dat ze eigenlijk heul lief benne die pitbulls. Een labiadoedel kun zulks ook echt doen hoorrrr. Aldus Samantha, Kimberly en Ricardo.

Bhagwan Sri Rajneesh | 20-02-15 | 14:12

Meeste bijtincidenten zijn met labrador's. Waar blijft die infographic Geenstijl ?

methoxymonteur | 20-02-15 | 14:12

Altijd weer diezelfde discussie, dat het zulke lieve honden kunnen zijn.
Het zijn gewoon takkebeesten die een speciale aantrekkingskracht hebben op asocialen die vervolgens weer gemiddeld genomen niet in staat zijn om een hond op te voeden.

... en hou die statistiek over dat er meer bijtincidenten met tekkels of labradors zijn ook maar voor je. Ik word liever gebeten door een tekkel dan verscheurd door 3 pitbulls/staffs of andersoortige lelijke trainingspakhonden.

fail | 20-02-15 | 14:12

Triest, maar beter een hoogbejaarde schoothond dan je tweejarige zoontje. Dat dan weer wel.

Binnenbaan | 20-02-15 | 14:11

Met een aardappelschilmesje op zak ben je in dit in overtreding, maar met een notoire vechthond mag je gewoon over straat. En geen hond die controleert of ie is aangelijnd en/of gemuilkorfd....

aart rabiaat | 20-02-15 | 14:10

Zucht. Dit komt niet door pitbulls, dit komt door úitwassen van pitbulls. En heeft sowieso niets met pitbulls te maken.

Bruine Beer | 20-02-15 | 14:07

Zucht. Komt wel door pitbulls. Beesten zijn gefokt om te vechten en te doden. De lijst incidenten met deze kutbeesten is inmiddels enorm lang. De agressie is genetisch bepaald. Beesten moeten verboden worden. Tokkiehonden.

Qlootzak | 20-02-15 | 14:09

".. De twee honden zijn in beslag genomen door de politie en krijgen mogelijk een nieuwe eigenaar of een dodelijke injectie.."

Die zin loopt niet. Moet zijn: "De twee honden en eigenaar krijgen een dodelijke injectie."

Godsammekraken | 20-02-15 | 14:08

Zucht. Dit komt niet door pitbulls, dit komt door úitwassen van pitbulls. En heeft sowieso niets met pitbulls te maken.

Bruine Beer | 20-02-15 | 14:07

-weggejorist-

Rot Op | 20-02-15 | 14:06

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland